Page 1


Дайджест можливостей від кращих українських порталів саморозвитку. Електронний інформаційний вісник. Випуск №12 Шановні читачі за цим посиланням Ви можете залишити свої зауваження до нашого інформаційного вісника та підписатись на новий випуск http://bit.ly/infovisnuk


«Новий старт» шукає сценарії майбутнього До 30.04.2013 Всеукраїнський проект «Новий старт. Сценарії майбутнього» розпочався. Надсилайте свої ідеї та оргпроекти, які можуть допомогти Україні – й отримайте не тільки можливість їх фінансування та цінні призи, але й долучіться до розробки Стратегії-2050 для України. «Новий старт» - це відкритий конкурс ідей та оргпроектів, який проводить Студреспубліка за сприяння оргкомітету фонду «Стабільна Україна» й оргпідтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Задум «Нового старту» полягає в проведенні відкритого конкурсу на пошук оргпроектів (наукових розробок, бізнес- і соціальних ідей), які б розкривали вірогідні сценарії майбутнього України, як підсумок – проведення оргдіяльнісної гри (ОДГ) і Стратегічного саміту. Ціль - формування моди серед активних представників молодого покоління на інтелектуальний дискурс, мислення. Цього року «Новий старт» присвячений сценуванню різних варіантів майбутнього. До проекту додано освітній компонент, а також планується домогтися більше практичних результатів проекту. Це - путь до поступового впровадження Стратегії-2050 для України. Ідеї можуть стосуватися як прикладних речей (якийсь винахід чи раціоналізаторська пропозиція, бізнес-, соціальні розробки, тощо), конкретної галузі (енергетика, АПК, освіта, історіософія і т.д.), так і всієї держави в цілому (наприклад, візія, концепція, стратегія розвитку економіки, геополітики, гуманітарної сфери).

Докладніше тут: http://www.civicua.org/grants/view.html?q=1988530 Конкурс із запровадження ефективних поведінкових втручань серед груп ризику До 13.05.2013 Метою цього конкурсу заявок є надання підтримки організаціям у запроваджені та реалізації ефективних поведінкових втручань протягом періоду реалізації гранту. У рамках Проекту RESPOND буде проводитися навчання майбутніх грантерів з питань впровадження обраних ними втручань та надаватиметься поточна технічна допомога в їх реалізації. Будь ласка, дивіться повний текст Запиту, щоб отримати детальну інформацію щодо пропонованих втручань. Географічне охоплення


Заявки прийматимуться лише з Дніпропетровської, Чернігівської, Львівської, Миколаївської та Одеської областей. Бюджет Відібрані проекти отримають до 75,000 доларів США.

Докладніше тут: http://gurt.org.ua/news/grants/17778/bull/ Волонтер в Бельгії До 01.05.2013 Альтернатива-В шукає волонтера на річний EVS проект в Брюсселі (Center for Human Rights and Democracy Rift Valley Region Human Rights). Дати проекту: 01.07.2013- 31.07.2013 Місце проведення: Брюссель Волонтер буде допомагати місцевій організації з захисту прав людей в пропагуванні ідей демократії, соціальної справедливості, цінності людських прав, культуру конституціоналізму. Завдання: Проведення різноманітних заходів на тему правосуддя перехідного періоду, вирішення конфліктів, сприяння поінформованості населення про їх права, доступ до правосуддя. Моніторинг і документування випадків порушення прав людини.

Докладніше тут: http://gurt.org.ua/vacancies/17806/bull/ How to Write Effective Motivation Letters and Statements of Purposes for different Scholarships

До 29.04.2013 29.04.2013 о 18.30 за наступною адресою: вул. Б.Хмельницького 16-22, офіс 904 відбудеться семінар із підготовки аплікантів до подачі заяв на навчання закордоном. Якщо Ви збираєтесь вступати на навчання або стажування закордон, проте маєте проблеми із написанням та оформленням всіх необхідних документів (заяв, есе, мотиваційних листів, резюме і т.д.), цей семінар допоможе Вам із практичним вирішенням цих питань. Ви зможете дізнатись більше про: •

основну мету написання усіх аплікаційних документів;


• • • • •

структуру написання офіційної документації для подачі у ВНЗ чи н а стипендіальнупрограму; зміст класичного аплікаційного документу світового стандарту; найбільш поширені помилки при написанні есе, мотиваційних листі в та резюме; способи уникнення всіх можливих помилок; прийоми для підвищення ефективності та конкурентоспроможності Вашої заявки нанавчання.

Докладніше тут: http://unistudy.org.ua/events/otherevents.htm?id=4039 Конкурс стипендій на стажування з журналістських розслідувань До 30.04.2013 До уваги журналістів усіх видів ЗМІ! ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів ЗМІ України взяти участь у конкурсі стипендій на стажування в одному з центрів журналістських розслідувань: У програмі стажувань беруть участь наступні центри ЖР: Наші гроші (Київ), Слідство.інфо (Київ), Центр журналістських розслідувань (Сімферополь), Гражданская оборона (Севастополь), Рівненське агентство журналістських розслідувань (Рівне). Стипендія покриває витрати на проїзд та проживання, а також добові на час стажування, однак не включає оплату роботи та гонорари за опубліковані матеріали. Практичне стажування надасть журналістам можливість підвищити професійний рівень, набути нових навичок та вдосконалити вміння, отримати консультації експертів, знайти нові джерела інформації. Стажування триватиме 1-2 тижні залежно від потреб інтернів у взаємно узгоджені дати упродовж травня – листопада 2013 року.

Докладніше тут: http://irrp.org.ua/events/2967-konkurs-stipendy-nastazhuvannya-z-zhurnalstskih-rozslduvan.html

Програма з місцевої демократії та сталого розвитку суспільства з урахуванням гендерних факторів До 30.04.2013 The Local Democracy and Social Sustainability with a Gender Perspective programme is carried out by the ICLD and is open for applicants fromBelarus, Bosnia Herzegovina, Kosovo, Georgia, Macedonia, Moldova, Serbia, Turkey and Ukraine. The main objective and rationale of the International Training Programme (ITP) is to contribute to the ongoing and new reform processes in the selected countries. The


programme is directed towards professionals who work actively with issues related to local democracy, local development, decentralization and good governance with a gender perspective.

Докладніше тут: http://gurt.org.ua/news/competitions/17600/ Конкурс стипендій на стажування з журналістських розслідувань До 30.04.2013 ГО «Інститут розвитку регіональної преси» (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів ЗМІ України взяти участь у конкурсі стипендій на стажування в одному з центрів журналістських розслідувань. У програмі стажувань беруть участь наступні центри ЖР: Наші гроші (Київ), Слідство.інфо (Київ), Центр журналістських розслідувань (Сімферополь), Гражданская оборона (Севастополь), Рівненське агентство журналістських розслідувань (Рівне). Стипендія покриває витрати на проїзд та проживання, а також добові на час стажування, однак не включає оплату роботи та гонорари за опубліковані матеріали.

Докладніше тут: http://irrp.org.ua/events/2967-konkurs-stipendy-nastazhuvannya-z-zhurnalstskih-rozslduvan.html

Літня школа "Ідеї для майбутньої Європи: моделі, виклики, рішення" (Литва) До 01.06.2013 Інститут навчання та розвитку, Фонд Конрада Аденауера та Молоді християнські демократи Литви запрошують подавати заявки на участь у щорічній міжнародній літній школі ""Ідеї для майбутньої Європи: моделі, виклики, рішення", що проходитиме 25-29 липня 2013 року у м. Клайпеда, Литва. Метою заходу є обмін думками молодих науковців, політиків, представників НУО, а також пошук відповідей та рішень економічної, фінансової та ідеологічної кризи, яку переживає Європа протягом останніх років. Було запропоновано нові інтеграційні проекти, а також короткотермінові рішення, такі як банківський союз, посилення демократичної легітимності, запровадження міжнародного виміру спільної енергетичної політики ЄС. Разом з тим, узгодженого загального погляду на те, як повинна виглядати Європа через 10-15 років, немає. Учасники літньої академії матимуть можливість висловити та захистити свою точку зору щодо найбільш важливих питань.


Докладніше тут: http://eu.prostir.ua/grants/257267.html

Літня німецькомовна школа УКУ До 01.06.2013 28 липня - 15 серпня 2013 року поблизу Львова, у Брюховичах, відбудеться літня німецькомовна школа Українського Католицького Університету. До участі у школі запрошуються студенти, працівники, випускники УКУ, студенти інших ВНЗ України та усі охочі до вивчення німецької мови. Головним завданням школи є поглиблення знань учасників шляхом створення німецькомовного середовища та поєднання нових методів навчання з ігровою формою опанування мови. Лекційні заняття в малих групах доповнюються цікавими факультативами, забавами, змаганнями, вечірніми співами біля ватри, і це створює особливу атмосферу навчання і відпочинку, а також сприяє духовному зростанню. Заняття у школі проводять викладачі з Німеччини та Австрії. Завдяки цьому учасники мають можливість почути та відчути «живу» мову. Школа забезпечує проживанням у комфортабельних номерах, 3-разовим харчування, необхідними для навчання матеріалами.

Докладніше тут: http://eu.prostir.ua/grants/257211.html Cтипендія графині Маріон Денхофф До 01.06.2013 В 2013 году организация Международные журналистские программы (Internationale Journalisten-Programme / IJP) в тринадцатый раз приглашает журналистов из Польши, России, Грузии, Украины, Белоруссии, Армении, Азербайджана и других стран СНГ принять участие в программе стажировки. Пять молодых журналистов из Восточной Европы получат возможность пройти двухмесячную стажировку в редакции одного из СМИ Германии. Одновременно стипендии будут предоставлены немецким журналистам, которые смогут пройти двухмесячную стажировку в одной из вышеназванных стран. Программа названа в честь графини Марион Дёнхофф (02.12.1909 – 11.03.2002), которая на протяжении долгих лет являлась издателем авторитетного еженедельника «Цайт» («DIE ZEIT»).

Докладніше тут: http://gurt.org.ua/news/competitions/17564/ Потрібні помічники менеджера мистецького проекту


До 16.05.2013 КВМГО «Молодіжний Європейський Рух» шукає 3 помічників менеджерів (на волонтерських основах) для проведення мистецького проекту ”KievArtSpring” (16-24 травня, 2013 року). Мета проекту: сформувати площадку для презентації потенціалу творчої молоді м. Києва у 3 напрямках мистецтва: бардівська творчість, поезія, фото-картини. У обов`язки помічника входитиме: 1. Комунікація з партнерами та учасниками (їх реєстрація). 2. Розповсюдження оголошень, робота в соціальних мережах. 3. Допомога безпосередньо під час проведення вечорів.

Докладніше тут: http://gurt.org.ua/vacancies/17621/ Конкурс на кращі проекти транскордонного співробітництва До 14.06.2013 Конкурс на кращі проекти транскордонного співробітництва, який організовується в рамках Конгресу Ініціатив Східної Європи, спрямований на всіх «творчих суб'єктів» без формально-юридичних обмежень, як на культурні установи, недержавні організації, так і неформальні творчі групи, приватні особи, органи місцевого управління, а також економічні суб'єкти, які займаються культурною та/або художньою діяльністю як з країн Європейського Союзу, так і країн Східного Партнерства. Ідея конкурсу грунтується на принципах відкритості, рівності і доступності для всіх, незалежно від форми активності, країни або діапазону діяльності суб'єкта, що подає заявку на участь. В кожній категорії будуть визнані одна головна нагорода і два дипломи. Проекти-переможці будуть представлені на конгресі, що дасть можливість поділитися передовим досвідом партнерських проектів з суб'єктами з країн Східного партнерства. Нагороджені проекти будуть також опубліковані в рекламному буклеті Конгресу.

Докладніше тут: http://eu.prostir.ua/competitions/257148.html Навчальний проект «Антикорупційні журналістські розслідування в Південній Україні» До 17.05.2013 Польське демократичне товариство «Схід» (Towarzystwo Demokratyczne Wschód) спільно з Інститутом розвитку регіональної преси (ІРРП)


запрошують журналістів усіх видів регіональних ЗМІ півдня і частково сходу України взяти участь у низці навчальних заходів – вебінарах, двох дводенних тренінгах та конкурсі (лише серед учасників проекту) на краще антикорупційне розслідування. Навчальний проект відбувається в рамках програми польської Фундації міжнародної солідарності (Fundacja Solidarności Międzynarodowej) за підтримки МЗС Польщі. Участь у навчальному проекті надасть журналістам можливість підвищити професійний рівень з технології проведення журналістських розслідувань, покращити знання з відповідного законодавства, ознайомитись з найбільш поширеними схемами зловживань, польськими та українськими прикладами антикорупційних розслідувань, а також краще зрозуміти методологію роботи в умовах конвергентних ЗМІ, можливості, що створюють сучасні медіа для журналістів, та оволодіти конкретними прикладними навичками зі створення та розміщення мультимедійних журналістських розслідувань на різноманітних медіа-платформах.

Докладніше тут: http://irrp.org.ua/events/2999-navchalniy-proekt-antikorupcynzhurnalstsk-rozslduvannya-v-pvdenny-ukrayin.html

Тренінг „Використання можливостей нових медіа для поширення інформації“ До 28.05.2013 Інститут розвитку регіональної преси“ (ІРРП) запрошує журналістів усіх видів регіональних ЗМІ взяти участь у дводенному тренінгу „Використання можливостей нових медіа для поширення інформації“. Тренінг відбудеться у м.Львові. Тренери – Олег Хоменок та Тетяна Голубока. Мета тренінгу: участь у тренінгу надасть журналістам можливість краще зрозуміти методологію роботи в умовах конвергентних ЗМІ, можливості, що створюють сучасні медіа для журналістів та оволодіти конкретними прикладними навичками зі створення та розміщення мультимедійних журналістських матеріалів на різноманітних медіа-платформах.

Докладніше тут: http://irrp.org.ua/events/3008-trenng-vikoristannya-mozhlivostey-novihmeda-dlya-poshirennya-nformacyi.html

Інтерньюз-Україна оголошує додатковий набір на тренінг «Сучасна онлайн-журналістика. Курс молодого бійця» До 16.05.2013 Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки проекту «У-Медіа» запрошує молодих журналістів, блогерів та студентів журналістських факультетів до участі в тренінгу «Сучасна онлайн-


журналістика. Курс молодого бійця», що відбудеться у Києві 31 травня-2 червня 2013 року. Міжнародна громадська організація «Інтерньюз-Україна» за підтримки проекту «У-Медіа» запрошує молодих журналістів, блогерів та студентів журналістських факультетів до участі в тренінгу «Сучасна онлайнжурналістика. Курс молодого бійця», що відбудеться у Києві 31 травня-2 червня 2013 року. До участі в тренінгу запрошуються початківці, які мають незначний досвід роботи в онлайн-виданнях чи веденні власних ресурсів та прагнуть підвищити свій професійний рівень.

Докладніше тут: http://www.civicua.org/news/view.html?q=2011143

Семінар з громадської журналістики у Варшаві До 30.04.2013 Фонд Єдина Європа (Польща) у співпраці з Eastbook.eu та партнерами 34mag.net (Білорусь), Національною Радою молоді в Молдові (Молдова), Словацькою асоціацією зовнішньої політики (Словаччина), “Transitions” (Чехія) і Центром незалежної журналістики (Угорщина) - оголошують відкритий конкурс на участь у дводенному семінарі з громадської журналістики, який пройде у Варшаві 6-8 серпня 2013 року. Витрати на проїзд та проживання будуть покриті організаторами. Семінар буде проходити англійською мовою і торкнеться наступних тем: Сильні історії в блогах; Етика і відповідальність в онлайн публікаціях; Авторське право; Засоби візуальної презентації; Соціальні медіа;

Докладніше тут: http://www.civicua.org/news/view.html?q=2007142 Конкурс проектів у рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини для України До 13.05.2013 28 березня 2013 року Європейська Комісія опублікувала конкурс проектів за програмою "Європейський інструмент з питань демократії та прав людини:


Схема підтримки місцевих ініціатив в Україні в рамках Річних програм дій на 2012-2013 роки", номер конкурсу: EuropeAid/132823/L/ACT/UA. Загальна мета конкурсу полягає в посиленні ролі українського громадянського суспільства в дотриманні прав людини, ґендерної рівності та здійсненні демократичних реформ, сприянні мирному узгодженню інтересів різних груп, а також забезпеченні участі та представництва в політичних процесах. Більш конкретно, конкурс проектів спрямований на забезпечення захисту прав та основних свобод людини в Україні та підтримку виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Докладніше тут: http://gurt.org.ua/news/grants/17518/ Конкурс проектів у рамках Європейського інструменту з питань демократії та прав людини для України До 13.05.2013 28 березня 2013 року Європейська Комісія опублікувала конкурс проектів за програмою "Європейський інструмент з питань демократії та прав людини: Схема підтримки місцевих ініціатив в Україні в рамках Річних програм дій на 2012-2013 роки", номер конкурсу: EuropeAid/132823/L/ACT/UA. Загальна мета конкурсу полягає в посиленні ролі українського громадянського суспільства в дотриманні прав людини, ґендерної рівності та здійсненні демократичних реформ, сприянні мирному узгодженню інтересів різних груп, а також забезпеченні участі та представництва в політичних процесах. Більш конкретно, конкурс проектів спрямований на забезпечення захисту прав та основних свобод людини в Україні та підтримку виконання Порядку денного асоціації Україна-ЄС.

Докладніше тут: http://gurt.org.ua/news/grants/17518/ Акція "Читати модно!" До 30.09.2013 Проект має на меті популяризувати читання книжок, а не тільки сторінок в Інтернет-мережі. Шукаємо молодь, яка полюбляє читати. Запитуємо в них чому саме вони люблять читати і що саме, зробимо позитивні світлини з книжкою та напишемо рецензію на видання. Таким чином ми зробимо необізнаному або розгубленому читачу підказку, які книжки є цікавими та модними. Також, під час проведення проекту "Читати модно!" головою комітету з питань прав людини, свободи слова та інформації Запорізької обласної молодіжної ради Вікторією Вінніченко буде розпочатий загальний буккросінг серед учасників акції.


Докладніше: http://mozhlyvosti.in.ua/event/chitati-modno Стипендії за програмою "Всесвітніх студій для України" До 15.05.2013 Фонд Віктора Пінчука пропонує стипендії для українських студентів для проходження одно або дворічної Магістратури (Master Degree) на факультеті Robert H. Smith з сільського господарства, харчових продуктів та навколишнього середовища Єврейського Університету в Єрусалимі. Фонд надає гранти в розмірі до 50.000 USD, що охоплюють до 60% загальної вартості навчання для українців у віці до 35 років, які хочуть отримати ступінь магістра у сфері сільського господарства. Бажаючі повинні продемонструвати майстерність, лідерські якості та зобов'язання повернутися в Україну після навчання для роботи, як мінімум на протязі 5 років. Крім того, їхні кандидатури повинні були схвалені Єврейським університетом в Єрусалимі.

Докладніше тут: http://www.civicua.org/grants/view.html?q=1942466 Триває конкурс на отримання ваучерів для громадських організацій До 07.06.2013 Запрошуємо представників громадських організацій до участі в конкурсі ваучерів (грантів) з організаційного розвитку ОГС. Офіційно зареєстрована громадська організація має шанс на один рік отримати до 7000 доларів на оплату тренінгів, семінарів, коучінгу, експертної оцінки, консультацій, навчальних візитів. Для отримання коштів треба заповнити анкету-заявку на онлайн-порталі «Маркетплейс». Згодом конкурсна комісія вирішить, кому з аплікантів надати перевагу. До відбіркового комітету не входять представники громадських організацій. Кошторис проекту обмежений, тому директорка ICAP «Єднання» радить не зволікати. Заявки будуть розглядати кожного місяця, а останній день прийому проектних пропозицій 7 червня 2013 року.Перевага надаватиметься досвіченим представникам третього сектору з чітким стратегічним планом, а не ініціативним групам. Також організації можуть об'єднатись на отримання групового ваучера.

Докладніше тут: http://www.civicua.org/grants/view.html?q=1841855


Літня мовна школа у Німеччині До 01.07.2013 18.08 - 30.08. 2013 відбудеться інтенсивна літня німецькомовна школа. Програма ідеально підходить для студентів, аспірантів, випускників Вузів та всіх бажаючих вивчати німецьку мову та з користю проводити відпочинок. Заняття німецькою присвячені темам, які будуть цікаві для поступлення та навчання в Німеччині! Програма включає: - Щоденне вивчення німецької мови під час групових занять та практичних активних завдань; - Викладання німецької мови на основі новітніх інтерактивних методик 30 годин протягом 10 днів; - Воркшоп з процедури подання документів та поступлення на навчальні магістерські програми в Німеччині; - Подорожі до Потсдаму, Берліну, Дрездену; - Групова робота з німецькомовним Тутором для кожної групи; - Розваги: квести, спорт, ігри, творчі студії, перегляд фільмів, спільна праця та прощальний міжкультурний вечір! Місто проведення: М. Слюбіце - м. Франкфурт на Одері

Докладніше тут: http://www.civicua.org/grants/view.html?q=1978025

Шановні читачі за цим посиланням Ви можете залишити свої зауваження до нашого інформаційного вісника та підписатись на новий випуск http://bit.ly/infovisnuk

Підготовлено за сприяння Молодіжного крила «Політичної Партії «Фронт Змін». Шукайте нас на сайті http://mk.frontzmin.ua/ в Facebook та Вконтакте

дайджест №12  

даджест можливостей

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you