Page 1

Experalta Природная лаборатория красоты


Vše nádherné je jedinečné. Jedinečný je vzor sněhové vločky, neopakovatelné jsou obrysy listů a tvary oblaků. Stejně neopakovatelná je pleť každé ženy. Je jedinečná a zvláštní. Mění se v závislosti na ročním období, věku a dokonce i naší náladě. Jen my samy, lépe než kosmetologové a testy, vidíme a cítíme tyto změny a rozumíme tomu, co naše pleť právě teď potřebuje.


Právě studium stavů ženské pleti nás inspirovalo k vytvoření jedinečné kolekce přírodních koktejlů, s jejichž pomocí si každá žena může vyrobit

svůj vlastní elixír krásy.

Je to přírodní laboratoř krásy Experalta!


Co je Experalta? EXPERALTA je VYTVOŘENÍ VLASTNÍHO PROGRAMU PÉČE

Individuální kosmetické přípravky  Přizpůsobení složek péče potřebám a stavu vaší pleti tady a teď  Všechny etapy péče pro uchování mladosti vaší pleti (doporučeno pro použití ve věku vyšším než 30 let)

EXPERALTA - VEŠKERÉ BOHATSTVÍ SIBIŘSKÉ PŘÍRODY PRO ZDRAVOU PLEŤ     

Zázračná houba «lesklokorka lesklá» Soubor travin: klanopraška amurská, rozchodnice růžová, lékořice Šípkový olej, olej sibiřského cedru Éterická silice sibiřské kosodřeviny Výtažky březové šťávy a bobulí šichy


«Srdce» kolekce «Experalta» houba lesklokorka lesklá Vzácná, cenná a drahá houba

Až do poloviny 20. století ji prodávali pouze lidem bohatým a lékařům hodnostářů. Nález této houby se považoval za mimořádně šťastnou událost; mnohdy zajistil solidní živobytí až do vysokého věku.

Předmět uctívání a symbol dlouhověkosti

Po dlouhá staletí Východ tuto houbu spojuje s aktivním dlouhým životem, s moudrostí a štěstím. Již v pradávných čínských pamětech se nacházejí zmínky o rostlině, která se nazývá "houba dlouhověkosti", "císařská houba" nebo "houba Buddhy".

Báječný objev Altaje 20. století

Na konci 20. století byla lesklokorka lesklá objevena ve vysokohorských oblastech Horského Altaje na starých mýtinách. Díky svému složení altajská houba v mnohém předčí čínské a japonské exempláře.


Čím prospěšná je lesklokorka lesklá? Obsahuje:    

obrovské množství antioxidantů; organické germanium(Ge); Aminokyseliny; Polysacharidy

Účinek na pleť:  

stimuluje syntézu kolagenu; udržuje mladost buněk


Čtyři kroky k báječné pleti s přípravkem «Experalta» KROK PRVNÍ: OČISTA     

Omývání Odlíčení Obnova hydro-lipidové rovnováhy Ochrana před nepříznivými reakcemi Zvýšení účinnosti použití jiných přípravků

KROK DRUHÝ: HLOUBKOVÁ OČISTA Zbavení pleti zrohovatělých buněk  Uchování pružnosti a svěžesti pleti  Stimulace krevního oběhu  Zlepšení barvy pleti obličeje  Jemnější a hladší pleť 


Čtyři kroky k báječné pleti s přípravkem «Experalta» KROK TŘETÍ: NASYCENÍ   

Sycení pleti energií Regenerace pleti Řešení individuálních nároků pleti

Třetí z kroků programu «Experalta» je vypracován tak, abyste mohli vytvořit svůj vlastní sytící koktejl z kosmetické báze a séra s cíleným účinkem; přičemž vycházet budete z požadavků vaší pleti právě pro ten který den.

KROK ČTVRTÝ: OCHRANA   

Ochrana pleti před volnými radikály Hydratace pleti Uchování hladkosti a měkkosti pleti


Vytvoření elixíru krásy 1. Nahřejte si dlaně vzájemným třením. 2. Pomocí lopatičky naneste na dlaň malé

množství kosmetické báze (velikosti malé mince) a přidejte několik kapek potřebného séra.

3-4.

Smíchejte dva přípravky a lehkými pohyby naneste koktejl na čistou pleť obličeje (včetně okolí očí), krku a dekoltu.


Individuální koktejly pro krásu Několik rad pro vytvoření individuálních koktejlů: Pro svěžest pleti:

kosmetická báze + sérum «Boj s únavou» + sérum «Rovnoměrný tón».

Pro energii pleti:

kosmetická báze + sérum «Boj s únavou» + sérum «Proti suchosti».

Pro obranu před stárnutím:

kosmetická báze + sérum «Uchování mladosti» + sérum «Proti suchosti».

Prostředky kombinujte, vycházejte přitom z požadavků své pleti. Vytvořte si svůj jedinečný koktejl!


Přípravky kolekce. OČISTA Čistící olej «Energie cedru»

Směs přírodních rostlinných olejů a éterických silic tvoří ve vodním prostředí jemnou pěnící emulzi. Na rozdíl od jiných čistících prostředků působí zvlášť šetrně, uchovává hydro-lipidovou rovnováhu pH pleti. Je ideální pro zvláště citlivou pleť. Použití: malé množství oleje naneste na obličej, včetně okolí očí, jemně promasírujte a poté za stálého masírování omyjte dostatečným množstvím teplé vody.

150 ml 400851


Přípravky kolekce. HLOUBKOVÁ OČISTA Peeling - nektar «Klanopraška amurská» INTENSIVE

Nejlepší alternativa k profesionálním kosmetickým přípravkům. Peeling - nektar pomáhá při řešení celého komplexu problémů - brání uvadání pleti, potlačuje rozšířené póry a mastný lesk pleti. Peeling má jedinečnou tekutou strukturu, díky níž snadno proniká do hloubi pokožky a má vynikající očistný účinek. Použití: používejte 1-2 krát týdně. Pomocí vatového tampónu naneste masírujícími pohyby na čistý obličej; vyhněte se přitom okolí očí. Přípravek není nutné omývat!

150 ml 400852


Přípravky kolekce. NASYCENÍ ZÁKLADNÍ PŘÍPRAVEK KOKTEJLU Sytá kosmetická báze «ACTIVE» s šípkovým olejem

Účinný prostředek antioxidantní ochrany na bázi magické altajské houby ochrání vaši pleť před škodlivým vlivem volných radikálů a dalších faktorů působení vnějšího prostředí. Doporučujeme jako základ pro vytvoření elixíru krásy. Je možné použít též jako samostatný přípravek pro hydrataci a výživu pletí. V každém balení přípravku je kosmetická lopatička. Použijte ji k nanesení přípravku na obličej.

100 ml 400853


Přípravky kolekce. NASYCENÍ FYTOAKTIVNÍ SÉRA CÍLENÉHO PŮSOBENÍ Sérum «UCHOVÁNÍ MLADOSTI» s březovou šťávou

Sérum uchovává pružnost a hladkost pleti, potlačuje vrásky a brání jejich vzniku. Březová šťáva, zdroj organických kyselin a stopových prvků, zlepšuje odolnost pleti vůči faktorům stárnutí a sytí pokožku energií. Doporučeno používat jako přípravek intenzívní péče o pleť při vytváření koktejlu krásy. Je možné použít i jako samostatný přípravek pro k aždodenní proceduru intenzívní péče.

30 ml 400854


Přípravky kolekce. NASYCENÍ FYTOAKTIVNÍ SÉRA CÍLENÉHO PŮSOBENÍ Sérum «BOJ PROTI ÚNAVĚ PLETI» s rozchodnicí růžovou a kosodřevinou Sérum navrací pleti přirozený ruměnec, obličej zjasňuje a omlazuje. Rozchodnicerůžová kvalitně tonizuje pleť a kosodřevina sytí pokožku energií. Doporučeno používat jako přípravek intenzívní péče o pleť při vytváření koktejlu krásy. Je možné použít i jako samostatný přípravek pro každodenní procedury intenzívní péče.

30 ml 400855


Přípravky kolekce. NASYCENÍ FYTOAKTIVNÍ SÉRA CÍLENÉHO PŮSOBENÍ Sérum «PROTI SUCHOSTI» s pryskyřicí akácie a sibiřským kosatcem Pomocí přirozených hydratujících faktorů sérum zajišťuje maximální hydrataci, zbavuje pleť suchosti a šupinkatění. Sibiřský kosatec zlepšuje pevnost a pružnost pleti. Doporučeno používat jako přípravek intenzívní péče o pleť při vytváření koktejlu krásy. Je možné použít i jako samostatný přípravek pro každodenní procedury intenzívní péče.

30 ml 400856


Přípravky kolekce. NASYCENÍ FYTOAKTIVNÍ SÉRA CÍLENÉHO PŮSOBENÍ Sérum «ROVNOMĚRNÝ ODSTÍN» s uralskou lékořicí

Sérum zesvětluje drobné jarní pihy. Použití masky pomáhá pleti očistit se od zplodin a toxinů, vyrovnává reliéf pokožky. Doporučeno používat jako přípravek intenzívní péče o pleť při vytváření koktejlu krásy. Je možné použít i jako samostatný přípravek pro každodenní procedury intenzívní péče.

30 ml 400857


Přípravky kolekce. OCHRANA Ochranný krém «ŽIVOTNÍ SÍLA» se šťávou bobulí šichy

Přípravek pro denní péči s trojím ochranným působením: neutralizuje účinky volných radikálů, stimuluje regenerační pochody v pokožce. Díky vysokému obsahu aktivních složek obsažených v bobulích šichy krém den za dnem zlepšuje stav pleti, vyhlazuje ji a navrací obličeji jas a svěžest.

Doporučeno k použití jako denní krém. V každém balení je kosmetická lopatička. Použijte ji pro nanesení přípravku na obličej.

50 ml 400858


Účinnost přípravků Účinnost Ochranného krému "Životní síla" je prokázána provedením testování přípravku, kterého se zúčastnilo 97 žen ve věku 30 - 40 let*.

89.7 % žen se domnívá, že pleť vypadá lépe Z nich 74.2% považuje zlepšení za významné 87 % je přesvědčeno, že pleť je více hydratovaná 87 % je přesvědčeno, že barva obličeje je znatelně lepší 89 % je přesvědčeno, že pleť je znatelně měkčí 86 % je přesvědčeno, že pleť je pružnější 58 % je přesvědčeno, že ubylo vrásek v obličeji Testování probíhalo v červnu až červenci 2011, prováděla je společnost «Tayga Research». 97 žen dobrovolně používalo krém po dobu 30 dní, 1až 2 krát denně. Výsledky vycházejí ze sebehodnocení dobrovolnic.


Спрашивайте в представительствах Корпорации в октябре 2012 г.

přírodní laboratoře krásy "Experalta"  

přírodní laboratoře krásy

Advertisement