Page 1

Директор ліцею

Пахолок Роман Антонович Роман Антонович Пахолок директор Новояворівського професійного ліцею відноситься до тих небагатьох постатей, розповідь про життя являється своєрідною легендою про розвиток і ставлення особистості, взаємотісно пов’язаної з педагогічною діяльністю. Його кар’єра в освітянському закладі – унікальна. Свою трудову діяльність Роман Антонович розпочав у 1984 році майстром виробничого навчання. У 1999 році був переведений на посаду заступника директора з навчально-виробничої роботи. 2001 року був переведений на посаду директора Новояворівського ПТУ №65, яке в 2004 році було реорганізоване у Новояворівський професійний ліцей. Пахолок Р.А. – викладач вищої категорії. У 2011 році нагороджений грамотами Львівського обласного управління Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, 16 грудня 2010 року нагороджений грамотою Управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки, грамотою Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю у 2013 році, грамотою Головного Управління освіти і науки Львівської обласної держадміністрації за створення належних умов щодо підготовки переможців обласних етапів конкурсів та олімпіад серед учнів ПТНЗ у 20122013 навчальному році. А також Роману Антоновичу оголошено ряд подяк, зокрема, за вагомий внесок у реалізацію державної політики зайнятості населення Львівщини, за організацію та забезпечення на високому професійному рівні науково-методичного семінару «Методичні основи створення підручника нового покоління для професійно-технічних навчальних закладів».


АДМІНІСТРАЦІЯ

Бігун Ольга Іванівна – заступник директора з навчальної роботи. Викладач вищої категорії, закінчила Львівський державний університет ім .І.Франка. Працює на посаді заступника з 2000 року. Педагогічне звання – «Старший викладач».

Пузяк Роксоляна Богданівна – заступник директора з навчально-виховної роботи. З 2004 року працювала на посаді методиста, а з 2005 року переведена на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи. Викладач вищої категорії. Стаж роботи в навчальному закладі 29 років.

Логай Любомир Михайлович – в.о. заступника директора з навчально-виробничої роботи. Закінчив Міжрегіональну Академію управління персоналом. У 2007 році прийнятий на посаду майстра виробничого навчання, а з 2012 року переведений на посаду в.о. заступника директора з навчально-виробничої роботи.


АДМІНІСТРАЦІЯ Кархут Михайло Іванович – старший майстер. Закінчив Національний університет «Львівська політехніка». Працює в навчальному закладі з 1986 року на посаді майстра виробничого навчання. З 1998 переведений на посаду старшого майстра.

Гула Мирослава Григорівна – старший майстер. Спеціаліст вищої категорії. Працює в навчальному закладі з 1987 року майстром виробничого навчання, а з 2004 року переведена на посаду старшого майстра.

Кулик Наталія Ярославівна – методист ліцею. Викладач іноземної мови вищої категорії. Працює в навчальному закладі з 2002 року на посаді викладача англійської мови. З 2007 року переведена на посаду методиста ліцею. Активістка, комсомолка, і просто хороша людина. Готова до використання в Міністерстві.

Гіщак Ірина Ярославівна – методист ліцею. Працює в навчальному закладі з 2005 року. Закінчила Львівський національний університет ім..І.Франка. Викладач англійської мови. Працює на посаді методиста з 01.09.2013 року.

презентація адміністрація  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you