«Будокан»повернувся з Н

За допомогою фізичних вправ і стриманості більшість людей може обійтися без медицини (Дж. Аддісон)

30 листопада 2012 р.

медалями

ещодавно в Тернополі відбулися два знакових турніри – фінал Кубка України з кіокушинкай-карате та Всеукраїнський турнір пам’яті Віталія Кушнірика (тренера збірної України з карате, засновника тернопільської школи карате, котрий помер 23. 03. 2008 року) серед дітей 8-9 років, чоловіків, жінок, ветеранів – у розділах «куміте» та «ката». На турнір з’їхалися спортсмени з усіх куточків України, а також гості з Росії та Білорусі. Підкоряти Західну Україну поїхала й збірна СК «Будокан» (м. Бровари). П’ятеро наймолодших каратистів змагалися на турнірі пам’яті Кушнірика. К. Пекарський посів I місце у ваговій категорії 35-40 кг, I місце виборола У. Багашова (ваг. кат. – 30+ кг), «срібло» – у Я. Головачова (ваг. кат. – до 25 кг) та А. Денисенка (ваг. кат. – 30-35 кг). У віковій групі 18-35 років К. Без’язична здобула дві медалі («куміте» – II місце; «ката» – III місце). На фінальних змаганнях Кубка України «Будокан» представляли 14 каратистів. У розділі

«куміте» перші місця серед хлопців посіли: В. Рубальський (ваг. кат. – 55+ кг.); Є. Конош (ваг. кат. – 60-65 кг), у ваговій

«Будокан» здобув багато нагород категорії 45+ кг піднялися на п’єдестал Є. Самойлов – «срібло» та О. Лисков – «бронза». Дівчата здобули 5 медалей. I місця посіли: Ю. Седельникова та О. Антоненко. За крок від «золота» зупинилися У. Багашова та К. Ніщимна. А Ю. Седельникова здобула на Кубку другу «золоту» медаль у розділі «ката».

Б

іда приходить одразу й, спантеличивши свою жертву, тягне за собою цілий клубок проблем. Так сталося і тоді, коли в Людмили Таршинової випадково виявили пухлину, що призвела до складної операції з подальшим рентгенівським опроміненням та хіміотерапією. А далі – надія на покращення та, на жаль, розвиток тяжких ускладнень. Одне з них – лімфостаз. З кожним днем кінцівка збільшувалась, ставала болісною та малорухливою. Лікарський консиліум в один голос пропонував ще одну операцію, інакше лімфостаз не подолати. А ще далі – група інвалідності без права працювати. На щастя, Людмилу Олександрівну з великими труднощами влаштували в одну з провідних клінік України, де на той час випробували радянський прилад АПКУ-5, так званий

«Біорегулятор» – лікування

без ліків

«Барс» підкорити

спробує

У

Україну

рамках 2 туру чемпіонату України з міні-футболу 24 листопада (II ліга, Центральна зона) броварська команда «Барс» приймала на власному Протягом 19 років «Барс» бере участь майданчику черкаський «Рятівник». у міських змаганнях. У жовтні 2008 року Господарі володіли броварчани почали грати ініціативою, хоча перна професійному рівні. Поший гол забили госпри брак досвіду, команда ті. Пропущений м’яч посіла II місце в групі й лише розізлив нашу стала серйозною бойовою команду. Один за ододиницею, з якою рахуним м’ячі залітали у ються в міні-футбольному ворота черкащан. У середовищі України. У 2008 підсумку – 6:1 (голами році «Барс» виграв «золовідзначилися О. Медті» медалі чемпіонату Бровєдєв – тричі, О. Павварів. А наступного року в ленко – двічі, один гол Кубку міста став переможна рахунку О. Стайко- «Барс» святкує чергове взяття воріт цем. Потім посів II місце на ва). Ця перемога укріпила позиції «Бар- престижному турнірі «Ліга Страхових са» в турнірній таблиці (команда ділить компаній» та став переможцем турніру I місце з МФК «Лукас» (Кременчук). За- «Незалежність України 2009». В 2010-11 галом у Центральній зоні грають 5 ко- роках «Барс» знову здобув призові місця манд – окрім вищезгаданих, ще «Колос» в чемпіонаті міста. Цього року на викон(Радомишль) та столичний «ДТпС». За комі Федерації міста було прийнято рірегламентом, команди зіграють між со- шення подати заявку на участь «Барсу» бою в два кола. Два кращих колективи в чемпіонаті України. продовжать боротьбу за вихід до I ліги. Матеріали підготував Сергій Стасюк

Спорт за тиждень Чергової поразки в рамках чоловічої суперліги зазнав ГК «Будівельник». На власному майданчику броварчани поступилися лідеру чемпіоната ГК «ZTR» (Запоріжжя) – 20:28 (7:14). Гості приїхали в дещо ослабленому складі, залишивши вдома травмованих та хворих. На початку гри «Будівельник» навіть вів у рахунку – 2:1, але потім пропустив 5 м’ячів поспіль. Надалі запоріжці впевнено контролювали хід гри, довівши матч до переконливої перемоги. Після 9 турів наша команда залишається на 6 місці в турнірній таблиці. Наступну гру «Будівельник» проведе в Запоріжжі 7 грудня проти місцевого «Мотора».

Володимир  Зацерковний «чобіток». Та через кілька сеансів прилад зламався. Тоді чоловік Людмили Таршинової – заслужений винахідник СРСР, доктор  Комплекс "Біорегулятор" технічних наук Ігор Таршинов – сказав дружині: «Я зроблю для тебе кращий!». на організм магнітних потоків, лазерноІ зробив! Коли згодом Людмила Олексан- го опромінення, радіохвиль. Лікування дрівна прийшла до районного онколога ефективне, викликає приємне відчуття. на плановий огляд, лікар здивувався: «А Для всіх, хто хоче не тільки ознайомитиде ж лімфостаз?» Це й стало початком ся з методом лікування, а й узяти участь у організації Інституту технологій оздо- бесідах зі спеціалістами, в Центрі кожної ровлення (ІТО) «Нове у медицині». За непарної суботи об 11 годині безкоштовно 20 років існування медичного центру проводяться семінарські заняття. Запро«Біорегулятор» тут лікувалися тисячі шуються лікарі, пацієнти й бажаючі знати пацієнтів. Серед них – хворі на цукро- більше про своє здоров’я. вий діабет, гіпертонічну хворобу, остеоВолодимир Зацерковний, хондроз хребта, остеоартроз, ураження головний лікар Центру нирок, серця, мозку, порушень кровотел.: (044) 235-83-77, (044) 537-23-32 та лімфообігу. сайт: http://www.itohealth.com.ua/

24-25 листопада ХК «Білий Барс-99» зіграв чергові матчі на першість Україброварчани хоч і поступилися, але дали гідний бій своєму суперникові. Лише в другому овертаймі «соколята» схилили чашу терезів на свій бік – 4:3 (0:2; 1:1; 2:0; 0:0; 1:0). «Білий Барс» з 12-ма очками посідає в турнірній таблиці IV місце.

ни. Суперником наших юних хокеїстів був ХК «Сокіл-99» (Київ). У першій грі «барсята» були нещадно биті киянами – 9:0 (3:0; 5:0; 1:0). А ось у другому матчі

Що ж це за цілительський метод лікування, що не має побічного впливу на організм? З гордістю скажу – це об’ємний пневмопресинг. Спеціальна манжетатрансформер, що входить до комплексу «Біорегулятор», накладається на велику ділянку тіла (ногу, руку, голову або інші локалізації) й утворює механічну повітряну хвилю, викликаючи примусове прискорення крово- і лімфообігу. Як результат – розширюються й очищуються судини, змінюється стан крові, вона стає більш текучою, нормалізується робота всіх органів і систем. Це стимулює організм до самовідновлення, змушує його активно включитися в роботу. Створено спеціальні комп'ютерні програми – їх понад 1000. Це дозволяє скласти для пацієнта індивідуальну програму лікування. І зауважте – без таблеток та негативного впливу

У 5 турі дитячої ліги (юнаки 19961997 р. н.) з гандболу ГК «БВУФК», що представляє Київську область, на власному майданчику впевнено переміг Київ-2 (КСЛІ) – 44:27. Наші гандболісти з 7 очками (3 перемоги, 1 нічия) посідають у своїй групі І місце.

26 листопада відбулося засідання міської Федерації футболу. Головним питанням порядку денного було проведення чемпіонату Броварів із міні-футболу. Старт чемпіонату заплановано на 9 грудня. Жеребкування відбудеться 5 грудня. До цієї дати всім представникам команд потрібно надати Федерації такі документи: 1) Заявку учасника чемпіонату. В заявці має бути не більше 15 гравців, дозволяється один легіонер (гравець, не прописаний в місті Бровари або районі). 2) Фотографію та оригінал паспорта кожного гравця. Тільки після надання документів команди буде допущено до чемпіонату. Сергій Стасюк