Page 1

PENKIŲ KONTINENTŲ NAUJIENOS

2018 KOVO 09

KAS? KADA? KODĖL? Pristatome jums įmonių grupės „Penki kontinentai“ naujienlaiškį, kuris padės jums pasijusti mūsų įmonių grupės įvykių sūkuryje.


PRODUKTŲ NAUJOVĖS

Vaizdo apsaugos sprendimas „ATMeye.iQ“ populiarėja Vietname BS/2 pristatė Vietnamo rinkai 400 programinės įrangos „АТМеуе.iQ“, skirtos bankomatų stebėsenai bei apsaugai, licencijų. Įrangą įsigijusi įmonė „BSI Technology Infrastructure Development“ ją diegs Vietnamo banko „Techcombank“ tinkle.

DAUGIAU APIE TAI

4 patobulinimai, dėl kurių „ATMeye.iQ“ tapo geriausia 2017-ųjų bankomatų vaizdo stebėsenos ir apsaugos sistema 2017 m. liepą išleista atnaujinta „ATMeye.iQ“ versija laimėjo 2017-ųjų Metų gaminio aukso medalį. Sistemos kūrėjų komanda dalijasi patirtimi apie tai, kokie klientų poreikiai paskatino sistemos tobulinimą.

DAUGIAU APIE TAI

Kaip apsaugoti bankomatus nuo įsilaužimo: „Vynamic Terminal Security“ Kodėl bankomatai vis dar pažeidžiami, kai nuo pirmos loginės atakos, atkreipusios bankomatų gamintojų dėmesį, praėjo jau 8eri metai? Vieni mano, kad į bankomatus įtaisytų kompiuterių apsaugai pakanka standartinių antivirusinių programų, kiti tikisi, kad į grėsmes operatyviai sureaguos apsaugos tarnybos, stebinčios bankomatus per vaizdo kameras. BS/2 platinamas „Diebold Nixdorf“ bankomatų apsaugos nuo atakų sprendimas „Vynamic™ Security“ gerokai pranašesnis už tradicines antivirusines programas, naudojamas daugumoje bankų.

DAUGIAU APIE TAI


PRODUKTŲ NAUJOVĖS

PENKI NAUJIENOS IP TV Kol ateis tikrasis pavasaris, kviečiame nusikelti į šiltuosius kraštus bent virtualiai. Kovo mėnesį PENKI IPTV žiūrovams padovanojo itin aukštos vaizdo kokybės kelionių įspūdžių TV kanalo „Travel HD“ nemokamą peržiūrą – jis įtrauktas į pagrindinį TV rinkinį. Į Sezoninį TV rinkinį, kuris keičiamas, atsižvelgiant į metų laiką, visą pavasarį įtraukti šie kanalai: „Balticum Platinum“, „Detskij Mir“, „Filmzone“, „Nickelodeon“, „Sport 1 HD“, „Travel HD“, TVXX1.

Dėmesys klientams PENKI socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Intagram“ nuolat skelbia konkursus. Kovo pradžioje socialinių tinklų naudotojai buvo kviečiami įamžinti PENKIS netikėčiausiose vietose. Džiaugiamės sulaukę daugybės linksmų nuotraukų! Dviem laimingiesiems padovanojome kvietimus į kiną.

Į „Penki“ tinklo modernizavimą investuojama per 2 milijonus eurų UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ šiais metais planuoja toliau tęsti šviesolaidinio optinio tinklo plėtrą, kuri palies per 10 tūkst. Vilniaus miesto daugiabučių. Apie pusę milijono planuojama skirti IT įrangos, debesų kompiuterijos paslaugų ir išmaniosios televizijos atnaujinimui.

DAUGIAU APIE TAI

Kovo 8-oji Tarptautinės moters dienos proga PENKI aptarnavimo centruose visoms moterims buvo dalijamos gėlės, o socialiniuose tinkluose šia proga sveikino mūsų PENKI šeima ir PKKC vyrai.


ĮMONĖS VIDINIS GYVENIMAS VEIDAI: IGOR KATIN Šiandien Jums pristatome Igor Katin – neseniai prie BS/2 komandos prisijungusį Programinės įrangos plėtros departamento vadovą. Be to, kad dirba mūsų įmonėje, Igoris daug laiko skiria mokslinei veiklai: dėsto VU universitete, yra IT specialistas, mokslų daktaras, nuolat domisi IT produktų architektūra, technologinėmis naujovėmis ir tikisi, kad jau šiais metais jo vadovaujamai komandai pavyks patobulinti kuriamus produktus, sugeneruoti naujų idėjų. Igorio nuomone, dirbant komandinį darbą, visuomet praverčia pozityvumas, pasitikėjimas vienas kitu ir kūrybiškumas. Daugiau jo minčių apie darbą, gyvenimo pomėgius ir laimikius žiūrėkite vaizdo interviu.

DAUGIAU APIE TAI

Mokomės, semiamės patirties Vasario 26–kovo 1 d. BS/2 ir „AHBURN International“ atstovai dalyvavo mažmeninės įrangos ir apsaugos technologijų parodoje „EuroCIS 2018“ Diuseldorfe, kur prie jų prisijungė partneriai iš Azerbaidžano prekybos tinklo „Bravo“.

DAUGIAU APIE TAI

Iš kairės į dešinę: Kęstutis Andruškevičius (ASHBURN International), Jurij Mikuckij (BS/2), Etibar Aghayev ir Shahin Pashayev (Bravo), Emil Musayev (BS/2)

Diegiama nauja personalo valdymo programa Informuojame, kad įmonių grupėje PENKI KONTINENTAI diegiama personalo valdymo programa VIKARINA (www.vikarina.lt). Ši programa padės ne tik kokybiškai ir greitai administruoti visus su personalu susijusius klausimus, bet ir suteiks galimybę visiems darbuotojams, naudojantis savitarnos sistema, peržiūrėti savo kasmetinių atostogų likučius, mėnesinį darbo užmokesčio algalapį bei elektroniniu būdu užpildyti ir pateikti įvairius prašymus, kuriuos gavę vadovai elektroniniu būdu galės patvirtinti ar atmesti. Darbuotojai programa galės pradėti naudotis nuo gegužės mėn.

Rūpinamės darbuotojų sauga ir sveikata Darbuotojų iniciatyva vasario 15–20 d. įmonės viduje vyko rinkimai, kuriuose buvo renkami PKKC ir BS/2 darbuotojai, galintys atstovauti kolegoms saugos ir sveikatos klausimais. Darbuotojams buvo pateiktas sąrašas kandidatų, iš kurių jie galėjo išrinkti, jų nuomone, tinkamiausią šioms pareigoms užimti. Daugiausiai balsų iš PKKC surinko Aldas Martinkus ir Elvyra Kasilovska, iš BS/2 – Mantas Tumėnas ir Darius Misiukevičius. Ÿ Supažindiname su išrinktų atstovų saugai ir sveikatai pagrindinėmis pareigomis: Ÿ siūlyti ir reikalauti, kad padalinio vadovas ir darbdaviui atstovaujantis asmuo imtųsi reikiamų priemonių darbuotojų saugai ir sveikatai užtikrinti; Ÿ dalyvauti vertinant profesinę riziką ir numatant prevencines priemones; Ÿ jeigu įmonės padalinio vadovas nesiima reikiamų priemonių darbuotojų saugai ir sveikatai užtikrinti, pranešti apie tai darbdaviui atstovaujančiam asmeniui; Ÿ jei asmuo nesiima priemonių rizikos veiksniams šalinti ar jiems mažinti, pranešti Valstybinei darbo inspekcijai; Ÿ š padalinio vadovo, įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos bei komiteto gauti informaciją visais su darbuotojų sauga ir sveikata susijusiais klausimais. Mums svarbi Jūsų nuomonė, norime, kad jaustumėtės įmonių grupės sūkuryje!


TV laidos apie technologijas „IT+“: ROBOTAI, GALINTYS ATSIDARYTI DURIS... AR TAI GERA IDĖJA? Naujausioje „IT +“ laidoje: „Boston Dynamics“ į šunis panašūs robotai gana lengvai atsidaro duris ir pro jas praeina. Jų sustabdyti negali net ledo ritulio lazda apsiginklavęs žmogus. Vokietijos miestai planuoja drausti dyzelinu varomų automobilių eismą, o Kalifornijoje lengvinamos automobilių be vairuotojų testavimo aplinkybės.

DAUGIAU APIE TAI

DAUGIAU APIE TAI

Švenčiame Tarptautinės moters dienos proga įmonių grupės „Penki kontinentai“ moteris vyrai pasveikino ne tik gražiausiomis gėlėmis, bet ir lmuotais vaizdo sveikinimais.

SVEIKINIMAS I

SVEIKINIMAS II

PRAEITĄ IR ŠIĄ SAVAITES GIMTADIENIUS ŠVENČIA: Rimantas Razmys (vasario 27 d.) Laimonas Milašius (vasario 27 d.) Tomas Augucevičius (vasario 28 d.) Alina Trusevič (kovo 2 d.)

Vilius Grigonis (kovo 4 d.) Giedrius Kraujutaitis (kovo 7 d.) Eglė Šabunina (kovo 8 d.) Loreta Klebonaitė-Šeibak (kovo 11 d.)


KARJERA

ŠIUO METU IEŠKOME IR KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOMANDOS:

PENKI: • „Linux“ sistemų administratorius (-ė) • Vyr. teisininkas (-ė) • „Windows“ sistemų administratorius (-ė) • IT projektų vadovas (-ė)

. DAUGIAU APIE TAI

ASHBURN INTERNATIONAL: • POS terminalų programuotojas (-a) • Testuotojas (-a) • Projekto vadovas (-ė)/ IT analitikas (-ė) • NET programuotojas (-a) • IT inžinierius (-ė)

DAUGIAU APIE TAI

BS/2: • JAVA programuotojas (-a) • FULL STACK programuotojas (-a) • Rusų/anglų kalbų tekstų kūrėjas (-a) (copywriter) • Produkto vadovas (-ė) (Service Desk.iQ) • Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas (-ės) • Programuotojas (-a) (Cashmanagement.IQ) • Techninio aptarnavimo ir palaikymo skyriaus vadovas (-ė) • WEB dizaineris (-ė) • Service Desk.iQ vadybininkas (-ė) (visas etatas) • Service desk vadybininkas (-ė) (pagal gra ką, 0,5 etato) • Sistemų palaikymo inžinierius (-ė)

DAUGIAU APIE TAI

Gražaus savaitgalio!

Naujienos 0309  
Naujienos 0309  
Advertisement