Page 1

PENKIŲ KONTINENTŲ NAUJIENOS

2018 m. rugpjūčio 10 d.

KAS? KADA? KODĖL? Pristatome įmonių grupės „Penki kontinentai“ naujienlaiškį, kuris padės Jums pasijusti mūsų įmonių grupės įvykių sūkuryje.


UAB Penki kontinentai

NAUJIENOS „Tą, ką reikia padaryti poryt, iš tiesų reikėjo daryti užvakar. Tik taip elgdamasis pajusi gebėjimą matyti savo perspektyvą. O tai reiškia – savo ateitį. Man ateitis – „šiandien vakare“. Tai, žinoma, tik metafora, bet mano galva, ji pakankamai prasminga, nes laikas bėga nepaprastai greitai, o mes einame nepaprastai lėtai...“ Idrakas Dadašovas DAUGIAU APIE TAI „Respublikos“ apžvalgininkas Ferdinandas Kauzonas pakalbino įmonių grupės „Penki kontinentai“ valdybos pirmininką Idraką Dadašovą apie gyvenimą ir vertybes.

UAB ASHBURN International

NAUJIENOS LIETUVOJE PRADĖTA TEIKTI DINAMINIO VALIUTOS KEITIMO PASLAUGA „ASHBURN International“ į savo prižiūrimus elektroninių kortelių skaitytuvus įdiegė Dinaminę valiutos keitimo funkciją, kuri konvertuoja atsiskaitymo sumą. Atsiskaitydami tokiais skaitytuvais svečiai iš užsienio gali pasirinkti, kokia valiuta norės susimokėti – vietine Lietuvos ar ta, kuria disponuoja kortelėje.

DAUGIAU APIE TAI

UAB Penkių kontinentų bankinės technologijos

NAUJIENOS BS/2 ATNAUJINA SEB BANKOMATŲ TINKLĄ BALTIJOS ŠALYSE Tai pirmasis naujas bankomatas, kurį SEB bankui Estijoje pristatė BS/2 įmonė. Iki 2020 m. mūsų bendrovė planuoja atnaujinti 574 SEB bankomatus visose Baltijos šalyse. Į visus juos bus įdiegta BS/2 apsaugos stebėsenos sistema „ATMeye.iQ“ ir kitos sustiprintos apsaugos nuo sukčiavimo ir įsilaužimų priemonės.


UAB Penkių kontinentų bankinės technologijos

NAUJIENOS K R I P TO VA L I U T Ų B A N KO M AT Ų T I N K LO PRIEŽIŪRA SAKARTVELE PATIKĖTA BS/2 BS/2 ir kriptovaliutų bankomatų tiekėja „Cryptomat“ pasirašė susitarimą dėl kompleksinių kriptovaliutų bankomatų tinklo priežiūros paslaugų Sakartvele (Gruzijoje). Iki šių metų pabaigos didžiuosiuose šalies miestuose planuojama pastatyti apie 20 kriptovaliutų bankomatų, leidžiančių įsigyti bitkoino ir laitkoino valiutas. BS/2 projektą įgyvendins per antrinę įmonę „BS/2 Georgia“, kuri šiuo metu jau prižiūri pirmuosius tris kriptovaliutų bankomatus. DAUGIAU APIE TAI

BANKO ATSTOVAI IŠ SAKARTVELO DOMĖJOSI ŠIUOLAIKINE BANKINE ĮRANGA Liepos 30 d. mus aplankė svečiai iš Sakartvelo: „Liberty bank“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Levan Lekishvili ir banko kortelių bei duomenų apdorojimo vadovė Mariam Gogia. Į Lietuvą juos atlydėjo „BS/2 Georgia“ komercijos direktorius Emilio Kiris. Banko atstovus ypač sudomino daugiafunkcis sprendimas „VTM.iQ“, gebantis atstoti bankų skyrius. Po vizito Lietuvoje „Liberty bank“ atstovai, lydimi BS/2 ir „BS/2 Georgia“ darbuotojų, išvyko į „Diebold Nixdorf“ būstinę Padeborne (Vokietijoje), kur susipažino su naujausiomis bankinėmis technologijomis.

DAUGIAU APIE TAI


UAB Penkių kontinentų komunikacijų centras

NAUJIENOS „ P E N K I “ – TA R P G E R I AU S I Ų „ M YP L A N “ PASIŪLYMŲ Šviesolaidinis tinklas „Penki“ pradėjo bendradarbiauti su Lietuvos interneto ir televizijos tiekėjų parinkimo įmone„myPlan“.

„Kiekvienas turi teisę gauti tai, kas jam geriausia. Niekas nenori nepatenkintų klientų. Todėl labai svarbu klientui iš karto pasiūlyti būtent tai, kas jam tinkamiausia. Džiaugiamės bendradarbiavimu su „myPlan“ ir kad šiame portale esame priskirti prie patikimiausių Lietuvoje interneto tiekėjų“ DAUGIAU APIE TAI

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ direktorius Romas Rimgaila.

PENKI SUPAŽINDINO SU SPARČIAUSIU INTERNETU BŪSIMUS STUDENTUS Liepos 27, 30 bei 31 dienomis Vilniaus universitete, Vilniaus Gedimino technikos universitete bei Socialinių mokslų kolegijoje vyko pirmakursių priėmimai, kuriuose dalyvavo ir „Penki“ komanda. Susipažinome su būsimais studentais ir pristatėme jiems ypatingą pasiūlymą – 1 Gb/s šviesolaidinį internetą namams tik už 8,90 Eur/mėn.

LUKAS KERAITIS: JEI INTERNETO GREITIS MAŽAS, GERIAU SIŲSTI PAŠTO KARVELĮ Lukas Keraitis muzikuoja grupėje „Abudu“, veda interneto TV laidą „IT+“, o neseniai lmavosi ir šviesolaidinio interneto „Penki“ reklamose.„Yra tik vienas interneto greitis – didelis“, teigia Lukas.

DAUGIAU APIE TAI


UAB Penkių kontinentų komunikacijų centras

NAUJIENOS KVIEČIAME Į NEMOKAMĄ TRENIRUOTĘ VERKIŲ REGIONINIAME PARKE Paskutinės vasaros dienos bėga pasiutusiu greičiu. Praleiskime jas aktyviai ir smagiai – gryname ore, gamtos apsuptyje. Šviesolaidinis tinklas „Penki“ ir sporto bei laisvalaikio klubas GOODLIFE kviečia į antrą nemokamą funkcinę treniruotę.

DAUGIAU APIE TAI

Susitikime rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį) 19.30 val. Verkių regioniniame parke (Žaliųjų ežerų g. 53, šalia teniso kortų, prie Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos). Treniruotėje po darbų subalansuosite savo mintis, atsipalaiduosite nuo įtampos ir skambant puikiai muzikai gausite krūvą teigiamų emocijų – zinis ir protinis balansas garantuotas. Jus išjudins treneris Laurynas Paukštys.

ĮMONĖS VIDINIS GYVENIMAS DARBUOTOJŲ PATOGUMUI – ĮMONIŲ GRUPĖS BIBLIOTEKA Bibliotekos fonde galima rasti daugybę knygų, ne vieną istorinį leidinį, didžiulį publicistinių leidinių pasirinkimą, taip pat grožinės literatūros ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Tačiau išskirtinis dėmesys čia skiriamas informacinėms ir IPTV technologijoms. Bibliotekos darbo laikas – pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 14.30 val. iki 15.30 val. Bibliotekoje esančių knygų sąrašą galima rasti adresu http://biblioteka.penki.lt/do/bookpro le/list. Maloniai kviečiame visus, kas dar nesate apsilankę, tai padaryti šiandien!


ĮMONĖS VIDINIS GYVENIMAS POILSIS DARBE – TAI ĮMANOMA! Šių metų žiemą atlikus įmonių grupės darbuotojų tyrimą ir išsiaiškinus laisvalaikio erdvių poreikį jau pavasario pradžioje darbovietėje buvo atidaryta pirmoji poilsio zona – kambarys kompiuterinių žaidimų mėgėjams. Pavasario pabaigoje aktyvaus sporto mėgėjai jau galėjo išbandyti ir sporto salę su treniruokliais, stalo tenisą ir oro ritulį, pamėtyti smiginį. Galiausiai, vasarą sporto salėje pradėtos organizuoti kalanetikos treniruotės, kurias veda trenerė Simona Daumantienė.

„Penkių kontinentų“ grupės valdybos pirmininkas Idrakas Dadašovas taip pat mėgsta aktyvius žaidimus. Šįkart jo iššūkį priėmė BS/2 Verslo vystymo departamento vadovas Daniel Fukson.


ŠĮ MĖNESĮ PRIE MŪSŲ KOMANDOS PRISIJUNGĖ:

ALĖSIA JAKUBAUSKYTĖ

IGNAS ČELUTKA

Nuo rugpjūčio 2 d. dirba UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ Privačių klientų skyriuje, pareigos – vadovė.

Nuo rugpjūčio 6 d. UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ atlieka savanorišką praktiką, pareigos – kompiuterių technikas.

PRAEITĄ IR ŠIĄ SAVAITES GIMTADIENIUS ŠVENČIA: Dimitrij Lac (rugpjūčio 7 d.) Dainius Kapleris (rugpjūčio 8 d.) Loreta Urbelionyte (rugpjūčio 9 d.)

Natalija Kardaš (rugpjūčio 10 d.) Ivona Iljiciova (rugpjūčio 11 d.) Emil Musayev (rugpjūčio 12 d.)


KARJERA

PENKI KONTINENTAI: DAUGIAU APIE TAI Vyr. teisininkas (-ė) Teisininkas (-ė) Projekto vadovas (-ė) (WEB, mobiliosios programos)

Ÿ Ÿ Ÿ

PENKI: • IT projektų vadovas (-ė) • Klientų aptarnavimo vadybininkė (-as) • Pardavimų projektų vadovas (-ė) (IT paslaugos verslui) • „IT+“ laidos kūrėjas / vedėjas• • Savanoriška ar mokomoji praktika programavimo srityje

DAUGIAU APIE TAI

ASHBURN INTERNATIONAL: • Duomenų bazių administratorius (-ė) • Savanoriška ar mokomoji praktika IT skyriuje • Testuotojas (-a) • NET programuotojas (-a) • Budintis sistemų inžinierius (-ė) • IT inžinierius (-ė) • IT projektų vadovas (-ė)

DAUGIAU APIE TAI

BS/2: • JAVA programuotojas (-a) • Pardavimo projektų vadovas (-ė) (programinės įrangos sprendimai) • Programuotojas (-a) (Cashmanagement.IQ) • „Service Desk.iQ“ vadybininkas (-ė) • Dizaineris (-ė) maketuotojas (-a) • Analitikas (-ė) • Produkto vadovas (-ė) (ATMeye.iQ) • Testuotojas (-a) • Duomenų bazių programuotojas (-a)

DAUGIAU APIE TAI

Gražaus savaitgalio!

Naujienlaiskis 2018-08-10  
Naujienlaiskis 2018-08-10  
Advertisement