Page 1

PENKIŲ KONTINENTŲ NAUJIENOS

2018 m. spalio 12 d.

KAS? KADA? KODĖL? Pristatome įmonių grupės „Penki kontinentai“ naujienlaiškį, kuris padės Jums pasijusti mūsų įmonių grupės įvykių sūkuryje.

„PENKI KONTINENTAI“ ATNAUJINS LIETUVOS ORO UOSTŲ IT INFRASTRUKTŪRĄ


UAB ASHBURN International

NAUJIENOS LIETUVOJE PRIPAŽINTA ATSISKAITYMŲ KORTELĖMIS SISTEMA ĮVERTINTA IR UŽSIENYJE 20-metį atšventusi UAB „ASHBURN International“ šiandien žinoma kaip įmonė, viena pirmųjų pristačiusi unikalių naujovių Lietuvoje. „Šiandien pagrindinės mūsų elektroninių kortelių skaitytuvų tiekėjos – Vakarų šalys, o klientai – Rytų. Į Rytus programinę įrangą ir paslaugas eksportuojame todėl, kad ten yra didelis jų poreikis, dideli mastai, kuriuos mes galime patenkinti“, – pasakoja UAB „ASHBURN International“ vykdomasis direktorius Žoržas Šarafanovičius. Apie „ASHBURN International“ veiklą ir pasiekimus rašo „Verslo žinios“. DAUGIAU APIE TAI

UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“

NAUJIENOS GRAIKIJOS JŪROSE SUPLEVĖSAVO„PENKIŲ KONTINENTŲ“ VĖLIAVA Kiekvieną įmonę garsina jos darbuotojai. Savo darbais, savo charizma, o kartais ir savo pomėgiais. Tokių darbuotojų yra ir įmonių grupėje „Penki kontinentai“. BS/2 Techninės priežiūros skyriaus vadovas Gintaras Petkevičius savo atostogų metu jachtoje iškėlė įmonių grupės vėliavą. Kartu su juo plaukė ir „BS/2 Kazakhstan“ direktorius Kairat Bekbaganbetov. Gintaras būriuoja nuo 2011 m. „Leistis į jachtų žygį gali anaiptol ne su kiekvienu. Svarbu surinkti tinkamą komandą, kad visi būtų lankstūs, socializuoti, prisiimtų suteiktas pareigas denyje. Turi tvyroti komandinė dvasia. Mažoje erdvėje tenka būti ilgą laiką, niekur nepabėgsi. Toks žygis būna tikras komandos išbandymas, padeda geriau pažinti vienas kitą ir išmokti kartu spręsti kylančias problemas. Tokia patirtis praverčia ir darbe, užgriuvus ekstremalioms situacijoms, kai reikia greitai rasti sprendimą“, – sako jis. Anot Gintaro, plaukdamas jachta gali aplankyti tokias vietas, kurių nepasieksi kitomis transporto priemonėmis. Visos salos iš tolo panašios, tačiau iš tiesų yra skirtingos. Vienos – žalios, kitos – spygliuotos, trečios – visai nuplikusios. Išplaukti į atvirą jūrą ir gulėti 500 m. gylio vandens paviršiuje – ypatingas jausmas. Būriuojant tenka pamatyti ir del nų. „Kasdien jachta nuplaukdavome apie 60 jūrmylių (apie 111 km.). Šį kartą išplaukėme iš Kretos, Lavrio miesto, aplankėme Kea, Kitnos, Poros salas, o vėliau mūsų planus sujaukė priartėjęs uraganas Zorba. Teko slėptis nuo audros“, – pasakoja aktyvus buriuotojas, jau planuojantis kitų metų maršrutą.


UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“

NAUJIENOS „PENKI KONTINENTAI“ ATNAUJINS LIETUVOS ORO UOSTŲ IT INFRASTRUKTŪRĄ UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, valdanti IT verslo paslaugų prekės ženklą „ProfIT“, laimėjo valstybinės įmonės Lietuvos oro uostai viešųjų pirkimų konkursą dėl visų trijų oro uostų IT infrastruktūros atnaujinimo darbų. Bendrovės specialistai įgyvendins esamų ir naujų vietinių telekomunikacinių tinklų diegimo darbus Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose.

DAUGIAU APIE TAI

„PENKI“ IŠMANIOSIOMS ŽIŪROVAMS – NAUJI TV KANALAI „Penki“ IPTV buvo papildyta 6 naujais kanalais. Muzikos gerbėjų laukia HD kokybės muzikos kanalas „MTV Live HD“, transliuojantis įspūdingiausius muzikos šou (įtrauktas į Muzikinį rinkinį), o vertinančių gerą ir aukštos kokybės kiną – „TV1000 Premium HD“ su lietuviškai įgarsintais lmais (įtrauktas į „TVPlay“ lmų rinkinį). Pagrindinis rinkinys papildytas trimis kanalais rusų kalba „ТНТ International“, „ТНТ4 International“, „Пятница! International“ ir lenkiškuoju „TVPol Info HD“.

DOVANOS SOCIALINIŲ TINKLŲ VARTOTOJAMS Artėjant šviesolaidinio interneto 20-ajam gimtadieniui, „Penki“ socialinio tinklo paskyroje „Facebook“ skelbiami konkursai, kurių dalyviai gali laimėti kuprinę arba ausines. Iki gimtadienio (spalio 28 d.) bus išdalintos 7 kuprinės ir 7 ausinės.


UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“

NAUJIENOS KELIONĖ INTERNETO KABELIAIS – IKI MĖNULIO IR TRISKART APLINK ŽEMĘ Šiuolaikinė karta jau sunkiai įsivaizduoja, kad kažkada interneto nebuvo. Juk internetas – tai nuolatinis nepertraukiamas bendravimas. O ar žinote, kaip iš tikrųjų veikia internetas?

DAUGIAU APIE TAI

UAB „Penki kontinentai“

DALYVAUJA KONKURSAS „ŽYDINTIS VILNIUS“ BALSAVIMAS PRASIDĖJO! Trečius metus iš eilės dalyvaujame Vilniaus savivaldybės aplinkos puoselėjimo konkurse „Žydintis Vilnius“. Konkurse nuotraukas su gėlynais ir gražiai sutvarkyta aplinka siunčia daugiabučių gyventojai, įmonės, švietimo ir kitokios įstaigos. Už labiausiai patinkančias nuotraukas iki spalio 22 d. galima balsuoti socialiniame tinkle. Jei vertinate gražią mūsų darbovietės aplinką, būtinai palaikykite mus, spausdami „Patinka“! SPAUSK „PATINKA“

VISOS NUOTRAUKOS

ĮMONĖS VIDINIS GYVENIMAS MOKOMĖS PAŽINTI SAVE. SVEIKAME KŪNE – SVEIKA SIELA Spalio 12 d. įmonių grupėje „Penki kontinentai“ lankėsi Vilniaus savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės, kurios visiems norintiems atliko Kūno sudėties analizės tyrimą. Išsami kūno sudėties analizė ypač svarbi keičiantiems mitybos įpročius, mėginantiems sulieknėti ar padidinti raumenų masę. Skaičiai, kuriuos rodo svarstyklės, ne visada objektyviai atspindi mūsų išvaizdą ir savijautą. Nemažai dalyvių liko nustebinti rezultatais. Po tyrimo sveikatos specialistės konsultavo, kaip pasiekti optimalią kūno sudėtį, kuri lemia gerą savijautą.


ĮMONĖS VIDINIS GYVENIMAS EKSKURSIJA SMK STUDENTAMS Mes atviri visuomenei! Spalio 3 d. įmonių grupėje jau nebe pirmą kartą lankėsi Socialinių mokslų kolegijos studentai, kurie sužinojo apie praktikos atlikimo ir įsidarbinimo galimybę mūsų įmonėse. Jie turėjo progą iš vidaus pamatyti, kaip veikia šviesolaidinis „Penki“ tinklas, kaip atrodo serverinė, kokias funkcijas atlieka šiuolaikiniai bankomatai ir mokėjimo terminalai, kaip mūsų gyvenimą gali palengvinti išmaniųjų namų technologijos ir kt.


MOKOMĖS IR DALIJAMĖS PATIRTIMI IPTV NAUJOVĖS TARPTAUTINĖJE PARODOJE Šviesolaidinio tinklo „Penki“ IPTV vyr. programuotojas Romuald Makovskij rugsėjo viduryje lankėsi Amsterdame vykusioje tarptautinėje parodoje IBC2018. Paroda skirta interneto ir TV tiekėjams, transliuotojams, žiniasklaidos atstovams. Pasauliniai telekomunikacijų ir transliacijų įrangos gamintojai savo stenduose pristatė naujausias vaizdo perdavimo technologijas. Anot Romualdo, pagrindiniai šiuolaikinės įrangos privalumai – ypač didelė vaizdo perdavimo raiška ir spartus didelių srautų perdavimas dideliu atstumu be užlaikymo. Parodoje specialistas domėjosi naujausia įranga, pasisėmė idėjų IPTV vartotojo sąsajos išvaizdai atnaujinti, aplankė ilgamečių partnerių stendus – tinklo įrangos gamintojo „Cisco Systems“, TV įrangos gamintojo „Arris“, „Microsoft“. „Penki“ planuoja įsigyti ir savo IPTV klientams pasiūlyti naujų trečiosios kartos „Arris“ TV priedėlių. Šiuo metu kuriama šiems priedėliams pritaikyta programinė įranga. Nauji priedėliai turi daugiau funkcijų, leis plačiau diegti taikomąsias programėles televizoriaus ekrane (pvz., žaidimus, tekstines naujienas). Tarp planų – pasiūlyti klientams „Megogo“ vaizdo turinį stebėti televizoriaus ekrane.

PERSONALAS INFORMUOJA! 2019 METŲ DARBO UŽMOKESČIO REFORMA Informuojame, kad nuo 2019 metų keisis pensijų kaupimo tvarka. Ką reikia žinoti? Ÿ

Jei šiuo metu esate pasirinkęs II pakopos pensijų fondus ir įmokos mokamos iš jūsų darbo užmokesčio: Iki 2019-06-30 galėsite atsisakyti įmokų mokėjimo. Po 2019-06-30 to padaryti nebebus galima.

Ÿ

Jei kaupiate pensijų fondą „Sodros“ lėšomis (savarankiškai mokate įmokas į pensijų fondą): Iki 2019-06-30 galėsite atsisakyti įmokų mokėjimo. Po 2019-06-30 to padaryti nebebus galima.

Ÿ

Jeigu Jums mažiau nei 40 metų (iki 2019-01-01) ir nesate pasirinkęs II pakopos pensijų fondų: Būsite automatiškai įtrauktas į II pakopos pensijų fondus. Kaip aiškina Finansų ministerija, fondas bus priskirtas atsitiktiniu būdu (konkretaus banko arba draudimo bendrovės).

Iki 2019-01-31 savo gyv. adresu gausite „Sodros“ laišką su visa informacija apie tai, kokiam fondui esate priskirti ir pan. Iki 2019-06-30 galite atsisakyti arba pasirinkti kitą fondą.

Ÿ

Jei atsisakysite, po 3 metų (jei tuo metu dar nebūsite 40 metų amžiaus) vėl būsite įtrauktas į pensijų kaupimą ir apie tai informuotas.

Ÿ

Jei Jums 40 ar daugiau (2019-01-01) ir nesate pasirinkęs II pakopos pensijų fondų: Galėsite savarankiškai nuspręsti, kaip kaupti ar nekaupti pensijai. DAUGIAU APIE TAI


PRAEITĄ IR ŠIĄ SAVAITES GIMTADIENIUS ŠVENČIA: Ana Baranovska (spalio 4 d.) Sergej Pokusajev (spalio 8 d.) Andrej Gorbatniov (spalio 12 d.) Konstantin Butrimovič (spalio 4 d.) Vilius Gofmanas (spalio 10 d.) Inesa Gurevičienė (spalio 13 d.) Ignas Stasiulis (spalio 6 d.) Anton Savkin (spalio 11 d.)


PENKI KONTINENTAI socialiniuose tinkluose Kiekvieną dieną įmonių grupė „Penki kontinentai“ savo socialiniuose tinklapiuose dalinasi aktualiausiais įvykiais ir naujienomis, pristato pasiekimus ir vidinį gyvenimą. Kviečiame visus, kas to dar nepadarė, prisijungti prie mūsų virtualios ir vieningos komandos „Facebook“, „Twitter“, „LinkedIn“ tinkluose. Paspauskite like, follow, komentuokite, dalinkitės savo įspūdžiais ir nuomone – skleiskime žinią apie grupės pasiekimus ir smagų laisvalaikį kartu! „Facebook“: https://www.facebook.com/penkikontinentaigroup/

„Twitter“: https://twitter.com/5ciGroup

„LinkedIn“: https://www.linkedin.com/company/the-penki-kontinentai-group/ Kviečiame „LinkedIn“ tinkle prisijungti prie grupės „The Penki Kontinentai Group“ (https://www.linkedin.com/company/367311/), ne tik paspaudžiant mygtuką„Follow“, bet ir identi kuojant save kaip įmonių grupės darbuotoją.


PENKI KONTINENTAI socialiniuose tinkluose KAIP TAI GALITE PADARYTI? 1. Užeikite į savo pro lį ir nuslinkite iki Experience laukelio. Paspauskite + ženklą.

2. Atsidariusiame lange paredaguokite savo darbovietės laukelį Company į The Penki Kontinentai Group. Šis pasirinkimas turėtų pasirodyti kaip siūlymas (https://www.linkedin.com/company/the-penki-kontinentaigroup). Jei norite, kad jūsų Headline (pagrindinė pozicija, matoma Jūsų pro lyje) atsinaujintų, uždėkite varnelę Update my headline. (NR.2). (Jei norite identi kuotis kaip vienos iš įmonių grupės bendrovės atstovas, pvz., BS/2, PKKC,„ASHBURN International“ ar vienos iš antrinių įmonių darbuotojas, varnelės nedėkite, išsaugokite pakeitimus ir sekite instrukciją toliau.). Išsaugokite pakeitimus.

3. Jei norite identi kuotis kaip PKKC, „ASHBURN International“, BS/2 darbuotojas, grįžkite į savo pro lį, nuslinkite pelyte iki puslapio viršaus ir paspauskite redagavimo pieštuką.

4. Atsidariusios lentelės laukelyje, kuris pažymėtas 1 (Headline), įrašykite savo pareigas atitinkamoje įmonėje: PKKC / BS/2 / ASHBURN International/ BS/2 Georgia ir kt.

5. Įsitikinkite, kad prie Current Position jau yra matomas The Penki Kontinentai Group pro lis.

NEPAMIRŠKITE IŠSAUGOTI VISUS SAVO PAKEITIMUS! Taip pat kviečiame prisijungti ir sekti šiuos pro lius: „Penkių kontinentų“ kuriamos laidos apie technologijas IT+ paskyrą: https://www.facebook.com/ITplius Šviesolaidinio tinklo Penki.lt paskyrą: https://www.facebook.com/penki.lt BS/2 produktų puslapio paskyrą LinkedIn tinkle: https://www.linkedin.com/showcase/bs2solutions/

Ÿ Ÿ Ÿ


KARJERA

PENKI KONTINENTAI: Vyr. teisininkas (-ė) Personalo vadybininkė (-as) Teisininkas (-ė) Administratorė (-ius)

Ÿ Ÿ Ÿ Ÿ

PENKI: • Klientų aptarnavimo vadybininkė (-as) • Produkto vadovas (PENKI, PROFIT) • Pardavimų projektų vadovas (-ė) (IT paslaugos verslui) • Savanoriška ar mokomoji praktika programavimo srityje

DAUGIAU APIE TAI

ASHBURN INTERNATIONAL: • Testuotojų grupės vadovas (-ė) • Klientų aptarnavimo ir sistemų skyriaus vadovas (-ė) • Budintis sistemų inžinierius (-ė) • IT inžinierius (-ė) • IT projektų vadovas (-ė) • Testuotojas (-a) • NET programuotojas (-a) • Savanoriška ar mokomoji praktika IT skyriuje

DAUGIAU APIE TAI

DAUGIAU APIE TAI

BS/2: • Pardavimo projektų vadovas (-ė) (programinės įrangos sprendimai) • Analitikas (-ė) • Projekto vadovas (-ė) (ATMeye.iQ) • Testuotojas (-a)

DAUGIAU APIE TAI

Naujienlaiskis_20181012  
Naujienlaiskis_20181012  
Advertisement