Page 1

інвестуЄмо в розвиток. надаЄмо можливості. Capacity Development marketplace – унікальний механізм організаційного розвитку, за допомогою якого громадські та благодійні організації україни можуть отримати грант та пройти навчання для покращення своєї роботи. CapaCity Development marketplaCe складаЄться з трьох основних компонентів:

123 інтернет-портал

грантова (ваучерна) система

заходи для зміцнення організаційних спроможностей

ісар «Єднання» є адміністратором Capacity Development marketplace в україні.


інтЕрнЕт-портал з питанЬ організаційного розВиткУ – СD MARKETPLACE www.ngomarket.org.ua

популярність веб-порталу marketplace невпинно зростає. тут можна знайти форму заявки для отримання грату, переглянути профілі надавачів послуг (тренерів, коучів, консультантів), розмістити оголошення про тендер для проведення навчання та знайти корисну інформацію про організаційний розвиток.

станом на 1 ВЕрЕСнЯ 2014 рокУ порталом користуЮться:

огС

580

зарЕЄСтроВано

1193

приватні особи

441

Бізнесові організації

167

Державні установи

5

2100

кориСтУЄтЬСЯ


грантоВа СиСтЕма з січня 2012 року до жовтня 2014 року

825

ісар «Єднання» опрацював заявок від організацій на отримання фінансування для розвитку організаційної і технічної спроможностей

238 заявок підтримано у межах проекту «розвиток громадянського суспільства» за фінансової підтримки Sida (швеція)

81 заявка підтримано за програмою розвитку технічної спроможності українських віл-сервісних організацій, за фінансування USaiD через pact (сша), проект reSponD.

8 заявок

153 заявки підтримано у межах програми школа Фондів громад, яка впроваджується за фінансової підтримки Фонду чарльза стюарта мотта (сша)

44 заявки підтримано за фінансування USaiD через pact (сша)

впроваджуються в межах проекту U-media за фінансування USaiD через internews.

Щомісяця надходить близько 25 заявок до розгляду і понад 17 проектів отримують фінансування.


розпоДіл ВаУЧЕріВ по тЕматикам: Фінансовий менеджмент

9

розвиток технічних спроможностей Фондів громад

153

стратегічне планування

89

pr-стратегії

36

Фандрейзингові стратегії та плани

42

розвиток технічних можливостей віл-сервісних організацій

81

адвокація

8

навчання лідерів мва та менеждементу

14

підготовка до проходження аудиту

3

Бізнес-планування та маркетинг

13

оцінка організаційної спроможності

12 моніторинг та оцінка діяльності

11


ФінанСоВі показники організації з січня 2012 року по 30 вересня 2014 року

27%

1%

22%

$ 8 280

$ 150 000

$ 182 717

$ 223 726

34%

$ 668 664

у межах проекту «розвиток громадянського суспільства» за фінансової підтримки Sida (швеція)

у межах проекту pact (сша) за фінансування USaiD

в межах проекту U-media за фінансування USaiD через internews

за програмою розвитку технічної спроможності українських віл-сервісних організацій, за фінансування USaiD через pact (сша)

16%

$ 103 941

отримали грантів на суму

за програмою школа Фондів громад, яка впроваджується за фінансової підтримки Фонду чарльза стюарта мотта (сша)


Вплив отриманих грантів на організаційний розвиток ОГС Capacity Development Marketplace проводить оцінку впливу отриманих грантів (ваучерів) на розвиток організаційної спроможності шляхом проведення опитування організацій-грантерів.

1

94%

Майже респонденти відзначили, що діяльність у межах Capacity Development Marketplace сприяла організаційному розвитку їхніх організацій:

Так

2

94%

Організації започаткували нові напрямки діяльность та послуги:

Так

69%


ФорУм з організаційного розВиткУ

Форум з організаційного розвитку є найбільшим унікальним майданчиком для обговорення ключових стандартів та практик щодо організаційного розвитку громадських організацій та зміцнення їхньої організаційної спроможності. у 2013 році у роботі другого Форуму взяли участь понад 650 учасників з понад 300 громадських, бізнесових та урядових установ та організацій. у межах Форуму відбулося понад 26 майстер-класів, інформаційних сесій, «круглих столів» та презентацій і ще близько 30 тем були обговорені у форматі «світового (українського) кафе». Більше 80 тренерів та спікерів створювали смислове наповнення Форуму, в той час як понад 30 волонтерів та модераторів допомагали у його проведенні. Capacity Development Marketplace - це механізм посилення прямих зв’язків між провайдерами (постачальниками) послуг з організаційного розвитку та організаціями громадянського суспільства. організації, що отримують грант на навчання, самостійно обирають провайдера (тренера, коуча, консультанта) шляхом проведення обов’язкового тендеру. Водночас провайдери розміщують на порталі докладну інформацію про себе, яка допомагає організаціям зробити їхній вибір.


ІНІЦІАТИВНИЙ ЦЕНТР СПРИЯННЯ АКТИВНОСТІ ТА РОЗВИТКУ ГРОМАДСЬКОГО ПОЧИНУ «ЄДНАННЯ» ПРИЗНАЧЕННЯ ІСАР «ЄДНАННЯ» - сприяти розвитку суспiльнокорисного громадського почину для зміцнення громадянського суспільства i підвищення якості життя в Україні. ІСАР «ЄДНАННЯ» надає гранти, консультації, тренінги, інформаційну підтримку, дослідницькі та аналітичні послуги, підтримку розвитку ОГС. Крім того, ІСАР «ЄДНАННЯ» здійснює програми та заходи, спрямовані на заохочення діяльності ОГС на місцях, в українських громадах. ІСАР «ЄДНАННЯ» відкритий для співробітництва з усіма, хто в непрості часи сьогодення усвідомлює не тільки важливість персональної ініціативи кожної людини, а й могутність об’єднаних зусиль.

ІСАР «ЄДНАННЯ» вул.Предславинська 26а, кв.53 м. Київ, 03150, Україна Тел./факс: (044) 201-01-60 Ел-пошта: ednannia@isar.net.ua Web-site: www.isar.net.ua

Лифлет видано за фінансової підтримки Уряду Швеції

Лафлет ІСАР "Єднання"  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you