Page 1

Миколай, Єпископ Кременчуцький та Лубенський, про встановлення Поклінних Хрестів біля в’їздів до міста:

«Поклінні Хрести з давніх-давен встановлювались на в’їздах до населених пунктів як оберіг від будь-якого лиха та напастей, ворогів та хвороб». Ðåêîìåíäîâàíà ö³íà – № 34 (428)

Кошик

1,50 ãðí

Êðåìåí÷óöüêà

Ïàíîðàìà 22 серпня 2013 р.

Твоє місто – твоя газета

www.panorama.pl.ua

2

Ціни на овочі та фрукти у Кременчуці

П’ятниця +15...+27

Помідори – 3-4 грн/кг. Баклажани – 4 грн/кг. Картопля – 3,5-4 грн/кг.

Субота +17...+24

Кавуни – 1,3-1,7 грн/кг. Перець солодкий – 5 грн/кг. Сливи – 10-15 грн/кг.

Неділя +17...+25

Капуста – 3,5 грн/кг. Диня – 2-5 грн/кг.

Äîðîãèå êðåìåí÷óæàíå! От всей души поздравляю Вас с наступающим праздником – Днем Независимости! Этот праздник для каждого из нас связан с надеждами на обновление и укрепление нашей страны! Всех нас объединяет любовь к своей Родине и желание видеть Украину по-настоящему сильной и могущественной державой. От всего сердца желаю Вам мира, согласия, благополучия и процветания. С уважением, Почетный гражданин г. Кременчуга В. М. МАТЫЦИН

реклама

Сорочинці ярмаркують Цьогорічний Національний Сорочинський ярмарок 20 серпня урочисто відкрили віце-прем’єрміністр України Олександр Вілкул, голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко та голова Полтавської обласної ради Іван Момот. Торгуватимуть і гулятимуть у Великих Сорочинцях аж 5 днів. Організатори чекають на півмільйона гостей із 30-ти країн світу.

2

Голос рідного міста ➢ З чим у Вас асоціюється Україна? Віктор Вікторович, підприємець: — З Батьківщиною. Я народився у Криму, тому для мене Україна – це гори, море. Ще не уявляю нашу країну без гарних українських жінок та широких степів з жовтими соняшниками. Я багато де бував і можу сказати, що наша природа дуже гарна: від степів до Закарпаття.

Катерина, молода мама: — Для мене Україна – це, перш за все, поле, небо та сонце. Ось така картинка постає в уяві. Сама я народилася в Росії, але з 5-ти років живу в Україні. Люди тут різні – є добрі, є не дуже. Але які вони в інших країнах – теж не можу сказати.

Ігор Федорович, пенсіонер: — В Україні я народився, тут я живу. Тому для мене все р і д н е : п р и р од а , символи й навіть повітря! Коли, буває, повертаєшся сюди п і с л я го с т ю ва н ня в іншій країні, то почуваєш себе справді вдома. Це таке відчуття, яке ні на що більше не проміняєш.


2

ÍÀÃÎËÎÑ

виділять з міського бюджету на ремонт школи № 29, що на Раківці. На ці кошти планують реставрувати фасад будівлі та замінити вікна.

Новини

Міст у кредит Історія будівництва нового мосту через Дніпро в Кременчуці хоча й поросла мохом, але має продовження. Як повідомив мер О. Бабаєв, Кременчук увійшов до державної програми, згідно з якою будівництво може проводитися за рахунок кредиту під державні гарантії. «Тобто ми беремо кредит, а погашатиме його держава. Сподіваємось отримати гроші цього року. Ми постійно проштовхуємо цю роботу», – зазначає міський голова. Як стало відомо, мерія вже направила уряду необхідні документи на отримання 35 млн грн на проектування. Нагадаємо, одержати ці кошти Кременчук сподівався ще торік, як було обіцяно Президентом України В. Януковичем.

Поклінний Хрест служитиме оберегом для міста

Під Божим захистом Біля в’їзного знака «Кременчук» з боку Полтави нещодавно з’явився Поклінний Хрест. Встановлений він за ініціативи Кременчуцької єпархії УПЦ і найближчим часом буде освячений. Загалом Поклінних Хрестів біля Кременчука планують встановити чотири: крім Полтавської траси, ще й на в’їздах зі сторони Києва, Олександрії та Дніпропетровська. Як повідомив Єпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай, ідея Поклінних Хрестів навколо Кременчука належить покійному владиці Тихону. — Поклінні Хрести з давніхдавен встановлювалися на в’їздах до населених пунктів як оберіг від будь-якого лиха та напастей, ворогів та хвороб. Коли траплялася біда, влаштовували хресні ходи з іконами, святі образи проносили через все місто з молитвами про Божий захист, – розповідає владика Миколай. – В’їжджаючи в місто або покидаючи його, біля Поклінного Хреста заведено помолитися. Цього року за сприяння спонсорів Кременчуцька єпархія сподівається спорудити ще один хрест біля в’їзного знака на вул. Київській. (І. Данилова)

Кременчуцька Панорама № 34 (428) 22 серпня 2013 року

Благословення на навчання

Пощастило

601 тис. грн

www.panorama.pl.ua

25 серпня за благословення

Блаженнійшого Володимира, митрополита Київського і всія України, в усіх храмах Кременчука УПЦ відбудеться молебень для учнів з нагоди початку нового навчального року. Початок молебню – після завершення божественної літургії, близько 10.00.

Брудна річка

У р. Сухий Кагамлик, в районі пляжу біля парку Воїнів-Інтернаціоналістів, міська санепідслужба виявила перевищення вмісту кишкової палички в 5 разів. Відпочивальників застерігають: у річці краще не купатися.

Варто побувати ➢ Ярмарок у Великих Сорочинцях триватиме до 25 серпня

Сорочинці ярмаркують 20 серпня у Великих Сорочинцях на Миргородщині стартував Національний Сорочинський ярмарок. Торгуватимуть і гулятимуть там аж 5 днів. Організатори чекають на півмільйона гостей із 30-ти країн світу. Цього року до урочистостей приєднались віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул, Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко та голова Полтавської обласної ради Іван Момот. — Сорочинський ярмарок має велику культурну та туристичну складову, він описаний у літературі та оспіваний у фольклорі. Це – один із брендів України, так само, як писанка, Петриківський розпис, вишиванка, дерев’яні церкви Карпат. Підтримуючи ці історичні бренди, створюючи яскраві нові, ми розвиваємо унікальну душу нашої країни, – зазначив віце-

За участі віце-прем’єра О. Вілкула та губернатора Полтавщини О. Удовіченка на ярмарку також відбулось урочисте погашення поштової марки «Хліб – всьому голова», приуроченої до 22-ї річниці Незалежності України. На ній зображено паляницю, калач, весільний коровай, чорний житній хліб, бублик. Тираж блока – 58 тис. марок прем’єр-міністр Олександр Вілкул ставили 837 народних майстрів, та з-за кордону та 30 офіційних приватних підприємців, вели- делегацій (зокрема з Білорусі, на відкритті ярмарку. Губернатор Полтавщини поба- ких підприємств, серед яких і 5 Латвії, Польщі, Словацької жав усім гостям перейнятися з Кременчука: ПАТ «Крюківський Республіки, Малайзії, Грузії, полтавським колоритом та добре вагонобудівний завод», ПАТ Німеччини, Естонії, Росії та пред«Кредмаш», Кременчуцький ставники Європейського Союзу). поярмаркувати. — Сьогодні ми відкриваємо колісний завод, ПАТ «АвтоЗаходи Сорочинський ярмарок, який КрАЗ» та ПАТ «Кременчукм’ясо». оспівав наш земляк Мико- На ярмарку працює Містечко ла Гоголь. Це свято поєднує народних майстрів, де прохоГо с т е й р о з в а ж а т и м у т ь в собі мистецькі здібності дять майстер-класи з гончармистецькі колективи з України нашого народу та економічну ства, плетіння з лози, вишивта країн близького і далекого потужність Полтавщини, – ки, Петриківського розпису, зарубіжжя, а ввечері щодня ковальства. Загалом запланозазначив губернатор. на головній сцені ярмарку Цього року свою продукцію вано понад 25 майстер-класів: відбуватиметься особлива на Сорочинському ярмарку пред- виготовлення ляльок-мотанок, програма: писанок, оберегів, вишиванок, 22.08 – «Ярмаркові народних прикрас та вінків, Перебуваючи на Сорочинському ярмарку, віце-прем’єрвечорниці»; травоплетіння, скульптура та міністр України Олександр Вілкул, відвідав торговельні 23.08 – «Свято пива»; гончарство, аквагрим тощо. 24.08 – концерт учасмайданчики «КрАЗу», де оглянув новий зерновоз та комунальну В шинках можна скуштувати ника шоу «Х-фактор» Волострави традиційної української техніку, а також побував на майданчиках Кременчуцького димира Герасименка, гуркухні. колісного заводу, Кременчуцького заводу дорожніх машин та ту «Чорнобривці» та «Шоу Цього року очікується близько Крюківського вагонобудівного заводу. барабанів», а також феєрверк. півмільйона відвідувачів з України

Гуляють всі!

«

Поспішили закрити? ➢ До відкриття Центру муніципальних послуг у будівлі ЗОШ № 14 ще дуже далеко Із двох закритих цього року в Кременчуці шкіл – №№ 13 та 14, лише в одній активно ведуться роботи, інша стоїть порожньою. Будівлі колишньої ЗОШ № 13 по вул. Красіна наразі ремонтують. Тут буде Палац правосуддя, про необхідність створення якого у Кременчуці говорили давно. У відремонтованих корпусах розмістять Крюківський та Автозаводський суди, які наразі займають затісні приміщення. Що буде з останніми – по вул. Першотравневій, 29/5 та по пров. Тополевому, 3, поки невідомо, бо міська влада ще не визначилась.

Не так сталося, як гадалося — Стосовно будівлі школи № 13 підписаний договір оренди з судами. Ті приміщення, які вони зараз займають, будемо використовувати для потреб міста, якщо це необхідно. Я зараз не готовий сказати: або здаватимемо в оренду, щоб вони приносили користь, або продаватимемо, – зазначає міський голова Олег Бабаєв. Якщо будівлю для майбутнього Палацу правосуддя активно ремонтують завдяки державному фінансуванню, то приміщення колишньої школи № 14, де, згідно з планами мерії, мав би розміститися Центр муніципальних послуг, стоїть

пусткою. Бо не виготовлений ще навіть проект реконструкції будівлі. Мер Олег Бабаєв пояснює ситуацію затримкою платежів у Держказначействі, однак оптимістично запевняє: «Ми повільно, але рухаємося вперед, зважаючи на те, як вдається фінансувати виготовлення проекту». Його заступник з будівництва Геннадій Музика зазначає: цього року на проектування реконструкції колишньої школи № 14 в бюджеті передбачено 420 тис. грн, однак профінансовано наразі нуль. Водночас опалення й охорона порожньої будівлі коштуватиме

місту, за словами чиновників, 80 тис. грн на рік. Ра н і ш е п о в і д о м л я л о с ь , що приблизна вартість реконструкції будівлі для Центру муніципальних послуг становитиме 10-15 млн грн. Допомогти з грошима навесні цього року взявся народний депутат Юрій Шаповалов. Як повідомляла тоді прес-служба міськвиконкому, нардеп пообіцяв звернутися з проханням про надання коштів Кременчуку до Мінрегіонбуду України. Але для цього потрібен готовий проект, завершити який планували ще у червні поточного року. (І. Данилова)


Кременчуцька Панорама № 34 (428) 22 серпня 2013 року

Грошей не вистачає

місцевий час

www.panorama.pl.ua

➢ Від затримок платежів у Держказначействі потерпають навіть безробітні

Погано, коли не маєш роботи, ще гірше, коли не отримуєш й допомоги по безробіттю – єдиного засобу для існування. У такій ситуації опинилися близько 2 тис. кременчуцьких безробітних, майже ціле літо вони не одержували державних виплат.

Зуби на полицю

Міський бюджет

Подайте на зарплату? На 10 млн грн оформило документи про отримання Кременчуком чергової середньострокової позики фінуправління мерії. Місто має право на таку позику, оскільки не виконує доведені йому державою бюджетні показники. Одержати гроші сподіваються наприкінці серпня. Цьогоріч це вже третя державна позика місту, в травні Кременчук отримав 28 млн грн, в липні – 16 млн. Гроші пішли на виплати по захищених статтях – зарплату бюджетникам, енергоносії тощо. У разі, якщо Кременчуку пощастить перевиконати бюджетні показники, суму позики доведеться повертати.

Інна ДАНИЛОВА kp-office@ panorama.pl.ua

— Державну допомогу по безробіттю востаннє я отримала у травні. У Центрі зайнятості достеменно причину затримки не пояснюють, лише відповідають: «Чекайте, чекайте…». Та скільки ж чекати? І за що жити, коли в родині ні копійки? На роботу влаштуватися не можу, бо вік вже не той, на більш-менш оплачувану роботу беруть молодих, – бідкається 45-річна Ірина В., кременчуцька безробітна зі стажем 2 роки. Ірина зі своєю проблемою не самотня. У такій же скруті через відсутність державних виплат опинилися ще понад 2 тис. Ірининих «колег» по Кременчуцькому міськрайонному Центру зайнятості населення. Причина теж поширена й типова для всієї України: платежі затримує Держказначейство. Втім, 16 серпня, коли «КП» звернулася за коментарем до директора Центру Володимира Нападайла, почули радісну звістку: гроші прийшли! — Вчора (15.08 – авт.) пройшла перша платіжка, яку ми надіслали в казначейство ще 18 червня. Грошей, що отримали, вистачить закрити всі виплати по безробіттю до першої декади липня, – зазначає директор ЦЗН Володимир Нападайло. – Крім того, в казначействі лежать наші заявки ще на 1,5 млн грн.

Понад 2 місяці кременчуцькі безробітні не отримували державних виплат За словами Володимира Напа- мають отримувати держав- Станом на 1 серпня 2013 р. на дайла, проблеми з платежами не відшкодування близько обліку в Центрі зайнятості насечерез Держказначейство розпоча- 800 грн, але, як бачимо, не одер- лення перебувало 2467 осіб, з лися наприкінці минулого року. жують. Скільки ще триватиме них допомога по безробіттю при«Лише періодично нам пропу- ситуація з затримкою платежів значена 2010 особам. Її середній скають кошти на виплату допо- у Держказначействі – невідомо. розмір становить 1315 грн. моги по безробіттю, зарплати працівникам та енергоресурси. Затримки платежів Решта платежів лежать мертво, зокрема й дотація роботодавцям», – зазначає директор, маючи на увазі компенсацію роботодавцям заробітної плати та єдиного 14 млн грн становить сьогодні загальна сума платежів міського страхового внеску за безробітних, бюджету, які зависли в Держказначействі. За словами заступколи ті працевлаштовані на ника начальника міського фінансового управління Тетяни підприємство за направленням Тетьоркіної, з цієї суми 10 млн грн – капітальні видатки, що йдуть Центру зайнятості. Сьогодні на потреби міського господарства. «Навіть виникла затримка з за такою схемою працюють грошима на зарплату працівникам комунальних підприємств, близько 100 безробітних. Із оскільки це незахищені статті бюджету. Фінансуються лише зарплати кожного (в середзахищені», – зазначає Тетяна Тетьоркіна. ньому 2 тис. грн) роботодавці — Ситуація по бюджетних виплатах вкрай складна. Всі незахищені платежі, на жаль, «стоять». Тому ми змушені знову згортати роботи у сквері «Жовтневий», виконаємо лише до Станом на 1.08.2013 р. на обліку в Центрі пам’ятника Воїну-визволителю; у нас виділені гроші на ремонт тротуарів по вул. Леніна, це теж не робиться; 1 млн виділено зайнятості населення перебувало 2467 осіб, на реконструкцію меморіалу «Вічно живим», але проплат працевлаштовано 2158 безробітних. На кременчуцькому немає, – наголошує в свою чергу міський голова Олег Бабаєв. – ринку праці сьогодні найбільш затребувані швачки, Що стосується заробітної плати працівникам комунальних лікарі вузької спеціалізації, водії тролейбусів, підприємств, то затримки можуть бути на 1 вересня, якщо ми не інспектори у виправній колонії. Потрібні, як завжди, й проплатимо виконані ними роботи. Найбільше я переживаю за три підприємства – ШРБУ, КАТП-1628 та «Міськсвітло», які мають робітничі спеціальності. дохід чітко від виконання робіт, котрі замовляє місто.

Комунальники можуть залишитися без грошей

«

Прогноз погоди ➢ Метеорологи і народні синоптики обіцяють теплу осінь в Україні Метеорологи прогнозують в Україні досить м’яку осінь з невеликою кількістю опадів. Вересень буде теплим, жовтень – з дощами, а в листопаді можливі сніг та морози. Як повідомив началь н и к Ук р а ї н с ь к о г о г і д р о метеорологічного центр у М и к о л а Ку л ь б і д а , д о к і н ц я с е р п н я в Ук р а ї н і протримається тепла і стійка погода, без істотних опадів. А вже з 1 вересня на території західних, північних та центральних областей відбудеться

Літо триватиме до жовтня зниження температ ури. За словами Миколи Кульбіди, вересень буде «місяцем з надзвичайно мінливим характером погоди». Втім, такий характер температ урного режиму за останні 25 років практично не змінився, – зазначає метеор олог. Кількість опадів, за його словами, в осінні місяці, швидше за все, перевищить норму на 130-150%, що забезпечить нормальні умови для посіву та початку вегетації озимих. В цілому, Микола Кульбіда зазначив, що осінь в Україну,

в і д п о в і д н о д о ус та л е н о го за останні 20 років к л і м а т и ч н о г о р е ж и м у, прийде у традиційні терміни. Так, перехід до відчутної осінньої погоди жителі України відчують у другій половині жовтня, коли почнуться похолодання з першим випаданням мокрого снігу. А перехід температурного режиму через нульову позначку, як правило, приходить у третій декаді листопада. «Найбільш ймовірно, що так буде і цього року», – резюмував головний метеоролог країни. (За матеріалами «Сегодня»)

Всі, хто не встиг побувати на морі, мають шанс насолодитися оксамитовим сезоном

3

Коротко ➢

День міста з Потапом і Настею… У Кременчуці на День міста співатимуть дует «Потап і Настя Каменських», а також гурт «Время и Стекло». Щоправда, як повідомив мер О. Бабаєв, були наміри запросити якихось більш патріотично налаштованих зірок. Наприклад, Олега Газманова чи групу «Любе». — Але, по-перше, там ціна захмарна, а, по-друге, Расторгуєв погано почувається і концерт може бути зірваний. Стосовно Газманова, він не справив на мене велике враження, тому що на концертах завжди виступає його син Родіон, а це не досить патріотично, – зазначив мер. Утім, можливо, на День міста буде запрошено ще когось з артистів.

…та з Міністром оборони Урочистості в Кременчуці на День міста будуть відзначені справжнім військовим парадом за участі Президентського полку, десантників, артилеристів, моряків та представників інших видів військ з різних регіонів України. Побачити все це дійство запрошено Міністра оборони України П. Лебедєва та делегації з міст-побратимів Кременчука.

Щоб пам’ятали! Увічнити у назві вулиці пам’ять Почесного громадянина Кременчука, керівника міста та області, депутата різних рівнів Миколи Залудяка пропонує міська організація роботодавців, у лавах якої – керівники великих промислових підприємств міста, декілька тисяч юридичних і фізичних осібпідприємців. Пропозицію назвати вул. Квартальну, на якій мешкав Микола Залудяк з родиною, на його честь певний час розглядала міська комісія з перейменувань об’єктів і врешті майже одностайно схвалила цю ініціативу. Найближчим часом питання винесуть на розгляд депутатів міської ради. Якщо рішення про увічнення пам’яті колишнього громадського і політичного діяча буде схвалене, організація роботодавців бере на себе зобов’язання профінансувати всі витрати, пов’язані з перейменуванням вулиці, – повідомляє пресслужба міськвиконкому.

Грибів буде багато За словами Валерія Некрасова з Дніпропетровська, який визначає погоду за народними прикметами та спостереженнями, у вересні буде по-літньому тепло. Осінь з холодними опадами настане лише у другій половині жовтня. А зима цього року прийде за календарем – у перших ч и с л а х г р уд н я . Го р од никам Віктор Некрасов спрогнозував добрий врожай теплолюбних кул ьт ур – ба к л ажа н і в , томатів, солодкого перцю. Восени буде багато грибів, а от врожай зернових не порадує.


4

акценти Шановні кременчужани!

Щиро вітаю Вас із визначним святом – Днем Незалежності України! Наш народ завжди прагнув бачити свою країну величною, вільною, щасливою. Заради цього всі ми працюємо, віддаємо сили, талант, душу. Наша чудова Україна – на шляху зростання і процвітання, і від нас з Вами залежить її майбутнє. Бажаю Вам миру і злагоди, великих справ, високих мрій і натхненної праці! З повагою, Микола Данилейко, депутат Полтавської обласної ради

Дорогі кременчужани! Від щирого серця вітаємо Вас із Днем Незалежності України!

Це свято є символом Української Державності, який об’єднує та згуртовує український народ. Віримо, що наша держава має велике майбутнє, стане багатою та міцною, а разом з нею розквітне і наше рідне місто. Ми будемо робити все, щоб наблизити цю мить, працювати на благо України та Кременчука. Бажаємо всім міцного здоров’я, взаєморозуміння, злагоди і добробуту, непоборного прагнення працювати на благо нашої Вітчизни, заради її зростання та процвітання! Нехай Ваші добрі справи примножать славу рідної України! Депутати фракції партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді: Юрій Гриценко, Олег Балим, Ігор Березенський, Віталій Величко, Василь Волошин, Галина Гладенька, Сергій Кузнєцов, Наталія Лихошвай, Олег Максак, Олександр Роженко, Петро Столяр, Кирило Юхно

Соцопитування

Молоді українці підтримують незалежність 61% опитаних підтримали б проголошення Незалежності України, якби перед ними постав такий вибір сьогодні. Водночас 28% не підтримали б, ще 13% – не визначилися. Такі результати дослідження, яке провела соціологічна група «Рейтинг» у серпні. Якщо на заході країни незалежність підтримали б майже 90%, на півночі та в центрі – майже 70%, то на сході і півдні – менше, ніж половина, а на Донбасі – взагалі третина. Водночас чим молодші респонденти, тим більше вони підтримують незалежність України. Чоловіки більше підтримують незалежність, ніж жінки. Чим більш матеріально забезпечена людина, тим вища підтримка незалежності.

Кременчуцька Панорама № 34 (428) 22 серпня 2013 року

www.panorama.pl.ua

На користь міста й городян ➢ «Рідне місто» працює вже 8 років

«Рідне місто» звітувало 17 серпня громадська організація «Рідне місто» провела звітні збори, на яких її голова Юрій Гриценко нагадав членам організації та почесним гостям про добрі справи, виконані «Рідним містом» за останній рік, та окреслив плани на майбутнє. Віктор КРУК ridnemisto@ mail.ru

У мультимедійній презентації йшлося про участь організації у в і й с ь ко в о - п а т р і от и ч н и х проектах, зокрема в акції «Георгіївська стрічка» до Дня Перемоги, спортивних змаганнях з призовниками, конкурсі патріотичної пісні та інших творчих проектах, про роботу з дітьми та учнівською молоддю, пр о пр оведення різноманітних спортивних змагань та екологічних акцій, про традиційний проект «Ми – клас!», новий проект «Мій учитель», проекти з благоустрою п р и буд и н ков и х тер и тор і й та облаштування сучасних дитячих майданчиків тощо. Вся ця робота проводиться у тісній співпраці з ветеранськими організаціями, зокрема з об’єднанням ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство», молодіжними організаціями (МГО «Нова Хвиля»), міським управлінням

Голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко вручає почесний диплом за плідну співпрацю представнику Кременчуцького льотного коледжу НАУ Миколі Гальченку освіти (начальник – Геннадій Москалик) та за підтримки м і с ь ко ї в л а д и ( за с т у п н и к міського голови з гуманітарних питань Віктор Калашник). Юрій Гриценко відзначив найбільш активних членів організації, вручивши їм дипломи, грамоти, флешки та майки із логотипом «Рідного міста». На зібранні до лав ГО «Рідне місто» під оплески присутніх були прийняті нові члени.

— «Рідне місто» об’єднало активних та небайдужих людей. Разом ми досягли успіхів у багатьох справах. Наша організація, здобувши авторитет і довіру кременчужан, змогла об’єднати громадськість міста та готова й надалі плідно працювати на користь його мешканців. Ми залишаємося відкритими для всіх, хто хоче зробити Кременчук ще кращим, – підбив підсумки зібрання Юрій Гриценко. (Фото автора)

Люди скаржаться ➢ Мешканці вул. Червоноармійської просять відновити тротуар, зруйнований під час ремонту газопроводу Тротуар по вул. Червоноармійській на Раківці розрили ще на початку червня, бо збиралися ремонтувати підземні комунікації. Майже 2 місяці тривав ремонт, коли ж нарешті завершився, відновити тротуар ремонтники просто забули. Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

До «Панорами» звернулися мешканці вул. Червоноармійської, які поскаржились на те, що людям дуже незручно ходити. Особливо страждають матусі з візками, для яких тротуар вздовж вулиці – немов смуга перепон. Зараз, у літню спеку, клопоту завдає ще й пил, який підіймається з дороги, по якій жваво рухаються пішоходи. «Мало того, що неможливо пройти нормально, так і дихати подекуди важко. Дитину у візочку доводиться затуляти від смердючого пилу», – скаржиться молода мама Лілія.

Не встигають асфальтувати Яка саме організація і що ремонтувала, мешканці вулиці достеменно не знають, але припустили, що це КП «Теплоенерго» ремонтувало теплотрасу. Виконуючий обов’язки директора КП «Теплоенерго» Анатолій Кичигін зауважив, що, дійсно, роботи в тому районі велись, але на ділянці шляху від магазину «АТБ» до теплової підстанції № 74. І, за словами в. о. керівника «Теплоенерго», це розриття вже заасфальтовано. Розритий тротуар, мовляв, справа підприємства «Міськгаз». У «Міськгазі» підтвердили, що проводили ремонтні р оботи на Раківці, по вул. Червоноармійській, але зволікання з асфальтуванням тротуару – не їх провина. — В нас укладений договір із Кременчуцьким шляховоремонтним будівельним управлінням, саме вони мають виконувати цю роботу, – зазначив головний інженер «Міськгазу» Болеслав Грабовський. – В тому районі «Міськгаз» проводив роботи на газопроводі для покращення газопостачання тих же мешканців вул. Червоноармійської. Без роз-

риття ці роботи провести було неможливо. Траншею ми закопали, а ось асфальт має покласти ШРБУ. За його словами, в ШРБУ пообіцяли виконати ці роботи хіба що до Дня міста. С п р а в а в т о м у, щ о в дорожників наразі великий фронт робіт і робочих рук просто не вистачає. Про це директор підприємства Валерій Кірєєв доповідав ще на початку серпня під час наради з підготовки до опалювального періоду мерові Кременчука Олегу Бабаєву. Насамперед, як сказав Валерій Кірєєв, ремонтуватимуть проїжджі частини вулиць, потім дійде справа і до тротуарів. Задля ремонту труб під землею розриття проводили і «Кременчукводоканал», і Кременчуцька ТЕЦ, і «Міськгаз». Залатати всі дірки тепер мають фахівці одного підприємства. Міський голова просить дорожників встигнути виконати всі роботи до 29 вересня. Що залишається сьогодні мешканцям вул. Червоноармійської? Ходити іншим шляхом, терпіти незручності і… чекати. (Фото автора)

Тротуар по вул. Червоноармійській має вигляд, як після підривних робіт

«

За словами начальника міського УЖКГ С. Яроша, наразі у Кременчуці близько 30-ти місць, де замінювали підземні комунікації й не відновили покриття. До Дня міста, як пообіцяв головний комунальник, всі недоліки будуть усунені.


Кременчуцька Панорама № 34 (428) 22 серпня 2013 року

Озираючись назад

www.panorama.pl.ua

ÒÅÌÀ ÍÎÌÅÐÀ

5

➢ «КП» пригадала найбільш пам’ятні події, що сталися в Кременчуці за роки Незалежності

Життя за часів Незалежності 24 серпня Україна відзначає вже 22-гу річницю своєї Незалежності. Що змінилося в Кременчуці за цей час? «КП» пропонує пригадати головні події в житті міста і городян. Допоміг у цьому архів міської преси, що зберігається у краєзнавчому музеї.

1998 р. •Кременчуцький річковий порт переживає скрутні часи – практично вся флотилія («Ракети» й «Метеори») не курсує.

1999 р.

1991 р. • «Що нас чекає – життя в пітьмі? Не так далеко зима, а електричних лампочок не купиш. Як школярам готувати уроки? Дорослим почитати після роботи?» (з листів читачів, газета «Вісник Кременчука, № 53 (56) від 11 вересня 1991 р.). • У Кременчуці урочисто підняли національний синьо-жовтий прапор. Спершу його провезли по місту й освятили. • Житла здано 42421 м2 (це на 3188 м2 більше, ніж у 1990 р.). Добре будує житло нафтопереробний завод, будівельне управління № 16, МЖК, трест «Кременчукнафтохімбуд». • Щодня на міські маршрути в середньому виходять 31-33 автобуси та 73-76 тролейбусів. • Виконком продовжує займатися питанням проектування нового мостового переходу через Дніпро. • Затверджено прапор Кременчука. • У лікувальних закладах впроваджено нові форми й методи організації праці. Насамперед це оплата праці медпрацівникам за кінцевим результатом. • У жовтні 1991 р. міськвиконком затвердив місце для спорудження пам’ятника Тарасові Шевченку. Хоча зведено його було аж у 2004 р.

•Дозволено будівництво пам’ятника «Жертвам Чорнобиля». У 1991 р. затверджено прапор міста, який ліг в основу кременчуцького герба

Городяни добре пам’ятають часи, коли вони були мільйонерами

1993 р. • Споруджено перший «хмарочос» на Молодіжному – 14-поверховий будинок біля зуп. «Вул. Героїв Сталінграда». • Замість автоматів із газованою водою з’являються кооперативні кіоски з пепсі. • Створено об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання (ОДЮК) – єдине тоді на Полтавщині.

1995 р. • Місто забудовується кіосками – їх аж 540. • Міська друкарня видала телефонний довідник підприємств, організацій та установ міста, що став справжнім бестселером 1995 р.

1997 р. • На базі Кременчуцького філіалу Харківського державного політехнічного університету створено самостійний заклад – Кременчуцький державний політехнічний інститут. • З’явився новий маршрут «2-А», що курсував по східній дамбі Крюкова.

1994 р. • Поширюється балконний бум – люди масово прибудовують балкони на перших поверхах. • Почалося будівництво кола для розвороту тролейбусів біля зупинки «Вул. Маршала Жукова». • Відкрито поліклініку «Нафтохімік». • У школах Крюківського району обмаль педагогів – не вистачає 35-ти людей. • У Кременчуці з’явився приватний вуз – ІЕНТ (нині – КУЕІТУ). • Спостерігається сплеск захворюваності на дифтерію.

1996 р. • Вводяться обмеження на споживання електроенергії – людям за графіком відключають світло. • Починає діяти грошова реформа: карбованці обмінюють на гривні. • Відкривається речовий ринок «Придніпровський». • З’являються маршрутні таксі на приміських маршрутах.

2001 р. • Пенсію видають у банках. • Легка промисловість на підйомі. • На вагонобудівному заводі вийшов перший пасажирський вагон. • Після тривалої перерви відновлено роботу Кохнівського хлібозаводу.

2004 р.

1992 р. • У магазинах розраховуються багаторазовими купонами. Розрахунки за комунальні послуги проводяться повністю купонами. • 20 тис. кременчужан є власниками легкових автомобілів. • У місті спостерігаються черги на бензин. Його відпускають упродовж 2-3 годин на день, здебільшого автолюбителям. • З’явився швидкісний маршрут № 15 «Річковий вокзал – Палац культури «НПЗ». • Проводиться робота з ліквідації символів СРСР. • Завершено будівництво причалу на річковому вокзалі. • У Кременчуці з’явився перший тролейбус-«гармошка» довжиною 18,2 м. • Ціни на залізничні квитки зросли в кілька разів. • Кременчужани – в чергах за хлібом. • Цукровий бунт. Біля «Універсаму» на вул. Першотравневій люди перекрили рух транспорту. • У місті з’явилися давно очікувані «домашні лікарі».

Період з 2000-х рр.

У 2004 р. у парку Воїнів-Інтернаціоналістів було відкрито меморіальний комплекс «На Афганской тропе»

• У парку ВоїнівІнтернаціоналістів за сприяння Почесного громадянина Кременчука Володимира Матицина відкрито меморіальний комплекс «На Афганской тропе».

2007 р. • Кр ю к і в с ь к и й м і с т закрито на ремонт. Люди дістаються на протилежний берег на дизельному потягу.

2008 р.

Пам’ятник «Жертвам Чорнобиля» відкрили у 2000 р.

У 2001 р. КВБЗ випустив перший пасажирський вагон

• Розпочато ремонт Кременчуцького краєзнавчого музею, що триває і досі. • Реконструкція Алеї Героїв Радянського Союзу.

2009 р. • Встановлено скульптуру «Щука з Кременчука» на набережній парку «Придніпровський» (автор – В. Максименко, фінансування – ВБФ «Джерело Дніпра»). У 2009 р. на набережній у Придніпровському парку з’явився символ Кременчука – щука

У 1992 р. в Кременчуці з’явився перший тролейбус – «гармошка»

2010 р.

Перший 14-поверховий будинок на Молодіжному було зведено в 1993 р.

Статистика

Людей – менше, підприємств – більше За роки Незалежності кількість населення у нашому місті скоротилася приблизно на 13 тис. осіб. Як повідомляє начальник міського відділу статистики Ірина Зоріна, у 1991 р. в Кременчуці проживало 238 тис. людей, а сьогодні – 225 тис. Така ж тенденція спостерігається і в Кременчуцькому районі – там недорахувалися 5 тис. людей. Начальник районного відділу статистики Ірина Фофанова розповідає, що 1 січня 1992 р. на Кременчуччині мешкало близько 45,5 тис. жителів. А ось у січні-травні 2013 р. ця цифра склала лише 40,319 тис. Натомість кількість підприємств у місті зросла у сотні разів. Якщо 22 роки тому їх налічувалося близько 100, то станом на 1 січня 2013 р. – 7608.

• У місті відбуваються масові підпали автівок. • Вулиці Кременчука починають освітлюватися цілодобово. • Урочисто відкрито Гонг Миру.

2012 р. • Кременчук відвідав Президент України Віктор Янукович.

2013 р. • Остаточно закрито дві кременчуцькі школи в центрі міста – №№ 13 та 14. Підготувала Т. Апрелєва •Дякуємо за допомогу працівникам Кременчуцького краєзнавчого музею на чолі з директором Аллою Гайшинською


6

ÇÀÊÎÍ

Кримінальна хроніка ➢

Маємо знати ➢

Кременчуцькі дільничні поруч Переважна більшість городян не знає своїх дільничних інспекторів. Але часто виникають ситуації, коли саме дільничний може надати допомогу. Отже, знайомтесь: Дільничний інспектор, старший лейтенант міліції Мовчан Володимир Анатолійович. Дільничний інспектор, лейтенант міліції Дмитерко Віталій Якович. Територія обслуговування: Провулки: Бондарського, Бригадирський, Брюсова, Героїв Бреста (непарні); Героїв Бреста, 45 і до кінця; Донецький, Захисний, Козачий, Кар’єрний, Ковалевського, Миргородський, Морозова, Нахімова, Жовтневий, Піщаний, Польовий, Солдатський, Сорочинський, Стрілецький, Сумський, Сушинського, Турбінний, Фабричний. Вулиці: Бетонна, Ветеринарна, Горького, 44/38-46/29; Гранітна, Дубровіна, Київська, 1/49,7; Цвинтарська, Котовського, Левуна, Максимівська, Переяславська, з 79 і з 84 до кінця; Підрізна, Поселкова, Руднична, Скалиста, Сумська, з 55 і 54 та до кінця; Сушинського, 1-31, 2-24, з 23 і 26 до кінця; Хорольська, 1-53, 2-290, з 55, з 292 до кінця; Щорса, з 66/13 до кінця; 40 років Жовтня, з 12/52; вул. 60-річчя Жовтня, 13-49. Тупики: Піщаний.

Мовчан В. А.

Дмитерко В. Я.

Квартал: 201. Графік прийому: вівторок – з 9.00 до 11.00; четвер – з 18.00 до 21.00; субота – з 10.00 до 13.00.

Кременчуцька Панорама № 34 (428) 22 серпня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Адреса, телефон: приміщення адміністративної дільниці № 7 розташоване за адресою: пров. Героїв Бреста, 59; тел. (0536) 77-89-37; (097) 772-07-22 – Мовчан В. А.

Горять наче сірники ➢

І без грошей, і без вікон Кременчуцькі міліціонери затримали віконного шахрая, який гроші за замовлення в людей брав, але обіцяне не виконував. Проте нерви у людей теж не залізні. Отак почекали вони деякий час і звернулися за допомогою до правоохоронців. Назбиралося таких скаржників не багато, не мало, а 25 (і ця цифра ще не остаточна). Причому скаржилися на недобросовісного «віконника» не лише кременчужани, а й мешканці сусідніх районів та навіть областей. Всі, як один, люди твердили: вони уклали договір про виготовлення та встановлення металопластикових конструкцій та віддали передоплату. Але минав час, а обіцяних вікон вони так і не дочекалися. І це не дивно. Як з’ясували правоохоронці, всі скарги були на адресу 25-річного кременчужанина. На початку року він зареєстрував на себе приватне

Шукають грабіжника ➢

Речі без нагляду ➢

Минулого тижня до Кременчуцького міського управління міліції надійшло повідомлення від приватної охоронної структури одного з ломбардів по вул. Пролетарській. Зокрема справа стосувалася нападу. Як з’ясували правоохоронці, до ломбарду зайшов невідомий і, погрожуючи працівниці закладу, забрав гроші, ювелірні вироби та техніку. Але жінка не розгубилася й встигла запам’ятати прикмети зловмисника, які повідомила правоохоронцям. Міліціонери встановлюють свідків та очевидців події, а також суму завданих збитків. Тим часом за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 «Розбій з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище», що передбачає позбавлення волі терміном від 7-ми до 12-ти років.

Це, скажімо, в Чорногорії можна залишити речі на пляжі або у відкритій кабінці супермаркету й спокійно собі піти. Бо, як не дивно, там їх ніхто не візьме – такий у людей менталітет. У нас же краще не експериментувати, адже можна, як то кажуть, лишитися не з речами, а з носом. 17 серпня 28-річний кременчужанин відпочивав в одному з кафе. Він залишив на своєму столику гроші й мобільні телефони, а сам на деякий час відійшов. Коли повернувся, то побачив лише порожнє місце. Як повідомляють у прес-службі Кременчуцького міськуправління міліції, чоловікові завдано збитків на суму 1400 грн.

На ломбард напали

Наїлися? З початку року в Кременчуці від вогню постраждали вже 17 автівок

Ще 2 авто згоріли у вогні Не встигли городяни оговтатися від пожежі, де згоріло одразу шість автівок на автостоянці по пров. Героїв Бреста, як днями у Кременчуці сталися ще дві пожежі. Цього разу від вогню постраждали автомобілі «Toyota Camry» та «Renault». Як повідомляють у прес-службі Кременчуцького міськрайонного управління держслужби з надзвичайних ситуацій, легковик «Toyota Camry» стояв біля буд. 26 по просп. 50 років Жовтня. Повідомлення про його загорання рятувальникам надійшло о 23.55. До приїзду пожежників вогонь знищив моторний відсік, передній і задній бампери, капот, передні двері та панель управління. Також було пошкоджено салон, передні фари, лобове скло та покришки передніх коліс. Наразі відомо, що автомобіль належить 30-річному чоловікові, а ось причини пожежі та сума збитків встановлюються. Наступного дня, 20 серпня, сталася ще одна пожежна історія, але вже іншого змісту. До правоохоронців звернувся кременчужанин і розповів, що він залишив свій автомобіль «Renault» біля будинку по вул. Молодіжній. Але вранці легковика на місці вже не було. Пропажа знайшлася через деякий час. Машина стояла на пустирі через 5 будинків по сусідству – вона була вже обгоріла. Наразі правоохоронці розшукують викрадачів-паліїв і радять власникам автомобілів не залишати машини біля під’їздів. Якщо ж раптом вам відома будь-яка інформація з приводу підпалів, зателефонуйте у міліції за номером: 102, або начальнику відділу кримінального розшуку Сергію Джулаю за номером: 76-73-02. Винагорода і конфіденційність гарантовані. Окремо зазначимо, що станом на 21 серпня висновку експертів щодо причин загорання автомобіля «Mitsubishi» по пров. Героїв Бреста ще не було. (Т. Апрелєва)

Мінімум 25 осіб постраждали від шахрая, який брав гроші за встановлення вікон, а роботу не виконував Наразі за даним фактом підприємство і весь цей час тільки збирав у людей замовлення на відкрито кримінальне провадження за ст. 190 ККУ «Шахрайметалопластикові конструкції. Як розповідає прес-офіцер Кре- ство». У випадку доведення променчуцького міськуправління вини чоловікові загрожує покаміліції Анна Васенко, максималь- рання у вигляді обмеження волі на сума, яку він взяв у замовника, терміном до 3-х років. Водночас складає 10 тис. грн. Всього ж він правоохоронці застерігають назбирав із людей близько 40 тис. грн людей від подібних випадків і радять не довіряти незнайомцям. «попередньої плати».

Що залишив – те зникло

200 кг тушок курей викинули в лісосмузі

Занепокоєні жителі звернулися до відділу оперативного контролю за станом міста. Мешканці вул. Тельмана на Молодіжному розповіли, що вже деякий час відчувають неприємний запах з лісосмуги, де багато розритих покинутих погребів. Як з’ясувалося, причина запаху знаходилася в одній із цих ям. — В одному з погребів глибиною близько 2-х метрів ми

Звідки тхне? знайшли майже 200 кг протухлих тушок курей. Можливо, їх зберігали десь у супермаркеті чи на ринку, а потім привезли й викинули сюди, – припускає начальник управління з питань НС та ЦЗН Валентин Шафорост. – Знаходилася ця яма за 300-500 метрів від житлових будинків. Ми провели дезінфекцію, залили в яму 300 літрів хлору й засипали її землею.

Відпочинок на річці закінчився серйозною травмою

Зламав хребет, пірнаючи у річку

Стрибати з «тарзанки» іноді дуже небезпечно

Нещасливе завершення мав відпочинок 23-річного кременчужанина минулими вихідними. 17 серпня він відпочивав біля водойми у Глобинському районі. Все було б добре, якби не один вчинок. Відпочивальник стрибнув із великої висоти в річку, але невдало. Як повідомляє прес-офіцер Кременчуцького міськуправління міліції Анна

Васенко, потерпілий зламав собі шию та отримав перелам грудного відділу хребта. Пірнальника витягли з води і госпіталізували до Третьої міської лікарні. А ось наступне купання закінчилося смертю. На базі відпочинку в с. Потоки потонув кременчужанин. Сталося це 19 серпня, на Яблуневого Спаса. Обставини події наразі з’ясовуються.


Умовні позначення фільмів: ІІ – категорія ІІ (перегляд неповнолітніми глядачами рекомендується разом із батьками або з відома батьків) ІІІ – категорія ІІІ (рекомендується лише для дорослих)

понеділок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.30 Х/ф «Двічі в одну ріку»

06.00 Х/ф «Моя старша сестра» (I) 07.30 Х/ф «Жінка-зима» (I) 11.30 Х/ф «Ключі від щастя - 2» (I) 19.30 «ТСН» 20.00 Секрети величного століття. Як створювався серіал «Роксолана» 23.00 «Жінка-банкомат» 00.10 Джулія Робертс у напруженій драмі «У ліжку з ворогом» (II) 02.00 Джейсон Кларк і Дженніфер Білз у детективі «Закони Чикаго» (II) 02.45 Джейсон Кларк і Дженніфер Білз у детективі «Закони Чикаго» (II) 03.30 Джейсон Кларк і Дженніфер Білз у детективі «Закони Чикаго» (II) 04.15 Джейсон Кларк і Дженніфер Білз у детективі «Закони Чикаго» (II) 05.00 «Маша і моделі - 2» 05.25 «Маша і моделі - 2»

07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10 Т/с «Людина-амфібія» (I) 12.20 Т/с «Людина-амфібія» 13.15 «Судові справи» 14.55 «Сімейний суд» 15.55 «Жди меня» 18.00 «Стосується кожного» 19.00, 04.45 Т/с «Доярка з хацапетівки - 3» (I) 20.00, 04.15 «Подробиці» 20.30 Х/ф «Право на любов» 00.25 Т/с «Зрада» 02.05 Д/ф «Мега мисливці» 02.50 Х/ф «Той, що худне» (III)

стб

трк Україна

05.25 «Чужі помилки. З мене досить!» 06.05 «Все буде добре!» 07.50, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.10 «Зіркове життя. Жорстокий роман» 10.10 Х/ф «Знахар» (I) 12.50 Х/ф «Королева бензоколонки» (I) 14.30 Х/ф «За двома зайцями» (I) 16.00 «Все буде добре!»

06.10 Т/с «Платина» (I) 07.00, 09.00, 19.00, 03.45 Події

22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Детектор брехні - 4» 23.25 Т/с «Доктор хаус» (I)

нтн 06.10 «Легенди бандитського

09.10, 17.00, 22.20 Т/с «Слід» (I)

10.10 Х/ф «Настоятель - 2» 12.00 Т/с «Загарбники» 19.00, 01.25, 04.05 «Свідок»

19.20 Т/с «Карпов» (I)

19.30 Т/с «Важняк»

23.10 Х/ф «Гладіатор» (II) 02.00 Made in Ukraine. Спецпроект до Дня незалежності

10.00 Х/ф «Звільніть Віллі - 2: Нова

пригода» (I)

12.00 Т/с «Зовсім інше життя» (I)

21.30 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю - 9» (II)

16.00 Т/с «Від любові до кохан-

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 8» (II) 23.30 Т/с «Менталіст - 5» (II) 00.30 Т/с «Закон і порядок» (II)

02.45 Ласкаво просимо

01.55 «Речовий доказ»

04.05 «Говорить Україна»

03.15 «Агенти впливу»

04.40 Критична точка

07.00 «Мультфільми» (I)

15.30 Т/с «По гарячих слідах»

14.00 Т/с «Бідні родичі» (I)

04.35 «Правда життя»

ня» (I)

00.25 Х/ф «Кіт у мішку» (I)

05.30 М/ф «Троє з Простоквашина»

02.00 Нічне життя

00.25 Т/с «Черговий янгол - 2» (I)

05.20 Срібний апельсин

УТ-1

МЕГА

К2

Футбол

06.00 Православний календар 06.05, 07.55, 08.35, 09.00, 10.30, 11.55, 13.55, 14.50, 16.55, 23.00 Погода 06.10 Світовий рекорд української пісні 08.10 М.Поплавський: Приречений на любов 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки дня. Спецвипуск 10.05 Без цензури 10.45 Нехай Вам буде кольорово! 12.00 Д/ф «Незалежність. Силовий варіант» 12.45 Фестиваль пісні в Коблево 14.00 Право на захист 14.20 Темний силует 14.30 Вікно в Америку 15.00 Життя на рівних 15.20 Х/ф «Подвиг розвідника» (I) 17.00 Х/ф «Чекай на мене» (I) 18.30 Фінансова перспектива 18.40 Останнє попередження 19.05 Агро-News 19.35 Про головне 20.00 Дорослі ігри 21.00 Підсумки дня 21.25 Фестиваль пісні в Коблево 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі

06.00 Руйнівники міфів 08.40 Top Gear 10.20 Мегазаводи 11.10 Смертельна зустріч 13.00 Планета людей 16.00 У пошуках пригод 19.00 У пошуках істини 23.00 Я, людина 00.30 Європейський покерний тур 01.20 Скарб.ua 02.10 Х/ф «Субмарини» 03.30 Таємні знаки 04.20 Містична Україна

05.20 Світ зірок 06.05 Мультфільми (I) 08.20 Справа смаку 09.35 Ранкова пошта 10.00 Неділя з Кварталом 11.00 Смачна ліга 11.55 Свати біля плити 13.00 Дивовижний дизайн 14.00 Сімейний розмір 15.40, 23.00 Жіноча форма 16.40, 21.10 Глянець 17.40, 00.05, 01.25 Концерт 22.05 Д/с Секрети долі 01.35 Арт Простір

08.00, 14.00, 19.00 Новини 08.15 Чемпіонат Англії. «Тоттенгем» - «Суонсі» 10.10 Чемпіонат Італії. «Лаціо» - «Удінезе» 12.05 Чемпіонат Іспанії. «Бетис» «Сельта» 14.15 Чемпіонат Італії. «Інтер» - «Дженоа» 16.05 Чемпіонат Іспанії. «Малага» «Барселона» 18.00, 07.05 Огляд матчів чемпіонату Італії 19.15 Огляд матчів чемпіонату Німеччини 20.20 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 21.20 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 21.55 Чемпіонат Англії. «Ман. Юнайтед» - «Челсі». Пряма трансляція 23.55 Чемпіонат Іспанії. «Гранада» «Реал» 01.45 Чемпіонат Італії. «Фіорентіна» - «Катанія» 03.30 Чемпіонат Англії. «Ман. Юнайтед» - «Челсі» 05.20 2-а Бундесліга. «Санкт-Паулі» «Динамо» (Дрезден)

«ЕРА» 23.10 Пісенний фестиваль «Родина» імені Н.Яремчука ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки дня 01.40 Про головне 02.00 ТелеАкадемія. Краще за рік 02.15 Доки батьки сплять. Мультфільм 02.40 Школа юного суперагента 02.50 Слідами фестивалю «Калинові мости». Д/ф «Літописець свого простору» 03.45 Слідами фестивалю «Калинові мости». Д/ф «Вектор економіки європейський шлях Донеччини» 04.15 Служба розшуку дітей 04.20 ТелеАкадемія 05.30 Околиця

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 09.20 Х/ф «Здається квартира з дитиною» 10.45 Т/с «Вищий пілотаж» 12.35 Т/с «Червона площа» 14.25 Х/ф «Чужа дружина і чоловік під ліжком» 16.20 Х/ф «Мій друг Іван Лапшин» 18.15 Х/ф «Секретний ешелон» 20.00 Т/с «Розклад доль» 21.50 Х/ф «Живі мертві» 01.25 Х/ф «Сициліансьский захист» 02.50 Х/ф «Контрабанда» 04.10 Х/ф «Лист із юності» 05.20 Саундтреки

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00 «Профутбол» 08.40 Х/ф «В’язень замку Іф» (I) 13.20 Х/ф «Капітан Рон» (I) 15.20 Т/с «Захист» (I) 19.20 Х/ф «Ярослав. Тисяча років тому» (II) 21.30 Х/ф «Війна драконів» (II) 23.25 Т/с «Секретні матеріали-2» (II) 01.25 Х/ф «Муха» (II) 02.55 Х/ф «Приятель небіжчика» (I)

RTVI 06.00 «Країна і люди» 07.00 Х/ф «Лісова гойдалка» 08.00 Мультфільми (6-12 лет) 09.00 Х/ф «Патруль» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Дюжина правосуддя» 12.00, 21.00 Т/с «Капкан» 13.00 Х/ф «Бармен з «Золотого якоря» 14.30 «Російський акцент» «Про смачну та здорову їжу» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00, 23.00 Х/ф «Ви не залишите мене» 02.00 Х/ф «Тікаючий серпень»

TV1000 Kino 06.00 Х/ф «Завтра була війна» 08.00 Х/ф «Варенька» 10.00 «Ейфорія» трагікомедія 12.00 «Якось двадцять по тому» комедія 14.00 «П’ять зірок» трагікомедія 16.00 Х/ф «За тобою» 18.00 Х/ф «Спокуса» 20.00 «Найкращий фільм 3-Д» комедія 21.50 Х/ф «Консерви» 00.10 «Інтимне життя Севастіана Бахова» комедія 02.00 Х/ф «Московський жиголо» 04.00 Х/ф «Нескінченні мрії про щастя»

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 02.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 00.15 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Жіночий лікар» 15.35, 23.40 «Слід» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.45 «Давай одружимося!» 18.55, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Терористка іванова» 22.40 Т/с «Джо»

тет

Києва» 07.00 Х/ф «Мафія безсмертна»

орт Україна

05.15 Служба розшуку дітей 05.20, 06.35, 01.45, 03.25 Погода 05.25 Світанок 06.30 Ділові факти 06.40 «Таксі» 07.05 «Леся+Рома» 08.05 Ділові факти 08.10 Факти тижня з Оксаною Соколовою 09.20 Надзвичайні новини. Підсумки з Костянтином Стогнієм 10.20 Анекдоти по-українськи 10.30 «Кохання у великому місті» 12.20 «Кохання у великому місті-2» 14.30 «Прокурорська перевірка» 15.40 «Дев’ята рота» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 22.10 «Прокурорська перевірка» 23.20 «Несамовитий» (II) 01.50 «Годинникар» (II) 03.20 Найкраще на ТБ 03.30 Резонансні пограбування у Великобританії

к1

08.40 Х/ф «Стріли Робін Гуда» (I)

10.00 Т/с «Волошки» (I)

ictv

05.10 М/с «Фінес і Ферб» (I) 05.55 Х/ф «Санта Джуніор» (I) 07.25 Х/ф «Білосніжка» (I) 09.00 Х/ф «Хто я?» (I) 11.40 Х/ф «Принц і жебрак» (I) 13.40 Х/ф «Бібліотекар» (I) 15.40 Х/ф «Бібліотекар-2» (I) 17.40 Х/ф «Бібліотекар-3» (I) 19.35 Т/с «Вороніни» (I) 21.00 Ревізор 23.05 Великі почуття (II) 00.10 Т/с «Щоденники вампіра» (II) 01.05 Т/с «Купідон» (I) 02.10 Т/с «Милі брехунки» (II) 02.50 Служба розшуку дітей 02.55, 04.00, 06.15 Зона ночі 03.00 Українці Віра 03.45 Я на світі такий один 04.05 С.Параджанов. Відкладена прем’єра 04.20 Діалоги В Сільвестров 05.15, 06.10 Зона ночі Культура 05.20 Іван Франко

07.10, 08.00 Т/с «Інтерни» (I)

18.00 «Вікна-Новини» 20.05 «Куб - 4»

новий канал

1+1

26 серпня

Київська Русь 06.00, 07.00, 10.35, 12.00, 12.45, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.45 «Бабусяантикризис» 06.50, 16.25 «Заміський будинок» 08.45, 13.25, 19.25, 22.25 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15 «Магія природи» 09.45 «Мандруємо світом» 10.20, 12.10, 17.20, 17.50 «Ексклюзив для родини» 11.00, 14.00, 22.45 «Ювелір» 12.25 «Сад, город» 16.45 М/ф «Чебурашка», «Чебурашка идет в школу» 17.30 «Кримінал» 18.00, 01.45 «Наодинці з усіма»

06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» (I) 10.00 М/с «Білка та Стрілка. Пустотлива сімейка» (I) 10.25 М/ф «Дюймовочка» (I) 12.15 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 15.00, 01.10 Х/ф «Бандитки» (I) 17.00 У ТЕТа пара 18.15 Моду народу 19.00 Т/с «Крем» (I) 20.00 Віталька 21.30 Х/ф «Без відчуттів» (II) 23.40 Х/ф «Борат» (III) 02.40 Одна за всіх 03.05 До світанку 18.30 М/ф «Шапокляк» 18.55, 04.50 «Під знаком Нобеля» 19.50 «Архіви історії» 20.20 Х/ф «Її величність - Єлизавета» 21.20 «На сон грядущим» 21.30 Х/ф «Мешканці будинку Вінздорів» 22.00 «Гудіні» 00.45 «Телечат» 02.15 «Три кольори часу» 02.45 «Маю честь запросити» 03.30 «Губернія» 04.05 «Отражение: неведомая классика» 04.20 «Культурний простір» 05.10 «Акваскоп»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00 «СТН-тижневик» 09.00 «СТН-спорт-тижневик» 09.25 «Столиця» 10.15 «Зроблено у Києві» 13.20 Х/ф «Місця в партері» (I) 15.30 Х/ф «Той, що йде в снігах» (I) 17.25 «Тимчасово доступний» А. Вертинська 18.20, 23.25 Х/ф «Доки брехня не розлучить нас» (II) 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.00, 23.00 «Столичні телевізійні новини» 21.25 «Служба порятунку» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» А. Новіков 05.00 «Громадська приймальня»

7

нтв-світ 05.00 «НТВ ранок» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.20 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 10.00 «Таємнича Росія: Вологодська область. Хто ви, прибульці?» 11.00 «Ахтунг, Русіш!» «Війна та німці» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Лікарська справа» 18.30, 02.25 «Прокурорська перевірка» 19.35, 03.35 «Говоримо і показуємо» 20.25 Т/с «Москва. Три вокзали-4» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Державний захист-2» 00.35 Т/с «Звіробій» 04.30 «Кримінальна Росія. Сучасні хроніки»

тоніс 06.00 Д/с «Дикий молодняк» (I) 06.30 «Світ за тиждень» 07.00 Х/ф «Попелюшка» (I) 09.00 Легенди Тауера 10.00 «Мистецькі історії» 11.15 Маленькі діти великого кіно 12.40 «Таке спортивне життя« 13.15 «Будь в курсі!» 14.00 Світ майбутнього 15.50, 23.05 Д/с «Лемури» (I) 16.35, 21.55 «Погода» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Машлі: королева тигрів (I) 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. Генріх Боровик, 1 ч. 20.00 Великі битви 21.00 Стів Джобс: мільйонер-хіпі 22.00 Дива життя 00.00 Амурні мелодії (II) 00.40 Календар Live (II) 01.05 Х/ф «Вдвічі більше або нічого» (II) 02.25 Х/ф «Тіло і душа-2» (II) 04.00 «Щоденник для батьків» 04.25 «Будь в курсі!» 04.50 «Цивілізація Incognita»

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.10 «Городок» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія. Тайгова любов» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25 «Academia» 17.10 Д/с «Велике перемелення, або Академічна справа» 17.40, 00.35 Новини культури 17.50 Т/с «Скліфосовський» 19.45, 03.55 Свідки 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 Т/с «В зоні ризику» 23.05 «Три капітани. Російська Арктика» 23.50 «Слідами таємниці». «Міста велетнів» 01.00 Т/с «Іван грозний» 01.50 «Дівчата»

Визит 06.00 Програма 5 каналу 12.00 Телешанс 12.05 Х/ф 14.10 Х/ф 15.40 Телешанс 15.45 Д/с 16.25 М/ф 17.25 Телешанс 17.30 Х/ф 18.30 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.45 Новини 23.05 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 «Економічний інтерес» 06.30 «Зустріч для Вас». Г. Демиденко 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Легенди Запоріжжя» 10.00 «Обереги» 10.30 «Економічний інтерес» 11.00 Концерт симфонічного оркестру 12.25 Х/ф «Кам’яна квітка» 13.50 «Попередження ангелів» 14.20 Мультфільм 14.30 «Тема дня» 15.00 «Повір у себе» 15.30 «Сорочка моя правічна» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Чудесний канал» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Телетижневик» 18.00 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду». Велика Багачка 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відблиск» 20.00 «Струни душ людських» ( сурдопереклад) 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду». Велика Багачка 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Квадрат Успіху».Молодіжна програма 23.30 «Ти пам’ятаєш наші зустрічі?». К. Шульженко 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 00.30 Концерт симфонічного оркестру 02.00 «Нічна мозаїка». Х/ф «Танго смерті» 03.25 Д/ф «Нічна мозаїка» 04.20 Концерт класичної музики 05.55 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Нахлист. 05.30 Річками Росії. 06.00 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 06.30 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 06.55 Мисливські собаки. 07.25 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.10 Рибалка-експерт. 08.40 Плaнета рибалки. 09.10 Кльове місце. 09.40 Влучний постріл. 10.05 Хижак неспортивно. 10.35 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 11.05 Рибальський гід. 11.35 Мисливська зброя. 12.05 Рибальські подорожі Норвегією. 12.30 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 12.55 Слідопит. 13.25 Щоденники великого полювання. 14.15 Карпфішинг. 14.45 У світі риболовлі. 15.10 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 15.55 Полювання з Леонідом Костюковим. 16.25 Новинки з виставки. 16.40 Полювання з луком. 17.10 Полювання з Баком МакНілі. 17.30 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 17.55 Морське підводне полювання. 18.25 Рибальський фестиваль - 2013. 18.55 Моточовни. 19.25 Великі рушниці. 19.55 Полювання з Леонідом Костюковим. 20.25 Трофеї. 20.55 Рибалка-експерт. 21.25 Плaнета рибалки. 21.55 Кльове місце. 22.25 Влучний постріл. 22.50 Ні пір’я, ні луски. 23.20 Підводне полювання. 23.50 Ласкаво просимо в джунглі. 00.35 Рибальський гід. 01.05 Особливості полювання на Русі. 01.20 У світі риболовлі. 01.45 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 02.15 Карпфішинг. 02.45 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 03.30 Рибалка-експерт. 04.00 Плaнета рибалки. 04.30 Кльове місце.

Культура 06.00 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 Т/с «Дживс і вустер» 10.20 Володимир Губарєв. «Цитати з життя» 11.00 Важливі речі. «Ковдра Катерини I» 11.15 Ігор Кваша. Лінія життя 12.05 Вистава «Вишневий сад» 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Гомінливий день» 16.25 Д/ф «Фаунтейнське абатство» 16.40 Красноярський ДААТ Сибіру ім.М.Годенко. Концерт 17.30 Опера «Лоенгрін» 18.00 Д/с «Таємниці російського кіно». «Неможливе сьогодні» 18.30 Новини культури 18.45 Д/ф «Володимирська ікона Божої Матері» 19.15 Д/ф «Леонід Гайдай... і кілька слів про «діаманти» 19.55 Д/с «Історія життя». «Безмовні господарі планети» 20.40 Д/с «Людмила Максакова. Уроки майстерності» 21.05 Т/с «Дживс і вустер» 22.00 Д/с «Розсекречена історія». «Паперова битва титанів» 22.30 Новини культури 22.50 Д/с «Відкритість безодні Достоєвського. Григорій Померанц і Зінаїда Міркіна» 23.20 Д/ф «Ірина Алавердова. Артпохід» 23.45 Концерт Діззі Гіллеспі 00.40 Д/с «Дивовижний світ Альбера Кана». «Край світу» 01.35 Д/ф «Фаунтейнське абатство»


8

програма телепередач вівторок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 27 серпня

інтер 05.30, 00.25 Т/с «Зрада» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10 Х/ф «Право на любов». 1 с. 12.20 Х/ф «Право на любов». 2 с. 13.25 «Судові справи» 14.20 «Сімейний суд» 15.20 «Давай одружимося в Україні» 16.30 Т/с «Наложниця» 18.00 «Стосується кожного» 19.00, 04.45 Т/с «Доярка з хацапетівки - 3» (I) 20.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «Фродя» 02.00 Д/с «Мега мисливці» 02.50 Х/ф «Листоноша завжди дзвонить двічі» (II)

стб 05.55 «Чужі помилки. Спадок паталогоанатома» 06.35 «Все буде добре!» 08.20, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 10.10 «Зіркове життя. Як виховати трансвестита» 11.05 «Зіркове життя. Тіло як інтимний щоденник» 12.10 «Один за всіх» 13.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 14.00 Х/ф «Інше обличчя» (I) 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Врятуйте нашу сім’ю - 2» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Врятуйте нашу сім’ю - 2» 23.25 Т/с «Доктор хаус» (I) 00.20 Т/с «Черговий янгол - 2» (I)

новий канал

1+1 06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 00.00 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 11.05 Секрети величного століття. Як створювався серіал «Роксолана» 13.55 «Російські сімейні драми» 15.00 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Сила. Повернення додому» (I) 20.15 Т/с «Величне століття. Роксолана - 3» (I) 22.30 «Міняю жінку - 6» 00.15 Шон Бін і Лена Геді в культовому серіалі «Гра престолів - 2» 01.20 «Вбивство» (II) 02.50 Джейсон Кларк і Дженніфер Білз у детективі «Закони Чикаго» (II) 05.05 «Маша і моделі - 2»

трк Україна 06.00 Срібний апельсин 07.00, 17.00, 19.00, 04.20 Події 07.10 Ранок з Україною 09.10, 13.00, 17.20, 21.40 Т/с «Слід» (I) 10.00 Х/ф «Коханець для Люсі» (I) 12.00 «Нехай говорять. Зара. Літо 2013» 14.20 Право на захист 15.30 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Карпов» (I) 23.10 Т/с «Глухар. Повернення» (I) 00.10 Х/ф «Будинок» (III) 02.00 Х/ф «Гладіатор» (II) 04.40 «Говорить Україна» 05.15 «Нехай говорять» 05.30 Срібний апельсин

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.00 Т/с 08.50 Х/с 09.50 Д/с 10.45 Х/ф 12.50 Х/ф 14.05 М/ф 17.20 Телешанс 17.25 Х/ф 18.40 Д/с 19.30 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.25 Телешанс 22.40 Новини 00.30 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 Д/ф «Три зозулі з поклоном» 10.00 «А у нас кіно знімали...» 10.26 «Діловий ритм» 10.52 «До речі...» 11.00 Спектакль «Jazz Parnas» 12.30 Х/ф «Цирк» 14.00 «Тінейджер Ф. Ушаков» 14.35 «Тема дня» 15.00 «Розмова без нотацій» 15.30 Мультфільм 15.45 «Зупинись і здивуйся» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Ти - молодий» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Третій тайм». Спортивна програма 17.45 «Радар» 18.00 «До вас запитання» 18.26 «Час змін» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «До вас запитання» 22.14 «До чистих джерел». Каштани 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Третій тайм». Спортивна програма 23.15 «Радар» 23.30 Д/ф «Чому дзвонять дзвони» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 00.30 Спектакль «Jazz Parnas» 02.00 «Нічна мозаїка». Х/ф «Чорна долина» 03.35 Д/ф «Нічна мозаїка» 04.30 Концерт «Моя душа співа для Вас». заслуженої артистки України О.Білоконь 05.55 «Люби своє, українське»

Мисливство та Рибальство 05.00 Рибальський гід. 05.30 Мисливська зброя. 06.00 Рибальські подорожі Норвегією. 06.25 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 06.50 Слідопит. 07.20 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.05 Зброярський клуб. 08.35 Під водою з рушницею. 09.05 Сезон полювання. 09.35 Влучний постріл. 10.00 Хижак неспортивно. 10.30 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 11.00 Полювання з Леонідом Костюковим. 11.30 Новинки з виставки. 11.45 Полювання з луком. 12.15 Полювання з Баком МакНілі. 12.35 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 13.00 Морське підводне полювання. 13.30 Щоденники великого полювання. 14.20 Карпфішинг. 14.45 У світі риболовлі. 15.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 16.00 Нахлист. 16.30 Моточовни. 17.00 Великі рушниці. 17.30 Полювання з Леонідом Костюковим. 18.00 Трофеї. 18.30 Рибальський фестиваль - 2013. 19.00 Підводне полювання. 19.30 Ласкаво просимо в джунглі. 20.15 Особливості полювання на Русі. 20.30 Рибальський гід. 21.00 Зброярський клуб. 21.30 Під водою з рушницею. 22.00 Сезон полювання. 22.30 Влучний постріл. 22.55 Нахлист. 23.25 Річками Росії. 23.55 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 00.25 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 00.50 Мисливські собаки. 01.20 У світі риболовлі. 01.45 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 02.15 Карпфішинг. 02.45 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 03.30 Зброярський клуб. 04.00 Під водою з рушницею. 04.30 Сезон полювання.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 Т/с «Дживс і вустер» 10.15 Важливі речі. «Глобус народовольця» 10.30 «Я хочу розповісти...» Суламіфь Мессерер» 11.15 Д/с «Історія життя». «Безмовні господарі планети» 12.05 Вистава «Важкі люди» 14.10 Особистий час. Марко Розовський 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Путівка у життя» 16.40 Державний ансамбль танцю Білорусі. Концерт 17.30 Опера «Аїда» 18.00 Д/с «Таємниці російського кіно». «Історія однієї авантюри» 18.30 Новини культури 18.45 Д/ф «Казанська ікона Божої Матері» 19.15 Більше, ніж любов. Любов Орлова і Григорій Александров 19.55 Д/с «Історія життя». «Навіщо динозаврам пір’я?» 20.40 Д/с «Людмила Максакова. Уроки майстерності» 21.05 Т/с «Дживс і вустер» 22.00 Д/с «Розсекречена історія». «Таємна дипломатія» 22.30 Новини культури 22.50 Д/с «Відкритість безодні Достоєвського. Григорій Померанц і Зінаїда Міркіна» 23.20 Х/ф «Родина Манн. Столітній роман» 00.50 Д/ф «Васко да Гама» 00.55 Тріумф джазу 01.50 Д/ф «Поль Гоген»

ictv

06.15, 06.55 Teen Time 06.20 Пекельне побачення 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.05, 00.10 Погода 09.00 Х/ф «Громобой» (I) 11.30 Х/ф «Бібліотекар» (I) 13.25 Kids’ Time 13.30 М/с «Аладдін» (I) 14.30 Kids’ Time 15.00 Т/с «Друзі» (I) 16.00 Т/с «Кадетство» (I) 18.00 Т/с «Татусеві дочки» (I) 19.00, 00.05 Репортер 19.10 Т/с «Вороніни» (I) 22.00 Т/с «Світлофор» (II) 23.00 Великі почуття (II) 00.15 Т/с «Щоденники вампіра» (II) 01.10 Т/с «Купідон» (I) 02.00 Т/с «Милі брехунки» (II) 02.50, 03.45, 04.45, 06.15 Зона ночі 02.55 Українці Віра 03.50 Українці Любов 04.50 Перетворення 05.05 Врятований любов’ю 05.20, 06.10 Зона ночі Культура 05.25 Катерина Білокур Послання

нтн

04.45, 06.30, 02.05, 04.00 Погода 04.50 Факти 05.20 Світанок 06.25 Ділові факти 06.35 «Таксі» 06.55 «Леся+Рома» 07.40 Ділові факти 07.50 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.20, 16.35 Х/ф «Агент національної безпеки» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.10 «Прокурорська перевірка» 14.35, 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.10 «Прокурорська перевірка» 23.20 «Механік» (II) 01.15 Навчіть нас жити 02.10 «Несамовитий» (II) 04.05 Т/с «Спогади про минуле»

к1

05.50 Х/ф «Професія - слідчий» (I) 06.55 Х/ф «Стріли Робін Гуда» (I) 08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 «Кримінальні справи» 10.00 «До суду» 12.00 Т/с «Детективи» 13.00, 19.30 Т/с «Важняк» 14.45, 17.00 Т/с «Навігатор» 16.45, 19.00, 01.25, 04.05 «Свідок» 21.30 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю - 9» (II) 22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 8» (II) 23.30 Т/с «Менталіст - 5» (II) 00.30 Т/с «Закон і порядок» (II) 01.55 «Речовий доказ» 03.10 «Агенти впливу» 04.35 «Правда життя» 05.30 М/ф «Канікули в Простоквашині»

07.00 «Мультфільми» (I)

УТ-1

МЕГА

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.00, 10.35, 23.15 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.15 Ера будівництва 07.20 Ера бізнесу 07.30 Д/ф «Руссо-туристо. Вперше за кордоном» 08.20 Д/ф «Руссо-туристо. Вперше за кордоном». 1, 2 ч. 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки дня 09.35 Шеф-кухар країни 10.40 Нехай Вам буде кольорово! 11.40 Хай щастить 12.10, 18.45, 21.25 Діловий світ 12.20 Т/с «Чорна Рада» (I) 13.45 «Секрети успіху» з Н.Городенською 14.15 Українська пісня 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.20 Діловий світ. Агросектор 15.25 Х/ф «Коліївщина» (I) 16.45 Криве дзеркало 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.35 Фінансова перспектива 19.00 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.40 Фестиваль пісні в Коблево 22.55 Трійка, Кено, Максима

06.00 Руйнівники міфів 06.50 Мегазаводи 07.50 Смертельна зустріч 08.50, 13.20 Сучасні дива 09.50, 14.10 Загадки планети 10.50, 19.30 У пошуках пригод 11.40, 22.50 Планета людей 12.30 Дикі і озброєні 15.00, 23.40 Загадки Всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в СРСР 16.20, 20.20 Фантастичні історії 17.20, 21.10 Гучна справа 18.10, 22.00 У пошуках істини 00.30 Я, людина 02.10 Х/ф «Темно-синій, майже чорний» 03.30 Таємні знаки 04.20 Містична Україна

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Від першої особи 23.55 Т/с «Чаклунка» 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.35 Про головне 01.55 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 03.30 Слідами фестивалю «Калинові мости». Д/ф «Бабуня з дитячих снів» 03.55 ТелеАкадемія 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

орт Україна

10.25 «Добрий вечір, тварини» 11.25 «Три сестри» 13.00 «Орел і Решка» 14.00 Т/с «Маргоша» 15.00 «Шопінг монстри» 16.00 «Розсміши коміка» 17.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I) 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 Х/ф «Привид» (II) 00.30 Х/ф «Критичний момент» (II) 02.00 Нічне життя

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 09.25 Х/ф «Міс Мільйонерка» 11.20 Т/с «Вищий пілотаж» 13.10, 20.10 Т/с «Розклад доль» 15.00 Х/ф «Головне - встигнути» 16.40 Х/ф «Дежа Вю» 18.45 Х/ф «Чужа дружина і чоловік під ліжком» 22.00 Х/ф «Сициліансьский захист» 23.40 Х/ф «Контрабанда» 01.15 Х/ф «Невідомі сторінки з життя розвідника» 02.45 Х/ф «Алегро з вогнем» 04.10 Х/ф «Штрафний удар» 05.35 Кіноляпи

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.35, 18.05 «Маски-шоу» 08.00, 11.05 «Шалене відео по-українськи» 09.25, 18.30 «ДжеДАІ» 10.00 «Угон» 10.35 «Дорожні війни» 13.25 «Облом UA» 15.40 Т/с «Майор вихор» (I) 17.00 Т/с «Гончі-3. Фільм 1. Братство народів» (I) 19.00 Т/с «Інспектор Купер» (II) 21.00 Новини 2+2

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 02.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 00.10 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Жіночий лікар» 15.35, 23.40 «Слід» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.45 «Давай одружимося!» 18.55, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Терористка іванова» 22.40 Т/с «Джо»

тет

нтв-світ 05.00 «НТВ ранок» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 «Кулінарний двобій» 10.25 Російська начинка 11.00 Т/с «Пригоди синдбада» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Лікарська справа» 18.30, 02.25 «Прокурорська перевірка» 19.35, 03.35 «Говоримо і показуємо» 20.25 Т/с «Москва. Три вокзали-4» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Державний захист-2» 00.35 Т/с «Звіробій» 04.30 «Кримінальна Росія. Сучасні хроніки»

тоніс

ртр - планета

06.00 Єралаш 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.20 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» (I) 08.55 Т/с «Ранетки» (I) 10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 11.50 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.45 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» (I) 13.40 Т/с «Чемпіонки» (I) 14.45 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 16.45 Віталька 17.00 У ТЕТа пара 18.15 Моду народу 19.00 Т/с «Крем» (I) 20.00 Віталька 21.00 Дайош молодьож! 21.30 Бійцівський Клуб 22.30 У ТЕТа Хорошо 23.15 Т/с «Секс і місто» (II) 00.10 Т/с «Американська історія жаху» (III) 00.55 Х/ф «Борат» (III) 02.15 Одна за всіх

06.00, 13.20 Д/с «Дикий молодняк» 06.35 Майстер подорожей 07.00 «Ранкове еспресо» 08.30 Майстер подорожей 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Стів Джобс: мільйонер-хіпі 12.45 «Ронін. з Дмитром Видріним» 14.00 Дива життя 15.00 «Соціальний пульс» 15.15 «Соціальна економіка» 15.20, 16.45, 18.55, 21.30 «Погода» 16.10, 23.50 Д/с «Лемури» (I) 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний статус» 18.30 «Соціальний пульс» 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.00 «Соціальний пульс» 21.25 «Соціальна економіка» 21.40 Божевільний геній 22.40 «Економічний пульс» 22.50 Дива життя

07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.10 Т/с «Спадкоємиця» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час. ВістіМосква 16.25 «Academia» 17.10 Д/с «Велике перемелення, або Академічна справа» 17.40, 00.35 Новини культури 17.50 Т/с «Скліфосовський» 19.45, 03.55 Свідки 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 Т/с «В зоні ризику» 23.05 «Три капітани. Російська Арктика» 23.50 «Слідами таємниці» 01.00 Т/с «Іван грозний» 01.50 Х/ф «Шукаю людину»

21.25 Ліга Чемпіонів УЄФА. Арсенал Фенербахче. Пряма трансляція 23.40 «Про Лігу Чемпіонів» 00.55 Х/ф «12 днів жаху» (II) 02.20 Х/ф «Фучжоу» (I)

18.00 «Про що говорять чоловіки» комедія 20.00 «Про що ще говорять чоловіки» комедія 21.50 Х/ф «Московський жиголо» 00.00 Х/ф «Нескінченні мрії про щастя» 02.00 Х/ф «Живий» 04.00 «Алхіміки» комедія

09.45 Х/ф «Мешканці будинку Вінздорів» 10.20, 12.10 «Ексклюзив для родини» 11.00, 14.00, 22.45 «Ювелір» 12.25 «Сад, город» 16.25 «У пошуках легенд» 16.45 М/ф «Вовка в тридевятом царстве» 17.30, 19.50 «Архіви історії» 18.00, 01.45 «Наодинці з усіма» 18.30 М/ф «Шапокляк» 18.55 «Гудіні» 20.20 Х/ф «Принц Вільям - доля» 21.20 «На сон грядущим» 21.30 Х/ф «Первісні інстинкти Р.Бренсона» 00.45 «Телечат» 02.15 «Під знаком Нобеля» 02.40 «Акваскоп» 03.00 «Культурний простір» 03.30 «Успіх на шпильках» 03.50 «Крізь призму часу» 04.20 «Три кольори часу» 04.50 «Винна карта»

К2 05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 20.40 Мультфільми (I) 10.10, 10.55 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 17.05 Жіноча форма 16.00, 19.00 Дивовижний дизайн 18.00, 21.40 Тетянин день (I) 19.50 Квадратний метр 22.40 Така красива любов 23.35 Попелюшка для Баскова 00.30 Глянець 01.10 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Ви не залишите мене» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Дюжина правосуддя» 12.00, 21.00 Т/с «Капкан» 13.00 Х/ф «Тікаючий серпень» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «КостяНіка. Час літа» 02.00 Х/ф «Дон Сезар де Базан»

TV1000 Kino 06.00 «Якось двадцять по тому» комедія 08.00 «Легенда острова Двід» пригоди 10.00 Х/ф «Спокуса» 12.00 Х/ф «Пацани» 14.00 Х/ф «Викрадачі книг» 16.00 «Найкращий фільм 3-Д» комедія

Футбол 08.00, 14.00, 19.00 Новини 08.10, 13.00 Огляд матчів чемпіонату Німеччини 09.10, 14.10 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 10.10 Чемпіонат Італії. «Фіорентіна» - «Катанія» 12.00 Огляд матчів чемпіонату Італії 15.10 Чемпіонат Англії. «Ман. Юнайтед» - «Челсі» 17.05 Чемпіонат Іспанії. «Гранада» «Реал» 19.15, 06.20 Огляд матчів чемпіонату Англії 20.20 «Журнал Ліги чемпіонів» 21.00 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Арсенал» - «Фенербахче». Матч у відповідь. Пряма трансляція 23.45, 07.20 Огляд матчів Ліги чемпіонів 00.20 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Аустрия» - «Динамо» (Загреб). Матч у відповідь 02.25 Чемпіонат Німеччини. «Фрайбург» - «Баварія» 04.20 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Легія» - «Стяуа». Матч у відповідь

Київська Русь 06.00, 07.00, 10.35, 12.00, 12.45, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.50 «Бабусяантикризис» 06.50, 17.15 «Заміський будинок» 08.45, 19.25, 22.25, 05.10 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15 «Магія природи»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 09.25, 19.25 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10 «Зроблено у Києві» 16.10 «У центрі уваги» 17.10 Х/ф «Той, що йде в снігах» (I) 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Київські історії» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» Є.Євтушенко


програма телепередач

середа Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.30, 00.20 Т/с «Зрада» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 12.20 Т/с «Фродя» 13.40 «Судові справи» 14.35 «Сімейний суд» 15.30 «Давай одружимося в Україні» 16.30 Т/с «Наложниця» 18.00 «Стосується кожного» 19.00, 04.30 Т/с «Доярка з хацапетівки - 3» (I) 20.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «Білий налив» 02.00 Д/с «Мега мисливці» 02.50 Х/ф «Байкери» (II)

стб

06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.40 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 11.00, 20.15 Т/с «Величне століття. Роксолана - 3» (I) 13.00 «Не бреши мені - 4» 14.00 «Російські сімейні драми» 15.05 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Сила. Повернення додому» (I) 22.30 «Ілюзія безпеки» 23.55 Шон Бін і Лена Геді в культовому серіалі «Гра престолів - 2» (III) 01.05 Біллі Кемпбелл у детективному серіалі Агнешки Голланд «Вбивство» (II) 02.35 Джейсон Кларк і Дженніфер Білз у детективі «Закони Чикаго» (II) 04.50 «Маша і моделі - 2»

трк Україна

06.00 «Чужі помилки. Сирітська

новий канал

1+1

06.20 Пекельне побачення 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.05, 00.10 Погода 09.00 Х/ф «Бібліотекар-2» (I) 11.00 Х/ф «Бібліотекар-3» (I) 13.00, 18.00 Т/с «Татусеві дочки» (I) 13.30 Kids’ Time 13.35 М/с «Аладдін» (I) 14.40 Kids’ Time 15.00 Т/с «Друзі» (I) 16.00 Т/с «Кадетство» (I) 19.00, 00.05 Репортер 19.10 Т/с «Вороніни» (I) 22.00 Т/с «Світлофор» (II) 23.00 Великі почуття (II) 00.15 Т/с «Щоденники вампіра» (II) 01.10 Т/с «Купідон» (I) 02.00 Т/с «Милі брехунки» (II) 02.50 Служба розшуку дітей 03.00 Зірка Вавілова 03.45 Німфея кандіда 04.05 Скіфи (свідчення та версії) 04.20 Скіфи 04.30 Асканія-Нова 05.10 Георгій Нарбут. Живі картини 05.25 Соломон і Годеле 05.35, 06.05 Зона ночі Культура 05.40 Ах не говоріть мені про любов...

нтн 05.50 Х/ф «Професія - слідчий» (I)

07.00 «Мультфільми» (I) 10.15 «Добрий вечір, тварини»

07.00, 17.00, 19.00, 03.20 Події 07.10 Ранок з Україною

09.00 «Кримінальні справи»

08.40, 18.20 «Неймовірна правда

09.10, 13.00, 17.20, 21.40 Т/с

про зірок» - дитина» 11.00 «Врятуйте нашу сім’ю - 2» 12.55 «Врятуйте нашу сім’ю - 2» 13.55 Х/ф «Попелюшка із Запруддя» (I) 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини»

«Слід» (I) 10.00, 20.00 Т/с «Карпов» (I) 12.00 «Нехай говорять. Біла

10.00 «До суду» 12.00 Т/с «Детективи»

14.30 Т/с «Подружжя» (I)

19.20 «Говорить Україна»

14.50, 17.00 Т/с «Навігатор»

15.00 «Шопінг монстри»

16.45, 19.00, 01.20, 04.30

16.00, 20.00 Т/с «Моя прекрасна

«Свідок» 21.30 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю - 9» (II) 23.30 Т/с «Менталіст - 5» (II)

19.00 «Орел і Решка»

00.30 Т/с «Закон і порядок» (II)

21.00 «Розсміши коміка»

22.00 «Вікна-Новини»

02.00 Т/с «Пожежники Чикаго» (I)

22.40 «МастерШеф - 3»

03.40 «Говорить Україна»

05.00 «Правда життя»

00.05 Т/с «Доктор хаус» (I)

04.15 «Нехай говорять»

06.00 М/ф «Зима в

01.05 Т/с «Черговий янгол - 2» (I)

05.10 Срібний апельсин

УТ-1

МЕГА

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.00, 10.15, 12.20, 23.15 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.15 Хочу все знати 07.25 Ера бізнесу 07.30, 08.20 Д/ф «Руссо-туристо. Вперше за кордоном» 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки дня 09.30 Офіційна хроніка 09.45 Кордон держави 10.30 Х/ф «Провінціалки» (I) 12.10, 18.45, 21.25 Діловий світ 12.25 Т/с «Чорна Рада» 14.15 Крок до зірок 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.30 Діловий світ. Агросектор 15.35 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 17.55 Фестиваль пісні в Коблево 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.35 Фінансова перспектива 19.05 Про головне 19.25 К.Новикова, В.Данилець та В.Моїсеєнко запрошують 20.00 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 20.55 Мегалот 21.00 Підсумки дня 21.40 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 22.00 Фестиваль пісні в Коблево 22.50 Суперлото, Трійка, Кено

06.00 Руйнівники міфів 06.50 Мегазаводи 07.50 Дикі і озброєні 08.50, 13.20 Сучасні дива 09.50, 14.10 Загадки планети 10.50, 19.30 У пошуках пригод 11.40, 22.50 Планета людей 12.30 Смертельна зустріч 15.00, 23.40 Загадки Всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в СРСР 16.20, 20.20 Фантастичні історії 17.20, 21.10 Гучна справа 18.10, 22.00 У пошуках істини 00.30 Покер. The Big Game 01.20 Скарб.ua 02.10 Х/ф «Гумма» 03.30 Таємні знаки 04.20 Містична Україна

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Фестиваль гумору «Умора» 00.25 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.35 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 04.20 Служба розшуку дітей 04.25 ТелеАкадемія 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря»

23.10 Т/с «Глухар. Повернення» (I)

01.50 «Речовий доказ» 03.05 «Агенти впливу»

Простоквашині» 01.40 Х/ф «Мутанти-3. Страж» (III) 02.50 Х/ф «Екстрасенс» (I)

К2 05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 20.40 Мультфільми (I) 10.10, 10.55 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 17.05 Жіноча форма 16.00, 19.00 Дивовижний дизайн 18.00, 21.40 Тетянин день (I) 19.50 Квадратний метр 22.40 Така красива любов 23.35 Попелюшка для Баскова 00.30 Глянець 01.10 Колір Ночі

Enter-фiльм

RTVI

06.05 Радянські мультфільми 09.25 Х/ф «Штрафний удар» 11.10 Т/с «Вищий пілотаж» 13.00, 20.10 Т/с «Розклад доль» 14.50 Х/ф «Секретний ешелон» 16.30 Х/ф «Міс Мільйонерка» 18.25 Х/ф «Головне - встигнути» 22.00 Х/ф «Дій за обставинами!» 23.20 Х/ф «Алегро з вогнем» 01.00 Х/ф «Сивий Мерин» 04.00 Саундтреки

06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «КостяНіка. Час літа» 11.00, 15.00 Т/с «Дюжина правосуддя» 12.00, 21.00 Т/с «Капкан» 13.00, 02.00 Х/ф «Дон Сезар де Базан» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Криза середнього віку» 20.00, 05.00 Т/с «Ще не вечір»

06.00 Мультфільми (I) 06.25 Ліга Чемпіонів УЄФА. ПАОК Шальке 04 08.35 «Про Лігу Чемпіонів. Дайджест» 09.00, 21.00 Новини 2+2 09.25, 18.30 «ДжеДАІ» 10.00 «Угон» 10.35 «Дорожні війни» 11.05 «Шалене відео по-українськи» 13.25 «Облом UA» 15.20 Т/с «Майор вихор» (I) 17.00 Т/с «Гончі-3. Фільм 1. Братство народів» (I) 18.05, 21.40 «Маски-шоу» 19.00 Т/с «Інспектор Купер» (II) 22.05 Х/ф «Вірус» (II) 00.00 Х/ф «Війна драконів» (II)

няня» (I)

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 8» (II)

20.00 «МастерШеф - 3»

2+2

13.00 «Орел і Решка» 14.00, 23.00 Т/с «Маргоша»

15.30 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка

11.15 «Три сестри»

13.00, 19.30 Т/с «Важняк»

смуга»

TV1000 Kino 06.00 Х/ф «Пацани» 08.00 Х/ф «Викрадачі книг» 10.00 «Інтимне життя Севастіана Бахова» комедія 12.00 Х/ф «Світло наприкінці тунелю» 14.00 «Про що говорять чоловіки» комедія 16.00 «Про що ще говорять чоловіки» комедія 18.00 Х/ф «Бережи мене дощ» 20.00 Х/ф «Живий»

9

орт Україна

нтв-світ

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 02.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40 «Істина десь поруч»

22.00 «Три сестри» 00.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» (II) 01.00 Нічне життя

13.20, 00.10 «Зрозуміти.

12.25 «Сад, город»

Футбол

«Кораблик»

08.00, 14.10 Новини 08.15 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Арсенал» - «Фенербахче». Матч у відповідь 10.15 Ліга чемпіонів. Плей-офф. ПАОК - «Шальке». Матч у відповідь 12.15 Чемпіонат Німеччини. «Фрайбург» - «Баварія» 14.25 Огляд матчів чемпіонату Англії 15.25 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Базель» - «Лудогорець». Матч у відповідь 17.25, 23.45, 07.20 Огляд матчів Ліги чемпіонів 18.00 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Зеніт» - «Пасуш де Феррейра». Матч у відповідь. Пряма трансляція 21.30 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Мілан» - ПСВ. Матч у відповідь. Пряма трансляція 00.20 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Реал Сосьєдад» - «Ліон». Матч у відповідь 02.20 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Марібор» - «Вікторія». Матч у відповідь 04.20 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 05.20 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Селтік» - «Шахтар» (Караганда). Матч у відповідь

Київська Русь 06.00, 07.00, 10.35, 12.00, 12.45, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.50 «Бабусяантикризис» 06.50, 17.25 «Заміський будинок» 08.45, 19.25, 22.25, 02.15 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15 «Магія природи» 09.45 «Все про їжу» 10.20, 12.10 «Ексклюзив для родини» 11.00, 14.00, 22.45 «Ювелір»

14.15 Т/с «Жіночий лікар» 15.35, 23.35 «Слід» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.40 «Давай одружимося!»

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Квартирне питання 10.30 «Їдьмо, поїмо!» 11.05 Т/с «Пригоди синдбада» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Лікарська справа» 18.45, 02.55 «Прокурорська перевірка» 19.55, 04.05 «Говоримо і показуємо»

18.55, 02.05 «Нехай говорять»

20.45 Т/с «Москва. Три вокзали-4»

20.00 «Час»

22.40 Т/с «Державний захист-2»

20.30 Т/с «Терористка іванова»

00.35 «Сьогодні. Підсумки»

22.40 Т/с «Джо»

01.00 Т/с «Звіробій»

16.25 «У пошуках легенд» 16.45 М/ф «Каникулы Бонифация», 17.30, 01.45 «Наодинці з усіма» 18.00, 19.50 «Архіви історії» 18.30 Х/ф «Принц Вільям - доля» 20.20 Х/ф «Первісні інстинкти Р.Бренсона» 21.20 «На сон грядущим» 21.30 Х/ф «Спадок Кеннеді» 00.45 «Телечат» 02.35 «Маю честь запросити» 03.15, 05.20 «Кінопроектор» 03.25 «Крізь призму часу» 03.55 «Під знаком Нобеля» 04.25 «Культурний простір» 04.50 «Губернія»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 09.25, 19.25 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 18.25 «Київські історії» 16.10 «У центрі уваги» 17.30 «Тимчасово доступний» Є.Євтушенко 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Служба порятунку» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» В.Гафт

07.10 Т/с «Повернення мухтара-2»

Пробачити»

06.00 Єралаш 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.20 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» (I) 08.55 Т/с «Ранетки» (I) 10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 11.50 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.45 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» (I) 13.40 Т/с «Чемпіонки» (I) 14.45 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 17.00 У ТЕТа пара 18.15 Моду народу 19.00 Т/с «Крем» (I) 20.00 Віталька 21.00 Дайош молодьож! 21.30 Бійцівський Клуб 22.30 У ТЕТа Хорошо 23.15 Т/с «Секс і місто» (II) 00.10 Т/с «Американська історія жаху» (III) 00.55 Х/ф «12 днів страху» (II) 02.20 Одна за всіх 02.45 До світанку

21.50 Х/ф «Море» 23.40 «Алхіміки» комедія 01.40 «Абхазька казка» комедія 04.10 «Шуб-баба Люба!» комедія

05.00 «НТВ ранок»

13.00 Інші новини

тет

06.10 Т/с «Платина» (I)

06.45 «Все буде добре!»

10.00 «Зіркове життя. Ціна щастя

04.40 Служба розшуку дітей 04.45, 06.30, 02.20, 03.55 Погода 04.50 Факти 05.20 Світанок 06.25 Ділові факти 06.35 «Таксі» 06.55 «Леся+Рома» 07.35 Ділові факти 07.40 Несекретні файли 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.25, 16.30 Х/ф «Агент національної безпеки» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.05 «Прокурорська перевірка» 14.30, 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.05 «Прокурорська перевірка» 23.20 «Наказано знищити» (II) 02.00 Кримінальний облом 02.25 «Механік» (II) 04.00 Т/с «Спогади про минуле»

к1

08.30 Ранковий «Свідок»

доля»

ictv

28 серпня

тоніс 06.00 Д/с «Дикий молодняк» (I) 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00«Соціальний пульс» 06.55, 18.50,22.40 «Економічний пульс» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Божевільний геній 12.45 «Соціальний статус» 13.15 «Цивілізація Incognita» 14.00 Дива життя 15.15 «Соціальна економіка» 15.20, 16.45, 18.55, 21.30 «Погода» 16.10, 23.50 Д/с «Лемури» (I) 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.40 Емануїл Віторган та Алла Балтер 22.50 Еволюція життя на землі (I) 00.15 Амурні мелодії (II) 00.40 Календар Live (II) 01.15 Х/ф «Океан мрії « (II)

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.10 Т/с «Спадкоємиця» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія. Тайгова любов» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час. ВістіМосква 16.25 «Academia» 17.10 Д/с «Велике перемелення, або Академічна справа» 17.40, 00.35 Новини культури 17.50 Т/с «Скліфосовський» 19.45, 03.55 «Свердловське жахіття» 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 Т/с «В зоні ризику» 23.05 «П’ята графа. Еміграція» 23.50 «Слідами таємниці». «Нові «Спогади про майбутнє» 01.00 Т/с «Іван грозний»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.55 Х/ф 09.55 Д/с 11.05 Телешанс 11.20 Д/ф 12.00 Х/ф 13.30 Т/с 14.55 М/ф для дітей 15.20 Х/ф 17.15 Х/ф 18.45 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.40 Новини 21.05 Вісник податкової адміністрації 21.30 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.05 Новини 17.15 Телешанс 20.30 Телешанс 21.00 Телешанс 23.25 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Історичні постаті». Жуковські - Рейцени 09.50 «Класна робота» 10.10 «Зупинись і здивуйся» 10.26 «Енергоманія» 10.52 «До речі...» 11.00 Гала - концерт творчого центру Наталії Май 14.20 Мультфільм 14.30 «Тема дня» 15.00 «Абетка здоров’я» 15.30 «Квіти на зиму» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Дитячий майданчик» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Соціальний захист» 17.45 «Полтавщина. Податки. Добробут» 18.00 «Позиція» 18.26 «Удосвіта» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Тест на майбутнє». Коло читання 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Позиція» 22.14 «Скарби музеїв Полтавщини». Жіночі прикраси 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 Д/ф «Час Володія» 23.30 «Уроки історії». Курська битва 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 00.30 «Енергоманія» 01.00 «Абетка здоров’я» 01.30 «Економічне коло» 02.25 «Нічна мозаїка» (ЗА) 04.00 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Полювання з Леонідом Костюковим. 05.30 Новинки з виставки. 05.45 Полювання з луком. 06.15 Полювання з Баком МакНілі. 06.35 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 07.00 Морське підводне полювання. 07.30 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.15 Полювання без зброї. 08.45 Рибалка-експерт. 09.15 Американська риболовля. 09.45 Влучний постріл. 10.10 Довговухе надбання Росії. Російський мисливський спанієль. 10.35 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 11.05 Нахлист. 11.35 Моточовни. 12.05 Великі рушниці. 12.35 Полювання з Леонідом Костюковим. 13.05 Трофеї. 13.35 Щоденники великого полювання. 14.25 Карпфішинг. 14.50 У світі риболовлі. 15.20 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 16.05 Полювання в горах Алтаю. 16.35 Підводне полювання. 17.05 Ласкаво просимо в джунглі. 17.50 Особливості полювання на Русі. 18.05 Рибальський гід. 18.35 Рибальський фестиваль - 2013. 19.05 Річками Росії. 19.35 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 20.05 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 20.30 Мисливські собаки. 21.00 Полювання без зброї. 21.30 Рибалка-експерт. 22.00 Американська риболовля. 22.30 Влучний постріл. 22.55 Рибальський гід. 23.25 Мисливська зброя. 23.55 Рибальські подорожі Норвегією. 00.20 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 00.45 Слідопит. 01.15 У світі риболовлі. 01.40 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 02.10 Карпфішинг. 02.40 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 03.25 Полювання без зброї. 04.00 Рибалка-експерт. 04.30 Американська риболовля.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 Д/ф «Перша пречиста. Свято Успіння Пресвятої Богородиці» 09.50 Т/с «Дживс і вустер» 10.45 Д/ф «Цариця над царями. Ірина Бугримова» 11.15 Д/с «Історія життя». «Навіщо динозаврам пір’я?» 12.05 Вистава «Карамазови і пекло» 14.00 Д/ф «Вільгельм Рентген» 14.10 Особистий час. Едуард Ханок 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Окраїна» 16.20 Д/ф «Лалібела. Новий Єрусалим в Африці» 16.40 Академічний оркестр російських народних інструментів ім.М.Некрасова. Концерт 17.30 Опера «Богема» 18.00 Д/с «Таємниці російського кіно». «Зниклі обличчя» 18.30 Новини культури 18.45 Д/ф «Перша пречиста. Свято Успіння Пресвятої Богородиці» 19.15 Д/ф «Андрій Миронов. «Дивіться, я граю...» 19.55 Д/с «З моря на сушу та назад» 20.40 Д/с «Людмила Максакова. Уроки майстерності» 21.05 Т/с «Дживс і вустер» 22.00 Д/с «Розсекречена історія». «З точки зору Брежнєва» 22.30 Новини культури 22.50 Д/с «Відкритість безодні Достоєвського. Григорій Померанц і Зінаїда Міркіна» 23.20 Х/ф «Родина Манн


10

барви

Кубок з мотокросу

Кременчуцька Панорама № 34 (428) 22 серпня 2013 року

www.panorama.pl.ua

➢ 2 дні у парку «Комсомольський» ревіли мотоцикли та стояла курява пилу

Швидше, гучніше, екстремальніше! Швидкість, екстрім та справжній спортивний азарт чекали на глядачів та учасників Відкритого міжнародного кубка Кременчука з мотокросу, який проходив 17 та 18 серпня у парку «Комсомольський».

Дмитро МАЛИШКО studdimaa@mail.ru

Натхненниками та організаторами мотогонок виступили члени ГО «Спортивний клуб «Кремінь Крос», котрі приурочили перегони до 70-річчя визволення міста від фашистів. Поборотися за перемогу прибули спортсмени з України, Росії та Молдови – всього організатори нарахували 86 осіб. Вік учасників був різний: наймолодшим – менше 10-ти років, найстаршим – до 60-ти. Перегони подібного масштабу є безпрецедентними у Кременчуці. Для їх проведення була споруджена величезна траса завдовжки 1200 метрів та загальною площею 5 тис. м2. Першими стартували наймолодші учасники. Звісно, і маршрут для них був простішим, без небезпечних стрибків. Але й тут не обійшлося без падінь, а дехто навіть примудрився настільки загрузнути у піску, що без допомоги дорослих не зміг витягнути мотоцикла. А ось юнаки та «ветерани» приголомшували публіку небезпечними вибриками, віртуозними стрибками та стрімголов мчали, влаштовуючи справжні пильні бурі і доводячи, що майстерність – це назавжди! Чоловіки ж, які змагалися у категорії МХ1 та МХ2 просто розривали повітря скаженим ревом своїх мотоциклів і демонстрували сміливість та самовпевненість у здійсненні карколомних трюків, від яких у глядачів просто перехоплювало подих. Не обійшлося цього разу і без травм. Один із учасників, котрий виступав у категорії «Любителі», впав з мотоцикла і зламав ногу. Добре, що чергували лікарі «швидкої», котрі оперативно надали першу допомогу та відправили мотоцикліста в лікарню. За словами організаторів, уже наступного дня хлопець почував себе задовільно. Категорія «Любителі» потішила і приємним сюрпризом – у ній виступала єдина жінка на змаганнях – Наталя Зайченко. Залік отримали учасники, які фінішували у всіх двох заїздах і в загальному підсумку пройшли не менше 75% дистанції. Їх особисті місця визначаються за найменшою сумою місць у заїздах. Мотокрос на сьогоднішній день в Україні вимирає, – скаржаться учасники. І все – через обмеженість фінансування. Раніше був клуб мотоспорту, який отримував урядову підтримку, – говорять вони. – По всьому Радянському Союзу проводилися змагання. Тепер же кожен повинен сподіватися на власні сили. А, для прикладу, лише дві нові шини для мотоцикла обійдуться щонай-

Серед уболівальників був навіть Ленін з Першого Занасипу

Шалений старт. Якась секунда – і з-під колес летить хмара пилу

Серйозний чолов’яга за кермом залізного коня

Невідомо, що краще: чи то пилюку ковтати, чи то в багнюці купатися? Були й такі, кому пощастило це зробити

Переможці Клас 65 см3³ – Микола Тимуш (Молдова). Клас 85 см3 – Олександр Онипченко (Київ). «Ветерани» – Костянтин Уткін (Полтава) та Олександр Морозов (Київ). «Любителі» – Сергій Гусак (Київ). МХ1 – Роман Морозов (Київ). МХ2 – Володимир Тарасов (Запоріжжя). «Абсолют» – Роман Морозов.

Перспективи

Трасу залишать для тренувань місцевих мотогонщиків?

Вище неба, себто вище голови!

Трасу для перегонів на місці паркової галявини у парку «Комсомольський» готували понад 3 тижні, робили її такою, аби вона відповідала умовам Федерації мотоспорту, – зазначають організатори. Доля треку після змагань ще не визначена. За словами одного з членів оргкомітету, заступника міського голови Віталія Малецького, планувалося розрівняти трасу після закінчення змагань. «З точки зору спортсменів їм цікавіше буде наступного року освоювати нову трасу», – вважає віцемер. Проте можливо існуючу трасу залишать. «Сьогодні ми ведемо переговори з виконкомом щодо виділення землі для стаціонарної траси, аби створити тренувальний майданчик для нашого кременчуцького мотокросу і проводити тут змагання, зокрема етапи Чемпіонатів України та Європи», – говорить член оргкомітету Кирило Жуков.


Кременчуцька Панорама № 34 (428) 22 серпня 2013 року

www.panorama.pl.ua

реклама

11


12

програма телепередач четвер Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 29 серпня

інтер 05.30, 00.50 Т/с «Зрада» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 12.20 Т/с «Білий налив» 13.20 «Судові справи» 14.15 «Сімейний суд» 15.15 «Давай одружимося в Україні» 16.30 Т/с «Наложниця» 18.00 «Стосується кожного» 19.00, 04.30 Т/с «Доярка з хацапетівки - 3» (I) 20.00, 04.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «Ангел у серці» 02.30 Х/ф «Іноземець»

стб

06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 00.05 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 10.55, 20.15 Т/с «Величне століття. Роксолана - 3» (I) 12.55 «Не бреши мені - 4» 13.55 «Російські сімейні драми» 15.00 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «сила. Повернення додому» (I) 22.30 «Кохання без кордонів» 00.20 Шон Бін і Лена Геді в культовому серіалі «Гра престолів - 2» 01.30 Біллі Кемпбелл у детективному серіалі Агнешки Голланд «Вбивство» (II) 03.00 Джейсон Кларк і Дженніфер Білз у детективі «Закони Чикаго» (II) 05.10 «Маша і моделі - 2»

трк Україна

05.25 «Чужі помилки. Де мої діти?»

новий канал

1+1

ictv

06.15, 06.55 Teen Time 06.20 Пекельне побачення 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.05, 00.10 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» (I) 11.00, 18.00 Т/с «Татусеві дочки» (I) 13.25 Kids’ Time 13.30 М/с «Аладдін» (I) 14.30 Kids’ Time 14.55 Т/с «Друзі» (I) 15.55 Т/с «Кадетство» (I) 19.00, 00.05 Репортер 19.10 Т/с «Вороніни» (I) 22.00 Т/с «Світлофор» (II) 23.00 Великі почуття (II) 00.15 Т/с «Щоденники вампіра» (II) 01.10 Т/с «Купідон» (I) 02.00 Т/с «Милі брехунки» (II) 02.50 Служба розшуку дітей 02.55, 03.50, 04.50, 06.05 Зона ночі 03.00 Де ти, Україно? 03.55 Під знаком біди 04.35 Воля відходить з боями 04.55 Вище неба 05.25, 06.00 Зона ночі Культура 05.30 Бистроплинний сон

нтн

04.50, 06.30, 02.10, 04.20 Погода 04.55 Факти 05.20 Світанок 06.25 Ділові факти 06.35 «Таксі» 07.00 «Леся+Рома» 07.40 Ділові факти 07.45 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.20, 16.45 Х/ф «Агент національної безпеки» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.15 «Прокурорська перевірка» 14.40, 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.10 «Прокурорська перевірка» 23.20 «Небезпечна людина» (II) 01.15 Несекретні файли 02.15 «Наказано знищити» (II) 04.25 Про-Ziкаве. ua

к1

06.15 Х/ф «Професія - слідчий» (I)

07.00 «Мультфільми» (I)

06.05 «Все буде добре!»

07.00, 17.00, 19.00, 03.20 Події

08.30 Ранковий «Свідок»

10.15 «Добрий вечір, тварини»

07.50, 18.20 «Неймовірна правда

07.10 Ранок з Україною

09.00 «Кримінальні справи»

09.10, 13.00, 17.20, 21.40 Т/с

09.15 «Зіркове життя. Помста по-жіночому» 10.10 «Кохана, ми вбиваємо

«Слід» (I) 10.00, 20.00 Т/с «Карпов» (I) 12.00 «Нехай говорять. Стьопкіна

дітей»

10.00 «До суду» 12.00 Т/с «Детективи»

11.15 «Три сестри» 13.00 «Орел і Решка»

13.00, 19.30 Т/с «Важняк»

14.00, 23.00 Т/с «Маргоша»

14.50, 17.00 Т/с «Навігатор»

15.00 «Шопінг монстри»

16.45, 19.00, 01.20, 02.50

16.00, 20.00 Т/с «Моя прекрасна

проти Стьопкіна»

«Свідок»

няня» (I)

14.00 Х/ф «Кохання під наглядом»

14.30 Т/с «Подружжя» (I)

16.00 «Все буде добре!»

15.30 Щиросерде зізнання

18.00 «Вікна-Новини»

16.00 Критична точка

20.00 «Зважені та щасливі - 3»

19.20 «Говорить Україна»

22.00 «Вікна-Новини»

23.10 Т/с «Глухар. Повернення» (I)

22.40 «Зважені та щасливі - 3»

02.00 Т/с «Пожежники Чикаго» (I)

23.50 «Зважені та щасливі - 3»

03.40 «Говорить Україна»

03.20 «Правда життя»

01.05 Т/с «Доктор хаус» (I)

04.15 «Нехай говорять»

04.20 М/ф «Малюк і Карлсон»

02.00 Т/с «Черговий янгол - 2» (I)

05.10 Срібний апельсин

04.40 М/ф «Карлсон повернувся»

01.00 Нічне життя

УТ-1

МЕГА

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.00, 09.40, 10.15, 11.25, 12.20, 23.15 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.15 Ера будівництва 07.20 Ера бізнесу 07.30, 08.20 Д/ф «А.Панін. Вершник на ім’я Життя» 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки дня 09.45 Книга.ua 10.25 Нехай Вам буде кольорово! 11.30 Православна енциклопедія 12.10, 18.50, 21.25 Діловий світ 12.25 Т/с «Чорна Рада» (I) 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.30 Діловий світ. Агросектор 15.35 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 17.55 Фестиваль пісні в Коблево 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.40 Фінансова перспектива 19.05 Останнє попередження 19.30 Про головне 20.00 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.40 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 22.00 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк 22.55 Трійка, Кено, Максима

06.00 Руйнівники міфів 06.50 Мегазаводи 07.50, 12.30 Дикі і озброєні 08.50, 13.20 Сучасні дива 09.50, 14.10 Загадки планети 10.50, 19.30 У пошуках пригод 11.40, 22.50 Планета людей 15.00, 23.40 Загадки Всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в СРСР 16.20, 20.20 Фантастичні історії 17.20, 21.10 Гучна справа 18.10, 22.00 У пошуках істини 00.30 Крах євро 01.20 Скарб.ua 02.10 Х/ф «Перед загибеллю» 03.30 Таємні знаки 04.20 Містична Україна

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 09.00 Вісник податкової адміністрації 09.15 Х/ф 10.30 Д/с 11.20 Телешанс 11.25 Х/ф 12.50 Т/с 14.15 Д/ф 15.10 М/ф для дітей 17.05 Телешанс 17.10 Д/ф 18.00 Х/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.40 Новини 22.55 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 Д/ф «Гопак» 10.00 «Зупинись і здивуйся» 10.10 Д/ф «Малятко» 10.26 «Міське кільце» 10.52 «До речі...» 11.00 Ювілейний концерт Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка 13.20 «Історичні постаті». Театр захований в архівах 13.50 «Інновації» 14.10 «Обереги». Поляки 14.30 «Тема дня» 15.00 «Фабрика ідей» 15.30 «Я не буду війну малювати» 16.00 ПТН 16.30 Міжрегіональний проект «Країна талантів» ( Кіровоградська ОДТРК)) 17.00 «Тема дня» 17.30 «Відблиск» 17.45 «Народна служба порятунку 101» 18.00 «Виконавча влада: щоденні будні» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Виконавча влада: щоденні будні» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «До чистих джерел». Каштани 23.30 Д/ф «Диригент Стефан Турчак» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 00.30 Концерт «Вікторія» 02.00 «Козацька звитяга» 02.20 «Нічна мозаїка» (ЗА) 05.40 «Галерея образів» 05.50 «Люби своє, українське»

Мисливство та Рибальство 05.00 Нахлист. 05.30 Моточовни. 06.00 Великі рушниці. 06.30 Полювання з Леонідом Костюковим. 07.00 Трофеї. 07.30 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.15 Наша риболовля. Окунева риболовля. Ультралайт. 09.15 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 09.40 Влучний постріл. 10.05 Хижак неспортивно. 10.35 Тропа рибалки. 11.05 Полювання в горах Алтаю. 11.35 Підводне полювання. 12.05 Ласкаво просимо в джунглі. 12.50 Особливості полювання на Русі. 13.05 Рибальський гід. 13.35 Щоденники великого полювання. 14.25 Карпфішинг. 14.55 У світі риболовлі. 15.20 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 16.05 Нахлист. 16.35 Річками Росії. 17.05 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 17.35 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 18.00 Мисливські собаки. 18.30 Рибальський гід. 19.00 Мисливська зброя. 19.30 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 19.55 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 20.25 Слідопит. 20.55 Наша риболовля. Окунева риболовля. Ультралайт. 21.55 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 22.20 Влучний постріл. 22.45 Полювання з Леонідом Костюковим. 23.15 Новинки з виставки. 23.30 Полювання з луком. 00.00 Полювання з Баком МакНілі. 00.20 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 00.45 Морське підводне полювання. 01.15 У світі риболовлі. 01.40 Тропа рибалки. 02.10 Карпфішинг. 02.40 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 03.30 Наша риболовля. Окунева риболовля. Ультралайт. 04.30 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 Т/с «Дживс і вустер» 10.15 Важливі речі. «Годинник Меншикова» 10.30 Д/ф «Шукайте троянду... Наталя Сац» 11.15 Д/с «Історія життя». «З моря на сушу та назад» 12.05 Вистава «Поспішайте творити добро» 14.00 Д/ф «Гай Юлій Цезар» 14.10 Особистий час. Антон Шагін 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Чапаєв» 16.20 Д/ф «Амбохіманга. Пагорб королів» 16.40 Концерт «Берізка» ім. Н.С.Надєждіної 17.30 Опера «Кармен» 18.00 Д/с «Таємниці російського кіно». «Спіймати вітер» 18.30 Новини культури 18.45 Д/ф «День пам’яті ікони Феодоровської Божої Матері» 19.15 Д/ф «Євгенія Ханаєва. Під звуки нестаріючого вальсу» 19.55 Д/с «Історія життя». «Йдуть одні, приходять інші...» 20.40 Д/с «Людмила Максакова. Уроки майстерності» 21.05 Т/с «Дживс і вустер» 22.00 Д/с «Розсекречена історія». «З точки зору Брежнєва» 22.30 Новини культури 22.50 Д/с «Відкритість безодні Достоєвського. Григорій Померанц і Зінаїда Міркіна» 23.20 Х/ф «Родина Манн. Столітній роман» 00.50 Д/ф «Франсиско Гойя»

21.30 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю - 9» (II)

17.00 «Розсміши коміка»

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 8» (II)

18.00 «Звана вечеря»

23.30 Т/с «Менталіст - 5» (II)

19.00 «Орел і Решка»

00.30 Т/с «Закон і порядок» (II)

21.00 «Розсміши коміка»

01.50 «Речовий доказ» 02.20 «Агенти впливу»

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Фестиваль гумору «Умора» 00.25 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.00 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 04.05 Служба розшуку дітей 04.10 ТелеАкадемія 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 02.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 00.15 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Жіночий лікар» 15.35, 23.40 «Слід» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.45 «Давай одружимося!» 18.55, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Терористка іванова» 22.40 Т/с «Джо»

тет

06.10 Т/с «Платина» (I)

про зірок»

орт Україна

22.00 «Три сестри» 00.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» (II)

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.35 Х/ф «Як стати щасливим» 12.20 Т/с «Вищий пілотаж» 14.10, 19.45 Т/с «Розклад доль» 16.00 Х/ф «Три плюс два» 17.35 Х/ф «Щастя за рецептом» 21.35 Х/ф «Невідомі сторінки з життя розвідника» 23.25 Х/ф «Сивий Мерин» 02.45 Х/ф «Наречена» 04.05 Саундтреки

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.35, 18.05 «Маски-шоу» 08.00, 11.05 «Шалене відео по-українськи» 08.35 «Про Лігу Чемпіонів. Дайджест» 09.00 Новини 2+2 09.25, 18.30 «ДжеДАІ» 10.00 «Угон» 10.35 «Дорожні війни» 13.25 «Облом UA» 15.15 Т/с «Майор вихор» (I) 17.00 Т/с «Гончі-3. Фільм 1. Братство народів» (I) 18.55 Ліга Європи УЄФА. «Динамо» - «Актобе» (Казахстан). Пряма трансляція 21.15 Ліга Європи УЄФА. «Дніпро» - «Нимме Келью» (Естонія). Пряма

нтв-світ 05.00 «НТВ ранок» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Дачна відповідь 10.30 «Диво техніки» 11.05 Т/с «Пригоди синдбада» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Лікарська справа» 18.30, 02.25 «Прокурорська перевірка» 19.35, 03.35 «Говоримо і показуємо» 20.25 Т/с «Москва. Три вокзали-4» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Державний захист-2» 00.35 Т/с «Звіробій» 04.30 «Покарання. Російська в’язниця вчора і сьогодні»

тоніс

ртр - планета

06.00 Єралаш 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.20 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» (I) 08.55 Т/с «Ранетки» (I) 10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 11.50 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.45 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» (I) 13.40 Т/с «Чемпіонки» (I) 14.45 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 17.00 У ТЕТа пара 18.15 Моду народу 19.00 Т/с «Крем» (I) 20.00 Віталька 21.00 Дайош молодьож! 21.30 Бійцівський Клуб 22.30 У ТЕТа Хорошо 23.15 Т/с «Секс і місто» (II) 00.10 Т/с «Американська історія жаху» (III) 00.55 Х/ф «Чорна ріка» (I) 02.20 Одна за всіх 02.45 До світанку

06.00 Д/с «Дикий молодняк» (I) 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00«Соціальний пульс» 06.55, 18.50, 22.40 «Економічний пульс» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Емануїл Віторган та Алла Балтер 12.45 Секретні матеріали 13.15 «Щоденник для батьків» 14.00 Еволюція життя на землі (I) 15.15 «Соціальна економіка» 16.10, 23.50 Д/с «Лемури» (I) 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний статус» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.40 Ще раз про кохання 22.50 Еволюція життя на землі (I) 00.40 Календар Live (II) 01.05 Х/ф «Вікно у серце» (II) 02.30 Х/ф «Перші 9 1/2 тижнів» (II) 04.35 «Щоденник для батьків» 05.00 «Ранкове еспресо»

07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.10 Т/с «Спадкоємиця» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія. Тайгова любов» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час. ВістіМосква 16.25 «Academia» 17.10 Д/с «Велике перемелення, або Академічна справа» 17.40, 00.35 Новини культури 17.50 Т/с «Скліфосовський» 19.45, 03.55 «Драма на Памірі. Наказано підкорити» 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 Т/с «В зоні ризику» 23.05 «Рейс 007. Пасажирський розвідувальний» 23.50 «Слідами таємниці». 01.00 Т/с «Іван грозний»

трансляція 23.30 «Профутбол онлайн» 00.30 Х/ф «Вірус» (II) 02.10 Х/ф «Карпатське золото» (I) 03.40 Х/ф «Із життя Остапа Вишні» (I)

но» комедію 21.50 Х/ф «Російський трикутник» 00.00 «Шуб-баба Люба!» комедія 02.00 «Гра» комедія 04.00 Х/ф «Афера»

11.00, 14.00, 22.45 «Ювелір»

К2

Футбол

16.25 «У пошуках легенд»

05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 20.40 Мультфільми (I) 10.10, 10.55 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 17.05 Жіноча форма 16.00, 19.00 Дивовижний дизайн 18.00, 21.40 Тетянин день (I) 19.50 Квадратний метр 22.40 Така красива любов 23.35 Попелюшка для Баскова 00.30 Глянець 01.10 Колір Ночі

08.00, 14.05 Новини 08.10, 20.55 Ліга чемпіонів. Плейофф. «Зеніт» - «Пасуш де Феррейра». Матч у відповідь 10.10, 23.00 Ліга чемпіонів. Плейофф. «Мілан» - ПСВ. Матч у відповідь 12.10 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Реал Сосьєдад» - «Ліон». Матч у відповідь 14.15 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Марібор» - «Вікторія». Матч у відповідь 16.10 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Селтік» - «Шахтар» (Караганда). Матч у відповідь 18.10 Огляд матчів Ліги чемпіонів 18.45 Ліга чемпіонів. Жеребкування групового етапу. Пряма трансляція 20.25, 01.00, 07.30 «Світ англійської прем’єр-ліги» 01.30 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Арсенал» - «Фенербахче». Матч у відповідь 03.30 Ліга чемпіонів. Плей-офф. ПАОК - «Шальке». Матч у відповідь 05.30 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Аустрія» - «Динамо» (Загреб). Матч у відповідь

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Криза середнього віку» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ще не вечір» 12.00, 21.00 Т/с «Капкан» 13.00 Х/ф «Дон Сезар де Базан» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Невірність» 02.00 Х/ф «Джокер»

TV1000 Kino 06.00 Х/ф «Світло наприкінці тунелю» 08.00 Х/ф «Бережи мене дощ» 09.50 «Абхазька казка» комедія 12.00 Х/ф «Шерлок Холмс і доктор Ватсон: Знайомство» 14.00 Х/ф «Гувернантка» 16.00 Х/ф «Море» 18.00 «Зайцев, запалюй! Історія шоумена» комедія 20.00 «All inclusive, або Все включе-

Київська Русь 06.00, 07.00, 10.35, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.50 «Бабусяантикризис» 06.50, 17.25 «Заміський будинок» 08.15 «Магія природи» 08.45, 19.25, 22.25 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15, 20.20 Х/ф «Спадок Кеннеді» 10.20, 12.10 «Ексклюзив для родини»

12.00, 12.45 «Повернення кота Сметанкіна» 12.25 «Сад, город» 16.45 М/ф «Стойкий оловянный солдатик», «Футбольные звезды» 17.30 «Наодинці з усіма» 18.00, 19.50, 04.55 «Архіви історії» 18.30 Х/ф «Первісні інстинкти Р.Бренсона» 21.20 «На сон грядущим» 21.30 Х/ф «Взаємопідтримка родини Клінтонів» 00.45 «Телечат» 01.45 «Три кольори часу» 02.15 «Губернія» 02.45 «Честь имею пригласить» 03.25 «Крізь призму часу» 03.55 «Під знаком Нобеля» 04.25 «Культурний простір»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 09.25, 19.25 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 18.25 «Служба порятунку» 16.10 «У центрі уваги» 17.30 «Тимчасово доступний» В.Гафт 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Прогулянки містом» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» Л.Рошаль


програма телепередач

п’ятниця Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.30 Т/с «Зрада» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10 Т/с «Дільничний» 12.20 «Судові справи» 14.15 «Сімейний суд» 15.15 «Давай одружимося в Україні» 16.30 Т/с «Наложниця» 18.05 Т/с «Доярка з хацапетівки - 3» (I) 20.00, 03.05 «Подробиці» 20.30 Х/ф «Поговори зі мною про любов» 00.30 Х/ф «Малахольна» 02.20 Д/с «Мега мисливці» 03.35 Х/ф «Фанфан-Тюльпан» (II) 05.05 Т/с «Доярка з хацапетівки - 3»

стб

06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 10.55 Т/с «Величне століття. Роксолана - 3» (I) 12.55 «Не бреши мені - 4» 13.55 «Російські сімейні драми» 15.00 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Сила. Повернення додому» (I) 20.15 «Сказочная Русь» 21.00 «Вечірній квартал» 23.00 Джекі Чан і Люсі Лію в комедійному бойовику «Шанхайський полудень» (I) 01.10 Джессіка Барбоза в екстремальному бойовику «Жук» (II) 02.35 Джерард Батлер і Джейсон Г’юз у трилері «Стрільці» (III) 04.05 «Маша і моделі - 2» 04.30 «Маша і моделі - 2» 04.55 МоНік у дотепній комедії «Пампушечки» (I)

трк Україна

06.05 «Чужі помилки. Табакерка з секретом» 06.45 Х/ф «Коли настає вересень» (I) 08.40, 18.20 «Неймовірна правда про зірок»

06.10 Т/с «Платина» (I) 07.00, 17.00, 19.00, 03.50 Події 07.10 Ранок з Україною

18.00 «Вiкна-Новини» 20.00 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6»

12.00 «Нехай говорять. Діти Валентини Леонтьєвої» 14.30 Т/с «Подружжя» (I)

«Танцюють всі!-6»

06.30, 09.00 Т/с «Петрівка, 38.

10.15 «Добрий вечір, тварини»

16.00 Критична точка 19.20 «Говорить Україна» 21.30 Футбол. Супер кубок УЄФА 2013. «Баварія» - «Челсі»

13.00 Т/с «Важняк»

14.00, 23.20 Т/с «Маргоша» 15.00 «Шопінг монстри»

14.50, 17.00 Т/с «Навігатор»

16.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I)

16.45, 19.00, 04.35 «Свідок»

17.00 «Розсміши коміка»

19.30 Т/с «Синдром дракона» 00.15 Х/ф «Страховий випадок» (I)

18.00 «Звана вечеря» 19.00 «КВК- 2013» 21.15 «Майдан’s»

23.50 Х/ф «Жерсть» (II) 01.30 Т/с «Пожежники Чикаго» (I)

11.15 «Три сестри» 13.00 «Орел і Решка»

15.30 Щиросерде зізнання

22.00 «Вiкна-Новини» 22.40 «Національне талант-шоу

07.00 «Мультфільми» (I)

08.30 Ранковий «Свідок»

01.50 Х/ф «Пригоди на

04.10 «Говорить Україна»

«Посейдоні» (I)

00.20 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» (II)

06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.20 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» (I) 08.55 Т/с «Ранетки» (I) 10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 11.50 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.45 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» (I) 13.40 Т/с «Чемпіонки» (I) 14.45 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 17.15 Досвідос 17.40 4 весілля 19.00 Т/с «Крем» (I) 20.00 Віталька 21.00 Дайош молодьож! 21.30 Бійцівський Клуб 22.30 У ТЕТа Хорошо 23.15 Т/с «Секс і місто» (II) 00.10 Х/ф «Перевертні» (III) 01.40 До світанку

04.45 «Нехай говорять»

01.55 Х/ф «Кохання під наглядом»

05.40 Срібний апельсин

05.05 «Речовий доказ»

01.00 Нічне життя

УТ-1

МЕГА

К2

Футбол

16.25

06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Невірність» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ще не вечір» 12.00, 21.00 Т/с «Капкан» 13.00 Х/ф «Джокер» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Займемося любов’ю» 02.00 Х/ф «Зберігай мене, мій талісман»

08.00, 13.50, 19.00 Новини 08.10 Чемпіонат Німеччини. «Фрайбург» - «Баварія» 10.00 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Легія» - «Стяуа». Матч у відповідь 11.55 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Селтік» - «Шахтар» (Караганда). Матч у відповідь 14.00 Ліга Європи. Жеребкування групового етапу. Пряма трансляція 15.15 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Реал Сосьєдад» - «Ліон». Матч у відповідь 17.05 Ліга чемпіонів. Плей-офф. «Марібор» - «Вікторія». Матч у відповідь 19.10 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 19.35 Чемпіонат Італії. Preview 20.05 Чемпіонат Іспанії. Preview 20.35, 07.30 Чемпіонат Німеччини. Preview 21.00 Чемпіонат Англії. Preview 21.30 Суперкубок Європи. «Баварія» - «Челсі». Пряма трансляція 23.50 2-а Бундесліга. «Армінія» «Фортуна» 01.40 Чемпіонат Іспанії. «Альмерія» - «Ельче» 03.30 Чемпіонат Іспанії. «Райо Вальєкано» - «Леванті» 05.20 Суперкубок Європи. «Баварія» - «Челсі»

Солнышкина»

TV1000 Kino

Київська Русь

06.00 Х/ф «Варенька» 08.00 Х/ф «Формула щастя» 10.00 «Гра» комедія 12.00 Х/ф «Шерлок Холмс і доктор Ватсон: Кривавий напис» 13.40 Х/ф «Російський трикутник» 16.00 Х/ф «Листи до Ельзи» 18.10 Х/ф «Горобиновий вальс» 20.00 «Шапіто-шоу: Любов і дружба» комедія 22.00 «Шапіто-шоу: Повага і співробітництво» комедія 00.10 Х/ф «Афера» 01.50 Х/ф «Мисливець» 04.00 Х/ф «Консерви»

06.00, 07.00, 10.35, 12.00, 12.25, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.50 «Бабусяантикризис» 06.50 «Заміський будинок» 08.15, 04.40 «Магія природи» 08.45, 19.25, 22.25 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15 «Все про їжу» 10.20, 12.10, 16.45, 17.55 «Ексклюзив для родини» 11.00, 14.00, 22.45 «Ювелір»

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Фестиваль гумору «Умора» 00.25 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.35 Про головне 01.55 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 04.15 ТелеАкадемія 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

06.00 Руйнівники міфів 06.50 Мегазаводи 07.50, 12.30 Дикі і озброєні 08.50, 13.20 Сучасні дива 09.50, 14.10 Загадки планети 10.50 У пошуках пригод 11.40 Океани 15.00 Загадки Всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в СРСР 16.20, 19.30 Фантастичні історії 17.20, 22.00 Гучна справа 18.10 У пошуках істини 23.40 Надзвичайні історії 00.30 Покер. Чемпіонат світу з хедзап покеру 01.20 Скарб.ua 02.10 Х/ф «Дефіцит» 03.30 Таємні знаки 04.20 Містична Україна

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.25 Х/ф «Дежа Вю» 12.20 Т/с «Вищий пілотаж» 14.10, 19.45 Т/с «Розклад доль» 16.00 Х/ф «Щастя за рецептом» 18.10 Х/ф «Три плюс два» 21.35 Х/ф «Кодекс мовчання» 00.25 Х/ф «Дій за обставинами!» 01.35 Х/ф «Пацюки, або Нічна мафія» 03.05 Х/ф «Прорив» 04.45 Саундтреки

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.35, 18.05 «Маски-шоу» 08.00 «Профутбол онлайн» 09.15, 18.30 «ДжеДАІ» 10.00 «Угон» 10.35 «Дорожні війни» 11.05 «Шалене відео по-українськи» 13.25 «Облом UA» 17.00 Т/с «Гончі-3. Фільм 1. Братство народів» (I) 19.00 Х/ф «Поцілунок метелика» (I) 21.00 Бійцівська п’ятниця. Східні єдиноборства. «Бушидо» 23.10 Т/с «Спартак. Помста» (III) 01.15 Х/ф «Патруль мережі» (II) 03.40 Х/ф «Прорив» (I)

05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 20.40 Мультфільми (I) 10.10, 10.55 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 17.05 Жіноча форма 16.00, 19.00 Дивовижний дизайн 18.00, 21.40 Тетянин день (I) 19.50 Квадратний метр 22.40 Така красива любов 23.35 Попелюшка для Баскова 00.30 Глянець 01.10 Колір Ночі

RTVI

М/ф

«Мореплавание

17.00, 01.45 Х/ф «Форпост» 18.05 «Кримінал» 18.30 «Походження стилю» 19.50 «Архіви історії» 20.20 Х/ф «Взаємопідтримка родини Клінтонів» 21.20 «На сон грядущим» 21.30 Х/ф «Убивство Кеннеді» 22.00 «Мальовнича планета» 00.45 «Телечат» 02.35 «Губернія» 03.35 «Честь имею пригласить» 04.20 «Винна карта» 05.10 «Акваскоп»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 09.25, 19.25 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 18.25 «Прогулянки містом» 16.10 «У центрі уваги» 17.30 «Тимчасово доступний» Л.Рошаль 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Гаряча лінія «102» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» Е. П’єха

13

нтв-світ 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Очна ставка 10.25 Рятувальники 11.00 Т/с «Пригоди синдбада» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Лікарська справа» 18.35 «Прокурорська перевірка» 19.45 «Говоримо і показуємо» 20.40 Т/с «Справа честі» 22.30 «Великий обман зору» 23.35 Т/с «Звіробій» 02.25 Т/с «Морські дияволи-2»

тоніс

00.10 «Куб - 4»

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.00, 09.45, 10.25, 11.30, 23.15 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.15 Хочу все знати 07.25 Ера бізнесу 07.30, 08.20 Д/ф «А.Самохіна. Самотність королеви» 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки дня 09.30 Офіційна хроніка 09.50 Світло 10.30 Нехай Вам буде кольорово! 11.35 Аудієнція. Країни від А до Я. Шрі-Ланка 12.10, 18.45, 21.25 Діловий світ 12.20 Т/с «Чорна Рада» (I) 14.05 Як Ваше здоров’я? 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Діловий світ. Агросектор 15.20 Х/ф «Місяцева зозулька» (I) 16.50 Телевистава «Капітанша» (I) 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.35 Фінансова перспектива 19.05 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.35 Фольк-music 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі

04.00, 08.00, 11.00, 14.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Жіночий лікар» 15.35 «Слід» 17.00 Вечірні новини 17.45 «Людина і закон» 18.55 «Поле чудес» 20.00 «Час» 20.30 «Один в один!» На біс! 23.40 «Рок-н-рол в об’єктиві: Світлини Боба Груена» 01.35 Х/ф «Прощальна гастроль «Артиста» 02.50 Х/ф «Галявина казок» 04.00 «Доки всі вдома»,

тет

05.00 Х/ф «Атестат зрілості» (I)

Команда семенова»

орт Україна

04.45 Служба розшуку дітей 04.50, 06.30, 01.55, 03.30 Погода 04.55 Факти 05.25 Світанок 06.25 Ділові факти 06.35 «Таксі» 06.55 «Леся+Рома» 07.40 Ділові факти 07.45 Стоп-10 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.35, 16.25 Х/ф «Агент національної безпеки» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.05 «Прокурорська перевірка» 14.25, 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.10 «Прокурорська перевірка» 23.35 Максимум в Україні 00.00 «Вогонь із пекла» (II) 02.00 «Небезпечна людина» (II) 03.35 Т/с «Спогади про минуле»

к1

«Слід» (I) 10.00 Т/с «Карпов» (I)

ictv

06.10 Служба розшуку дітей 06.15, 06.55 Teen Time 06.20 Пекельне побачення 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.05, 00.10 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» (I) 11.00, 18.00 Т/с «Татусеві дочки» (I) 13.25 Kids’ Time 13.30 М/с «Аладдін» (I) 14.25 Kids’ Time 14.55 Т/с «Друзі» (I) 15.55 Т/с «Кадетство» (I) 19.00, 00.05 Репортер 19.10 Т/с «Вороніни» (I) 22.00 Т/с «Світлофор» (II) 23.00 Великі почуття (II) 00.15 Т/с «Щоденники вампіра» (II) 01.10 Т/с «Купідон» (I) 02.00 Т/с «Милі брехунки» (II) 02.50, 04.05, 05.35 Зона ночі 02.55 Десята муза в Україні 03.25 Марко Кропивницький 04.10 Десята муза в Україні 05.00, 05.30 Зона ночі Культура 05.05 Тася 05.15 Сон Аліни Костомарової

нтн

09.10, 13.00, 17.20, 20.00 Т/с

10.00 Х/ф «Американська дочка» 12.00 Х/ф «Індус»

новий канал

1+1

30 серпня

06.00 Д/с «Дикий молодняк» (I) 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00«Соціальний пульс» 06.55, 18.50, 22.40 «Економічний пульс» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Ще раз про кохання 12.45 «Соціальний статус» 13.15 Д/с «Дикий молодняк» 14.00 Еволюція життя на землі (I) 15.20 «Соціальна економіка» 16.10, 23.50 Д/с «Лемури» (I) 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.40 Трагедія Фросі Бурлакової 22.50 Еволюція життя на землі (I) 00.20 Амурні мелодії (II) 00.40 Календар Live (II) 01.10 Х/ф «Філософія будуару Маркіза де Сада» (II) 02.25 Х/ф «В родовому маєтку» (II) 03.45 «Будь в курсі!»

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.30 «Про найголовніше» 12.05 Т/с «Спадкоємиця» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час. ВістіМосква 16.25 «Academia» 17.10 «Генії та лиходії» 17.40 Новини культури 17.50 «Характер і хвороби» 19.45, 03.55 «Втеча від смерті. Маргарита Володіна» 20.30 «Прямий ефір» 21.30 Т/с «Шеф поліції» 00.45 «Біла студія». Геннадій Хазанов 01.30 Х/ф «Солодка жінка» 03.05 «Слідами таємниці» 05.25 Х/ф «Шукаю тебе»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.50 Х/ф 10.15 Д/ф 11.05 Телешанс 11.10 Х/ф 13.05 Д/с 13.45 Х/ф 15.15 М/ф для дітей 16.40 Телешанс 16.45 Х/ф 18.30 Д/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Пульс влади 21.00 Телешанс 21.05 Денс-рулетка: Red-шоу 21.50 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.10 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Маю право» 09.45 «Зупинись і здивуйся» 10.00 «Для маленької компанії» 10.25 «ПрофStyle» 10.39 «Інновації» 10.52 «До речі...» 11.00 Концерт «Моя душа співа для Вас». заслуженої артистки України О. Білоконь 12.25 Х/ф «Нескорені» 14.00 «Обличчя історії». К. Ворошилов 14.30 «Тема дня» 15.00 «Звитяга» 15.30 «Обереги» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Разом» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Зустріч для вас». Костас Асіміс 18.00 «Право і обов’язок» 18.26 «Урок... для батьків» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Культурний простір» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Право і обов’язок» 22.14 «Уроки історії». Краєзнавець Б. Тристанов 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Культура-21» 23.30 Д/ф «Своє вікно» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 00.30 «Фабрика ідей» 02.00 «Зупинись і здивуйся» 02.15 «Нічна мозаїка» (ЗА) 05.30 Д/ф «Нічна мозаїка» 06.30 «Обереги» 06.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Полювання в горах Алтаю. 05.30 Підводне полювання. 06.00 Ласкаво просимо в джунглі. 06.45 Особливості полювання на Русі. 07.00 Рибальський гід. 07.30 Про риболовлю всерйоз. Мікроджиг на малій річці. 08.10 Плaнета рибалки. 08.40 Історії полювання від Павла Гусєва. 08.55 Світові риболовлі. 09.25 Трофеї. 09.55 Влучний постріл. 10.20 Хижак неспортивно. 10.50 Тропа рибалки. 11.20 Нахлист. 11.50 Річками Росії. 12.20 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 12.50 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 13.15 Мисливські собаки. 13.45 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.30 Карпфішинг. 15.00 У світі риболовлі. 15.25 Про риболовлю всерйоз. Мікроджиг на малій річці. 16.05 Рибальський гід. 16.35 Мисливська зброя. 17.05 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 17.35 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 18.00 Слідопит. 18.30 Полювання з Леонідом Костюковим. 19.00 Новинки з виставки. 19.15 Полювання з луком. 19.45 Полювання з Баком МакНілі. 20.05 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 20.30 Морське підводне полювання. 21.00 Плaнета рибалки. 21.30 Історії полювання від Павла Гусєва. 21.45 Світові риболовлі. 22.15 Трофеї. 22.45 Влучний постріл. 23.10 Нахлист. 23.40 Моточовни. 00.10 Великі рушниці. 00.40 Полювання з Леонідом Костюковим. 01.10 Трофеї. 01.40 У світі риболовлі. 02.05 Тропа рибалки. 02.35 Карпфішинг. 03.05 Про риболовлю всерйоз. Мікроджиг на малій річці. 03.45 Плaнета рибалки. 04.15 Історії полювання від Павла Гусєва. 04.30 Світові риболовлі.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 Т/с «Дживс і вустер» 10.15 Важливі речі. «Гармати Павла I» 10.30 Д/ф «Гіперболоїд інженера Шухова» 11.15 Д/с «Історія життя». «Йдуть одні, приходять інші...» 12.05 Вистава «Балалайкін і Ко» 14.10 Особистий час. Олександр Галибін 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Олександр Невський» 16.40 Державний академічний російський народний хор ім. М.Е.П’ятницького. Концерт 17.30 Опера «Травіата» 18.00 «Сміхоностальгія» 18.30 Новини культури 18.45 Шукачі. «Останній схрон пітерського авторитету» 19.30 Згадуючи Олексія Балабанова... 20.15 Д/ф «Таємниця білого втікача» 21.05 Т/с «Дживс і вустер» 21.55 Михайло Рожков. Лінія життя 22.50 Новини культури 23.10 Х/ф «Дівчина з гітарою» 00.40 Д/ф «Паленке. Руїни міста майя» 00.55 Концерт «Нью Морнінг»


14

програма телепередач субота Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 31 серпня

інтер

новий канал

1+1

05.55 Т/с «Доярка з хацапетівки - 3» 06.40 Х/ф «Вокзал для двох» 09.30 «Все для мами»

05.40 М/с «Фінес і Ферб» (I)

04.30, 05.05 Погода

07.15, 19.30, 04.55 «ТСН»

07.10 Кухня для двох

08.00 «Світське життя»

04.35 Факти

08.00 Ревізор

09.00 Квартирна лотерея «Хто там?»

10.00 Ревізор

10.05 Анімаційний фільм для всієї родини «Братик ведмедик

11.00 Т/с «Ангел у серці»

20.10 Х/ф «Астерікс і Обелікс. Місія Клеопатра» (I) 22.15 Хто зверху?-2 (II)

18.30 «Розсміши коміка - 3»

00.15 Х/ф «Дуже страшне кіно 3» (II) 01.55 Т/с «Милі брехунки» (II)

комедії «Ніч у музеї» (I)

04.05 Д/ф «Хто вбив Діану»

00.50 Х/ф «Прощання слов’янки» (II) 02.25 Анна Феріс і Кріс Еванс у

04.20 Десята муза в Україні

04.05 «Світ навиворіт - 2: Індія»

трк Україна

06.40 Х/ф «Куховарка» (I)

06.00 Т/с «Бігль» (I)

09.00 Таємниці зірок. Чоловіки як жінки

07.55 «Караоке на Майдані» 08.55 «Їмо вдома» 10.00 «Зіркове життя. Розмір не має значення» 10.55 «Зважені та щасливі - 3»

05.15 SOLO-MEA

04.15 Т/с «Спогади про минуле»

к1

05.30 Т/с «Петрівка, 38. Команда семенова»

08.35 М/с «Смішарики. Пін-код» (I)

13.00 «Випадковий свідок»

11.50 «Мультфільми» (I)

09.40 М/с «Ліло і Стіч» (I)

12.55 Х/ф «Крик сови» (I)

10.40 М/с «Фіксики» (I)

14.45 «Розсміши коміка»

11.05 М/ф «Пригоди Оленки та

19.00 Т/с «Таємниці слідства - 4» (I) 23.00 «Парк автомобільного

19.30 Футбол. Прем’єр Ліга

«Танцюють всі!-6»

08.00 Телепузики

10.00 М/ф «Планета скарбів» (I)

15.15 Т/с «Загарбники»

України «Шахтар» -

07.10 Малята-твійнята

12.00 «Головний свідок»

11.00 ! Дитяча Нова Хвиля

15.10 «Національне талант-шоу

09.00 М/с Рожева пантера і друзі (I)

періоду» 23.30 Т/с «Криміналісти: мислити як злочинець» (II)

«Металіст»

01.15 Т/с «Закон і порядок» (II)

15.40 «Пороблено в Україні»

09.00 Мультик з Лунтіком

Єрьоми» (I) 13.10 Т/с «Всі жінки - відьми» (I)

17.40 «Майдан’s»

15.55 Королева балу (III)

19.40 «Вечірній квартал»

17.10 Х/ф «Іронія кохання» (I)

21.40 Т/с «Надприродне» (II)

19.00 Х/ф «Таксі--3» (I)

00.15 Х/ф «Будь кмітливим» (I)

20.50 Віталька

19.00 «Х-Фактор - 4»

21.20 Х/ф «Механік» (II)

21.50 Х/ф «Джентльмени удачі» (I)

23.20 Х/ф «Відділ. По праву» (II)

23.40 «Детектор брехні - 4»

01.20, 03.55 Т/с «Звіробій - 2 « (I)

04.50 «Правда життя»

00.40 Х/ф «Інтердівчина» (II)

06.10 Срібний апельсин

05.20 М/ф «Лімпопо»

03.50 Нічне життя

02.55 До світанку

УТ-1

МЕГА

К2

06.00 Підсумки

06.00 Руйнівники міфів

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 Т/с 09.00 Пульс влади 09.20 Х/ф 10.50 Д/с 11.15 Денсрулетка: Red-шоу 11.55 Телешанс 12.05 Х/ф 13.40 Д/с 14.30 М/ф для дітей 15.55 Вітаємо Вас! 16.15 Телешанс 16.40 Т/с 18.05 Х/ф 19.35 Телешанс 19.45 День за днем 20.30 Телешанс 20.35 Спати пора 20.45 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.20 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.03 Гімн Полтавщини 07.05 ПТН 07.35 Новини. Кременчук 07.50 «Ранок на «Лтаві». Субота 08.45 «Діти» 09.00 «Зустріч для вас».Костас Асіміс 09.26 «Музика єднає серця». Благодійний концерт 11.00 Дитяча година зі студією «Разом» 12.00 «Відверто про...» 13.00 «Усе в тобі». Г. Сковорода 14.00 «Культура - 21». Німецька хвиля 14.30 «Україна. Полтавщина. Світ: вікно в Америку» 15.00 «Культурний простір» 16.00 ПТН 16.30 Міжрегіональний телепроект «Країна талантів» (Львівська ОДТРК) 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 ПТН 19.30 «Телетижневик» 20.00 «Уроки історії». Краєзнавець Б. Тристанов 20.30 Мультфільм 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 «Маріманія» 22.00 Концерт «Моя душа співа для Вас». заслуженої артистки України О. Білоконь 23.25 Д/ф «Брати Коломійченки» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 «Абетка здоров’я» 00.30 «Ти - молодий» 01.00 «Живий Квадрат» 01.30 «Обереги» 01.45 «Уроки історії». Чорні археологи 02.15 «Нічна мозаїка» (ЗА) 05.50 Д/ф «Нічна мозаїка» 06.50 «З музичної скриньки «Лтави»

02.40 «Речовий доказ» 03.35 «Агенти впливу»

06.15, 08.10, 08.55, 09.00, 16.35, 22.45, 23.00 Погода 06.20 Зіркове шоу у Цирку на Цвітно-

02.15 Х/ф «Гріффін і Фенікс: На краю щастя» (I)

08.40 Наземні битви 10.20 Мегазаводи

му бульварі

11.10, 22.00 Всесвіт всередині нас

08.15 Олімпійський виклик

13.00 Океани

08.30 Панянка та кулінар ПЕРШИЙ

16.00 У пошуках істини

НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Життя на рівних 09.20 Православний вісник

19.00 Фантастичні історії 00.00 Сучасні дива

09.50 Хто в домі хазяїн?

01.00 Діана: останні дні

10.15 Сім чудес України

03.00 Наполеон

10.40 Як це?

05.30 Містична Україна

11.15 Х/ф «Богдан Хмельницький» (I)

Enter-фiльм

Мисливство та Рибальство

13.20 Театральні сезони

05.00 Я та мій собака. 05.30 Влучний постріл. 05.55 Смачна риболовля. 06.45 Рибалка-експерт. 07.15 Зброярський клуб. 07.45 Полювання без зброї. 08.15 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 08.40 Полювання з Баком МакНілі. 09.00 Рибальський гід. 09.30 Наша риболовля. Окунева риболовля. Ультралайт. 10.30 Світові риболовлі. 11.00 Кльове місце. 11.30 Сезон полювання. 12.00 Американська риболовля. 12.30 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 13.15 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 13.45 Я та мій собака. 14.15 Влучний постріл. 14.40 Смачна риболовля. 15.30 Плaнета рибалки. 16.00 Під водою з рушницею. 16.30 Рибалка-експерт. 17.00 Історії полювання від Павла Гусєва. 17.15 Щоденники великого полювання. 18.05 Довговухе надбання Росії. Російський мисливський спанієль. 18.30 Я та мій собака. 19.00 Особливості полювання на Русі. 19.30 Кухня з Сержем Марковичем. 19.45 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 20.15 Смачна риболовля. 21.05 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 21.30 Полювання з Баком МакНілі. 21.50 Рибальський гід. 22.20 Плaнета рибалки. 22.50 Влучний постріл. 23.15 Трофеї. 23.45 Фанати Ебро. 00.25 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 00.55 Наша риболовля. Окунева риболовля. Ультралайт. 01.55 Я та мій собака. 02.25 Влучний постріл. 02.50 Смачна риболовля. 03.40 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 04.25 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським.

14.55 Криве дзеркало

05.45 Радянські мультфільми

16.50 Золотий гусак

08.00 Т/с «17 миттєвостей весни

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 «Звичайний концерт» 09.35 Х/ф «Дівчина з гітарою» 11.05 Ювілей Галини Шергової. Лінія життя 11.55 Пряниковий будиночок. «Діжки, бочки та барильця» 12.25 Х/ф «Таємниця залізних дверей» 13.30 М/ф «Мартинко» 13.40 Великий балет. Фінал 16.05 Д/ф «Небесний таноку Бутану» 17.00 «Романтика романсу» 17.55 Сергій Гармаш. Творчий вечір у Будинку актора 19.15 Х/ф «Генеалогія злочину» 21.05 Д/ф «Марлен Дітріх. Сутінки янгола» 21.55 Вистава «Берег жінок» 23.20 М/ф «Зелений вогник» 00.30 М/ф «Містер Пронька» 00.55 Легенди світового кіно. Лідія Смирнова 01.25 «Звичайний концерт» 01.50 Д/ф «Роберт Бернс»

14.05 В гостях у Д.Гордона

17.15 Художня гімнастика. Чемпіонат

(Сімнадцять миттєвостей весни)»

світу

00.35 Х/ф «Досьє людини в «Мерсе-

20.30 Слово регіонам 20.40 Кабмін: подія тижня 20.50 Мегалот 20.55 Служба розшуку дітей

десі» 02.50 Саундтреки

21.00 Підсумки дня

2+2

21.25 Без цензури

06.00 Мультфільми (I)

21.55 Українська пісня 22.50 Суперлото, Трійка, Кено

07.45 «Маски-шоу» 11.15 Т/с «Гончі-3. Фільм 2. Великі

«ЕРА»

ставки» (I)

23.10 Концерт «Майстер-клас - жити»

15.15 Т/с «Гончі-3. Фільм 3. Політ

ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ

бумерангу» (I)

КАНАЛ

19.15 Х/ф «Навколо Світу за 80 днів»

01.20 Підсумки дня 01.45 Про головне 02.10 Художня гімнастика. Чемпіонат

22.00 Х/ф «Два нулі» (II) 00.00 Х/ф «Стервозні штучки» (III)

світу

01.40 Х/ф «Мешканці підземелля» (II)

05.50 Служба розшуку дітей

03.10 Х/ф «Зірка шерифу» (I)

нтв-світ 06.05 «Заспівано в СРСР». «Ніжність» 07.00, 09.00, 12.00 Сьогодні 07.20 Огляд 07.55 Головна дорога 08.25 «Готуємо з Олексієм Зиміним» 09.25 Російська начинка 09.55 «Кулінарний двобій» 10.55 Квартирне питання 12.25 «Всім смертям всупереч» 13.15 «Наші» 14.00 «Повернення Мухтара-2» 15.55 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 16.35 Слідство вели... 17.30 Огляд. Надзвичайна подія 18.00 «Центральне телебачення» 18.50 Т/с «Угро-4» 22.30 «З пісні слів не викинеш!» 23.35 Т/с «Москва. Центральний округ-3» 01.30 «Наталя Гундарєва. Особисте життя акторки» 02.40 Т/с «Морські дияволи-2»

тоніс

06.00 Єралаш

дробини»

05.00, 09.00, 11.00 Новини 05.10 Х/ф «Поїздка крізь місто» 06.15 Х/ф «На край світу...» 07.45 «Смішарики. Нові пригоди» 08.00 «Грай, гармонь улюблена!» 08.40 «Слово пастиря» 09.15 «Смак» 09.55 «Наталя Гундарєва. Запам’ятаєте мене такою...» 11.15 «Ідеальний ремонт» 12.10 Т/с «Спадщина» 14.20 «Єралаш» 14.45 «Весільний переполох» 15.55, 17.15 «Бажаю Вам...» До ювілею Роберта Рождественського 17.00 Вечірні новини 18.10 «Співаки на годину» 19.15 «Угадай мелодію» 20.00 «Час» 20.20 «Сьогодні ввечері» 22.05 Х/ф «Самотнім надається гуртожиток» 23.50 Т/с «Заморожена планета» 01.35 Х/ф «Коли настає вересень...» 03.05 Х/ф «Посол Радянського Союзу»

тет

07.00 «Мультфільми» (I)

11.30 «Речовий доказ». Вирок: «4

13.30 Х/ф «Страховий випадок» (I)

15.00 Т/с «Сила віри» (I)

00.15 «Крикуни-2. Полювання» (II) 02.10 «Золото Маккени» (II)

10.00 ! Люблю! Чекаю!

13.00 Х/ф «Мінливості кохання» (I)

18.45 Факти. Вечір

05.10, 05.45 Зона ночі Культура

нтн

07.00, 19.00, 03.35 Події 07.10 Т/с «Інтерни» (I)

13.35, 20.00 Т/с «Бригада»

з Костянтином Стогнієм

04.05 Останній лоцман

комедії «Скільки у тебе?» (II)

05.05 Т/с «Дільничний»

10.25 Квартирне питання

03.30 Тб про ТБ

янголiв» (I) 01.50 Х/ф «Вокзал для двох» (I)

10.00 Дача

19.00 Надзвичайні новини. Підсумки

03.25, 04.15 Зона ночі

22.15 Х/ф «Анжелiка - маркiза

08.50 Зірка YouTube

11.25 «Ямакасі-2. Діти вітру»

16.25 «Вечірній квартал» 20.00 Бен Стіллер і Робін Вільямс у

23.25 Х/ф «Так буває»

Салтане» (I)

06.55 Х/ф «Морські дияволи»

15.45 «Сказочная Русь»

20.00, 01.20 «Подробиці»

тфільми: Сказка о царе

13.50 Руді

Цезаря» (I)

13.50 «Кохання без кордонів»

любові»

05.45 «Наші улюблені муль-

06.25 Козирне життя

12.30 «Світ навиворіт - 2: Індія»

19.00, 20.30 Т/с «Ейнштейн. Теорія

стб

12.10 Уральські пельмені

18.00 Х/ф «Астерікс і Обелікс проти

11.25 «Світ навиворіт - 2: Індія»

любов»

05.10 Світанок

15.30 Т/с «Вороніни» (I)

- 2» (I)

15.10 Х/ф «Поговори зі мною про

орт Україна

06.25 «Ремонт +»

10.00 Мультфільм «Енгрі бердс» 10.00 «Літня кухня»

ictv

22.00 Південне Бутово 23.00 Х/ф «Пипець» (II) 01.25 Х/ф «Помста дружок» (I)

05.20 Світ зірок 06.05 Мультфільми (I) 08.20 Справа смаку 09.35 Ранкова пошта 10.00 Неділя з Кварталом 11.00 Смачна ліга 11.55 Свати біля плити 13.00 Дивовижний дизайн 14.00 Сімейний розмір 15.40, 23.00 Жіноча форма 16.40, 21.10 Глянець 17.40, 01.25 Концерт 22.05 Д/с Секрети долі 00.05 Пісня року 01.35 Колір Ночі

RTVI 06.00 Х/ф «Лиха боятися - щастя не видать» (6-12 лет) 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Мультфільми 10.00, 01.30 Х/ф «Не май 100 рублів...» 11.30 «Живе слово» 12.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 13.00 «Арт-навігатор» 13.30 «Російський акцент» «Кухня за інтересами» 14.00, 21.00, 03.00 Х/ф «Таємниця «Вовчої пащі» 16.00, 00.30 «Пісня року. Краще» 16.30, 01.00 «Міські легенди» 17.00 «Луна тижня» 17.30 «Американський лікнеп» «Голлівуд» 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф «Далекодалече» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Німеччина за тиждень» 20.00 «Ізраїль за тиждень» 23.00 «Російський акцент» «Про смачну та здорову їжу»

TV1000 Kino 06.10 Х/ф «Гувернантка» 08.00 Х/ф «Листи до Ельзи» 10.10 Х/ф «Горобиновий вальс» 12.00 Х/ф «Шерлок Холмс і доктор Ватсон: Король шантажу» 13.15 Х/ф «Шерлок Холмс і доктор

ртр - планета

06.00 Х/ф «Красень-чоловік» (I) 07.35 «Будь в курсі!» 08.00 «Соціальний пульс» 08.25, 18.55, 21.05 «Погода» 09.00 Трагедія Фросі Бурлакової 10.00 «Світські хроніки» 10.40 Х/ф «Неймовірне парі» (I) 13.30 За сім морів 14.00 Еволюція життя на землі (I) 15.15 «Щоденник великої кішки» 16.00, 23.15 «Народжені вбивати» 16.50 «Ронін. з Дмитром Видріним» 17.35 «Щоденник для батьків» 18.15 «Цивілізація Incognita» 18.30 «Соціальний пульс вихідних» 19.00 Легенди Тауера 20.00 Промислова революція (I) 21.10 Водний світ 22.15 Точки перетину 00.15 Амурні мелодії (II) 02.00 Х/ф «Убивчий стриптиз» (II) 03.30 «Соціальний пульс вихідних» 03.55 «Ронін. з Дмитром Видріним» 04.20 «Цивілізація Incognita»

07.00, 10.00, 13.00, 19.00 Вісті 07.10, 10.10, 13.20 Місцевий час. Вісті-Москва 07.20 Х/ф «Подружки» 08.55 «Пряниковий будиночок» 09.25 «Суботник» 10.20 «Вся Росія». Фолк-парад 11.00 «Маршал пісні» 11.50 Х/ф «Надбання республіки» 13.25 «Чесний детектив» 13.55 «Городок». Дайджест 14.20 «Володар гіроскопів» 15.05 Х/ф «Навчаю грі на гітарі» 16.40, 02.05 «Суботній вечір» 18.15 «Історичні хроніки» 19.25, 03.40 Х/ф «Любов не ділиться на 2» 22.30 В гостях у Ельдара Рязанова 23.35 Олег Погудін. Концерт 00.30 Х/ф «Молодята»

Ватсон: Смертельна сутичка» 14.30 Х/ф «Шерлок Холмс і доктор Ватсон: Полювання на тигра» 16.00 «Зайцев, запалюй! Історія шоумена» комедія 18.00 «Вождь різношкірих» комедія 20.00 «Про що ще говорять чоловіки» комедія 21.50 Х/ф «Князівна Мері» 00.00 «Якось двадцять років по тому» комедія 02.00 Х/ф «Формула щастя» 04.00 Х/ф «Роздовбай»

08.30, 09.10, 10.05, 11.20 «Ексклюзив для родини» 09.00, 20.25 «Погода» 09.05, 10.50, 13.50 «Заміський будинок» 10.40 М/ф «Почему ослик заупрямился» 10.55 «Магія природи» 11.30, 14.00, 22.45 «Ювелір» 12.30 «Бабуся-антикризис» 12.40 Х/ф «В зеркале заднего вида» 13.35 М/ф «На лесной тропе» 16.25 «Все про їжу» 17.20 М/ф «По следам бременских музыкантов», «Ну, погоди!» 18.00, 03.40 Х/ф «Серця чотирьох» 19.30 «Походження стилю» 20.50 «Архіви історії» 21.20 «На сон грядущим» 21.30 «Мандруємо світом» 00.45 «Телечат» 01.45 Х/ф «Завещание слуцкой княгини» 02.40 «Дайвінг» 03.10 «Три кольори часу» 05.10 «Школа виживання»

Футбол 08.00 Новини 08.10 Чемпіонат Італії. Preview 08.40 Чемпіонат Англії. Preview 09.10 Чемпіонат Іспанії. Preview 09.40, 16.55 Суперкубок Європи. «Баварія» - «Челсі» 11.45 Чемпіонат Іспанії. «Райо Вальєкано» - «Леванті» 13.30, 20.55, 03.50 «Журнал Ліги чемпіонів» 14.00 Чемпіонат Англії. «Ман. Сіті» «Халл Сіті». Пряма трансляція 18.55 Чемпіонат Італії. «К’єво» «Наполі». Пряма трансляція 21.25 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 21.55 Чемпіонат Іспанії. «Вальядолід» - «Хетафе». Пряма трансляція 23.55 Чемпіонат Іспанії. «Осасуна» «Вільярреал». Пряма трансляція 02.00 Чемпіонат Іспанії. «Сельта» «Гранада» 04.20 2-а Бундесліга. «Уніон» «Санкт-Паулі» 06.10 Чемпіонат Англії. «Кардіфф Сіті» - «Евертон»

Київська Русь 06.00, 05.40, 07.05 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 09.45 «Для маленької компанії» 08.05, 20.30, 22.25 «Не перший погляд»

ТРК «Київ» 06.00, 08.30, 12.10, 16.40 «Мультляндія» 07.25, 03.00 «Київ музика» 08.00 «Столичні телевізійні новини» 09.25 «Київські історії» 10.00, 23.40 «Якісне життя» 10.30, 00.05 «Зроблено у Києві» 11.00 «Нова адреса» 12.45 «Повнота радості життя» 13.45 «Час відповідей» 17.00 «День Знань.Університет Культури» 17.50 «Концерт О.Ваєнги «Крижане серце» 19.15 Х/ф «Генрі Пул вже тут» (I) 21.00, 23.10, 00.55 «СТН-тижневик» 21.30, 01.25 Х/ф «Ціна пристрасті» 00.30 «Гаряча лінія «102»


програма телепередач

неділя Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.50 Т/с «Дільничний» 07.15 Х/ф «Малахольна» 09.25 «Школа доктора Комаровського» 10.00 «Орел і Решка. Назад у СРСР» 11.00 «Шалене весілля» 12.00, 23.30 Х/ф «Я тебе ніколи не забуду» 14.00 Т/с «Ейнштейн. Теорія любові» 18.00, 01.25 Х/ф «Щасливий маршрут» 20.00 «Подробиці тижня з Є. Кисельовим» 21.30 Х/ф «Життя після життя» 02.55 Х/ф «Так буває» 04.25 «Подробиці тижня з Є. Кисельовим»

стб

новий канал

1+1 06.00 Джекі Чан і Люсі Лію в комедійному бойовику «Шанхайський полудень» (I) 07.50 Маріччин кінозал. Мультфільм (I) 08.10 «Ремонт +» 09.00 Лотерея «Лото-Забава» 10.00 Мультфільми (I) 11.00 «Неділя з Кварталом» 12.00 «Смакуємо» 12.40 Х/ф «Анжелiка - маркiза янголiв» (I) 15.10 Юлія Меньшова, Аліка Смєхова і Лада Денс у комедії «Бальзаківський вік, або Всі чоловіки сво... 5 років потому» 19.30 «ТСН-тиждень» 20.15 «Великий пекарський турнір» 22.15 «Світське життя» 23.20 Анна Феріс і Кріс Еванс у комедії «Скільки у тебе?» (II) 01.30 Аргумент кіно представляє : культову комедію Мішеля Гондрі «Перемотування» (II) 03.15 Х/ф «Прощання слов’янки» (II) 04.45 «Смакуємо» 05.10 «Неділя з Кварталом»

трк Україна

05.35 Х/ф «Скарб» (I)

ми: Крокодил Гена и

07.10 Х/ф «Мінливості кохання» (I)

06.50 Т/с «Синдром дракона»

Чебурашка» (I)

09.00 Ласкаво просимо

11.30 «Легенди карного розшуку».

07.05, 01.25 Х/ф «Людинаамфібія» (I) 09.00 «Їмо вдома»

11.00 ! Дитяча Нова Хвиля 13.00, 05.30 Х/ф «Самотній

10.45 «Зіркове життя. Найскандальніші розлучення 2012» 11.45 «Караоке на Майдані» 12.40 «МастерШеф - 3» 16.05 «Х-Фактор - 4» 19.00 «Слідство ведуть екстрасенси»

Комсомольський шабаш

10.00 Герої екранів

янгол» (I) 15.00 Т/с «Моє кохане чудовисько» (I) 19.00 Події тижня

12.00, 04.15 «Агенти впливу» 13.00 Х/ф «Три дні з недоумком»

05.00, 09.00, 11.00 Новини

05.35 Факти

05.30 Х/ф «А якщо це любов?»

05.55 Світанок

07.05 «Служу Вітчизні!»

07.05 Квартирне питання

07.40 «Смішарики. Пін-код»

08.00 Анекдоти по-українськи

07.55 «Здоров’я»

19.00 Т/с «По гарячих слідах» 22.45 «Круті 90-ті» як злочинець» (II)

22.30 ! Comedy Woman

01.30 Х/ф «Пригоди на

23.30 Великий футбол

«Посейдоні» (I)

11.00 Козирне життя 11.30 Максимум в Україні 12.10 Т/с «Бригада» 18.45 Факти тижня з Оксаною Соколовою

00.55 «Вогонь із пекла» (II)

04.05 Т/с «Спогади про минуле»

07.00 «Мультфільми» (I) 08.15 М/ф «Планета скарбів» (I) 10.10 Х/ф «Крик сови» (I) 12.00 Х/ф «Звільніть Віллі: Втеча з Піратської бухти» (I) 14.05 «Розсміши коміка» 15.05 «КВК- 2013» 17.15 «Вечірній квартал» 19.20 Х/ф «Будь кмітливим» (I) 21.40 Т/с «Надприродне» (II) 00.15 Х/ф «Більше ніж секс»

05.05 «Правда життя»

23.15 Х/ф «Не підганяй кохання»

03.50 Х/ф «Відділ. По праву» (II)

05.35 М/ф «Баба-Яга проти!»

03.50 Нічне життя

УТ-1

МЕГА

К2

комедія 16.00 Х/ф «Князівна Мері» 18.00 Х/ф «Мами» 20.00 Х/ф «Артефакт» 21.40 Х/ф «Матч» 00.00 Х/ф «SLOVE. Просто в серце» 02.00 Х/ф «Консерви» 04.10 Х/ф «Варенька»

«ЕРА» 23.00 Ера бізнесу. Підсумки 23.35 Олімпійський виклик 23.55 «Дружина» ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки тижня 02.00 Хіт-парад «Національна двадцятка» (із сурдоперекладом) 03.10 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 04.40 Слідами фестивалю «Калинові мости». Д/ф «Пошук месії Бруно Шульц» 05.05 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк

11.10, 22.00 Всесвіт всередині нас 13.00 Океани 16.00 У пошуках пригод 19.00 Д/ф «Війна. Перші 4 години» 20.00 Д/ф «Фальшива армія» 21.00 Д/ф «Вбити товариша Сталіна» 00.00 Сучасні дива 01.00 Наполеон 03.50 Скарб.ua 04.40 Містична Україна 05.20 Україна: забута історія

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.15 Т/с «17 миттєвостей весни (Сімнадцять миттєвостей весни)» 02.40 Саундтреки

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.45 «Маски-шоу» 09.45 Т/с «Мисливці за старовиною» 11.45 Т/с «Пригоди мерліна» (I) 13.45 Х/ф «Навколо Світу за 80 днів» 16.25 «Журнал Ліги Чемпіонів УЄФА 2013-2014» 16.50 ЧУ 8 Тур. Волинь - Металург Д 19.15 ЧУ 8 Тур. Динамо - Дніпро 21.30 «Профутбол» 23.15 Х/ф «Поцілунок метелика» (I) 01.15 Х/ф «Інстинкт» (II) 03.15 Х/ф «Шереметьєво-2» (I)

RTVI 06.00, 13.00 «Ізраїль за тиждень» 07.00, 09.10 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 Х/ф «Лиха боятися - щастя не видать» (6-12 лет) 10.00, 01.00 Х/ф «Дорога моя людина» 12.00 «Країна і люди» 14.00, 21.00, 03.00 Х/ф «Літній дощ» 16.00 «Пісня року. Краще» 16.30, 00.30 «Міські легенди» 17.00 «Американський лікнеп» «Голлівуд» 17.30 «Російський акцент» «Про смачну та здорову їжу» 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф «Далекодалече» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Луна тижня» 20.00 «В Нью-Йорку з В.Топаллером» 23.00 «Російський акцент» «Кухня за інтересами»

TV1000 Kino 06.00 Х/ф «Шерлок Холмс і доктор Ватсон: Знайомство» 07.20 Х/ф «Шерлок Холмс і доктор Ватсон: Кривавий напис» 08.40 «Вождь різношкірих» комедія 10.20 Х/ф «Підпоручик Ромашовъ» 12.50 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Собака Баскервілів» 14.15 «Про що ще говорять чоловіки»

20.00 «Час» годи Шурика» 22.10 «Клуб Веселих та Кмітливих». Спеціальний випуск 23.45 Д/ф «Написано Сергієм Довлатовим» 02.25 «Поле чудес»

тет

03.00 Події тижня

10.20 Мегазаводи

14.50 Х/ф «Велика перерва»

02.45 «Містер Матуся загону»

21.20 Х/ф «Мріяти не шкідливо» (I)

08.40 Наземні битви

13.35 «Актори. Життя після слави»

23.00 «Крикуни-2. Полювання» (II)

04.40 «Речовий доказ»

05.20 Світ зірок 06.05 Мультфільми (I) 08.20 Справа смаку 09.35 Ранкова пошта 10.00 Неділя з Кварталом 11.00 Смачна ліга 11.55 Свати біля плити 13.00 Дивовижний дизайн 14.00 Сімейний розмір 15.40, 23.00 Жіноча форма 16.40, 21.10 Глянець 17.40, 01.25 Концерт 22.05 Д/с Секрети долі 00.05 Пісня року 01.35 Колір Ночі

11.15 Т/с «Шантаж»

20.15 Х/ф «Операція «И» та інші при-

21.00 Головна програма

01.15 Х/ф «Механік» (II)

06.00 Руйнівники міфів

10.25 «Фазенда»

19.55 Наша Russia

20.05 «Один за всіх»

06.00, 07.00, 08.50, 20.10, 23.30 Погода 06.05 Світ православ’я 06.40 Сміх з доставкою додому 07.05 Панянка та кулінар 07.35 «Дружина» ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 Шеф-кухар країни 10.00 Розіграш «Пошторга» 10.15 Околиця 10.40 Подорожуй світом з Ю.Акуніною 11.05 Крок до зірок 11.55 Маю честь запросити 12.40 Ближче до народу 13.10 «Караоке для дорослих» в Коблево 14.05 В гостях у Д.Гордона 15.00 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 16.40 Золотий гусак 17.05 Не вір худому кухарю 17.30 Рояль в кущах 18.00 Художня гімнастика. Чемпіонат світу 20.15 Ми хочемо, щоб ви знали 20.35 Головний аргумент 20.45 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.45 Концертна програма до Дня знань 22.55 Трійка, Кено, Максима

09.30 «Доки всі вдома»

09.05 «Ямакасі»

23.45 Т/с «Криміналісти: мислити

20.00, 21.00 Т/с «Інтерни» (I)

09.10 «Непутні нотатки»

08.20 Дача

14.30 «Випадковий свідок» 15.00 Т/с «Таємниці слідства - 4»

орт Україна

05.30, 05.50 Погода

к1

06.45 Події

06.00 «Наші улюблені мультфіль-

ictv

05.45 М/с «Фінес і Ферб» (I) 06.50 Кухня для двох 07.45 Церква Христа 08.00 Уральські пельмені 09.35 Хто зверху?-2 11.30 Педан-Притула Шоу 13.00 Мачо не плачуть 14.25 Божевільний автостоп 15.30 Х/ф «Астерікс і Обелікс. Місія Клеопатра» (I) 17.35 Х/ф «Астерікс і Обелікс на Олімпійських іграх» (I) 20.10 Х/ф «Астерікс і Обелікс у Британії» (I) 22.20 Х/ф «Американський пиріг» (II) 00.20 Х/ф «Дуже епічне кіно» (II) 01.55 Т/с «Милі брехунки» (II) 02.40, 03.40 Зона ночі 02.45 Благословляю і молюся 03.10 Митрополит Дмитро Могила 03.45 Загублений рай 04.35, 05.05 Зона ночі Культура 04.40 Сумний П’єро

нтн

1 вересня

02.10 Х/ф «Брати» (II)

Футбол 08.00 Новини 08.15, 20.55, 03.45 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 08.45 Чемпіонат Іспанії. «Сельта» «Гранада» 10.35 Чемпіонат Італії. «Ювентус» «Лаціо» 12.25, 21.25 «Журнал Ліги чемпіонів» 12.55, 13.55 Чемпіонат Іспанії. «Реал» - «Атлетік». Пряма трансляція 13.45, 18.45 Новини 15.00 Чемпіонат Англії. «Ліверпуль» «Ман. Юнайтед». Пряма трансляція 17.25, 18.55 Чемпіонат Англії. «Арсенал» - «Тоттенгем». Пряма трансляція 19.55 «Англійський акцент» 21.55 Чемпіонат Іспанії. «Валенсія» «Барселона». Пряма трансляція 00.00 Чемпіонат Італії. «Мілан» «Кальярі» 01.55 Чемпіонат Італії. «Рома» «Верона» 04.15 2-а Бундесліга. «Кельн» - «Ерцгебірге» 06.05 Чемпіонат Іспанії. «Реал Сосьєдад» - «Атлетико»

Київська Русь 06.00, 07.30, 09.10, 10.05, 05.40 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40 «Магія природи» 08.30, 09.20, 10.15, 12.30, 17.05 «Ексклюзив для родини» 09.00, 20.25 «Погода» 09.05, 13.50 «Заміський будинок» 09.45 «Для маленької компанії» 11.00 «Азбука смаку» 11.30, 14.00, 22.45 «Ювелір» 12.40, 01.45 Х/ф «История одного

06.00 Єралаш 07.10 Малята-твійнята 08.00 Телепузики 08.35 М/с «Смішарики. Пін-код» (I) 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с «Даша-дослідниця» (I) 10.05 М/с «Вперед, Дієґо, вперед!» (I) 10.40 М/с «Фіксики» (I) 11.05 М/с «Білка та Стрілка. Пустотлива сімейка» (I) 11.30 М/ф «Сердиті пташки» (I) 11.55 М/ф «Нові пригоди Оленки та Єрьоми» (I) 13.20, 01.15 Х/ф «Як вийти заміж за міліардера» (I) 15.20 Х/ф «Іронія кохання» (I) 17.10 Х/ф «Таксі-3» (I) 19.00 Королева балу (III) 20.15 4 весілля 21.35 Віталька 22.00 Південне Бутово 23.00 Х/ф «Сусідка» (II) 02.45 До світанку колокола» 13.15 М/ф «Серый волк энд Красная шапочка» 16.25 М/ф «Ивашка из дворца пионеров», «Чиполлино» 17.20 Х/ф «Первокласница» 18.30 «Походження стилю» 19.00, 02.20 Х/ф «Голівуд через об’єктив М Гаррета» 20.30 «Світ квітів» 21.00, 22.20 «Не перший погляд» 21.20 «На сон грядущим» 21.35 «Архіви історії» 22.00 «Короткі зустрічі» 00.45 «Телечат» 03.45 «Акваскоп» 04.05 «Маю честь запросити» 04.50 «Винна карта» 05.10 «Школа виживання»

ТРК «Київ» 06.00, 08.30, 16.15 «Мультляндія» 07.25, 14.20, 02.50 «Київ музика» 08.00, 23.00 «СТН-тижневик» 09.30 «Нова адреса» 10.00 «Концерт О.Ваєнги «Крижане серце» 11.40 «Корисна розмова» 12.55 «Блага звістка з Р.Реннером» 16.50 «День Знань. Університет Культури» 17.40 Х/ф «Генрі Пул вже тут» (I) 19.25 Х/ф «Кращий друг чоловіка» (II) 21.00, 00.55 «СТН-спорт-тижневик» 21.25, 01.20 Х/ф «Доньки-матері» (II) 23.30 Х/ф «Кращий друг чоловіка»

15

нтв-світ 06.15 «Жіночий погляд». «Заручниця кіно-долі» 07.00, 09.00, 12.00 Сьогодні 07.20 Казки Баженова 07.50 Їхні вдачі 08.25 «Перша передача» 09.20 Їмо вдома 09.55 «Диво техніки» 10.25 Дачна відповідь 11.25 Золотий пил 12.20 Т/с «Глухар. Продовження» 17.00 Очна ставка 18.00 «Сьогодні.Підсумкова програма» 18.50 Т/с «Угро-4» 22.30 «З пісні слів не викинеш!» 23.35 Надзвичайна подія. Огляд за тиждень 00.05 Т/с «Москва. Центральний округ-3» 02.00 «Луч світла» 02.35 «Кремлівські діти» 03.30 Х/ф «Акторка»

тоніс 06.00 Х/ф «Неймовірне парі» (I) 07.35 «Кумири» 07.50 «Цивілізація Incognita» 08.00 «Соціальний пульс вихідних» 08.25, 18.55 «Погода» 09.00 Легенды Тауера 10.00 «Будь в курсі!» 10.40 «Щоденник для батьків» 11.05 Х/ф «Красень-чоловік» (I) 14.10 За сім морів 15.05 Промислова революція (I) 16.05, 00.05 Д/с «Народжені вбивати» 17.00 «Україна-Європа» 17.50 «Таке спортивне життя. Олена Костевич» 18.30 «Світ за тиждень» 19.00 Таємниці древніх імперій (I) 20.00 «Цивілізація Incognita» 20.10 «Кумири» 20.40 «Світські хроніки» 21.05 Да Вінчі - утрачений скарб 22.05 Вовки проти буйволів (I) 23.05 Точки перетину 00.55 Х/ф «Небезпечне секспобачення» (II)

ртр - планета 06.50 Х/ф «Молодята» 08.20 «Сам собі режисер» 09.00 «Сміхопанорама» 09.25 «Ранкова пошта» 10.00, 13.00, 19.00 Вісті 10.10 Місцевий час. Вісті-Москва. Тиждень у місті 10.45 «У світі тварин» 11.10 Росія - любов моя! 11.40 Мультфільм 11.50 Х/ф «Надбання республіки» 13.20 Місцевий час. Вісті-Москва 13.25 «Вся Росія» 13.40 «Більше, ніж любов» 14.20 «Абсолютний слух» 15.05 Х/ф «Навчаю грі на гітарі» 16.40, 03.25 «Сміятися дозволяється» 18.15 «Історичні хроніки». «1993. Борис Єльцин» 19.25 «Наш вихід!» 20.50, 04.55 Х/ф «Щасливий маршрут» 22.30 Х/ф «Запізніле кохання» 00.10 Х/ф «Людина, яка все знала»

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 День за днем 09.00 Х/ф 10.30 Телешанс 10.35 Д/с 10.50 Х/ф 12.20 Телешанс 12.25 Х/ф 13.40 М/ф для дітей 14.55 Х/ф 15.40 Х/ф 17.45 Не занапасти свою безсмертну душу 18.00 Телешанс 18.05 Т/с 19.30 Х/ф 20.40 Спати пора 20.50 Телешанс 21.15 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.35 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.03 Гімн Полтавщини 07.05 ПТН 07.35 «Відблиск» 07.50 «Економічне коло» 08.45 Мультфільми 09.00 «До чистих джерел». Каштани 09.26 «Є така забава «Лава на лаву» 09.40 «Струни душ людських» 09.55 «Шляхи що ведуть до сердець...» 10.45 «Народна служба порятунку 101» 11.00 «А у нас кіно знімали».Х/ф «Вони йшли на схід» 11.30 «Повір у себе» 12.00 «Відверто про...» 12.52 «Люби своє, українське» 13.00 «Школа під блакитним небом» 14.00 «Скарби музеїв Полтавщини». Жіночі прикраси 14.30 «Соціальний захист» 14.45 «Бути християнином» 15.00 Дитяча година зі студією «Разом» 16.00 «Ти - молодий» 16.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 «Тест на майбутнє» 20.00 «З одвічністю на «ти» 20.30 «З музичної скриньки «Лтави» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 «Телетижневик» 21.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 22.00 «Живий Квадрат». Музичне шоу 22.35 «Абетка здоров’я» 23.00 «Культура - 21». Німецька хвиля 23.30 Д/ф «Дві сім’ї« 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.03 «Тест на майбутнє» 01.00 «Три королі світового музичного Олімпу». Гала - концерт 03.10 «Нічна мозаїка» (ЗА) 04.30 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Я та мій собака. 05.35 Полювання з Баком МакНілі. 05.55 Смачна риболовля. 06.45 Плaнета рибалки. 07.15 Під водою з рушницею. 07.45 Рибалка-експерт. 08.15 Історії полювання від Павла Гусєва. 08.30 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 08.55 Морське підводне полювання. 09.25 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 09.50 Рибальські подорожі Норвегією. 10.15 Плaнета рибалки. 10.45 Влучний постріл. 11.10 Трофеї. 11.40 Фанати Ебро. 12.20 Тропа рибалки. 12.50 Влучний постріл. 13.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.00 Я та мій собака. 14.30 Полювання з Баком МакНілі. 14.50 Смачна риболовля. 15.40 Рибалка-експерт. 16.10 Зброярський клуб. 16.40 Полювання без зброї. 17.10 Щоденники великого полювання. 18.00 Хижак неспортивно. 18.30 Я та мій собака. 19.00 Полювання з Баком МакНілі. 19.20 Кухня з Сержем Марковичем. 19.35 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 20.05 Смачна риболовля. 20.55 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 21.20 Морське підводне полювання. 21.50 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 22.15 Наша риболовля. Окунева риболовля. Ультралайт. 23.15 Світові риболовлі. 23.45 Кльове місце. 00.15 Сезон полювання. 00.45 Американська риболовля. 01.15 Щоденники великого полювання. 02.05 Я та мій собака. 02.35 Полювання з Баком МакНілі. 02.55 Смачна риболовля. 03.45 Влучний постріл. 04.10 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 «Звичайний концерт» 09.35 Х/ф «Зелений вогник» 10.45 Д/ф «Анатолій Папанов» 11.25 Росія, любов моя! «Містичний світ нганасанів» 11.55 Д/с «Шукаю вчителя» 12.35 Х/ф «Киш і Двапортфеля» 13.50 М/ф «Лелека». «Просто так» 14.10 Д/с «Шукаю вчителя» 14.50 Концерт Державного академічного ансамблю народного танцю імені І.Моїсєєва 15.30 Д/с «Шукаю вчителя» 16.10 Д/ф «Клімат. Останній прогноз» 16.35 Д/с «Шукаю вчителя» 17.20 Шукачі. «Скуратов. Кат Івана Грозного» 18.05 Євген Дятлов. Улюблені романси 19.15 Д/ф «Михайло Ульянов. Головна роль» 19.50 Х/ф «Тема» 21.25 Вистава «Казки Гофмана» 00.30 Д/ф «Клімат. Останній прогноз» 00.55 Шукачі. «Скуратов. Кат Івана Грозного» 01.45 Й.-С.Бах. Бранденбурзький концерт N3


16

якість життя

Добрі новини ➢

152 малюки в липні! ➢ Вочевидь, жовтень 2012 р. для багатьох кременчужан був місяцем кохання

Українець серед кращих Нещодавно у кременчужан з’явився ще один привід тримати кулачки за перемогу, адже зовсім скоро кременчужанин Денис Гавриков (він же – Дені Монтана) представить Україну на міжнародному чемпіонаті з бодібілдингу. Його як представника від України обрали 17 серпня на відбірковому змаганні в Києві. Сам чемпіонат пройде у столиці з 13 по 16 вересня. Нагадаємо, у Кременчуці Денис відомий як професійний воркаутер – майстер віртуозно підтягуватися на перекладині.

Кременчук багатший за Полтаву У Полтаві заробляють менше, ніж у нашому місті. Так, середній показник зарплати у Кременчуці складає 3343 грн, тоді як в обласному центрі мають 2948 грн. А ось найбагатшим на Полтавщині виявився Комсомольськ – тут в середньому заробляють 4416 грн. Натомість у Пирятинському, Котелевському, Решетилівському, Чутівському та Козельщинському районах заробітну плату зафіксували як низьку.

Обізнані з дитинства Днями в Парку Миру пройшов IV обласний конкурс «У країні дорожніх знаків», в якому взяли участь команди дітей оздоровчих таборів Гадяцького, Кременчуцького районів та Комсомольська. Юні конкурсанти продемонстрували представникам Державтоінспекції свої знання Правил дорожнього руху та показали, як вміють н а д а ва т и п ер ш у м е д и ч н у допомогу, розпізнавати жести регулювальника та їздити на велосипеді за правилами.

Територія дозвілля

Кременчуцька Панорама № 34 (428) 22 серпня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Липень щедрий на немовлят У липні цього року в Автозаводському відділі РАЦСу зафіксували справжній бум народжуваності: в один місяць на світ з’явилося одразу 152 малюки!

Статистика

Народжуваність зростає У 2012 р. вперше за часи Незалежності в Україні відбулося зростання чисельності новонароджених, порівняно з 2011 р. Про це повідомив уповноважений з прав дітей при Президентові України Юрій Павленко. За його словами, завдяки зростанню народжуваності та зменшенню смертності в Україні помітно уповільнилася депопуляція, майже в половині областей у 2012 р. відбувся приріст населення. Зокрема торік в Україні народилося на 18 тис. дітей більше, ніж у 2011 р. У минулому році світ побачили 520,7 тис. дітей (у 2011-му – 502,6 тис., у 2010-му – 497,7 тис. дітей). Максимальний рівень народжуваності було зафіксовано у Рівненській області, найменше дітей з’явилося на світ на Чернігівщині.

Тетяна АПРЕЛЄВА yanaapreleva@ yandex.ru

Працівники Автозаводського відділу державної реєстрації актів цивільного стану стверджують: стільки дітей за один місяць, як у липні 2013 р., не народжувалося принаймні останні 25 років. На питання, в чому причина такого буму немовлят, у РАЦСі знизують плечима: самі не знаємо. — Ми не розуміємо, чим це викликано, – зазначає начальник Автозаводського відділу РАЦСу Людмила Абрамова. – Народжує зараз більше жінок, це факт. Але чому так вийшло, що саме в липні – сказати не можемо. Спершу навіть спробували аналізувати, але нічого не вийшло. Причому подібна ситуація спостерігається і в Полтаві – там теж у липні народилося більше дітей, ніж зазвичай. Хоча головний лікар Центрального пологового будинку Ярослав Прокопчук якогось особливого «буму» немовлят у липні не помітив. Він каже, що в закладі, буває, народжується й 225 дітей за місяць – не те що 152. Щоправда, таку цифру він навів, враховуючи не лише кременчуцьких породіль, але й мам із районів. Ярослав Прокопчук також зазначив, що загалом, починаючи з 2001 р., стан із народжуваності в місті стабілізувався.

Потрібний подарунок

Апарат для найменшеньких Нещодавно Кременчуцький Центральний пологовий будинок отримав сучасну реанімаційну систему, яка дозволить виходжувати недоношених малюків масою від 500 г. Коштує цей апарат близько 120 тис. грн, а придбаний він частково на кошти компанії «Данон», частково – на гроші кременчужан (73047 грн), зібрані під час акції «Пробіг з вірою в серці» минулої осені. Тоді у благодійному заході взяли участь 3 тис. мешканців нашого міста, а вже сьогодні новопридбаний апарат випробували в дії – він знаходиться у відділенні інтенсивної терапії пологового будинку. Я к за з н ач а є за в і д у вач відділення Ірина Лоринець, реанімаційний стіл дасть можливість проводити кисневу терапію та підтримувати

необхідну температуру тіла малюків. Найменша вага, яка була зафіксована серед новонароджених, становила 750 г. Цей малюк народився торік. Взагалі у 2012 р. через заклад пройшло 8 дітей з масою до 1 кг, у цьому році – поки що двоє. Що стосується безпосередньо благодійного пробігу, то цієї осені він теж відбудеться – вже втретє. Кошти збиратимуть на кардіомонітор для пологового будинку, що дозволить виходжувати малюків з патологіями. Організатори запрошують всіх кременчужан, які хочуть допомогти зі збором коштів та водночас весело й активно провести дозвілля, прийти 21 вересня на пл. Перемоги (орієнтовно на 9.00).

Такий апарат рятуватиме життя малюків вагою від 500 грамів

➢ Міський парк «Придніпровський» приваблює городян чистим повітрям й атракціонами

Сьогодні парк «Придніпровський» можна по праву назвати парком атракціонів. Тут галасно не лише у свята, але і в будні. Тетяна АПРЕЛЄВА yanaapreleva@ yandex.ru

Влітку Придніпровський парк оживає. Причому більшає не лише відвідувачів, а й коштів. Атракціони працюють, тож парк отримує прибуток. Як розповідає директор парку «Придніпровський» Андрій Нападайло, дохід від атракціонів лише у травні збільшився на 2 тис. грн, порівняно з торішніми показниками. — Цього літа ми нарешті виплатили кредит у 300 тис. грн, що брали на виплату зарплати, – зазначає директор. І нові сучасні атракціони, і старі каруселі популярні серед відвідувачів. Тож на подію, яка сталася цього літа, очікували всі. Наприкінці червня в парку нарешті запрацював один із найстаріших та улюблений атракціон багатьох радянських та сучасних дітей «Північне сяйво».

Парк каруселей Атракціон мав проблеми з трансформатором, тому деякий час стояв без дії. Але наразі несправності усунули, тож олені знову перевозять маленьких відвідувачів до «Північного полюса».

«Веселим гіркам» – невесело Частину атракціонів парку було виготовлено ще у 80-х рр., тож і не дивно, що в них періодично горять двигуни та виходить із ладу автоматика. Та й наплив відвідувачів теж має невтішні наслідки. Після масових гулянь дирекції парку майже постійно доводиться ремонтувати атракціони. Навантажень цього року найчастіше не витримували «Веселі гірки». — У цьому році на «Веселих гірках» ми повністю замінили проводку, автоматику, зробили систему динамічного гальмування, – розповідає Андрій Нападайло. – А днями ми отримали запчастини для гірок вартістю близько 7,5 тис. грн. Вони випускалися

ще в радянські часи. Сьогодні в Україні лишилося тільки три таких запчастини, й ми хочемо купити їх про запас. Бо інакше потім ніде не знайдеш.

Стрибати не доведеться Ще торік на «Колесі огляд у » в с та н ов и л и м еха н і з м , я к и й д оз в ол и т ь керу ват и атракціоном навіть у разі відключення електроенергії. Адже якщо раніше у випадку раптової зупинки колеса людей з атракціону могли зняти лише працівники аварійнорятувального загону, то зараз спеціальний механізм дозволяє повністю прокрутити колесо за 40 хв. Тож стрибати з «чортового» відпочивальникам не доведеться. На щастя, нагоди перевірити механізм у дії ще не траплялося: електроенергію не вибивало й на колесі ніхто не застрягав. Хоча 2 роки тому на Д е н ь м і с та та к и й е к с ц ес трапився.

«Північне сяйво», випущене за часів СРСР, нещодавно капітально відремонтували, і воно знову працює на радість дітлашні! — Блискавка потрапила у лічильник, електроенергія зникла. І близько 2-х годин люди сиділи в кабінках і чекали, доки все полагодять, –

«

розповідає Андрій Нападайло. «Колесо огляду» – один із найстаріших атракціонів м і с та . А л е п р е те н з і й д о його справності у фахівців немає.

Парк «Придніпровський» запрошує кременчужан відвідати концертну програму, що відбудеться 24 серпня на літній сцені.


Кременчуцька Панорама № 34 (428) 22 серпня 2013 року

якість життя

www.panorama.pl.ua

17

Вітаємо! ➢ 80-річний ювілей відзначила добре відома і шанована у Кременчуці людина – Лідія Шаткова Цілеспрямована, самовіддана справі і водночас надзвичайно інтелігентна та скромна. Таких, як вона, дуже мало. Значну частину свого життя корінна кременчужанка Лідія Дмитрівна Шаткова присвятила увічненню пам’яті солдатів Великої Вітчизняної війни. Цього тижня з 80-річним ювілеєм Лідію Дмитрівну вітали керівники міста, ветеранські організації й усі ті, кому пощастило з нею працювати. Просто дивовижно, яку силу духу, любов до життя і людей випромінює ця тендітна сивочола жінка. Хоча випробувань на її долю випало чимало – голодомор, війна, розруха. Але попри всі негаразди, Лідія Дмитрівна твердо говорить: «Я щаслива! У жодному разі не хотіла б щось змінити у своєму житті». 35 років вона віддала

Іншого життя не треба! вчителюванню, вихованню дітей. По завершенні інституту працювала у школах с. Іваново та с. Нікольське Новогеоргіївського району (нині – Світловодський), а з 1976 р. – у кременчуцькій школі № 18. Тут, у Кременчуці, зустрілась зі своїм майбутнім чоловіком – Юрієм Пантелеймоновичем Шатковим, який наповнив її життя світлом кохання. «Нас об’єднала любов до поезії. Юрій Пантелеймонович знав напам’ять дуже багато класиків російської літератури», – згадує Лідія Дмитрівна. А згодом у подружжя Шаткових з’явилася ще одна спільна велична справа. Чоловік розпочав роботу з написання Книги пам’яті героїв Великої Вітчизняної війни, дружина йому активно допомагала. Перший том Книги вийшов з друку в 2002 р., потім – другий, третій, четвертий. У 2004 р.

життя Юрія Пантелеймоновича обірвалося, але його справу самовіддано продовжила Лідія Дмитрівна. В результаті копіткої пошукової роботи, вивчення архівів Лідія Дмитрівна зібрала неоціненний матеріал про кременчужан – воїнів першої в Україні Дивізії народного ополчення, яка в серпні 1941 р. стримувала наступ фашистів на Кременчук. П’ятий том Книги пам’яті, присвячений кременчуцьким ополченцям, був виданий у 2012 р., але листи й відгуки все продовжували надходити, ставали відомі нові прізвища героїв, з’явилася необхідність у доповненому другому виданні. Крім того, зараз уже підготовлений для друкарні матеріал шостого тому про кременчуцьких підпільників. — Все, що хотіла сказати, я сказала в цих книгах, – зазначи-

ла на урочистому вечорі з нагоди свого 80-річчя Лідія Шаткова. – Я завжди пам’ятала про обов’язок, покладений на мене долею. Можливо, це гарні слова, але вони відображають той стан, в якому я перебувала упродовж чверті віку. Інакше й не могло бути поряд із людиною, яка віддала всю себе, щоб зберегти пам’ять про тих, хто загинув, захищаючи Батьківщину. Шостий том Книги пам’яті про кременчуцьких підпільників Лідія Дмитрівна поспішала підгот увати до 70-річчя визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Кошти на видання книги надало місто та спонсори. На жаль, друкарня не встигає з цим замовленням. Але до Дня міста буде презентоване величне подарункове 2-ге видання п’ятого тому. (І. Данилова)

З нагоди ювілею Лідії Дмитрівні зичили здоров’я, наснаги та продовження пошукової роботи

Ситуація ➢ Кременчуцький музикант відстоює авторське право на пісню

Кременчужанин «воює» з «Інтером» Кременчуцький музикант Вадим Балашкевич планує подати судовий позов на телеканал «Інтер». Торік він написав пісню на конкурс до «Євро-2012», яка не перемогла, але була використана в шоупрограмі телеканалу без вказівки авторства. Тетяна АПРЕЛЄВА yanaapreleva@ yandex.ru

Почалося все з того, що п оза м и н ул о ї з и м и В а д и м дізнався про всеукраїнський конкурс неофіційного гімну «Євро-2012». — Конкурс «Єврохіт» проводили радіостанція «Хіт FM» і музичний канал «М1» за підтримки благодійного фонду Бориса Колеснікова, – розповідає Вадим. – Для участі треба було до 15 лютого 2012 р. надіслати текст або музику на тему футболу. Я написав і те, й інше десь у січні. На конкурсі мій гімн не переміг, про нього вже всі й забули. Але буквально у червні минулого року, коли наша збірна почала грати, на телеканалі «Інтер» вийшла передача, яка мала назву «Ми разом», з ведучими Потапом та Іваном Охлобистіним. Й якось під час репетиції мені телефонує дружина й говорить, що в рекламному ролику програми лунає уривок із моєї пісні. А потім, коли

«

Раніше я не потрапляв у подібну ситуацію, – говорить Вадим. – Вважаю, що це нонсенс для українських телеканалів, адже вони завжди повинні дотримуватися авторського права».

вийшла програма, у кожному випуску на фоні подій лунав мій гімн з моїм же вигуком «Гееей!». Тоді музикант і вдався до дій. Через місяць після виходу програми Вадиму вдалося зв’язатися з «Інтером». — М е н і зател е ф о н у ва в комерційний директор студії «Квартал-95» і сказав, що це їхня програма, вони нахалтурили, запропонував підписати договір і назвав смішну суму – моральну компенсацію за порушення авторських прав, – розповідає співрозмовник. – Я ж відповів, що не треба мені платити гроші, сказав: «Використовуйте мої пісні, де хочете, але пишіть, чия це пісня». Телефонний діалог тривав 2 місяці, так усе й закінчилося – відповідати на мої дзвінки припинили. Я звернувся за допомогою до юристів, які склали лист-претензію. Його ми направили на «Інтер». Нам відповіли, що в них є договір зі студією «Квартал-95», яка запевнила телеканал, що авторські права ніде й ніким не порушені. Тобто відповідальність перевели на «Квартал-95», до них «Інтер» направив запит розібратися в ситуації. «Квартал» відреагував моментально й написав, що в них є такий же договір з якоюсь московською фірмою, яка запевнила, що права не порушені. Й ось на даний момент «Квартал» надіслав запит на Москву – в ту фірму, яка ніби є правовласником цього ролика. Але основну відповідальність, як вважає Вадим, повинна нести телекомпанія «Інтер». Го т у ю ч и с ь д о с у д о в о г о п оз ову, ч ол ов і к о ф ор м и в свідоцтво пр о реєстрацію авторського права на пісню. Музикант налаштований довести свою правоту й отримати грошову компенсацію.

Подав заявку – погодився з правилами

Вадим Балашкевич на музичній арені Кременчука – вже близько 6-ти років. Свій напрям охарактеризував як рокопопс – суміш лірики та рокового настрою

Пісня грає – нерви крає? Прем’єра розважально-інформаційної програми «Ми разом» відбулася 11 червня 2012 р., але переглянути відеоролики з записом передачі в Інтернеті можна й сьогодні – на сайті www.youtube.com. І, дійсно, наприклад, у випуску від 15 червня (http:// www.youtube.com/watch?v=cJ0OwxIBrtk) на 6-й хвилині передачі починає грати пісня, в якій легко можна впізнати гімн, про який розповідав Вадим. Ось декілька рядків: «Сталось нам за знаком долі Грати на своєму полі. Перевірка для країни – «Євро» буде в Україні... Гей! Ми за збірну України! Це наш прапор жовто-синій. Всі у світі мають знати: Будемо перемагати!

Позиція телеканалу

Пишіть листа! Надати «КП» коментар стосовно даної ситуації на телеканалі «Інтер» відмовились. Диспетчер каналу спершу сказала зачекати й зателефонувати через півгодини – мовляв, вона запитає, хто зможе це прокоментувати. Півгодини минуло, але «коментатора» не знайшли: порадили хіба що написати листа на ім’я голови правління каналу Єгора Бенкендорфа й навіть продиктували адресу та індекс. На питання, чому не можна отримати коментар по телефону, відповіли: «Тому що «Євро-2012» було в минулому році».

У правилах проведення Всеукраїнського творчого конкурсу «Єврохіт – пісня для країни, гордість для історії» (саме таку повну назву він має) «КП» знайшла «пунктик» з наступними умовами: «Учасники Конкурсу дають згоду на те, що їх імена, фотографії, будь-які інші дані про них, включаючи аудіо- та відеозаписи, можуть бути використані в телерадіопередачах, у друкованих, аудіота відеоматеріалах, інших матеріалах тощо, зокрема з рекламною метою, без будь-якої матеріальної винагороди та додаткового погодження». Тобто, надіславши твір на конкурс, наш герой таким чином добровільно погодився з умовами його проведення й, відповідно, дав дозвіл на використання своєї пісні. Але, як зазначає юрисконсульт юридичної фірми «Юрбізнесконсалтинг» Валерій Лашин, кременчужанин все одно залишився автором цієї пісні і має право на те, щоб вона транслювалася зі вказівкою його імені та прізвища.

Коментар юриста

«Авторське право виникло з моменту написання пісні» Ю р и с к о н с ул ьт ю р и д и ч н о ї ф і р м и «Юрбізнесконсалтинг» Валерій Лашин: — Згідно зі ст. 8 Закону України «Про авторське право і суміжні права», музичні твори з текстом і без нього є об’єктами авторського права, яке виникає одразу після створення твору (для цього не потрібна реєстрація твору чи будь-яке інше спеціальне його оформлення). Отже, у даному випадку право автора на пісню виникло з моменту її написання, а не реєстрації (хоча зареєструвати авторське право у відповідних державних реєстрах людина може у будь-який час). Відповідно до ст. 15 Закону, автор твору має виключне право на його використання, він же може дозволити або заборонити використання твору іншими особами. Здійснювати останнє можна лише на основі авторського договору. А ось використання твору без згоди автора є порушенням авторського права, що дає підстави для судового захист у. У такому випадку, відповідно до ст. 52 Закону, людина має право звернутися до суду з позовом про припинення дій, що порушують авторське право, та в и м а га т и в і д ш к о д у в а н н я м о р а л ь н о ї (немайнової) та матеріальної шкоди.


навколо

Променад

➢ Обери дозвілля до душі

Кінотеатр «Нафтохімік»

Парк «Придніпровський»

із 22 по 28 серпня

24 серпня

«Літачки» (у 3D-форматі). Початок сеансів: 10.00; 11.55; 16.00; 17.50; 19.40. Вартість квитків: 30-45 грн.

Святкування Дня Незалежності. Місце проведення – літня сцена. Виступ духового оркестру – о 19.00. Виступи кращих колективів Міського палацу культури – о 20.00.

«Пипець-2». Початок сеансів: 13.40; 21.30. Вартість квитків: 30-40 грн. Каса працює з 10.00 до 22.00. Тел. для довідок та замовлення квитків: (0536) 76-10-06.

28 серпня – Успіння Пресвятої Богородиці Центральний пляж (напроти кафе «Арарат») 30-31 серпня Молодіжний кубок Полтавської області з пляжного футболу. Відкриття: 30 серпня о 10.00

Ресторан «Європейський»

22 серпня

31 серпня Чемпіонат найсильніших зі Street Workout. У програмі – фрістайл (різного віку), силове триборство та вперше у світі жіноче силове двоборство (підтягування, віджимання на брусах). Початок: 10.00.

Дитяче свято щастя. Початок:18.00

Галерея Наталі Юзефович

до 7 вересня

Сквер «Жовтневий»

23 серпня Вуличний Євроуніверситет. Офіційне відкриття виставки карикатур о 12.30. Лекція посла ЄС Марії Юрікової на тему європейської інтеграції о 13.00.

Виставка «Палітра України в вишиванці». Представлені роботи майстрині художньої вишивки Наталії Пунько. Адреса: вул. Космічна, 9 (район зуп. «Розвилка»).

Паб «999»

Кафе «Карлсон»

із 1 червня по 1 вересня

із 1 червня по 1 вересня

Літня дискотека. Щоп’ятниці та щосуботи о 17.00. Довідки за тел.: 4-10-66.

Скуштуйте найсмачніші та найкорисніші ягідні десерти. Довідки за тел.: 4-10-66.

Кременчуцька Панорама № 34 (428) 22 серпня 2013 року

www.panorama.pl.ua

із 1 червня по 1 вересня Ягідний сезон. Скуштуйте неперевершено смачні страви «Ягідного меню». Довідки за тел.: 4-10-66.

Міська художня галерея Виставка живопису на шовку художниці Анни Арламової «Співаночки». Час роботи: 10.00-16.30, щодня, крім п’ятниці та суботи.

Пам’ятник Тарасу Шевченку 23 серпня Урочистий мітинг, присвячений Дню прапора та 22-й річниці Незалежності України. Початок: 10.00.

Успіння на осінь повертає Успіння Пресвятої Богородиці – одне з найстарших Богородичних свят. Його святкування почалося в Єрусалимі в 431 р. Цього дня традиційно готувалися зустрічати осінь. Також це пора, коли закінчують жнивувати. На Успіння має бути зібраний весь урожай фруктів. У народі це свято ще називають першою Пречистою. — Цього дня проводжали літо, тому казали: «Успіння проводжай, осінь зустрічай». Після Успіння починається раннє бабине літо. Воно триває до середини вересня. У народі помітили, що коли у цей Надія Балим період тримається гарна погода, то і «старе» бабине літо буде погожим, – розповідає Надія Балим із с. Гориславці Кременчуцького району. Про те, яким буде майбутній урожай, гадали по дожиночному снопу. Із нього брали 3 колоски, їх зерна саджали поряд у заздалегідь обраному місці – зерна із кожного колоска окремо. Якщо раніше і найкраще зійде посів першого колоса – ліпший урожай в майбутньому році дасть ранній посів, коли зерна другого колоска – середній за термінами посів, третій – пізній. З першої Пречистої починали сіяти зернові культури. — Цього дня до церкви приносили святити хліб. Також святили різне зілля, обжинкові вінки жита, пшениці, щоб взяти з собою на початок засівання ниви. Але 29 серпня – післясвято найчастіше святили коноплі та Успіння, або третій льон. Зілля зберігали упродовж Спас – Хлібний, бо в коморах року, ним обкурювали хати після зібране зерно. У народі грози, – продовжує Надія Балим. Пані Надія говорить, що цьо- здавна помітили: коли цього го дня заведено квасити у діжках дня відлетять журавлі, огірки, аби були хрумкі. Після зима буде ранньою. Також Успіння починають відлітати третій Спас – початок ластівки, а сонце більше «дрімати». пори весіль. (В. Коноваленко, фото автора)

«

Громадський тижневик Виходить з червня 2005 року Засновник: ТОВ «ПАНОРАМА Кременчука» Виходить щочетверга Свідоцтво про реєстрацію: ПЛ №774-31 ПР від 26 грудня 2006 р.

реклама

Головний редактор: Iнна Данилейко т. 79-22-40

Відповіді на крос. № 33

Кременчуцька панорама

18

Верстка та дизайн: Валерій Старик Журналісти: Iрина Житня, Тетяна Пидорина т. 79-22-43 Коректор: Аліна Сіренко Відділ реклами: т. 79-22-88 Відділ збуту: т. 79-22-57 Відділ маркетингу: т. 79-22-54 Адреса редакції: 39602, м. Кременчук, вул. В. Бойка, 15 т. 79-22-40 (приймальня) E-mail: kp-office@panorama. pl.ua www.panorama.pl.ua Передплатний iндекс 91732 Друк: ТОВ «АСМI» м. Полтава, вул. Міщенка, 2 Тел. (0532) 27-24-63 Замовлення № 6645 Підписано до друку: 21.08.2013 р. Обсяг д/а: 5 Наклад: 10000 прим. Відповідальність за зміст публікацій несуть їх автори, за зміст рекламних оголошень — рекламодавці. При передруці посилання на «Кременчуцьку Панораму» обов’язкове. Редакція не завжди поділяє точку зору автора. Рукописи не рецензуються і не повертаються. — на правах реклами

Газета є членом Української асоціації видавців періодичної преси


Кременчуцька Панорама № 34 (428) 22 серпня 2013 року

Гороскоп ➢ 26.08–1.09 ОВЕН (21.03-20.04). Початок тижня буде сприятливим для спілкування з родичами на найрізноманітніші теми. Можливо, відносини з начальством стануть більш напруженими. ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Рекомендується займатися врегулюванням питань, пов’язаних з діловими паперами. Вихідні присвятіть відпочинку з родиною. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви одержите корисну інформацію, що допоможе вам при здійсненні покупок. Це вдалий час для вирішення матеріальних питань. Намагайтеся берегти свої сили на роботі. РАК ( 2 2 . 0 6 - 2 3 . 0 7 ) . Вирішення всіляких завдань допоможе вам розвинути свій інтелект. Не виключено, що саме зараз ви зможете познайомитися з впливовими людьми. ЛЕВ (24.07-23.08). Можуть посилитися амбіції. З’явиться прагнення виділитися, зробити щось по-своєму, всупереч сформованим обставинам. Намагайтеся враховувати думку навколишніх. ДІВА (24.08-23.09). Можливо, ви вирішите прояснити для себе хвилюючі питання. Завдяки вашій проникливості ви довідаєтеся потрібну інформацію. ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). В а м буд у т ь т і ш и т и матеріальні цінності. Можливо, вам вдасться збільшити рівень доходів або ви одержите велику премію. СКОРПІОН (24.10-22.11). На вас чекає багато дружнього спілкування. Можливо, ви познайомитеся з цікавими людьми, які стануть вашими однодумцями. СТрІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви зможете успішно адаптуватися до зовнішніх обставин й одержати бажане. Але для цього буде потрібно виявити гнучкість і гарне психологічне чуття. КОЗЕРІГ (22.12-20.01). М ож у т ь в и н и к н ути проблеми при оформленні документів. Це не кращий час для далеких поїздок. Особливої уваги може зажадати ваше самопочуття. ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Швидше за все, посилиться ваша потреба у спілкуванні з людьми, які дотримуються схожих з вами поглядів на життя. Зростає ймовірність одержання дрібних травм. РИБИ (20.02-20.03). З оточуючими вас людьми м о ж у т ь відбуватися різні неприємні події. Однак особисто вас стресові ситуації будуть обходити стороною. У вихідні намагайтеся не робити речей, які збільшили б ризик фінансових втрат.

relax

www.panorama.pl.ua

19

Шлях до мети ➢ Психологи стверджують, що людина щаслива, коли поєднала роботу і хобі У дитинстві її родина обожнювала подорожувати, а тепер вона називає мандрівку своїм «високооплачуваним хобі». Олександра Баранік працює керівником туристичних груп і разом з ними об’їздила вже пів-Європи.

Життя як подорож

Дмитро МАЛИШКО studdimaa@mail.ru

Серпень – це найгарячіша пора для тих, хто дбає про дозвілля мандрівників. Ті, хто дивився фільм «Моє велике грецьке літо», знають, наскільки цікавою і водночас складною є професія керівника туристичних груп. Родина Олександри обожнювала подорожувати і змалечку привчила дівчину до життя на колесах. — Спочатку це був старенький «Запорожець», в котрому поміщалися батьки та троє дітей. Без телевізора, без кондиціонера, без інших зручностей, – згадує дівчина. Найдовша подорож, яку здійснила її непосидюча родина – 5 тис. км до Саратова. Тепер же батьки заздрять своїй доньці, яка долає відстані на колесах набагато довші. Тож не дивно, що дівчина обрала саме професію керівника тургруп – на такий крок її штовхнула нестримна жага подорожей, хоча Олександра й розуміла, що пройти конкурс, не володіючи досконало англійською мовою, з самим лише географічним факультетом за плечима буде дуже складно. Але неймовірне бажання, наполеглива підготовка та віра в себе допомогли. Сьогодні, маючи роботу своєї мрії, Саша щаслива, відвідала разом із туристами Польщу, Словаччину, Угорщину, Австрію, Німеччину, Словенію, Хорватію, Італію. Про кожну країну, де бувала, дівчина може розповідати годинами. Наприклад, гурали – жителі польських гір Татр, досі ходять у національних костюмах, мають культ овечок і дуже люблять гроші. А чехи ніколи реклама

Мрією Олександри Баранік є побачити всі країни, де ще не бувала, насамперед Голландію чи Іспанію не визнають пиво шкідливим, культивують цей напій і мають багато цікавих традицій. — Наприклад, коли ми на Великдень фарбуємо яйця, чехи фарбують пиво… у зелений колір. А коли приходить Святий Миколай, чехи також фарбують пиво, але вже у червоний колір. А от жителі Словенії, навпаки, ведуть напрочуд здоровий спосіб життя: замість снеків їдять печиво з медом, замість кави купують у спеціальних автоматах свіже селянське молоко, а замість «КокаКоли» вживають особливий напій на трав’яних екстрактах «Кокта», – розповідає дівчина. Але найбільше полонила Сашине серце колоритна, вигріта сонцем, безтурботна Італія. Країна мистецтва та мафії, кави та пасти. «Італію треба полюбити такою, якою вона є, – стверджує Саша. – Тут практично будь-яке правило створене для того, аби його порушити, а люди ставляться до життя спокійно і не завдають собі зайвого клопоту. Якщо ви побачили, що з тарілки впав помідор, а кухар підняв його і поклав вам у піцу – просто змиріться з цим, це місцевий колорит. Змиріться і з тим, що в готелях постійно щось полама-

не, а ціни повсюди високі. Італійці знають, що туристи до них все одно приїдуть, як би там не було. А ще італійці переконані, що геть все на світі винайшли вони – починаючи від футболу і закінчуючи салом. І навіть не намагайтесь їх переконати в протилежному! Взагалі, не сперечайтеся з італійцями! Просто ставтеся до них привітно – і вони вам будуть відповідати тим же, навіть можуть розцілувати просто на вулиці. Робіть так, як роблять всі італійці – просто насолоджуйтеся життям та країною». Саша бувала в Римі, Помпеях, Неаполі, Флоренції, Венеції, Пізі та багатьох інших містах Італії, але виділити якесь одне, найулюбленіше, не в силі – кожне з міст цікаве і гарне по-своєму. Проте, звісно, відпочинок поєднується з дуже відповідальними обов’язками: домовитися про зустріч з екскурсоводами, забезпечити розселення людей у номе-

«

рах, прослідкувати, щоб програма була виконана. Але Саша цим не обмежується – про кожну країну вона готує добірку цікавої інформації, документальні та художні фільми, найколоритнішу музику. Доводиться іноді бути і психологом, допомагати пасажирам знайти порозуміння. Часу для рідних та друзів у керівника тургрупи практично не буває. Коли ж трапляється вільний час, то Саша намагається провести його з родиною. «Їздити на якісь екскурсії вже не хочеться», – сміється вона. Тож не дивно, що чоловік Саші спочатку був проти такої роботи. Тепер же сам працює керівником групи. В їхніх планах – придбати власний автобус і співпрацювати з туристичною фірмою. Ну а туристам дівчина бажає, щоб завжди було натхнення подорожувати, тому що враження залишаться з вами назавжди!

Незважаючи на завантаження, свою роботу Саша не вважає виснажливою чи надто складною, говорить, що ставиться до неї, як до оплачуваного хобі. В цьому і знаходить сили та натхнення.


20

̲ÊÑ

Кременчуцька Панорама № 34 (428) 22 серпня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Для зручності мешканців➢ Вдалий шопінг для жителів Молодіжного від партнерів компанії «Градосфера»

®

«Принцип», «Золотий вік», «Київстар», « Прана-Фарм», «Дом посуды», «Престиж +» відтепер і у Вашому районі Компанія «Градосфера» вітає мешканців Молодіжного з відкриттям нових магазинів за адресою: просп. 50 років Жовтня, 39, та бажає компаніям розвитку і процвітання!

Продукція заводу «Золотий вік» – справжня насолода Продукція найбільшого в Україні виробника ювелірних виробів вирізняється високою якістю, унікальним дизайном та, що не менш важливо, доступними цінами. «Золотий вік» виробляє понад 12 тис. найменувань, кожна модель – ексклюзивна, не повторює жодного з виробників, навіть іменитих. Особлива гордість компанії – обручки, асортимент яких постійно оновлюється і становить близько 250 моделей. Лідер на ринку ювелірних виробів, «Золотий вік» є лауреатом рейтингу «Кращі підприємства України», а якість його продукції підтверджена міжнародним призом «Європейська якість» та дипломом національного конкурсу «Вища проба».

Територія краси «Престиж +» Кременчуцькі перукарі, косметологи, візажисти і, звісно, кожен, хто не байдужий до своєї зовнішності, знають: у «Престиж +» великий вибір професійної косметики торгових марок «Londa», «Brelil», «Estel», «Schwarzkopf», «Wella», «Kadus», а також професійне обладнання для перукарень (мийки, сушарки, солярії тощо), інструменти (фени, плойки, машинки для стрижки). Крім того, в продажу – елітна парфумерія та декоративна косметика «DarkBlue», «Loreal», «MaxFactor», «Bourjois», матеріали для нарощування нігтів марки «Creative» та багато іншого. До речі, ціни в «Престиж +» дуже і дуже приємні.

Якість в «Принципі» Батькам, які наразі переймаються зборами дитини до школи чи дитячого садка, неодмінно варто завітати до магазину торгової мережі «Принцип». Тут чималий асортимент якісних канцелярських товарів, а визначитись з вибором допоможе кваліфікований та привітний персонал крамниці. А ще в «Принципі» – море різноманітних дитячих іграшок та розвиваючих ігор, великий вибір матеріалів для художньої творчості. Тут легко можна вибрати подарунок для урочистостей або просто сувенір для близької людини. Не сумнівайтесь, ваш вибір буде оцінено, бо в «Принципі» – лише якісна продукція.

В «Доме посуды» – лише відомі бренди «Дом посуды» по вул. Леніна давно і добре відомий городянам, а відтепер продукція лише перевірених часом виробників – «Luminarc», «Bohemia», «Walther-Glas», «Wilmax», «Lessner», «Vincent», представлена й на Молодіжному! Чималий асортимент якісної побутової техніки англійської фірми «Elbee» з унікальним дизайном представлений за абсолютно демократичними цінами. Співвідношення «ціна-якість» приємно здивує і при виборі прасок, пилососів, побутової техніки. Важливо! У магазині незмінно діє розпродаж: кожні 3 тижні проходять акції, під час яких можна придбати необхідний товар зі знижкою. Водночас асортимент «Дома посуды» постійно збільшується.

«Прана-Фарм» завжди поруч «Если одолел недуг, «Прана-Фарм» – твой лучший друг», – це гасло добре відоме вже багатьом кременчужанам. Перша аптека мережі «Прана-Фарм» з’явилася 5 років тому в нашому місті, сьогодні їх вже 30 і працюють вони у різних містах України, зокрема у Кременчуці – 5 аптек цієї компанії. У кожному закладі пропонують до 5 5 тис. найменувань фармацевтичної продукції, діє накопичувальна система знижок. В аптеках «Прана-Фарм» працюють беззаперечні професіонали, які гарантують суворий контроль якості продукції. Адже тут дорожать довірою клієнта!

«

Нові магазини розташовані н а Мо л о д і ж н о му за адресою: просп. 50 років Жовтня, 39 (зупинка «Вул. Героїв Сталінграда»).

Відвідайте заходи, які запам’ятаються! ➢ 25 августа ресторан «Четыре сезона» приглашает всех на самый вкусный детский праздник.

«Школа юных поварят» В этот день каждый ребенок совместно с поваром ресторана «Четыре сезона» приготовит вкуснейший салат своими руками, а родители оценят кулинарные победы своих детей! Вас ждет много вкусного и хорошего настроения! Начало – в 15.00. Вход свободный. Заказ пригласительных по телефону: (098) -043-26-73.

«Київстар» – швидке рішення Новий центр обслуговування абонентів компанії «Київстар», що відкрився по просп. 50 років Жовтня, 39, пропонує повний перелік послуг та доступних технологій для абонентів м о б і л ь н о г о з в ’ я з ку т а І н т е р н е т у, п р и в а т н и х клієнтів та корпорацій. Експерти – спеціалісти нового центру, нададуть абонентам інформацію про акції та послуги компанії, вибір оптимального тарифного плану, налаштування мобільних телефонів, протест ують мобільний Інтернет та смартфони «Київстар». У центрі обслуговування все зроблено з турботою про клієнтів: система електронної черги, комфортна зона очікування з безлімітним Wi-Fi; територія самообслуговування з інформаційним кіоском, демонстраційна зала. У новому центрі клієнтів очікують ексклюзивні знижки та пропозиції. А також якісне, ш в и д к е т а ко м ф о р т н е обслуговування!

Анекдоти ➢ І знову Свято меду! ПК «Кредмаш»

23, 24 та 25 серпня

СВЯТО МЕДУ «Продукція бджільництва – здоров’я нації» На численні прохання кременчужан Придніпровська (Градизько-Кременчуцька) спілка пасічників та медоварів вдруге проводить медовий ярмарок у Кременчуці! На ярмарку – чималий асортимент бджолиної продукції та медових напоїв безпосередньо від пасічників!

   Бабка на приеме у врача: – Доктор, у меня странная болезнь! Как сяду, так и сижу, сижу, сижу... Лягу – все лежу и лежу... – Бабка! Видишь дверь? Так и иди, иди, иди...    Учительница проверяла сочинения десятиклассниц и плакала: теперь она знала, как провести лето, но годы уже не те...    Сегодня бежала за маршруткой, споткнулась, упала в лужу. Рядом проходил мужчина и сказал: «Думаешь вплавь быстрее?»...    – Вышла курочка-хохлатка, с нею желтые цыплятки, ко-коко, не ходите далеко... – Хватит! Когда я просила почитать стихи, я имела в виду что-то романтическое!

Binder1  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you