Page 1

Тетяна ПЕЧЕРИЦЯ, начальник Автозаводського районного відділу Державної міграційної служби: «Кожен п’ятий у чергах на оформлення закордонного паспорта не має реєстрації в Полтавській області. Ми не можемо їм відмовити, але це збільшує черги. Ми приймаємо до 70-ти людей щодня, хоча за нормою має бути не більше 50-ти».

Ðåêîìåíäîâàíà ö³íà – № 4 (450)

Освіта

1,50 ãðí

П’ятниця -18...-13

Êðåìåí÷óöüêà

Ïàíîðàìà 23 січня 2014 р.

4

Субота -20...-13 Неділя -21...-13

Твоє місто – твоя газета

www.panorama.pl.ua

Сьогодні в Кременчуці 29 шкіл, зокрема: – 3 ліцеї; – 2 гімназії; – 2 спецшколи; – 1 вечірня школа. 18951 – загальна кількість учнів.

Читайте в номері ➢

Âäîñêîíàëåííÿ äëÿ ñêàðã У мерії планують створити Інтернет-портал для повідомлень мешканців. Проект коштує близько 2 млн грн. 

3

²íâåñòîð³â ó ïîëå íå çàìàíèø За 1,5 роки не знайшлося жодного бажаючого вкласти гроші в індустріальний парк Кременчука. Об’єкт існує лише на папері і «з’їдає» мільйони гривень з міського бюджету. 

5

³òàëüêà ëþáèòü ä³â÷àò «ç ðîäçèíêîþ» Актор Гарік Бірча, який зіграв Вітальку у відомому телесеріалі, розповів «КП», які жінки насправді його приваблюють і чому він досі не одружений.

 16

Фото А. Нетесанного

Радість Хрещення

14 лютого запрошують всіх закоханих взяти участь у шаленому проекті

Тисячі кременчужан 19 січня прийшли на набережну Дніпра на свято Водохреща. Кожен бажаючий мав змогу набрати освяченої артезіанської води ТМ «Ізумруд», про доставку якої незмінно подбав Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин.

 20

2014-й в Україні оголошено роком Тараса Шевченка. 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря, що відзначатимемо у березні, присвячено цьогорічний проект

«Ми – клас!», який традиційно розпочинає громадська організація «Рідне місто» за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра». До 7 квітня на конкурс Переможця проекту буде Щочетверга кращий клас необхідно надати фотозвіт названо 17 квітня! Нагородою тижня вирушатиме на гру в і розповідь про участь кладля нього стане екскурсія до боулінг-центрі ТРК «Європа». су в заходах, приурочених смт. Диканька на Полтавщині. до визначного ювілею Тараса Шевченка. Подробиці: www.panorama.pl.ua, www.rtown.pl.ua. Адреса для листів: market@panorama.pl.ua, тел.: 79-22-54.

«Кременчуцька Панорама», ГО «Рідне місто», ТРК «Європа» та агенція «Стильная свадьба»

«Весілля від Валентина»!

Всі бажаючі пари (без обмежень віку!) мають змогу перевірити свої почуття та готовність до подружнього життя, давши згоду на весілля!

14 лютого з 20.00 у ТРК «Європа»

запрацює імпровізований РАЦС,

де сам Амур (чи то Валентин) вручатиме сертифікати про шлюб «молодятам». У ролі Амура – ведучий Сергій Гориславець. Ввечері на всіх «щойно одружених» чекає яскрава розважальна програма, сімейні конкурси в паті-барі «Ваніль» та розіграш подарунків від спонсорів! Довідки за тел.: 79-22-40 або (067) 630-70-00.


2

ÍÀÃÎËÎÑ

www.panorama.pl.ua

Статистика МНС

Соцзахист

2200

кременчужан зможуть скористатися цього року «соціальними поличками» у продуктовій та аптечній мережах міста.

Новини

Одна команда Заступник міського голови Кременчука Віктор Калашник обійме посаду першого заступника замість Андрія Погрібного, якого офіційно звільнено з роботи з 17 січня. Про це повідомив мер Олег Бабаєв. Кандидатуру Віктора Калашника на посаду першого віце-мера мають затвердити депутати міської ради на сесії 28 січня. На га да є м о , ч у т к и п р о звільнення Андрія Погрібного через непорозуміння з мером з’явилися ще минулої осені. Два місяці тому право підпису на фінансових документах у разі відсутності міського голови міськвиконком передав Віктору Калашнику, який тепер може з повним правом посісти посаду першого заступника.

Тролейбуси є, водіїв немає Цього року міська влада знов обіцяє кременчужанам нові тролейбуси. Придбання 5-ти машин передбачає міська програма соціальноекономічного розвитку Кременчука на 2014 р. Придбати машини планують на умовах співфінансування з державою. В мерії сподіваються, що Кременчук увійшов до державної програми оновлення міського електротранспорту і чекають субвенції. Цікаво, що в КТУ сьогодні – 71 тролейбус (13 було придбано в 2013 р.), з них щодня на маршрути можуть виходити 50-55, але виходять не більше 40 машин. Завідувач міського транспортного відділу В. Кургаєв, таку ситуацію пояснює дефіцитом водіїв. Кермувати тролейбусом охочих мало, оскільки зарплата мізерна. Втім, цього року її планують трохи підвищити. За 9 місяців 2013 р. тролейбуси перевезли 10 млн пасажирів.

Кременчуцька Панорама № 4 (450) 23 січня 2014 року

146 ДТП трапилося в Кременчуці

упродовж 2013 р., у них загинула 21 особа. В 2012 р. ДТП було більше – 154 випадки, але менше загиблих – тільки 6 осіб, – повідомив начальник міського управління з питань НС та ЦЗН Валентин Шафорост.

Нехай буде світло!

11 км повітряних

електромереж відновлено, замінено 33 опори та 319 світильників працівниками КП «Міськсвітло» у 2013 р.

Пряма залежність ➢ Нестабільна робота підприємств позначається на міському бюджеті

Важко, але працюємо Бюджет-2014, доведений Кременчуку Мінфіном, більш реальний для виконання, ніж міський бюджет минулого року. Так вважає головний фінансист Кременчука Тетяна Неіленко, але уточнює: бюджет реальний за умови, якщо всі підприємства міста працюватимуть стабільно.

Робоче місце – на вагу золота

Зниження обсягів виробництва промислової продукції на підприємствах міста призвело до скорочення працівників на деяких із них. Кількість безробітних станом на кінець 2013 р. зросла, порівняно з торішніми показниками, на 3,4%. Впродовж 2013 р. на обліку у Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості перебувало 4798 осіб. На жаль, за даними міського управління економіки, нестабільність на ринку праці в Кременчуці матиме місце і цього року. Зокрема ПАТ «Укртатнафта» подало до Центру зайнятості відомості про скорочення 61 працівника з 21 січня. ПАТ «Крюківський вагонзавод» повідомляло про скорочення 560 працівників, фактично уже вивільнені 360 робітників. На колісному заводі теж не обходиться без скорочень. Керівництво повідомило про скорочення 145 своїх працівників, фактично вже скорочено 90 співробітників.

Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

Підсумки роботи кременчуцької промисловості за 2013 р. не надто надихають на оптимізм. Як повідомив начальник міського управління економіки Микола Здойма, лише шість із 14-ти провідних бюджетоутворюючих підприємств міста упродовж минулого року збільшили обсяги виробництва, решта вісім спрацювали «в мінус». Впевненим лідером за темпами виробництва наразі є автоскладальний завод. За словами Миколи Здойми, на ПАТ «КрАСЗ» справи впевнено йдуть угору. В 2012 р. підприємство виготовило 3380 машин, у 2013 р. – 9049 авто. А цього року автоскладальний збирається збільшити обсяги виробництва ще вдвічі. «Це найкращий результат по всьому місту», – говорить Микола Здойма.

Скорочення штатів

Наприкінці минулого року пожвавилася робота на ПАТ «АвтоКрАЗ». У IV кварталі 2-13 р. підприємство значно збільшило обсяги виробництва Попри зменшення обсягів виробництва впродовж 9 місяців 2013 Підсумки роботи бюджетоутворюючих р., в IV кварталі «в плюс» вийшов підприємств за 2013-й рік і ПАТ «АвтоКрАЗ». А от такі великі підприємства, Збільшили обсяги Зменшили обсяги як нафтопереробний завод, КВБЗ, ПАТ «Кременчуцький у 2,7 ПАТ «Кременчуцький -48,4% «Кредмаш», сталеливарний, завод автоскладальний завод» рази сталеливарний завод» техвуглецю демонструють чимале ПАТ «Кременчуцький ПАТ «Крюківський +18,2% -48,3% зниження обсягів виробництва. Це колісний завод» вагонобудівний завод» означає, що заробітки працівників Крюківське ПАТ «Кременчуцький +17,4% -12,8% цих підприємств теж зменшуються, кар’єроуправління завод техвуглецю» а отже, міський бюджет недоПАТ «АвтоКрАЗ» +15,2% ПАТ «Укртатнафта» -13,6% отримує податків. Із 21 січня, як ПАТ «Кременчуцький повідомили в міському управлінні +8,9% ПАТ «КВТФ «Кремтекс» -14,2% міськмолокозавод» економіки, знову почав працювати з ПАТ ПАТ «Кременчуцька перебоями Кременчуцький сталели+2,5% -8,7% «Кременчукм’ясо» фабрика «Roshen» варний завод. Підприємству не поновКар’єроуправління люють документацію на деякі види — — -3% «Кварц» продукції, зокрема на бічні балки. ПАТ «Кременчуцький Про повне припинення роботи — — завод дорожніх машин» -10,3% підприємства поки що не йдеться.

Стосується кожного ➢ Ухвалення останніх резонансних законів спричинило нову хвилю народних протестів

У Кременчуці обговорюють події в Києві Останні події в Києві спонукали ряд кременчуцьких депутатів та громадських активістів провести зібрання і висловити свою позицію з приводу ситуації, що склалася. Учасники зібрання намагалися виробити спільне бачення того, як можна припинити протистояння в Києві. Щоправда, на зібрання прийшли тільки 6 депутатів міської, один – обласної, 3 – Автозаводської

районної та 4 – Кременчуцької районної рад. Втім, залу майже повністю заповнили громадські активісти ГО «Майдан». Лунали різні пропозиції – від радикальних до конструктивних, спрямованих на пошук виходу з найважчої за часи незалежності України кризи. Загальне обурення присутніх викликало прийняття 16 січня у парламенті низки резонансних законів, щ о с п р ов о ку ва л и п ер ер о стання мирних протестів у бійки та громадські заворушення. Президенту України

та депутатам Верховної Ради запропонували скасувати ці закони, як вихід із протистояння – оголосити двостор онню амністію як для протестувальників, так і для бійців «Беркута». У прийнят у резолюцію включили пункт про негайне припинення зіткнень на вул. Грушевського шляхом відводу силовиків та проведення переговорів влади й опозиції з метою пошуку виходу із кризи. Доопрацьовану резолюцію депутати хочуть винести на розгляд своїх рад. (В. Крук)

18 січня у Кременчуці відбувся мітинг, викликаний ухваленням Верховною Радою низки резонансних законів


Кременчуцька Панорама № 4 (450) 23 січня 2014 року

̲ÑÖÅÂÈÉ ×ÀÑ

www.panorama.pl.ua

Інновації від чиновників ➢ Зв’язок із громадянами будуть тримати через Інтернет Кременчук готується взяти участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. У разі перемоги в місті створять окремий Інтернет-портал, на який городяни повідомлятимуть про безлад та надзвичайні ситуації.

Портал скарг

Тетяна АПРЕЛЄВА yanaapreleva@ yandex.ru

Телефон – минулий вік, майбутнє – за Інтернетом Проект, розроблений у Кременчуцькому міськвиконкомі для участі в конкурсі, має назву «Інновації взаємодії громадян, органів місцевого самоврядування і комунальних установ Кременчука» і покликаний вдосконалити роботу та розвиток служби оперативного контролю за станом у місті, до якої сьогодні за номером «15-63» телефонують городяни в разі «НП» та аварій у комунальному господарстві. А в майбутньому кременчужани зможуть не тільки телефонувати, а й залишати повідомлення на спеціальному Інтернет-порталі. Щоправда, для цього їм потрібно мати смартфон чи планшет, а також відповідний цифровий ключ підпису. Але ж як легко тоді можна буде городянину передати дані на портал до фахівців! А ті, у свою чергу, відстежать, звідки надійшли дані, щоб якомога швидше надіслати туди відповідну аварійну службу. Іншими словами, це буда така собі електронна книга скарг швидкого реагування. — Наприклад, вранці ви йдете на роботу й бачите, що на вулиці лежить повалене дерево, – припускає керуючий справами міськвиконкому Руслан Шаповалов. – Ви можете його сфотографувати на планшет, записати відео і направити це на портал працівників служби «15-63». А вони за допомоги програми «Skype» передадуть інформацію

На безлад на станції юних натуралістів «КП» торік і скаржилася, і писала про нього неодноразово. Якби був у мерії портал для звернень, повідомила б і туди , аби результату домогтися! А він, здається, буде. За словами начальника управління з контролю за благоустроєм Сергія Гаріфова, господар станції врешті почав прибирання території в КП «Благоустрій Кременчука», ідеї встановити GPS-навігатори у «Міськсвітло», «Полтаваобленер- тролейбуси. Хочемо виводити Впровадження в дію го», залежно від ситуації. Інший зображення руху громадського проекту «Інновації приклад: на люку відсутня криш- електротранспорту на якомусь взаємодії громадян, ка, і треба з’ясувати, кому нале- порталі чи сайті для того, щоб органів місцевого жить об’єкт – «Укртелекому» чи людина в он-лайн-режимі міськводоканалу. Можна швид- бачила, в якому напрямку їдуть самоврядування і ко зібрати відеоконференцію тролейбуси, і могла визначитися, комунальних установ за участі цих підприємств, все коли їй виходити з будинку. Це Кременчука» вимагає з’ясувати і відреагувати. Є також реально виконати власними витрат на загальну суму ідея розміщувати всі повідомлення зусиллями, але це лише частина 2 млн грн. З них мешканців на Інтернет-сайті запланованого. Проект, який ми міської ради, але це вже подали на конкурс, передбачає 1,5 млн, як передбачено, більш широкі можливості. До додатково. має надати держава, нього можна буде включити й рух 120 тис. – спонсори, та Не допоможе держава – електротранспорту, й інші ідеї з зробимо самі 400 тис. (20% від загальної прив’язкою до території. 28 січня на сесії міськради Керуючий справами вартості) залучать з міськвиконкому Руслан Шапова- депутати мають затвердити міського бюджету. лов упевнений, що шанси на пере- проект до участі у конкурсі. могу в Кременчука доволі високі, адже проект унікальний і здатен Це вам не жарти привернути увагу журі. Втім, якщо цього не станеться, проект планують реалізувати за кошти міста Проект електронної взаємодії чиновників, комунальників та хоча б у неповному обсязі. городян планують випробувати на так званих «IT-тимурівцях». — Ми все одно будемо працюЦе буде близько 100 молодих людей, які вноситимуть дані на вати в цьому напрямку, – запевняє портал. Руслан Шаповалов. – Щось — Проект треба дослідити в дії, щоб усунути можливість придбаємо за власні кошти, також якихось жартівливих повідомлень тощо, – зазначає керуючий будемо звертатися з напрацювансправами міськвиконкому Руслан Шаповалов. – Якщо все буде нями до грантодавців для того, відпрацьовано технічно, то не виключено, що з часом передавати щоб спробувати реалізувати цей дані до порталу зможе будь-який громадянин. Коли саме – проект з інших фінансових дженевідомо. рел. Наприклад, ми не полишаємо

«

Мерії потрібні «ІТ-тимурівці»

Фінансам не до романсів ➢ Бюджетні цифри для міста на 2014 р. не надто надихають

Бюджет Кременчука затвердять 28 січня У Кременчуцькому міськвиконкомі наразі активно формують бюджет і готуються до його ухвалення на сесії міської ради 28 січня. Бюджет міста на 2014-й рік наразі формується. Поки що залишаються невідомими суми, які може отримати Кременчук в якості державних субвенцій та з обласного фонду охорони навколишнього середовища. Виходячи з них, будуть внесені корективи до розподілу безпосередньо міських грошей на

ті чи інші цілі. Про ці суми дізнаємось після ухвалення бюджету Полтавської області 23 січня. А на 28 січня призначена бюджетн а сес і я Кр ем е н ч у ц ь ко ї міської ради. До цієї дати ситуація повністю проясниться. Наразі ж головний ф і н а н с и с т м і с та Те т я н а Неіленко не називає цифри фінансування делегованих повноважень щодо утримання галузей освіти, медицини, культури, спорту. Однак вже відомі цьогорічні суми міського бюджету розвитку та фонду охоро-

ни навколишнього природного середовища. За словами Тетяни Неіленко, бюджет розвитку становитиме 46 млн грн, і майже 27 млн грн – бюджет фонду охорони навколишнього природного середовища. Крім того, торік внаслідок непроход ж е н н я п л ат еж і в ч ер ез Держказначейство майже весь бюджет екологічного фонду залишився невикористаним, а це близько 30 млн грн. Тепер ці кошти перейшли на 2014-й рік. У бюджеті розвитку невикористаних коштів – 18 млн грн. Отже, загалом цього року мерія планує використати з фонду

охорони навколишнього середовища 57 млн грн, з бюджету розвитку – 64 млн грн. Звісно, якщо не буде затримок у Держказначействі. Певні сподівання покладають і на нардепа Юрія Шаповалова, який просив державні кошти на завершення будівництва дитсадкашколи у квт. 278, реконструкцію дитсадка по вул. Манагарова, капремонт кардіологічного відділення Третьої міської лікарні та реконструкцію приміщення Другої лікарні під хоспіс. У мерії сподіваються отримати ці кошти з Держбюджету за рахунок

3

До теми ➢

Ідей безліч! У Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування Кременчук бере участь вже не вперше. І двічі перемагав! У 2007 р. місто здобуло близько 1 млн грн на «Відпрацювання пілотних проектів муніципальної політики у сфері транспортного руху, розвитку пішохідної мережі та реалізації громадських ініціатив». Таку назву мав конкурсний проект, що передбачав зокрема встановлення великого телеекрана на пл. Незалежності, інформаційних моніторів у сквері «Жовтневий» та реконструкцію частини самого скверу. До речі, саме завдяки цьому проекту на вул. Леніна з’явилася груба бруківка, яку городяни влучно охрестили «плиткою ім. Порицького», на честь колишнього віце-мера. У тому ж 2007 р. перемогу у Всеукраїнському конкурсі здобув і проект Крюківського райвиконкому з реконструкції Міського саду. Грошовою винагородою стали 500 тис. грн. Той проект стартував, але до кінця не був доведений. Бо за нового мера О. Бабаєва з’явилася нова ідея реконструкції Міського саду. В 2012 р. у саду розчистили озеро та почали будувати набережну. На оновлення озера вже пішло близько 6 млн грн з міського бюджету, потрібно ще 5! Загальна ж вартість реконструкції Міського саду оцінена в суму понад 22 млн грн!

Гарантує меморандум ➢

Ціна на хліб не зміниться Принаймні на це сподіваються у Кременчуцькому міськвиконкомі. За словами начальника міського управління торгівлі Л. Жорняк, на поточний рік планується підписати меморандум з хлібовиробниками про непідвищення вартості соціальних сортів хліба. Аналогічний меморандум діяв у Кременчуці в 2013 р., – зазначає Л. Жорняк. Вартість хліба в місті не змінювалася з лютого 2013 р.

Демографія ➢

У 2013 р. у Кременчуці

2318 дітей наро-

дилося, що на 55 малюків менше, ніж у 2012 р. (2383 дитини);

2934 особи

померло, що на 25 менше, ніж торік (2959 померлих). За даними міського відділу охорони здоров’я


4

ÀÊÖÅÍÒÈ

Пульс влади ➢

Тарифи на тепло для бюджетної сфери мають бути переглянуті впродовж місяця Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул доручив Нацкомунпослуг упродовж місяця завершити перегляд тарифів на теплову енергію для бюджетної сфери. — Завдяки зменшенню ціни на російський газ актуальним питанням є зниження на 22-25% тарифів на теплову енергію для бюджетної сфери – дитсадків, шкіл, лікарень тощо. Наразі тарифи вже переглянуті для 70% підприємств теплокомуненерго (це 160 з 264-х підприємствліцензіатів Нацкомунпослуг), – повідомив віце-прем’єр. Згідно з розрахунками Нацкомунпос- Олександр ВІЛКУЛ луг, у середньому зниження тарифів становило для бюджетної сфери – 22-25% (з 728 грн за Гкал до 599 грн за Гкал), для бізнесу – 12% (з 766 грн за Гкал до 683 грн за Гкал). Олександр Вілкул зазначив, що до 25 січня мають бути скориговані тарифи на тепло для підприємств, яким встановлює ці тарифи місцева влада. Для цього підприємствам необхідно отримати висновки Держцінінспекції. Раніше Олександр Вілкул зазначав, що тарифи для населення впродовж 2014 р. залишаться стабільними. Держава й надалі продовжить надавати дотації на оплату газу для населення, який на 55% дешевше, ніж для підприємств теплокомуненерго.

Офіційна інформація ➢

Україна – єдина держава 30 грудня 2011 р. Президент З перших вуст України Віктор Янукович видав Указ щодо відзначення О л е к с а н д р У Д О В І Ч Е Н К О , 22 січня Дня Соборності та голова Полтавської облдержадміністрації: свободи України. — Я перекоДень Соборності має на меті консолідацію суспільства, наний, що гідне зміцнення єдності народу і відзначення дерствердження ідеалів свобо- жавного свята на ди. Це свято відзначається у Полтавщині спринерозривному ланцюгу таких ятиме зміцненню знаменних для України дат, єдності людей як День Конституції, річниця н а в кол о і д е ї проголошення Декларації с о б о р н о ї про державний суверенітет, Української дерДень Незалежності, і створює жави, утвердженпередумови для формуван- ню ідеалів свобоня у суспільстві належного ди і демократії, вихованню у гророзуміння власної історії. Із 20 січня 2014 р. у мадян почуття національної гідності. бібліотеках області запрацювали тематичні виставки літератури, періодичних видань, будуть проведені інформаційні бесіди, історичні години, вікторина «Соборність України – історія і сучасність». Сьогодні в Україні утверджується по-справжньому єдина держава – єдина у своєму національному, культурному, релігійному розмаїтті, в якій не може бути місця для сепаратистських настроїв. Як і майже 100 років тому, для відстоювання своїх національних інтересів для України є вкрай важливою територіальна єдність. Саме через усвідомлення своєї відповідальності за збереження єдності держави у період проведення різними політичними силами масових акцій сотні органів місцевого самоврядування, висловлюючи волю своїх територіальних громад, у листопаді – грудні 2013 р. звернулися до Президента України, центральних органів державної влади, правоохоронних органів щодо захисту фундаментальних державних та національних цінностей – суверенітету, соборності, свободи, незалежності, демократії, а також забезпечення громадянського спокою та безпеки громадян незалежно від їхньої участі у суспільно-політичних процесах.

Бюджетні витрати ➢

Лікарні просять про ремонти На першочергові ремонти в міських лікарнях потрібно понад 33 млн грн. Така загальна сума кошторису робіт, про виконання яких у 2014 р. медики просять міську владу. Найбільше – аж 10 млн грн, коштує капітальний ремонт кардіологічного відділення Третьої міськлікарні й оснащення його обладнанням. Частину цієї суми, а також гроші на ремонт приміщення для хоспісу в Другій міській лікарні, міська влада сподівається залучити за рахунок державної субвенції. А от пропозиції щодо ремонтів в інших медзакладах можуть залишитися цього року нереалізованими. Найбільше коштує реконструкція відділення реанімації та анестезіології Першої міськлікарні (5 млн грн), капремонт інфекційного відділення Четвертої міськлікарні (3,5 млн грн), капремонт хірургічного відділення Міської дитячої лікарні (2,5 млн грн) тощо. У 2013-му на капітальні ремонти в лікарнях з міського бюджету планували витратити 13,5 млн грн, але жодного з масштабних планів не було реалізовано. Можливо, 2014-й буде кращим.

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 4 (450) 23 січня 2014 року

Потрібен паспорт ➢ Роз’яснення фахівців міграційної служби

За кордон – у чергу Кременчужанам, які вирішили оформити закордонний паспорт, доводиться стояти у довгій черзі. У відділі міграційної служби пояснили, чому виникли такі незручності. Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

Кременчуцький ОВІР, потім – відділ ГІРФО, а тепер – підрозділ Державної міграційної служби, пережив кілька реорганізацій. Сьогодні в місті офіційно працюють два районних відділи міграційної служби – Автозаводський і Крюківський, кількість працівників було скорочено вдвічі, а ось обов’язків додано. Та не тільки це ускладнило роботу підрозділу, – розповіла «КП» начальник Автозаводського райвідділу Державної міграційної служби Тетяна Печериця.

«До нас їдуть усі!» Останньою краплею стали зміни в законодавстві, згідно з якими, тепер в Україні закордонний паспорт можна оформити у будьякому відділі ДМС, незалежно від прописки. — Раніше у Кременчуці, окрім самих мешканців міста, обслуговували також жителів Комсомольська, Кременчуцького, Козельщинського та Глобинського районів, – розповідає Тетяна Печериця. – Тепер до нас їдуть ледь не з усієї Полтавської області, а також і з сусідньої, Кіровоградської – з Власівки та Світловодська. Кожен п’ятий у сьогоднішніх чергах на оформлення закордонного паспорта не має реєстрації в Полтавській області. Ми не можемо їм відмовити, але це збільшує черги. Ми приймаємо до 70-ти людей щодня, хоча за нормою має бути не більше 50-ти. Прийом документів за попереднім записом виявився неефективним. Що в таких випадках робити людям, яким потрібен паспорт терміново, без черги і попереднього запису? Адже людина за це платить вдвічі більше. «Зробити електронну чергу поки

що теж складно, – зазначає Тетяна Печериця. – А д же п от р і б н і кошти на встановл е н н я в і д п ов і д н о ї програми».

Вартість «закордонника» не зменшилась Ще торік у грудні в ЗМІ з’явилась інформація про Постанову Верховного Суду, якою начебто встановлено, що при оформленні закордонного паспорта сплачувати потрібно лише держмито в розмірі 170 грн. Проте, як роз’яснює Департамент Державної міграційної служби: «Зазначене рішення ВСУ не визначає змін до переліку або розміру обов’язкових платежів при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон, встановлених чинними актами законодавства…». Нагадаємо, заяву до суду на один із підрозділів ДМС у Запоріжжі торік подав громадський діяч Ігор Б. З того часу відбулося вже кілька розглядів у судах різних рівнів, але остаточним рішенням Верховного Суду було зазначено: «повторно розглянути питання щодо оформлення і видачі гр. Б. закордонного паспорта», а не «оформити і видати без відповідних платежів». Навряд чи позивач отримав паспорт, адже, згідно з роз’ясненням Департаменту ДМС, визначений держа-

40%

Це на більше, ніж у 2012 р.

377,15 грн

коштує оформлення закордонного паспорта у звичайному режимі.

вою перелік платежів ніхто не змінював. Отже, сьогодні офіційно оформлення закордонного паспорта у звичайному режимі коштує 377,15 грн (держмито – 170 грн, платна послуга – 87,15 грн, вартість бланка – 120 грн).

Консультація платна Є щ е од и н а с п е к т. Кр і м офіційно встановленої вартості оформлення закордонного паспорта – 377,15 грн, громадянам пропонують сплатити на додачу ще 80 грн (20 грн – за консультацію, 60 грн – за оформлення пакета документів) за послуги ДП «Документ» – єдиного підприємства, яке має право надавати супутні послуги, що затверджено Постановою Кабміну. — Консультант ДП «Документ», дійсно, допомагає пришвидшити процес оформлення паспортів. Він заздалегідь перевіряє пакет документів і консультує людей, – говорить Тетяна Печериця. – Втім, людина має право від цих послуг відмовитись, але ж тоді процес оформлення відбувається повільніше, що ще подовжує час у черзі.

«

Сьогодні офіційно оформлення закордонного паспорта у звичайному режимі коштує 377,15 грн (держмито – 170 грн, платна послуга – 87,15 грн, вартість бланка – 120 грн).

9044

закордонних паспорти було видано в Кременчуці у 2013 р.

Українці стали частіше виїжджати за кордон

Тетяна ПЕЧЕРИЦЯ

На замітку

До Росії закордонний паспорт не потрібен На сьогоднішній день порядок в’їзду в Росію не змінився. У 1992 р. було укладено міжнародну угоду між Україною і Росією про в’їзд як із закордонними, так і з національними паспортами. «Щоб таку угоду скасувати, потрібно чимало часу, адже документ потребує ратифікації. Коли це станеться – ніхто не знає, тому їздити до Росії можна і з паспортом громадянина України», – уточнює Тетяна Печериця. Але, як роз’яснюють у Держприкордонслужбі, якщо дані до національного паспорта внесені не друкованим способом, при перетині кордону можуть виникнути запитання. Ще одна порада – під час подорожі міграційну картку, яку видають на кордоні, не втрачайте.


Кременчуцька Панорама № 4 (450) 23 січня 2014 року

5

ÒÅÌÀ ÍÎÌÅÐÀ

www.panorama.pl.ua

Є питання ➢ Об’єкт існує лише на папері і «з’їдає» мільйони гривень з міського бюджету Є така традиція у Кременчуцького міськвиконкому: щороку вносити доповнення до Концепції індустріального парку «Центральний». Документ був ухвалений у 2012 р., і відтоді триває розвиток парку, щоправда, лише паперовий. 28 січня депутатам міськради знову пропонують проголосувати за нову редакцію Концепції. Віктор КРУК ridnemisto@ mail.ru

Концепцію про індустріальний парк у Кременчуці з метою залучення інвестицій ухвалили восени 2012 р. Передбачалося, що для розміщення нових підприємств буде виділено понад 168 га в районі Північного промвузла. Понад півроку пішло на узгодження численних питань щодо землі, і лише в червні 2013 р. депутати міської ради прийняли рішення про створення індустріального парку «Центральний», одночасно затвердивши Положення про конкурсну комісію щодо вибору керуючої компанії з розвитку парку. Але далі – жодного реального розвитку. Найбільша проблема – потрібні чималі кошти на створення інфраструктури парку: підведення електроліній, мереж водопостачання та каналізації, газопроводу, будівництво під’їзних доріг тощо. Сподівання на те, що кременчуцький індустріальний парк увійде до державної програми «Національний проект «Індустріальні парки України» й отримає фінансування з Держбюджету, поки що не справдилися. Також не вдалося знайти керуючу компанію та інвесторів, котрі б побажали вкладати кошти у «чисте поле». На відміну від самого індустріального парку, розвиток Концепції його створення просувається доволі жваво. Перша редакція не пройшла перевірку Держагентства з інвестицій та управління національними проектами України, урядовці рекомендували доповнити документ розрахунками з підведення комунікацій та очікуваних результатів діяльності в найближчі 10 років. Ці розрахунки були проведені, і тепер депутати міськради мають їх затвердити у доповненнях до Концепції. Зокрема передбачені наступні витрати: – 1 млн грн – на підготовчий період створення парку; – 1,08 млн грн – на розробку проектно-кошторисної документації для створення інфраструктури парку; – 15,2 млн грн – на виконання робіт з будівництва інфраструктури.

Індустріальний парк – примара чи шлях розвитку? Оптимістичні прогнози Упродовж 10-ти років в індустріальний парк буде вкладено 500 млн доларів інвестицій, з них:

170 млн

– у сектор «Hi-Tech» (машинобудування);

80 млн – у сектор

логістики;

100 млн

–у сектор ІТ-технологій та електроніки;

150 млн

– у сектор альтернативної енергетики і машинобудування.

4225

нових робочих місць буде створено. Із Концепції розвитку індустріального парку Якщо перші дві суми передбачено відшукати в міському бюджеті, то останню – залучити шляхом співфінансування з міського (1,4 млн грн), державного (4 млн грн) бюджетів та коштів керуючої компанії й інших джерел (10,7 млн грн). Водночас слід зауважити: в Україні поки що не затверджений перелік індустріальних парків та не вирішене питання їх підтримки. Раніше повідомлялося, що державне фінансування можуть отримати 10 кращих проектів індустріальних парків. Кременчуцький парк попередньо входить до кращої п’ятірки. Та чи виконає уряд свої обіцянки? Городяни пам’ятають історію про виділення Кабміном 35 млн грн на проектування нового мосту через Дніпро, котрі так і не дійшли до Кременчука.

«

Нова Концепція передбачає, що у 2014 р. виручка від реалізації продукції машинобудування індустріального парку сягне 713 млн грн, з них податок на прибуток – 10,5 млн грн! І це притому, що досі в полі не забито жодного кілка! Потрібно звітувати

На що пішли 1,5 мільйони? Олександр Роженко звертає увагу на те, що цього року фінансування міської Програми залучення інвестицій та економічного розвитку Кременчука пропонують збільшити до 1,5 млн грн. Таку ж суму на ці цілі вже було витрачено упродовж 2012-2013 рр. «Наша депутатська комісія намагалася розібратися – на що ж пішли ці кошти? Восени минулого року ми декілька разів визначали час для звіту директора КП «Кременчук Інвест» Андрія Мельника, але так його і не дочекалися. Тому я буду наполягати на звіті керівника КП «Кременчук Інвест» Андрія Мельника на сесії міської ради за підсумками 1,5-річної роботи з дня створення підприємства», – наголошує депутат.

Від індустріального парку у Кременчуці є поки що тільки назва, а на території, призначеній для розміщення об’єкта, можна побачити лише ворон

Інвесторів у поле не заманиш Жодних перспектив для розвитку індустріального парку в Кременчуці немає, – вважає Олександр Роженко, депутат міської ради (партія «Рідне місто»), член конкурсної комісії з вибору керуючої компанії індустріального парку «Центральний».

Свій песимізм стосовно можливостей розвитку індустріального парку в Кременчуці Олександр Роженко пояснює існуючим інвестиційним кліматом в Україні. — Якщо буде змінено законодавство, яке регулює питання створення індустріальних парків, введені додаткові пільги для інвесторів, створено сприятливий інвестиційний клімат, то інвестори можуть прийти. Але, за оцінкою експертів, в останні 2-3 роки інвестиційний клімат в Україні погіршується, і інвестори не приходять, а навпаки – залишають країну, – зазначає Олександр Роженко. Водночас депутат звертає увагу на те, що в Кременчуці є десятки промислових майданчиків з підведеними комунікаціями, інфраструктурою, але вони про-

Олександр РОЖЕНКО стоюють. Ці об’єкти значно більше могли б зацікавити інвесторів, ніж примарний індустріальний парк, де потрібно все створювати з нуля. — Наприклад, сектор машинобудування. В Україні є десятки, якщо не сотні машинобудівних заводів, які простоюють. Навіть у Кременчуці. Інвестору значно вигідніше організовувати виробництво на цих підприємствах, ніж створювати нові. Тому, вважаю, що цей напрямок безперспективний, – наголошує Олександр Роженко.

«

Позиція

Депутат негативно ставиться до того, що на створення індустріального парку з міського бюджету вже витрачено майже 1 млн грн і таку ж суму планують використати на розробку проектної документації зі створення інфраструктури, ще 1,4 млн грн – на її будівництво. — Міська громада сильно ризикує – можна вкласти мільйони і натомість нічого не отримати. Хоча я розумію, що без проектів, витрат на підготовчі роботи перспективи розвитку виглядають взагалі примарно. До того ж, потрібно бути послідовними. Якщо вже почали реалізацію проекту, то потрібно її продовжувати. Але дуже виважено, зважаючи на те, чи буде відповідні кошти виділяти держава, чи покращується інвестиційний клімат у країні, чи є реальні інвестори. Поки що, наскільки я знаю, жодного. Отже, всі оптимістичні цифри, закладені в Концепцію, нічим не підкріплені, – резюмує Олександр Роженко.

Олександр Роженко: «Єдиною преференцією для інвесторів в Україні на сьогодні є звільнення від ввізного мита учасників індустріальних парків. Але це не та пільга, що може стимулювати іноземних інвесторів. Якби були пільги по оподаткуванню, знижені ставки ПДВ, як це зроблено в інших країнах, то тоді були б якісь перспективи».


6

ÇÀÊÎÍ

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 3 (449) 23 січня 2014 року

Підступне шахрайство ➢

Нажився ➢ У Кременчуці затримали серійного крадія люків

Дід Мороз надурив?

На Молодіжному гуляйте обережно

Інтернет-шахрай із Кременчука видурив у родини з Вінниці 2 тис. грн. До кременчуцької міліції звернулась 40-річна жителька Вінниці. Жінка повідомила правоохоронцям, що напередодні Нового року вирішила замовити через Інтернет подарунок для своєї дитини – комп’ютерний планшет. Знайшла товар, телефоном домовилась із продавцем і перерахувала на його рахунок 2 тис. грн. Подарунок дитина отримала, але замість планшета в ньому лежала звичайна книга. «Новий рік дитина зустріла зі сльозами на очах», – обурено розповіла жінка. Правоохоронці вирахували шахрая. Ним виявився 17-річний юнак із Кременчука. Зараз слідчі з’ясовують усі обставини справи. Провадження розпочато за ст. 190 ККУ «Шахрайство».

Вандали в Полтаві ➢

Спаплюжили вчетверте У Полтаві невідомі обмалювали пам’ятник Скорботній матері. Зеленою фарбою на ньому зробили напис антисемітського змісту. Як повідомило Інтернет-видання «Полтавщина», це вже далеко не перший випадок псування меморіалу. Пам’ятку паплюжать щороку. Ситуацію ускладнює те, що поряд із монументом немає камери відеоспостереження. Правоохоронці кажуть, що образливий напис на пам’ятнику був зроблений минулого тижня, а вандалів наразі розшукують. Пам’ятник Скорботній матері у Полтаві не внесено до переліку пам’яток історії і культури. Встановлено його на місці масового розстрілу євреїв у роки Великої Вітчизняної війни. За різними даними, в цьому місці було розстріляно від 23 до 30 тис. жителів Полтавщини.

Відплатив за ночівлю ➢

Підозрюють у педофілії У Полтаві жінка дозволила знайомому переночувати у своїй квартирі. А чоловік зав’язав інтимні стосунки з 11-річною донькою господарки. Жінка звернулась до міліції з повідомленням про те, що 23-річний знайомий мав статеві стосунки з її 11-річною донькою. Мати повідомила, що молодик посварився зі своєю родиною, і вона пожаліла його та впустила до своєї квартири, в якій мешкала разом із трьома дітьми. Жінка з дітьми лягла спати в одній кімнаті, а чоловікові віддали іншу. Але наступного дня старша донька розповіла, що вночі спала зі знайомим, і, за словами дівчинки, це було «за взаємною згодою». Як повідомляється на офіційному сайті УМВС Полтавщини, правоохоронцям затриманий підтвердив факт інтимних стосунків з дитиною, але, мовляв, все було за взаємним бажанням. Слідчими розпочате кримінальне провадження за ч. 1 ст. 155 ККУ «Статеві зносини з особою, яка не досягла статевої зрілості». Санкція статті – обмеження волі терміном до 3-х років або позбавлення волі на той самий термін.

Жінці відірвало руку ➢

Нещастя на хлібокомбінаті На одному з хлібокомбінатів Полтави 37-річній працівниці відірвало одну руку до ліктя і частково пошкодило іншу. Жінка чистила тістоприймальну лійку, – повідомляється на офіційному сайті управління внутрішніх справ Полтавської області. Припускають, що нещасний випадок трапився через порушення техніки безпеки самою працівницею. Жінка доставлена до 1-ї міської клінічної лікарні Полтави. Стан її здоров’я хоча й стабільний, проте тяжкий. На даний час перевірку за фактом проводить комісія територіального управління Держгірпромнагляду в Полтавській області.

Нововведення в ДАІ ➢

Дорожні штрафи – через Інтернет Штрафи ДАІ тепер можна сплатити через всесвітню мережу. На офіційному сайті відомства: www.sai.gov.ua, з’явилися два посилання на сайти, через які можна зробити оплату, перебуваючи вдома. Одне з них – перелік сайтів банків, а друге – спеціально створений для оплати штрафів ресурс ukrpayment.com.ua. Як повідомив ЗМІ начальник Центру безпеки дорожнього руху й автоматизованих систем ДАІ МВС України Сергій Будник, ресурс безкоштовний. Але з банківської картки стягуватимуть комісію банку – приблизно 2,5% від суми. До речі, до квітня ДАІ готує ще одне нововведення. «На нашому сайті кожна людина зможе відстежити стан своїх штрафів – сплачені вони або ні, чи не з’явилися нові», – говорить Сергій Будник. За його словами, кожен водій зможе зареєструватися на сайті та через особистий кабінет перевіряти свої штрафи. (За матеріалами Інтернет-видання «Вести»)

Впродовж січня цього року в мікрорайоні зняли 10 решіток зі зливних колодязів.

П ра в о охор о н ц і зат р и м а л и 50-річного мешканця Кременчука, який упродовж січня знімав решітки зі зливних колодязів. У міліції кажуть, що раніше чоловік уже відбував покарання за аналогічні злочини, але на волі не знайшов іншого способу заробітку і повернувся до звичної для себе справи. Наразі відомо, що чоловік зняв принаймні 10 решіток зі зливних колодязів, які перебувають на балансі КП «Кременчуцьке шляхове ремонтнобудівельне управління». Кожна

У темний час доби у відкритий колодязь може легко впасти людина з решіток коштує 1250 грн, не повернуті на свої місця. Розпокажучи вже про небезпеку, яку чате кримінальне провадження несе відкритий посеред міста за ч. 2 ст. 185 ККУ «Крадіжка, колодязь. вчинена повторно». Санкція П р е с - о ф і ц е р м і с ь к о г о статті передбачає обмеження відділу міліції Ганна Васенко волі терміном до 5-ти років або повідомила, що решітки, які позбавлення волі на той самий були зняті на Молодіжному, вже термін.

Резонансний злочин ➢ Син позбавив життя своїх батьків

Полегшив страждання… вбивством У Полтаві молодий чоловік убив батька, бабусю і поранив матір. Так він хотів позбавити їх переживань за власну долю. Подвійне вбивство вразило своєю безглуздістю навіть досвідчених правоохоронців. 20 січня міліцію викликала перелякана 48-річна жінка. Як повідомляють в головному управлінні внутрішніх справ, 26-річний син жінки спочатку вбив свого 53-річного батька, 83-річну бабусю та намагався позбавити життя і матір. Жінка розповіла, що, коли зайшла до квартири, у коридорі син накинувся на неї з ножем, але встиг лише нанести поранення. Після того, як молодий чоловік утік, жінка зайшла до кімнати і ледь не знепритомніла від побаченого.

Міліціонери знайшли чоловіка біля водойми, де він намагався покінчити життя самогубством – пробив кригу і пірнув в ополонку. Але його витягли з води перехожі. «Щоб доставити молодика у райвідділ, правоохоронцям довелося вдягти йому наручники – він весь час намагався вирватись та покінчити з життям», – розповідає помічник начальника Київського райвідділу полтавської міліції Володимир Пасічко. Пізніше затриманий пояснив свою поведінку тим, що хотів позбавити рідних від страждань через власне невдале особисте життя. Мовляв, не міг більше бачити їхній душевний біль. Після того, що накоїв, молодий чоловік хотів піти до монастиря, але було настільки важко, що він взагалі вирішив звести рахунки із життям. Психологічний портрет затриманого виявився цілком позитивним. Чоловік не був примітним, працював на одному

«

Пізніше затриманий пояснив свою поведінку тим, що хотів позбавити рідних від страждань через власне невдале особисте життя. Мовляв, не міг більше бачити їхній душевний біль. Після того, що накоїв, молодий чоловік хотів піти до монастиря, але було настільки важко, що він взагалі вирішив звести рахунки із життям.

з підприємств Полтави звичайним робітником. — Наразі підозрюваного затримано, він перебуває під вартою, – повідомив начальник міліції області Едуард Федосов. – За умисне вбивство двох осіб йому загрожує від 10-ти до 15-ти років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Шопінг по-українськи ➢ У супермаркетах крадуть продукти Кременчужанку затримали на гарячому під час спроби винести з супермаркету дві банки червоної ікри. 50-річна жінка сховала баночки з делікатесом у кишенях. Пізніше правоохоронці з’ясували, що кременчужанка взагалі – справжня «любителька» червоної ікри. Ще раніше їй вдалося винести з супермаркету 5 банок з делікатесом. Збитки, завдані магазину, оцінені у 830 грн. За фактом розпочате кримінальне провадження за ст. 185 ККУ «Крадіжка». Максимальне покарання за цією статтею передбачає позбавлення волі терміном до 3-х років. Крадіжки із магазинів і супермаркетів – нерідкісне явище. Буквально минулого тижня 27-річний чоловік поцупив

Приваблива для крадіїв

з магазину, розташованого в центрі міста, кросівки вартістю 1000 грн. Але далеко з «обновкою» не втік, його затримали правоохоронці. В обласному управлінні внутрішніх справ Полтавщини навіть склали своєрідний рейтинг найпопулярніших продуктів, які часто « п р и л и п а ют ь » д о кишень крадіїв. Зокрема це червона ікра, сирокопчена ковбаса, елітний алко голь , шо ко лад, кава та різні д р і б н и ц і . В се ц е зловмисники ховають у рукави і кишені курток, в панчохи, за пояс штанів, а іноді, набравши повну сумку продуктів, упевнено про-

ходять повз турнікети, стверджуючи, що придбали вкрадене тишком-нишком в іншому місці. Найчастіше крадіжки скоюються після вживання спиртних напоїв.

Сторінку підготувала І. Житня


Умовні позначення фільмів: ІІ – категорія ІІ (перегляд неповнолітніми глядачами рекомендується разом із батьками або з відома батьків) ІІІ – категорія ІІІ (рекомендується лише для дорослих)

понеділок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.30 Х/ф «Нічна фіалка»

06.00 «ТСН-Тиждень» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.05 «ТСН» 08.05 «Економічна правда» 09.05 «Асі» (I) 10.50 «Полярний рейс» (I) 12.35 Х/ф «Степові діти» 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 «Асі» (I) 20.15 «Шерлок - 2. Рейхенбахський водоспад» (II) 22.00 «Гроші» 23.20 Підпільна імперія» Представляє: Джефф Бріджес і Меггі Гілленхол у драмі «Шалене серце» (II) 01.20 «Їхні звичаї» 03.00 «Шерлок - 2. Рейхенбахський водоспад» (II) 04.30 «Гроші» 05.20 «Телемагазин»

07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 12.20 Т/с «Полуничний рай» 12.00 «Новини» 13.30 «Судові справи» 14.30 «Сімейний суд» 15.30 «Жди меня» 18.05 «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Поки станиця спить» 20.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «Друге дихання» 23.40, 04.45 Т/с «Жінки на межі» 01.35 Т/с «Своя правда» 02.15 Х/ф «Дорога назад» 03.55 Подробиці

стб

новий канал

1+1

трк Україна

ictv

06.10, 05.15 Teen Time 06.15, 06.55 Kids Time 06.20, 12.20 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35 Підйом 07.30, 19.55, 01.45 Погода 08.00 Т/с «Щоденник лікаря зайцевої» 09.00, 17.00 Т/с «Не родись вродлива» 10.00 Т/с «Щасливі разом» 14.50 Х/ф «10 000 років до н.е.» 18.00, 22.40 Т/с «Вороніни» 19.00, 01.40 Репортер 19.20 Абзац! 20.00 Ревізор 23.40 Х/ф «Еквілібріум» 01.50 Х/ф «Адвокат диявола» (II) 04.00 Служба розшуку дітей 04.05 Зона ночі 04.10 Подорож у втрачене минуле 04.35 Моє серце ножами проймає 05.00 Зона ночі Культура 05.05 Легендарне парі 05.20 Пекельне побачення

нтн

05.15 Світанок 06.20 «Таксі»

07.50 «Доброго здоров’ячка!»

06.40 «Леся+Рома»

08.35 «Жити здорово!»

07.20, 09.15, 13.00 Х/ф «Морський

09.45 «Істина десь поруч»

08.45 Факти. Ранок 12.45 Факти. День 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 20.05 Х/ф «Шеф-2» 22.00 «Прокурорська перевірка». 23.10 Свобода слова з Андрієм Куликовим

09.55 Х/ф «Вони помінялися міс-

09.10 Т/с «Сила віри» (I)

14.45 Т/с «Йду тебе шукати - 2»

13.10 Люблю! Чекаю!

19.00, 21.40, 02.35, 04.35

УТ-1 06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20, 01.20, 04.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 12.25, 13.00, 19.20, 23.20 Погода 06.20 Мультфільм 06.30 Доброго ранку, Україно! 06.35, 07.35 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.20 Тема дня 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Підсумки тижня 09.55 Політтеатр 10.25, 17.05 Т/с «Таємниця старого мосту» (I) 11.25 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 18.55, 21.30 Діловий світ 12.30 Право на захист 12.50 Темний силует 13.10 Т/с «Вічний поклик» (I) 14.40 Вікно в Америку 15.15 Euronews 15.30 Діловий світ. Агросектор 15.40 Книга.ua 16.15 Дорослі ігри 18.05 Агро-News 18.40 Фінансова перспектива 19.25 Різдвяний вертеп в гостях у І.Поповича 20.50 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.40 Знак питання 21.50 Концертна програма «Новорічна Ніч на Першому» 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі 23.00 Підсумки 23.25 На слуху 23.50 Від першої особи 00.10 Х/ф «За щастям» 01.40 ТелеАкадемія 02.40 Д/ф «У майстерні Мондріана» 03.25 Ближче до народу. Валерій Харчишин. «Друга ріка» 04.15 Контрольна робота 04.35 Як це?

22.00 Події дня

00.50 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю» (II)

23.20 Х/ф «Водний світ» (I)

цями» (I) 11.45 Х/ф «Пригоди кулінара» (I) 13.20 «КВН-2013» 16.10 «Вечірній квартал» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 20.00 Т/с «Хто у домі господар» (I) 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 Х/ф «Знайомство з батьками» (I)

02.00 Х/ф «Мережа» (II)

01.40 Т/с «Тіло як доказ - 2» (II)

00.10 «Леся Здєся»

03.45 Події дня

03.05 «Реальні злочинці»

00.50 Х/ф «Більше ніж секс» (II)

05.00 «Говорить Україна»

03.30 «Речовий доказ»

02.20 Х/ф «Нижча освіта» (II)

05.40 Срібний апельсин

05.05 «Правда життя»

03.50 Нічне життя

04.55 Служба розшуку дітей 05.00 М/с «Сандокан» 05.50 Діловий світ. Агросектор

20.00 «Облом UA. Новий сезон» 20.30 «Нове Шалене відео» 21.00 «ДжеДАІ» 21.20 Х/ф «Некерований» (I) 23.20 Х/ф «Бурова» (II) 01.00 Х/ф «Носії» (II) 02.20 Х/ф «Чотири листи фанери» (I) 03.40 Х/ф «Іду до тебе» (I)

14.40 Х/ф «Матч» 17.00 «Найкращий фільм 3-ДЕ» комедія 19.00 «Щасливий кінець» комедія 21.00 «Реальний тато» комедія 23.00 «Угода» комедія 01.00 «Одруження» комедія 03.00 «П’ять зірок» трагікомедія

МЕГА 06.00 Д/ф «Трофейні німці» 06.30, 23.30 Загадки Всесвіту 07.30, 12.30 Жертви природи 08.30, 13.30 Таємниці Третього рейху 09.30, 18.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30, 15.30 В пошуках пригод 14.30, 21.30 Сучасні дива 16.30 Д/ф «Хвороби їжі» 17.30 В пошуках істини 19.30 Д/ф «Лабораторія древніх богів» 20.30 Д/ф «Як Лівша винищувач підкував» 22.30 Дивовижна Лужиця 00.30 Покер 01.20 Катастрофи століття

К2 05.20, 00.40 Світ зірок 06.00 Іноземна кухня 06.45 Телемагазин 07.35, 13.20, 21.00 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30 Квадратний метр 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.15, 19.00 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 20.00 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Любов як любов» (I) 22.45 Дивовижний дизайн 23.40 Незіркове дитинство 01.25 Колір Ночі

Enter-фiльм

RTVI

05.45 Радянські мультфільми 09.40 Х/ф «Загін Трубачьова бореться» 11.20, 16.20 Х/ф «Жарт за жартом» 12.15 Т/с «Застиглі депеші» 13.55 Х/ф «Ганна Каренина» 17.15 Х/ф «Запасний гравець» 18.40 Х/ф «З коханими не розставайтеся» 19.55 Т/с «Бажана» 21.40 Х/ф «Сімнадцятий трансатлантичний» 23.15 Х/ф «Митниця» 00.35 Х/ф «Таємниця «чорних дроздів» 02.10 Х/ф «Дивна жінка» 03.25 Т/с «Клон» 04.55 Кіноляпи

06.00, 08.10 Мультфільми 07.00 Х/ф «Чарівник Смарагдового міста» 09.00, 17.00 Т/с «Пером і шпагою» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Лавина» 11.00 Х/ф «Володя великий, Володя маленький» 12.30 «Російський акцент» «Супергерої нації» 13.00, 18.00 Т/с «Дорога моя людина» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Самозванці» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Спорт» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 02.00 Х/ф «Опік»

2+2

TV1000 Kino

06.00 Мультфільми (I) 07.30 Т/с «Слідаки» (I) 09.30 Х/ф «Підірване Пекло» (I) 11.20 Т/с «По гарячих слідах» (I) 18.30 Новини 2+2 19.00 Т/с «Лінійний відділ» (I)

05.00 Х/ф «Вільне плавання» 07.00 «Іван Царевич і Сірий вовк» мультфільм 09.00 «День радіо» комедія 11.00 «Стріли Робін Гуда» пригоди 12.40 «Гоголь. Найближчий» біопік

16.40, 00.05 «Наодинці з усіма» 17.45, 01.05 «Давай одружимося!»

23.00 «Познер»

тет

11.25 Т/с «Двоє зі скриньки»

00.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» (II)

16.00 Вечірні новини

19.00 «Час»

Куликовим

08.00 Т/с «Подружжя» (I)

льєва» (I)

15.00 «У наш час»

21.30 Нічні новини

07.30 «Мультфільми» (I)

23.00 Т/с «Рей донован» (II)

14.00 «Вони та ми»

20.40, 21.40 Т/с «Ідеальний шлюб»

09.20 Х/ф «Сайд-степ» (I)

20.00 Т/с «Кордон слідчого саве-

13.15 «Час обідати!»

03.50 Свобода слова з Андрієм

08.35 «Агенти впливу»

22.00 Т/с «Призначений» (II)

12.20 «Зрозуміти. Пробачити»

19.30, 02.55 «Нехай говорять»

07.30 Щиросерде зізнання

19.20 «Говорить Україна»

12.00 Інші новини

02.45 Про-Ziкаве.ua

07.00, 09.00, 17.00, 19.00 Події

рів - 12»

10.50, 02.00 «Модний вирок»

01.05 «Прошивка».

06.30 «TOP SHOP»

18.00 Т/с «Сашка» (I)

10.15 «Контрольна закупівля»

патруль-2»

05.20 Т/с «Висяки»

19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхта-

Новини 04.05, 07.15 «Доброго ранку»

05.20 Х/ф «Кровні узи» (I)

16.00, 04.15 Критична точка

04.00, 07.00, 10.00, 13.00, 01.00

05.00 Факти

к1

«Свідок»

орт Україна

04.55 Служба розшуку дітей

06.00 «Чужі помилки. Спадок паталогоанатома» 06.45 «Все буде добре!» 08.35, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 10.05 Х/ф «Блеф» (I) 12.00 Х/ф «Осінній вальс» 14.05 Х/ф «Іван Васильович змінює професію» (I) 15.55 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 Х/ф «Пізнє каяття» (I) 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6» 02.10 «Слідство ведуть екстрасенси» 03.00 Х/ф «Загальна терапія - 2» 04.45 Нічний ефір

14.10, 17.25, 22.30 Т/с «Слід» (I)

27 січня

Футбол 07.00, 13.00, 18.00 Новини 07.15 «АПЛ. Клуби». «Ман. Юнайтед» 07.30 Чемпіонат Іспанії. «Леванті» «Барселона» 09.20 Чемпіонат Італії. «Катанія» «Фіорентина» 11.10 Чемпіонат Іспанії. «Атлетіко» «Севілья» 13.15 Чемпіонат Англії. «Суонсі» «Тоттенгем» 15.10 Чемпіонат Іспанії. «Хетафе» «Реал Сосьєдад» 17.05, 05.10 Огляд матчів чемпіонату Італії 18.10, 06.00 «Тисяча та один гол» 19.10 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 20.05 Чемпіонат Англії. «Челсі» «Ман. Юнайтед» 21.55 Чемпіонат Англії. «Вест Бромвіч» - «Евертон». Пряма трансляція 23.55 Чемпіонат Італії. «Мілан» «Верона» 01.40 Чемпіонат Іспанії. «Атлетик» «Вальядолід» 03.25 Чемпіонат Англії. «Вест Бромвіч» - «Евертон»

Київська Русь 06.00, 07.00, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 13.05 «Бабуся-антикризис» 06.40, 12.35 «Заміський будинок» 06.50, 12.25 «Сад, город» 08.50 Х/ф «Найдешь друга, найдешь и сокровища» 10.30, 16.20 «Магія природи» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.00 М/ф «Раз - горох, два горох...» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 12.45 «Погода»

06.00 Телепузики 06.30 Малята-твійнята 07.20 М/с «Лалалупси» (I) 07.45 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 09.00 Ералаш 09.50 Країна У 10.50 Одна за всіх 12.15 Т/с «Ксена - принцеса-воїн» 14.00 Моду народу 15.50 Я права 16.45 Королева балу 17.55 Від пацанки до панянки 19.00 Моду народу 19.55 Т/с «Два батька і два сина» 20.55 Країна У 21.55 6 кадрів 23.15 Дурнєв+1 23.50 Т/с «Секс і місто» (II) 00.25 БарДак 01.15 Т/с «Закрита школа» (II) 02.00 Т/с «Кремлівські курсанти» 02.45 Т/с «Дєтка» (II) 03.30 Теорія зради 04.15 Єралаш 13.15 М/ф «Пятачок» 15.55 М/ф «Сказка о попе и о работнике его Балде» 16.50 «Кримінал» 17.30 Х/ф «Бассейн смерти» 19.35 Х/ф «Приключения молодого Индианы Джонса» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Милашка Рита» 00.50 «Телечат» 01.50 «Короткі зустрічі» 02.10 «Маю честь запросити» 03.00 Х/ф «Сердца четырех» 04.30 «Кінопроектор» 04.45 «Три кольори часу» 05.10 «Винная карта»

ТРК «Київ» 06.00, 09.35, 11.15, 17.30 «Мультляндія» 07.10, 17.10 «Київ музика» 08.00 «СТН-тижневик» 08.30, 19.25, 04.10 «Столиця» 09.00 «СТН-спорт-тижневик» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25, 01.50, 03.45 «Столичні телевізійні новини» 15.10, 20.00 Т/с «Шляхи індії» (I) 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 18.00, 22.00, 00.50 «Клуб гумору» 21.25, 04.35 «Служба порятунку» 02.15 «Якісне життя»

7

нтв-світ 04.00 «НТВ зранку» 06.10 Т/с «Рубльовка.Live» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сьогодні 08.25 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 09.10 Ти не повіриш! 10.05 «Справа темна». «Кому заважав Андропов? Таємниця замаху на генсека» 11.35 «До суду» 12.35 Суд присяжних 13.35, 16.35 Огляд. Надзвичайна подія 14.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 15.40 «Справа лікарів» 17.30, 01.30 «Прокурорська перевірка» 18.35, 02.40 «Говоримо і показуємо» 19.25 Т/с «Хмуров» 21.15 «Сьогодні. Підсумки» 21.40 Т/с «Людина нізвідки» 23.40 Т/с «Брат за брата-2» 03.30 «І знову здрастуйте»

тоніс 06.00 Таке спортивне життя 06.30 «Світ за тиждень» 08.30 «Світ за тиждень» 09.00 Слідами морських боїв 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Брюс Лі 12.45 «Будь в курсі!» 13.25 «Модні історії з Оксаною Новицькою» 14.00 Д/с «Сувора планета» 14.35 «Щоденник для батьків» 15.00, 18.30, 21.00 «Соціальний пульс» 15.15 «Соціальна економіка» 16.20 Дикі зірки 16.40 «Цивілізація Incognita» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 «Алло, адвокате!» 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Літаки ІІ-ї світової війни 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Олександр Розенбаум 22.40 «Економічний пульс» 22.45 НЛО: факти і фальсифікація 00.00 Дикі зірки

ртр - планета 06.00 «Ранок Росії» 10.05, 16.10, 00.35 Новини культури 10.20 «Старателі морських глибин. Знайти затонулі мільярди» 11.05 «Про найголовніше» 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 12.25, 15.10, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.40 «Особливий випадок» 13.25 Т/с «Господиня моєї долі» 14.15 «Більше, ніж любов» 15.25, 03.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.20 «Мрії про себе іншу. Марина Нейолова» 16.55 «Aсademia». «Іван Гончаров «Обломов» 18.40 Т/с «Шеф поліції» 19.30 «Прямий ефір» 20.30, 04.25 Т/с «Дві зими і три літа» 22.10 Т/с «Таємниці слідства» 23.00 «Хто заплатив Леніну? Таємниця століття»

Визит 06.00 Програма 5 каналу 12.00 Телешанс 12.05 Х/ф 14.10 Х/ф 15.40 Телешанс 15.45 Д/с 16.25 М/ф 17.25 Телешанс 17.30 Х/ф 18.30 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.45 Новини 23.05 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 «Економічний інтерес» 06.30 «Зустріч для Вас». В. Савельєв 07.00 «Ранок на «Лтаві» 07.20 «Тема дня» 07.50 «Ранок на «Лтаві». Продовження 09.30 «Полтавщина, співай!» 09.45 Невідома Україна. Нариси нашої історії. Ф.5 «Перші мешканці краю» 10.00 Мультфільм 10.15 «ПрофStyle» 10.35 «Галерея образів» 11.00 Д/ф «Сергій Бондарчук. Батьківщина» 11.30 «Соло для годинника з передзвоном». Ретро - гротеск на 2 дії 13.35 Х/ф «Василиса Прекрасна» 14.40 «Тема дня» 15.00 «Повір у себе» 15.30 «Обереги» 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщина, співай!» 16.45 «Чудесний канал» 17.10 «Тема дня» 17.30 «Телетижневик» 18.00 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду». Кобеляцький район 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відблиск» 20.00 «Струни душ людських» ( сурдопереклад) 20.15 «Галерея образів» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду». Кобеляцький район 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Квадрат Успіху». Музична програма 23.30 «Полтавськими шляхами І. Нечуй - Левицького» 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 «В житті Остапа... без сатири» 00.30 «Соло для годинника з передзвоном». Ретро - гротеск на 2 дії 02.35 «Нічна мозаїка». (ЗА) 04.10 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.55 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 04.00 Смачна риболовля. 04.50 Поради професіоналів. 05.05 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 05.35 Збройові будинки Європи. 06.05 Полювання з луком. 06.35 Сезон полювання. 07.05 Фанати Ебро. 07.35 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 08.00 Під водою з рушницею. 08.30 Школа нахлиста Ніка Харта. 09.05 Особливості полювання на Русі. 09.35 Світові риболовлі. 10.05 Сезон полювання. 10.35 Особливості полювання на Русі. 10.50 Мисливські традиції та етика. 11.05 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 11.35 У світі риболовлі. 12.00 Полювання з луком. 12.30 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 12.55 Ласкаво просимо в джунглі. 13.35 Збройовий клуб. 14.05 Влучний постріл. 14.30 Сезон полювання. 14.55 Полювання без зброї. 15.25 Стрілецький спорт. 15.40 Плaнета рибалки. 16.10 Поради професіоналів. 16.25 Слідопит. 16.40 Риболовля з Баком МакНілі. 17.00 Морське підводне полювання. 17.30 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 18.00 Рибалка-експерт. 18.30 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 19.00 Я та мій собака. 19.30 На мисливській стежці. 20.00 Фанати Ебро. 20.30 Сезон полювання. 21.00 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.25 Школа нахлиста Ніка Харта. 22.00 Трофеї. 22.30 Прикладна іхтіологія. 23.00 Слідопит. 23.30 У світі риболовлі. 23.55 Планета мисливця. 00.25 Особливості полювання на Русі. 00.55 Світові риболовлі. 01.25 Під водою з рушницею. 01.55 Ласкаво просимо в джунглі. 02.35 Риболовля - це просто. 03.05 Влучний постріл. 03.30 Збройовий клуб.

Культура 05.00 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.15 «Спостерігач» 09.15 Х/ф «Рідня моєї дружини», «Любовне гніздечко», «Залізничник» 10.30 Д/ф «Мавпячий острів» 11.15 Д/ф «Франсиско Гойя» 11.25 Д/с «Музейні таємниці» 12.10 Т/с «Баязет» 13.00 Новини культури 13.10 «Уроки малювання з Сергієм Андріякою». «Диня і виноград» 13.40 Х/ф «Борис Годунов» 16.05 Лінія життя 17.00 Новини культури 17.15 Головна роль 17.30 «Саті. Ненудна класика...» 18.15 «Правила життя» 18.45 Острови. Петро Вайль 19.25 «Тим часом» 20.10 Д/с «Музейні таємниці» 21.00 Д/с «Завтра не помре ніколи» 21.30 Новини культури 21.50 Д/ф «Нічні літописи Геннадія Доброва» 22.30 «Музика і кіно: в пошуках місця зустрічі» 23.10 П.І.Чайковський. Скрипкові соло з балетів «Спляча красуня» і «Лебедине озеро» 23.40 «Спостерігач» 00.40 Д/ф «Лімес. На кордоні з варварами»


8

програма телепередач вівторок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 28 січня

інтер 05.30, 23.40, 04.45 Т/с «Жінки на

06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.15 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 «Шість кадрів» 09.55 «Асі» (I) 11.55 «Next (Наступний)» (I) 12.55 «Next (Наступний)» (I) 13.55 «Російські сімейні драми» 14.55, 15.50 Х/ф «Пончик Люся» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 «Асі» (I) 20.15 на «1+1». «Шерлок - 3: Порожній катафалк» (II) 22.00 «Міняю жінку - 5» 23.30 Гебріел Бірн у драмі «Вікінги» 00.25 «Їхні звичаї» 02.10 на «1+1». «Шерлок - 3: Порожній катафалк» (II) 03.40 «Їхні звичаї» 05.20 «Телемагазин»

межі» 06.15, 19.00 Т/с «Поки станиця спить» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 12.20, 20.30 Т/с «Друге дихання» 13.00 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 14.00 «Судові справи» 15.00 «Сімейний суд» 15.55 Т/с «Громадянка начальниця. Продовження» 18.05 «Стосується кожного» 20.00, 04.15 «Подробиці» 01.35 Т/с «Своя правда» 02.15 Х/ф «Безодня» (II)

стб 06.20 «Чужі помилки. Сирітська доля» 07.05 «Все буде добре!» 08.55, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 10.25 Х/ф «Приборкання норовливого» 12.15 Х/ф «Жіночий день» (I) 14.00 Х/ф «Там, де живе кохання» (I) 15.55 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 Х/ф «Пізнє каяття» (I) 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6» 01.50 Х/ф «Загальна терапія - 2» 03.35 Нічний ефір

новий канал

1+1

трк Україна 06.00 Остаточний вердикт 07.00, 09.00, 17.00, 19.00 Події 07.30 Щиросерде зізнання 08.00 Т/с «Подружжя» (I) 09.10, 13.10, 17.25, 22.30 Т/с «Слід» (I) 10.00, 20.00 Т/с «Кордон слідчого савельєва» (I) 12.05 «Нехай говорять. П’яний рейс» 16.00, 04.05 Критична точка 18.00 Т/с «Сашка» (I) 19.20 «Говорить Україна» 22.00 Події дня 23.20 від творців «Сліду»! Т/С «Оса» 01.30 Х/ф «Водний світ» (II) 03.35 Події дня 04.45 «Говорить Україна» 05.30 Срібний апельсин

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.00 Т/с 08.50 Х/с 09.50 Д/с 10.45 Х/ф 12.50 Х/ф 14.05 М/ф 17.20 Телешанс 17.25 Х/ф 18.40 Д/с 19.30 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.25 Телешанс 22.40 Новини 00.30 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 07.20 «Тема дня» 07.50 «Ранок на «Лтаві». Продовження 09.30 «Полтавщина, співай!» 09.45 Невідома Україна. Нариси нашої історії. Ф.6 «Трипільське диво» 10.00 «Діловий ритм» 10.35 «Інновації» 10.52 «До речі...» 11.00 Д/ф «Більше ніж кіно» 11.30 Обласний міжвузівський конкурс «Студентська весна - 2013» 13.30 Х/ф «Одного разу в літку» 14.40 «Тема дня» 15.00 «Розмова без нотацій» 15.30 «Полтавськими шляхами І. Нечуй - Левицького» 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщина, співай!» 16.45 «Ти - молодий» 17.10 «Тема дня» 17.30 «Третій тайм» Спортивна програма 17.45 «Радар» 18.00 «До вас запитання» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) - підсумок року 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.40 «До речі...» 19.45 «З одвічністю на «ти» 20.15 «Обереги». Свічки 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН - підсумок року 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с «Серцю не накажеш» 22.50 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.10 «Третій тайм». Спортивна програма 23.25 «До вас запитання» 23.58 «Молитва за Україну» 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 Обласний міжвузівський конкурс «Студентська весна - 2013» 02.05 Х/ф «Нічна мозаїка» 03.45 «В Гостях у Гоголя». Вистава Чернігівського обласного академічного музично драматичного театру ім. Т. Шевченка «Миргород» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 04.00 Сезон полювання. 04.30 Особливості полювання на Русі. 04.45 Мисливські традиції та етика. 05.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 05.30 У світі риболовлі. 05.55 Полювання з луком. 06.25 Сезон полювання. 06.55 Один день на риболовлі. 07.20 Річками Росії. 07.50 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 08.15 Нахлист. 08.45 Полювання з Леонідом Костюковим. 09.15 Полювання з Баком МакНілі. 09.35 Тропа рибалки. 10.05 Полювання без зброї. 10.35 Стрілецький спорт. 10.50 Плaнета рибалки. 11.20 Поради професіоналів. 11.35 Риболовля з Баком МакНілі. 11.55 Морське підводне полювання. 12.25 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 12.50 Ласкаво просимо в джунглі. 13.35 Збройовий клуб. 14.05 Влучний постріл. 14.30 Сезон полювання. 15.00 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 15.30 Рибалка-експерт. 16.00 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 16.30 Я та мій собака. 17.00 На мисливській стежці. 17.30 Трофеї. 18.00 Прикладна іхтіологія. 18.30 Слідопит. 19.00 У світі риболовлі. 19.25 Планета мисливця. 19.55 Полювання з Баком МакНілі. 20.15 Один день на риболовлі. 20.40 Сезон полювання. 21.10 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.35 Нахлист. 22.05 Смачна риболовля. 22.50 Поради професіоналів. 23.05 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 23.35 Збройові будинки Європи. 00.05 Полювання з луком. 00.35 Полювання з Леонідом Костюковим. 01.05 Тропа рибалки. 01.35 Річками Росії. 02.05 Ласкаво просимо в джунглі. 02.50 Слідопит. 03.05 Влучний постріл. 03.30 Збройовий клуб.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.15 «Спостерігач» 09.15 Х/ф «Її як і раніше переслідує негідник» 10.30 «Правила життя» 10.55 П’ятий вимір 11.25 Д/с «Музейні таємниці» 12.10 Т/с «Баязет» 13.00 Новини культури 13.10 «Уроки малювання з Сергієм Андріякою». «Овочі» 13.40 «Саті. Ненудна класика...» 14.20 Острови. Петро Вайль 15.05 Майстри фортепіанного мистецтва. Євген Кісін 16.10 Academia «Потужний ультразвук у медицині» 17.00 Новини культури 17.15 Головна роль 17.30 Д/с «Спокушені Країною Рад» 18.15 «Правила життя» 18.45 Острови. Петро Вайль 19.25 «Максим Горький «Васса Железнова» 20.10 Д/с «Музейні таємниці» 21.00 Д/с «Завтра не помре ніколи» 21.30 Новини культури 21.50 Х/ф «Неймовірна подорож Мері Брайант» 23.25 Камерний хор Московської консерваторії 23.55 «Спостерігач»

ictv

06.10, 05.15 Teen Time 06.15, 06.55 Kids Time 06.20, 13.25 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35 Підйом 07.30, 19.55, 01.30 Погода 08.00 Т/с «Щоденник лікаря зайцевої» 09.00, 17.00 Т/с «Не родись вродлива» 10.00, 15.55 Т/с «Татусеві дочки» 14.55 Т/с «Друзі» 18.00, 20.35 Т/с «Вороніни» 19.00, 01.25 Репортер 19.20 Абзац! 20.00 Т/с «Супер Макс» 22.30 Х/ф «Адвокат диявола» (II) 01.35 Х/ф «Блейд» 03.30, 04.25 Зона ночі 03.35 Загублений рай 04.30 Чемпіон чемпіонів 04.45 Зона ночі Культура 04.50 Життя в обіймах квітів 05.00 Останній лоцман 05.20 Пекельне побачення

нтн

05.20 Факти 05.45 Світанок 06.50 «Таксі» 07.10 «Леся+Рома» 07.45 Надзвичайні новини. Підсумки з Костянтином Стогнієм 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Літєйний». 12.10 «Прокурорська перевірка». 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка». 14.45, 20.05 Х/ф «Шеф-2» 16.45 «Літєйний». 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.00 «Прокурорська перевірка». 00.10 «Пристрель їх!». (II) 01.50 «Грозові ворота». 1 серія. Міні-серіал 02.40 «Мерехтливий». (II) 04.05 Стоп-10

к1

04.00, 07.00, 10.00, 13.00, 01.00 Новини 04.05, 07.15 «Доброго ранку» 07.50 «Доброго здоров’ячка!» 08.35 «Жити здорово!» 09.45 «Істина десь поруч» 10.15 «Контрольна закупівля» 10.50, 02.00 «Модний вирок» 12.00 Інші новини 12.20 «Зрозуміти. Пробачити» 13.15 «Час обідати!» 14.00 «Вони та ми» 15.00 «У наш час» 16.00 Вечірні новини 16.40, 00.05 «Наодинці з усіма» 17.45, 01.05 «Давай одружимося!» 19.00 «Час» 19.30, 02.55 «Нехай говорять» 20.40, 21.40 Т/с «Ідеальний шлюб» 21.30 Нічні новини 23.00 «Мереживо спокуси»

тет

06.05 Х/ф «Золота міна» (I) 08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 «Засуди мене» 10.00 «До суду» 11.50 Т/с «Детективи» 12.50, 19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 12» 14.50, 17.00 Т/с «Зовнішнє спостереження» 16.45, 19.00, 21.40, 02.25, 05.10 «Свідок» 22.00 Т/с «Призначений» (II) 23.00 Т/с «Рей донован» (II) 00.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» (II) 00.50 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю» (II) 01.40 Т/с «Тіло як доказ - 2» (II) 02.55 «Реальні злочинці» 03.20 «Речовий доказ» 05.40 «Правда життя»

06.30 «TOP SHOP»

УТ-1

МЕГА

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20, 01.20, 04.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 11.35, 12.40, 21.40, 22.40, 23.20 Погода 06.20 Мультфільм 06.30 Доброго ранку, Україно! 06.35, 07.35 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Підсумки дня 09.30, 17.15 Т/с «Таємниця старого мосту» (I) 10.35 Т/с «Монтекрісто» (I) 11.40 Світло 12.10, 18.55, 21.30 Діловий світ 12.25 Кордон держави 12.45 Шеф-кухар країни 13.45 Т/с «Вічний поклик» (I) 15.15 Euronews 15.25 Діловий світ. Агросектор 15.35 Як це? 16.00 Х/ф «Берег». 1 с. 18.40 Фінансова перспектива 19.20 Різдвяний вертеп в гостях у І.Поповича 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.45 Різдвяний вертеп в гостях у І.Поповича 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00 Підсумки 23.25 На слуху 23.50 Від першої особи 00.10 Х/ф «Чужа дружина й чоловік під ліжком» 01.40 ТелеАкадемія 02.40 Як Ваше здоров’я? 03.30 Служба розшуку дітей 03.35 Світло 04.15 Хто в домі хазяїн? 04.30 Книга.ua 04.50 Служба розшуку дітей 05.00 М/с «Сандокан»

орт Україна

07.30 «Мультфільми» (I) 09.50 Х/ф «Пригоди кулінара» (I) 11.20 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 13.10 Т/с «Дикий ангел» (I) 15.00 «Орел і Решка» 16.00, 20.00 Т/с «Хто у домі господар» (I) 17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 «Велика різниця» 23.00 «ВусоЛапоХвіст» 00.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» (II) 00.50 «Нічне життя»

06.00 Д/ф «Помилка екіпажу або останній рейс до Калькутти» 06.30, 23.30 Загадки Всесвіту 07.30, 12.30 Жертви природи 08.30, 13.30 Таємниці Третього рейху 09.30, 18.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30, 15.30 В пошуках пригод 14.30, 21.30 Сучасні дива 16.30 Д/ф «Заручники Всесвіту» 17.30 В пошуках істини 19.30 Д/ф «Брати по Космосу» 20.30 Д/ф «Хто живе на Місяці?» 22.30 Неймовірна Австралія 01.20 Легенди бандитської Одеси

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.05 Х/ф «Снігова королева» 11.30, 15.45 Х/ф «Жарт за жартом» 12.25, 02.45 Т/с «Клон» 14.05, 19.55 Т/с «Бажана» 16.40 Х/ф «Мій лагідний і ніжний звір» 18.35 Х/ф «Дивна жінка» 21.35 Х/ф «Гангстери в океані» 23.55 Х/ф «Запасний гравець» 01.20 Х/ф «Міняйли» 04.15 Кіноляпи

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.20 Т/с «Слідаки» (I) 09.20 Х/ф «Блокада. 1 ч.» (I) 11.25 Х/ф «Огарева 6» (I) 13.15 «Останні із Атлантів» 14.10 «Аномальні зони» 15.10 «Погоня за швидкістю» 16.00 «Тяжкий танк КВ-2» 16.15 «Пікіруючий бомбардувальник ПС-2» 16.25 «Пістолет-кулемет Шпагіна» 16.40 Х/ф «Кінець імператора Тайги» 18.30 Новини 2+2 19.00 Т/с «Лінійний відділ» (I) 20.00 «Облом UA. Новий сезон» 20.30 «Нове Шалене відео» 21.00 «ДжеДАІ» 21.20 Х/ф «Загнаний» (II) 23.20 Х/ф «Мега-Пітон проти Гатороїда» (III)

нтв-світ 04.00 «НТВ зранку» 06.10 Т/с «Рубльовка.Live» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сьогодні 08.25 «Кулінарний двобій» 09.30 Російська начинка 10.00 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів-9» 11.35 «До суду» 12.35 Суд присяжних 13.35, 16.35 Огляд. Надзвичайна подія 14.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 15.40 «Справа лікарів» 17.30, 01.25 «Прокурорська перевірка» 18.35, 02.35 «Говоримо і показуємо» 19.25 Т/с «Хмуров» 21.15 «Сьогодні. Підсумки» 21.40 Т/с «Людина нізвідки» 23.30 Т/с «Брат за брата-2» 03.25 Їхні вдачі

тоніс

ртр - планета

06.00 Телепузики 06.30 Малята-твійнята 07.20 М/с «Лалалупси» (I) 07.45 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 09.00 Ералаш 09.50 Країна У 10.50 Одна за всіх 12.15 Т/с «Ксена - принцесавоїн» (I) 14.00 Моду народу 15.50 Я права 16.45 Королева балу 17.55 Від пацанки до панянки 19.00 Моду народу 19.55 Країна У 21.55 6 кадрів 23.25 Т/с «Секс і місто» (II) 00.25 Одна за всіх 01.15 Т/с «Закрита школа» (II) 02.00 Т/с «Кремлівські курсанти» 02.45 З ночі до ранку

06.00 «Таке спортивне життя. Валерій Борзов» 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 09.00 Літаки ІІ-ї світової війни 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Олександр Розенбаум 12.45 «Алло, адвокате!» 13.10 «Ронін. з Дмитром Видріним» 14.00 НЛО: факти і фальсифікація 15.15 «Соціальна економіка» 16.20 Дикі зірки 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний статус» 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Злочин століття 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Донька матері 22.40 «Економічний пульс» 22.45 НЛО: факти і фальсифікація 00.00 Дикі зірки 00.30 Х/ф «Філософія будуару Маркіза де Сада» (III)

06.00 «Ранок Росії» 10.05, 16.10, 00.35 Новини культури 10.20 «Зникла субмарина. Трагедія К-129» 11.05 «Про найголовніше» 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 12.25, 15.10, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.40 «Особливий випадок» 13.25 Т/с «Господиня моєї долі» 14.10 Т/с «Зозуля» 15.25, 03.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.20 «Мрії про себе іншу. Марина Нейолова» 16.55 «Aсademia». «Непізнаний пророк Михайло Лермонтов» 18.40 Т/с «Шеф поліції» 19.30 «Прямий ефір» 20.30, 04.25 Т/с «Дві зими і три літа» 22.10 Т/с «Таємниці слідства» 23.00 «Спеціальний кореспондент»

01.00 Х/ф «Земля вампірів» (III) 02.25 Х/ф «Захар Беркут» (I)

но» комедію 23.10 «П’ять зірок» трагікомедія 01.00 Х/ф «Рецепт чаклунки» 03.00 «Ой, мороз, мороз!» комедія

13.15 М/ф «Муха-Цокотуха»

Футбол

16.55 «Архіви історії»

К2 05.20, 00.40 Світ зірок 06.00 Іноземна кухня 06.45 Телемагазин 07.35, 13.20, 21.00 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30 Квадратний метр 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.15, 19.00 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 20.00 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Любов як любов» (I) 22.45 Дивовижний дизайн 23.40 Незіркове дитинство 01.25 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Пером і шпагою» 10.00 Т/с «Лавина» 11.00 Х/ф «Опік» 13.00, 18.00 Т/с «Дорога моя людина» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Самозванці» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Спорт» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 21.00, 01.00 Т/с «Діти ванюхіна» 02.00 «Постскриптум»

TV1000 Kino 05.00 «Угода» комедія 07.00 «Про Федота-стрільця, хороброго молодця» мультфільм 09.00 «Найкращий фільм 3-ДЕ» комедія 11.00 «Свято Нептуна» комедія 12.30 «Душка» трагікомедія 15.00 «Самка» комедія 17.00 «Зайцев, запалюй! Історія шоумена» комедія 19.00 Х/ф «Будинок» 21.20 «All Inclusive, або Все врахова-

07.00, 13.00, 18.00 Новини 07.10 «АПЛ. Клуби». «Суонсі» 07.25, 14.10 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 08.25, 15.10 Чемпіонат Іспанії. «Атлетик» - «Вальядолід» 10.15, 19.10 Чемпіонат Англії. «Вест Бромвіч» - «Евертон» 12.05 Огляд матчів чемпіонату Італії 13.10 «Тисяча та один гол» 17.00 «Англійський акцент» 18.10, 06.00 Огляд матчів чемпіонату Англії 21.00 Чемпіонат Італії. «Ювентус» «Сампдорія» 22.50 Чемпіонат Іспанії. «Малага» «Валенсія» 00.35 Чемпіонат Англії. «Сандерленд» - «Саутгемптон» 02.25 Чемпіонат Іспанії. «Ельче» «Райо Вальєкано» 04.10 Чемпіонат Італії. «Рома» - «Ліворно»

Київська Русь 06.00, 07.00, 15.55, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 13.05 «Бабуся-антикризис» 06.40 «Заміський будинок» 06.50, 12.25 «Сад, город» 08.50, 19.35 Х/ф «Приключения молодого Индианы Джонса» 10.40, 19.05 «Popurri» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.00 М/ф «Лиса Патрикеевна» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини»

16.20 «Магія природи» 16.50 «Погода»

17.30 Х/ф «Милашка Рита» 19.15, 05.10 «Здоровье» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Августовская рапсодия» 00.50 «Телечат» 01.50 «Короткі зустрічі» 02.10 «Маю честь запросити» 03.00 Х/ф «Артистка» 04.15 «Три кольори часу» 04.45 «Школа виживання»

ТРК «Київ» 06.00, 09.35, 11.15, 17.30 «Мультляндія» 07.10, 17.10 «Київ музика» 08.00, 08.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25, 01.50, 03.45 «Столичні телевізійні новини» 08.25, 19.25, 04.10 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 20.00 Т/с «Шляхи індії» (I) 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 18.00, 22.00, 00.50 «Клуб гумору» 21.25, 04.35 «Київські історії» 02.15 «Зроблено у Києві»


програма телепередач

середа Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.30, 23.40, 04.45 Т/с «Жінки на

06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.05, 04.15 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 «Шість кадрів» 09.55 «Асі» (I) 11.55 «Next (Наступний)» (I) 12.55 «Next (Наступний)» (I) 13.55 «Русские семейные драмы» 14.55, 15.50 Х/ф «Пончик Люся» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 «Асі» (I) 20.15 на «1+1». «Шерлок - 3: Ознаки третього» (II) 22.00 «Ілюзія безпеки. Згущенка на олії» 23.20 Гебріел Бірн у драмі «Вікінги» 00.15 «Їхні звичаї» 02.45 на «1+1». «Шерлок - 3: Ознаки третього» (II) 04.30 «Ілюзія безпеки. Згущенка на олії» 05.20 «Телемагазин»

межі» 06.15, 19.00 Т/с «Поки станиця спить» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 12.20, 20.30 Т/с «Друге дихання» 13.00 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 14.00 «Судові справи» 15.00 «Сімейний суд» 15.55 Т/с «Громадянка начальниця. Продовження» 18.05 «Стосується кожного» 20.00, 04.05 «Подробиці» 01.35 Т/с «Своя правда» 02.15 Х/ф «Зіткнення з безоднею»

стб

трк Україна

05.55 «Чужі помилки. Табакерка з секретом» 06.40 «Чужі помилки. Де мої діти?» 07.35 «Все буде добре!» 09.15, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 10.50 Х/ф «Оксамитові ручки» (I) 12.50 Х/ф «Тобі, справжньому» (I) 15.55 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 Х/ф «Пізнє каяття» (I) 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6» 02.00 Х/ф «Загальна терапія - 2» 03.40 Нічний ефір

УТ-1 06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20, 01.20, 04.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 23.20 Погода 06.20 Мультфільм 06.30 Доброго ранку, Україно! 06.35, 07.35 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.20 Тема дня 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Підсумки дня 09.30 Д/ф «Символи нашої волі» 10.00 Пряме включення з Кабінету міністрів України 10.20 Т/с «Монтекрісто» (I) 11.20 Нехай Вам буде кольорово! 12.05, 18.55, 21.30 Діловий світ 12.25 Рояль в кущах 12.45 Знак питання 12.55 Д/ф «Таємниче місто Гелон» 13.40 Т/с «Вічний поклик» (I) 15.15 Euronews 15.35 Діловий світ. Агросектор 15.50 Х/ф «Берег». 2 с. (I) 17.05 Х/ф «Майор Вихор». 1 с. (I) 18.40 Фінансова перспектива 19.20 Про головне 19.40, 21.40 Концерт «Я козачка твоя, Україно!» 20.50 Мегалот 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 22.25 Фестиваль пісні в Коблево 22.45 Суперлото, Трійка, Кено 23.00 Підсумки 23.25 На слуху 23.50 Від першої особи 00.10 Х/ф «Три тополі на Плющисі» 01.40 Про головне 02.00 ТелеАкадемія 03.00 «Секрети успіху» з Н.Городенською 03.35 Служба розшуку дітей 03.40 Світло 04.15 Хто в домі хазяїн?

новий канал

1+1

ictv

06.10, 05.10 Teen Time 06.15, 06.55 Kids Time 06.20, 13.15 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35 Підйом 07.30, 19.55, 01.10 Погода 08.00 Т/с «Щоденник лікаря зайцевої» 09.00, 17.00 Т/с «Не родись вродлива» 10.00 Т/с «Щасливі разом» 14.55 Т/с «Друзі» 15.55 Т/с «Татусеві дочки» 18.00, 20.35 Т/с «Вороніни» 19.00, 01.05 Репортер 19.20 Абзац! 20.00 Т/с «Супер Макс» 22.40 Х/ф «Блейд» 01.15 Х/ф «Блейд-2» 03.00 Служба розшуку дітей 03.05, 03.50 Зона ночі 03.10 Зірка Вавілова 03.55 Чорний колір порятунку 04.20 Моя адреса - Соловки. Не вдарте жінку навіть квіткою 04.40 Зона ночі Культура 04.45 Обожнювана 05.15 Пекельне побачення

нтн

05.15 Служба розшуку дітей 05.20 Факти 05.50 Світанок 06.50 «Таксі» 07.15 «Леся+Рома» 07.50 Несекретні файли 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Т/с «Карадай» 12.20 «Прокурорська перевірка». 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка». 14.55, 20.05 Х/ф «Шеф-2» 16.45 «Літєйний». 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.00 «Прокурорська перевірка». 00.15 «Мій дім - моя фортеця». 02.05 «Грозові ворота». 2 серія. Міні-серіал 02.55 «Ларго Вінч-2. Змова у Бірмі». 04.45 Провокатор

к1

06.10 Х/ф «Досьє людини в «Мерседесі» (I) 08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 «Засуди мене» 10.00 «До суду» 11.50 Т/с «Детективи» 12.50, 19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 12» 14.50, 17.00 Т/с «Зовнішнє спостереження» 16.45, 19.00, 21.40, 02.20, 04.20 «Свідок» 22.00 Т/с «Призначений» (II) 23.00 Т/с «Рей донован» (II) 00.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» (II) 00.50 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю» (II) 01.40 Т/с «Дев’ять» (II) 02.50 «Реальні злочинці» 03.20 «Речовий доказ» 04.50 «Правда життя»

06.30 «TOP SHOP»

04.35 Книга.ua 04.55 Служба розшуку дітей 05.00 М/с «Сандокан» 05.50 Діловий світ. Агросектор

15.40 «Гвинтівка Мосіна» 15.55 «Тяжкий танк ІС-2» 16.10 «Багатоцільовий літак» 16.25 «Система залпового вогню Катюша» 16.40 Х/ф «Нагородити посмертно» (I) 18.30 Новини 2+2 19.00 Т/с «Лінійний відділ» (I) 20.00 «Облом UA. Новий сезон» 20.30 «Нове Шалене відео» 21.00 «ДжеДАІ» 21.20 Х/ф «Найманець» (II) 23.20 Х/ф «Афганські лицарі» (III) 01.10 Х/ф «Мега-Пітон проти Гатороїда» (III) 02.35 Х/ф «Гетьманські клейноди» (I)

17.00 Т/с «Розклад доль» 02.00 Х/ф «Честь самурая»

06.00 Д/ф «Космічні каскадери. З ризиком для життя» 06.30, 23.30 Загадки Всесвіту 07.30, 12.30 Жертви природи 08.30, 13.30 Таємниці Третього рейху 09.30, 18.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30, 15.30 В пошуках пригод 14.30, 21.30 Сучасні дива 16.30 Д/ф «Лабораторія древніх богів» 17.30 В пошуках істини 19.30 Д/ф «Перші НЛО» 20.30 Д/ф «Помилка екіпажу або останній рейс до Калькутти» 22.30 Неймовірна Австралія 00.30 Покер 01.20 Відоме майбутнє 04.00 Невідоме майбутнє

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.15 Х/ф «Ця весела планета» 11.50, 16.05 Х/ф «Жарт за жартом» 12.45, 03.10 Т/с «Клон» 14.25, 19.40 Т/с «Бажана» 17.00 Х/ф «Міняйли» 18.30 Х/ф «Рік собаки» 21.20 Х/ф «Тачанка з півдня» 22.45 Х/ф «Таємниця «чорних дроздів» 00.25 Х/ф «Лівша» 01.55 Х/ф «Куди зник Фоменко?» 04.40 Кіноляпи

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.20 Т/с «Слідаки» (I) 09.20 Х/ф «Блокада. 2 ч.» (I) 11.00 Х/ф «Кінець імператора Тайги» (I) 12.55 «Підводні жителі» 13.50 «Таємні спільноти» 14.50 «Погоня за швидкістю»

К2 05.20, 00.40 Світ зірок 06.00 Іноземна кухня 06.45 Телемагазин 07.35, 13.20, 21.00 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30 Квадратний метр 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.15, 19.00 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 20.00 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Любов як любов» (I) 22.45 Дивовижний дизайн 23.40 Незіркове дитинство 01.25 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Т/с «Пером і шпагою» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Діти ванюхіна» 11.00 «Постскриптум» 13.00, 18.00 Т/с «Дорога моя людина» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Самозванці» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Спорт» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка»

9

орт Україна

нтв-світ

04.00, 07.00, 10.00, 13.00, 01.00 Новини 04.05, 07.15 «Доброго ранку» 07.50 «Доброго здоров’ячка!» 08.35 «Жити здорово!» 09.45 «Істина десь поруч» 10.15 «Контрольна закупівля» 10.50, 02.00 «Модний вирок» 12.00 Інші новини 12.20 «Зрозуміти. Пробачити» 13.15 «Час обідати!» 14.00 «Вони та ми» 15.00 «У наш час» 16.00 Вечірні новини 16.40, 00.05 «Наодинці з усіма» 17.45, 01.05 «Давай одружимося!» 19.00 «Час» 19.30, 02.55 «Нехай говорять» 20.35, 21.40 Т/с «Ідеальний шлюб» 21.30 Нічні новини 23.00 «Політика»

тет

06.00 Остаточний вердикт 07.00, 09.00, 17.00, 19.00 Події 07.30 Щиросерде зізнання 08.00 Т/с «Подружжя» (I) 09.10, 13.10, 17.25, 22.30 Т/с «Слід» (I) 10.00, 20.00 Т/с «Кордон слідчого савельєва» (I) 12.05 «Нехай говорять. Було у батька три сини» 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Сашка» (I) 19.20 «Говорить Україна» 22.00 Події дня 23.20 від творців «Сліду»! Т/С «Оса» 01.30 Х/ф «Запах жінки» (II) 04.00 Події дня 04.30 «Говорить Україна» 05.10 «Нехай говорять. Було у батька три сини»

МЕГА

29 січня

07.30 «Мультфільми» (I) 09.45 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 13.25 Т/с «Дикий ангел» (I) 15.00 «Орел і Решка» 16.00, 20.00 Т/с «Хто у домі господар» (I) 17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 «Велика різниця» 23.00 «ВусоЛапоХвіст» 00.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» (II) 00.50 «Нічне життя»

TV1000 Kino 05.00 «Зайцев, запалюй! Історія шоумена» комедія 07.00 «Ілля Муромець і Соловей Розбійник» мультфільм 08.50 «Рижик у Задзеркаллі» фентезі 11.00 «Варвара краса - довга коса» казка 13.00 «All Inclusive, або Все враховано» комедію 15.00 Х/ф «Русалка» 17.00 Х/ф «Рецепт чаклунки» 19.00 Х/ф «Бубон, барабан» 21.00 Х/ф «Дівчина та смерть» 23.10 «Ой, мороз, мороз!» комедія 01.00 Х/ф «Кружляння в межах кільцевої» 03.10 «Реальний тато» комедія

Футбол 07.00, 13.00, 18.00 Новини 07.15 «АПЛ. Клуби». «Челсі» 07.30 Чемпіонат Іспанії. «Гранада» «Осасуна» 09.20 Чемпіонат Англії. «Арсенал» «Фулем» 11.10 Чемпіонат Іспанії. «Еспаньол» - «Сельта» 13.15, 02.20 Огляд матчів чемпіонату Англії 14.15 Чемпіонат Англії. «Ман. Сіті» «Кардіфф Сіті» 16.05 Чемпіонат Іспанії. «Бетіс» «Реал» 18.10 Чемпіонат Англії. «Ліверпуль» «Астон Вілла» 19.55 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 20.25, 22.25 Кубок Іспанії. 1/4 фіналу. 1-й матч. Пряма трансляція 00.30 Чемпіонат Англії. «Вест Бромвіч» - «Евертон» 03.20, 05.10 Кубок Іспанії. 1/4 фіналу. 1-й матч

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 15.55, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна»

06.00 Телепузики 06.30 Малята-твійнята 07.20 М/с «Лалалупси» (I) 07.45 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 09.00 Ералаш 09.50 Країна У 10.50 Одна за всіх 12.15 Т/с «Ксена - принцесавоїн» (I) 14.00 Моду народу 15.50 Я права 16.45 Королева балу 17.55 Від пацанки до панянки 19.00 Моду народу 19.55 Т/с «Два батька і два сина» 20.55 Країна У 21.55 6 кадрів 23.25 Т/с «Секс і місто» (II) 00.25 Одна за всіх 01.15 Т/с «Закрита школа» (II) 02.00 Т/с «Кремлівські курсанти» 02.45 З ночі до ранку 06.25 «День ангела» 06.30, 12.00, 13.05 «Бабусяантикризис» 06.40 «Заміський будинок» 06.50, 12.25 «Сад, город» 07.40, 19.15, 05.10 «Здоровье» 08.00, 16.50 «Погода» 08.50, 19.35 Х/ф «Приключения молодого Индианы Джонса» 10.40 М/ф «Премудрый пескарь» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 12.30 Программа «Здоровье» 13.15 М/ф «Про Сидорова Вову» 16.20 «Магія природи» 16.55 «Архіви історії» 17.30 Х/ф «Августовская рапсодия» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Счастливчик Люк» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити» 04.35 «Акваскоп» 04.55 «Кінопроектор»

ТРК «Київ» 06.00, 09.35, 11.15, 17.30 «Мультляндія» 07.10, 17.10 «Київ музика» 08.00, 08.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25, 01.50, 03.45 «Столичні телевізійні новини» 08.25, 19.25, 04.10 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 20.00 Т/с «Шляхи індії» (I) 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 18.00, 22.00, 00.50 «Клуб гумору» 21.25, 04.35 «Місто добра» 02.15 «Київські історії»

04.00 «НТВ зранку» 06.10 Т/с «Рубльовка.Live» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сьогодні 08.25 Квартирне питання 09.25 «Їдьмо, поїмо!» 09.55 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів-9» 11.35 «До суду» 12.35 Суд присяжних 13.35, 16.35 Огляд. Надзвичайна подія 14.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 15.40 «Справа лікарів» 17.30, 01.30 «Прокурорська перевірка» 18.35, 02.40 «Говоримо і показуємо» 19.25 Т/с «Хмуров» 21.15 «Сьогодні. Підсумки» 21.40 Т/с «Людина нізвідки» 23.35 Т/с «Брат за брата-2» 03.30 «І знову здрастуйте»

тоніс 06.00 «Таке спортивне життя. Сергій Бубка» 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 09.00 Злочин століття 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Донька матері 12.45 «Соціальний статус» 13.30 «Цивілізація Incognita» 14.00 НЛО: факти і фальсифікація 15.15 «Соціальна економіка» 16.20 Дикі зірки 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 «Алло, адвокате!» 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Злочин століття 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Костя Цзю. Бути першим 22.40 «Економічний пульс» 22.45 НЛО: факти і фальсифікація 00.00 Дикі зірки 00.30 Х/ф «Правила сексу» (III) 02.15 Х/ф «В родовому маєтку» 03.30 Амурні мелодії (III)

ртр - планета 06.00 «Ранок Росії» 10.05, 16.10, 00.35 Новини культури 10.20 «Хто не пускає нас на Марс?» 11.05 «Про найголовніше» 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 12.25, 15.10, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.40 «Особливий випадок» 13.25 Т/с «Господиня моєї долі» 14.10 Т/с «Зозуля» 15.25, 03.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.20 «Мрії про себе іншу. Марина Нейолова» 16.55 «Aсademia». «Лев Толстой «Анна Кареніна» 18.40 Т/с «Шеф поліції» 19.30 «Прямий ефір» 20.30, 04.25 Т/с «Дві зими і три літа» 22.10 Т/с «Таємниці слідства» 23.00 «Ми нагострили їм клинки. Драма військових спеців» 23.50 «Саті. Ненудна класика...»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.55 Х/ф 09.55 Д/с 11.05 Телешанс 11.20 Д/ф 12.00 Х/ф 13.30 Т/с 14.55 М/ф для дітей 15.20 Х/ф 17.15 Х/ф 18.45 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.40 Новини 21.05 Вісник податкової адміністрації 21.30 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.05 Новини 17.15 Телешанс 20.30 Телешанс 21.00 Телешанс 23.25 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 07.20 «Тема дня» 07.50 «Ранок на «Лтаві». Продовження 09.30 «Полтавщина, співай!» 09.45 Невідома Україна. Нариси нашої історії. Ф.7 «Ті, що приборкали коня» 10.00 Т/с «Серцю не накажеш» 10.45 «ПрофStyle» 10.56 «До речі...» 11.00 «Уроки історії». Україна 1917 - 1921 рр 11.30 Концерт соліста Полтавської обласної філармонії І. Години 13.10 Х/ф «Нескорені» 14.40 «Тема дня» 15.00 «Абетка здоров’я» 15.30 «Уроки історії». День Соборності України 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщина, співай!» 16.45 «Життя дивовижних ляльок» 17.10 «Тема дня» 17.30 «Соціальний захист» 17.45 «Полтавщина. Податки. Добробут» 18.00 «Позиція» 18.26 «Удосвіта» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Тест на майбутнє» 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с «Серцю не накажеш» 22.50 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.10 «Позиція» 23.40 Невідома України. Нариси нашої історії. Фільм «Трикутник смерті» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 «Ми українці» 00.30 Творчий вечір соліста Полтавської обласної філармонії І. Години 02.10 «Нічна мозаїка». (ЗА) 04.20 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.55 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 04.00 Полювання без зброї. 04.30 Стрілецький спорт. 04.45 Плaнета рибалки. 05.15 Поради професіоналів. 05.30 Слідопит. 05.45 Риболовля з Баком МакНілі. 06.05 Морське підводне полювання. 06.35 Сезон полювання. 07.05 Фотополювання. 07.35 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 08.00 Від нашого шефа. 08.15 Уроки рибного лову. 08.40 Особливості полювання на Русі. 09.10 Зброя для полювання. 09.40 Риболовля з Баком МакНілі. 10.05 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 10.35 Рибалка-експерт. 11.05 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 11.35 Я та мій собака. 12.05 На мисливській стежці. 12.35 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 13.00 Ласкаво просимо в джунглі. 13.40 Збройовий клуб. 14.10 Влучний постріл. 14.35 Сезон полювання. (16-18 лет) 15.05 Трофеї. 15.35 Прикладна іхтіологія. 16.05 Слідопит. 16.35 У світі риболовлі. 17.00 Планета мисливця. 17.30 Підводне полювання. 18.00 Поради професіоналів. 18.15 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 18.45 Збройові будинки Європи. 19.15 Як полювали наші діди. 19.45 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 20.15 Фотополювання. 20.45 Гірське полювання. 21.15 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.40 Риболовля з Баком МакНілі. 22.05 Сезон полювання. 22.35 Особливості полювання на Русі. 22.50 Мисливські традиції та етика. 23.05 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 23.35 У світі риболовлі. 00.00 Полювання з луком.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.15 «Спостерігач» 09.15 Х/ф «Вітальня, спальня, ванна» 10.30 «Правила життя» 10.55 Пишайся, град Петров! Зодчий Олександр Померанцев 11.25 Д/с «Музейні таємниці» 12.10 Т/с «Баязет» 13.00 Новини культури 13.10 «Уроки малювання з Сергієм Андріякою». «Риби» 13.40 Д/с «Спокушені Країною Рад» 14.20 Острови. Теодор Шумовський 15.05 Майстри фортепіанного мистецтва. Марія Жоао Піреш 15.55 Д/ф «Лімес. На кордоні з варварами» 16.10 Academia «Код людини в Древній Русі» 17.00 Новини культури 17.15 Головна роль 17.30 Абсолютний слух 18.15 «Правила життя» 18.45 «Відбитий у часі». «Головний магазин країни» 19.10 Д/ф «ГУМ» 20.00 Д/ф «Джордж Байрон» 20.10 Д/с «Музейні таємниці» 21.00 Д/с «Завтра не помре ніколи» 21.30 Новини культури 21.50 Х/ф «Неймовірна подорож Мері Брайант» 23.25 О.Дворжак. Слов’янські танці 23.55 «Спостерігач»


10

Барви

Кременчуцька Панорама № 4 (450) 23 січня 2014 року

www.panorama.pl.ua

Унікальна рослина ➢ Столітник на підвіконні ефективніший за пігулки в аптечці Домашнім лікарем здавна вважають алое або столітник, який росте на підвіконнях у багатьох оселях. У Ніни Богданової із с. Погреби Глобинського району алое росте вже 7 років. Вся родина за допомоги цієї рослини лікує нежить, ангіну, бронхіт, рани та порізи, рятується при укусах комах. Не дивно, адже алое має антисептичну та антибактеріальну дії. — Листя цієї квітки досить м’ясисте, тому при подряпинах, порізах чи неглибоких ранах достатньо розрізати його, промити, прикласти до ураженого місця і забинтувати. Це значно прискорить загоєння. При носових кровореклама

Алое позбавить від депресії та вилікує нежить

Ніна Богданова довіряє домашньому зеленому лікарю течах достатньо щодня впродовж 10-15 днів 1-2 рази перед прийомом їжі з’їдати шмато-

чок листя алое. Якщо утворився ячмінець, то промиті 2 листки столітника подрібнити в м’ясорубці, залити холодною кип’яченою водою в пропорції 1:10, настояти 6 годин та процідити. Цим настоєм протирати очі та робити примочки, поки ячмінець не пройде. При гастриті 1 ст. ложку соку алое розвести в солодкій воді та випити – тоді хвороба вщухне, – розповідає Ніна Григорівна. При нежитю свіжий сік столітника розводять водою у співвідношенні 1:10, закапують у кожну ніздрю 2-3 рази на день. Настоянка з алое чудово зміцнює імунітет, тонізує організм. Для ї ї п р и гот у ва н н я п от р і б н о

змішати 100 г соку алое, 200 г червоного виноградного вина (бажано домашнього) і 150 г меду, настоювати 7 діб у закритому посуді з темного скла. Перший тиждень приймати треба по 1 ч. ложці тричі на день, потім – місяць по 1 ст. ложці з такою ж періодичністю. Найбільш цінним за лікувальними властивостями є столітник, вік якого не менше 3-х років. Перед тим, як зрізати листя (довжиною не менше 15 см), рослину 2 тижні не поливають. Зрізане листя загортають у чорний папір і на 2 тижні кладуть в холодильник. Потім подрібнене листя заливають водою у співвідношенні 1:3,

через 1,5 години віджимають сік, фільтрують, після чого його можна вживати. Водяний настій з листя алое застосовують при подразненнях шкіри, вугровому висипі, для надто жирної шкіри. Для цього листя миють, пропускають через м’ясорубку і заливають водою у співвідношенні 1:5, потім настоюють годину. Тоді цю масу кип’ятять 2-3 хв., проціджують через два шари марлі й віджимають. Чайну ложку соку алое можна додати до будь-якого жирного крему – це поліпшить його тонізуючі властивості. Коли шкіра в’яла, добре протирати її соком алое, потім змащувати жирним кремом. (В. Коноваленко, фото автора)


Кременчуцька Панорама № 4 (450) 23 січня 2014 року

www.panorama.pl.ua

реклама

11


12

програма телепередач четвер Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 30 січня

інтер

новий канал

1+1

05.30, 23.40, 04.45 Т/с «Жінки на

06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30,

межі»

23.10 «ТСН»

06.15, 19.00 Т/с «Поки станиця

06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з

спить»

1+1»

07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00,

08.05 «Економічна правда»

12.00, 18.00 Новини

09.05 «Шість кадрів»

07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок

09.55 «Асі» (I)

з ІНТЕРом»

11.55 «Next-2 (Наступний-2)»

09.10, 12.20, 20.30 Т/с «Друге

12.55 «Next-2 (Наступний-2)»

дихання»

13.55 «Російські сімейні драми» 14.55, 15.50 Х/ф «Пончик Люся» (I)

13.00 Д/с «Слідство вели... з

16.45 «ТСН. Особливе»

Леонідом Каневським»

17.10 «Асі» (I)

14.00 «Судові справи»

20.15 на «1+1». «Шерлок - 3: Його

15.00 «Сімейний суд»

остання клятва» (II)

15.55 Т/с «Громадянка начальниця.

22.00, 04.15 Д/ф «Циганська кров»

Продовження»

23.25 Гебріел Бірн у драмі «Вікінги»

18.05 «Стосується кожного»

00.20 «Їхні звичаї»

20.00, 04.10 «Подробиці»

02.45 на «1+1». «Шерлок - 3: Його

01.35 Т/с «Своя правда»

остання клятва» (II) 05.15 «Телемагазин»

02.15 Х/ф «Ціна страху»

стб

трк Україна

05.30 «Дванадцятирічний Шерлок Холмс» 07.00 «Все буде добре!» 08.50, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 10.20 «Зіркове життя. Зіркові утриманки» 11.15 Х/ф «В»язень замку Іф» (I) 15.55 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 Х/ф «Пізнє каяття» (I) 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6» 03.05 Х/ф «Загальна терапія - 2» 04.00 Нічний ефір

06.00 Остаточний вердикт 07.00, 09.00, 17.00, 19.00 Події 07.30 Щиросерде зізнання 08.00 Т/с «Подружжя» (I) 09.10, 13.10, 17.25 Т/с «Слід» (I) 10.00, 20.00, 22.30 Т/с «Кордон слідчого савельєва» (I) 12.05 «Нехай говорять. Усе могло бути інакше» 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Сашка» (I) 19.20 «Говорить Україна» 22.00 Події дня 00.35 від творців «Сліду»! Т/С «Оса» 01.35 Х/ф «У дзеркала два обличчя» 03.40 Події дня 04.10 «Говорить Україна» 04.50 «Нехай говорять. Усе могло бути інакше» 05.40 Срібний апельсин

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 09.00 Вісник податкової адміністрації 09.15 Х/ф 10.30 Д/с 11.20 Телешанс 11.25 Х/ф 12.50 Т/с 14.15 Д/ф 15.10 М/ф для дітей 17.05 Телешанс 17.10 Д/ф 18.00 Х/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.40 Новини 22.55 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 07.20 «Тема дня» 07.50 «Ранок на «Лтаві». Продовження 09.30 «Полтавщина, співай!» 09.45 Невідома України. Нариси нашої історії. Ф.8 «Переможці непереможених» 10.00 Т/с «Серцю не накажеш» 10.45 «Зупинись і здивуйся» 10.56 «До речі...» 11.00 Д/ф «Будинки та химери Владислава Городецького» 11.30 «Три королі світового музичного Олімпу». Гала - концерт 13.35 «Шляхи, що ведуть до сердець» 14.40 «Тема дня» 15.00 «Фабрика ідей» 15.30 «Позиція» 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщино, співай!» 16.45 Мультфільм 17.10 «Тема дня» 17.30 «Відблиск» 17.45 «Народна служба порятунку 101» 18.00 «Виконавча влада: щоденні будні» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...». Апітерапія 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с «Серцю не накажеш» 22.50 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.10 «До чистих джерел» 23.40 Д/ф «Сашенька» 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 Концерт «Міленіум»

Мисливство та Рибальство 04.00 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 04.30 Рибалка-експерт. 05.00 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 05.30 Я та мій собака. 06.00 На мисливській стежці. 06.30 Сезон полювання. 07.00 Мисливські собаки. 07.30 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 07.55 Зброя для полювання. 08.25 Особливості полювання на Русі. 08.55 Риболовля з Дейвом Баремом. 09.20 Кльове місце. 09.50 Трофеї. 10.20 Прикладна іхтіологія. 10.50 Слідопит. 11.20 У світі риболовлі. 11.45 Планета мисливця. 12.15 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 12.40 Ласкаво просимо в джунглі. 13.25 Збройовий клуб. 13.55 Влучний постріл. 14.20 Сезон полювання. 14.45 Підводне полювання. 15.15 Поради професіоналів. 15.30 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 16.00 Збройові будинки Європи. 16.30 Як полювали наші діди. 17.00 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 17.30 Сезон полювання. 18.00 Особливості полювання на Русі. 18.15 Мисливські традиції та етика. 18.30 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 19.00 У світі риболовлі. 19.25 Смачна риболовля. 20.10 Зброя для полювання. 20.40 Сезон полювання. 21.10 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.35 Кльове місце. 22.05 Полювання без зброї. 22.35 Стрілецький спорт. 22.50 Плaнета рибалки. 23.20 Поради професіоналів. 23.35 Слідопит. 23.50 Риболовля з Баком МакНілі. 00.10 Морське підводне полювання. 00.40 Риболовля з Дейвом Баремом. 01.05 Особливості полювання на Русі. 01.35 Мисливські собаки. 02.05 Ласкаво просимо в джунглі. 02.50 Слідопит. 03.05 Влучний постріл. 03.30 Збройовий клуб.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.15 «Спостерігач» 09.15 Х/ф «Театр», «Електричний будинок», «Блідолиций» 10.20 Д/ф «Леся Українка» 10.30 «Правила життя» 10.55 Росія, любов моя! «Вечірня пісня калмиків» 11.25 Д/с «Музейні таємниці» 12.10 Т/с «Баязет» 13.00 Новини культури 13.10 «Уроки малювання з Сергієм Андріякою». «Лобстер» 13.40 Абсолютний слух 14.20 Більше, ніж любов. Джек Лондон і Ганна Струнська 15.05 Майстри фортепіанного мистецтва. Валерій Афанасьєв 16.05 Д/ф «Поль Гоген» 16.10 Academia «Код людини в Древній Русі» 17.00 Новини культури 17.15 Головна роль 17.30 Чорні діри. Білі плями 18.15 «Правила життя» 18.45 Д/ф «До ювілею Лариси Мальованої» 19.10 Д/ф «Стара Флоренція» 19.25 Культурна революція 20.10 Д/с «Музейні таємниці» 21.00 Д/с «Завтра не помре ніколи» 21.30 Новини культури 21.50 Х/ф «Крутий маршрут» 23.25 С. Рахманінов. Концерт N1 для фортепіано з оркестром 23.55 «Спостерігач»

ictv

06.10, 05.10 Teen Time 06.15, 06.55 Kids Time 06.20, 13.25 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35 Підйом 07.30, 19.55, 01.00 Погода 08.00 Т/с «Щоденник лікаря зайцевої» 09.00, 17.00 Т/с «Не родись вродлива» 10.00, 15.55 Т/с «Татусеві дочки» 14.55 Т/с «Друзі» 18.00, 20.35 Т/с «Вороніни» 19.00, 00.55 Репортер 19.20 Абзац! 20.00 Т/с «Супер Макс» 22.40 Х/ф «Блейд-2» 01.05 Х/ф «Блейд-3» 02.50 Служба розшуку дітей 02.55, 03.50 Зона ночі 03.00 Де ти, Україно? 03.55 Моя адреса - Соловки. Навіщо перекладати Вергілія 04.15 Жар-птиця 04.35, 05.00 Зона ночі Культура 04.40 Усмішник 05.05 Служба розшуку дітей 05.15 Пекельне побачення

нтн

04.00, 07.00, 10.00, 13.00, 01.00

05.15 Факти 05.45 Світанок

Новини

06.50 «Таксі»

04.05, 07.15 «Доброго ранку»

07.10 «Леся+Рома»

07.50 «Доброго здоров’ячка!»

07.45 Провокатор

08.35 «Жити здорово!»

08.45 Факти. Ранок

09.45 «Істина десь поруч»

09.15 Надзвичайні новини з

10.15 «Контрольна закупівля»

Костянтином Стогнієм 10.10 «Літєйний». 12.15 «Прокурорська перевірка». 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка». 14.55, 20.05 Х/ф «Шеф-2» 16.45 «Літєйний». 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм

10.50, 02.00 «Модний вирок» 12.00 Інші новини 12.20 «Зрозуміти. Пробачити» 13.15 «Час обідати!» 14.00 «Вони та ми» 15.00 «У наш час» 16.00 Вечірні новини 16.40, 00.05 «Наодинці з усіма» 17.45, 01.05 «Давай одружимося!»

22.00 «Прокурорська перевірка».

19.00 «Час»

00.10 «Двоє». (II)

19.30, 02.55 «Нехай говорять»

02.00 «Грозові ворота». 3 серія.

20.40, 21.40 Т/с «Ідеальний шлюб» 21.30 Нічні новини

Міні-серіал 02.50 «Крихітка на мільйон доларів».

к1

23.00 «Проти ночі»

тет

05.20 Т/с «Зовнішнє спостереження» 08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 «Засуди мене» 10.00 «До суду» 11.50 Т/с «Детективи» 12.50, 19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 12» 14.50, 17.00 Т/с «Лектор» 16.45, 19.00, 21.40, 02.20, 04.20 «Свідок» 22.00 Т/с «Призначений» (II) 23.00 Т/с «Рей донован» (II) 00.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» (II) 00.50 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю» (II) 01.40 Т/с «Дев’ять» (II) 02.50 «Реальні злочинці» 03.20 «Речовий доказ» 04.50 «Правда життя»

06.30 «TOP SHOP»

УТ-1

05.00 М/с «Сандокан» 05.50 Діловий світ. Агросектор

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20, 01.20, 04.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 23.20 Погода 06.20 Мультфільм 06.30 Доброго ранку, Україно! 06.35, 07.35 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Підсумки дня 09.30, 16.00 Т/с «Таємниця старого мосту» (I) 10.30 Т/с «Монтекрісто» (I) 11.30 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 18.55, 21.30 Діловий світ 12.25 Крок до зірок 13.15 Не вір худому кухарю 13.45 Т/с «Вічний поклик» (I) 15.10 Euronews 15.15 Діловий світ. Агросектор 15.30 «Секрети успіху» з Н.Городенською 17.00 Х/ф «Майор Вихор». 2 с. (I) 18.40 Фінансова перспектива 19.20 Про головне 19.40 Концертна програма «Музика нас з’єднала» 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.40 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00 Підсумки 23.25 На слуху 23.50 Від першої особи 00.10 Х/ф «Одного разу двадцять років потому» 01.40 Про головне 02.00 ТелеАкадемія 03.00 «Секрети успіху» з Н.Городенською 03.35 Околиця 04.15 Хто в домі хазяїн? 04.35 Книга.ua 04.55 Служба розшуку дітей

орт Україна

07.30 «Мультфільми» (I) 09.45 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 13.25 Т/с «Дикий ангел» (I) 15.00 «Орел і Решка» 16.00, 20.00 Т/с «Хто у домі господар» (I) 17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 «Велика різниця» 23.00 «ВусоЛапоХвіст» 00.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» (II) 00.50 «Нічне життя»

МЕГА 06.00 Д/ф «Хто живе на Місяці?» 06.30, 23.30 Загадки Всесвіту 07.30, 12.30 Жертви природи 08.30, 13.30 Таємниці Третього рейху 09.30, 18.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30, 15.30 В пошуках пригод 14.30, 21.30 Сучасні дива 16.30 Д/ф «Брати по Космосу» 17.30 В пошуках істини 19.30 Д/ф «Прибульці з минулого» 20.30 Д/ф «Космічні каскадери. З ризиком для життя» 22.30 Неймовірна Австралія 01.20 Небезпечні британці

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.15 Х/ф «Там, на невідомих доріжках» 12.05, 16.20 Х/ф «Жарт за жартом» 13.00, 03.15 Т/с «Клон» 14.40, 19.45 Т/с «Бажана» 17.15 Х/ф «Куди зник Фоменко?» 18.35 Х/ф «Романс про закоханих» 21.35 Х/ф «Один з нас» 23.20 Х/ф «І ти побачиш небо» 00.30 Х/ф «Коли я стану велетнем» 01.55 Х/ф «Тачанка з півдня» 04.45 Кіноляпи

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.20 Т/с «Слідаки» (I) 09.20 Х/ф «Блокада. 3 ч.» (I) 11.15 Х/ф «Нагородити посмертно» (I) 12.55 «Морські прибульці» 13.55 «Біологія життя» 14.55 «Погоня за швидкістю» 15.50 «Середній танк Т-34» 16.05 «Близький бобардувальник СУ-2» 16.15 «Важка самохідна установка СУ-152а» 16.25 Х/ф «Торпедоносці» (I)

нтв-світ 04.00 «НТВ зранку» 06.10 Т/с «Рубльовка.Live» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сьогодні 08.25 Дачна відповідь 09.25 «Медичні таємниці» 10.00 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів-9» 11.35 «До суду» 12.35 Суд присяжних 13.35, 16.35 Огляд. Надзвичайна подія 14.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 15.40 «Справа лікарів» 17.30, 01.30 «Прокурорська перевірка» 18.35, 02.40 «Говоримо і показуємо» 19.25 Т/с «Хмуров» 21.15 «Сьогодні. Підсумки» 21.40 Т/с «Людина нізвідки» 23.35 Т/с «Брат за брата-2» 03.30 «І знову здрастуйте»

тоніс

ртр - планета

06.00 Телепузики 06.30 Малята-твійнята 07.20 М/с «Лалалупси» (I) 07.45 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 09.00 Ералаш 09.40 Країна У 10.40 Одна за всіх 12.05 Т/с «Ксена - принцесавоїн» (I) 13.50 Моду народу 15.40 Я права 16.35 Королева балу 17.45 Від пацанки до панянки 19.00 Моду народу 19.55 Т/с «Два батька і два сина» 20.55 Країна У 21.55 6 кадрів 23.25 Т/с «Секс і місто» (II) 00.25 Одна за всіх 01.15 Т/с «Закрита школа» (II) 02.00 Т/с «Кремлівські курсанти» 02.45 З ночі до ранку

06.00 «Таке спортивне життя. Олена Вітриченко» 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 09.00 Злочин століття 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Костя Цзю. Бути першим 12.45 «Алло, адвокате!» 13.20 «Україна-Європа: маятник Фуко» 14.00 НЛО: факти і фальсифікація 15.15 «Соціальна економіка» 16.20 Дикі зірки 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний статус» 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Злочин століття 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Колишні дружини 22.40 «Економічний пульс» 22.45 НЛО: факти і фальсифікація 00.00 Дикі зірки 00.45 Х/ф «Солодкий трепет» (III) 02.10 Х/ф «Океан мрії» (III)

06.00 «Ранок Росії» 10.05, 16.10, 00.35 Новини культури 10.20 «Космічний камікадзе. Кут атаки Георгія Берегового» 11.05 «Про найголовніше» 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 12.25, 15.10, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.40 «Особливий випадок» 13.25 Т/с «Господиня моєї долі» 14.10 Т/с «Зозуля» 15.25, 03.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.20 «Мрії про себе іншу. Марина Нейолова» 16.55 «Aсademia». «Микола Лєсков - життя і спадщина» 18.40 Т/с «Шеф поліції» 19.30 «Прямий ефір» 20.30, 04.25 Т/с «Дві зими і три літа» 22.10 Т/с «Таємниці слідства» 23.00 «Двобій» 01.00 Т/с «Мур»

18.30 Новини 2+2 19.00 Т/с «Лінійний відділ» (I) 20.00 «Облом UA. Новий сезон» 20.30 «Нове Шалене відео» 21.00 «ДжеДАІ» 21.20 Х/ф «Брати Грімм» (II) 23.35 Х/ф «Найманець» (II) 01.20 Х/ф «Афганські лицарі» (III) 02.55 Х/ф «Двійник» (I)

цевої»

11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір»

11.00 «Пригоди жовтої валізки» коме-

12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для

дія

родини»

12.50 Х/ф «Дівчина та смерть» 15.00 Х/ф «Волошки для Василіси» 17.00 «Скарби О.К.» комедія 19.00 «Душка» трагікомедія

13.15 М/ф «Терем-теремок» 16.55 «Архіви історії» 17.30 Х/ф «Счастливчик Люк»

К2

21.05 Х/ф «Будинок»

19.05 «Світ мандрів»

23.25 Х/ф «Листа до Ельзи»

21.05 «На сон грядущим»

05.20, 00.40 Світ зірок 06.00 Іноземна кухня 06.45 Телемагазин 07.35, 13.20, 21.00 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30 Квадратний метр 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.15, 19.00 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 20.00 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Любов як любов» (I) 22.45 Дивовижний дизайн 23.40 Незіркове дитинство 01.25 Колір Ночі

01.40 «Не ходіть, дівчата, заміж»

21.15 Х/ф «Боги речного мира»

комедія

00.50 «Телечат»

03.00 «Заза» комедія

01.50 «Три кольори часу»

Футбол

02.20 «Культурний простір»

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Розклад доль» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Діти ванюхіна» 11.00 Х/ф «Честь самурая» 13.00, 18.00 Т/с «Дорога моя людина» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Самозванці» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Спорт» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 02.00 Х/ф «Остання втеча»

TV1000 Kino 05.00 «Варвара краса - довга коса» казка 07.00 «Три богатирі і Шамаханська цариця» мультфільм 08.50 Х/ф «Кружляння в межах кіль-

07.00, 13.00, 18.00 Новини 07.15 «АПЛ. Клуби». «Вест Бромвіч» 07.30, 09.20, 11.10, 13.15, 16.05,

02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити»

18.40, 01.00, 02.50, 04.40 Кубок

04.35 «Акваскоп»

Іспанії. 1/4 фіналу. 1-й матч

04.55 «Кінопроектор»

15.05 «Тисяча та один гол»

05.10 «Винна карта»

18.10, 06.30 «Світ англійської прем’єр-ліги»

ТРК «Київ»

20.25 «Bundesliga Special». Трену-

06.00, 09.25, 11.15, 17.30 «Мульт-

вальні збори 20.55, 22.55 Кубок Іспанії. 1/4 фіналу. 1-й матч. Пряма трансляція

Київська Русь

ляндія» 07.10, 17.10 «Київ музика» 08.00, 08.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25, 01.50, 03.45

06.00, 07.00, 08.05, 15.55, 05.30

«Столичні телевізійні новини»

«Повернення кота Сметанкіна»

08.25, 19.25, 04.10 «Столиця»

06.25 «День ангела»

10.15 «Повнота радості життя»

06.30, 08.45, 12.00, 13.05 «Бабуся-

13.20, 23.25, 05.00 «Громадська при-

антикризис» 06.40, 08.30 «Заміський будинок» 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город» 07.40, 12.30 «Здоровье» 08.00, 16.50 «Погода»

ймальня» 15.10, 20.00 Т/с «Шляхи індії» (I) 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта»

08.50, 19.30 Х/ф «Приключения

18.00, 22.00, 00.50 «Клуб гумору»

молодого Индианы Джонса»

21.25, 04.35 «Прогулянки містом»

10.30 «Магія природи»

02.15 «Служба порятунку»


програма телепередач

п’ятниця Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер

новий канал

1+1

05.30 Т/с «Жінки на межі»

06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 05.35 «ТСН»

06.15, 19.00 Т/с «Поки станиця

06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з

спить»

1+1»

07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00,

08.05 «Економічна правда»

12.00, 18.00 Новини

09.05 «Шість кадрів»

07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок

09.55 «Асі» (I)

з ІНТЕРом»

11.55 «Next-2 (Наступний-2)» (I)

09.10, 12.20 Т/с «Друге дихання» 13.00, 04.50 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським»

12.55 «Next-2 (Наступний-2)» (I) 13.55 «Російські сімейні драми» 14.55, 15.50 Х/ф «Пончик Люся» (I)

14.00 «Судові справи»

16.45 «ТСН. Особливе»

15.00 «Сімейний суд»

17.10 «Асі» (I)

15.55, 18.05 Т/с «Громадянка

20.15 «Вечірній Київ «

начальниця. Продовження»

22.10 Анна Феріс і Роуз Бірн у

20.00 «Подробиці»

комедії «Даю рік» (II)

20.30 Т/с «Земляк»

00.05 Гебріел Бірн у драмі «Вікінги»

02.10 Х/ф «Леді зникає»

00.55 «Їхні звичаї»

03.35 Д/ф «Висоцький. От і

03.15 Анна Феріс і Роуз Бірн у

збувається все, що проро-

комедії «Даю рік» (II)

читься...»

04.45 «ТСН. Особливе» 05.10 «Телемагазин»,

04.20 Подробиці

стб

трк Україна

05.45 Х/ф «Американська дочка» 07.20 Х/ф «Кардіограма кохання» 09.05, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 10.45 Х/ф «Скарлет» (I)

06.00 Остаточний вердикт

08.30 Ранковий «Свідок»

08.00 Т/с «Подружжя» (I)

09.00 Т/с «Вулиці розбитих ліх-

09.10, 14.10, 17.20, 22.30 Т/с «Слід» (I)

«Танцюють всі!-6» 22.00 «Вiкна-Новини»

льєва» (I) 16.00, 03.45 Критична точка 19.20 «Говорить Україна» 21.00 ! Історія криміналістики 22.00 Події дня 23.20 від творців «Сліду»! Т/С

22.25 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6» 00.00 Х/ф «Загальна терапія - 2»

тарів - 2» 12.45 Т/с «Вулиці розбитих ліхта-

10.00 Т/с «Кордон слідчого саве-

18.00 «Вiкна-Новини» 20.00 «Національне талант-шоу

ження»

07.30 Щиросерде зізнання

«Оса» 01.30 Х/ф «Раптова смерть» (II)

рів - 12» 14.50, 17.00 Т/с «Лектор» 16.45 Свідок 19.00, 03.25 «Свідок»

06.30 «TOP SHOP» 07.30 «Мультфільми» (I) 09.45 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 13.25 Т/с «Дикий ангел» (I) 15.00 «Орел і Решка» 16.00 Т/с «Хто у домі господар» (I) 17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка»

22.00 Х/ф «Шостий день»

20.00 «КВН- 2013»

02.00 Т/с «Слідство веде да вінчі» (I)

03.15 Події дня

23.40 «ВусоЛапоХвіст» 00.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» (II)

04.05, 07.15 «Доброго ранку»

06.10 Т/с «Рубльовка.Live»

07.50 «Доброго здоров’ячка!»

08.00, 11.00, 14.00, 17.00

09.45 «Істина десь поруч»

08.25 «Очна ставка»

10.15 «Контрольна закупівля»

09.25 Рятувальники

10.50 «Модний вирок»

09.55 Т/с «Вулиці розбитих

12.20 «Зрозуміти. Пробачити»

11.35 «До суду»

13.15 «Час обідати!»

12.35 Суд присяжних

14.00 «Вони та ми»

13.35, 16.35 Огляд. Надзвичайна

16.00 Вечірні новини

вердикт»

17.45 «Людина і закон»

15.40 «Справа лікарів»

19.00 «Час»

17.35 «Прокурорська перевірка»

19.30 «Поле чудес»

18.45 «Говоримо і показуємо»

20.40 Новий рік на Першому

19.40 Х/ф «Іванко»

23.05 Х/ф «Мисливець»

21.45 «Життя як пісня: Стас Пьєха»

01.00 Х/ф «Гонка з

22.55 Т/с «Брат за брата-2»

переслідуванням» 02.25 Х/ф «Шанс»

06.00 Телепузики 06.30 Малята-твійнята 07.20 М/с «Лалалупси» (I) 07.45 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 09.00 Ералаш 09.50 Країна У 10.50 Одна за всіх 12.15 Т/с «Ксена - принцесавоїн» (I) 14.00 Моду народу 15.50 Я права 16.45 Королева балу 17.55 Від пацанки до панянки 19.00 Ікона стилю 20.10 Х/ф «Гарфілд» (I) 21.40 6 кадрів 22.25 Смішніше, ніж кролики 23.25 Т/с «Секс і місто» (II) 00.25 Одна за всіх 01.15 Т/с «Закрита школа» (II) 02.00 Т/с «Кремлівські курсанти» 02.45 З ночі до ранку

00.50 «Нічне життя»

УТ-1

МЕГА

К2

Футбол

17.30 Х/ф «Боги речного мира»

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20, 01.20, 04.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 23.15 Погода 06.20 Мультфільм 06.30 Доброго ранку, Україно! 06.35, 07.35 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.20 Тема дня 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.40 Країна on line 07.45 Гість студії 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Підсумки дня 09.30, 15.50 Т/с «Таємниця старого мосту» (I) 10.30 Т/с «Монтекрісто» (I) 11.30 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 18.55, 21.30 Діловий світ 12.25 «Віра. Надія. Любов» 13.25 Українського роду 13.45 Т/с «Вічний поклик» (I) 15.15 Euronews 15.20 Діловий світ. Агросектор 15.30 Хто в домі хазяїн? 16.50 Х/ф «Майор Вихор». 3 с. (I) 18.35 Фінансова перспектива 19.20 Фестиваль гумору «Умора» 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.40 Фольк-music 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі 23.00 Підсумки 23.20 На слуху 23.45 Від першої особи 00.10 Х/ф «Білявка за рогом» 01.40 Хіт-парад «Національна двадцятка» 02.50 Фольк-music 03.55 Служба розшуку дітей 04.15 Хто в домі хазяїн? 04.30 Книга.ua 04.55 Служба розшуку дітей 05.00 М/с «Сандокан» 05.50 Діловий світ. Агросектор

06.00 Д/ф «Яків Блюмкін» 06.30, 23.30 Загадки Всесвіту 07.30, 12.30 Жертви природи 08.30, 13.30 Таємниці Третього рейху 09.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30, 15.30 В пошуках пригод 14.30, 21.30 Сучасні дива 16.30 Д/ф «Перші НЛО» 17.30 В пошуках істини 18.30 Наука.ua 19.30 Д/ф «Заручники Всесвіту» 20.30 Д/ф «Мій батько - академік Сахаров» 22.30 Неймовірна Австралія 01.20 Містична Україна

05.20, 00.40 Світ зірок 06.00 Іноземна кухня 06.45 Телемагазин 07.35, 13.20, 21.00 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30 Квадратний метр 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.15, 19.00 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 20.00 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Любов як любов» (I) 22.45 Дивовижний дизайн 23.40 Незіркове дитинство 01.25 Колір Ночі

07.00, 13.00, 18.00 Новини 07.15 «АПЛ. Клуби». «Ліверпуль» 07.30, 09.20, 11.10, 13.45, 15.35, 19.40, 23.25, 04.55 Кубок Іспанії. 1/4 фіналу. 1-й матч 13.15 «Світ англійської прем’єр-ліги» 17.30 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 18.10 Чемпіонат Італії. Preview 18.40 Чемпіонат Іспанії. Preview 19.10 Чемпіонат Німеччини. Preview 21.25 Чемпіонат Німеччини. «Борусія» (Мін.) - «Баварія». Пряма трансляція 01.15 Чемпіонат Іспанії 03.05 Чемпіонат Німеччини. «Борусія» (Мін.) - «Баварія» 06.45 «АПЛ. Клуби». «Вест Гем»

19.05 Х/ф «Девять королев»

Київська Русь

06.00, 09.25, 11.15, 17.30 «Мульт-

06.00, 07.00, 15.55, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 08.45, 12.00, 13.05 «Бабусяантикризис» 06.40, 08.30 «Заміський будинок» 06.50, 08.35 «Сад, город» 08.25, 12.30, 17.00 «Popurri» 08.50 Х/ф «Приключения молодого Индианы Джонса» 10.35 «Магія природи» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 12.40 М/ф «Федорино горе» 13.15 М/ф «Жил-был Пес» 16.25 «Кіноклуб «Покров «Этот хрупкий чарующий мир» 17.05 М/ф «Ивашка из дворца пионеров»

ляндія»

06.00 Мультфільми (I) 07.20 Т/с «Слідаки» (I) 09.20 Х/ф «Блокада. 4 ч.» (I) 10.35 Х/ф «Торпедоносці» (I) 12.50 «Маски-шоу» 14.50 «Облом UA. Новий сезон» 16.20 Х/ф «Мужність під вогнем» (I) 18.30 Новини 2+2 19.00 Х/ф «Брати Грімм» (II) 21.15 Х/ф «Близькі вороги» (II) 23.00 Х/ф «Фар Край» (III) 01.00 Х/ф «Поїзд далі не йде» (III) 02.15 Х/ф «Богдан-Зіновій Хмельницький» (I)

TV1000 Kino 05.00 Х/ф «Волошки для Василіси» 07.00 «Карлик Ніс» мультфільм 09.00 «Заза» комедія 11.00 Х/ф «Рік собаки» 13.25 Х/ф «Русалка» 15.20 «Реальний тато» комедія 17.00 Х/ф «Горобиновий вальс» 19.00 «Побачення» комедія 20.50 «Ялинки 2» комедія 22.50 «Ржевський проти Наполеона» комедія 00.40 Х/ф «Російський трикутник» 03.00 «На дотик» трагікомедія

21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Полеты во сне и наяву» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити» 04.35 «Акваскоп» 05.00 «Школа виживання»

ТРК «Київ»

07.10, 17.10 «Київ музика» 08.00, 08.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25, 01.50, 03.45 «Столичні телевізійні новини» 08.25, 19.25, 04.10 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 20.00 Т/с «Шляхи індії» (I) 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 18.00, 22.00, 00.50 «Клуб гумору» 21.25, 04.35 «Гаряча лінія «102» 02.15 «Прогулянки містом»

14.30 «Суд присяжних. Остаточний

16.40 «Чекай на мене»

04.25 «Речовий доказ»

2+2

подія

15.00 «У наш час»

06.00 Срібний апельсин

05.45 Радянські мультфільми 10.20 Х/ф «Сильна особистість з 2 «А» 11.30, 15.45 Х/ф «Жарт за жартом» 12.25, 02.35 Т/с «Клон» 16.40 Х/ф «Лівша» 18.15 Х/ф «Коли я стану велетнем» 19.45 Т/с «Бажана» 21.25 Х/ф «Ловкач і Хіппоза» 22.50 Х/ф «Алегро з вогнем» 00.20 Х/ф «Рік собаки» 01.30 Х/ф «Романс про закоханих» 04.05 Кіноляпи

ліхтарів-9»

12.00 Інші новини

02.55 Нічний ефір

Enter-фiльм

Сьогодні

08.35 «Жити здорово!»

03.55 «Реальні злочинці»

06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Розклад доль» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Діти ванюхіна» 11.00 Х/ф «Остання втеча» 13.00, 18.00 Т/с «Дорога моя людина» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Самозванці» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Спорт» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 02.00 Х/ф «З того часу, як ми разом»

нтв-світ 04.00 «НТВ зранку»

04.30 «Говорить Україна»

RTVI

13

04.00, 07.00, 10.00, 13.00 Новини

тет

19.30 Х/ф «Консерви» 00.10 Х/ф «Охоронець» (II)

орт Україна

05.10 Служба розшуку дітей 05.15 Факти 05.45 Світанок 06.50 «Таксі» 07.10 «Леся+Рома» 07.50 Стоп-10 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Літєйний». 12.15 «Прокурорська перевірка». 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка». 14.50, 20.05 Х/ф «Шеф-2» 16.45 «Літєйний». 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.00 «Прокурорська перевірка». 00.10 «Родич». (II) 02.00 «Грозові ворота». Фінал. Мінісеріал 02.50 «Справа честі». (II) 04.25 Стоп-10

к1

05.20 Т/с «Зовнішнє спостере-

07.00, 09.00, 17.00, 19.00 Події

ictv

06.10 Teen Time 06.15, 06.55 Kids Time 06.20, 13.25 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35 Підйом 07.30, 19.55, 00.55 Погода 08.00 Т/с «Щоденник лікаря зайцевої» 09.00, 17.00 Т/с «Не родись вродлива» 10.00, 18.00, 20.35 Т/с «Вороніни» 14.55 Т/с «Друзі» 15.55 Т/с «Татусеві дочки» 19.00, 00.50 Репортер 19.20 Абзац! 20.00 Т/с «Супер Макс» 22.40 Х/ф «Блейд-3» 01.00 Х/ф «13 привидів» (II) 02.30 Т/с «Пан ам» 03.05, 04.15, 05.05 Зона ночі 03.10 Зима надії 03.35 Драма на дві дії 04.20 Під знаком біди 05.10 Драй Хмара останні сторінки 05.35 Зоря вечірняя 05.45 Зона ночі Культура 05.50 Іван Франко

нтн

31 січня

00.50 «Школа лихослів’я» 01.35 Т/с «Таксистка-4»

тоніс 06.00 «Таке спортивне життя. Інна Бочарова» 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 09.00 Злочин століття 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Колишні дружини 12.45 «Соціальний статус: ваші права і пільги» 13.30 «Цивілізація Incognita» 14.00 НЛО: факти і фальсифікація 15.15 «Соціальна економіка» 16.20 Дикі зірки 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 «Алло, адвокате!» 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Злочин століття 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Білка, Стрілка та інші... 22.40 «Економічний пульс» 22.45 Правдиві історії 00.00 Дикі зірки 00.30 «Вихідний, після опівночі» 01.15 Х/ф «Перші 9 1/2 тижнів» (III)

ртр - планета 06.00 «Ранок Росії» 09.55 «Вся Росія» 10.05, 16.10, 00.10 Новини культури 10.20 «Убивці з космосу» 11.15 «Про найголовніше» 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 12.15 Щоденник Сочі 2014 12.25, 15.10, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.40 «Особливий випадок» 13.25 Т/с «Господиня моєї долі» 14.10 Т/с «Зозуля» 15.25, 03.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.20 «Генії та лиходії». Борис Савінков 16.55 «Aсademia». «Математичні етюди» 18.40 «Сміятися дозволяється» 19.30 «Прямий ефір» 20.30, 04.25 Т/с «Дві зими і три літа» 22.05 «Живий звук» 23.30 «Змісти Бориса Гребєнщикова»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.50 Х/ф 10.15 Д/ф 11.05 Телешанс 11.10 Х/ф 13.05 Д/с 13.45 Х/ф 15.15 М/ф для дітей 16.40 Телешанс 16.45 Х/ф 18.30 Д/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Пульс влади 21.00 Телешанс 21.05 Денс-рулетка: Red-шоу 21.50 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.10 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 07.20 «Тема дня» 07.50 «Ранок на «Лтаві». Продовження 09.30 «Полтавщина, співай!» 09.45 Невідома Україна. Нариси нашої історії». Ф.9 «Зустріч світів» 10.00 Т/с «Серцю не накажеш» 10.45 «Зупинись і здивуйся» 10.56 «До речі...» 11.00 Д/ф «Друг мій Льонька» 11.30 «В гостях у Гоголя». Вистава Полтавського українського академічного музично - драматичного театру ім. М. Гоголя «Шинель» 14.00 «Квіти на зиму» 14.30 Мультфільм 14.40 «Тема дня» 15.00 «Захисник Вітчизни - рятувальник» 15.30 Мультфільм 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщино, співай!» 16.45 «Разом» 17.10 «Тема дня» 17.30 «Зустріч для вас». В. Голубничий 18.00 «Право і обов’язок» 18.26 «Урок... для батьків» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Культурний простір» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Виконавча влада: щоденні будні» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Уроки історії». Школи Полтави 23.30 «Культура - 21» 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 Д/ф «Нічна мозаїка» 01.20 Концерт муніципального духового оркестру 02.40 «Нічна мозаїка». (ЗА) 05.20 «Концерт класичної музики»

Мисливство та Рибальство 04.00 Трофеї. 04.30 Від нашого шефа. 04.45 Прикладна іхтіологія. 05.15 Слідопит. 05.45 У світі риболовлі. 06.10 Планета мисливця. 06.40 Історії полювання від Павла Гусєва. 06.55 Сезон полювання. 07.25 Під водою з рушницею. 07.55 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 08.20 Довговухе надбання Росії. Російський мисливський спанієль. 08.45 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 09.15 На мисливській стежці. 09.45 Моточовни. 10.15 Підводне полювання. 10.45 Поради професіоналів. 11.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 11.30 Збройові будинки Європи. 12.00 Як полювали наші діди. 12.30 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 13.00 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 13.25 Збройовий клуб. 13.55 Влучний постріл. 14.20 Гірське полювання. 14.50 Сезон полювання. 15.20 Особливості полювання на Русі. 15.35 Мисливські традиції та етика. 15.50 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 16.20 У світі риболовлі. 16.45 Смачна риболовля. 17.30 Полювання без зброї. 18.00 Стрілецький спорт. 18.15 Плaнета рибалки. 18.45 Поради професіоналів. 19.00 Слідопит. 19.30 Морське підводне полювання. 20.00 На мисливській стежці. 20.30 Сезон полювання. 21.00 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.25 Під водою з рушницею. 21.55 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 22.25 Рибалка-експерт. 22.55 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 23.25 Я та мій собака. 23.55 На мисливській стежці.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.20 Х/ф «Щасливі гарніші» 10.10 Д/ф «Троїцький монастир у Сергієвому Посаді» 10.30 «Правила життя» 10.55 Листи з провінції. Село Червоний Яр (Астраханська область) 11.25 Т/с «Баязет» 13.00 Новини культури 13.10 «Музика і кіно: в пошуках місця зустрічі» 13.50 «Квиток у Великий.» 14.30 Д/ф «Лариса Мальована» 15.05 Майстри фортепіанного мистецтва. Денис Мацуєв 16.05 «Silentium». Доля Великої княгині Єлизавети Федорівни Романової 17.00 Новини культури 17.15 Шукачі «Справа Салтичихи» 18.05 Х/ф «Нерухома гроза» 19.30 Лінія життя. Альона Бабенко 20.25 Д/с «Музейні таємниці» 21.15 Новини культури 21.35 Х/ф «Кухар, злодій, його дружина і її коханець» 23.50 М/ф «І сміх і гріх» 23.55 Шукачі «Справа Салтичихи» 00.40 Д/ф «Троїцький монастир у Сергієвому Посаді»


14

програма телепередач субота Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 1 лютого

інтер 06.15 Т/с «Поки станиця спить» 07.00 Х/ф «Не може бути» 08.55 «Школа доктора Комаровського» 09.45 Х/ф «Життя після життя» 11.45 Х/ф «Найчарівніша та найпривабливіша» 13.15 «Міжнародний фестиваль гумору «Юрмала» 16.00 Х/ф «Мамина любов» 18.00, 20.30 Т/с «Я буду чекати тебе завжди» 20.00 «Подробиці» 22.30 Т/с «Квіти зла» (II) 02.00 Подробиці 02.30 Т/с «Земляк» 04.45 Д/ф «Висоцький. Останній рік»

стб

06.20 «Світське життя» 07.00 Квартирна лотерея «Хто там?» 08.05 Дісней! «Король Лев. Тімон і Пумба» (I) 08.30 Дісней! «Король Лев. Тімон і Пумба» (I) 08.55 Мультфільм «Енгрі бердс» (I) 09.05 «Маша і ведмідь» (I) 09.25 Людмила Артем’єва і Анатолій Васильєв у комедії «Свати - 1» 10.45 Людмила Артем’єва і Анатолій Васильєв у комедії «Свати - 1» 12.05 Тетяна Кравченко і Федір Добронравов у комедії «Свати - 2» (I) 13.20 Тетяна Кравченко і Федір Добронравов у комедії «Свати - 2» (I) 14.30 «Новорічний Вечірній квартал» 18.30 «Розсміши коміка - 4» 19.30 «ТСН» 20.00 «Вечірній квартал» 22.10 Х/ф «Троє і сніжинка» (I) 00.25 Х/ф «В ім’я короля» (II) 02.30 Арчіл Гоміашвілі і Сергій Філіппов у комедії Леоніда Гайдая «Дванадцять стільців» 05.05 «Телемагазин» 05.20 Мультфільм (I)

трк Україна

05.40 Х/ф «Бережіть чоловіків» (I) 06.55 «Караоке на Майдані» 07.50 «Їмо вдома» 09.00 «Все буде смачно!» 09.50 «ВусоЛапоХвіст» 10.15 Х/ф «Бінго-Бонго» (I) 12.30 «Національне талант-шоу

07.00, 19.00, 03.20 Події 07.10, 08.10 Т/с «Інтерни» (I) 10.00 Один за сто годин 11.00 Т/с «Щастя є» (I) 15.00, 19.20 Т/с «Шлях в порож-

«Танцюють всі!-6»

нечу» (I)

16.05 Х/ф «Операція «И» та інші пригоди Шурика» (I)

пропив» (I)

21.45 Х/ф «Не підганяй кохання»

Петро арапа одружив» (I) 01.40 Х/ф «Кардіограма кохання»

00.15 Х/ф «Свої діти» (I) 02.00, 03.40 Х/ф «Лабіринти

03.10 Нічний ефір

неправди» (II)

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 Т/с 09.00 Пульс влади 09.20 Х/ф 10.50 Д/с 11.15 Денс-рулетка: Red-шоу 11.55 Телешанс 12.05 Х/ф 13.40 Д/с 14.30 М/ф для дітей 15.55 Вітаємо Вас! 16.15 Телешанс 16.40 Т/с 18.05 Х/ф 19.35 Телешанс 19.45 День за днем 20.30 Телешанс 20.35 Спати пора 20.45 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.20 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.02 Молитва за Україну 07.04 ПТН 07.35 Новини. Кременчук 07.50 «Ранок на «Лтаві». Дайджест 08.45 «Діти» 09.00 «Зустріч для вас». В. Голубничий 09.26 Х/ф «Веселі хлоп’ята» 11.00 Дитяча година зі студією «Разом» 12.00 «Літературні читання» 12.20 «Різдвяний янгол - 2013». Конкурс - казка 13.45 Мультфільм 14.00 «Культура - 21». Німецька хвиля 14.30 «Україна. Полтавщина. Світ: вікно в Америку» 15.00 «Культурний простір» 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщино, співай!» 16.45 Мультфільм 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «Телетижневик» 20.00 «Уроки історії». Школи Полтави 20.30 «Вектори духовності» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Концерт Полтавської обласної філармонії 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 Ювілейний концерт Українського народного хору «Калина» 01.50 «Нічна мозаїка». (ЗА) 03.20 Концерт «Весна прийшла». Н. Бучинської 05.20 «Нічна мозаїка». (ЗА) 06.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 04.00 Прикладна іхтіологія. 04.30 Полювання з Леонідом Костюковим. 05.00 Влучний постріл. 05.25 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 05.55 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 06.25 Кльове місце. 06.55 Тропа рибалки. 07.25 Особливості полювання на Русі. 07.55 Зброя для полювання. 08.25 На мисливській стежці. 08.55 Рибальські подорожі. 09.50 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 10.15 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 10.45 Як полювали наші діди. 11.15 Сезон полювання. 11.45 Влучний постріл. 12.10 Збройові будинки Європи. 12.40 Морське підводне полювання. 13.10 Світові риболовлі. 13.40 Особливості полювання на Русі. 14.10 Школа нахлиста Ніка Харта. 14.45 Під водою з рушницею. 15.15 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 15.45 Прикладна іхтіологія. 16.15 Полювання з Леонідом Костюковим. 16.45 Мисливські традиції та етика. 17.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 17.30 Рибальський гід. 18.00 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 18.25 Підводне полювання. 18.55 Від нашого шефа. 19.10 Влучний постріл. 19.35 На мисливській стежці. 20.05 Рибальські подорожі. 21.00 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 21.30 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 22.00 Як полювали наші діди. 22.30 Збройові будинки Європи. 23.00 Полювання з Леонідом Костюковим. 23.30 Річками Росії. 00.00 Фанати Ебро. 00.30 Полювання з Баком МакНілі. 00.50 Кльове місце. 01.20 Тропа рибалки. 01.50 Особливості полювання на Русі. 02.20 Зброя для полювання. 02.50 Нахлист. 03.20 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 03.50 Історії полювання від Павла Гусєва.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Біблійний сюжет 08.35 Х/ф «Дорослі діти» 09.50 Велика родина. Григорій Остер 10.45 Пряниковий будиночок «Під покровом ангелів» 11.10 М/ф «Мауглі» 12.50 Пишайся, град Петров! Петергоф. Великий палац 13.20 Вистава «Весілля Кречинського» 15.55 Д/ф «Танець воїнів племені водаабе» 16.50 «Романтика романсу» 17.45 Х/ф «Живе такий хлопець» 19.20 Борис Гребєнщиков і гурт «Акваріум» 20.55 Х/ф «Листівки з краю безодні» 22.45 Джем-5. Чік Коріа і Боббі Макферрін 23.45 М/ф «Дарую тобі зірку» 23.55 Легенди світового кіно. Георгій Юматов 00.25 «Звичайний концерт» 00.50 Д/ф «Поль Гоген»

ictv

орт Україна

06.45, 05.35 М/с «Джуманджи»

05.00 Факти

08.10 М/с «Том і Джеррі»

05.30 Світанок

10.00 Файна Юкрайна

06.50 Замочені

12.00 Уральські пельмені

08.00 Легкі гроші 08.30 Розіграш

14.10 Т/с «Вороніни»

08.55 Зірка YouTube

18.00 М/ф «Пригоди Тінтіна» 20.10 Х/ф «Парк Юрського періоду»

10.00 Дача 10.40 Так$і

22.50 Х/ф «13 привидів» (II)

11.05 Х/ф «Зустрічна течія»

00.45 Вже котрий день

18.45 Факти. Вечір

01.50 Х/ф «Корабель-привид» (III)

19.00 Надзвичайні новини. Підсумки

03.15, 04.15 Зона ночі

з Костянтином Стогнієм

03.20 Благословляю і молюся

19.55 «Привіт від «Катюші». Міні-

03.45 Митрополит Дмитро Могила

серіал

04.20 Вище неба

23.50 «Грозові ворота». Міні-серіал

04.50 Зона ночі Культура

03.30 «Сказ про Федота-стрільця».

04.55 Бистроплинний сон

05.10 Про-Ziкаве.ua

нтн

к1

04.00, 08.00, 10.00 Новини 04.10 «Генії та лиходії» 04.35 Х/ф «Дивовижний характер» 06.00 «Грай, гармонь улюблена!» 06.40 «Смешарики. Нові пригоди» 06.50 «Розумниці й розумники» 07.45 «Слово пастиря» 08.15 «Смак» 08.55 «Леонід Ярмольник. «Я - щасливчик!» 10.15 «Ідеальний ремонт» 11.25 «Льодовиковий період» 14.45 «Голлівудські мрії Родіона Нахапетова» 16.00 Вечірні новини 16.15 «Угадай мелодію» 17.00 «Хвилина слави. Шлях на Олімп!» 19.00 «Час» 19.20 Володимир Висоцький. «Своя колія» 21.15 Х/ф «Десь» 23.15 Х/ф «Світ Кормана» 01.00 Х/ф «Хто стукає в мої двері...» 02.30 Х/ф «Маленькі трагедії. Кам’яний гість»

тет

04.45 Т/с «Лектор»

06.30 «TOP SHOP»

07.50 Т/с «Вулиці розбитих ліх-

07.30 «Мультфільми» (I)

04.05 «Речовий доказ»

03.05 «Нічне життя»

06.00 М/ф «Як козаки...» (I) 07.30 Малята-твійнята 07.55 Телепузики 08.30 М/с «Смішарики. Пін-код» (I) 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с «Даша-дослідниця» (I) 10.05 М/с «Вперед, Дієґо, вперед!» (I) 10.35 М/с «Белка и Стрелка. Пустотлива сімейка» (I) 10.55 М/с «Мікрополіс» (I) 12.15 Обережно, діти! 13.15 Т/с «Ксена - принцесавоїн» (I) 16.55, 00.45 Х/ф «Селюки з Беверлі-Хіллз» (I) 18.45 Х/ф «Гарфілд» (I) 20.05 Т/с «Два батька і два сина» 21.05 6 кадрів 22.05 РайЦентр 23.00 Х/ф «Дитячі ігри» (III) 02.10 З ночі до ранку

УТ-1

Enter-фiльм

RTVI

тарів - 2»

08.45 М/с «Казки Ганса Крістіана Андерсена» (I)

11.30 «Речовий доказ». Прокляття Святої Трійці

09.40 М/ф «Барбі: Казкова країна» (I)

12.00 «Головний свідок» 13.00 «Випадковий свідок» 13.45 «Правда життя. Професії» 14.15 Комедійне шоу «БратанБотан»

21.30, 05.00 Х/ф «Географ глобус

18.00 Х/ф «Бабине літо» (I)

23.50 Х/ф «Сказ про те, як цар

новий канал

1+1

14.45 Х/ф «Сурогатна мати - 2»

11.00 Х/ф «Чіта Гьорлз в Іспанії» (I) 13.00 Х/ф «Двоє: я і моя тінь» (I) 15.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 16.50 Х/ф «Весілля» (I) 18.50 «Велика різниця» 19.50 «Вечірній квартал»

16.50 Х/ф «Шостий день»

21.40 Т/с «Надприродне» (II)

19.00 Т/с «Таємниці слідства - 10»

00.15 Х/ф «Віднесені» (II)

23.00 Т/с «Висяки»

01.45 Х/ф «Будь моїм хлопцем на

02.25 Х/ф «Охоронець» (II)

06.00 Підсумки 06.10, 07.45, 08.50, 09.00, 23.00 Погода 06.15 «Білявка за рогом» 07.50 Сміх з доставкою додому 08.30 Панянка та кулінар 09.10 Армія 09.20 Православний вісник 09.45 Моменти життя 10.50 Х/ф «Нормандія - Неман» (I) 13.00 Театральні сезони 13.55 Баскетбол. Чемпіонат України. Суперліга 16.10 В гостях у Д.Гордона 17.10 Український акцент 17.30 Золотий гусак 17.55 Концертна програма «Новий рік на Першому» 20.45 Слово регіонам 20.55 Мегалот 21.00 Підсумки дня 21.35 Без цензури 22.00 Українська пісня 22.50 Суперлото, Трійка, Кено 23.10 Гранд-шоу М.Поплавського «Приречений на любов» 00.50 Сміх з доставкою додому 01.20 Підсумки дня 01.45 «Нащадки» з Н.Рибчинською та К.Гнатенком 02.30 «Віра. Надія. Любов» 03.20 Театральні сезони 04.05 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк 05.05 М/с «Сандокан»

МЕГА 06.00 В пошуках істини 08.00 Ворог у вашому будинку 09.50, 21.30 Аферисти проти туристів 12.30 Неймовірна Австралія 15.30 Знищення бен Ладена 17.30 Д/ф «Війна в Криму, все в диму» 00.30 Війна всередині нас 02.10 Легенди живих мерців 03.40 Конкістадори

п’ять хвилин»

05.45 Радянські мультфільми 10.00 Х/ф «Там, на невідомих доріжках» 11.35 Х/ф «Жарт за жартом» 12.30 Т/с «Професія - слідчий» 17.15 Т/с «Сезон полювання 1» 21.50 Т/с «Сезон полювання 2» 02.25 Х/ф «Один з нас» 04.05 Кіноляпи

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.30 Х/ф «Сищик» (I) 10.15 Т/с «Боєць» (I) 22.00 Х/ф «Антиснайпер. Подвійна мотивація» (II) 23.50 Х/ф «Жахлива пастка» (III) 01.30 Х/ф «Мужність під вогнем» (I) 03.20 Х/ф «Браві хлопці» (I)

К2 05.20, 00.45 Світ зірок 06.05, 14.20, 19.45 Мультфільми (I) 10.00, 17.50 Дивовижний дизайн 11.25 Справа смаку 12.20, 16.00 Модний вирок 13.20, 17.00 Жіноча форма 15.10, 18.55 Таємниці шеф-кухаря 21.00 Х/ф 23.00 Така красива любов 23.30 F-Стиль 23.55 Д/с «Секрети долі» 01.30 Колір Ночі

06.00 Х/ф «Снігурка» 07.30, 09.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 10.00, 01.30 Х/ф «Ганна на шиї» 11.30 «Живе слово» 12.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 13.00, 00.30 «Арт-навігатор» 13.30 «Російський акцент» з В.Ленським «Крутяться диски» 14.00 Телешоу «Здивуй мене» 15.30 Х/ф «Сірано де Бержерак» 17.00 «Луна тижня» 17.30 «Американський лікнеп» «Американські письменники» 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф «Далекодалече з М.Кожуховим» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Німеччина за тиждень» 20.00 «Ізраїль за тиждень» 21.00, 03.00 Х/ф «Снігова королева» 23.00 «Російський акцент» «Супергерої нації» 01.00 «Міські легенди»

нтв-світ 05.10 «Жіночий погляд» 06.00, 08.00, 11.00, 14.00 Сьогодні 06.20 Огляд 06.55 Головна дорога 07.25 «Готуємо з Олексієм Зиміним» 08.25 Російська начинка 08.55 «Кулінарний двобій» 09.55 Квартирне питання 11.25 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 12.05 Т/с «Адвокат» 14.25 «Очна ставка» 15.30 «Наші» з Левом Новоженовим» 16.20 Огляд. Надзвичайна подія 17.00 «Центральне телебачення» 17.50 «Нові російські сенсації» 18.45 Ти не повіриш! 19.40 Х/ф «Вовчий острів» 21.35 Т/с «Іржа» 23.30 «ДНК» 00.25 «Судовий детектив» 01.35 Т/с «Таксистка-4»

тоніс 06.00 Х/ф «Останнє метро» 07.35 «Будь в курсі!» 08.00 «Соціальний пульс» 08.25, 18.55 «Погода» 09.00 Злочин століття 10.00 «Світські хроніки» 10.55 Х/ф «Гра в шиндай» 13.30 За сім морів 14.00 Правдиві історії 15.15 «Мелодія двох сердець». 3 ч. 16.50 «Ронін. з Дмитром Видріним» 17.35 «Алло, адвокате!» 18.15 «Цивілізація Incognita» 18.30 «Соціальний пульс вихідних» 19.00 Слідами морських боїв 20.00 Амазонія: риби-монстри 21.00 Романс Колчака 22.00 Х/ф «Лють» (II) 00.00 «Мелодія двох сердець». 3 ч. 01.00 «Вихідний, після опівночі» 01.45 Амурні мелодії (III) 02.30 Х/ф «Хто ви, містере Брукс» 04.00 Київ на межі століть 04.30 Тетяна Конюхова 05.00 «Соціальний пульс вихідних»

Футбол 07.00, 12.45, 18.30 Новини 07.10 Чемпіонат Італії. Preview 07.40 Чемпіонат Іспанії. Preview

ртр - планета 06.00, 09.00, 12.00 Вісті 06.10, 09.10, 12.20 Місцевий час. Вісті-Москва 06.20 Х/ф «Гувернантка» 07.55 «Планета собак» 08.25 «Суботник» 09.20 «Хуліо Іглесіас. Життя триває» 10.05 «Городок». Дайджест 10.30 Мультфільми 10.50 Х/ф «Де ви, лицарі?» 12.25 «Чесний детектив» 12.50 «Чорні діри. Білі плями» 13.35 «Шукачі» 14.20 «Суботній вечір» 16.10 «Криве дзеркало» 18.00 Вісті в суботу 18.50, 02.45 Х/ф «Незабудки» 22.00 «Романтика романсу» 22.55 «Лінія життя». Микола Чиндяйкін 23.55 Х/ф «Осінній лист» 01.25 Х/ф «Спокуса» 11.20, 22.40 «Popurri» 11.30, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.30 «Бабуся-антикризис» 12.35 М/ф «Дюймовочка», «Вовка в

08.10 Чемпіонат Німеччини. Preview

тридевятом царстве»

08.40, 14.40 Кубок Іспанії. 1/4 фіналу.

15.55, 03.25 «Кіноклуб «Покров» Ста-

1-й матч

рец Паисий»

10.25, 01.00, 05.10 Чемпіонат Іспанії

17.25 М/ф «Гадкий утенок»

12.15, 04.40 «Futbol Mundial». Міжна-

17.55, 01.50 Т/с «Дело о «Мертвых

родний тележурнал

душах»

12.55 Чемпіонат Німеччини. «Бору-

19.30 Х/ф «Полеты во сне и наяву»

сія» (Мін.) - «Баварія» 16.25 Чемпіонат Німеччини. «Борусія» (Дор.) - «Аугсбург». Пряма трансляція 18.40 «АПЛ. Клуби». «Арсенал» 18.55 Чемпіонат Італії. «Наполі» «К’єво». Пряма трансляція 20.55, 22.55 Чемпіонат Іспанії. Пряма

21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Городские подробности» 00.50 «Телечат» 04.50 «Кінопроектор» 05.00 «Школа виживання»

ТРК «Київ»

трансляція

06.00, 08.00, 12.10 «Мультляндія»

02.50 Чемпіонат Німеччини. «Айн-

07.10 «Київ музика»

TV1000 Kino

трахт» (Фр.) - «Герта»

10.00 «Якісне життя»

05.30 «Свято Нептуна» комедія 07.00 Х/ф «Горобиновий вальс» 09.00 «Ілля Муромець і Соловей Розбійник» мультфільм 11.00 «Острів загиблих кораблів» фентезі 13.40 «Ялинки 2» комедія 15.30 «Скарби О.К.» комедія 17.30 «Ржевський проти Наполеона» комедія 19.00 Х/ф «Будинок» 21.20 Х/ф «8 перших побачень» 23.00 «На дотик» трагікомедія 01.10 «Свято взаперті» комедія 03.00 «Не ходіть, дівчата, заміж» комедія

Київська Русь

10.30 «Зроблено у Києві»

06.00, 07.05, 05.30 «Повернення

12.45 «Повнота радості життя»

кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 09.45 «Для маленької компанії» 08.30, 09.10, 10.05 «Ексклюзив для родини»

11.00 «Нова адреса» 13.45 «Час відповідей» 17.15 «М.Поплавський «Приречений на любов» 17.50, 23.55 Концерт «Ювілейний вернісаж» 19.30, 01.25 Х/ф «Падіння Грейс» (II)

09.00 «Погода»

21.00, 23.25, 02.45 «СТН-тижневик»

09.05 «Заміський будинок»

21.30, 03.15 Х/ф «Потаємне життя

10.40 М/ф «Кот в сапогах», «Чебу-

слів» (II)

рашка»

05.00 «Громадська приймальня»


програма телепередач

неділя Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.50 Х/ф «Мамина любов» 07.20 «Міжнародний фестиваль гумору «Юрмала» 09.30 «Школа доктора Комаровського. Невідкладна допомога» 09.55 «Орел і Решка. Назад у СРСР» 10.55 Т/с «Я буду чекати тебе завжди» 14.55 Т/с «Горобини грона червоні» 18.40 Х/ф «Сліпе щастя». 1 с. 20.00 «Подробиці тижня» 21.00 Х/ф «Сліпе щастя». 2 с. 23.25 Х/ф «Розплата за любов» 01.20 Д/ф «Я -Тализіна» 02.15 Т/с «Земляк» 04.30 «Подробиці тижня»

стб

06.10, 03.40 Х/ф «Елька» (I) 07.40 Маріччин кінозал. Мультфільм 08.10 Дісней! «Король Лев. Тімон і Пумба» (I) 08.35 Дісней! «Король Лев. Тімон і Пумба» (I) 09.00 Лотерея «Лото-забава» 10.00 «ТСН» 10.35 «Міняю жінку - 5» 11.50 «Маша і ведмідь» (I) 12.30 Арчіл Гоміашвілі і Сергій Філіппов у комедії Леоніда Гайдая «Дванадцять стільців» 15.45 Х/ф «Темні води» 19.30 «ТСН-Тиждень» 20.15 Олександр Михайлов і Людмила Гурченко в ліричній комедії «Любов і голуби» (I) 22.20 «Світське життя» 23.20 Х/ф «Калейдоскоп кохання» 01.15 Аргумент кіно представляє : Жерара Депардьє у драмі «Під сонцем Сатани» (II) 02.55 «ТСН-Тиждень» 05.00 Мультфільм (I) 05.30 «Телемагазин»

трк Україна

06.15 Х/ф «Небезпечно для життя!»

20.00 Х/ф «Час щастя» (I) 22.05 Х/ф «Час щастя-2» (I) 23.55 Х/ф «Інтердівчина» (II) 02.35 Нічний ефір

УТ-1 06.00, 07.00, 08.50, 23.30 Погода 06.05 Світ православ’я 06.35 Сміх з доставкою додому 07.05 Панянка та кулінар 07.30 «Дружина» 09.00 Шеф-кухар країни 09.55 Околиця 10.30 Подорожуй світом з Ю.Акуніною 10.55 Крок до зірок 11.50 Караоке для дорослих 12.40 Як Ваше здоров’я? 13.40 Ближче до народу 14.20 В гостях у Д.Гордона 15.10 Золотий гусак 15.45 Діловий світ. Тиждень 16.15 Співає Оксана Пекун 18.45 Українська пісня року 20.40 Головний аргумент 20.50 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки тижня 22.00 Політтеатр 22.20 Фестиваль пісні в Коблево 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00 Ера бізнесу. Підсумки 23.35 «Дружина» 00.50 Сміх з доставкою додому 01.20 Підсумки тижня 02.10 Слово регіонам 02.15 Д/ф «Сіллі, архіпелаг нарцисів» 03.05 Як Ваше здоров’я? 03.55 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк 05.05 М/с «Сандокан»

МЕГА 06.00 Знищення бен Ладена 08.00 Ворог у вашому будинку 09.50, 21.30 Аферисти проти туристів 12.30 Неймовірна Австралія 14.30 Гімалаї 15.30 В пошуках пригод 18.30 Секретні історії 00.30 Війна всередині нас 02.10 Легенди живих мерців 04.20 Конкістадори

05.35 Світанок

04.10 «Генії та лиходії»

10.00 Файна Юкрайна

07.00 Дача

12.00 Х/ф «Три мушкетери»

07.30 Мульт особистості

06.40 «Смішарики. Пін-код»

07.50 Дивитися усім!

06.55 «Здоров’я»

14.10 М/ф «Пригоди Тінтіна» 16.25 Х/ф «Парк Юрського періоду» 19.10 Х/ф «Парк Юрського періоду 2» 21.35 Х/ф «Парк Юрського періоду 3» 23.30 Х/ф «Корабель-привид» (III)

09.00 Таємниці зірок

15.00, 20.00 Т/с «Шлях в порожнечу» (I) 19.00 Події тижня 22.00, 23.00 Т/с «Інтерни» (I) 00.00 Comedy Woman 01.00 Comedy Club

03.45, 04.45 Зона ночі 03.50 Семеренки

10.20 Вам і не снилося!

10.15 «Сочі. Між минулим і

11.05 Т/с «Лісник» 18.45 Факти тижня з Оксаною

ни» (I)

к1

00.10 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю - 9» (II)

08.30 М/ф «Барбі: Казкова країна» (I) 09.45 Х/ф «Чіта Гьорлз в Індії» (I) 11.15 Х/ф «Двоє: я і моя тінь» (I) 13.10 Х/ф «Весілля» (I) 15.00 «КВН- 2013» 17.20 «Вечірній квартал» 19.10 Х/ф «Знайомство з Факерами» (II) 21.40 Т/с «Надприродне» (II) 00.15 Х/ф «Будь моїм хлопцем на

02.00 Х/ф «Рестлер» (III)

п’ять хвилин»

03.30 Події тижня

01.50 Х/ф «У пошуках галактики»

04.25 Х/ф «Свої діти» (I)

04.30 «Правда життя»

03.25 «Нічне життя»

Enter-фiльм

RTVI

Футбол

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00 «Маски-шоу» 10.00 Т/с «Мисливці за старовиною» 13.50 Х/ф «Навкого Світу за 80 днів» 19.20 Х/ф «Близькі вороги» (II) 21.00 «Королі рингу». WBO бокс: бій за звання чемпіона Світу. Майкі Гарсія - Хуан Карлос Бургос 23.00 Х/ф «Битва за Лос-Анджелес» 00.40 Х/ф «Фар Край» (III) 02.05 Х/ф «Вбивство в зимовій Ялті» 03.45 Х/ф «Браві хлопці» (I)

К2 05.20, 00.45 Світ зірок 06.05, 12.05, 14.50, 19.45 Мультфільми (I) 10.00, 17.50 Дивовижний дизайн 11.00 Смак Майстер 11.40 Справа смаку 12.20, 16.00 Модний вирок 13.20, 17.00 Жіноча форма 14.20 F-Стиль 15.10, 18.55 Таємниці шеф-кухаря 21.00 Х/ф 23.00 Така красива любов 23.55 Д/с «Секрети долі» 01.30 Колір Ночі

06.00, 13.00 «Ізраїль за тиждень» 07.00, 16.00, 00.30 Мультфільми 08.00 Х/ф «Посейдон» поспішає на допомогу» 09.30, 17.00, 22.30 «Американський лікнеп» «Американські письменники» 10.00 Х/ф «Під час виконання службових обов’язків» 12.00, 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф «Далеко-далече з М.Кожуховим» 14.00 Х/ф «Снігова королева» 16.30, 01.00 «Міські легенди» 17.30 «Російський акцент» «Супергерої нації» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Луна тижня» 20.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 21.00, 01.30 Телешоу «Здивуй мене» 23.00 «Російський акцент» з В.Ленським «Крутяться диски» 03.00 Х/ф «Пугачов»

01.05 Х/ф «Дві стріли. Детектив кам’яного віку» 02.35 «Поле чудес»

тет

03.50 «Речовий доказ»

05.45 Радянські мультфільми 10.00 Х/ф «Сильна особистість з 2 «А» 11.10 Х/ф «Жарт за жартом» 12.05 Т/с «Сезон полювання 1» 16.40 Т/с «Сезон полювання 2» 21.15 Т/с «Професія - слідчий» 02.00 Х/ф «Ловкач і Хіппоза» 03.20 Кіноляпи

22.40 Х/ф «Про любов»

04.50 Про-Ziкаве.ua

23.15 «Жорстокий спорт». Нокаут

16.10 «Кубок професіоналів» 20.00 «Повтори!» Пародійне шоу

серіал

11.30 «Легенди карного розшуку».

14.05 Х/ф «Вірні друзі» 19.00 «Час»

05.10 Майстер музи

19.00 Т/с «Йду тебе шукати - 2»

12.00 «Мосфільм». Народження

23.40 «Привіт від «Катюші». Міні-

03.10 «Мені не боляче». (II)

15.15 Т/с «Двоє зі скриньки - 2»

11.30 «Єралаш»

21.30 «Путь». (II)

05.05, 05.25 Зона ночі Культура

13.00 Х/ф «Консерви»

майбутнім»

легенди»

19.40 «День «Д». (II)

04.50 Перетворення

12.00 «Агенти впливу»

08.30 «Доки всі вдома»

Соколовою

02.25 Х/ф «Закони привабливості»

Банда Болотного духа

08.10 «Непутні нотатки» 09.25 «Фазенда»

01.20 Вже котрий день

10» (I)

01.50 Х/ф «Наречена і забобо-

06.15 «Армійський магазин»

09.50 Козирне життя

07.30 «Мультфільми» (I)

нення» (I)

04.35 Х/ф «Волга-Волга»

08.45 Зірка YouTube

07.55 Т/с «Таємниці слідства -

11.00 Т/с «Чужі мрії» (I)

сенси»

08.00 М/с «Том і Джеррі»

07.20 Х/ф «Вілла розбрату, або

10.45 «Зіркове життя. Біс в ребро»

19.00 «Слідство ведуть екстра-

04.00, 08.00, 10.00 Новини

06.30 «TOP SHOP»

10.00 Таємниці зірок

15.15 Х/ф «Бабине літо» (I)

05.20 Факти

нтн

Танець сонячного затем-

орт Україна

07.45 Церква Христова

04.45 Т/с «Лектор»

09.50 «Караоке на Майдані»

11.45 Х/ф «Пізнє каяття» (I)

ictv

07.00 Події

07.50 «Їмо вдома» 09.00 «Все буде смачно!»

новий канал

1+1

2 лютого

07.00, 13.00 Новини 07.15 «АПЛ. Клуби». «Ньюкасл»

06.00 М/с «Пригоди капітана Врунгеля» (I) 07.30 Малята-твійнята 07.55 Телепузики 08.30 М/с «Смішарики. Пін-код» (I) 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с «Даша-дослідниця» (I) 10.05 М/с «Вперед, Дієґо, вперед!» (I) 10.35 М/с «Белка и Стрелка. Пустотлива сімейка» (I) 11.00 М/ф «Школа монстрів: Чому монстри закохуються?» (I) 11.55 Обережно, діти! 12.20 Х/ф «У пошуках Санта Лапуса» (I) 14.15 Х/ф «Вона чоловік» (I) 16.20 Країна У 18.15 Віталька 20.05 Т/с «Два батька і два сина» 22.05 РайЦентр 23.00 Х/ф «Манкібон» (II) 00.45 Х/ф «Вона чоловік» (II) 02.20 З ночі до ранку 10.45 М/ф «Зима в Простоквашино», «Каникулы в Простоквашино» 11.30, 13.30, 22.50 «Ювелір»

07.30 Чемпіонат Німеччини. «Фрай-

12.30 «Бабуся-антикризис»

бург» - «Байєр»

12.35 М/ф «Крокодил Гена», «Чебу-

09.20, 01.40 Чемпіонат Іспанії

рашка», «Шапокляк»

11.10 Чемпіонат Німеччини. «Бору-

15.55, 03.25 «Кіноклуб «Покров» Царь

сія» (Дор.) - «Аугсбург»

болгарский»

13.10 «АПЛ. Клуби». «Фулем»

16.40 «Світ мандрів»

13.25 Чемпіонат Італії. «Верона» -

17.10 М/ф «Малыш и Карлсон»,

«Рома». Пряма трансляція

«Карлсон вернулся»

15.25 «Мир англійської прем’єр-ліги» 15.55 Чемпіонат Італії. «Інтер» «Катанія». Пряма трансляція 17.55 Чемпіонат Іспанії. Пряма трансляція. У перерві - Новини 19.55, 21.55 Чемпіонат Іспанії. Пряма

17.55, 01.50 Т/с «Дело о «Мертвых душах» 19.30, 21.15 Х/ф «Городские подробности» 21.05 «На сон грядущим»

трансляція

00.50 «Телечат»

23.55 Чемпіонат Італії. «Кальярі» -

04.10 «Маю честь запросити»

«Мілан»

05.00 «Школа виживання»

TV1000 Kino

03.25 Чемпіонат Німеччини. «Вер-

05.00 «Острів загиблих кораблів» фентезі 07.50 «Стріли Робін Гуда» пригоди 09.30 «Три богатирі і Шамаханська цариця» мультфільм 11.00 «Не ходіть, дівчата, заміж» комедія 12.20 «Свято взаперті» комедія 13.50 Х/ф «8 перших побачень» 15.30 Х/ф «Князівна Мері» 17.30 «Зі мною ось що відбувається» комедія 19.00 Х/ф «Будь зі мною» 20.30 Х/ф «Гувернантка» 22.40 Х/ф «Російський трикутник» 01.00 Х/ф «Рік собаки» 03.30 «Свято Нептуна» комедія

05.10 Чемпіонат Німеччини. «Гам-

06.00, 08.00, 16.55 «Мультляндія»

бург» - «Шальке»

07.10, 14.20 «Київ музика»

Київська Русь

09.25 «Нова адреса»

дер» - «Айнтрахт» (Бр.)

06.00, 07.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 09.45 «Для маленької компанії»

ТРК «Київ»

10.00 Концерт «Ювілейний вернісаж» 11.40 «Корисна розмова» 12.55 «Блага звістка з Р.Реннером» 17.25 «Гранд-шоу М.Поплавського у Кремлі» 19.20, 00.35 Х/ф «Вбивця на сходах»

08.30, 09.10, 10.05 «Ексклюзив для

21.00, 02.05 «СТН-спорт-тижневик»

родини»

21.25, 02.35 Х/ф «Лавина» (II)

09.00 «Погода»

23.20, 04.25 «СТН-тижневик»

09.05 «Заміський будинок»

23.50 «Клуб гумору» (45)

10.40 «Popurri»

05.00 «Громадська приймальня»

15

нтв-світ 05.10 «Жіночий погляд» 06.00, 08.00, 11.00, 14.00 Сьогодні 06.20 Казки Баженова 06.50 Їхні вдачі 07.25 «Перша передача» 08.20 Їмо вдома! 08.55 «Диво техніки» 09.25 Дачна відповідь 10.25 Золотий пил 11.25 Своя гра 12.10 Рятувальники 12.15 Х/ф «Майстер» 14.25 «Очна ставка» 15.25 Слідство вели... 16.20 Надзвичайна подія. Огляд за тиждень 17.00 «Сьогодні. Підсумкова програма» 17.50 Х/ф «Месник» 21.25 Т/с «Іржа» 23.15 «Сповідь. Олександр Буйнов» 00.15 Т/с «Таксистка-4»

тоніс 06.00 Х/ф «Гра в шиндай» 07.35 «Кумири» 07.50 «Цивілізація Incognita» 08.00 «Соціальний пульс вихідних» 08.25, 18.55 «Погода» 09.00 Слідами морських боїв 10.00 «Будь в курсі!» 10.40 «Щоденник для батьків» 11.15 Х/ф «Останнє метро» 14.40 За сім морів 15.50 Д/с «Сувора планета» 16.15 «Мелодія двох сердець». 4 ч. 17.50 «Модні історії з Оксаною Новицькою» 18.30 «Світ за тиждень» 19.00 Великі будови давнини 20.00 «Цивілізація Incognita» 20.15 «Кумири» 20.40 «Світські хроніки» 21.00 Мохаммед Алі - великий 22.10 Х/ф «Хто ви, містере Брукс?» (II) 00.00 «Мелодія двох сердець». 4 ч. 01.15 Х/ф «Лють» (II) 02.45 Амурні мелодії (III) 04.00 Марина Могилевська

ртр - планета 05.55 Х/ф «Осінній лист» 07.20 «Сам собі режисер» 08.00 «Сміхопанорама» 08.25 «Ранкова пошта» 09.00, 12.00 Вісті 09.10 Місцевий час. Вісті-Москва. Тиждень у місті 09.45 «У світі тварин» 10.10 Росія - любов моя! «Птахи в російському фольклорі» 10.55 Х/ф «Вальс» 12.20 Місцевий час. Вісті-Москва 12.25 «Мосфільм». 90 кроків» 12.55, 04.55 «Більше, ніж любов» 13.40 «Петров-Водкін. Мені легко в цій неосяжності» 14.20 «Абсолютний слух» 15.05, 03.20 Х/ф «Букет» 16.40, 02.05 «Сміятися дозволяється» 18.00 Вісті тижня 19.35 Х/ф «Під прицілом кохання» 21.25 Х/ф «Травневий дощ» 23.00 «Недільний вечір» 00.35 Х/ф «Наречений»

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 День за днем 09.00 Х/ф 10.30 Телешанс 10.35 Д/с 10.50 Х/ф 12.20 Телешанс 12.25 Х/ф 13.40 М/ф для дітей 14.55 Х/ф 15.40 Х/ф 17.45 Не занапасти свою безсмертну душу 18.00 Телешанс 18.05 Т/с 19.30 Х/ф 20.40 Спати пора 20.50 Телешанс 21.15 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.35 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.02 Молитва за Україну 07.04 ПТН 07.35 «Відблиск» 07.50 «Економічне коло» 08.20 «Зупинись і здивуйся» 08.45 «Народна служба порятунку 101» 09.00 «До чистих джерел» 09.26 «Вектори духовності» 09.40 «Струни душ людських» 10.00 «Ранок на «Лтаві». Дайджест 10.52 «З музичної скриньки «Лтави» 11.00 «Культурний простір» 12.00 «Відверто про...». Апітерапія 13.00 Концерт скрипаля - віртуоза Заслуженого артиста України Василя Попадюка 14.35 «Галерея образів» 14.45 «Бути християнином» 15.00 Дитяча година зі студією «Разом» 16.00 «Ти - молодий» 16.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 «Тест на майбутнє» 20.00 «З одвічністю на «ти» 20.30 «З музичної скриньки «Лтави» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 «Телетижневик» 21.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 22.00 Концерт скрипаля - віртуоза Заслуженого артиста України Василя Попадюка 23.35 «Заграй гітаро, пісню волі» 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 «Козацька звитяга» 00.30 «Обереги». Українська іграшка 01.00 «Красуня Полтави - 2013» 03.20 «Нічна мозаїка». (ЗА) 05.00 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 04.05 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 04.30 Сезон полювання. 04.55 Влучний постріл. 05.20 Збройові будинки Європи. 05.50 Рибальські подорожі. 06.45 Морське підводне полювання. 07.15 Особливості полювання на Русі. 07.45 Риболовля з Баком МакНілі. 08.10 Моточовни. 08.40 Риболовля з Дейвом Баремом. 09.05 Від нашого шефа. 09.20 Прикладна іхтіологія. 09.50 Полювання з Леонідом Костюковим. 10.20 Влучний постріл. 10.45 Зброя для полювання. 11.15 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 11.45 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 12.15 Мисливські собаки. 12.45 Мисливські традиції та етика. 13.00 На мисливській стежці. 13.30 Збройові будинки Європи. 14.00 Рибальські подорожі. 14.55 Як полювали наші діди. 15.25 На мисливській стежці. 15.55 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 16.25 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 16.55 Рибалкаексперт. 17.25 Полювання з Леонідом Костюковим. 17.55 Трофеї. 18.25 Влучний постріл. 18.50 Кухня з Сержем Марковичем. 19.05 Кльове місце. 19.35 Річками Амазонії. 20.00 Морське підводне полювання. 20.30 Сезон полювання. 21.00 Під водою з рушницею. 21.30 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.55 Рибальські подорожі. 22.50 Полювання з Леонідом Костюковим. 23.20 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 23.50 Прикладна іхтіологія. 00.20 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 00.50 Влучний постріл. 01.15 Фотополювання. 01.45 Один день на риболовлі. 02.10 Зброя для полювання. 02.40 Мисливські собаки. 03.10 На мисливській стежці. 03.40 Уроки рибного лову.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 «Звичайний концерт» 08.35 Х/ф «Добрий ранок» 10.05 Легенди світового кіно. Фред Астер 10.30 Росія, любов моя! «Життя хантів» 11.00 М/ф «Марія, Мірабела», «Подорож мурахи» 12.15 «Що робити?» 13.00 Борис Гребєнщиков і гурт «Акваріум» 14.30 «Хто там...» 15.00 Д/ф «Ненетт» 16.00 Підсумкова програма «Контекст» 16.40 «Мосфільм». 90 кроків» 16.55 Х/ф «Раба кохання» 18.25 «На честь Аліси Фрейндліх» 19.55 Д/ф «Інші береги» 20.35 Балет «Коштовності» 22.25 Х/ф «Дорослі діти» 23.35 М/ф «Як один мужик двох генералів прокормив» 23.55 Шукачі «Де є батьківщина Золотого руна?» 00.40 Д/ф «Старе місто Гавани»


16

якість життя

Кременчуцька Панорама № 4 (450) 23 січня 2014 року

www.panorama.pl.ua

На гастролях ➢ На сцені Міського палацу культури представили комедію з елементами еротики 16 січня у Кременчуці Московський Незалежний театр уже вдруге представив виставу «Коли чоловіка немає вдома», але цього разу із новим зірковим складом артистів.

Віталька оженився!

Дмитро МАЛИШКО studdima@mail.ru

У звичайному висотному будинку, де сусіди не знають один одного в обличчя, розігрується ситуація з бородатого анекдоту про неочікуваний прихід чоловіка додому. Але у виставі вона набуває нового пікантного присмаку. Два коханці, дві коханки, чоловік, валізка із секретними матеріалами та пістолет – ось такий незвичний любовний багатокутник презентували актори на сцені Міського палацу культури. До глядачів вийшла не лише спокуслива Анфіса Чехова (в ролі дружини), але й улюблений багатьма Гарік Бірча (в ролі чоловіка), більш відомий як Віталька. Ефектна поява його на сцені викликала справжній фурор у залі і захоплені жіночі вигуки: «Ой, Віталька!». Колишній КВН-щик Гарік Бірча і цього разу не зрадив своєму амплуа наївного, інфантильного чоловіка, про що в інтерв’ю зазначив сам: Петро Шишкін (так звати Гаріка у виставі) любить маму, вона його надмірно опікає і навіть дарує труси-сімейки.

— Ігорю, (справжнє ім’я актора – авт.), як створювався образ Вітальки? — Немає рецепта, як створюються образи. Він народжувався довго і став цілісним зовсім нещодавно. Він простий і складний одночасно, іноді дуже

Це Петро (у виставі). Він же – Віталька (у Жанну та її коханця Бориса у виставі зіграли Анфіса Чехова та її справжній чоловік телесеріалі). Він же – Гарік Бірча (у житті) Гурам Бабліашвілі. За словами самого Гурама, ця роль йому найбільш близька милий, іноді хамуватий, іноді моєму героєві є щось гарне – він на зовнішність: бачить гарні — Як Ви знайомитеся з неохайний – безліч якостей, які не палить та не п’є, не лається. ноги, зачіску, ходу – це важли- дівчатами? відштовхують, і є якості, котрі А щось і не дуже гарне. Я не во. Але це перше враження. — Якщо порівнювати з притягують. Якби мені запро- хотів би, щоб він був кумиром Коли ж починаєш з дівчиною Віталькою, то я поступаюся йому. понував цю роль інший канал та дітей. Але прикладом, аби роз- говорити і розумієш, що кра- Я – дуже скромний хлопець і не інші автори, а не я сам створив бирати, аналізувати ситуації – ще взагалі б цього не робив, можу на дискотеці, на зупинці цей образ, якби я не до кінця цілком. тоді краса відходить на другий просто так підійти до дівчини. розумів, що роблю, то, певно, — Чи не хочеться Вам змінити план. Я не знаю, які мені дівчата А тим паче, якщо мені дівчина не погодився б його грати. подобаються. Я відповів би, що сподобається. Ти стоїш і в тебе амплуа?

— Чому саме Віталька?

— Від цього імені не йде жодного негативу. Дивакуватість йде. Це те саме, якби назвали Тарасик, наприклад. А взагалі це таке просте, свійське, братське.

— Не секрет, що зустрічаються молоді люди, схожі на Вітальку. Чи допоможе їм серіал змінитися? — На цьому персонажеві можна вчитися. Діти його дивляться з задоволенням. Якщо вам смішно – смійтеся на здоров’я. Тільки поруч повинні бути дорослі, котрі допоможуть їм розібратися в ситуаціях, які відбуваються. В

— Це колись станеться в будь-якому випадку. Мене також приваблюють серйозні ролі, я колись візьму участь у серйозному проекті. Якщо ж говорити про театр, про серйозні ролі, то я не готовий грати Гамлета, я не готовий грати короля Ліра. Я не вважаю себе великим актором. Але намагаюся робити все якісно.

— Ви неодружений. Розкажіть, які жінки Вас приваблюють? — Я злукавлю, якщо скажу, що головне – це людські якості. Звісно, при першому знайомстві будь-який чоловік звертає увагу

мені подобаються, як заведено казати, «з родзинкою». А що це означає? Що вона дивиться на тебе по-особливому, що вона говорить по-особливому і тобі це подобається. Навіть щось не дуже гарне, на перший погляд. Вона вранці любить длубатися в носі. Але якщо ти і сприймаєш це, живеш з цим, вам добре. Чому я досі не зробив цього рішучого кроку? Думаю, тому що поняття «родина» я дуже ідеалізую. Дружина для мене – друг, мати моїх дітей. Такі дівчата траплялися в моєму житті, але з якихось причин ми розставалися.

шок. Я – доволі відкрита людина для першого знайомства, до мене може підійти і заговорити будьхто. Інше питання, що я не всіх пускаю туди, далі.

«

Гарік Бірча: «Створюючи «Вітальку», я не був упевнений, що буде другий сезон. Образ був ризикованим і його могли не сприйняти. Серіал буде йти доти, допоки глядачам буде цікаво».

Прихильники були у захваті ➢ Голосисті учасники 4-го сезону шоу «Х-фактор» викликали справжній фурор у Кременчуці Кременчук став третім містом після Києва та Черкас, де в рамках свого гастрольного туру виступили учасники шоу «Х-фактор 4».

Неповнолітній фанат Алли Пугачової — У твоїх батьків, окрім тебе, ще четверо дітей. Як тобі живеться в багатодітній родині?

Тетяна АПРЕЛЄВА

— Спокійно жити. Ні, взагалі неспокійно виходить. Я за що любив гуртожиток, бо постійно щось там відбувається: дівчата балакають, посуд б’ється. За оцю всю обстановку й любив. Бо цей постійний шум – він поєднаний з любов’ю. І мені було... А яке питання було?..

yanaapreleva@ yandex.ru

Ще до концерту вокалісти зізналися журналістам, що виступи під час туру відрізняються від виступів у прямих ефірах, адже на телебаченні працюєш на камеру і хвилюєшся більше. А ось під час гастролей в залах переважає не робота на камеру, а спілкування з глядачем. Новий рік хлопці та дівчата відзначили всі разом – у них була новорічна казка на «Х-факторі». Вже незабаром після Нового року стало відомо, що перемогу в шоу здобув 15-річний підопічний Ірини Дубцової – «хлопець із села» Сашко Порядинський. Це викликало як радість з боку прихильників, так і обурення з боку фанатів гурту «Тріода». Сам же Сашко на питання, чи вважає він свою перемогу заслуженою, не відповідає. Та й взагалі він здався нам небагатослівним:

— А як ти навчаєшся? — По-моєму, я закінчив 9 класів із середньою оцінкою 9. Сашко ПОРЯДИНСЬКИЙ на більшість питань подекуди відповідав кількома словами або взагалі не відповідав. Інші ж учасники про Сашка відгукуються як про людину безпосередню, котра завжди «може щось ляпнути».

— Сашко, ти – хлопець із села. Чи легко тобі було увійти в міський ритм? — Я тут не один такий. Але, в принципі, легко. Не так уже і складно.

— Твій кумир Пугачова. Чому?

Алла

— По-перше, через те, що це Примадонна. Вона – гідний артист, на неї треба рівнятися. Мені подобається її пісня «Опять метель» (співає).

— Ти сам також пишеш пісні. Про що вони? — Ну про що? Мені 15 років, треба писати про життя, яке воно – погане чи хороше. Але я пишу про любов.

Зізнання учасників «Х-фактора»

Сергій Гладир: — Я коли йшов на «Х-фактор», то боявся, що не зможу заспівати якоюсь іншою мовою, крім української та російської. А вийшло, що заспівав ще шістьома: турецькою, французькою, грузинською, італійською, англійською та іспанською.

Михайло Мостовий: — Всі пісні на «Х-факторі» пов’язані з моїм життям. За винятком «Полетели» Філіпа Кіркорова. Із загального ряду всіх тих пісень, що я співав, вона, на мій погляд, трішки випадає. А так на всіх піснях наполіг я. Андрій, гурт «Тріода»: — Я одружений, але на «Х-факторі» нас змушували знімати обручки, оскільки костюмери давали свої брязкальця. Моя дружина до цього ставиться нормально. Я приїхав додому і одягнув її, а зараз знову зняв – навіщо вона мені? Неважливо, що у тебе на пальці – важливо, що у тебе тут (показує на серце).


Кременчуцька Панорама № 4 (450) 23 січня 2014 року

www.panorama.pl.ua

Поділ на «жіночі» та «чоловічі» професії сьогодні зникає ➢

Обмінятися роботами Досить часто в оголошеннях з надання роботи, крім професійних вимог до претендентів на ту чи іншу вакансію, роботодавці вказують і стать особи, яку б хотіли найняти. Однак реальність руйнує стереотипи з приводу чоловічої і жіночої роботи.

Більшість найменувань професій – чоловічого роду, і «жіночих» відповідників для них немає. Але сьогодні, незважаючи на стереотипи, жінки домінують і в юриспруденції, і в журналістиці. Наприклад, адвокат, кореспондент, радник та інші. Та ж сама дівчина-програміст сьогодні – цілковита реальність. Власне, як і жінкаохоронець. (Т. Апрелєва)

Білявка – за кермом... 37-річна Людмила Архипова – не кінозірка, але у Кременчуці – особа відома. Ось уже понад 5 років жінка працює водієм мікроавтобуса на маршруті № 15 «Річковий вокзал – НПЗ». Вперше за кермо Людмила сіла ще дівчинкою – у 12 років, а вже у 16 їздила не гірше за дорослих. За освітою жінка – художник-оформлювач, але працювала за цією спеціальністю недовго. 9 років тому в неї з’явилася можливість придбати власний автобус для роботи на маршруті. Спочатку найняла водія, але той полюбляв увечері розслаблятись з алкоголем, через що вранці частенько не міг вийти на роботу. Людмила підміняла-підміняла його. А потім вирішила: досить, сама їздитиме! Пасажири, які, сідаючи у маршрутку, бачать за кермом жінку, реагують на це по-різному. — Буває, що сідають з побоюваннями – це видно. Питають, чому я за кермом, де мій чоловік, замість якого я вийшла на роботу. А, буває, заходять і кажуть: «Не поїду!». Мене і мавпою з гранатою називали, і як завгодно! Але з маршрутки назад на вулицю не ніхто виходив. Потім навіть компліменти говорили: мовляв, гарно водите, не очікували, – сміється Людмила. До таких жартів жінка вже звикла й реагує на них також жартома. За кермом Людмила почувається впевнено, хоча й

чимало незручностей створюють ями на міських дорогах. — На роботі я завжди насторожі, помічаю кожен рух попереду, найменшу крапочку, – говорить жінка. – Але через ями на дорогах частіше дивишся не на ситуацію навколо, а на колеса – щоб у яму не в’їхати. А це неправильно. На дорозі має бути комфортно, легко і зручно. Навчитися добре водити можна лише тоді, коли минає страх. Інакше нічого не вийде. А взагалі робота водієм маршрутки Людмилі подобається. Жінка розповідає, що вона дуже любить спостерігати за своїми пасажирами, бо це цікаво. Люди, звісно, того не помічають. — Якось влітку їхав чоловік, – пригадує співрозмовниця. – Я була у сонцезахисних окулярах, тому він не бачив, що я за ним спостерігаю. Так от, він довго на мене дивився і посміхався сам собі. І вже, коли виходив, сказав таку фразу: «Оце дожив… Блондинки руйнують стереотипи!». Мені так смішно було!.. А якось Людмила вирішила над пасажирами трішки пожартувати. Зайшла на кінцевій зупинці у салон, де вже сиділи люди, й запитала: «А хто водій? Немає? Ну тоді я поведу!...». І сіла за кермо. Каже, очі у пасажирів були по 5 копійок!.. Злякалися. І таких випадків у Людмили багато. Ця надзвичайно позитивна жінка любить свою роботу за відчуття свободи і спілкування з людьми. — Якби мене поставили за верстат на заводі, то довго не

Людмила Архіпова сидить за кермом маршрутки і не вважає, що це чоловіча робота витримала б. Зараз я сама собі режисер. У моєї роботи є один мінус – не можна на підборах та в рюшах їздити, – сміється Людмила. – Ні, рюші, звісно, одягти можна. Але з кросівками виглядають вони якось не дуже гарно. Все-таки жінка повинна бути жінкою, а чоловік – чоловіком. Але сьогодні в житті все так змінилося, що асфальт кладуть жінки, а куховарять чоловіки. Тому це вже не дивно.

«

Чоловіки – водії маршруток, Людмилу знають давно, а тому не шуткують, адже вона і водить гарно, і підремонтувати машину може сама. Для них жінка – конкурентка на рівних правах.

... а хлопець – на касі 21-річного кременчужанина Олександра Моісеєнка ми побачили за касовим апаратом в одному з супермаркетів міста.

Зазвичай касирами всі звикли бачити дівчат і жінок. А тут хлопець сидить і відпускає продукти людям. Спершу подумалося, що це він когось підміняє, але ні. Як з’ясувалося, за касовим апаратом Сашко – вже близько півроку, а його посада так і називається: касир. Хлопець розповідає, що працювати касиром нескладно, йому навіть легше, ніж дівчатам. А ось покупців його наявність за касовим апаратом і бентежить, й дивує, і смішить. — Люди, коли бачили мене, перешіптувалися: «Ого, хлопець на касі?», – розповідає Сашко. – А деякі, не дуже

Сашко – студент, тож не цурається будь-якого підробітку тверезі покупці запитували, як я до такого життя докотився... На таку реакцію з боку людей касир реагував спокійно. Адже коли треба підзаробити грошей, то перебирати не доводиться. Наразі Сашко заочно

навчається на 4-му курсі Київського національного у н і в е р с и т е т у. С п е р ш у , 1,5 роки тому, хлопець у тому ж супермаркеті працював вантажником, а потім йому запропонували стати касиром. Сьогодні Сашко – вже охоронець у тому ж таки супермаркеті. Але якщо його знову попросять сісти за касу, то не відмовляє. Бо, каже, не поділяє роботу на чоловічу та жіночу. Та, головне, хлопець має власну думку в цьому житті, яку не похитнути жодними стереотипами. — Я притримуюся своїх правил, – говорить Олександр. – А казати можуть різне. Головне, щоб робота мені подобалась і зарплата більш-менш влаштовувала. Я не бачу нічого страшного в тому, що, наприклад, хлопець працює на касі, а дівчина водить маршрутний автобус.

якість життя

17

Європа очима українців ➢ Аби більше дізнатися про Європу, «КП» продовжує знайомити читачів із враженнями наших співвітчизників, які живуть і працюють за кордоном.

Німеччина – країна можливостей Німеччина – чи не найвпливовіша держава в Євросоюзі. До думки її канцлера Ангели Меркель прислуховуються всі політики, а «соціальна ринкова економіка» демонструє свою перспективність та неймовірну стабільність. Десятки українських студентів виїжджають до Німеччини на роботу або навчання. Кременчужанка Олена Чобанюк потрапила до містечка неподалік Франкфурта-на-Майні у 2012 р. як волонтер Червоного Хреста. Спочатку працювала в установі, що займається з дітьми із відхиленнями розвитку й обмеженими фізичними можливостями, потім залишилася на цілий рік, а згодом вступила до університету, щоб поглибити свої знання у психології навчання та методиці викладання і здобути ступінь магістра. Дівчина має досвід роботи в українській школі і говорить, що була приємно вражена Олена Чобанюк особливостями освіти у Німеччині. — Тут кожна дитина – особистість. На непосидючих двієчниках не ставлять хрест, як це часто буває у нас, а намагаються розібратись у причині їхньої неуспішності та допомогти. Принаймні так було у школах, де мені довелося попрацювати. Німецькі діти менш закомплексовані і до однокласників з дивацтвами ставляться без кепкувань, а, тим паче, без будь-якої жорстокості. Людська гідність – на першому місці, і я думаю, це і є секретом успіху цієї країни, – розповідає педагог. І додає, що саме з таких дітей виростають свідомі громадяни. Велику увагу в Німеччині приділяють дітям, котрим важко адаптуватися до школи. Олена працює саме з таким контингентом й описує, наскільки підхід до «складних дітей» у Німеччині відрізняється від методів пострадянських шкіл. «Один учень страждав на синдром дефіциту уваги і гіперактивність – йому важко всидіти урок. Доводилося виводити його з класу і робити з ним певні вправи, а потім все ще раз розтлумачувати», – ділиться спогадами педагог. Чи можливе таке в українській школі? Мало віриться. Працювала Олена також у групі, до якої після уроків приходили діти зі спецшколи: з відхиленнями на кшталт синдрому Дауна, аутизмом тощо. «Наскільки цих дітей тут витягують! – із захватом говорить педагог. – Їм створюють світ, де вони можуть нормально жити і почуватися щасливими. Їх соціалізують, вчать вести господарство, розвивають. Подекуди вони знають і можуть більше, ніж звичайні діти». До речі, навчальний процес у школі насичений інтерактивними технологіями, всі правила і закони виводяться експериментально, оскільки так вони краще запам’ятовуються. Важливим Олена вважає також те, що дітям не завантажують голову інформацією, котра буде непотрібною їм у майбутньому. Учням викладають і максимально розтлумачують актуальний вибраний матеріал. Тому й виходить, що німці в 11-му класі тільки дроби вчать, а ми – теорію відносності (котра, практично, є баластним знанням і швидко забувається). У Німеччині поважають працю вчителя. В Україні Олена, молодший спеціаліст з двома освітами, заробляла менше 1000 грн, а в Німеччині навіть на посаді помічника вчителя отримувала у рази більше – середня зарплата німецького вчителя-початківця становить близько 3000 євро на місяць. І це притому, що ціни на їжу та одяг такі ж, як і в Україні. Втім, у деяких сферах німецька бюрократія дається взнаки. Наприклад, на прийомі у стоматолога перш, ніж зробити укол, вас попросять підписати документ, що підтверджує вашу поінформованість про можливі наслідки. Окрім того, є багато заборон, котрі переважній кількості українців здадуться дивними: не можна смажити шашлик на природі, не можна годувати лебедів в озері, оприлюднювати фотографії без дозволу тих, хто на них зображений, тощо. Але, незважаючи на всю педантичність німців, Олена вважає, що саме організованості і системності варто повчитись у них Україні. — У нас є одна велика проблема: все, що робиться в нашій країні – Олена Чобанюк: робиться «для галочки». Україна – «Німеччина – це країна чудова країна з самобутніми можливостей. Звісно, на традиціями і працьовитими голову нічого не падає, але людьми, проте наша хаотичність і принцип «кожен за себе» ніколи не там дійсно дуже чітко дадуть нам досягти європейського працює принцип – хто рівня життя, якщо нічого не шукає і докладає зусиль, змінити, – підбиває підсумки той знаходить й отримує». дівчина. (Д. Малишко)

«


навколо

  Променад

Кінозал «Нафтохімік» із 23 по 29 січня «Крижане серце» (у 3D-форматі). Початок сеансів: 10.00, 16.00. Вартість квитків: 30-40 грн. «Я, Франкенштейн» (у 3Dформаті). Початок сеансів: 18.00, 19.45. Вартість квитків: 40-45 грн. «Джек Раян: Теорія хаосу». Початок сеансів: 12:00, 21:30. Вартість квитків: 30-45 грн. «Надія не згасне». Початок сеансу: 14.00. Вартість квитків: 30-35 грн. Каса працює з 10.00 до 22.00. Тел. для довідок та замовлення квитків: (0536) 76-10-06.

Міський палац культури 1 та 2 лютого Театр «Аскал» представляє гумористичне шоу «Театр – это вешалка» у кращих традиціях театральних капусників. Місце проведення: мала зала. Тел. для довідок: (097) 933-11-33.

Приєднуйся!

Кременчуцька Панорама № 4 (450) 23 січня 2014 року

www.panorama.pl.ua

IT-фахівців запрошують на зустріч 30 січня о 19.00 в Кременчуцькому університеті економіки, і н ф о р м а ц і й н и х технологій і управління (вул. Пролетарська, 24/37, 4 поверх, ауд. 401) відбудеться перша зустріч IT-співтовариства Кременчука. Мета заходу – зібрати ра зо м і познайомити один з одним ІТ-фахівців Кременчука. В планах – обмін досвідом, генерація ідей, пошук партнерів і співробітників. Планується створення спільноти зацікавлених людей, проведення систематичних зустрічей з виступами доповідачів та неформальним спілкуванням, у перспективі – проведення майстер-класів, «мозкових штурмів» тощо.

Запрошує ТРК «Європа»

Татьянин день в ресторане… 25 января в 19.00 ресторан «Пикассо» приглашает на романтический ужин, посвященный празднику «Татьянин день»! В холодный январский день здесь согреют гостей приятной теплой атмосферой. Для Вас – вкусные авторские блюда от шефповара, живое музыкальное сопровождение и развлекательная программа. Прекрасным дамам шефбармен приготовил сюрприз – знаменитый коктейль «Космополитен».

Готують діти

…и боулинге

Школа юных поварят

25 января в боулинг-центре ТРК «Европа» отпразднуй Татьянин день и День студента с двойным удовольствием! Для Татьян при заказе игры в боулинг с 19.00 + 15 бесплатных минут к игре, бесплатный вход на дискотеку в пати-баре «Ваниль» для Татьяны и ее друга, розыгрыш сертификатов на игру в боулинг. Вас ждет зажигательная вечеринка с самой скандальной и яркой ледидиджей Украины – DJ MATILDA (группа А.Р.М.И.Я.), конкурсы от МС Константина Бобровского.

26 января в 15.00 ресторан «Четыре сезона» приглашает маленьких любителей готовить вкусную и полезную еду в «Школу юных поварят». Вместе с су-шефом ресторана детишки, как самые настоящие поварята, приготовят вкусное блюдо – бургерки «Три поросенка», и узнают много нового и интересного. Кулинарная школа – это не только прекрасный способ проведения детского досуга, но и дополнительная возможность развивать мелкую моторику у ребят. Самый дорогой подарок для родителей – это кулинарный шедевр, приготовленный детками! Подробно по тел.: (067) 190-11-00.

Бронирование столиков и подробная информация по тел.: (067) 630-70-00 или на сайте: www.europa.pl.ua.

реклама

Громадський тижневик Виходить з червня 2005 року Засновник: ТОВ «ПАНОРАМА Кременчука» Виходить щочетверга Свідоцтво про реєстрацію: ПЛ №774-31 ПР від 26 грудня 2006 р. Головний редактор: Iнна Данилейко т. 79-22-40 Верстка та дизайн: Валерій Старик

Відповіді на крос. № 3

Кременчуцька панорама

18

Журналісти: Iрина Житня, Тетяна Пидорина т. 79-22-43 Коректор: Аліна Сіренко Відділ реклами: т. 79-22-88 Відділ збуту: т. 79-22-57 Відділ маркетингу: т. 79-22-54 Адреса редакції: 39602, м. Кременчук, вул. 60-річчя Жовтня, 78-А т. 79-22-40 (приймальня) E-mail: kp-office@panorama. pl.ua www.panorama.pl.ua Передплатний iндекс 91732 Друк: ТОВ «АСМI» м. Полтава, вул. Міщенка, 2 Тел. (0532) 27-24-63 Замовлення № 7320 Підписано до друку: 22.01.2014 р. Обсяг д/а: 5 Наклад: 10000 прим. Відповідальність за зміст публікацій несуть їх автори, за зміст рекламних оголошень — рекламодавці. При передруці посилання на «Кременчуцьку Панораму» обов’язкове. Редакція не завжди поділяє точку зору автора. Рукописи не рецензуються і не повертаються. — на правах реклами

Газета є членом Української асоціації видавців періодичної преси


Кременчуцька Панорама № 4 (450) 23 січня 2014 року

Гороскоп ➢ 27.01-2.02 ОВЕН ( 2 1 . 0 3 - 2 0 . 0 4 ) . З’явиться чудова можливість реалізувати творчі здібності. Плануйте поїздки та зустрічі з друзями. У вихідні займіться чим-небудь корисним. ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Не варто демонструвати свою унікальність і доводити свою незамінність, посидьте тихо. Домашні справи у вихідні можуть забрати практично весь вільний час, але опір і сварки справі не допоможуть. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ваші професійні та організаторські здібності будуть гідно оцінені. Стежте за своєю мовою, намагайтеся продумувати те, про що говорите. РАК (22.06-23.07). Намагайтеся не форсувати події, дозвольте їм плавно йти, і тоді зосередженість дозволить вам впоратися з поставленими завданнями. Необхідна обережність у будь-яких справах. ЛЕВ (24.07-23.08). Вам знадобиться допомога друзів, самому буде складно впоратися з великим обсягом роботи. Ймовірні гарні новини, пов’язані з перспективними пропозиціями. ДІВА (24.08-23.09). Розширте свої обрії, навчіться чому-небудь новому, тим навичкам, яких вам не вистачало. Обраний вами напрямок може з легкістю змінитися на протилежний, стежте за собою. ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ймовірний кар’єрний стрибок і перехід на нову посаду. Можливо, на вас очікує справжній успіх і поліпшення фінансового становища. СКОРПІОН (24.10-22.11). Приготуйтеся до несподіваного прориву в справах. У вихідні близьким може знадобитися ваша допомога. СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Намагайтеся бути відвертішими з собою і навколишніми, і тоді ви самі не станете жертвою обману. Будьте обережні у вихідні. КОЗЕРІГ

(22.12-20.01). Вас будуть спокушати привабливими пропозиціями, від яких нелегко відмовитися, але все-таки не давайте згоди одразу, подумайте. Від начальства ви можете не тільки почути схвалення, але й одержати премію.

ВОДОЛІЙ

(21.01-19.02). Для успішної роботи вам знадобиться терпіння, незворушність і витримка. Все необхідно доводити до кінця. Ймовірні позитивні зміни на роботі. У вихідні краще відпочити у сімейній обстановці.

РИБИ (20.02-20.03). Вам буде складно втілити свої проекти у життя. Намагайтеся не починати нових справ, краще як слід відпочиньте. Попереду на вас чекають цікаві і доленосні зустрічі.

19

RELAX

www.panorama.pl.ua

На рингу – кременчужанин ➢ «Українські отамани» здобули п’яту перемогу в цьому сезоні WSB

«Нокаутів» – в нокаут! 28-річний кременчуцький боксер Денис Пояцика приніс перемогу команді «Українські отамани» у двобої з «Американськими нокаутами». Поєдинок пройшов в американському місті Маямі в рамках четвертого сезону Всесвітньої серії боксу (WSB). Тетяна АПРЕЛЄВА yanaapreleva@ yandex.ru

Так символічно вийшло, що поразку в останньому бою «Американські нокаути» отримали якраз таки нокаутом. Але про перемогу дещо пізніше, адже починали поєдинок українці з поразки. У рівному бою Вадим Кудряков (вагова категорія до 49 кг) поступився китайському легіонеру американців Лу Біну. В другому бою, де змагалися представники вже вищої вагової категорії, український боксер Микола Буценко зміг зрівняти рахунок, не залишивши жодного шансу супернику з Індії. Але далі «Американські нокаути» знову взяли гору, адже наш боксер В’ячеслав Кісліцин зазнав поразки у поєдинку з боксером із Домініканської Республіки Карлосом Адамесом. На щастя, у наступному двобої фортуна знову посміхнулася українській команді – боксер Іван Голуб зрівняв рахунок, перемігши Маріо Дельгадо з Еквадору.

Фінальну крапку в цій нічиїй мав поставити боксер із Кременчука Денис Пояцика – вихованець клубу спортивних єдиноборств «Легіон», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. І як же гарно він це зробив! У вирішальному бою, де спортсмени змагались у ваговій категорії до 91 кг, Денис боровся з китайським боксером на ім’я Ксуанксуан Ванг. Свого суперника кременчужанин переміг у третьому раунді з рахунком 2:3 технічним нокаутом. А це означає, що «Українські отамани» отримали вже п’яту перемогу в четвертому сезоні Всесвітньої серії боксу (WSB).

«

Цікаво, що в 2006 р. саме нокаут приніс Денису перемогу на Чемпіонаті Європи в Болгарії. Як розповів нам сам спортсмен, нокаут у його боксерській практиці – не дивина, вони вже бували.

Думки боксера й тренера

Шлях до Олімпійської збірної Із «Американськими нокаутами» українські боксери боролися вже вдруге – перший поєдинок відбувся у Києві й також приніс перемогу «Українським отаманам» (з рахунком 4:1). Зі своїм нокаутованим опонентом із Китаю Денис раніше не зустрічався, а про власну перемогу говорить наступним чином: далася вона не легко, але й не складно. — «Американські нокаути» – одна з сильних команд-суперників, – зазначає Денис. – Зараз ми («Українські отамани» – авт.) готуємося до боксерських зустрічей у Німеччині, Аргентині та Алжирі. Заслужений тренер України, старший тренер КСЄ «Легіон» та особистий тренер Дениса Михайло Мельник результатом свого підопічного також задо-

Презентація нової книги ➢

Всем невестам знать полезно…

волений. Він розповідає, що до цієї перемоги готувалися й на неї сподівалися. Але водночас ще є до чого прямувати. — У наступному році будуть розігруватись олімпійські ліцензії – саме за результатами Всесвітньої серії боксу, – пояснює Михайло Мельник. – Денис тренуватиметься і також братиме участь у цьому розіграші ліцензій. Визначатиметься все за рейтингом: якщо ти увійшов у трійку кращих, то отримаєш ліцензію. Денис Пояцика – один із лідерів української збірної, в нього є всі шанси отримати ліцензію. Варто зазначити, що Денис Пояцика та його тренер Михайло Мельник увійшли до десятки кращих спортсменів України 2013-го року.

Залучайся! ➢ Громадська організація «Рідне місто» та її молодіжне крило –

«Нова Хвиля»,

боулінг-турнір в ТРК «Європа»

серед студентських команд. Êðèñòèíà Ñìèðíîâà ïèøåò ïîæåëàíèÿ ÷èòàòåëÿì

Веселий настрій та призи учасникам гарантовані! Боулінг-доріжки чекатимуть на студентство 24 січня з 15.00 до 17.00.

Êíèãà «Ìîåé íåâåñòå» – ïåðâîå â îáëàñòè èçäàíèå, ïîñâÿùåííîå òîíêîñòÿì ñâàäåáíîãî òîðæåñòâà

Анекдот ➢   

з нагоди Дня Тетяни, покровительки всіх студентів, проводять традиційний

Недавно в ресторане «Пикассо» ТРК «Европа» состоялась презентация книги Кристины Смирновой «Моей невесте». Зал ресторана был заполнен, среди гостей было и немало бывших клиентов агентства Кристины Смирновой «Стильная свадьба», и будущие невесты. Напитки и легкий фуршет, непринужденная теплая атмосфера, блюда из специального меню «Кристина рекомендует» и ведущий, которому книга «Моей невесте» заменила сценарий, – все способствовало успеху презентации. По окончании каждый желающий мог купить книгу и взять автограф у автора. Б ол ь ш е и н ф ор м а ц и и о книге можно узнать на сайте: stilnayasvadba.com.ua.

Äåíèñ Ïîÿöèêà ïåðåì³ã ñóïåðíèêà ó òðåòüîìó ðàóíä³ ç ðàõóíêîì 2:3

Для участі у турнірі необхідно зареєструвати заявку на сайті: www.rtown.pl.ua.

Перегар именинника был настолько сильным, что задувание свечей на торте превратилось в файер-шоу.    – Сидите-сидите, не вставайте, – сказал старенький профессор-маразматик, заходя в женский туалет...    Из-за того, что Юля часто курит голая на балконе, в доме напротив подорожали квартиры...    – Ма-а-ам! Я нашла кота! – Дура! Тебе 35 лет... Мужа ищи!    – А я вчера с Ленкой целовался! – Ну, вот, молодец! А говорил – не пьешь.    – Оксана, а вы любите сухое вино? – Насыпай!


20

мікс

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 4 (450) 23 січня 2014 року

Традиція незмінна ➢ ВБФ «Джерело Дніпра» доставив для освячення 2 цистерни артезіанської води ТМ «Ізумруд» 19 січня у Кременчуці освятили річки, які омивають місто, та воду, котру п’ють городяни. Цього року Водохреще припало на неділю, тому участь в церемоніях освячення води взяла велика кількість кременчужан. Але наймасовішим було водосвяття біля річкового вокзалу, яке проводив Єпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай. За багаторічною традицією Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, потурбувався про те, щоб на набережній було встановлено дві великі цистерни з артезіанською водою ТМ «Ізумруд». Цю воду, освячену священиками, кременчужани мали змогу набрати безкоштовно. Бажаючих, як завжди, було чимало, тож до цистерн вишикувалась довга черга. Як і годиться, на Водохрещу погода порадувала кременчужан легким морозцем, який, одначе, не завадив багатьом пірнути у зимовий Дніпро. Купалися навіть маленькі діти та люди похилого віку. Але більшість все ж таки спостерігала за пірнальниками з берега, кутаючись у теплі куртки та шарфи. Втім, піднесений настрій панував і серед тих, хто купався, і серед тих, хто їх підтримував з берега. Долучилися до свята і представники українського козацтва, котрі годували кременчужан кашею, рибною юшкою та пригощали чаєм. (І. Житня, фото А. Нетесанного)

Благодать!

Святити воду приходили цілими родинами

Церемонію освячення води провів Єпископ Миколай

Триразовим зануренням хреста освятили артезіанську воду в цистернах ТМ «Ізумруд»

Анастасія, 16 років: — Відчуття дивовижне. Я третій рік поспіль щозими купаюсь, мені дуже подобається. Мої друзі та їхні батьки нерідко питають, що я при цьому відчуваю. Я просто у захваті! афіша

Завдяки турботі Фонду «Джерело Дніпра» кременчужани мали змогу набрати освяченої води додому

Ольга, купається на Водохрещу вже уп’яте: — Я – людина віруюча, для мене це святий обряд. Щороку я приїжджаю сюди на Водохрещу, щоб очиститись. Немов тягар, який ти носив на собі цілий рік, враз вдалося скинути. Це справжня благодать!

Станіслав, 22 роки: — Скупався в зимовій річці вперше. Відчуття дуже класне. Навіть не очікував такого підйому. Всім, хто боїться чи вагається, раджу: купатися, купатися і ще раз купатися. Бо воно того варте! Я теж спочатку побоювався, а тепер хочу купатися кожне Водохреще.

Панорама №4 (450)  
Панорама №4 (450)  

от 23 января 2014 года

Advertisement