Page 1

Олександра ВОЛОЩЕНКО, начальник містобудування й архітектури: — Демонтаж залізничної гілки передбачений у плані розвитку міста. Йде мова про лінію довжиною в 7 км, що пролягатиме від кар’єроуправління «Кварц» до ст. «Недогарки».

3

Ðåêîìåíäîâàíà ö³íà –

Кошик

1,50 ãðí

Êðåìåí÷óöüêà

№ 28 (422)

Ïàíîðàìà 11 липня 2013 р.

Твоє місто – твоя газета

www.panorama.pl.ua

Ціни на овочі та фрукти у Кременчуці

П’ятниця +20...+30

Огірки – 5-6 грн/кг. Помідори – 3,5-5 грн/кг.

Субота +21...+28

Картопля мол. – 6-7 грн/кг. Персик – 15-25 грн/кг. Малина – 15-17 грн/банка. Морква – 8-9 грн/кг.

Неділя +19...+27

Баклажани – 8 грн/кг. Перець солодкий – 9 грн/кг.

Читайте у номері ➢

«Â³äöåíòðóâàëè». Полікліники стали Центрами первинної меддопомоги. Частину пацієнтів полікліники 3 м.л. перевели до Автозаовдської.

2

À ïåðå¿çäè é íèí³ òàì. Автомобільні затори під час закриття переїздів паралізують місто. Чи є можливість вирішити цю проблему?

3

Êâàðòèðà – ï³ä ïðèö³ëîì. Житло під час відпустки господарів – ласий шматок для крадіїв. А найперша «жертва» - це квартира, яка здається в оренду.

5 реклама

З Великої Британії – до Великої Кохнівки

На кременчуцькому аеродромі у Великій Кохнівці приземлилися 7 літаків часів Другої світової війни. Їх привезли до України британські авіатори-ентузіасти.

Голос рідного міста ➢ Чи слухаєте Ви музику на робочому місці? Марина, вчитель: — Іноді буває. Я працюю в школі, тому якщо слухаю – то разом із дітьми. Здебільшого це відбувається з виховною метою. І найчастіше слухаємо пісні англійською.

Світлана, інженертехнолог: — Ні, музику н а р о б от і я н е слухаю. У нас це забороняється. Я сиджу в приймальні у головного технолога, тому навіть якби хотіла послухати, то просто не змогла б цього зробити.

Руслан, оператор: — Та к , с л у х а ю . Я працюю на нафтопереробному заводі, то там грає радіо. Воно мені не заважає. А взагалі люблю слухати звичайну популярну музику.

 16


2

ÍÀÃÎËÎÑ Борги

7 млн грн. –

це борг кременчужан за послугу КАТП-1628 з вивезення сміття. Щоб місто не потонуло в смітті, КАТП-1628 просить жителів негайно розрахуватися з боргами.

Думка

Проблема

170 млн грн «зависли» на рахунках Держказначейства в Полтавскій области. Таку цифру назвав губернатор О. Удовиченко. Через це «зависання» в першу чергу призупинено ремонт доріг.

Документи

82 грн 20 коп.

коштуватиме бланк закордонного паспорта, – повідомив голова ДМС Микола Ковальчук. Планується, що вже з 10 липня закордонні паспорти почнуть надходити у регіони.

Реформа на практиці ➢ У Кременчуці формують первинну ланку медицини

Почнемо виривати! Мер міста Олег Бабаєв підтримав ідею «Панорами» щодо акції «Вирви амброзію з корінням». Він сказав, що це «гарна думка» й пообіцяв дати завдання УЖКГ міста. З ініціативою запровадити в Кременчуці нову форму боротьби з амброзією «Панорама» виступила в позаминулому номері (№ 26 від 27.06.13? стаття «Вирвемо з корінням»). Газета пропонувала заплатити гроші людям, вони вирвуть амброзію з корінням! Саме так у минулому році вчинили в Краматорську на Донеччині, а цього літа – в 4-х районах Полтавщини. Влада Шишацького, Кременчуцького, Решетилівського та Семенівського господарств оголосили грошову винагороду всім, хто візьме участь у ліквідації амброзії. За кожен кілограм рослини, вирваної з корінням, людям платять 5 грн. Міський голова Кременчука Олег Бабаєв сказав: — Давайте запровадимо таку ініціативу. Загалом, не такі вже й великі гроші на це треба – 25–28 тис. грн. Ми поставимо завдання управлінню житловокомунального господарства й теж будемо приймати амброзію. (Т. Апрелєва)

Витрати

Кременчуцька Панорама № 28 (422) 11 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Вартісне свято Кременчуцька влада планує витратити на святкування 70-річчя звільнення від фашистів і День міста 1 млн грн. Кожний рядок витрат містить суму з трьома нулями. Найбільше грошей потрібно на облаштування сцени – загалом це 235 тисяч. На «зірок», яких хочуть запросити до нашого міста, планується витратити до 200 тис. грн. На святковий феєрверк – близько 100 тисяч. Фестиваль екстремальних видів спорту «Екстрім-зона», який так подобається молоді, теж влетить «у копієчку» – загальна сума витрат 80 тис. грн. Набільше коштів т ут потрібно на облаштування та оренду майданчика для вуличного футболу. Кременчуцькому «Майдансу» потрібен однаковий одяг і атрибутика – а це приблизно 65 тис. грн. Військово-історична реконструкція обійдеться в 17 тисяч. А на повітряні кульки з символікою «70-річчя визволення Кременчука» збираються витратити 22 тис. грн. Кульок вистачить усім – їх збираються виготовити 10 тис. штук.

Полікліники «відцентрували» У Кременчуці почали роботу Центри первинної медично-санітарної допомоги (ЦПМСД). Медики і чиновники запевняють: рівень обслуговування пацієнтів буде не гіршим.

Кременчук, як уже повідомлялося раніше, останнім в області долучився до реформування. Начальник міського управління охорони здоров’я Валерій Литвиненко говорить, що на це вплинули два чинники – відсутність державного фінансування і кадрів. Але реформу почали, хоч і в середині бюджетного року. Витрати взяло на себе місто. — Центри первинної меддопомоги – це додатково 50 посад. Отже потрібні гроші на зарплату для них та інші витрати в сумі понад 6 млн грн. Ці гроші ми взяли з бюджету, а зараз нам не вистачає ще 1 млн 155 тис. грн. Будемо просити ці гроші у міськради, – зазначає Валерій Литвиненко. Нагадаю, суть реформи у тому, щоб чітко розділити медицину на первинну, вторинну та третинну (спеціалізовану). Фактично полікліники стали ланкою первинної медицини і окремими юридичними особами. Вони тепер не підпорядковані лікарням. Найсерйозніша ж проблема – нестача сімейних лікарів. Жоден із трьох сформованих Центрів не укомплектований на всі 100 %. Загалом у Кременчуці не вистачає 63 сімейних лікарів. Головні лікарі сподіваються на прихід молодих спеціалістів, адже всі медичні виші України наразі переорієнтовані на підготовку саме таких фахівців. (І. Житня)

Центр первинної медикосанітарної допомоги № 1 (головлікар Наталія Тарасова): розташований у приміщенні Першої поліклініки по вул. Бутиріна, 26 на першому поверсі. В стуруктуру входять 4 амбулаторії. Три у самому Центрі, ще одна – по вул. Мічуріна, 86. Телефон реєстратури: 3-70-28.

Працюватимуть ЦПМСД з 8.00 до 18.00, у суботу з 8.00 до 13.00

До відома

Пацієнтів перерозподілили Частина мешканців міста, які раніше відвідували лікаря у поліклініці Третьої міськлікарні, отримуватимуть медичні послуги в Автозаводській поліклініці. Головний лікар Центру № 3 Людмила Пономаренко повідомила, що цим кременчужанам буде набагато зручніше ходити саме до Автозаводської полікліники: «Це в кількох хвилинах пішого ходу або максимум – 2 зупинки транспорту». Тим більше, що під амбулаторію там виділили цілий поверх. Усіх мешканців попереджено, – повідомила Людмила Пономаренко. Будинки, які обслуговуватиме амбулаторія № 8: вул. Миру – буд. 11, 13, 15, 17, 21, 23, 27, 33, 35, 37; вул. Київська – буд. 14, 18, 24, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 63; вул. Московська – буд. 3, 5, 7, 9 ,11 ,13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 33/27, 37; вул. О. Кошового – буд. № 14, 14а, 16, 5; вул. Гвардійська – буд. № 1/71, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14а, 18, 20, 22, 24/31,25, 35; вул. 60-річчя Жовтня – буд. 63, 65 ,67, 69, 81, 83/1, 77, 75, 81а; вул. Родимцева – буд. 7, 35 та 35/1; пров. О. Кошового та пров. П. Морозова – приватні будинки; вул. Київська – приватні будинки з № 3 по № 69. За додатковою інформацією телефонуйте до реєстратури Автозаводської поліклініки за телефоном: 76-61-87.

Центр первинної медикосанітарної допомоги № 2 (головлікар Оксана Махтай): розташований у приміщенні Другої поліклініки на третьому поверсі. Дві амбулаторії розташовані безпосередньо в Центрі. Амбулаторія № 3 – вул. Сербіченка, 9, кабінет сімейного лікаря – по вул. Приходька, 91. Телефон реєстратури: 6-23-97. Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3 (головлікар – Людмила Пономаренко): розташований у приміщенні Четвертої міської лікарні на третьому поверсі по просп. 50-ти річчя Жовтня, 80. У структурі центру 9 амбулаторій. Три амбулаторії у приміщенні Центру, ще одна – по просп. 50-ти річчя Жовтня, 10, дві амбулаторії працюватимуть на базі поліклініки Третьої міської лікарні на першому та другому поверхах поліклінічного відділення, дві амбулаторії №7 та № 8 працюватимуть на базі Автозаводської поліклініки, ще одна – працюватиме по вул. Петровського, 101. Телефон реєстратури: 76-61-87.

До уваги підприємців! ➢ Зареєструвати бізнес тепер стало простіше З 1 липня юридичних осіб та підприємців реєструють у Державній реєстраційній службі. Але особливих змін для підприємців не відбулося. Відділ реєстрації юрид и ч н и х о с і б та ф і з и ч н и х о с і б - п і д п р и є м ц і в , щ о бу в підпорядкований виконавчому комітету Кременчуцької міської ради, наразі діє у складі реєстраційної служби Кременчуцького міського управління юстиції. Таке нововведення фахівці називають впевненим кроком до побудови єдиної та зрозумілої для всіх

Змінено порядок реєстрації системи реєстрації, яка дозволить надавати послуги, що в і д п о в і д а т и м у т ь с в і то в и м вимогам та стандартам. Як повідомляють в управлінні юстиції, перехід повноважень пройшов без жодних зупинок реєстрації, а жодних кардинальних змін, що могли б створити складнощі для людей, не відбулося: з підприємцями працюватимуть ті ж спеціалісти, які робили це до запровадження змін. Щоправда, найближчим часом їх стане на один більше. Не змінились і реквізити та розміри

реєстраційного збору. Що стосується термінів реєстрації, то вони будуть суворо контролюватися на відповідність до закону. Зокрема, реєстрація юридичних осіб триватиме до трьох робочих днів, а фізичних осіб-підприємців – до двох. Варто зазначити, що адреса відділу реєстрації не змінилася – це, як і раніше, вулиця Першотравнева, 1 (тел. для довідок 2-53-38). Окрім того планується, що з першого січня наступного року бізнес в Україні реєструватимуть нотаріуси.

«

Станом на 1 липня в Кременчуці зареєстровано 7125 юридичних осіб та 21081 фізичних осіб-підприємців. А в Україні з початку року зареєстровано понад 100 тис. суб'єктів господарської діяльності.

Таким чином у Кременчуці цю послугу надаватимуть 8 державних та 28 приватних нотаріусів.(Т. Апрелєва)


Кременчуцька Панорама № 28 (422) 11 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

місцевий час Новини ➢

Проблема з «бородою» ➢ Потяги в об’їзд – поки що неможлива задача На рух потягів центральною частиною міста кременчужани скаржаться вже не перший рік. Чи приберуть нарешті залізничну колію з проїжджої частини? Це питання 3 липня вкотре обговорювали у міськвиконкомі.

А переїзди й нині там...

Тетяна АПРЕЛЄВА yanaapreleva@ yandex.ru

Під час руху потягів транспорт на вулицях Халаменюка, 60-річчя Жовтня та Першотравневій стоїть у заторах. Люди запізнюються на роботу і постійно скаржаться на ці незручності. Інспектор ДАІ Сергій Шевченко каже, що на відновлення нормального руху треба хвилин 30–40. Як зазначає начальник транспортного управління Володимир Кургаєв, домовленість про те, щоб потяги не їздили в години пік (з 7.00 до 9.00, з 12.00 до 14.00 та з 16.00 до 18.00), не виконується: він сам потрапляв у затор о 7.40. — Від інституту до «Кредмаша» я їхав 40 хвилин, – зазначає пан Кургаєв. – Питання є, і його треба вирішувати. Мене вже всі перевізники запитують, коли це скінчиться. Головний транспортник Кременчука додає, що він спеціально рахував кількість вагонів, що проїжджають через центр міста – й нарахував 46 (хоча за домовленістю їх має бути не більше, ніж 38). У свою чергу начальник станції «Кременчук» Віктор Мазепа запевняє, що в години пік потяги не їздять, а більше 40 вагонів тепловоз навіть і не потягне. І навпаки, просить про те, щоб години пік з 12-ї до 14-ї прибрали, оскільки через це станція не встигає всіх обслугувати.

«

Вперше питання заторів на переїздах порушили 2007 р. Тоді було вирішено до 2012 року вивести залізницю за межі міста. Але віз і нині там. У 2010 р. термін продовжили – аж до 2020 р.

А тим часом вода дзюрчала з 3-го на 1-й поверх. Мокрими стали не лише стіни у помешканнях, але й під’їзд. Спершу плями від води були маленькі, а потім розпливлися дедалі більше. Про це «КП» розповів пенсіонер Анатолій Дробот, який зателефонував до редакції нашої газети.

Вже ніде ховати? До кінця 2013-го року на Свіштовському кладовищі не виділятимуть резервні місця для поховання. Таке рішення було прийняте 8 липня на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. — Останнім часом кладовище переповнене, – пояснив міський голова Олег Бабаєв. Зараз ми підготуємо сектор для поховання – для цього знадобиться близько 500 тис. грн. Будемо шукати ці гроші в бюджеті. Мер запевнив, що ховати людей на Свіштовському кладовищі не припинять – мова йде лише про заборону резерву. — На кількість поховань це рішення не вплине, – зазначив Олег Бабаєв.

У Кременчуці буде хоспіс

Нерідко у тривалих заторах доводиться стояти і швидкій допомозі — Додаткові години пік ввели минулого року, – нагадав Віктор Мазепа. – Це зменшило обсяг перевезеної продукції на 10 % і призвело до скорочення працівників. Якщо години пік з 12-ї до 14-ї не прибрати, нам доведеться скоротити ще 450 людей. На таку заяву віце-мер Валерій Медведовський відповів однозначно: треба думати не лише про роботу станції, але й про кременчужан. А ось директор ПАТ «Кременчуцьке управління «Кварц» Геннадій Федотов вважає, що проблема переїзду на вул. Першотравневій – не в потягах, бо затори тут завжди є. На його думку, питання вирішить встановлення зеленої стрілки світлофора, що дозволить автомобілям повертати з вул. Першотравневої на вул. 60-річчя Жовтня під час руху потяга. Водночас ДАІ погодити це не поспішає, оскільки дане впровадження суперечить Правилам дорожнього руху, де не передбачено одночасний рух потягів та автомобілів. Від машин до потяга залишається незначна відстань, що може призвести до втрати керування й ДТП. У державтоінспекції запевняють, що зелену стрілку погодять лише

«Швидка» комунальна допомога Мешканці будинку № 13 по вул. 40 років Жовтня скаржаться на бездіяльність комунальних служб. Майже тиждень вони чекають, доки їм відремонтують каналізаційну трубу.

3

Автомобільні «пробки» після закриття переїзду паралізують ледь не всю вул. Халаменюка

Уже цього року планують розпочати реалізацію проекту у життя. Хоспіс у Кременчуці має стати третім в Україні та першим - у Полтавській області. Вже виготовлена необхідна проектнокошторисна документація. Планується, що хоспіс буде розрахований на 25 ліжок і відкриють його у будівлі колишнього інфекційного відділення ІІ міської лікарні. Хоспіс – це відділення, де будуть перебувати тяжкохворі, переважно онкохворі, яким необхідна медична допомога і догляд. Сьогодні більшість з них отримує лікування у соматичних відділеннях ( хірургічних, терапевтичних та інших), у хоспісному відділенні вони зможуть отримувати спеціалізовану допомогу. Приблизна вартість ремонтних робіт, обладнання та інших витрат, пов’язаних із відкриттям хоспісу, становить близько 3 мільйонів гривень.

Раз – доступне, два – доступне Встановлення додаткового світлофора дозволило б розвантажити бодай перехрестя біля залізничного вокзалу тоді, коли у міськраді знайдуть У підсумку питання зновідповідальних за усі наслідки. Також ву залишилося відкритим. Геннадій Федотов пропонує зробити Пропозиції щодо подальших кишеню для тролейбусів, щоб ті не дій мають з’явитися до 22 гальмували рух іншого транспорту. липня. (Фото А. Нетесаного)

В Кременчуці планують збудувати два житлових будинки в рамках програми «Дотспне житло». Місця майбутніх забдов погоджені – це ділянки по провулку Героїв Бреста (в районі буд №79, 83-б), а також на вул. Красіна (в районі буд. №71/73). Тепер чиновники визначають, хто буде здійснювати будівництво.

➢ Мешканці будинку 13, по вул. 40 років Жовтня вже 7 днів чекають на допомогу

Скільки чекати на ремонтників? — У четвер (4 липня – ред.) подали заявку – ледве додзвонилися, – розповідає мешканець квартири на 1-му поверсі Анатолій Дробот. – У п’ятницю сантехніки прийшли, сфотографували, пообіцяли зателефонувати – й пішли. Я думаю, може за інструментом. А вони як пішли – так і до цього дня. Є купа номерів служб, а куди телефонувати тепер – не знаю. Пересвідчитися у ситуації «КП» поїхала особисто. Дійсно, шпалери у квартирах уже повідставали, а в під’їзді – виступили мокрі плями. Мешканка квартири на другому поверсі, Світлана, розповідає, що

навіть віконечко в гіпсокартонній стіні своєї квартири випиляла, щоб сантехнікам було як до труби дістатися. Але останні все не з’являлися. Тоді жінка закрила дірку пакетом – щоб каналізаційні води хоч у квартиру не текли. — Вранці я прокинулася – а в мене біля вхідних дверей калюжа, – розповідає Світлана. – Тріщина десь зверху, і якщо хтось ходить в туалет – з труби дзюрчить фонтаном. Тече з-під плинтуса, вся стіна в коридорі розмокла – прощавай, ремонт. Сантехніки прийшли, знайшли причину протікання (лопнув трійник на каналізації),

взяли мій телефон і сказали, що впродовж доби перетелефонують, щоб я змогла підготувати стіну для роботи. Я вже й дірку випиляла – аби хоч зробили скоріше. А їх немає. У службі оперативного контролю за ситуацією в місті виклик мешканців зафіксували, але ж ремонтників звідти не надсилають – це прерогатива керуючих компаній. У компанії «Житлорембудсервіс» нам відповіли: «Ми ж пояснили, що роботи заплановані на середу. А сьогодні – вівторок (телефонували ми у вівторок, 9 липня – ред.) Прийдуть!». (Т. Апрелєва)

Мешканка будинку самотужки звільнила прохід до труби. А ремонтники не поспішають


4

ÀÊÖÅÍÒÈ

Пульс країни

О. Вілкул: «Фонд молодіжного будівництва цього року забезпечить житлом 6700 родин» Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул провів нараду з керівництвом центрального апарату Фонду сприяння молодіжного будівництва та 26-ти його регіональних управлінь щодо активізації державних програм доступного житла. «За три роки (2010–2012) в Україні в рамках соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича більше 6 тисяч українських сімей отримали власне житло. З них понад 5 тисяч родин – через Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. У цьому році Уряд поставив завдання – забезпечити житлом ще 6,7 тис. Олександр ВІЛКУЛ українських родин», – сказав Олександр Вілкул. Наразі в Україні створюється Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов. «Із формуванням Єдиного держреєстру буде фактично проведена інвентаризація всіх квартирних черг, які наразі не об’єднані в єдину базу даних. Таким чином, буде створено реальну картину потреби в житлі в кожному населеному пункті», – наголосив Віце-прем’єр-міністр України. Формування Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, завершать до жовтня 2013 року.

Сімейне свято ➢

Творчість – справа родинна Родина – найцінніше, що є у кожної людини. У цьому переконалися всі, хто завітав на щорічне обласне свято «Родинні скарби Полтавщини». Під патронатом голови Полтавської облдержадміністрації Олександра Удовіченка захід організував відділ у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА задля реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України». На свято з’їхалися 60 творчих обдарованих родин майже з усіх міст та районів області. На площі можна було побачити неповторні картини, фотографії, писанки, вишиванки, вироби з рогозу, глини, бісеру і навіть яскраві панно з пластиліну. На сцені виступали вокальні, хореографічні, акторські та інші сімейні колективи. — Від того, як ми охороняємо родинне вогнище, материнство, дитинство, батьківство вирішальною мірою залежить не тільки особистий добробут окремої людини, а й життєва міць народу, України, – зазначив на урочистому відкритті родинного свята Олександр Удовіченко. На Полтавщині чимало родин виховують власних та прийомних дітей у кращих українських традиціях: вчать грати на музичних інструментах, танцювати чи співати, малювати, плести, вишивати. Часто батьків на творчість надихають діти. Усіх учасників відзначили подяками голови Полтавської ОДА та цінними подарунками. Кожна родина отримала корисну й незамінну в господарстві річ – хлібопічку. Подарунки з нагоди свята «Родинні скарби Полтавщини» вручили і кожній дитині, яка прийшла на святкування.

Уточнення ➢ У статті «Дніпро, ти пам’ятаєш» (№ 26 (420) від 27 червня 2013 року) під верхнім фото слід читати: голова Міської ради ветеранів Віталій Сельцов (праворуч) та голова Кременчуцької районної ради ветеранів війни Іван Паліївець поклали квіти до пам’ятного знака у с. Келеберда.

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 28 (422) 11 липня 2013 року

Перевізники «в законі» ➢ Маршрутники не реагують на скарги

«Паперові» пільги Кременчужани скаржаться, що водії маршруток не возять пільговиків, а в Крюкові замало автобусів з безкоштовним проїздом Питання нестачі пільгових автобусів на Крюківських маршрутах люди порушували ще взимку, але менше, ніж через півроку, історія повторилася. Мешканці правобережжя знову скаржаться на недостатню кількість автобусів з пільговим проїздом за такими маршрутами, як №№ 2, 4, 9 та 12. Наприкінці червня скарга людей була озвучена на сесії Кременчуцької районної ради, депутати її підтримали, а мер пообіцяв розібратися. Як повідомляє пан В. Кургаєв, наразі питання вже вирішено. І про те, щоб водії міських маршруток перевозили пільговиків (одного на салон), перевізників також попередили. Інакше – обіцяють карати. — На всі маршрути люди скаржаться приблизно однаково, – зізнається Володимир Кургаєв. – Останнім часом найбільше нарікань було на маршрут № 2, але зараз ми вже навели там порядок. Беруть усіх пільговиків. За словами пана Кургаєва, сьогодні в Кременчуці та районі їздить від 35 до 40 великих автобусів та 33 тролейбуси. Цього, на думку головного транспортника міста, цілком достатньо. Адже возити зараз нікого – людей на зупинках майже немає. — Тролейбуси ходять пусті, електроенергія витрачається, а виручка – падає, – зазначає пан

«

Згідно з законом, скористатися правом пільгового проїзду в маршрутці пенсіонери можуть 8 разів на місяць.

Перевозять усіх пільговиків без винятку тільки тролейбуси Кургаєв. – І в той же час усі кажуть, працівники муніципального що транспорт погано ходить. Тре- транспорту одягли з 15 квітня. тього липня ми провели перевірку Переодягнути маршрутників у – то всюди люди такі вдячні! Я цивілізований одяг збиралися і навіть у салони не заходив – стояв в Кременчуці. Але наразі з цим збоку, щоб не казали, що на когось питанням глухо. впливаю. Дійсно, є маршрутники, — Яку їм ще форму шити? з якими я сам не знаю, що зробив Вони хоч би футболки поодягали. би. Але їх меншість. 92 % водіїв – А що стосується Вінниці, то там усі це нормальні люди. маршрутки, тролейбуси та автобуГоловний транспортник міста си належать одному управлінню, – додає, що примусити водіїв марш- пояснює далі В. Кургаєв. – Ми теж руток перевозити пільговиків він хочемо зробити одне комунальне не в силі, адже перевізники не підприємство з великими автобуотримують субвенцій і роблять сами. Але коли – невідомо. це виключно за домовленістю. І найбільш добросовісний у Тролейбуси підзаробили й... питанні пільгових перевезень – недоотримали ПП «Союзавтоекспрес», якому За останній місяць грошові надходпідпорядковуються маршрути ження від тролейбусів зросли на 5–6 №№ 3-А, 3-Б та 25. «Пільговиків тис. грн за день. Якщо раніше денна на цих маршрутах перевозять виручка складала в середньому 16 безвідмовно», – сказав Володимир тисяч, то сьогодні – 21–22 тис. грн. Кургаєв. Разом із тим, сьогодні держава заборНайгірше, на думку Володи- гувала тролейбусному управлінню мира Кургаєва, сьогодні працює вже 1 млн грн субвенцій. маршрут №16-Б «Колісний завод – — І це враховуючи те, що КТУ Молодіжний». Він курсує не покриває субвенції лише на 30 %. – в повному обсязі й викликає Недоотримали мільйон – і нарікання населення. Наразі наїжджають за свої гроші. Ось така триває конкурс на визначення статистика. перевізника. Як запевняє Володимир Кургаєв, ламаються нові тролейДо форми ще далеко буси не часто. Наразі є два троУ Вінниці на літню уніформу лейбуси з зіпсованими електродперейшли вже всі водії, і серед вигуном і платою, але їх скоро них маршрутники. Спецформу відремонтують. (Т. Апрелєва)

«Зависла» справа ➢ Мешканка вул. 60-річчя Жовтня, 52 вимагає знесення незаконної прибудови Величезна прибудова до квартири в багатоповерхівці, збудована самовільно і з порушенням усіх вимог, стоїть собі п’ятий рік. І це незважаючи на те, що є рішення суду річної давнини про її знесення. Наша газета писала про цю історію ще до розгляду справи у суді (стаття «Квартира з видом на дах» у номері від 23.12.2010 р.). Учасник війни, ветеран праці Лідія Козловська, яка проживає у буд. 52 по вул. 60-річчя Жовтня, з 2009 року листується з посадовцями міськвиконкому з проханням захистити її права, розібратися з незаконним будівництвом та знести будівлю, що закриває вид із вікна та завдає інших незручностей. Чиновники

А рішення суду досі не виконано сумлінно відповідають їй, що прибудова дійсно зведена самовільно з порушенням будівельних норм і правил, що земельна ділянка під будівництво не виділялася, порушнику винесено припис та подано позовну заяву, що є рішення Автозаводського райсуду про її знесення. Але «віз і нині там» … Варто зауважити, що на зведеній сусідом двокімнатній прибудові розмірами 6 на 3 метри та заввишки майже до вікон квартири пенсіонерки, яка проживає на 2-му поверсі, зроблена гідроізоляція стелі. За словами Лідії Василівни, сморід гудрону, який вона вдихає вже четвертий рік, особливо відчувається у спекотну пору року. Через це влітку неможливо відчинити вікна.

Майже рік тому, 9 серпня 2012 р., Лідія Козловська отримала останнього листа за підписом міського голови в якому йдеться про те, що «26.12.2011 р. Автозаводський районний суд задовольнив позов Кременчуцької міської ради до П’ятибрата С.І. про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки. Автозаводський райсуд зобов’язав відповідача П’ятибрата С.І. за власний рахунок привести у придатний для використання стан земельну ділянку по вул. 60-річчя Жовтня,52 площею 21 кв. м шляхом знесення самовільно збудованої прибудови до квартири № 24 та повернути земельну ділянку Кременчуцькій міській раді». За поясненням керівника Автозаводського відділу держав-

ної виконавчої служби Кременчуцького міського управління юстиції Володимира Вовнянка, після отримання рішення суду про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки було відкрите виконавче провадження. Відповідач мав самостійно знести прибудову, але цього не зробив. Державний виконавець за це його оштрафував та надав новий строк на виконання рішення суду. Після ігнорування цих вимог відповідач був повторно оштрафований у подвійному розмірі та йому надали новий термін на знесення прибудови. За словами заст упника п р о к у р о р а м . Кр е м е н ч у к а Тетяни Кулакової, матеріали

Самочинна двокімнатна прибудова закрила навіть газову трубу, яка розташована ззовні будинку №52 по вул. 60-річчя Жовтня. Втім, «Кременчукгаз» до самовільного забудовника не висуває жодних претензій. прокурорської перевірки цієї справи були спрямовані до Автозаводського райвідділу міліції, де відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.382 «Невиконання судового рішення». (В. Крук)


Кременчуцька Панорама № 28 (422) 11 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

тема номера

5

Сезонні злочини ➢ У період відпусток крадії не відпочивають Житло, залишене без нагляду на день-два чи на пару тижнів, — ласий шматок для квартирних злодіїв. Тому, збираючись у відпустку або просто за місто на вихідні, варто вжити заходів безпеки, щоб не отримати згодом неприємний «сюрприз».

Квартира – під пильним прицілом крадіїв

Правила безпеки

Перед відпусткою захистіть свою квартиру

Ірина ЖИТНЯ irina–zhitniaya@yandex.ru

У Кременчуці серед способів скоєння квартирних крадіжок найбільш поширеним є такий – злодій проникає у помешкання через двері та вікна. Найчастіше це відбувається шляхом пошкодження або осердя замка, або загалом дверей. Про це повідомила співр обітник прес-служби Кр ем е н ч у ц ь ко го м і с ь ко го управління УМВС України в Полтавській області Лариса Майоршина. На другому місці – крадіжки, скоєні шляхом вільного доступу. Кременчужани з необачності залишають двері відкритими. — Зловмисник іде під’їздом і просто натискає на ручки дверей. Дуже часто якраз на такі відчинені двері він і натрапляє. Такий вид крадіжок особливо поширений в офісних приміщеннях, – розповідає Лариса Майоршина. – У квар-

Пластикові вікна – не перешкода для квартирних крадіїв тирах же інколи трапляються такі випадки: мати вийшла на 5 хвилин до сусідки, вдома залишила дитину, і, звісно, двері не замкнула. Цих кількох хвилин крадієві цілком достатньо, щоб «обчистити» квартиру. А дитина навіть не помічає присутності сторонньої особи в квартирі. Такий квартирний злодій, за словами Лариси Майоршиної, орудував, наприклад, в районі колегіуму № 25 на Гвардійській. «Хоча навряд чи можна ска-

Особливості законодавства

Палиця з двома кінцями Від початку року в Кременчуці зафіксовано 67 квартирних крадіжок. 39 – в Автозаводському районі, 28 – у Крюківському. Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість таких злочинів зросла майже вдвічі. Торік за перші 6 місяців було зафіксовано 35 квартирних крадіжок. На думку правоохоронців, зростання кількості квартирних крадіжок обумовлене надто поблажливим законодавством. «У Кременчуці є непоодинокі випадки, коли квартирний крадій затриманий, у нього вилучені докази скоєння злочину, відкрито кримінальне провадження, але відносно підозрюваного суд не обирає міру запобіжного заходу, як-то взяття під варту. Зловмисник перебуває на волі та в більшості випадків продовжує свою злочинну діяльність», – обурюється Лариса Майоршина.

зати, що якийсь один район у Кременчуці – найбільш неблагонадійний стосовно квартирних крадіжок, – говорить Лариса Майоршина. – Майже в кожному районі час від часу такі злочини мають місце. Особливо їх кількість зростає саме у період відпусток – влітку». Останнім часом чимало кременчужан влаштовують у своїх квартирах готелі. Це вельми додало клопоту міліції. Досить часто під приводом оренди до квартири потрапляють крадії. Вони надають власникам несправжні документи, а то й взагалі ніяких документів при собі не мають. Через день власник навідується до свого помешкання і бачить самі лише голі стіни. Виносять геть усе: побутову техніку, меблі, телевізори… Суми викраденого інколи становлять десятки тисяч гривень. Вищезазначених випадків у Кременчуці чимало, і скоюють такі злочини переважно в центрі міста.

Ніколи не можна недооцінювати злодіїв. Крадієві вистачить кількох хвилин, щоб залишити вас без чесно зароблених кревних. Отже, дамо кілька порад. 1. Якщо матеріальне становище дозволяє й у вашій квартирі є що поцупити, встановіть сигналізацію. 2. Досить серйозна перешкода для злодіїв — броньовані двері з надсучасним замком. Ускладнять роботу злодіям і другі двері, на які теж треба встановити міцні замки. 3. Якщо квартира розташована на першому поверсі або ж з козирка під'їзду можна залізти до квартири другого поверху, на вікна доцільно поставити грати або зовнішні жалюзі. 4. Якщо у вас є ювелірні прикраси, гроші та інші цінності, не ховайте їх у зливний бачок унітазу, шафу, банки з крупою, книги й вази — крадіям такі місця відомі. Краще вже купити сейф і обов'язково міцно прикріпити його до стіни. 5. Якщо у вас є картини, дорога теле-, радіотехніка, можна віднести все до сусідів чи родичів і попросити їх вечорами вмикати світло у вашій квартирі — створювати ілюзію присутності господарів. 6. Щоб ввести в оману злодіїв, можна придбати електричне реле, за допомогою якого запрограмувати увімкнення й вимкнення світла через певні проміжки часу. Досвідчений електрик зробить такий пристрій зі звичайної ялинкової гірлянди. 7. Не ділиться своїми планами з приводу відпустки, вартісних купівель, дизайнерського ремонту в соціальних мережах. Не виставляйте фото в розкішному домашньому інтер'єрі та ще «при параді» і «в золоті» — не дратуйте злочинців. Щоб самим не стати навідниками на власну квартиру, уникайте розмов про сімейні прибутки навіть з власними дітьми. Вони можуть мимохіть стати розповсюджувачами інформації. Щодо розкриття квартирних крадіжок, то правоохоронцям таке часто вдається. — Квартирні злодії інколи бувають «необачні», і самі виказують себе, – зазначає Лариса Майоршина. - Один, наприклад, обкрадав приміщення та скоював інші злочини в одному й тому ж в з у т т і , в с ю д и з а л и ш а юч и сліди. У іншого на фалангах п а л ь ц і в б ул о т а т у ю в а н н я

імені, що привернуло увагу свідка. Але в більшості випадків квартирні крадії усе ж таки досить обережні і знайти їх буває дуже складно. Ще більш складно, і, якщо чесно, майже неможливо, повернути вкрадене ошуканим власникам. За останньою статистикою, в Кременчуці вдається розкрити лише 17 % від усіх крадіжок.

Закон ➢ Пенсійне законодавство удосканалено З 1 липня набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії». Ним внесені зміни до чотирьох інших законів, що визначають питання призначення та виплати пенсій. Зокрема, урегульовані питання: про зарахування до страхового стажу часу перебування у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами; про виплату пенсії по втраті годувальника дітям, які досягли 18-річного віку, в період перерви у навчанні тощо. Починаючи з січня 2004 року, при призначенні пенсій за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне

Декретна відпустка – до стажу пенсійне страхування» час перебування жінок у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами до страхового стажу не зараховувався, оскільки вони не вважалися застрахованими особами і, відповідно, за них не сплачувалися внески до Пенсійного фонду. Тепер це питання врегульоване. Отже, з липня 2013 року особи, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами й отримують допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами, будуть застрахованими особами, відтак ця відпустка зараховуватиметься до страхового стажу при призначенні пенсії і це дасть можливість жінкам раніше виходити на пенсію. При цьому на допомогу по вагітності та пологах, яка раніше не обкладалася податками та внесками, відтепер роботодавці мають нараховувати єдиний соціальний

внесок (ЄСВ) за ставкою 33,2  %, а також стягувати 2 % із суми допомоги по вагітності та пологах. Раніше діти, які отримують пенсію у зв’язку зі втратою годувальника та які досягли 18-річного віку, втрачали право на отримання такої пенсії за місяці перерви у навчанні між закінченням одного навчального закладу і вступом до іншого. Тобто, дитині, яка закінчила школу у червні, а розпочинала навчання у вищому навчальному закладі з вересня, пенсія за липень і серпень не виплачувалась. Діти не отримували пенсію в період перерви в навчанні навіть в одному й тому ж закладі. Новий закон цю несправедливість виправив: відтепер діти (якщо вони навчаються за денною формою

навчання) матимуть можливість отримувати пенсію у зв’язку зі втратою годувальника в періоди перерви в навчанні, але за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців. Новоприйнятий Закон змінив механізм перерахунку пенсій з 1 березня кожного року. Якщо за раніше діючим законодавством право на перерахунок пенсій визначалося залежно від того, на скільки у попередньому році зріс розмір пенсії особи, то в зв’язку зі змінами, внесеними новим законом, це не матиме значення. Перерахунку підлягатимуть фактично всі пенсії, призначені за ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». При цьому заробітна плата, з якої призначено (попередньо перераховано) пенсію, буде

підвищуватися на коефіцієнт, який відповідає не менш як 20 % показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, порівняно з попереднім роком. (В. Крук)

«

Раніше, завдяки законодавчій казуїстиці, виникали ситуації, коли підвищення пенсій взагалі можна було не робити. Тепер визначена чітка процедура — пенсії однозначно будуть збільшуватися кожного року, — пояснила міністр соціальної політики України Наталія Королевська.


6

ÇÀÊÎÍ

Мають право ➢

«Нарвався» ➢ Раптове повернення хазяїв змусило схопитися за ніж

Інвалідний візок – індивідуально Управління праці і соціального захисту населення м. Кременчука формує особову справу інваліда на підставі усіх необхідних для цього документів. Їх перелік визначений у Постанові Кабміну №321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітейінвалідів та інших окремих категорій населення, переліку таких засобів». У картку вносяться особисті дані інваліда і все, що стосується технічних засобів реабілітації, необхідних йому. Виготовляються візки та інші зсоби для інвалідів на заводі-виробнику за індивідуальним замовленням та на основі анкетування. А в Полтаві працює Сервісний центр із забезпечення інвалідівтехнічними та іншими засобами реабілітації. У цьому Центрі інвалід може отримати і консультатцію, як правильно користуватися візком. Телефон Центру у Полтаві: (0532) 7-96-90. У Кременчуці ж додаткову інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення за адресою: вул. 60-річчя Жовтня, 66. Тел. 79-10-26.

Кримінальна хроніка ➢

Кримінальна любов до ретромашин Правоохоронці затримали 21-річного хлопця, який постійно викрадав автівки радянського виробництва. Робив він це здебільшого в нагірній частині міста (пров. Героїв Бреста) та на Молодіжному. Але після серії крадіжок спритник таки спіймався на гарячому. Нещодавно він здійснив спробу «покотити» ВАЗ–2106 біля будинку по тому ж таки провулку Героїв Бреста. У нетверезому стані він намагався під’єднати дроти запалення й таким чином завести автомобіль. При затриманні у хлопця вилучили саморобний пристрій, за допомогою якого він це робив. Як пояснив сам затриманий, він розбивав скло або ламав замки – так потрапляв до автомобілів. Спершу трохи катався, а потім – залишав напризволяще. У своїх вчинках хлопець звинувачує оковиту, що була його постійним супутником під час угонів. Як повідомляє прес-офіцер Кременчуцького міськуправління міліції Лариса Майоршина, наразі вже з’ясована «доля» п’яти викрадених автомобілів, але це ще не все. Правоохоронці мають достатні докази причетності затриманого й до інших випадків незаконного заволодіння автотранспортом. Хлопцеві передбачають до 5 років позбавлення волі.

«Чим би дитя не тішилось...» Четверо чоловіків зривали квіти в парку «Придніпровський» і жбурляли ними один в одного. І все це – о першій ночі. Хуліганів правоохоронці затримали минулого тижня. Чоловіків «викрили» камери спостереження: черговий батальйону патрульної служби Кременчуцького міського управління міліції побачив таке неподобство й негайно про нього повідомив. Побачивши правоохоронців, правопорушники кинулись було тікати. Але далеко втекти не встигли. «Ворогів квітів» міліціонери затримали й одразу встановили всі обставини скоєного. А жбурлялися квітами далеко не діти: порушникам від 20 до 43 років. Свої вчинки вони пояснили так: просто хуліганили. Як повідомляють у прес-службі Кременчуцького міськуправління міліції, наразі підраховуються збитки, надані парку, та вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Власна справа

Кременчуцька Панорама № 28 (422) 11 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Напав на господарів

Серед білого дня грабіжник пробрався до квартири, але несподівано повернулися хазяї. Тоді чоловік вихопив ніж...

Власники помешкання на вул. Гагаріна повернулися додому саме в той момент, коли 31-річний грабіжник хотів украсти ювелірні вироби. Тоді правопорушник вихопив ножа, штрикнув ним господаря та втік. Налякані люди зателефонували до міліції й попросили допомоги. Нападника невдовзі затримали. Як повідомляють у прес-службі Кременчуцького міськуправління міліції, затриманий уже неодноразово потрапляв до поля зору правоохоронців.

Злочин на воді

Він перебував у місцях позбавлення волі та вживає наркотичні речовини. А ще затриманий зізнався в декількох крадіжках та пограбуваннях. Свої вчинки чоловік пояснює небажанням працювати. Наразі розпочато кримінальне провадження за ст. 187 ч. 3

Кримінального кодексу України (розбій, поєднаний з проникненням у житло). Встановлено також, що чоловік причетний ще до 2-х крадіжок з автомобілів на стоянках. У разі доведення вини підозрюваного йому загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років.

Електровудки вбивають усе навколо в радіусі 1 км

Небезпечна риболовля Двоє чоловіків сідали в човен із написом «Рятувальний» і ловили рибу на електровудки. Така риболовля не лише заборонена, а й небезпечна. Порушників затримали працівники міліції у річпорту «Кременчук» та інспектори держрибохорони Полтавщини. 51-річний та 57-річний чоловіки рибалили на одній із човнових станцій Кременчука із застосуванням електричного струму – на так звані електровудки. Як з’ясували міліціонери, товариші офіційно працювали на човновій

станції охоронцями, а в нічний час займалися незаконним рибним промислом. На момент затримання у чоловіків вилучили близько 17-ти кг свіжовиловленої риби різних видів, а також різне рибальське знаряддя. Своїми діями рибалки завдали збитку рибному господарству на суму близько 7 тис. грн. Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 249 Кримінального кодексу України («Незаконне заняття рибним промислом»). За скоєне рибалкам загрожує штраф або позбавлення волі на строк до 3-х років.. Як зазначає начальник лінійного відділу річпорту Кременчук КМУ

УМВС України в Полтавській області Олег Стешенко, риболовля на електровудку особливо небезпечна не лише для риби, а й для людей. Як повідомляє прес-офіцер Кременчуцького міського управління міліції Анна Васенко, 3 червня у Кобеляцькому районі саме через використання електроструму загинув 23-річний хлопець. Його тіло знайшли у Дніпродзержинському водосховищі. Молодий чоловік ловив рибу на електропристрій, отримав ураження струмом та випав із човна. Сторінку підготувала Т. Апрелєва

Виходить за підтримки Фонду розвитку підприємництва Кременчука

Сплата єдинником податку на час відпустки В українських готелях встановлять та за період хвороби «знаки категорії об'єкта» Згідно з п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464–VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» фізичні особи-підприємці, у тому числі ті, що обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей цих осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, є платниками єдиного внеску. Пунктом 295.5 ст. 295 Податкового кодексу України визначено, що платники єдиного податку першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листками) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів. Законом про ЄСВ не передбачено пільг щодо сплати єдиного внеску підприємцями на час відпустки та за період хвороби. Відповідно до п. 12 ст. 9 Закону про ЄСВ єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Підприємці «пишуть» Книгу Фізичні особи-підприємці, що здійснюють свою діяльність на загальній системі оподаткування, повинні вести Книгу обліку доходів і витрат (далі – Книга) та мати підтверджувальні документи щодо походження товару. Форму та порядок ведення Книги затверджено наказом ДПС України від 24.12.2010 № 1025. Для ведення Книги суб’єкту господарювання необхідно звернутися із заявою до органу Міндоходів за місцем основного обліку її реєстрації. При цьому, у разі використання фізичною особою-підприємцем у своїй господарській діяльності найманих працівників, Книги реєструються окремо на кожного найманого працівника. Книга повинна бути прошнурована, сторінки – пронумеровані. На титульному листку зазначається: - адреса місця здійснення діяльності; - прізвище, ім`я, по батькові; - реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН) або серія та номер паспорта у разі його відсутності. Оподаткування доходів, отриманих фізичною особою-підприємцем від провадження господарської діяльності, крім осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, регулюється ст. 177 Податкового кодексу України.

«Для підвищення якості послуг, які надають готелі, для розвитку туризму, зокрема зростання туристичної привабливості України, Уряд прийняв постанову, згідно з якою на всіх об'єктах туристичної інфраструктури будуть встановлені офіційні «знаки категорії об'єкта» (себто те, що в Європі називається кількістю зірок), – сказав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул. На «Знаку категорії об’єкта» окрім кількості «зірок», має бути зазначений номер свідоцтва, дані про вид та назву об’єкта. Інформація розміщується обов’язково українською мовою і, за бажанням власника, ще може дублюватися англійською. Знак повинен розташовуватися на фасаді будівлі. Власник готелю має його встановити протягом 30 календарних днів з дати видачі свідоцтва про встановлення категорії об’єкта. «Це рішення дозволить підвищити вимоги до сервісу в готелях і якості послуг. Люди повинні мати можливість отримати необхідну достовірну інформацію щодо послуг, які надаються в готелях», – наголосив Олександр Вілкул. Він зазначив, що для офіційного підтвердження інформації щодо категорії об’єкта Держтуризмкурорт розмістить на своєму веб-сайті (www.tourism.gov.ua) реєстр свідоцтв. Ця інформація буде надана й міжнародним сайтам, таким як booking.com, hotelbeds.com, tripadvisor. com та іншим, якими користуються як українці, так і гості нашої країни. Встановлення категорій готелям здійснює Комісією при Державному агентстві з туризму та курортів.


Умовні позначення фільмів: ІІ – категорія ІІ (перегляд неповнолітніми глядачами рекомендується разом із батьками або з відома батьків) ІІІ – категорія ІІІ (рекомендується лише для дорослих)

понеділок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.25 Т/с «Дорога в порожнечу» (I)

06.10, 08.05 Х/ф «Мати й мачуха» (I) 07.05, 19.30, 01.25 «ТСН» 07.40 «Економічні події» 08.00 «Особистий рахунок» 10.05 Т/с «Сила. Повернення додому» 12.05 «Зніміть це негайно» 13.10 «Не бреши мені - 4» 14.10 «Російські сімейні драми» 15.15 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Сила. Повернення додому» (I) 20.15 Максим Авєрін і Ольга Красько в серіалі «Скліфосовський» (I) 22.15 «Гроші» 23.25 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа» (III) 00.25 Ігор Петренко і Дар’я Мороз у драмі «Кедр простромлює небо» (II) 02.10 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа» (III) 02.55, 03.30, 04.05, 04.40 «Маша і моделі» 05.15 Ігор Петренко і Дар’я Мороз у драмі «Кедр простромлює небо» (II)

07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 12.20 Т/с «Скринька пандори» 13.20 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 14.10 «Судові справи» 15.45 «Жди меня» 18.00 Х/ф «Громадянка начальниця» (II) 20.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «Рідкісна група крові» 22.40 Т/с «Шаповалов» (III) 01.30 ПРОФІЛАКТИКА

стб

трк Україна

05.30 «Чужі помилки. Материнська любов» 06.15 «Все буде добре!» 08.00, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.35 «Зіркове життя. Сльози клоуна» 10.35 «Зіркове життя. Недолюблені діти» 11.40 Х/ф «Осінній вальс» 13.50 «М’ясо. Історія всеросійського обману» 15.55 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 19.55 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 «Містичні історії-4 з Павлом Костіциним» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Зіркове життя. Зацьковані батьками» 23.20 «Битва екстрасенсів» 01.25 Т/с «Доктор хаус» (II) 02.15 Х/ф «Горобиновий вальс» (I)

06.10 Т/с «Мамо, я кілера люблю»

УТ-1

04.15 Х/ф «Загін особливого призначення» (I) 05.25 Х/ф «Гу-га» (I)

09.10, 13.10, 17.20, 21.35 Т/с

07.40, 02.35 «Агенти впливу»

10.00 Х/ф «Віддалені наслідки» (I) 12.10 «Нехай говорять. За кадром» 15.35 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Подружжя» (I) 19.20 «Говорить Україна»

08.30 «Правда життя» 09.00 Х/ф «Загін спеціального призначення» (I) 15.20 Т/с «Лікар» 19.00, 01.40, 03.20 «Свідок» 19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 12»

07.00 «Мультфільми» (I) 08.40 «Добрий вечір, тварини» 09.40 «Три сестри» 11.00 «Звана вечеря» 12.00 «Пороблено в Україні» 13.40 «Рандеву» 14.50 «КВК» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I)

22.30 Х/ф «Цар скорпіонів « (I)

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 7» (II)

21.00 «Розсміши коміка»

00.20 Х/ф «Подорож примари» (II)

23.30 Т/с «Менталіст - 4» (II)

02.00 Т/с «Успіх» (I)

00.30 Т/с «Декстер» (III)

03.40 «Говорить Україна»

02.10 «Речовий доказ»

04.15 «Нехай говорять»

03.50 «Уроки тітоньки Сови»

05.05 Срібний апельсин

04.40 «Правда життя»

01.35 «Нічне життя»

МЕГА

К2

Футбол

06.00 Руйнівники міфів 07.30, 12.30 Авіакатастрофи зблизька 08.20, 13.20 Хрестові походи 09.10, 14.10 Загадки планети 10.00 Таємні знаки 10.50, 19.30 У пошуках пригод 11.40, 22.50 Тихий океан 15.00, 23.40 Загадки всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в срср 16.20, 20.20 Фантастичні історії 17.20, 21.10 Гучна справа 18.10 Д/ф «Всесвітній потоп» 22.00 Д/ф «Супутник замість бомби» 00.30 Європейський покерний тур 01.20 Тростинні жаби. Окупація 03.00 Смартшоу 03.30 Т/с «Віртуози» 05.10 Містична україна

«ЕРА»

06.00 Мультфільми (I) 08.00 «Шалене відео по-українськи» 09.00 «ДжеДАІ» 10.05 «ДАІ. Дорожні війни» 10.35 Т/с «Хіромант. Лінії долі» (I) 17.00 Т/с «Кодекс честі-3» (I) 19.00 «Маски-шоу. Маски в ДАІ» 19.45 ЧУ 1 Тур. Металіст - Металург Донецьк 22.00 Х/ф «Горгулья: Страж темряви» (II) 00.00 Т/с «Секретні матеріали-2» (II) 01.55 Х/ф «Солдат-кіборг» (II) 03.20 Кінорік (I)

Enter-фiльм

05.45 Радянські мультфільми 08.20 Х/ф «Дозор кохання приходить опівночі» 10.40 Д/ф «Таємниці нашого кіно» 11.20 Т/с «Сталін. Live» 13.10, 20.05 Т/с «Головний калібр» 15.00 Х/ф «Франческа і Нунціата» 17.25 Х/ф «Собака на сіні» 21.55 Х/ф «Дій за обстановкою!» 23.15 Х/ф «Тривожний виліт» 00.50 Х/ф «Живі мертві» 04.05 Х/ф «Завтра була війна» 05.25 Саундтреки

2+2

05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.15 Мультфільми 10.10 Школа доктора Комаровського 11.20, 14.20 Справа смаку 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.00 Тиждень їжі 16.00, 22.35 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 19.00 Квадратний метр 20.45, 00.40 Глянець 23.35 Попелюшка для Баскова 01.20 Колір Ночі

RTVI

06.00 «Країна і люди» 07.00 Х/ф «Проданий сміх» 08.15 Мультфільми 09.00 Х/ф «Ніхто не знає про секс - 2» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Опергрупа» 12.00 Т/с «Надія» 13.00 Х/ф «Суворе чоловіче життя» 14.30 «Російський акцент» з В.Ленським «Ритми Великого яблука» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Cамара-містечко» 1-2-я. 12 с. 21.00 Т/с «Сплачено любов’ю» 02.00 Х/ф «Дивися в обидва!»

TV1000 Kino

06.00 «Летюча миша» комедія 08.40 Х/ф «Гасіть світло!» 10.10 «Донька якудзи» комедія 12.00 Х/ф «Пірати ХХ століття» 13.40 Х/ф «Мішень» (от 18 лет) 16.20 «Вождь різношкірих» комедія 18.00 Х/ф «Гувернантка» 20.00 Х/ф «Мами» 22.00 Х/ф «Кавказька рулетка» 23.50 «Челябумбія» комедія 02.00 Х/ф «Викрадачі книг» 04.00 Х/ф «Кармен»

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 12.00 «Доброго здоров’ячка!» 12.45 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 01.25 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Проспект бразилії» 15.10 «Я подаю на розлучення» 16.05 Т/с «Жіночий лікар» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.20 «Давай одружимося!» 19.00 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30, 02.05 Т/с «Відбиття» 22.45 «Вечірній Ургант» 23.20 «Фалькон»

тет

21.30 Т/с «Тіло як доказ» (II)

20.00 Т/с «Бігти» (I)

орт Україна

05.15 Служба розшуку дітей 05.20, 06.35, 02.40, 04.05 Погода 05.25 Світанок 06.30 Ділові факти 06.40 «Таксі» 07.05 «Леся+Рома» 07.40 Ділові факти 07.45 Факти тижня з Оксаною Соколовою 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини. Підсумки з Костянтином Стогнієм 10.10 «Поліцейська академія-6: Блокада міста» 12.00 «Прокурорська перевірка» 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка» 14.50, 20.05 Х/ф «Самотній вовк» 16.45 «Солдати удачі» 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 21.55 «Прокурорська перевірка» 23.00 «Дні руйнувань» (II) 01.05 «Тяжкі гроші» (II) 02.45 «Вторгнення прибульців» (II) 04.10 Т/с «Рубікон»

к1

07.10 Ранок з Україною «Слід» (I)

ictv

05.15, 06.00 Teen Time 05.20 Т/с «Вперед - до успіху» 06.05 Т/с «Світлофор» 06.50, 07.40 Т/с «Як сказав джим» 07.30, 19.00 Репортер 07.35, 19.15, 01.10 Погода 09.00 Х/ф «Аферисти Дік і Джейн розважаються» 11.00 Х/ф «Завжди кажи «Так» 13.10, 14.15 Kids Time 13.15 М/с «Аладдін» 14.45 Т/с «Друзі» 15.45 Т/с «Кадетство» 16.45 Т/с «Татусеві дочки» 19.20 Т/с «Вороніни» 21.00 Ревізор (II) 23.10 Т/с «Закрита школа» 01.15 Т/с «Купідон» 02.05 Т/с «Дружна сімейка» 02.50, 03.50 Зона ночі 02.55 Чемпіон чемпіонів 03.10 Марко Кропивницький 03.55 Моя адреса - Соловки. Не вдарте жінку навіть квіткою 04.15 Зірка вечірняя 04.30, 05.10 Зона ночі Культура 04.35 Ах не говоріть мені про любов...

нтн

07.00, 17.00, 19.00, 03.20 Події

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 10.25, 11.50, 15.55, 19.50, 23.15 Погода 06.15 Док. фільм «Битва під Еджхіллом» 07.15 Ера бізнесу 07.25 Док. фільм «Дорівнює одному Гафту». 1 частина 08.15 Док. фільм «Дорівнює одному Гафту». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 Підсумки тижня 09.40 Без цензури 10.05 Головний аргумент 10.35 Нехай Вам буде кольорово! 11.45, 18.40, 21.20 Діловий світ 12.00 Т/с «Діти білої богині» 13.50 «Секрети успіху» з Н.Городенською 14.20 Хай щастить 14.40 Право на захист 15.00 Темний силует 15.10 Вікно в Америку 15.30 Життя на рівних 15.45 Діловий світ. Агросектор 16.00 Х/ф «Смерть під вітрилом» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.55 Агро-News 19.10 Сільрада 19.25 Останнє попередження 19.55 Дорослі ігри 21.00 Підсумки дня 21.30 Криве дзеркало 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Худ. фільм «Чаклунка». 1 серія 00.15 Від першої особи 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.05 Діловий світ. Тиждень 02.25 Не вір худому кухарю 02.50 Нехай Вам буде кольорово! 03.50 Як це? 04.15 Рояль в кущах 04.45 Служба розшуку дітей 04.50 Хіт-парад 05.35 Підсумки дня

новий канал

1+1

15 липня

22.00 Х/ф «Ванільне небо» (II) 00.50 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» (II)

08.00, 13.30, 19.05 Новини (до 6 лет) 08.10, 23.15 «Хроніка минулого сезону». Кубок Іспанії. 1/4 фіналу. «Малага» - «Барселона». Матч у відповідь (до 6 лет) 09.50, 19.15 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. «Аякс» - «Боруссія» (Дор.) (до 6 лет) 11.45, 00.55 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Німеччини. «Баварія» - «Фортуна» (до 6 лет) 13.40, 02.40 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/16 фіналу. «Бенфіка» - «Баєр». Матч у відповідь (до 6 лет) 15.35, 04.30 «Хроніка минулого сезону». Кубок Іспанії. 1/4 фіналу. «Севілья» - «Сарагоса». Матч у відповідь (до 6 лет) 17.20, 06.15 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Ювентус» - «Удінезе» (до 6 лет) 21.15 Об’єднаний турнір. «Шахтар» (Україна) - «Зеніт» (Росія) (до 6 лет)

Київська Русь

06.00, 07.00, 10.35, 11.35, 12.45, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.45 «Бабусяантикризис» 06.50, 11.00, 16.25 «Заміський будинок» 08.15, 18.55, 04.20 «Кіноісторії нашого часу» Ануров О 08.45, 11.10, 13.25, 19.25, 22.25 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15, 20.20, 21.30 Т/с «Ставка больше, чем жизнь» 10.20, 12.10, 17.20, 17.50 «Ексклюзив для родини» 12.25 «Сад, город» 14.00, 22.45 «Ювелір» 16.45 М/ф «Как один мужик двух генералов прокормил» 17.30 «Кримінал» 18.00, 01.45 «Наодинці з усіма» 18.25 М/ф «Карлсон вернулся» 19.50 «Архіви історії»

06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» (I) 09.00 Т/с «Ранетки» (I) 10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 11.50 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 13.50 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» (I) 14.50 Богиня шопінгу 17.10 У ТЕТа пара 18.00 Моду народу 19.00 Т/с «Крем» (I) 20.00 Королева балу (III) 21.15 Віталька 21.25 Велика різниця 22.25 У ТЕТа в Інтернеті 23.00 Дурнєв+1 23.35 Т/с «Секс і місто» (II) 00.35 Т/с «Ходячі мерці 3» (III) 02.50 До світанку 21.20 «На сон грядущим» 00.45 «Телечат» 02.15 «Три кольори часу» 02.45 «Маю честь запросити» 03.30 «Губернія» 04.05 «Отражение: неведомая классика» 04.50 «Під знаком Нобеля» 05.10 «Акваскоп»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35, 17.30 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00 «СТН-тижневик» 09.00 «СТН-спорт-тижневик» 09.25 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 15.10 Т/с «Відчайдушні батьки» 16.10 «У центрі уваги» 18.00 «Тимчасово доступний» О.Іншаков 19.25 «Якісне життя» 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Служба порятунку» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» О.Учитель

7

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 10.05 «Таємнича Росія: Оренбурзька область. Земля екстрасенсів?» 11.05 «Ти не повіриш» 12.35 «До суду» 13.35, 02.30 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 Т/с «Знаки долі» 16.25 «Прокурорська перевірка» 18.30 Т/с «Десант є десант» 20.25 Т/с «Господарка тайги-2. До моря» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Кодекс честі-6» 00.35 Т/с «Братани-2» 03.35 «ГРУ: Таємниці військової розвідки» 04.30 «Кримінальна Росія. Сучасні хроніки»

тоніс 06.00, 15.00 Д/с «Дика Австралія» 07.00 Х/ф «Щасливий рейс» (I) 09.00 Д/с «Мешканці будинку Віндзорів» (I) 09.30 Монгольська навала на північно-східну Древню Русь 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 «Такі знайомі мелодії» 12.50 «Таке спортивне життя» 13.35 «Будь в курсі!» 14.15 Д/с «Дивовижні розповіді про тварин» (I) 16.00, 23.00 Д/с «Дикі кішки Трента Барклі» 16.35 «Цивілізація Incognita» 16.45 «Погода» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 18.30 Майстер подорожей 18.55 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.00 Одрі Хепберн: магія стилю 22.00 Неймовірно, чи не так? 23.50 «Світські хроніки» 00.15 Амурні мелодії (III)

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.10 Т/с «Поцілуйте наречену!» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час. ВістіМосква 16.25 «Academia» 17.10 «Сцени з життя» 17.40, 00.35 Новини культури 17.50 Т/с «Земський лікар» 19.45, 03.45 Свідки 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 Т/с «Лєдніков» 23.05 Фестиваль «Слов’янський базар - 2013» 01.00 Т/с «Розкол» 01.50 «Вісті +» 02.05 Х/ф «День щастя»

Визит 06.00 Програма 5 каналу 12.00 Телешанс 12.05 Х/ф 14.10 Х/ф 15.40 Телешанс 15.45 Д/с 16.25 М/ф 17.25 Телешанс 17.30 Х/ф 18.30 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.45 Новини 23.05 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 «Телетижневик» 06.30 «Зустріч для Вас» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Олексій Бутовський. Олімпієць з Полтавського степу» 10.00 «Удосвіта» 10.30 «Обереги» 11.00 Концерт «Міленіум» 13.00 Х/ф «Веселка» 14.30 «Тема дня» 15.00 «До чистих джерел» 15.30 «Повір у себе» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Фабрика ідей» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Телетижневик» 18.00 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду». Гадяцький район 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відблиск» 20.00 «Струни душ людських» ( сурдопереклад) 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду». Гадяцький район 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 23.30 «Я жив на максимальних обертах». Г. Береговий 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 00.30 Концерт «Strax Bravura» 02.00 «Фабрика ідей» 02.30 «Струни душ людських» ( сурдопереклад) 03.00 «Нічна мозаїка» (ЗА) 04.55 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.55 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Нахлист. 05.30 Ловля коропа з Яном Расселом. 06.00 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 06.30 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 06.55 Полювання з луком. 07.25 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.10 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 08.45 Плaнета рибалки. 09.15 Кльове місце. 09.45 Щоденник рибальських пригод. 10.20 Влучний постріл. 10.45 Майстер-клас. 11.00 Мисливські собаки. 11.30 У світі риболовлі. 11.55 Моточовни. 12.25 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 12.50 Слідопит. 13.05 Одиного дня на риболовлі. 13.25 Щоденники великого полювання. 14.15 Світові риболовлі. 14.45 У світі риболовлі. 15.10 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 15.55 Від нашого шефа. 16.10 Фанати Ебро. 16.50 Школа нахлиста Ніка Харта. 17.30 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 17.55 Хижак неспортивно. 18.25 Нахлист. 18.55 Новинки з виставки. 19.10 Кухня з Сержем Марковичем. 19.25 Рибальський фестиваль - 2013. 19.55 Сезон полювання. 20.25 Трофеї. 20.55 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 21.30 Плaнета рибалки. 22.00 Кльове місце. 22.30 Світові риболовлі. 23.00 У світі риболовлі. 23.25 З Чиллі на коропа. 23.55 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 00.25 Планета мисливця. 01.00 Рибальський гід. 01.30 У світі риболовлі. 01.55 Щоденник рибальських пригод. 02.30 Влучний постріл. 02.55 Майстер-клас. 03.10 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 03.55 Плaнета рибалки. 04.30 Кльове місце.

Культура 06.00 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 «Спостерігач» 10.15 Х/ф «Летять журавлі» 11.55 Д/ф «Стати чоловіком в Африці» 12.50 Д/ф «Острів без любові». «Йонич». «Годинник» 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Доки пливуть хмари» 16.00 «Портрет на тлі Сонця» 16.40 Зірки скрипальського мистецтва. Пінхас Цукерман 17.30 Д/ф «Петро Перший» 17.40 «Поліглот». Вивчаємо англійську за 16 годин! N9 18.30 Новини культури 18.45 Д/ф «Євген Нестеренко. Тиждень у Росії» 19.25 «СНІД: чума ХХ століття або геніальна містифікація?» 19.55 Д/ф «Межі часу» 20.45 Генії та лиходії. Олександр Альохін 21.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 22.00 «Герман, син Германа» 22.30 Новини культури 22.50 «Краса прихованого» 23.20 Д/с «Дивовижний світ Альбера Кана». «Люди світу» 00.15 С.Рахманінов. Концерт N1 для фортепіано з оркестром 00.40 Academia. «Підробки історичних джерел у Росії» 01.30 «Бенкет на цілий світ»


8

програма телепередач вівторок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 16 липня

інтер 05.25 Х/ф «Громадянка начальниця» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Рідкісна група крові» 11.20, 12.20, 03.45 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.30 «Судові справи» 15.05 «Сімейний суд» 16.00 «Давай одружимося!» 17.05, 04.45 Т/с «Громадянка начальниця. Продовження» 20.00, 02.30 «Подробиці» 22.40 Т/с «Шаповалов» (III) 00.35 Х/ф «Каратель: Територія війни» 03.00 Д/ф «Людство: наша історія»

стб 05.40 «Чужі помилки. Діагноз: любов» 06.20 «Все буде добре!» 08.05, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.40 «Зіркове життя. Зацьковані батьками» 10.20 «Зіркове життя. Вижити після смерті» 11.20 Х/ф «Тариф на кохання» (I) 13.10 «Ціни. Історія всеросійського обману» 15.55 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 19.55 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 «Містичні історії-4 з Павлом Костіциним» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Зіркове життя. Прокляті нагородами» 23.25 «Битва екстрасенсів» 00.30 Т/с «Доктор хаус» (II) 01.25 Х/ф «Любов і страхи Марії»

новий канал

1+1 06.00 «Гроші» 06.50 «Служба розшуку дітей» 06.55, 19.30, 02.10 «ТСН» 07.40 «Економічні події» 08.00 «Особистий рахунок» 08.05 «Повне перевтілення. Дім за тиждень - 3» 09.05 Євгенія Добровольська і Олексій Макаров у комедії «Трохи не при собі» (I) 10.15 Т/с «Сила. Повернення додому» 12.15 «Зніміть це негайно» 13.20 «Не бреши мені - 4» 14.25 «Російські сімейні драми» 15.30 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 17.15 на «1+1». Захоплива мелодрама «Сила. Повернення додому» (I) 20.15 «Скліфосовський» (I) 22.25 «Міняю жінку - 5» 00.05 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа - 2» (III) 01.10 «Кедр простромлює небо» 02.55 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа - 2» (III) 03.50, 04.25 «Маша і моделі» 05.00 «Кедр простромлює небо»

трк Україна

ictv

05.15, 06.00 Teen Time 05.20 Т/с «Вперед - до успіху» 06.05 Т/с «Світлофор» 06.50, 07.40 Т/с «Як сказав джим» 07.30, 19.00 Репортер 07.35, 19.15, 01.10 Погода 09.00 Х/ф «Ейс Вентура» 12.40, 16.50, 21.00 Т/с «Татусеві дочки» 13.15, 14.25 Kids Time 13.20 М/с «Аладдін» 14.50 Т/с «Друзі» 15.50 Т/с «Кадетство» 19.20 Т/с «Вороніни» 22.05 Т/с «Світлофор» (II) 23.05 Т/с «Закрита школа» 01.15 Т/с «Купідон» 02.05 Т/с «Дружна сімейка» 02.50, 03.55 Зона ночі 02.55 Тб про ТБ 03.25 Червона Земля (Terra Vermelha) 04.00 Моя адреса - Соловки. Навіщо перекладати Вергілія 04.20 Воля відходить із боями 04.35 Великий злам 04.50, 05.20 Зона ночі Культура 04.55 Так ніхто не любив

нтн

04.55, 06.40, 01.50, 03.30 Погода 05.00 Факти 05.30 Світанок 06.35 Ділові факти 06.45 «Таксі» 07.05 «Леся+Рома» 07.40 Ділові факти 07.45 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Вулиці розбитих ліхтарів» 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка» 14.40, 20.05 Х/ф «Самотній вовк» 16.30 «Вулиці розбитих ліхтарів» 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 21.55 «Прокурорська перевірка» 23.05 «Втеча Чарлі Райта» (II) 00.55 Стоп-10 01.55 «Дні руйнувань» (II) 03.35 Т/с «Рубікон»

к1

05.05 Х/ф «Дума про Ковпака» (I)

07.00 «Мультфільми» (I)

07.00, 17.00, 19.00, 03.30 Події

08.30, 16.45, 19.00, 01.25,

09.00 «Добрий вечір, тварини»

03.55 «Свідок»

09.10, 12.50, 17.20, 21.35 Т/с «Слід» (I) 10.00, 20.00 Т/с «Бігти» (I) 11.50 «Нехай говорять. ДНК-тест на батьківство»

10.00 «Три сестри»

09.00 «Кримінальні справи»

11.35 «Орел і Решка»

10.00 «До суду»

12.35 «Звана вечеря»

11.50 «Речовий доказ»

13.35, 23.00 Д/с «Фактор ризику»

12.30 «Легенди карного розшуку»

14.35 «Рандеву»

13.00, 19.30 Т/с «Вулиці розбитих

15.50, 20.00 Т/с «Моя прекрасна

ліхтарів - 12»

няня» (I)

14.50, 17.00 Т/с «Шериф» (I)

17.00 «Розсміши коміка»

21.30 Т/с «Тіло як доказ» (II)

18.00 «Звана вечеря»

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 7» (II)

19.00 «Орел і Решка»

23.30 Т/с «Менталіст - 4» (II)

21.00 «Розсміши коміка»

23.15 Т/с «Глухар. Продовження»

00.30 Т/с «Декстер» (III)

22.00 Д/п «Мене не люблять

02.10 Х/ф «Цар скорпіонів « (I)

01.55 «Речовий доказ»

03.50 «Говорить Україна»

03.10 «Агенти впливу»

04.15 «Нехай говорять»

04.25 «Уроки тітоньки Сови»

05.05 Срібний апельсин

05.20 «Правда життя»

01.00 «Нічне життя»

УТ-1

МЕГА

15.25 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Подружжя» (I) 19.20 «Говорить Україна»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.00 Т/с 08.50 Х/с 09.50 Д/с 10.45 Х/ф 12.50 Х/ф 14.05 М/ф 17.20 Телешанс 17.25 Х/ф 18.40 Д/с 19.30 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.25 Телешанс 22.40 Новини 00.30 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Покликаний бути символом». Лев Лук’яненко 10.26 «Діловий ритм» 10.52 «До речі...» 11.00 Концерт симфонічного оркестру Полтавського театру ім. М. В. Гоголя (твори композитора Й. Брамса) 12.20 Х/ф «Інтриган» 14.00 «Троянда кольору блакиті» 14.35 «Тема дня» 15.00 «А у нас кіно знімали...». Х/ф «Земля» 15.30 «Розмова без нотацій» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Ти - молодий» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Третій тайм». Спортивна програма 17.45 «Радар» 18.00 «До вас запитання» 18.30 «Фабрика ідей» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...». Ювенальна юстиція 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «До вас запитання» 22.15 «Літературні читання» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Третій тайм». Спортивна програма 23.15 «Клара Лучко. Завоювати життя» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 00.30 Концерт «Щастя моє». Павла Дворського 02.10 «А у нас кіно знімали...». Х/ф «Вони йшли на схід» 02.40 «Розмова без нотацій» 03.10 «Нічна мозаїка» (ЗА) 04.45 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.45 «Люби своє, українське»

Мисливство та Рибальство 05.00 Мисливські собаки. 05.30 У світі риболовлі. 05.55 Моточовни. 06.25 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 06.50 Слідопит. 07.05 Один день на риболовлі. 07.25 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.10 Зброярський клуб. 08.40 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 09.10 Карпфішинг. 09.40 Щоденник рибальських пригод. 10.30 Полювання без зброї. 11.00 Від нашого шефа. 11.15 Фанати Ебро. 11.55 Школа нахлиста Ніка Харта. 12.35 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 13.00 Хижак неспортивно. 13.30 Щоденники великого полювання. 14.20 Риболовля у світі. 14.50 У світі риболовлі. 15.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 16.00 Нахлист. 16.30 Новинки з виставки. 16.45 Кухня з Сержем Марковичем. 17.00 Рибальський фестиваль - 2013. 17.30 Сезон полювання. 18.00 Трофеї. 18.30 У світі риболовлі. 18.55 Новинки з виставки. 19.10 Кухня з Сержем Марковичем. 19.25 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 19.55 Планета мисливця. 20.25 Рибальський гід. 20.55 Зброярський клуб. 21.25 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 21.55 Карпфішинг. 22.30 Риболовля у світі. 23.00 Нахлист. 23.30 Ловля коропа з Яном Расселом. 00.00 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 00.30 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 00.55 Полювання з луком. 01.25 У світі риболовлі. 01.50 Щоденник рибальських пригод. 02.45 Полювання без зброї. 03.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 04.00 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 04.30 Карпфішинг.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 11.05 Д/с «Завтра не помре ніколи». «Голод: є або немає» 11.35 Д/ф «Роберт Фолкон Скотт» 11.40 Д/с «Норманни» 12.35 «Острів без любові». «Перед погаслим коминком» 13.25 Д/ф «Євген Нестеренко. Тиждень у Росії» 14.10 Пишайся, град Петров! 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Доки пливуть хмари» 16.00 «Сер Олександр Анікст» 16.40 Зірки скрипальського мистецтва. Сергій Хачатрян 17.40 «Поліглот». Вивчаємо англійську за 16 годин! N10 18.30 Новини культури 18.45 Д/ф «Службовий роман» з кінокамерою» 19.25 «Таємниці рефлексології» 19.55 Д/ф «Межі світла» 20.45 Генії та лиходії. Ігор Стравінський 21.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 22.00 «Герман, син Германа» 22.30 Новини культури 22.50 «Краса прихованого» 23.20 ДЖЕМ-5. Хосе Філісіано 00.15 Д/ф «Повернення нонконформіста»

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.00, 09.30, 15.50, 18.55, 22.45, 23.15 Погода 06.15 Док. фільм «Греко-перська війна» 07.15 Ера будівництва 07.20 Ера бізнесу 07.30 Док. фільм «Л.Поліщук. Королева епізоду». 1 частина 08.15 Док. фільм «Л.Поліщук. Королева епізоду». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки дня 09.35 Шеф-кухар країни 10.40 Нехай Вам буде кольорово! 11.50, 18.40, 21.20 Діловий світ 11.55 Т/с «Діти білої богині» 13.35 Крок до зірок 14.20 Х/ф «Затока щастя» 15.45 Діловий світ. Агросектор 16.00 Х/ф «Про червону шапочку» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 19.00 Про головне 19.35 Криве дзеркало 21.00 Підсумки дня 21.35 Криве дзеркало 22.50 Трійка, Кено, Максима

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Худ. фільм «Чаклунка». 2 серія 00.15 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.05 Життя на рівних 02.20 «Секрети успіху» з Н.Городенською 02.50 Нехай Вам буде кольорово! 03.50 «Віра. Надія. Любов» 04.45 Служба розшуку дітей 04.50 Хіт-парад 05.35 Підсумки дня

батьки» 00.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» (II)

06.00 Руйнівники міфів 07.30, 12.30 Авіакатастрофи зблизька 08.20, 13.20 Хрестові походи 09.10, 14.10 Загадки планети 10.00 Таємні знаки 10.50, 19.30 У пошуках пригод 11.40 Тихий океан 15.00, 23.40 Загадки всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в срср 16.20, 20.20 Фантастичні історії 17.20, 21.10 Гучна справа 18.10 Д/ф «Ноєв ковчег: таємниця» 22.00 Д/ф «Всесвітній потоп» 22.50 Морські гіганти 00.30 Світ під контролем 01.20 Жива історія 02.10 Гордість україни 03.00 Смартшоу 03.30 Т/с «Віртуози» 05.10 Містична україна

Enter-фiльм

05.45 Радянські мультфільми 07.45 Х/ф «Франческа і Нунціата» 10.20 Д/ф «Таємниці нашого кіно» 10.50 Т/с «Сталін. Live» 12.35, 20.15 Т/с «Головний калібр» 14.25 Х/ф «Дозор кохання приходить опівночі» 16.45 Х/ф «Хід білої королеви» 18.35 Х/ф «Завтра була війна» 22.05 Х/ф «Живі мертві» 01.40 Х/ф «Дій за обстановкою!» 02.45 Х/ф «Тривожний виліт» 04.10 Х/ф «Апеляція» 05.30 Саундтреки

2+2

04.00, 08.00, 11.00, 14.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 12.00 «Доброго здоров’ячка!» 12.45 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 00.20 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Проспект бразилії» 15.10 «Я подаю на розлучення» 16.05 Т/с «Жіночий лікар» 17.00 Вечірні новини 17.45 «Давай одружимося!» 19.00 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Відбиття» 22.45 «Вечірній Ургант» 23.20 «Фалькон» 01.00 ПРОФІЛАКТИКА

тет

06.10 Т/с «Мамо, я кілера люблю» 07.10 Ранок з Україною

орт Україна

06.00 Мультфільми (I) 08.00, 11.55 «Шалене відео по-українськи» 09.00, 21.00 «ДжеДАІ» 10.05 «Угон по-нашому» 10.45 «ДАІ. Дорожні війни» 11.20 «Нереальні історії» 13.35 «Облом UA» 15.10 Х/ф «Товариш генерал» (I) 17.00 Т/с «Кодекс честі-3» (I) 19.00 Т/с «Ментівські війни-4» (II) 21.40 «Маски-шоу. Маски в Одесі» 22.05, 01.45 Х/ф «Красунчик Джонні»

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 «Кулінарний двобій» 10.25 Російська начинка 11.00 Т/с «Остання подорож синдбада» 12.35 «До суду» 13.30 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 Т/с «Знаки долі» 16.25 «Прокурорська перевірка» 18.30 Т/с «Десант є десант» 20.25 Т/с «Господарка тайги-2. До моря» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Кодекс честі-6» 00.30 Т/с «Братани-2» 01.30 «Ексклюзив». «Євгеній Арьє. «Соломінка і верблюд» 02.00 Профілактика

тоніс

ртр - планета

06.00 Єралаш 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» (I) 09.00 Т/с «Ранетки» (I) 10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 11.50 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 13.50 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» (I) 14.50 Богиня шопінгу 17.10 У ТЕТа пара 18.00 Моду народу 19.00 Т/с «Крем» (I) 20.00 Дайош молодьож! 21.00 ТЕТ-Інтернет 21.25 Бійцівський клуб 22.25 ТЕТ-Інтернет 23.00 Шпілівілі 23.35 Т/с «Секс і місто» (II) 00.35 Т/с «Ходячі мерці 3» (III) 01.25 Х/ф «Блондинками не народжуються» (II) 02.55 До світанку

06.00, 15.00 Д/с «Дика Австралія» 06.30 Майстер подорожей 06.55 «Економічний пульс» 07.00 Х/ф «Діти капітана Гранта» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Одрі Хепберн: магія стилю 12.30 «Ронін. з Дмитром Видріним» 13.10 Секретні матеріали 14.00 Неймовірно, чи не так? 16.00, 23.00 Д/с «Дикі кішки Трента Барклі» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний стату» 18.30 Майстер подорожей 18.55 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.00 Декілька років із життя 22.00 Культурний шок 23.50 «Мистецькі історії» 00.45 Амурні мелодії (III) 01.00 Х/ф «Океан мрії» (III) 02.20 Х/ф «В родовому маєтку» 03.40 «Щоденник для батьків»

07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.10 Т/с «Поцілуйте наречену!» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час. ВістіМосква 16.25 «Academia» 17.10 «Сцени з життя» 17.40, 00.55 Новини культури 17.50 Т/с «Земський лікар. Продовження» 19.45, 03.40 Свідки 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 Т/с «Лєдніков» 23.05 Закриття фестивалю «Слов’янський базар у Вітебську» 00.10 «Фокус-покус. Чарівні таємниці» 01.20 Т/с «Розкол»

00.00 Х/ф «Оселя зла» (III) 03.10 Кінорік (I)

Футбол

17.30, 02.15 «Під знаком Нобеля»

08.00, 13.35, 19.00 Новини (до 6 лет) 08.10, 15.35 «Хроніка минулого сезону». Кубок Іспанії. 1/4 фіналу. «Бетіс» «Атлетіко». Матч у відповідь (до 6 лет) 09.50, 19.10 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. «Зеніт» - «Малага» (до 6 лет) 11.50, 17.15 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Фіорентіна» «Наполі» (до 6 лет) 13.45, 23.10 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/16 фіналу. «Дніпро» - «Базель». Матч у відповідь (до 6 лет) 21.15 Об’єднаний турнір. «Шахтар» (Україна) - «Спартак» (Росія) (до 6 лет) 01.00 Профілактика!!! (до 6 лет)

18.00, 01.45 «Наодинці з усіма»

К2

05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.15 Мультфільми 10.10 Школа доктора Комаровського 11.20, 14.20 Справа смаку 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.00 Тиждень їжі 16.00, 22.35 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 19.00 Квадратний метр 20.45, 00.40 Глянець 23.35 Попелюшка для Баскова 01.20 Колір Ночі

RTVI

06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Cамара-містечко» 1-2-я. 12 с. 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Опергрупа» 12.00, 21.00 Т/с «Сплачено любов’ю» 13.00 Х/ф «Дивися в обидва!» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Cамара-містечко» 3-4-я. 12 с. 02.00 Х/ф «Секонд хенд» (от 18 лет)

TV1000 Kino

06.00 Х/ф «Пірати ХХ століття» 08.00 Х/ф «Гувернантка» 10.00 Х/ф «Викрадачі книг» 12.00 «Рок» муз. фільм 14.00, 20.00 «Той ще Карлосон!» комедія 16.00 Х/ф «Мами» 18.00 Х/ф «Поцілунок крізь стіну» 21.40 Х/ф «Артефакт» 23.40 Х/ф «Кармен» 02.00 «Алхіміки» комедія 04.00 Х/ф «Шлях»

Київська Русь 06.00, 07.00, 10.35, 11.00, 11.45, 12.45, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.50 «Бабусяантикризис» 06.50, 11.20, 17.15 «Заміський будинок» 08.15, 18.55, 04.20 «Кіноісторії нашого часу» Ануров О 08.45, 19.25, 22.25, 05.10 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15, 20.20, 21.30 Т/с «Ставка больше, чем жизнь» 10.20, 11.35, 12.10 «Ексклюзив для родини» 12.25 «Сад, город» 14.00, 22.45 «Ювелір» 16.25 «У пошуках легенд» 16.45 М/ф «Сказка о попе и о работнике его Балде»

18.25 М/ф «Баба Яга против» 19.50 «Архіви історії» 21.20 «На сон грядущим» 00.45 «Телечат» 02.40 «Акваскоп» 03.00 «Культурний простір» 03.30 «Успіх на шпильках» 03.50 «Крізь призму часу» 04.50 «Винна карта»

ТРК «Київ» 06.00, 09.25, 11.35, 17.30 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10 Т/с «Відчайдушні батьки» 16.10 «У центрі уваги» 18.00 «Тимчасово доступний» О.Учитель 19.25 «Служба порятунку» 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Київські історії» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» О.Санаєва


програма телепередач

середа Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.30, 17.05, 04.45 Т/с

06.00 «Міняю жінку - 5» 06.50 «Служба розшуку дітей» 06.55, 19.30, 01.40 «ТСН» 07.40 «Економічні події» 08.00 «Особистий рахунок» 08.05 «Повне перевтілення. Дім за тиждень - 3» 09.05 «Трохи не при собі» (I) 10.15 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 12.15 «Зніміть це негайно» 13.20 «Не бреши мені - 4» 14.25 «Російські сімейні драми» 15.30 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 17.15 «Cила. Повернення додому» (I) 20.15 Максим Авєрін і Ольга Красько в серіалі «Скліфосовський» (I) 22.30 «Моя хата скраю» 23.35 «Борджіа - 2» (III) 00.40 Ігор Петренко і Дар’я Мороз у драмі «Кедр простромлює небо» (II) 02.25 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа - 2» (III) 03.10, 03.45 «Маша і моделі» 04.20 «Не бреши мені - 4» 05.10 «Кедр простромлює небо» (II)

«Громадянка начальниця. Продовження» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Рідкісна група крові» 11.20, 12.20, 03.30 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.30 «Судові справи» 15.05 «Сімейний суд» 16.00 «Давай одружимося!» 20.00 «Подробиці» 22.40 Т/с «Шаповалов» (III) 00.35 Х/ф «Капітан Америка: Перший месник» 02.45 Д/ф «Людство: наша історія»

стб 05.55 «Чужі помилки. Удар із минулого» 06.40 «Все буде добре!» 08.25, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.55 «Зіркове життя. Прокляті нагородами» 10.55 «Зіркове життя. Особливо небезпечні кумири» 11.55 Х/ф «Прилетить раптом чарівник» (I) 13.55 «Краса. Історія всеросійського обману» 15.55 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 «Містичні історії-4 з Павлом Костіциним» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Зіркове життя. Покарані за роль» 23.25 «Битва екстрасенсів» 00.25 Т/с «Доктор хаус» (II) 01.20 Х/ф «Альошчине кохання» (I)

УТ-1

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.00, 09.35, 10.15, 11.40, 15.40, 18.55, 22.45, 23.15 Погода 06.15 Док. фільм «Перша світова війна» 07.15 Ера бізнесу 07.25 Док. фільм «Руссо-туристо. Вперше за кордоном». 1 частина 08.15 Док. фільм «Руссо-туристо. Вперше за кордоном». 2 частина 08.45 Корисні поради 09.05 Підсумки дня 09.40 Світло 10.30, 11.45 Т/с «Діти білої богині» 11.30, 18.40, 21.20 Діловий світ 13.25 Українська пісня 14.05 Х/ф «Кочівний фронт» 15.35 Діловий світ. Агросектор 15.45 Х/ф «Запорожець за Дунаєм» 17.00 Х/ф «Шукай вітру» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 19.10 Бенефіс М.Поплавського у Москві 20.50 Мегалот 21.00 Підсумки дня 21.35 Криве дзеркало 22.50 Суперлото, Трійка, Кено

«ЕРА»

23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Худ. фільм «Чаклунка». 3 серія 00.15 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.05 ТелеАкадемія. Дайджест. Краще за рік 02.20 Життя на рівних 02.35 Аудієнція. Країни від А до Я 02.55 Світло 03.15 Як Ваше здоров’я? 04.05 Книга.ua 04.25 Сільрада 04.45 Служба розшуку дітей 04.50 Хіт-парад 05.35 Підсумки дня

новий канал

1+1

трк Україна 06.10 Т/с «Мамо, я кілера люблю» 07.00, 17.00, 19.00, 03.30 Події

ictv

05.15, 06.05 Teen Time 05.20 Т/с «Вперед - до успіху» 06.10 Т/с «Світлофор» 06.50, 07.40 Т/с «Як сказав джим» 07.30, 19.00 Репортер 07.35, 19.15, 01.10 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 16.55, 21.00 Т/с «Татусеві дочки» 13.25, 14.30 Kids Time 13.30 М/с «Аладдін» 14.55 Т/с «Друзі» 15.55 Т/с «Кадетство» 19.20 Т/с «Вороніни» 22.05 Т/с «Світлофор» (II) 23.10 Т/с «Закрита школа» 01.15 Т/с «Купідон» 02.10 Т/с «Дружна сімейка» 02.55 Служба розшуку дітей 03.00, 03.50 Зона ночі 03.05 Загублений рай 03.55 Зима надії 04.20, 05.20 Зона ночі Культура 04.25 Іван Франко

нтн

04.45 Служба розшуку дітей 04.50, 06.35, 01.40, 03.15 Погода 04.55 Факти 05.25 Світанок 06.30 Ділові факти 06.40 «Таксі» 07.05 «Леся+Рома» 07.35 Ділові факти 07.40 Несекретні файли 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Вулиці розбитих ліхтарів» 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка» 14.50, 20.05 Х/ф «Самотній вовк» 16.45 «Вулиці розбитих ліхтарів» 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 21.55 «Прокурорська перевірка» 23.05 «Фотовитримка» (II) 00.55 Кримінальний облом 01.45 «Втеча Чарлі Райта» (II) 03.20 Т/с «Рубікон»

к1 07.00 «Мультфільми» (I)

08.30, 16.45, 19.00, 01.30,

09.00 «Добрий вечір, тварини»

04.20 «Свідок»

10.00 «Три сестри»

09.00 «Кримінальні справи»

11.35 «Орел і Решка»

10.00 «До суду»

12.35 «Звана вечеря»

10.00, 20.00 Т/с «Бігти» (I)

11.50 «Речовий доказ»

13.35 Д/п «Мене не люблять

11.50 «Нехай говорять.

12.30 «Легенди карного розшуку»

09.10, 12.50, 17.20, 21.35 Т/с «Слід» (I)

Неймовірне кохання»

13.00, 19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 12»

15.25 Щиросерде зізнання

9

орт Україна

нтв-світ

11.00 профілактика 11.00, 14.00, 02.00 Новини 11.15 «Час обідати!» 12.00 «Доброго здоров’ячка!» 12.45 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 01.25 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Проспект бразилії» 15.10 «Я подаю на розлучення» 16.05 Т/с «Жіночий лікар» 17.00 Вечірні новини 17.45 «Давай одружимося!» 19.00 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Виходжу тебе шукати 2» 22.50 «Вечірній Ургант» 23.25 «Фалькон» 00.25 «Справжня мова короля» 02.05 Т/с «Відбиття»

тет

05.45 Х/ф «Дума про Ковпака» (I)

07.10 Ранок з Україною

17 липня

батьки» 14.35 «Рандеву» 15.50, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I)

тоніс

06.00 Єралаш 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» (I) 09.00 Т/с «Ранетки» (I) 10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 11.50 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 13.50 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» (I) 14.50 Богиня шопінгу 17.10 У ТЕТа пара 18.00 Моду народу 19.00 Т/с «Крем» (I) 20.00 Дайош молодьож! 21.00 ТЕТ-Інтернет 21.25 Бійцівський клуб 22.25 ТЕТ-Інтернет 23.00 Шпілівілі 23.35 Т/с «Секс і місто» (II) 00.35 Т/с «Ходячі мерці 3» (III) 01.25 Х/ф «Брудний негідник Шейм» (II) 03.05 До світанку

16.00 Критична точка

14.50, 17.00 Т/с «Шериф» (I)

18.00 Т/с «Подружжя» (I)

21.30 Т/с «Тіло як доказ - 2» (II)

19.20 «Говорить Україна»

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 7» (II)

23.15 Т/с «Глухар. Продовження»

23.30 Т/с «Менталіст - 4» (II)

02.10 Т/с «Успіх» (I)

00.30 Т/с «Декстер» (III)

22.00 Д/п «Нерівний шлюб»

02.50 Т/с «Успіх-2» (I)

02.00 «Речовий доказ»

23.00 Д/п «Врятувати кохання»

03.50 «Говорить Україна»

02.50 «Агенти впливу»

00.00 Т/с «Відчайдушні домогос-

04.25 «Нехай говорять»

04.50 «Уроки тітоньки Сови»

05.15 Срібний апельсин

05.15 «Правда життя»

01.00 «Нічне життя»

МЕГА

К2

Футбол

16.25 «У пошуках легенд»

11.00, 23.05 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Депортіво» «Валенсія» (до 6 лет) 12.50, 22.35 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал (до 6 лет) 13.20, 18.55 Новини (до 6 лет) 13.30, 00.55 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/16 фіналу. «Металіст» - «Ньюкасл». Матч у відповідь (до 6 лет) 15.25, 02.50 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Німеччини. «Боруссія» (Мін.) - «Вердер» (до 6 лет) 17.10, 04.35 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Барселона» «Осасуна» (до 6 лет) 19.05, 06.20 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. «Андерлехт» - «Мілан» (до 6 лет) 20.45 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Рома» - «Інтер»

16.45 М/ф «Чебурашка», «Чебурашка

06.00 Руйнівники міфів 07.30, 12.30 Авіакатастрофи зблизька 08.20, 13.20 Хрестові походи 09.10, 14.10 Загадки планети 10.00 Таємні знаки 10.50, 19.30 У пошуках пригод 11.40, 22.50 Морські гіганти 15.00, 23.40 Загадки всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в срср 16.20, 20.20 Фантастичні історії 17.20, 21.10 Гучна справа 18.10 Д/ф «Супутник замість бомби» 22.00 Д/ф «Ноїв ковчег: таємниця» 00.30 Покер. The big game 01.20 Жива історія 02.10 Гордість україни 03.00 Смартшоу 03.30 Т/с «Віртуози» 05.10 Містична україна

Enter-фiльм

05.45 Радянські мультфільми 08.20 Х/ф «Краса Іпполіти» 10.10 Д/ф «Таємниці нашого кіно» 10.40 Т/с «Сталін. Live» 12.30, 19.55 Т/с «Головний калібр» 14.20 Х/ф «Дві жінки» 16.20 Х/ф «У добрий час» 18.20 Х/ф «Апеляція» 21.45 Х/ф «Я повідомляю вам війну» 23.30 Х/ф «Сіциліанський захист» 01.10 Х/ф «Комбати» 03.20 Х/ф «Калина червона» 05.00 Саундтреки

2+2

06.00 Мультфільми (I) 09.00, 21.00 «ДжеДАІ» 10.05 «Угон по-нашому» 10.45 «ДАІ. Дорожні війни» 11.20 «Нереальні історії» 13.35 «Облом UA» 14.45 Х/ф «Танк КВ-2» (I) 17.00 Т/с «Кодекс честі-4» (I) 19.00 Т/с «Ментівські війни-4» (II) 21.40 «Маски-шоу. Маски на гонках» 22.05, 01.55 Х/ф «Таємні агенти» (II) 00.20 Х/ф «Смертельний рій» (II) 03.40 Кінорік (I)

05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.15 Мультфільми 10.10 Школа доктора Комаровського 11.20, 14.20 Справа смаку 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.00 Тиждень їжі 16.00, 22.35 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 19.00 Квадратний метр 20.45, 00.40 Глянець 23.35 Попелюшка для Баскова 01.20 Колір Ночі

RTVI

06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Cамара-містечко» 3-4-я. 12 с. 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Опергрупа» 12.00, 21.00 Т/с «Сплачено любов’ю» 13.00 Х/ф «Секонд хенд» (от 18 лет) 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Вільне плавання» 02.00 Х/ф «Дамське танго»

TV1000 Kino

06.00 «Рок» муз. фільм 08.00 Х/ф «Поцілунок крізь стіну» 10.00, 16.30 «Той ще Карлосон!» комедія 12.00 «Летюча миша» комедія 14.40 Х/ф «Артефакт» 18.00 Х/ф «Волошки для Василини» 20.00 Х/ф «Той, хто пройшов крізь вогонь» 22.00 Х/ф «Людина-вітер» 00.00 Х/ф «Шлях» 02.00 Х/ф «Земля людей» 04.00 Х/ф «Тільки не тепер»

17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 21.00 «Розсміши коміка»

подарки» (II)

Київська Русь 06.00, 07.00, 10.35, 11.00, 11.45, 12.45, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.50 «Бабусяантикризис» 06.50, 11.10, 17.25 «Заміський будинок» 08.15, 18.55, 04.25 «Кіноісторії нашого часу» Юргенс г. 08.45, 11.25, 19.25, 22.25 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15, 20.20, 21.30 Т/с «Ставка больше, чем жизнь» 10.20, 12.10 «Ексклюзив для родини» 12.25 «Сад, город» 14.00, 22.45 «Ювелір»

идет в школу» 17.30, 03.55 «Під знаком Нобеля» 18.00 «Наодинці з усіма» 18.25

М/ф

«Мореплавание

Солнышкина» 19.50 «Архіви історії» 21.20 «На сон грядущим» 00.45 «Телечат» 01.45 Х/ф «Жди меня» 03.15, 05.20 «Кінопроектор» 03.25 «Крізь призму часу» 04.50 «Губернія»

ТРК «Київ» 06.00, 09.25, 11.35, 17.30 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10 Т/с «Відчайдушні батьки» 16.10 «У центрі уваги» 18.00 «Тимчасово доступний» О.Санаєва 19.25 «Київські історії» 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Служба порятунку» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» О.Гордон

05.00 Профілактика 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Квартирне питання 10.30 «Їдьмо, поїмо!» 11.00 Т/с «Остання подорож синдбада» 12.35 «До суду» 13.35, 02.25 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 Т/с «Знаки долі» 16.25 «Прокурорська перевірка» 18.30 Т/с «Десант є десант» 20.25 Т/с «Господарка тайги-2. До моря» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Кодекс честі-6» 00.30 Т/с «Братани-2» 03.30 «ГРУ: Таємниці військової розвідки» 04.25 «Кримінальна Росія. Сучасні хроніки»

06.00, 15.00 Д/с «Дика Австралія» 06.30 Майстер подорожей 06.55 «Економічний пульс» 07.00 Х/ф «Попелюшка» (I) 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Декілька років із життя Табакова 12.45 «Соціальний стату» 13.20 «Цивілізація Incognita» 14.00 Культурний шок 16.00, 23.00 Д/с «Дикі кішки Трента Барклі» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 18.30 Майстер подорожей 18.55 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.00 Три польоти Ніки Турбіної 22.00 Культурний шок 23.50 «Мистецькі історії» 00.45 Амурні мелодії (III) 01.00 Х/ф «Інша жінка» (III) 02.20 Х/ф «Солодкий трепет» (III) 03.50 «Щоденник для батьків»

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.10 Т/с «Поцілуйте наречену!» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25 «Academia» 17.10 «Сцени з життя 17.40, 00.35 Новини культури 17.50 Т/с «Земський лікар. Продовження» 19.45, 03.40 Свідки. «Євген Євтушенко. Я - різний» 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 Т/с «Лєдніков» 23.05 «Любов і голуби. Фестиваль-57» 23.50 «Саті. Ненудна класика...» 01.00 Т/с «Розкол» 01.45 «Вісті +» 02.00 Х/ф «Пізні побачення»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.55 Х/ф 09.55 Д/с 11.05 Телешанс 11.20 Д/ф 12.00 Х/ф 13.30 Т/с 14.55 М/ф для дітей 15.20 Х/ф 17.15 Х/ф 18.45 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.40 Новини 21.05 Вісник податкової адміністрації 21.30 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.05 Новини 17.15 Телешанс 20.30 Телешанс 21.00 Телешанс 23.25 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Клара Лучко. Завоювати життя» 10.26 «Час змін» 10.52 «До речі...» 11.00 Гала - концерт «Три королі світового музичного Олімпу» 13.05 Х/ф «Підкидьок» 14.30 «Тема дня» 15.00 «Уроки історії». Хрещення Русі 15.30 «Абетка здоров’я» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Вухасті, смугасті» 17.00 «Тема дня» 17.50 «Зупинись і здивуйся» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 21.00 ПТН 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 17.30 «Соціальний захист: пенсія» 17.45 «Полтавщина. Податки. Добробут» 18.00 «Позиція» 18.30 «Удосвіта» 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Тест на майбутнє». Суспільна агресія 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Позиція» 22.15 «Звитяга» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Той, хто торував шлях» 00.30 Концерт симфонічного оркестру під керівництвом Віталія Скакуна 01.55 «Час змін» 02.55 «Тест на майбутнє». Суспільна агресія 05.25 «Нічна мозаїка». Художній фільм (ЗА) 04.55 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Від нашого шефа. 05.15 Фанати Ебро. 05.55 Школа нахлиста Ніка Харта. 06.35 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 07.00 Хижак неспортивно. 07.30 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.15 Ловля коропа з Яном Расселом. 08.50 Рибалка-експерт. 09.20 Американська риболовля. 09.50 Щоденник рибальських пригод. 10.15 Полювання без зброї. 10.45 Майстер-клас. 11.00 Нахлист. 11.30 Новинки з виставки. 11.45 Кухня з Сержем Марковичем. 12.00 Рибальський фестиваль - 2013. 12.30 Сезон полювання. 13.00 Трофеї. 13.30 Щоденники великого полювання. 14.20 Риболовля у світі. 14.50 Рибальські подорожі Норвегією. 15.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 16.00 У світі риболовлі. 16.25 Новинки з виставки. 16.40 Кухня з Сержем Марковичем. 16.55 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 17.25 Планета мисливця. 17.55 Рибальський гід. 18.25 Нахлист. 18.55 Новинки з виставки. 19.10 Кухня з Сержем Марковичем. 19.25 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 19.55 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 20.20 Полювання з луком. 20.50 Ловля коропа з Яном Расселом. 21.25 Рибалка-експерт. 21.55 Американська риболовля. 22.25 Риболовля у світі. 22.55 Мисливські собаки. 23.25 У світі риболовлі. 23.50 Моточовни. 00.20 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 00.45 Слідопит. 01.00 Одного деня на риболовлі. 01.20 Рибальські подорожі Норвегією. 01.45 Щоденник рибальських пригод. 02.10 Історії полювання від Павла Гусєва. 02.25 Полювання без зброї. 02.55 Майстер-клас. 03.10 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 03.55 Ловля коропа з Яном Расселом. 04.30 Рибалка-експерт.

Культура 09.00 Новини культури 09.20 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 11.05 Д/с «Завтра не помре ніколи». «Бойовище: Інтернет» 11.35 Д/ф «Бенедикт Спіноза» 11.40 Д/с «Норманни» 12.35 «Острів без любові». «Я вас чекатиму» 13.30 Д/ф «Володимир Нахабцев. «Службовий роман» з кінокамерою» 14.10 Пишайся, град Петров! 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Королеви свінгу» 16.40 Зірки скрипальського мистецтва. Деніел Хоуп 17.40 «Поліглот». Вивчаємо англійську за 16 годин! N11 18.30 Новини культури 18.45 Д/ф «Останній імператор. Дуель з долею» 19.25 Універсіада - 2013. «Шаляпін-гала. Казань - СанктПетербург» 21.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 22.00 «Герман, син Германа» 22.30 Новини культури 22.50 «Краса прихованого» 23.20 ДЖЕМ-5. Дайан Шур і оркестр Каунта Бейсі 00.30 Д/ф «Австрія. Зальцбург. Палац Альтенау» 00.55 Academia. «Математичні етюди» 01.40 П’єси для фортепіано П.Чайковського


10

ÀÂÒÎËÀÉÔ

Кременчуцька Панорама № 28 (422) 11 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Автомобильный лидер ➢ Надежность внедорожников SsangYong оценили многие автолюбители в Украине

SsangYong KORANDO – теперь по горячей цене! Внедорожники SsangYong по праву считаются любимцами украинских автомобилистов. Самый популярный среди автомобилей SsangYong, красавец KORANDO, теперь доступен в новой модификации по действительно выгодной цене – от 159 900 грн!

SsangYong Korando – истинный лидер в своём классе. Украинские автолюбители уже успели оценить основные преимущества этих надежных, стильных и комфортных автомобилей, что подтверждается постоянно растущими продажами. Korando имеет массу достоинств. Помимо таких привлекательных аспектов, как межсер-

висный интервал в 15 000 км, 15 комплектаций и наличие автомобилей в любом цвете, сейчас автомобили SsangYong Korando могут похвастаться действительно неоспоримым преимуществом – привлекательными ценами, стартующими всего от 159 900 грн!

Владельцы автомобилей Korando всегда получают то, чего хотят. Любители качественной музыки, видео, а также все те, для кого важно всегда оставаться онлайн, высоко оценят уникальную м ул ьт и м е д и й н у ю с и с т е м у Android 2DIN, доступную в

®

автомобилях SsangYong Korando. Если раньше интернет на борту был доступен лишь владельцам авто премиум-класса, то сегодня Korando готов разрушить подобные стереотипы, предоставив WiFi-адаптер для подключения к интернету. Теперь быть в курсе последних событий стало еще проще, а обновляемая навигация с онлайн-пробками поможет проложить наиболее оптим а л ь н ы й м ар ш ру т. Од н и м словом, идеальное мультимедийное оснащение, включающее GPS, интернет, радио, видео, Bluetooth, смартфон и многое другое существует! Оно доступно в автомобилях SsangYong Korando. Среди остальных характеристик автомобиля, необходимо отметить стильный и целостный экстерьер от Джорджетто Джуджаро, дизайнера премиальных спорткаров, изысканный интерьер с тщательно пр одуманным внутренним пространством, а также шесть

подушек безопасности с четырехканальной антиблокировочной тормозной системой, позволяющей водителю и пассажирам всегда чувствовать себя в полной безопасности в своём автомобиле. Независимо от насыщенн о с т и ко м п л е к т а ц и и , в се автомобили Korando обладают главными преимуществами, свойственными каждому автомобилю SsangYong – в ы со ко е кач ес т в о , н а д ежность, стильный дизайн и доступные цены! Уникальная кредитная программа «SsangYong Finance» поможет приобрести автомобили Korando без нагрузки на семейный бюджет и предлагает процентную ставку от 0,01 % годовых и размер первого платежа от 10 % стоимости автомобиля. Великолепные SsangYong Korando готовы к тест-драйву ждут гостей по адресу: Проспект 50 лет Октября,1А Тел.: (05366) 4-02-20,4-13-44

ООО «АИС-Кременчуг», просп. 50 лет Октября, 1-А, тел.: 4-02-20, 4-13-44. реклама

Анекдоти ➢

  

  

Дождь идет третий день... У жены депрессия, все время смотрит в окно... Если дождь завтра не закончится, придется пустить ее в дом.   

Мне очень хотелось бы вставать в 7 утра, выходить на пробежку, а затем готовить диетический завтрак. Но я сильнее своих желаний.   

Таня уже год не может записаться к парикмахеру, потому что девушка не должна звонить первой.

Идет мужик по тропинке. Вдруг поперек канава: – И-и-и эх! Вспомню молодость, перепрыгну!

Разогнался, прыгнул и... плюх прямо в канаву. Вылез кое-как. Огляделся по сторонам - никого нет вокруг. Пожал плечами, сплюнул: – Да я и в молодости не перепрыгивал.    Когда мне говорят, что у меня не все в порядке с логикой, я просто смеюсь над этим и продолжаю пришивать пуговицы к сосискам.

   Когда мужчина остается дома один, его холодильник набирает до 300 просмотров за вечер.    Не услышал, что тебе сказали? Улыбнулся и надеешься, что это был не вопрос.    Самое сложное в работе окулиста – убедить пациентку раздеться.

Любовный треугольник не подчиняется зaконaм геометрии. Все углы в нём могут быть тупыми.    Друзья познаются в беде. И чем сложнее беда, тем точнее идёт сортировка.    Если человек счастлив больше одного дня, значит от него что-то скрывают!


Кременчуцька Панорама № 28 (422) 11 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

реклама

11


12

програма телепередач четвер Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 18 липня

інтер 05.30, 17.05, 04.45 Т/с

06.00 «Моя хата скраю» 06.50 «Служба розшуку дітей» 06.55, 19.30, 01.50 «ТСН» 07.40 «Економічні події» 08.00 «Особистий рахунок» 08.05 «Повне перевтілення. Дім за тиждень - 3» 09.05 «Трохи не при собі» (I) 10.15 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 12.05 «Зніміть це негайно» 13.10 «Не бреши мені - 4» 14.15 «Російські сімейні драми» 15.20 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 17.10 «Сила. Повернення додому» (I) 20.15 «Скліфосовський» (I) 22.30 «На ножах» 23.40 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа - 2» (III) 00.50 Ігор Петренко і Дар’я Мороз у драмі «Кедр простромлює небо» (II) 02.35 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа - 2» (III) 03.30, 04.05 «Маша і моделі» 04.40 «Кедр простромлює небо» (II)

«Громадянка начальниця. Продовження» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Рідкісна група крові» 11.20, 12.20, 03.15 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.30 «Судові справи» 15.05 «Сімейний суд» 16.00 «Давай одружимося!» 20.00 «Подробиці» 22.40 Т/с «Ілюзія полювання» (II) 02.30 Д/ф «Людство: наша історія»

стб 05.20 «Чужі помилки. Свята правда» 06.05 «Все буде добре!» 07.50, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.10 «Зіркове життя. Покарані за роль» 10.10 «Зіркове життя. У шлюбі зі звіром» 11.15 Х/ф «Чоловік для життя, або На шлюб не претендую» (I) 13.40 «Ліки. Історія всеросійського обману» 15.55 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 19.55 «Слідство ведуть екстрасенси» 20.55 «Містичні історії-4 з Павлом Костіциним» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Зіркове життя. Кохання без штампу» 23.25 «Битва екстрасенсів» 00.25 Т/с «Доктор хаус» (II) 01.25 Х/ф «Щовечора об 11» (I)

новий канал

1+1

трк Україна

ictv

05.20, 06.10 Teen Time 05.25 Т/с «Вперед - до успіху» 06.15 Т/с «Світлофор» 06.55, 07.40 Т/с «Як сказав джим» 07.30, 19.00 Репортер 07.35, 19.15, 01.10 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» 11.10, 16.50, 21.00 Т/с «Татусеві дочки» 13.25, 14.35 Kids Time 13.30 М/с «Аладдін» 14.50 Т/с «Друзі» 15.50 Т/с «Кадетство» 19.20 Т/с «Вороніни» 22.05 Т/с «Світлофор» (II) 23.10 Т/с «Закрита школа» 01.15 Т/с «Купідон» 02.10 Т/с «Дружна сімейка» 02.55 Служба розшуку дітей 03.00, 03.45 Зона ночі 03.05 Зірка Вавілова 03.50 Семеренки 04.45, 05.15 Зона ночі Культура 04.50 Сумний П’єро

нтн

04.55, 06.40, 01.45, 03.15 Погода 05.00 Факти 05.30 Світанок 06.35 Ділові факти 06.45 «Таксі» 07.05 «Леся+Рома» 07.45 Ділові факти 07.50 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Вулиці розбитих ліхтарів» 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка» 14.50, 20.05 Х/ф «Самотній вовк» 16.45 «Вулиці розбитих ліхтарів» 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 21.55 «Прокурорська перевірка» 23.05 «Інкасатор» (II) 00.50 Несекретні файли 01.50 «Фотовитримка» (II) 03.20 Т/с «Рубікон»

к1

06.05 Х/ф «Вигідний контракт» (I)

07.00 «Мультфільми» (I)

07.00, 17.00, 19.00, 03.30 Події

08.30, 16.45, 19.00, 01.35,

09.00 «Добрий вечір, тварини»

04.35 «Свідок»

09.10, 12.50, 17.20, 21.35 Т/с «Слід» (I) 10.00, 20.00 Т/с «Бігти» (I) 11.50 «Нехай говорять. Невідома донька Барі Алібасова»

10.00 «Три сестри»

09.00 «Кримінальні справи»

11.35 «Орел і Решка»

10.00 «До суду»

12.35 «Звана вечеря»

11.50 «Речовий доказ»

13.35 Д/п «Врятувати кохання»

12.30 «Легенди карного розшуку»

14.35 «Рандеву»

13.00, 19.30 Т/с «Вулиці розбитих

15.50, 20.00 Т/с «Моя прекрасна

ліхтарів - 12»

няня» (I)

14.50, 17.00 Т/с «Шериф» (I)

17.00 «Розсміши коміка»

21.30 Т/с «Тіло як доказ - 2» (II)

18.00 «Звана вечеря»

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 7» (II)

19.00 «Орел і Решка»

23.30 Т/с «Менталіст - 4» (II)

21.00 «Розсміши коміка»

23.15 Т/с «Глухар. Продовження»

00.30 Т/с «Декстер» (III)

22.00 Д/п «Милий, я вагітна»

02.10 Т/с «Успіх-2» (I)

02.05 «Речовий доказ»

23.00 Д/с «Фактор ризику»

03.50 «Говорить Україна»

03.00 «Агенти впливу»

00.00 Т/с «Відчайдушні домогос-

04.25 «Нехай говорять»

05.05 «Уроки тітоньки Сови»

05.15 Срібний апельсин

05.40 «Правда життя»

01.00 «Нічне життя»

УТ-1

МЕГА

15.25 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Подружжя» (I) 19.20 «Говорить Україна»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 09.00 Вісник податкової адміністрації 09.15 Х/ф 10.30 Д/с 11.20 Телешанс 11.25 Х/ф 12.50 Т/с 14.15 Д/ф 15.10 М/ф для дітей 17.05 Телешанс 17.10 Д/ф 18.00 Х/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.40 Новини 22.55 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Заграй гітаро, пісню волі» 10.00 «Урок... для батьків» 10.26 «Літературні читання» 10.52 «До речі...» 11.00 Творчий вечір Є. Євтушенка 12.45 Х/ф «Небесний тихохід» 14.00 «Зустріч для вас» 14.30 «Тема дня» 15.00 «Уряд на зв’язку з громадянами» 15.30 «Лінія захисту плюс» 16.00 ПТН 16.30 «Країна талантів» (Запорізька ОДТРК) 17.00 «Тема дня» 17.30 «Відблиск» 17.45 «Народна служба порятунку 101» 18.00 «Виконавча влада: щоденні будні» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...». Шлюбний контракт 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Виконавча влада: щоденні будні» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «До чистих джерел» 23.30 «Людина з чистою совістю». 1 ч. 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 Творчий вечір Є. Євтушенка 01.40 «Діловий ритм» 02.10 «Зупинись і здивуйся» 02.20 «Нічна мозаїка» (ЗА) 05.40 «Галерея образів» 05.50 «Люби своє, українське» 00.04 ПТН

Мисливство та Рибальство 05.00 Нахлист. 05.30 Новинки з виставки. 05.45 Кухня з Сержем Марковичем. 06.00 Рибальський фестиваль - 2013. 06.30 Сезон полювання. 07.00 Трофеї. 07.30 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.15 Кухня з Сержем Марковичем. 08.30 Ласкаво просимо в джунглі. 09.15 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 09.40 Щоденник рибальських пригод. 10.05 Рибальськими стежками. 10.35 Волзька риболовля. 11.05 У світі риболовлі. 11.30 Новинки з виставки. 11.45 Кухня з Сержем Марковичем. 12.00 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 12.30 Планета мисливця. 13.00 Рибальський гід. 13.30 Щоденники великого полювання. 14.20 Риболовля у світі. 14.50 У світі риболовлі. 15.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 16.00 Нахлист. 16.30 Новинки з виставки. 16.45 Кухня з Сержем Марковичем. 17.00 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 17.30 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 17.55 Полювання з луком. 18.25 Мисливські собаки. 18.55 Новинки з виставки. 19.10 Кухня з Сержем Марковичем. 19.25 Моточовни. 19.55 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 20.20 Від нашого шефа. 20.35 Одного дня на риболовлі. 21.00 Кухня з Сержем Марковичем. 21.15 Ласкаво просимо в джунглі. 22.00 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 22.25 Риболовля у світі. 22.55 Від нашого шефа. 23.10 Фанати Ебро. 23.50 Школа нахлиста Ніка Харта. 00.30 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 00.55 Хижак неспортивно. 01.25 У світі риболовлі. 01.50 Щоденник рибальських пригод. 02.15 Рибальськими стежками. 02.45 Волзька риболовля. 03.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 04.00 Кухня з Сержем Марковичем. 04.15 Ласкаво просимо в джунглі.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 11.05 Д/с «Завтра не помре ніколи». «Земля вулканів» 11.35 Д/ф «Антоніо Сальєрі» 11.40 Д/с «Норманни» 12.35 «Острів без любові». «Надія і Павло» 13.30 Д/ф «Останній імператор. Дуель з долею» 14.10 Пишайся, град Петров! 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Королеви свінгу» 16.40 Вокзал Мрії. Тан Дун 17.20 Д/ф «Арль. Спадщина Рима і батьківщина Вінсента Ван Гога» 17.40 «Поліглот». Вивчаємо англійську за 16 годин! N12 18.30 Новини культури 18.45 Д/ф «Євтушенко. Коментарі» 19.10 Вечір Євгена Євтушенка 20.35 Д/ф «Фідій» 20.45 Генії та лиходії. Девід Сарнофф 21.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 22.00 «Герман, син Германа» 22.30 Новини культури 22.50 «Краса прихованого» 23.20 ДЖЕМ-5. Леррі Карлтон 00.30 Д/ф «Україна. Парк Софієвка» 00.55 Academia. «Мова - творець людини» 01.40 «Російська рапсодія»

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.00, 09.35, 11.45, 22.45, 23.15 Погода 06.15 Док. фільм «Весняний наступ» 07.15 Ера будівництва 07.20 Ера бізнесу 07.30 Док. фільм «Руссо-туристо. Вперше за кордоном». 1 частина 08.15 Док. фільм «Руссо-туристо. Вперше за кордоном». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки дня 09.35 Аудієнція. Країни від А до Я 10.05 Книга.ua 10.30 Нехай Вам буде кольорово! 11.40, 18.40, 21.20 Діловий світ 11.50 Т/с «Діти білої богині» 14.20 Х/ф «Шукай вітру» 15.40 Діловий світ. Агросектор 15.50 Х/ф «Машенька» 17.05 Х/ф «Повітряний візник» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 19.00 Останнє попередження 19.20 Криве дзеркало 21.00 Підсумки дня 21.35 Криве дзеркало 22.50 Трійка, Кено, Максима

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Худ. фільм «Чаклунка». 4 серія 00.15 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.05 «Секрети успіху» з Н.Городенською 02.35 Світло 02.55 Нехай Вам буде кольорово! 03.55 Міжнародний дитячий джазовий фестиваль «ОКешкін джаз» 04.45 Служба розшуку дітей 04.50 Хіт-парад 05.35 Підсумки дня

подарки» (II)

06.00 Руйнівники міфів 07.30, 12.30 Авіакатастрофи зблизька 08.20 Хрест у мистецтві 09.10, 14.10 Загадки планети 10.00 Таємні знаки 10.50, 19.30 У пошуках пригод 11.40, 22.50 Морські гіганти 13.20 Ісус. Втрачені роки 15.00, 23.40 Загадки всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в срср 16.20, 20.20 Фантастичні історії 17.20, 21.10 Гучна справа 18.10 Д/ф «Смертельна зброя. Конструктор макаров» 22.00 Д/ф «Червоний франкенштейн» 00.30 Земля: наш час 01.20 Жива історія 02.10 Гордість україни 03.00 Смартшоу 03.30 Т/с «Віртуози» 05.10 Містична україна

Enter-фiльм

05.45 Радянські мультфільми 08.10 Х/ф «Субота, неділя і понеділок» 10.20 Д/ф «Таємниці нашого кіно» 11.00 Т/с «Сталін. Live» 12.50, 20.10 Т/с «Головний калібр» 14.40 Х/ф «Краса Іпполіти» 16.30 Х/ф «Ніжний вік» 18.10 Х/ф «Калина червона» 22.00, 00.30 Х/ф «Викуп» 23.35 Х/ф «Перехоплення» 01.10 Х/ф «Пілоти» 02.35 Х/ф «Сіциліанський захист» 04.00 Х/ф «У добрий час» 05.40, 04.45 Саундтреки

2+2

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 12.00 «Доброго здоров’ячка!» 12.45 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 01.25 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Проспект бразилії» 15.10 «Я подаю на розлучення» 16.05 Т/с «Жіночий лікар» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.20 «Давай одружимося!» 19.00 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Виходжу тебе шукати 2» 22.45 «Вечірній Ургант» 23.20 «Фалькон» 02.05 Х/ф «Аелыта, не чіпляйся до чоловіків»

тет

06.10 Т/с «Мамо, я кілера люблю» 07.10 Ранок з Україною

орт Україна

06.00 Мультфільми (I) 08.00, 11.55 «Шалене відео по-українськи» 09.00, 21.00 «ДжеДАІ» 10.05 «Угон по-нашому» 10.45 «ДАІ. Дорожні війни» 11.20 «Нереальні історії» 13.35 «Облом UA» 14.45 Х/ф «Гарячий сніг» (I) 17.00 Т/с «Кодекс честі-4» (I)

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Дачна відповідь 10.30 «Диво техніки» 11.00 Т/с «Остання подорож синдбада» 12.35 «До суду» 13.35, 02.30 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 Т/с «Знаки долі» 16.25 «Прокурорська перевірка» 18.30 Т/с «Десант є десант» 20.25 Т/с «Господарка тайги-2. До моря» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Кодекс честі-6» 00.35 Т/с «Братани-2» 03.35 «ГРУ: Таємниці військової розвідки» 04.30 «Кримінальна Росія. Сучасні хроніки»

тоніс

ртр - планета

06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» (I) 09.00 Т/с «Ранетки» (I) 10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 11.50 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 13.50 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» (I) 14.50 Богиня шопінгу 17.10 У ТЕТа пара 18.00 Моду народу 19.00 Т/с «Крем» (I) 20.00 Дайош молодьож! 21.00 ТЕТ-Інтернет 21.25 Бійцівський клуб 22.25 ТЕТ-Інтернет 23.00 Т/с «Секс і місто» (II) 00.00 Т/с «Ходячі мерці 3» (III) 00.50 Х/ф «Те, що ти робиш» (I) 02.30 До світанку

06.00, 15.00 Д/с «Дика Австралія» 06.30 Майстер подорожей 06.55 «Економічний пульс» 07.00 Х/ф «Кам’яна квітка» (I) 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Три польоти Ніки Турбіної 12.50 «Кумири» 13.10 Секретні матеріали 14.00 Культурний шок 16.00, 23.00 Д/с «Дикі кішки Трента Барклі» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний статус» 18.30 Майстер подорожей 18.55 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.00 Поет більше, ніж поет. 22.00 Культурний шок 23.40 «Мистецькі історії» 00.45 Амурні мелодії (III) 01.00 Х/ф «Венеціанський каприз» 02.30 Х/ф «Вікно у серце» (III) 03.40 «Будь в курсі!» 04.15 Центральна Америка

07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.10 Т/с «Поцілуйте наречену!» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час. ВістіМосква 16.25 «Academia». «Чи живий російський роман ХIХ століття?» 17.10 «Сцени з життя. Тамара Синявська» 17.40, 00.40 Новини культури 17.50 Т/с «Земський лікар. Продовження» 19.45, 03.30 Свідки. «Євген Євтушенко. Я - різний» 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 Т/с «Лєдніков» 23.05 «Таємниця гори мерців. Перевал Дятлова»

19.00 Т/с «Ментівські війни-5» (II) 21.40 «Маски-шоу. Маски в парку» 22.05 Х/ф «Кікбоксер-2» (II) 00.05 Х/ф «Крижані павуки» (II) 01.40 Х/ф «Хроніки темряви» (II) 03.15 Кінорік (I)

01.50 «Російське» трагікомедія 04.00 Х/ф «Московський жиголо»

10.20, 12.10 «Ексклюзив для родини»

Футбол

14.00, 22.45 «Ювелір»

К2

05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.15 Мультфільми 10.10 Школа доктора Комаровського 11.20, 14.20 Справа смаку 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.00 Тиждень їжі 16.00, 22.35 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 19.00 Квадратний метр 20.45, 00.40 Глянець 23.35 Попелюшка для Баскова 01.20 Колір Ночі

RTVI

06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Вільне плавання» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Опергрупа» 12.00, 21.00 Т/с «Сплачено любов’ю» 13.00 Х/ф «Дамське танго» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00, 23.00 Х/ф «Диво» (от 18 лет) 02.00 Х/ф «Рік теляти»

TV1000 Kino

06.00 «Чарівна лампа Алладіна» фентезі 08.00 Х/ф «Волошки для Василини» 10.00 Х/ф «Земля людей» 12.00 Х/ф «Колір граната» 14.00 Х/ф «Людина-вітер» 16.00 Х/ф «Той, хто пройшов крізь вогонь» 18.00 Х/ф «Формула щастя» 20.00 Х/ф «Суходіл» 21.40 «Ейфорія» трагікомедія 16 23.10 Х/ф «Мішень» (от 18 лет)

08.00, 13.40, 19.10 Новини (до 6 лет) 08.10 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Рома» - «Інтер» (до 6 лет) 10.00, 19.20 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. «Мілан» - «Зеніт» 11.55, 23.05 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Ювентус» - «Дженоа» (до 6 лет) 13.50, 00.50 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/8 фіналу. «Леванті» - «Рубін». 1-й матч (до 6 лет) 15.45, 02.45 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Атлетик» «Атлетіко» (до 6 лет) 17.25, 04.25 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Німеччини. «Штутгарт» - «Гамбург» (до 6 лет) 21.15, 06.10 «Хроніка минулого сезону». Кубок Іспанії. Півфінал. «Реал» «Барселона». 1-й матч (до 6 лет)

Київська Русь 06.00, 07.00, 10.35, 11.00, 11.45, 12.45, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.50 «Бабусяантикризис» 06.50, 11.10, 17.25 «Заміський будинок» 08.15, 18.55, 04.25 «Кіноісторії нашого часу» Юргенс г. 08.45, 11.25, 19.25, 22.25 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15, 20.20, 21.30 Т/с «Ставка больше, чем жизнь»

12.25 «Сад, город» 16.25 «У пошуках легенд» 16.45 М/ф «По следам бременских музыкантов» 17.30, 03.55 «Під знаком Нобеля» 18.00 «Наодинці з усіма» 18.25 М/ф «Петя и волк», «На лесной тропе» 19.50, 04.55 «Архіви історії» 21.20 «На сон грядущим» 00.45 «Телечат» 01.45 «Три кольори часу» 02.15 «Губернія» 02.45 «Честь имею пригласить» 03.25 «Крізь призму часу»

ТРК «Київ»

06.00, 09.25, 11.35, 17.30 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10 Т/с «Відчайдушні батьки» 16.10 «У центрі уваги» 18.00 «Тимчасово доступний» О.Гордон 19.25 «Служба порятунку» 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Прогулянки містом» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» В. Хотиненко


програма телепередач

п’ятниця Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.30, 17.05, 20.30, 02.20 Т/с «Громадянка начальниця. Продовження» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10 Т/с «Рідкісна група крові» 11.20, 12.20 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.30 «Судові справи» 15.05 «Сімейний суд» 16.00 «Давай одружимося!» 20.00 «Подробиці» 22.30 Т/с «Мережева загроза»

стб

новий канал

1+1 06.00 «На ножах» 06.55, 19.30, 02.40 «ТСН» 07.40 «Економічні події» 08.00 «Особистий рахунок» 08.05 «Повне перевтілення. Дім за тиждень - 3» 09.05 Євгенія Добровольська і Олексій Макаров у комедії «Трохи не при собі» (I) 10.15 Т/с «Сила. Повернення додому» 12.15 «Зніміть це негайно» 13.20 «Не бреши мені - 4» 14.25 «Російські сімейні драми» 15.30 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 17.15 на «1+1». Захоплива мелодрама «Сила. Повернення додому» (I) 20.15 «Вечірній Київ - 2013» 22.05 Денні де Віто у комедії «Людина епохи Відродження» 01.00 Пол Вокер у трилері «Райський проект» (II) 03.25 Х/ф «Танцюють усі» (I) 05.00 «Ремонт +»

трк Україна

ictv

05.15 Служба розшуку дітей 05.20, 06.10 Teen Time 05.25 Т/с «Вперед - до успіху» 06.15 Т/с «Світлофор» 06.55, 07.40 Т/с «Як сказав джим» 07.30, 19.00 Репортер 07.35, 19.15, 01.15 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» 11.10, 16.50, 21.00 Т/с «Татусеві дочки» 13.25, 14.35 Kids Time 13.30 М/с «Аладдін» 14.50 Т/с «Друзі» 15.50 Т/с «Кадетство» 19.20 Т/с «Вороніни» 22.05 Т/с «Світлофор» (II) 23.10 Т/с «Закрита школа» 01.20 Т/с «Купідон» 02.10 Т/с «Дружна сімейка» 02.55, 03.40 Зона ночі 03.00, 03.45 Богдан Хмельницький 04.15, 04.55 Зона ночі Культура 04.20 Легендарне парі 04.30 Янгол - Демон 04.45 Соломон і Годеле

нтн

05.55 «Чужі помилки. Згадати все»

06.10 Т/с «Мамо, я кілера люблю»

06.05 Х/ф «Вигідний контракт» (I)

07.00 «Мультфільми» (I)

06.40, 02.35 Х/ф «Будьте моїм

07.00, 17.00, 19.00, 03.20 Події

08.30, 16.45, 19.00, 04.05

09.00 «Добрий вечір, тварини»

чоловіком...» (I) 08.15, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.55 Х/ф «Черговий янгол - 2» (I) 18.00 «Вiкна-Новини» 19.55 «Моя правда. Михайло

07.10 Ранок з Україною 09.10, 12.50, 17.20, 21.00 Т/с «Слід» (I) 10.00 Т/с «Бігти» (I) 11.50 «Нехай говорять. Дівчиськапримари»

Свєтін. Сміх крізь сльози» 20.55 «Моя правда. Вадим

15.25 Щиросерде зізнання

Демчог.Щоденник забутої

16.00 Критична точка

дитини»

18.00 Т/с «Подружжя» (I)

22.00 «Вiкна-Новини» 22.25 «Зіркове життя. Діти, знищені талантом»

19.20 «Говорить Україна»

«Свідок» 09.00 «Кримінальні справи»

10.00 «Три сестри»

10.00 «До суду»

11.35 «Орел і Решка»

11.50 «Речовий доказ»

12.35 «Звана вечеря»

12.30 «Легенди карного розшуку»

13.35 Д/с «Фактор ризику»

13.00 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 12»

14.35 «Рандеву»

14.50, 17.00 Т/с «Шериф - 2» (I)

15.50 Т/с «Моя прекрасна няня» (I)

19.30, 01.10 Х/ф «Стомлені сон-

17.00 «Розсміши коміка»

цем - 2: предстояння» (II)

23.20 Т/с «Охоронець-4» (II)

18.00 «Звана вечеря»

02.40 Щиросерде зізнання

23.15 Х/ф «07-й змінює курс» (I)

03.40 «Говорить Україна»

04.35 «Агенти впливу»

00.25 Х/ф «Чоловік для життя, або

05.05 «Нехай говорять»

05.20 «Уроки тітоньки Сови»

21.25 «Crimea Music Fest»

На шлюб не претендую» (I)

06.00 Срібний апельсин

05.50 «Правда життя»

01.40 «Нічне життя»

МЕГА

19.00 Х/ф «Фанат-2» (II)

TV1000 Kino

23.25 «Зіркове життя. Закляті подруги»

УТ-1

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.00, 11.50, 15.10, 18.55, 23.15 Погода 06.15 Док. фільм «Франко-пруська війна» 07.15 Ера бізнесу 07.25 Док. фільм «І.Тальков. Я точно знаю, що повернуся». 1 частина 08.15 Док. фільм «І.Тальков. Я точно знаю, що повернуся». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки дня 09.35 «Віра. Надія. Любов» 10.35 Нехай Вам буде кольорово! 11.45, 18.40, 21.20 Діловий світ 11.55 Т/с «Діти білої богині» 13.40 Х/ф «Три плюс два» 15.05 Діловий світ. Агросектор 15.15 Х/ф «Винищувачі» 16.50 Х/ф «Хлопець із нашого міста» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 19.00 Про головне 19.30 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк 20.30 Криве дзеркало 21.00 Підсумки дня 21.35 Фольк-music 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі

«ЕРА»

23.00, 00.00 Підсумки 23.20 Худ. фільм «Чаклунка». 5 серія 00.15 Від першої особи 00.50 Клуб гумору ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.05 «Віра. Надія. Любов» 02.55 Нехай Вам буде кольорово! 03.55 Д/ф «Примари старовинної садиби» 04.30 Доки батьки сплять. Мультфільм 04.45 Служба розшуку дітей 04.50 Хіт-парад 05.35 Підсумки дня

06.00 Руйнівники міфів 07.30, 12.30 Авіакатастрофи зблизька 08.20 Ісус. Втрачені роки 09.10, 14.10 Загадки планети 10.00 Таємні знаки 10.50 У пошуках пригод 11.40 Морські гіганти 13.20 Хрест у мистецтві 15.00 Загадки всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в срср 16.20, 19.30 Фантастичні історії 17.20 Гучна справа 18.10 Д/ф «Червоний франкенштейн» 22.00 Д/ф «Олександр бєляєв» 22.50 Д/ф «Олексій косигін» 23.40 Д/ф «Смертельна зброя. Конструктор макаров» 00.30 Чемпіонат світу з хепз-ап покеру 01.20 Калігула: 1400 днів жаху 03.00 Смартшоу 03.30 Т/с «Віртуози» 05.10 Містична україна

21.00 Бійцівська п’ятниця. Східні єди-

Enter-фiльм

20.45, 00.40 Глянець

05.45 Радянські мультфільми 08.45 Х/ф «Дві жінки» 10.45 Д/ф «Таємниці нашого кіно» 11.20 Т/с «Сталін. Live» 13.10 Т/с «Головний калібр» 15.00 Х/ф «Субота, неділя і понеділок» 17.10 Х/ф «Червоний намет» 20.10 Т/с «Полювання на генія» 22.00 Х/ф «Комбати» 02.00 Х/ф «Я повідомляю вам війну» 03.25 Х/ф «Ребро Адама»

2+2

06.00 Мультфільми (I) 08.00, 11.55 «Шалене відео по-українськи» 09.00 «ДжеДАІ» 10.05 «Угон по-нашому» 10.45 «ДАІ. Дорожні війни» 11.20 «Нереальні історії» 13.35 «Облом UA» 15.05 Х/ф «Рись повертається» (I) 16.45 Х/ф «Оскаженілий автобус» (I)

ноборства. «Бушидо» 23.10 Х/ф «Не відступати та не здаватися» (II) 01.10 Х/ф «Мутанти-3» (II) 02.20 Кінорік (I)

К2 05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.15 Мультфільми 10.10 Школа доктора Комаровського 11.20, 14.20 Справа смаку 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.00 Тиждень їжі 16.00, 22.35 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 19.00 Квадратний метр 23.35 Попелюшка для Баскова 01.20 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Диво» (от 18 лет) 11.00, 15.00 Т/с «Опергрупа» 12.00, 21.00 Т/с «Сплачено любов’ю» 13.00 Х/ф «Рік теляти» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00, 23.00 Х/ф «Довге прощання» 20.00, 05.00 Т/с «Опергрупа-2» 02.00 Х/ф «Поцілунок»

орт Україна

04.50 Служба розшуку дітей 04.55, 06.35, 01.55, 03.20 Погода 05.00 Факти 05.30 Світанок 06.30 Ділові факти 06.40 «Таксі» 07.05 «Леся+Рома» 07.35 Ділові факти 07.40 Стоп-10 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Вулиці розбитих ліхтарів» 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка» 14.40, 20.05 Х/ф «Самотній вовк» 16.35 «Вулиці розбитих ліхтарів» 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 21.55 «Прокурорська перевірка» 23.05 Максимум в Україні 00.05 «Реванш» (II) 02.00 «Інкасатор» (II) 03.25 Т/с «Рубікон»

к1

19.00 «КВК»

06.00 Х/ф «Колір граната» 08.00 Х/ф «Формула щастя» 10.00, 12.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Скарби Агри» 14.00 «Ейфорія» трагікомедія 16 16.00 Х/ф «Суходіл» 18.00 «Клуши» комедія 16 20.00 Х/ф «Левова частка» 22.00 «Російське» трагікомедія 00.10 Х/ф «Московський жиголо» 02.00 Х/ф «Пірати ХХ століття» 04.00 Х/ф «Люблю та й годі»

Футбол

08.00, 13.25, 19.00 Новини (до 6 лет) 08.10, 21.35 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Болонья» «Рома» (до 6 лет) 09.50, 19.40 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. «Селтік» - «Спартак» 11.45, 23.15 «Хроніка минулого сезону». Кубок Іспанії. Півфінал. «Атлетіко» - «Севілья». 1-й матч (до 6 лет) 13.35, 00.55 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/8 фіналу. «Стяуа» - «Челсі». 1-й матч (до 6 лет) 15.25, 02.45 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Німеччини. «Баєр» «Баварія» 17.10, 04.30 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Гранада» «Реал» (до 6 лет) 19.10 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал (до 6 лет) 06.10 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Інтер» - «Торіно»

Київська Русь

06.00, 07.00, 10.35, 11.00, 11.45, 12.25, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.50 «Бабусяантикризис» 06.50, 11.10 «Заміський будинок» 08.15, 18.55, 04.40 «Кіноісторії нашого часу» Юргенс г. 08.45, 11.25, 19.25, 22.25 «Не перший погляд»

19 липня

нтв-світ

04.00, 08.00, 11.00, 14.00 Новини

05.00 «НТВ зранку»

04.05 «Доброго ранку»

07.10 Т/с «Повернення мухтара-2»

08.15 «Контрольна закупівля»

09.00, 12.00, 15.00, 18.00

08.50 «Жити здорово!» 09.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 12.00 «Доброго здоров’ячка!» 12.45 «Істина десь поруч»

Сьогодні 09.25 «Очна ставка» 10.25 «Перша передача» 11.00 Т/с «Остання подорож синдбада»

13.00 Інші новини 13.20 «Зрозуміти. Пробачити»

12.35 «До суду»

14.15 Т/с «Проспект бразилії»

13.35 Суд присяжних

15.10 «Чекай на мене»

14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна

16.05 Т/с «Жіночий лікар» 17.00 Вечірні новини 17.45 «Людина і закон» 19.00 «Поле чудес» 20.00 «Час» 20.30 «Один в один!» На біс!

подія 15.30 «Прокурорська перевірка» 18.35 Х/ф «Повернення» 20.25 Т/с «Кодекс честі-6» 00.00 «Кодекс честі. Чоловіча

23.45 Х/ф «Світ Кормана»

історія»

01.25 Х/ф «Полустанок»

00.55 Т/с «Братани-2»

02.35 Х/ф «Великий приборкувач»

02.50 Т/с «Життя - Поле для полю-

03.50 «Доки всі вдома»

тет 06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» (I) 09.00 Т/с «Ранетки» (I) 10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 11.50 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 13.50 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» (I) 14.50 Богиня шопінгу 17.10 Досвідос 17.35 Віталька 17.50 4 весілля 19.00 Т/с «Крем» (I) 20.00 Дайош молодьож! 21.00 ТЕТ-Інтернет 21.25 Бійцівський клуб 22.25 ТЕТ-Інтернет 23.00 Т/с «Секс і місто» (II) 00.00 Х/ф «Джиперс криперс 2» 01.50 Х/ф «9, 5 побачень» (II) 03.10 До світанку 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15, 20.20, 21.30 Т/с «Ставка больше, чем жизнь» 10.20, 12.10, 16.45, 17.55 «Ексклюзив для родини» 14.00, 22.45 «Ювелір» 16.25 «Кінопроектор» 17.00 «Кіноклуб «Покров»Космос, как послушание» 18.05 «Кримінал» 18.25 М/ф «Кот, который гулял сам по себе», «Лягушонок ищет папу» 19.50 «Невідома планета» 21.20 «На сон грядущим» 00.45 «Телечат» 01.45 «Кіноклуб «Покров» «Космос, как послушание» 02.35 Х/ф «Жди меня» 03.55 «Честь имею пригласить» 05.10 «Акваскоп»

ТРК «Київ» 06.00, 09.25, 11.35, 17.30 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10 Т/с «Відчайдушні батьки» 16.10 «У центрі уваги» 18.00 «Тимчасово доступний» В. Хотиненко 19.25 «Прогулянки містом» 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Гаряча лінія «102» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» Р. Віктюк

13

тоніс 06.00, 15.00 Д/с «Дика Австралія» 06.30 Майстер подорожей 06.55 «Економічний пульс» 07.00 Х/ф «П’ятнадцятирічний капітан» (I) 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Поет більше, ніж поет. 12.45 «Соціальний статус» 14.00 Культурний шок 16.00 Д/с «Дикі кішки Трента Барклі» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 18.30 Майстер подорожей 18.55 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.00 Великий Шостакович. 22.00 Культурний шок 23.40 «Мистецькі історії» 00.45 Амурні мелодії (III) 01.00 Х/ф «Тіло і душа-2» (III) 02.30 Х/ф «Та ж історія в наступному році» (III) 04.00 «Щоденник для батьків»

вання»

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.10 Т/с «Поцілуйте наречену!» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час. ВістіМосква 16.25 «Academia» 17.10 «Генії та лиходії» 17.40 Новини культури 17.50 Т/с «Земський лікар. Продовження» 19.45, 03.55 «Значуся по Росії. Пам’яті Сави Ямщикова» 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 «Криве дзеркало» 23.05 Х/ф «Віддамся в хороші руки» 00.55 «Біла студія». Гаррі Бардін 01.35 Х/ф «Романови. Вінценосна родина»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.50 Х/ф 10.15 Д/ф 11.05 Телешанс 11.10 Х/ф 13.05 Д/с 13.45 Х/ф 15.15 М/ф для дітей 16.40 Телешанс 16.45 Х/ф 18.30 Д/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Пульс влади 21.00 Телешанс 21.05 Денс-рулетка: Red-шоу 21.50 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.10 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Людина з чистою совістю» 10.26 «Для маленької компанії» 10.52 «До речі...» 11.00 «А у нас кіно знімали...» 11.30 Обласний міжвузівський мистецький конкурс «Студентська весна - 2013» 14.30 «Тема дня» 15.00 «Скарби музеїв Полтавщини». Відділ етнографії 15.30 «Звитяга» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Разом» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Зустріч для вас». В. Вірчіс 18.00 «Право і обов’язок» 18.30 «Урок... для батьків» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Культурний простір» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Право і обов’язок» 22.15 «Уряд на зв’язку з громадянами» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Культура-21» 23.30 «Людина з чистою совістю». 2 ч. 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 Обласний міжвузівський мистецький конкурс «Студентська весна - 2013» 02.20 «Нічна мозаїка» (ЗА) 05.30 Д/ф «Нічна мозаїка» 06.30 «Обереги»

Мисливство та Рибальство 05.00 У світі риболовлі. 05.25 Новинки з виставки. 05.40 Кухня з Сержем Марковичем. 05.55 «Радзишевский і Ко» у пошуках рибальського щастя. 06.25 Планета мисливця. 06.55 Рибальський гід. 07.25 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.10 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 08.45 Під водою з рушницею. 09.15 Трофеї. 09.45 Щоденник рибальських пригод. 10.10 Рибальськими стежками. 10.40 Влучний постріл. 11.05 Нахлист. 11.35 Новинки з виставки. 11.50 Кухня з Сержем Марковичем. 12.05 «Радзишевский і Ко» у пошуках рибальського щастя. 12.35 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 13.00 Полювання з луком. 13.30 Щоденники великого полювання. 14.20 Світові риболовлі. 14.50 У світі риболовлі. 15.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 16.00 Мисливські собаки. 16.30 Новинки з виставки. 16.45 Кухня з Сержем Марковичем. 17.00 Моточовни. 17.30 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 17.55 Від нашого шефа. 18.10 Одного дня на риболовлі. 18.35 Мисливські подорожі Білоруссю. 19.05 Новинки з виставки. 19.20 Кухня з Сержем Марковичем. 19.35 Школа нахлиста Ніка Харта. 20.05 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 20.30 Хижак неспортивно. 21.00 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 21.35 Під водою з рушницею. 22.05 Трофеї. 22.35 Світові риболовлі. 23.05 Нахлист. 23.35 Новинки з виставки. 23.50 Кухня з Сержем Марковичем. 00.05 Рибальський фестиваль - 2013. 00.35 Сезон полювання. 01.05 Трофеї. 01.35 У світі риболовлі. 02.00 Щоденник рибальських пригод. 02.20 Рибальськими стежками. 02.50 Влучний постріл. 03.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 04.00 Під водою з рушницею. 04.30 Трофеї.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 Д/с «Спокушені Країною Рад». «Заморські птахи в садах революції» 10.00 Д/ф «Райхенау. Острів церков на Боденськім озері» 10.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 11.05 Д/с «Завтра не помре ніколи». «Сонце: гра на випередження» 11.40 Д/ф «Книга Страшного суду» 12.35 «Острів без любові». «Сімейне щастя» 13.30 Д/ф «Євтушенко. Коментарі» 13.55 Д/ф «Береста-берестка» 14.10 Пишайся, град Петров! 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Королівське весілля» 16.25 Д/ф «Вайль Мюстер, де Карла Великого вважають святим» 16.40 Концерт «Чарівний світ фламенко» 17.35 Д/с «Тридцяті в кольорі». «Американські пригоди» 18.30 Новини культури 18.45 Шукачі. «Атлантида Чорного моря» 19.30 Андрій Дементьєв. Лінія життя 20.30 Х/ф «Перевірка на дорогах» 22.00 «Герман, син Германа» 22.30 Новини культури 22.50 Д/ф «Гламур» 23.40 ДЖЕМ-5. Діззі Гіллеспі 00.45 М/ф «Загадка Сфінкса» 00.55 Academia. «Мова - творець людини» 01.40 Д/ф «Райхенау. Острів церков на Боденськім озері»


14

програма телепередач субота Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 20 липня

інтер

новий канал

1+1

05.40 Т/с «Мережева загроза»

06.00 Х/ф «Танцюють усі» (I)

05.00 Х/ф «Нескінченна історія»

07.15, 19.30 «ТСН» 09.30 «Все для мами»

06.25 Аферисти

08.00 «Світське життя»

10.00 «Літня кухня»

09.00 Квартирна лотерея «Хто там?»

08.05 Ревізор (II)

10.00 Мультфільм «Енгрі бердс» (I)

10.00 Ревізор (II)

10.05 Х/ф «Горбань з Нотр-Даму-2»

11.00 Х/ф «Іван Васильович змінює

12.20 Хто зверху?

11.20 «Світ навиворіт - 2: Індія» професію» (I)

12.25 Х/ф «Ділова жінка» (I)

22.00 Хто зверху?-2

14.55 «Шість кадрів»

13.00 Т/с «Сімейний детектив»

23.50 Х/ф «Лотерейний квиток» (II)

16.30 «Вечірній Київ - 2013»

01.55 Т/с «Дружна сімейка»

18.30 «Розсміши коміка - 3»

13.55, 02.30 Х/ф «Понаїхали тут»

20.00 «Операція краса 2» 17.55, 20.30 Т/с «Диван для самот-

03.30 Зона ночі

21.45 Неймовірна історія кохання

нього чоловіка»

у драмі «Сісі. Прекрасна

03.35 Іван Мазепа

імператриця» (II)

04.30, 05.15 Зона ночі Культура

01.45 Х/ф «Кульова блискавка» (I)

20.00 «Подробиці»

04.35 Обожнювана

03.50 Пол Вокер у трилері 22.35 Т/с «Смертельний танець»

стб 05.05 «Наші улюблені мультфільми: Приключения Буратино» (I) 06.10, 01.10 Х/ф «Самотнім надається гуртожиток» (I) 07.40 «Караоке на Майдані» 08.40 «Їмо вдома» 09.50, 02.40 Х/ф «Не може бути!» (I) 11.50 Х/ф «Спортлото-82» (I) 13.50 «Зіркове життя. Діти, знищені талантом» 14.55 «Зіркове життя. Закляті подруги» 15.55 «Моя правда. Михайло Свєтін. Сміх крізь сльози» 16.55 «Моя правда. Вадим Демчог. Щоденник забутої дитини» 18.00 Х/ф «Розумниця, красуня» 22.25 Х/ф «Жіноча інтуїція» (I)

ictv

05.00 Ціна повернення

«Райський проект» (II)

трк Україна 06.00, 07.10, 04.50 Т/с «Бігль» (I) 07.00, 19.00, 03.00 Події

нтн 07.45 Т/с «Авантюристка» (I) 11.30 «Речовий доказ». Ален

07.50, 09.00 Т/с «Інтерни» (I) 10.00 Таємниці зірок. Рання слава 11.00 Т/с «Моя друга половинка» 15.00, 19.20 Т/с «Варенька: і в горі, і в радості» (I)

12.00 «Головний свідок» 13.00 «Випадковий свідок» 13.30 Х/ф «07-й змінює курс» (I) 15.10 Т/с «Круті повороти» 19.00 Т/с «Таємниці слідства - 2» 23.00 «Парк автомобільного

23.15 Трансляція церемонії наго-

періоду» 23.30 Т/с «Криміналісти: мислити як злочинець» (II)

09.00 М/с «Казки Ганса Крістіана Андерсена» (I) 10.15 М/ф «Книга джунглів 2» (I) 11.30 Х/ф «Думки про свободу» (I) 13.15 «Розсміши коміка» 14.10 «Пороблено в Україні» 15.50 «Crimea Music Fest»

01.15 Т/с «Закон і порядок» (II)

21.40 Т/с «Надприродне» (II)

Одеського кінофестивалю

02.45 «Речовий доказ»

00.15 Х/ф «Реплі-Кейт» (II)

00.15, 03.20 Т/с «Мамо, я кілера люблю» (I)

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 Т/с 09.00 Пульс влади 09.20 Х/ф 10.50 Д/с 11.15 Денс-рулетка: Red-шоу 11.55 Телешанс 12.05 Х/ф 13.40 Д/с 14.30 М/ф для дітей 15.55 Вітаємо Вас! 16.15 Телешанс 16.40 Т/с 18.05 Х/ф 19.35 Телешанс 19.45 День за днем 20.30 Телешанс 20.35 Спати пора 20.45 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.20 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.03 Гімн Полтавщини 07.05 ПТН 07.30 «Ранок на «Лтаві». Субота 08.25 «До речі...» 08.35 «Зустріч для вас» 09.05 Концерт «Міленіум» 11.00 Дитяча година зі студією «Разом» 12.00 «Відверто про...». Ювенальна юстиція 13.00 «Вектори духовності» 13.15 «Зупинись і здивуйся» 13.30 «Ти - молодий» 14.00 «Культура - 21». Німецька хвиля 14.30 «Україна. Полтавщина. Світ. Вікно в Америку» 15.00 «Культурний простір» 16.00 ПТН 16.30 Міжрегіональний телепроект «Країна талантів» (Донецька ОДТРК) 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 ПТН 19.30 «Телетижневик» 20.00 «Уроки історії». Хрещення Русі 20.30 «Вектори духовності» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 «Мариманія» 22.00 Квартет саксофоністів «Strax Bravura» 23.20 «Культура - 21». Німецька хвиля 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 «Абетка здоров’я» 00.30 Звітний концерт до 110 річчя Полтавського музичного училища ім. М. Лисенка 02.50 «Нічна мозаїка» (ЗА) 05.00 Д/ф «Нічна мозаїка» 06.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Влучний постріл. 05.25 Кухня з Сержем Марковичем. 05.40 Смачна риболовля. 06.30 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 07.05 Плaнета рибалки. 07.35 Сезон полювання. 08.05 Трофеї. 08.35 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 09.00 Школа нахлиста Ніка Харта. 09.30 Кльове місце. 10.00 Щоденник рибальських пригод. 10.35 Кухня з Сержем Марковичем. 10.50 Ласкаво просимо в джунглі. 11.35 Полювання без зброї. 12.05 Рибальськими стежками. 12.35 Волзька риболовля. 13.05 Майстер-клас. 13.20 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.05 Влучний постріл. 14.30 Кухня з Сержем Марковичем. 14.45 Смачна риболовля. 15.35 Щоденник рибальських пригод. 16.00 Зброярський клуб. 16.30 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 17.00 Ловля коропа з Яном Расселом. 17.35 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 18.10 Під водою з рушницею. 18.40 Майстер-клас. 18.55 Влучний постріл. 19.20 Кухня з Сержем Марковичем. 19.35 «Радзишевський і ко» у пошуках рибальського щастя. 20.05 Смачна риболовля. 20.55 Сезон полювання. 21.25 Трофеї. 21.55 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 22.20 Школа нахлиста Ніка Харта. 22.50 Трофеї. 23.20 Влучний постріл. 23.45 Щоденник рибальських пригод. 00.35 Полювання без зброї. 01.05 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 01.50 Влучний постріл. 02.15 Кухня з Сержем Марковичем. 02.30 Смачна риболовля. 03.20 Ловля коропа з Яном Расселом. 03.55 Рибальськими стежками. 04.25 Щоденник рибальських пригод.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 «Звичайний концерт» 09.35 Х/ф «Прощання з Петербургом» 11.05 Д/ф «Василь Васильович Меркур’єв» 11.50 Велика родина. Олена Образцова 12.45 Пряниковий будиночок. «Іграшка із глини» 13.15 М/ф «Марія, Мірабела». «Лісові мандрівники» 14.45 «Пішки...». Москва садибна 15.15 Великий балет 17.15 Д/ф «Стати чоловіком у Меланезії» 18.15 Д/ф «Олексій Герман» 18.50 Х/ф «Сьомий супутник» 20.15 «Романтика романсу» 21.15 Х/ф «Чорна кішка, білий кіт» 23.20 РОКова ніч. Торі Еймос 00.30 М/ф «Королівська гра». «Свято» 00.55 Легенди світового кіно. Ізольда Ізвицька 01.25 «Звичайний концерт»

04.55 «Уроки тітоньки Сови»

02.00 Х/ф «Джейн Остін» (I)

07.10 Малята-твійнята 08.00 Телепузики 08.35 Байдиківка 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с «Ліло і Стіч» (I) 10.40 М/с «Смішарики. Пін-код» (I) 11.00 Х/ф «Привид за роботою» (I) 13.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 15.45 Королева балу (III) 17.00 Х/ф «Д.О.А.» (I) 19.00 Х/ф «Мисливці за привидами» (I) 21.10 Віталька 22.00 ТЕТ-Інтернет 23.00 Т/с «Ходячі мерці 3» (III) 01.00 Х/ф «Діти кукурудзи 4: Жнива» (III)

05.20 «Правда життя»

03.50 «Нічне життя»

02.20 До світанку

УТ-1

МЕГА

К2

06.00 Підсумки 06.15, 07.45, 08.50, 09.00, 09.55, 13.20, 14.20, 15.30, 18.15, 23.05 Погода 06.20 Фільм-концерт «Г.Хазанов. П’ять граней успіху» 07.55 Присвяти себе футболу! 08.15 Олімпійський виклик 08.25 Панянка та кулінар ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Життя на рівних 09.25 Православний вісник 10.00 Хто в домі хазяїн? 10.25 Х/ф «Молода гвардія» 13.25 Театральні сезони. Пам’яті Богдана Ступки 14.25 В гостях у Д.Гордона 15.35 Золотий гусак 16.05 Криве дзеркало 18.30 Чемпіонат світу з водних видів спорту. Стрибки у воду 19.40 Концертна програма «Мелодія двох сердець» 20.40 Слово регіонам 20.50 Мегалот 20.55 Служба розшуку дітей 21.00 Підсумки дня 21.20 Без цензури 21.50 Кабмін: подія тижня 22.05 Українська пісня 22.50 Суперлото, Трійка, Кено

«ЕРА»

23.10 Фільм-концерт «Г.Хазанов. П’ять граней успіху» 00.40 Док. фільм «М.Поплавський: Приречений на любов» ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки дня 01.40 Хіт-парад «Національна двадцятка» (із сурдоперекладом) 02.55 Хто в домі хазяїн? 03.15 Аудієнція. Країни від А до Я 03.35 Книга.ua 03.55 Доки батьки сплять 04.20 Служба розшуку дітей 04.25 Хіт-парад 05.10 Театральні сезони. Пам’яті Богдана Ступки

06.00 Руйнівники міфів 08.40 Top gear 10.20 Полювання на рибу-меч 12.00 Фідель кастро 13.00 Екосистеми світу 16.00 Пінгвіни 19.00 Фантастичні історії 22.00 Калігула: 1400 днів жаху 00.00 Історія тортур 01.00 Борджіа: історія клану 03.50 Скарб.Ua 04.40 Містична україна 05.20 Україна. Забута історія

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.00 Х/ф «12 стільців» 15.35 Х/ф «Весілля в Малинівці» 17.25 Х/ф «Дежа Вю» 19.30 Х/ф «Людина з бульвару Капуцинів» 21.25 Х/ф «Три плюс два» 23.10 Х/ф «Здрастуйте, я ваша тітка» 01.00 Х/ф «Риміні Риміні» 02.50 Х/ф «Паспорт» 04.25 Х/ф «Двоє і одна»

2+2 06.00 Мультфільми (I) 08.00 Т/с «Солдати-14» (I) 11.00 «В бій ідуть мужики» 13.00 Т/с «По той бік вовків-2. Ключі від безодні» (I) 19.20 ЧУ 2 Тур. Арсенал - Металіст 21.30 Х/ф «Не відступати та не здаватися» (II) 23.30 Х/ф «Таємниці Лос-Анджелесу» 02.05 «Профутбол» 03.20 Кінорік

нтв-світ 06.25 «Дикий світ» 07.00, 09.00, 12.00, 18.00 Сьогодні 07.20 Головна дорога 07.55 Їхні вдачі 08.25 «Готуємо з Олексієм Зиміним» 09.25 Російська начинка 09.55 «Кулінарний двобій» 10.55 Квартирне питання 12.25 Своя гра 13.10 «Наші» з Левом Новоженовим» 14.00 Т/с «Повернення мухтара-2» 15.55 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 16.35 І знову здрастуйте! 17.05 Слідство вели... 18.25 Т/с «Угро» 22.15 Т/с «Стерви» 00.05 Т/с «Основна версія» 02.00 «Покарання. Російська в’язниця вчора і сьогодні» 02.35 Т/с «Життя - Поле для полювання»

тоніс

06.00 Єралаш

19.50 «Вечірній квартал»

родження переможців

03.40 «Агенти впливу»

05.00, 09.00, 11.00 Новини 05.10 Х/ф «Міцний горішок» 06.25 Х/ф «Дорослі діти» 07.45 «Смішарики. Нові пригоди» 07.55 «Грай, гармонь улюблена!» 08.40 «Слово пастиря» 09.15 «Смак» 09.55 «Володимир Маяковський. Третій зайвий» 11.15 «Ідеальний ремонт» 12.10 «Абракадабра» 13.35 Х/ф «Мій друг Іван Лапшин» 15.40 «Олексій Герман. Важко бути з Богом» 16.45, 17.15 Т/с «Спадщина» 17.00 Вечірні новини 18.10 «Угадай мелодію» 18.55 «Весільний переполох» 20.00 «Час» 20.20 «Сьогодні ввечері» 22.05 «КВК». Прем’єр-ліга 23.50 Т/с «Елементарно» 02.15 Х/ф «Молоді люди» 03.20 Х/ф «Геть комерцію на любовному фронті, або Послуги за взаємністю»

тет

07.00 «Мультфільми» (I)

Делон Радянського Союзу

21.15 Х/ф «Справжнє кохання» (I)

05.05, 05.35 Погода 05.10 Факти 05.40 Світанок 06.45 Козирне життя 07.15 «Діти шпигунів-3» 08.50 Зірка YouTube 10.00 Дача 10.40 Квартирне питання 11.35 За кермом 12.05 Розіграш 12.45 Замочені 13.55 Веселі історії 14.55 «Поліцейська академія-7: Місія у Москві» 16.35 «Громобій» 18.45 Факти. Вечір 19.10 Надзвичайні новини. Підсумки з Костянтином Стогнієм 19.55 «Клітка» 22.05 «Клітка-2» (II) 23.50 «Судний день» (II) 01.55 «Реванш» (II) 03.25 «Ціна успіху» (II)

к1

06.15 Х/ф «Особиста зброя» (I)

орт Україна

05.20 Світ зірок 06.05 Мультфільми 08.20 Справа смаку 09.35 Ранкова пошта 10.05 Неділя з Кварталом 10.40 Попелюшка для Баскова 11.05 Смачна ліга 12.00 Свати біля плити 13.20 Квадратний метр 14.00 Сімейний розмір 14.50, 22.00 Модний вирок 15.55, 23.00 Жіноча форма 16.55, 21.00 Глянець 17.45 Пісня року 00.00 Концерт 01.25 Колір Ночі

RTVI

06.00 Х/ф «Руки нагору!» 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Мультфільми (6-12 лет) 10.00, 01.30 Х/ф «Не забудь... станція Лугова» 11.30 «Живе слово» 12.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 13.00 «Арт-навігатор» 13.30 «Російський акцент» «Підземний Нью-Йорк» 14.00, 21.00, 03.00 Х/ф «Снайпер. Зброя відплати» 1-2-я. 16 с. 16.00, 00.30 «Пісня року. Краще» 16.30, 01.00 «Міські легенди» 17.00 «Луна тижня» 17.30 «Американський лікнеп» «Космос» 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф «Далекодалече» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Німеччина за тиждень» 20.00 «Ізраїль за тиждень» 23.00 «Російський акцент» з В.Ленським «Ритми Великого яблука»

TV1000 Kino

06.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Скарби Агри» 07.50 «Вхід крізь вікно» комедія 10.00 «Клуши» комедія 16 12.00 «Завтра була війна» 14.00 «Вождь різношкірих» комедія 16.00 Х/ф «Левова частка»

ртр - планета

06.00 Х/ф «Стріли Робін Гуда» (I) 07.35 «Будь в курсі!» 09.00 Великий Шостакович. 10.00 «Світські хроніки» 10.40 Х/ф «Стоянка поїзда - дві хвилини» 13.15 За сім морів 13.40 Культурний шок 15.00 Д/с «Дивовижні розповіді про тварин» (I) 15.40, 23.45 Д/с «Ікони тваринного світу» (I) 16.50 «Ронін. з Дмитром Видріним» 17.35 «Щоденник для батьків» 18.15 «Цивілізація Incognita» 18.30 Д/с «Самобутні культури» (I) 18.55, 21.05 «Погода» 19.00 Єрусалим: виникнення святого міста 20.00 Д/с «Мешканці глибин» (I) 21.15 Х/ф «Концерт» (I) 01.00 Х/ф «Теорія запою» (II) 02.15 Амурні мелодії (III) 03.50 «Ронін. з Дмитром Видріним»

07.00, 10.00, 13.00, 19.00 Вісті 07.10, 10.10, 13.20 Місцевий час. Вісті-Москва 07.20 Х/ф «Віддамся в хороші руки» 09.05, 11.25 Мультфільми 09.25 «Суботник» 10.20 «PROТУРИЗМ» 10.35 «Справа однієї хвилини» 11.50 Х/ф «Вулиця повна несподіванок» 13.25 «Чесний детектив» 13.55 «Городок». Дайджест 14.20 «Країна птахів». «Шикотанські ворони» 15.00 Х/ф «Бабуся при надії» 16.40 «Суботній вечір» 18.15 «Історичні хроніки». «1987. Михайло Горбачов» 19.25, 03.15 Х/ф «Чотири пори літа» 22.35 Х/ф «Особиста справа майора Баранова» 00.20 Московській опереті - 85 01.35 Х/ф «Мій друг Іван Лапшин»

18.00 «Ржевський проти Наполеона» комедія 20.00 «Той ще Карлосон!» комедія 21.40 Х/ф «Поцілунок крізь стіну» 23.50 Х/ф «Люблю та й годі» 01.40 Х/ф «Духless» 03.40 Х/ф «Той, хто пройшов крізь вогонь»

10.40, 12.30 «Бабуся-антикризис»

Футбол 08.00, 13.40, 19.10 Новини (до 6 лет) 08.10, 21.15 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Валенсія» «Барселона» (до 6 лет) 09.55, 19.20 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Селтік» - «Ювентус». 1-й матч (до 6 лет) 11.50, 02.50 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Рома» - «Кальярі» (до 6 лет) 13.45, 00.50 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/8 фіналу. «Анжи» «Ньюкасл». 1-й матч (до 6 лет) 15.45, 04.35 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Атлетіко» «Бетіс» (до 6 лет) 17.25, 06.15 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Німеччини. «Баварія» - «Гамбург» (до 6 лет) 23.00 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Інтер» - «Торіно»

Київська Русь 06.00, 07.05, 16.25, 05.40 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 09.45 «Для маленької компанії» 08.05, 20.30 «Не перший погляд» 08.30, 09.10, 10.05, 11.20 «Ексклюзив для родини» 09.00, 20.25 «Погода» 09.05, 10.50, 13.50 «Заміський будинок»

10.55 «Магія природи» 11.35 М/ф «Приключения Буратино» 12.40 Д/ф «Братия» 14.00, 22.45 «Ювелір» 18.00, 01.45 Золушка 19.30 «Невідома планета» 20.50 «Архіви історії» 21.20 «На сон грядущим» 21.30 Х/ф «Принц Вільям: доля» 22.30 «Кінопроектор» 00.45 «Телечат» 03.10 «Три кольори часу» 03.40 «Маю честь запросити» 04.25 «Губернія» 04.50 «Винна карта» 05.10 «Школа виживання»

ТРК «Київ» 06.00, 08.30, 16.40 «Мультляндія» 07.25, 03.15 «Київ музика» 08.00 «Столичні телевізійні новини» 09.30 «СтратегіЯ» 10.00, 02.25 «Якісне життя» 10.30, 02.50 «Зроблено у Києві» 11.00 «Нова адреса» 12.10 «Актуальна тема» 12.45 «Повнота радості життя» 13.45 «Час відповідей» 17.50, 23.35 «Фестиваль гумору «Умора» 19.25, 01.00 Х/ф «Парижанка» 21.00 «СТН-тижневик» 21.30 Х/ф «Пікнік біля скелі, що висить»


програма телепередач

неділя Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер

06.00 Х/ф «Кульова блискавка» (I)

05.30 Т/с «Смертельний танець»

10.00 «Орел і Решка»

06.20 «Ви будете сміятися»

05.55 Факти

05.10 «Генії та лиходії»

07.00, 09.00, 12.00, 18.00

06.50 Аферисти

06.20 Світанок

05.35 Х/ф «Білий сніг Росії»

09.00 Лотерея «Лото-Забава»

07.45 Церква Христова

07.20 Квартирне питання

07.05 «Служу Вітчизні!»

08.00 Уральські пельмені

08.25 Анекдоти по-українськи

07.20 Казки Баженова

10.00 Мультфільм (I)

07.40 «Смішарики. Пін-код»

08.45 Дача

07.50 Їхні вдачі

07.55 «Здоров’я»

09.25 Основний інстинкт

08.25 «Академія краси»

09.10 «Непутні нотатки»

09.35 Хто зверху?-2 11.30 Педан-Притула-Шоу

12.45 Марія Берсенєва і Костянтин

13.30 Т/с «Вороніни»

20.00, 02.00 «Подробиці»

11.00 Козирне життя

сліду»

18.00 Х/ф «Помста пухнастих»

11.30 Максимум в Україні

19.50 Х/ф «Останній бойскаут» (II)

12.25 Навчіть нас жити!

22.00 Х/ф «Король вечірок» (II)

19.30 «ТСН: тиждень»

00.00 Х/ф «Загублене майбутнє»

16.35 «Клітка»

23.10 «Світське життя»

01.50 Х/ф «Маппети з космосу»

00.15 «Багаті теж плачуть»

03.10, 04.15 Зона ночі

01.15 Мартін Фрімен і Джессіка

03.10 Богдан Хмельницький

Стівенсон у комедії «Конфеті»

02.25 Д/ф «Людство: наша історія»

04.15 Благословляю і молюся

19.30 Замочені

18.00 «Вишка»

18.25 Т/с «Угро-2»

20.55 «Епідемія страху»

20.00 «Час»

22.25 Т/с «Стерви»

02.05 «Клітка-2» (II)

00.00 Х/ф «Цезар повинен померти»

03.05 Х/ф «Я рахую: один, два, три,

імператриця»

05.05 Невгамовний Пантелеймон

03.30 «Діти шпигунів-3»

02.35 Х/ф «Торішня кадриль»

06.15 Срібний апельсин

нтн

к1

06.10 Х/ф «Інспектор карного розшуку» (I)

11.30 «Легенди карного розшуку». Зухвала гастроль

Королева з мамою

«Домушника»

10.00 Герої екранів. Службовий роман

12.00, 03.40 «Агенти впливу»

11.00 Т/с «Подружжя»

12.55 Х/ф «Поводир» (I)

15.00, 19.20 Т/с «Варенька: і в

14.55 Т/с «Таємниці слідства - 2»

горі, і в радості» (I) 21.00, 22.00 Т/с «Інтерни» (I)

тет

07.00 «Мультфільми» (I) 08.45 Х/ф «Думки про свободу» (I) 10.45, 02.20 Х/ф «Суперзірка» (I) 12.50 Х/ф «Мій майбутній бойфренд» (I) 14.30 «Сімейний пес» 15.40 «Розкішне життя»

19.00 Т/с «Знахар»

16.40 «Красиво жити»

23.00 Т/с «Криміналісти: мислити

17.40 «Вечірній квартал»

як злочинець» (II)

23.00 ! Comedy Woman

19.30 Х/ф «Сили природи» (I)

19.00 «Битва екстрасенсів»

00.00 ! Comedy Club

00.45 Х/ф «600 кг золота» (II)

20.00 Х/ф «Нерозумна зірка» (I)

01.00 Х/ф «Ой, мамочки» (I)

02.25 «Речовий доказ»

22.00 Х/ф «Дочка» (I)

02.40, 03.45 Т/с «Охоронець-4»

05.10 «Уроки тітоньки Сови»

00.15 Х/ф «Джейн Остін» (I)

00.00 Х/ф «Спортлото-82» (I)

06.00 Срібний апельсин

05.30 «Правда життя»

04.00 Нічне життя

УТ-1

МЕГА

К2

TV1000 Kino

«ЕРА»

23.00 Ера бізнесу. Підсумки 23.35 Олімпійський виклик 23.55 «Дружина» ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки тижня 02.00 Околиця 02.25 Як Ваше здоров’я? 03.15 Ближче до народу 03.45 Школа юного суперагента 04.00 Доки батьки сплять. Мультфільм 04.15 Служба розшуку дітей 04.20 Хіт-парад 05.05 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк

17.15 «Цінуйте життя»

05.00, 05.30 Зона ночі Культура

09.00 Ласкаво просимо. Наташа

06.00, 07.00, 08.50, 09.00, 10.30, 11.55, 12.55, 23.30 Погода 06.05 Світ православ’я 06.35 Сміх з доставкою додому 07.05 Панянка і кулінар 07.35 «Дружина» 09.05 Шеф-кухар країни 09.55 Околиця 10.35 Подорожуй світом з Ю.Акуніною 11.00 Крок до зірок 12.00 Маю честь запросити 13.00 Як Ваше здоров’я? 13.50 Ближче до народу 14.25 Як це? 14.50 Рояль в кущах 15.20 Золотий гусак 15.45 Караоке для дорослих 16.30 Не вір худому кухарю 16.55 В гостях у Д.Гордона 17.50 Діловий світ. Тиждень 18.30 Чемпіонат світу з водних видів спорту. Стрибки у воду 18.55 Футбол. Чемпіонат України. Прем’єр-ліга. «Севастополь» (Севастополь) - «Шахтар» (Донецьк) 20.50 Головний аргумент 21.00 Підсумки тижня 21.45 Світовий рекорд української пісні 22.55 Трійка, Кено, Максима

Вища ліга

Соколовою

16.15 «Очна ставка»

у драмі «Сісі. Прекрасна

06.40, 01.55 Х/ф «Біле сонце

Костіциним»

15.45 «Клуб Веселих і Кмітливих».

12.25 Т/с «Дорожній патруль-4»

02.10 «Кремлівські діти»

07.45 Т/с «Авантюристка» (I)

15.00 «Містичні історії-4 з Павлом

18.45 Факти тижня з Оксаною

11.25 Золотий пил

22.10 Х/ф «Старі-розбійники»

07.10 Х/ф «Справжнє кохання» (I)

ня» (I)

14.35 «Леонід Агутін. Крапля жалю»

10.25 Дачна відповідь

01.15 «Таксі»

Чебурашка» (I)

10.35 Х/ф «Розумниця, красу-

лет?»

Тоскана»

00.15 Т/с «Основна версія»

06.45, 19.00, 03.25 Події

09.35 «Караоке на Майдані»

12.50 Х/ф «Де знаходиться нофе-

09.55 «Кулінарні курси: Італія.

20.15 «Універсальний артист»

ми: Крокодил Гена и

08.10 «Їмо вдома»

11.15 «Єралаш»

09.20 Їмо вдома!

23.05 «Судний день» (II)

трк Україна

пустелі» (I)

10.30 «Фазенда»

Сьогодні

04.45 Урятований любов’ю

02.50 Неймовірна історія кохання

мент» (I)

10.30 Легкі гроші

14.15 «Громобій»

22.30 Т/с «Мій ласкавий і ніжний

09.35 «Доки всі вдома»

16.00 Х/ф «Бунтарка»

коханні»

17.55, 20.25 Т/с «Мама буде проти»

09.50 Розіграш

Крюков у детективі «Без 18.30, 20.00 Х/ф «Пощастить у

чоловіка»

05.35 «Наші улюблені мультфіль-

виська»

12.00 «Смакуємо»

12.00, 03.05 Т/с «Сімейний детектив» 13.50 Т/с «Диван для самотнього

нтв-світ

05.00, 09.00, 11.00 Новини

11.00 «Неділя з Кварталом»

11.00 «Шалене весілля»

орт Україна

15

05.50, 06.10 Погода

08.10 «Ремонт +»

Комаровського»

ictv

05.20 Х/ф «Там, де живуть чудо-

07.50 Маріччин кінозал. Мультфільм

09.25 «Школа доктора

стб

новий канал

1+1

21 липня

06.00 Руйнівники міфів 08.40 Top gear 10.20 Полювання на рибу-меч 12.00 Втрачена фреска да вінчі 13.00 Пінгвіни 16.00 У пошуках пригод 19.00 Зроблено в срср 22.00 Ганнібал: ворог риму 00.00 Історія тортур 01.00 Генріх viii 03.00 Скарб.Ua 04.40 Містична україна 05.20 Україна. Забута історія

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.00 Х/ф «Дежа Вю» 12.05 Х/ф «Людина з бульвару Капуцинів» 13.50 Х/ф «Три плюс два» 15.35 Х/ф «Здрастуйте, я ваша тітка» 17.35 Х/ф «12 стільців» 23.20 Х/ф «Весілля в Малинівці» 01.05 Х/ф «Справи Лоховського» 02.40 Х/ф «Червоний намет» 05.10 Саундтреки

2+2 06.00 Мультфільми (I) 08.00 «Маски-шоу. Маски в Одесі» 08.30 «Маски-шоу. Маски в парку» 09.00 «Маски-шоу. Маски на пароплаві» 09.30 «Маски-шоу. Маски в ДАІ» 10.00 «Маски-шоу. Маски на гонках» 10.25 Т/с «Мисливці за старовиною» 13.25 Т/с «Пригоди мерліна» (I) 15.25 Х/ф «Повернення Мерліна» (I) 17.15 Х/ф «Підземелля драконів-3» 19.20 ЧУ 2 Тур. Волинь - Таврія 21.30 «Профутбол» 23.00 Х/ф «Битва за скарби» (III) 00.50 Х/ф «Скоро» (II) 02.20 Кінорік (I)

05.20 Світ зірок 06.05 Мультфільми 08.20 Справа смаку 09.35 Ранкова пошта 10.05 Неділя з Кварталом 10.40 Попелюшка для Баскова 11.05 Смачна ліга 12.00 Свати біля плити 13.20 Квадратний метр 14.00 Сімейний розмір 14.50, 22.00 Модний вирок 15.55, 23.00 Жіноча форма 16.55, 21.00 Глянець 17.45 Пісня року 00.00 Концерт 01.25 Колір Ночі

RTVI 06.00, 13.00 «Ізраїль за тиждень» 07.00, 09.15 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 Х/ф «Під знаком однорогої корови» 10.00, 01.30 Х/ф «Солдат Іван Бровкін» 12.00 «Країна і люди» 14.00, 21.00, 03.00 Х/ф «Снайпер. Зброя відплати» 3-4-я. 16 с. 16.00, 00.30 «Пісня року. Краще» 16.30, 01.00 «Міські легенди» 17.00 «Американський лікнеп» «Космос» 17.30 «Російський акцент» з В.Ленським «Ритми Великого яблука» 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф «Далекодалече» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Луна тижня» 20.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 23.00 «Російський акцент» «Підземний Нью-Йорк»

21.40 Т/с «Надприродне» (II)

06.00 Х/ф «Завтра була війна» 08.00 «Вождь різношкірих» комедія 10.00 «Ржевський проти Наполеона» комедія 12.00 Х/ф «Єдина» 14.00 Х/ф «Гасіть світло!» 16.00 «Той ще Карлосон!» комедія 18.00 «All Inclusive, або все включено» комедію 20.00 Х/ф «Консерви» (от 18 лет) 22.10 Х/ф «Духless» 00.00 Х/ф «Артефакт» 02.00 Х/ф «Будинок для багатіїв» 04.10 «Кримінальні обставини» комедія

Футбол

08.00, 13.30, 19.00 Новини (до 6 лет) 08.10, 23.20 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Сієна» - «Інтер» (до 6 лет) 09.55, 19.10 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Валенсія» - ПСЖ. 1-й матч (до 6 лет) 11.50, 01.05 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Реал» - «Севілья» (до 6 лет) 13.40, 02.45 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/8 фіналу. «Тоттенгем» - «Інтер». 1-й матч (до 6 лет) 15.25, 04.25 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Мілан» - «Удінезе» (до 6 лет) 17.10, 06.10 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Німеччини. «Штутгарт» - «Боруссія» (Дор.) (до 6 лет) 21.05 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал (до 6 лет) 21.35 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Атлетик» - «Еспаньол» (до 6 лет)

Київська Русь

06.00, 08.10, 10.05, 12.00, 16.25, 05.40 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40 Х/ф «Цирк» 08.30, 09.20, 10.15, 12.25, 17.05 «Ексклюзив для родини» 09.00, 20.25 «Погода»

06.00 Єралаш 07.10 Малята-твійнята 08.00 Телепузики 08.35 Байдиківка 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с «Ліло і Стіч» (I) 11.00 М/ф «Сердиті пташки» (I) 11.20 Х/ф «Ігорь» (I) 12.45 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 14.35 БарДак (III) 15.35 Х/ф «Мисливці за привидами» (I) 17.45 4 весілля 19.00 Королева балу (III) 20.15 4 весілля 21.40 Віталька 22.30 ТЕТ-Інтернет 23.00 Т/с «Ходячі мерці 3» (III) 01.00 Х/ф «Діти кукурудзи 5: Поля страху» (III) 02.20 До світанку 09.05, 13.50 «Заміський будинок» 09.10 «Міні-подорожі» 09.45 «Для маленької компанії» 11.00, 18.20 «Невідома планета» 12.40 Д/ф «Братия» 14.00, 22.45 «Ювелір» 17.20 Х/ф «Принц Вільям: доля» 18.50, 01.45 Х/ф «Сердца четырех» 20.30 «Стародавні культури» 21.00, 22.20 «Не перший погляд» 21.20 «На сон грядущим» 21.35 «Архіви історії» 22.00 «Короткі зустрічі» 00.45 «Телечат» 03.15 «Під знаком Нобеля» 03.45 «Акваскоп» 04.05 «Маю честь запросити» 04.50 «Винна карта» 05.10 «Школа виживання»

ТРК «Київ» 06.00, 08.30 «Мультляндія» 07.25, 14.20, 04.10 «Київ музика» 08.00, 23.50 «СТН-тижневик» 09.30 «Нова адреса» 10.00 «Фестиваль гумору «Умора» 11.30 «Корисна розмова» 12.55 «Блага звістка з Р.Реннером» 16.15 Х/ф «Пікнік біля скелі, що висить» 18.25 «Українська мрія - Університет Культури» 19.20, 00.20 Х/ф «І бог створив жінку» 21.00 «СТН-спорт-тижневик» 21.25, 01.50 Х/ф «Уся президентська рать»

тоніс 06.00 Х/ф «Стоянка поїзда - дві хвилини» (I) 07.35 «Кумири» 07.50 «Цивілізація Incognita» 08.00, 18.30 Д/с «Самобутні культури» (I) 09.00 «Єрусалим: виникнення святого міста» (I) 10.00 «Будь в курсі!» 10.35 «Щоденник для батьків» 11.05 Х/ф «Стріли Робін Гуда» (I) 13.50 За сім морів 14.25 Майстер подорожей 15.15 Д/с «Дивовижні розповіді про тварин» (I) 16.00, 23.40 Д/с «Ікони тваринного світу» (I) 17.00 «Україна-Європа» 17.50 «Таке спортивне життя» 18.55 «Погода» 19.00 Д/ф «Єрусалим: виникнення святого міста» (I) 20.00 «Цивілізація Incognita» 20.10 «Кумири» 20.40 «Світські хроніки» 21.05 Кайлі Міноуг

чотири, п’ять»

ртр - планета 07.00 Х/ф «Особиста справа майора Баранова» 08.20 «Сам собі режисер» 09.00 «Сміхопанорама» 09.25 «Ранкова пошта» 10.00, 13.00, 19.00 Вісті 10.10 Місцевий час. Вісті-Москва. Тиждень у місті 10.45 «У світі тварин» 11.10 Росія - любов моя! «Літо в Башкирії» 11.40 Х/ф «Двоє в новому будинку» 13.20 Місцевий час. Вісті-Москва 13.25 «Влада факту» 14.10 «Абсолютний слух» 14.55 Х/ф «Бабуся при надії» 16.30, 02.20 «Сміятися дозволяється» 18.15 «Війна 1812 року. Перша інформаційна» 19.25, 04.00 Х/ф «Чотири пори літа. Продовження» 22.30 Х/ф «Дівчина в пристойну родину» 00.15 Х/ф «Якби я тебе любив...» 02.00 «PROТУРИЗМ»

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 День за днем 09.00 Х/ф 10.30 Телешанс 10.35 Д/с 10.50 Х/ф 12.20 Телешанс 12.25 Х/ф 13.40 М/ф для дітей 14.55 Х/ф 15.40 Х/ф 17.45 Не занапасти свою безсмертну душу 18.00 Телешанс 18.05 Т/с 19.30 Х/ф 20.40 Спати пора 20.50 Телешанс 21.15 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.35 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.03 Гімн Полтавщини 07.05 ПТН 07.30 «Телетижневик» 08.00 «Уряд на зв’язку з громадянами» 08.30 «До чистих джерел» 09.00 «Вектори духовності» 09.15 «Народна служба порятунку 101» 09.30 «Відблиск» 09.45 «Культурний простір» 10.40 Концерт симфонічного оркестру під керівництвом Віталія Скакуна 12.00 «Відверто про...». Шлюбний контракт 13.00 «Струни душ людських» 13.30 «Зустріч для Вас». В. Вірчіс 14.00 «Скарби музеїв Полтавщини». Відділ етнографії 14.30 «Соціальний захист: пенсія» 14.45 «Бути християнином» 15.00 Дитяча година зі студією «Разом» 16.00 «Телетижневик» 16.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 «Тест на майбутнє». Суспільна агресія 20.00 «З одвічністю на «ти» 20.30 «З музичної скриньки «Лтави» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 «Телетижневик» 21.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 22.00 «Живий Квадрат». Музичне шоу 22.30 «Лінія захисту плюс» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.03 «Тест на майбутнє» 01.00 «Культурний простір» 02.00 «Тест на майбутнє» 03.00 «Нічна мозаїка» (ЗА) 04.30 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Влучний постріл. 05.25 Кухня з Сержем Марковичем. 05.40 Смачна риболовля. 06.30 Зброярський клуб. 07.00 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 07.30 Полювання з луком. 08.00 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 08.25 Планета мисливця. 08.55 Одного дня на риболовлі. 09.20 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 09.45 Ловля коропа з Яном Расселом. 10.20 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 10.55 Під водою з рушницею. 11.25 Трофеї. 11.55 Влучний постріл. 12.20 Щоденник рибальських пригод. 13.10 Полювання без зброї. 13.40 Рибальськими стежками. 14.10 Влучний постріл. 14.35 Кухня з Сержем Марковичем. 14.50 Смачна риболовля. 15.40 Щоденник рибальських пригод. 16.05 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 16.40 Плaнета рибалки. 17.10 Кльове місце. 17.40 Щоденник рибальських пригод. 18.15 Ласкаво просимо в джунглі. 19.00 Влучний постріл. 19.25 Кухня з Сержем Марковичем. 19.40 «Радзишевский і Ко» у пошуках рибальського щастя. 20.10 Смачна риболовля. 21.00 Полювання з луком. 21.30 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 21.55 Планета мисливця. 22.25 Одного дня на риболовлі. 22.50 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном. 23.15 Полювання без зброї. 23.45 Рибальськими стежками. 00.15 Волзька риболовля. 00.45 Майстер-клас. 01.00 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 01.45 Історії полювання від Павла Гусєва. 02.00 Влучний постріл. 02.25 Кухня з Сержем Марковичем. 02.40 Смачна риболовля. 03.30 Майстер-клас. 03.45 Щоденник рибальських пригод. 04.35 Рибальські подорожі Норвегією. (12-16 лет)

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 «Звичайний концерт» 09.35 Х/ф «Шведський сірник» 10.30 Легенди світового кіно. Марія Шелл 11.00 Росія, любов моя! «Інгуське весілля» 11.25 Х/ф «Рижик» 12.50 М/ф «Дюймовочка» 13.20 Д/ф «Розумні мавпи» 14.10 Робі Лакатош та його ансамбль у Москві 15.05 Шукачі. «Скарб Ваньки-Каїна» 15.55 Д/ф «Служу музам, і тільки їм!.. Юрій Яковлев» 16.35 Х/ф «Друзі і роки» 18.45 Ювілей Нані Брегвадзе. Лінія життя 19.40 ХХII Церемонія нагородження лауреатів театральної премії «Кришталева Турандот» 20.50 Балет «Блакитний янгол» 22.20 Х/ф «Млин і хрест» 00.00 «Енді Вільямс. Місячна ріка та я» 00.55 Д/ф «Розумні мавпи» 01.50 Д/ф «Томас Кук»


16

ÆÈÂÀ ÄÓØÀ

Унікальний візит

Кременчуцька Панорама № 28 (422) 11 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

➢ У Кременчуці висадився поважний британський «десант»

Дозаправка – у Кременчуці «

Сім раритетних літаків британського авіаційного клубу «AirSquadron», який очолює британський принц Майкл Кентський, приземлилися на аеродромі у Великій Кохнівці на дозаправку. Британська «раритетна» ескадрилья привернула неабияку увагу українців. З Великої Британії до України прилетіли 27 історичних літаків, які англійські ентузіастиавіатори відновили, а тепер доглядають за цими машинами, як за дітьми. Очолив цю делегацію Принц Майкл Кентський – член британської королівської родини, онук короля Георга V і королеви Марії, двоюрідний брат королеви Єлизавети II. До речі, він – внучатий двоюрідний племінник російського імператора Миколи II, і досить непогано говорить російською. У Київському національному авіаційному університеті принц Майкл отримав звання почесного професора. Літакам британців по 70 і більше років, але всі вони «на ходу», і більшість з них має «рідні» двигуни. Серед літаків є і легендарний ЯК–3, визнаний одним з найкращих винищувачів часів Великої Вітчизняної війни. Приземлилися британські літаки в київському аеропорту «Жуляни», а далі за програмою відвідали Севастополь та Вінницю. Звісно, масштабні авіаційні шоу відбулись у великих містах. На аеродромі «Бельбек» під Севастополем британська ескадрилья взяла

Клуб любителів старовинної авіації «Air Squadron» заснований у Великобританії 1966 року групою ентузіастів. Клуб має власний благодійний фонд і підтримує розвиток британського авіаційного співтовариства, щорічно відзначає кращих курсантів авіаційних училищ. Більшість їхніх літаків були побудовані під час Другої світової війни і відновлені за власні кошти членів клубу.

Авіатори називають такі літаки «етажерками». Цьому літакові понад – 70 років участь у реконструкції Балаклавської битви часів Кримської війни. По дорозі ж до Севастополя, 5 липня, сім британських літаків зупинилися на дозаправку на кременчуцькому аеродромі у Великій Кохнівці. Зустрічати літаки прибуло чимало наших пілотів, а також працівники Кременчуцького льотного коледжу та журналісти. Нам пощастило побачити такі літаки, – сказав перший заступник директора Кременчуцького льотного коледжу Микола Нікітін. – У Дніпропетровську відбувається основна заправка. Там є бетонна полоса для великих літаків. Аеродром у Великій Кохнівці приймає малошвидкісні літаки, які інколи називають «етажерками». У них немає третьої стійки шасі і їм зручніше приземлятися на землю, а не на бетонне покриття. Сам Принц Майкл Кентський до Кременчука не прилетів, його літак заправлявся у

Цікава історія Кременчука В історії Кременчука, як відомо, князь Потьомкін відіграв значущу роль. Але історики переповіли ще й досить кумедну історію, пов’язану з іменем князя і нашим Кременчуцьким казначейством. Гр и г о р і й О л е к с а н д р о в и ч Потьомкін був затятим картярем. Інколи, захопившись, князь не залишав зеленого суконного столу до ранку. Він же і встановив правило – не грати в борг: усі мали платити відразу або залишати товариство. Якось програвся дощенту і сам господар. У гаманці не залишилося ні рубля, а підступний азарт гравця нашіптував, що ось-ось прийде щаслива карта. Звичайно, ніхто з присутніх не дозволив би собі запропонувати князю відправлятися спати, але Потьомкін вважав для себе обов’язковим виконувати правила, принаймі власні.

Дніпропетровську. Але британців зустріли в Кременчуці дуже гостинно – хлібом-сіллю, як годиться на нашій землі. Пізніше пілоти скажуть, що вони навіть не очікували такого щирого прийому. В інтерв’ю журналістам один з пілотів Руперт Кларк сказав: «Ми дуже пишаємося нашими літаками. Чимало часу ми витратили, щоб відновити їх і підтримувати у належному стані. Загалом усім цим літакам від 72 до 75 років». Щоправда, на запитання: «Скільки коштів він витрачає на своє хобі?», – Руперт Кларк втаємничено відповів: «Не скажу, бо ще дружина дізнається…» Сама заправка тривала усього 35 хвилин. Далі усі присутні на аеродромі змогли оглянути літаки, а ось помацати – ні. Як з’ясувалося, вартість раритетних літаків становить від 400 тис до 2,5 млн євро, тому посидіти в них – вельми ризикована справа. (І. Житня)

Гостинна зустріч у сонячній Україні

➢ Всемогутній князь Потьомкін програв у карти казенні кошти з Кременчука

Потьомкін і Казначейство

«Портрет князя Григорія Олександровича ПотьомкінаТаврійського» (авт. Лампі) І тод і сер ед ночі князь послав свого ад’ютанта до к а з н ач е й с т в а з в и м о г о ю видати 200 рублів – велику, до речі, суму! Хоча чиновники боялися Потьомкіна, мов кари небесної, сонний н а п і в од я г н е н и й к е р і в н и к

ка з н ач е й с т ва , в и т и ра ю ч и п еруко ю хол од н и й п і т з чола, тремтячим голосом відповів, що без письмової вказівки генерал-губернатора не видасть зі скарбниці жодної копійки, бо ж саме Найясніший князь підписав інструкцію про порядок видачі казенних грошей! Як не кричав ад’ютант, як не т упав ногами, як не брязкав шаблею, а повернувся ні з чим. Тоді р оздратований Потьомкін, вихопивши з нової колоди карт чирвову даму, написав на ній: «Дать 200 рублей, дать!...», додав декілька міцних слів і поставив розмашистий підпис та дату. На цей раз скарбник, оформивши все так, як належало, під вигуки і навіть стусани нетерплячого ад’ютанта, гроші видав. Чи відігрався тоді Найясніший князь, чи пр ограв і казенні гр оші – історія замовчує.

Через деякий час до Кременчука прибув ревізор зі столиці. А оскільки Потьомкін так і не повернув кошти у касу і ніхто не зважився нагадати йому про борг, керівник прикріпив до видаткової книги гральну карту з розпорядженням князя і так подав усе на ревізію. Ревізор знизав плечима, але, упізнавши підпис всемогутнього царедворця, правильність витрат визнав. Для кременчуцького казначейства, як завжди, ревізія пройшла вдало, без покарань і навіть без зауважень: усі витрати зійшлися з документами достеменно, копієчка в копієчку, а доходи у багато разів перевищували видатки. Можливо, ця чирвова дама з автографом князя і досі зберігається у казначейських архівах Санкт-Петербурга. (Дякуємо за цікаву історію директору Кременчуцького краєзнавчого музею Аллі Гайшинській)

Справжня історія

Зробив більше, ніж узяв Внесок у розвиток Кременчука князь Потьомкін усе ж таки зробив величезний. У зв’язку з подорожжю до Криму імператриці Катерини Другої у 1787 році, за наказом фельдмаршал а к н я з я П от ь о м к і н а у Кр ем е н ч у ц і п о буд у ва л и чудовий палац із садом та озером. Палац невдовзі згорів, і на його фундаменті з в е л и ко р п ус , в я ко м у розмістився штаб і квартира інспектора Резервної кавалерії графа Нікітіна. І через сто з лишком років сад та озеро називали чудовою пам’яткою влади й могутності князя Потьомкіна.


Кременчуцька Панорама № 28 (422) 11 липня 2013 року

ßʲÑÒÜ ÆÈÒÒß

www.panorama.pl.ua

17

Подружнє життя ➢ Пережити зраду вдається лише тим, хто вміє пробачати

Зрада – зарубцьований шрам на серці Яким би не був результат зради коханої людини, тріщина в сімейних стосунках та постійна недовіра забезпечені. Як усе ж таки зберегти родину? І чи варто боротися за своє кохання? З фактами позашлюбних зв’язків ми нерідко стикаємось у повсякденному житті. У родинах родичів, друзів, знайомих трапляються сімейні кризи, р озлучення. Але ми щир о сподіваємось, що наша друга половинка ніколи не зрадить, а сімейна драма не буде стосуватися нашої родини. Та, на жаль, не завжди буває так, як нам того хотілося. На сторінках газети подаємо кілька випадків з життя.

Чи варто пробачати? Мешканка Глобинського району Анастасія була впевнена, що їй поталанило з чоловіком Олегом: вродливий, кремезний, забезпечував родину,

«

Вчені опитали чоловіків та жінок, які дізналися про зраду коханих. Переважна більшість пережили це, як тяжку хворобу. Симптоми ж були схожі: безсоння, труднощі з концентрацією уваги, апатія, страх перед майбутнім.

Думка психолога

Зрада – ознака сімейної кризи

На думку психологів, чоловіки переживають зраду більш болісно, ніж жінки до неї ставився з повагою. У але ненадовго. А через кілька подружжя народилося двоє місяців знову з’вилася кохансинів. Працюючи на службо- ка. Потім інша. «Всі мені вому транспорті, Олег почав запитували, навіщо він мені? затримуватися на роботі. На Терпіла приниження, осудливі виправдання говорив, що погляди аби зберегти родину буцімто начальство попросило і батька синам», – розповідає звозити у справах (після робо- Анастасія. чого дня), то начебто автівка Цей період Анастасія провийшла з ладу посеред дороги сто «перетерпіла». Нині подчи необхідно було замовлення ружжю – за п’ятдесят. Живуть терміново забрати. разом, уже мають онуків. Олег — З часом м е н і не заводить більше коханок. « д о б р о з и ч л и в ц і » п о ч а л и Наче й спокій панує в родині, шепотіти, що бачили мого Оле- та молоді роки Анастасія згага то з однією молодицею, то з дувати не любить, бо там були іншою. Мої спроби поговорити брудні плітки, приниження, не давали жодного результату. сльози… Чоловік не заперечував фактів зради, але й не обіцяв, що «Як з очей, то і з серця» більше такого не повторить- Сез о н в і д п ус то к . Ж и т т я – ся. Після чергового сімейного немов свято – веселе і безскандалу зібрав речі та пішов до турботне. А в декого – ще й батьків, – розповіла Анастасія. – асоціюється з кур ортними Наші діти вже розуміли, що романами. Саме такий роман відбувається, але не втручали- з р у й н у ва в р од и н у Н і н и з Семенівського району. ся. Мені було дуже зле. У Ніни й Миколи родина Врешті Анастасія переступила через сором та гордість була щаслива, дружна. Удвох і пішла просити Олега повер- виховували доньку. Жінка нутися додому. Повернувся, була щаслива, вважаючи, що їй

Практичний психолог Наталя Кочура каже, що зрада може зруйнувати сім’ю, а може й зміцнити її, якщо зробити правильні висновки. Важливо зрозуміти: фізична чи моральна зрада відбулася, чому чоловік чи дружина зрадили? За поривом сексуально незадоволеного інстинкту, адже ви на відстані, чи за покликом серця – бажанням бути почутим або самоствердитися. Якщо метою був секс з іншим партнером – це неначе пригода, самоствердження свого Я, потяг, пристрасть. – Під час відпочинку на морі сама атмосфера (фізичне та моральне розслаблення, Наталя КОЧУРА шелест морських хвиль, повільна музика, алкоголь) наче підсвідомо провокує до зради. Якщо зрада на курорті була лише фізичною і постає питання: розповідати чи ні? – можу твердо відповісти – ні! Якщо хочете зберегти шлюб і стосунки, не зізнавайтеся. До речі, чоловікові набагато складніше пробачити і забути зраду, ніж жінці, – зазначає психолог. Якщо ж було бажання відволіктися від буденності і начебто порівняти нову людину з вами, то поштовхом до цього завжди є незадоволення подружнім життям, переоцінка цінностей. У такому випадку важко врятувати стосунки . – Чи варто зберегти шлюб, якщо ви дізналися про зраду? Так, варто!– впевнено говорить Наталія Кочура. – Але розставте пріоритети: чого ви бажаєте, чи зможете пробачити? Насправді будь-яка жінка ніколи до кінця не зможе пробачити свого чоловіка за зраду. Це шрам на серці, а час лише може утворити рубець на ньому. Однак, якщо ви все-таки вирішили пробачити чоловіка за зраду, не нагадуйте йому про це при кожній нагоді. І не діліться із своєю проблемою з друзями або родичами, – додає Наталя Кочура. дуже пощастило з чоловіком. Якось Микола поїхав на море з двома самотніми колегамичоловіками. Після повернення останні не втримали «язика за зубами», і про курортний роман свого чоловіка дізналася Ніна. — Він не заперечував своєї провини. Благав пробачення й клявся, що більше такого не повториться. Але зрадив раз, значить вчинить так

іншим разом. Може, якби я не дізналася про той випадковий зв'язок, не було б зруйнованого шлюбу, але ми розлучилися,– з болем згадує Ніна. – У глибині душі я шкодую, що не пробачила Миколі зради. В думках хотіла, щоб він повернувся, та оті плітки, розмови знайомих, відчуття приниженої гідності виявилися сильнішими за мене. (В. Коноваленко, фото автора)

Важлива дата ➢ 12 липня – День Петра й Павла. Скоро сезон весіль Серед літніх свят важливим є день апостолів Петра і Павла, який щороку припадає на 12 липня. Після цього свята зазвичай починається сезон весіль. Колись дуже урочисто цей день відзначали пастухи, бо за християнськими віруваннями Петро й Павло є захисниками свійських тварин. Чабани ор га н і зову ва л и с вя т ков и й обхід – «Петрівку» на вигоні. Селяни їм приносили різні смаколики, але найчастіше частували мандриками – пампушками з сиром. Після обіду влаштовували змагання, розваги, танці. У Петро-Павлівське свято таланило юним пастухам – їм дозволялося зібрати удій з усіх корів, кіз та вигідно продати, а зароблені гроші забрати на власні потреби. В ар вара Ти м о ш е н ко і з с. Бабичівка Глобинського району розповідає, що на Петра і

Петро іде – Павла веде Павла з ячного борошна нового врожаю випікали обрядовий хліб, який несли до церкви. Цього дня закінчується Петрівський Варвара п і с т, я к и й Тимошенко п о ч а в с я через тиждень після Трійці. На святковий стіл подають баранину, смажену птицю, рибу, сир, вершкове масло. Печуть пироги з грибами, курятиною, ягодами й сиром. До Петрового дня колись готувалися дуже ретельно: білили хати, оздоблювали українськими рушниками стіни, вбирали подвір’я. Вранці йшли до церкви, а потім влаштовували гуляння на природі, вітали хлопців та чоловіків, які мали ім’я Петро й Павло, з іменинами. Дівчата вбирали голови вінками з польових

Мандрики з сиром – головна страва на Петра й Павла квітів, особливо з червоних маків. Після церкви люди розговлялися мандриками. До речі, їх назва походить від того, що, мандруючи світом, Петро і Павло харчувалися саме такими пампушками. Цього дня зозуля перестає кувати. За народними перека-

зами, вона вдавилася мандриком, який украла в апостолів. За це її Бог покарав і вона замовкла. Тому, коли чути кування цього птаха після дня Петра і Павла, говорять, що це – не на добро. Відгомоном минулого цих святих апостолів – найбільш видат-

Народний прогноз

Дощ на Петра – до гарного врожаю У давнину 12 липня прогнозували подальшу погоду і врожай. Якщо на Петра дощить, то до кінця літа буде волого і гарно вродить жито. Коли в цей день спекотно, на Різдво буде великий мороз. На Петра один дощ – врожай непоганий, два – добрий, три – багатий. Але якщо з цього дня задощить, то гнитиме картопля. Дехто свято Петра і Павла пов’язує з поверненням літньої пори на осінь. Навіть у нар оді кажуть: «Йшло до Петра, а тепер до Різдва». Та насправді, за тривалими спостереженнями, холодніше не стає. них людей ранньої історії Церкви – є те, що чимало церков побудовано на їхню честь, їх іменами називають дітей. (В. Коноваленко, фото автора)


ÍÀÂÊÎËÎ

Променад

➢ Обери дозвілля до душі

Кінотеатр «Нафтохімік»

Ресторан «Європейський»

з 11 по 17 липня «Тихоокеанський рубіж» (у 3D форматі) Початок сеансів: 10.00, 14.40, 19.10, 21.30. Вартість квитків: 30–55 грн.

з 1 червня по 1 вересня Ягідний сезон. В і д в і да й те н е п ер е в ер ш е но смачні страви «Ягідного меню». Довідки за тел.: 4-10-66.

«Всесвітня війна Z» (у 3D форматі) Початок сеансів: 12.20, 17.00. Вартість квитків: 25–35 грн. Тел. для довідок та замовлення квитків: (0536) 76-10-06.

Кафе «Карлсон»

Картинна галерея Наталі Юзефович

з 1 червня по 1 вересня Літня дискотека. Кожної п’ятниці та суботи о 17.00. Довідки за тел.: 4-10-66.

до 15 липня Виставка живопису кременчуцької художниці Рими Байбузи «Как прекрасен этот мир». Адреса: вул. Космічна, 9 (зуп. «Розвилка»). Довідки за тел.: 6-53-38.

«Простір ідей» До 24 липня Виставка «20 років на празьких площах». Вхід вільний. Адреса: вул. Чапаєва, 36-А (вхід з двору). Довідки за тел.: (097) 482-14-11; (050) 144-94-67.

з 1 червня по 1 вересня Ягідний сезон для маленьких гостей. Довідки за тел.: 4-10-66.

Паб «999»

Кременчуцька Панорама № 28 (422) 11 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Спорт за будь-якої погоди

Богатырская наша сила Впервые в Кременчуге состоится настоящий праздник мужества – игры кременчугских богатырей. Как известно, в нашем городе едва ли не каждый житель увлекается спортом. Но кто же по-настоящему силен силой и духом, и не прочь продемонстрировать это? 12 июля во дворе ТРК «Европа» соберутся сильнейшие представители нашего города, чтобы побороться за главные призы от спонсоров мероприятия – путевку на двоих в Венгрию на чемпионат Формулы–1 и 2000 гривен. Определять сильнейшего богатыря жюри будет в 5-ти этапах, а именно: – перетягивание автомобиля «Прадо». Вес автомобиля, нужно сказать, внушительный; – конкурс «Прогулка фермера»: в каждой руке участник держит груз весом 70 кг. С этим грузом надо пройти определенное расстояние. Кто быстрее справится с задачей, тот и выиграет конкурс; – конкурс «Колода»: в конкурсе победителем станет тот, кто поднимет колоду вверх

на вытянутых руках больше других. Вес колоды 80 кг; – перекатывание колес. Колеса предоставлены партнером игр – заводом «КрАЗ». Каждое колесо весит около 200 кг. Кто быстрее перекатит колесо из пункта «А» в пункт «Б», тот и выиграет конкурс; – эстафета «Мешки с песком». В этом конкурсе участникам понадобится не только сила, но и умение быстро бегать, ведь необходимо перенести семь мешков с песком за самое короткое время . А вес одного мешка – 35 кг. Эти конкурсы потребуют от участников не только сил, но и выносливости. Поэтому, чтобы отдохнуть и восстановить силы, в перерывах между конкурсами

самих богатырей и гостей ТРК «Европа» будет развлекать кавергруппа «Lift Band». Это живое исполнение самых популярных композиций. Игры кременчугских богатырей состоятся при поддержке Полтавской областной Федерации Пауэрлифтинга (IPF) и Городского исполнительного комитета. ТРК «Европа» ждет всех желающих 12 июля по адресу: улица Ленина,7, начало в 17.30. Билеты можно приобрести на летней площадке ТРК Европа. Стоимость билета – 25 гривен. Игры кременчугских богатырей – зрелище, которое стоит увидеть! Громадський тижневик Виходить з червня 2005 року Засновник: ТОВ «ПАНОРАМА Кременчука» Виходить щочетверга Свідоцтво про реєстрацію: ПЛ №774-31 ПР від 26 грудня 2006 р.

афіша

Головний редактор: Iнна Данилейко Т. 79-22-40

Відповіді на крос. № 27

КРЕМЕНЧУЦЬКА ПАНОРАМА

18

Верстка та дизайн: Валерій Старик Журналісти: Iрина Житня, Тетяна Пидорина Т. 79-22-43 Коректор: Аліна Сіренко Відділ реклами: т. 79-22-88 Відділ збуту: т. 79-22-57 Відділ маркетингу: т. 79-22-54 Адреса редакції: 39602, м. Кременчук, вул. В. Бойка, 15 т. 79-22-40 (приймальня) E-mail: kp-office@panorama. pl.ua www.panorama.pl.ua Передплатний iндекс 91732 Друк: ТОВ «АСМI» м. Полтава, вул. Міщенка, 2 Тел. (0532) 27-24-63 Замовлення № 6506 Підписано до друку: 10.07.2013 р. Обсяг д/а: 5 Наклад: 10000 прим. Відповідальність за зміст публікацій несуть їх автори, за зміст рекламних оголошень — рекламодавці. При передруці посилання на «Кременчуцьку Панораму» обов’язкове. Редакція не завжди поділяє точку зору автора. Рукописи не рецензуються і не повертаються. — на правах реклами

Газета є членом Української асоціації видавців періодичної преси


Кременчуцька Панорама № 28 (422) 11 липня 2013 року

Гороскоп ➢15.07–21.07 ОВЕН ( 2 1 . 0 3 - 2 0 . 0 4 ) . Сховані проблеми стануть явними, настав час їх вирішувати. Сприятливий день – п'ятниця, несприятливий день – вівторок. ТЕЛЕЦЬ

(21.04-21.05). Не намагайтеся встигнути доробити всю намічену роботу. Сприятливий день - понеділок, несприятливий день – вівторок.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Може надійти інформація, що вплине на вашу кар'єру. Начальство цінує вас за дивовижну працездатність. РАК ( 2 2 . 0 6 - 2 3 . 0 7 ) . Вам знадобиться внутрішній спокій і врівноваженість. Нещадно розправляйтеся з хаосом у веденні ділових паперів. ЛЕВ (24.07-23.08). Не вар-

то заздалегідь переживати з приводу подій, що насуваються. Будьте уважні і турботливі по відношенню до коханої людини.

ДІВА ( 2 4 . 0 8 - 2 3 . 0 9 ) . Відпочиньте від роботи. Направте свої сили на те, щоб спланувати роботу, доставляючи радість собі, рідним і близьким. Вихідні краще провести в колі родини. ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). У вас з'явиться блискучий шанс упоратися з тактичними завданнями. Не варто затівати жодних відвертих розмов з малознайомими людьми. СКОРПІОН

(24.10-22.11). Ч ека й те н е за вж д и приємних сюрпризів на роботі. Вам необхідно виявити терпіння. У вихідні намагайтеся не нервувати з приводу нескінченних домашніх справ і не ускладнювати відносин з батьками.

СТрІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Будьте об'єктивні в оцінках власних можливостей. Спрямуйте свої сили та енергію на налагодження нових ділових зв'язків. Вдома і в родині на вас очікує спокій і добробут. КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Прийшов сприятливий час для позитивних змін у житті. Відкиньте непевність і сумніви, і починайте відстоювати свої права у всіх життєво важливих напрямках. ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Необхідно бути уважними і обережними. Може виникнути ситуація, коли вам доведеться заново опановувати якісь навички. Не вплутуйтеся у авантюри. РИБИ (20.02-20.03). Професійна діяльність зажадає пильної уваги і додаткового часу, який доведеться запозичити з особистого життя. Можливі знайомства з новими людьми і поновлення зв'язків з кимсь зі старих знайомих. У вихідні діти можуть зіпсувати вам настрій, але не турбуйтеся, ви зможете їх заспокоїти.

relax

www.panorama.pl.ua

19

Співочі таланти ➢ В Кременчуці відбулося перше рок-караоке-шоу

П'ятниця в стилі РОК-Н-РОЛ 5 липня в пабі «Августин» відбувся грандіозний фінал наймузичнішого шоу цього літа – «Галас країни». Зазначимо, що у фінал пройшли чотири учасники, але було ще двоє охочих поборотися з найсильнішими «галасіями» за звання кращого «Галасія Країни». Такого фіналу не очікував ніхто. У боротьбі за звання кращих співаків звучали композиції легенд світових сцен : Queen, Bon Jovi, Zz top, The Rasmus, Red Hot Chili Peppers, А-Студио. Усі виконавці дуже хвилювались, але група підтримки теж не тримала язика за зубами – буквально з перших нот наші співаки відчули у собі потрібну впевненість і грандіозно виконували обрані композиції. Акомпанувала учасникам кавер-группа «Black Jack», яка вже давно припала до душі гостям пабу «Августин». Атмосфера була дружньою і галасливою, цілком відповідаючи назві конкурсу «Галас Країни». Фіналісти підспівували своїм суперникам і щедро дарували оплески кожному учасникові. Але, звичайно, який фінал без переможця!? Абсолютну першість в рок-караоке-шоу «Галас Країни» здобули представниці прекрасної статі – дует «Оля і Тома», з композицією «Soldier of fortune» легендарної групи Deep Purple. Сподіваємось, це буде не остання їхня перемога! А паб «Августин» чекає всіх любителів караоке в новому сезоні!

Цікаві гості

У п’ятницю в пабі «Августин» відвідувачі не могли всидіти на місці. Заважала запальна музика

Любителям караоке довелося позмагатися за перемогу

Прекрасний дует «Оля і Тома» – переможці шоу «Галас країни»

➢ У Кременчуці побував гурт «С.К.А.Й»

«Коли мені дарують іграшки, відчуваю себе попсовим...» ли щось для того. Щоб вони це любили!

Соліст гурту «С.К.А.Й» Олег Собчук, що відвідав Кременчук на День молоді, ніяковіє від подарунків, боїться диких звірів та на кожному концерті постійно співає одну й ту ж пісню. — Це відомий усім хіт «Тебе це може вбити», – розповідає Олег. – Ми розуміємо, що не зіграти її на концерті не можна. Бо тоді концерт можна взагалі скасувати. Думаю, що ситуація зміниться, і нові хіти складуть конкуренцію цій пісні. Але нам не важко зіграти «Тебе це може вбити». Приємно, коли пісню підтримують і співають разом з нами. — У вашому гурті сталися зміни. Розкажіть про нового ударника. — Це Юрій Безверхий. Не хочу вдаватися в подробиці, чому так сталося – це особисті речі, і я б не хотів їх розголошувати. Так буває. Зараз ми працюємо над четвертим альбомом, який вийде восени. Знімаємо кліп на пісню «Поки жива любов».

— Що вам найчастіше дарують фанати?

Олег СОБЧУК — Чому в кліпі «Ти сподобалась мені» такі образи – костюми Спайдермена, Чоловіка-павука? — Що було в магазині – те й купили. Не було костюма українського козака. Якби був – то ми б узяли. — Ви хочете, щоб ваші діти також співали? — Як забажають. Головне, щоб вони цього хотіли й роби-

— Свою любов, прихильність, увагу. Кидають гроші. Як правило, купюри на сцену кидають у невеликих містах, де рівень зарплати не дуже високий. Мені подобається, коли людина на вулиці або після концерту просто тисне руку й дякує мені за творчість. Це, звісно, найприємніше. Буває, людина готується, робить щось своїми руками – це взагалі вдвічі приємніше. Я навіть ніяковію й не знаю, як поводитись у таких ситуаціях. А коли мені дарують якісь іграшки, я відчуваю себе молодим попсовим виконавцем. — Якісь кумедні випадки з фанатами були? — Бували різні. Якихось таких поганих, дякувати Богу, не траплялося. Під час одного концерту перед сценою стояли турнікети. І фанати, які стояли попереду, кричали вже не від радості, а від

болю – настільки їх вдавили в ті турнікети. Довелося зробити паузу в концерті й попросити людей відступитися. Бо було вже не смішно. — А самі під час концертів як почувалися? — В Чернівцях я невдало підстрибнув, невдало приземлився й надірвав зв’язки. Потім 45 хвилин протоптався на місці, рухаючи тільки верхньою частиною тіла. Мене потім виносили зі сцени. Це дуже боляче. А ще якось я підстрибнув так, що головою вдарився об стелю – вона була дуже низька. — Коли в житті Вам було страшно? — Одного разу ми ночували у яворовому лісі. Розгорнули намети, і мені постійно ввижався тріскіт сухих гілок. Було дуже страшно. Здавалося, що десь починає рохкати (я знаю, що там є дикі кабани). Коли ти знаєш, що в радіусі 3–4 кілометрів немає нічого й нікого, то це страшно. Бо не знаєш, як себе поводити, коли зустрінешся з диким звіром. (Т. Апрелєва)


20

мікс

Улюблене свято

Кременчуцька Панорама № 28 (422) 11 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

➢ На Івана Купала у Кременчуці відбувся фестиваль вишиванок

Фестиваль вишиванок, концерт, купальське вогнище з феєрверками та гарні дівчата у вінках – таким запам’ятається кременчужанам цьогорічне свято Івана Купала.

Анекдоти ➢

Купальські забави

Давно известно, что 20% людей делают 80% работы. Недавно выяснилось, что 80% людей считают, что они входят в эти 20%.   

Тетяна АПРЕЛЄВА yanaapreleva@ yandex.ru

Кажуть, що коли на Іванів день перебігти через дванадцять городів, то здійсниться будь-яке бажання. Звісно, якщо вдасться втекти від господарів тих самих городів. Шостого липня кременчужани по городах не бігали: вони одяглися в ошатні та колоритні українські сорочки й прийшли на фестиваль вишиванок під назвою «Купальська ніч». У нашому місті такий захід проходить уже вдруге й, варто додати, більш масштабно. Якщо торік українське вбрання на себе примірили лише 30 учасників, то цього разу таких знайшлося близько сімдесяти. У вишиванках походжали як жінки, так і чоловіки, та їх маленькі синочки й донечки. Матусі з татусями настільки серйозно підготувалися до фестивалю, що навіть вишивані хрестиком шкарпетки своїм дітям одягли. Учасників фестивалю розважали українськими піснями та народними забавами. А через деякий час з літньої тераси готелю «Кремінь» святкування плавно перейшло на літню сцену, де визначили кращих маленьких українця й україночку – ними стали Марічка Корнійчук і Костя Костянецький. За свої вбрання малеча отримала відповідно ляльку та самокат. Уже ближче до темряви, на завершення святкування, біля літньої сцени запалало вогнище, яке символічно знищило всі людські нещастя, написані на опудалі. Багаття яскраво палало, весело потріскувало та підсилювалося феєрверками, які додавали видовищу ще більшої привабливості. реклама

   Проснулась жена утром, подошла к зеркалу, смотрела на себя, смотрела... Потом взглянула на спящего мужа и злорадно прошептала: – Так тебе и надо!   

Рыбак тащит огромного сома, килограммов под 100. Идет, аж сгорбился. Встречается ему другой рыбак с ведром карасей и говорит так ехидно: – Что, всего одного и поймал?    Українські національні вбрання – найяскравіші у світі

Традиції

Дедa, a рaсскaжи, кaк ты во время войны двa сaмолетa сбил! – Ну-у-у... Не совсем сбил.. Скaжем тaк: недозaпрaвил!    Дорогой, в газете пишут, что вдовы становятся хорошими женами... – Выходит, мне надо повеситься, чтобы ты стала хорошей женой?   

Вишиванка – святковий одяг

Учасниця фестивалю Марія Дудник вбрання вишивала сама. Близько року дівчина мудрувала над образом – і така краса вийшла!

«

Порада дівчата м: якщо хочете п р и в е р н у т и ув а г у – о дя г н іть в иш и ванк у. Пов ір т е, ог л я дати с я будуть усі перехожі!

Через таке купальське вогнище не перестрибнешь, але хоровод навколо поводити можна

Надія Яківна – одна з найстарших учасниць фестивалю вишиванок. Жінка дуже любить українські пісні, грає на гармошці та балалайці. На свято Івана Купала вона прийшла у вишиванці, яку ще 50 років тому їй пошила матуся. Це вбрання Надія Яківна одягає лише у свята. — Син зателефонував, сказав: «Мамо, йди мерщій на фестиваль», ­ розповідає учасниця. – Ось я і тут. Сама теж вишиваю – вже своїх онучат одягнула в сорочечки.

Мaмочкa, Глеб скaзaл, что я чудеснaя девушкa. Можно я приглaшу его в гости? – Не нaдо. Пусть и дaльше тaк думaет.    Приходит мужик в публичный дом и просит: – Дайте мне двух женщин по 50$. – У нас такса 100$. – Ладно, давайте таксу...    Доктор, помогите! У меня перед глазами все время какие-то зеленые круги. – А какой цвет вы предпочитаете?   

Кременчугская Панорама №28 (422)  
Кременчугская Панорама №28 (422)  

от 11 июля 2013 г.

Advertisement