Page 1

Бажаємо у новому році натхнення в усіх справах! І, безумовно, кохання, тепла та душевної гармонії! Завжди з вами, «Кременчуцька Панорама». Ðåêîìåíäîâàíà ö³íà – № 1 (447)

1,50 ãðí

Êðåìåí÷óöüêà

Ïàíîðàìà 2 січня 2014 р.

Твоє місто – твоя газета

www.panorama.pl.ua

3 січня -2...-1

! м о к о р м и в

о Н З

4 січня -2...+1 5 січня +1...+4 Читайте в номері ➢

Ïðîùàâàé, 2013-é! «Панорама» згадує найбільш значимі події, що сталися в житті міста впродовж 2013 р.

 2-3

À â ðåçóëüòàò³ – ïøèê! 2013-й мав би стати роком грандіозних перетворень у Кременчуці, якби здійснилося все заплановане у міському бюджеті.

5

Ñàìîòí³é-â³ëüíèé Íîâèé ð³ê

Фото А. Нетесанного

Приблизно 2% українців зустрічають Новий рік на самоті. Але і в такому святкуванні є свої «плюси».

Свято, на яке чекали!

Для своїх маленьких читачів – учасників конкурсу «Мрія про Конячку», газета організувала чудове новорічне свято, звісно ж, з подарунками. Дякуємо за допомогу нашим партнерам – ЦКСД «Нафтохімік» та Міському палацу культури, які подарували дітям квитки на свої новорічні вистави.

 20

Дорогi кременчужани! Щиро вітаю Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаю всім, щоб у новому році здійснилися Ваші найзаповітніші мрії! Хай у кожній кременчуцькій оселі панують любов і радість, добро і затишок, достаток і благополуччя. Щиро прагну, щоб процвітав і розвивався наш Кременчук, а кожна кременчуцька родина була заможною та щасливою. Бажаю всім нам у новому році продовжити зігрівати наше місто щирою любов’ю, прославляти його плідною працею і трудовими здобутками, робити все, щоб Кременчук став найкращим містом в Україні! Веселих Вам свят, дорогі кременчужани! З Новим роком! Міський голова О. М. Бабаєв

 16 Голос рідного міста ➢ Чим запам’ятався Вам 2013-й рік? Людмила, бухгалтер: — У цьому році було багато і гарного, і поганого. На роботі в мене нічого не змінилось. А ось радію з того, що старша донька закінчує університет. Взагалі, для мене 2013-й рік був гарним і щасливим! Сергій, електрозварювальник: — Та начебто нічого особливого в моєму житті не сталося. Діти й онуки живі-здорові, я також живий-здоровий. Ось так. Все добре, все спокійно. Нехай краще так і буде! Жанна Геннадіївна, вчителька: — У моєму житті трапилося більше сумного, адже школу № 14, де я працювала, закрили. Але було й добре – я раділа за доньку-художницю, яка у жовтні представила виставку робіт. Ось це мені приємно!


2

ÒÅÌÀ ÍÎÌÅÐÀ

Події року, що минає

Кременчуцька Панорама № 1 (447) 2 січня 2014 року

www.panorama.pl.ua

➢ 2013-й для Кременчука був роком народних протестів, закриття шкіл, придбання нових тролейбусів,

Прощавай,

Тут буде храм! На березі Дніпра біля річкового вокзалу в листопаді встановили хрест на знак майбутнього будівництва на цьому місці кафедрального собору Андрія Первозванного. Знаменній події передувала Хресна хода через центр міста, в якій взяли участь духовенство Кременчуцької єпархії, керівники міста, меценати, прихожани міських церков. Нагадаємо, кошти на зведення собору, що стане перлиною Кременчука, збирають всім миром.

Начхали на людей!

місто! е щ а р к – к у Кременчстав переможцем щорічленноигой

Кременчук о го к о н к у р су «Н а се мантри сь к в се у к р а їн трою та до ого благоус рії міст о ащ ег р к ат к т к в пун порядку» го о к б. Нагось сі о ад ня гром о 500 тис. д 0 5 в 1 ід в ям -ше місце з населенн нбуду за 1 іо я л ег д р » ін er М arch родою від ат фірми «K ю ар Ц ап у. ав ал ст ан к конкурсі уарів водо ня резерв листопаді. у ав м промиван и тр еменчук о техніку Кр

Другим Чорнобилем називають наслідки розробки Біланівського родовища залізистих кварцитів поблизу Кременчука. Мало того, що територія кар’єра потребує переселення 17-ти сіл району, екологічне лихо може трапитися через близьке сусідство з урановими родовищами та ставком-випарником Кременчуцького НПЗ. Перше загрожує радіацією, друге – знищенням р. Псел. Однак, попри протести людей і пікетування будівель влади, депутати Кременчуцької райради з третьої спроби таки затвердили Схему планування району з перспективою будівництва Біланівського ГЗК.

Морозний жовтень Зважаючи на аномально холодний початок жовтня, цього року городяни чекали на увімкнення опалення в квартирах раніше традиційних термінів подачі теплоносія. Пощастило не всім. У той час, як на правому березі Дніпра було тепло й комфортно, на лівому городяни мерзли, наче цуцики, і гнівалися на владу. Хоча насправді вона була не винна – Кременчуцька ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго» розпочала заміну теплотраси в районі електростанції. «Краще потерпіти зараз, ніж узимку через порив аварійної труби залишити місто без опалення», – заспокоювали в мерії. Втім, 15 жовтня лівобережжя було вже з теплом, дехто з городян навіть просив приглушити подачу теплоносія через спеку в квартирі, адже й надворі різко потеплішало.

Вперше – великий теніс Із 1 по 3 лютого в тенісному клубі «Прем’єр», що на Першому Занасипу, пройшли матчі євроафриканської групи Кубка Девіса між збірними України та Словаччини. Великий теніс Кременчук приймав уперше. Наші тенісисти обіграли словаків з рахунком 3:2.

У 2013 р. в ГО «Рідне місто» започаткували традицію. У конференц-залі цієї громадської організації тепер урочисто вручають паспорти громадян України 16-річним кременчужанам, мешканцям Автозаводського району міста. На додачу до головного документа молодь отримує ще й оригінальну обкладинку з символікою Кременчука.

70-ту річницю визволення від німецькофашистських загарбників та День міста Кременчук відзначив просто грандіозно. Вперше за останні кілька десятків років у місті відбувся військовий парад, участь в якому взяли близько 500 військовослужбовців Збройних сил та Міністерства внутрішніх справ України! Про кременчуцький парад розповідали навіть центральні телевізійні канали. Запам’яталась історична реконструкція битви за Дніпро, виставка квітів, концерт за участі зірок і, звісно ж, феєрверк, що тривав аж 10 хвилин. Свято обійшлось у 2,5 млн грн, але було того варте!

«Москвич» став пам’ятником

Нехай рік новий принесе енергію, натхнення та завзятість в усіх справах!

Рішення українського ур яд у пр из уп ин ит и підготовку до підписан ня Угоди про асоціацію з Євросоюзом спонук ало тисячі українців вийти на головну площ у країни. 24 листопада пер ший Євромайдан пр ойшов і в Кременчуці – на пл. Незалежності. А сил овий розгін та побиття учасників мирної ак ції «беркутівцями» в Ки єві у ніч з 30 листопада на 1 грудня викликали нов у, ще більш потужну хви лю протестів у країні. Щоб підтрима ти столичний Єврома йдан, кременчужани їхали до Києва , передавали учасникам акції теплі речі, продукти, гроші. Щонеділі в місті від 200 до 500 осіб збиралися на Народне віче на пл. Незалежності , а нещодавно у створене Всеукраїнськ е громадське об’єднанн я «Майдан» влилася й кременчуцька громадська організація «Майдан». Її установчі збори пройшл и 26 грудня. До організац ії увійшли представники 24-х пар тій, організацій, спілок та громадських об’єднань, головою ГО обрано Володимира Пилипенка. Варто зазначити, що кр еменчужани брали уча сть і в акціях на підтримку чинної вла ди, організацією поїзд ок займався місцевий штаб Партії регіонів. Охочих взяти участь в цих акціях теж було чимало, ті, хто їхав, отримували певну суму грошей. Як пояснили у штабі, це компенсація витрат людей на харчування під час поїздок.

Парад, якого ще не було

Урочисте вручення

ла!

об зменш го літа за ити збитки КП «Т пропону еплоенер вал го самостій но закупо а виробнику теп », міська влада ць ола – ТЕЦ в увати газ нальне п вагон для ідп і розрахо риємство лише ст переробки, натом заводу, вуватим ягуватим ість кому еть е плату зі вже існу спожива вала кіль ся з КВБЗ за нада чів н к і послуги а років т міського . Так ому ке на той ча рівництва була зм , але за часів поп а схема с перебув ереднього ін е н а на п ал Тепер в а налогічн о у скрутному фін рохання КВБЗ, щ ій о ан вагонзав ситуації опинило совому становищ од п ся КП «Те і. КВБЗ розп огодився піти н п л азустріч. оенерго», овсюдив Однак на і заяву пр боку КП кінець р о затрим «Теплоен оку к е у обіцяни рго» і нав чу воду м іть пригр х пропла еш тз ози але чи на канцям Раківки . Мерія к в відключити гар довго? онфлікт урегулюв яала,

Майдан Кременчука

31-й почесний громадянин

Ць ог о ро ку сп ис ок по че сн их гр ом ад ян Кр ем ен чу ка по по внився ще одни м прізвищем. 31-м почес ни м гр ом ад ян ин ом мі ст а ст ав ль от чи кко см он ав т, ген ер ал полковник Петр о Клімук, який навчан ня льотній справі почи нав у Кременчуці.

Гаряченьк а піш Щ

Кременчужанин Сергій Пасько подарував рідному місту на День народження пам’ятник. На постаменті по вул. Бетонній, 15, де розташована автомайстерня пана Сергія, височіє «Москвич М400» – улюблена автівка повоєнних часів. Цікаво, що автомобіль – на ходу, його відновив власник автомайстерні разом із товаришами. В їхній колекції ще чимало раритетної техніки.

Вхід у підземелля У листопаді комунальники висаджували дерева на пл. Перемоги позаду будівлі «Укрсоцбанку» і натрапили на підземелля. Рятувальники обстежили знахідку і заявили, що це шахта завглибшки 4-5 метрів, обкладена 100-річною цеглою. Історичної цінності не встановили, тому вхід у підземелля закрили плитою і знову продовжили озеленення площі. Втім, можливість існування підземних ходів у Кременчуці відкидати не варто.

Поливати треба! Цього літа на вул. Леніна почали засихати липи. 2 роки тому величезні крони дерев зазнали радикального обрізання. Після проведеного, за словами міських озеленювачів, «омолодження» гілки трохи відросли, але спекотне літо2013 завдало чергового удару знесиленим деревам.

Їдуть і читають 12 вересня на маршрут виїхав «Читаючий тролейбус», в якому пасажирам безкоштовно роздавали книжки, аби, прочитавши, вони передали їх іншим людям. Ідея буккросингу (обміну книжками – ред.) в тролейбусі належить місцевим бібліотекарям, вони присвятили цю акцію Всесвітньому дню бібліотек з метою популяризувати читання. Шкода, що «Читаючий тролейбус» їздив у Кременчуці лише один раз.


Кременчуцька Панорама № 1 (447) 2 січня 2014 року

ÒÅÌÀ ÍÎÌÅÐÀ

www.panorama.pl.ua

3

судової тяганини з ТК «Візит», масштабних парадів, спортивних перемог та нових пам’ятників

2013-й! У нас був «Ревіз ор»

Із 1 січня 2013 р. бюро технічної інвентаризації позбавили частини обов’язків: державну реєстрацію прав на нерухомість замість БТІ відтоді проводить служба реєстрації. У Кременчуці відділ держреєстрації речових прав на нерухоме майно розташований за адресою: вул. Жовтнева, 27. У БТІ треба звертатися лише за технічною інвентаризацією.

13 нових тролейбусів вийшли з 1 червня на кременчуцькі маршрути. Всю весну їх збирали і налагоджували, бо техніка, яку місто придбало на умовах лізингу, виявилася з численними недоліками. Щоб заохотити кременчужан пересісти з маршруток у тролейбуси, першими у нових машинах проїхалися місцеві чиновники з мером Олегом Бабаєвим та губернатором Олександром Удовіченком. Із 1 по 9 червня проїзд у тролейбусах зробили безкоштовним, а потім вартість квитка підвищили з 1,25 до 1,5 грн. Але це все одно дешевше, ніж у маршрутці. Тож пересідати у тролейбуси городяни таки почали. На кінець року, за словами транспортників, виручка КТУ зросла вдвічі, порівняно з 2012 р., підприємство нарешті розрахувалось з боргами. З урахуванням відсотків лізингового кредиту нові тролейбуси коштували місту 42,5 млн грн, тобто близько 3,3 млн за одну машину.

Його пісні цілющі, як молитва

У жовтні до Кременчука завітав «Ревізор» зі св оє ю ча р ів н ою , але допитли вою ведучо ю О ль го ю Ф р ей мут. Гості пе ревірили 7 рестор ан ів і ка ф е та один готе ль, галас у б ул о чимало, а от за повітну та бл и ч к у «Р ев із ор » р ек ом ен ду є» от р и мали лише ресторан «Ч от и р и се зо н и » та кафе «Milk».

Реорганізація для реєстрації

Рік нових тролейбусів

У вересні на будівлі ПК «АвтоКрАЗ» відкрили меморіальну дошку Заслуженому працівнику культури, диригенту й музиканту Павлу Оченашу, який 30 років очолював народний хор палацу культури, відомий в усій Україні. Під його керівництвом розпочинала свій творчий шлях берегиня української пісні Раїса Кириченко. Павло Оченаш пішов з життя у 1984 р., про вшанування його пам’яті тривалий час клопотали учасники хору.

Наші на параді

Реформують, але не лікують Замість поліклінік у Кременчуці цього року з’явилися Центри первинної санітарної допомоги. Вони не підпорядковані стаціонарам, як раніше, й окремо фінансуються з міського бюджету. Так Кременчук долучився до загальнообласної медичної реформи. Наступний етап – переведення лікарень на обласне фінансування, потім – створення госпітальних округів, і підсумковий результат реформи – страхова медицина. Між тим, у Кременчуці штат сімейних лікарів укомплектований лише на 60%, не вистачає лікарів вузьких спеціальностей.

ск року, у Кременчууцлі. у п и в й и н го ов Прощаолзьавершенні наврчиамльіщноення ЗОШс№юд1и3 Апвтоза-

Місцевий Бенде р

1 ли ст оп ад а бі ля Т РК «Галактика» по вул. Леніна п П я . і, н и 4 н відкрили па №1 школ селен Навес е Ш 2 р О е ж м З ’я а п і тник Остал и я дл вал удів я пу Бендеру. ліквіду віддали го судів. А в б наданн 9 Ід р ея /4 т 7 н 3 е , о а ве ли ко го ко увічнити ся Ц шей івськ Красін м бі н ат ор а, а Крюк з ’я в и т и у мерії. Але гро т в о а г о м ії к котрий, згід яли а, 24 водсь трукц с іц ін б н р о о н а о к к г з фразою е а а тр г. Т . Г и актора п о вул ативних послу віть на проек ідкрил Сергія Юрс в П А а Н р ького н Ц т у, а у к ін ос тр адмініс у не знайшли -15 млн грн), іч ц і «Д ва н ад конком и в 0 к к 1 о ь р у іс ц ят ь ст іл ьц цього інили версі м ів », п р ов ів боти оц ому по го л од н е ди (самі ро ада на перш ли» навіки. ти н ст во у оп ва Кременчуці, 13 лист чевидь, «похо належить пе о в , у ршому віце-м школ ерові Андрію Погрібному. Перший віце мер пам’ятн ик встанови в і зник з публ ічного життя . В мерії поя сн ювали, що е р к і д а А ндрій Погрібн оп ий знайшов У л и с т им рят уіншу роботу, ширилися, щ к ь ц у ч а чутки о не порозум н о л ме е в о д ів вл ся з колегам м ад а і. к Вт и ім , па и при м а ’я в ть е вальн по собі таки ер залишив. ати з д с я з н ім кий заплу,я я с т р уб а о п ол і гілках т та в с я у ршої тор ії П е ий н а т ер и ж и арні. Х міськлік р а в д і в и я сп п т а х н а ашнім, він Кременчужанин Андрій м о д я вивс д ар я , о п с Голівець, який у 2012 р. о г ід улетів в у т а в с я н а виборов золото л п але за м от у з ку з Параолімпійських ігор е р е ч і д ер е в в Лондоні, цьогоріч став агинув. з е н ь д і ле чемпіоном світу з легкої атлетики, штовхнувши ядро на 15,52 м. Ще одна учасниця Олімпійських ігор, легкоВихованка клубу спортивних атлетка Ганна Мельниченєдиноборств «Легіон» Єлизавета ко здобула чемпіонський Каланіна виборола бронзу титул у семиборстві на на літній Універсіаді, що проЧемпіонаті світу, що проходила у липні в Татарстані. ходив у серпні в Москві. Цього року дзюдоїстка додала А у вересні наша зему свою скарбничку ще кілька лячка Ганна стала ще й володаркою Кубка світуперемог європейського та 2013 з легкоатлетичного семиборства. всеукраїнського рівнів.

«Яструб» я і ц а р е п О

Перемоги наших атлетів

Всесвітній рівень

У День Незалежності України Кременчук вперше взяв участь у Всеукраїнському параді вишиванок. Наша делегація – близько 30-ти учасників у національному вбранні, не виборола Кубок переможців параду, але вразила столицю своєю самобутністю, яскравим вбранням, посмішками і співом! Учасники параду палають бажанням у 2014 р. знов поїхати до Києва й обов’язково перемогти, адже місто має талановитих і майстрів, і артистів.

Без води Три дні – 26, 27 та 28 квітня, місто жило без води, зупинився водозабір на Власівці, відключили водозабезпечення всього міста: КП «Кременчукводоканал» проводило масштабний ремонт мереж та обладнання, щоб підвищити їх надійність. Аналогічну профілактику до цього водоканал проводив у 2008 р.

Присіли – помирились 1 травня у сквері ім. Івана Пономаренка з’явилася Лава примирення, сидіння якої посередині має нахил, щоб люди мимоволі наближались одне до одного. Ініціатором встановлення лави був Автозаводський райвиконком.

Приватно-комунальний «Візит» 2013-й запам’ятається як рік «війни» з «Візитом». У квітні мер Олег Бабаєв оголосив, що вважає своїм моральним обов’язком повернути місцеве ТБ у комунальну власність. З цією метою навесні комунальна Кременчуцька телерадіокомпанія подала позов до суду на приватну ТК «Візит», на майно останньої наклали арешт. Судова тяганина триває й досі, справа дійшла вже до Вищого спеціалізованого суду України. Тим часом державна компанія «Укртранснафта» безкоштовно передала місту свою частку володіння телевежею на Молодіжному – 50%, а депутати міськради віддали 100% корпоративних прав приватного підприємства «Візит» комунальній ТРК, водночас створили нове МПК «Візит». А за кілька днів до Нового року депутати міської ради прийняли у комунальну власність і фірмовий логотип «Візиту».


4

ÀÊÖÅÍÒÈ

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 1 (447) 2 січня 2014 року

Націлені на результат ➢ Найбільш важливі ініціативи та проекти газети в 2013-му році 2013-й – вже історія. Кожен згадуватиме про нього по-різному, зважаючи на події, котрі були значимими в особистому житті, житті України в цілому й міста зокрема. А «Панорама» традиційно оцінює 2013-й за результатами своєї роботи, згадуючи матеріали і проекти, спрямовані на позитивні зрушення в житті Кременчука.

Панорама року Імена ополченців вічні

У пошуках архітектурної родзинки У 2013-му, ювілейному для Кременчука році (29 вересня місто відзначило 70-річчя визволення від німецько-фашистських загарбників), газета чимало уваги приділила історії й архітектурі рідного міста. За допомоги працівників краєзнавчого музею ми складали список 7-ми чудес Крюкова, до якого увійшли Успенський собор і некрополь, Кременчуцькі плавні, Чумацький шлях, Деївська гора, музей А. С. Макаренка, комісаріатство і військові склади, галерея Наталі Юзефович. До аналогічного переліку 7-ми чудес лівобережної частини міста включили скелю-реєстр, Парк Миру, меморіал «Вічно живим», Міський сад, Придніпровський парк, краєзнавчий музей, сквер «Жовтневий». Словом, це ті об’єкти, котрі можуть привернути увагу туристів у нашому місті. А об’єднуюча ланка між лівим і правим берегами – Крюківський міст, як з’ясувала газета, тримається на «биках» – опорах, з кременчуцького рожево-сірого граніту, встановлених ще за часів царської Росії, в 1870-х рр. Цікаво, що в житті Кременчука було три капітальні мости через Дніпро: перший – царський, другий – німецький, і третій – радянський, яким ми користуємося й сьогодні. 21 грудня 2013 р. нашому мосту, до речі, виповнилося аж 64 роки! Також з метою більше розповісти городянам про архітектурне обличчя нашого славного міста газета ініціювала проект збереження історії довоєнних будівель Кременчука. «КП» запропонувала мерії на кожній історичній будівлі встановлювати табличку з інформацією про рік будівництва, історичні події чи відомих людей, життя яких пов’язане з цим об’єктом. Крім того, у рамках цього проекту газета розповідала про міські башти і споруди з башточками, найстаріші шкільні будівлі, згадувала міські кінотеатри дореволюційних і радянських часів.

Пробач, Потьомкін! Торік газета перейнялася долею занедбаної пам’ятки архітектури XVIII ст. – кам’яної вежі, зведеної на березі Дніпра за наказом князя Потьомкіна до приїзду в Кременчук імператриці Катерини ІІ. Наразі ця будівля розташована на території розформованого військового шпиталю, кілька років вона перебуває в повному запустінні, без опалення, поступово руйнуючись від грибка й сирості. Взимку, після того, як газета надрукувала матеріал про жалюгідний стан пам’ятки архітектури, міська влада звернула увагу на цей об’єкт. Навесні під час суботника чиновники мерії й працівники музею розчистили будівлю від заростей і прибрали від сміття, а керівники міста пообіцяли здійснити реставрацію й, можливо, навіть облаштувати тут музей Потьомкіна, адже у XVIII ст. у цій кам’яній вежі зберігалися похідні речі князя – друкарня, бібліотека, срібний сервіз.

Геть смітники! Під час весняного двомісячника ч и с тот и та б л а гоус т р о ю ч и тач і повідомляли редакцію газети про безлад або смітники на території міста, ми друкували фото й просили комунальників відреагувати. Реакція, звісно, не була 100-відсотковою, але ж певний результат таки отримано.

До 70-річчя визволення Кременчука від фашистських загарбників на Деївській горі відкрили після реконструкції пам’ятник народним ополченцям, які у серпні 1941 р., майже беззбройні й необізнані у військовій справі, стримували наступ ворога на місто. Біля обеліска з’явилися гранітні плити з іменами героїв, встановленими завдяки роботі пошуковця Лідії Шаткової. Ініціатором увічнення подвигу ополченців, більшість з яких загинула в нерівному бою, став депутат міської ради (партія «Рідне місто»), директор ТОВ «Панорама Кременчука» Юрій Гриценко. Варто нагадати, що в 2011 р., відгукнувшись на прохання Лідії Шаткової, газета друкувала прізвища ополченців, пропонуючи кременчужанам доповнити список відомими їм іменами. Тоді ж директор газети Юрій Гриценко виступив з ініціативою закарбувати прізвища героїв на гранітних плитах біля обеліска на Деївській горі. Його підтримали колеги-депутати, долучився Крюківський райвиконком. Реконструкція обеліска розпочалася минулої весни.

Знести, щоб і духу не було! Довгобуд по вул. Московській, 18, точніше фундамент комбінату побутового обслуговування, що 20 років тому починали зводити тут військові, Міністерство оборони цього року врешті погодилося віддати у комунальну власність міста. Новий господар цей фундамент розбере й наведе лад на території, адже упродовж цих 20-ти років мешканці сусідніх будинків потерпають від сміття у будівельному котловані та непокояться за дітей, котрі перетворюють недобудову на ігровий майданчик. Захищаючи інтереси мешканців, депутат міської ради від цього виборчого округу Кирило Юхно (партія «Рідне місто») підготував звернення до Міноборони про передачу довгобуду на баланс міста. Депутата підтримали його колеги по міській раді, до вирішення проблеми долучилася й наша газета. Ми активно висвітлювали розвиток подій навколо покинутого будівництва і щиро зраділи позитивній відповіді від військових.

Собача проблема

У липні «Панорама» порушила болючу для міста проблему вигулу домашніх тварин. Зокрема йшлося про щоденний вечірній променад собак та їхніх господарів на території школи № 19. Директор закладу Андрій Пашедін вплинути на собачників не в силі: каже, що сміття й бруду після них залишається чимало, до того ж, траплялось, що тварини кусали учнів, але скарги результату не мали. Знайти службу, котра має контролювати вигул собак у дозволених місцях, виявилося непросто. Нам радили звертатись до УЖКГ, яке розробляло Правила вигулу собак, до балансоутримувачів парків (якщо тварин вигулюють там), до керуючих компаній та ГЖЕПів (якщо вигулюють на дитячих майданчиках) і врешті відправили до міліції, котра має складати протоколи на власників тварин за порушення при вигулі. Всі ці поради ми почули від Сергія Гаріфова, начальника управління з контролю за станом благоустрою й екобезпеки, котре, як свідчить сама назва структури, й має відповідати за порядок у місті. Однак управління благое устрою торік озл в ы а, в вете? було дуже к буш жи зайняте зачи? т – Ба рома а. аю д Д о ш щенням міста е – п ип ем и н э-э-т! від кіосків д а лош -и-и та гаражів. – А – Ни Можливо, в цьому році з а й м е т ь ся врешті й собаками?

Давайте пам’ятати! До Дня Перемоги «Панорама» підготувала спеціальний випуск. Він вийшов у шрифтах газети «Комсомольская правда» часів Великої Вітчизняної війни. Ми присвятили цей с п е ц в и п ус к н а са м п ер ед ветеранам, героїзму людей, які ціною власного життя заплатили за щастя й свободу нащадків. Про найжорстокішу війну зі спогадів ветеранів розповідали їхні діти й онуки, ми згадали про втрати, яких зазнав Кременчук та його мешканці під час війни, про об’єкти, що назавжди зникли з мапи міста. Ми маємо це пам’ятати, аби не втратити майбутнє, здобуте такою дорогою ціною.

Амброзію – з корінням! На початку літа, коли комунальники вже почали готуватися до традиційного сезону боротьби з амброзією, «Панорама» виступила з ініціативою не витрачати бюджетні кошти на неефективне косіння, після якого рослина відростає міцнішою і густішою, а заплатити людям за те, щоб вони виривали карантинний бур’ян із корінням. Такий досвід досить успішно був застосований у 2012 р. у Краматорську. Кременчук теж мав шанс позбутись амброзії, але не використав його. Міська влада, спочатку погодившись на проведення експерименту з виривання бур’яну-алергену, невдовзі відмовилася від такої ідеї, мовляв, метод дорогий і небезпечний для здоров’я тих, хто рватиме амброзію. Хоча бажаючих підзаробити було чимало. На жаль, амброзію так само вперто косили, щоб наступного року мати ще більший її врожай. Підготувала І. Данилова


Кременчуцька Панорама № 1 (447) 2 січня 2014 року

www.panorama.pl.ua

̲ÑÖÅÂÈÉ ×ÀÑ

5

Об’єкти, на які не вистачило грошей ➢ Із планів будівництва та реконструкцій в 2013 р. виконано не більше 10%

Не міст, а казка!

Рік 2013-й, як сподівалися на його початку міські керівники, мав би стати роком грандіозних перетворень у місті. До 70-річчя звільнення Кременчука від німецькофашистських загарбників були заплановані масштабні будівельні роботи. Але невиконання доходів міського бюджету та непроходження коштів через Держказначейство жорстоко зруйнували всі плани.

У 2013 р. в Кременчуці планували повністю завершити підготовчі роботи з будівництва нового мосту через Дніпро і навіть виконати 20% будівельномонтажних робіт. Такі райдужні перспективи для нашого міста були визначені у Проекті національних дій, підписаному в березні 2013 р. Президентом України В. Януковичем. Ані навесні, ані впродовж наступних місяців місто жодної копійки не отримало. Але ще живуть у пам’яті 35 млн грн, обіцяні Президентом під час його візиту до Кременчука в 2012 р. З цієї суми торік до міста надійшло тільки 2,2 млн грн.

Музей все ще на ремонті До 29 вересня 2013 р. міська влада впевнено обіцяла нарешті завершити реконструкцію краєзнавчого музею і відкрити для відвідувачів перший поверх закладу з оновленим дизайном експозицій. У міському бюджеті передбачали на це близько 3 млн грн, натомість витратили лише 839,6 тис. Музей до Дня міста так і не відкрився. Для завершення всіх робіт у музеї потрібно ще близько 15,7 млн грн.

А в результаті – пшик! Нові тролейбуси за старим маршрутом У 2013 р. міська влада мала плани подовжити рух тролейбусів по вул. Київській до гіпермаркетів «Fozzy» та «Нова Лінія», а також прокласти тролейбусну лінію завдовжки 2,2 км по вул. Красіна до заводу «Ампер», залучивши на це кошти власників об’єктів. За рахунок міського бюджету було розроблено проект тролейбусної лінії по вул. Красіна (9,9 тис. грн), а от із залученням коштів «Ампера» вийшла халепа, та й з бюджетним фінансуванням – теж. У кінці вул. Київської з’явився лише світлофор, місто дало 30 тис. грн на проект, а сам об’єкт встановили гіпермаркети за власний рахунок. Утім, значна подія в тролейбусному питанні таки відбулася: на маршрути виїхали 13 нових тролейбусів. Місто придбало їх у лізинг на загальну суму 42,5 млн грн з урахуванням відсотків по платежах. Нехай символ року – Кінь, допоможе у вашому просуванні вперед!

«

21,5 млн грн становив у міському бюджеті на 2013 р. розмір витрат на будівництво. За 9 місяців року на ці цілі було витрачено трохи менше 6 млн грн, до кінця року ситуація майже не змінилася. Кременчук у 2013 р. катастрофічно не виконував план наповнення бюджету, доведений йому Мінфіном.

Із СП-17 так само тхне

«Вічно живим» – не вічний Завданням № 1 2013 р. міська влада називала реконструкцію меморіалу «Вічно живим». На ескізі оновлений меморіал виглядав дуже презентабельно – з фонтаном, підсвічуванням, тротуарною плиткою. Втім, на реконструкцію з бюджету виділили трохи більше 1 млн грн, цих коштів вистачило на укладання плитки та частково на ремонт стели, яку нищить ерозія.

Ні школи, ні дитсадка На ІІ квартал 2013 р. були заплановані входини в дитсадку-школі у квт. 278. Дитячий комплекс на 270 місць будується з 2008 р., допомогти його завершити до початку нинішнього навчального року обіцяв губернатор О. Удовіченко та керівництво Мінрегіонбуду. Обіцяли державну дотацію, в результаті не дали нічого. Кошти було виділено, та й то небагато – 353,3 тис. грн з міського бюджету. Всього для завершення будівництва потрібно 7,7 млн грн. Тепер до справи долучився й нардеп Юрій Шаповалов, який просить передбачити у Держбюджеті 2014 р. все ту ж субвенцію на будівництво дитсадка-школи у Кременчуці.

Лікарні без комфорту 13,5 млн грн передбачали у міському бюджеті 2013 р. на ремонти в лікарнях Кременчука, що так успішно стартували в 2012 р. Зокрема 3 млн грн – на ремонт гінекології у Другій міськлікарні, 6 млн грн – на ремонт й обладнання кардіологічного відділення Третьої лікарні, близько 4 млн грн – на ремонт приймального відділення та першого поверху педіатрії Міської дитячої лікарні. Не зробили нічого! Лише виготовили проект реконструкції відділення в Другій міськлікарні під хоспіс на суму 123,1 тис. грн та відремонтували амбулаторію сімейної медицини на Молодіжному (28,8 тис. грн).

«

1,35 млн грн використали в 2013 р. на озеленення Кременчука. Загалом висадили 9,3 тис. дерев і кущів, решту суми – 412 тис. грн, витратили на висадження квітів.

Майже гігантські суми планувалося витратити в 2013 р. з міського екологічного фонду. Зокрема 5,3 млн грн – на р еко н с т рук ц і ю н а п і р н о го трубопроводу від СП-17 до міських очисних споруд та реконструкцію самої станції перекачування, що приймає 70% каналізації з усього міста. Ще 4,4 млн сподівались отримати з обласного екофонду. За умови повного фінансування реконструкцію аварійного об’єкта на просп. Полтавському, розпочату, до речі, ще 10 років тому, можна було б завершити в 2014 р. Очевидно, що не завершать. Підрядники поки що працюють у борг, адже платежі не проходять через Державне казначейство.

Лише фонтан радує Головним подарунком місту до ювілейної дати, як зазначав на початку 2013 р. мер Олег Бабаєв, мала стати реконструкція скверу «Жовтневий» та ремонт доріг по вул. Пролетарській та вул. Леніна. На роботи у сквері передбачали 4 млн грн, використали близько 3 млн, але до повного оновлення «Жовтневого» так і не дотягнули. А від планів щодо розширення дороги по вул. Пролетарській та ремонту покриття на вул. Леніна взагалі довелося відмовитися. Виконати ці роботи на суму 7,5 млн грн сподівалися за рахунок коштів держсубвенції. Не виконали.

Підготувала І. Данилова


6

ÇÀÊÎÍ

Дорожні пригоди ➢

Фура з ялинками 24 грудня на 208 км автодороги «Київ – Харків» працівники загону ДПС зупинили «КАМАЗ5410». Під час перевірки автомобіля з’ясувалося, що в ньому перевозили 150 ялинок без відповідних документів. Нехай Кінь у Новому році подарує вам свою підкову За кермом фури перебував 27-річний на щастя! житель Гадяцького району. Автомобіль, вантаж і сам водій були передані слідчо-оперативній групі Лубенського міськвідділу для подальшої перевірки. Нагадаємо, водієві за скоєне правопорушення можуть призначити штраф у розмірі від 1700 грн. До того ж, треба буде ще й відшкодувати збитки, завдані лісовому господарству за кожну зрубану ялинку. Залежно від діаметра дерева, обійдеться кожна ялинка «хвойному браконьєру» мінімум у 198 грн. Всього у передноворічний період у Полтавській області працівники Державтоінспекції виявили 15 фактів перевезення ялинок без чіпів. (І. Житня)

Любителі покататись з вітерцем У Кременчуці затримали другого підозрюваного в угоні автомобіля «Skoda Octavia». Нагадаємо, злочин було скоєно 21 грудня в одному з дворів по пров. Героїв Бреста. Двоє юнаків розбили скло і залізли до мікроавтобуса «Toyota», а там, на своє нещастя, знайшли ще й ключі від легковика «Skoda Octavia». Обидва автомобілі належали одному господарю. Автівку з надто молодим водієм за кермом побачив патруль ДАІ, інспектор спробував зупинити машину, але та помчала геть. Згодом на просп. Полтавському машина в’їхала в таксі, тоді правоохоронці затримали одного з юнаків. А тепер – ще й іншого викрадача. Хлопцям – 17 та 18 років, вони навчаються в одному з профтехучилищ Кр е м е н ч у к а . У міліції припускають, що на їхньому рахунку – не один угон. Батьки хлопців стверджують, що не знали про витівки своїх дітей. Самі ж затримані кажуть, що просто хотіли покататись. Тепер молодим людям загрожує солідний штраф або позбавлення волі терміном від 3-х до Катання на чужому авто до добра не доводить 5-ти років. (І. Житня)

Нічого святого ➢

Затримано крадіїв благодійної скриньки На початку грудня в одному з продуктових магазинів по вул. Щорса двоє молодих людей намагалися поцупити скриньку з благодійними внесками. Відвідувачі магазину намагались затримати молодиків, одному навіть куртку порвали, але юнаки втекли. Кременчужани – свідки події, повідомили правоохоронцям прикмети крадіїв, й ось нарешті обох знайшли та затримали. Як повідомила прес-офіцер міського відділу міліції Лариса Майоршина, обом чоловікам – по 24 роки, ведуть вони асоціальний спосіб життя, ніде не працюють. Мешкають поблизу того ж магазину. В затриманих знайшли залишки розбитої – Ты кто? благодійної скринь– Конь. ки. А було там, до речі, всього – Чего пришел? лише близько – А я еще у вас не 200 грн. Розпочато валялся. кримінальне провадження, обом хлопцям загрожує від 4-х до 6-ти років позбавлення волі. (І. Житня)

Кременчуцька Панорама № 1 (447) 2 січня 2014 року

www.panorama.pl.ua

Звітні збори ветеранської організації ➢

Підсумки року в «Бойовому братстві» 28 грудня на території 107-го реактивного артилерійського полку пройшло зібрання об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство». Голова об’єднання Олег Фещенко розповів про роботу організації у 2013 р. та вручив значки і посвідчення членів «Бойового братства» трьом нещодавно прийнятим до ветеранської організації. Серед них – ветеранафганець, воїн-миротворець та учасник бойових дій. На початку зборів двом бойовим побратимам – Петру Курінному та Віктору Дедюріну, Олег Фещенко за дорученням міського голови Олега Бабаєва вручив медалі «70 років визволення Кременчука». Декількох ветеранів за активну громадську роботу в організації нагородили почесними грамотами. Особливо тепло зібрання привітало двох колишніх командирів 107-ї ракетної бригади, начальників Кременчуцького гарнізону Віталія Добрунова та Сергія Шкуратова і теперішнього командира військової частини,

Голова «Бойового братства» Олег Фещенко вітає нових членів організації полковника Миколу Комлика, які були запрошені на збори в якості почесних гостей. На зібранні пролунали слова щирої подяки на адресу Почесного Президента Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело

Дніпра» Володимира Матицина, який постійно допомагає «Бойовому братству» в його роботі та надає величезну підтримку ветеранам війни та військових конфліктів, ветеранському руху міста. (В. Крук, фото автора)

«

У 2013 р. «Бойове братство» поповнилося сімома новими членами. Всі вони мають за плечима багатий життєвий досвід, брали участь у військових конфліктах чи миротворчих операціях або відслужили у Збройних силах по 25 і більше років.

Дуже схотілось яскравого свята ➢

Хтось краде гроші, а хтось – ялинкові іграшки Напередодні Нового року в Полтаві стався неординарний випадок: чоловік виніс із магазину 18 ялинкових прикрас. Чи то 35-річному полтавчанину не було чим домашню ялинку прикрасити, чи то іграшки були настільки вже гарні, але факт залишається фактом: чоловік викрав 18 ялинкових прикрас з декоративної ялинки, розташованої у підземному переході по вул. Жовтневій. Іграшки він зняв і намагався втекти, але далеко не вдалося. «Іграшкового» крадія міліціонери затримали по гарячих слідах. Як повідомляють правоохоронці, іграшок чоловік викрав на 180 грн. Наразі йому загрожує покарання у вигляді штрафу, громадських чи виправних робіт, арешту або позбавлення волі терміном до 3-х років. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 ККУ «Крадіжка».

Полювання на ялинку В парку «Ювілейний» невідомий спиляв верхівку блакитної ялинки. Керівництво КП «Благоустрій Кременчука», яке опікується зеленими насадженнями в місті, вже звернулося до міліції. У прес-службі міськвідділу внутрішніх справ кажуть, що це перший випадок незаконного зрубування паркової ялинки. А комунальники сподіваються на сумління кременчужан і на те, що цей ганебний випадок стане останнім у місті. На сьогодні у Кременчуці ледь не на кожному ринку і в кожному мікрорайоні продається безліч ялинок.

Сварка в родині ➢ У Кременчуці син жорстоко побив батька. Від побоїв останній помер у лікарні. Як розповіли в міліції, сварки між батьком та сином були непоодинокими, але остання «розмова» поставила криваву крапку в давніх суперечках. Нещастя сталося 27 грудня в приватному будинку по вул. Чапаєва, де мешкала родина. Після сварки з 22-річним сином

Водночас виростити блакитну красуню в парку – дуже тривала і непроста справа. (І. Житня)

Трагедія перед Новим роком 55-річного батька доставили до лікарні з численними травмами та переламами. Медикам не вдалося врятувати його життя, невдовзі від отриманих побоїв чоловік помер. Як розповіла прес-офіцер міського відділу внутрішніх справ Ганна Васенко, до цього випадку молодий чоловік уже

потрапляв в поле зору міліції. Чи вживав підозрюваний алкоголь, з’ясовується. Відомо, що юнак останнім часом ніде не працював. Кримінальне провадження розпочато за ст. 121 ч. 2 «Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого». Санкція статті передбачає від 7-ми до 10-ти років позбавлення волі. (І. Житня)


Умовні позначення фільмів: ІІ – категорія ІІ (перегляд неповнолітніми глядачами рекомендується разом із батьками або з відома батьків) ІІІ – категорія ІІІ (рекомендується лише для дорослих)

понеділок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.45 Концерт «Михайло Задорнов. Новорічний «задорний» день» 09.20 Х/ф «Москва сльозам не вірить» 12.15 Т/с «Янгол у серці» 16.25 Т/с «Земський лікар. Повернення» 19.00 Т/с «Поки станиця спить» 20.00 «Подробиці» 20.25 Т/с «І все-таки я кохаю...» 23.20 Т/с «Катерина. Інше життя» 01.10 Д/ф «Час Різдва» 02.00 Х/ф «Вечора на хуторі біля Диканьки» 03.35 Х/ф «Нова різдвяна казка» 05.05 М/с «Маша і Ведмідь»

стб

06.25 Х/ф «Пригоди Фліка» (I) 08.15 Х/ф «Льодовиковий період» (I) 09.50 Александра Старшенбаум і Артур Смольянінов у комедії «Мій хлопець - янгол» (I) 11.45 «Новорічний парад зірок з Максимом Галкіним і Володимиром Зеленським 2014» 14.15 «Вечірній квартал. Найкраще» 17.10 на «1+1». Зворушлива мелодрама «Асі» (I) 19.30 «ТСН» 20.00 Маколі Калкiн та Джо Пешi в комедїї «Сам удома» (I) 22.10 Х/ф «Пірати Карибського моря: Прокляття Чорної перлини» 01.10 Захоплива історія людства у драмі «Біблія» 02.40 Х/ф «Мері Поппінс, до побачення!» (I) 05.00 «Телемагазин» 05.15 «Вечірній квартал. Найкраще»

трк Україна

05.35 «Чужі помилки. СантаБарбара по-херсонськи» 06.20 «Все буде добре!» 08.10, 18.15 «Неймовірна правда про зірок» 09.50 «Зіркове життя. Врятовані дітьми» 10.50, 01.15 Х/ф «Королева бензоколонки» (I) 12.10, 23.15 Х/ф «Лузер» (I) 14.15 Х/ф «Суджений-ряджений» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Україна має талант!-5» 22.00 «Вiкна-Новини» 22.20 «Україна має талант!-5» 02.35 Нічний ефір

УТ-1 06.00, 07.20, 08.50, 11.55, 13.40, 16.50, 17.45, 23.00 Погода 06.05, 23.05 Х/ф «Труфальдіно з Бергамо». 1 с. 07.30 Сміх з доставкою додому ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 Підсумки дня 09.15 Політтеатр 09.40 Музичні привітання 10.25, 16.55 Т/с «Таємниця старого мосту» (I) 11.10 Т/с «Монтекрісто» (I) 12.05 Наш спорт. Валерій Лобановський. До 75-річчя від дня народження 12.30 Шеф-кухар країни 13.20 Вікно в Америку 13.45 Концерт «Повернення додому». Вітаса 15.15 Н о в о р і ч н і з у с т р і ч і з М.Поплавським 18.00 УРОЧИСТЕ БОГОСЛУЖІННЯ на СВЯТО РІЗДВА ХРИСТОВОГО 21.00 Підсумки дня 21.20 Різдвяний вертеп в гостях у І.Поповича 1 ч. 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі

«ЕРА» 00.30 Сміх з доставкою додому ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки дня 01.35 Д/ф «Дорога амфор. Історія гальських завоювань» 02.25 Сільрада 02.40 Околиця 03.05 Д/ф «Життя за протоколом» 03.35 Як Ваше здоров’я? 04.30 Служба розшуку дітей 04.35 М/с «Сандокан» 05.50 Служба розшуку дітей

МЕГА 06.00 Неймовірній маг Гудвін 10.10 Пере-винахідники 12.00 Top Gear 14.00 Таємнича Аравія 17.00 У пошуках пригод

новий канал

1+1

6 січня

ictv

06.10 Х/ф «Охоронці скарбів»

Сусідам вхід заборонений»

04.00, 08.00, 10.00 Новини

05.25 «Ексклюзив»

піратів». Мультфільм

04.10 Х/ф «Учитель танців»

06.00, 08.00, 11.00, 17.00

07.05 «Том і Джері на Марсі».

06.25 Х/ф «Сини Великої

Мультфільм

Ведмедиці»

08.20 «Повернення

12.15 Х/ф «Ельф»

Супермена»11.05

14.10 М/ф «Лихо мурашине»

«Кучерявка Сью»

15.55 Х/ф «Обладунки бога»

12.55 «Брюс Всемогутній»14.40

20.00 Ревізор. Спеціальний випуск 21.25 Х/ф «Будинок з приколами»

16.10 «Матриця» 19.05 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм

01.00 Т/с «Не плач за мною, арген-

07.00 Т/с «Усе включено»

09.00 «Афон. Достукатися до небес»

08.25 Олександр Журбін. Мелодії на

19.50 «Матриця.

09.05 Слідство вели...

17.00 Концерт «Білий птах». Олени

10.00 «Справа темна»

12.25 Т/с «Брат за брата»

19.15 Т/с «Три мушкетери»

16.05 «Російські сенсації»

21.00 Різдво Христове. Пряма

17.25 «Прокурорська перевірка»

трансляція з Храму Христа

18.35 «З пісні слів не викинеш!»

Спасителя

19.40 Т/с «Шеф»

00.30 «Потяг з грошима». (II)

23.00 Х/ф «Зимовий роман»

23.20 «Різдвяна зустріч «НТВ»

01.55 Х/ф «День бабака»

02.30 «Подвійна гра». (II)

02.15 Х/ф «Тривай, тривай,

02.00 Т/с «Агент особливого при-

03.35 Т/с «Джоуї»

03.50 Велика різниця по-українськи

нтн

к1

чарівносте...»

тет

тоніс

06.00 Телепузики

05.40 Срібний апельсин 06.00 Остаточний вердикт 07.00, 09.00, 19.00, 03.10 Події 07.10 Т/с «Адвокат» (I) 08.00 Т/с «Подружжя» (I) 09.10, 14.45, 17.00 Т/с «Слід» (I) 10.00 Дитяча Нова хвиля. День перший 11.15 Дитяча Нова хвиля. День другий 13.00 Х/ф «Там, де є щастя для мене» (I) 16.00 ! Великі мрійники. Жуль Верн 18.00 Т/с «Сашко» (I) 19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Кордон слідчого савельєва» (I) 22.50 Х/ф «Хмарний атлас» (II) 01.45 Т/с «Дорога на острів пасхи» (I) 03.30 Т/с «Тюдори 3» (II) 05.05 «Говорить Україна» 05.45 Срібний апельсин

06.00 М/ф «Русалонька»

00.55 Х/ф «Марія з Назарета» (I)

00.35 «Нічне життя»

03.45 З ночі до ранку

19.40 Розгадка таємниць Біблії 22.30 Фантастичні історії 00.30 Рай на Землі 03.30 Конкістадори

RTVI

Футбол

13.15 М/ф «Новогодняя ночь»

07.00, 13.00, 17.55 Новини 07.15, 13.10 «АПЛ. Клуби». «Сандерленд» 07.30 Чемпіонат Іспанії. «Осасуна» «Еспаньол» 09.20 Чемпіонат Італії. «Фіорентина» - «Ліворно» 11.10 Чемпіонат Іспанії. «Реал Сосьєдад» - «Атлетик» 13.25 Чемпіонат Італії. «Наполі» «Сампдорія». Пряма трансляція 15.25, 04.40 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 15.55 Чемпіонат Італії. «Мілан» - «Аталанта». Пряма трансляція 18.05 Чемпіонат Італії. «Удінезе» «Верона» 19.55 Чемпіонат Іспанії. «Реал» «Сельта». Пряма трансляція 21.55 «Bundesliga Special». Дуель: «Баварія» - «Боруссія» (Дор.) 22.25 «Світ англійської прем’єр-ліги» 22.55 Чемпіонат Іспанії. «Райо Вальєкано» - «Вільярреал». Пряма трансляція 01.00 Чемпіонат Італії. «Лаціо» «Інтер» 02.50 Чемпіонат Італії. «Наполі» «Сампдорія» 05.10 Чемпіонат Італії. «Мілан» - «Аталанта»

15.55, 17.30 Х/ф «Звезда пленитель-

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 09.30 Т/с «Жарт за жартом» 10.40 Т/с «Канікули Кроша» 16.15 Т/с «Невідомий солдат» 20.20 Х/ф «Неділя пів на сьому» 01.45 Т/с «Великий перелом ч/б» 03.25 Х/ф «Кримінальний квартет» 04.55 Кіноляпи

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00 «Східні єдиноборства. Бушидо» 08.00 «Нове Шалене відео» 08.50 Х/ф «10, 5 балів» (I) 12.00, 21.30 Т/с «Терра нова» (I) 13.40 Х/ф «Кокон» (I) 15.45 Х/ф «Кокон-2» (I) 18.00, 21.00 «Облом UA. Новий сезон» 19.00 Т/с «Дільниця» (I) 00.00 Х/ф «Розслідування» (II) 02.00 Х/ф «Вперед за скарбами гетьмана!» (I) 03.25 Х/ф «В той області небес» (I)

К2 05.20 Світ зірок 06.05 Іноземна кухня 06.50, 13.20 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30, 15.10 Справа смаку 12.20, 16.00 Модний вирок 17.00 Жіноча форма 18.00 Золота шарманка 21.10 Концерт К. Меладзе. Останній романтик 23.50 Пісня року 01.40 Концерт 04.50 Колір Ночі

11.25 Суд присяжних

19.00 «Час»

22.15 «Матриця. Революція»

01.50 Служба розшуку дітей

пам’ять

12.05 Т/с «Анна Герман»

Перезавантаження»

тино» (II)

06.25 Їхні вдачі

08.10 «Чудотворці ХХ століття»

Ваєнги

18.45 Факти. Вечір

23.15 Х/ф «Чотири різдва» (II)

Сьогодні

10.15, 00.25 Т/с «Сімейний дім»

«Лиса нянька. Спецзавдання»

17.45 Х/ф «Обладунки бога-2»

нтв-світ

05.55 «Том і Джері проти карибських

07.40 Х/ф «Спокусник» 10.20 Х/ф «Ласкаво просимо, або

орт Україна

7

06.25 Х/ф «Пічки-лавочки» (I) 08.05 Х/ф «Здрастуй і прощавай» 09.45, 04.25 Х/ф «Це було в Пенькові» (I) 11.40 Т/с «Двоє зі скриньки» 15.05 Т/с «Павутиння - 7» 19.00 «Свідок» 19.30 Т/с «Точка вибуху»

06.30 «TOP SHOP» 07.30 «Мультфільми» (I)

06.00 Мультфільми 07.00 Х/ф «Князь Удача Андрійович» 08.20 Мультфільми 09.00 Х/ф «Вперше одружена» 11.00 Х/ф «У матросів немає питань» 12.30 «Російський акцент» «Теорія великого збору» 13.00, 01.00 Д/ф «Далеко-далече з М. Кожуховим» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ковбої» 15.00 «Міські легенди» 15.30 «Американський лікнеп» «НьюЙорк» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 04.00 «Особлива думка» 17.00 Т/с «Пером і шпагою» 18.00 Т/с «Дорога моя людина» 21.00, 23.00 Концерт «Ностальгія по сьогоденню: Мікаел Таривердієв» 02.00 Х/ф «Свіжина з салютом»

TV1000 Kino 05.00 «Чорний баран» комедія 07.00 «Рижик у Задзеркаллі» фентезі 09.10 Х/ф «Злочин і покарання» 11.20 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Собака Баскервилів. Серія 2» 12.45 Х/ф «Спокута» 15.00 «Вождь різношкірих» комедія 17.00 «Про що розмовляють чоловіки» комедія 19.00 Х/ф «Духless» 21.00 «Все просто» комедія 23.00 «Самогубці» комедія 01.00 Х/ф «Довге щасливе життя» 03.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Собака Баскервилів. Серія 1»

07.15 М/с «Школа монстрів» (I)

11.10 Х/ф «Мама до Різдва» (I)

07.40 Мультик з Лунтіком

12.50 Х/ф «Лемоні Снікет: 33

08.40 М/с «Русалонька» (I)

нещастя» 14.40 «КВК-2013» 16.50 «Вечірній квартал» 18.20 Х/ф «Загадай бажання» (I) 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I) 21.00 М/ф «Кіт у чоботях» (I) 22.30 «Леся Здєся» 23.00 Х/ф «Черговий тато: літній

23.00 Х/ф «Святе сімейство» (I)

06.25 Малята-твійнята

табір» (I)

Київська Русь 06.00, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 09.55, 12.25, 19.05, 23.45 «Рождественские истории» 06.40 М/ф «Лапландские сказки» 08.30 «Домашний очаг» 09.00, 01.35 «Саме сьогодні. Різдво» 10.05 М/ф «Сказка о золотом петушке» 11.00, 13.30 «Ювелір» 12.00, 13.05 «Бабуся-антикризис» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 12.35 М/ф «Подарок для самого слабого» 12.45 «Погода»

09.35 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 10.00 М/ф «Оленцеро і підступний ельф» (I) 11.50, 02.00 Х/ф «Фініст - ясний сокіл» (I) 13.15 Х/ф «Спляча красуня» (I) 14.40 6 кадрів 20.00 Віталька 21.30 Смішніше, ніж кролики 22.25 Камеді Клуб 00.20 Х/ф «Свідок на весіллі» (II) 03.20 БарДак (III)

ного счастья» 18.55 М/ф «Новогоднее путешествие» 19.15 Х/ф «Нежность» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Итальянец» 22.50 Х/ф «Рождество» 23.55 «Там, за поворотом» 00.15 Золушка 02.30 Новогодний киноконцерт 03.30 «Кинопроектор» 03.40 «Маю честь запросити» 04.25 «Короткі зустрічі» 05.10 «Винная карта»

ТРК «Київ» 06.00, 09.35, 11.15, 14.05 «Мультляндія» 07.10 «Київ музика» 08.00 «Ювелірні шедеври» 10.15 «Повнота радості життя» 13.15, 17.30, 23.25 «Клуб гумору» 15.00, 20.00 Т/с «Шляхи індії» «Концерт

ртр - планета 06.10 «Звичайний концерт» 06.40 Х/ф «Благочестива Марта» 09.00, 12.00, 18.00 Вісті 09.15 «Різдвяна «Пісенька року» 10.15 М/ф «Маша і Ведмідь» 10.55, 12.10 Т/с «Доярка з хацапетівки - 3» 14.05 Д/ф «Дарунки волхвів» 15.00 «Нова хвиля-2013. Краще» 17.10, 18.20 Х/ф «Берег надії» 21.00 Різдво Христове. Пряма трансляція урочистого Різдвяного богослужіння 23.00 Х/ф «Хлібний день» 00.35 Х/ф «Пряники з картоплі» 02.25 Х/ф «Дикунка» 04.05 Х/ф «Лев Гурич Синичкін»

Визит 06.00 Програма 5 каналу 12.00 Телешанс 12.05 Х/ф 14.10 Х/ф 15.40 Телешанс 15.45 Д/с 16.25 М/ф 17.25 Телешанс 17.30 Х/ф 18.30 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.45 Новини 23.05 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 «Економічний інтерес» 06.30 «Зустріч для Вас». В. Голуб 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 Невідома Україна. Нариси нашої історії. Ф.1 «Історія... Навіщо вона нам?» 09.45 Мультфільм 10.20 «ПрофStyle» 10.35 «Галерея образів» 11.00 «А у нас кіно знімали...». Х/ф «Наталка Полтавка» 11.30 Гала - концерт фестивалю «Зірковий час» 13.40 Д/ф «Біль і слава Болеслава» 14.40 «Тема дня» 15.00 «Повір у себе» 15.30 «Обереги» 16.00 ПТН 16.30 «Чудесний канал» 17.00 «Тема дня» 17.20 Мультфільм 17.30 «Телетижневик» 18.00 «Із Лохвиці до Кремлівських зірок. Ісаак Дунаєвський» 18.45 «Різдвяні привітання» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «Різдвяні привітання» 19.45 «Відблиск» 20.00 «Струни душ людських» ( сурдопереклад) 20.15 «Різдвяне привітання» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 «Різдвяне привітання» 21.40 «Диво осені - квітка остання» 22.50 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.10 «Різдво у «Писанки» 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 «Музей хліба» 00.30 Гала-концерт Зірковий час 02.50 «Нічна мозаїка». (ЗА) 04.10 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.55 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство

04.45 «Три кольори часу»

16.00

06.00 Х/ф «Вождь Віннету і напівкровка» 08.00 Дикі зірки 08.35 Історії з майбутнього 10.00 Одного разу в Парижі 10.55 Шляхи акул 12.15 Д/ф «Перша сумська: дзвінок у майбутнє» 13.30 Х/ф «Вірна Рука - друг індіанців» 15.45 Захоплююча зоологія 16.30 «Алло, лікарю!» 17.30 «Алло, адвокате!» 18.00 «Мистецькі історії 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 21.00 Таємниці Ісуса 22.15 Х/ф «Янтарні крила» (II) 00.15 Ворожіння.12 способів дізнатись долю 01.05 «Світські хроніки» 01.30 Х/ф «Той, хто йде у снігах» 03.00 «Мистецькі історії. Різдвяний концерт» 05.00 «Щоденник для батьків» 05.25 «Будь в курсі!» 05.50 «Цивілізація Incognita»

значення-3»

оркестру

Ю.Сілантьєва «Пісня лишається з людиною...» 18.20, 02.05 «Концерт Й.Кобзона «Я кохаю Вас до нестями!» 21.00, 23.00, 01.40, 03.35 «Столичні телевізійні новини» 21.25, 00.15 Х/ф «Сестри Марч святкують Різдво» (II) 04.00 «Громадська приймальня»

04.05 Влучний постріл. 04.30 Збройовий клуб. 05.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 05.30 Поради професіоналів. 05.45 Річками Амазонії. 06.10 Слідопит. 06.40 Сезон полювання. 07.10 Гірське полювання. 07.40 У світі риболовлі. 08.05 Плaнета рибалки. 08.35 Риболовля з Дейвом Баремом. 09.00 Прикладна іхтіологія. 09.30 Влучний постріл. 09.55 Планета мисливця. 10.25 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 10.55 Рибальські подорожі. 11.50 Рибалка-експерт. 12.20 На мисливській стежці. 12.50 Я та мій собака. 13.20 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 13.50 Світові риболовлі. 14.20 Рибальський гід. 14.50 Планета мисливця. 15.20 Поради професіоналів. 15.35 Морське підводне полювання. 16.05 Рибальські подорожі. 17.00 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 17.30 На мисливській стежці. 18.00 Планета мисливця. 18.30 Рибальський гід. 19.00 Прикладна іхтіологія. 19.30 Морське підводне полювання. 20.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 20.30 На мисливській стежці. 21.00 Сезон полювання. 21.30 Прикладна іхтіологія. 22.00 Поради професіоналів. 22.15 Полювання з луком. 22.45 Слідопит. 23.15 У світі риболовлі. 23.40 Плaнета рибалки. 00.10 Збройовий клуб. 00.40 Влучний постріл. 01.05 Кухня з Сержем Марковичем. 01.20 Стрілецький спорт. 01.35 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 02.00 Сезон полювання. 02.30 Я та мій собака. 03.00 Рибалка-експерт. 03.30 Риболовля з Нормундом Грабовскісом.

Культура 05.00 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.15 «Спостерігач. Згадуючи Антонія Сурожського» 09.10 «Митрополит Антоній Сурожський. Цитати з життя» 09.55 М/ф «У деякому царстві...», «Жив собі пес» 10.40 Д/с «Африка» 11.30 «Artland Теодора Тежика» 11.55 Вистава «Ревізор» 15.10 Д/ф «Таємниця білого втікача» 16.00 «Правила життя» 16.25 Більше, ніж любов. Любов Орлова та Григорій Александров 17.05 Х/ф «Світлий шлях» 18.40 Великий балет. Краще 20.25 Х/ф «Ісус Христос. Найвеличніша поміж усіх розказаних історій» 23.30 «Російська рапсодія» 23.40 Д/ф «Апостол в’ятичів» 00.20 П.Чайковський. Серенада для струйного оркестру


8

програма телепередач вівторок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 7 січня

інтер 05.35, 23.20, 05.00 Т/с «Катерина.

07.30 Х/ф «Льодовиковий період - 2: Глобальне потепління» (I)

Інше життя»

перлини»

14.15 «Вечірній квартал. Найкраще»

богослужіння

17.10 на «1+1». Зворушлива мелодрама «Асі» (I)

10.45 Д/ф «Різдво»

- 2: Скриня мерця»

05.35 Лариса Голубкіна і Юрій Яковлєв у комедії «Гусарська балада» (I)

04.45 М/с «Маша і Ведмідь»

трк Україна

10.35 Х/ф «Вечори на хуторі поблизу Диканьки (Ніч перед Різдвом)» (I) 11.50, 23.20 Х/ф «Сім верст до небес» (I) 13.45 Х/ф «Чоловік у моїй голові» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Україна має талант!-5» 22.00 «Вікна-Новини» 22.20 «Україна має талант!-5» 01.20 Х/ф «Мужики!..» (I) 03.00 Нічний ефір,

00.45 Т/с «Не плач за мною, арген-

22.25 Х/ф «Три горішки для

06.00 Остаточний вердикт 07.00, 09.00, 19.00, 03.15 Події 07.10 Т/с «Адвокат» (I) 08.00 Т/с «Подружжя» (I) 09.10, 13.30, 17.00 Т/с «Слід» (I) 10.00 Дитяча Нова хвиля. День третій 11.30 Концерт. Всі хіти гумору 16.00 ! Великі мрійники. Леонардо да Вінчі 18.00 Т/с «Сашко» (I) 19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Кордон слідчого савельєва» (I) 23.00 Таємний код зламано. Жінка 23.50 Т/с «Кримінальна поліція» (II) 01.45 Т/с «Дорога на острів пасхи» 03.35 Т/с «Тюдори 3» (II) 05.10 «Говорить Україна» 05.50 Срібний апельсин

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.00 Т/с 08.50 Х/с 09.50 Д/с 10.45 Х/ф 12.50 Х/ф 14.05 М/ф 17.20 Телешанс 17.25 Х/ф 18.40 Д/с 19.30 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.25 Телешанс 22.40 Новини 00.30 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 ПТН 06.35 «З музичної скриньки «Лтави» 06.50 «До речі...» 07.00 «Різдвяне привітання» 07.15 «Різдво на Буковині» 07.45 «Різдвяне привітання» 08.00 Концерт «Благословенна піснею». пам’яті народної артистки України Раїси Кириченко 10.52 «До речі...» 11.00 «Різдвяне привітання» 11.15 Мультфільм 11.30 Концерт солістки Національної філармонії Ярослави Кривошеєвої та ансамблю Збройних Сил України 13.05 «Обереги». Українські новорічні прикраси 13.30 Концерт «Писанка» 14.20 «Це хлопчик!» 15.00 «Різдвяні привітання» 15.15 М/ф «Велика Книга» 15.50 Колядує дует «Писанка» 16.15 «Різдвяні привітання» 16.30 «Різдвяний янгол - 2012» 17.40 М/ф «Різдвяний скарб Міхея» 18.35 «Різдвяні привітання» 18.50 М/ф «Пісня Янголів» 19.15 «Різдвяна феєрія» 19.45 «Різдвяні привітання» 20.00 М/ф «Великий чоботар» 20.30 «Обереги». Різдвяний вернісаж 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 «Різдво в Карпатах» 21.45 Т/с «Серцю не накажеш» 22.50 Різдво у «Писанки» 23.40 «Галерея образів» 00.00 Гімн України 00.02 Молитва за Україну 00.04 «Новорічна музична скринька» 00.20 Концерт солістки Національної філармонії Ярослави Кривошеєвої та ансамблю Збройних Сил України 02.00 «Обереги». Майстер - клас з мотанки 02.20 Концерт «Благословенна піснею». пам’яті народної артистки України Раїси Кириченко 05.00 «Різдвяний скарб Міхея»

Мисливство та Рибальство 04.00 Влучний постріл. 04.25 Збройовий клуб. 04.55 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 05.25 Поради професіоналів. 05.40 Річками Амазонії. 06.05 Слідопит. 06.35 Сезон полювання. 07.05 Гірське полювання. 07.35 У світі риболовлі. 08.00 Таємниці мудрого рибалки. 09.00 Прикладна іхтіологія. 09.30 Влучний постріл. 09.55 Планета мисливця. 10.25 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 10.55 Рибальські подорожі. 11.50 Рибалка-експерт. 12.20 На мисливській стежці. 12.50 Я та мій собака. 13.20 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 13.50 Світові риболовлі. 14.20 Новинки з виставки. 14.35 Новинки з виставки. 14.50 Планета мисливця. 15.20 Поради професіоналів. 15.35 Морське підводне полювання. 16.05 Рибальські подорожі. 17.00 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 17.30 На мисливській стежці. 18.00 Планета мисливця. 18.30 Рибальський гід. 19.00 Прикладна іхтіологія. 19.30 Морське підводне полювання. 20.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 20.30 На мисливській стежці. 21.00 Сезон полювання. 21.30 Полювання в горах Алтаю. 22.00 Поради професіоналів. 22.15 Полювання з луком. 22.45 Слідопит. 23.15 У світі риболовлі. 23.40 Плaнета рибалки. 00.10 Збройовий клуб. 00.40 Влучний постріл. 01.05 Кухня з Сержем Марковичем. 01.20 Стрілецький спорт. 01.35 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 02.00 Сезон полювання. 02.30 Я та мій собака. 03.00 Рибалка-експерт. 03.30 Риболовля з Нормундом Грабовскісом.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Свята. Різдво Христове 08.35 Х/ф «Собака на сіні» 10.45 Д/ф «Маргарита Тєрехова» 11.25 Д/ф «Апостол в’ятичів» 12.00 М/ф «Свято новорічної ялинки» 13.00 Росіє, любов моя! «Птах в російському фольклорі» 13.30 Балет «Лускунчик» 15.05 Д/ф «Ссавці проти динозаврів» 16.00 «Правила життя» 16.25 Свята. Різдво Христове 16.55 Х/ф «Весна» 18.40 Велика опера 20.35 Х/ф «Той самий Мюнхгаузен» 22.50 Д/ф «Вся правда про барона Мюнхгаузена» 23.40 М/ф «Ікар і мудреці», «Чудовий Гоша» 23.55 Д/ф «Таємниця білого втікача» 00.40 Д/ф «Віченца. Місто Палладіо»

05.45 Музичні історії

04.00, 08.00, 10.00 Новини

06.00, 08.00, 11.00, 17.00

06.15 Х/ф «Білі вовки» 08.10 «Святі ХХ століття»

10.15, 01.25 Т/с «Сімейний дім» 12.10 Т/с «Анна Герман» 19.00 «Час»

07.00 Т/с «Усе включено» 08.25 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 09.05 «Слідство вели» 10.00 Т/с «Кримінальне відео» 11.25 Суд присяжних 12.25 Т/с «Брат за брата» 16.05 «Російські сенсації»

21.05 Х/ф «З новим роком, мами!»

17.25 «Прокурорська перевірка»

22.45 «Справжня історія життя

18.35 «З пісні слів не викинеш!»

святої Матрони»

00.00 «Потяг з грошима». (II)

23.45 Х/ф «Мій хлопець - янгол»

01.55 Х/ф «Запитайте Сінді» (II)

02.00 «3000 миль до Грейсленда»

03.05 «Самий народний артист

03.20 Т/с «Джоуї»

04.00 «Денніс - загроза Різдву»

к1

06.25 Ти не повіриш!

19.15 Т/с «Три мушкетери»

01.50 Служба розшуку дітей

нтн

Сьогодні

Росії»

Попелюшки»

тино» (II)

05.05 «Телемагазин»

01.05 Х/ф «Родина напрокат»

про зірок»

13.15 Т/с «Адмірал»

03.00 «Вечірній квартал. Найкраще»

20.25 Т/с «І все-таки я кохаю...»

Прекрасна і небезпечна»

22.35 Х/ф «День бабака»

драмі «Біблія» (II)

20.00 «Подробиці»

11.15 «Міс Конгеніальність-2.

зимовий період»

01.30 Захоплива історія людства у

Повернення»

08.55, 18.15 «Неймовірна правда

09.20 «Міс Конгеніальність»

національного полювання в

22.20 Х/ф «Пірати Карибського моря

16.25 Т/с «Земський лікар.

06.55 «Все буде добре!»

21.00 Х/ф «Особливості

комедїї «Сам удома - 2» (I)

обставинами»

мультфільм

нтв-світ

03.40, 04.10 Х/ф «Принцеса цирку»

09.10 «Дарунки волхвів. Шлях до

07.35 «Пригоди Плуто Неша»

20.00 Маколі Калкiн та Джо Пешi в

13.55, 02.35 Х/ф «За сімейними

двох світів». Повнометражний

15.00 Уральські пельмені

19.30 «ТСН»

12.00 М/ф «Вартові снів»

06.25 «Ліга справедливості. Криза

13.15 Х/ф «Чотири різдва»

комедїї «Сам удома» (I)

09.00 Пряма трансляція Різдвяного

Мультфільм

11.25 Х/ф «Будинок з приколами»

12.15 Маколі Калкiн та Джо Пешi в

07.05 Х/ф «Нова різдвяна казка»

орт Україна

05.15 «Том і Джері на Марсі».

06.20 М/ф «Гроза мурах»

09.15 Х/ф «Обладунки бога-2»

моря: Прокляття Чорної

спить»

ictv

07.35 Х/ф «Обладунки бога»

09.15 Х/ф «Пірати Карибського

06.15, 19.00 Т/с «Поки станиця

стб

новий канал

1+1

19.40 Т/с «Шеф-2» 23.25 Т/с «Дюжина правосуддя» 01.15 «Судовий детектив» 02.20 Т/с «Агент особливого при-

Микола Крючков»

тет

тоніс

01.50 «Нічне життя»

03.45 З ночі до ранку

06.00 Х/ф «Вождь Віннету і старина Вогняна Рука» 08.00 Мистецькі історії 09.00, 20.00 Д/с Тлумачення сновидінь 10.15 Ворожіння. 11.30 Таємниці Ісуса 13.30 Х/ф «Вождь Віннету і напівкровка» 15.30, 18.55 «Погода» 15.45 Новорічна sms-ка 18.00 Д/с Навколо світу на повітряній кулі 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.35 Історії з майбутнього 21.00 Ясновидці 22.00 Х/ф «Той, хто йде в снігах» 00.00 Джазовий концерт у Коктебелі 01.00 Х/ф «Янтарні крила» (II) 02.40 Х/ф «Інша жінка» (III) 04.00 «Щоденник для батьків» 04.30 «Такі знайомі мелодії...» 05.25 «Будь в курсі!» 05.50 «Цивілізація Incognita»

УТ-1

Enter-фiльм

RTVI

Футбол

06.00, 07.00, 08.50, 12.00, 14.35, 23.00 Погода 06.05, 23.05 Х/ф «Труфальдіно з Бергамо». 2 с. 07.10 Сміх з доставкою додому ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 РІЗДВЯНІ БОГОСЛУЖІННЯ 12.05 Новорічна програма «Ось вам гарбуз, або Сватання на Першому» 14.40, 21.25 Різдвяний вертеп в гостях у І.Попочича 15.50 «Мелодія двох сердець». Новорічна С. та В. Білоножки 21.00 Підсумки дня 22.55 Трійка, Кено, Максима

05.45 Радянські мультфільми

«ЕРА»

06.00 Мультфільми (I)

06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Пером і шпагою» 10.00 Д/ф «Далеко-далече з М. Кожуховим» 11.00 Х/ф «Свіжина з салютом» 13.00, 18.00 Т/с «Дорога моя людина» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ковбої» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Нью-Йорк» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 21.00, 01.00 Т/с «Шахраї» 02.00 Х/ф «Ніч питань»

07.00, 13.00, 18.00 Новини 07.15 Чемпіонат Італії. «Удінезе» «Верона» 09.05, 21.05 Чемпіонат Іспанії. «Реал» - «Сельта» 10.55 «АПЛ. Клуби». «Сандерленд» 11.10 Чемпіонат Італії. «Лаціо» «Інтер» 13.15, 00.55 Чемпіонат Іспанії. «Райо Вальєкано» - «Вільярреал» 15.10, 04.25 Чемпіонат Італії. «Наполі» - «Сампдорія» 17.05, 06.10 Огляд матчів чемпіонату Італії 18.15 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 19.15 Чемпіонат Італії. «Мілан» - «Аталанта» 22.55 Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. «Валенсія» - «Атлетіко». 1-й матч. Пряма трансляція 02.40 Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. «Валенсія» - «Атлетіко». 1-й матч

06.00 М/ф «Сірий вовк & Червона Шапочка» 06.30 «Святі й праведники ХХ

06.30 «TOP SHOP» 07.30 «Мультфільми» (I)

століття». Амфілохій

10.40 Х/ф «Мама до Різдва» (I)

Почаївський

12.15 Т/с «Всі жінки - відьми» (I)

07.10 Х/ф «Зайчик» (I) 08.40 Х/ф «Смугастий рейс» (I) 10.20 «Богатирі» 11.15 Т/с «Точка вибуху» 14.45 Х/ф «Різдво» (I)

22.30 Х/ф «Бадинок на краю»

15.40 Х/ф «Загадай бажання» (I) 17.00, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I) 18.00 «КВК-2013»

00.20 Х/ф «Марія Магдалина» (I)

21.00 «Розсміши коміка»

02.00 Х/ф «Йосиф із Назарета» (I)

21.50 «Велика різниця»

03.40 М/ф «Новорічна подорож» 03.50 Х/ф «Здрастуй і прощавай» (I)

00.00 Сміх з доставкою додому ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки дня 01.35 Фольк-music 02.50 Караоке для дорослих 03.35 Як Ваше здоров’я? 04.30 Служба розшуку дітей 04.35 М/с «Сандокан» 05.50 Служба розшуку дітей

МЕГА 06.00 Динамо: як стати магом 09.10 Top Gear 11.00 Рай на Землі 14.00 Хрест у мистецтві 15.00 Таємне життя апостолів 16.00 Розгадка таємниць Біблії 18.50 Фантастичні історії 20.30 Таємнича Аравія 23.30 Невідома Африка 00.30 Янголи 01.20 Наука відчуттів 04.00 Медицина майбутнього

06.25 Малята-твійнята 07.15 М/с «Школа монстрів» (I) 07.40 Мультик з Лунтіком 08.40 М/с «Русалонька» (I) 09.35 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I)

14.00 Т/с «Дикий ангел» (I)

16.55 Х/ф «Бумеранг» (I) 19.00 Х/ф «Варавва» (I)

06.00 Телепузики

22.50 Х/ф «Карнавальна ніч»

09.30 Т/с «Жарт за жартом» 10.35 Т/с «Кортик» 12.15 Т/с «Бронзовий птах» 16.10 Х/ф «Після дощичка в четвер» 17.35 Х/ф «На златом ґанку сиділи» 18.50 Х/ф «Острів скарбів» 20.30 Х/ф «Місто майстрів» 22.10 Т/с «Канікули Кроша» 03.15 Х/ф «Вечірній лабіринт» 04.25 Кіноляпи

2+2 07.00, 19.00 Т/с «Дільниця» (I) 09.00 «Маски-шоу» 10.00 Х/ф «Смерч із космосу» (I) 12.00, 21.30 Т/с «Терра нова» (I) 15.00 Т/с «Гончі-2» (I) 21.00 «Облом UA. Новий сезон» 00.00 Х/ф «Викрадена» (II) 02.00 Х/ф «Москаль-чарівник» (I) 03.20 Х/ф «Із життя Остапа Вишні» (I)

К2 05.20 Світ зірок 06.05 Іноземна кухня 06.50, 13.20 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30, 15.10 Справа смаку 12.20, 16.00 Модний вирок 17.00 Жіноча форма 21.05 Зоряні канікули (Мюзикл) 22.55 Ніч у музеї (Мюзикл) 00.55 Концерт

10.00 М/ф «Вінні Пух: Різдвяний Пух» (I) 11.50, 02.00 Х/ф «Мар’ямайстриня» (I) 13.15 Х/ф «Пані Метелиця» (I) 14.40 Країна У 20.00 Віталька 21.00 6 кадрів 22.25 Х/ф «Шостий елемент» (II) 00.20 Х/ф «Схід темряви» (II) 03.20 БарДак (III)

TV1000 Kino 05.00 «Все просто» комедія 07.00 «Вождь різношкірих» комедія 09.00 «Свято взаперті» комедія 11.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Скарби Агри. Серія 1» 12.30 «Висоцький. Дякую, що живий» біопік 15.00 Х/ф «Єдина» 17.00 «Про що ще розмовляють чоловіки» комедія 19.00 Х/ф «Дівчина і смерть» 21.10 Х/ф «Піп» 23.25 Х/ф «Темний світ» 01.20 Х/ф «Консерви» (от 18 лет) 03.15 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Собака Баскервилів. Серія 2»

Київська Русь 06.00, 07.00 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 12.25, 01.50 Новогодний киноконцерт 08.00 «Саме сьогодні. Різво» 09.00 «Домашний очаг» 09.30 М/ф «Кот в сапогах» 09.50, 16.10 «Рождественские истории» 10.00 М/ф «Поймать Санта Клауса» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.00 М/ф «Гирлянда из малышей» 12.10, 12.50 «Ексклюзив для родини» 13.05 М/ф «Ну, погоди!» 15.55 М/ф «Как лечить Удава» 16.20 Х/ф «Рождество»

значення-3»

ртр - планета 06.10 «Звичайний концерт» 06.40 Х/ф «Сільва» 09.00, 12.00, 18.00 Вісті 09.15 «Різдвяна «Пісенька року» 10.15 М/ф «Маша і Ведмідь» 10.30, 12.45 Т/с «Доярка з хацапетівки - 3» 12.10 Різдвяне інтерв’ю Святійшого Патріарха Кирила 14.00 «Скажемо всім «На добраніч!» 14.50 «На добраніч, малюки!» 16.05 «Нова хвиля-2013. Краще» 18.20 Х/ф «Любов не ділиться на 2» 21.25 «неБлакитний вогник 2013» 23.00 Х/ф «Хочу заміж» 00.40 Х/ф «Пара гнідих» 02.20 Х/ф «Карусель» 03.55 Х/ф «Російська гра» 17.20 М/ф «Приключения Буратино» 18.40 Х/ф «Труффальдино из Бермаго» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Босиком по парку» 00.50 «Телечат» 02.20 «Маю честь запросити» 03.05 Х/ф «Свадьба» 04.05 «Три кольори часу» 04.35 «Акваскоп» 04.50 «Школа виживання» 05.20 «Винная карта» 05.40 «Там, за поворотом»

ТРК «Київ» 06.00, 09.35, 11.15, 14.05 «Мультляндія» 07.10 «Київ музика» 08.00 «Ювелірні шедеври» 10.15 «Якісне життя» 13.15, 17.40, 23.25 «Клуб гумору» 15.00, 20.00 Т/с «Шляхи індії» 16.00 «Концерт Й.Кобзона «Я кохаю Вас до нестями!» 18.20, 02.05 «Концерт І.Рєзніка «Ювілейний вернісаж» 21.00, 23.00, 01.40, 03.35 «Столичні телевізійні новини» 21.25, 00.15 Х/ф «На Різдво до Ханаану» (II) 04.00 «Громадська приймальня»


програма телепередач

середа Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.40, 23.20, 04.55 Т/с «Катерина.

06.55 Х/ф «Льодовиковий період -3: 08.40 Х/ф «Пірати Карибського моря

06.25, 19.00 Т/с «Поки станиця

07.35 Х/ф «Особливості

- 2: Скриня мерця»

спить»

національного полювання в

11.45 Маколі Калкiн та Джо Пешi в

07.10, 20.25 Т/с «І все-таки я

зимовий період»

комедїї «Сам удома - 2» (I)

кохаю...»

14.05 «Вечірній квартал. Найкраще» 17.10 на «1+1». Зворушлива мело-

11.05 Д/с «Слідство вели... з

драма «Асі» (I)

Леонідом Каневським»

19.30 «ТСН»

12.50 «Судові справи»

ictv

06.20 М/ф «Бунт пернатих»

Ера динозаврів» (I)

Інше життя»

09.20 Уральські пельмені 15.00 Х/ф «12 різдвяних побачень» 16.50 Х/ф «Історія Попелюшки»

20.00 Неймовірні пригоди у комедії

14.30 «Сімейний суд»

18.50 Т/с «Вороніни»

«Сам удома - 3» (I)

15.25 «Давай одружимося в Україні»

22.10 Х/ф «Пірати Карибського

16.25 Т/с «Земський лікар.

моря - 3: На краю Землі» 01.20 Захоплива історія людства у

Повернення»

23.00 Х/ф «Запитайте Сінді» (II) 00.55 Т/с «Не плач за мною, арген-

драмі «Біблія» (II)

20.00 «Подробиці»

тино» (II)

02.45 «Вечірній квартал. Найкраще»

01.05 Х/ф «Зоряний пил» (II)

01.45 Служба розшуку дітей

05.00 «Телемагазин»

03.00 Х/ф «Вечора на хуторі біля

05.30 Андрій Миронов і Олександр

Диканьки»

Ширвіндт у комедії «Небесні

04.35 М/с «Маша і Ведмідь»

стб

новий канал

1+1

03.20 Т/с «Джоуї»

ластівки» (I)

трк Україна

01.50 Х/ф «Замерзла в Майамі»

нтн

05.35 Служба розшуку дітей 05.40 «Ліга справедливості. Криза двох світів». Повнометражний мультфільм 06.55 «Літєйний». Детективний телесеріал 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.05 Т/с «Карадай» 12.15 Анекдоти по-українськи 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.10 «Прокурорська перевірка». Детективний телесеріал 15.10 «Літєйний». Детективний телесеріал 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 20.05 Х/ф «Шеф-2» 21.55 «Прокурорська перевірка». Детективний телесеріал 00.05 «Знаки». (II) 01.55 Т/с «Тринадцятий» 03.30 «Денніс - загроза Різдву» 04.50 Про-Ziкаве. ua

к1

8 січня

9

орт Україна

нтв-світ

04.00, 08.00, 10.00 Новини

06.25 Ти не повіриш! 06.20 Х/ф «Ульзана» 08.10 Х/ф «З новим роком, мами!»

серед своїх»

талановиті!» 01.45 Х/ф «Ділові люди»

06.25 Малята-твійнята

10.20 «Богатирі»

10.50 Т/с «Всі жінки - відьми» (I)

07.15 М/с «Школа монстрів» (I)

02.50 Нічний ефір

05.10 Х/ф «Смугастий рейс» (I)

02.10 «Нічне життя»

04.00 З ночі до ранку

УТ-1

МЕГА

К2

17.30 Х/ф «Итальянец»

06.00, 07.20, 08.50, 18.05, 23.00 Погода 06.05, 23.05 Х/ф «Троє у човні, не рахуючи собаки». 1 с. 07.30 Сміх з доставкою додому ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 Підсумки дня 09.15 Крок до зірок 10.00 Музичні привітання 10.15, 17.00 Т/с «Таємниця старого мосту» (I) 11.05 Т/с «Монтекрісто» (I) 11.50 Хто в домі хазяїн? 12.10 Х/ф «Війна і мир». 1 с. (I) 13.55 Фестиваль гумору «Умора» 15.25 Біатлон. Кубок світу. Естафета (жінки) 17.50 Музичні привітання 18.15 Спецпроект «Леонід Кравчук. 80 років з Україною». 1 ч. 18.55 Концерт «Життя неповторний сюжет» 20.55 Мегалот 21.00 Підсумки дня 21.25 Ювілейна програма В.Білоножка 22.25 Музичні привітання 22.50 Суперлото, Трійка, Кено

06.00 Д/ф «Тиснути на ГАЗ» 06.30, 23.20 Загадки Всесвіту 07.30, 12.30 Тварини крупним планом 08.30, 13.30 Таємниці вермахту 09.30, 18.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30, 15.30 У пошуках пригод 14.30, 21.30 Сучасні дива 16.30, 19.30 Фантастичні історії 17.30 У пошуках істини 20.30 Підроблена історія 22.30 Невідома Африка 00.00 Скарб.UA 00.30 Покер після опівночі 01.20 Титани

05.20 Світ зірок 06.05 Іноземна кухня 06.50, 13.20, 20.00 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30, 15.10 Справа смаку 12.20, 16.00 Модний вирок 17.00, 23.30 Жіноча форма 18.00 Валерій Леонтьєв. Втрачений сміх 19.00, 22.35 Дивовижний дизайн 21.40 Таємниці шеф-кухаря 00.35 Глянець 01.15 Колір Ночі

22.40 Х/ф «Жити» 01.00 Х/ф «Синя борода» 03.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Скарби Агри. Серія 1»

Футбол

21.05 «На сон грядущим»

09.45 «Зіркове життя. Тіло на показ» 10.40, 01.05 Х/ф «Неймовірні пригоди італійців « (I) 12.35, 23.25 Х/ф «Моя мама Снігуронька!» (I) 14.10 Х/ф «Молода дружина» (I) 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Україна має талант!-5» 22.00 «Вікна-Новини» 22.20 «Україна має талант!-5»

«ЕРА» 00.30 Сміх з доставкою додому ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки дня 01.35 Фольк-music 02.35 Як це? 03.00 Ближче до народу 03.35 Як Ваше здоров’я? 04.30 Служба розшуку дітей 04.35 М/с «Сандокан» 05.50 Служба розшуку дітей

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 09.55 Х/ф «Після дощичка в четвер» 11.20 Т/с «Жарт за жартом» 12.20 Т/с «Дні ангела» 16.00 Т/с «Склянка води» 18.30 Х/ф «Великий перелом ч/б» 20.30 Х/ф «Кримінальний квартет» 22.20 Х/ф «Застиглі депеші» 00.10 Т/с «Війна під дахами» 01.55 Т/с «Таємна прогулянка» 03.15 Х/ф «Білий птах з чорною міткою» 04.45 Кіноляпи

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00, 19.00 Т/с «Дільниця» (I) 09.00 «Маски-шоу» 10.00 Х/ф «Льодові дрижаки» (I) 12.00 Т/с «Терра нова» (I) 15.00 Т/с «Гончі-2» (I) 21.00 «Облом UA. Новий сезон» 21.30 Х/ф «Проклятий шлях» (I) 00.00 Х/ф «Нова земля» (III) 02.05 Х/ф «Із життя Остапа Вишні» (I) 03.20 Х/ф «Іван та кобила» (I)

14.00 Т/с «Дикий ангел» (I) 15.40 Х/ф «Командний дух» (I)

14.00 Т/с «Огіркове кохання» (I) 17.15 Х/ф «Джек Хантер. У пошуках скарбу Угарита» (I) 19.00 «Свідок» 19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 12» 23.10 Х/ф «2016: кінець ночі» (II) 00.50 Т/с «Тіло як доказ - 2» (II) 02.20 Т/с «Слідство веде да вінчі» (I) 03.45 Х/ф «Зайчик» (I)

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Пером і шпагою» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Шахраї» 11.00 Х/ф «Ніч питань» 13.00, 18.00 Т/с «Дорога моя людина» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ковбої» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Нью-Йорк» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 02.00 Х/ф «Шляхтич Завальня»

TV1000 Kino 04.45 Х/ф «Піп» 07.00 Х/ф «Єдина» 09.00 «Про що розмовляють чоловіки» комедія 11.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Скарби Агри. Серія 2» 12.50 Х/ф «Дівчина і смерть» 15.00 «Атомний Іван» комедія 17.00 «В очікуванні дива» комедія 19.00 «Вправи на прекрасне» комедія 21.00 «Зі мною ось що відбувається» комедія

17.15, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I)

питайте мене про романи»

07.40 Мультик з Лунтіком 08.40 М/с «Русалонька» (I) 09.35 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 10.00 М/ф «Щасливий ельф» (I)

18.10 «Розсміши коміка»

11.40, 02.20 Х/ф «Три товстуни»

19.00 «Велика різниця»

13.15 Х/ф «Попелюшка» (I)

21.00 «Розсміши коміка»

14.25 Ікона стилю

21.50 «Велика різниця» 22.50 Х/ф «Жандарм та інопланетяни» (I) 00.25 Х/ф «Жандарм на відпочинку» (I)

07.00, 13.00, 18.00 Новини 07.15 «АПЛ. Клуби». «Халл Сіті» 07.30, 13.15 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 08.30, 14.15, 20.05 Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. «Валенсія» - «Атлетіко». 1-й матч 10.15 Чемпіонат Іспанії. «Альмерія» «Гранада» 12.05, 21.55 Огляд матчів чемпіонату Італії 16.05 Чемпіонат Іспанії. «Севілья» «Хетафе» 18.15 Чемпіонат Іспанії. «Барселона» - «Ельче» 22.55 Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. «Барселона» - «Хетафе». 1-й матч. Пряма трансляція 00.55 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 01.25 Чемпіонат Італії. «Фіорентина» - «Ліворно» 03.15 Чемпіонат Іспанії. «Вальядолід» - «Бетис» 05.05 Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. «Барселона» - «Хетафе». 1-й матч

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 13.15, 15.55, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 08.45, 12.00, 13.05 «Бабусяантикризис» 06.40, 08.30 «Заміський будинок» 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город» 08.00, 16.50 «Погода» 08.50 Х/ф «Босиком по парку» 10.40 М/ф «Молодильные яблоки» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 12.30, 19.15, 05.10 «Здоровье» 16.20 «Магія природи» 16.55 «Архіви історії»

17.25 «Прокурорська перевірка» 18.35 «З пісні слів не викинеш!» 19.40 Т/с «Шеф-2»

01.10 «Судовий детектив» 02.20 Т/с «Полювання на генія»

тоніс

07.30 «Мультфільми» (I)

12.10 Х/ф «Бадинок на краю»

12.25 Т/с «Брат за брата»

23.20 Т/с «Дюжина правосуддя» 03.05 «Марина Нейолова. «Не

тет

11.20 «Випадковий свідок»

11.25 Суд присяжних

16.05 «Російські сенсації» 00.10 Х/ф «Ми веселі, щасливі,

07.40 Х/ф «Доля резидента» (I)

про зірок»

пам’ять

10.00 Т/с «Кримінальне відео»

22.20 Х/ф «Свій серед чужих, чужий

06.00 Телепузики

08.05, 18.15 «Неймовірна правда

08.25 Олександр Журбін. Мелодії на

09.05 «Слідство вели» 19.00 «Час»

06.30 «TOP SHOP»

06.15 «Все буде добре!»

07.00 Т/с «Усе включено»

10.15, 19.15 «Один в один!»

05.20 Х/ф «Помилка резидента» (I)

шлюбна ніч»

Сьогодні

04.10 Х/ф «Склянка води»

06.00 Остаточний вердикт 07.00, 09.00, 19.00, 03.15 Події 07.10 Т/с «Адвокат» (I) 08.00 Т/с «Подружжя» (I) 09.10, 13.50, 17.00 Т/с «Слід» (I) 10.00, 20.00 Т/с «Кордон слідчого савельєва» (I) 12.50 «Нехай говорять. Весілля року» 16.00 ! Великі мрійники. Вільна енергія Тесли 18.00 Т/с «Сашко» (I) 19.20 «Говорить Україна» 23.00 Таємний код зламано. Паралельні світи 23.50 Т/с «Кримінальна поліція» (II) 01.45 Т/с «Дорога на острів пасхи» 03.35 Т/с «Тюдори 3» (II) 05.10 «Говорить Україна» 05.50 Срібний апельсин

05.30 «Чужі помилки. Остання

06.00, 08.00, 11.00, 17.00

19.00 Моду народу 20.00 Віталька 21.00 6 кадрів 22.25 Х/ф «Усі в захваті від Мері» 00.40 Х/ф «Шостий елемент» (II) 03.35 БарДак (III)

19.35 Х/ф «Приключения молодого Индианы Джонса»

21.15 Х/ф «Гуляка» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити» 04.35 «Акваскоп»

06.00 «Світські хроніки» 06.30 «Кумири» 06.45 Д/с Тлумачення сновидінь 07.00 Історії з майбутнього 08.00 Д/с Навколо світу на повітряній кулі 09.00 Ясновидці 10.00 Новорічна sms-ка 13.15 Дикі зірки 13.45 «Цивілізація Incognita» 14.35 Х/ф «Вождь Віннету і старина Вогняна Рука» 16.30, 16.55, 18.55 «Погода» 16.35 Захоплююча зоологія 17.00 «Алло, лікарю!» 17.50 «Алло, адвокате!» 18.30 Історії з майбутнього 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Літаки II-ї світової війни 21.00 «Тарапунька: аншлаг тривалістю в життя» 22.00 Вячеслав Бутусов. 22.55 Життя на краю землі 00.00 Захоплююча зоологія 00.30 Х/ф «Тіло і душа» (III) 02.10 Амурні мелодії (III)

ртр - планета 06.10 «Звичайний концерт» 06.40 Х/ф «Той самий Мюнхгаузен» 09.00, 12.00, 18.00 Вісті 09.15 «Різдвяна «Пісенька року» 10.20 М/ф «Маша і Ведмідь» 10.55, 12.15 Т/с «Доярка з хацапетівки - 3» 12.40, 04.05 Х/ф «Садівник» 14.05 «Золоті мами» 14.50 Святковий концерт «Ми єдині!» 16.25 «Криве дзеркало» 18.20 Х/ф «Провінційна муза» 21.35 Х/ф «Навмисно не придумаєш» 23.30 «Нова хвиля-2013. Краще» 01.40 Х/ф «Наречена» 03.00 Х/ф «Тільки в мюзик-холі»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.55 Х/ф 09.55 Д/с 11.05 Телешанс 11.20 Д/ф 12.00 Х/ф 13.30 Т/с 14.55 М/ф для дітей 15.20 Х/ф 17.15 Х/ф 18.45 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.40 Новини 21.05 Вісник податкової адміністрації 21.30 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.05 Новини 17.15 Телешанс 20.30 Телешанс 21.00 Телешанс 23.25 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 Невідома Україна. Нариси нашої історії. Ф.2 « Як пізнавати історію?» 09.45 Т/с «Серцю не накажеш» 10.30 «Енергоманія» 10.56 «До речі...» 11.00 «А у нас кіно знімали...». Л. Биков 11.30 Д/ф «Серж Лифарь з Києва» 12.00 Ювілейний концерт дитячої циркової студії «Єдність» 14.00 Мультфільм 14.40 «Тема дня» 15.00 «Абетка здоров’я» 15.30 «Живу, як відчуваю» 16.00 ПТН 16.30 «Життя дивовижних ляльок» 17.00 «Тема дня» 17.20 Мультфільм 17.30 «Соціальний захист» 17.45 «Полтавщина. Податки. Добробут» 18.00 «Позиція» 18.26 «Удосвіта» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Тест на майбутнє» 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с «Серцю не накажеш» 22.50 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.10 «Позиція» 23.40 «Весілля в Малинівці. Дубль два» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 «Ми українці» 00.30 Концерт симфонічного оркестру 03.00 «Нічна мозаїка». (ЗА) 04.20 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.55 «З музичної скриньки «Лтави»

04.55 «Кінопроектор»

Мисливство та Рибальство

ТРК «Київ»

04.05 Влучний постріл. 04.30 Збройовий клуб. 05.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 05.30 Поради професіоналів. 05.45 Річками Амазонії. 06.10 Слідопит. 06.40 Сезон полювання. 07.10 Особливості полювання на Русі. 07.40 У світі риболовлі. 08.05 Плaнета рибалки. 08.35 Риболовля з Дейвом Баремом. 09.00 Прикладна іхтіологія. 09.30 Влучний постріл. 09.55 Планета мисливця. 10.25 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 10.55 Рибальські подорожі. 11.50 Рибалка-експерт. 12.20 На мисливській стежці. 12.50 Я та мій собака. 13.20 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 13.50 Світові риболовлі. 14.20 Новинки з виставки. 14.35 Новинки з виставки. 14.50 Планета мисливця. 15.20 Поради професіоналів. 15.35 Підводне полювання. 16.05 Рибальські подорожі. 17.00 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 17.30 На мисливській стежці. 18.00 Планета мисливця. 18.30 Рибальський гід. 19.00 Прикладна іхтіологія. 19.30 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 20.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 20.30 На мисливській стежці. 21.00 Сезон полювання. 21.30 Полювання в горах Алтаю. 22.00 Поради професіоналів. 22.15 Полювання з луком. 22.45 Слідопит. 23.15 У світі риболовлі. 23.40 Плaнета рибалки. 00.10 Збройовий клуб. 00.40 Влучний постріл. 01.05 Кухня з Сержем Марковичем. 01.20 Стрілецький спорт. 01.35 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 02.00 Сезон полювання. 02.30 Я та мій собака. 03.00 Рибалка-експерт. 03.30 Риболовля з Нор-

06.00, 09.35, 11.15, 13.55 «Мультляндія» 07.10 «Київ музика» 08.00 «Ювелірні шедеври» 10.15 «Повнота радості життя» 13.15, 17.40, 23.40 «Клуб гумору» 15.00, 20.00 Т/с «Шляхи індії» 16.00 «Концерт І.Рєзніка «Ювілейний вернісаж»

мундом Грабовскісом.

18.20, 03.10 «Святковий концерт

Культура

«Класика жанру»

04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 «Звичайний концерт» 08.35 Х/ф «Той самий Мюнхгаузен» 10.50 Д/ф «Вся правда про барона Мюнхгаузена» 11.45 М/ф «Ніч перед Різдвом» 12.35 Д/ф «Дитинчата в снігах» 13.30 До 70-річчя школи-студії при Державному академічному ансамблі народного танцю ім. S. Моїсєєва 15.05 Д/ф «Ссавці проти динозаврів» 16.00 «Правила життя» 16.30 Більше, ніж любов. Леонід Утьосов і Олена Ленська (Голдіна) 17.10 Х/ф «Веселі хлопці» 18.40 Великий джаз. Краще 20.15 Д/ф «Джаз. Велика прогулянка» 20.45 Х/ф «Вільям і Кейт» 22.15 Д/ф «Слідами еволюції людини» 23.10 Концерт БСО ім. П.І.Чайковського в Золотому залі Musikverein 23.45 М/ф «Парадокси в стилі рок» 23.55 Д/ф «Ссавці проти динозаврів» 00.50 Д/ф «О’Генрі»

21.00, 23.15, 00.35, 02.45, 04.40 «Столичні телевізійні новини» 21.25, 01.00 Х/ф «Жорстокі люди» (II) 00.15 «Я буду любити тебе завжди» 05.00 «Громадська приймальня»


10

ÁÀÐÂÈ

Кременчуцька Панорама № 1 (447) 2 січня 2014 року

www.panorama.pl.ua

Новорічний вернісаж ➢ «КП» представляє роботи наших маленьких читачів – учасників конкурсу «Мрія про

Нікіта Цибуляк

Марія Якуненко, 11 років

Полінка Кирилинко, 5 років

Понад 70 коней – з пластиліну, паперу, тканини, глини, гіпсу, пластикових пляшок, тіста і навіть шоколаду – отримала «Кременчуцька Панорама» під час новорічного конкурсу дитячих поробок «Мрія про Конячку». Розмістити всіх на сторінках газети, на жаль, неможливо, тож перепрошуємо тих маленьких авторів, чиї роботи не потрапили на наш новорічний вернісаж. А читачівглядачів запевняємо: що не кінь – то політ дитячої фантазії!

Владик Мошк

Іго-го, Катя Воля

Анастасія Кошер, 13 років

Катя Леонтовіч, 7 років

Тетянка Хоменко, 10 років

Сашенька Волакова, 8 років Крістінка Єлістратова, 6 років

Діти і виховател ДНЗ № 82

Крістіна Кундо, вихованка ОДЮК «Промінь»

Дашенька Батенко, Богдан Пономаренко, 4 роки, першокласниця та Нікіта Глибовець 1,5 роки ЗОШ № 24

Катя Стеценко, 11 років

Дар’я Ченська, 4 роки

Вероніка Вітченко, 7 років

Катя Циганко, 8 років

Міша Колоколов, 3 роки

Владик, учень 2-Б клас


Кременчуцька Панорама № 1 (447) 2 січня 2014 року

ÁÀÐÂÈ

www.panorama.pl.ua

11

Конячку». Про фінал конкурсу читайте на стор. 20

ковський, 8 років

Настя Рогіз, 7 років

Софія Бартенєва

які коні!

Вадим Коваль, 5 років

Артем та Віка Яценко, 8 та 5 років Сергійко та Настуся Ріжко, 8 та 6 років

Настя Крупа, 6 років Софія Гринь, 7 років

Маша Гордієнко, 7 років

Руслана Пономаренко

лі з

су ЗОШ № 26

Мілана Лашко

Маша Соломоненко, 6 років

Інна Письменна, 8 років

Аня Павлик, 6 років

Софія Білоконь, 6 років

им ім наш трі с в о м ко Дякує икам, чарівн или таких м и н ю ор ливих руч ств власно них і зворуш сь тич емо симпа устрін З ! к о ч коня Коня! у році

Поліна Удовицька, 9 років

Діана Пугач, 7 років

Катя Крук, 9 років

Віталік Кравцов, 4 роки

Настя Куценко, 7 років


12

програма телепередач четвер Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 9 січня

інтер

новий канал

1+1

05.40, 23.20 Т/с «Катерина. Інше

07.25 Х/ф «Снігова королева»

05.00 Співай, якщо зможеш

09.00 Х/ф «Пірати Карибського

життя»

12.05 Неймовірні пригоди у комедії

спить»

14.05 «Вечірній квартал. Найкраще»

кохаю...»

Попелюшку»

драма «Асі» (I)

Леонідом Каневським»

19.30 «ТСН»

12.50 «Судові справи»

удома - 4» (I)

15.25 «Давай одружимося в Україні»

21.50 Х/ф «Пірати Карибського

тино» (II)

драмі «Біблія» (II)

20.00, 02.40 «Подробиці»

02.15 «Вечірній квартал. Найкраще»

01.05 Х/ф «Смокінг»

05.30 Андрій Миронов і Людмила

04.30 М/с «Маша і Ведмідь»

Гурченко у комедії

04.50 «Катерина. Інше життя»

«Солом’яний капелюшок» (I)

трк Україна

спадщину» (I)

10.00, 20.00 Т/с «Кордон слідчого

03.35 Т/с «Тюдори 3» (II)

22.20 «Україна має талант!-5»

05.10 «Говорить Україна»

02.30 Нічний ефір

05.50 Срібний апельсин

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 09.00 Вісник податкової адміністрації 09.15 Х/ф 10.30 Д/с 11.20 Телешанс 11.25 Х/ф 12.50 Т/с 14.15 Д/ф 15.10 М/ф для дітей 17.05 Телешанс 17.10 Д/ф 18.00 Х/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.40 Новини 22.55 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 Невідома України. Нариси нашої історії. Ф.3 «Споконвіку було слово» 09.45 Т/с «Серцю не накажеш» 10.30 «Міське кільце» 10.56 «До речі...» 11.00 «Дитячий майданчик» 11.30 «Принц і принцеса країни - 2013» 13.00 Х/ф «Веселі хлоп’ята» 14.30 «Зупинись і здивуйся» 14.50 «Моя Полтава» 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщино, співай!» 16.45 Мультфільм 17.00 «Тема дня» 17.20 Мультфільм 17.30 «Відблиск» 17.45 «Народна служба порятунку 101» 18.00 «Виконавча влада: щоденні будні» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с «Серцю не накажеш» 22.50 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.10 «До чистих джерел» 23.40 Д/ф «Сашенька» 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 Муз/ф «Чарівна каблучка» 00.55 «Новорічна музична скринька» 01.10 Х/ф «Нічна мозаїка» 03.00 «Три королі світового музичного Олімпу». Гала - концерт 05.00 «Нічна мозаїка». Д/ф «Хотинська фортеця» 05.40 «Зупинись і здивуйся» 05.50 «Люби своє, українське»

Мисливство та Рибальство 04.05 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 04.35 Рибальський гід. 05.05 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 05.30 Я та мій собака. 06.00 Полювання без зброї. 06.25 Сезон полювання. 06.55 Мисливські собаки. 07.25 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 07.50 Зброя для ПОЛЮВАННЯ. 08.20 Особливості полювання на Русі. 08.50 Риболовля з Дейвом Баремом. 09.15 Кльове місце. 09.45 Трофеї. 10.15 Прикладна іхтіологія. 10.45 Слідопит. 11.15 У світі риболовлі. 11.40 Планета мисливця. 12.10 Полювання з Баком Макнілі. 12.35 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 13.00 Нахлист. 13.30 Збройовий клуб. 14.00 Смачна риболовля. 14.45 Поради професіоналів. 15.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 15.30 Збройові будинки Європи. (1618 лет) 16.00 Рибальські подорожі. 16.55 Полювання з луком. 17.25 Сезон полювання. 17.55 Особливості полювання на Русі. 18.10 Мисливські традиції та етика. 18.25 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 18.55 У світі риболовлі. 19.20 Полювання з луком. 19.50 Зброя для ПОЛЮВАННЯ. 20.20 Сезон полювання. 20.50 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.15 Кльове місце. 21.45 На мисливській стежці. 22.15 Стрілецький спорт. 22.30 Плaнета рибалки. 23.00 Поради професіоналів. 23.15 Слідопит. 23.45 Морське підводне полювання. 00.15 Риболовля з Дейвом Баремом. 00.40 Особливості полювання на Русі. 01.10 Рибальські подорожі. 02.05 Мисливські собаки. 02.35 Нахлист. 03.05 Полювання з Баком Макнілі. 03.30 Збройовий клуб.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.20 Х/ф «Принцеса цирку» 10.45 Росі’, любов моя! «Еллоїн - свято алтайців» 11.10 Д/ф «Оманна тиша підводного світу» 12.05 Абсолютний слух 12.45 Д/ф «Страсті по Максиму» 13.40 Новини культури 13.50 Х/ф «Вільям і Кейт» 15.25 «АВС - алфавіт здоров’я» 15.55 Більше, ніж любов. Іван Піддубний і Марія Машошина 16.35 Д/ф «Слідами еволюції людини» 17.30 Новини культури 17.45 «Таємниці Будинку Фаберже» 18.30 Концерт «Шаляпін-гала. Казань - Санкт-Петербург» 20.25 Острови. Сергій Параджанов 21.10 Новини культури 21.30 Х/ф «Колір граната» 22.50 Д/ф «Полярне сяйво - небесний вогонь» 23.40 Д/ф «Ссавці проти динозаврів» 00.35 Ф.Шуберт. Інтродукція і варіації

08.25 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять

16.00 Вечірні новини

09.05 Слідство вели... 17.55 «Давай одружимося!»

10.00 Т/с «Кримінальне відео» 11.25 Суд присяжних

19.00 «Час» 19.30 «Нехай говорять»

12.25 Т/с «Брат за брата» 16.05 «Російські сенсації»

20.35 Т/с «Легенди про круга» 22.20 Х/ф «Панянка-селянка» 00.20 Х/ф «Душа»

17.25 «Прокурорська перевірка» 18.35 «З пісні слів не викинеш!» 19.40 Т/с «Шеф-2» 23.25 Т/с «Дюжина правосуддя»

01.55 Х/ф «Зелений вогник» 03.05 Х/ф «Четвертий тато»

01.15 «Судовий детектив» 02.25 Т/с «Полювання на генія»

тоніс

ртр - планета

УТ-1

МЕГА

К2

родини»

06.00, 07.20, 08.50, 09.15, 23.00 Погода 06.05, 23.05 Х/ф «Троє у човні, не рахуючи собаки». 2 с. 07.30 Сміх з доставкою додому ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 Підсумки дня 09.20 Т/с «Таємниця старого мосту» (I) 10.10 Т/с «Монтекрісто» (I) 11.00 Музичні привітання 11.45 Х/ф «Війна і мир». 3 с. (I) 14.00 Фестиваль гумору «Умора» 15.25 Біатлон. Кубок світу. Естафета (чоловіки) 17.00 Т/с «Таємниця старого мосту» 17.50 Фестиваль пісні в Коблево 18.10 Спецпроект «Леонід Кравчук. 80 років з Україною». 2 ч. 18.50 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк. Новорічний випуск 21.00 Підсумки дня 21.25 «Разом співаємо, друзі мої». Концертна програма М.Грицкана 22.55 Трійка, Кено, Максима

06.00 Д/ф «Серпень 1991. Неголовні герої» 06.30, 23.20 Загадки Всесвіту 07.30 Тварини крупним планом 08.30 Діти Гітлера 09.20, 18.30 Шукачі 10.00 Х/ф «Людина дощу» 11.40 У пошуках пригод 12.30 Таємниці вермахту 13.30 Україна: забута історія 14.30 У пошуках істини 19.30 Фантастичні історії 20.30 Д/ф «Тиснути на ГАЗ» 21.30 Сучасні дива 22.30 Невідома Африка 01.20 The Ukrainians

05.20 Світ зірок 06.05 Іноземна кухня 06.50, 13.20, 20.00 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30, 15.10 Справа смаку 12.20, 16.00 Модний вирок 17.00, 23.30 Жіноча форма 18.00 Олексій Гуськов. Безмежне кохання 19.00, 22.35 Дивовижний дизайн 21.40 Таємниці шеф-кухаря 00.35 Глянець 01.15 Колір Ночі

03.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Скарби Агри. Серія 2»

14.00 Т/с «Дикий ангел» (I)

11.15, 03.50 Х/ф «Одіссея капіта-

15.40 Х/ф «Злочин моди» (I)

на Блада» (I)

17.15, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I)

13.45, 19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 12» 17.15 Х/ф «Джек Хантер: прокляття гробниці Ехнатона» (I)

18.10 «Розсміши коміка» 19.00 «Велика різниця» 21.00 «Розсміши коміка»

19.00 «Свідок»

21.50 «Велика різниця»

23.10 Х/ф «Приманки - 2: друге

22.50 Х/ф «Жандарм і жандар-

23.50 Т/с «Кримінальна поліція « 01.45 Т/с «Дорога на острів пасхи»

10.50 Т/с «Всі жінки - відьми» (I)

10.20 «Богатирі»

19.20 «Говорить Україна» Водолія

заповітом»

07.00 Т/с «Усе включено»

02.00 «Нічне життя»

та» (I)

Французька дочка»

23.00 Таємний код зламано. Епоха

06.25 Ти не повіриш! 08.35, 10.15, 16.10 Т/с «Шлюб за

06.00 «Ранок Росії» 10.05, 16.10, 01.10 Новини культури 10.25 «Не життя, а свято» 11.10 «Про найголовніше» 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 12.25, 15.10, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.40, 04.25 Х/ф «Заметіль» 14.10 Т/с «Господиня моєї долі» 15.25, 03.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.25, 03.10 «Ті, з ким я... Сергій Урусевський» 16.55, 18.20 Х/ф «Салямі» 19.05 «Прямий ефір» 20.00 Т/с «Вона не могла інакше» 23.30 Романови. Царська справа. «Під покровом кремлівських орлів» 00.25 «Сергій Рахманінов. Концерт з ноти «RЕ» 01.35 Х/ф «Шукайте жінку»

савельєва» (I) 12.50 «Нехай говорять.

Сьогодні

06.00 «Будь в курсі!» 07.00 «Таке спортивне життя» 07.30 «Щоденник для батьків» 08.00 Історії з майбутнього 09.00 Літаки II-ї світової війни 10.00 Вячеслав Бутусов 11.15 Х/ф «Нафтовий принц» 13.00 Дикі зірки 14.00 «Ронін. з Дмитром Видріним» 14.45 Життя на краю землі 15.55, 16.55, 18.55 «Погода» 16.00 Захоплююча зоологія 17.00 «Алло, лікарю!» 18.00 «Соціальний статус» 18.30 Історії з майбутнього 19.00 В гостях у Дмитра Гордона 20.00 Літаки II-ї світової війни 21.15 Мадонна. Це гра 22.15 Як вижити на Алясці 23.15 Захоплююча зоологія 00.15 Х/ф «Перші 9 1/2 тижнів» (III) 01.35 Х/ф «Солодкий трепет» (III) 03.15 Амурні мелодії (III) 04.00 «Мистецькі історії.Вечір низьких частот»

07.30 «Мультфільми» (I)

09.10, 13.50, 17.00 Т/с «Слід» (I)

06.00, 08.00, 11.00, 17.00

04.05, 07.10 «Доброго ранку»

тет

07.55 Х/ф «Повернення резиден-

08.00 Т/с «Подружжя» (I)

04.00, 07.00, 10.00 Новини

нтв-світ

06.00 Телепузики 06.25 Малята-твійнята 07.15 М/с «Школа монстрів» (I) 07.40 Мультик з Лунтіком 08.40 М/с «Русалонька» (I) 09.35 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 10.00 М/ф «Різдво для всіх собак» (I) 11.45, 02.25 Х/ф «Чарівна лампа Аладдіна» (I) 13.15 Х/ф «Червона шапочка» (I) 14.25 Єралаш 15.00 Королева балу 19.00 Моду народу 20.00 Віталька 21.00 6 кадрів 22.25 Х/ф «Великий Стен» (II) 00.30 Х/ф «Усі в захваті від Мері» 03.35 БарДак (III) 04.00 З ночі до ранку

07.10 Т/с «Адвокат» (I)

18.00 Т/с «Сашко» (I)

22.00 «Вiкна-Новини»

к1 06.30 «TOP SHOP»

14.15, 23.10 Х/ф «Янгол про-

20.00 «Україна має талант!-5»

нтн 06.35 Х/ф «Інспектор ДАІ» (I)

16.00 ! Великі мрійники. Архімед

18.00 «Вікна-Новини»

03.10 Т/с «Джоуї»

07.00, 09.00, 19.00, 03.15 Події

12.40 Х/ф «Дідусь у подарунок» (I)

16.00 «Все буде добре!»

зустрічною» (II)

орт Україна

05.25 Факти 05.50 Світанок 06.55 «Літєйний». Детективний телесеріал 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.05 Т/с «Карадай» 11.55 Анекдоти по-українськи 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.05 «Прокурорська перевірка». Детективний телесеріал 15.05, 20.05 Х/ф «Шеф-2» 16.55 «Літєйний». Детективний телесеріал 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 21.55 «Прокурорська перевірка». Детективний телесеріал 00.05 «Викуп». (II) 02.15 Т/с «Тринадцятий» 03.45 «Знаки». (II)

06.00 Остаточний вердикт

10.55, 00.55 Х/ф «Спортлото-82»

летів» (I)

01.45 Х/ф «Одружуся з першою

05.00 «Телемагазин»

03.05 Х/ф «12 стільців». 1 с.

09.55 «Зіркове життя. Війна за

00.55 Т/с «Не плач за мною, арген-

00.40 Захоплива історія людства у

Повернення»

про зірок»

23.00 Х/ф «Замерзла в Майамі»

моря: На дивних берегах»

16.25 Т/с «Земський лікар.

08.15, 18.15 «Неймовірна правда

19.55 Т/с «Вороніни»

20.00 Френч Стюарт у комедії «Сам

14.30 «Сімейний суд»

імені»

17.55 Х/ф «Ще одна історія про

17.10 на «1+1». Зворушлива мело-

11.05 Д/с «Слідство вели... з

06.25 «Все буде добре!»

11.40 Т/с «Смугасте щастя»

«Один вдома - 3» (I)

07.10, 20.25 Т/с «І все-таки я

05.45 «Чужі помилки. Дівчина без

09.00 Х/ф «Меверік»

моря - 3: На краю Землі»

06.20, 19.00 Т/с «Поки станиця

стб

ictv

метки» (I)

зваблення» (III) 00.50 Т/с «Тіло як доказ - 2» (II)

00.30 Х/ф «Жандарм та інопланетяни» (I)

02.20 Т/с «Слідство веде да вінчі» (I)

«ЕРА» 00.30 Сміх з доставкою додому ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки дня 01.35 Спецпроект «Леонід Кравчук. 80 років з Україною» 02.55 Як це? 03.10 Хто в домі хазяїн? 03.35 Як Ваше здоров’я? 04.30 Служба розшуку дітей 04.35 М/с «Сандокан» 05.50 Служба розшуку дітей

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.15 Т/с «На златом ґанку сиділи» 11.35, 14.15 Т/с «Жарт за жартом» 12.25 Т/с «Застиглі депеші» 15.15 Х/ф «Вечірній лабіринт» 16.35 Т/с «Опудало» 19.05 Х/ф «Балтійське небо» 22.20 Х/ф «Застиглі депеші» 00.10 Т/с «Дні ангела» 03.25 Х/ф «Маріанна» 04.35 Кіноляпи

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00, 19.00 Т/с «Дільниця» (I) 09.00 «Маски-шоу» 10.00 «33 квадратних метри» 11.00 Т/с «План б» (I) 21.00 «Облом UA. Новий сезон» 21.30 Х/ф «Люди честі» (II) 00.00 Х/ф «Основний інстинкт» (III) 02.15 Х/ф «Вінчання зі смертю» (I) 03.30 Х/ф «Із життя Остапа Вишні» (I)

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Пером і шпагою» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Шахраї» 11.00 Х/ф «Шляхтич Завальня» 13.00, 18.00 Т/с «Дорога моя людина» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ковбої» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Нью-Йорк» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 02.00 Х/ф «Нікчемна»

TV1000 Kino 05.00 «Три дні з недоумком» комедія 07.00 «Той ще Карлосон!» комедія 09.00 «Про що ще розмовляють чоловіки» комедія 11.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона. 20 століття починається. Серія 1» 12.45 Х/ф «Піп» 15.00 «Рижик у Задзеркаллі» фентезі/ пригоди 17.10 Х/ф «Темний світ» 19.00 Х/ф «Злочин і покарання» 21.10 Х/ф «Довге щасливе життя» 23.00 «All Inclusive, або Все враховано» комедію 01.00 «Ой, мороз, мороз!» комедія

16.55 «Архіви історії» 17.30 Х/ф «Гуляка»

Футбол 07.00, 13.00, 18.00 Новини 07.15 Чемпіонат Іспанії. «Райо Вальєкано» - «Вільярреал» 09.05 Чемпіонат Італії. «Наполі» «Сампдорія» 10.55, 18.15 Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. «Барселона» - «Хетафе». 1-й матч 12.45 «АПЛ. Клуби». «Халл Сіті» 13.15 «Bundesliga Special». Дуель: «Баварія» - «Боруссія» (Дор.) 13.45 Чемпіонат Іспанії. «Осасуна» «Еспаньол» 15.35 Чемпіонат Іспанії. «Реал Сосьєдад» - «Атлетік» 17.30, 21.55 «Світ англійської прем’єр-ліги» 20.05 Чемпіонат Іспанії. «Реал» «Сельта» 22.25 Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. «Реал» - «Осасуна». 1-й матч. Пряма трансляція 00.30 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 01.30 Чемпіонат Італії. «Удінезе» «Верона» 03.20 Чемпіонат Італії. «Мілан» - «Аталанта» 05.10 Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. «Реал» - «Осасуна». 1-й матч

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 13.15, 15.55, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 08.45, 12.00, 13.05 «Бабусяантикризис» 06.40, 08.30 «Заміський будинок» 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город» 07.40, 12.30, 19.15, 05.10 «Здоровье» 08.00, 16.50 «Погода» 08.50, 19.35 Х/ф «Приключения молодого Индианы Джонса» 10.30 «Магія природи» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для

21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Всегда готовы!» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити» 04.35 «Акваскоп» 04.55 «Кінопроектор»

ТРК «Київ» 06.00, 09.35, 11.15, 13.55, 17.40 «Мультляндія» 07.10 «Київ музика» 08.00 «Ювелірні шедеври» 10.15 «Повнота радості життя» 13.15 «Клуб гумору» 15.00, 20.00 Т/с «Шляхи індії» 16.00 «Святковий концерт «Класика жанру» 18.00, 02.05 «Святковий концерт «З Новим Роком!» 21.00, 23.00, 01.40 «Столичні телевізійні новини» 21.25, 00.15 Х/ф «Крижаний врожай» 23.25 «Клуб гумору» №12 04.00 «Громадська приймальня»


програма телепередач

п’ятниця Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер

новий канал

1+1

05.35, 04.20 Т/с «Катерина. Інше

07.45 Х/ф «У гості до Робінсонів» (I)

життя»

09.25 Х/ф «Принцеса на Різдво» (I)

06.15, 19.00 Т/с «Поки станиця

05.00 Співай, якщо зможеш 09.05 Х/ф «Брудні танці-2» 10.55 Т/с «Смугасте щастя»

удома - 4» (I)

07.05, 20.25 Т/с «І все-таки я

13.00 «Вечірній квартал. Найкраще»

кохаю...» 11.05 Д/с «Слідство вели... з

17.10 на «1+1». Зворушлива мело-

Леонідом Каневським»

17.15 Х/ф «Бізнес заради любові» 19.10 Т/с «Вороніни»

драма «Асі» (I)

12.50 «Судові справи»

23.00 Х/ф «Одружуся з першою

19.30 «ТСН»

14.30 «Сімейний суд» 15.25 «Давай одружимося в Україні»

20.00 «Вечірній Київ - 2013»

зустрічною» (II)

22.00 Сергій Безруков і Леонід

16.25 Т/с «Земський лікар. Повернення»

00.50 Т/с «Не плач за мною, арген-

Ярмольник у комедії

20.00 «Подробиці»

тино» (II)

«Реальна казка» (II)

23.20 Х/ф «Ніч самотнього пугача» 01.10 Х/ф «Красунчик Алфі, або Чого

00.10 Захоплива історія людства у

01.40 Служба розшуку дітей

драмі «Біблія» (II)

хочуть чоловіки» (II) 02.50 Х/ф «12 стільців». 2 с.

02.00 «Вечірній квартал. Найкраще»

04.10 М/с «Маша і Ведмідь»

05.15 «Телемагазин»

стб

трк Україна

01.45 Х/ф «Громове серце» (II) 03.40 Т/с «Джоуї»

нтн

04.35 Нічний ефір

06.00 Срібний апельсин

06.05 Х/ф «Вийти заміж за капітана» (I) 07.30 Х/ф «Кінець операції «Резидент» (I) 10.00 «Богатирі» 11.15, 04.15 Х/ф «Труффальдіно з Бергамо» (I) 13.35 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 2» 15.25 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 12» 17.15 Х/ф «Джек Хантер: небесна зірка» (I) 19.00 «Свідок» 19.30 Х/ф «Дружба особливого призначення» 21.15 Х/ф «Тіні минулого» 23.00 Х/ф «Таємниця ордену» (II) 00.45 Т/с «Тіло як доказ - 2» (II) 02.30 Т/с «Слідство веде да вінчі» (I) 04.05 М/ф «Різдвяна фантазія»

УТ-1

МЕГА

К2

05.50 «Чужі помилки. Помста за

06.00 Остаточний вердикт 07.00, 09.00, 19.00, 03.25 Події

сина» 06.35, 18.15 «Неймовірна правда про зірок» 08.05 Х/ф «Подарунок долі» (I)

07.10 Т/с «Адвокат» (I) 08.00 Т/с «Подружжя» (I) 09.10, 13.50, 17.00 Т/с «Слід» (I) 10.00, 21.00 Т/с «Кордон слідчого савельєва» (I) 12.50 «Нехай говорять. Бої без правил»

18.00 «Вiкна-Новини»

16.00 ! Великі мрійники. Дивовижні світи

20.00 «Україна має талант!-5» 22.00 «Вiкна-Новини» 22.20 «Україна має талант!-5» 02.10 Х/ф «Ширлі-Мирлі» (I)

Ціолковського 19.20 «Говорить Україна» 23.00 Таємний код зламано. Їжа 23.50 Т/с «Кримінальна поліція « 01.45 Х/ф «Гаттака» (II) 03.45 «Нехай говорять» 04.35 «Говорить Україна»

06.00, 07.20, 08.50, 09.15, 10.55, 12.10, 15.05, 23.00 Погода 06.05, 23.05 Х/ф «Вусатий нянь» 07.30 Сміх з доставкою додому ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 Підсумки дня 09.20 Т/с «Таємниця старого мосту» (I) 10.05 Т/с «Монтекрісто» (I) 11.05 Українська пісня 11.45 Музичні привітання 12.15 Х/ф «Війна і мир». 4 с. (I) 15.10 Біатлон.Кубок світу. Індивідуальна гонка (жінки) 17.00 Т/с «Таємниця старого мосту» 17.50 Музичні привітання 18.25 Фестиваль гумору «Умора» 21.00 Підсумки дня 21.25 Фольк-music. Новорічний 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі

«ЕРА» 00.30 Сміх з доставкою додому ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки дня 01.35 Фольк-music. Новорічний 02.50 Як це? 03.10 Світло 03.35 Як Ваше здоров’я? 04.30 Служба розшуку дітей 04.35 М/с «Сандокан» 05.50 Служба розшуку дітей

ictv

11.10 Френч Стюарт у комедії «Сам

спить»

06.00 Д/ф «Нарком СМЕРШу. Падіння» 06.30, 23.30 Загадки Всесвіту 07.30, 12.30 Тварини крупним планом 08.30 Таємниці вермахту 09.30, 18.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30, 15.30 У пошуках пригод 13.30 Діти Гітлера 14.30, 21.30 Сучасні дива 16.30, 19.30 Фантастичні історії 17.30 У пошуках істини 20.30 Д/ф «Серпень 1991. Неголовні герої» 22.30 Невідома Африка 00.30 Покер 01.20 Недолугі нотатки

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 09.05 Т/с «Місто майстрів» 10.35 Т/с «Жарт за жартом» 11.55, 22.30 Т/с «Застиглі депеші» 13.40 Х/ф «Жарт за жартом» 14.45 Т/с «Острів скарбів» 16.15 Х/ф «Відпустка у вересні» 18.50 Х/ф «Війна під дахами» 20.50 Х/ф «Таємна прогулянка» 00.20 Т/с «Балтійське небо» 03.10 Х/ф «Офіціант з золотою тацею» 04.35 Кіноляпи

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00, 19.00 Т/с «Дільниця» (I) 09.00 «Маски-шоу» 10.00 «33 квадратних метри» 11.00 Т/с «Тіні минулого» (I) 23.00 Х/ф «Акула юрського періоду» (II) 00.35 Х/ф «Вантажівка» (III) 02.10 Х/ф «Камінна душа» (I)

05.20 Світ зірок 06.05 Іноземна кухня 06.50, 13.20, 20.00 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30, 15.10 Справа смаку 12.20, 16.00 Модний вирок 17.00, 23.30 Жіноча форма 18.00 Мачо не плачуть 18.20 Анатомія голосу. Джамала 18.55, 22.35 Дивовижний дизайн 21.40 Таємниці шеф-кухаря 00.30 Глянець 01.15 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Пером і шпагою» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Шахраї» 11.00 Х/ф «Нікчемна» 13.00, 18.00 Т/с «Дорога моя людина» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ковбої» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Нью-Йорк» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 02.00 Х/ф «Стукач»

TV1000 Kino 05.00 «Спартакіада. Локальне потепління» комедія 07.00 «Ой, мороз, мороз!» комедія 09.00 «Вправи на прекрасне» комедія 11.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона. 20 століття починається. Серія 2» 13.00 «В очікуванні дива» комедія 15.00 «Той ще Карлосон!» комедія 16.30 «Висоцький. Дякую, що живий» біопік 19.00 «All Inclusive, або Все враховано» комедію 21.00 «Самогубці» комедія 23.00 «Дід Мороз завжди дзвонить... тричі!» комедія

10 січня

орт Україна

05.25 Служба розшуку дітей 05.30 Факти 05.55 Світанок 07.00 «Літєйний». Детективний телесеріал 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.05 Т/с «Карадай» 11.55 Анекдоти по-українськи 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.05 «Прокурорська перевірка». Детективний телесеріал 15.05, 20.05 Х/ф «Шеф-2» 16.50 «Літєйний». Детективний телесеріал 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 21.55 «Прокурорська перевірка». Детективний телесеріал 00.05 «Межа темряви». (II) 02.05 Т/с «Тринадцятий» 02.50 «Викуп». (II) 04.45 Про-Ziкаве. ua

к1

04.00, 07.00, 10.00 Новини

заповітом» 10.30, 16.10 Т/с «Шлюб за заповітом. Повернення сандри» 16.00 Вечірні новини 17.55 «Давай одружимося!»

01.00 Х/ф «Жити» 03.10 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона. 20 століття починається. Серія 1»

царицы Елены»

Футбол

19.15 Х/ф «Леди Л»

07.30 «Мультфільми» (I) 10.50 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 14.00 Т/с «Дикий ангел» (I) 15.40 Х/ф «Відьми-близнючки» (I) 17.15 Т/с «Моя прекрасна няня» (I) 18.10 «Розсміши коміка» 19.00 «Велика різниця» 20.00 «КВК-2013» 22.10 «Розсміши коміка» 23.00 Х/ф «Жандарм на відпочинку» (I) 00.50 Х/ф «Жандарм і жандарметки» (I) 02.25 «Нічне життя»

07.00, 13.00, 18.00 Новини 07.15 Чемпіонат Італії. «Лаціо» «Інтер» 09.10 Чемпіонат Італії. «Ювентус» «Рома» 11.05, 19.40 Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. «Реал» - «Осасуна». 1-й матч 13.15 «Світ англійської прем’єр-ліги» 13.45 Чемпіонат Італії. «Фіорентина» - «Ліворно» 15.35 Чемпіонат Італії. «Наполі» «Сампдорія» 17.30 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 18.10 «Bundesliga Special» 18.40 Чемпіонат Італії. Preview 19.10 Чемпіонат Іспанії. Preview 21.25 Чемпіонат Англії. Preview 21.55 Чемпіонат Іспанії. «Гранада» «Вальядолід». Пряма трансляція 23.55 Чемпіонат Італії. «Мілан» - «Аталанта» 01.40 Чемпіонат Іспанії. «Гранада» «Вальядолід» 03.25 Чемпіонат Італії. «Удінезе» «Верона» 05.10 Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. «Валенсія» - «Атлетіко». 1-й матч

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 13.15, 15.55, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 08.45, 12.00, 13.05 «Бабусяантикризис» 06.40, 08.30 «Заміський будинок» 06.50, 08.35 «Сад, город» 07.40, 12.30 «Здоровье» 08.00 «Погода» 08.50 Х/ф «Приключения молодого Индианы Джонса» 10.30 «Магія природи» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини»

06.00, 08.00, 11.00, 17.00 Сьогодні 06.25 Їхні вдачі 07.00 Т/с «Усе включено» 08.25 Х/ф «Попелюшка» 10.00 Т/с «Кримінальне відео» 11.25 Суд присяжних 12.25 Т/с «Брат за брата» 16.05 «Російські сенсації»

19.00 «Час» 19.30 «Поле чудес» 20.35 Т/с «Легенди про круга»

17.25 «Прокурорська перевірка» 18.35 «З пісні слів не викинеш!»

22.20 Х/ф «Артистка з Грибова»

19.40 Т/с «Шеф-2»

00.55 Х/ф «Добряги»

23.20 Т/с «Дюжина правосуддя»

02.15 Х/ф «Маленький гігант вели-

01.10 «Судовий детектив»

кого сексу»

тет

06.30 «TOP SHOP»

нтв-світ

04.05, 07.10 «Доброго ранку» 08.30, 10.10 Т/с «Шлюб за

13

06.00 Телепузики 06.25 Малята-твійнята 07.15 М/с «Школа монстрів» (I) 07.40 Мультик з Лунтіком 08.40 М/с «Русалонька» (I) 09.35 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 10.00 М/ф «Дванадцять місяців» (I) 11.55, 02.50 Х/ф «Там, на невідомих стежках» (I) 13.10 Х/ф «Білосніжка» (I) 14.20 Єралаш 15.10 Моду народу 19.00 Ікона стилю 20.15 Віталька 21.00 6 кадрів 22.25 Х/ф «Стиляги» (II) 01.10 Х/ф «Великий Стен» (II) 04.00 З ночі до ранку 16.25 «Кіноклуб «Покров «Сокровища 17.30 Х/ф «Всегда готовы!» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Кое-что из губернской жизни» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити» 04.35 «Акваскоп»

02.20 Т/с «Полювання на генія»

тоніс 06.00 В гостях у Дмитра Гордона 07.00 «Таке спортивне життя» 07.30 «Кумири» 08.00 Історії з майбутнього 09.00 Літаки II-ї світової війни 10.00 Такі знайомі мелодії 11.15 Мадонна. Це гра 12.40 Дикі зірки 13.50 «Щоденник для батьків» 14.30 Як вижити на Алясці 15.45 Історії з майбутнього 16.25 Захоплююча зоологія 17.00 «Алло, лікарю!» 17.50 «Алло, адвокате!» 18.30 Д/ф «Перша сумська: дзвінок у майбутнє» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона 20.10 Літаки II-ї світової війни 22.20 Капітальний ремонт Землі 23.30 «Вихідний, після опівночі» 00.15 Х/ф «Інша жінка» (III) 01.40 Х/ф «Убивчий стриптиз» (III) 03.10 Амурні мелодії (III) 03.35 «Мистецькі історії. Музика небес» 05.00 «Цивілізація Incognita»

ртр - планета 06.00 «Ранок Росії» 09.55 «Вся Росія» 10.05, 16.10, 01.10 Новини культури 10.25 «Не життя, а свято» 11.15 «Про найголовніше» 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 12.15 Щоденник Сочі 2014 12.25, 15.10, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.40, 04.25 Х/ф «Заметіль» 14.10 Т/с «Господиня моєї долі» 15.25, 03.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.25, 03.10 «Ті, з ким я... Сергій Урусевський» 16.55, 18.20 Х/ф «Салямі» 19.05 «Прямий ефір» 20.00 Т/с «Вона не могла інакше» 23.30 Романови. Царська справа. «Вперед - до великої імперії» 00.30 «Біла студія». Тимур Бекмамбетов 01.35 Х/ф «Шукайте жінку»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.50 Х/ф 10.15 Д/ф 11.05 Телешанс 11.10 Х/ф 13.05 Д/с 13.45 Х/ф 15.15 М/ф для дітей 16.40 Телешанс 16.45 Х/ф 18.30 Д/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Пульс влади 21.00 Телешанс 21.05 Денс-рулетка: Redшоу 21.50 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.10 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 Невідома Україна. Нариси нашої історії». Ф.4 «Звідки взялися українці?» 09.45 Т/с «Серцю не накажеш» 10.30 «А у нас кіно знімали...». Х/ф «Максим Перепелиця» 10.56 «До речі...» 11.00 «Класна робота» 11.30 ІІ обласний фестиваль національних культур 13.15 Х/ф «Максимко» 14.30 «Тема дня» 15.00 «Захисник Вітчизни - рятувальник» 15.30 Мультфільм 16.00 ПТН 16.30 «Разом» 17.00 «Тема дня» 17.20 Мультфільм 17.30 «Зустріч для вас». В. Савельєв 18.00 «Право і обов’язок» 18.26 «Урок... для батьків» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Культурний простір» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 «Новорічна музична скринька» 21.45 «Виконавча влада: щоденні будні» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Уроки історії». Підпільники 23.30 «Культура - 21» 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 «Біля Диканьки у Пронях» 01.05 «Новорічна музична скринька» 01.20 Концерт муніципального духового оркестру 02.40 «Нічна мозаїка». (ЗА) 05.20 «Концерт класичної музики»

05.00 «Школа виживання»

Мисливство та Рибальство

ТРК «Київ»

04.00 Трофеї. 04.30 Прикладна іхтіологія. 05.00 Слідопит. 05.30 У світі риболовлі. 05.55 Планета мисливця. 06.25 Сезон полювання. 06.55 Карпфішинг. 07.25 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 07.50 Школа нахлиста Ніка Харта. 08.20 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 08.50 На мисливській стежці. 09.20 Моточовни. 09.50 Смачна риболовля. 10.40 Поради професіоналів. 10.55 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 11.25 Збройові будинки Європи. 11.55 Полювання з луком. 12.25 Полювання з Баком Макнілі. 12.45 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 13.10 Нахлист. 13.40 Збройовий клуб. 14.10 Сезон полювання. 14.40 Особливості полювання на Русі. 14.55 Мисливські традиції й етика. 15.10 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 15.40 У світі риболовлі. 16.05 Рибальські подорожі. 17.00 Полювання з луком. 17.30 Полювання без зброї. 18.00 Стрілецький спорт. 18.15 Плaнета рибалки. 18.45 Поради професіоналів. 19.00 Слідопит. 19.30 Морське підводне полювання. 20.00 На мисливській стежці. 20.30 Сезон полювання. 21.00 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.25 Карпфішинг. 21.55 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 22.25 Рибальський гід. 22.55 Риболовля на каяку із Джимом Семмонсом. 23.20 Я та мій собака. 23.50 Полювання без зброї. 00.20 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 00.50 Школа нахлиста Ніка Харта. 01.20 Моточовни. 01.50 Рибальські подорожі. 02.45 Нахлист. 03.15 Майстер-клас. 03.30 Збройовий клуб.

06.00, 09.35, 11.15, 14.05, 18.00 «Мультляндія» 07.10 «Київ музика» 08.00 «Ювелірні шедеври» 10.15 «Повнота радості життя» 13.15 «Клуб гумору» №12 15.00, 20.00 Т/с «Шляхи індії» 16.00 «Святковий концерт «З Новим Роком!» 18.20, 02.05 «Святковий концерт «Легенди ВІА 70-80-х» 21.00, 23.00, 01.40, 03.35 «Столичні телевізійні новини» 21.25, 00.15 Х/ф «Дружина поштою» (II) 23.25 «Клуб гумору» 04.00 «Громадська приймальня»

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.20 Х/ф «Повернення» 09.45 Д/ф «Арль. Спадщина Рима і батьківщина Вінсента Ван Гога» 10.05 Д/ф «Тетяна Лаврова. Я - чайка... Не те. Я акторка» 10.45 Листи з провінції. Грайворон. (Білгородська область) 11.10 Д/ф «Океанія - вогненне кільце» 12.05 Валерія Ланська 12.50 Д/ф «Самуїл Маршак. Звичайний геній» 13.40 Новини культури 13.50 Х/ф «Чекайте листів» 15.25 «Алмазна лихоманка» 15.55 «Квиток у Великий» 16.35 Х/ф «Полярне сяйво - небесний вогонь» 17.30 Новини культури 17.45 «Трагедія в стилі барокко» 18.30 «Зізнання в любові» 20.15 Лінія життя. Олександр Голобородько 21.10 Новини культури 21.30 Х/ф «Знедолені» 23.40 М/ф «Викрутаси», «Конфлікт» 23.55 «Трагедія в стилі барокко» 00.40 Д/ф «Блакитні куполи Самарканда»


14

програма телепередач субота Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 11 січня

інтер 05.00 Т/с «Поки станиця спить» 05.45 Т/с «І все-таки я кохаю...» 08.40 «Школа доктора Комаровського» 09.15 М/ф «Як приручити дракона» 11.15, 02.05 Т/с «Приватне піонерське» 13.55 Х/ф «Весілля за обміном» 15.50 «Ювілейний концерт Софії Ротару» 18.00, 20.25 Т/с «Фурцева. Легенда про катерину» 20.00 «Подробиці» 00.25 Х/ф «Зайцев, запалюй!» 04.05 М/с «Маша і Ведмідь» 04.15 Х/ф «Ніч самотнього пугача»

стб 05.40 Х/ф «Дідусь у подарунок» (I)

новий канал

1+1 06.00 Х/ф «Принцеса на Різдво» (I) 07.00 Квартирна лотерея «Хто там?» 08.00 Бонні Соммервіль у комедії «У пошуках Санта-Лапуса» (I) 10.00 Мультфільм «Енгрі бердс» (I) 10.05, 05.15 Мультфільм 10.45, 19.30 «ТСН» 11.20 «Світське життя» 12.40 «Чотири весілля» 13.50 Сергій Проханов і Людмила Шагалова у комедії «Вусатий нянь» (I) 15.30 Мультфільм «Маша і ведмідь» 16.25 «Вечірній Київ - 2013» 18.30 «Розсміши коміка - 4» 20.00 Єлизавета Боярська і Ален Делон у комедії «З новим роком, мами!» (I) 21.50 Дмитро Мар’янов і Олеся Судзиловська у комедії «Доросла дочка, або Тест на...» (II) 23.55 Х/ф «Чорна книга» (II) 02.25 Джон Траволта в драмі Браяна Де Пальми «Керрі» (II) 04.00 «Чотири весілля - 1» 05.00 «Телемагазин»

трк Україна 07.00, 19.00, 02.45 Події

07.05 «Караоке на Майдані»

07.10, 08.10 Т/с «Інтерни» (I)

07.55 «Їмо вдома»

10.00 Один за сто годин

ictv

06.00 Співай, якщо зможеш

05.00 Факти

09.40 Ревізор. Спеціальний випуск

05.25 Світанок

11.25 М/ф «Астерікс і вікінги»

06.50 Замочені

13.05 М/ф «Астерікс і Обелікс:

07.55 Легкі гроші 08.30 Розіграш

Велика бійка» 14.50 М/ф «Астерікс проти Цезаря» 16.15 М/ф «Астеріикс у Британії» 18.00 М/ф «Воруши ластами-2» 19.55 Х/ф «Лови хвилю» 21.45 М/ф «Ронал-варвар» (II)

14.30 Х/ф «Ця жінка до мене» (I)

10.05 «Україна має талант!-5»

16.30, 19.20 Т/с «Анжеліка» (I) 21.20 Х/ф «Як же бути серцю» (I)

18.00 Х/ф «Одружити мільйонера»

23.20 Х/ф «Як же бути серцю 2» (I)

21.35 Х/ф «Домробітниця» (I)

01.10 Х/ф «Принцеса спецій» (I)

03.05 Нічний ефір

поліція» (II) 06.35 Срібний апельсин

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 Т/с 09.00 Пульс влади 09.20 Х/ф 10.50 Д/с 11.15 Денс-рулетка: Red-шоу 11.55 Телешанс 12.05 Х/ф 13.40 Д/с 14.30 М/ф для дітей 15.55 Вітаємо Вас! 16.15 Телешанс 16.40 Т/с 18.05 Х/ф 19.35 Телешанс 19.45 День за днем 20.30 Телешанс 20.35 Спати пора 20.45 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.20 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.02 Молитва за Україну 07.04 ПТН 07.35 Новини. Кременчук 07.50 «Ранок на «Лтаві». Дайджест 08.45 «Діти» 09.00 «Зустріч для вас». В. Савельєв 09.26 Концерт солістки Національної філармонії Ярослави Кривошеєвої та ансамблю Збройних Сил України 11.00 Дитяча година зі студією «Разом» 12.00 «Літературні читання». Поема «Гагілей» 12.20 Х/ф «Попелюшка» 13.40 «Доля писати» 14.00 «Культура - 21». Німецька хвиля 14.30 «Україна. Полтавщина. Світ: вікно в Америку» 15.00 «Культурний простір» 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщино, співай!» 16.45 Мультфільм )ДА) 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «Телетижневик» 20.00 «Уроки історії». Підпільники 20.30 «Вектори духовності» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 «Дороги Гоголя» 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 «Своїй я долі дякую за все». Творчий вечір Заслуженої артистки України В. Колісник 02.00 «Нічна мозаїка». (ЗА) 03.50 Концерт «Вікторія» 05.10 «Нічна мозаїка». (ЗА)

Мисливство та Рибальство 04.00 Прикладна іхтіологія. 04.30 Полювання з Леонідом Костюковим. 05.05 Влучний постріл. 05.30 Риболовля на каяку із Джимом Семмонсом. 05.55 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 06.25 Кльове місце. 06.55 Тропа рибалки. 07.25 Особливості полювання на Русі. 07.55 Зброя для ПОЛЮВАННЯ. 08.25 Карпфішинг. 08.55 Рибальські подорожі. 09.50 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 10.15 Фотополювання. 10.45 Влучний постріл. 11.10 Рибалка-експерт. 11.40 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 12.10 Збройові будинки Європи. 12.40 Полювання з луком. 13.10 Школа нахлиста Ніка Харта. 13.45 Підводне полювання. 14.15 Щоденник рибальських пригод. 14.40 Сезон полювання. 15.10 Морське підводне полювання. 15.40 Прикладна іхтіологія. 16.10 Полювання з Леонідом Костюковим. 16.40 Мисливські традиції та етика. 16.55 Влучний постріл. 17.20 Рибальський гід. 17.50 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 18.15 Фотополювання. 18.45 Від нашого шефа. 19.00 Влучний постріл. 19.25 На мисливській стежці. 19.55 Рибальські подорожі. 20.50 Рибалка-експерт. 21.20 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 21.50 Збройові будинки Європи. 22.20 Полювання з луком. 22.50 Полювання з Леонідом Костюковим. 23.20 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 23.45 Щоденник рибальських пригод. 00.10 Карпфішинг. 00.40 Полювання з Баком Макнілі. 01.05 Мисливські собаки. 01.35 Особливості полювання на Русі. 02.05 Зброя для ПОЛЮВАННЯ. 02.35 Школа нахлиста Ніка Харта. 03.05 Рибальські подорожі Норвегією. 03.30 На мисливській стежці.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Х/ф «Чекайте листів» 09.40 Велика родина. Максим Нікулін 10.35 «Малиновий дзвін» 11.00 М/ф «Золота антилопа», «Кицькін дім», «Здійснення бажань» 12.30 Д/ф «Пінгвіни з Фолклендських островів» 13.25 Пишайся, град Петров! Павловський палац 13.55 Концерт академічного народного хору ім.Г.Верьовки 15.05 Д/ф «Морські цигани Мьянми» 16.00 «Романтика романсу» 16.55 Д/ф «Планета Папанова» 17.35 Х/ф «Дайте книгу скарг» 19.00 Брильянтовий ювілей королеви Єлизавети 20.40 Д/ф «Між минулим і майбутнім» 21.20 Балет «Пікова дама» 22.35 Х/ф «Воротар» 23.45 Д/ф «Лукас Кранах Старший» 23.55 Легенди світового кіно. Анук Еме 00.25 «Звичайний концерт»

19.50 Х/ф «Морський патруль-2»

тино» (II)

21.55 «Мисливець за головами» 00.00 «Після заходу сонця»

03.30 Служба розшуку дітей

01.50 «Робін Гуд - принц злодіїв»

03.35 Т/с «Джоуї»

04.05 «Межа темряви». (II)

к1

04.00, 08.00, 10.00 Новини 04.10 «Генії та лиходії» 04.45 Х/ф «Сім старих та одна дівчина» 06.05 «Грай, гармонь улюблена!» 06.40 «Смішарики. Нові пригоди» 06.55 «Розумниці й розумники» 07.40 «Слово пастиря» 08.15 «Смак» 08.55 «Семен Фарада. «Уно моменто!» 10.15 «Ідеальний ремонт» 11.10 Х/ф «Людина з бульвару Капуцинів» 13.00 «Льодовиковий період» 16.00 Вечірні новини 16.15 «Угадай мелодію» 16.50 Х/ф «Француз» 19.00 «Час» 19.20 «Хвилина слави. Шлях на Олімп!» 20.40 «Сьогодні ввечері» 22.20 Х/ф «Старий Новий рік» 00.50 Х/ф «Страховий агент» 02.00 Х/ф «Коли розходиться туман»

тет

00.45 Х/ф «Таємниця ордену» (II)

01.50 Х/ф «Без їхньої згоди» (I)

02.10 Х/ф «Кіборг» (II)

03.15 «Нічне життя»

06.00 Телепузики 06.25 Малята-твійнята 07.15 М/с «Школа монстрів» (I) 07.40 Мультик з Лунтіком 08.40 М/с «Русалонька» (I) 09.35 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 10.00 М/ф «Снігова королева» (I) 11.45, 02.10 Х/ф «Після дощику в четвер» (I) 13.15 Х/ф «Кіт у чоботях» (I) 14.40 Єралаш 15.00 Х/ф «Санта Клаус» (I) 16.55 Х/ф «Санта Клаус 2» (I) 19.00 Х/ф «Санта Клаус 3» (I) 20.45 6 кадрів 21.45 Смішніше, ніж кролики 22.25 Х/ф «Ніхто не знає про секс - 2» 00.20 Х/ф «Ніхто не знає про секс» (III) 03.30 БарДак (III) 03.55 З ночі до ранку

УТ-1

МЕГА

К2

06.00, 08.00, 08.55, 09.00, 18.20,

06.00 У пошуках істини

23.00 Погода

08.00 Top Gear

06.25, 03.35 Х/ф «Викрадення «Савої» (I) 07.55 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 12»

06.30 «TOP SHOP» 07.30 «Мультфільми» (I) 09.00 М/с «Казки Ганса Крістіана Андерсена» (I)

тарів - 2»

10.20 М/ф «Барбі: Різдвяна історія» (I)

11.30 «Речовий доказ». Несуни. Ціна ризику 12.00 «Головний свідок» 14.00 Х/ф «Кидали у грі» (I) 15.35 Х/ф «Дружба особливого призначення» 17.15 Х/ф «Тіні минулого»

03.05, 05.50 Т/с «Кримінальна

01.50 Х/ф «Людина нізвідки» (I)

11.00 Х/ф «Морський патруль»

з Костянтином Стогнієм

02.40 Т/с «Не плач за мною, арген-

19.00 Т/с «Таємниці слідства 23.20 Х/ф «Покровські ворота» (I)

10.30 Так$і

19.00 Надзвичайні новини. Підсумки

00.40 Х/ф «Громове серце» (II)

12.50 «Випадковий свідок» 16.05 Х/ф «Діамантова рука» (I)

10.00 Дача

23.35 Вже котрий день

нтн

11.00 Т/с «Догори ногами» (I)

09.50 «ВусоЛапоХвіст»

08.55 Зірка YouTube

18.45 Факти. Вечір

09.40 Т/с «Вулиці розбитих ліх09.00 «Все буде смачно!»

орт Україна

10» (I) 22.40 Х/ф «Міцний захист» (II)

12.10 Х/ф «Чіта Гьорлз» (I) 13.50 Х/ф «Відьми-близнючки» (I) 15.25 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 17.10 Т/с «Моя прекрасна няня» (I) 19.10 «Розсміши коміка» 20.00 «Вечірній квартал» 21.40 Т/с «Надприродне» (II) 00.05 Х/ф «Більше, ніж друг» (II)

НАЦІОНАЛЬНИЙ

15.30 Код да Вінчі: Ключ до розгадки

09.10 Православний вісник

17.30 Д/ф «Замах на Гітлера»

09.35 Моменти життя

19.30 Д/ф «Старший син Сталіна»

10.35 Х/ф «Жорстокий романс» (I)

20.30 Д/ф «Василь Сталін»

05.20, 00.50 Світ зірок 06.05, 14.00, 17.50 Мультфільми (I) 08.30, 15.00 Справа смаку 09.30, 21.40 Х/ф 11.00 Таємниці шеф-кухаря 12.20, 16.00 Модний вирок 13.10, 17.00 Жіноча форма 19.50 Музична премія «YUNA-2013» 23.10 Веселі чоловіки 23.40 F-Стиль 00.05 Д/с «Секрети долі» 01.40 Колір Ночі

00.30 Війна всередині нас

RTVI

02.10 Містична Україна

06.00 Х/ф «Снігова королева» 07.30 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Мультфільми 10.00, 01.30 Х/ф «Повість про молодят» 11.30 «Живе слово» 12.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 13.00, 00.30 «Арт-навігатор» 13.30 «Російський акцент» з В.Ленським «Особисті цінності» 14.00 «Здивуй мене» 15.30 Х/ф «Ловкач і Хіппоза» 17.00 «Луна тижня» 17.30 «Американський лікнеп» «Американські письменники» 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф «Далекодалече з М. Кожуховим» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Німеччина за тиждень» 20.00 «Ізраїль за тиждень» 21.00, 03.00 Х/ф «Плачу вперед!» 23.00 «Російський акцент» «Теорія великого збору» 01.00 «Міські легенди»

06.05 Х/ф «Живе такий хлопець» 08.05 Сміх з доставкою додому 08.30 Панянка та кулінар ПЕРШИЙ

13.00 К.Новікова, В.Данилець та В.Моїсенко запрошують 13.40 Біатлон. Кубок світу. Індивідуальна гонка (чоловіки)

09.50, 21.30 Людство: наша історія 12.30 Невідома Африка

15.10 Баскетбол. Чемпіонат України.

Enter-фiльм

Суперліга

05.45 Радянські мультфільми

16.40 Театральні сезони

10.00 Х/ф «Ослина шкіра»

17.30 В гостях у Д.Гордона 18.35 Золотий гусак 19.00 Новий рік на Першому 20.55 Мегалот

11.30 Х/ф «Жарт за жартом» 12.40 Х/ф «Загибель імперії» 22.45 Х/ф «Убік від війни»

21.00 Підсумки дня

00.25 Х/ф «Анничка»

21.25 Українська пісня

01.55 Х/ф «Кілька днів з життя

22.05 Музичні привітання

І.І.Обломова»

22.50 Суперлото, Трійка, Кено

04.10 Кіноляпи

«ЕРА» 23.05 Гранд-шоу М.Поплавського у Кремлі ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ.

2+2 06.00 Мультфільми (I)

НІЧНИЙ КАНАЛ

07.00 Т/с «Дільниця» (I)

01.20 Підсумки дня

11.00 Т/с «По гарячих слідах» (I)

01.35 Хіт-парад «Національна двад-

19.00 Х/ф «Темне місто» (I)

цятка» (із сурдоперекладом)

21.00 «Королі рингу». Всесвітня серія

02.45 «Нащадки» з Н.Рибчинською та К.Гнатенком 03.35 Як Ваше здоров’я?

боксу (WSB). Algeria Desert Hawks Українські Отамани

04.25 Книга.ua

00.00 «Королі рингу»

04.45 Світло

01.00 Х/ф «Схованка» (II)

05.10 Караоке для дорослих

02.25 Х/ф «Кому вгору, кому вниз» (I)

TV1000 Kino 05.00 Х/ф «Одного разу зі мною» 06.30 «Дід Мороз завжди дзвонить... тричі!» комедія 08.30 Х/ф «Темний світ» 10.30 Х/ф «Шерлок Холмс і доктор Ватсон: Король шантажу» 11.45 Х/ф «Шерлок Холмс і доктор Ватсон: Смертельна сутичка» 13.00 Х/ф «Шерлок Холмс і доктор

нтв-світ 06.00, 08.00, 11.00, 17.00 Сьогодні 06.25 Їхні вдачі 07.00 Т/с «Усе включено» 08.25 Російська начинка 08.55 «Кулінарний двобій» 09.55 Квартирне питання 11.25 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 12.05 Головна дорога 12.35 Т/с «Брат за брата» 16.10 «Наші» з Левом Новоженовим» 17.25 Д/ф «Сочі. Напередодні» 18.30 «Давай миритися!» Новорічне музичне шоу 19.45 Т/с «Шеф-2» 23.25 Т/с «Дюжина правосуддя» 01.15 «Судовий детектив» 02.25 Т/с «Полювання на генія»

тоніс

ртр - планета

06.00 Х/ф «Христофор Колумб. Відкриття» 07.35 «Будь в курсі!» 08.00 Дикі зірки 08.25, 18.55 «Погода» 09.00 638 способів вбити Фіделя Кастро 10.00 «Світські хроніки» 10.55 Х/ф «Сусідка» 13.50 За сім морів 14.30 Капітальний ремонт Землі 15.50 В пошуках легенди: чорний леопард 16.50 «Ронін. з Дмитром Видріним» 17.35 «Цивілізація Incognita» 17.45 «Алло, адвокате!» 18.30 Історії з майбутнього 19.00 Слідами морських боїв 20.00 Хижаки глибин 21.15 Х/ф «Зрада» (II) 23.20 Д/с Психологія поведінки тварин 00.00 «Вихідний, після опівночі» 00.50 Х/ф «Венеціанський каприз» 02.15 Амурні мелодії (III)

06.00, 09.00, 12.00, 18.00 Вісті 06.10, 09.10, 12.20 Місцевий час. Вісті-Москва 06.20 Х/ф «Великогабаритні» 07.45 Мультфільм 07.55 «Планета собак» 08.25 «Суботник» 09.20 «Кабачок країни Рад» 10.05 «Городок». Дайджест 10.30, 03.45 Х/ф «Небезпечний вік» 12.25 «Чесний детектив» 12.55 «Пішки...» Москва британська 13.20 «Леонід Гайдай... та кілька слів про «діаманти» 14.00 Ювілейний концерт Андрія Дементьєва 15.10 Х/ф «Відкрийте, це я!» 18.25 «Новорічний парад зірок» 19.55 Новорічний Блакитний вогник 23.05 Х/ф «Помилки любові» 00.40 Х/ф «Подзвони в мої двері»

Ватсон: Полювання на тигра» 14.15 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Собака Баскервилів» 17.15 Х/ф «Небесний суд» 19.00 «Ялинки 2» комедія 21.00 Х/ф «Іронія долі. Продовження» 23.00 «Тариф Новорічний» комедія (от 18 лет) 01.00 Х/ф «Єдина» 03.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона. 20 століття починається. Серія 2»

нії» 08.30, 09.10, 10.05 «Ексклюзив для родини» 09.00 «Погода» 09.05 «Заміський будинок» 10.40 М/ф «Царевна-лягушка» 11.30, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.30 «Бабуся-антикризис» 12.35 М/ф «Серый волк энд Красная шапочка» 15.55 «Кіноклуб «Покров»Мальчики» 16.25 М/ф «Снежная королева» 17.50 Х/ф «Леди Л» 19.35 Х/ф «Кое-что из губернской жизни» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Партия в шахматы» 00.50 «Телечат» 01.50 Х/ф «Сердца четырех» 03.30 «Маю честь запросити» 04.15 «Три кольори часу» 04.45 «Кінопроектор» 05.00 «Школа виживання»

Футбол 07.00, 12.50 Новини 07.10 Чемпіонат Італії. Preview 07.40 Чемпіонат Англії. Preview 08.10 Чемпіонат Іспанії. Preview 08.40 Кубок Іспанії. 1/8 фіналу. «Барселона» - «Хетафе». 1-й матч 10.30 «Світ англійської прем’єр-ліги» 11.00 Чемпіонат Іспанії. «Гранада» «Вальядолід» 13.00 «Bundesliga Special» 13.30, 04.40 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 14.00 Чемпіонат Англії. «Халл Сіті» «Челсі». Пряма трансляція 16.40 Чемпіонат Англії. «Тоттенгем» «Крістал Пелас». Пряма трансляція. У перерві - Новини 18.55 Чемпіонат Іспанії. «Сельта» «Валенсія». Пряма трансляція 20.55 Чемпіонат Іспанії. «Атлетіко» «Барселона». Пряма трансляція 22.55 Чемпіонат Іспанії. «Ельче» «Севілья». Пряма трансляція 01.00 Чемпіонат Італії. «Ліворно» «Парма» 02.50 Чемпіонат Англії. «Евертон» «Норвіч» 05.10 Чемпіонат Іспанії. «Атлетик» «Альмерія»

Київська Русь 06.00, 07.00, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 09.45 «Для маленької компа-

ТРК «Київ» 06.00, 08.00, 12.10 «Мультляндія» 07.10 «Київ музика» 09.25 «Школа Ромашкіно» 10.00, 04.10 «Якісне життя» 10.30, 04.35 «Зроблено у Києві» 11.00 «Нова адреса» 12.45 «Повнота радості життя» 13.45 «Час відповідей» 16.40 «Спортивний боулінг» 16.55 «Гранд-шоу М.Поплавського «Приречений на любов» 18.45, 23.10 «Клуб гумору» 19.25, 00.35 Х/ф «Її ідеальний чоловік» (II) 21.00, 00.10, 02.05 «Столичні телевізійні новини» 21.25, 02.30 Х/ф «Брудні принади» (II) 05.00 «Громадська приймальня»


програма телепередач

неділя Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.45 М/ф «Як приручити дракона» 07.20 «Ювілейний концерт Софії Ротару» 09.45 «Невідкладна допомога з доктором Комаровським» 10.20 «Орел і Решка. Назад у СРСР» 11.15 «Зимова кухня» 12.15 Т/с «Огіркове кохання» 16.00 Х/ф «Операція «Ы» і інші пригоди Шурика» 18.00, 20.25 Т/с «Фурцева. Легенда про катерину» 20.00, 02.30 «Подробиці» 00.30 Х/ф «Сніжне кохання, або Сон у зимову ніч» 02.55 Х/ф «Зайцев, запалюй!» 04.25 М/ф «Казка про царя Салтана» 05.15 М/с «Маша і Ведмідь»

стб

06.10 Врятувати Різдво у комедії «Санта-Лапус - 2: СантаЛапусики» (I) 07.50 Маріччин кінозал. Мультфільм 08.25, 19.30 «ТСН» 09.00 Лотерея «Лото-забава» 10.00 «Смакуємо» - «Светлана Лобода» 10.40 Мультфільм «Маша і ведмідь» (I) 11.30 Олеся Железняк і Кирило Сафонов у комедії «Чудо» (I) 20.00 на «1+1». Катерина Гусєва та Іван Дорн у комедії «Дванадцять місяців» (I) 22.00 «Світське життя» 23.05 Концерт «Сопрано» 01.05 Аргумент кіно представляє : культову драму Еміра Кустуріци «Пiдпiлля» (II) 03.55 Сергій Проханов і Людмила Шагалова у комедії «Вусатий нянь» (I) 05.10 «Телемагазин» 05.40 «Смакуємо» - «Светлана Лобода»

трк Україна

05.30 Х/ф «Вогонь, вода й... мідні труби» (I) 06.50 «Їмо вдома» 07.50 «Україна має талант!-5» 09.00 «Все буде смачно!»

06.50, 19.00, 04.00 Події 07.10 Х/ф «Як же бути серцю» (I)

15.25 Х/ф «Одружити мільйоне-

14.30, 19.20 Т/с «Анжеліка» (I) 21.00, 22.00 Т/с «Інтерни» (I) 23.00 Comedy Woman

19.55 Х/ф «Тариф на кохання» (I) 23.35 Х/ф «Самотнім надається гуртожиток» (I) 01.10 Х/ф «Салон краси» (I)

06.15, 04.35 Х/ф «Закоханий за власним бажанням» (I) 10» (I) 11.30 «Легенди карного розшуку». Особливий відділ НКВС 12.00 «Агенти впливу» 12.55 «Випадковий свідок»

ра» (I)

00.00 Comedy Club

04.00, 08.00, 10.00 Новини

06.00, 08.00, 11.00, 17.00 Сьогодні

06.10 Світанок

04.10 «Генії та лиходії»

06.25 Їхні вдачі

07.00 Замочені

04.35 Х/ф «Дорога»

08.00 Дача

06.15 «Армійський магазин»

08.35 Мульт особистості 09.00 Дивитись усім! 09.55 Зірка YouTube 11.00 Козирне життя 11.30 Мульт особистості

вбивцю - 9» (II) 02.10 Х/ф «Міцний захист» (II) 04.00 М/ф «Повернення блудного папуги»

поліція» (II)

22.30 «П’ятий вимір». (II) 00.35 «Беовульф». (II) 04.15 «Фелісіті. Історія юної американки». (II)

09.40 «Мультфільми» (I) 10.15 Х/ф «Чіта Гьорлз» (I) 12.00 Х/ф «Сніжний день» (I)

17.45 «Вечірній квартал» 19.15 Х/ф «Привид» (II) 21.40 Т/с «Надприродне» (II) 00.05 Х/ф «Без їхньої згоди» (I)

21.40 Чемпіонат Італії. «Сассуоло» -

00.50 «Телечат»

«Мілан». Пряма трансляція

01.50 Х/ф «Подкидыш»

TV1000 Kino

«Наполі»

23.05 «Дружина» 00.30 Сміх з доставкою додому ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки дня 01.35 Д/ф «Маланка» 02.00 Д/ф «Щедрик... Перпетууммобіле» 02.25 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк. Новорічний випуск 04.20 Театральні сезони 05.05 Караоке для дорослих

К2 05.20, 00.55 Світ зірок 06.05, 17.50 Мультфільми (I) 08.30, 14.50 Справа смаку 09.30, 21.40 Х/ф 11.00 Таємниці шеф-кухаря 12.25, 16.00 Модний вирок 13.25 F-Стиль 14.00, 17.00 Жіноча форма 19.40 Пісня року 23.10 Веселі чоловіки 00.05 Д/ф «Секрети долі» 01.40 Колір Ночі

Футбол 07.00, 13.00 Новини 07.15 Чемпіонат Англії. «Ман. Юнайтед» - «Суонсі» 09.05 «АПЛ. Клуби». «Сандерленд» 09.20 Чемпіонат Італії. «Болонья» «Лаціо» 11.10 Чемпіонат Англії. «Халл Сіті» «Челсі» 13.10 «АПЛ. Клуби». «Халл Сіті» 13.25 Чемпіонат Італії. «Торіно» -

15.25 Чемпіонат Англії. «Ньюкасл» «Ман. Сіті». Пряма трансляція 18.05 Чемпіонат Англії. «Стоук Сіті» «Ліверпуль». Пряма трансляція 20.05 «Англійський акцент» 21.10 «Bundesliga Special»

23.40 Чемпіонат Італії. «Кальярі» «Ювентус»

23.40 «Фредді Мерк’юрі. Великий

06.00, 07.05, 05.30 «Повернення

тоніс

ртр - планета

19.15 Х/ф «Партия в шахматы» 21.05 «На сон грядущим»

03.00 «Під знаком Нобеля»

04.45 «Рождественские истории» 05.00 «Школа виживання»

ТРК «Київ» 06.00, 08.00, 10.10 «Мультляндія»

09.35 «Нова адреса»

нії»

12.55 «Блага звістка з Р.Реннером»

08.30, 09.10, 10.05 «Ексклюзив для

16.25 «Гранд-шоу М.Поплавського у Кремлі»

09.05, 10.40 «Заміський будинок»

18.20, 23.50 Х/ф «Месник» (II)

10.45 М/ф «Винни-Пух»

19.55, 01.20 «Концерт Л.Успенської

11.30, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.30 «Бабуся-антикризис» 12.35 М/ф «Крокодил Гена» 13.00 Новогодний киноконцерт 15.55 «Кіноклуб «Покров «София Киевская» 16.30 М/ф «Ну, погоди!»

06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 День за днем 09.00 Х/ф 10.30 Телешанс 10.35 Д/с 10.50 Х/ф 12.20 Телешанс 12.25 Х/ф 13.40 М/ф для дітей 14.55 Х/ф 15.40 Х/ф 17.45 Не занапасти свою безсмертну душу 18.00 Телешанс 18.05 Т/с 19.30 Х/ф 20.40 Спати пора 20.50 Телешанс 21.15 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.35 Телешанс

07.00 Гімн України 07.02 Молитва за Україну 07.04 ПТН 07.35 «Відблиск» 07.50 «Заграй гітаро, пісню волі» 08.20 «Обереги». Троянда кольору блакиті 08.45 «Народна служба порятунку 101» 09.00 «До чистих джерел» 09.26 «Вектори духовності» 09.40 «Струни душ людських» 10.00 «Ранок на «Лтаві». Дайджест 10.52 «З музичної скриньки «Лтави» 11.00 «Культурний простір» 12.00 «Красуня Полтави - 2013» 14.30 Мультфільм 14.45 «Бути християнином» 15.00 Дитяча година зі студією «Разом» 16.00 «Ти - молодий» 16.30 Д/ф «Крила свободи» 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 «Тест на майбутнє» 20.00 «Маленька модель великої держави» 20.30 «З музичної скриньки «Лтави» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 «Телетижневик» 21.30 «Вогонь любові, вогонь добра» 22.00 «Моя любове откровенна». Музичні вечори 23.00 «Полтавськими шляхами І. Нечуй - Левицького» 23.25 «Маріманія» 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 «Козацька звитяга» 00.30 «Обереги». Солоне тісто 01.00 «Олег Марцинківський запрошує...» 02.45 «Нічна мозаїка». (ЗА) 05.25 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

09.00 «Школа Ромашкіно»

09.00 «Погода»

Визит

Лтава

07.10, 14.20 «Київ музика»

родини»

05.45 Х/ф «Помилки любові» 07.20 «Сам собі режисер» 08.00 «Сміхопанорама» 08.25 «Ранкова пошта» 09.00, 12.00, 18.00 Вісті 09.10 Місцевий час. Вісті-Москва. Тиждень у місті 09.45 «У світі тварин» 10.10 Росія - любов моя! «Вірування та обряди нанайцев» 10.40 Мультфільм 10.50 Х/ф «Ніхто не замінить тебе» 12.20 Місцевий час. Вісті-Москва 12.25 «Мосфільм». 90 кроків» 13.00 «Більше, ніж любов» 13.40 «Острови». Владислав Виноградов 14.25 «Вокзал мрії» 15.10 Святковий концерт 16.35, 04.00 «Сміятися дозволяється» 18.25 Х/ф «Три богатирі» 20.10 Х/ф «Князівна з хрущовки» 23.15 «Нова хвиля-2013. Краще» 00.55 Х/ф «Ніч закритих дверей»

свадьбу»

06.25 «День ангела» 06.40, 09.45 «Для маленької компа-

06.00 Х/ф «Сусідка» 07.35 Д/с Психологія поведінки тварин 08.00 Дикі зірки 08.30, 18.55 «Погода» 09.00 Слідами морських боїв 10.00 «Будь в курсі!» 10.40 «Щоденник для батьків» 12.30 Х/ф «Христофор Колумб» 14.50 За сім морів 15.50 Хижаки глибин 16.50 Джазовий концерт у Коктебелі 17.50 «Модні історії з Оксаною Новицькою» 18.30 Історії з майбутнього 19.00 Слідами морських боїв 20.00 «Цивілізація Incognita» 20.15 «Кумири» 20.40 «Світські хроніки» 21.05 Бред Пітт. Голлівудський красунчик 22.05 Х/ф «Привиди Гойї» (II) 00.15 Ювілейний концерт В. Гришка і Т. Гвердцителі «Єдина зіркова зустріч»

21.15 Х/ф «Дорога на греческую

кота Сметанкіна» 06.30 «Грани»

23.10 Т/с «Дюжина правосуддя»

02.05 Х/ф «Знову Новий!»

04.15 «Три кольори часу»

Київська Русь

19.30 Т/с «Шеф-2»

02.35 «Поле чудес»

«Осасуна»

05.10 Чемпіонат Італії. «Верона» -

17.25 «Уздовж по пам’яті».

01.00 «Судовий детектив»

03.30 «Маю честь запросити»

«Райо Вальєкано»

16.05 «Російські сенсації»

01.00 Х/ф «За сірниками»

01.30 Чемпіонат Іспанії. «Бетіс» 03.20 Чемпіонат Іспанії. «Хетафе» -

14.10 Х/ф «Знову Новий»

Новикова

21.45 Х/ф «Бажання»

17.10 Х/ф «Борсалино»

рія» (I)

12.15 Т/с «Глухар. Продовження»

19.20 «Повтори!» Пародійне шоу

«Фіорентина». Пряма трансляція

08.20 М/ф «Барбі: Різдвяна істо-

11.25 Своя гра

Ювілейний концерт О.

01.45 «Нічне життя»

07.30 «Мультфільми» (I)

10.25 Золотий пил

19.00 «Час»

06.00 Телепузики 06.25 Малята-твійнята 07.15 М/с «Школа монстрів» (I) 07.40 Мультик з Лунтіком 08.40 М/с «Русалонька» (I) 09.35 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 10.10 Х/ф «Санта Клаус» (I) 12.00 Х/ф «Санта Клаус 2» (I) 14.05 Х/ф «Санта Клаус 3» (I) 15.55 Х/ф «Поки ти спав» (I) 18.00 Що якщо? 19.00 Країна У 21.00 6 кадрів 22.00 РайЦентр 23.55 Х/ф «Стиляги» (II) 02.10 Х/ф «Ніхто не знає про секс - 2» 03.35 БарДак (III) 04.00 З ночі до ранку

06.00, 13.00 «Ізраїль за тиждень» 07.00 Мультфільми 08.00 Х/ф «Чоловіки є чоловіки» 09.30, 17.00, 22.30 «Американський лікнеп» «Американські письменники» 10.00 Х/ф «Великі та маленькі» 12.00, 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф «Далеко-далече з М. Кожуховим» 14.00 Х/ф «Плачу вперед!» 16.00, 00.30 Мультфільми 16.30, 01.00 «Міські легенди» 17.30 «Російський акцент» «Теорія великого збору» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Луна тижня» 20.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 21.00, 01.30 «Здивуй мене» 23.00 «Російський акцент» з В.Ленським «Особисті цінності» 03.00 Х/ф «Золоте озеро»

«ЕРА»

16.30 «Кубок професіоналів»

тет

06.00 Код да Вінчі: Ключ до розгадки 08.00 Top Gear 09.50, 21.30 Людство: наша історія 12.30 Невідома Африка 14.30 Невідома Південна Америка 15.30 У пошуках пригод 18.30 Д/ф «Теорія безсмертя» 20.30 Д/ф «Ртуть: смертельний друг» 00.30 Війна всередині нас 02.10 Містична Україна

06.00 Мультфільми (I) 07.00 «Маски-шоу» 10.00 Т/с «Мисливці за старовиною» 14.00 Х/ф «Конан-варвар» (I) 16.40, 23.00 Х/ф «На межі» (I) 19.00 Х/ф «Секретні матеріали. Хочу вірити» (II) 21.10 Х/ф «З Парижа з любов’ю» (II) 01.20 Х/ф «Тепловий удар» (II) 02.45 Х/ф «Карпатське золото» (I)

Фоменка»

артист»

06.00, 07.00, 08.50, 09.00, 15.15, 16.05, 17.25, 23.00 Погода 06.05 Світ православ’я 06.50 Панянка та кулінар 07.30 «Дружина» 08.50 Погода ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Шеф-кухар країни 09.55 Подорожуй світом з Ю.Акуніною 10.20 Музичні привітання 10.40 Крок до зірок 11.25 Караоке для дорослих 12.10 Біатлон. Кубок світу. Гонка переслідування (жінки) 13.05 Маю честь запросити 13.50 Золотий гусак 14.20 Біатлон. Кубок світу. Гонка переслідування (чоловіки) 15.15 В гостях у Д.Гордона 16.10 Концертна програма В.Моїсеєнка та В.Данильця 17.30 Концертна програма «Приречений на любов» 19.25 Фестиваль гумору «Умора» 21.00 Підсумки тижня 21.25 Політтеатр 21.45 Ювілейна програма В.Білоножка 2 ч. 22.55 Трійка, Кено, Максима

05.00 «Золота рибка в місті N» фентезі 07.00 «Ялинки 2» комедія 09.00 Х/ф «Іронія долі. Продовження» 11.10 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Скарби Агри» 14.30 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона. 20 століття починається» 17.30 «Зі мною ось що відбувається» комедія 19.00 Х/ф «Однокласники» 21.10 Х/ф «Жити» 23.20 Х/ф «Довге щасливе життя» 01.00 Х/ф «Злочин і покарання» 03.10 «Самогубці» комедія

10.15 «Сімейне щастя Петра

02.25 «Обряд». (II)

RTVI

2+2

09.25 «Фазенда»

головами»18.45 Факти. Вечір

МЕГА

05.45 Радянські мультфільми 10.00 Х/ф «Старик Хотабич» 11.30 Х/ф «Жарт за жартом» 12.30 Х/ф «Убік від війни» 14.10 Х/ф «Загибель імперії» 00.15 Х/ф «Замах на ГОЕЛРО» 04.20 Кіноляпи

09.25 Дачна відповідь

08.35 «Доки всі вдома»

12.55 Т/с «Легенди про круга»

УТ-1

Enter-фiльм

08.10 «Непутні нотатки»

сонця»16.40 «Мисливець за

15.40 «КВК-2013»

22.50 Х/ф «Кіборг» (II)

08.55 «Диво техніки»

12.10 «Єралаш»

15.30 Т/с «Двоє зі скриньки» 19.00 Т/с «Павутиння - 7»

06.55 «Здоров’я»

11.20 «Весільний переполох»

19.50 «Острів». (II)

07.00 Т/с «Усе включено» 08.20 Їмо вдома!

злодіїв»14.55 «Після заходу

19.00 ПуТЬОва країна

нтв-світ

06.40 «Смішарики. Пін-код»

12.20 «Робін Гуд - принц

13.40 Т/с «Моя прекрасна няня» (I)

00.25 Т/с «Ncis: полювання на

02.40 Нічний ефір

05.50 Факти

13.05 Х/ф «Невловима четвірка» (I)

01.00 Т/с «Догори ногами» (I) 04.20, 06.05 Т/с «Кримінальна

орт Україна

06.30 «TOP SHOP»

07.45 Т/с «Таємниці слідства -

10.45 «Україна має талант!-5»

21.40 Х/ф «Залізничний романс»

06.05 М/ф «Жив собі пес»

15

ictv

к1

05.00 М/с «Ну, постривай!»

10.00 Таємниці зірок 10.50 Т/с «У ріки два береги» (I)

сенси»

05.20 Співай, якщо зможеш 07.45 Церква Христова 08.00 М/ф «Скубі-Ду на острові Мерців» 09.20 М/ф «Скубі-Ду і Примара чаклунки» 10.50 М/ф «Скубі-Ду! Під куполом цирку» 12.40 М/ф «Скубі-Ду» Відпочинок з Привидами» 13.00 М/ф «Скубі-Ду! Напад Фантозавра» 14.40 М/ф «Скубі-Ду! Моторошні ігри» 15.05 М/ф «Воруши ластами-2» 17.00 Х/ф «Лови хвилю» 18.50 Х/ф «Шпигун по сусідству» 21.00 Х/ф «Випадковий шпигун» (II) 22.45 Х/ф «Новорічний шлюб» 01.00 Т/с «Не плач за мною, аргентино» (II) 01.45 Служба розшуку дітей 01.50 Т/с «Джоуї»

нтн

09.00 Таємниці зірок

09.50 «Караоке на Майдані»

19.00 «Слідство ведуть екстра-

новий канал

1+1

12 січня

«Історія одного кохання» 21.25, 02.45 Х/ф «Обличчя французької національності» (II) 22.50 «Клуб гумору» 04.00 «Громадська приймальня»

Мисливство та Рибальство 04.00 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 04.25 Фотополювання. 04.55 Влучний постріл. 05.20 Збройові будинки Європи. 05.50 Майстер-клас. 06.05 Рибальські подорожі. 07.00 Полювання з луком. 07.35 Гірське полювання. 08.05 На ріці та озері. 08.30 Моточовни. 09.00 Риболовля з Дейвом Баремом. 09.25 Прикладна іхтіологія. 09.55 Полювання з Леонідом Костюковим. 10.25 Влучний постріл. 10.50 Сезон полювання. 11.20 Риболовля на каяку із Джимом Семмонсом. 11.50 Морське підводне полювання. 12.20 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 12.50 Мисливські традиції та етика. 13.05 На мисливській стежці. 13.35 Рибальські подорожі Норвегією. 14.00 Рибальські подорожі. 14.55 Майстер-клас. 15.10 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 15.40 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 16.05 Фотополювання. 16.35 Влучний постріл. 17.00 Рибалка-експерт. 17.30 Полювання з Леонідом Костюковим. 18.00 Трофеї. 18.30 Влучний постріл. 18.55 Кухня з Сержем Марковичем. 19.10 Кльове місце. 19.40 Річками Амазонії. 20.05 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 20.30 Сезон полювання. 21.00 Особливості полювання на Русі. 21.30 Фанати Ебро. 22.05 Рибальські подорожі. 22.55 Сезон полювання. 23.25 Риболовля на каяку із Джимом Семмонсом. 23.55 Морське підводне полювання. 00.25 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 00.55 Мисливські традиції та етика. 01.10 Мисливські собаки. 01.40 Школа нахлиста Ніка Харта. 02.15 Підводне полювання. 02.45 Щоденник рибальських пригод. 03.10 Особливості полювання на Русі. 03.45 Майстер-клас.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 «Звичайний концерт» 08.35 Х/ф «Воротар» 09.50 Лев Кулешов 10.20 Росі’, любов моя! «Чуваські свята» 10.45 М/ф «Горбоконик» 12.00 «Пішки...» Москва пішохідна 12.30 Брильянтовий ювілей королеви Єлизавети 14.10 «Заповіт Баженова» 15.00 Д/ф «Білий ведмідь» 16.00 «Контекст» 16.45 Х Міжнародний конкурс молодих дизайнерів «Російський силует» 17.25 «Мосфільм». 90 кроків» 17.40 Х/ф «Романс про закоханих» 19.55 Новий рік у компанії з Юрієм Башметом 22.20 Х/ф «Дайте книгу скарг» 23.45 М/ф «Кіт і клоун» 23.55 «Заповіт Баженова» 00.40 Д/ф «Теруель. Мавританська архітектура»


16

ßʲÑÒÜ ÆÈÒÒß

Попереду ще Старий Новий рік

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 1 (447) 2 січня 2014 року

➢ Комфортна самотність чи весела компанія? Як зустріти свято, коли такого вибору немає?

Самотній-вільний Новий рік Приблизно 2% жителів України з тих чи інших причин зустрічають Новий рік на самоті. Тим, хто звик до гучних сімейних святкувань, ситуацію не зрозуміти. Але і в самотньому святкуванні є свої «плюси».

Позитивний настрій

Ще більше «плюсів»

Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

— Ненавиджу всі ці сімейні свята, – говорить кременчужанка Наталія. – А особливо Новий рік. Діти подорослішали і мають власні родини в інших містах, з чоловіком не пощастило, у подруг – свої сімейні плани. А мене не радує навіть той факт, що Новий рік – це тривалі вихідні. Наталія – не єдина, хто не надто радіє Новому року. Чимало людей у новорічні свята відчувають загострене почуття самотності та жалю до себе. А дарма, адже на ситуацію можна поглянути зовсім інакше. Парадокс у тому, що ми самі піддаємося негативним емоціям, накручуємо себе. Всю ніч «катуємо» себе і думаємо, які ми самотні та нещасні. Під дією алкоголю психологічний стан тільки погіршується, і все завершується риданнями, дзвінками друзям зі словами: «Без мене святкуєте? Ну й нехай…». На ранок буде соромно і ще гірше на душі. Ту т п с и хо л о г и р а д я т ь : припиніть ставитися до зустрічі Нового року на самоті, як до кінця світу. Повірте, ви зовсім не самотні! У вас є і друзі, і рідні, і сусіди, і нескінченна кількість кор и с т у вач і в І н тер н е т у, і нарешті ті 2% людей, котрі такі ж, як і ви, і тільки чекають веселої компанії. А може вашої? Психологи радять поставитися до самотності як до тимчасового стану, в якому «плюсів» не менше, ніж «мінусів». Отже, про «плюси»…

Порада № 1. Насолоджуємося самотністю Щоб ця порада спрацювала, потрібно дуже любити себе. І щиро радіти компанії вродливої, розумної і веселої людини (тобто себе). Почніть приготування до Нового року заздалегідь. Придбайте собі подарунки. Напевне, хтось скаже, що нецікаво, коли сюрпризу немає. А ось і ні! Ви знаєте лише упаковку подарунка, про його ж начинку дізнаєтеся пізніше. Новий крем, нова книга, нові цукерки, новий сорт вина, нові рушники – і все це у поєднанні з Новим роком. Нехай вас захопить це суцільне «оновлення». Повірте,

Новий рік на самоті – не таке вже й нудне свято завжди можна знайти щось нове і незвичайне, що приємно здивує вас. Обов’язково влаштуйте собі невеликий ритуал – напишіть свої бажання на папірці, покладіть в порожню пляшку, закрийте пробкою, а пляшку заховайте на рік. Наступного Нового року у вас буде цікавий особистий привід для здивування. Зателефонуйте своїм друзям і знайомим, щоб привітати. Але зауважимо – привітати, а не скаржитися на життя. Адже так приємно сказати теплі слова близьким і почути такі ж у відповідь. Саме у цей момент ви відчуєте, що не самотні. Найголовніший «плюс» цього варіанту – ви належите тільки собі, можете зустрічати Новий рік в улюбленій піжамі, з’їсти усю смакоту і лягти спати, коли заманеться.

Порада № 2. Організовуємо вечірку Треба навчитися відрізнятися від інших. А якщо у вас є організаторські здібності, то це – не проблема. Вихід – тематична вечірка. На Новий рік тема може бути пов’язана з тваринним символом року, з погодою чи навіть з яскравими подіями у житті країни. Наприклад, що зараз актуально для України – революційний Новий рік. Чом би й ні? Якщо веселощів

– Коня! Коня! Полцарства за коня!!! – Жениться вам надобно, барин...

Звонок на радио «Шансон»: – Передайте, пожалуйста, для горячо любимых жены и тещи песню В. Высоцкого «Кони привередливые»!!!

навіть самому. Зробіть гарну зачіску, вдягніться якнайліпше і вперед! У Кременчуці більшість ресторанів і нічних клубів працюватимуть цілу ніч, а середня ціна такого задоволення становить 500-600 грн. Це непоганий спосіб познайомитися з новими людьми, поспілкуватися, потанцювати і смачно поїсти. До того ж, можете сміливо розраховувати на легкий флірт або нестримні веселощі!

Порада № 5. У компанії з народом хоч е т ь с я б а га то , с м і л и в о діставайте свій старий записник і починайте телефонувати тим, кого ви добре знали, але не знаходили часу подзвонити і поспілкуватися. Старі знайомі, колишні однокласники, далекі родичі! Новий рік легко перетвориться на вечір зустрічей і веселих спогадів. А щоб не витрачати час на приготування страв, висуньте друзям умову – кожен має принести щось їстівне. Повірте, стіл буде «ломитися», а вечірка не вдарить по вашому бюджету.

Порада № 3. Дременути у відпустку Тут все просто, звісно, якщо є зайва копійчина. Придбати туристичну путівку, відкрити візу і вперед – до теплої чи не дуже країни. Зараз майже всі туристичні фірми пропонують спеціальні новорічні тури. Особливо весело, якщо ви поїдете з групою!

Порада № 4. А в ресторані? В і з и т д о р ес тора н у ч и н і ч н о го к л убу – найпоширеніший спосіб позбавитися самотності у новорічну ніч. І не варто боятися йти туди

Багатьом уже до першої ночі набридне сидіти за святковим столом перед телевізором. Народ вийде на вулицю навіть у найлютіший мороз – це однозначно. А ви чого сидите? Одягайтеся тепліше і вирушайте прямо до міської ялинки. Там кременчужани і гості міста трохи напідпитку стрибатимуть під запальну музику і радітимуть Діду Морозу. Цілковитий новорічний хаос і святкова метушня – гарні умови для того, щоб не стояти в куточку. А якщо ви любите розіграші – сміливо одягайте маскарадний костюм. Повірте, ніхто не пройде спокійно повз вас й обов’язково щось запитає або просто привітає. У масці Коня ви будете справжньою «родзинкою» свята! Політ фантазії не обмежений. До речі, не варто чіплятися до незнайомих компаній, де вас не чекають. Створюйте свято самі, навколо себе, будьте головною дійовою особою, і тоді жодна самотність не лякатиме. Ще одне: відома прикмета «Як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш» часто-густо не підтверджується на практиці. Як і більшість подібних прик-

Порад психологів, як зустріти Новий рік на самоті весело, чимало. Якою з них ви скористаєтесь, справа особиста. «Панорама» ж вбачає у самотньому святкуванні ще кілька суттєвих «плюсів». Економія. Напередодні Нового року, коли люди з важкими сумками снують магазинами, ви маєте змогу не турбуватися з цього приводу – ви все встигнете та й грошей зайвих не витрачатимете. У перукарнях і салонах краси все розписано на місяць вперед, а вам не треба продумувати до дрібниць новорічне вбрання, зачіску і макіяж. Ви вільні виглядати так, щоб подобатися тільки собі, адже ви – н а й гол ов н і ш и й г і с т ь н а святкуванні Нового року. С м а к о т а . Ку л і н а р н і вишукані страви на Новий рік – тільки для вас і на ваш смак. Ви можете приготувати або купити тільки те, що любите, не витрачаючи сил, щоб догодити кожному гостю. До речі, після свята залишиться мінімум брудного посуду. Бадьорий ранок. 1 січня ви почуватиметесь краще за тих, хто перевершив можливу і неможливу норму алкоголю або надто довго гуляв у мороз. Першого січня ви – свіжі, як огірочок. Чимало людей вам заздритимуть. мет, вона лише ускладнює життя і псує настрій. Забудьте про прикмети! Подумайте про те, що це, можливо, останній самотній Новий рік у вашому житті. Можливо, такого шансу у вас вже більше не буде. Не упускайте момент. Щасливим можна бути сьогодні і зараз. Можливо, колись ви з ностальгією згадуватимете саме цей Новий рік я к та к и й , щ о н а й б і л ь ш е запам’ятався в житті. Щасливого святкування!

Бажаємо у рік Коня такого ж грайливого настрою, як у веселої конячки


Кременчуцька Панорама № 1 (447) 2 січня 2014 року

ßʲÑÒÜ ÆÈÒÒß

www.panorama.pl.ua

17

Здоров’я ➢ Панацеї від похмілля не існує, лікуватися доведеться комплексно Веселе новорічне застілля має свої негативні наслідки. Тож вважаємо не зайвим нагадати про способи боротьби з похміллям. Можливо, комусь стане у нагоді…

Справжня війна – завтра з бодуна

неньким не зловживайте – воно посилить спрагу і призведе до збільшення дози спиртного. • Не налягайте на солодке. Цукор швидко потрапляє у кровообіг, швидко з нього виводиться та прискорює всмоктування алкоголю, тож тістечка та морозиво – іншим разом. • Не слухайте порад випити аспірин перед випивкою. Він посилить дію алкоголю. • П ер ед с н о м в и п и й те якомога більше мінеральної води і напою з вітаміном С, наприклад, лимонного соку. • Не думайте, що шматочок вершкового масла, з’їдений перед бенкетом, уповільнить сп’яніння. Ефект якщо і буде, то дуже короткочасний. І ще одне варто пам’ятати. Існує думка, що пивне похмілля – міф. Так ось, це далеко не так! Не існує «легкого» алкоголю. Організму не важливо, який алкогольний напій ви вживали. Алкоголь, він і в Африці – алкоголь!

Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

Для початку нагадаємо, що похмілля по-науковому – це стан, який відчуває людина, котра напередодні вживала надмірну дозу алкоголю. Цей стан обумовлений токсичною дією самого алкоголю, а також продуктів його розпаду. Похмілля виникає після бенкетів з великою кількістю випивки. Похмілля – річ дуже неприємна: у людини болить голова, іноді виникає нудота, слабкість і посилене серцебиття, спостерігається сухість у роті та послаблення зору, жовтяниця і печінкові порушення. Людина не може працювати і почуває себе розбитою. Застерігаємо одразу – засобу, яким можна вилікувати похмілля в одну мить, просто немає. Не вірте рекламним роликам. Стан похмілля марно знімати пігулками із самого початку, тому що негативні прояви похмілля пов’язані з порушенням в усіх системах організму. Лікарі кажуть, що похмілля не можна розглядати як один симптом, тому що це – цілий комплекс симптомів, від кожного з яких є свій засіб. П е р ш о ю п р и п ох м і л л і страждає печінка. Саме вона відповідає за нейтралізацію токсинів, які потрапили в організм. Вода в організмі накопичується у тканинах, з’являються сильні набряки. Головний біль турбує горес вя т ку ва л ь н и ка в н асл і д о к спазмів судин, серцебиття –

Объявление: «Меняю белого коня на любого другой масти. Достали. Принц».

Швидка допомога

Мал. І. Ахметзянова через підвищену в’язкість крові та інтоксикацію. Нудота чи блювота у хворого на похмілля свідчить про те, що інтоксикація виявилася надто серйозною й організм н а м а га є т ь с я п о з б а в и т и с я продуктів, котрі його отруюють. Отже, що робити?

І для коней, і для людей

Овес – не просто зерно Головна страва року Коня овес – один із найкращих засобів від похмілля. Вважається, щ о о с н о в н и й м ех а н і з м лікувальної дії вівса зводиться до нормалізації вітамінного балансу і пом’якшення токсичної дії алкоголю. Зерно вівса містить вітаміни групи В, холін, магній, ферменти та інші речовини, які активізують окислювальновідновні процеси в організмі. А рецепт, у принципі, не складний. Склянка вівса або вівсяних пластівців заливається п’ятьма склянками води і вариться, доки не випарується половина води. Потім кашу треба процідити, додати таку ж кількість молока, 5 чайних ложок меду і доварити ще 5-6 хвилин. Вживається така страва в теплому вигляді 4-6 разів по півсклянки впродовж дня. Овес надзвичайно багатий речовинами, необхідними для очищення судин, підтримання нормального рівня холестерину і цукру в крові, для нормалізації ваги. Овес – це цинк, хром, вітаміни групи В і F. При депресіях, нервових розладах і для зміцнення нервів вівсянка дає розслаблюючий ефект. До речі, з давніх-давен при безсонні матраци набивали лушпинням вівса. Ще один факт. Вівсянка входить до рейтингу найкорисніших продуктів харчування і, до того ж, це один із небагатьох продуктів, які практично не мають протипоказань. Їжте вівсяну кашу хоч щодня. Головне – не переїдайте!

Профілактика ніколи не завадить Найкраща відповідь на запитання: «Як уникнути похмілля?» – не пити взагалі. Але цей спосіб майже не використовують українці. Отже, кілька порад перед початком новорічного бенкету. • Витримуйте паузи. Ефект від випитої дози можна відчути сповна хвилин через 20. Якщо «частити» з підняттям чарки, порції швидко «накладуться», і наслідки будуть непередбачуваними. • В якості закуски вживайте білкову їжу (риба, нежирне м’ясо) і складні вуглеводи (картопля, рис, макарони). Жирна їжа уповільнить всмоктування алкоголю у кров, але підвищить навантаження на печінку. Соло-

Якщо, попри ваші зусилля, зелений змій все-таки переміг, боріться! Передусім треба виспатися. Ніщо так не лікує людину, як повноцінний сон. Окрім цього, добре прийняти контрастний душ (тільки не до замерзання, щоб потім не лікуватися ще й від застуди). Найефективнішим засобом є вживання сорбентів – зви-

«

Найперший напій на похмілля – розсіл (краще з квашеної капусти). Розсіл містить велику кількість необхідних мікроелементів, які були втрачені після вживання спиртного: натрій, кальцій, калій, магній, марганець, фосфор. Народні рецепти

Лікуємо похмілля в домашніх умовах • Чай із м’ятою, мелісою або імбиром. Він дозволить організму швидше позбавитися токсинів. Подібний ефект є і в зеленого або ромашкового чаю, молока, кислого молока. • Спецкоктейль від похмілля. Приготувати його просто: треба змішати свіже яйце зі склянкою томатного соку, посолити і поперчити за смаком. Випити одним хилом. • Лимон. Це цілий комплекс вітамінів А, В, С та мікроелементів: калію, міді тощо. Треба вичавити сік із 4-5 лимонів, змішати його з цукром і розбавити водою. Але цей рецепт протипоказаний людям з виразкою шлунку та гастритом. Пам’ятаєте: вихід із похмілля в домашніх умовах можливий лише у тому випадку, якщо отруєння не надто серйозне. Якщо хворому не стає краще після застосування декількох методів зняття похмільного синдрому, обов’язково слід звернутися по медичну допомогу.

чайного активованого вугілля (вживається одноразово з розрахунку одна пігулка на кожні 10 кг ваги). Такі препарати здатні зв’язувати токсини, а отже, нейтралізувати їх дію у шлунково-кишковому тракті. Можна використовувати звичайний варений рис (без добавок і масла). Велика кількість рідини також здатна прискорити процес відновлення. Пийте звичайну або мінеральну воду. Тепер про їжу. Оскільки при алкогольному отруєнні з організму вимиваються солі калію, необхідно з’їсти те, що його містить. Наприклад, картоплю, курагу або квашену капусту. Але найкращого засобу, ніж розсіл, ще ніхто не вигадав. Розсіл – це практичне втілення народної мудрості в питаннях відновлення втрачених рухових функцій. З’їжте суп, а ще краще борщ, розсольник чи солянку. Підійдуть і гарячі бутерброди, яєчня, холодець з хроном і взагалі гострі страви. Також ефективне застосування ударних доз глюкози (якщо немає схильності до цукрового діабету) й аскорбінової кислоти. Джерелом глюкози може бути, наприклад, солодкий виноград.

Анекдот в тему

   Когда ты пьешь, умирают некоторые клетки твоего мозга. А те, которые остаются, на следующее утро устраивают поминки. Вот это и есть похмелье!    Самый значительный человек после Нового года тот, у кого все фотографии.    Выхожу как-то из ресторана, а мне какая-то сволочь на руку наступила.    Вид похмельного синдрома: «Голова не болит, но очень мешает».    Еще 50 грамм инвестиций, и я – недвижимость...    Депрессия – это затяжное похмелье после легкомысленно пропитого счастья!    Хуже всего после похмелья Колобку: у него все болит.    В продаже появилась новая минералка «Утреннее западло», которая открывается только штопором.


ÍÀÂÊÎËÎ

Променад

Кінозал «Нафтохімік» із 2 по 8 січня «Іван Царевич та Сірий вовк-2» (у 3D-форматі). Початок сеансів: 10.00; 18.00. Вартість квитків: 30-45 грн. « Х о б б і т : П ус т к а С м о га » (у 3D-форматі). Початок сеансів: 13.20; 21.30. Вартість квитків: 40-60 грн. «Ялинки-3». Початок сеансів: 11.40; 16.20; 19.40. Вартість квитків: 30-50 грн.

ПК «Нафтохімік» 5 січня Новорічний ранок «В гостях у ялинки». Вартість квитків: дитячий – 35 грн; дорослий – 10 грн.

Пл. Незалежності 6 січня Святкова розважальна програма «З Різдвом Христовим!». Початок: 14.00.

Міський палац культури із 24 грудня по 6 січня Головна новорічна казка міста «Новорічні пригоди Марійки, або Таємниця чарівного горіха Кракатук». Довідки за тел.: 3-61-05; 3-60-98; (097) 949-15-29.

Яскраве дозвілля

Кременчуцька Панорама № 1 (447) 2 січня 2014 року

www.panorama.pl.ua

«Школа юных поварят» Ресторан «Четыре сезона» приглашает детей в «Школу юных поварят». Уроки проходят в познавательной и игровой форме. Ребята научатся разбираться в том, что на самом деле полезно и вкусно. Кулинарная школа – это не только прекрасный способ проведения детского досуга, но и возможность развивать мелкую моторику у ребят.

5 января вместе с су-шефом ресторана детишки, как самые настоящие поварята, приготовят новое блюдо и узнают много нового и интересного. Родители непременно оценят мастерство своих ребятишек! Приходите 5 января в 15.00 и Вы весело проведете время вместе с детьми! Ресторан «Четыре сезона», г. Кременчуг, пер. Крупской, 2. Подробно по тел.: (067) 190-11-00.

Месяц испанской кухни Ку х н я Испании многообразна, в ней много мясных, рыбных блюд, широко используются морепродукты. Испания – это рай для любителей вина – разнообразные, качественные, насыщенные солнцем, с сильным вкусовым букетом вина Испании известны на весь мир! В холодный зимний месяц январь мы согреем Вас теплом и романтикой Испании! В ресторане «Пикассо» проходит месяц испанской кухни со специальным меню от шеф-повара и винной картой. Вы сможете насладиться испанской кухней, винами и ощутить себя на побережье океана. Забронировать столик Вы можете по телефонам: (0536) 79-26-61; (098) 043-26-73, или на сайте: http://www.europa.pl.ua.

Нехай у рік Коня удача посміхається вам широкою конячою посмішкою!

афіша

Ужин с рождественским гаданием Ресторан «Пикассо» приглашает всех на ужин с рождественскими предсказаниями! В этот вечер каждый сможет прикоснуться к чуду, узнать, что ждет его в 2014-м году. Вы познакомитесь со старинными обрядами, приметами и гаданиями, а также получите предсказание от ресторана «Пикассо»! Приглашаем Вас на ужин 7 января в 19.00 в ресторане «Пикассо», г. Кременчуг, ул. Ленина, 7. Забронировать столик можно по телефонам: (0536) 79-26-61, (098) 043-26-73, или на сайте: http://www.europa.pl.ua.

реклама Громадський тижневик

Відповіді на крос. № 52

КРЕМЕНЧУЦЬКА ПАНОРАМА

18

Виходить з червня 2005 року Засновник: ТОВ «ПАНОРАМА Кременчука» Виходить щочетверга Свідоцтво про реєстрацію: ПЛ №774-31 ПР від 26 грудня 2006 р. Головний редактор: Iнна Данилейко Т. 79-22-40 Верстка та дизайн: Валерій Старик Журналісти: Iрина Житня, Тетяна Пидорина Т. 79-22-43 Коректор: Аліна Сіренко Відділ реклами: т. 79-22-88 Відділ збуту: т. 79-22-57 Відділ маркетингу: т. 79-22-54 Адреса редакції: 39602, м. Кременчук, вул. 60-річчя Жовтня, 78-А т. 79-22-40 (приймальня) E-mail: kp-office@panorama. pl.ua www.panorama.pl.ua Передплатний iндекс 91732 Друк: ТОВ «АСМI» м. Полтава, вул. Міщенка, 2 Тел. (0532) 27-24-63 Замовлення № 7210 Підписано до друку: 30.12.2013 р. Обсяг д/а: 5 Наклад: 10000 прим. Відповідальність за зміст публікацій несуть їх автори, за зміст рекламних оголошень — рекламодавці. При передруці посилання на «Кременчуцьку Панораму» обов’язкове. Редакція не завжди поділяє точку зору автора. Рукописи не рецензуються і не повертаються. — на правах реклами Газета є членом Української асоціації видавців періодичної преси


Кременчуцька Панорама № 1 (447) 2 січня 2014 року

www.panorama.pl.ua

RELAX

19

Зірки прогнозують, що рік буде вдалим для працьовитих і щирих людей ➢

2014-й – год Коня! ОВЕН

Наступающий год для Овнов – время значительных перемен, новых свершений и даже открытий. В профессиональной деятельности появятся новые перспективы, работа станет престижнее. Из хороших профессионалов Овны перейдут в разряд умелых руководителей. Расширится круг друзей, а в своем кругу Овны станут профессиональными лидерами. У них появится возможность улучшить условия работы или проживания за счет реализации выгодного предложения. Поездки и перемещения будут связаны с работой. Отдохнуть получится не у всех, но год будет насыщен интересными знакомствами, встречами и переговорами. Не исключено получение крупных сумм и наследства. В личной жизни ожидается очень важное событие, которое укрепит социальный статус.

ТЕЛЕЦ Представители этого знака будут постепенно продвигаться по пути развития. Особенно заметно успехи Тельцов проявятся в общественной и профессиональной деятельности. Это благоприятный период для карьерного роста и получения новых должностей. Финансовая ситуация может выглядеть неустойчивой, но в течение года материальный аспект заметно улучшится. Этот год укажет на тех, кто действительно трудится, и каждому воздастся по заслугам. В окружении Тельцов могут появиться совершенно новые лица. Дружба, начатая в этот период, станет основой долговременных отношений. Год Лошади для Тельцов – благоприятный период для вступления в законный брак. У многих представителей знака возможно дальнее путешествие, которое поменяет представление о жизни.

БЛИЗНЕЦЫ В год Лошади Близнецы преуспеют в вопросах, касающихся документов, бумажных дел и письменных договоренностей. В профессиональных отношениях Близнецы станут более придирчивыми, но их недоверчивость не будет голословной. В новом году лучше всего вести самостоятельный бизнес, не полагаясь на партнеров. Это хороший период для духовного и творческого роста. Близнецы будут тянуться к общению с людьми, явно наделенными талантами. Большую часть времени им придется заниматься делами, которые невозможно отложить. В жизни Близнецов будут сложности юридического плана – кто-то из прошлого создаст им ряд неожиданных препятствий. Близнецы все время будут искать возможность для дополнительных доходов, а вот их личная жизнь может выйти из-под контроля.

РАК На протяжении грядущего года Раки будут следовать своим планам, невзирая на обстоятельства. Они постараются не привлекать к себе внимание, особенно это будет касаться профессиональных интересов. В лице Раков другие увидят надежного партнера и высококлассного специалиста, их участие в любом проекте будет гарантировать материальный успех. Раки с легкостью будут соглашаться на деловые союзы, но больше успеха Ракам принесет самостоятельность. В наступающем году многие представители этого знака получат награду, диплом или официальную бумагу, подтверждающую высокий статус специалиста. У Раков откроется интересная перспектива в решении жилищного вопроса. Личная жизнь приобретает благоприятное и стабильное состояние.

ЛЕВ В новом, 2014-м, году Львы не станут полагаться на других, если впереди – выгодное дело. Они всегда найдут способ перехватить инициативу и взять ситуацию под свой контроль. Однако Львам необходима осмотрительность в тех вопросах, где деловыми партнерами будут выступать лица противоположного пола. Могут иметь место интриги и обманы. Проявятся и друзья, и враги. Нередко Львы будут заниматься вопросами технической оснащенности, заменой старого на новое. Ремонт понадобится и в доме, предстоят значительные траты. Но будет и приобретение, к которому Львы давно стремились. Личная жизнь частенько будет запутанной, скрытой от посторонних. Возможны параллельные отношения, любовные треугольники.

ДЕВА На протяжении следующего года Девы захотят похвастать собственными достижениями или успехами своих близких. У Дев появятся варианты для перехода на новую работу. Может измениться и их социальный статус. Многие Девы почувствуют себя более независимыми. Вместе с тем, этот год опасен для тех, кто не в силах отказать себе в слабостях. Необходимо следить за здоровьем, избегать вредных привычек. У мужчин возможны трудности с алкоголем, а дамы с легкостью наберут лишний вес. Девы будут нуждаться в заботе и поддержке со стороны близких. Понадобится немало усилий, чтобы исключить конфликты и погасить в себе недовольство. Финансовая сторона жизни не пострадает – здесь стабильность. Возможно крупное приобретение.

ВЕСЫ Для Весов 2014-й год – это время обретения мудрости. Что-то в их жизни откроется такое, что на порядок повысит знания о людях и поступках. Весы сумеют проявить свои профессиональные и творческие способности и непременно выделятся. О Весах станут говорить, их будут обсуждать – популярность возрастет. Вместе с тем, Весы вступят в год ответственных решений, от которых невозможно будет уклониться. У большинства представителей этого знака начнется новая жизнь, совершенно не похожая на прежнюю. Отношение к семье станет более серьезным, возможно потепление отношений с родственниками. Предстоит участие в совместном проекте с бывшими компаньонами. Возможны поездки в компании с хорошим другом. В течение года у Весов улучшится финансовая ситуация.

СКОРПИОН Наконец-то Скорпионы смогут перевести дух – в 2014-м году удача повернется к ним лицом. Скорпионы сумеют получить справедливые оценки своих заслуг, в том числе и материальные. Финансовый аспект станет более привлекательным. Возможно создание нового проекта, успешность которого будет зависеть от личной веры Скорпионов в успех. Большие надежды они будут возлагать на партнера. Жизнь Скорпионов будет меняться по многим направлениям: это и социальный статус, и роль в кругу семьи, и обновление в условиях проживания. Возможны поездки в экзотические места, отдых в очень комфортных условиях. В новом году будет много неожиданных ярких ситуаций, подарков, застолий и событий. В личной жизни Скорпионы должны следовать своему сердцу.

СТРЕЛЕЦ Год Лошади станет для Стрельцов годом перемен в должностных обязанностях и распределении ролей в коллективе. Возможно, в их жизни появятся новые авторитеты, которым захочется подражать. Стрельцы неизменно будут идти к поставленным целям. Они успешно разрешат имущественный вопрос. Строительные или ремонтные работы также будут завершены в намеченные сроки. У Стрельцов может возникнуть мысль о повышении квалификации и получении новых знаний. Многие начнут изучать иностранный язык. Необходимо обратить внимание на сохранение здоровья, укрепление физической формы. Это хорошее время для отказа от вредных привычек и оздоровления организма. В личной жизни будет больше определенности, но меньше чувств. Это станет поводом для грусти в одиночестве.

Áàæàºìî âñ³ì ó ð³ê Êîíÿ áóòè òàêèìè æ âåñåëèìè ³ äîáðèìè, ÿê êîí³

КОЗЕРОГ На протяжении года Козероги будут отличаться высокой степенью эмоций и перепадами настроения. Знак Лошади принесет в их жизнь много перемен и незнакомых состояний. Возможен переезд или изменение условий проживания. Будет много поездок, связанных с личными интересами и сегодняшней работой. Друзья могут стать менее интересными, прежний образ жизни – малопривлекательным. Потускнеют и те ценности, которыми Козероги дорожили прежде. Возможен распад отношений с лицом противоположного пола. Козерогам стоит остерегаться интриг, связанных с телефонными переговорами и слухами. В наступающем году представители этого знака заметно изменятся. Со стороны конкурентов возможны нападки, но кто-то из старых друзей окажет Козерогам душевную поддержку.

ВОДОЛЕЙ В год Лошади Водолеи сделают немало ценных открытий. Также возможны некоторые трудности, которые придется преодолевать в одиночку. У Водолеев поменяется не только внешний вид, отношение к одежде, прическе, но и привычки. Многие окажутся в новых условиях на работе, не исключен переезд. Водолеям придется «находить себя», свое место в новом коллективе. Но к ним будет доброжелательный настрой. Водолеи обретут новых друзей и финансовую стабильность. Появится дополнительный источник дохода. Традиции будут очень важны. Водолеи станут часто встречаться с родственниками. В личной жизни чувства выйдут на первый план. Водолеи наконец-то поймут, что такое любовь.

РЫБЫ В с л е д у ю щ е м г од у Рыбы будут настроены на позитивные перемены. От этих людей будут исходить ценные советы, правильные рекомендации. У Рыб будет много возможностей для переосмысления способа жизни наедине с собой. События прошлого станут давить на них, создавая барьер из обид и разочарований. Но Рыбы будут способны разрушить любые негативные иллюзии, находя счастливые моменты в простых радостях каждого дня. В новом году возможны значительные события в кругу родственников. Ожидается крупное приобретение. Планы постепенно будут реализовываться. Возможны дальние путешествия с коммерческой целью. Знакомства будут яркими, а творческая симпатия к человеку издалека обещает перерасти в сильные чувства. Личная жизнь наполнится смыслом.


20

̲ÊÑ

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 1 (447) 2 січня 2014 року

Свято для всіх ➢ Фінал новорічного дитячого конкурсу від «КП» відбувся в готельному комплексі «Європейський» Яскраве свято з Дідом Морозом та Снігуронькою, веселі розваги й ігри, солодкі подарунки та запрошення на казкову виставу до міських палаців культури – таким був фінал новорічного конкурсу «Мрія про Конячку» від «Кременчуцької Панорами»! Цьогорічний дитячий новорічний конкурс від «Панорами» викликав справжній ажіотаж серед найменших читачів газети. Ми отримали рекордну за всю історію наших конкурсів кількість робіт учасників – понад 70! – і були не просто вражені, а приголомшені фантазією і талановитістю юних митців! Конячок своєї мрії діти ліпили з пластиліну, шили з тканини, в’язали з ниток, вишивали бісером, прикрашали блискітками та дрібно порізаними ниточками й серветками. Свято для такої великої кількості учасників вирішили провести не в редакції, а в готельному комплексі «Європейський». Дітей і батьків привітав директор щотижневика «Кременчуцька Панорама» Юрій Гриценко: — Я хотів би, щоб це свято залишило у ваших серцях якомога більше доброти. У декого з дітей нинішні конкурсні роботи – перші в житті. Я бажаю, щоб таких гарних робіт у них було ще не одна й не дві, а дуже багато! Нехай діти ростуть батькам на радість! А на радість дітям редакція п і д г от у ва л а р оз ва ж а л ь н у програму з Дідом Морозом, Снігуронькою та героями улюбленого дитячого мультфільму «Фіксики». А ще – солодкі подарунки й квитки на новорічну виставу від партнерів нашого конкурсу: Міського палацу культури та Центру культури, спорту і дозвілля «Нафтохімік». (Фото А. Нетесанного)

Намріяли конячок

Бажаємо всім у рік Коня бути такими ж працьовитими, як символ року!

Солоний коник Яскраві карнавальні костюми дітлашні нас просто вразили

Діти із задоволенням повторювали рухи за ведучим

7-річний Сашко Каплін – дуже спортивний, активний хлопчик. Цього року він пішов до першого класу. Сашко захоплюється футболом, дзюдо і ліпленням із солоного тіста. І свого коника для нашого конкурсу він також трішки підсолив. Вийшло неабияк гарно та кумедно!

Цей кінь на прізвисько Орлик з дитсадка № 82 приголомшив нас своїми велетенськими розмірами

Подарунки учасникам від Діда Мороза та Снігуроньки

Цього коника його авторка – 8-річна Сашенька Волакова, назвала Талісманом, а ми прозвали – Коникпозашляховик. Адже в нього такі міцні ноги, що легко подолають всі вибоїни на дорогах

Оригінальний куточок ➢ Керівництво ресторанного закладу подбало про настрій відвідувачів Вперше у Кременчуці персонажі з відомої байки Івана Крилова «Квартет» представлені в унікальній скульптурній композиції. Побачити Віслюка, Козла, Мавпочку та Ведмедика можна на подвір’ї ресторанного комплексу «Перший гостинний двір». Керівництво ресторану впевнене: ці веселі тварини додадуть святкового настрою всім гостям закладу. — Ми всією родиною обирали, що саме підійде для створення справжньої казки, і вирішили, що музичний квартет якнайліпше допоможе створити святковий новорічний настрій, – розповідає директор ресторану

Кована байка Ірина Звонкова. – Герої «Квартету» відомі нам з дитинства і багатьом нагадують улюблені казки чи байки. О хо ч и х с ф о т о г р а ф у в а тися з героями кумедного «Квартету» вже чимало, адже, Новий рік – на порозі! Окрім персонажів «Квартету», радують гостей й інші святкові герої. Справжньою «родзинкою» скульптурної композиції є цвіркун на даху будівлі, який привітно зустрічає гостей ресторану. А ось пес і кішка у дворі закладу символізують вічний конфлікт хитрості та розуму. Гості ресторанного комплексу вже наділили скульптуру пса властивістю здійснювати бажання. Варто лише потерти собачий писок.

Фото разом з відомим квартетом з байки Крилова буде чудовим! Ресторанний комплекс «Перший гостинний двір» вітає всіх з Новим роком! Нехай добрі казки супроводжують вас увесь рік, а колектив закладу чекає вас у гості!

«Перший гостинний двір» чекає на Вас за адресою: вул. Халаменюка, 5-А (проїзд з боку ПК «Кредмаш»). Тел.: (067) 866-00-00.

®

Новий рік у кафе «Карлсон»! Подарувати дітям справжнє новорічне диво та довгоочікувану зустріч із Дідом Морозом можна у дитячому кафе «Карлсон». Спеціально для Вас тут створять особливу атмосферу свята з казковими героями, сніжинками, іграми, танцями, солодощами та, звісно ж, подарунками. Програма настільки захоплива, що за 2 години дорослі неначе самі повернуться у дитинство та повірять у дива. Ну, а діти ще довго згадуватимуть побачене зі щасливою посмішкою та блиском в оченятах! Програма буде проходити на території кафе «Карлсон» та ресторану «Європейський». Тож не гайте часу та замовляйте своїм дітям квитки у казку! Новорічні ранки в кафе «Карлсон» відбудуться 3 січня о 17.00 та 4, 5, 11 січня – об 11.00. Довідки за тел.: (067) 531-75-40; 4-10-66, або на сайті: www.gotel.pl.ua.

2 січня  
2 січня  
Advertisement