Page 1

Сергій ШНУРОВ ( Шнур), група «Ленінград», на прес-конференції під час фестивалю «The Best City.UA».»: «Никогда я не пойду в политику. Политикой занимаются те люди, которые думают, что они бессмертны. Як таким не отношусь!»

 16-17

Ðåêîìåíäîâàíà ö³íà – № 29 (423)

Кошик

1,50 ãðí

Êðåìåí÷óöüêà

Ïàíîðàìà 18 липня 2013 р.

Твоє місто – твоя газета

www.panorama.pl.ua

Ціни на овочі та фрукти у Кременчуці

П’ятниця +18...+27

Огірки – 5-6 грн/кг. Помідори – 5-6 грн/кг.

Субота +20...+29

Картопля мол. – 4-5 грн/кг. Персик – 15-25 грн/кг. Цибуля – 6-7 грн/банка. Морква – 8-9 грн/кг.

Неділя +19...+24

Баклажани – 5-6 грн/кг. Перець солодкий – 6 грн/кг.

Читайте у номері ➢

Ìàðãàíöåâ³ âàííè Чим ризикують відпочивальники, купаючись у Дніпрі, вода якого набула рудого кольору?

2

Íåáåçïå÷í³ ãîíêè Машина народного депутата від Кременчука Юрія Шаповалова потрапила в аварію. Обійшлося без жертв, а от відремонтувати авто буде складно.

3

Ç Íà䳺þ â ñåðö³ У кременчуцькій кінно-спортивній школі «Фаворит» відбулися змагання за Кубок Надії Колесник, засновниці Центру соціальної реабілітації дітейінвалідів.

 19

Íå ïåðåâåëèñÿ ùå áîãàòèð³! У місті відбулися перші Ігри кременчуцьких богатирів. Учасникам легко підкорювалися 100-кілограмові кеги, колеса від «БелАЗу» і навіть 3-тонний позашляховик. реклама

Королева дзюдо

Єлизавета Каланіна, вихованка Клубу спортивних єдиноборств «Легіон», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, виборола бронзу на Всесвітній Універсіаді в Казані. Дівчині прогнозують олімпійське майбутнє.

2

Голос рідного міста ➢ Чи хотіли б Ви мати години сієсти: не працювати у спеку? Вікторія, спеціаліст зі страхування: — Мені у спеку працюється досить комфортно. Наше офісне приміщення з н аход и т ь ся н а 1-му поверсі, то я навіть замерзаю. А коли виходжу на вулицю, якраз нагріваюся. Тому я – проти сієсти й за нормальний робочий графік.

Жанна, інженер-технолог: — Влітку працювати дуже погано – спекотно. Сієста – це, звісно, добре, але народ вона розслабить. Хто хоче працювати – той працюватиме і в спеку. А хто не хоче – тому ніяка сієста не потрібна.

Олександр, експедитор: — Та м е н і й та к н ор м а л ь н о працюється. Жарко, але терпіти можна. Я працюю на 2-й зміні, тому мені така сієста не підійде. Але загалом думаю, що було б добре, якби її запровадили.

 20


2

ÍÀÃÎËÎÑ Ім’я – це доля

Імена Софія та Микита найчастіше обирали для своїх дітей кременчуцькі батьки цього року. Найбільш екзотичними іменами були Алана, Аврора, Амелія, Ярина, Хатідже, Ратмир, Тігран.

Новини

Кременчуцька Панорама № 29 (423) 18 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Невтішний прогноз

33 млн

До осіб може зменшитися чисельність населення України до 2050 р., прогнозують в Інституті демографії та соціальних досліджень НАНУ. Сьогодні в Україні мешкають близько 45, 5 млн жителів.

Демографія

1420 кременчужан пішли з життя упродовж 6 місяців 2013 р. Це на 118 осіб менше ніж за аналогічний період минулого року. Однак смертність у Кременчуці все одно перевищує народжуваність. За 6 місяців поточного року міські ДРАЦСи зареєстрували 1051 немовля.

Безпечний відпочинок ➢ Зміна кольору води в Дніпрі викликає занепокоєння

Подарунка не буде… Дорогу головної вулиці Кременчука цього року не відремонтують. Міська влада відмовилася від планів зробити городянам подарунок на День міста у вигляді оновленої вул. Леніна. На заваді стала затримка платежів через держказначейство. З цією ситуацією Кременчук вперше стикнувся восени 2012 р., сьогодні проблема є нагальною для всієї України. У місцевому бюджеті гроші начебто і є, але отримати їх не можна. У результаті гальмуються ремонтні й будівельні роботи, придбання нової комунальної техніки тощо. «Вул. Леніна цього року капітально ремонтувати не будемо, перенесемо на наступний рік. Цього літа зробимо лише поточний ремонт – замажемо дірки, пофарбуємо бордюри», – зазначає мер О. Бабаєв. Нагадаємо, про плани реконструювати вул. Леніна до 70-річчя звільнення міста від фашистських загарбників мерія заявила ще в 2011 р. Цьогоріч у міському бюджеті на це було передбачено 9,8 млн грн.

…і ремонту в школах теж

Через непроходження платежів у держказначействі наразі чи не найбільше потерпає освітянська галузь. До нового навчального року кременчуцькі школи й дитсадки можуть не дочекатись запланованих капітальних ремонтів. Наразі роботи розпочато лише у школі-інтернаті № 21, які фінансуються з обласного бюджету. У решті закладів, за словами начальника міського управління освіти Г. Москалика, проводять лише поточні ремонтні роботи.

У середині літа, особливо коли воно таке спекотне, як цьогоріч, вода в Дніпрі починає погіршуватися і набуває рудого кольору. Фахівці пояснюють це збільшенням концентрації розчинного марганцю у воді. Чи безпечно купатися у «пофарбованому» Дніпрі?

Марганцеві ванни До відома

Про якість води повідомить стенд на пляжі

Інна ДАНИЛОВА kp-office@ panorama.pl.ua

Кременчужанка Світлана минулого тижня, в один із нестерпно спекотних днів, відвідала Центральний пляж. Однак, як не хотілося зануритися у прохолодну воду, скупатися Світлана не ризикнула. «Вода у Дніпрі була якось неприродньо іржавого кольору. Тому й скупатися не наважилася, хоча багато відпочивальників із задоволенням хлюпалися і, вочевидь, мало переймалися змінами кольору Дніпра», – розповідає дівчина. Світлані ми поспівчували, але й самі зацікавилися питанням: чи безпечно купатися в такій рудій річці? Тетяна Козловська, кандидат хімічних наук, доцент кафедри безпеки життєдіяльності Кременчуцького національного університету імені Михайло Остроградського, зміни в кольорі називає нормальним природним явищем. — Синьозелені водорості завжди жили в Дніпрі, це найдавніші водорості на Землі, вони існували 3,5–4 млн років тому. Це єдиний вид водоростей, котрий може включати до свого життєвого циклу будьякі розчинені у воді гази. Отже,

Спочатку зелений, потім рудий. Дніпро як хамеліон. Відпочивальники до цього вже звикли коли підвищується температура, і в Дніпрі починає зникати розчинений кисень, водна флора й фауна задихається, як задихаємося у спеку ми. А для синьозелених водоростей це найбільш оптимальні умови для розвитку, – зазначає Тетяна Козловська. – Однак, як і будьякий інший живий організм, синьозелені водорості через певний час відмирають. І саме цей процес відмирання пов'язаний зі змінами кольору води Дніпра. Це природне нормальне явище. Бурий колір Дніпра науковець пояснює наявністю у синьозелених водоростях компонентів, що містять марганець: «Коли водорості відмирають і починають розкладатися, марганець потрапляє в Дніпро. Однак оскільки там не вистачає кисню, то з червоно-фіолетового марганець змінює відтінок на бурий».

Купатися у такій воді безпечно, заспокоює Тетяна Козловська. Марганець у такій формі не засвоюється організмом, навіть якщо при купанні заковтнути дніпрової води. Однак рудий період триває недовго: за 2–3 дні колір зникає, бо чотиривалентний марганець (рудий) переходить у марганець двовалентний (безбарвний). І ось у ці дні вода, за словами Тетяни Козловської, найбільш токсична. Щоправда,за умови, коли її заковтнути у великій кількості, а так, просто купаючись, ви особливо нічим не ризикуєте.

Якість води у Дніпрі на Центральному пляжі перевіряє санстанція. Начальник Кременчуцького управління Держсанепідслужби Сергій Кузьменко зазначає, що наразі все в нормі. Інформацію про стан Дніпра обіцяє надавати щоденно: на Центральному пляжі, на спеціально обладнаному стенді. Варто зазначити, що в основному санепідеміологи контролюють бактеріальне забруднення – вміст кишкової палички в Дніпрі. Цікаво, що на цей показник підвищення концентрації марганцю в Дніпрі аж ніяк не впливає: дезінфікувальні властивості елемента, як відомо, втрачаються, коли розчин стає бурим. До речі, за кілька днів після скарги Світлани, про яку йшлося вище, «іржа» у Дніпрі зникла. Наша річка знову стала темносірою, як і завжди. Пляж заповнений відпочивальниками вщерть.

«

Розчинний марганець безпечний для людей, які купаються в річці, однак завдає чимало клопоту працівникам водоканалу. Яку воду подають до будинків кременчужан і чим ризикують городяни, споживаючи її з-під крану, читайте в наступному номері газети.

Ще одна перемога ➢ Спортсмени Клубу спортивних єдиноборств «Легіон» демонструють високі результати Кременчуцька спортсменка з дзюдо, вихованка Клубу спортивних єдиборств «Легіон» Єлизавета Каланіна виборола бронзову нагороду на літній Універсіаді в Казані. Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

17 липня завершилася XXVII Всесвітня літня Універсіада– 2013, що проводилася в столиці Татарстану – Казані. Україна у медальному заліку посіла 5-те місце. У скарбничці наших спортсменів, станом на 16

Всесвітній рівень кременчуцької дзюдоїстки липня, було 56 медалей. Наші спортсмени вибороли 11 золотих, 21 срібну та 24 бронзових медалі. Бронзовою призеркою Універсіади стала і кременчужанка Єлизавета Каланіна – вихованка СК «Легіон», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. У абсолютній ваговій категорії в поєдинку за бронзову медаль Єлизавета Каланіна перемогла німкеню Габрієль Таубе. Золото виборола кубинка Ідаліс Ортіз Бокур, на другому місці – Рошель Нунес із Бразилії.

Тренер Єлизавети Каланіної Василь Волошин радіє нагороді своєї вихованки: — Це дуже гідний результат. Ми всі задоволені – і я особисто, як тренер, і весь колектив «Легіону» на чолі з Президентом клубу. Дзюдо на Універсіаді представляли дуже сильні спортсмени з Бразилії, Японії та Кореї. Але Ліза трималась гідно. Я бачу в цьому зростання нашої спортсменки, і бронзова медаль – тому красномовне підтвердження. Сама Ліза теж висловлює задоволення: «Я рада отримати

нагороду на змаганнях такого рівня. Взагалі Універсіада була дуже добре організована: умови проживання, харчування спортсменів, новозбудовані спортивні комплекси… Росіяни підготувалися дуже ретельно». Відпочивати кременчуцькій спортсменці ніколи. Вже наприкінці липня Єлизавета Каланіна вирушає до Праги на відбірковий турнір Кубка Європи з дзюдо. Лізу підтримують усі кременчужани. І ми бажаємо їй подальших успіхів на татамі.

Цієї весни Єлізавета виборола золото на Всеукраїнській Універсіаді


Кременчуцька Панорама № 29 (423) 18 липня 2013 року

місцевий час

www.panorama.pl.ua

3

Під егідою збереження спадщини ➢ Влада вкладає кошти в реконструкцію Міського саду

Новини ➢

До кінця року на озері в Міському саду планують спорудити альтанку – посеред намитого острова, на березі вимостити доріжки, встановити ліхтарі та лави, частково озеленити схили берегів, а газони засіяти травою.

Наказано знести. «Павільйонкафетерій «Буфет» навпроти Будинку торгівлі знести, а територію скверу «Жотневий» повністю облаштувати до Дня міста», – таке завдання поставив мер О. Бабаєв під час чергового об’їзду Кременчука цього тижня. Він був незадоволений ситуацією у сквері: — Собак ніхто не ганяє. Вчора сам бачив, як собака розрив новий газон. Велосипедисти їздять, і люди ходять по нових газонах! Це ж жах! Ще раз звернемося до міліції та нагадаємо їй, що недбайливих господарів собак необхідно штрафувати. Не сподобався міському голові й торговий павільйон у сквері. Як виявилося, власник кафетерію повинен був змінити зовнішній вигляд будівлі, проте цього так і не зробив. Тепер споруду, за наказом мера, можуть взагалі знести.

А лебеді будуть?

Віктор КРУК ridnemisto@ mail.ru

Наразі посередині озера вже намитий острів, поєднаний з берегом арочним містком. У найближчих планах спорудження на острові альтанки. Завершити роботи на озері сподіваються до кінця поточного року, щоб з наступного р оз п оч а т и р е ко н с т рук ц і ю самого Міського саду. Утім віцемер Геннадій Музика, який опікується будівництвом, дуже обережно висловлюється щодо термінів завершення робіт, бо все залежить від своєчасного фінансування. У п л а н ах з н есе н н я с та рих тополь вздовж дор оги та висадження замість них декоративних дерев. На місці занедбаної клумби посеред саду збудують фонтан у старовинному стилі. Центральний вхід до Міського саду буде з боку прокуратури, головні ворота зроблять

Міська влада сподівається, що озеро у Міському саду після реконструкції стане улюбленим місцем для фотосесій кременчуцьких молодят візерунчастими, як за часів Кате— Виставимо на конкурс – Згідно з проектом, рини ІІ, у цьому ж стилі вста- будемо продавати, а потім вже новлять ліхтарі та облаштують говоритимемо про те, що буде розчищення озера пішохідні доріжки, лави, з тим, на цьому місці, – зазначає мер та благоустрій берегів аби максимально наблизити парк міста Олег Бабаєв. обійдеться міському до його історичного вигляду. Про Отже, що збудують на місці бюджету в 6 млн грн. все це журналістам розповів віце- клубу – ресторан, готель або мер Геннадій Музика. спортивний комплекс, поки А загалом, для повної Наразі у мерії вирішують, що невідомо, однак майбутній реконструкції Міського що робити з напівзруйнованою інвестор повинен буде подбати саду, за словами мера будівлею колишнього Клубу про те, щоб будівля гармонійно потрібно щонайменше залізничників, котра неабияк псує в п и с а л а с я д о з а га л ь н о г о 15 млн грн. вигляд саду. Швидше за все руїни архітектурного стилю саду. винесуть на аукціон. (Фото автора)

«

Умови для проживання ➢ За стан лав біля під’їздів будинків ніхто не відповідає Мешканці буд. № 40 по вул. Київській звернулися до редакції із запитанням: «Хто встановлює лави й урни біля під’їздів житлових будинків?» За словами мешканців, у керуючій компанії їм відповіли, що не повинні цим опікуватись. Начальник УЖКГ міськвиконкому Сергій Ярош зазначає, що у 2008 р. при затвердженні тарифів на послуги з утримання житлових будинків та прибудинкових територій від багатьох додаткових послуг відмовилися. Зробили це

Небезпечні гонки

Лава - не розкіш! начебто з метою «не перевантажувати» тарифи, адже кожна послуга – це додаткові гроші, котрі мають сплачувати мешканці. У результаті нині діючі тарифи на ексвитрати не передбачають роботи зі встановлення та обслуговування лав та урн біля під’їздів, тож і вимагати цю послугу від керуючих компаній немає підстав, пояснює Сергій Ярош. Щоправда, 2 роки тому мешканцям десь із півсотні будинків таки пощастило – біля їхніх під’їздів з’явилися жовто-зелені досить зручні лави та такі ж зелені охайні урни. Потурбували-

ся про це працівники компаній «Житлорембудсервіс» та «Добробит», але не тому, що вирішили зробити подарунок людям, а тому, що цього вимагала мерія. Лави були встановлені в рамках додаткової угоди на обслуговування будинків на 2011 р., підписаної між міськвиконкомом та управителями. Цьогоріч, як повідомив начальник УЖКГ Сергій Ярош, додаткова угода з керуючими компаніями передбачає передусім ремонт покрівель та внутрішньобудинкових мереж. Водночас коштів на встанов-

лення урн та лав не передбачено й у міському бюджеті. Отже, про комфортні посиденьки біля під’їзду можна хіба що помріяти. Щоправда, у керуючих компаніях від допомоги категорично не відмовляються. — Якщо в будинку проживають інваліди чи люди похилого віку, а у дворі немає лав, то ми, враховуючи звернення мешканців, йдемо їм назустріч і встановлюємо лави за власний кошт. Кожне питання вирішується в індивідуальному порядку, – зазначив директор компанії «Житлорембудсервіс» Олександр Бондаренко. (В. Крук)

➢ Дощ та слизька дорога стали причиною ДТП

Під час гонок авто зійшло з траси та врізалося в дерево

Про аварію Юрій Шаповалов повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. За словами гонщика, під час раллі йшов сильний дощ, тому гравійне та ґрунтове покриття було дуже слизьким. На 6-ому км цієї дороги на швидкості

Мало що він обіцяв!

Цивілізованого пляжу на березі Сухого Кагамлика в районі зупинки «Вул. ім. А. Ковальова» цього року не буде. Попри дану навесні обіцянку, забудовник, який зводить оздоровчий комплекс біля річки, не поспішає покращити відпочинок мешканців. На запитання журналістів міський голова О. Бабаєв відповів, що директору компанії «Вектра Плюс» Валерію Моцарю потрібно надати можливість завершити будівництво комплексу, а вже наступного року від нього вимагатимуть обладнання пляжу. Раніше, за словами пана Моцаря, повідомлялося, що введення в експлуатацію фізкультурнооздоровчого комплексу заплановано у вересні 2013 р. Слабо віриться, що об’єкт встигнуть завершити до цього часу. Підготував В. Крук

Новини ➢

Нардеп Шаповалов потрапив в аварію Автомобіль народного депутата від Кременчука Юрія Шаповалова розбився минулими вихідними на раллі «Галіція», що проходило на Львівщині.

Дитсадки для крюків’ян. Для повного задоволення потреби мешканців Крюкова у наявності місць у дитячих садочках з осені планують відкрити додаткові групи для дошкільнят, що працюватимуть у ЗОШ № 7, 9 та гімназії № 6. Про це повідомив начальник міського управління освіти Г. Москалик. Він також звернувся до міської влади з проханням виділити кошти для можливості відкриття таких груп.

понад 100 км/год автомобіль народного депутата «не вписався» у поворот. «Неконтрольоване авто пішло косити кущі та дерева», – повідомив Юрій Шаповалов. На його думку, ця аварія, швидше за все, звичайна випадковість, ніж чиясь помилка. На щастя, ані пілот, ані штурман не постраждали, а от машину доведеться ремонтувати. В а р т о з а з н ач и т и , щ о перед аварією депутатського авто в цьому ж місці у ДТП потрапив російський екіпаж, повідомляє «Обозреватель».

Господарський підхід 9,8 млн грн, передбачені у на капітальний ремонт вул. Леніна, використають на інші нагальні потреби. Таке рішення міська влада приймає у зв’язку з затримками у проходженні платежів через держказначейство. Сьогодні розпочинати ремонт вулиці, яку планували реконструювати до Дня міста, недоцільно, зазначає мер О. Бабаєв. На сесії міської ради 30 липня 9,8 млн грн будуть розподілені, за їх рахунок збудують дорогу в районі дитсадка-школи у кварталі 278, відремонтують меморіал «Вічно живим», реконструюють сквер «Жовтневий» і проведуть поточний ремонт дороги по вул. Леніна.


4

ÀÊÖÅÍÒÈ

Пульс країни

Кременчуцька Панорама № 29 (423) 18 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Ефективність роботи ➢

Уряд планує надавати підтримку ОСББ Уряд планує надавати підтримку об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для підвищення якості комунальн и х п о с л у г. П р о ц е повідомив віце-прем’єрміністр Олександр Вілкул на засіданні Нацради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ у Олександр ВІЛКУЛ Луцьку. — В ОСББ «Біном» у місті Луцьк, де ми провели виїзну нараду, завдяки підтримці держави було проведено модернізацію будинку: замінено ліфти, проведено утеплення будинку, встановлено енергозбережувальні металопластикові вікна та енергозбережувальні світлодіодні лампи, – повідомив віце-премєр, підкресливши, що модернізація «дозволила мешканцям на 50 % скоротити витрати тепла під час опалювального сезону 2012–2013 рр». — ОСББ – це реальний механізм створення ефективного власника житла. ОСББ має можливість залучати на власний вибір компанії з обслуговування будинків. Тобто, це стимулює розвиток малого та середнього бізнесу, сприяє розвитку економіки та створенню нових робочих місць, – наголосив Олександр Вілкул. Він поставив завдання активізувати створення ОСББ у всіх регіонах країни. Олександр Вілкул зазначив, що в рамках програми активізації економіки в 2013–2014 рр. передбачається фінансова підтримка у створенні ОСББ, за рахунок надання фінансування на проведення ремонтів у будинках. Обов’язковою умовою буде використання будівельних матеріалів вітчизняного виробництва. За словами віце-прем’єр-міністра, наразі в Україні функціонує 16 319 ОСББ. Торік пільгові кредити для проведення ремонту, реконструкції об’єктів ЖКГ на загальну суму 26,2 млн грн отримали 11 ОСББ.

Вашу скаргу почують! На вимогу Президента України Віктора Януковича в Україні створюються контактні центри. Такий нещодавно запрацював і на Полтавщині. За його ефективну роботу відповідає губернатор – Олександр Удовіченко. — Розв’язувати ту чи іншу життєву проблему необхідно виважено, починати з найнижчих ланок. Якщо ж чиновників, посадовців не вдається змусити «напружуватись», тоді звертайтесь до органів влади вищого рівня, – наголошує Олександр Удовіченко. – Обіцяю, що жодне звернення не залишиться непоміченим, без відповіді. Думаю, завдяки такому полегшеному варіанту доступу до обласного керівництва люди допоможуть нам виявляти слабкі ланки у владі. А далі ми будемо реагувати на них відповідно. У контактному центрі можна також отримувати консультації щодо норм законодавства. Достатньо лише зателефонувати на потрібний номер і викласти суть свого питання. А оператори вже самі визначать, кому його передати для ефективного розв’язання.

«

Звертайтесь до виконавчої влади через безкоштовну телефонну «гарячу лінію» 0 800 502230 (понеділок – четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця – з 8.00 до 16.00) та електронну адресу Call-centre@adm-pl.gov.ua

Новий підхід ➢

Нашим дорогам – європейську якість До кінця року автомобільні дороги загального користування місцевого значення разом із відповідним фінансуванням мають бути передані місцевим органам влади. Відповідне доручення надано Уряду Президентом України Віктором Януковичем. — Стан справ, що склався у сфері дорожнього будівництва, зокрема якість автомобільних доріг загального користування та вулиць і доріг комунальної власності, просто неприпустимий. Настав час запровадити нові підходи у цій сфері та провести її кардинальне реформування, – наголосив Президент України Віктор Янукович. Автодороги загального користування місцевого значення будуть передані до управління місцевих органів влади. Це має підвищити ефективність роботи дорожнього господарства та забезпечить вирішення невідкладних питань щодо ремонту шляхів, вважає керівництво держави. Кабмін також має підготувати пропозиції зі створення в 2014 р. Державного дорожнього фонду у складі Держбюджету та опрацювати питання щодо виробництва в Україні бітумів високої якості для забезпечення потреб дорожників під час застосування нових технологій.

«Ситуація під контролем»

Оператори контактного центру приймають скарги і визначають, хто їх буде вирішувати

Олександр УДОВІЧЕНКО, голова Полтавської облдержадміністрації: — Хороші дороги потрібні не тільки Києву, а й будь-якому іншому населеному пункту нашої країни. Не завжди, звичайно, вистачає коштів, тож іноді доводиться латати діри замість капремонту. У цьому році перед дорожниками поставлені дуже великі завдання, і я думаю, що вони будуть виконані.

Вільний доступ ➢ Депутати від «Рідного міста» подбали про Wi-Fi – зони у парках і скверах Кременчука Ваша дитина постійно сидить вдома за комп’ютером і майже не виходить на вулицю? Скажіть їй, що в парках Кременчука є безкоштовний Wi-FiІнтернет від ГО «Рідне місто» – і проблему буде вирішено. Тетяна АПРЕЛЄВА yanaapreleva@ yandex.ru

Послугою Wi-Fi від ГО «Рідне місто» у місцях відпочинку Кременчука городяни користуються активно. У цьому ми впевнилися, коли одного вечора прогулялись парком «Придніпровський». Перевірити пошту, відписати в соціальних мережах, зробити замовлення – через Інтернет сьогодні можна зробити практично все. І навіщо займатися цим удома, якщо всю Інтернетну роботу можна виконати на свіжому повітрі, поєднавши корисне з приємним? Тим паче влітку, у 40-градусну спеку. Тому й не дивно, що молодь лишає вдома свої комп’ютери (від роботи яких, до речі, повітря в приміщенні стає ще спекотнішим), бере телефони та йде до парків. Бо там і дихається легше, і безкоштовна послуга Wi-Fi є!

Лови хвилю Wi-Fi ! Зони з безкоштовним доступом до Інтернету в Кременчуці з’явилися ще в квітні 2012 р. Можливість вільного користування Wi-Fi городянам подарували депутати Кременчуцької міської ради із фракції партії «Рідне місто». Голова фракції й керівник громадської організації «Рідне місто» Юрій Гриценко розповідає, що ідею облаштування Wi-Fi-зон у місцях відпочинку городян йому підказала кременчуцька молодь під час однієї з зустрічей в офісі організації. «А добре було б, якби у парках і скверах з’явився вільний доступ до Інтернету», – несміливо запропонували тоді молоді активісти, бо, чесно кажучи, сумнівалися в реалізації цієї ідеї. Однак Wi-Fi з’явився! Разом із молоддю депутати від «Рідного міста» визначили зони спілкування і звернулися до провайдера. А витрати з оплати послуг компанії повністю взяли на себе, що згодом оцінила й молодь, і всі городяни, які користуються зонами бездротового Інтернету. Бо «вай-фаєм» сьогодні наче й не здивуєш, але здебільшого уся ця радість – платна.

Вільний доступ

Wi-Fi-зони працюють: — у парку ВоїнівІнтернаціоналістів на Молодіжному, — у сквері біля ресторану «МакДональдз», — у Міському саду, – на всій території скверу «Жовтневий», — у парку «Ювілейний», — у сквері біля східної прохідної вагонобудівного заводу. Для підключення до безкоштовного Інтернету потрібно ввести пароль: «RIDNE MISTO».

Опитування

— Чи користуєтеся Ви послугою Wi-Fi від «Рідного міста»? Ольга: — Круто, що сьогодні можна вийти в парк – і посидіти там в Інтернеті. Я заходила через Wi-Fi від «Рідного міста» з телефона у сквері «Жовтневий». Спілкувалася в соціальній мережі, шукала інформацію в Google. А якось ми з подружкою на цілий день засіли в парку Миру. Там Wi-Fi взагалі просто чудово ловить! Тетяна: — Заходила в Інтернет через Wi-Fi у парку «Придніпровський». То якщо людей небагато, Інтернет працює добре. Взагалі, чудово, що в місті є безкоштовний Wi-Fi. Чим більше точок – тим більше комфорту для мешканців.

«

Сьогодні безкоштовний Wi-Fi є практично в усіх європейських столицях. Здебільшого таку послугу надають у бібліотеках і кафе. А ось у Парижі, як і в Кременчуці, послуга безкоштовного Wi-Fiдоступу до Інтернету є також у багатьох парках.

Олена: — Послугою Wi-Fi я користуюсь вдома, бо у громадських місцях він є не всюди. Не знала, що у сквері «Жовтневий» біля фонтану є безкоштовний Wi-Fi з паролем «RIDNE MISTO». Це чудово, тепер буду користуватися!


Кременчуцька Панорама № 29 (423) 18 липня 2013 року

ÒÅÌÀ ÍÎÌÅÐÀ

www.panorama.pl.ua

5

Смак дитинства не забути ➢ Вважають, що в СРСР морозиво здавалось смачнішим, тому що було натуральне

Натуральний пломбір Нерідко ті, кому зараз «за 30-35», згадують з ностальгією радянські часи, пов’язані з дитинством і чи не найголовнішим його смаком – морозивом. Чому морозиво сьогодні «не таке»? Ірина ЖИТНЯ irina–zhitniaya@yandex.ru

Особливого різноманіття сортів морозива за часів СРСР не було. Натомість, смак радянського пломбіру чи «того Леніградського за 22 копійки» пам’ятається й досі. Жодного секрету в цьому немає. Просто морозиво було натуральне. У 1941 р. в СРСР запровадили ГОСТ–117–41, за нормами якого виготовляли солодощі для дітей. Цей стандарт вважався одним з найжорсткіших у світі – жодного консерванту, тільки натуральне молоко! Причому, усі види морозива виготовлялися за єдиною технологією, тому смак десерту в будь-якому куточку Радянського Союзу був однаковим. Будь-яке відхилення від смаку, кольору або запаху вважалося браком. Час реалізації морозива обмежувався одним тижнем, тоді як сьогодні його можна зберігати близько півроку. Цікаво, що у 50-ті роки за обсягами виробництва і споживання морозива СРСР вийшов на друге місце у світі після США. Радянське морозиво йшло і на експорт. За кордоном наш десерт дуже цінували і в ресторанах подекуди подавали за досить високою ціною. До речі, в СРСР виготовляли також томатне морозиво, яке багато хто з «народжених в країні Рад» уже не пам’ятають. Коштувало воно всього 10 коп., але якось не «прижилося» – можливо радянські люди звикли до того, що морозиво обов’язково має бути солодким. Занепад радянських виробників морозива почався у 90-ті роки, коли в країни вже колишнього СРСР полився потік імпортного морозива з барвниками й консервантами.

Експерти розповідають, що у морозива є три стандарти, про які варто знати. Перший – ДСТУ 4733:2007 «Морозиво молочне, вершкове, пломбір», який передбачає виготовлення винятково з молочної сировини з додаванням натуральних смакових наповнювачів (ягід, кави, варення, прянощів тощо) чи без них. Далі в стандарті змінюється лише одна цифра: ДСТУ 4734:2007 «Морозиво молочне плодово-ягідне, ароматичне, щербет, лід», який поширюється на загартоване морозиво ароматичне, щербет та лід, які виготовляють на основі плодово-ягідної сировини або на основі цукрового сиропу. Третій стандарт – це ДСТУ 4735:2007 «Морозиво з комбінованим складом сировини». Для виготовлення такого морозива молочну сировину можуть частково замінити на рослинні жири, а це аж ніяк не додасть продукту ані смаку, ані користі. Отже експерти радять обирати саме перший стандарт морозива, де рослинні жири в принципі не можуть міститися. — В Укра ї н і при виробництві усіх видів морозива, згідно з нормативни-

«

Низька якість за доволі високою ціною морозива «відлякує» дедалі більше споживачів. За статистикою, споживання морозива в Україні не перевищує 1–1,5 кг на людину щороку. В той час, як, наприклад, у Швеції, Норвегії та Фінляндії воно складає 12–13 кг.

ми документами дозволено додавати харчові добавки (ароматизатори, барвники, консерванти, стабілізатори тощо). Цей перелік затверджений Міністерством охорони здоров’я і дозволений до застосування у даній галузі. На жаль, він доволі великий, особливо з огляду на те, що основними споживачами морозива є діти,– зазначаєтьсяо в дослідженні ДП «Полтавастандартметрологія».

Поінформований – отже озброєний Сучасне мор озиво може містити безліч «некорисних» інгредієнтів. Нерідко продукт виготовляють уже з готових спеціальних сумішей з додаванням твердих гідрогенізованих жирів, найчастіше – кокосового та пальмового, які імпортують з Малайзії та Індонезії. Така заміна зменшує собівартість виробів на третину, щоправда, ці жири мають «погану звичку» накопичуватися в організмі. Уважним треба бути, обираючи морозиво з додаванням натурального соку. Це не обов’язково буде той сік, що зазначений на упаковці. Так, апельсиновий сік може замінюватися яблучним, що завдяки барвникам і ароматизаторам набув смаку помаранчевого цитруса. Придбати морозиво зовсім без стабілізаторів у наш час про-

Рейтинг сучасного морозива 1. Пломбір «Без Е» виробництва Київського підприємства «Ажур». 2. Пломбір «100%», «Ескімос» та морозиво «Дитяче бажання» ТМ «Рудь» 3. Пломбір «Малюк-Ам» ТОВ «Лакомка» 4. Пломбір «Ванільний» та морозиво вершкове «Лубенське» ТМ «Гармонія» 5. «Просто пломбір» ТМ «Троянда». За даними ДП «Полтавастандартметрологія» сто неможливо, вони потрібні д л я ф ор м у ва н н я д р і б н и х кристалів льоду, без них морозиво дуже швидко перетвориться на солодку рідину, але краще віддавати перевагу натуральним домішкам, таким, як желатин чи агар-агар, – радять експерти. З насіння рослин отримують і стабілізатори Е–410 (камедь рожкового дерева) та Е–412 (гуарова камедь), тому, при вживанні у невеликій кількості, ці речовини вважаються безпеч-нішими від стабілізаторів синтетичного походження.

Натурального вже немає? Сьогодні на вибір споживачу пропонують сотні сортів морозива. Утім, знайти в цьому переліку продукцію на молочній основі дуже складно, а придбати морозиво без стабілізаторів, ароматизаторів, барвників, консервантів і взагалі неможливо. Згідно з чинним законодавством, морозиво в Україні не підлягає обов’язковій сертифікації. — Сьогодні споживач повинен хоча б уважно читати інформацію на маркуванні та обирати продукт, в якому «поліпшувачів» та «замінників» натуральної сировини якомога менше, – радять експерти ДП «Полтавастандартметрологія».

За радянських часів усі види морозива виготовляли за єдиною технологією

«Взагалі «Е» у морозиві має бути якомога менше, масло потрібне бути лише вершковим, а молоко – справжнім цільним, в крайньому разі – сухим, але не соєвим, чи підміненим на гідрогенізований рослинний жир», – кажуть експерти. І ще одна порада – морозиво з молока має швидко танути, стікаючи до низу та перетворюючись на суцільну калюжу. Якщо воно осідає на стінках посудини, тримається грудкою, незважаючи на тривале перебування в теплі, про його натуральність говорити не доводиться.

Нові технології

Європа любить морозиво з кропом Цьогорічна випускниця Харківського університету харчових технологій, кременчужанка Марія нещодавно захистила диплом на тему «Розробка технології виробництва заморожених десертів на основі м’яких сирів». Тему обрала невипадково: дівчина дуже полюбляє морозиво і вважає, що воно гідне статусу самостійної страви. Марія каже, що для До речі, в країнах Європи України морозиво на морозиво вже давно не основі м’яких сирів – є сезонним продуктом. новина Поряд з традиційним тут досить популярне й морозиво на основі м’яких сирів. — Морозиво на основі м’яких сирів винайшли у Франції, там десерт отримав назву «парфе». Але сьогодні перше місце з виготовлення цього різновиду морозива посідає Італія. Саме тут «народилося» морозиво зі смаком яєць, бекону, томату тощо, – розповідає Марія. – При додаванні м’яких сирів морозиво набуває нових фізико-хімічних та смако-ароматичних характеристик, збагачується мікроелементами та вітамінами. Зокрема, консистенція продукту стає більш кремоподібною, без грудочок льоду, збільшується час танення. Єдиний мінус – таке морозиво має реалізовуватися одразу після виготовлення, тому цей продукт виключно для ресторанів і кафе. Вартість морозива на основі м’яких сирів трохи вища порівняно з ціною традиційного продукту, однак має вищу харчову цінність, зазначає молодий інженертехнолог. Марія впевнена, що українці невдовзі оцінять смак новинки, наприклад, морозива з зеленим чаєм, з лікером , зі смаком «Мохіто», шоколадно-імбирне морозиво, а можливо їм сподобається десерт з кропом або фореллю. «Думаю, кожен схоче спробувати щось нове та надзвичайно смачне», – сміється Марія.


6

закон

Кременчуцька Панорама № 29 (423) 18 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Кримінал ➢

Звіт про роботу ➢

Ревнива жінка здатна на все

Виробничий травматизм на підприємствах і установах Кременчука за I півріччя 2013 року

14 липня в одному з будинків по вул. 60-річчя Жовтня сталося нещастя. Під час сварки 48-річна кременчужанка вдарила ножем у груди свого співмешканця, молодшого на 10 років. Як кажуть у Кременчуцькому міськуправлінні міліції, подружжя сварилося через жіночі ревнощі. На щастя, життю чоловіка на разі ніщо не загрожує. Лікарі пропоперували його, і постраждалий проходить курс реабілітації. А ось ревнивій кривдниці непереливки. Стосвно неї відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження». Санкція статті передбачає позбавлення волі строком від 5 до 8 років.

Гаражний крадій В Кременчуці затримали чоловіка, якого підозрюють в обкраданні гаражів. До чергової частини Автозаводського райвідділу міліції звернувся кременчужанин, який повідомив, що з його гаража по вул. Червона Гірка викрадено компресор, шуруповерт, дві болгарки та зварювальний апарат. Міліціонери затримали підозрюваного. Ним виявився 32-річний непрацюючий, раніше судимий мешканець Кременчука. У нього знайшли викрадені речі. Загальну суму збитків постраждалий власник гаража оцінив у 2,5 тис грн. Слідчим розпочате кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка з проникненням». У разі доведення провини затриманому може загрожувати позбавлення волі на строк від 3-х до 6-ти років.

Власна справа

Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності» основним завданнями Фонду є: – проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих, викликаним умовами праці; – відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві від нещасних випадків та професійних захворювань; – відшкодування матеріальної шкоди застрахованим і членам їх сімей. Відділення Фонду у м. Кременчуці велику увагу приділяє проведенню профілактичних заходів, спрямованих на запобіганнч нещасним випадкам на виробництві, професійні захворювання та інші випадки загрози здоров’ю застрахованих, викликаних умовами праці. Виконання статутних функцій та обов’язків Фонду щодо запобігання нещасним випадкам покладається в відділенні на страхових експертів, одним із основних завдань яких - є перевірка стану профілактичної роботи на підприємствахстрахувальниках. Також відділенням виконавчої дирекції Фонду у м. Кременчуці здійснюються заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам, усунення загрози здоров'ю працівників, викликаної умовами праці, у тому числі: надаються необхідні консультації в створенні та впроваджені ними ефективної системи управління охороною праці; п р и й м а є т ь ся уч ас т ь у навчанні, підвищенні рівня знань працівників, які вирішують питання охорони праці; – перевіряється стан профілактичної роботи та охорони праці на підприємствах, приймається участь у розслідуванні

групових, нещасних випадків із смертельними наслідками та з можливою інвалідністю, а також професійних захворювань; проводиться пропаганда безпечних та нешкідливих умов праці; – вивчається та поширюється позитивний досвід створення безпечних та нешкідливих умов виробництва. Однак, незважаючи на вищенаведену роботу на підприємствах міста виробничий травматизм має місце. У першому півріччі 2013 року на підприємствах, установах, організаціях м. Кременчука зареєстровано 17 нещасних випадків, в яких постраждало 17 осіб, на що складені акти за формою Н-1, випадків профзахворювання – 2. Виробничий травматизм залишається високим в галузі машинобудування – 8 випадків, в т.ч.: 4 – на ПАТ „Кременчуцький колісний завод”, 3 - в ПАТ «АвтоКрАЗ», 1 - на ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», та 9 – в інших галузях. У порівнянні з аналогічним періодом 2012 року кількість нещасних випадків на виробництві зменшилась на 12 випадків. Аналіз причин виробничого травматизму свідчить, що нещасні випадки, які трапляються на виробництві - це не збіг якихось фатальних обставин, вони є наслідками не додержання роботодавцями та виконавцями робіт нормативно-правових актів з охорони праці. Основними причинами нещасних випадків на виробництві є: невиконання вимог нормативно-правових актів з охорони праці, що діють на підприємстві; невиконання посадових обов'язків; відсутність або неякісне проведення інструктажу; порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів. Найкращих показників в питаннях профілактичної роботи з охорони праці в першому півріччі 2013 року досягли наступні підприємства: ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ПАТ Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія «Укртатнафта», ПАТ

«Кременчуцький завод дорожніх машин», ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна» та деякі інші. За 1 півріччя 2013 року на 101 підприємствах різної форми власності проводилась перевірка стану профілактичної роботи щодо створення здорових та безпечних умов праці. Під час перевірок працівниками відділення виявлено порушень законодавства про охорону праці – 1157, керівникам підприємств внесено подань про порушення законодавства про охорону праці - 101. Надано підприємствам з початку 2013 року 208 консультацій щодо впровадження та вдосконалення системи управління охороною праці, а також щодо складання документів та розроблення заходів, направлених на профілактику виробничого травматизму та зниження рівня небезпеки виробництва. Для отримання інформації при відділенні діє «гаряча телефонна лінія». За перше півріччя 2013 року відділенням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та профзахворювань у м. Кременчуці за несвоєчасне надання інформації про нещасні випадки притягнуто до адміністративної відповідальності, у вигляді штрафів, 5 керівників підприємств міста. З метою розповсюдження позитивного досвіду в питаннях профілактики виробничого травматизму та вдосконалення системи управління охороною праці з початку 2013 року проводилися семінари, наради на підприємствах, установах та організаціях м. Кременчука: семінар-нарада керівників навчальних закладів, відповідальних осіб за охорону праці Кременчуцького району, який відбувся в Кременчуцькій РДА, спільне засідання виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, міської організації роботодавців та координаційної ради голів профспілкових комітетів підприємств, організацій та установ, засідання

правління громадської організації «Кременчуцька міська організація роботодавців», нарада начальників таборів відпочинку з денним перебуванням, нарада при головному лікарі в Кременчуцькій першій міській лікарні ім. О.Т. Богаєвського, нарада при головному лікарі в Кременчуцькій міській стоматологічній поліклініці № 1, нарада з приводу інформування про нещасні випадки на виробництві та надання висновків про ступінь тяжкості травми в третій міській лікарні м. Кременчука. Відповідно до рекомендацій МОП у 2013 році Всесвітній день охорони праці проходив під девізом: «Запобігання професійним захворюванням. Заходи, спрямовані на популяризацію безпечних та нешкідливих умов праці, участь держави та громадян у формуванні здорового сучасного виробничого середовища». Прийнята участь у спільному засіданні з Полтавським обкомом профспілок працівників машинобудування та металообробки України на базі Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука Полтавської обл. наради з питань охорони праці з керівниками, профспілками, організаціями підприємств міста до Дня охорони праці. Спільно з підприємствами, установами та організаціями м. Кременчука висаджені дерева на Алеї пам’яті загиблим на виробництві, а також прийнята участь в інших заходах. Відділенням виконавчої дирекції Фонду від нещасних випадків на виробництві і в подальшому проводиться робота на виконання законодавства України, Конституції України по забезпеченню кожному працюючому громадянину міста належних, безпечних і здорових умови праці що дасть можливість запобігати нещасним випадкам і професійним захворюванням на підприємствах, в організаціях та установах м. Кременчука. Начальник ВВД ФССНВ у м. Кременчуці В.Б. Попов

Виходить за підтримки Фонду розвитку підприємництва Кременчука

До уваги фізичних осіб-підприємців!

Три простих кроки електронної звітності

Пенсійний фонд України скасував лист про сплату єдиного соцвнеску фізособами-підприємцями, що перебувають на загальній системі оподаткування.

Для подання до територіальних органів Міндоходів звітності в електронній формі платникам податків необхідно здійснити три простих кроки:

У листі йшлося, що такі особи сплачують єдиний внесок з сум доходу (прибутку), отриманого від будь-якої діяльності. Для вказаних платників (окрім тих, що обрали спрощену систему оподаткування) єдиний соцвнесок нараховується у розмірі 34,7 % суми доходу (прибутку), отриманого від діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отриманий дохід (прибуток). Сплачені аванси враховуються при остаточному розрахунку, здійснюваному за календарний рік до 10 лютого наступного року на підставі даних річної декларації. Крім того, автори листа відзначили, що відповідальність за несплату щоквартальних авансів за соцвнеском для фізосіб-підприємців не передбачена (лист від 27.05.2013 р. № 13169/03-20), повідомляє ЛІГА :ЗАКОН. Крім того, контролювати надходження єдиного соціального внеску буде тепер не управління Пенсійного фонду, а податкова служба. Про це повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцькій ОДПІ. Ці зміни на папері викладені давно, а процес вступу адміністрував Пенсійний фонд. Нагадаємо, відповідно до статті 4 Закону України № 2464 від 8 липня 2010 «Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платниками єдиного внеску є: — працедавці; — працівники – громадяни України, іноземці й особи без громадянства, які працюють; — фізичні особи, що виконують роботи (надають послуги) на підприємствах, в установах і організаціях, у інших юридичних осіб, або у фізичних осіб-підприємців за цивільно-правовими договорами; — фізичні особи-підприємці, у тому числі ті, що обрали спрощену систему оподаткування; — особи, що забезпечують себе роботою самостійно, – займаються незалежною професійною діяльністю та інші.

Перший – із територіальним органом Міндоходів за місцем свого обліку укласти договір про надання послуг електронного цифрового підпису (договір можна укласти як у паперовому, так і в електронному вигляді). Другий – отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів посилені сертифікати відкритих ключів електронного цифрового підпису. Такі послуги надаються безкоштовно в приміщенні Кременчуцької ОДПІ за адресою: м. Кременчук, вул. Жовтнева, б.43, каб. 205, з 9.00 до 19.30 год., в п’ятницю – до 18.15 год. ( субота й неділя – вихідні). Третій – мати програмне забезпечення, яке безкоштовно розповсюджується територіальними органами Міндоходів. Подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг, зокрема: — економію робочого часу, а також власних коштів на придбання бланків звітних документів (немає необхідності відвідувати податкову інспекцію, купувати бланки звітності); — звітність, надіслана до податкового органу електронною поштою через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання; — уникнення витрачання часу у чергах до «вікна» прийому звітності при її поданні, оскільки достатньо лише сформувати її в електронному вигляді за допо-

®

могою спеціальних програм та передати через мережу Інтернет до податкового органу; — гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність арифметичних помилок та описок; — суттєве скорочення термінів проведення перевірки щодо правомірності заявлених до відшкодування сум ПДВ та забезпечення своєчасного їх відшкодування платникові податка; — оперативне оновлення форматів подання документів у електронному вигляді телекомунікаційними каналами зв'язку (у разі зміни форм податкових декларацій, інших документів, які є підставою для нарахування і сплати податків, або при введенні нових форм декларацій платник податків автоматично отримує можливість оновлення версій форматів); — інформацію щодо стану розрахунків стосовно сплати податків та заборгованості перед бюджетом (податковий орган щомісячно висилає повідомлення про наявну заборгованість перед бюджетом); підтвердження доставки звітності (податковий орган висилає квитанцію про отримання податкової декларації каналами телекомунікаційного зв'язку); — конфіденційність інформації; — оперативність обробки отриманої інформації у податковому органі. Проте, зауважимо, штрафувати за ненадання електронної звітності поки не будуть. Президент України підписав відповідний Закон, яким на півроку відстрочено застосування штрафних санкцій до підприємців за непредставлення звітності по РРО в електронному вигляді. Штрафи почнуть застосовувати з 1 січня 2014 року.


Умовні позначення фільмів: ІІ – категорія ІІ (перегляд неповнолітніми глядачами рекомендується разом із батьками або з відома батьків) ІІІ – категорія ІІІ (рекомендується лише для дорослих)

понеділок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.30 Х/ф «Іван Васильович змінює професію» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 12.20 Т/с «Мама буде проти» 14.05 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 15.00 «Судові справи» 15.50 «Жди меня» 18.00 Х/ф «Міцний шлюб» 20.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «Будинок біля великої річки» 23.20 Д/ф «Богдан Ступка. Забудьте слово «смерть» 00.30 Х/ф «Водій для Віри» (II) 02.15 Т/с «Мій ласкавий і ніжний мент»

стб

новий канал

1+1 06.00, 08.05 Х/ф «Пощастить у коханні» 07.05, 19.30 «ТСН» 07.40 «Економічна правда» 08.00 «Особистий рахунок» 10.20 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 12.15 «Зніміть це негайно» 13.15 «Не бреши мені - 4» 14.15 «Російські сімейні драми» 15.20 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Сила. Повернення додому» (I) 20.15 «Скліфосовський» (I) 22.20 «Гроші» 23.25 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа - 2» (III) 00.30 Ігор Петренко і Дар’я Мороз у драмі «Кедр простромлює небо» (II) 01.30 Х/ф «Ділова жінка» 03.20 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа - 2» (III) 04.10, 04.45 «Маша і моделі» 05.20 Ігор Петренко і Дар’я Мороз у драмі «Кедр простромлює небо» (II)

трк Україна

05.20 Т/с «Вперед - до успіху» 06.10 Т/с «Світлофор» 06.50, 07.40 Т/с «Як сказав джим» 07.30, 19.00 Репортер 07.35, 19.15, 01.00 Погода 08.50 Х/ф «Помста пухнастих» 10.45 Х/ф «Бунтарка» 13.05, 14.10 Kids Time 13.10 М/с «Аладдін» 14.35 Т/с «Друзі» 15.35 Т/с «Кадетство» 16.35 Т/с «Татусеві дочки» 19.20 Т/с «Вороніни» 21.00 Ревізор (II) 22.55 Т/с «Закрита школа» (II) 01.05 Т/с «Купідон» 01.55 Т/с «Дружна сімейка»

06.10 Т/с «Мамо, я кілера люблю»

05.30 Х/ф «У лісах під Ковелем» (I)

07.00, 17.00, 19.00, 03.20 Події

06.35 Х/ф «Інспектор карного роз-

УТ-1 06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.55, 12.25, 22.50, 23.15 Погода 06.15 Док. фільм «Битва за Британію» 07.15 Ера бізнесу 07.25 Док. фільм «Є.Білоусов. Все на світі за кохання». 1 частина 08.15 Док. фільм «Є.Білоусов. Все на світі за кохання». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 Підсумки дня 09.20 Без цензури 09.45 Головний аргумент 10.10 Нехай Вам буде кольорово! 11.40 Світло 12.00 Хай щастить 12.20, 17.45, 21.20 Діловий світ 12.30 Наш спорт. До 20-річчя олімпійського дебюту України 13.40 Право на захист 14.00 Темний силует 14.10 Вікно в Америку 14.30 Життя на рівних 14.45 Діловий світ. Агросектор 14.50 Т/с «Чорна Рада» 17.15 Агро-News 17.30 Сільрада 18.05 Новини (із сурдоперекладом) 18.25 Економічна перспектива 18.35 Останнє попередження 18.55 Дорослі ігри 19.45 Криве дзеркало 21.00 Підсумки дня 21.30 Криве дзеркало 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Худ. фільм «Чаклунка». 6 серія 00.15 Від першої особи 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.05 Діловий світ. Тиждень 02.35 Сільрада 02.50 Нехай Вам буде кольорово! 04.10 Ближче до народу 04.40 Служба розшуку дітей

шуку» (I)

09.10, 14.00, 17.20, 22.10 Т/с

08.05, 03.15 «Агенти впливу»

07.00 «Мультфільми» 09.10 «Добрий вечір, тварини» 10.10 Х/ф «Єдина»

09.00 «Правда життя»

12.00 «Звана вечеря»

10.00 Т/с «Платина 2» (I)

09.25 Х/ф «Поводир» (I)

13.00, 01.50 Т/с «Маргоша»

15.40 Щиросерде зізнання

11.15 Т/с «Круті повороти»

16.00, 04.15 Критична точка

15.15 Т/с «Знахар»

18.00 Т/с «Подружжя» (I)

19.00, 01.30, 04.45 «Свідок»

15.20 «КВК»

19.20 «Говорить Україна»

19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхта-

18.00 «Звана вечеря»

«Слід» (I)

рів - 12»

20.00 Т/с «Слід. Хіміки» (II)

14.00 «Рандеву»

19.00 «Орел і Решка»

21.00 Т/с «Слід. Маски» (II)

21.30 Т/с «Тіло як доказ - 2» (II)

23.00 Х/ф «Цар скорпіонів 2:

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 7» (II)

20.00 Т/с «Моя прекрасна няня»

23.30 Т/с «Менталіст - 4» (II)

21.00 «Розсміши коміка»

Сходження воїна» (II) 01.10 Х/ф «Тремтіння землі» (II)

00.30 Т/с «Декстер» (III)

02.45 Щиросерде зізнання

02.00 «Речовий доказ»

03.40 «Говорить Україна»

05.15 «Уроки тітоньки Сови»

05.05 Срібний апельсин

05.30 «Правда життя»

02.40 «Нічне життя»

04.45 Хіт-парад 05.30 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

10.05 Т/с «По той бік вовків-2. Ключі від безодні» (I) 17.00 Т/с «Кодекс честі-4» (I) 19.00 Т/с «Ментовські війни-5» (II) 21.40 «Маски-шоу. Маски в Німеччині» 22.05 Х/ф «Вайверн. Крилатий дракон» (II) 23.55 Т/с «Секретні матеріали-2» (II) 01.50 Х/ф «Битва за скарби» (III) 03.15 Х/ф «Яма» (I)

TV1000 Kino

МЕГА 06.00 Руйнівники міфів 07.30, 12.30 За мить до катастрофи 08.20 Тамплієри: остання битва 09.10, 14.10 Загадки планети 10.00 Таємні знаки 10.50, 19.30 У пошуках пригод 11.40, 22.50 Екосистеми світу 13.20 Брейвік: побувати у пеклі 15.00, 23.40 Загадки Всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в СРСР 16.20, 20.20 Фантастичні історії 17.20, 21.10 Гучна справа 18.10 Д/ф «Характер і хвороби. Хто кого?» 22.00 Д/ф «Цілителі. Розплата за невігластво» 00.30 Покер 01.20 Ганібал: ворог Риму 03.00 Смартшоу 03.30 Т/с «Віртуози» 05.10 Містична Україна

Enter-фiльм 05.45 Мультфільми 08.50 Х/ф «Пильна двійка» 10.40 Д/ф «Таємниці радянського кіно» 11.15 Т/с «Сталін. Live» 13.05, 20.10 Т/с «Полювання на генія» 14.55 Х/ф «Чотири таксисти» 16.40 Х/ф «Справи Лоховського» 18.35 Х/ф «Вибач» 22.00 Х/ф «Увага! Всім постам...» 23.30 Х/ф «Презумпція невинності» 01.10 Х/ф «Загадка Ендхауза» 02.45 Х/ф «Охоронець для дочки (Сара)» 04.30 Саундтреки

2+2 06.00, 04.40 Мультфільми (I) 07.35 «Маски-шоу. Маски грабують банк» 08.00 «Шалене відео по-українськи» 09.00, 21.00 «ДжеДАІ»

К2 05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.15 Мультфільми 10.10, 10.50 Школа доктора Комаровського 11.20, 14.20 Справа смаку 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.00 Тиждень їжі 16.00, 22.35 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 19.00 Квадратний метр 20.45, 00.40 Глянець 23.35 Попелюшка для Баскова 01.20 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Країна і люди» 07.00 Х/ф «Під знаком однорогої корови» 08.15 Мультфільми 09.00 Х/ф «Снайпер. Зброя відплати» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Опергрупа-2» 12.00, 21.00 Т/с «Сплачено любов’ю» 13.00 Х/ф «Поцілунок» 14.30 «Російський акцент» «Підземний Нью-Йорк» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00, 23.00 Х/ф «Втеча» 02.00 Х/ф «Люблю. Чекаю. Олена»

орт Україна

05.15 Служба розшуку дітей 05.20, 06.30, 02.30 Погода 05.25 Світанок 06.25 Ділові факти 06.35 «Таксі». 07.00 «Леся+Рома». 07.40 Ділові факти 07.45 Факти тижня з Оксаною Соколовою 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини. Підсумки з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.20 «Поліцейська академія-7: Місія у Москві» 12.00 «Прокурорська перевірка». 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка». 14.40, 20.05 Х/ф «Самотній вовк» 16.35 «Епідемія страху» 18.45 Факти. Вечір 19.10 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.00 «Прокурорська перевірка». 23.05 «Злочинна кров» (II) 00.55 «Дикість-2» (II) 02.35 «Ціна успіху» (II)

к1

05.45 «Чужі помилки. Таємниця старої цілительки» 06.30 «Все буде добре!» 08.15, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.50 «Зіркове життя. Кохання без штампу» 10.50 «Зіркове життя. Підкаблучники за власним бажанням» 11.45 Х/ф «Нерозумна зірка» (I) 13.45 «Горілка. Історія всеросійського застілля» 15.55 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 19.55 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 «Містичні історії-5 з Павлом Костіциним» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Зіркове життя. Життя після самогубства» 23.25 «Битва екстрасенсів» 01.25 Т/с «Доктор хаус» (II) 02.15 Х/ф «Дні Турбіних» (I) 03.30 Нічний ефір

07.10 Ранок з Україною

ictv

05.15, 06.05 Teen Time

нтн

22 липня

22.00 Х/ф «Сили природи» 00.10 Х/ф «Реплі-Кейт» (II)

06.00 Х/ф «Єдина» 08.00 Х/ф «Гувернантка» 10.00 Х/ф «Море» 12.00 «Солдат і слон» військова комедія 14.00 «All Inclusive, або Все враховано» комедію 15.50 Х/ф «Будинок для заможних» 18.00 Х/ф «Рецепт чаклунки» 20.00 «Наша Russia. Яйця Долі» комедія 22.00 «Кримінальні обставини» комедія 00.00 «Найкращий фільм 2» комедія 01.40 Х/ф «Консерви» (от 18 лет) 04.00 Х/ф «Формула щастя»

Футбол 08.00, 13.40, 19.10 Новини 08.10 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Атлетик» - «Еспаньол» 10.00, 19.20 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Реал» - «Ман. Юнайтед». 1-й матч 11.55, 23.05 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Німеччини. «Борусія» (Дор.) - «Аугсбург» 13.50, 00.50 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/8 фіналу. «Бенфіка» - «Бордоіль». 1-й матч 15.40, 02.40 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Райо Вальекано» - «Атлетико» 17.25, 04.25 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Ювентус» - «Фіорентина» 21.15, 06.10 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Гранада» «Барселона»

Київська Русь 06.00, 07.00, 10.35, 11.35, 12.45, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.45 «Бабусяантикризис» 06.50, 11.00, 16.25 «Заміський будинок» 08.15, 18.55, 04.20 «Кіноісторії нашого часу» Ісаєв О

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 03.00 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.45 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 01.30 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Проспект бразилії» 15.10 «Я подаю на розлучення» 16.05 Т/с «Жіночий лікар» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.30 «Давай одружимося!» 19.00, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Виходжу тебе шукати 2» 22.55 «Вечірній Ургант» 23.30 Т/с «Закон зворотного чарівництва»

тет 06.00 Єралаш 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» 09.00 Єралаш 09.10 Т/с «Ранетки» 10.10 Т/с «Всі жінки - відьми» 12.00 Т/с «Та, що говорить з привидами» 14.00 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» 14.50 Богиня шопінгу 17.10 У ТЕТа пара 18.00 Моду народу 19.00 Т/с «Крем» 20.00 Дайош молодьож! 21.00 ТЕТ-Інтернет 21.25 Велика різниця 22.25 ТЕТ-Інтернет 23.00 Дурнєв+1 23.35 Т/с «Секс і місто» (II) 00.00 Т/с «Ходячі мерці 3» (III) 02.40 Одна за всіх 03.05 До світанку 08.45, 11.10, 13.25, 19.25, 22.25 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15, 20.20, 21.30 Т/с «Ставка больше, чем жизнь» 10.20, 12.10, 17.20, 17.50 «Ексклюзив для родини» 12.25 «Сад, город» 14.00, 22.45 «Ювелір» 16.45 М/ф «Мореплавание Солнышкина» 17.30 «Кримінал» 18.00, 01.45 «Наодинці з усіма» 18.25 М/ф «Карлсон вернулся» 19.50 «Архіви історії» 21.20 «На сон грядущим» 00.45 «Телечат» 02.15 «Три кольори часу» 02.45 «Маю честь запросити» 03.30 «Губернія» 04.05 «Отражение: неведомая классика» 04.50 «Пыд знаком Нобеля» 05.10 «Акваскоп»

ТРК «Київ» 06.00, 09.25, 11.35, 17.30 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00 «СТН-тижневик» 09.00 «СТН-спорт-тижневик» 10.15 «Зроблено у Києві» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 15.10 Т/с «Відчайдушні батьки» (I) 16.10 «У центрі уваги» 18.00 «Тимчасово доступний» Р.Віктюк 19.25 «Якісне життя» 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Служба порятунку» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» О.Шерлінг

7

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.20 І знову здрастуйте! 09.50 Щиросерде зізнання 10.25 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 11.05 «Таємнича Росія: Барнаул. Примари древнього міста?» 12.35 «До суду» 13.35, 02.25 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 Т/с «Знаки долі» 16.25 «Прокурорська перевірка» 18.30 Т/с «Десант є десант» 20.25 Т/с «Господарка тайги-2. До моря» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Кодекс честі-6» 00.30 Т/с «Братани-2» 03.30 «ГРУ: Таємниці військової розвідки» 04.25 «Кримінальна Росія. Сучасні хроніки»

тоніс 06.00 Д/с «Дика Австралія» 06.30 Майстер подорожей 07.00 Х/ф «Серця 4-х» 09.00 Єрусалим 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Кайлі Міноуг 12.40 «Таке спортивне життя» 13.20 «Будь в курсі!» 14.45 Д/с «Самобутні культури» 16.00, 23.15 Д/с «Сто запитань про тварин» 16.35 «Цивілізація Incognita» 16.45, 21.05 «Погода» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 18.30 Майстер подорожей 18.55 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.00 «Економічний пульс» 22.15 Культурний шок 23.50 «Світські хроніки» 00.15 Амурні мелодії (III) 01.05 Х/ф «Інша жінка» (III) 02.30 Х/ф «В родовому маєтку» 03.50 «Щоденник для батьків»

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15 Т/с «Поцілуйте наречену!» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25 «Academia» 17.10 «Голландські береги. Розумна архітектура». ф.1 17.40 Новини культури 17.50 Т/с «Земський лікар. Продовження» 19.45, 03.55 Свідки. «Без образ. Олександр Ширвіндт». ф.1 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 Т/с «Лєдніков» 23.05 «Друге Хрещення Русі» 01.00 Т/с «Розкол» 01.55 «Вісті +» 02.15 Х/ф «Адвокат». 1 с.

Визит 06.00 Програма 5 каналу 12.00 Телешанс 12.05 Х/ф 14.10 Х/ф 15.40 Телешанс 15.45 Д/с 16.25 М/ф 17.25 Телешанс 17.30 Х/ф 18.30 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.45 Новини 23.05 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 «Телетижневик» 06.30 «Земляки» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «До 1025 річчя Хрещення Русі» «Таємниці Богородиці Пирогощі» 10.00 «Удосвіта» 10.30 «Міське кільце» 11.00 Ювілейний концерт хореографічного колективу «Тотус» 12.40 «Галерея образів» 13.00 Х/ф «Кармелюк» 14.30 «Тема дня» 15.00 «Повір у себе» 15.30 «Обереги» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Дитячий майданчик» 17.00 «Тема дня» 17.20 Мультфільм 17.30 «Телетижневик» 18.00 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відблиск» 20.00 «Струни душ людських» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 23.30 «Полтавщина і Олімпіада 80: Об’єднані вогнем» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 00.30 Концерт «Полтава» 01.30 «Фабрика ідей» 02.00 «Струни душ людських» ( сурдопереклад) 02.30 «Нічна мозаїка» (ЗА) 04.10 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.55 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Нахлист. 05.30 Новинки з виставки. 05.45 Кухня з Сержем Марковичем. 06.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 06.35 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 07.00 Полювання з луком. 07.30 Історії полювання від Павла Гусєва. 07.45 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.30 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 09.05 Плaнета рибалки. 09.35 Кльове місце. 10.05 Щоденник рибальських пригод. 10.30 Влучний постріл. 10.55 Мисливські собаки. 11.25 Новинки з виставки. 11.40 Кухня з Сержем Марковичем. 11.55 Моточовни. 12.25 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 12.50 Від нашого шефа. 13.05 Один день на риболовлі. 13.30 Щоденники великого полювання. 14.20 Світові риболовлі. 14.50 У світі риболовлі. 15.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 16.00 Мисливські подорожі в Білорусію. 16.30 Новинки з виставки. 16.45 Кухня з Сержем Марковичем. 17.00 Школа нахлиста Ніка Харта. 17.30 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 17.55 Хижак неспортивно. 18.25 Нахлист. 18.55 Моточовни. 19.25 Світові риболовлі. 19.55 Сезон полювання. 20.25 Трофеї. 20.55 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 21.30 Плaнета рибалки. 22.00 Кльове місце. 22.30 Світові риболовлі. 23.00 У світі риболовлі. 23.25 Новинки з виставки. 23.40 Кухня з Сержем Марковичем. 23.55 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 00.25 Планета мисливця. 00.55 Рибальський гід. 01.25 У світі риболовлі. 01.50 Щоденник рибальських пригод. 02.15 Влучний постріл. 02.40 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 03.25 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 04.00 Плaнета рибалки. 04.30 Кльове місце.

Культура 06.00 Телеканал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 «Спостерігач» 10.15 Х/ф «Друзі і роки» 12.25 Д/ф «Стати чоловіком у Меланезії» 13.20 Лінія життя. Андрій Дементьєв 14.10 «Мій Ермітаж» 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Хризантеми», «Міражі» 16.05 Муз/ф «Зірки білих ночей» 16.35 Віртуози гітари. Ліа Коен 17.40 «Поліглот» 18.30 Новини культури 18.45 Згадуючи Богдана Ступку. Острови 19.25 Д/с «Космічна одіссея. XXI століття» 19.55 Д/ф «Примарна армія Китаю» 20.45 Д/с «Архієпископ Іоанн Шанхайський» 21.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 22.00 «Життя з несхожими людьми» 22.30 Новини культури 22.50 Д/с «Дочка філософа Шпета» 23.20 Д/с «Дивовижний світ Альбера Кана» 00.15 «Несерйозні варіації» 00.40 Тетяна Сорокіна «Лікування і медицина Стародавньої Греції» 01.30 Д/ф «Німеччина. Замок Розенштайн»


8

програма телепередач вівторок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 23 липня

інтер 05.30 Х/ф «Міцний шлюб» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Будинок біля великої річки» 12.20 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.20 «Судові справи» 14.55 «Сімейний суд» 15.55 «Давай одружимося!» 16.55, 04.50 Т/с «Порцелянове весілля» 20.00 «Подробиці» 23.20 Т/с «Зворотний бік місяця» (II) 01.25 Х/ф «Посередники» 03.05 Х/ф «Водій для Віри» (II)

стб 05.35 «Чужі помилки. Втрачене немовля» 06.20 «Все буде добре!» 08.05, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.40 «Зіркове життя. Життя після самогубства» 10.35 «Зіркове життя. Приречені на самотність» 11.40 Х/ф «Жіноча інтуїція» (I) 14.05 «Горілка. Історія всеросійського похмілля» 15.55 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 «Містичні історії-5 з Павлом Костіциним» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Зіркове життя. Контракт на любов» 23.25 «Битва екстрасенсів» 00.25 Т/с «Доктор хаус» (II) 01.20 Х/ф «Дні Турбіних» (I) 02.40 Нічний ефір

новий канал

1+1

05.15, 06.05 Teen Time

06.00 «Гроші» 06.50 «Служба розшуку дітей» 06.55, 19.30, 01.50 «ТСН» 07.40 «Економічна правда» 08.00 «Особистий рахунок» 08.05 «Повне перевтілення. Дім за тиждень - 3» 09.05 Євгенія Добровольська і Олексій Макаров у комедії «Трохи не при собі» (I) 10.10 «Шість кадрів» 10.25 Т/с «Сила. Повернення додому» 12.25 «Зніміть це негайно» 13.25 «Не бреши мені - 4» 14.30 «Російські сімейні драми» 15.35 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 17.20 «Сила. Повернення додому» 20.15 Максим Авєрін і Ольга Красько в серіалі «Скліфосовський» (I) 22.20 «Міняю жінку - 5» 00.00 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа - 2» (III) 01.05 «Кедр простромлює небо» (II) 02.35 «Борджіа - 2» (III) 03.30, 04.05 «Маша і моделі» 04.40 Ігор Петренко і Дар’я Мороз у драмі «Кедр простромлює небо» (II)

трк Україна 06.10 Т/с «Мамо, я кілера люблю» 07.00, 17.00, 19.00, 04.00 Події 07.10 Ранок з Україною 09.10, 13.00, 17.20 Т/с «Слід» (I) 10.00 Т/с «Платина 2» (I) 12.00 «Нехай говорять. Хрест на кіно « 15.00 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Подружжя» (I) 19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Інтерни» (I) 21.00 Нова хвиля в Юрмалі 2013. Відкриття 00.30 Т/с «Глухар. Продовження» 02.15 Х/ф «Цар скорпіонів 2: Сходження воїна» (II) 04.20 «Говорить Україна» 04.55 «Нехай говорять» 05.50 Срібний апельсин

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.00 Т/с 08.50 Х/с 09.50 Д/с 10.45 Х/ф 12.50 Х/ф 14.05 М/ф 17.20 Телешанс 17.25 Х/ф 18.40 Д/с 19.30 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.25 Телешанс 22.40 Новини 00.30 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Із Лохвиці до Кремлівських зірок» 10.26 «Діловий ритм» 10.52 «До речі...» 11.00 Творчий вечір Заслуженої артистки України В. Колісник 12.45 Х/ф «Маскарад» 14.35 «Тема дня» 15.00 «Розмова без нотацій» 15.30 «А у нас кіно знімали...». Х/ф «Голос трави» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Ти - молодий» 17.00 «Тема дня» 17.20 Мультфільм 17.30 «Третій тайм». Спортивна програма 17.45 «Радар» 18.00 «До вас запитання» 18.26 «Час змін» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...» М.Чурай 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «До вас запитання» 22.14 «До чистих джерел» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Третій тайм». Спортивна програма 23.15 «Радар» 23.30 «Природа Полтавщини» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 00.30 «Полтавська битва: українська територія» 01.20 «А у нас кіно знімали...» 01.50 «Розмова без нотацій» 02.20 «Нічна мозаїка» (ЗА) 04.00 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.45 «Люби своє, українське»

Мисливство та Рибальство 05.00 Мисливські собаки. 05.30 Новинки з виставки. 05.45 Кухня з Сержем Марковичем. 06.00 Моточовни. 06.30 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 06.55 Від нашого шефа. 07.10 Один день на риболовлі. 07.35 Історії полювання від Павла Гусєва. 07.50 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.35 Збройовий клуб. 09.05 Ні луску, ні пір’я. 09.35 Карпфішинг. 10.05 Щоденник рибальських пригод. 10.30 Полювання без зброї. 11.00 Мисливські подорожі в Білорусію. 11.30 Новинки з виставки. 11.45 Кухня з Сержем Марковичем. 12.00 Школа нахлиста Ніка Харта. 12.30 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 12.55 Хижак неспортивно. 13.25 Щоденники великого полювання. 14.20 Школа нахлиста Ніка Харта. 14.55 У світі риболовлі. 15.20 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 16.05 Нахлист. 16.35 Моточовни. 17.05 Світові риболовлі. 17.35 Сезон полювання. 18.05 Трофеї. 18.35 У світі риболовлі. 19.00 З Чиллі на коропа. 19.30 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 20.00 Світові риболовлі. 20.30 Рибальський гід. 21.00 Збройовий клуб. 21.30 Ні луску, ні пір’я. 22.00 Карпфішинг. 22.30 Школа нахлиста Ніка Харта. 23.05 Нахлист. 23.35 Новинки з виставки. 23.50 Кухня з Сержем Марковичем. 00.05 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 00.35 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 01.00 Полювання з луком. 01.30 У світі риболовлі. 01.55 Щоденник рибальських пригод. 02.20 Полювання без зброї. 02.50 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 03.35 Збройовий клуб. 04.05 Ні луску, ні пір’я. 04.35 Карпфішинг.

Культура 05.30 Телеканал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 11.05 Д/с «Велике перемелювання, або Академічна справа» 11.35 Д/ф «Примарна армія Китаю» 12.25 Фільм-вистава «Мені снився сон...» 13.15 Д/ф «МонтеАльбан. Релігійний і торговий центр» 13.30 Острови. Богдан Ступка 14.10 Листи з провінції. Астраханська область 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Сутінки жіночої душі», «Дитя великого міста» 16.05 Д/ф «Князь Потьомкін. Світло і тіні. Чорноморський володар» 16.35 Гала-концерт «Віртуози гітари-2012» 17.35 Д/ф «Вільям Гершель» 17.40 «Поліглот» 18.30 Новини культури 18.45 Більше, ніж любов. Ван Гог 19.25 Д/с «Космічна одіссея. XXI століття» 19.55 Д/ф «Загублені піраміди Китаю» 20.45 Д/с «Батько Микола Гур’янов» 21.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 22.00 «Король і почет» 22.30 Новини культури 22.50 Д/с «Дочка філософа Шпета» 23.20 Фільм-вистава «Мені снився сон...» 00.10 Максим Венгеров і Ваг Папян на III Міжнародному фестивалі Мстислава Ростроповича 00.55 «Лікуванн

ictv

05.20 Т/с «Вперед - до успіху» 06.10, 22.05 Т/с «Світлофор» 06.50, 07.40 Т/с «Як сказав джим» 07.30, 19.00 Репортер 07.35, 19.15, 01.15 Погода 08.50 Х/ф «Останній бойскаут» 11.00, 16.50, 21.00 Т/с «Татусеві дочки» 13.20, 14.25 Kids Time 13.25 М/с «Аладдін» 14.50 Т/с «Друзі» 15.50 Т/с «Кадетство» 19.20 Т/с «Вороніни» 23.10 Т/с «Закрита школа» (II) 01.20 Т/с «Купідон» 02.05 Т/с «Дружна сімейка»

нтн

04.55, 06.35, 01.45, 04.05 Погода 05.00 Факти 05.25 Світанок 06.30 Ділові факти 06.40 «Таксі». 07.05 «Леся+Рома». 07.40 Ділові факти 07.45 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Вулиці розбитих ліхтарів». 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка». 14.40, 20.05 Х/ф «Самотній вовк» 16.30 «Вулиці розбитих ліхтарів». 18.45 Факти. Вечір 19.10 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.00 «Прокурорська перевірка». 23.05 «Тактична сила» (II) 00.55 Стоп-10 01.50 «Злочинна кров» (II) 04.10 «Син дракона». Міні-серія

к1 07.00 «Мультфільми»

08.30, 16.45, 19.00, 01.30,

08.40 «Добрий вечір, тварини» 09.40 «Три сестри»

09.00 «Кримінальні справи»

11.35 «Орел і Решка»

10.00 «До суду»

12.35 «Звана вечеря»

11.55 «Речовий доказ»

13.35, 01.00 Т/с «Маргоша»

12.30 «Легенди карного розшуку» 13.00, 19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 12» 14.50, 17.00 Т/с «Шериф - 2» (I) 21.30 Т/с «Тіло як доказ - 2» (II) 22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 7» (II) 23.30 Т/с «Менталіст - 4» (II)

14.35 «Рандеву» 15.50, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» 17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 Д/п «Чоловік, і способи його

00.30 Т/с «Декстер» (III)

дресирування»

02.00 «Речовий доказ»

23.00 Д/с «Фактор ризику»

03.20 «Агенти впливу»

00.00 Т/с «Відчайдушні домогос-

04.35 «Уроки тітоньки Сови»

подарки» (II)

05.00 «Правда життя»

01.50 «Нічне життя»

УТ-1

МЕГА

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.00, 12.20, 23.15 Погода 06.15 Док. фільм «Галльські війни» 07.15 Ера будівництва 07.20 Ера бізнесу 07.30 Док. фільм «О.Даль. Між минулим і майбутнім». 1 частина 08.15 Док. фільм «О.Даль. Між минулим і майбутнім». 2 частина 08.45 Корисні поради 09.05 Підсумки дня 09.40 Шеф-кухар країни 10.40 Нехай Вам буде кольорово! 11.50 Контрольна робота 12.15, 17.50, 21.20 Діловий світ 12.25 Крок до зірок 13.10 Х/ф «Тарас Шевченко» 15.00 Діловий світ. Агросектор 15.10 Т/с «Чорна Рада» 18.10 Новини (із сурдоперекладом) 18.25 Економічна перспектива 18.35 Криве дзеркало 21.00 Підсумки дня 21.30 «Мелодія двох сердець». В. та С. Білоножки 22.55 Трійка, Кено, Максима

06.00 Руйнівники міфів 07.30, 12.30 За мить до катастрофи 08.20 Лук самурая 09.10, 14.10 Загадки планети 10.00 Таємні знаки 10.50, 19.30 У пошуках пригод 11.40, 22.50 Екосистеми світу 13.20 Тамплієри: остання битва 15.00, 23.40 Загадки Всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в СРСР 16.20, 20.20 Фантастичні історії 17.20, 21.10 Гучна справа 18.10 Д/ф «Олександр Годунов» 22.00 Д/ф «Характер і хвороби. Хто кого?» 00.30 Земля: наш час 01.20 Жива історія 02.10 Гордість України 03.00 Смартшоу 03.30 Т/с «Віртуози» 05.10 Містична Україна

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Худ. фільм «Чаклунка». 7 серія 00.15 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.35 Про головне 02.00 ТелеАкадемія. Дайджест. Краще за рік 02.15 Star-шоу 03.30 Нехай Вам буде кольорово! 04.45 Хіт-парад 05.30 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 03.00 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.45 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 01.30 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Проспект бразилії» 15.10 «Я подаю на розлучення» 16.05 Т/с «Жіночий лікар» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.30 «Давай одружимося!» 19.00, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Виходжу тебе шукати 2» 22.55 «Вечірній Ургант» 23.30 Т/с «Закон зворотного чарівництва»

тет

06.00 Х/ф «У лісах під Ковелем» (I) 04.05 «Свідок»

орт Україна

Enter-фiльм 05.45 Мультфільми 08.45 Х/ф «Чотири таксисти» 10.40 Д/ф «Таємниці радянського кіно» 11.15 Т/с «Сталін. Live» 13.05, 20.10 Т/с «Полювання на генія» 14.55 Х/ф «Пильна двійка» 16.35 Х/ф «Про тих, кого пам’ятаю і люблю» 18.15 Х/ф «Погана гарна людина» 22.00 Х/ф «Кодекс мовчання» 00.50 Х/ф «Увага! Всім постам...» 02.10 Х/ф «Презумпція невинності» 03.35 Х/ф «Вибач» 04.55 Саундтреки

2+2 06.00, 04.45 Мультфільми (I) 07.35 «Маски-шоу. Маски в Німеччині» 08.00, 11.55 «Шалене відео по-українськи» 09.00, 21.00 «ДжеДАІ» 10.05 «Угон по-нашому» 10.45 «ДАІ. Дорожні війни» 11.20 «Нереальні історії»

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 «Кулінарний двобій» 10.25 Російська начинка 11.00 Т/с «Остання подорож синдбада» 12.35 «До суду» 13.35, 02.30 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 Т/с «Знаки долі» 16.25 «Прокурорська перевірка» 18.30 Т/с «Десант є десант» 20.25 Т/с «Господарка тайги-2. До моря» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Кодекс честі-6» 00.35 Т/с «Братани-2» 03.30 «ГРУ: Таємниці військової розвідки» 04.25 «Кримінальна Росія. Сучасні хроніки»

тоніс

ртр - планета

06.00 Єралаш 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» 09.00 Єралаш 09.10 Т/с «Ранетки» 10.10 Т/с «Всі жінки - відьми» 12.00 Т/с «Та, що говорить з привидами» 14.00 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» 14.50 Богиня шопінгу 17.10 У ТЕТа пара 18.00 Моду народу 19.00 Т/с «Крем» 20.00 Дайош молодьож! 21.00 ТЕТ-Інтернет 21.25 Бійцівський клуб 22.25 ТЕТ-Інтернет 23.00 Серіал Секс і місто (II) 00.00 Т/с «Ходячі мерці 3» (III) 00.50 Х/ф «Одного чудового дня» 02.30 Одна за всіх 02.55 До світанку

06.00, 15.00 Д/с «Дика Австралія» 06.30 Майстер подорожей 06.55 «Економічний пульс» 07.00 Х/ф «Таємничий острів» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Нікола Тесла 12.30 «Ронін» 13.10 Секретні матеріали 14.00 Культурний шок 15.35, 21.05 «Погода» 16.00, 23.15 Д/с «Сто запитань про тварин» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний статус» 18.30 Майстер подорожей 18.55, 21.00 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.10 Хресний шлях 22.15 Культурний шок 23.50 «Мистецькі історії». 00.40 Амурні мелодії (III) 01.00 Х/ф «Перші 9 1/2 тижнів» (III) 02.25 Х/ф «Філософія будуару Маркіза де Сада» (III)

07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15 Т/с «Поцілуйте наречену!» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час. ВістіМосква 16.25 «Academia» 17.10 «Голландські береги. 17.40, 00.35 Новини культури 17.50 Т/с «Земський лікар» 19.45, 03.55 Свідки. «Без образ. 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 Т/с «Лєдніков» 23.05 «Смертельний друг Р.» 23.55 «Ні про що не жалкую...». Тихон Хрєнников 01.00 Т/с «Розкол» 01.55 «Вісті +» 02.15 Х/ф «Адвокат». 2 с.

13.35 «Облом UA» 15.00 Х/ф «Вбивство на Ждановській» (I) 17.00 Т/с «Кодекс честі-4» (I) 19.00 Т/с «Ментовські війни-5» (II) 21.40 «Маски-шоу. Маски у країні висхідного сонця» 22.05, 01.45 Х/ф «Небесний форсаж» (II) 00.15 Х/ф «Амфібія» (III) 03.25 Кінорік. «Шереметьєво-2» (I)

TV1000 Kino

06.50, 11.20, 17.15 «Заміський будинок» 08.15, 18.55, 04.20 «Кіноісторії нашого часу» Ісаєв О 08.45, 19.25, 22.25, 05.10 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15, 20.20, 21.30 Т/с «Ставка больше, чем жизнь» 10.20, 11.35, 12.10 «Ексклюзив для родини» 12.25 «Сад, город» 14.00, 22.45 «Ювелір» 16.25 «У пошуках легенд» 16.45 М/ф «Русалочка» 17.30, 02.15 «Під знаком Нобеля» 18.00, 01.45 «Наодинці з усіма» 18.25 М/ф «Царевна-лягушка» 19.50 «Архіви історії» 21.20 «На сон грядущим» 00.45 «Телечат» 02.40 «Акваскоп» 03.00 «Культурний простір» 03.30 «Успіх на шпильках» 03.50 «Крізь призму часу» 04.50 «Винна карта»

К2 05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.15 Мультфільми 10.10, 10.50 Школа доктора Комаровського 11.20, 14.20 Справа смаку 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.00 Тиждень їжі 16.00, 22.35 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 19.00 Квадратний метр 20.45, 00.40 Глянець 23.35 Попелюшка для Баскова 01.20 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Втеча» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Опергрупа-2» 12.00, 21.00 Т/с «Сплачено любов’ю» 13.00 Х/ф «Люблю. Чекаю. Олена» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Жерсть» (от 18 лет) 02.00 Х/ф «Аферисти»

06.00 «Солдат і слон» військова комедія 08.00 Х/ф «Рецепт чаклунки» 10.00 «Найкращий фільм 2» комедія 12.00 «Уроки наприкінці весни» драмa 14.00 Х/ф «Море» 16.00 «Наша Russia. Яйця Долі» комедія 18.00 Х/ф «Москва - не Москва» 20.00 «Гра» комедія 22.00 «Зайцев, запалюй! Історія шоумена» комедія 00.00 «Найкращий фільм 3-ДЕ» комедія (от 18 лет) 02.00 Х/ф «Левова частка» 04.00 Х/ф «Я перший тебе побачив»

Футбол 08.00, 13.35, 19.10 Новини 08.10, 23.05 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Лаціо» - «Наполі» 10.00, 19.20 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Шахтар» - «Борусія» (Дор.). 1-й матч 11.55, 00.55 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Реал» - «Райо Вальекано» 13.45, 02.35 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/8 фіналу. «Базель» - «Зеніт». 1-й матч 15.35, 04.25 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Німеччини. «Айнтрахт» - «Баварія» 17.20, 06.10 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Сампдорія» - «Рома» 21.20 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Атлетик» - «Реал Сосьєдад»

Київська Русь 06.00, 07.00, 10.35, 11.00, 11.45, 12.45, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.50 «Бабусяантикризис»

ТРК «Київ» 06.00, 09.25, 11.35, 17.30 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10 Т/с «Відчайдушні батьки» (I) 16.10 «У центрі уваги» 18.00 «Тимчасово доступний» Шерлінг (I) 19.25 «Служба порятунку» 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Київські історії» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» Карелін (I)


програма телепередач

середа Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.30, 16.55, 04.40 Т/с «Порцелянове весілля» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Будинок біля великої річки» 12.20, 03.40 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.20 «Судові справи» 14.55 «Сімейний суд» 15.55 «Давай одружимося!» 20.00 «Подробиці» 23.20 Т/с «Зворотний бік місяця» (II) 01.30 Х/ф «Патрульний» (II) 02.55 Д/с «Людство: наша історія»

стб

новий канал

1+1 06.00 «Міняю жінку - 5» 06.50 «Служба розшуку дітей» 06.55, 19.30, 01.30 «ТСН» 07.40 «Економічна правда» 08.00 «Особистий рахунок» 08.05 «Повне перевтілення. Дім за тиждень - 3» 09.05 «Трохи не при собі» (I) 10.15 «Шість кадрів» 10.35 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 12.30 «Зніміть це негайно» 13.30 «Не бреши мені - 4» 14.35 «Російські сімейні драми» 15.40 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 17.20 «Сила. Повернення додому» (I) 20.15 «Скліфосовський» (I) 22.20 «Територія обману» 23.25 «Борджіа - 2» (III) 00.30 «Кедр простромлює небо» (II) 02.15 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа - 2» (III) 03.05, 03.40 «Маша і моделі» 04.15 «Не бреши мені - 4» 05.05 Ігор Петренко і Дар’я Мороз у драмі «Кедр простромлює небо» (II)

трк Україна

ictv

05.15, 06.05 Teen Time 05.20 Пекельне побачення 06.10, 21.55 Т/с «Світлофор» 06.50, 07.45 Т/с «Як сказав джим» 07.30, 19.00 Репортер 07.35, 19.15, 01.05 Погода 08.50 Т/с «Щасливі разом» 10.55, 17.45, 21.00 Т/с «Татусеві дочки» 13.15, 14.20 Kids Time 13.20 М/с «Аладдін» 14.45 Т/с «Друзі» 15.45 Т/с «Кадетство» 19.20 Т/с «Вороніни» 23.00 Т/с «Закрита школа» (II) 01.10 Т/с «Купідон» 02.00, 02.50 Т/с «Дружна сімейка» 02.45 Служба розшуку дітей

нтн

04.50 Служба розшуку дітей 04.55, 06.40, 02.00, 04.05 Погода 05.00 Факти 05.25 Світанок 06.30 Ділові факти 06.45 «Таксі». 07.05 «Леся+Рома». 07.40 Ділові факти 07.50 Несекретні файли 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Вулиці розбитих ліхтарів». 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка». 14.45, 20.05 Х/ф «Самотній вовк» 16.40 «Вулиці розбитих ліхтарів». 18.45 Факти. Вечір 19.10 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.00 «Прокурорська перевірка». 23.05 «Збиток» (II) 01.10 Кримінальний облом 02.05 «Тактична сила» (II) 04.10 «Син дракона». Міні-серія

к1

06.10 Т/с «Охоронець» (I)

05.25 Х/ф «Битва за Москву» (I)

07.00 «Мультфільми»

07.00, 17.00, 19.00, 03.00 Події

08.30, 16.45, 19.00, 01.40,

08.40 «Добрий вечір, тварини»

04.00 «Свідок»

09.40 «Три сестри»

09.10, 13.00, 17.20 Т/с «Слід» (I)

09.00 «Кримінальні справи»

11.35 «Орел і Решка»

10.00 Т/с «Платина 2» (I)

10.00 «До суду»

12.35 «Звана вечеря»

12.00 «Нехай говорять. Без

11.50 «Речовий доказ»

13.35, 01.00 Т/с «Маргоша»

12.30 «Легенди карного розшуку»

14.35 «Рандеву»

13.00, 19.30 Т/с «Вулиці розбитих

15.50, 20.00 Т/с «Моя прекрасна

родини» 15.00 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Подружжя» (I)

ліхтарів - 12»

няня»

14.50, 17.00 Т/с «Шериф - 2» (I)

17.00 «Розсміши коміка»

21.30 Т/с «Тіло як доказ - 2» (II)

18.00 «Звана вечеря»

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 7» (II)

19.00 «Орел і Решка»

23.30 Т/с «Менталіст - 4» (II)

21.00 «Розсміши коміка»

23.50 Т/с «Глухар. Продовження»

00.30 Т/с «Декстер» (III)

22.00 Д/п «Молоді і нахабні»

01.35 Т/с «Успіх-2» (I)

02.10 «Речовий доказ»

23.00 Д/п «Як знайти нареченого»

03.20 «Говорить Україна»

02.35 «Агенти впливу»

00.00 Т/с «Відчайдушні домогос-

03.55 «Нехай говорять»

04.30 «Уроки тітоньки Сови»

04.45 Срібний апельсин

04.55 «Правда життя»

01.50 «Нічне життя»

УТ-1

МЕГА

TV1000 Kino

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.00, 10.15, 11.40, 12.15, 19.00, 23.15 Погода 06.15 Док. фільм «Битва під ЛіттлБігхорн» 07.15 Ера бізнесу 07.25 Док. фільм «Гараж», або Ніч у музеї». 1 частина 08.15 Док. фільм «Гараж», або Ніч у музеї». 2 частина 08.45 Корисні поради 09.05 Підсумки дня 09.25 Православна енциклопедія 10.30 Нехай Вам буде кольорово! 11.45 Кордон держави 12.10, 18.40, 21.20 Діловий світ 12.20 Українська пісня 13.00 Д/ф «Шлях Дао, або мистецтво вічності» 14.00 Х/ф «Чекай на мене» 15.30 Діловий світ. Агросектор 15.35 Т/с «Чорна Рада» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 19.10 Star-шоу 20.55 Мегалот 21.00 Підсумки дня 21.30 «Мелодія двох сердець». В. та С. Білоножки 22.50 Суперлото, Трійка, Кено

06.00 Руйнівники міфів 07.30, 12.30 За мить до катастрофи 08.20 Брейвік: побувати у пеклі 09.10, 14.10 Загадки планети 10.00 Таємні знаки 10.50, 19.30 У пошуках пригод 11.40, 22.50 Екосистеми світу 13.20 Лук самурая 15.00, 23.40 Загадки Всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в СРСР 16.20, 20.20 Фантастичні історії 17.20, 21.10 Гучна справа 18.10 Д/ф «Цілителі. Розплата за невігластво» 22.00 Д/ф «Олександр Годунов» 00.30 Покер 01.20 Жива історія 02.10 Гордість України 03.00 Смартшоу 03.30 Т/с «Віртуози» 05.10 Містична Україна

11.20 «Нереальні історії» 13.35 «Облом UA» 15.00 Х/ф «Біля небезпечної межі» (I) 17.00 Т/с «Кодекс честі-4» (I) 19.00 Т/с «Ментовські війни-5» (II) 21.40 «Маски-шоу. Маски на Сході. 1 ч.» 22.05, 01.55 Х/ф «Горець» (II) 00.20 Х/ф «Синдбад і Мінотавр» (III) 03.45 Кінорік. «Великий лицедій М.Ф. Яковченко» (I) 04.15 Кінорік. «Досьє художника» (I)

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Худ. фільм «Чаклунка». 8 серія 00.15 Від першої особи 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.05 Фольк-music 03.15 Аудієнція. Країни від А до Я 03.35 Нехай Вам буде кольорово! 04.35 Служба розшуку дітей 04.45 Хіт-парад 05.30 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Інтерни» (I) 21.00 Нова хвиля в Юрмалі 2013. Іноземні хіти

Enter-фiльм 05.45 Мультфільми 09.05 Х/ф «Місце водія» 11.05 Д/ф «Таємниці радянського кіно» 11.35 Т/с «Сталін. Live» 13.20, 20.00 Т/с «Полювання на генія» 15.10 Х/ф «І хто тільки видав тобі права?» 16.55 Х/ф «Ідучи - іди» 18.35 Х/ф «Все навпаки» 21.50 Х/ф «Автобус, що сказився» 23.55 Х/ф «Охоронець для дочки (Сара)» 01.55 Х/ф «Генерал» 03.35 Х/ф «В останню чергу» 05.00 Саундтреки

2+2 06.00, 04.45 Мультфільми (I) 07.35 «Маски-шоу. Маски у країні висхідного сонця» 08.00, 11.55 «Шалене відео по-українськи» 09.00, 21.00 «ДжеДАІ» 10.05 «Угон по-нашому» 10.45 «ДАІ. Дорожні війни»

К2 05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.15 Мультфільми 10.10, 10.50 Школа доктора Комаровського 11.20, 14.20 Справа смаку 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.00 Тиждень їжі 16.00, 22.35 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 19.00 Квадратний метр 20.45, 00.40 Глянець 23.35 Попелюшка для Баскова 01.20 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Жерсть» (от 18 лет) 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Опергрупа-2» 12.00, 21.00 Т/с «Сплачено любов’ю» 13.00 Х/ф «Аферисти» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Кидали» 02.00 Х/ф «Бабуся Ада» (от 18 лет)

9

орт Україна

нтв-світ

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 03.00 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.45 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 01.30 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Проспект бразилії» 15.10 «Я подаю на розлучення» 16.05 Т/с «Жіночий лікар» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.30 «Давай одружимося!» 19.00, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Виходжу тебе шукати 2» 22.55 «Вечірній Ургант» 23.30 Т/с «Закон зворотного чарівництва»

тет

05.50 «Чужі помилки. Перевертні» 06.35 «Все буде добре!» 08.20, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 10.00 «Зіркове життя. Контракт на любов» 10.55 «Зіркове життя. Маленькі зірки великого шоу» 11.55 Х/ф «Дочка» (I) 13.55 «ЖЕК - потрошитель. Історія всеросійського обману» 15.55 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 «Містичні історії-5 з Павлом Костіциним» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Зіркове життя. Смертельні розваги» 23.20 «Битва екстрасенсів» 00.20 Т/с «Доктор хаус» (II) 01.20 Х/ф «Дні Турбіних» (I) 02.30 Нічний ефір

07.10 Ранок з Україною

24 липня

подарки» (II)

06.00 «Уроки наприкінці весни» драмa 08.00 Х/ф «Москва - не Москва» 10.00 «Найкращий фільм 3-ДЕ» комедія (от 18 лет) 12.00 Х/ф «Десять років без права листування» 14.00 «Зайцев, запалюй! Історія шоумена» комедія 16.00 «Гра» комедія 18.00 Х/ф «Біле плаття» 20.00 Х/ф «Рік собаки» 22.20 Х/ф «Мисливець» 00.30 Х/ф «Я перший тебе побачив» 02.00 Х/ф «Шлях» (6-12 лет) 04.00 Х/ф «Завтра була війна»

Футбол 08.00, 19.10 Новини 08.10, 12.20, 14.55 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 08.40 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Атлетик» - «Реал Сосьєдад» 10.25, 23.00 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Арсенал» - «Баварія». 1-й матч 12.55 Barclays Asia Trophy 2013. Півфінал. «Тоттенхем» - «Сандерленд». Пряма трансляція. У перерві (13.45) - Новини 15.25 Barclays Asia Trophy 2013. Півфінал. «Ман. Сіті» - «Саут Чайна». Пряма трансляція 17.25, 04.25 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/8 фіналу. «Вікторія» - «Фенербахче». 1-й матч 19.20, 00.50, 06.10 Barclays Asia Trophy 2013. Півфінал. «Тоттенхем» «Сандерленд» 21.10, 02.40 Barclays Asia Trophy 2013. Півфінал. «Ман. Сіті» - «Саут Чайна»

Київська Русь 06.00, 07.00, 10.35, 11.00, 11.45, 12.45, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани»

06.00 Єралаш 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» 09.00 Єралаш 09.10 Т/с «Ранетки» 10.10 Т/с «Всі жінки - відьми» 12.00 Т/с «Та, що говорить з привидами» 14.00 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» 14.50 Богиня шопінгу 17.10 У ТЕТа пара 18.00 Моду народу 19.00 Т/с «Крем» 20.00 Дайош молодьож! 21.00 ТЕТ-Інтернет 21.25 Бійцівський клуб 22.25 ТЕТ-Інтернет 23.00 Серіал Секс і місто (II) 00.00 Т/с «Ходячі мерці 3» (III) 00.50 Х/ф «Блондинками не народжуються» (II) 02.20 Одна за всіх 06.40, 10.45, 13.50 «Бабусяантикризис» 06.50, 11.10, 17.25 «Заміський будинок» 08.15, 18.55, 04.25 «Кіноісторії нашого часу» Ісаєв О 08.45, 11.25, 19.25, 22.25 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15, 20.20, 21.30 Т/с «Ставка больше, чем жизнь» 10.20, 12.10 «Ексклюзив для родини» 12.25 «Сад, город» 14.00, 22.45 «Ювелір» 16.25 «У пошуках легенд» 16.45 М/ф «В некотором царстве...» 17.30, 03.55 «Під знаком Нобеля» 18.00 «Наодинці з усіма» 18.25 М/ф «Василиса Прекрасная» 19.50 «Архіви історії» 21.20 «На сон грядущим» 00.45 «Телечат» 01.45 Х/ф «Веселые ребята» 03.15, 05.20 «Кінопроектор» 03.25 «Крізь призму часу» 04.50 «Губернія»

ТРК «Київ» 06.00, 09.25, 11.35, 17.30 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10 Т/с «Відчайдушні батьки» (I) 16.10 «У центрі уваги» 18.00 «Тимчасово доступний» Карелін (I) 19.25 «Київські історії» 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Служба порятунку» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» В.Токарева

05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Квартирне питання 10.30 «Їдьмо, поїмо!» 11.00 Т/с «Остання подорож синдбада» 12.35 «До суду» 13.35, 02.25 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 Т/с «Знаки долі» 16.25 «Прокурорська перевірка» 18.30 Т/с «Десант є десант» 20.25 Т/с «Господарка тайги-2. До моря» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Кодекс честі-6» 00.30 Т/с «Братани-2» 03.30 «ГРУ: Таємниці військової розвідки» 04.25 «Кримінальна Росія. Сучасні хроніки»

тоніс 06.00, 15.00 Д/с «Дика Австралія» 06.30 Майстер подорожей 06.55 «Економічний пульс» 07.00 Х/ф «Цирк» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Хресний шлях 12.45 «Соціальний статус» 13.20 «Цивілізація Incognita» 14.00 Культурний шок 15.35, 21.05 «Погода» 16.00, 23.15 Д/с «Сто запитань про тварин» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 18.30 Майстер подорожей 18.55 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.00 «Економічний пульс» 21.10 Фредерік Шопен 22.15 Культурний шок 23.50 «Мистецькі історії». 00.40 Амурні мелодії (III) 01.15 Х/ф «Вдвічі більше або нічого» (III)

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15 Т/с «Поцілуйте наречену!» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25 «Academia» 17.10 «Голландські береги. 17.40 Новини культури 17.50 Т/с «Земський лікар. Продовження» 19.45, 03.55 Кузькіна мати. 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 Т/с «Лєдніков» 23.05 Відкриття конкурсу «Нова хвиля-2013» 01.00 Т/с «Розкол» 01.55 «Вісті +» 02.15 Х/ф «Адвокат». 3 с.

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.55 Х/ф 09.55 Д/с 11.05 Телешанс 11.20 Д/ф 12.00 Х/ф 13.30 Т/с 14.55 М/ф для дітей 15.20 Х/ф 17.15 Х/ф 18.45 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.40 Новини 21.05 Вісник податкової адміністрації 21.30 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.05 Новини 17.15 Телешанс 20.30 Телешанс 21.00 Телешанс 23.25 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «М. Підгорний. Портрети і асоціації» 10.26 «Енергоманія» 10.52 «До речі...» 11.00 Концерт «Тотус» 12.40 «Галерея образів» 13.00 Х/ф «Одного разу влітку» 14.10 «Літературні читання» 14.30 «Тема дня» 15.00 «Абетка здоров’я» 15.30 «З одвічністю на «ти» Бароко 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Життя дивовижних ляльок» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Соціальний захист:» 17.45 «Полтавщина. Податки. Добробут» 18.00 «Позиція» 18.26 «Удосвіта» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Тест на майбутнє» 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Позиція» 22.14 «Скарби музеїв Полтавщини» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «До 1025 річчя Хрещення Русі» «Уроки історії» Хрещення Русі-2 23.30 «Сонце у його світлиці. О. Чухрай» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 00.30 Концерт симфонічної та камерної музики 02.10 «Обереги» 02.25 «Нічна мозаїка». Художній фільм (ЗА) 04.00 Д/ф «Нічна мозаїка» 04.55 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Мисливські подорожі в Білорусію. 05.35 Новинки з виставки. 05.50 Кухня з Сержем Марковичем. 06.05 Школа нахлиста Ніка Харта. 06.35 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 07.05 Хижак неспортивно. 07.35 Історії полювання від Павла Гусєва. 07.50 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.35 Ловля коропа з Яном Расселом. 09.05 Рибалка-експерт. 09.35 Американська риболовля. 10.05 Щоденник рибальських пригод. 10.30 Полювання без зброї. 11.00 Нахлист. 11.30 Моточовни. 12.00 Світові риболовлі. 12.30 Сезон полювання. 13.00 Трофеї. 13.30 Щоденники великого полювання. 14.20 Школа нахлиста Ніка Харта. 14.50 Рибальські подорожі по Норвегії. 15.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 16.00 У світі риболовлі. 16.25 З Чиллі на коропа. 16.55 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 17.25 Світові риболовлі. 17.55 Рибальський гід. 18.25 Нахлист. 18.55 Ловля коропа з Яном Расселом. 19.25 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 19.55 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 20.20 Полювання з луком. 20.50 Ловля коропа з Яном Расселом. 21.20 Рибалка-експерт. 21.50 Американська риболовля. 22.20 Школа нахлиста Ніка Харта. 22.50 Мисливські собаки. 23.20 Новинки з виставки. 23.35 Кухня з Сержем Марковичем. 23.50 Моточовни. 00.20 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 00.45 Від нашого шефа. 01.00 Один день на риболовлі. 01.25 Рибальські подорожі по Норвегії. 01.50 Щоденник рибальських пригод. 02.15 Полювання без зброї. 02.45 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 03.30 Ловля коропа з Яном Расселом. 04.00 Рибалка-експерт. 04.30 Американська риболовля.

Культура 05.30 Телеканал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 11.05 Д/с «Велике перемелювання, або Академічна справа» 11.35 Д/ф «Загублені піраміди Китаю» 12.25 Фільм-вистава «Не такий, як всі» 13.30 Більше, ніж любов. Ван Гог 14.10 Листи з провінції. Верхній Уймон (Республіка Алтай) 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Німі свідки», «Вмираючий лебідь» 16.15 Д/ф «Соляні копанки Велички» 16.35 Віртуози гітари. Хуан Мануель Канізарес 17.15 Д/ф «Микола Черкасов» 17.40 «Поліглот» 18.30 Новини культури 18.45 Д/ф «Зірка Казакевича» 19.25 Д/с «Космічна одіссея. XXI століття» 19.55 Д/ф «Морські дракони. Забутий флот Китаю» 20.45 Д/с «Архімандрит Гаврило Ургебадзе» 21.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 22.00 «Підлітки і батьки» 22.30 Новини культури 22.50 Д/с «Дочка філософа Шпета» 23.20 Фільм-вистава «Не такий, як всі» 00.25 Камерний хор Московської консерваторії 00.55 Юрій Пивоваров «Російське XIX століття» 01.40 Д/ф «Соляні копанки Велички»


10

барви

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 29 (423) 18 липня 2013 року

На полях Полтавщини ➢ Цьогоріч врожай соняшника прогнозують в межах 22-25 ц/га У Кременчуцькому районі цьогоріч очікують зібрати непоганий урожай соняшнику. Посіяно його чимало: жовтогарячі поля, здається, безкраї. Начальник управління агропромислового розвитку Кременчуцької райдержадміністрації Григорій Назаренко прогнозує очікувану урожайність соняшника 22–25 ц/га. В окремих господарствах району ці показники можуть бути й вищими. Всі посіви соняшнику знаходяться у доброму стані й оброблені гербіцидами, зазначає чиновник. А от загальний розмір площі, яку цього року займають соняшникові посіви, Григорій Назаренко не назвав, посилаючись чомусь на внутрішню інформацію реклама

Соняхи цвітуть райдержадміністрації. Доводиться користуватися лише візуальним оцінюванням: соняшнику в районі багато. Напевно тому, що виробництво олії сьогодні ще є прибутковим на відміну від виробництва цукру з буряків (натурпродукт витісняє штучний цукор, значно дешевший). Відомо, що в олійницях Кременчуцького району закупівельна

ціна соняшнику наразі становить близько 3700 грн за тонну. З одного центнера насіння виходить 30 л олії, 25 кг макухи. За переробку центнера сировини потрібно заплатити близько 40 грн. До речі, Україна займає друге місце серед найбільших світових країн-виробників олії. Випереджає нас лише Росія. (В. Коноваленко)

«

Соняшник завезений в Європу іспанцями з Північної Америки 1619 року. В Україні він з’явився у середині XVIII ст. В Європі соняшник спочатку обробляли як декоративну рослину, і лише з 1860 рр. з нього почали добувати олію, а до цього англійці їли молоді суцвіття соняшника з оцтом і маслом.

З 1 ц насіння соняшника можна отримати 30 л олії


Кременчуцька Панорама № 29 (423) 18 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

реклама

11


12

програма телепередач четвер Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 25 липня

інтер 05.25, 16.55, 04.40 Т/с «Порцелянове весілля» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Будинок біля великої річки» 12.20, 03.45 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.20 «Судові справи» 14.55 «Сімейний суд» 15.55 «Давай одружимося!» 20.00 «Подробиці» 23.20 Т/с «Зворотний бік місяця» (II) 01.30 Х/ф «Обличчя терору» (III) 03.00 Д/с «Людство: наша історія»

стб 05.40 «Чужі помилки. Похована живцем» 06.20 «Все буде добре!» 08.05, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.45 «Зіркове життя. Смертельні розваги» 10.40 «Зіркове життя. Дітиактори» 11.45 Х/ф «КостяНіка. Час літа» (I) 13.50 «ЖЕК - потрошитель-2.» 15.55 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 21.00 «Містичні історії-5 з Павлом Костіциним» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Зіркове життя. Допитися до слави» 23.25 «Битва екстрасенсів» 00.25 Т/с «Доктор хаус» (II) 01.20 Х/ф «Дорога додому» (I) 02.45 Нічний ефір

новий канал

1+1

05.15, 06.05 Teen Time

06.00 «Територія обману» 06.50 «Служба розшуку дітей» 06.55, 19.30, 01.35 «ТСН» 07.40 «Економічна правда» 08.00 «Особистий рахунок» 08.05 «Повне перевтілення. Дім за тиждень - 3» 09.05 Євгенія Добровольська і Олексій Макаров у комедії «Трохи не при собі» (I) 10.15 «Шість кадрів» 10.35 Т/с «Сила. Повернення додому» 12.25 «Зніміть це негайно» 13.25 «Не бреши мені - 4» 14.25 «Російські сімейні драми» 15.30 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 17.10 «Сила. Повернення додому» 20.15 «Скліфосовський» (I) 22.20 «На ножах» 23.30 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа - 2» (III) 00.35 «Кедр простромлює небо» (II) 02.20 Джеремі Айронс в історичній драмі «Борджіа - 2» (III) 03.10, 03.45 «Маша і моделі» 04.20 «Не бреши мені - 4» 05.10 Ігор Петренко і Дар’я Мороз у драмі «Кедр простромлює небо» (II)

трк Україна

ictv

05.20 Пекельне побачення 06.10, 21.55 Т/с «Світлофор» 06.55, 07.40 Т/с «Як сказав джим» 07.30, 19.00 Репортер 07.35, 19.15, 01.05 Погода 08.50 Т/с «Щасливі разом» 10.55, 17.45, 21.00 Т/с «Татусеві дочки» 13.15, 14.20 Kids Time 13.20 М/с «Аладдін» 14.45 Т/с «Друзі» 15.45 Т/с «Кадетство» 19.20 Т/с «Вороніни» 23.00 Т/с «Закрита школа» (II) 01.10 Т/с «Купідон» 02.00, 02.50 Т/с «Дружна сімейка» 02.45 Служба розшуку дітей

нтн

04.50, 06.30, 01.40, 04.00 Погода 04.55 Факти 05.25 Світанок 06.25 Ділові факти 06.35 «Таксі». 07.00 «Леся+Рома». 07.40 Ділові факти 07.45 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Вулиці розбитих ліхтарів». 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка». 14.40 Х/ф «Самотній вовк» 16.30 «Вулиці розбитих ліхтарів». 18.45 Факти. Вечір 19.10 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 20.05 Х/ф «Морські дияволи» 21.55 «Прокурорська перевірка». 23.05 «Дім сонця, що сходить» (II) 00.50 Несекретні файли 01.45 «Збиток» (II) 04.05 «Син дракона». Міні-серія

к1

05.20 Х/ф «Битва за Москву» (I)

07.00 «Мультфільми»

07.00, 17.00, 19.00, 03.00 Події

08.30, 16.45, 19.00, 01.35,

08.40 «Добрий вечір, тварини»

04.30 «Свідок»

09.40 «Три сестри»

09.10, 13.00, 17.20 Т/с «Слід» (I)

09.00 «Кримінальні справи»

11.35 «Орел і Решка»

10.00 Т/с «Платина 2» (I)

10.00 «До суду»

12.35 «Звана вечеря»

12.00 «Нехай говорять. ДНК для

11.50 «Речовий доказ»

13.35, 01.00 Т/с «Маргоша»

12.30 «Легенди карного розшуку»

14.35 «Рандеву»

13.00, 19.30 Т/с «Вулиці розбитих

15.50, 20.00 Т/с «Моя прекрасна

Лізи» 15.00 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Подружжя» (I)

няня»

ліхтарів - 12» 14.50, 17.00 Т/с «Шериф - 2» (I)

17.00 «Розсміши коміка»

21.30 Т/с «Тіло як доказ - 2» (II)

18.00 «Звана вечеря»

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 7» (II)

19.00 «Орел і Решка»

23.30 Т/с «Менталіст - 4» (II)

21.00 «Розсміши коміка»

23.50 Т/с «Глухар. Продовження»

00.30 Т/с «Декстер» (III)

22.00 Д/п «Пригоди іноземців «

01.35 Т/с «Успіх-2» (I)

02.05 «Речовий доказ»

23.00 Д/с «Фактор ризику»

03.20 «Говорить Україна»

03.00 «Агенти впливу»

00.00 Т/с «Відчайдушні домогос-

03.55 «Нехай говорять»

05.00 «Уроки тітоньки Сови»

04.45 Срібний апельсин

05.35 «Правда життя»

01.50 «Нічне життя»

УТ-1

МЕГА

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.00, 10.20, 11.55, 23.15 Погода 06.15 Док. фільм «Великі битви. Геттисбург» 07.15 Ера будівництва 07.20 Ера бізнесу 07.30 Док. фільм «С.Никоненко. О, везунчик!». 1 частина 08.15 Док. фільм «С.Никоненко. О, везунчик!». 2 частина 08.45 Корисні поради 09.05 Підсумки дня 09.40 Книга.ua 10.00 Аудієнція. Країни від А до Я 10.35 Нехай Вам буде кольорово! 11.50, 17.45, 21.20 Діловий світ 12.10 Х/ф «Пастка» 1-3 с. 15.25 Діловий світ. Агросектор 15.35 Х/ф «Пастка». 5 с. 18.05 Новини (із сурдоперекладом) 18.25 Економічна перспектива 18.30 Останнє попередження 19.00 Криве дзеркало 21.00 Підсумки дня 21.30 «Мелодія двох сердець». В. та С.Білоножки 22.55 Трійка, Кено, Максима

06.00 Руйнівники міфів 07.30, 12.30 За мить до катастрофи 08.20 Сальвадор Далі 09.10, 14.10 Загадки планети 10.00 Таємні знаки 10.50, 19.30 У пошуках пригод 11.40, 22.50 Екосистеми світу 13.20 Меч самурая 15.00, 23.40 Загадки Всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в СРСР 16.20, 20.20 Фантастичні історії 17.20, 21.10 Гучна справа 18.10 Д/ф «Балтійський заколот» 22.00 Д/ф «Чорнобиль. 20 років потому» 00.30 Земля: наш час 01.20 Україна: забута історія 02.10 Гордість України 03.00 Смартшоу 03.30 Т/с «Віртуози» 05.10 Містична Україна

19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Інтерни» (I) 21.00 Нова хвиля в Юрмалі 2013. Концерт членів журі

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 09.00 Вісник податкової адміністрації 09.15 Х/ф 10.30 Д/с 11.20 Телешанс 11.25 Х/ф 12.50 Т/с 14.15 Д/ф 15.10 М/ф для дітей 17.05 Телешанс 17.10 Д/ф 18.00 Х/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.40 Новини 22.55 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Скарби музеїв Полтавщини» Музей Полтавської битви 10.26 «Економічний інтерес» 10.52 «До речі...» 11.00 Український народний оркестр «Мамай» 12.30 «Земляки» К. Скаржинська 12.45 Х/ф «Морський пост» 14.00 «Зустріч для вас» 14.30 «Тема дня» 15.00 «Фабрика ідей» 15.30 «Земляки» Академік О. Квасницький 16.00 ПТН 16.30 «Країна талантів» (Донецька ОДТРК) 17.00 «Тема дня» 17.20 Мультфільм 17.30 «Відблиск» 17.45 «Народна служба порятунку 101» 18.00 «Виконавча влада: щоденні будні» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...» Корупція 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Виконавча влада: щоденні будні» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «До чистих джерел» 23.30 «Його доля - сувора мачуха» М. Гнідич 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 00.30 Концерт класичної музики 01.40 «Лінія захисту плюс» 02.10 «Зупинись і здивуйся» 02.20 «Нічна мозаїка» (ЗА) 05.40 «Галерея образів» 05.50 «Люби своє, українське»

Мисливство та Рибальство 05.00 Нахлист. 05.30 Моточовни. 06.00 Світові риболовлі. 06.30 Сезон полювання. 07.00 Трофеї. 07.30 Історії полювання від Павла Гусєва. 07.45 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.30 Кухня з Сержем Марковичем. 08.45 Майстер-клас. 09.00 Ласкаво просимо в джунглі. 09.45 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 10.10 Щоденник рибальських пригод. 10.35 Тропа рибалки. 11.05 У світі риболовлі. 11.30 З Чиллі на коропа. 12.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 12.30 Світові риболовлі. 13.00 Рибальський гід. 13.30 Щоденники великого полювання. 14.20 Школа нахлиста Ніка Харта. 15.00 У світі риболовлі. 15.25 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 16.10 Нахлист. 16.40 Ловля коропа з Яном Расселом. 17.10 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 17.40 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 18.05 Полювання з луком. 18.35 Мисливські собаки. 19.05 У світі риболовлі. 19.30 Моточовни. 20.00 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 20.25 Слідопит. 20.55 Кухня з Сержем Марковичем. 21.10 Ласкаво просимо в джунглі. 21.55 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 22.20 Школа нахлиста Ніка Харта. 23.00 Мисливські подорожі в Білорусію. 23.30 Новинки з виставки. 23.45 Кухня з Сержем Марковичем. 00.00 Школа нахлиста Ніка Харта. 00.30 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 00.55 Хижак неспортивно. 01.25 У світі риболовлі. 01.50 Щоденник рибальських пригод. 02.15 Тропа рибалки. 02.45 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 03.30 Кухня з Сержем Марковичем. 03.45 Ласкаво просимо в джунглі.

Культура 05.30 Телеканал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 11.05 Д/с «Велике перемелювання, або Академічна справа» 11.35 Д/ф «Морські дракони. Забутий флот Китаю» 12.25 Фільм-вистава «Абонент тимчасово недоступний» 13.30 Д/ф «Зірка Казакевича» 14.10 Листи з провінції. Калінінград 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Покоївка Дженні» 15.55 Д/ф «Волею долі. Євген Чазов» 16.35 Світові зірки фігурного катання в шоу «Планети» 17.35 Д/ф «Каміль Коро» 17.40 «Поліглот» 18.30 Новини культури 18.45 Д/ф «Метелик. Люсьєна Овчинникова» 19.25 Д/с «Космічна одіссея. XXI століття» 19.55 Д/ф «Карти великих дослідників» 20.45 Д/с «Архімандрит Іоанн Крестьянкин» 21.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 22.00 «Сучасні фобії» 22.30 Новини культури 22.50 Д/с «Дочка філософа Шпета» 23.20 Фільм-вистава «Абонент тимчасово недоступний» 00.30 Д.Шостакович. Концерт для фортепіано з оркестром N1 00.55 Юрій Пивоваров «Російське XIX століття» 01.40 Д/ф «Скельні храми в Махабаліпурамі»

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Худ. фільм «Чаклунка». 9 серія 00.15 Від першої особи 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.05 Як це? 02.30 Життя на рівних 02.45 Подорожу й світом з Ю.Акуніною 03.10 Життя на рівних 03.25 Доки батьки сплять. Мультфільм 03.35 Нехай Вам буде кольорово! 04.35 Служба розшуку дітей 04.45 Хіт-парад 05.30 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 03.00 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.45 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Проспект бразилії» 15.10 «Я подаю на розлучення» 16.05 Т/с «Жіночий лікар» 17.00 Вечірні новини 17.45 «Давай одружимося!» 19.00, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Виходжу тебе шукати 2» 22.50 Т/с «Закон зворотного чарівництва» 23.50 Х/ф «Ікона» 01.10 «Висоцький. «От і збувається все, що пророчиться...»

тет

06.10 Т/с «Охоронець» (I) 07.10 Ранок з Україною

орт Україна

подарки» (II)

Enter-фiльм 05.45 Мультфільми 08.25 Х/ф «Сталість розуму» 10.15 Д/ф «Таємниці радянського кіно» 10.50 Т/с «Сталін. Live» 12.35, 20.15 Т/с «Полювання на генія» 14.25 Х/ф «Місце водія» 16.25 Х/ф «Ксенія, кохана дружина Федора» 18.10 Х/ф «Дев’ять днів одного року» 22.05 Х/ф «Загадка Ендхауза» 23.55 Х/ф «Кодекс мовчання» 02.30 Х/ф «Поворот» 04.05 Х/ф «Ідучи - іди» 05.35 Саундтреки

2+2 06.00, 04.25 Мультфільми (I) 07.35 «Маски-шоу. Маски на Сході. 1 ч.» 08.00, 11.55 «Шалене відео по-українськи» 09.00, 21.00 «ДжеДАІ» 10.05 «Угон по-нашому» 10.45 «ДАІ. Дорожні війни» 11.20 «Нереальні історії» 13.35 «Облом UA»

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Дачна відповідь 10.30 «Диво техніки» 11.00 Т/с «Остання подорож синдбада» 12.35 «До суду» 13.35, 02.25 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 Т/с «Знаки долі-2» 16.25 «Прокурорська перевірка» 18.30 Т/с «Десант є десант» 20.25 Т/с «Господарка тайги-2. До моря» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Кодекс честі-6» 00.30 Т/с «Братани-2» 03.30 «Кремлівські діти» 04.25 «Кримінальна Росія. Сучасні хроніки»

тоніс

ртр - планета

06.00 Єралаш 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» 09.00 Єралаш 09.10 Т/с «Ранетки» 10.10 Т/с «Всі жінки - відьми» 12.00 Т/с «Та, що говорить з привидами» 14.00 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» 14.50 Богиня шопінгу 17.10 У ТЕТа пара 18.00 «Моду народу» 19.00 Т/с «Крем» 20.00 Дайош молодьож! 21.00 ТЕТ-Інтернет 21.25 Бійцівський клуб 22.25 ТЕТ-Інтернет 23.00 Т/с «Секс і місто» (II) 00.00 Т/с «Ходячі мерці 3» (III) 00.50 Х/ф «Здохни» (II) 02.15 Одна за всіх 03.05 До світанку

06.00, 15.00 Д/с «Дика Австралія» 06.30 Майстер подорожей 06.55 «Економічний пульс» 07.00 Х/ф «Людина у футлярі» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Фредерік Шопен 12.45 «Соціальний статус» 13.10 Секретні матеріали 14.00 Культурний шок 15.35, 16.45, 21.05 «Погода» 16.00, 23.15 Д/с «Сто запитань про тварин» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний стату» 18.30 Майстер подорожей 18.55 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.00 «Економічний пульс» 21.10 Іраклій Андроніков 22.15 Культурний шок 23.50 «Мистецькі історії» 00.50 Амурні мелодії (III) 01.05 Х/ф «Правила сексу» (III) 02.40 Х/ф «Скандал» (III)

07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15 Т/с «Поцілуйте наречену!» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час. ВістіМосква 16.25 «Academia» 17.10 «Голландські береги. 17.40, 00.40 Новини культури 17.50 Т/с «Земський лікар. Продовження» 19.45, 03.55 «Остання справа майора Проніна» 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 Т/с «Лєдніков» 23.05 «Нова хвиля-2013» 01.00 Т/с «Розкол» 01.55 «Вісті +» 02.15 Х/ф «Солдати»

15.00 Х/ф «Під маскою беркута» (I) 17.00 Т/с «Кодекс честі-4» (I) 19.00 Т/с «Ментовські війни-5» (II) 21.40 «Маски-шоу. Маски на Сході. 2 ч.» 22.05 Х/ф «Кікбоксер-3» (II) 00.15 Х/ф «Гаргантюа» (III) 01.55 Х/ф «Мешканці підземелля» (II) 03.25 Кінорік. «Дві сім’ї» (I) 03.55 Кінорік. «Два життя Соломії» (I)

TV1000 Kino

ший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15, 20.20 Т/с «Ставка больше, чем жизнь» 10.20, 12.10 «Ексклюзив для родини» 12.25 «Сад, город» 14.00, 22.45 «Ювелір» 16.25 «У пошуках легенд» 16.45 М/ф «Каникулы Бонифация» 17.30, 03.55 «Під знаком Нобеля» 18.00 «Наодинці з усіма» 18.25 М/ф «Дядя Степа - милиционер» 19.50, 04.55 «Архіви історії» 21.20 «На сон грядущим» 21.30 Д/ф «Спадок Кеннеді» 00.45 «Телечат» 01.45 «Три кольори часу» 02.15 «Губернія» 02.45 «Честь имею пригласить» 03.25 «Крізь призму часу»

К2 05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.15 Мультфільми 10.10, 10.50 Школа доктора Комаровського 11.20, 14.20 Справа смаку 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.00 Тиждень їжі 16.00, 22.35 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 19.00 Квадратний метр 20.45, 00.40 Глянець 23.35 Попелюшка для Баскова 01.20 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Кидали» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Опергрупа-2» 12.00 Т/с «Сплачено любов’ю» 13.00 Х/ф «Бабуся Ада» (от 18 лет) 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Кидали-втікачі» 21.00 Т/с «Моє велике вірменське весілля» 02.00 Х/ф «Самотня жінка бажає познайомитися»

06.00 Х/ф «Десять років без права листування» 08.00 Х/ф «Біле плаття» 09.50 «Лопухи» комедія 12.00 Х/ф «Єдина» 13.50 Х/ф «За тобою» 15.20 Х/ф «Рік собаки» 18.00 Х/ф «Варенька» 20.00 Х/ф «Шлях» (6-12 лет) 22.00 Х/ф «Сатисфакція» 00.00 «Наша Russia. Яйця Долі» 02.00 «Чоловіча жіноча гра» комедія 04.00 Х/ф «Людина-вітер»

Футбол 08.00, 13.40, 19.15 Новини 08.10, 17.25 Barclays Asia Trophy 2013. Півфінал. «Ман. Сіті» - «Саут Чайна» 10.00, 19.25 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Порта» - «Малага». 1-й матч 11.50, 00.50 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Кальярі» «Мілан» 13.50, 02.40 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/8 фіналу. «Штутгарт» - «Лаціо». 1-й матч 15.40, 04.30 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Німеччини. «Шальке» - «Байєр» 21.15 Barclays Asia Trophy 2013. Півфінал. «Тоттенхем» - «Сандерленд» 23.05, 06.15 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Депортиво» - «Реал»

Київська Русь 06.00, 07.00, 10.35, 11.00, 11.45, 12.45, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.50 «Бабусяантикризис» 06.50, 11.10, 17.25 «Заміський будинок» 08.15, 18.55, 04.25 «Кіноісторії нашого часу» Ісаєв О 08.45, 11.25, 19.25, 22.25 «Не пер-

ТРК «Київ» 06.00, 09.25, 11.35, 17.30 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10 Т/с «Відчайдушні батьки» (I) 16.10 «У центрі уваги» 18.00 «Тимчасово доступний» В.Токарева 19.25 «Служба порятунку» 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Прогулянки містом» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» Герман (I)


програма телепередач

п’ятниця Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.30, 16.55, 04.05 Т/с «Порцелянове весілля» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10 Т/с «Будинок біля великої річки» 12.20, 03.10 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.20 «Судові справи» 14.55 «Сімейний суд» 15.55 «Давай одружимося!» 20.00, 01.55 «Подробиці» 20.30 Т/с «В очікуванні кохання» 00.20 Х/ф «Заручниця 2» 02.25 Д/с «Людство: наша історія»

стб

06.00 «На ножах» 06.55, 19.30 «ТСН» 07.40 «Економічна правда» 08.00 «Особистий рахунок» 08.05 «Повне перевтілення. Дім за тиждень - 3» 09.05 Євгенія Добровольська і Олексій Макаров у комедії «Трохи не при собі» (I) 10.15 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 12.15 «Зніміть це негайно» 13.20 «Не бреши мені - 4» 14.25 «Російські сімейні драми» 15.30 Т/с «Тисяча і одна ніч» 17.15 «Сила. Повернення додому» 20.15 «Вечірній Київ - 2013» 22.10 Ума Турман і Люк Вілсон у комедії «Моя суперколишня» 00.15 Ума Турман у пригодницькій драмі «Робін Гуд» (I) 02.05 «Не бреши мені - 4» 02.55 «Російські сімейні драми» 03.45 Неймовірні пригоди турбозаврика на планеті Земля. «Тарбозавр» (I)

трк Україна

04.25, 02.25 Х/ф «Діти понеділка» (I) 05.55, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 07.05 Т/с «Диши зі мною» (I) 18.00 «Вiкна-Новини»

20.55 «Моя правда. Владислав Галкин. Помилка ціною в життя» 22.00 «Вiкна-Новини» 22.25 «Зіркове життя. У полоні

05.15, 06.05 Teen Time 05.20 Пекельне побачення 06.10, 21.55 Т/с «Світлофор» 06.55, 07.40 Т/с «Як сказав джим» 07.30, 19.00 Репортер 07.35, 19.15, 01.10 Погода 08.50 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 17.50, 21.00 Т/с «Татусеві дочки» 13.15, 14.20 Kids Time 13.20 М/с «Аладдін» 14.45 Т/с «Друзі» 15.45 Т/с «Кадетство» 19.20 Т/с «Вороніни» 23.00 Т/с «Закрита школа» (II) 01.15 Т/с «Купідон» 02.00 Т/с «Дружна сімейка»

нтн

07.00, 17.00, 19.00, 03.10 Події

08.30, 16.45, 19.00, 03.05 «Свідок»

07.00 «Мультфільми» 08.40 «Добрий вечір, тварини» 09.40 «Три сестри»

09.10, 13.00, 17.20 Т/с «Слід» (I)

09.00 «Кримінальні справи»

10.00 Т/с «Платина 2» (I)

10.00 «До суду»

11.35 «Орел і Решка»

11.50 «Речовий доказ»

12.35 «Звана вечеря»

12.00 «Нехай говорять. Діана Гурцька:я все бачу» 15.00 Щиросерде зізнання 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Подружжя» (I) 19.20 «Говорить Україна»

12.30 «Легенди карного розшуку» 13.00 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 12» 14.50, 17.00 Т/с «Російський хрест» 19.30, 00.30 Х/ф «Стомлені сон-

21.00 Нова хвиля в Юрмалі 2013. Творчий вечір Л.Агутіна

батьківської слави»

цем - 2: цитадель» (II) 23.00 Х/ф «ДМБ»

13.35, 01.20 Т/с «Маргоша» 14.35 «Рандеву» 15.50 Т/с «Моя прекрасна няня» 17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «КВК»

00.20 Х/ф «Mamma Mia!» (I)

03.35 «Речовий доказ»

02.15 «Нехай говорять»

04.00 «Агенти впливу»

00.25 Х/ф «Костяніка. Час літа» (I)

03.30 «Говорить Україна»

05.30 «Уроки тітоньки Сови»

03.55 Нічний ефір

05.00 Срібний апельсин

05.55 «Правда життя»

02.10 «Нічне життя»

УТ-1

МЕГА

TV1000 Kino

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 09.00, 12.35, 23.15 Погода 06.15 Док. фільм «Великі битви. Новий Орлеан» 07.15 Ера бізнесу 07.25 Док. фільм «М.Голуб. Я не піду». 1 частина 08.15 Док. фільм «М.Голуб. Я не піду». 2 частина 08.45 Корисні поради 09.05 Підсумки дня 09.35 «Віра. Надія. Любов» 10.25 «Секрети успіху» з Н.Городенською 11.00 Урочисті зібрання з нагоди 1025-ї річниці Хрещення Русі 12.30, 17.45, 21.20 Діловий світ 12.40 Х/ф «Останній довід королів» 15.05 Діловий світ. Агросектор 15.15 Х/ф «Останній довід королів» 17.40 Економічна перспектива 18.05 Новини (із сурдоперекладом) 18.20 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк 19.20 Українська пісня року 21.00 Підсумки дня 21.30 Фольк-music 22.30 Назустріч Дефлімпіаді 2013 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі

06.00 Руйнівники міфів 07.30, 12.30 За мить до катастрофи 08.20 Меч самурая 09.10, 14.10 Загадки планети 10.00 Таємні знаки 10.50 У пошуках пригод 11.40 Екосистеми світу 13.20 Сальвадор Далі 15.00 Загадки Всесвіту 15.50, 19.00 Зроблено в СРСР 16.20, 19.30 Фантастичні історії 17.20 Гучна справа 18.10 Д/ф «Чорнобиль. 20 років потому» 21.10 Д/ф «СУ-27: кращий винищувач» 00.30 Покер 01.20 Жива історія 02.10 Гордість України 03.00 Смартшоу 03.30 Т/с «Віртуози» 05.10 Містична Україна

13.35 «Облом UA» 15.10 Х/ф «Розслідування» (I) 16.50 Х/ф «Бризки шампанського» (I) 18.50 ЧУ 3 Тур. Металіст - Іллічівець 21.00 Бійцівська п’ятниця. Східні єдиноборства. «Бушидо» 23.10 Х/ф «Море диявола» (III) 00.55 Х/ф «Кікбоксер-3» (II) 02.35 «Профутбол» 03.50 Кінорік. «Побачити інші часи» 04.20 Кінорік. «Повернення в отчий дім» (I)

23.25 «Зіркове життя. Мисливиці за чужими чоловіками»

«ЕРА» 23.00, 00.00 Підсумки 23.20 Худ. фільм «Чаклунка». 10 серія 00.15 Від першої особи 00.50 Клуб гумору ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.05 Околиця 02.30 Хіт-парад «Національна двадцятка» (із сурдоперекладом) 03.40 Д/ф «Шлях Дао, або мистецтво вічності» 04.45 Хіт-парад 05.30 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

Enter-фiльм 05.45 Мультфільми 09.05 Х/ф «І хто тільки видав тобі права?» 10.40 Д/ф «Таємниці радянського кіно» 11.15 Т/с «Сталін. Live» 13.05, 19.45 Т/с «Полювання на генія» 14.55 Х/ф «Сталість розуму» 16.35 Х/ф «Все навпаки» 18.00 Х/ф «Поворот» 21.35 Х/ф «Генерал» 23.30 Х/ф «В останню чергу» 01.10 Х/ф «Автобус, що сказився» 02.55 Х/ф «Ксенія, кохана дружина Федора» 04.20 Саундтреки

2+2 06.00, 04.50 Мультфільми (I) 07.35 «Маски-шоу. Маски на Сході. 2 ч.» 08.00, 11.55 «Шалене відео по-українськи» 09.00 «ДжеДАІ» 10.05 «Угон по-нашому» 10.45 «ДАІ. Дорожні війни» 11.20 «Нереальні історії»

К2 05.20 Лікарі 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.15 Мультфільми 10.10, 10.50 Школа доктора Комаровського 11.20, 14.20 Справа смаку 12.20, 17.00 Жіноча форма 15.00 Тиждень їжі 16.00, 22.35 Модний вирок 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» 19.00 Квадратний метр 20.45, 00.40 Глянець 23.35 Попелюшка для Баскова 01.20 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Кидали-втікачі» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Опергрупа-2» 12.00, 21.00 Т/с «Моє велике вірменське весілля» 13.00 Х/ф «Самотня жінка бажає познайомитися» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Кидали у грі» 02.00 Х/ф «Тінь»

орт Україна

04.45 Служба розшуку дітей 04.50, 06.30, 01.55, 03.55 Погода 04.55 Факти 05.25 Світанок 06.25 Ділові факти 06.35 «Таксі». 07.00 «Леся+Рома». 07.40 Ділові факти 07.45 Стоп-10 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Вулиці розбитих ліхтарів». 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка». 14.40, 20.05 Х/ф «Морські дияволи» 16.30 «Вулиці розбитих ліхтарів». 18.45 Факти. Вечір 19.10 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 21.55 «Прокурорська перевірка». 23.05 Максимум в Україні 00.00 «Мачете» (II) 02.00 «Дім сонця, що сходить» (II) 04.00 «Син дракона». Міні-серія. Фінал

к1

06.00 Х/ф «Подвиг Одеси» (I)

07.10 Ранок з Україною

ictv

05.10 Служба розшуку дітей

06.10 Т/с «Охоронець» (I)

19.50 «Моя правда. Таємниця комісара Катані»

новий канал

1+1

21.25 «Розсміши коміка» 22.25 «Crimea Music Fest»

06.00 «Челябумбыя» комедія 08.10 Х/ф «Варенька» 10.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона: Скарби Агри. Серія 2» 12.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона. 20 століття починається» 14.00 Х/ф «Сатисфакція» 16.00 «Чоловіча жіноча гра» комедія 18.00 Х/ф «Артефакт» 20.00 «Мішень» фантастика 22.40 Х/ф «Консерви» (от 18 лет) 00.50 Х/ф «Людина-вітер» 02.35 Х/ф «Московський жиголо» 04.20 Х/ф «Суходол»

Футбол 08.00, 13.30, 18.30 Новини 08.10, 00.10 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Німеччини. «Вердер» - «Вольфсбург» 09.50, 18.40 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Мілан» - «Барселона». 1-й матч 11.40 Barclays Asia Trophy 2013. Півфінал. «Тоттенхем» - «Сандерленд» 13.40, 01.50 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/8 фіналу. «Рубін» - «Леванті». Матч-відповідь 16.15, 04.25 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Іспанії. «Барселона» - «Севілья» 18.00 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 20.35, 06.10 «Хроніка минулого сезону». Чемпіонат Італії. «Рома» - «Ювентус» 22.25 Barclays Asia Trophy 2013. Півфінал. «Ман. Сіті» - «Саут Чайна»

Київська Русь 06.00, 07.00, 10.35, 11.00, 11.45, 12.25, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 10.45, 13.50 «Бабусяантикризис» 06.50, 11.10 «Заміський будинок»

26 липня

04.00, 08.00, 11.00, 14.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.45 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20 «Зрозуміти. Пробачити» 14.15 Т/с «Проспект бразилії» 15.10 «Чекай на мене» 16.05 Т/с «Жіночий лікар» 17.00 Вечірні новини 17.45 «Людина і закон» 18.55 «Поле чудес» 20.00 «Час» 20.30 «Один в один!» На біс! 23.45 «Міські піжони». «Хью Лорі: Вниз річкою» 00.45 Х/ф «Незвичайні пригоди Адель Блан-Сек» 02.25 Х/ф «Кіт у мішку» 03.50 «Доки всі вдома»

тет 06.00 Єралаш 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/ф «Чіп і Дейл бурундучки-рятівнички» 09.00 Єралаш 09.10 Т/с «Ранетки» 10.10 Т/с «Всі жінки - відьми» 12.00 Т/с «Та, що говорить з привидами» 14.00 Т/с «Беверлі гілз 90210. Нове покоління» 14.50 Богиня шопінгу 17.10 Досвідос 17.35 Віталька 17.50 4 весілля 19.00 Т/с «Крем» 20.00 Дайош молодьож! 21.00 ТЕТ-Інтернет 21.25 Бійцівський клуб 22.25 ТЕТ-Інтернет 23.00 Т/с «Секс і місто» (II) 00.00 Х/ф «Повсталий з пекла 5: Вогняна прірва» (III) 01.45 Х/ф «Пелюстки надії» 08.15, 18.55, 04.40 «Кіноісторії нашого часу» Щербакова г. 08.45, 11.25, 19.25, 22.25 «Не перший погляд» 09.05, 10.15, 16.40, 19.45 «Погода» 09.15, 20.20 Д/ф «Спадок Кеннеді» 10.20, 12.10, 16.45, 17.55 «Ексклюзив для родини» 14.00, 22.45 «Ювелір» 16.25 «Кінопроектор» 17.00, 01.45 «Псково-Печерская обитель» 18.05 «Кримінал» 18.25 М/ф «Каникулы в Простоквашино» 19.50 «Світ квітів» 21.20 «На сон грядущим» 21.30 Д/ф «Мешканці будинку Вінздорів» 00.45 «Телечат» 02.35 Х/ф «Девушка с характером» 03.55 «Честь имею пригласить» 05.10 «Акваскоп»

ТРК «Київ» 06.00, 09.25, 11.35, 17.30 «Мультляндія» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10 Т/с «Відчайдушні батьки» (I) 16.10 «У центрі уваги» 18.00 «Тимчасово доступний» Герман (I) 19.25 «Прогулянки містом» 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Гаряча лінія «102» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» Г.Куценко

13

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 «Очна ставка» 10.25 Щиросерде зізнання 11.00 Т/с «Остання подорож синдбада» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Прокурорська перевірка» 18.35 «Екстрасенси проти НТВ» 20.30 Т/с «Кодекс честі-6» 00.05 Т/с «Братани-2» 02.55 Т/с «Життя - Поле для полю-

тоніс 06.00, 14.40 Д/с «Дика Австралія» 07.00 Х/ф «Дівчина з характером» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Іраклій Андроніков 12.45 «Соціальний статус» 13.45 Культурний шок 15.20, 21.05 «Погода» 15.50, 23.15 Д/с «Сто запитань про тварин» 16.25 «Будь в курсі!» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 18.30 Майстер подорожей 18.55 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.00 «Економічний пульс» 21.10 Маленькі діти великого кіно 22.15 Культурний шок 23.50 І жартома, й всерйоз 00.45 Амурні мелодії (III) 01.10 Х/ф «Венеціанський каприз» 02.35 Х/ф «Убивчий стриптиз» (III) 04.00 «Щоденник для батьків» 04.50 «Цивілізація Incognita»

вання»

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15 Т/с «Поцілуйте наречену!» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25 «Academia» 17.10 «Генії і лиходії». Василь Баженов 17.40 Новини культури 17.50 Т/с «Земський лікар» 19.45, 03.55 «Людмила Зикіна» 20.30 «Прямий ефір» 21.30, 05.25 «Криве дзеркало» 22.40 «Нова хвиля-2013» 00.20 «Біла студія». Андрій Звягінцев 01.00 Х/ф «Жінки» 02.50 «Слідами таємниці». «Загадкові предки людства»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.50 Х/ф 10.15 Д/ф 11.05 Телешанс 11.10 Х/ф 13.05 Д/с 13.45 Х/ф 15.15 М/ф для дітей 16.40 Телешанс 16.45 Х/ф 18.30 Д/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Пульс влади 21.00 Телешанс 21.05 Денс-рулетка: Red-шоу 21.50 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.10 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Розмова без нотацій» 10.00 «Для маленької компанії» 10.26 «Лінія захисту плюс» 10.52 «До речі...» 11.00 «А у нас кіно знімали...». Х/ф «Голос трави» 11.30 Гала-концерт дитячого центру Н. Май 13.50 «Галерея образів» 14.00 «Земляки» О. Ковінька 14.30 «Тема дня» 15.00 «Звитяга» 15.30 «Уроки історії» В. Боровиковський 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Разом» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Зустріч для вас». М. Жуган 18.00 «Право і обов’язок» 18.26 «Урок... для батьків» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Культурний простір» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Право і обов’язок» 22.14 «До 1025 річчя Хрещення Русі» «Уроки історії» Хрещення Русі-2 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Культура-21» 23.30 «Час Михайла Шевченка» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 ПТН 00.30 Концерт «Три тенори» 02.20 «Нічна мозаїка» (ЗА) 05.30 Д/ф «Нічна мозаїка» 06.30 «Обереги» 06.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 У світі риболовлі. 05.25 З Чиллі на коропа. 05.55 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 06.25 Світові риболовлі. 06.55 Рибальський гід. 07.25 Історії полювання від Павла Гусєва. 07.40 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 08.25 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 08.55 Майстерклас. 09.10 Під водою з рушницею. 09.40 Трофеї. 10.10 Довговухе надбання Росії. Російський мисливський спанієль. 10.35 Влучний постріл. 11.00 Нахлист. 11.30 Ловля коропа з Яном Расселом. 12.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 12.30 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 12.55 Полювання з луком. 13.25 Щоденники великого полювання. 14.15 Школа нахлиста Ніка Харта. 14.45 У світі риболовлі. 15.10 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 15.55 Мисливські собаки. 16.25 У світі риболовлі. 16.50 Моточовни. 17.20 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 17.45 Слідопит. 18.15 Майстер-клас. 18.30 Від нашого шефа. 18.45 Фанати Ебро. 19.15 Школа нахлиста Ніка Харта. 19.50 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 20.15 Хижак неспортивно. 20.45 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 21.15 Майстер-клас. 21.30 Під водою з рушницею. 22.00 Трофеї. 22.30 Школа нахлиста Ніка Харта. 23.00 Нахлист. 23.30 Моточовни. 00.00 Світові риболовлі. 00.30 Сезон полювання. 01.00 Трофеї. 01.30 У світі риболовлі. 01.55 Довговухе надбання Росії. Російський мисливський спанієль. 02.20 Влучний постріл. 02.45 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 03.30 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 04.00 Під водою з рушницею. 04.30 Трофеї.

Культура 05.30 Телеканал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 Д/с «Спокушені Країною Рад» 10.00 «Суспільний договір» Жана-Жака Руссо» 10.15 Т/с «Маяковський. Два дні» 11.05 Д/с «Велике перемелювання, або Академічна справа» 11.35 Д/ф «Карти великих дослідників» 12.25 Фільм-вистава «Довгонога і ненаглядний» 13.30 Д/ф «Метелик. Люсьєна Овчинникова» 14.10 Листи з провінції. Село Чара (Забайкальський край) 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Подайте, Христа заради, їй», «Богатир духу (Паразити життя)» 16.30 Д/ф «Будапешт. Береги Дунаю і фортеця» 16.45 Ірина Архфпова і Євген Свєтланов 17.35 Д/с «Тридцяті у барвах» 18.30 Новини культури 18.45 Шукачі «Острів-примара» 19.30 Д/ф «Політ на Марс, або Волонтери «Червоної планети» 19.55 Т/с «Розповіді про патера брауна» 21.40 Лінія життя 22.35 Новини культури 22.55 Х/ф «Мсьє Верду» 00.55 Олександр Лісіцин «Таємниця океанського дна» 01.40 Д/ф «Будапешт. Береги Дунаю і фортеця»


14

програма телепередач субота Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 27 липня

інтер

06.00 Ума Турман у пригодницькій драмі «Робін Гуд» (I) 07.15, 19.30 «ТСН» 08.00 «Світське життя» 09.00 Квартирна лотерея «Хто там?» 10.00 Мультфільм «Енгрі Бердс» 10.05 Неймовірні пригоди турбозаврика на планеті Земля. «Тарбозавр» (I) 11.55 «Світ навиворіт - 2: Індія» 13.10 Х/ф «Фліка» (I) 15.05 «Шість кадрів» 16.30 «Вечірній Київ - 2013» 18.30 «Розсміши коміка - 3» 20.00 «Операція краса» 22.00 Мішель Пфайффер у драмі Стівена Фрірза «Шері» (II) 00.00 Х/ф «Голдфінгер» (II) 02.00 Ума Турман і Люк Вілсон у комедії «Моя суперколишня» (II) 03.30 Мішель Пфайффер у драмі Стівена Фрірза «Шері» (II) 05.00 «Світ навиворіт - 2: Індія»

05.40 Т/с «Порцелянове весілля» 06.25 Т/с «В очікуванні кохання» 09.55 Пряма трансляція Богослужіння на Володимирській гірці 10.40 Д/ф «Хрещення» 11.40 Х/ф «Кавказька полонянка, або нові пригоди Шурика» 13.35 Х/ф «Любові цілюща сила» 15.50, 20.30, 02.15 Т/с «Я прийду сама» 20.00 «Подробиці» 22.30 Т/с «Врятувати чоловіка»

стб 05.05 «Наші улюблені мультфільми: Дванадцать місяців» (I) 06.00, 02.05 Х/ф «Дівчина без адреси» (I) 07.35 «Караоке на Майдані» 08.35 «Їмо вдома» 09.40 Х/ф «Стережись автомобіля» (I) 11.40 Х/ф «Неймовірні пригоди італійців « (I) 13.50 «Зіркове життя. У полоні батьківської слави» 14.50 «Зіркове життя. Мисливиці за чужими чоловіками» 15.50 «Моя правда. Таємниця комісара Катані» (I) 16.55 «Моя правда. Владислав Галкин. Помилка ціною в життя» 18.00 Х/ф «Час щастя» (I) 20.10 Х/ф «Час щастя-2» (I) 22.10 Х/ф «Там, де живе кохання» 00.15 Х/фі «Стережись автомобіля» 03.30 Нічний ефір

новий канал

1+1

трк Україна 06.00, 07.10, 04.15 Т/с «Бігль» (I) 07.00, 19.00, 03.10 Події 07.50, 09.00 Т/с «Інтерни» (I)

ictv

04.45 М/с «Фінес і Ферб»

Зірковий космодром 11.00 Т/с «Подружжя»

05.20 Світанок

06.35 Аферисти

06.25 Козирне життя 06.55 «Новорічна відпустка» 08.50 Зірка YouTube

08.10 Ревізор (II)

10.00 Дача 11.05 Квартирне питання 10.00 Ревізор (II)

12.05 За кермом 12.45 Розіграш 13.10 Замочені

12.20 Хто зверху?

14.45 Веселі історії 15.05 «Наскрізні поранення» 17.10 «Обладунки»

22.00 Хто зверху?-2 (II)

18.45 Факти. Вечір 19.00 Надзвичайні новини. Підсумки 23.55 Х/ф «Олігарх» (II)

з Костянтином Стогнієм 19.55 «Місто злодіїв» 22.40 «Кур’єр» (II)

02.25 Х/ф «Продавець»

00.35 «Убивці на заміну» (II) 02.05 «Мачете» (II)

щастям» (I)

нтн

к1

06.20 Х/ф «Якщо ворог не здається...» (I) 07.45 Т/с «Авантюристка» (I) 11.30 «Речовий доказ». Капкан 12.00 «Головний свідок»

23.50 Т/с «Мамо, я кілера люблю» 01.40, 03.30 Т/с «Охоронець» (I)

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 Т/с 09.00 Пульс влади 09.20 Х/ф 10.50 Д/с 11.15 Денс-рулетка: Red-шоу 11.55 Телешанс 12.05 Х/ф 13.40 Д/с 14.30 М/ф для дітей 15.55 Вітаємо Вас! 16.15 Телешанс 16.40 Т/с 18.05 Х/ф 19.35 Телешанс 19.45 День за днем 20.30 Телешанс 20.35 Спати пора 20.45 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.20 Телешанс

07.00 «Мультфільми»

06.00 Єралаш

08.15 М/с «Анімалія»

07.10 Малята-твійнята

09.00 М/с «Казки Ганса Крістіана

08.00 Телепузики 08.35 Байдиківка 09.00 Мультик з Лунтіком

12.15 М/ф «Коти-аристократи»

11.05 М/с «Смішарики. Пін-код»

14.50 Т/с «Круті повороти»

13.40 Х/ф «Читай і ридай»

23.00 «Парк автомобільного періоду» 23.30 Т/с «Криміналісти: мислити як злочинець» (II)

15.15 «Пороблено в Україні»

16.05 Королева балу (III)

19.50 «Вечірній квартал»

19.15 Х/ф «Чоловік за викликом

02.40 «Речовий доказ»

00.20 Х/ф «Під сонцем Тоскани»

05.00 «Уроки тітоньки Сови»

13.20 Т/с «Всі жінки - відьми» 17.20 Х/ф «Підняти перископ»

21.40 Т/с «Надприродне» (II)

03.30 «Агенти впливу»

11.30 М/ф «Переполох у Гімалаях»

16.50 «Crimea Music Fest»

01.15 Т/с «Закон і порядок» (II)

21.05 Х/ф «Чоловік за викликом 2» 23.00 Т/с «Ходячі мерці 3» (III) 01.00 Х/ф «Діти кукурудзи 666.

02.15 Х/ф «Сьома пелюстка»

Ісаак повернувся» (III)

05.50 «Правда життя»

03.50 «Нічне життя»

02.20 До світанку

УТ-1

МЕГА

К2

06.00 Підсумки

06.00 Руйнівники міфів 08.40 Top Gear 10.20 Машини: як це працює 11.10, 22.00 Історія світу 13.00 Екосистеми світу 14.00 Проект «Земля» 16.00 Д/ф «СУ-27: кращий винищувач» 20.00 Фантастичні історії 00.00 Історія тортур 01.00 Т/с «Удар у відповідь» 03.50 Скарб.UA 04.40 Містична Україна 05.20 Україна: забута історія

05.20 Світ зірок 06.05 Мультфільми 08.20 Справа смаку 09.35 Ранкова пошта 10.05 Неділя з Кварталом 10.40 Це моя дитина 12.40 Свати біля плити 13.20 Квадратний метр 14.00 Сімейний розмір 14.50, 22.00 Модний вирок 15.50, 23.00 Жіноча форма 16.50, 21.00 Глянець 17.40 Пісня року 00.05 Концерт 01.25 Колір Ночі

06.15, 07.45, 08.50, 09.00, 23.05 Погода

07.00 Гімн України 07.03 Гімн Полтавщини 07.05 ПТН 07.35 Новини. Кременчук 07.50 «Ранок на « Лтаві» Дайджест 08.45 «Діти» 09.00 «Зустріч для вас» 09.30 «На перші гулі» (Лірична комедія) 10.15 «Дихання духу живого» 10.50 «Зупинись і здивуйся» 11.00 Дитяча година зі студією «Разом» 12.00 «Відверто про...» М.Чурай 12.55 «З музичної скриньки «Лтави» 13.00 «Вектори духовності» 13.15 «Зупинись і здивуйся» 13.30 «Ти - молодий» 14.00 «Уроки історії» Листування В. Г. Короленка з Луначарським і Раковським 14.30 «Україна. Полтавщина. Світ: вікно в Америку» 15.00 «Культурний простір» 16.00 ПТН 16.30 Міжрегіональний телепроект «Країна талантів» (Житомирська ОДТРК) 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 ПТН 19.30 «Телетижневик» 20.00 «До 1025 річчя Хрещення Русі» «Уроки історії» Хрещення Русі-2 20.30 «Вектори духовності» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 «Мариманія» 22.00 «А у нас кіно знімали...». Х/ф «Голос трави» 22.30 «Моя любове сокровенна» О. Василенко 23.30 «Лінія захисту плюс» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 «Абетка здоров’я» 00.30 «Обереги» 00.50 Звітний концерт колективів художньої самодіяльності Полтавського міського будинку культури 02.50 «Нічна мозаїка» (ЗА) 05.00 Д/ф «Нічна мозаїка» 06.50 «З музичної скриньки «Лтави»

07.55 Присвяти себе футболу!

Мисливство та Рибальство

16.30 Українська пісня

05.30 Телеканал «Євроньюз» 09.00 «Церква в історії» 09.35 Х/ф «Ви мені писали...» 11.05 Велика родина. Зінаїда Шарко 12.00 Пряниковий будиночок «Російська мотрійка» 12.25 Х/ф «Сомбреро» 13.30 М/ф «Загадкова планета» «Чуня» 13.55 «Пішки...» Москва візерункова 14.20 Генії і лиходії. Януш Корчак 14.50 Великий балет 16.45 Х/ф «Директор» 19.10 «Романтика романсу» 20.05 Х/ф «Чаплін» 22.25 Вистава «Кошмар на вулиці Лурсін» 00.05 Концерт «Олімпії» 00.55 Михайло Пуговкін 01.30 «Звичайний концерт»

Андерсена»

музикою навіки заручений» 08.15 Олімпійський виклик 08.25 Панянка та кулінар 09.05 Життя на рівних 09.25 Православний вісник 10.00 Молебень на честь Хрестителя Русі на Володимирській гірці 10.45 Х/ф «Чекай на мене» 12.30 Театральні сезони 13.25 В гостях у Д.Гордона 14.25 Золотий гусак 14.50 Star-шоу 17.10 Щоденник Дефлімпіади 17.30 Без цензури 18.00 Концерт до Дня Хрещення Русі 20.50 Мегалот 20.55 Служба розшуку дітей 21.00 Підсумки дня

Enter-фiльм 05.45 Мультфільми 09.25 Х/ф «У пошуках капітана Гранта» 18.40 Х/ф «Союз племені ірокезів» 20.15 Х/ф «Життя і незвичайні пригоди Робінзона Крузо» 22.00 Х/ф «Крізь терні до зірок» 00.45 Х/ф «Останній дюйм» 02.15 Х/ф «Людина з акордеоном» 03.45 Х/ф «Білий птах з чорною міткою» 05.15 Саундтреки

21.20 Концерт

2+2

«ЕРА»

06.00 Мультфільми (I) 07.55 «Маски-шоу. Маски на пожежі» 08.30 «Маски-шоу. Маски у ресторані» 09.00 Т/с «Солдати-14» (I) 11.00 «В бій ідуть мужики» 11.50 Т/с «По той бік вовків-2. Ключі від безодні» (I) 16.50 ЧУ 3 Тур. Карпати - Арсенал 19.20 ЧУ 3 Тур. Дніпро - Зоря 21.30 Х/ф «Загнаний» (II) 23.25 Х/ф «Екзистенція - віртуальний шок» (II) 01.25 Х/ф «Море диявола» (III) 02.40 Кінорік. «Чорна Рада» (I)

23.10 Фільм-концерт «М.Басков. Я з музикою навіки заручений» 00.40 Клуб гумору ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Суперлото, Трійка, Кено 01.25 Підсумки дня 01.45 Фольк-music 03.40 Контрольна робота 04.05 Життя на рівних 04.25 Хіт-парад 05.10 Театральні сезони

нтв-світ 06.35 «Дикий світ З Тимофієм Баженовим» 07.00, 09.00, 12.00, 18.00 Сьогодні 07.20 Головна дорога 07.55 Їхні вдачі 08.25 «Готуємо з Олексієм Зиміним» 09.25 Російська начинка 09.55 «Кулінарний двобій» 10.55 Квартирне питання 12.25 Своя гра 13.10 «Наші» з Левом Новоженовим» 14.00 Т/с «Повернення мухтара-2» 15.55 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 16.35 І знову здрастуйте! 17.05 Слідство вели... 18.25 Т/с «Угро-2» 22.30 Т/с «Стерви» 00.20 Т/с «Основна версія» 02.15 «Покарання. Російська в’язниця вчора і сьогодні» 02.50 Т/с «Життя - Поле для полювання»

тоніс

13.30 Х/ф «ДМБ»

06.20 Фільм-концерт «М.Басков. Я з

Культура

тет

09.40 М/с «Ліло і Стіч»

Лтава

05.00 Влучний постріл. 05.25 Кухня з Сержем Марковичем. 05.40 Смачна риболовля. 06.30 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 07.05 Збройовий клуб. 07.35 Ні луску, ні пір’я. 08.05 Трофеї. 08.35 У світі риболовлі. 09.00 З Чиллі на коропа. 09.30 Ловля коропа з Яном Расселом. 10.00 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 10.25 Ловля коропа з Яном Расселом. 10.55 Американська риболовля. 11.25 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 11.50 Майстер-клас. 12.05 Під водою з рушницею. 12.35 Полювання без зброї. 13.05 Тропа рибалки. 13.35 Щоденник рибальських пригод. 14.00 Влучний постріл. 14.25 Кухня з Сержем Марковичем. 14.40 Смачна риболовля. 15.30 Довговухе надбання Росії. Російський мисливський спанієль. 15.55 Плaнета рибалки. 16.25 Кльове місце. 16.55 Карпфішинг. 17.25 Рибалка-експерт. 17.55 Ласкаво просимо в джунглі. 18.40 Кухня з Сержем Марковичем. 18.55 Влучний постріл. 19.20 Кухня з Сержем Марковичем. 19.35 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 20.05 Смачна риболовля. 20.55 Трофеї. 21.25 У світі риболовлі. 21.50 З Чиллі на коропа. 22.20 Ловля коропа з Яном Расселом. 22.50 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 23.15 Майстер-клас. 23.30 Трофеї. 00.00 Полювання без зброї. 00.30 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 01.15 Світові риболовлі. 01.45 Школа нахлиста Ніка Харта. 02.20 Влучний постріл. 02.45 Кухня з Сержем Марковичем. 03.00 Смачна риболовля. 03.50 Рибальські уроки Кевіна Гріна.

05.00, 09.00, 11.00 Новини 05.10 Х/ф «Весільна подорож перед весіллям» 06.15 Х/ф «Вербувальник» 07.45 «Смішарики. Нові пригоди» 08.00 «Грай, гармонь улюблена!» 08.45 «Слово пастиря» 09.15 «Смак» 09.55 «Маріанна Вертинська. Кохання у душі моєї» 11.15 «Ідеальний ремонт» 12.10 «Абракадабра» 14.05 Т/с «Спадщина» 15.15 До ювілея В. Басова. «Дуремар і красуні» 16.15 «Угадай мелодію» 17.00 Вечірні новини 17.15 «Форт Боярд» 18.55 «Весільний переполох» 20.00 «Час» 20.20 «Сьогодні ввечері» 22.10 «КВК». Прем’єр-ліга 23.55 Т/с «Елементарно» 02.20 Х/ф «Цілуються зорі» 03.30 «Поле чудес»

10.00 «Мультфільми»

13.00 «Випадковий свідок»

16.40, 19.20 Т/с «Андрійко» (I) 21.00 Нова хвиля в Юрмалі 2013

03.45 «Загублені у космосі» (II)

03.45 Т/с «Дружна сімейка»

19.00 Т/с «Таємниці слідства - 2» 13.00, 05.45 Х/ф «У гонитві за

04.45, 05.15 Погода 04.50 Факти

для інтуриста 10.00 Таємниці зірок. Юрмала -

орт Україна

RTVI 06.00 Х/ф «Тимур і його команда» 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Мультфільми (6-12 лет) 10.00, 01.30 Х/ф «Вертикаль» 11.30 «Живе слово» 12.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 13.00 «Арт-навігатор» 13.30 «Російський акцент» «Квадратний фут» 14.00, 21.00, 03.00 Х/ф «Відплата» 16.00, 00.30 «Пісня року. Краще» 16.30, 01.00 «Міські легенди» 17.00 «Луна тижня» 17.30 «Американський лікнеп» «Голлівуд» 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф «Далекодалече» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Німеччина за тиждень» 20.00 «Ізраїль за тиждень» 23.00 «Російський акцент» «Підземний Нью-Йорк»

TV1000 Kino 06.00 Х/ф «Пригоди Шерлока Холмса і доктора Ватсона. 20 століття починається» 07.30 «Три дні з недоумком» комедія 08.55 Х/ф «Артефакт» 10.40 «Летюча миша» комедія 13.30 «Іван Царевич і сірий вовк» мультфільм 15.10 Х/ф «Мішень» (от 18 лет)

ртр - планета

06.00 «Автограф» 07.30 «Будь в курсі!» 08.00 Майстер подорожей 09.00 Маленькі діти великого кіно 10.00 «Світські хроніки» 10.40 Х/ф «Не чекали, не гадали» 13.15 За сім морів 13.40 Культурний шок 15.40, 00.00 Д/с «Ікони тваринного світу» 16.50 «Ронін» 17.35 «Щоденник для батьків» 18.15 «Цивілізація Incognita» 18.30 Д/с «Самобутні культури» 18.55, 21.05 «Погода» 19.00 Єрусалим 20.00 Д/с Мешканці глибин 21.10 Стів Джобс: мільйонер-хіпі 22.15 Х/ф «Хороша дівчинка» (II) 01.05 Х/ф «Далі нікуди» 02.45 Амурні мелодії (III) 03.35 «Ронін» 04.00 «Цивілізація Incognita» 04.15 «Таке спортивне життя. Юрій Тамм» 04.40 Останні сніги Кіліманджаро

07.00, 10.00, 13.00, 19.00 Вісті 07.10, 10.10, 13.20 Місцевий час. Вісті-Москва 07.20 Х/ф «Полинь - трава окаянна» 08.55 «Пряниковий будиночок» 09.25 «Суботник» 10.20 «Справа однієї хвилини» 11.10 Мультфільм 11.30, 02.50 Х/ф «Вам і не снилося...» 13.25 «Чесний детектив» 13.55 «Городок». Дайджест 14.20, 05.50 «Країна птахів». «Я бачив улара» 15.05 Х/ф «Я тебе нікому не віддам». 1 с. 16.40, 04.20 «Суботній вечір» 18.15 «Історичні хроніки» з М. Сванідзе 19.25 Х/ф «Князівна з хрущовки» 22.35 «Нова хвиля-2013» 00.40 Х/ф «Моя любов» 02.30 «PROТУРИЗМ»

17.50 Х/ф «Матч» 20.00 «Гра» комедія 22.00 Х/ф «Московський жиголо» 00.00 Х/ф «Суходол» 02.00 Х/ф «Не скажу» 04.00 Х/ф «Біле плаття»

14.00, 22.45 «Ювелір»

Футбол

19.30 «Мальовнича планета»

08.00, 19.25 Новини 08.10, 12.25, 14.55, 05.40 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 08.40, 17.30 «Хроніка минулого сезону». Кубок Іспанії. Півфінал. «Барселона» - «Реал». Матч-відповідь 10.30, 03.40 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Галатасарай» - «Шальке». 1-й матч 12.55 Barclays Asia Trophy 2013. Матч за 3-є місце. Пряма трансляція. У перерві (13.45) - Новини 15.25 Barclays Asia Trophy 2013. Фінал. Пряма трансляція 19.35, 06.10 Barclays Asia Trophy 2013. Матч за 3-є місце 21.25 Суперкубок Німеччини. «Борусія» (Дор.) - «Баварія». Пряма трансляція 23.40 Barclays Asia Trophy 2013. Фінал 01.35 Суперкубок Німеччини. «Борусія» (Дор.) - «Баварія»

Київська Русь 06.00, 07.05, 16.25, 05.40 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 09.45 «Для маленької компанії» 08.05, 20.30 «Не перший погляд» 08.30, 09.10, 10.05, 11.20 «Ексклюзив для родини» 09.00, 20.25 «Погода» 09.05, 10.50, 13.50 «Заміський будинок» 10.40, 12.30 «Бабуся-антикризис» 10.55 «Магія природи» 11.35 М/ф «Вовка в тридевятом царстве», «Гадкий утенок» 12.40 «Ангел русской церкви» 13.35 М/ф «Все наоборот»

18.00 Д/ф «Мешканці будинку Вінздорів» 19.00 «Походження стилю»

20.50 «Архіви історії» 21.20 «На сон грядущим» 21.30 Х/ф «Подкидыш» 22.35 «Кінопроектор» 00.45 «Телечат» 01.45 Х/ф «Сердца четырех» 03.15 «Три кольори часу» 03.40 «Маю честь запросити» 04.25 «Губернія» 04.50 «Винна карта» 05.10 «Школа виживання»

ТРК «Київ» 06.00, 08.30, 12.10 «Мультляндія» 07.25, 02.50 «Київ музика» 08.00 «Столичні телевізійні новини» 09.30 «СтратегіЯ» 10.00 «Якісне життя» 10.30 «Зроблено у Києві» 11.00 «Нова адреса» 12.45 «Повнота радості життя» 13.45 «Час відповідей» 16.40, 00.40 «Фестиваль гумору «Умора» 18.00 «Святковий концерт з нагоди Дня Хрещення Русі» 22.30 «СТН-тижневик» 23.00 Х/ф «Наше божевільне життя!»


програма телепередач

неділя Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.15, 16.00, 20.25, 02.50 Т/с «Я прийду сама» 06.45 Д/ф «Друге Хрещення Русі» 08.45 Божественна літургія у СвятоУспенській Києво-Печерській Лаврі. Пряма трансляція 11.00 «Шалене весілля» 12.00 Т/с «Врятувати чоловіка» 20.00, 02.25 «Подробиці» 22.25 Т/с «Спроба віри»

стб

06.00 Х/ф «Голдфінгер» (I) 07.50 Маріччин кінозал. Мультфільм 08.10 «Ремонт +» 09.00 Лотерея «Лото-Забава» 10.00 Мультфільм 11.00 «Неділя з Кварталом» 12.00 «Смакуємо» 12.45 «Шість кадрів» 13.10 Марія Берсенєва і Костянтин Крюков у детективі «Без сліду» 16.30 До дня річниці світлої пам’яті видатного актора Богдана Ступки. «Куплю друга» 18.30, 20.00 Х/ф «Я буду жити» (I) 19.30 ТСН 23.10 «Світське життя» 00.15 «Багаті теж плачуть» 01.15 До дня річниці світлої пам’яті видатного актора Богдана Ступки. «Куплю друга» 02.45 ТСН 03.20 «Операція «Краса» 04.45 «Смакуємо» 05.10 «Багаті теж плачуть»

трк Україна

05.35 «Наші улюблені мультфільми: Повернення блудного папуги, Віні Пух» (I) 06.40, 02.25 Х/ф «Міміно» (I)

новий канал

1+1

06.45, 19.00, 03.35 Події 09.00 Ласкаво просимо. Максим Аверін 10.00 Герої екрана. Кохання-

08.35 «Їмо вдома»

06.50 Аферисти 07.45 Церква Христова 08.00 Уральські пельмені

16.10 Х/ф «Співак на весіллі»

20.00 Х/ф «50 перших поцілунків» 22.00 Великі почуття 00.00 Х/ф «Дейв» 02.10 Х/ф «Двохсотлітня людина»

шуку» (I) 11.30 «Легенди карного роз-

зітхання

«Попугайчик»

10.45 Х/ф «Час щастя» (I)

14.50 Х/ф «Смокінг по-рязанськи»

12.00, 03.15 «Агенти впливу»

16.50 Х/ф «Клуші, або Неймовірні

13.00 Х/ф «Чудеса в Решетові» (I)

Костіциним»

пригоди росіян у Панамі»

Закриття

19.00 «Битва екстрасенсів» 20.00 Х/ф «Ой, ма-моч-ки!» (I) 22.10 Х/ф «Привіт, кіндер!» (II) 00.40 Х/ф «Неймовірні пригоди італійців « (I)

15.00 Т/с «Таємниці слідства

19.20 Т/с «Інтерни» (I) 21.00 Нова хвиля в Юрмалі 2013. 00.00 ! Comedy Woman 01.00 ! Comedy Club 01.50 Х/ф «Дитсадівський поліцейський» (I)

05.35 Х/ф «Неждано-негадано»

06.45 Квартирне питання

07.00 «Армійський магазин»

07.40 Анекдоти по-українськи

Сьогодні

07.45 «Смішарики. Пін-код»

08.10 Дача

07.20 Казки Баженова

07.55 «Здоров’я»

07.50 Їхні вдачі

- 2» (I) 19.00 Т/с «Знахар» 23.00 Т/с «Криміналісти: мислити

11.00 Козирне життя 12.25 Навчіть нас жити! 14.30 «Обладунки»

02.20 «Речовий доказ»

10.30 «Фазенда» 11.15 Д/ф «Війна на море» 12.20 Х/ф «Випадок у квадраті 36-80» 14.00 «К-278. Залишитися в живих»

06.35 «Дикий світ з Тимофієм Баженовим» 07.00, 09.00, 12.00, 18.00

08.25 «Академи краси» 09.20 Їмо вдома! 09.55 «Кулінарні курси: Італія. Тоскана» 10.25 Дачна відповідь 11.25 Золотий пил 12.25 Т/с «Дорожній патруль-4»

18.45 Факти. Вечір

15.05 Х/ф «72 метра»

19.00 Замочені

17.40 «Вишка». Фінал

18.20 Т/с «Угро-2»

20.05 «Вбити Білла. Фільм перший»

20.00 «Час»

22.25 Т/с «Стерви»

22.20 «Вбити Білла. Фільм другий»

20.15 «Універсальний артист»

00.15 Т/с «Основна версія»

01.05 «Таксі».

22.10 Х/ф «Інше небо»

02.10 «Покарання. Російська

02.20 «Кур’єр» (II)

01.05 Т/с «Елементарно»

03.45 «Убивці на заміну» (II)

01.50 Х/ф «Російський сувенір»

07.00 «Мультфільми» 09.30 М/ф «Коти-аристократи» 11.00 Х/ф «Читай і ридай» 12.50 Х/ф «Тепер усе навпаки» 14.45 «Добрий вечір, тварини» 15.45 Х/ф «Сьома пелюстка» 17.50 «Вечірній квартал» 19.40 Х/ф «Наречена з того світу»

як злочинець» (II) 00.50 Х/ф «Жуки» (III)

09.10 «Непутні нотатки» 09.35 «Доки всі вдома»

10.30 Легкі гроші

шуку». Король аферистів

11.00 Т/с «Подружжя»

15.00 «Містичні історії-5 з Павлом

05.10 «Генії і лиходії»

05.45 Світанок

к1

09.45 «Караоке на Майдані»

12.55 Х/ф «Час щастя-2» (I)

05.25 Факти

16.20 «Місто злодіїв»

18.10 Х/ф «Дюплекс»

нтв-світ

05.00, 09.00, 11.00 Новини

11.30 Максимум в Україні

13.00 Т/с «Вороніни»

15

05.20, 05.40 Погода

09.45 Розіграш

11.30 Педан-Притула Шоу

07.45 Т/с «Авантюристка» (I)

орт Україна

09.15 Основний інстинкт

09.35 Хто зверху?-2

06.15 Х/ф «Будні карного роз-

07.10 Х/ф «У гонитві за щастям» (I)

ictv

05.25 М/с «Фінес і Ферб»

нтн

28 липня

21.40 Т/с «Надприродне» (II) 00.20 Х/ф «Цукор і перець» (II)

тет 06.00 Єралаш 07.10 Малята-твійнята 08.00 Телепузики 08.35 Байдиківка 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с «Ліло і Стіч» 10.40 М/с «Смішарики. Пін-код» 10.55 М/ф «Сердиті пташки» 11.15 М/ф «Правдива історія кота в чоботях» 13.05 Т/с «Всі жінки - відьми» 15.50 Х/ф «Баффі - винищувачка вампірів» 17.45 4 весілля 19.00 Королева балу (III) 20.15 4 весілля 21.40 Віталька 23.00 Т/с «Ходячі мерці 3» (III) 01.00 Х/ф «Діти кукурудзи 7. Апокаліпсис» (III) 02.25 До світанку

в’язниця вчора і сьогодні» 02.45 Х/ф «Третій удар»

тоніс 06.00 Х/ф «Не чекали, не гадали» 07.35 «Кумири» 07.50 «Цивілізація Incognita» 08.00, Д/с «Самобутні культури» 09.00 Д/с «Єрусалим» 10.00 «Будь в курсі!» 10.35 «Щоденник для батьків» 11.05 «Автограф» 13.30 За сім морів 14.10 Майстер подорожей 15.00 Д/с «Дивовижні розповіді про тварин» 15.40 Стів Джобс: мільйонер-хіпі 16.45, 23.20 Д/с «Ікони тваринного світу» 17.50 «Таке спортивне життя» 18.55 «Погода» 19.00 Д/ф «Ілюмінаціяв» 20.00 «Цивілізація Incognita» 20.10 «Кумири» 20.40 «Світські хроніки» 21.20 Х/ф «Далі нікуди» 00.25 Х/ф «Хороша дівчинка» (II) 01.50 Амурні мелодії (III) 02.40 Х/ф «Скандал» (III) 04.00 «Щоденник для батьків»

ртр - планета 06.40 Х/ф «Моя любов» 08.20 «Сам собі режисер» 09.00 «Сміхопанорама» 09.25 «Ранкова пошта» 10.00, 13.00, 19.00 Вісті 10.10 Місцевий час. Вісті-Москва. Тиждень у місті 10.45 «У світі тварин» 11.10 Росія - любов моя! 11.45, 03.35 Х/ф «З коханими не розлучайтеся» 13.20 Місцевий час. Вісті-Москва 13.25 «Вся Росія» 13.40 «Абсолютний слух» 14.20 Х/ф «Я тебе нікому не віддам». 2 с. 15.50, 04.50 «Сміятися дозволяється» 17.45 «Війна і мир Олександра Першогої» 19.25 Х/ф «Знахарка» 22.45 «Нова хвиля-2013» 00.20 Х/ф «Арифметика підлості» 01.55 Х/ф «Ой, матусю...»

03.55 Х/ф «Нікуди бігти» (II)

04.45 «Уроки тітоньки Сови»

04.00 Нічний ефір

05.25 Срібний апельсин

05.35 «Правда життя»

01.45 «Нічне життя»

УТ-1

МЕГА

К2

21.35 «Архіви історії»

06.00, 07.00, 08.50, 22.45, 23.30 Погода 06.05 Світ православ’я 06.45 Моя земля - моє право 07.05 Панянка і кулінар 07.35 «Дружина» 09.00 Урочиста Божественна літургія у Києво-Печерській Лаврі 11.00 Урочиста Божественна літургія у Володимирському соборі 13.00 Шеф-кухар країни 13.50 Околиця 14.15 Крок до зірок 15.10 Як Ваше здоров’я? 16.00 Золотий гусак 16.25 Маю честь запросити 17.15 Ближче до народу 17.45 Щоденник Дефлімпіади 18.00 Слово регіонам 18.20 Діловий світ. Тиждень 18.55 Футбол. Чемпіонат України. Прем’єр-ліга. «Шахтар» (Донецьк) «Чорноморець» (Одеса) 19.45 У перерві: Головний аргумент 21.00 Підсумки дня 21.25 «Тільки музика». Ян Табачник 22.55 Трійка, Кено, Максима

06.00 Руйнівники міфів 08.40 Top Gear. Бондіана 09.30 Top Gear 10.20 Машини: як це працює 11.10, 22.00 Історія світу 13.00 Проект «Земля» 15.00 Формула-1 17.00 У пошуках пригод 19.00 Зроблено в СРСР 00.00 Історія тортур 01.00 Т/с «Удар у відповідь» 03.50 Скарб.UA 04.40 Містична Україна 05.20 Україна: забута історія

05.20 Світ зірок 06.05 Мультфільми 08.20 Справа смаку 09.35 Ранкова пошта 10.05 Неділя з Кварталом 10.40 Це моя дитина 12.40 Свати біля плити 13.20 Квадратний метр 14.00 Сімейний розмір 14.50, 22.00 Модний вирок 15.50, 23.00 Жіноча форма 16.50, 21.00 Глянець 17.40 Пісня року 00.05 Концерт 01.25 Колір Ночі

23.40 Х/ф «Рік собаки» 02.00 Х/ф «Духless» 04.00 Х/ф «Артефакт»

Футбол

00.45 «Телечат» 01.45 Х/ф «Свадьба»

Лтава

03.15 «Під знаком Нобеля»

Enter-фiльм

RTVI

05.45 Мультфільми 09.00 Х/ф «Слухати у відсіках» 11.30 Х/ф «Союз племені ірокезів» 13.05 Х/ф «Життя і незвичайні пригоди Робінзона Крузо» 14.40 Х/ф «У пошуках капітана Гранта» 00.00 Х/ф «Крізь терні до зірок» 02.40 Х/ф «Трам-тарарам, або Бухтибарахти» 03.55 Саундтреки

06.00, 13.00 «Ізраїль за тиждень» 07.00, 09.10 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 Х/ф «Тимур і його команда» 10.00, 01.00 Х/ф «Іван Бровкін на цілині» 12.00 «Країна і люди» 14.00, 21.00, 03.00 Х/ф «Тарас Бульба» 16.00 «Пісня року. Краще» 16.30, 00.30 «Міські легенди» 17.00 «Американський лікнеп» «Голлівуд» 17.30 «Російський акцент» «Підземний Нью-Йорк» 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф «Далекодалече» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Луна тижня» 20.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 23.00 «Російський акцент» «Квадратний фут»

08.00, 14.00, 19.50 Новини 08.10, 15.55, 23.40 Barclays Asia Trophy 2013. Фінал 10.00, 17.45, 03.30 Суперкубок Німеччини. «Борусія» (Дор.) - «Баварія» 12.05, 01.35 «Хроніка минулого сезону». Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Ман. Юнайтед» - «Реал». Матч-відповідь 14.10, 21.50 Barclays Asia Trophy 2013. Матч за 3-є місце 20.00, 05.40 «Хроніка минулого сезону». Ліга Європи. 1/8 фіналу. «Ньюкасл» - «Анжи». Матч-відповідь 07.30 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал

07.00 Гімн України 07.03 Гімн Полтавщини 07.05 ПТН 07.35 «Відблиск» 07.50 «Економічне коло» 08.45 Мультфільм 09.00 «До чистих джерел» 09.30 «Вектори духовності» 09.45 «Струни душ людських» 10.00 «Ранок на «Лтаві» Даджест 11.00 «До 1025 річчя Хрещення Русі» «Таємниці Богородиці Пирогощі» 11.30 «Галерея образів» 11.40 «Обереги» 12.00 «Відверто про...» Корупція 13.00 «З одвічністю на «ти» 13.30 «Зустріч для Вас» 14.00 «Скарби музеїв Полтавщини» 14.30 «Соціальний захист» 14.45 «Бути християнином» 15.00 Дитяча година зі студією «Разом» 16.00 «Ти - молодий» 16.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 «Тест на майбутнє» 20.00 «Таємниці Богородиці Пирогощі» 20.30 «З музичної скриньки «Лтави» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 «Телетижневик» 21.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 22.00 «Живий Квадрат». Музичне шоу 23.00 «Культура - 21». Німецька хвиля 23.30 «Обрані часом» «Ігор Савченко... Інтонації» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.03 «Тест на майбутнє» 01.00 «Культурний простір» 02.00 «Тест на майбутнє» 03.00 «Нічна мозаїка» (ЗА) 04.30 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Київська Русь

07.25, 14.20, 03.15 «Київ музика»

06.00, 07.50, 10.05, 12.00, 16.25, 05.40 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40 Х/ф «Подкидыш» 08.30, 09.20, 10.15, 12.25, 17.05 «Ексклюзив для родини» 09.00, 20.25 «Погода» 09.05, 13.50 «Заміський будинок» 09.10 «Міні-подорожі» 09.45 «Для маленької компанії» 11.00 «Мальовнича планета» 12.40 «Ангел русской церкви» 13.35 М/ф «Волк и семеро козлят» 14.00, 22.45 «Ювелір» 17.20 «Все про їжу» 18.20 М/ф «Приключения Васи Куролесова» 18.50, 02.45 «Магія природи» 19.15 Х/ф «Актриса» 20.30 «Стародавні культури» 21.00, 22.20 «Не перший погляд» 21.20 «На сон грядущим»

08.00, 23.00 «СТН-тижневик»

«ЕРА» 23.00 Ера бізнесу. Підсумки 23.35 Олімпійський виклик 23.55 «Дружина» ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки тижня 01.40 Околиця 02.05 Хіт-парад 02.50 Книга.ua 03.10 Хто в домі хазяїн? 03.30 Школа юного суперагента 03.45 Доки батьки сплять. Мультфільм 04.05 Сільрада 04.20 Хіт-парад 05.05 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк

2+2 06.00, 04.40 Мультфільми (I) 07.45 «Маски-шоу. Маски у шахті» 08.15 «Маски-шоу. Маски у тролейбусі» 08.50 «Маски-шоу. Маски у поїзді» 09.45 Т/с «Мисливці за старовиною» 12.45 Т/с «Пригоди мерліна» (I) 14.45 Х/ф «Загублений світ» (I) 16.45 Х/ф «Паладин. Корона винищувача драконів» (I) 19.20 ЧУ 3 Тур. Динамо - Севастополь 21.30 «Профутбол» 23.00 Х/ф «Місяць 44» (II) 01.00 Х/ф «Загнаний» (II) 02.25 Кінорік. «Які ж ми були молоді...» (I) 03.50 Кінорік. «Якутовичі» (I)

TV1000 Kino 06.00 «Летюча миша» комедія 08.40 «Легенда острова Двыд» пригоди 10.40 Х/ф «Матч» 12.50 Х/ф «Танго нашого дитинства» 14.30 «Той ще Карлсон!» комедія 16.00 «Гра» комедія 18.00 Х/ф «На гачку!» 20.00 Х/ф «Не скажу» 22.00 Х/ф «Нас не наздоженеш»

22.00 «Короткі зустрічі»

03.45 «Акваскоп» 04.05 «Маю честь запросити» 04.50 «Винна карта» 05.10 «Школа виживання»

ТРК «Київ» 06.00, 08.30 «Мультляндія»

09.30 «Нова адреса» 10.00 «Фестиваль гумору «Умора» 11.30 «Корисна розмова» 12.55 «Блага звістка з Р.Реннером» 14.50 «Телемаркет» 16.15 Х/ф «Наше божевільне життя!» (I) 17.50 «Церемонія нагородження «Українська пісня року» 19.25, 00.00 «Х/ф «48 годин на добу» 21.00, 01.25 «СТН-спорт-тижневик» 21.25, 01.50 Х/ф «Ремонт» (I)

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 День за днем 09.00 Х/ф 10.30 Телешанс 10.35 Д/с 10.50 Х/ф 12.20 Телешанс 12.25 Х/ф 13.40 М/ф для дітей 14.55 Х/ф 15.40 Х/ф 17.45 Не занапасти свою безсмертну душу 18.00 Телешанс 18.05 Т/с 19.30 Х/ф 20.40 Спати пора 20.50 Телешанс 21.15 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.35 Телешанс

Мисливство та Рибальство 05.00 Влучний постріл. 05.25 Кухня з Сержем Марковичем. 05.40 Смачна риболовля. 06.30 Плaнета рибалки. 07.00 Кльове місце. 07.30 Карпфішинг. 08.00 У світі риболовлі. 08.25 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 08.50 Школа нахлиста Ніка Харта. 09.25 Світові риболовлі. 09.55 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 10.20 Рибалка-експерт. 10.50 Ласкаво просимо в джунглі. 11.35 Кухня з Сержем Марковичем. 11.50 Майстер-клас. 12.05 Трофеї. 12.35 Полювання без зброї. 13.05 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 13.50 Влучний постріл. 14.15 Кухня з Сержем Марковичем. 14.30 Смачна риболовля. 15.20 Щоденник рибальських пригод. 15.45 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 16.20 Збройовий клуб. 16.50 Ні луску, ні пір’я. 17.20 Ловля коропа з Яном Расселом. 17.50 Американська риболовля. 18.20 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 18.45 Влучний постріл. 19.10 Кухня з Сержем Марковичем. 19.25 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 19.55 Смачна риболовля. 20.45 У світі риболовлі. 21.10 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.35 Школа нахлиста Ніка Харта. 22.10 Світові риболовлі. 22.40 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 23.05 Майстер-клас. 23.20 Під водою з рушницею. 23.50 Полювання без зброї. 00.20 Тропа рибалки. 00.50 Щоденник рибальських пригод. 01.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 02.00 Влучний постріл. 02.25 Кухня з Сержем Марковичем. 02.40 Смачна риболовля. 03.30 Плaнета рибалки. 04.00 Кльове місце. 04.30 Карпфішинг.

Культура 05.30 Телеканал «Євроньюз» 09.00 Х/ф «В ім’я життя» 10.45 Людмила Целіковська 11.15 М/ф «Червоненька квіточка», «Золота антилопа» 12.25 Д/ф «Розумні каракатиці» 13.20 «Музичний сюрприз від Володимира Співакова» 14.15 «Скільки коштувала Аляска?» 15.00 Д/ф «Володимир Басов» 15.40 Х/ф «Тиша» 19.00 1025 років Хрещення Русі. Концерт 20.05 Віра Васільєва 21.35 Балет «Юнак і смерть», «Побачення» 22.45 Х/ф «В ім’я життя» 00.25 М/ф «Геракл у Адмета» «Кіт і Ко» 00.55 Д/ф «Розумні каракатиці» 01.50 Д/ф «Кацусіка Хокусай»


16

Жива душа

Головна подія літа 12–14 июля под Днепропетровском состоялся рокфестиваль «The Best City.UA». В прошлом году этот фестиваль вызвал широкий резонанс в Украине, в этом – еще больший. Счасливчикомочевидцем события стала и газета «Кременчугская Панорама».

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 29 (423) 18 липня 2013 року

У Дніпропетровську відбувся другий фестиваль «The Best City.UA». Чимало

72 часа жизни

Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

Коротко о сути Рок-фестиваль «The Best City.UA» проводится недалеко от Днепропетровска в парке «Новоселица» второй год подряд. Место проведения очень живописное: затока Днепра, несколько приличных пляжей; и удобное: рядом трасса и регулярно курсируют автобусы со специальной фестивальной символикой. Те, кто любит рок, но не мнит себя без комфорта и цивилизации, приезжают на фестиваль на автобусах и машинах. И всех, кто любит рок, независимо от жизненных обстоятельств, три ночи в палаточном городке не пугали. Мы были во второй группе и ни капли об этом не пожалели. Атмосферу рокфестиваля можно прочувствовать только находясь на месте, как говорится, «безвылазно», поэтому мы буквально втиснули нашу палатку в палаточный городок (желающих «прочувствовать атмосферу» было очень много).

В фан-зоне во время концерта было очень жарко. Ситуацию спасал освежающий душ.

Даже в такой толпе находился лидер, за которым все повторяли танцевальные па

Далее по программе Организаторы предложили любителям рока немало других развлечений – чемпионат по вейкбордингу (экстремальный вид спорта, котрый представляет собой комбинацию водных лыж, сноуборда, скейта и сёрфинга), козацкий городок, кинотеатр под открытым небом (на пляже был установлен большой экран), спортплощадки (волейбол, футбол) и главное – концерные площадки (одна – большая и две – поменьше). Вокруг – несколько кафешек, где можно поесть, попить или просто посидеть. Кстати, сидеть, скучать и спать было просто некогда: с самого утра начинались йога, аэробика, самба, африканские танцы, мастер-классы по капоэйре, сальсе, барабанное шоу…. Книгой рекордов Украины на фестивале была зафиксирована самая массовая колонна байкеров из 1540 мотоциклов. Специально для байкер ов работал Harley-Davidson Land, где выбирали также и «Мисс Harley-Davidson» (состоялся конкурс «боевых» подруг байкеров).

Главные «гвозди» программы С п и со к г ру п п - уч а с т н и ко в рок-фестиваля «The Best City. UA» был более чем солидным.

На фестиваль съехались представители всех областей Украины

Фесты - эксклюзивная валюта фестиваля «The Best City.UA» Все группы приехали, выступили, пообщались с прессой и фанами. Вот неполный список: ТНМК, «Вопли Видоплясова», немецкие гости – «Guano Apes», британские – «Hurts», легенды рока: «Би-2», «Ночные снайперы», «Ленинг р а д » , « М у м м и й Тр ол л ь » , «Сплин» и в завершении – «Scorpions». Выступления описывать – лишний труд. Сергея Шнурова с «Ленинградом» просто не отпускали со сцены, Диане Арбениной и Шуре из «Би-2» подпевали хором, фанатов Scorpions не разогнал ни шквалистый ветер, ни проливной дождь. Артисты «отработали по полной», зрители поддерживали их бурно, громко и весело. Наверное, как и мы, все зрители фестиваля (авт. – а среди них было немало кременчужан), вернувшиеся в понедельник на работу, мысленно все еще оставались гдето под Днепропетровском. На ленточках, которые нам одели на руку на все время фестиваля, было написано: «72 часа, которые помогут запомнить это лето». Так оно и есть!

Зрители рок-концерта и под открытым небои находили возможность отдохнуть На Best City можно было создать Best family

13 июля. Глубокая ночь. Фан-зона после концерта. Утром - здесь опять будет чисто

Байкеры креативно украшали свои машины


Кременчуцька Панорама № 29 (423) 18 липня 2013 року

жива душа

www.panorama.pl.ua

17

кременчужан вирушили насолодитися справжнім святом року та свободи

Театр из города Запорожье «Спас» демонстрировал захватывающие картины из жизни запорожских казаков

Шалена злива і навіть град настрій не зіпсували

Любов до музики і свободи

Казаки – настоящие йоги. «Пирамида» на битом стекле

Багато сонця, багато усміхнених привітних обличч, багато музики і драйву.. Усе це – міжнародний фестиваль «The Best City.UA», що днями відбувся у Дніпропетровську вже вдруге за останні два роки. Такого масштабу музичного заходу, тим більше у форматі опен-ейру, Україна ще не знала. Ініціатори та організатори фесту вважають його одним з найпотужніших елементів просування України, що зрозуміло, адже фестиваль не тільки поєднує на оснащеній найсучаснішою апаратурою одній величезній сцені музикантів із різних країн світу, як то Україна, Росія, Німеччина, Італія, Британія. Він гуртує біля себе мислячу українську молодь, якій не байдуже власне майбутнє та майбутнє суспільства, до якого вона належить. Фестиваль за традицією тривав три дні, протягом яких на його сцені виступило 16 професійних музичних колективів. Багато з них є куль-

Цитаты «звезд», прозвучавшие на пресс-конференциях.

товими, чого варті російські «Сплін», «Мумій тролль», «Ленинград», «Ночные снайперы», та закордонні «Guano Аpes» чи «Hurts», не говорячи про легендарних «Scorpions». Останні, виконавши роль головного хед-лайнера фестивалю, дали годинний виступ на фінальному концерті заключного фестивального дня. І перевершили всі сподівання. Прекрасне світлове шоу, неймовірної потужності звук, який музиканти привезли до України з собою, справляли надзвичайно бентежний ефект. Незважаючи на погоду, яка дещо «підкачала» і на останок пригостила гостей та учасників фесту зливою і навіть градом, народ стійко пережив саунд-чек музикантів і таки дочекався їхньої появи на сцені, хоч через дощ вони і затримали виступ на якісь півтори години. Правда, щойно ті з’явилися біля інструментів, погодні умови стрімко покращилися, дощ скінчився і переважно вимоклі до ниток фани

висипали танцювати просто неба серед потужної енергетики радості і якогось неймовірно солодкого відчуття єднання всіх присутніх, на мокрих від зливи обличчях яких світилися тільки посмішки. Українці продемонстрували власну стійкість, наполегливість як одну з основних характерних рис і це стало приємністю для музикантів, що врешті решт пообіцяли повернутися знову і дякували Дніпропетровську за привітний прийом. Хіти на біс було виконано із запалом, відчувалося, музиканти задоволені публікою не менше, ніж вона сама. Що ж, достойна історія про любов до музики і свободи, з якої, як співав напередодні «Ленинград», немає виходу. Дай же Бог, щоб українці не знали виходу із духу свободи і волі до життя, і тоді нова зустріч із талановитими представниками світового музичного простору обов’язково попереду! (О. Смирнова)

Глазами очевидцев

«Плюсы» и «минусы» фестиваля

Шура из «Би-2»:

Опросив несколько посетителей фестиваля, мы составили список «+» и «–» мероприятия. Без последних тоже не обошлось.

• «Только рок-фестивали способны собирать по 300 тысяч зрителей. Может ли поп-группа или певец в стиле «шансон» похвастать таким количеством? Вряд ли. А наша публика была, есть и будет. Рок-концерты популярны, и в худшую сторону ничего не изменилось».

«Плюсы» фестиваля:

• «Деньги на свои альбомы мы собираем и через Инетернет. Через «Planeta.ru», например, мы собрали приблизительно полтора миллиона рублей (авт. – Planeta.ru – cервисная платформа для софинансирования проектов и монетизации авторского продукта. Одна из первых краудфандинговых площадок. Краудфандинг – в переводе с англ. народное финансирование). Сейчас многие группы так делают: «Нолчные снайперы», «Сплин»… Правильная тема.» (Авт. – группа «Би-2» приняла участие в фестивале «The Best City.UA» во второй раз и очень хвалила и публику, и организацию)

Шура

Сергей Шнуров («Шнур») из «Ленинграда»: • «Мат – это не пошлость. Группа Ленинград ведет войну со скабрезностью против пошлости, я бы сказал так»; • «В театральных постановках я участвовать не собираюсь. Я вообще театры не люблю, потому что там запрещено курить»; • «В нашей группе вообще 20 человек. Почему так много? Я думаю, это симптомы скрытой безработицы. Очень многим людям просто не х… делать!» • «Никогда я не пойду в политику. Политикой знимаются те люди, которые думают, что они бессмертны. Я, б…., к таким не отношусь!» (Авт. – У Сергея Шнурова – особый стиль, которому он не изменял и во время пресс-конференции, и во время концерта. Он курил, пил и в выражениях не стеснялся. Впрочем, как всегда…Но в его матерных песнях – глубокий смысл, а из песни слова не выкинешь.)

– удобное место на природе, вдали от населенных пунктов; – медицинское облуживание (кстати, бесплатное), скорая помощь; – беседки для отдыха; – парковка; – зарядка мобильных телефонов; – душевые кабины (хоть их и немного, но они есть, а в жару это очень существенно); – вежливая администрация и охрана; – чистота (авт. – это хочу отметить особенно) с каким бы количеством мусора не закончился концерт, к утру все было чисто, как в палаточном городке, так и на пляжах. Волонтерам «пятерочка» за работу! – отличный звук и свет во время концерта (авт. – «эффект полного погружения в музыку») – разнообразие развлечений.

«Минусы» фестиваля: – отсутствие бесплатной питьевой воды; – кухня вкусная, но однообразная; – довольно высокие цены (авт. – мнение кременчужан и жителей Днепропетровска со средним и ниже среднего уровнем достатка, байкеров из России цены, похоже, не смущали). Но все же главным «плюсом» фестиваля является то, что «минусов» гораздо меньше.

«

Шнур

По подсчетам организаторов, фестиваль «The Best City.UA», собрал около 50 000 зрителей, участников и волонтеров, которые работали в фест-городе. Описывали события 1100 журналистов.


ÍÀÂÊÎËÎ

Променад

➢ Обери дозвілля до душі

Кінотеатр «Нафтохімік»

Міська художня галерея

з 18 по 24 липня «Тихоокеанський рубіж» (у 3D форматі) Початок сеансів: 11.40, 15.40, 21.30. Вартість квитків: 30–50 грн.

Виставка робіт кременчуцького художника-монументаліста Шалви Корідзе Вхід вільний. Час роботи: з 10.00 до 16.00. вихідний – п’ятниця, субота. Адреса: вул. Коцюбинського, 9

«Турбо» (у 3D форматі) Початок сеансів: 10.00, 14.00, 18.00, 19.50. Вартість квитків: 25–40 грн.

Ресторан «Європейський»

з 18 по 31 липня «Россомаха» (у 3D форматі) Початок сеансів: 11.40, 17.40, 21.30. Вартість квитків: 25–40 грн. «Турбо» (у 3D форматі) Початок сеансів: 10.00, 16.00, 19.50. Вартість квитків: 25–40 грн.

Галерея Наталі Юзефович до 15 липня Виставка живопису кременчуцької художниці Рими Байбузи «Как прекрасен этот мир». Адреса: вул. Космічна, 9 (зуп. «Розвилка»). Довідки за тел.: 6-53-38.

з 1 червня по 1 вересня Ягідний сезон. Відвідайте неперевершено смачні страви «Ягідного меню». Довідки за тел.: 4-10-66.

Кафе «Карлсон» з 1 червня по 1 вересня Ягідний сезон для маленьких гостей. Довідки за тел.: 4-10-66.

Паб «999» з 1 червня по 1 вересня Цікава розважальна програма допоможе вам відволіктися від буденних клопотів. Кожної п’ятниці та суботи о 17.00. Довідки за тел.: 4-10-66.

Кременчуцька Панорама № 29 (423) 18 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Цікаві свята

Анекдот

День «гарячого собаки» 18 липня у США святкують Національний день хот-дога. Полюбляють ці бутерброди і в Кременчуці, але вважають малокорисними для здоров’я. Ніхто напевно не знає, звідки з'явилася назва «хот-дог», але відомо, що 1893 рік був оголошений великим роком «сосиски в булці». Національний День хот-дога (National Hot Dog Day) був офіційно встановлений Торговою Палатою США 1957 року. А 1994 року була створена Національна рада хотдога і сосисок, що займається дослідженням якості продукту, дегустацією та рекламою. Традиційно 18 липня члени Ради любителів хот-дога і сосисок проводять змагання у вправності приготування хот-догів. І навіть встановили чудернацькі правила споживання цього бутерброда. Наприклад, хот-дог не можна їсти з тарілки, а тільки руками, або

кетчуп, що залишається на руках, не можна змивати, треба облизати пальці. Статистика стверджує, що останнім часом споживання хотдогів в США зросло, і середній американець з'їдає приблизно 60 хот-догів на рік. В день незалежності США американці з’їдають приблизно 150 мільйонів хот-догів. Якщо розтягнути цей хот-дог у ланцюжок, то можна п'ять разів покрити відстань між Вашингтоном та ЛосАнджелесом.

Хот-дог в Україні значно відстає від американського за популярністю

   – Как вас зовут? – Василий. – Дети есть? – Да, сын Василий и дочь Василиса! – А животные дома есть? – Кот Васька! – К сожалению, мы не можем вас принять на должность креативного менеджера...    Открыла шкаф, а оттуда на меня каааааааааак вывалится все, что надеть нечего.    Если над вами все смеются, не огорчайтесь: продолжайте дарить людям радость!    Учёные доказали, что каждая кастрюля борща продлевает брак на сутки.    – Она, короче, в любви призналась. – А ты что? – Мёртвым прикинулся.    – Мама-мама, смотри, у меня растут усы! – Ты стала совсем взрослой, моя девочка! Громадський тижневик

Посміхнись

Виходить з червня 2005 року Засновник: ТОВ «ПАНОРАМА Кременчука» Виходить щочетверга Свідоцтво про реєстрацію: ПЛ №774-31 ПР від 26 грудня 2006 р.

   Звонок в дверь. Хозяин открывает, на пороге гости. – Да вы хоть бы предупредили. – Да хотелось вас дома застать. оголошення

Відповіді на крос. № 28

Головний редактор: Iнна Данилейко Т. 79-22-40

КРЕМЕНЧУЦЬКА ПАНОРАМА

18

Верстка та дизайн: Валерій Старик Журналісти: Iрина Житня, Тетяна Пидорина Т. 79-22-43 Коректор: Аліна Сіренко Відділ реклами: т. 79-22-88 Відділ збуту: т. 79-22-57 Відділ маркетингу: т. 79-22-54 Адреса редакції: 39602, м. Кременчук, вул. В. Бойка, 15 т. 79-22-40 (приймальня) E-mail: kp-office@panorama. pl.ua www.panorama.pl.ua Передплатний iндекс 91732 Друк: ТОВ «АСМI» м. Полтава, вул. Міщенка, 2 Тел. (0532) 27-24-63 Замовлення № 6522 Підписано до друку: 17.07.2013 р. Обсяг д/а: 5 Наклад: 10000 прим. Відповідальність за зміст публікацій несуть їх автори, за зміст рекламних оголошень — рекламодавці. При передруці посилання на «Кременчуцьку Панораму» обов’язкове. Редакція не завжди поділяє точку зору автора. Рукописи не рецензуються і не повертаються. — на правах реклами

Газета є членом Української асоціації видавців періодичної преси


Кременчуцька Панорама № 29 (423) 18 липня 2013 року

Гороскоп ➢22.07–28.07 ОВЕН (21.03-20.04). Ви будете зустрічатися з потрібними людьми, і пізнавати багато цікавого і корисного для себе. ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Ви виявитеся щасливі як ніколи. Можуть виникнути проблеми, пов'язані з гострою нестачею часу. Не приймайте поспішних рішень. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви багато чого встигнете зробити і навіть отримаєте відчутні результати діяльності, відчувши користь і моральне задоволення від бізнесу. РАК (22.06-23.07). Подумайте про зміну способу заробітку або хоча б про зміну посади. На вас чекає удача в справах, ймовірний грошовий прибуток. ЛЕВ (24.07-23.08). Н а й важ л и в і ш е д л я вас - зосередженість і вміння опинятися в потрібному місці в потрібний час. Майже всі справи будуть успішними і сприятимуть поліпшенню вашого матеріального становища ДІВА (24.08-23.09). Ваша рішучість і активність дозволять здійснитися більшій частині ваших планів і задумів. Важливо правильно встановити взаємини з начальством. ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Вам під силу практично всі справи, за що б ви не бралися. Намагайтеся зберігати гарні стосунки з начальством. Спілкуючись із колегами по роботі, будьте коректні у формулюваннях. СКОРПІОН

(24.10-22.11). Ваш життєвий успіх буде залежати від загальної впевненості в тому, що все йде добре. Попереду чудовий період.

СТрІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам необхідно запастися витримкою і терпінням. Від вас будуть потрібні зібраність і сумлінність. КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Н е в ар то н і ко м у розкривати таємну інформ ац ію . П о с тара й те ся завершити незавершені справи. Вам не зашкодить спостережливість. ВОДОЛІЙ (21.01-19.02).

Можливі конфліктні ситуації на роботі. Прислухайтеся до інтуїції і ви виявитеся в потрібний час у потрібному місці. Можливий вагомий прибуток від спільного бізнесу з енергійними партнерами.

РИБИ (20.02-20.03). Вам можуть запропонувати справу, перспективну тільки на перший погляд. Ситуація зміниться і дозволить зробити ривок у справах. Не варто намагатися вирішувати кілька важливих справ одночасно. Займіться реальними проблемами, а не повітряними замками.

relax

www.panorama.pl.ua

19

Пам’ять живе ➢ У кінно-спортивній школі «Фаворит» відбулися особливі змагання У кременчуцькій кінноспортивній школі «Фаворит» відбулися змагання на Кубок Надії Колесник. Захід присвячений світлій пам’яті засновниці Центру реабілітації дітей-інвалідів.

З Надією в серці «

Нинішня директор школи «Фаворит» Ганна Забодіна мріє про зимовий манеж, а проблемою, яку вкрай важко вирішити, вважає Крюківський міст, адже Центр ранньої соціальної реабілітації дітейінвалідів розташований у Крюкові, і коней доводиться везти для них через міст.

Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

Змагання відбуваються третій рік поспіль саме в липні, тому що 3 липня – День народження Надії Колесник. На жаль, 2010 року важка хвороба обірвала її життя, але ця жінка назавжди залишиться у пам’яті багатьох кременчужан. Робота Центру реабілітації дітей-інвалідів напряму пов’язана із кінно-спортивною школою «Фаворит». Адже коні – це найкращі «лікарі» для дітей з вадами опорно-рухового апарату. Коні допомагають їм, як ніхто. — Прогрес у дітей з ДЦП явний. Буквально через два-три заняття батьки підтверджують, що стан хворої дитини змінився на краще, – розповідає директор кінно-спортивної школи «Фаворит» Ганна Забодіна. – Дитина стає більш задоволеною життям, більш фізично активною, швидше пристосовується до навколишнього світу. Як це відбувається, я і сама не розумію… Тому в першу чергу, змагання на Кубок Надії – це подія в житті дітей-пацієнтів Центру. Саме для них було влаштовано своєрідне привітання від вихованців шко-

Змагання на Кубок Надії Колеснік проходять вже третій рік ли – фігурна їзда на конях, які немов танцювали під музику разом зі своїми маленькими, але вправними вершницями. Елементи іпотерапії продемонструвала присутнім Настя Сліпич, дівчинка хвора на ДЦП. У дівчинки хворі ноги, тому керувати конем їй доводилося самими лише руками. Для Насті організували спеціальний маршрут, а задача дитини була – змусити коня переступити через жердину, встановлену на 15 см вище від землі. Кінь покірно

слухався дівчинку. «Настьона – просто молодчина, виконала усе бездоганно», – прокоментувала виступ суддя змагань Марина Матвійчук. У самих змаганнях вершникам довелося стрибати через жердину, встановлену на 70 см заввишки. Тут відзначилися коні на прізвиська Масяня і Хабібі. Кубок Надії здобули три спортсменки – Євгенія Леконцева, Ганна Ляліна та Євгенія Білан. У змаганнях на потужність стрибка, коли

Дивовижне – поряд ➢

Гідний приклад ➢

Лебедина річка Кожного року на р. Сухий Кагамлик, що у с. Погреби Глобинського району, прилітають лебеді – кілька пар. Зазвичай на гніздування вони прилітають парами, а в середині літа у них з’являються малюки-лебедята. Н е щ од а в н о н а р і ч ц і п л а в а л и 1 2 лебедів – малих та великих. Місцеві жителі, рибалки та перехожі знімали граційних лебедів на камери мобільних телефонів та фотоапаратів. Ще б пак! Адже лебеді повільно пливуть по водному плесу, впевнено тримаючи осанку. Їхні рухи поважні та неспішні. Лебеді переважно плавають посеред річки та за кілька десятків метрів від берега. Їхні гнізда мають вигляд великої купи гілок, очерет у, трави. Дно вистеляють більш м’яким «будівельним матеріалом»: травою, мохом, пір’ям, пухом, який самка вищипує у себе на грудях та животі в період відкладання яєць. Гніздо зазвичай лебеді будують в очеретах, на суші, мілководді. Якщо ви випадково натрапили на гніздо лебедя чи на його пташенят, будьте готові до серйозного бою. Лебідь – хоробрий та сильний птах – буде до останнього захищати своє потомство. Ударом крила він здатний зламати людині

коня треба було змусити перестрибунти жердину заввишки 70–140 см, перемогли Анастасія Абраменко, Євгенія Лонгу та Єлізавета Величко. Суд д я з м а га н ь М ар и н а Матвічук, яка заснувала школу «Фаворит», але змушена була залишити посаду директора закладу, спостерігала за змаганнями із захопленням: — Я дуже рада, що рідна для мене школа «Фаворит» працює, що знайшлися ент узіасти, які не кинули справу. Я б хотіла поіменно назвати їхні прізвища – директор Анна Забодіна, т р е н е р ко н е й В о л од и м и р Забодін, тренери-викладачі Ірина Кривонос, Катерина Кравченко, Віталій Волошин. Я щиро бажаю їм не опускати руки і продовжувати цю гарну справу!

Випадок із життя

І таке буває… Лебідь на прізвисько Оскар в одному з парків Норвегії вкусив стареньку бабусю, затяг у воду та кілька разів занурив у воду. Жінка гуляла з дочкою та внуками. Лебідь прилетів із протилежного берега. Птах відпустив стареньку лише тоді, коли донька стала кидати у нього камінцями. руку. Якщо чути шипіння, значить птах погрожує. У дикій природі ці птахи дуже обережні і намагаються триматися подалі від берега. Імовірно, побоюються людської недбалості. Адже в сусідніх з с. Погреби селах лебедів відстрілювали горе-мисливці. (В. Коноваленко)

Учасники акції зібрали близько 4 тонн сміття

Сміття як не було Працівники Кременчуцького міжрайонного управління водного господарства спільно з представниками Кременчуцької райдержадміністрації та райради прибирали сміття на островах та прибережних смугах р. Дніпро. Цю акцію вони присвятили Міжнародному дню Дніпра. Є така традиція – у День Івана Купала відзначати Міжнародний день Дніпра й проводити природоохоронні акції. Це запропонували в 2002 р. під час Дніпровського форуму представники українських громадських організацій. Хоча дата Дня Дніпра на законодавчому рівні не встановлена, але відзначають його, як правило, у першу суботу липня. Цьогоріч у Кременчуці акція за участі представників Кременчуцького міжрайонного управління водного господарства, Кременчуцької райдержадміністрації та райради відбулася 6 липня. Прибирали у водоохоронних зонах та прибережних смугах, на острові Шеламай. У результаті назбирали 3,870 тонн сміття. (Вл. інф.)


20

мікс

Захоплююче видовище 12 июля на площадке ТРК «Европа» состоялись Игры Кременчугских Богатырей. Победитель Сергей Плетнев получил главный приз – путевку на двоих в Венгрию на чемпионат «Формула–1». Соревнования богатырей, организованные при поддержке Полтавской областной федерации пауэрлифтинга, в Кременчуге проходили впервые. Принять в них участие изъявили 8 мускулистых мужчин: Евгений Соловей, Максим Головань, Сергей Богодист, Александр Гулевский, Олег Ущенко, Николай Бурлаков, Сергей Плетнев, Денис Ясинский, также особым гостем соревнований стал «Богатырь Днепропетровска – 2013» – Геннадий Чипко. Своей богатырской силой спортсмены удивляли зрителей в пяти конкурсах. В первом, который назывался «Эстафета «Кеги», участникам необходимо было перенести на дистанцию 14 м как можно быстрее 8 пивных кег весом 63 кг каждая. С этим конкурсом справились все, хотя общий вес кег превышал массу некоторых спортсменов. Побе-

Сергей Плетнев – главный богатырь Кременчуга

Кременчуцька Панорама № 29 (423) 18 липня 2013 року

www.panorama.pl.ua

➢ У ТРК «Європа» змагалися найсильніші чоловіки Кременчука

Богатырская наша сила!

Такая колода весит 100 кг, а поднимать ее нужно на вытянутых руках дителем этого этапа стал Сергей Богодист с результатом 32,1 сек. В конкурсе «Колода» богатыри поднимали элементы весом 100 кг на вытянутых руках, причем результат засчитывался только при полностью выровненных локтевых суставах. Победа досталась Сергею Плетневу, самому старшему участнику соревнований, он поднял колоду 17 раз! Он же быстрее всех справился и с заданием по перетягиванию автомобиля «Tоyota Land Cruiser» от генерального спонсора игр – автосалона «Tоyota». Авто весом 3,3 тонны Сергей Плетнев перетянул на дистанции 14 м за 26 с, за что был награжден специальным призом от автосалона «Tоyota» – 2000 грн. Далее участникам предложили … прогуляться по площадке, неся в руках ящики весом 100 кг каждый. «Прогулку фермера» выдержали не все. Победу одержал Денис Ясинский. А завершающим заданием для богатырей стало переворачивание колеса от БелАЗа весом 220 кг. Быстрее всего – пять раз – перевернул колесо Максим Головань. А по результатам всех пяти конкурсов победу в соревнованиях одержал Сергей Плетнев. Он и получил главный приз от генерального спонсора – туристического агентства «Соната» – путев-

Протянуть автомобиль весом 3.3 т на дистанции 14 м – это вам не шутки!

Колесо от БелАЗа весом 220 кг для богатыря – игрушка ку на двоих в Венгрию на чемпионат «Формулы–1». Также призы от спонсоров достались всем учасникам соревнований. Подарки для богатырей приготовили торговые марки «Изумрудна», «Данон», «Глобино», «Сандорра», «Черниговское», магазин «Протеин», Интернет-провайдер «Сетилайт», финансовая компания «OVB Альт Финанс». Сертификаты участникам были вручены от салона «Джентельменс», магазина «Элит Декор», такси «Престиж», бани «Остров Сокровищ», а также специальные подарки

от «Орифлейм», журнала «Это Здорово!» Приз зрительских симпатий – великолепный торт от кондитерской «Сим-сим» получил младший участник соревнований Николай Бурлаков. ТРК «Европа» благодарит ХК «АвтоКрАЗ», ПАТ«Кредмаш», Торговый центр «Новая линия», Спортивный клуб «Титан» за помощь в проведении мероприятия. Надеемся, что «Игры кременчугских богатырей» станут ежегодным и любимым спортивным событием для кременчужан и гостей города. (Фото А. Нетесаного)

63-килограммовые кеги учасники переносили почти с легкостью

Вернісаж ➢ Виставка робіт Шалви Корідзе у художній галереї подарує глядачеві чимало емоцій Художника Шалву Корідзе називали «майстром колориту» та «братом Ван Гога». Його роботи надовго випередили час, але за життя художника не відбулося жодної персональної виставки. Днями в Кременчуцькій міській галереї відкрилась уже сьома, але посмертна, персональна виставка Шалви Корідзе, присвячена 80-річчю майстра. Художник пішов з життя 1997 року, а побачити його роботи кременчужани мають можливість завдяки дружині Шалви Алійовича – Лілії. Живопис та акварелі можна роздивлятися годинами — спочатку здалеку, сприймаючи полотно в цілому, а потім підходити все

Брат Ван Гога

Таким побачив художника Корідзе його колега А. Котляр ближче, заглиблюючись у кожну деталь, кожен мазок. В картинах Шалви Алійовича колір відіграє домінантну роль, виражаючи

справжнє почуття, настрій. Колорит в основному похмурий, у ньому комбінуються незвичайні барви та образи. В полотнах знайшов своє втілення Чоловік — сильний та нескорений, котрий страждав від раку та туберкульозу, але до останнього моменту, до своєї важкої смерті 1997 року, знаходив у собі сили насолоджуватися красою світу. Полотна виконані в різних техніках — олійними фарбами, аквареллю, вугіллям. Художник часто працював пальцями. Певно, саме тому роботи особливо сильно всотали в себе часточку митця. Рельєфна поверхня олійних полотен створює враження об'єму, а акварелі, виконані легкими мазками, передають швидкоплинність тієї

Картини Ш. Корідзе « В рідній хаті» (1997 р.) та «Пейзаж» (1970 р.) миті, коли вони були виконані, легкість польоту думки художника. Представлені на виставці і фотографії монументальних творінь Шалви Корідзе, котрі

прикрашають стіни багатьох дитячих закладів, бібліотек, актових залів, а відвідувачі навіть і не здогадуються, який титан їх створив.(Д. Малишко, фото А. Нетесаного)

Кременчуцька Панорама №23 (423)  

18 липня 2013 року

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you