Page 1

Тетяна НЕІЛЕНКО, заступник міського голови Кременчука, начальник фінансового управління міськвиконкому: «У Державному бюджеті-2014 все ще нерозподіленими залишаються 3,4 млрд грн фонду регіонального розвитку. Понад 1 млрд грн із цих коштів буде виділено обласним бюджетам. Сподіваємось, що певна сума дістанеться і Кременчуку. На ці кошти чекає ціла низка об’єктів». Ðåêîìåíäîâàíà ö³íà – № 7 (453)

1,50 ãðí

Êðåìåí÷óöüêà

Ïàíîðàìà 13 лютого 2014 р.

Твоє місто – твоя газета

www.panorama.pl.ua

3 Комуналка

П’ятниця +3...+9 Субота +2...+4 Неділя 0...+5

64,2 млн грн з

міського бюджету було витрачено в 2013 р. на потреби ЖКГ. Із них: 12 млн – на благоустрій; 5,9 млн – на санітарне очищення; 4,1 млн – на капітальний ремонт житла; 8,4 млн – на ремонт доріг; 13,2 млн – на фінансову підтримку комунальних підприємств.

Читайте в номері ➢

Âáèâñòâî ñóää³ Ввечері 11 лютого на Раківці було поранено суддю Автозаводського райсуду. Вночі чоловік помер.

2

Îõîðîíö³ íå äð³ìàþòü Після трагедії в одній з московських шкіл «КП» перейнялася надійністю охорони у кременчуцьких навчальних закладах.

4

«Кременчуцька Панорама», ГО «Рідне місто», ТРК «Європа» та агенція «Стильная свадьба» 14 лютого запрошують всіх закоханих взяти участь у шаленому проекті

«Весілля від Валентина»!

Всі бажаючі пари (без обмежень віку!) мають змогу перевірити свої почуття та готовність до подружнього життя, давши згоду на весілля!

14 лютого з 20.00 у ТРК «Європа»

запрацює імпровізований РАЦС,

Фото А. Нетесанного

Головне – віра у себе!

Понад 50 учасників із різних регіонів України зібрала ХІ Відкрита обласна спартакіада з легкої атлетики «Повір у себе» на призи Почесного Президента Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимира Матицина.

 20

де сам Амур (чи то Валентин) вручатиме сертифікати про шлюб «молодятам». У ролі Амура – ведучий Сергій Гориславець. Ввечері на всіх «щойно одружених» чекає яскрава розважальна програма, сімейні конкурси в паті-барі «Ваніль» та розіграш подарунків від спонсорів! Довідки за тел.: 79-22-40 або (067) 630-70-00.

Кожна з будівель Кременчука – це хранитель його історії. Міські будівлі можуть розповісти про своїх творців, про людей, які володіли або проживали в них. Крім того, старі будівлі є свідками багатьох непересічних подій у житті міста.

Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» оголошує про проведення дитячого літературно-краєзнавчого конкурсу

«Дізнайся про Кременчук: будівлі мого міста».

Роботи в електронному вигляді надсилайте на адресу: Конкурс проходитиме для двох вікових категорій Dzherelo_konkurs@mail.ru, до 11 квітня 2014 р. учасників: учні 6-7 класів та учні 8-11 класів. Переможці (1-ше, 2-ге та 3-тє місце у кожній віковій категорії) будуть Діти мають написати матеріал про одну з міських будівель, розповівши про історію її спорудження, нагороджені дипломами і цінними подарунками від організаторів – власників та відомих людей, які проживали в ній, а планшетами, електронними книгами та МР3також зупинитись на сучасному стані будівлі і допов- плеєрами. Урочисте нагородження відбудеться під нити розповідь фото. За більш детальними умовами час боулінг-турніру для авторів найкращих робіт у ТРК «Європа». конкурсу звертайтеся до дитячих бібліотек міста. Партнери конкурсу: ГО «Рідне місто», Централізована бібліотечна система для дітей, Кременчуцький краєзнавчий музей.


2

ÍÀÃÎËÎÑ

www.panorama.pl.ua

Звітують

Урочистості

15 лютого, в День

вшанування учасників бойових дій на території інших держав, о 9.00 в парку Воїнівінтернаціоналістів відбудеться мітингпанахида.

Новини

349 двірників наразі прибирають

територію біля 1162 міських багатоповерхівок. Керуючі компанії торік відремонтували 14% від загальної кількості під’їздів міських будинків та повністю замінили покрівлі на дахах 27-ми будинків.

У Кременчук прибудуть святині Із 14 по 23 лютого в СвятоТроїцькому храмі для молитовного поклоніння перебуватиме ікона і ковчег з часткою мощей блаженної М а т р о н и М о с ко в с ь ко ї і з Петрозаводської єпархії РПЦ. Як повідомила прес-служба Кр ем е н ч у ц ь ко ї є п арх і ї , 14 лютого о 16.00, у переддень Стрітення Господнього, святині в Свято-Троїцькому храмі урочисто зустріне Єпископ Кременчуцький та Лубенський Миколай. Також із нагоди свята архієпископ проведе вечірню службу.

КрАСЗ працює краще за всіх! У перший місяць цього року найбільший спад виробництва мав місце на Крюківському вагонобудівному заводі. Якщо торік у січні на заводі виготовили 532 вагони, то в січні цього року – лише 47. Спад виробництва зафіксовано також на заводі «Кредмаш», фабриці «Кремтекс» та у кар’єроуправлінні «Кварц». А от серед підприємств, що збільшили випуск продукції – молокозавод, м’ясокомбінат, стальзавод та завод техвуглецю. Найбільші темпи зростання – на Кременчуцькому автоскладальному заводі. Цього року він уже випустив 1550 автівок, тоді як у січні 2013 р. взагалі простоював. Також у січні в 4,6 рази збільшилися обсяги виробництва на ПАТ «АвтоКрАЗ». Підготував В. Крук

ОСББ не популярні

12 ОСББ

стало більше торік у На Кременчуці, – повідомив начальник міського УЖКГ С. Ярош. Загалом у місті створено 141 об’єднання співвласників багатоповерхових будинків. Водночас у комунальній власності наразі перебуває 1162 житлових будинки.

Рахуємо кошти ➢ Життя в борг сьогодні стало ознакою часу. Беруть кредити й позичають гроші

Борг міста –

У Курська є чому повчитися! Кр е м е н ч у к д е т а л ь н о в и вчить досвід російського міста Курськ з організації міських пасажирських перевезень, зокрема роботи тролейбусів. Про це повідомив мер О. Бабаєв після офіційного візиту до Курська в рамках підготовки до підписання угоди про побратимство з Кременчуком. За словами мера, 80 муніципальних тролейбусів російського міста перевозять 60% всіх пасажирів, причому безкоштовно їздять студенти, школярі та пенсіонери. Перевезення пільговиків компенсують федеральний та державний бюджети. Торік завдяки дії держпрограм Курськ оновив свій тролейбусний парк майже на третину.

Кременчуцька Панорама № 7 (453) 13 лютого 2014 року

У нещодавно прийнятому бюджеті Кременчука на 2014-й рік окремим рядком проходять видатки на обслуговування кредитів та боргових зобов’язань. Сума чималенька. Зважаючи на те, що бюджет Кременчука є кошторисом міської громади, тобто спільним бюджетом усіх кременчужан, редакція перейнялася питанням: «За що і скільки ж заборгувало наше місто?». Віктор КРУК ridnemisto@ mail.ru

13 тролейбусів, придбані торік за рахунок муніципальних облігацій, обійшлися місту ледь не вдвічі дорожче, ніж якби за техніку платили «живими» грошима

Тролейбусний бізнес-хід За 13 нових тролейбусів, які з’явилися на маршрутах з 1 червня минулого року, місту доведеться розраховуватися ще 2 роки. Як відомо, техніку придбали здебільшого за кошти муніципальних облігацій. Сума внутрішньої місцевої позики склала 25 млн грн на умовах сплати 14% річних. Саме на виплату цих відсотків у міському бюджеті поточного року передбачено 3,5 млн грн. А в 2015 р., крім відсотків по облігаціях, місто повинно буде погасити ще й саму суму позики – 25 млн грн. Інших кредитів, за словами заступника міського голови, начальника фінансового управління Тетяни Неіленко, місто не брало, однак надавало фінансові гарантії, отже, мусить за ними сплачувати. Так, декілька комунальних підприємств для придбання нової техніки та обладнання з дозволу міської ради брали кредити під заставу свого майна. Але сплачувати відсотки, а інколи й погаша-

ти ці кредити також доводиться з міського бюджету. В останні роки такі запозичення здійснювали шляхове ремонтно-будівельне управління, КП «Міськсвітло», КАТП-1628.

За контейнери Порицького місто сплачує й досі У 2014 р. КАТП-1628, а точніше місто, має нарешті повністю розрахуватися за придбані на умовах лізингу в 2008 р. у німецької фірми «Schafer» 880 контейнерів для роздільного збирання побутового сміття. Ці контейнери коштували місту 11,1 млн грн. Цьогорічний, останній, платіж становить 1,166 млн грн.

Варто нагадати, що майже 3 роки понад половина дорогих німецьких контейнерів припадала пилом на території КАТП1628, бо на їх обслуговування в підприємства не вистачало сміттєвозів. І лише в 2012 р. цю проблему вирішили, придбавши потрібну техніку.

Неекономна економія 6,7 млн доларів (52,2 млн грн) становить розмір кредитної лінії Міжнародного банку реконструкції та розвитку, наданої КП «Кременчукводоканал» 4 роки тому. Угоду про відкриття лінії було підписано у 2010 р. між кременчуцьким водоканалом, керівництвом міста, Міністерством ЖКГ і Мінфіном. Кредит наданий на реконструкцію енергоємного застарілого облад-

«

За 13 нових тролейбусів Кременчук торік сплатив 32 млн грн. З них 7 млн – грошима з бюджету, а 25 млн – муніципальними облігаціями під 14% річних терміном на 3 роки. Щорічна сума відсотків становить 3,5 млн грн. Отже, нові тролейбуси реально обійдуться міському бюджету в 42,5 млн грн, тобто близько 3,3 млн грн за кожну машину.

нання водоканалу терміном до 2027 р. під 4% річних. Згідно з умовами, перший термін погашення цього кредиту припадав на 2013 р., розраховували на те, що підприємство заощадить певні кошти на електроенергії за рахунок впровадження новітнього обладнання. Втім, уже тоді, під час підписання угоди, Держфінінспекція висловлювала сумніви щодо спроможності КП «Кременчукводоканал» повернути кредит, адже підприємство всі останні роки працювало зі збитками. А підвищити вартість своїх послуг не мало можливості, бо тарифи на водопостачання та водовідведення в Україні встановлює Національна комісія з тарифів ЖКГ. Наразі за діючими тарифами відшкодовується лише дві третини собівартості послуг. Саме тому гарантом виплат за кредитом і виступило місто. Отже, упродовж 2011-2013 рр. за кошти МБРР у Кременчуці встановили нові насоси на каналізаційних спорудах, водоочисних та підкачувальних станціях. Завдяки цьому у 2013 р. водоканал зекономив електроенергії на 3,4 млн грн. Але

Резонансне вбивство ➢ Внаслідок вогнепальних поранень чоловік помер у реанімації Кілька пострілів пролунали біля будинку, в якому жив суддя, на Раківці. Чоловік повертався з роботи додому. Як повідомили в міському відділі міліції, 11 лютого о 19.10 зі «швидкої» надійшло повідомлення про вогнепальне поранення чоловіка. Діагноз лікарів: «Вогнепальне поранення спини із пошкодженням внутрішніх органів». Пізніше, 12 лютого близько 2.00, у реанімації чоловік помер. Загиблий – суддя Автозаводського районного суду Олександр Л. Цю посаду він обіймав 5 років. Над

У Кременчуці стріляли в суддю розкриттям вбивства зараз працює міжвідомча слідчо-оперативна група. До розслідування долучилися співробітники Генпрокуратури України та МВС на чолі з заступником генпрокурора Григорієм Середою. Від МВС до групи увійшов начальник департаменту карного розшуку МВС Василь Паскал. Попередньо відомо, що в суддю вистрілили двічі з гладкоствольної рушниці. Якої саме – поки не повідомляється. Серед версій, а їх, за даними правоохоронців, чимало, розглядається і професійна діяльність судді. Як повідомив на брифінгу начальник міліції Кременчука Андрій Ткачен-

ко, перед смертю суддя встиг поспілкуватися зі слідчими. Попередньо відомо, що є й очевидці, але головний міліціонер в інтересах слідства не повідомляє, ані скільки їх, ані що саме вони розповіли. — За фактом скоєння злочину слідчим розпочато кримінальне провадження за ст. 379 ККУ «Вбивство судді», – розповсюдив офіційну заяву і начальник УМВС України у Полтавській області Едуард Федосов. – Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 8-ми до 15-ти років або довічне ув’язнення. Зараз

слідчі відпрацьовують всі можливі версії. Особлива увага приділяється версії, пов’язаній із професійною діяльністю вбитого. Правоохоронці просять всіх, хто може допомогти у розкритті злочину, свідків чи тих, хто має інформацію, зателефонувати за номерами: 6-02-15 або 102, також можна направити повідомлення безпосередньо до Крюківського райвідділу міліції за адресою: вул. Приходька, 69. конфіденційність міліція гарантує. Відомо, що Олександрові Л. було 34 роки, у нього залишилась дружина і двоє малолітніх дітей. (І. Житня)


Кременчуцька Панорама № 7 (453) 13 лютого 2014 року

www.panorama.pl.ua

Новини

Збитки з вини держави

Все ще чекаємо на субвенції

КП «Теплоенерго» завершило 2013 р. із боргом за газ 25 млн грн. За словами директора підприємства Д. Питулька, основною причиною збитковості є невідповідність тарифів собівартості послуг підприємства. Тарифи в Україні встановлює Нацкомісія з компослуг, тому цю різницю повинна компенсувати держава, а це близько 22 млн грн. Крім того, майже 10 млн грн КП «Теплоенерго» заборгувало населення за спожиті послуги. Варто зазначити, що Кременчук є одним із 15-ти міст України і єдиним в Полтавській області, де мешканці влітку мали гарячу воду.

За словами віце-мера Тетяни Неіленко, у Державному бюджеті-2014 все ще нерозподіленими залишаються 3,4 млрд грн Державного фонду регіонального розвитку. Постанова Кабміну з цього приводу має бути прийнята до березня. Частина цих коштів – понад 1 млрд грн, буде виділена в якості субвенцій обласним бюджетам та розподілена обласними радами. Враховуючи, що Держбюджет-2014 має соціальну спрямованість, у мерії сподіваються профінансувати за рахунок цих коштів декілька об’єктів. Зокрема проектування нового мосту через Дніпро (35 млн грн); будівництво тролейбусної лінії по вул. Красіна (9 млн грн); завершення будівництва дитсадкашколи у квт. 278 (7,7 млн грн); завершення реконструкції краєзнавчого музею (15 млн грн) тощо.

не лише пересічні громадяни, а й ціле місто

наш борг підприємство все одно не стало прибутковим. За словами директора водоканалу Віктора Солодяшкіна, збитки за минулий рік склали 20,5 млн грн. Тож у 2013 р. перші виплати по кредиту – понад 3,5 млн грн, були здійснені з міського бюджету. У 2014 р. на погашення основної суми субкредиту та сплату відсотків і маржі у бюджеті передбачено понад 3,8 млн грн. Терміни сплати – 15 квітня та 15 жовтня.

Борги перед державою Торік через невиконання міського бюджету по доходах Кременчук був змушений звертатися до Мінфіну за допомогою й отримав 8 середньострокових позик з Держбюджету на загальну суму 94,5 млн грн. Ці гроші пішли на фінансування захищених статей бюджету: виплату зарплат бюджетникам, енергоносії тощо. Формально 94,5 млн грн є боргом міста. В мерії сподіваються, що цю заборгованість держава таки нам спише. І не тільки Кременчуку, а й іншим містам, які опинились у схожій ситуації через необґрунтовано завищені показники доходів, встановлені Міністерством фінансів. — Ми працюємо над цим питанням. Внесли відповідні пропозиції при формуванні Держбюджету-2014, підключили колег з інших міст та народного депутата від Кременчука, – пояснила заступник міського голови Тетяна Неіленко. Однак цього року ситуація повторюється. Якщо торік сума

невиконання міського бюджету по доходах становила близько 120 млн грн, то в 2014 р. за прогнозами, місто недоотримає 70 млн грн. Для утримання бюджетних галузей мерії знову доведеться брати середньострокові позики. Це означає, що борг Кременчука перед державою зростатиме.

Із ремонтом зачекають Із 30-ти гуртожитків, що перебувають наразі в комунальній власності міста, у 25-ти надано дозвіл на приватизацію житлових приміщень мешканцями. Торік УЖКГ видало 99 свідоцтв на право власності кімнат у цих гуртожитках. А от капітальні ремонти гуртожитків у Кременчуці торік не проводили. Наразі розроблені проекти робіт у гуртожитках по пров. Л. Толстого, 36 та пров. О. Кошового, 5. Вартість ремонту лише в першому складає близько 8 млн грн. За словами мера О. Бабаєва, роботи будуть виконуватися за наявності коштів у бюджеті.

Знову без води

Стільці – вранці, кошти – через рік Ноу-хау 2013 р. – кредиторська заборгованість міського бюджету, яка виникла у зв’язку з проблемами із проходженням бюджетних платежів через Держказначейство. Як наслідок – виконавці робіт, послуг та постачальники товарів, які виконали свої зобов’язання перед бюджетними організаціями та установами, грошей за це так і не дочекалися. Кошти по платежах, які не пропустило Держказначейство торік, були повернуті до бюджету Кременчука, і в січні 2014 р. міська рада прийняла рішення про їх розподіл. Зокрема були розподілені 6,8 млн грн загального фонду, близько 12 млн грн бюджету розвитку, понад 7,3 млн грн екологічного фонду та 800 тис. грн держсубвенцій на ремонт доріг. Ці кошти спрямували на погашення торішньої кредиторської заборгованості. «Найстаріша кредиторська заборгованість датується ще травнем 2013 р.», – зазначає заступник міського голови з питань фінансів Тетяна Неіленко. Отже, загальна сума боргу міста, що виникла з вини Держказначейства, станом на 1 січня 2014 р. досягла 27 млн грн.

3

місцевий час

Блок відстійників на водоочисній станції у с. Червона Знам’янка був збудований ще у 1968 р. За кошти Світового банку реконструкції й розвитку в 2011-2012 рр. тут замінили енергоємне обладнання та встановили нові потужні електродвигуни до насосів. Ці роботи дозволили заощадити 25-30% електроенергії

Плани

Водоканал хоче ще один кредит КП «Кременчукводоканал» подало заявку до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ на проведення реконструкції місцевої водоочисної станції. Проект реконструкції з будівництвом нового ступеня очищення питної води коштує 1,4 млн грн, а сама реконструкція – 200 млн грн. Якщо проект отримає підтримку профільного міністерства, то проектування доведеться робити за кошти міського бюджету. А потім з готовим проектом комунальне підприємство буде намагатися потрапити у програму Європейського банку, який надає кредити під дуже низький відсоток – до 1%. Але отримати кредит КП «Кременчукводоканал» зможе тільки за умови надання фінансових гарантій містом.

Все, що заробили ➢ Управителі житла звітували про підсумки роботи в 2013 р.

Цієї весни, як і торік, Кременчук знову залишиться без води на кілька днів. КП «Кременчукводоканал» наприкінці квітня – на початку травня планує замінити засувки великих діаметрів, виконати роботи із заміни частини колектора від СП-16 у Крюкові вартістю 2 млн грн та провести промивку всіх мереж. Про це повідомив директор водоканалу В. Солодяшкін. Загалом із 445 км в одо пр ов ідних мереж у Кременчуці 131 км визнано зношеними або аварійними. Із 254 км каналізаційних мереж заміни потребують понад половина, водночас торік роботи були виконані на 1,4 км мереж. Як результат – у 2013 р. працівникам водоканалу довелося усувати наслідки майже 900 аварій та поривів. Цікаво, що найдавніший міський водогін, який пролягає по вул. Леніна, був збудований ще у 1910 р. і наразі у відносно непоганому стані. Принаймні за 30 останніх років тут не траплялося жодного пориву. За словами віце-мера В. Медведовського, під час капремонту вул. Леніна, запланованого цьогоріч, водогін не чіпатимуть. Підготував В. Крук

Заплановано

Соромно мати таку рентабельність!

Біля ринку зрубають каштани

Аж 35% склала торік рентабельність приватного підприємства «Перспектива», що займається обслуговуванням 25-ти житлових будинків у Кременчуці.

Цього р оку дор огу по вул. Пролетарській планують капітально відремонтувати, а заразом й розширити за рахунок каштанів, що ростуть вздовж вулиці. Каштани просто знесуть. Як повідомив мер О. Бабаєв, дорогу по вул. Пролетарській розширять на ще одну смугу руху (на ділянці від вул. Леніна до вул. Першотравневої). – Каштани зрубають і там посадимо нові дерева. А от які – то треба порадитися з громадськістю. Це можуть бути саджанці каштанів або кулястих кленів. Але вони повинні бути не маленькі, а триметрові, – заявив мер.

Прибуток «Перспективи» за 2013 р. склав 447 тис. грн. Водночас найбільша у місті приватна керуюча компанія – ТОВ «Житлорембудсервіс», яка обслуговує аж 729 будинків, торік, за словами її керівника, отримала прибутку лише 200 тис. грн.

Такий контраст у прибутках дуже вразив міського голову О. Бабаєва. На підсумковій нараді комунальників він рекомендував керівнику «Перспективи» зменшити тарифи на послуги, адже з такою рентабельністю у комунальній сфері ніхто не працює. Втім, учасники наради звернули увагу на молодість керівника, натякаючи на те, що він ще не навчився правильно складати фінансові звіти. Інші управителі житла, зокрема ТОВ «Добробит» (430 будинків) спрацювало в 2013 р. з прибутком у 3,5 тис. грн, а ЖЕП «Гарпун» (9 будинків) прибутків не мав зовсім.

Серед послуг керуючих компаній роботу двірників видно найкраще Варто зазначити, що більшість тому. Натомість середній вік будинків, які обслуговує «Добробудинків «Перспективи» – 11 років. бит», зведені понад 50 років (В. Крук)


4

акценти

Пульс влади ➢

Україна представила концепцію власної олімпійської заявки – Львів-2022 У головному медіа-центрі Олімпійських ігор у Сочі Україна представила членам МОК, спортсменам і вболівальникам концепцію олімпійської заявки – Львів-2022. — Над олімпійським Сочі майорить український прапор. Цей прапор – символ нашої віри в перемогу тут, у Сочі. Вся Україна вболіває за нашу олімпійську збірну, – звернувся до українських спортсменів і вболівальників віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул. Він також заявив, що уряд України підвищив премії для олімпійських чемпіонів на 25%. Відтак за золото в Сочі спортсмени отримають понад 1 млн грн, за срібло – 680 тис. грн, Олександр ВІЛКУЛ за бронзу – 470 тис. грн. Під час презентації концепції заявки України на Олімпіаду-2022 було наголошено, що й українці, й іноземні гості виграють від того, що в Україні, у безпосередній близькості до кордону з Євросоюзом, з’являться сучасні спортивні об’єкти. Ігри-2022 дадуть поштовх для розвитку Карпатського регіону мінімум на 20-30 років уперед. Також віце-прем’єр Олександр Вілкул та голова НОК України Сергій Бубка представили логотип заявки. За цей логотип на сайті: www.lviv2022. in.ua, проголосували понад 32 тис. українців. — Пишаюся, що наш логотип обраний не в кабінетах, а громадянами, на відкритому голосуванні. Цей логотип об’єднує відкритість Львова світу, його привітність, толерантність і багатокультурність, а також поєднання глибокої історії та унікальних природних умов, – заявив Олександр Вілкул.

Офіційна інформація ➢

Із обласного бюджету нададуть допомогу вдовам воїнів-афганців З перших вуст Вдови полтавських воїніві н т ер н а ц і о н а л і с т і в д о 15 лютого отримають по О л е к с а н д р У д о в і ч е н к о , 400 грн разової допомоги з голова Полтавської облдержадміністрації: обласного бюджету. — 2014-й рік За словами директора п р о голошено департаменту соціального роком учасників захисту населення Полтавської бойових дій на ОДА Людмили Корнієнко, цього року суму допомоги вдовам території інших воїнів-афганців збільшили, держав. Преторік сім’ї отримали по зидент України Віктор Янукович 300 грн. Кошти у сумі майже вимагає вжи129 тис. грн на допомогу вдо- ти заходи щодо вам передбачено комплек- підвищення рівня сною програмою соціального соціального захизахисту осіб з обмеженими сту і медичного фізичними можливостями на обслуговування 2013-2020 рр. На фінансування таких людей, сімей загиблих. На це програми у 2014 р. затверджено спрямовані зусилля виконавчої влади 8359,3 тис. грн з обласного на Полтавщині. бюджету. Одним із пріоритетних напрямків роботи третій рік поспіль визначено організацію відвідування ветеранів війни для виявлення потреб у наданні соціальних послуг. Так, у 2013 р. в полі зору працівників соцзахисту перебувало 4150 інвалідів війни та учасників бойових дій, яким виповнилося 85 і більше років. У результаті додатково були вирішені наступні питання: – взятий на облік територіальними центрами 3151 ветеран; – надано матеріальну допомогу 329 ветеранам; – надано шефську допомогу 790 ветеранам; – надано соціальну допомогу вдома 897 ветеранам; – надано соціально-медичні послуги 477 ветеранам; – надано послуги перукаря, взуттьовика, швачки, послуги з прання білизни, дрібні будівельні роботи 1003 ветеранам; – надано грошову допомогу 29 ветеранам; – надано натуральну допомогу 687 ветеранам; – надано послуги «соціального таксі» 312 ветеранам.

Цього року – входини ➢

Кременчуцька Панорама № 7 (453) 13 лютого 2014 року

www.panorama.pl.ua

Тема для роздумів ➢ Хто й як охороняє безпеку учнів у школі

Охоронці не дрімають Подія, що на початку лютого сталася в Москві, змусила «КП» перейнятися питанням забезпечення охороною кременчуцьких шкіл. Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

Нагадаємо, 2 лютого в одну з московських шкіл пробрався озброєний юнак і захопив у заручники два десятки учнів. Унаслідок стрілянини загинули вчитель і поліцейський, ще один співробітник поліції був поранений. Такий випадок – рідкісний для Росії, частіше ми чуємо про таке в американських новинах. В Україні про «захоплення школи» повідомляють хіба що так звані телефонні «жартівники». Попри відносний спокій, всі кременчуцькі школи і дитячі садочки перебувають під охороною. У цьому «КП» запевнив начальник міського управління освіти Геннадій Москалик.

— У дитячих садочках з одним входом встановлюють домофони. Відвідувачі телефонують у групу і повідомляють, з якого приводу прийшли, – розповідає Геннадій Москалик. – У школах є охоронці. Це або охоронні фірми, або буває так, що батьки винаймають чоловіка, який працював раніше у міліції. Трапляється, що у школі чергує технічний працівник, який має під рукою тривожну кнопку. Але кожна школа однозначно охороняється. Яким способом, визначає самостійно адміністрація закладу. Також самостійно вирішується питання, як за охорону платити. Іноді це вирішується шляхом благодійних внесків, котрі роблять батьки дітей. За словами Геннадія Москалика, в останні роки якихось надзвичайних ситуацій не було, проте траплялись випадки, коли до шкіл приходили нетверезі відвідувачі, наркомани. — Був один випадок, коли до школи ледь не зайшов педофіл. Директор закладу затримав його і негайно викликав міліцію. Були випадки, коли невідомі пробиралися до майстерень, аби щось вкрасти, –

Михайло Олексійович дбає про безпеку учнів школи № 31, повз нього ніхто непоміченим не пройде розповідає Геннадій Москалик. – Але, на щастя, жоден випадок не мав серйозних наслідків чи ускладнень, тим більше не завдав ж од н о ї ш код и з д о р о в ’ ю дітей.

Тривожна кнопка під рукою

«Школа – це не ринок!»

«Будь-хто не зайде»

Юрій Борисов, директор школи № 31: — У нашій школі є постійний вахтер. Він – офіційно оформлений технічний працівник, до функціональних обов’язків якого входить й охорона школи. Наш черговий практично всіх знає в обличчя: і учнів, і батьків, і вчителів. Можливо, не знає прізвища, але обличчя запам’ятав. Якщо бачить незнайому людину, одразу запитує, з якою метою вона прийшла до школи. Якщо якась складна ситуація на вході, він одразу натискає тривожну кнопку. До речі, вона є ще в мене і у чергового вчителя. Тривожна кнопка неодноразово перевірялась. Пересвідчились на власні очі, як вона діє, і батьки, коли через 3 хвилини прибігли люди в касках і з автоматами. У нас працює державна служба охорони. По всій території школи розставлені відеокамери спостереження, які реагують на будь-який рух вночі. Тоді на пульт охорони одразу надсилається сигнал. Окрім цього, територію нашої школи у темний час доби патрулює наряд батальйону внутрішніх військ. Щовечора вони роблять обхід у нашій школі. А взагалі в нас спокійно. За 3 роки, поки я тут працюю директором, жодного вікна в школі не вибили. Втім, я не можу сказати, що не було конфліктів із відвідувачами. Буває таке, що до школи приходять, м’яко кажучи, не зовсім тверезі відвідувачі. Нерідко приходять торговці, які пропонують то книжечки якісь, то окуляри, то ще щось. Таким ми кажемо: «До побачення! Школа – не ринок!». Батьки учнів за охорону школи у нас нічого не доплачують. Це йде окремим рядком витрат по школі, нам допомагають з міського бюджету. Наскільки я знаю, принаймні у школах Молодіжного батьки не платять за охорону.

Олексій Довбня, директор школи № 16: — У нашій школі, звісно, цілодобово працює черговий й облаштовано тривожну кнопку. Охоронна фірма, яка обслуговує школу, знаходиться буквально за 200 метрів від закладу, тому реагують на виклик швидко. Приїздять, як правило, максимум за 3 хвилини. Платимо за охорону школи через благодійний фонд. Це необов’язково плата батьків. У нашого закладу є і постійні спонсори – річковий порт та СП «Нібулон». Вони перераховують допомогу, частину якої ми можемо використати і в якості оплати за охорону школи. Надзвичайних випадків проникнення у школу чи особливих конфліктів у нас не було. Але школа розташована у дещо віддаленому мікрорайоні на Першому Занасипу. І влітку були випадки, коли на території закладу збирались люди так званого асоціального типу – алкоголіки, наркомани, бомжі, то доводилось викликати охоронців. Але обходилося без конфліктів. До речі, навіть якщо небажаний відвідувач зайде у школу, далі вестибюля він не зможе потрапити. Вхід загороджується своєрідною кліткою. А тоді вже вахтер одразу тисне на тривожну кнопку. В чергового також є прямий телефонний зв’язок зі мною і з завучем школи. Впевнений, школа охороняється належним чином.

Поповнення в комунальному автопарку ➢

Школа-садок у першу чергу?

Сміттєвози на будь-який смак

Голова Полтавської ОДА О. Удовіченко у розмові з кременчуцькими журналістами зазначив, що область продублює фінансування проектів, які було заплановано, але не профінансовано торік. — У першу чергу потрібно завершити будівництво дитячого садочка-школи у Кременчуці. Думаю, що цього року ми це питання закриємо, – сказав губернатор. Утім, ані термінів, ані сум не назвав. Нагадаємо, у квт. 278 будівництво садочка-школи не можуть завершити вже 6 років. Кременчуцька влада підрахувала, що на повне завершення будівництва потрібно ще 8 млн грн. (І. Житня)

4 нові сміттєвози на базі шасі «МАЗ» поповнили автопарк КАТП-1628. Техніку загальною вартістю 2,5 млн грн придбано за кошти міського бюджету. Один сміттєвоз пристосований для обслуговування сміттєвих контейнерів старого зразка, які подекуди ще є у Кременчуці, інший – для контейнерів на колесах, решта два працюватимуть у приватному секторі. Однак з появою 4-х нових машин старі сміттєвози у КАТП1628 списувати не планують, адже техніка тут у дефіциті, та й зона обслуговування за останні роки значно збільшилася.

Нова техніка коштувала бюджету 2,5 млн грн


Кременчуцька Панорама № 7 (453) 13 лютого 2014 року

www.panorama.pl.ua

5

ÒÅÌÀ ÍÎÌÅÐÀ

Ось тобі, бабцю, й нова криза... ➢ Як позначиться падіння курсу гривні на житті українців? Те, чого боялися – сталося. Гривня, курс якої штучно стримувався останні 1,5 роки, стрімко впала в ціні. Про економічні та політичні причини цієї ситуації дуже добре розповідають численні аналітики й експерти. Простим людям від того не легше, бо всі можливі наслідки інфляції вони відчують найбільш болісно. Інна ДАНИЛОВА kp-office@ panorama.pl.ua

Українці вже навчені гірким досвідом кризи 2008 р.: якщо державні мужі, бізнесмени високого класу та банкіри при стрімкому зростанні курсу долара вийдуть сухими з води, а дехто навіть і з зиском, то пересічним громадянам стовідсотково доведеться затягувати паски тугіше й економити, економити, економити… Врятувати у цій безрадісній перспективі могла б віра у покращення, але її, здається, майже не залишилося. Натомість реалії такі, що з початку лютого національна валюта знецінилася на 70-80 коп. відносно американського долара.

Бензин уже подорожчав Падіння курсу гривні найближчим часом позначиться на вартості абсолютно всіх товарів і послуг. Такий невтішний прогноз висловлюють експерти. Слідом за імпортом, безпосередньо пов’язаним із курсом долара, подорожчає і продукція вітчизняного виробництва, оскільки складовою її собівартості є зокрема ціни на пальне та бензин. Останні відреагували на зростання курсу долара першими. У Кременчуці ціни на бензин поповзли вгору 7 лютого. На АЗС компанії «Авіас» вартість дизельного пального та бензину марки А-95 піднялась одразу на 10 коп. Відповідно, на цінниках з’явилося: 9,30 грн/літр – дизпаливо;

І як жити? «

Найбільш значна переоцінка офіційного курсу національної валюти відбулася в Україні в період з вересня по грудень 2008 р., коли вартість гривні відносно долара знизилася в 1,5 рази – з 4,9 до 7,7 грн/дол. Після того зміни курсу були незначними, а з липня 2012 р. він взагалі був незмінним – на рівні 7,993 грн/дол.

10,70 грн – бензин А-95. Керівник одного з кременчуцьких підприємств, що постачає продукцію для автозаправних комплексів, не виключає, що ціни на пальне можуть ще підвищитися в середньому на 30-40 коп. за літр, якщо падіння гривні не припиниться. «На паливному ринку всі контракти укладаються й всі платежі здійснюються в доларах, ми безпосередньо залежимо від його комерційного курсу», – пояснює керівник компанії-постачальника. А від цін на бензин і пальне залежить, зокрема, вартість проїзду у громадському транспорті. Щоправда, у кременчуцькій мерії заспокоюють: говорити про можливість введення нових тарифів у маршрутках поки що зарано. Завідувач міського відділу транспорту Володимир Кургаєв запевнив, що жодне з міських автотранспортних підприємств з питанням підвищення вартості проїзду до міськвиконкому поки що не зверталося.

Меморандум є, гарантії немає Слідом за бензином подорожчають продукти харчування. Як мінімум – на різницю у транспортних витратах, як максимум – з урахуванням зростання цін на імпортну сировину, комплектуючі та витратні матеріали до технологічних ліній. Від подорожчання не застрахований і основний продукт споживання – хліб. Попри те, що у Кременчуці наразі укладено меморандум з виробниками хліба щодо непідвищення вартості соціальних сортів продукту, цей документ може бути скасований за форс-мажорних

Як швидко змінюються ціни після коливань курсу? 1 день

побутові товари в Інтернет-магазинах, туристичні путівки

тиждень

бензин, імпортні фрукти, овочі, зелень, морепродукти

місяць

м’ясо, сири

3 місяці

побутова техніка, електроніка в супермаркетах, алкоголь, автомобілі, одяг, взуття

6 місяців

консерви, заморожені продукти, напівфабрикати

обставин, – пояснює начальник управління торгівлі Кременчуцького міськвиконкому Людмила Жорняк. — Меморандум з місцевими виробниками хліба укладено з метою утримати стабільними ціни на соціальні сорти хліба до нового врожаю зерна, в даному випадку – до 1 серпня 2014 р. Але в документі передбачені форс-мажорні обставини. Якщо такі виникають, виробник має за 15 днів до зміни ціни на хліб повідомити про свої наміри облдержадміністрацію й міськвиконком та надати обґрунтування необхідності введення нової вартості, – пояснює Людмила Жорняк.

Борщ за ціною японських суші Як без хліба українцю не прожити, так і без борщу. Для деяких родин національна страва може значно втратити у смаку через вимушену економію господинь. Вартість так званого борщового набору – буряка, моркви, картоплі, капусти – почала підвищуватися ще з грудня минулого року. Основною причиною називали неврожай, тепер на борщовій інфляції позначиться і долар. Адже годують українців переважно імпортні овочі, а не місцева городина. Як зазначає керівник проекту «АПК-Інформ: овочі та фрукти» Тетяна Гетьман, за перший тиждень лютого найбільш істотно зросли ціни на капусту і моркву – близько 17,5%, імпортні фрукти подорожчали в середньому на 9,1%. Та й з м’ясом ситуація схожа. У нас лише курятина на 100% вітчизняна, а свинину та яловичину супермаркети везуть переважно з-за кордону. Імпортне м’ясо нерідко використовують й у виробництві ковбасної продукції, тож сардельки для пересічного українця можуть і справді стати золотими. — Однозначно підвищення цін на продукти харчування відбудеться, але думаю, що зростання цін у повній мірі стримуватиме ринковий попит. Якщо підприємства не

Порожні гаманці

Зарплата долар не наздожене На жаль, швидкий галоп, який вже почали демонструвати ціни на деякі товари та послуги, зарплат більшості українців не торкнеться. Найбільше, на що можуть розраховувати звичайні працівники: як бюджетники (медики, вчителі, чиновники тощо), так, власне, і працівники приватних підприємств, це на індексацію зарплат у зв’язку з інфляцією. Втім, дохід від цього, чесно кажучи, мізерний, порівняно з реальними цінами. В ідеалі, держава, дбаючи про захист населення від інфляції, має збільшувати його доходи та заощадження, відповідно до зростання цін на споживацькі товари і послуги. Насправді ж захистити громадян у повній мірі Державний бюджет не спроможний, бо це

призведе до подальшого знецінення грошей. Тому маємо індексацію лише часткову. Це означає, що зарплата українців індексується в межах офіційно встановленого розміру мінімального прожиткового мінімуму. Наприклад, якщо ви отримуєте зарплату в 2000 грн щомісяця, то і проіндексують лише прожитковий мінімум (сьогодні – 1218 грн), решту залишать на з’їдання інфляції. До речі, в 2014 р. Держбюджетом підвищення рівня мінімальної зарплати в Україні заплановане лише двічі: з 1 липня – на 32 грн, до 1250 грн, та з 1 жовтня – до 1301 грн.

Пані Галина прогнозує, що навесні 1 кг картоплі в Кременчуці коштуватиме 10-11 грн

Торгувати завжди є чим На ринках Кременчука вже давно помітне подорожчання овочів. Ще з грудня почала рости у ціні картопля, цей процес триває. Втім, продавці не надто засмучені. Кажуть, попит на овочі стабільний. Продавець з Центрального ринку Галина подорожчанню овочів взагалі не дивується. За її словами, це спостерігається щороку, залежить від урожаю, погодних умов та сезону. Але, попри нинішнє підвищення цін, дефіциту овочів та фруктів немає. — Торгувати нам завжди є чим, ось тільки ціни на продукти різні, – розповідає Галина. Проте жінка прогнозує подорожчання овочів та фруктів ближче до весни. Погоджуються з нею й експерти. Якщо сьогодні картопля коштує до 8 грн за кг, то до весни вона буде ще дорожчою – не менше, ніж 10-11 грн. Припускають продавці і те, що фермери, які виростили картоплю, притримують її у сховищах до чергового зростання цін. На зменшення кількості покупців продавець Галина не скаржиться: «Звісно, на подорожчання люди жаліються, але все одно картопельку та бурячок купують. Хтось – більше, хтось – менше, але беруть. Бо як не крути, а борщ із чогось варити треба!». (І. Житня) працюватимуть, люди не отримуватимуть зарплату, рівень життя падатиме, то вибір покупця між кілограмом бананів чи кілограмом картоплі буде очевидним, – вважає начальник міського управління підприємництва і торгівлі Людмила Жорняк.

Малий бізнес у зоні ризику Нелегкі часи можуть спіткати і підприємців, передусім зайнятих у малому бізнесі. — Ми це вже проходили у 2008 р. Зростання курсу

долара з’їдає обігові кошти підприємства, відповідно, прибуток стає меншим. Криза 2008-го р оку скор отила кількість підприємців у Кременчуці, в разі погіршення ситуації до подібного варто готуватись і зараз, – зазначає Людмила Жорняк. За даними мерії, сьогодні в місті зареєстровано понад 16,4 тис. суб’єктів малого і середнього підприємництва – платників податків. У малому та середньому бізнесі працюють близько 23 тис. осіб.

Як застрахована зарплата українців від інфляції? 2008 р.

2009 р.

2010 р.

2011 р.

2012 р.

2013 р.

122,3

112,3

109,1

104,6

99,8

100,1

Зростання мінімальної з 633 зарплати, грн до 669

з 669 до 744

з 869 до 922

з 947 до 1004

з 1073 до 1134

з 1134 до 1228

+246

+182

+92

-4

+2

Середньорічний темп росту інфляції, %

Розмір індексації (в середньому за рік), грн

+446

Формула розрахунку: розмір індексації = індекс інфляції х мінімальну заробітну плату. Важливо: індексація здійснюється лише у випадку, коли рівень (офіційний!) інфляції перевищив 101%.


6

закон

Знову з’явились псевдоворожки ➢

Наворожила таки нещастя…

Правоохоронці Кременчука встановлюють особу невідомої жінки, яка під приводом зняття порчі забрала золоті вироби у 12-річної дівчинки. Дитина гуляла на подвір’ї біля одного з будинків на Раківці. Аж раптом до неї підійшла жінка і повідомила, що на родині дівчинки – «жахливе прокляття». Мовляв, для проведення ритуалу очищення потрібне золото. Маячня псевдоворожки подіяла, і дівчинка винесла жінці з квартири золоті прикраси. Пізніше батьки потерпілої оцінили збитки у 20 тис. грн. До міліції звернулась мати дитини. Як повідомила прес-офіцер міського відділу міліції Ганна Васенко, з початку року це перший такий злочин, але далеко не перший взагалі та, цілком ймовірно, не останній. Правоохоронці радять батькам унеможливити доступ дітей до коштовностей чи грошей. А шахрайку наразі шукають.

Продаж зі збитками ➢

Інтернет-шахрайства процвітають Для кременчужанина спроба продати холодильник через Інтернет обернулася чималими втратами. Чоловік розмістив оголошення про продаж холодильника на одному з сайтів. Невдовзі з’явився і «покупець», якого влаштувала ціна техніки. «Покупець» попросив назвати реквізити банківської картки, щоб начебто перерахувати на неї кошти. Продавець назвав, а далі відома ситуація – ані «покупця», ані 11 тис. грн, які були на картці. Це не перший випадок Інтернет-шахрайства у Кременчуці. Вирахувати такого злодія досить важко. А порада в даних випадках єдина – якщо вже повідомляєте реквізити банківської картки, то зніміть з неї перед цим усі свої гроші.

Батьки й діти ➢

Нерівнозначний обмін 26-річний кременчужанин розрахувався за свої борги батьківською рушницею. До Крюківського відділу міліції звернувся 52-річний чоловік, який повідомив, що з сейфа в його помешканні викрадено мисливську рушницю «ИЖ-27м». Чоловік був мисливцем і на рушницю мав відповідний дозвіл та документи. Як було встановлено, до крадіжки причетний 26-річний син власника рушниці. Батьки повідомили, що він і раніше міг брати без дозволу певні речі. Так сталося і цього разу. Як повідомила прес-офіцер міського відділу міліції Лариса Майоршина, син таким чином вирішив розрахуватися зі своїм товаришем, в якого неодноразово позичав гроші (загальна сума боргу склала 1,5 тис. грн). Молодий чоловік сказав, що просто віддав батькову рушницю в якості застави. Та гроші, схоже, повертати все одно не поспішав. Батьки написали заяву до міліції. За викрадення батьківської рушниці син може заплатити штраф від 850 до 1700 грн або до 3-х років свого життя провести за ґратами.

Крадіжка на залізниці ➢

Упіймали чергового «металіста» Працівники лінійного відділу на залізничній станції «Кременчук» затримали на гарячому чоловіка, який крав металобрухт з потяга. Чоловік вправно складав у мішки металеву стружку. Загалом таких мішків виявилося 6, а вага викраденого металобрухту склала 120 кг. Затриманому – 41 рік. Він не приховував, що крав метал з метою здати його до пункту прийому металобрухту. Наразі розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 ККУ «Крадіжка», яка передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 3-х років.

Попався на гарячому ➢

Охоронці затримали «рибалку» У Кременчуці чоловік вдерся до магазину для рибалок, де його і застукали представники ДСО. Близько 1.00 10 лютого на пульт централізованого спостереження Кременчуцького міськвідділу УДСО надійшов сигнал з одного з магазинів для рибалок. Наряд спецпідрозділу групи затримання вирушив на місце виклику. Сигналізація спрацювала з тильного боку магазину, тому правоохоронці одразу ж попрямували туди. Їхню підозру про несанкціоноване проникнення підтвердило те, що двері складу були понівечені. В магазині міліціонери помітили чоловіка, який ховався за коробками. Зрозумівши, що попався, чоловік сказав, що хотів просто переночувати, проте в його кишені знайшли 1000 грн, вочевидь, поцуплені з каси магазину, – повідомили в УДСО. Пізніше з’ясувалося, що крадієм-невдахою виявився 36-річний мешканець Глобинського району, який і до цього притягувався до кримінальної відповідальності. За крадіжку із проникненням до приміщення йому тепер світить новий термін.

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 7 (453) 13 лютого 2014 року

Кому довіряти? ➢ Обікрав однокласницю на зустрічі випускників

Дружба дружбою, а гроші – не зайві Зустріч однокласників залишила неприємний осад у душі мешканки с. П’ятихатки Кременчуцького району. До райвідділу міліції надійшла заява від 36-річного жителя села. Чоловік повідомив, що невідома особа в одному з барів с. Рокитне викрала близько 2200 грн із сумочки його дружини. Шукати крадія почали одразу, і робота була немарною. Як повідомив начальник Кременчуцького районного відділу міліції Володимир Зеленський, була затримана особа, причетна до скоєного – 29-річний мешканець Кременчука.

Підозрюваний є колишнім однокласником потерпілої. Того дня була зустріч випускників. І в момент, коли всі відволіклись, останній витягнув гаманець з грошима із сумочки жінки. У

міліції повідомили, що крадені гроші зловмисник не встиг витратити. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 ККУ «Крадіжка».

Пам’ятники Леніну – головна жертва вандалів ➢ На Полтавщині ще одному пам’ятнику Леніну відбили голову. Наприкінці минулого тижня невідомі обезголовили пам’ятник Леніну у Гребінці. Як повідомив начальник відділу зв’язків із громадськістю УМВС у Полтавській області Юрій Сулаєв, у Гребінці працює група правоохоронців, щоб з’ясувати всі обставини злочину. Пам’ятник Леніну у Гребінці має загальну висоту близько 5-ти метрів, збудований з гіпсобетону та перебуває на балансі місцевої комунальної служби. Нагадаємо, подібний випадок стався у Машівці на Полтавщині буквально місяць тому. Хто конкретно це зробив, невідомо і досі, але тоді на постаменті вождю пролетаріату було залишено напис націоналістичного змісту.

«Летять» голови

Пам’ятник Леніну у Гребінці влітку та взимку Правоохоронці повідомляють, «Хуліганство з мотивів явної непощо вандалів, якщо їх знайдуть, чекає ваги до суспільства», яке передбачає суттєве покарання – ч. 1 ст. 296 ККУ до 5-ти років ув’язнення.

Викриття ➢ На одному з ринків торгували підробною горілкою

Самогонники по-кременчуцьки Горілку невідомого походження і невідомої якості вилучили кременчуцькі правоохоронці в одному з кіосків на ринку «Аврора». На ринку міліціонери проводили профілактичний рейд і натрапили на торгову точку з дивним напоєм. На алкоголь продавець не надала ліцензії, а на самих пляшках не було і марок акцизного збору. Як повідомила прес-офіцер міського відділу міліції Ганна Васенко, 42-річна кременчужанка продавала сумнівну горілку за ціною 10 грн за півлітрову пляшку. З місця події правоохоронцями було вилучено та направлено на експертне дослідження 25 пляшок горілки. На продавця складено протокол за ст. 156 ч. 1 Кодексу України про адмінправопорушення. За законом жінці загрожує штраф від 850 до 1700 грн з конфіскацією предметів торгівлі та виручки,

Під час транспортування конфіскату одна з пляшок розлилась, правоохоронці кажуть, що запах був не з приємних одержаної від продажу предметів якості до відділу державної служторгівлі. би по боротьбі з економічними Кременчужан просять пові- злочинами Кременчуцького домляти про точки продажу міськвідділу за телефоном: алкоголю чи тютюну сумнівної 76-73-61. Сторінку підготувала І. Житня за матеріалами www.mvs.gov.ua


Умовні позначення фільмів: ІІ – категорія ІІ (перегляд неповнолітніми глядачами рекомендується разом із батьками або з відома батьків) ІІІ – категорія ІІІ (рекомендується лише для дорослих)

понеділок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.25 Х/ф «Береги кохання» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.20, 12.25 Т/с «Поки живу, люблю» 13.30 «Судові справи» 15.00 «Сімейний суд» 15.55 «Жди меня» 18.05 «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Поки станиця спить» 20.00, 02.45 «Подробиці» 20.35 Т/с «Син батька народів» 23.35, 04.05 Т/с «Круті береги» 01.15 Х/ф «Фото на документи» 03.20 «Судові справи»

стб 05.40 «Чужі помилки. Хто в хаті господар» 06.25 «Все буде добре!» 08.05, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.45 Х/ф «Москва сльозам не вірить» (I) 12.25 «Слідство ведуть екстрасенси» 13.15 «МастерШеф» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 20.55 Х/ф «Мама-детектив» (I) 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Детектор брехні - 5» 23.45 «Слідство ведуть екстрасенси» 00.40 «Один за всіх» 01.50 Х/ф «Катала» (II) 03.05 Нічний ефір

УТ-1 06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.45, 15.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 23.15 Погода 06.20 Мультфільм 06.30 Доброго ранку, Україно! 06.35, 07.35 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.20 Тема дня 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 07.50 Швидкий сніданок 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Підсумки тижня 09.25 Рояль в кущах 10.00 Олімпійські ігри. Сноубординг. Сноуборд-крос (чол.) 12.55, 21.20 Діловий світ 13.00 Як це? 13.20 Право на захист 13.50 Крок до зірок 14.40 Вікно в Америку 15.05 Діловий світ. Агросектор 15.10 Агро-News 15.40 Олімпійські ігри. Фрістайл. Акробатика. Кваліфікація (чол.) 16.55 Олімпійські ігри. Біатлон. Масстарт (жін., 12, 5 км) 18.00 Олімпійські ігри. Бобслей. Двійки 19.05 Олімпійські ігри. Фігурне катання. Танці, довільна програма 20.30 Олімпійські ігри. Фрістайл. Акробатика. Фінал (чол.) 21.00 Підсумки дня 21.25 Олімпійська студія. Підсумки дня 22.45 Фінансова перспектива 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі 23.00 Підсумки 23.20 На слуху 23.40 Від першої особи 00.00 Х/ф «Надбання республіки». 1 с. 01.20 ТелеАкадемія 02.25 Олімпійські ігри. Сноубординг. Сноуборд-крос (чол.)

новий канал

1+1 06.00 «ТСН-Тиждень» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.40 «ТСН» 08.05 «Економічна правда» 09.05 на «1+1». Зворушлива мелодрама «Асі» (I) 11.05 Леонід Куравльов і Євген Леонов у комедії «Афоня» (I) 13.00 Х/ф «Другий шанс» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Зворушлива мелодрама «Асі» (I) 20.15 «Вір мені» 21.20 «Вір мені» 22.25 «Гроші» 23.55 Натан Філліон у детективі «Касл» (II) 00.40 Х/ф «Білі троянди надії» (I) 04.25 «Гроші» 05.15 Натан Філліон у детективі «Касл» (II) 05.30 «Телемагазин»

трк Україна

ictv

06.10, 06.55 Kids Time 06.40, 13.35 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35 Підйом 07.30, 19.55, 00.55 Погода 08.00 Т/с «Метод лаврової» 08.50, 17.05 Т/с «Не родись вродлива» 09.45 Т/с «Щасливі разом» 14.45 Х/ф «Прикинься моєю дружиною» 18.00, 22.00 Т/с «Вороніни» 19.00, 00.50 Репортер 19.20 Абзац! 20.00 Ревізор-2 23.05 Х/ф «Секс дружбі не перешкода» (III) 01.00 Х/ф «Удар по цнотливості» (II) 02.50 Служба розшуку дітей 02.50, 03.50 Зона ночі 02.55 Джерела Вітчизни 03.10 Братіє і дружино 03.25 За литовської доби 03.40 Дике поле 03.55 Козацький флот 04.10 З полону на волю 04.25, 04.50 Зона ночі Культура 04.30 Тася 04.40 Останній лоцман

нтн

17 лютого

орт Україна

05.50 Служба розшуку дітей 05.55 Світанок 06.45 Факти тижня з Оксаною Соколовою 07.50, 09.15, 13.00 Х/ф «Апостол» 08.45 Факти. Ранок 12.45 Факти. День 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 20.05 Х/ф «Чужий район» 22.30 Свобода слова з Андрієм Куликовим 00.20 «Мамонт». (II) 02.00 Про-Ziкаве. ua 03.50 Свобода слова з Андрієм Куликовим

к1

04.00, 07.00, 10.00, 14.00, 01.00 Новини 04.05 «Олімпійський ранок на Першому» 07.15 «Смак» 07.55 «Доброго здоров’ячка!» 08.40 «Жити здорово!» 09.45, 13.40 «Істина десь поруч» 10.15 «Контрольна закупівля» 10.45 «Модний вирок» 11.50, 16.25 «Зрозуміти. Пробачити» 12.20, 00.20 «Слід» 13.00 «Час обідати!» 14.15 «Вони та ми» 15.05, 03.15 «У наш час» 16.00 Вечірні новини 16.55 «Наодинці з усіма» 17.50 «Давай одружимося!» 19.00 «Час» 19.20 «Нехай говорять» 20.25 Т/с «Це було на кубані» 22.35 «Вечірній Ургант» 23.20 «Одним розчерком ковзана» 01.05 Х/ф «Комедія помилок»

тет

04.20 «Говорить Україна»

02.50 «Речовий доказ»

22.00 Х/ф «Трансформери» (I)

05.00 Срібний апельсин

04.10 «Речовий доказ»

00.40 Профілактика

06.00 Приколи на перерві 06.30, 08.20 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 07.20 М/с «Лалалупси» (I) 07.45 Мультик з Лунтіком 09.20 Єралаш 09.55 Одна за всіх 12.20 Т/с «Ксена - принцесавоїн» (I) 14.05 Т/с «Дєтка» (I) 15.00 Панянка-селянка 16.00 Дайош молодьож! 17.00, 20.00 Т/с «Кухня» (I) 18.00 Розсміши коміка 19.00 Панянка-селянка 21.00 Т/с «Вісімдесяті» (II) 22.00 6 кадрів 23.00 Т/с «Світлофор» (II) 23.25 Дурнєв+1 00.00 Одна за всіх 00.55 У ТЕТа пара 01.40 Т/с «Закрита школа» (II) 02.25 Т/с «Кремлівські курсанти» 03.55 З ночі до ранку

03.30 Олімпійські ігри. Фрістайл.

2+2

TV1000 Kino

Київська Русь

06.00 Мультфільми (I) 06.30 Т/с «Оперативний псевдонім» (I) 18.30 Новини 2+2 19.00 Т/с «Лінійний відділ» (I) 21.00 «ДжеДАІ» 21.20 Х/ф «Війна» (II) 23.25 Х/ф «Книга Ілая» (II) 01.35 Х/ф «З-під землі» (III) 03.00 Х/ф «Троянський спас» (I)

05.00 «Острів загиблих кораблів» фентезі 07.40 «Дочка якудзи» комедія 09.20 «Абхазька казка» комедія 11.00 «Снігова королева» казка 13.00 «Все просто» комедія 15.00 «Грецькі канікули» пригоди 17.00 Х/ф «Ікона сезону» (от 18 лет) 19.00 «Бабло» комедія 20.40 Х/ф «Будь зі мною» (от 18 лет) 22.00 Х/ф «Артефакт» 23.50 «Дід Мороз завжди дзвонить... тричі!» комедія 02.00 «Повернення мушкетерів, або Скарби кардинала Мазаріні» пригоди

06.00 ПРОФИЛАКТИКА

Футбол

03.00 «Маю честь запросити»

07.00, 13.00, 18.00 Новини 07.15 Чемпіонат Італії. «Рома» «Сампдорія» 09.10 Чемпіонат Італії. «Катанья» «Лаціо» 11.05 Чемпіонат Італії. «Ювентус» «К’єво» 13.15 Чемпіонат Іспанії. «Хетафе» «Реал» 15.10 Чемпіонат Іспанії. «Атлетик» «Еспаньол» 17.05, 05.10 Огляд матчів чемпіонату Італії 18.10, 06.00 «Тисяча та один гол» 19.10 Огляд матчів чемпіонату Німеччини 20.10 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 21.10 «Журнал Ліги чемпіонів» 21.40 Чемпіонат Італії. «Верона» «Торіно». Пряма трансляція 23.40 Чемпіонат Іспанії. «Севілья» «Валенсія» 01.30 Чемпіонат Іспанії. «Малага» «Реал Сосьєдад» 03.20 Чемпіонат Італії. «Верона» «Торіно»

04.45 «Три кольори часу»

06.05, 05.20 Т/с «Дорожній патруль 2» (I) 07.00, 09.00, 17.00, 19.00 Події 07.15 Ранок з Україною

05.00 Т/с «Висяки»

06.30 «TOP SHOP»

08.30 «Агенти впливу»

07.30 «Мультфільми» (I)

09.20 «Правда життя. Професія артист цирку»

09.10 Х/ф «Не відпускай мене» (I) 13.00, 17.25 Т/с «Слід» (I)

09.50 Т/с «Таємниці слідства - 11»

15.00 Від творців «Сліду»! Т/С

11.40 Т/с «Державний захист»

«Оса»

19.00, 21.40, 02.20, 03.40

16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Сашка» (I) 19.20 «Говорить Україна»

«Свідок» 19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 10»

20.00 Т/с «Горюнов» (I) 22.00 Події дня

22.00 Т/с «Менталіст - 4» (II)

22.30 Х/ф «На межі» (II)

23.50 Т/с «CSI: маямі» (II)

00.30 Т/с «Дев’ятий відділ» (II) 02.20 Х/ф «Курортний роман» (II)

00.40 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю» (II)

03.50 Події дня

Акробатика. Кваліфікація (чол.) 04.35 Олімпійські ігри. Фігурне катання. Танці, довільна програма 05.50 Діловий світ. Агросектор

МЕГА 06.00 Д/ф «Братство кільця. Великий андронний коллайдер» 06.30, 23.30 Загадки Всесвіту 07.30 Ідеальні вбивці 08.30, 13.30 Фатальний сценарій 09.30, 18.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30, 15.30 В пошуках пригод 12.30 Жертви природи 14.30, 21.30 Сучасні дива 16.30, 19.30 Секретні історії 17.30 В пошуках істини 20.30 Д/ф «Чебаркульський метеорит. Місяць» 22.30 Дива життя 00.30 Покер 01.20 Паранормальні явища 03.00 Смертельний сезон 05.00 Політ: вижити

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 09.45 Х/ф «Снігурку викликали?» 11.05, 18.50 «Жарт за жартом» 12.15, 17.10 Т/с «Клон» 13.55 Т/с «Дорога моя людина» 15.45 Х/ф «Ключі від неба» 20.00 Т/с «Дві долі» 21.45 Х/ф «Золота міна» 00.15 Х/ф «Лихе лихо початок» 01.30 Х/ф «Жінка дня» 02.50 Х/ф «Без видимих причин» 04.05 Кіноляпи

К2 05.25 Світ зірок 06.10 Іноземна кухня 06.30 Телеторгівля 07.40 Смак Майстер 08.15, 13.20, 20.35 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30, 17.00 Жіноча форма 15.15, 18.50 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 19.40 Модний приговор 17.50, 21.40 Т/с «Любов як любов» (I) 22.40 Дивовижний дизайн 23.25 Незіркове дитинство 00.30 Глянець 01.00 Профілактика

RTVI 06.00 Мультфільми 07.00 Х/ф «Мар’я-майстерниця» (6-12 лет) 08.20 Мультфільми (6-12 лет) 09.00, 17.00 Т/с «Сонька золота ручка» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Брати карамазови» 11.00 Х/ф «Біг від смерті» 12.30 «Російський акцент» «Кінське щастя» 13.00 Т/с «Колір полум’я» 14.00 Т/с «Свій-чужий» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Перші штати Америки» 16.00, 18.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 18.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 19.00 «Со-мнение» 20.00, 05.00 Т/с «Мій кордон» 02.00 Х/ф «Птахам крила не в тягар»

09.20 Х/ф «Шлях до Зарагемлі» (I) 11.10 Х/ф «Три ніндзя: Спекотний полудень на високій горі» (I) 12.50 Х/ф «Золота дитина» (I) 14.30 «КВК - 2013» 16.30 «Вечірній квартал» 18.10 «Звана вечеря» 19.10 «Орел і Решка» 21.00 «Розсміши коміка»

14.00, 22.50 «Ювелір» 15.55 М/ф «Айболит и Бармалей» 16.20 «Магія природи» 16.50 «Кримінал» 17.20 Х/ф «Летучая мышь» 18.40 «Архіви історії» 19.05, 05.10 «Здоровье» 19.25 Х/ф «Принц и я» 21.00 «На сон грядущим» 21.10 Х/ф «Босиком по парку» 00.50 «Телечат» 01.50 Х/ф «Подкидыш»

05.30 «Повернення кота Сметанкіна»

ТРК «Київ» 06.00, 09.25, 11.15, 17.30 «Мультляндія» 07.10, 17.10 «Київ музика» 08.00 «СТН-спорт-тижневик» 08.25, 19.25, 04.10 «Столиця» 09.00 «Зроблено у Києві» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25, 01.50, 03.45 «Столичні телевізійні новини» 15.10, 20.00 Т/с «Шляхи індії» 16.10 «У центрі уваги» 18.00, 22.00, 00.50 «Клуб гумору» 19.20, 23.20 «Міська варта» 21.25, 04.35 «Служба порятунку» 02.15 «Якісне життя»

7

нтв-світ 04.00 «НТВ зранку» 06.10 «Школа лихослів’я» 07.05 Т/с «Рубльовка.Live» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сьогодні 08.25 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 09.05 Ти не повіриш! 10.00 «Справа темна» 11.35 «До суду» 12.35, 01.55 Суд присяжних 13.35, 16.35 Огляд. Надзвичайна подія 14.30, 02.55 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 15.40 «Справа лікарів» 17.35 «Прокурорська перевірка» 18.45 «Говоримо і показуємо» 19.40 Т/с «Шаман» 21.45 «Сьогодні. Підсумки» 22.15 Т/с «Шахта» 00.05 Т/с «Нове життя детектива гурова»

тоніс 05.50 «Таке спортивне життя» 06.20 «Відлуння дня» 06.30 «Світ за тиждень» 07.00 «Ранкове еспресо» 08.30 «Світ за тиждень» 09.00 Великі династії: Трубецькі 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Ми пам’ятаємо Мерилін 12.45 «Будь в курсі!» 13.25 «Модні історії» 14.00 Д/с «Сувора планета» 14.30 «Щоденник для батьків» 15.00, 18.30, 21.00«Соціальний пульс» 15.15 «Соціальна економіка» 16.20, 00.00 Д/с «Акули Гордона» 16.40 «Цивілізація Incognita» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 «Алло, адвокате!» 18.20 Вперед, на Олімп! Сочі - 2014 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Друга світова 21.25 «Відлуння дня» 21.35 «Соціальна економіка»

ртр - планета 06.00 «Ранок Росії» 10.05, 16.10, 00.35 Новини культури 10.20 «Знайти і знешкодити. Кроти» 11.05 Д/с «Життя чудових ідей». «Закон хімічної гармонії» 11.30 «Про найголовніше» 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 12.25, 15.10, 17.45 Місцевий час. Вісті-Москва 12.40 «Особливий випадок» 13.25 Т/с «Господиня моєї долі» 14.10 «Жіноче щастя» 15.25, 03.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.20 Д/с «Відбитий у часі». «Чотириногі астронавти» 16.55 «Aсademia». «Три цариці Древнього Єгипту» 18.55 Т/с «Ліквідація» 19.40 «Прямий ефір» 20.35, 04.25 Т/с «Сильніше долі» 22.10 Т/с «Таємниці слідства» 23.00 «Остання місія. Операція в Кабулі»

Визит 06.00 Програма 5 каналу 12.00 Телешанс 12.05 Х/ф 14.10 Х/ф 15.40 Телешанс 15.45 Д/с 16.25 М/ф 17.25 Телешанс 17.30 Х/ф 18.30 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.45 Новини 23.05 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 «Економічний інтерес» 06.30 «Зустріч для Вас». В. Савельєв 07.00 «Ранок на «Лтаві» 07.20 «Тема дня» 07.50 «Ранок на «Лтаві». Продовження 09.30 «Полтавщино, співай!» 09.45 Невідома Україна. Нариси нашої історії. Ф.26 «Воєводство руське» 10.00 Мультфільм 10.15 «ПрофStyle» 10.35 «Галерея образів» 11.00 «Полтавська експедиція Докучаєва» 11.30 «Майстри мистецтв - трудівникам села» Гала-концерт художніх колективів Полтавської обласної філармонії 13.30 Д/ф «Від переконань не відмовлюся» 14.10 Д/ф «Вавілов» 14.50 Мультфільм 15.00 «Повір у себе» 15.30 «Обереги» 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщино, співай!» 16.45 «Чудесний канал» 17.10 «Тема дня» 17.30 «Телетижневик» 18.00 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відблиск» 20.00 «Струни душ людських» ( сурдопереклад) 20.15 «Галерея образів» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Квадрат Успіху». Музична програма 23.30 «Полтавськими шляхами І. Нечуй - Левицького» 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 «В житті Остапа... без сатири» 00.30 «Соло для годинника з передзвоном». Ретро - гротеск на 2 дії 02.35 «Нічна мозаїка». (ЗА) 04.10 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.55 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 04.00 Підводне полювання. 04.30 Поради професіоналів. 04.45 Щоденник рибальських пригод. 05.20 Збройові будинки Європи. 05.50 Як полювали наші діди. 06.20 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 06.50 Слідопит. 07.20 З Чиллі на коропа. 07.50 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 08.15 Моточовни. 08.45 Полювання з Баком Макнілі. 09.05 Особливості полювання на Русі. 09.35 Світові риболовлі. 10.00 Рибалка-експерт. 10.30 Сезон полювання. 11.00 Особливості полювання на Русі. 11.30 Мисливські традиції та етика. 11.45 У світі риболовлі. 12.15 Захоплені риболовлею. 13.05 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 13.30 Кльове місце. 14.00 Сезон полювання. 14.30 Полювання без зброї. 15.00 Полювання з луком. 15.30 Плaнета рибалки. 16.00 Таємниці мудрого рибалки. 17.00 Рибалка-експерт. 17.30 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 18.00 Морське підводне полювання. 18.30 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 18.55 Я та мій собака. 19.25 На мисливській стежці. 19.55 З Чиллі на коропа. 20.25 Слідопит. 20.55 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.20 Моточовни. 21.50 Трофеї. 22.20 Прикладна іхтіологія. 22.50 Рибалка-експерт. 23.20 У світі риболовлі. 23.45 Планета мисливця. 00.15 Особливості полювання на Русі. 00.45 Світові риболовлі. 01.15 Полювання з Баком Макнілі. 01.40 Ласкаво просимо в джунглі. 02.30 Кльове місце. 03.05 Влучний постріл. 03.30 Сезон полювання.

Культура 05.00 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.15 «Спостерігач» 09.15 Х/ф «Марокко» 10.50 Д/ф «Атракціони Юрія Дурова» 11.20 Лінія життя. Олеся Ніколаєва 12.15 Т/с «У лісах і на горах» 13.00 Новини культури 13.10 «Точка відліку - планета Земля. Микита Моїсєєв» 13.40 Х/ф «Сергійко» 15.05 Галина Вишневська і Мстислав Ростропович 15.40 Д/ф «Огюст Монферран» 16.10 «Поліглот» Німецька з нуля за 16 годин! N1 17.00 Новини культури 17.15 Головна роль 17.30 «Саті. Ненудна класика...» 18.10 «Правила життя» 18.40 Острови. Олена Санаєва 19.25 «Тим часом» 20.10 Д/ф «Таємне життя льоду» 21.00 «Під небом театру» «Микола Євреїнов. Сміхач» 21.30 Новини культури 21.50 Х/ф «Марокко» 23.20 Ф.Шуберт. Соната для скрипки і фортепіано 23.40 «Спостерігач» 00.40 Д/ф «Аксум»


8

програма телепередач вівторок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 18 лютого

інтер 05.25, 09.20 Т/с «Повернення мухтара-2» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 11.15, 12.25 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.25 «Судові справи» 15.05 «Сімейний суд» 16.00 «Зрозуміти. Пробачити» 17.05 «Давай одружимося!» 18.05 «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Поки станиця спить» 20.00, 03.10 «Подробиці» 20.35 Т/с «Син батька народів» 23.35, 04.05 Т/с «Круті береги» 01.15 Х/ф «Стрілок» (II)

стб 05.50 «Чужі помилки. Подорож в один кінець» 06.35 «Все буде добре!» 08.15, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.50 «Зіркове життя. Мамині синочки» 10.50 Х/ф «Це мій собака» (I) 12.35 «Слідство ведуть екстрасенси» 13.35 «МастерШеф» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 20.55 Х/ф «Мама-детектив» (I) 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Кохана, ми вбиваємо дітей» 00.15 Х/ф «СМЕРШ. Прихований ворог» (I) 02.15 Нічний ефір

новий канал

1+1 06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.50, 03.15 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 на «1+1». Зворушлива мелодрама «Асі» (I) 10.50 «Вір мені» 11.50 «Вір мені» 12.50, 13.45, 01.00, 01.45 Х/ф «Громови» (I) 14.40 «Красуня за 12 годин - 2» 15.35 «Свати - 3» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Зворушлива мелодрама «Асі» (I) 20.15 «Вір мені» 21.20 «Вір мені» 22.25 Реаліті-шоу «Сім’я» 00.05 Натан Філліон у детективі «Касл» (II) 02.30 «Красуня за 12 годин - 2» 03.30 «ТСН. Особливе» 03.55 Реаліті-шоу «Сім’я» 04.55 Натан Філліон у детективі «Касл» (II) 05.35 «Телемагазин»

трк Україна 06.10 Т/с «Дорожній патруль 3» (I) 07.00, 09.00, 17.00, 19.00 Події 07.15 Ранок з Україною 09.10, 13.50, 17.25, 22.30 Т/с «Слід» (I) 10.00, 20.00 Т/с «Горюнов» (I) 11.50 Т/с «Катя. Продовження» (I) 15.00 Від творців «Сліду»! Т/С «Оса» 16.00, 04.15 Критична точка 18.00 Т/с «Сашка» (I) 19.20 «Говорить Україна» 22.00 Події дня 23.20 Від творців «Сліду»! Т/С «Оса» 00.20 Т/с «Дев’ятий відділ» (II) 02.10 Т/с «Камелот» (II) 03.45 Події дня 05.00 «Говорить Україна» 05.40 Срібний апельсин

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.00 Т/с 08.50 Х/с 09.50 Д/с 10.45 Х/ф 12.50 Х/ф 14.05 М/ф 17.20 Телешанс 17.25 Х/ф 18.40 Д/с 19.30 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.25 Телешанс 22.40 Новини 00.30 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 07.20 «Тема дня» 07.50 «Ранок на «Лтаві». Продовження 09.30 «Полтавщино, співай!» 09.45 Невідома Україна. Нариси нашої історії. Ф.27 «Литовська і московська Русь» 10.00 «Діловий ритм» 10.35 «Інновації» 10.52 «До речі...» 11.00 Д/ф «Повернення в батьківський дім» 11.30 Обласний міжвузівський конкурс «Студентська весна - 2013» 13.25 Звітний концерт хореографічного ансамблю «Соколики» та ансамблю українського народного танцю «Козацькі забави» 15.00 «Розмова без нотацій» 15.30 «Полтавськими шляхами І. Нечуй - Левицького» 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщино, співай!» 16.45 «Ти - молодий» 17.10 «Тема дня» 17.30 «Третій тайм» Спортивна програма 17.45 «Радар» 18.00 «До вас запитання» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.40 «До речі...» 19.45 «Земляки». Г.Грибан 20.15 «Обереги» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с «Серцю не накажеш» 22.50 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.10 «Третій тайм». Спортивна програма 23.25 «До вас запитання» 23.58 «Молитва за Україну» 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 Концерт «В любові неземній тобі освідчусь» Л.Касьяненко 02.05 Х/ф «Нічна мозаїка» 03.35 Творчий вечір Євгена Євтушенка 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 04.00 Сезон полювання. 04.30 Особливості полювання на Русі. 05.00 Мисливські традиції та етика. 05.15 У світі риболовлі. 05.40 Захоплені риболовлею. 06.30 Слідопит. 07.00 Зброя для полювання. 07.30 Річками Росії. 08.00 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 08.25 Тропа рибалки. 08.55 Полювання з Леонідом Костюковим. 09.20 Стрілецький спорт. 09.35 Риболовля з Дейвом Баремом. 10.00 Нахлист. 10.30 Полювання без зброї. 11.00 Полювання з луком. 11.30 Плaнета рибалки. 12.00 Таємниці мудрого рибалки. 13.00 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 13.25 Кльове місце. 13.55 Сезон полювання. 14.20 Кухня з Сержем Марковичем. 14.35 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 15.05 Морське підводне полювання. 15.35 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 16.00 Я та мій собака. 16.30 На мисливській стежці. 17.00 Нахлист. 17.30 Трофеї. 18.00 Прикладна іхтіологія. 18.30 Рибалка-експерт. 19.00 У світі риболовлі. 19.25 Планета мисливця. 19.55 Зброя для полювання. 20.25 Слідопит. 20.55 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.20 Річками Росії. 21.50 Підводне полювання. 22.20 Поради професіоналів. 22.35 Щоденник рибальських пригод. 23.10 Збройові будинки Європи. 23.40 Як полювали наші діди. 00.10 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 00.40 Полювання з Леонідом Костюковим. 01.10 Риболовля з Дейвом Баремом. 01.35 Тропа рибалки. 02.05 Стрілецький спорт. 02.20 Кухня з Сержем Марковичем. 02.35 Кльове місце.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.15 «Спостерігач» 09.15 Х/ф «Шанхайський експрес» 10.35 Д/ф «Агрипіна Ваганова. Велика і жахлива» 11.15 «Правила життя» 11.45 П’ятий вимір 12.15 Т/с «У лісах і на горах» 13.00 Новини культури 13.10 «Володимир Бехтерєв. Погляд з майбутнього» 13.40 «Саті. Ненудна класика...» 14.20 Острови. Олена Санаєва 15.05 Алексіс Вайссенберг і Герберт фон Караян 15.55 Д/ф «Будинок Рітвельда-Шредер в Утрехті. Архітектор та його муза» 16.10 «Поліглот» Німецька з нуля за 16 годин! N2 17.00 Новини культури 17.15 Головна роль 17.30 Д/с «Спокушені Країною Рад» 18.10 «Правила життя» 18.40 Більше, ніж любов. Володимир Мотиль і Людмила Подаруєва 19.25 «Володимир Набоков «Лоліта» 20.10 Д/с «Великий задум за Стівеном Хокінгом» 20.50 Д/ф «Едуард Мане» 21.00 «Під небом театру» «Гордон Крег. Думай про мене» 21.30 Новини культури 21.50 Х/ф «Шанхайський експрес»

ictv

06.10, 06.55 Kids Time 06.15, 13.10 М/с «Черепашкиніндзя» 06.35, 13.35 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35 Підйом 07.30, 19.55, 01.05 Погода 08.00 Т/с «Метод лаврової» 08.55, 17.10 Т/с «Не родись вродлива» 09.45, 16.15 Т/с «Татусеві дочки» 15.20 Т/с «Друзі» 18.00, 20.00 Т/с «Вороніни» 19.00, 01.00 Репортер 19.20 Абзац! 22.45 Х/ф «Удар по цнотливості» (II) 01.10 Х/ф «Кінопобачення» (II) 03.40 Зона ночі 03.45 Запоріжська Січ. Витоки 04.00 Зоряний година козацтва 04.15 Козаччина руїна 04.30, 05.00 Зона ночі Культура 04.35 Життя в обіймах квітів 04.45 Зоря вечірняя

нтн

орт Україна

05.25 Факти 05.50 Світанок 06.55 «Літєйний, 4». 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Прокурорська перевірка». 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка». 13.30 «Зниклі». Міні-серіал 14.30 Х/ф «Чужий район» 17.00 «Літєйний, 4». . Фінал 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 20.05 Х/ф «Чужий район-2» 22.35 «Зоряний десант». (II) 00.40 «Вікінги проти прибульців». 02.30 Т/с «Неймовірна історія» 03.55 Т/с «Уся правда» 04.40 Кримінальний облом 05.05 Про-Ziкаве. ua

к1

04.00, 07.00, 10.00, 14.00, 01.00 Новини 04.05 «Олімпійський ранок на Першому» 07.15 «Смак» 07.55 «Доброго здоров’ячка!» 08.40 «Жити здорово!» 09.45, 13.40 «Істина десь поруч» 10.15 «Контрольна закупівля» 10.45 «Модний вирок» 11.50, 16.30 «Зрозуміти. Пробачити» 12.20, 00.15 «Слід» 13.00 «Час обідати!» 14.15 «Вони та ми» 15.05 «У наш час» 16.00 Вечірні новини 17.00 «Наодинці з усіма» 17.50 «Давай одружимося!» 19.00 «Час» 19.30 «Нехай говорять» 20.35 Т/с «Це було на кубані» 22.45 «Вечірній Ургант» 23.15 «Коли плавиться лід» 01.05 Х/ф «Відпустка у вересні»

тет

нтв-світ 04.00 «НТВ зранку» 06.10 «Дикий світ. Експедиція Тимофія Баженова» 07.05 Т/с «Рубльовка.Live» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сьогодні 08.25 «Кулінарний двобій» 09.30 «Диво техніки» 10.05 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів-9» 11.35 «До суду» 12.35, 01.55 Суд присяжних 13.35, 16.35 Огляд. Надзвичайна подія 14.30, 02.55 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 15.40 «Справа лікарів» 17.35 «Прокурорська перевірка» 18.45 «Говоримо і показуємо» 19.40 Т/с «Шаман» 21.45 «Сьогодні. Підсумки» 22.15 Т/с «Шахта» 00.05 Т/с «Нове життя детектива гурова»

тоніс

ртр - планета

04.05 «Речовий доказ»

01.20 «Нічне життя»

06.00 Приколи на перерві 06.30, 08.20 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 07.20 М/с «Лалалупси» (I) 07.45 Мультик з Лунтіком 09.20 Єралаш 09.55 Країна У 12.20 Т/с «Ксена - принцесавоїн» (I) 14.05 Т/с «Дєтка» (I) 15.00 Панянка-селянка 16.00 Дайош молодьож! 17.00, 20.00 Т/с «Кухня» (I) 18.00 Розсміши коміка 19.00 Панянка-селянка 21.00 Т/с «Вісімдесяті» (II) 22.00 6 кадрів 23.00 Т/с «Світлофор» (II) 00.00 Одна за всіх 00.55 У ТЕТа пара 01.40 Т/с «Закрита школа» (II) 02.25 Т/с «Кремлівські курсанти» 03.55 З ночі до ранку

УТ-1

МЕГА

К2

Футбол

17.20 Х/ф «Босиком по парку»

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 15.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 11.10, 23.15 Погода 06.20 Мультфільм 06.30 Доброго ранку, Україно! 06.35, 07.35 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 07.50 Швидкий сніданок 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Підсумки тижня 09.30 Олімпійські ігри. Гірськолижний спорт. Гігантський слалом (жін.) 11.25 Олімпійські ігри. Шорт-трек (чол., жін.) 13.35 Олімпійські ігри. Гірськолижний спорт. Гігантський слалом (жін.) 14.10 Олімпійські ігри. Лижне двоборство 15.15 Діловий світ. Агросектор 15.40 Олімпійські ігри. Фрістайл. Хаф-пайп. Кваліфікація (чол.) 17.30 Олімпійські ігри. Бобслей (жін.) 19.25 Олімпійські ігри. Фрістайл. Хаф-пайп. Фінал (чол.) 20.40 Олімпійські ігри. Ковзанярський спорт (чол., 10000 м) 21.00 Підсумки дня 21.20 Діловий світ 21.25 Олімпійська студія. Підсумки дня 22.45 Фінансова перспектива 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00 Підсумки 23.20 На слуху 23.40 Від першої особи 00.00 Х/ф «Надбання республіки». 01.20 ТелеАкадемія 02.25 Олімпійські ігри. Гірськолижний спорт. Гігантський слалом (жін.) 03.40 Олімпійські ігри. Фрістайл. Хаф-пайп. Кваліфікація (чол.) 05.05 Олімпійські ігри. Бобслей (жін.) 05.50 Діловий світ. Агросектор

06.00 Д/ф «Кармадон. 10 років по тому» 06.30, 23.30 Загадки Всесвіту 07.30 Жертви природи 08.30, 13.30 Фатальний сценарій 09.30, 18.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30, 15.30 В пошуках пригод 12.30 Ідеальні вбивці 14.30, 21.30 Сучасні дива 16.30 Х-файли. Справжня історія 17.30 В пошуках істини 19.30 Секретні історії 20.30 Д/ф «Кузькіна мать. Цар-бомба. Апокаліпсис по-радянськи» 22.30 Дива життя 00.30 Загадки планети

05.25 Профілактика 06.00 Іноземна кухня 06.30 Телеторгівля 07.40, 13.20, 20.35 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30, 17.00 Жіноча форма 15.15, 18.50 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 19.40 Модний приговор 17.50, 21.40 Т/с «Любов як любов» (I) 22.40 Дивовижний дизайн 23.30 Незіркове дитинство 00.30 Глянець 01.15 Колір Ночі

07.00, 13.00, 18.00 Новини 07.15, 13.15 Огляд матчів чемпіонату Німеччини 08.15, 14.15 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 09.15, 19.05 Чемпіонат Іспанії. «Малага» - «Реал Сосьєдад» 11.05 Огляд матчів чемпіонату Італії 12.00 «Тисяча та один гол» 15.15 Чемпіонат Італії. «Фіорентина» - «Інтер» 17.05, 18.05 Чемпіонат Італії. «Верона» - «Торіно». У перерві 21.00 Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Манчестер Сіті» - «Барселона». 1-й матч. Пряма трансляція 23.45, 06.25 Огляд матчів Ліги чемпіонів 00.20, 04.25 Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Байєр» - ПСЖ. 1-й матч 02.25 Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Манчестер Сіті» - «Барселона». 1-й матч

19.35 Х/ф «Храни меня, мой талис-

05.05 «Випадковий свідок» 06.05 Х/ф «Місія в Кабулі» (I)

06.30 «TOP SHOP» 07.30, 16.00 Т/с «Хто у домі гос-

08.30 Ранковий «Свідок»

подар» (I)

09.00 «До суду» 10.40 Т/с «Детективи»

08.25 «Мультфільми» (I)

11.40, 17.00 Т/с «Брати» (I)

10.10 Х/ф «Братик Ден» (I)

16.45, 19.00, 21.40, 02.10, 03.35 «Свідок» 19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 10» 22.00 Т/с «Менталіст - 4» (II) 23.50 Т/с «CSI: маямі» (II) 00.40 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю» (II) 02.40 «Таємниці кримінального світу» 03.05 «Речовий доказ»

11.50 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 13.30 Т/с «Дикий ангел» (I) 15.00 «Орел і Решка» 17.15 «Розсміши коміка» 18.10 «Звана вечеря» 19.10 «Орел і Решка» 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 Т/с «Доктор хаус» (II)

RTVI

05.45 Радянські мультфільми 08.20 Х/ф «Вершник без голови» 10.05 Х/ф «Жарт за жартом» 11.15, 17.05 Т/с «Клон» 13.00, 20.05 Т/с «Дві долі» 14.45 Х/ф «Небеса обітовані» 18.55 «Жарт за жартом» 21.55 Х/ф «Без видимих причин» 23.25 Х/ф «Тривожний місяць вересень» 01.00 Х/ф «Снігурку викликали?» 02.05 Х/ф «Вантаж 300» 03.20 Х/ф «Ключі від неба» 04.30 Кіноляпи

06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Сонька золота ручка» 10.00 Т/с «Брати карамазови» 11.00 Х/ф «Птахам крила не в тягар» 13.00 «Со-мнение» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Мій кордон» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Перші штати Америки» 16.00, 18.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 18.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 19.00 Т/с «Колір полум’я» 21.00, 01.00 Т/с «Зірка епохи» 02.00 Х/ф «Преферанс по п’ятницях»

2+2

TV1000 Kino

Enter-фiльм

06.00 Мультфільми (I) 06.25 Х/ф «Дубля не буде» (I) 08.00, 09.30 Т/с «Панове офіцери» (I) 09.00, 18.30 Новини 2+2 16.30 Т/с «Солдати-15» (I) 19.00 Т/с «Лінійний відділ» (I) 21.00 «ДжеДАІ» 23.45 Про Лігу Чемпіонів + огляд ігрового дня 01.00 Ліга Чемпіонів УЄФА. Байєр Леверкузен - ПСЖ 02.40 Х/ф «Хіппініада або материк кохання» (I)

05.00 Х/ф «Волошки для Василини» 07.00 Х/ф «Варенька» 09.00 «Дід Мороз завжди дзвонить... тричі!» комедія 11.00 «Свято Нептуна» комедія 12.30 Х/ф «Дружина генерала» 15.00 Х/ф «Однокласники» 17.00 Х/ф «Біла сукня» 19.00 «Реальна казка» казка 21.00 Х/ф «Домробітниця» 22.40 «Стиляги» музична комедія 01.00 Х/ф «Єдина» 02.45 Х/ф «Дівчина і смерть»

05.50 «Таке спортивне життя» 06.20 «Відлуння дня» 06.30 «Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Соціальний пульс» 09.00 Друга світова 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Врятувати свідка 12.45 «Алло, адвокате!» 13.10 «Ронін. з Дмитром Видріним» 14.00 Дивні часи на планеті Земля 15.15 «Соціальна економіка» 16.20, 00.00 Д/с «Акули Гордона» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний статус» 18.20 Вперед, на Олімп! Сочі - 2014 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Друга світова 21.25 «Відлуння дня» 21.35 «Соціальна економіка» 21.45 Китайське диво

06.00 «Ранок Росії» 10.05, 16.10, 00.35 Новини культури 10.20 «Життя в борг. Ломбарди. Повернення» 11.05 Д/с «Життя чудових ідей». «Хто запалив лампочку» 11.30 «Про найголовніше» 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 12.25, 15.10, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.40 «Особливий випадок» 13.25 Т/с «Господиня моєї долі» 14.10 «Жіноче щастя» 15.25, 03.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.20 Д/с «Відбитий у часі». «Одіссея «Челюскіна» 16.55 «Aсademia». «Три цариці Древнього Єгипту» 18.40 Т/с «Ліквідація» 19.30 «Прямий ефір» 20.30, 04.25 Т/с «Сильніше долі» 22.10 Т/с «Таємниці слідства» 23.00 «Російська історія отруєнь. Царські хроніки»

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 08.45, 10.40, 12.00, 13.05 «Бабуся-антикризис» 06.40, 08.30, 10.50 «Заміський будинок» 06.50, 22.30 «Популярное в ютубе» 07.40, 12.30, 19.15, 05.10 «Здоровье» 08.00, 16.50 «Погода» 08.35, 12.25 «Сад, город» 08.50 Х/ф «Принц и я» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50 «Ексклюзив для родини» 13.15 М/ф «Шкатулка с секретом» 15.55 М/ф «Ну, погоди!» 16.20 «Магія природи» 16.55 «Архіви історії»

ман» 21.00 «На сон грядущим» 21.10 Х/ф «Гений, два земляка и птенец» 00.50 «Телечат» 01.50 «Короткі зустрічі» 02.10 «Маю честь запросити» 03.00 Х/ф «Сказание о земле сибирской» 04.45 «Школа виживання»

ТРК «Київ» 06.00, 09.25, 11.15, 17.30 «Мультляндія» 07.10, 17.10 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25, 01.50, 03.45 «Столичні телевізійні новини» 08.25, 19.25, 04.10 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 20.00 Т/с «Шляхи індії» 16.10 «У центрі уваги» 18.00, 22.00, 00.50 «Клуб гумору» 19.20, 23.20 «Міська варта» 21.25, 04.35 «Київські історії» 02.15 «Зроблено у Києві»


програма телепередач

середа Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.25, 09.20 Т/с «Повернення мухтара-2» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 11.15, 12.25 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.25 «Судові справи» 15.05 «Сімейний суд» 16.00 «Зрозуміти. Пробачити» 17.05 «Давай одружимося!» 18.05 «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Поки станиця спить» 20.00, 03.05 «Подробиці» 20.35 Т/с «Син батька народів» 23.35, 04.05 Т/с «Круті береги» 01.20 Х/ф «Цивільний позов» (II)

стб

новий канал

1+1 06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.55, 03.15, 03.55 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 на «1+1». Зворушлива мелодрама «Асі» (I) 10.50 «Вір мені» 11.50 «Вір мені» 12.50, 13.45, 01.00, 01.45 Х/ф «Громови» (I) 14.45 «Красуня за 12 годин - 2» 15.40 Л «Свати - 3» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Зворушлива мелодрама «Асі» (I) 20.15 «Вір мені» 21.20 «Вір мені» 22.25 «Чотири весілля - 3» 00.10 Натан Філліон у детективі «Касл - 2» (II) 02.30 «Красуня за 12 годин - 2» 03.30 «ТСН. Особливе» 04.40 Натан Філліон у детективі «Касл - 2» (II) 05.20 «Телемагазин»

трк Україна

ictv

06.10, 06.55 Kids Time 06.15, 13.05 М/с «Черепашкиніндзя» 06.35, 13.25 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35 Підйом 07.30, 19.55, 00.25 Погода 08.00 Т/с «Метод лаврової» 08.55, 17.05 Т/с «Не родись вродлива» 09.45 Т/с «Щасливі разом» 15.15 Т/с «Друзі» 16.10 Т/с «Татусеві дочки» 18.00, 20.00 Т/с «Вороніни» 19.00, 00.20 Репортер 19.20 Абзац! 22.40 Х/ф «Кінопобачення» (II) 00.30 Х/ф «Американський пиріг» (II) 02.10 Служба розшуку дітей 02.15, 03.05 Зона ночі 02.20 Українці Віра 03.10 Народження українського кіно 04.10, 05.00 Зона ночі Культура 04.15 Микола Лисенко

нтн

05.25 Служба розшуку дітей 05.30 Факти 05.55 Світанок 07.00 «Літєйний, 4». 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Прокурорська перевірка». 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка». 13.20 «Зниклі». Міні-серіал 14.15, 20.05 Х/ф «Чужий район-2» 16.50 «Опери». 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.35 «Зоряний десант-2. Герой Федерації». (II) 00.05 «Зоряний десант-3. Мародер». (II) 01.50 Т/с «Неймовірна історія» 03.15 Т/с «Уся правда» 03.55 Стоп-10 04.40 Про-Ziкаве. ua

к1

06.00 Т/с «Дорожній патруль 3» (I) 07.00, 09.00, 17.00, 19.00 Події 07.15 Ранок з Україною 09.10, 13.50, 17.25, 22.30 Т/с «Слід» (I) 10.00, 20.00 Т/с «Горюнов» (I) 11.50 Т/с «Катя. Продовження» (I) 15.00 Від творців «Сліду»! Т/С «Оса» 16.00, 04.10 Критична точка 18.00 Т/с «Сашка» (I) 19.20 «Говорить Україна» 22.00 Події дня 23.20 Від творців «Сліду»! Т/С «Оса» 00.20 Т/с «Дев’ятий відділ» (II) 02.10 Т/с «Камелот» (II) 03.40 Події дня 04.55 «Говорить Україна» 05.35 Срібний апельсин

05.20 «Випадковий свідок»

04.30 «Випадковий свідок»

01.20 «Нічне життя»

УТ-1

шана естафета 05.50 Діловий світ. Агросектор

21.00 «ДжеДАІ» 21.20 Х/ф «Солдати фортуни» (II) 23.25 Х/ф «Павучий удар» (II) 01.10 Х/ф «Немезис» (III) 02.30 Х/ф «Тривожний місяць вересень» (I)

Скарби кардинала Мазаріні» пригоди

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 15.00, 05.30 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 23.15 Погода 06.20 Мультфільм 06.30 Доброго ранку, Україно! 06.35, 07.35 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.20 Тема дня 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 07.50 Швидкий сніданок 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.10 Олімпійські ігри. Гірськолижний спорт. Гігантський слалом (чол.) 11.10 Олімпійські ігри. Сноубординг. Паралельний гігантський слалом (чол., жін.) 13.10 Олімпійські ігри. Гірськолижний спорт. Гігантський слалом (чол.) 14.15 Олімпійські ігри. Лижні гонки. Командний спринт (чол., жін.) 15.15 Діловий світ. Агросектор 15.25 Українська пісня 16.25 Олімпійські ігри. Біатлон. Змішана естафета 18.00 Олімпійські ігри. Фігурне катання. Жінки, коротка програма 19.20 Олімпійські ігри. Бобслей (жін.) 20.40 Олімпійські ігри. Фігурне катання. Жінки, коротка програма 21.35 Підсумки дня 21.55 Олімпійська студія. Підсумки дня 22.40 Фінансова перспектива 22.50 Мегалот 22.55 Суперлото, Трійка, Кено 23.00 Підсумки 23.20 На слуху 23.40 Від першої особи 00.00 Х/ф «Васька». 1 с. 01.20 ТелеАкадемія 02.20 Олімпійські ігри. Гірськолижний спорт. Гігантський слалом (чол.) 03.15 Олімпійські ігри. Фігурне катання. Жінки, коротка програма 04.10 Олімпійські ігри. Біатлон. Змі-

МЕГА 06.00 Д/ф «Кузькіна мать. Цар-бомба. Апокаліпсис по-радянськи» 06.30, 23.30 Загадки Всесвіту 07.30, 12.30 Тварини-генії 08.30, 13.30 Фатальний сценарій 09.30, 18.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30, 15.30 В пошуках пригод 14.30, 21.30 Сучасні дива 16.30 Спіймати прибульця 17.30 В пошуках істини 19.30 Таємниці далеких світів 20.30 Д/ф «Загадкова смерть у Каннах. Сава Морозов» 22.30 Очима гризлі 00.30 Покер 01.20 Легенди бандитського Києва

08.30 Ранковий «Свідок» 11.00, 03.15 Т/с «Мовчазний свідок» 12.00 Т/с «Детективи» 13.00, 19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 10» 15.00, 17.00 Т/с «Брудна робота» 16.45, 19.00, 21.40, 02.15, 04.00 «Свідок» 22.00 Т/с «Менталіст - 4» (II) 23.50 Т/с «CSI: маямі» (II) 00.40 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю» (II) 02.45 «Таємниці кримінального світу»

К2 05.25 Світ зірок 06.10 Іноземна кухня 06.30 Телеторгівля 07.40, 13.20, 20.35 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30, 17.00 Жіноча форма 15.15, 18.50 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 19.40 Модний приговор 17.50, 21.40 Т/с «Любов як любов» (I) 22.40 Дивовижний дизайн 23.30 Незіркове дитинство 00.30 Глянець 01.20 Колір Ночі

Еnter-фiльм

RTVI

05.45 Радянські мультфільми 08.10 Х/ф «Артистка з Грібова» 10.35, 18.40 «Жарт за жартом» 11.45, 17.00 Т/с «Клон» 13.30, 19.50 Т/с «Дві долі» 15.20 Х/ф «Воєнно-польовий роман» 21.40 Х/ф «Вантаж 300» 23.10 Х/ф «Бенкети Валтасара, або Ніч зі Сталіним» 00.40 Х/ф «Знайти і знешкодити» 02.05 Х/ф «Тривожний місяць вересень» 03.35 Х/ф «Трам-тарарам, або Бухтибарахти» 04.50 Кіноляпи

06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Сонька золота ручка» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Зірка епохи» 11.00 Х/ф «Преферанс по п’ятницях» 13.00, 19.00 Т/с «Колір полум’я» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Мій кордон» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Перші штати Америки» 16.00, 18.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 18.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 02.00 Х/ф «Порох»

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00, 16.30 Т/с «Солдати-15» (I) 09.00, 18.30 Новини 2+2 09.30 Х/ф «Золота річка» (I) 11.25 Х/ф «За даними карного розшуку» (I) 13.00 «Бійці Всесвіту» 14.00 «Телепатія» 15.00 «Таємниці загибелі Титаніка» 15.45 «Воїни світу» 19.00 Т/с «Лінійний відділ» (I)

06.30 «TOP SHOP» 07.30, 16.00 Т/с «Хто у домі господар» (I)

09.00 «До суду»

TV1000 Kino 05.00 «Снігова королева» казка 06.30 Х/ф «Біла сукня» 08.20 Х/ф «Ікона сезону» (от 18 лет) 09.50 «Острів загиблих кораблів» фентезі 12.30 Х/ф «Дружина генерала. Серія 2» 14.20 «Реальна казка» казка 16.20 «Повернення мушкетерів, або

08.25 «Мультфільми» (I) 10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 13.30 Т/с «Дикий ангел» (I) 15.00 «Орел і Решка» 17.15 «Розсміши коміка» 18.10 «Звана вечеря» 19.10 «Орел і Решка» 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 Т/с «Доктор хаус» (II)

19.00 Х/ф «Райські птахи» 20.45 Х/ф «Хто я?» 22.40 «Атомний Іван» комедія 00.30 «Два в одному» трагікомедія 03.00 Х/ф «Варенька»

Футбол 07.00, 13.15, 18.00 Новини 07.15, 11.15, 16.00 Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Манчестер Сіті» - «Барселона». 1-й матч 09.15, 14.00, 18.45 Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Байєр» - ПСЖ. 1-й матч 13.30 «Світ англійської прем’єр-ліги» 18.10, 23.40, 06.25 Огляд матчів Ліги чемпіонів 20.45 «АПЛ. Клуби». «Халл Сіті» 21.00 Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Арсенал» - «Баварія». 1-й матч. Пряма трансляція 00.20, 04.25 Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Мілан» - «Атлетико». 1-й матч 02.25 Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Арсенал» - «Баварія». 1-й матч

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 08.45, 12.00, 13.05 «Бабусяантикризис» 06.40, 08.30, 10.50 «Заміський будинок» 06.50, 19.05 «Популярное в ютубе» 07.40, 12.30, 19.15, 05.10 «Здоровье»

9

орт Україна

нтв-світ

04.00, 07.00, 10.00, 14.00, 01.00 Новини 04.05 «Олімпійський ранок на Першому» 07.15 «Смак» 07.55 «Доброго здоров’ячка!» 08.40 «Жити здорово!» 09.45, 13.40 «Істина десь поруч» 10.15 «Контрольна закупівля» 10.45 «Модний вирок» 11.50, 16.10 «Зрозуміти. Пробачити» 12.20, 00.15 «Слід» 13.00 «Час обідати!» 14.15 «Вони та ми» 15.05, 03.10 «У наш час» 16.00 Вечірні новини 16.45 «Наодинці з усіма» 17.50 «Давай одружимося!» 19.00 «Час» 19.20 «Нехай говорять» 20.25 Т/с «Це було на кубані» 22.35 «Вечірній Ургант» 23.10 «Ірина Родніна. Непереможна» 01.05 Х/ф «Уявний хворий»

тет

05.30 «Чужі помилки. Смертельний діагноз» 06.15 «Все буде добре!» 07.55, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.20 «Зіркове життя. Не отрекаются, любя…» 10.20 «Кохана, ми вбиваємо дітей» 12.05 «Слідство ведуть екстрасенси» 13.00 «МастерШеф» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 19.55 «Слідство ведуть екстрасенси» 20.55 Х/ф «Мама-детектив» (I) 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Хата на тата» 00.00 Х/ф «СМЕРШ. Прихований ворог» (I) 02.00 Нічний ефір

06.15 Х/ф «Сищик» (I)

19 лютого

06.00 Приколи на перерві 06.30, 08.20 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 07.20 М/с «Лалалупси» (I) 07.45 Мультик з Лунтіком 09.20 Єралаш 09.55 Одна за всіх 12.20 Т/с «Ксена - принцесавоїн» (I) 14.05 Т/с «Дєтка» (I) 15.00 Панянка-селянка 16.00 Дайош молодьож! 17.00, 20.00 Т/с «Кухня» (I) 18.00 Розсміши коміка 19.00 Панянка-селянка 21.00 Т/с «Вісімдесяті» (II) 22.00 6 кадрів 23.00 Т/с «Світлофор» (II) 00.00 Одна за всіх 00.55 У ТЕТа пара 01.40 Т/с «Закрита школа» (II) 02.25 Т/с «Кремлівські курсанти» 03.55 З ночі до ранку 08.00, 16.50 «Погода» 08.35, 12.25 «Сад, город» 08.50 Х/ф «Храни меня, мой талисман» 10.10, 16.20 «Магія природи» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50 «Ексклюзив для родини» 13.15 М/ф «Пятачок» 15.55 М/ф «Серый волк энд Красная шапочка» 16.55 «Моя история» 17.20, 21.10 Х/ф «Гений, два земляка и птенец» 18.30 «Архіви історії» 19.35 Х/ф «Короли и капуста» 21.00 «На сон грядущим» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити» 04.35 «Акваскоп» 04.55 «Кінопроектор»

ТРК «Київ» 06.00, 09.25, 11.15, 17.30 «Мультляндія» 07.10, 17.10 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25, 01.50, 03.45 «Столичні телевізійні новини» 08.25, 19.25, 04.10 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 20.00 Т/с «Шляхи індії» 16.10 «У центрі уваги» 18.00, 22.00, 00.50 «Клуб гумору» 19.20, 23.20 «Міська варта» 21.25, 04.35 «Місто добра» 02.15 «Київські історії»

04.00 «НТВ зранку» 06.10 Їхні вдачі 07.05 Т/с «Рубльовка.Live» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сьогодні 08.25 Квартирне питання 09.30 «Їдьмо, поїмо!» 10.05 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів-9» 11.35 «До суду» 12.35, 01.55 Суд присяжних 13.35, 16.35 Огляд. Надзвичайна подія 14.30, 02.55 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 15.40 «Справа лікарів» 17.35 «Прокурорська перевірка» 18.45 «Говоримо і показуємо» 19.40 Т/с «Шаман» 21.45 «Сьогодні. Підсумки» 22.15 Т/с «Шахта» 00.05 Т/с «Нове життя детектива гурова»

тоніс 05.50 «Таке спортивне життя» 06.20 «Відлуння дня» 06.30 «Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 08.30 «Служба новин «Соціальний пульс» 09.00 Друга світова: випадкова війна, 2 с. 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Китайське диво. Дволикий Мао 12.45 «Соціальний статус: ваша пенсія» 13.25 «Цивілізація Incognita» 14.00 Дивні часи на планеті Земля 15.15 «Соціальна економіка» 16.20, 00.00 Д/с «Акули Гордона» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 «Алло, адвокате!» 18.20 Вперед, на Олімп! Сочі - 2014 18.50 «Економічний пульс»

ртр - планета 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. Микита Джигурда, 3 ч. 20.00 Друга світова: випадкова війна, 3 с. 21.25 «Відлуння дня» 21.35 «Соціальна економіка» 21.45 Як позбутися чоловікатирана 22.45 «Економічний пульс» 22.50 Д/с «Навколо світу на повітряній кулі» 00.30 «Відлуння дня» 01.10 Х/ф «Убивчий стриптиз» (III) 02.40 Х/ф «Венеціанський каприз» (III) 03.45 Амурні мелодії (III) 04.00 Олексій Петренко 04.30 Соня Рікель 05.00 «Ранкове еспресо» РТР Планета 06.00 «Ранок Росії» 10.05, 00.35 Новини культури 10.20 «Алергія. Реквієм за життям?»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.55 Х/ф 09.55 Д/с 11.05 Телешанс 11.20 Д/ф 12.00 Х/ф 13.30 Т/с 14.55 М/ф для дітей 15.20 Х/ф 17.15 Х/ф 18.45 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.40 Новини 21.05 Вісник податкової адміністрації 21.30 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.05 Новини 17.15 Телешанс 20.30 Телешанс 21.00 Телешанс 23.25 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 07.20 «Тема дня» 07.50 «Ранок на «Лтаві». Продовження 09.30 «Полтавщино, співай!» 09.45 Невідома Україна. Нариси нашої історії. Ф.28 «Крах тевтонського ордену» 10.00 Т/с «Серцю не накажеш» 10.45 «ПрофStyle» 10.56 «До речі...» 11.00 Д/ф «Звичайний геній» 11.30 Ювілейний концерт гурту «Вікторія» 14.00 Концерт «Полтава» 15.00 «Абетка здоров’я» 15.30 «Час Михайла Шевченка» 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщино, співай!» 16.45 «Життя дивовижних ляльок» 17.10 «Тема дня» 17.30 «Соціальний захист» 17.45 «Полтавщина. Податки. Добробут» 18.00 «Позиція» 18.26 «Удосвіта» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Тест на майбутнє» 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с «Серцю не накажеш» 22.50 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.10 «Позиція» 23.40 Невідома України. Нариси нашої історії. Фільм «Трикутник смерті» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 «Ми українці» 00.30 Ювілейний концерт хореографічного колективу «Тотус» 02.10 «Нічна мозаїка». (ЗА) 04.20 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.55 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 04.00 Полювання без зброї. 04.30 Полювання з луком. 05.00 Плaнета рибалки. 05.30 Таємниці мудрого рибалки. 06.30 Слідопит. 07.00 Полювання з Баком Макнілі. 07.20 Збройовий клуб. 07.50 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 08.15 Уроки рибної ловлі. 08.40 Особливості полювання на Русі. 09.10 Полювання з луком. 09.40 Рибальські подорожі Норвегією. 10.05 На річці та озері. 10.30 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 11.00 Морське підводне полювання. 11.30 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 11.55 Я та мій собака. 12.25 На мисливській стежці. 12.55 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 13.20 Кльове місце. 13.50 Сезон полювання. 14.20 Трофеї. 14.50 Риболовля з Баком Макнілі. 15.10 Прикладна іхтіологія. 15.40 Рибалка-експерт. (12-16 лет) 16.10 У світі риболовлі. 16.35 Планета мисливця. 17.05 На річці та озері. 17.30 Підводне полювання. 18.00 Поради професіоналів. 18.15 Щоденник рибальських пригод. 19.00 Збройові будинки Європи. 19.30 Мисливські традиції та етика. 19.45 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 20.15 Уроки рибної ловлі. 20.40 Слідопит. 21.10 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.35 Рибальські подорожі Норвегією. 22.00 Сезон полювання. 22.30 Особливості полювання на Русі. 23.00 Мисливські традиції та етика. 23.15 У світі риболовлі. 23.40 Захоплені риболовлею. 00.30 Збройовий клуб. 01.00 Особливості полювання на Русі. 01.30 Полювання з луком. 02.00 Школа нахлиста Ніка Харта. 02.35 Кльове місце. 03.05 Влучний постріл.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.15 «Спостерігач» 09.15 Х/ф «Білява Венера» 10.50 Д/ф «Дмитро Балашов. Ходіння в часи» 11.15 «Правила життя» 11.45 Пишайся, град Петров! Зодчі Михайло Земцов, П’єтро Трезіні, Антоніо Рінальді і Іван Старов 12.15 Т/с «У лісах і на горах» 13.00 Новини культури 13.10 «Мудрець з Чухломи. Іван Озеров» 13.40 Д/с «Спокушені Країною Рад» 14.20 Більше, ніж любов. Володимир Мотиль і Людмила Подаруєва 15.05 Борис Христов 15.30 Д/ф «Великий містифікатор. Казимир Малевич» 16.10 «Поліглот» Німецька з нуля за 16 годин! N3 17.00 Новини культури 17.15 Головна роль 17.30 Абсолютний слух 18.10 «Правила життя» 18.40 Д/ф «Два життя» 19.25 Д/ф «Пікова дама Григорія Єлісєєва» 20.10 Д/с «Великий задум за Стівеном Хокінгом» 21.00 «Під небом театру» «Антонен Арто. Галюцинації» 21.30 Новини культури 21.50 Х/ф «Білява Венера» 23.20 Концерт Нью-Йоркського філармонійного оркестру в Карнегі-хол 23.55 «Спостерігач»


10

барви

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 7 (453) 13 лютого 2014 року

Всі вироби – з дерева ➢ 70-річний кременчужанин Олексій Михайлик поєднав хобі й роботу Квартира 70-річного Олексія Михайлика – справжній музей. Тут побували вже всі сусіди чоловіка й були у захваті від побаченого. Тетяна АПРЕЛЄВА yanaapreleva@ yandex.ru

В ж е у кор и д ор і п і д ’ ї з д у, на стінах якого – картини, розумієш: тут дійсно живе творча людина. А в квартирі самого Олексія Михайлика – просто безліч різних виробів, створених власноруч. Тут картини і з фольги, і намальовані гуашшю. Але найбільше привертають увагу фігурки з дерева. Майструвати котиків, рибок, жирафів та інших тварин Олексій Михайлик розпочав зо 3 місяці тому. А взагалі теслярством чоловік захоплюється вже років 50. Народився Олексій Ти м о ф і й о в и ч н а К і р о воградщині, у багатодітній родині, крім нього, було ще 7 дітей. Тож працювати звик змалечку. Одразу після школи, закінчивши 7 класів, пішов працювати столяром. 17-річний хлопець стелив підлогу та ладнав дахи, а потім якось сам запропонував батькові звести будинок. Вже за 2,5 роки на батьківському подвір’ї виросла нова хатинка. — Хто може похвалитися тим, що до армії сам побудував будинок? – з гордістю говорить Олексій Тимофійович. – Я ж змайстрував ще й два кухонні столи та з десяток стільців. Кажуть, що в житті треба зробити три речі: посадити дерево, звести будинок і виховати сина. Так ось, я побудував два будинки, виростив двох синів, два сади й відпрацював не 25 років, а 50! Впорався за двох!

реклама

Впорався за двох! До речі, картини й статуетки прикрашають не лише квартиру, але й дачу Олексія Тимофійовича – там їх ще більше. Своїм захопленням чоловік пишається: каже, що краще майструвати, ніж в якомусь генделику днями просиджувати. А ідеї для своїх виробів він черпає звідусіль. Оце, наприклад, дивиться телевізор, побачить мимохіть якусь картинку, запам’ятає і відобразить її на папері або дереві. Виходить це у нього гарно. Своїх дерев’яних котиків та рибок чоловік не продає, а дарує рідним та близьким. Йому приємно, що його вироби приносять людям гарний настрій, що на них приходять дивитися – а більшого Олексію Тимофійовичу й не потрібно. (Фото автора)

Олексій Михайлик працює з деревом вже понад 50 років

Цю дерев’яну фігурку онучка нашого героя мимоволі охрестила Григорієм Лєпсом. Тепер тільки так її й називають

Це не звичайні підковки, а ворожильні. Витягуєш одну з них і читаєш, що на ній про твоє майбутнє написано. Нам така підковка напророкувала нове кохання (головне тепер, щоб «старе» кохання про це не дізналося)

Цього дзеркала могло б і не бути, якби якось Олексій Михайлик не помітив на смітнику стару непотрібну рамочку. Її чоловік підібрав, розмалював, вирізав під неї шматок дзеркала – вийшло просто чудово


Кременчуцька Панорама № 7 (453) 13 лютого 2014 року

www.panorama.pl.ua

барви

11

Брати наші менші ➢ Виховання чотирилапих – справа не з легких

Приборкувач зубатих Професія кременчужанина Максима Пилипенка небезпечна, але водночас цікава. Він – кінолог, дресирує собак. Дмитро МАЛИШКО studdimaa@mail.ru

Все почалося з того, що 5 років тому Максим придбав вівчарку й задумався над її вихованням. Хлопець успішно опанував навички дресирування, а його пес це наочно продемонстрував сусідам і знайомим. Сьогодні вдома у Максима живуть вже дві вівчарки, до нього на навчання приводять й чимало інших собак. Найбільше хлопцеві подобається дресирувати великі породи – вівчарок реклама

(німецькі, східні), ротвейлерів тощо. Максимові вівчарки є чемпіонами України – старша навіть двічі перемагала. Кілька разів інші собаки, котрих тренував хлопець, здобували перемогу на кінологічних виставках. Заняття з собаками займає небагато часу – півгодини-годину на день, все залежить від віку пса та виду дресирування, адже є загальний курс, затримання, курс рингів (підготовка до виставки). Максим говорить, що найкраще починати дресирування з 3-місячного віку. Важливо, щоб господарі не обмежувалися лише роботою з дресирувальником, а продовжували займатися з чотирилапим другом і вдома. Заохочення можуть бути різні – можна дати  шматочок цукру, інший якийсь смаколик або просто погладити і похвалити свого чотирилапого вихованця.

У практиці Максима були й непередбачувані випадки. — Коли дресирував коне корса на злобу, він зламав карабін і вчепився мені в руку, добре, що я був у дресирувальному костюмі. Проте пошматував він мене все одно сильно. Синці залишилися і подряпини, – згадує хлопець. Проте навіть після цього Максим не полишив улюбленої справи. Своїх секретів, як примусити собаку слухатися, кінолог не відкриває. Головним, говорить хлопець, є індивідуальний підхід – все залежить від темпераменту та характеру собаки. З кимсь треба бути більш суворим, з кимсь – можна м’якіше. Почасти люди самі роблять собаку злим – іноді люди хочуть якнайкраще, а виходить тільки гірше, – вважає Максим.

Максим вважає, що до кожного собаки має бути індивідуальний підхід дресирування. Класичну методику «батога і пряника» не застосовує


12

програма телепередач четвер Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 20 лютого

інтер 05.25, 09.20 Т/с «Повернення мухтара-2» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 11.15, 12.25 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.25 «Судові справи» 15.05 «Сімейний суд» 16.00 «Зрозуміти. Пробачити» 17.05 «Давай одружимося!» 18.05 «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Поки станиця спить» 20.00, 03.15 «Подробиці» 20.35 Т/с «Син батька народів» 23.35, 04.05 Т/с «Круті береги» 01.20 Х/ф «Миротворець» (II)

стб 05.25 «Чужі помилки. Повернення Кацмана» 06.05 «Все буде добре!» 07.50, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.15 «Зіркове життя. Випробування бездітністю» 10.15 Х/ф «Лекції для домогосподарок» (I) 12.15 «Слідство ведуть екстрасенси» 13.10 «МастерШеф» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 19.55 «Слідство ведуть екстрасенси» 20.55 Х/ф «Мама-детектив» (I) 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Зіркове життя. Оголені та знедолені» 23.15 «Зіркове життя. Барбі з покаліченими душами» 00.10 Х/ф «І була війна» (I) 02.40 Нічний ефір

новий канал

1+1 06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 00.10 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 «Асі» (I) 10.50 «Вір мені» 11.50 «Вір мені» 12.50, 13.45 Х/ф «Громови» (I) 14.40 «Красуня за 12 годин - 2» 15.40 Л «Свати - 3» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 «Асі» (I) 20.00 Футбол. Ліга Європи. «Динамо» (Київ) - «Валенсія» (Іспанія) 22.00 «Вір мені» 23.05 «Вір мені» 00.25 Натан Філліон у детективі «Касл - 2» (II) 01.15 «Білий слон» (III) 02.40 Футбол. Ліга Європи. «Динамо» (Київ) - «Валенсія» (Іспанія) 04.15 «ТСН. Особливе» 04.40 Натан Філліон у детективі «Касл - 2» (II) 05.25 «Телемагазин»

трк Україна 06.00, 05.15 Т/с «Дорожній патруль 3» (I) 07.00, 09.00, 17.00, 19.00, 04.10 Події 07.15 Ранок з Україною 09.10, 13.50, 17.25 Т/с «Слід» (I) 10.00, 20.00 Т/с «Горюнов» (I) 11.50 Т/с «Катя. Продовження» (I) 15.00 Від творців «Сліду»! Т/С «Оса» 16.00, 04.30 Критична точка 18.00 Т/с «Сашка» (I) 19.20 «Говорить Україна» 22.00 Футбол. Ліга Європи УЄФА. «Шахтар» (Донецьк) «Вікторія» (Плзень) 00.00 Від творців «Сліду»! Т/С «Оса» 01.00 Т/с «Дев’ятий відділ» (II) 02.35 Т/с «Камелот» (II)

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 09.00 Вісник податкової адміністрації 09.15 Х/ф 10.30 Д/с 11.20 Телешанс 11.25 Х/ф 12.50 Т/с 14.15 Д/ф 15.10 М/ф для дітей 17.05 Телешанс 17.10 Д/ф 18.00 Х/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.40 Новини 22.55 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 07.20 «Тема дня» 07.50 «Ранок на «Лтаві». Продовження 09.30 «Полтавщино, співай!» 09.45 Невідома України. Нариси нашої історії. Ф. 29 «Між уламками золотої орди» 10.00 Т/с «Серцю не накажеш» 10.45 «Зупинись і здивуйся» 10.56 «До речі...» 11.00 «Класна робота» 11.30 «Духовні скарби Полтавщини» Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г.Майбороди 13.35 «Шляхи, що ведуть до сердець» 14.40 Мультфільм 15.00 «Фабрика ідей» 15.30 «Для маленької компанії» 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщино, співай!» 16.45 Мультфільм 17.10 «Тема дня» 17.30 «Відблиск» 17.45 «Народна служба порятунку 101» 18.00 «Виконавча влада: щоденні будні» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...». Апітерапія 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с «Серцю не накажеш» 22.50 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.10 «До чистих джерел» 23.40 «Нащадок запорізьких пушкарів» (О.Засядько) 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 Звітний концерт колективів Полтавського Міського будинку культури 02.05 «Нічна мозаїка». (ЗА) 03.45 Концерт солістки Національної філармонії України Я. Кривошеєвої та ансамблю Збройних Сил 05.15 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.45 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 04.00 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 04.30 Морське підводне полювання. 05.00 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 05.25 Я та мій собака. 05.55 На мисливській стежці. 06.25 Слідопит. 06.55 Полювання з луком. 07.25 Довговухе надбання Росії. Російський мисливський спанієль. 07.50 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 08.15 Особливості полювання на Русі. 08.45 Смачна риболовля. 09.30 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 10.00 Карпфішинг. 10.30 Трофеї. 11.00 Прикладна іхтіологія. 11.30 Рибалка-експерт. 12.00 У світі риболовлі. 12.25 Планета мисливця. 12.55 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 13.20 Кльове місце. 13.50 Сезон полювання. 14.15 Підводне полювання. 14.45 Поради професіоналів. 15.00 Щоденник рибальських пригод. 15.45 Збройові будинки Європи. 16.15 Мисливські традиції та етика. 16.30 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 17.00 Карпфішинг. 17.30 Сезон полювання. 18.00 Особливості полювання на Русі. 18.30 Мисливські традиції та етика. 18.45 У світі риболовлі. 19.10 Захоплені риболовлею. 20.00 Полювання з луком. 20.30 Слідопит. 21.00 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.25 Довговухе надбання Росії. Російський мисливський спанієль. 21.50 Полювання без зброї. 22.20 Полювання з луком. 22.50 Плaнета рибалки.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.15 «Спостерігач» 09.15 Х/ф «Кривава імператриця» 11.00 Д/ф «Куско. Місто інків, місто іспанців» 11.15 «Правила життя» 11.45 Росія, любов моя! «Дагестанська лезгінка» 12.15 Т/с «У лісах і на горах» 13.00 Новини культури 13.10 «Як виживати в невидимих світах. Євген Павловський» 13.40 Абсолютний слух 14.20 Д/ф «Пікова дама Григорія Єлісєєва» 15.05 Марта Аргеріх 15.50 Д/ф «Ассізі. Земля святих» 16.10 «Поліглот» Німецька з нуля за 16 годин! N4 17.00 Новини культури 17.15 Головна роль 17.30 Чорні діри. Білі плями 18.10 «Правила життя» 18.40 «Хто ми?» 19.05 Д/ф «Квебек - французьке серце Північної Америки» 19.25 Культурна революція 20.10 Д/с «Великий задум за Стівеном Хокінгом» 21.00 «Під небом театру» «Мейєрхольд та учні. Ремені від сандалій» 21.30 Новини культури 21.50 Х/ф «Кривава імператриця» 23.35 Грає Валерій Афанасьєв 23.55 «Спостерігач»

ictv

06.10, 06.55 Kids Time 06.15, 13.15 М/с «Черепашкиніндзя» 06.35, 13.35 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35 Підйом 07.30, 19.55, 00.45 Погода 08.00 Т/с «Метод лаврової» 08.55, 17.10 Т/с «Не родись вродлива» 09.45, 16.10 Т/с «Татусеві дочки» 15.20 Т/с «Друзі» 18.00, 20.00 Т/с «Вороніни» 19.00, 00.40 Репортер 19.20 Абзац! 22.45 Х/ф «Американський пиріг» (II) 00.50 Х/ф «Тупий і ще тупіше тупого: Коли Гаррі зустрів Ллойда» 02.25 Служба розшуку дітей 02.30, 03.25 Зона ночі 02.35 Українці Віра 03.30 Десята муза в Україні (Фільм Третій) 04.20, 04.50 Зона ночі Культура 04.25 Княгиня Ольга 04.40 Яготинське літо 04.55 Педан-Притула Шоу

нтн

05.20 Факти 05.50 Світанок 06.50 «Опери». 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 «Прокурорська перевірка». 12.45 Факти. День 13.00 «Прокурорська перевірка». 13.20 «Зниклі». Міні-серіал 14.10, 20.05 Х/ф «Чужий район-2» 16.50 «Опери». 18.45 Факти. Вечір 19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.35 «Дім сонця, що сходить». (II) 00.05 «Таємний бік міста». (II) 01.30 Т/с «Неймовірна історія» 03.00 Т/с «Уся правда» 03.40 Несекретні файли 04.30 Про-Ziкаве. ua

к1

05.20, 15.00, 17.00 Т/с «Брудна робота» 08.30 Ранковий «Свідок» 11.00, 03.10 Т/с «Мовчазний свідок» 12.00 Т/с «Детективи» 13.00, 19.30 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 10» 16.45, 19.00, 21.40, 02.15, 04.00 «Свідок» 22.00 Т/с «Менталіст - 4» (II) 23.50 Т/с «CSI: маямі» (II) 00.40 Т/с «Ncis: полювання на вбивцю» (II) 02.45 «Таємниці кримінального світу»

04.00, 07.00, 10.00, 14.00, 01.00 Новини 04.05 «Олімпійський ранок на Першому» 07.15 «Смак» 07.55 «Доброго здоров’ячка!» 08.40 «Жити здорово!» 09.45, 13.40 «Істина десь поруч» 10.15 «Контрольна закупівля» 10.45 «Модний вирок» 11.50 «Зрозуміти. Пробачити» 12.25, 00.25 «Слід» 13.00 «Час обідати!» 14.15 «Вони та ми» 15.05, 03.15 «У наш час» 16.00 Вечірні новини 16.40 «Наодинці з усіма» 17.45 «Давай одружимося!» 19.00 «Час» 19.30 «Нехай говорять» 20.35 Т/с «Це було на кубані» 22.45 «Вечірній Ургант» 23.25 «Перша пара. Більше, ніж любов» 01.05 Х/ф «Троє в човні, не рахуючи собаки»

тет

06.30 «TOP SHOP» 07.30, 16.00 Т/с «Хто у домі господар» (I)

09.00 «До суду»

орт Україна

08.25 «Мультфільми» (I) 10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 13.30 Т/с «Дикий ангел» (I) 15.00 «Орел і Решка» 17.15 «Розсміши коміка» 18.10 «Звана вечеря» 19.10 «Орел і Решка» 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 Т/с «Доктор хаус» (II)

04.25 «Випадковий свідок»

01.20 «Нічне життя»

УТ-1

МЕГА

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 15.00, 05.35 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 09.20, 23.15 Погода 06.20 Мультфільм 06.30 Доброго ранку, Україно! 06.35, 07.35 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 07.50 Швидкий сніданок 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Підсумки тижня 09.40 Олімпійські ігри. Фрістайл. Скікрос (чол.) 10.35 Олімпійські ігри. Лижне двоборство 11.25 Олімпійські ігри. Фрістайл. Скікрос. Фінал (чол.) 13.15 Олімпійські ігри. Лижне двоборство 14.30 Уряд на зв’язку з громадянами 15.15 Діловий світ. Агросектор 15.30 Олімпійські ігри. Керлінг. Матч за «золото» (жін.) 17.00 Олімпійські ігри. Фігурне катання. Жінки, довільна програма 21.00 Підсумки дня 21.20 Діловий світ 21.25 Олімпійська студія. Підсумки дня 22.45 Фінансова перспектива 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00 Підсумки 23.20 На слуху 23.40 Від першої особи 00.00 Х/ф «Васька». 2 с. 01.20 ТелеАкадемія 02.20 Олімпійські ігри. Фрістайл. Скікрос (чол.) 03.05 Олімпійські ігри. Фрістайл. Скікрос. Фінал (чол.) 04.30 Олімпійські ігри. Лижне двоборство 05.50 Діловий світ. Агросектор

06.00 Д/ф «Загадкова смерть у Каннах. Сава Морозов» 06.30, 23.30 Загадки Всесвіту 07.30, 12.30 Тварини-генії 08.30, 13.30 Фатальний сценарій 09.30, 18.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30, 15.30 В пошуках пригод 14.30, 21.30 Сучасні дива 16.30 Секретні історії 17.30 В пошуках істини 19.30 Спіймати прибульця 20.30 Д/ф «Альта проти рейху» 22.30 Очима гризлі 00.30 Загадки планети 01.20 Скарб.UA

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 09.25 Х/ф «Куди зник Фоменко?» 10.50, 18.40 «Жарт за жартом» 12.00, 16.50 Т/с «Клон» 13.40, 19.50 Т/с «Дві долі» 15.30 Х/ф «Одного разу двадцять років по тому» 21.40 Х/ф «Небеса обітовані» 23.50 Х/ф «Співробітник НК» 01.40 Х/ф «Воєнно-польовий роман» 03.05 Х/ф «Я вільний, я нічий» 04.25 Х/ф «Бенкети Валтасара, або Ніч зі Сталіним»

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00, 16.30 Т/с «Солдати-15» (I) 09.00, 18.30 Новини 2+2 09.30 Х/ф «Олександ маленький» (I) 11.30 Х/ф «Хроніка пікіруючого бомбардувальника» (I) 13.00 «Галактичні розвідники» 14.00 «Паралельні світи» 15.00 «Тібет: хроніки вершини світу» 15.45 «Воїни світу» 19.00 Огляд Групового етапу Ліги Європи 19.55 Ліга Європи УЄФА. Дніпро Тоттенхем. Пряма трансляція 22.00 Х/ф «Максимальне прискорення» (II) 00.00 Про Лігу Європи + огляд ігро-

нтв-світ 04.00 «НТВ зранку» 06.10 Їхні вдачі 07.05 Т/с «Рубльовка.Live» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сьогодні 08.25 Дачна відповідь 09.30 «Медичні таємниці» 10.05 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів-9» 11.35 «До суду» 12.35, 01.55 Суд присяжних 13.35, 16.35 Огляд. Надзвичайна подія 14.30, 02.55 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 15.40 «Справа лікарів» 17.35 «Прокурорська перевірка» 18.45 «Говоримо і показуємо» 19.40 Т/с «Шаман» 21.45 «Сьогодні. Підсумки» 22.10 Т/с «Шахта» 00.05 Т/с «Нове життя детектива гурова»

тоніс

ртр - планета

06.00 Приколи на перерві 06.30, 08.20 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 07.20 М/с «Лалалупси» (I) 07.45 Мультик з Лунтіком 09.20 Єралаш 09.55 Країна У 12.20 Т/с «Ксена - принцесавоїн» (I) 14.05 Т/с «Дєтка» (I) 15.00 Панянка-селянка 16.00 Дайош молодьож! 17.00, 20.00 Т/с «Кухня» (I) 18.00 Розсміши коміка 19.00 Панянка-селянка 21.00 Т/с «Вісімдесяті» (II) 22.00 6 кадрів 23.00 Т/с «Світлофор» (II) 00.00 Одна за всіх 00.55 У ТЕТа пара 01.40 Т/с «Закрита школа» (II) 02.25 Т/с «Кремлівські курсанти» 03.55 З ночі до ранку

05.50 «Таке спортивне життя. Григорій Крісс» 06.20 «Відлуння дня» 06.30 «Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 08.30 «Служба новин «Соціальний пульс» 09.00 Друга світова: випадкова війна, 3 с. 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Як позбутися чоловікатирана 12.45 «Алло, адвокате!» 13.15 «Україна-Європа: маятник Фуко» 14.00, 22.50 Д/с «Навколо світу на повітряній кулі» 16.20, 00.00 Д/с «Акули Гордона» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний статус» 18.20 Вперед, на Олімп! 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Друга світова 21.25 «Відлуння дня»

06.00 «Ранок Росії» 10.05, 16.10, 00.40 Новини культури 10.20 «Операція «Едельвейс». Остання таємниця» 11.05 Д/с «Життя чудових ідей». «Таємниці блакитного екрану» 11.30 «Про найголовніше» 12.00, 15.00, 18.00, 20.20 Вісті 12.25, 15.10, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.40 «Особливий випадок» 13.25 Т/с «Господиня моєї долі» 14.10 «Жіноче щастя» 15.25, 03.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.20 Д/с «Відбитий у часі». «Російська Олімпіада 1913 року» 16.55 «Aсademia». «Космологія. Нові обрії» 18.40 Т/с «Ліквідація» 19.30 «Прямий ефір» 20.35, 04.25 Т/с «Сильніше долі» 22.15 Т/с «Таємниці слідства»

вого дня

TV1000 Kino

08.00, 16.50 «Погода»

01.15 Ліга Європи УЄФА. Дніпро Тоттенхем 02.55 Х/ф «Страчені світанки» (I)

К2 05.25 Світ зірок 06.10 Іноземна кухня 06.30 Телеторгівля 07.40, 13.20, 20.35 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30, 17.00 Жіноча форма 15.15, 18.50 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 19.40 Модний приговор 17.50, 21.40 Т/с «Любов як любов» (I) 22.40 Дивовижний дизайн 23.30 Незіркове дитинство 00.30 Глянець 01.20 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Сонька золота ручка» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Зірка епохи» 11.00 Х/ф «Порох» 13.00, 19.00 Т/с «Колір полум’я» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Мій кордон» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Перші штати Америки» 16.00, 18.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 18.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 02.00 Х/ф «Сіра миша» (от 18 лет)

05.00 «Свято Нептуна» комедія 06.10, 23.00 Х/ф «Біла сукня» 08.30 «Два в одному» трагікомедія 11.00 «Одруження» комедія 13.00 Х/ф «Хто я?» 15.00 Х/ф «Райські птахи» 17.00 «Чоловік з гарантією» комедія 19.00 Х/ф «Розіграш» 21.00 «Грецькі канікули» пригоди 01.00 Х/ф «Волошки для Василини» 03.00 Х/ф «Будь зі мною» (от 18 лет)

Футбол 07.00, 13.15 Новини 07.15, 11.15, 15.30 Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Арсенал» - «Баварія». 1-й матч 09.15, 13.30 Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. «Мілан» - «Атлетико». 1-й матч 17.30 Огляд матчів Ліги чемпіонів 18.00 Ліга Європи. 1/16 фіналу. «Анжи» - «Генк». 1-й матч. Пряма трансляція 21.25 «Світ англійської прем’єр-ліги» 21.55 Ліга Європи. 1/16 фіналу. «Бетіс» - «Рубін». 1-й матч. Пряма трансляція 00.30 Ліга Європи. 1/16 фіналу. «Порту» - «Айнтрахт» (Фр.) 02.20 «Тисяча та один гол» 03.20 Ліга Європи.1/16 фіналу. «Суонсі» - «Наполі» 05.10 Ліга Європи. 1/16 фіналу. «Анжи» - «Генк». 1-й матч

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 08.45, 12.00, 13.05 «Бабусяантикризис» 06.40, 08.30, 10.50 «Заміський будинок» 06.50, 19.05 «Популярное в ютубе» 07.40, 12.30, 19.15, 05.10 «Здоровье»

08.35, 12.25 «Сад, город» 08.50, 19.35 Х/ф «Короли и капуста» 10.10, 16.20 «Магія природи» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50 «Ексклюзив для родини» 13.15 М/ф «Муха-Цокотуха» 15.55 М/ф «Пес в сапогах» 16.55 «Моя история» 17.20 Х/ф «Гений, два земляка и птенец» 18.30 «Архіви історії» 21.00 «На сон грядущим» 21.10 Х/ф «Партия в шахматы» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити» 04.35 «Акваскоп» 04.55 «Кінопроектор»

ТРК «Київ» 06.00, 09.25, 11.15, 17.30 «Мультляндія» 07.10, 17.10 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25, 01.50, 03.45 «Столичні телевізійні новини» 08.25, 19.25, 04.10 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 20.00 Т/с «Шляхи індії» 16.10 «У центрі уваги» 18.00, 22.00, 00.50 «Клуб гумору» 19.20, 23.20 «Міська варта» 21.25, 04.35 «Прогулянки містом» 02.15 «Служба порятунку»


програма телепередач

п’ятниця Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.25, 09.20 Т/с «Повернення

06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 на «1+1». Зворушлива мелодрама «Асі» (I) 10.50 «Вір мені» 11.50 «Вір мені» 12.50, 13.45 Х/ф «Громови» (I) 14.40 «Красуня за 12 годин - 2» 15.40 Л «Свати - 3» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Зворушлива мелодрама «Асі» (I) 20.15 «Сказочная Русь» 20.50 «Вечірній Київ - 2013» 23.00 «Супергерої « 00.05 Підпільна імперія» Представляє: культова драма Стефана Рузовіцкі «Фальшивомонетники» 01.45 «Білий слон» (III) 03.10 Х/ф «Кохання іншою мовою» (II) 04.45 «ТСН. Особливе» 05.10 «Супергерої « 05.55 «Телемагазин»

мухтара-2» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 11.15, 12.25, 02.15 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.25 «Судові справи» 15.05 «Сімейний суд» 16.00 «Зрозуміти. Пробачити» 17.05 «Давай одружимося!» 18.05 «Стосується кожного» 19.05 Т/с «Поки станиця спить» 20.00, 01.40 «Подробиці» 20.35, 04.55 Т/с «Один на всіх» 00.15 Х/ф «В останній момент» (II)

стб

трк Україна

05.55 «Чужі помилки. Картина кров’ю» 06.40, 18.20 «Неймовірна правда

06.00 Т/с «Дорожній патруль 3» (I) 07.15 Ранок з Україною 09.10, 13.50, 17.20, 22.30 Т/с «Слід» (I)

18.00 «Вікна-Новини» 20.05, 22.25 Х/ф «Любов не ділиться на два» (I) 22.00 «Вікна-Новини» 00.15 Х/ф «Лекції для домогосподарок» (I) 02.20 Х/ф «Альошчине кохання» (I)

15.00 Від творців «Сліду»! Т/С 16.00 Критична точка

06.10, 13.10 М/с «Черепашки-

05.20 Факти 05.50 Світанок

ніндзя» 06.35, 13.30 М/с «Губка Боб»

06.50 «Опери».

07.00, 07.35 Підйом

08.45 Факти. Ранок

07.30, 19.55, 01.02 Погода

09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм

08.00 Т/с «Метод лаврової» 08.55, 17.10 Т/с «Не родись врод-

10.10 «Прокурорська перевірка». 12.45 Факти. День

лива» 09.45, 18.00, 20.00 Т/с «Вороніни»

13.00 «Прокурорська перевірка».

15.25 Т/с «Друзі»

13.25 «Зниклі». Міні-серіал. Фінал

16.10 Т/с «Татусеві дочки»

14.20, 20.05 Х/ф «Чужий район-2»

19.00, 01.20 Репортер

16.50 «Опери».

19.20 Абзац!

18.45 Факти. Вечір

22.40 Уральські пельмені

19.20 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм

23.35 Х/ф «Тупий і ще тупіше тупого: Коли Гаррі зустрів Ллойда»

22.35 «Убивці на заміну». (II)

01.30 Х/ф «Тупий і ще тупіше» (II)

00.05 «Дім сонця, що сходить». (II)

03.20, 04.20 Зона ночі

01.35 Т/с «Неймовірна історія»

03.20, 04.25 Богдан Хмельницький

03.05 Т/с «Уся правда»

05.20 Зона ночі Культура

03.45 Провокатор

05.25 Бистроплинний сон

04.30 Про-Ziкаве. ua

к1 робота»

09.00 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 3» 11.00 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів - 10»

07.30, 16.00 Т/с «Хто у домі господар» (I) 08.25 «Мультфільми» (I) 10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 13.30 Т/с «Дикий ангел» (I) 15.00 «Орел і Решка»

16.45, 19.00 «Свідок»

17.15 «Розсміши коміка»

19.30 Х/ф «Вітер північний» (I)

18.10 «Звана вечеря»

22.00 Події дня

21.20 Х/ф «Співучасник» (II)

19.10 «Орел і Решка»

23.20 ! Історія криміналістики

23.45 Х/ф «Підрозділ «Дельта» (II)

20.10 «КВК - 2013»

01.55 Т/с «Слідство веде да

22.20 «Прожекторперісхілтон»

18.00 Т/с «Сашка» (I) 19.20 «Говорить Україна»

00.20 Т/с «Дев’ятий відділ» (II) 03.30 Події дня

вінчі» (I)

04.00 «Говорить Україна»

23.50 «Розсміши коміка»

03.45 Нічний ефір

05.25 Срібний апельсин

03.25 «Речовий доказ»

00.45 «Нічне життя»

УТ-1

04.05 Олімпійські ігри. Біатлон. Естафета (жін.) 05.50 Діловий світ. Агросектор

К2

Футбол

05.25 Світ зірок 06.10 Іноземна кухня 06.30 Телеторгівля 07.40, 13.20, 20.35 Мультфільми (I) 10.10 Школа доктора Комаровського 11.30, 17.00 Жіноча форма 15.15, 18.50 Таємниці шеф-кухаря 16.00, 19.40 Модний приговор 17.50, 21.40 Т/с «Любов як любов» (I) 22.40 Дивовижний дизайн 23.30 Незіркове дитинство 00.30 Глянець 01.20 Колір Ночі

07.00, 12.45, 18.00 Новини

RTVI

15.40 Ліга Європи. 1/16 фіналу.

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 14.15, 05.40 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 23.15 Погода 06.20 Мультфільм 06.30 Доброго ранку, Україно! 06.35, 07.35 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.20 Тема дня 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.40 Країна on line 07.45 Гість студії 07.50 Швидкий сніданок 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Підсумки тижня 09.30 Світло 09.55 Книга.ua 10.35 Олімпійські ігри. Фрістайл. Скікрос (жін.) 11.25 Олімпійські ігри. Фрістайл. Скікрос. Фінал (жін.) 13.25 Віра. Надія. Любов 14.25 Діловий світ. Агросектор 14.40 Олімпійські ігри. Гірськолижний спорт. Слалом (жін.) 16.20 Олімпійські ігри. Біатлон. Естафета (жін.) 18.15 Олімпійські ігри. Гірськолижний спорт. Слалом (жін.) 19.35 Олімпійські ігри. Шорт-трек (чол., жін.) 21.00 Підсумки дня 21.20 Діловий світ 21.25 Олімпійська студія. Підсумки дня 22.45 Фінансова перспектива 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі 23.00 Підсумки 23.20 На слуху 23.40 Від першої особи 00.00 Х/ф «Васька». 3 с. 01.20 Хіт-парад «Національна двадцятка» 02.30 Д/ф «Долина в’язниць: тюремна індустрія» 03.25 Олімпійські ігри. Фрістайл. Скікрос (жін.)

МЕГА 06.00 Д/ф «Альта проти рейху» 06.30, 23.30 Загадки Всесвіту 07.30, 12.30 Тварини-генії 08.30, 13.30 Фатальний сценарій 09.30, 18.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30, 15.30 В пошуках пригод 14.30, 21.30 Сучасні дива 16.30 Секретні історії 17.30 В пошуках істини 19.30 Листи з космосу 20.30 Д/ф «Визволителі» 22.30 Неймовірна Аляска 00.30 Покер 01.20 Містична Україна

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 09.20 Х/ф «Одного разу двадцять років по тому» 10.40, 18.55 «Жарт за жартом» 11.50, 17.10 Т/с «Клон» 13.35, 20.05 Т/с «Дві долі» 15.25 Х/ф «Зіронька моя ненаглядна» 21.50 Х/ф «Знайти і знешкодити» 23.20 Х/ф «Слід в океані» 00.45 Х/ф «Артистка з Грібова» 03.00 Х/ф «Син полку» 04.15 Кіноляпи

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00, 16.30 Т/с «Солдати-15» (I) 09.00, 18.30 Новини 2+2 09.30 Х/ф «День командира дивізії» (I) 11.20 Х/ф «Йшов четвертий рік війни» (I) 13.05 «Нове Шалене відео по-українські» 14.55 «Облом UA. Новий сезон» 19.00 Т/с «Чоловічий сезон. Оксамитова революція» (I) 23.40 Х/ф «Таємні агенти» (II) 01.45 Х/ф «Затемнення» (III) 03.00 Х/ф «Лісова пісня» (I)

06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.00 Т/с «Сонька золота ручка» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Зірка епохи» 11.00 Х/ф «Сіра миша» (от 18 лет) 13.00, 19.00 Т/с «Колір полум’я» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Мій кордон» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Перші штати Америки» 16.00, 18.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 18.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 02.00 Х/ф «Поживемо - побачимо»

TV1000 Kino 05.00 «Одруження» комедія 06.45 «Повернення мушкетерів, або Скарби кардинала Мазаріні» пригоди 09.20, 03.00 Х/ф «Горобець» 11.00 «Пірати ХХ століття» пригоди 13.00 Х/ф «Варенька» 15.00 «Гоголь. Найближчий» біопік 17.00 «На зраді» комедія 19.00 «Про що говорять чоловіки» комедія 21.00 «Про що ще говорять чоловіки» комедія 23.00 Х/ф «Ікона сезону» (от 18 лет) 01.00 «Снігова королева» казка

04.00, 07.00, 10.00, 14.00 Новини 04.05 «Олімпійський ранок на Першому» 07.15 «Смак» 07.55 «Доброго здоров’ячка!» 08.40 «Жити здорово!» 09.45, 13.40 «Істина десь поруч» 10.15 «Контрольна закупівля» 10.45 «Модний вирок» 11.50, 16.25 «Зрозуміти. Пробачити» 12.25 «Слід» 13.00 «Час обідати!» 14.15 «Вони та ми» 15.05 «У наш час» 16.00 Вечірні новини 16.55 «Чекай на мене» 17.50 «Давай одружимося!» 19.00 «Час» 19.30 «Нехай говорять» 20.40 Х/ф «У Бога свої плани» 22.40 «Вечірній Ургант» 23.15 Х/ф «Жовтий карлик» 01.10 Х/ф «Дивна жінка»

тет

06.30 «TOP SHOP»

08.30 Ранковий «Свідок»

«Оса»

орт Україна

05.15 Служба розшуку дітей

05.20, 15.00, 17.00 Т/с «Брудна

10.00, 21.00 Т/с «Горюнов» (I) 11.50 Т/с «Катя. Продовження» (I)

ictv

06.05, 06.55 Kids Time

нтн

07.00, 09.00, 17.00, 19.00 Події

про зірок» 08.10 Х/ф «Диши зі мною» (I)

новий канал

1+1

21 лютого

07.10, 19.05 Ліга Європи. 1/16 фіналу. «Бетіс» - «Рубін». 1-й матч 09.05 Ліга Європи.1/16 фіналу. «Дніпро» - «Тоттенгем» 10.55 Ліга Європи.1/16 фіналу. «Динамо» (Київ) - «Валенсія» 12.55 Огляд матчів Ліги Європи 13.50 Ліга Європи. 1/16 фіналу. «Чорноморець» - «Ліон» «Анжи» - «Генк». 1-й матч 17.30 Чемпіонат Італії. Preview 18.10 Чемпіонат Іспанії. Preview

06.00 Приколи на перерві 06.30, 08.20 М/с «Черепашки мутанти ніндзя» (I) 07.20 М/с «Лалалупси» (I) 07.45 Мультик з Лунтіком 09.20 Єралаш 09.55 Віталька 12.05 Т/с «Ксена - принцесавоїн» (I) 13.50 Т/с «Дєтка» (I) 14.45 Панянка-селянка 15.45 Ікона стилю 17.00 Пів царства за кохання 18.00 Розсміши коміка 19.00 Панянка-селянка 20.00 Х/ф «Викрутаси» (I) 22.00 6 кадрів 23.00 Т/с «Світлофор» (II) 00.00 Между нами 00.55 У ТЕТа пара 01.40 Т/с «Закрита школа» (II) 02.25 Т/с «Кремлівські курсанти» 03.55 З ночі до ранку 08.50 Х/ф «Короли и капуста» 10.10 «Магія природи» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50 «Ексклюзив для родини» 13.15 М/ф «Как Маша поссорилась с подушкой» 15.55 М/ф «Каникулы Бонифация» 16.25, 01.50 «Кіноклуб «Покров «Пятое Евангелие» 17.10 Х/ф «Партия в шахматы» 19.00 Т/с «Все они смеялись» 21.00 «На сон грядущим» 21.10 Х/ф «Цыганка Аза» 00.50 «Телечат» 02.30 «Винна карта»

18.35 Чемпіонат Німеччини. Preview

02.50 «Крізь призму часу»

20.55 Чемпіонат Англії. Preview

03.20 «Під знаком Нобеля»

21.25 Чемпіонат Німеччини. «Шаль-

03.50 «Маю честь запросити»

ке» - «Майнц». Пряма трансляція

04.35 «Акваскоп»

23.30 Ліга Європи.1/16 фіналу.

05.00 «Школа виживання»

«Вікторія» - «Шахтар» 01.25, 05.05 Чемпіонат Іспанії.

ТРК «Київ»

«Вальядолід» - «Леванті»

06.00, 09.25, 11.15, 17.30 «Мульт-

03.15 Чемпіонат Німеччини. «Шаль-

ляндія»

ке» - «Майнц»

07.10, 17.10 «Київ музика»

Київська Русь

08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25, 01.50, 03.45

06.00, 07.00, 08.05, 05.30 «Повер-

«Столичні телевізійні новини»

нення кота Сметанкіна»

08.25, 19.25, 04.10 «Столиця»

06.25 «День ангела»

10.15 «Повнота радості життя»

06.30, 08.45, 12.00, 13.05 «Бабуся-

13.20, 23.25, 05.00 «Громадська при-

антикризис»

ймальня»

06.40, 08.30, 10.50 «Заміський буди-

15.10, 20.00 Т/с «Шляхи індії»

нок»

16.10 «У центрі уваги»

06.50 «Популярное в ютубе»

18.00, 22.00, 00.50 «Клуб гумору»

07.40, 12.30 «Здоровье»

19.20, 23.20 «Міська варта»

08.00 «Погода»

21.25, 04.35 «Гаряча лінія «102»

08.35 «Сад, город»

02.15 «Прогулянки містом»

13

нтв-світ 04.00 «НТВ зранку» 06.10 «Жіночий погляд» 07.05 Т/с «Рубльовка.Live» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сьогодні 08.25 «Очна ставка» 09.30 Рятувальники 10.05 Т/с «Вулиці розбитих ліхтарів-9» 11.35 «До суду» 12.35 Суд присяжних 13.35, 16.35 Огляд. Надзвичайна подія 14.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 15.40 «Справа лікарів» 17.35 «Прокурорська перевірка» 18.50 «Говоримо і показуємо» 19.45 Т/с «Кримінальне відео-2» 23.40 Д/ф «Зірка за «Стингер» 00.40 «Школа лихослів’я» 01.25 Т/с «Гончі-2»

тоніс 05.50 «Таке спортивне життя. Ірина Мерлені» 06.20 «Відлуння дня» 06.55 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 08.30 «Соціальний пульс» 09.00 Друга світова: випадкова війна, 4 с. 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Ніна Усатова 13.30 «Цивілізація Incognita» 14.00 Д/с «Навколо світу на повітряній кулі» 15.15 «Соціальна економіка» 16.20, 00.00 Д/с «Акули Гордона» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 «Алло, адвокате!» 18.20 Вперед, на Олімп! 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Друга світова 21.25 «Відлуння дня» 21.35 «Соціальна економіка» 21.45 Микита Міхалков. Незакінчена п’єса 22.45 «Економічний пульс»

ртр - планета 06.00 «Ранок Росії» 10.05, 16.10 Новини культури 10.20 «Вдови-зірки» 11.05 Д/с «Життя чудових ідей». «Війна струмів» 11.30 «Про найголовніше» 12.00, 15.00, 18.00 Вісті 12.25, 15.10, 17.40 Місцевий час. Вісті-Москва 12.40 «Особливий випадок» 13.25 Т/с «Господиня моєї долі» 14.10 «Сміятися дозволяється» 15.25, 03.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.20, 03.10 «Генії та лиходії». Франц Кафка 16.55 «Aсademia». «Лазерний термоядерний синтез» 18.20 Т/с «Ліквідація» 19.10 «Прямий ефір» 20.05 Х/ф «Життя після життя» 21.45 Х/ф «Красуня» 23.20 «Недільний вечір». Олімпійський випуск» 01.00 Х/ф «Пізнє кохання» 04.25 Х/ф «Люба моя донечка»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.50 Х/ф 10.15 Д/ф 11.05 Телешанс 11.10 Х/ф 13.05 Д/с 13.45 Х/ф 15.15 М/ф для дітей 16.40 Телешанс 16.45 Х/ф 18.30 Д/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Пульс влади 21.00 Телешанс 21.05 Денс-рулетка: Red-шоу 21.50 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.10 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 07.20 «Тема дня» 07.50 «Ранок на «Лтаві». Продовження 09.35 «Полтавщино, співай!» 09.45 Невідома Україна. Нариси нашої історії». Ф.30 «В унії та без неї» 10.00 Т/с «Серцю не накажеш» 10.45 «Зупинись і здивуйся» 10.56 «До речі...» 11.00 «Чудесний канал» 11.30 «В гостях у Гоголя». Вистава Полтавського українського академічного музично - драматичного театру ім. М. Гоголя «Шинель» 14.00 Мультфільм 14.30 «Дитячий калейдоскоп» 15.00 «Захисник Вітчизни - рятувальник» 15.30 «Доля писати» 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщино, співай!» 16.45 «Разом» 17.10 «Тема дня» 17.30 «Зустріч для вас». О.Єрмак 18.00 «Право і обов’язок» 18.26 «Урок... для батьків» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Культурний простір» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Виконавча влада: щоденні будні» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Уроки історії» 23.30 «Культура - 21» 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 Д/ф «Нічна мозаїка» 01.20 Муз/ф «І струни Лисенка живії» 02.30 «Нічна мозаїка». (ЗА) 04.00 Твори Й. Брамса у виконанні симфонічного оркестру Полтавського обласного музично - драматичного театру ім. М. Гоголя 05.20 «В гостях у Гоголя». Вистава Полтавського українського академічного музично - драматичного театру ім. М. Гоголя «Шинель» 06.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 04.00 Трофеї. 04.35 Прикладна іхтіологія. 05.05 Рибалка-експерт. 05.35 У світі риболовлі. 06.00 Планета мисливця. 06.30 Слідопит. 07.00 Ловля коропа з Яном Расселом. 07.25 Тропа рибалки. 07.55 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 08.20 Великі рушниці. 08.50 Мисливські собаки. 09.20 Майстерклас. 09.35 Риболовля - це просто. 10.00 Поради професіоналів. 10.15 Кухня з Сержем Марковичем. 10.30 Підводне полювання. 11.00 Поради професіоналів. 11.15 Щоденник рибальських пригод. 12.00 Збройові будинки Європи. 12.30 Мисливські традиції та етика. 12.45 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 13.15 Кльове місце. 13.45 Ласкаво просимо в джунглі. 14.30 Сезон полювання. 15.00 Особливості полювання на Русі. 15.30 Мисливські традиції та етика. 15.45 У світі риболовлі. 16.10 Захоплені риболовлею. 17.00 Поради професіоналів. 17.15 Кухня з Сержем Марковичем. 17.30 Полювання без зброї. 18.00 Полювання з луком. 18.30 Плaнета рибалки. 19.00 Рибальські подорожі. 19.55 Мисливські собаки. 20.25 Слідопит. 20.55 Рибальське шоу з Меттом Вотсоном. 21.20 Тропа рибалки. 21.50 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 22.20 Морське підводне полювання. 22.50 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 23.15 Я та мій собака. 23.45 На мисливській стежці. 00.15 Великі рушниці. 00.45 Майстер-клас. 01.00 Ловля коропа з Яном Расселом.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Новини культури 08.20 Х/ф «Поневіряння Поліни» 10.10 Д/ф «Фортеця Бахрейн. Перлина Перської затоки» 10.25 Д/ф «Радіохвиля» 11.20 «Правила життя» 11.50 Листи з провінції. Смоленськ 12.20 Д/ф «Закоханий у кіно. Георгій Натансон» 13.00 Новини культури 13.10 Х/ф «Шумний день» 14.50 «Квиток у Великий» 15.30 Д/ф «Відкриття Абелєва» 16.05 Святослав Ріхтер і Давід Ойстрах 17.00 Новини культури 17.15 «Сміхоностальгія» 17.45 «Мосфільм» 90 кроків» 18.00 Х/ф «Крейцерова соната» 20.30 Д/ф «Польоти наяву» 21.20 Новини культури 21.40 Х/ф «Долина прощань» 23.50 М/ф «Конфлікт» 23.55 «Залізна маска Будинку Романових» 00.40 Д/ф «Долина ріки Орхон. Камені, міста, ступи»


14

програма телепередач субота Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 22 лютого

інтер

новий канал

1+1

ictv

орт Україна

нтв-світ

05.40 Т/с «Один на всіх»

06.15, 19.30 «ТСН»

06.25 М/с «Назад у майбутнє»

05.00 Факти

04.00, 08.00, 10.00 Новини

05.15 «Жіночий погляд»

08.00 «Школа доктора

07.00 Квартирна лотерея «Хто там?»

08.10 М/с «Том і Джеррі»

05.25 Світанок

04.10 «Генії та лиходії»

06.00, 08.00, 11.00 Сьогодні

06.50 Х/ф «Чужий район-2»

04.35 Х/ф «Балада про солдата»

06.20 Огляд

08.05 Дісней! «Король Лев. Тімон і

Комаровського»

Пумба» (I)

08.45 Х/ф «Марія, Мірабелла»

08.30 Дісней! «Король Лев. Тімон і

10.00 Д/ф «Крилатов. Саудтрек

Пумба» (I)

епохи»

08.50 Мультфільм «Енгрі бердс» (I)

11.00, 02.35 Т/с «Повернення мухтара-2» 12.55 Концерт «23 лютого у Великому місті» 14.35 Т/с «Не зрікаються, кохаючи» 18.10, 20.35 Т/с «Господарка великого міста»

10.30 Дача

18.00 Х/ф «Завжди говори «ТАК»

11.00 «Ми з мабутнього». Міні-

06.55 «Розумниці й розумники» 07.45 «Слово пастиря»

23.55 Вже котрий день

15.30, 19.50 Х/ф «Чужі крила»

16.30 «Вечірній квартал»

01.00 Х/ф «Факультет» (II)

18.45 Факти. Вечір

10.15 «Ідеальний ремонт»

18.30 «Розсміши коміка - 4»

02.50, 03.50 Зона ночі

19.00 Надзвичайні новини. Підсумки

11.10, 16.15 Х/ф «Місце зустрічі

12.10 Т/с «Адвокат»

20.00 «Вечірній квартал»

02.55 Подорож у втрачене минуле

змінити не можна»

16.10 «Наші» з Левом

01.10 Х/ф «Доміно» (II) 03.05 Х/ф «Кохання іншою мовою»

04.10 Д/с «Слідство вели... з

04.40 Х/ф «Фальшивомонетники» 05.55 «Телемагазин»

трк Україна 07.00, 19.00, 02.50 Події

серіал

з Костянтином Стогнієм

03.25 Богдан Хмельницький

21.35 «Каратель». (II)

03.55 Скіфи

23.40 Оскар-1994: «Кримінальне

04.05 Червона Земля (Terra

читво». (II)

Vermelha)

08.15 «Смак»

08.55 «Кулінарний двобій»

08.55 «Любов Успенська. «Я знаю

09.55 Квартирне питання

таємницю самітності»

19.00 «Час» 19.15 «Нехай говорять» 20.20 Х/ф «Той самий Мюнхгаузен»

02.10 «Знайти коротуна». (II)

23.10 Х/ф «Шалена баба»

04.35, 05.35 Зона ночі Культура

03.50 Т/с «Уся правда»

00.45 Х/ф «Лев Гурич Синичкін»

04.40 Іван Франко

05.10 Про-Ziкаве. ua

02.00 Х/ф «Голубий портрет»

нтн

к1

тет

05.05 «Випадковий свідок»

06.30 «TOP SHOP»

06.10 Х/ф «Добровольці» (I)

07.30 «Мультфільми» (I)

07.40 Т/с «Детективи т.Устинової.

09.00 М/с «Казки Ганса Крістіана

21.40 Х/ф «Сонцекруг» (I)

23.20, 05.25 Х/ф «Ми оголошуємо

17.00 Т/с «Таємниці слідства - 13»

21.40 Т/с «Надприродне» (II)

22.30 Т/с «Висяки» (II)

00.10 Х/ф «Король вечірок» (II)

02.05 Х/ф «Співучасник» (II)

01.45 Х/ф «Любовна халепа»

04.00 Х/ф «Підрозділ «Дельта» (II)

03.15 «Нічне життя»

УТ-1

Enter-фiльм

RTVI

- «Леванті»

06.00 Підсумки 06.10, 07.45, 08.50, 23.35 Погода 06.15 Фільм-концерт «О.Барикін. Друзів не забувають» 07.50 Сміх з доставкою додому 08.30 Панянка та кулінар 09.00 Армія 09.10 Православний вісник 09.45 Олімпійські ігри. Біатлон. Естафета (жін.) 11.25 Олімпійські ігри. Лижні гонки. Мас-старт (жін., 30 км) 13.30 Олімпійські ігри. Сноубординг. Паралельний слалом (чол., жін) 14.40 Олімпійські ігри. Гірськолижний спорт. Слалом (чол.) 16.20 Олімпійські ігри. Біатлон. Естафета (чол.) 18.20 Олімпійські ігри. Фігурне катання. Гала-вистава 21.00 Підсумки дня 21.25 Олімпійська студія. Підсумки дня 22.50 Мегалот 22.55 Суперлото, Трійка, Кено 23.00 Завтра. PRO 23.40 Фільм-концерт «О.Барикін. Друзів не забувають» 01.20 Олімпійські ігри. Бобслей. Четвірки 02.20 «Нащадки» з Н.Рибчинською та К.Гнатенком 03.20 Олімпійські ігри. Біатлон. Естафета (чол.) 04.55 Олімпійські ігри. Сноубординг 05.50 Служба розшуку дітей

05.45 Радянські мультфільми

06.00 Х/ф «Сто перший» (6-12 лет) 07.15, 09.00 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 «Вечірні новини з Америки» 10.00, 01.30 Х/ф «Балтійське небо» 11.30 «Живе слово» 12.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 13.00, 00.30 «Арт-навігатор» 13.30, 19.30 «Російський акцент» з В.Ленским «Місто майстрів» 14.00 Телешоу «Здивуй мене» 15.30 Х/ф «Божа тварина» 17.00 «Луна тижня» 17.30 «Американський лікнеп» «Американські письменники» 18.00 Д/ф «Людина. Право на вічне життя» «Подих» 19.00 «Наразі у світі» 20.00 «Ізраїль за тиждень» 21.00, 03.00 Х/ф «Десант» 23.00 «Російський акцент» «Кінське щастя» 23.30, 05.00 Д/ф «Людина. Право на вічне життя» «Серце» 01.00 «Міські легенди»

13.15 «Журнал Ліги чемпіонів»

09.00 «Все буде смачно!»

11.10 Т/с «Дорожній патруль 3» (I)

«Мій особистий ворог» (I) 11.30 «Речовий доказ». Загадка Страдіварі

09.50 «ВусоЛапоХвіст» 13.00 Т/с «Дорожній патруль 4» (I) 14.00 Т/с «Друге повстання спар-

два» (I)

така» (I)

00.45 Х/ф «На прізвисько «Звір» (I) 02.15 Нічний ефір

03.10 Т/с «Дев’ятий відділ» (II)

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 Т/с 09.00 Пульс влади 09.20 Х/ф 10.50 Д/с 11.15 Денс-рулетка: Red-шоу 11.55 Телешанс 12.05 Х/ф 13.40 Д/с 14.30 М/ф для дітей 15.55 Вітаємо Вас! 16.15 Телешанс 16.40 Т/с 18.05 Х/ф 19.35 Телешанс 19.45 День за днем 20.30 Телешанс 20.35 Спати пора 20.45 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.20 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.02 Молитва за Україну 07.04 ПТН 07.35 Новини. Кременчук 07.50 «Ранок на «Лтаві». Дайджест 08.45 «Діти» 09.00 «Зустріч для вас». О. Єрмак 09.26 «В гостях у Гоголя». Вистава українського музично-драматичного театру «Еней» та Української хорової капели м. Москви «Маруся Чурай» 10.40 «Зупинись і здивуйся» 10.50 Мультфільм 11.00 Дитяча година зі студією «Разом» 12.00 «Літературні читання» 12.20 Конкурс - казка «Різдвяний янгол» 13.45 «Обереги» 14.00 «Культура - 21». Німецька хвиля 14.30 «Україна. Полтавщина. Світ: вікно в Америку» 15.00 «Культурний простір» 16.00 ПТН 16.30 «Полтавщино, співай!» 16.45 Мультфільм 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 ПТН 19.30 «Телетижневик» 20.00 «Уроки історії» 20.30 «Вектори духовності» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Концерт Полтавської обласної філармонії 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 Ювілейний концерт Українського народного хору «Калина» 01.50 «Нічна мозаїка«. (ЗА) 03.20 Концерт «Весна прийшла». Н. Бучинської 05.20 «Нічна мозаїка». (ЗА) 06.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 04.00 Прикладна іхтіологія. 04.30 Полювання з Леонідом Костюковим. 05.00 Влучний постріл. 05.25 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 05.50 Кльове місце. 06.20 Тропа рибалки. 06.50 Зброя для полювання. 07.20 Полювання з Баком Макнілі. 07.40 Мисливські собаки. 08.10 Гіганти річкових глибин. 09.00 В Індійському океані.... 09.30 Сезон полювання. 10.00 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 10.30 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 11.00 Лов коропа з Яном Расселом. 11.25 Сезон полювання. 11.55 Влучний постріл. 12.20 Збройовий клуб. 12.50 Рибальські подорожі Норвегією. 13.15 Світові риболовлі. 13.45 Особливості полювання на Русі. 14.15 Захоплені риболовлею. 15.05 Поради професіоналів. 15.20 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 15.45 Прикладна іхтіологія. 16.15 Збройові будинки Європи. 16.45 Мисливські традиції та етика. 17.00 Полювання з луком. 17.30 Рибальський гід. 18.00 Гіганти річкових глибин. 18.50 Від нашого шефа. 19.05 Влучний постріл. 19.30 На мисливській стежці. 20.00 В Індійському океані.... 20.30 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 21.00 Мисливські традиції та етика. 21.15 Стрілецький спорт. 21.30 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 22.00 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 22.30 Сезон полювання. 23.00 Влучний постріл. 23.25 Довговухе надбання Росії. Російський мисливський спанієль. 23.50 З Чиллі на коропа. 00.20 Слідопит. 00.50 Гіганти річкових глибин. 01.40 Великі рушниці. 02.10 Риболовля - це просто. 02.35 Морське підводне полювання. (16-18 лет)

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 Біблійний сюжет 08.35 Х/ф «Шумний день» 10.10 Д/ф «Пароль - Валентина Сперантова» 10.50 Велика родина. Мікаелу Таривердієву присвячується... 11.45 Пряниковий будиночок «Коли б ви знали, з якого сміття...» 12.10 М/ф «Чарівна крамничка», «Вовк і теля» 12.50 Фільм-фантазія «Карнавал тварин» 13.25 Пишайся, град Петров! Петергоф. Котедж 13.50 Д/ф «Пісня баака» 14.45 «Романтика романсу» 15.40 Д/ф «Микола Єременко-мол.» 16.20 Х/ф «Ескадрон гусарів летючих» 19.00 Діана Арбеніна і «Нічні снайпери» Ювілейний концерт «20 років на сцені» 20.30 «Біла студія» 21.10 Х/ф «Бунтівник без причини» 23.05 «Від Баха до Beatles» 23.55 Легенди світового кіно. Наталі Вуд 00.25 «Звичайний концерт» 00.50 Д/ф «Вольтер»

11.30 Х/ф «Нові Робінзони» (I) 13.20 Т/с «Всі жінки - відьми» (I)

13.00 «Випадковий свідок»

15.00 «Орел і Решка. СРСР»

14.10 «Правда життя. Професія

16.50 «Орел і Решка. Шопінг»

продавець»

вам війну» (I)

10.10 М/ф «Дон Кіхот» (I)

12.00 «Головний свідок»

16.15 Х/ф «Джентльмени удачі» (I)

23.30 «Детектор брехні - 5»

Андерсена» (I)

МЕГА 06.00 В пошуках істини 08.00 Шалені розумники 09.50, 21.30 Таємниці вермахту 11.30 Гітлер: родинні секрети 12.30 Очима гризлі 13.30 Неймовірна Аляска 14.30 Невідома Індія 15.30 Дивовижна історія речей 17.30 Фантастичні історії 00.30 Загадки планети 02.10 Невідомі битви

17.45 Х/ф «Поїздка в Америку» (I)

09.00 Х/ф «Пригоди Буратіно» 11.25 «Жарт за жартом» 12.35 Х/ф «Червоне і чорне» 18.40 Т/с «Зимова Вишня» 02.00 Х/ф «Куди зник Фоменко?» 03.15 Х/ф «Співробітник НК» 04.55 Кіноляпи

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.10 «Нове Шалене відео по-українські» 07.30 Т/с «Солдати-15» (I) 09.30 Т/с «Кордон. Тайговий Роман» 18.00 Х/ф «Служу Вітчизні!» (II) 20.00 Х/ф «Біла стріла» (II) 22.00 «Королі рингу». Всесвітня серія боксу (WSB). Dolce & Gabbana Italia Thunder - Українські Отамани 00.40 Х/ф «Однієї крові» (III) 02.15 Х/ф «Постріл в труні» (I)

К2 05.25, 00.40 Світ зірок 06.10, 14.20, 19.40 Мультфільми (I) 09.55, 17.55 Дивовижний дизайн 11.20 Справа смаку 12.20, 16.00 Модний приговор 13.20, 17.00 Жіноча форма 15.10, 18.50 Таємниці шеф-кухаря 21.00 Х/ф «Квіти для Снігової Королеви» (I) 22.55 Кінобогині 23.40 F-Стиль 23.55 Д/с «Секрети долі» 01.30 Колір Ночі

TV1000 Kino 05.00 «Пірати ХХ століття» пригоди 07.00 Х/ф «Дружина генерала. Серія 1» 09.00 «Чоловік з гарантією» комедія 11.00 «Стріли Робін Гуда» пригоди 13.00 Х/ф «Біла сукня» 15.00 Х/ф «Розіграш» 17.00 Х/ф «Вогні кубла» 19.00 «Реальна казка» казка 21.00 Х/ф «Адміралъ» 23.10 «Легенда №17» біопік (6-12 лет) 01.30 Х/ф «Байкер» 03.10 «Ковчег» комедія

Футбол 07.00, 13.00 Новини 07.15 Чемпіонат Італії. Preview 07.45 Чемпіонат Іспанії. Preview 08.15 Чемпіонат Німеччини. Preview 08.45 Чемпіонат Англії. Preview 09.15 Чемпіонат Німеччини. «Шальке» - «Майнц» 11.05 Чемпіонат Іспанії. «Вальядолід»

17.55 Т/с «Іржа» 19.55 Т/с «Морські дияволи. Смерч долі» 01.45 Т/с «Гончі-3»

ртр - планета

08.30, 09.10, 10.05 «Ексклюзив для родини» 09.00 «Погода» 09.05 «Заміський будинок» 09.45, 16.45 М/ф «Ну, погоди!» 10.40 М/ф «Василиса Прекрасная» 11.30, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.30 «Бабуся-антикризис» 12.35 М/ф «Вовка в тридевятом царстве» 15.55, 03.05 «Кіноклуб «Покров»Последний бал» 17.55 Т/с «Все они смеялись» 19.30 Х/ф «Цыганка Аза» 21.00 «На сон грядущим» 21.10 Х/ф «Труффальдино из Бергамо» 00.50 «Телечат» 01.50 Х/ф «Старинный водевиль» 03.50 «Культурний простір» 04.15 «Маю честь запросити» 05.00 «Школа виживання»

20.00 «Вечірній квартал»

10.10 Один за сто годин

17.00 «Центральне телебачення»

06.00, 09.00 Вісті 06.10, 09.10 Місцевий час. ВістіМосква 06.20 Х/ф «Малахольна» 08.00 «Планета собак» 08.25 «Суботник» 09.20 «Геній російського модерну». Федір Шехтель 10.05 «Усміхайтеся, панове, усміхайтеся! Олег Янковський» 10.55 Х/ф «Залізні ігри» 12.10 «Пішки...» Москва єкатерининська 12.40, 05.15 «Чорні діри. Білі плями» 13.20 «Шукачі» 14.10, 03.40 «Суботній вечір» 15.45, 18.45 Х/ф «Гюльчатай» 18.00 Вісті в суботу 22.30 «Романтика романсу» 23.25 «Лінія життя». Вероніка Доліна 00.20 Х/ф «Доля Марії» 02.00 Х/ф «Дорога назад»

14.50 Х/ф «Три дні в Одесі» (I)

07.55 «Їмо вдома»

Новоженовим»

06.00 Х/ф «Янтарні крила» 07.35 «Будь в курсі!» 08.00 «Соціальний пульс» 08.25, 18.55 «Погода» 09.00 Друга світова 10.00 «Світські хроніки» 10.55 Х/ф «Зимова вишня» 13.25 За сім морів 14.00 Капітальний ремонт Землі 15.00 Збірний концерт 16.50 «Ронін. з Дмитром Видріним» 17.35 «Алло, адвокате!» 18.15 «Цивілізація Incognita» 18.20 Вперед, на Олімп! 18.30 «Соціальний пульс вихідних» 19.00 Слідами морських боїв 20.00 Таємниці Ісуса 21.00 QUEEN. Рок по-королівськи 22.15 Х/ф «Синок» (II) 00.15 «Вихідний, після опівночі» 01.15 Амурні мелодії (III) 01.30 Збірний концерт «З Новим роком!» 03.00 Х/ф «Сусідка» (II) 04.15 Ірина Шевчук

18.00 Х/ф «Мамочка моя» (I)

07.05 «Караоке на Майдані»

пам’ять

тоніс

19.20 Т/с «Перелітні птахи» (I)

07.10, 08.10 Т/с «Інтерни» (I)

11.25 Олександр Журбін. Мелодії на

16.00 Вечірні новини

06.00 М/ф «Як козаки....» (I) 07.30 Байдиківка 08.30 М/с «Смішарики. Пін-код» (I) 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с «Даша-дослідниця» (I) 10.05 М/с «Вперед, Дієґо, вперед!» (I) 10.35 М/ф «Друзі назавжди» (I) 11.55 М/ф «Пригоди Імператора» 13.20 Обережно, діти! 14.20 Панянка-селянка 16.00 Х/ф «Боги, мабуть, з’їхали з глузду» (I) 18.05 Х/ф «Викрутаси» (I) 20.00 Віталька 21.00 Розсміши коміка 23.00 Т/с «Секс і місто» (II) 00.55 Х/ф «Божевільний День подяки» (I) 02.20 Т/с «Реальна кров» (III) 03.55 З ночі до ранку

12.40 Х/ф «Любов не ділиться на

08.25 Російська начинка

14.10 «Вечірній Київ - 2013»

00.15 Х/ф «Зворотний квиток»

11.00 «Хата на тата»

07.25 «Готуємо з Олексієм Зиміним»

14.00 «Ми з майбутнього-2».

Бондарчука «9 рота» (II)

36-80» (I)

06.55 Головна дорога

22.00 Х/ф «Тупий і ще тупіше» (II)

22.25 Х/ф «Наречений за оголошен-

05.55 Х/ф «Випадок в квадраті

14.35 Т/с «Вороніни»

06.40 «Смішарики. Нові пригоди»

09.50 «Свати - 4»

Чадов у драмі Федора

стб

09.25 Зірка YouTube

20.00 Х/ф «Маска» (II)

20.00, 02.00 «Подробиці»

Леонідом Каневським»

11.55 Уральські пельмені

06.05 «Грай, гармонь улюблена!»

08.55 «Світське життя»

22.10 Артур Смольянінов і Олексій

ням» (II)

09.50 Файна Юкрайна

13.45 Огляд матчів Ліги Європи 14.40 Чемпіонат Англії. «Челсі» «Евертон». Пряма трансляція 16.40 «АПЛ. Клуби». «Астон Вілла» 16.55, 17.55 Чемпіонат Англії. «Арсенал» - «Сандерленд». Пряма трансляція. У перерві 17.45 Новини 19.00 Чемпіонат Англії. «Ман. Сіті» «Стоук Сіті» 20.55 Чемпіонат Іспанії. «Реал Сосьєдад» - «Барселона». Пряма трансляція 22.55 Чемпіонат Іспанії. «Альмерія» «Малага». Пряма трансляція 01.00 Чемпіонат Іспанії. «Реал» «Ельче» 02.50 Чемпіонат Англії. «Крістал Пелас» - «Ман. Юнайтед» 04.40 «Світ англійської прем’єр-ліги» 05.10 Чемпіонат Італії. « Болонья» «Рома»

Київська Русь 06.00, 06.40, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 08.05, 19.00, 22.40 «Популярное в ютубе»

ТРК «Київ» 06.00, 08.00, 12.10 «Мультляндія» 07.10 «Київ музика» 10.00, 02.35 «Якісне життя» 10.30, 04.30 «Зроблено у Києві» 11.00 «Нова адреса» 12.45 «Повнота радості життя» 13.45 «Час відповідей» 16.40 «Київські історії» 17.10 «Прогулянки містом» 17.45 «Клуб гумору» 19.35, 01.20 Х/ф «Ти - мені, я - тобі» (II) 21.00, 00.50 «СТН-тижневик» 21.30, 03.05 Х/ф «Алібі» (II) 23.00 Х/ф «Біжи, не озираючись» (II) 05.00 «Громадська приймальня»


програма телепередач

неділя Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.25 Т/с «Не зрікаються, кохаючи»

06.10 Чарівні перевтілення у казці «Принц і жебрак» (I) 07.40 Маріччин кінозал. Мультфільм 08.10 Дісней! «Король Лев. Тімон і Пумба» (I) 08.35 Дісней! «Король Лев. Тімон і Пумба» (I) 09.00 Лотерея «Лото-забава « 10.00 Мультфільм (I) 10.15 Юрій Нікулін і Євген Євстигнєєв у комедії «Дідирозбійники» (I) 12.10 «Чотири весілля - 3» 13.30 «Зіркова хроніка» 14.30 «Машині казки. Маша і ведмідь» 15.25 Х/ф «Русалка» (I) 19.30 «ТСН-Тиждень» 20.15 «Голос країни 4. Перезавантаження» 22.20 «Світське життя» 23.20 «Що? де? коли?» 00.25 Аргумент кіно представляє : фільм Кемерона Кроу «Скажи хоч щось» (II) 02.10 Х/ф «Доміно» (II) 04.10 Чарівні перевтілення у казці «Принц і жебрак» (I) 05.30 «Телемагазин»

08.35 «Школа доктора Комаровського. Невідкладна допомога» 09.15 Новини 10.00 «Орел і Решка. На краю світу» 11.00 Т/с «Повернення мухтара-2» 12.45 Т/с «Господарка великого міста» 16.40 Новини. Спецвипуск 17.00 Д/ф «Між землею і небом. Секрети Церемонії відкриття Олімпіади» 18.00 Церемонія закриття Зимових Олімпійських ігор у Сочі 21.00 «Подробиці тижня» 21.55 Х/ф «Перевірка на кохання» 23.35 Х/ф «Ми з майбутнього» 01.45 Х/ф «Солдати невдачі» 03.25 Х/ф «Зворотний квиток»

стб

трк Україна

06.15, 01.00 Х/ф «Офіцери» (I) 07.55 «Їмо вдома» 09.00 «Все буде смачно!»

ictv

04.00, 08.00, 10.00 Новини

05.25 «Ви будете сміятися!»

08.00 М/с «Том і Джеррі»

05.30 Світанок

04.10 «Генії та лиходії»

06.00, 08.00, 11.00 Сьогодні

06.05 «Флінстоуни».

04.35 Х/ф «Гарячий сніг»

06.20 Казки Баженова

07.30 Дача

06.15 «Армійський магазин»

06.50 Їхні вдачі

09.40 Файна Юкрайна 11.55 Х/ф «Пенелопа» 13.55 Х/ф «Затура: Космічна подорож» 16.00 Х/ф «Завжди говори «ТАК» 18.00 Х/ф «Маска» (II)

08.00 Мульт особистості 08.30 Так$і

00.00 Вже котрий день

11.35 Вам і не снилося!

01.00 Х/ф «Безжалісні люди» (II)

12.10 Т/с «Лісник»

13.20 Х/ф «Служили два товариша»

12.10 Т/с «Адвокат»

18.45 Факти тижня з Оксаною

15.15 «Олег Янковський. «Я, собі на

16.00 «Очна ставка»

02.40, 03.45 Зона ночі 02.45 Леопольд, або втеча від свободи 03.10 Асканія-Нова. Про що кличуть журавлі...

Соколовою серіал 22.50 «Ми з майбутнього-2».

03.50 Перетворення 04.10 Таїнства Києво-Печерської

00.30 «Каратель». (II)

02.40 «Вся правда про дієти»

к1

11.30 «Легенди карного розшуку». Останній законник

08.30 М/ф «Дон Кіхот» (I) 10.00 «Їмо вдома»

12.50 «Таємниці кримінального

12.00 Т/с «Дорожній патруль 4» (I)

12.20 «Орел і Решка. Шопінг»

світу» 13.15 Х/ф «Вітер північний» (I)

13.15 «Орел і Решка. СРСР»

19.00 Події тижня

15.00 Т/с «Державний захист - 2»

15.00 «КВК - 2013»

20.00 сезону! Пристрасті на

23.00 «Жорстокий спорт»

17.10 «Вечірній квартал»

00.00 Т/с «Ncis: полювання на

18.45 Х/ф «Трансформери - 2» (II)

23.30 Великий футбол 01.15 Х/ф «Людина пітьми» (II)

вбивцю - 9» (II) 01.45 Х/ф «Відступники» (II)

21.40 Т/с «Надприродне» (II)

02.45 Події тижня

04.10 «Речовий доказ»

00.10 Х/ф «Любовна халепа»

02.35 Нічний ефір

03.30 Т/с «Дев’ятий відділ» (II)

04.40 «Випадковий свідок»

01.50 «Нічне життя»

УТ-1

МЕГА

К2

комедія

06.00, 07.00, 08.50, 08.50, 23.30

06.00 Дивовижна історія речей 08.00 Шалені розумники 09.50, 21.30 Таємниці вермахту 12.30 Невідома Індія 15.30 В пошуках пригод 18.30 Шукачі 19.00 Д/ф «Маестро» 19.30 Д/ф «Визволителі» 23.30 Гітлер: родинні секрети 00.30 Загадки планети 02.10 Секрети науки 04.10 Льодовий готель 04.50 Таємниці фараонів: ДНК

05.25, 00.40 Світ зірок 06.10, 12.00, 15.00, 19.45 Мультфільми (I) 10.05, 17.55 Дивовижний дизайн 11.00 Смак Майстер 11.35 Справа смаку 12.20, 16.00 Модний приговор 13.25 F-Стиль 14.00, 17.00 Жіноча форма 15.10, 18.50 Таємниці шеф-кухаря 21.00 Х/ф «Інфант» (II) 23.00 Холостяки 23.50 Д/с «Секрети долі» 01.25 Колір Ночі

16.40 «Легенда №17» біопік (6-12

RTVI

07.15 Чемпіонат Німеччини. «Гам-

ність» (I)

Погода 06.05 Світ православ’я 06.35 Сміх з доставкою додому 07.05 Панянка та кулінар 07.30 «Дружина» 09.00 Шеф-кухар країни 10.00 Околиця 10.30 Олімпійські ігри. Лижні гонки. Мас-старт (чол., 50 км) 12.10 Олімпійські ігри. Бобслей. Четвірки 12.55 Олімпійські ігри. Бобслей. Четвірки 14.15 Подорожуй світом з Ю.Акуніною 14.35 Як Ваше здоров’я? 15.35 Ближче до народу 16.05 Діловий світ. Тиждень 16.35 Ми хочем, щоб ви знали 17.00 Олімпійська студія 18.00 Церемонія закриття Олімпіади 2014 21.00 Підсумки тижня 21.55 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк 22.55 Трійка, Кено, Максима 23.00 Ера бізнесу. Підсумки 23.40 Сміх з доставкою додому 00.00 «Дружина» 01.20 Світ навколо нас 01.35 Олімпійські ігри. Лижні гонки. Мас-старт (чол., 50 км) 03.00 Олімпійські ігри. Бобслей. Четвірки 04.35 Д/ф «Золота ера саундтреків» 05.30 Околиця

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.00 Х/ф «Зіронька моя ненаглядна» 11.40 «Жарт за жартом» 12.50 Т/с «Зимова Вишня» 20.10 Х/ф «Червоне і чорне» 02.10 Х/ф «Слід в океані» 03.30 Х/ф «Офіціант із золотою тацею» 04.55 Кіноляпи

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00 Журнал Ліги Чемпіонів УЄФА 2013-2014 07.30 «Маски-шоу» 10.00 Т/с «Мисливці за старовиною» (I) 13.00 Х/ф «Пірати семи морів: Чорна борода» (I) 16.40 Х/ф «Капітан Грім» (I) 19.00 Х/ф «Вулкан» (I) 21.30 «Профутбол» 23.00 Х/ф «Біла стріла» (II) 01.00 Х/ф «Воїни - перевертні» (II) 02.40 Х/ф «Кислородний голод» (I)

06.00, 13.00 «Ізраїль за тиждень» 07.00 Мультфільми (6-12 лет) 08.00 Х/ф «Сто перший» (6-12 лет) 09.30, 17.00, 22.30 «Американський лікнеп» «Американські письменники» 10.00 Х/ф «Балтійське небо» 12.00 Д/ф «Людина. Право на вічне життя» «Подих» 14.00 Х/ф «Десант» 16.00, 00.30 Мультфільми 16.30, 01.00 «Міські легенди» 17.30 «Російський акцент» «Кінське щастя» 18.00 Д/ф «Людина. Право на вічне життя» «Серце» 19.00 «Наразі у світі» 19.30 «Луна тижня» 20.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 21.00, 01.30 Телешоу «Здивуй мене» 23.00 «Російський акцент» з В.Ленским «Місто майстрів» 23.30, 05.00 Д/ф «Людина. Право на вічне життя» «Ніс» 03.00 Х/ф «Морський яструб»

лет) 19.00 Х/ф «Бій з тінню» 21.20 Х/ф «Байкер» 23.00 Х/ф «Райські птахи» 01.00 «На зраді» комедія 03.00 «Свято Нептуна» комедія

Футбол 07.00, 13.00, 17.45 Новини бург» - «Боруссія» (Дор.) 09.10 Чемпіонат Німеччини. «Вольфсбург» - «Байєр» 11.05 Чемпіонат Англії. «Челсі» «Евертон» 13.10 «АПЛ. Клуби». «Норвіч» 13.25 Чемпіонат Італії. «Ліворно» «Верона». Пряма трансляція 15.25 Чемпіонат Англії. «Ліверпуль» «Суонсі». Пряма трансляція 17.30 «АПЛ. Клуби». «Стоук Сіті» 17.55 Чемпіонат Англії. «Норвіч» «Тоттенгем». Пряма трансляція 19.55 Чемпіонат Італії. «Інтер» «Кальярі» 21.40 Чемпіонат Італії. «Лаціо» - «Сассуоло». Пряма трансляція 23.40 Чемпіонат Німеччини. «Ганно-

TV1000 Kino

вер» - «Баварія»

05.00 «Стріли Робін Гуда» пригоди 07.00 Х/ф «Дружина генерала. Серія 2» 09.00 «Ковчег» комедія 11.00 «Король-олень» казка 13.00 «Про що говорять чоловіки» комедія 14.50 «Про що ще говорять чоловіки»

01.30 Чемпіонат Англії. «Ньюкасл» «Астон Вілла» 03.20 Чемпіонат Іспанії. «Райо Вальєкано» - «Севілья» 05.10 Чемпіонат Іспанії. «Бетіс» «Атлетик»

катастрофи» 11.25 «Золотий пил»

17.00 «Сьогодні. Підсумкова програма» 17.55 Т/с «Іржа» 19.55 Т/с «Морські дияволи. Смерч долі»

21.30 Х/ф «Водій для Віри»

05.25 Про-Ziкаве. ua

19.00 «Слідство ведуть екстра-

22.55 Х/ф «Мандрівка у закоха-

Перемоги!» у Кремлі

04.30 Сумний П’єро

08.05 Т/с «Таємниці слідства - 13»

22.00 Т/с «Інтерни» (I)

19.15 Концерт «З піснею до

01.15 Х/ф «Біля цих вікон...»

11.30 «Розсміши коміка»

вати... на весіллі» (I)

19.00 «Час»

23.35 Х/ф «Не журися!»

12.00 «Агенти впливу»

паркеті

16.20 Х/ф «Тайговий роман»

04.00 Т/с «Уся правда»

11.00 ! Таємниці зірок

21.05 Х/ф «Дозвольте тебе поцілу-

без маски»

04.25, 04.55 Зона ночі Культура

Лаври

10.10 «Рейс 612. Хроніка

12.10 «Владислав Третьяк. Воротар

02.25 «Дракони і підземелля». (II)

10.00 ! Таємниці зірок

19.55 «Один за всіх»

10.15 Х/ф «Офіцери»

біду, безсмертний»

19.40 «Ми з мабутнього». Міні-

07.30 «Мультфільми» (I)

така» (I)

09.05 Дачна відповідь

22.00 Х/ф «Факультет» (II)

06.20 Х/ф «Три дні в Одесі» (I)

14.00 Т/с «Друге повстання спар-

08.25 Їмо вдома!

11.05 Козирне життя

15.15 Х/ф «Мамочка моя» (I)

сенси»

08.30 Х/ф «Небесний тихохід»

07.25 «Перша передача»

09.55 Зірка YouTube

нтн

Олександр Розенбаум

06.55 «Здоров’я»

20.00 Х/ф «Жінка-кішка»

06.30 «TOP SHOP»

Аллою Крутою. В гостях

06.45 «Смішарики. Пін-код» 08.10 «Непутні замітки»

08.55 Космонавти

06.05 «Випадковий свідок»

09.00 ! Ласкаво просимо з

нтв-світ

05.15 Факти

07.05 Х/ф «Ми оголошуємов вам війну» (I)

орт Україна

15

07.45 Церква Христова

06.45 Події

10.15 «Караоке на Майдані» 11.10 Х/ф «Мама-детектив» (I)

новий канал

1+1

23 лютого

тет 06.00 Х/ф «Золоті леза: вогонь і лід» 07.30 Байдиківка 08.30 М/с «Смішарики. Пін-код» (I) 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с «Даша-дослідниця» (I) 10.05 М/с «Вперед, Дієґо, вперед!» (I) 10.35 М/с «Білка та Стрілка. Пустотлива сімейка» (I) 11.00 М/ф «Барбі: Чудове Різдво» 12.20 Обережно, діти! 13.15 Х/ф «Боги, мабуть, з’їхали з глузду» (I) 15.20, 00.55 Х/ф «Твої, мої і наші» (I) 17.05 Країна У 19.00 Віталька 21.00 Розсміши коміка 23.00 Т/с «Секс і місто» (II) 02.15 Х/ф «Душевна кухня» (II) 03.45 З ночі до ранку

Київська Русь 06.00, 06.40, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 08.05, 17.35 «Магія природи» 08.30, 09.10, 10.05 «Ексклюзив для родини» 09.00 «Погода» 09.05 «Заміський будинок» 09.35 «Для маленької компанії» 10.50 М/ф «Малыш и Карлсон» 11.10, 22.40 «Популярное в ютубе» 11.30, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.30 «Бабуся-антикризис» 12.35 М/ф «Сказка о золотом петушке» 15.55, 02.30 «Кіноклуб «Покров «Путешествие в Ростов Великий» 16.45 М/ф «Серый волк энд Красная шапочка» 17.55 Т/с «Все они смеялись» 19.05 «Архіви історії» 19.40, 21.10 Х/ф «Труффальдино из Бергамо» 21.00 «На сон грядущим» 00.50 «Телечат» 01.50 Х/ф «Цирк» 03.20 «Три кольори часу» 03.50 «Крізь призму часу» 04.15 «Маю честь запросити» 05.00 «Школа виживання»

ТРК «Київ» 06.00, 08.00, 16.25 «Мультляндія» 07.10, 14.20 «Київ музика» 09.25 «Нова адреса» 10.00, 18.40 «Клуб гумору» 11.40 «Корисна розмова» 12.55 «Блага звістка з Р.Реннером» 16.55 «Шевченківський вечір» 19.25, 23.35 Х/ф «Ідеальний шлюб» (II) 21.00, 01.05 «СТН-спорт-тижневик» 21.25, 03.20 Х/ф «Міннесота» (II) 23.05 «СТН-тижневик» 01.30 Х/ф «Біжи, не озираючись» (II) 05.00 «Громадська приймальня»

01.35 «Суд присяжних: головна справа» 03.20 «Їхні вдачі»

тоніс 05.50 «Цивілізація Incognita» 06.00 Х/ф «Зимова вишня» 07.35 «Кумири» 07.50 «Цивілізація Incognita» 08.00 «Соціальний пульс вихідних» 08.25, 18.55 «Погода» 09.00 Таємниці Ісуса 10.00 «Будь в курсі!» 10.40 «Щоденник для батьків» 11.15 Х/ф «Янтарні крила» 13.45 За сім морів 15.00 Д/с «Африка» 16.00 Легенди ВІА 70-80-х 17.50 «Модні історії» 18.30 «Світ за тиждень» 19.00 Слідами морських боїв 20.00 «Цивілізація Incognita» 20.15 «Кумири» 20.40 «Світські хроніки» 21.00 Трагедія російського Ватсона (До 65-річчя В.Соломіна) 22.00 Х/ф «Сусідка» (II) 00.00 Легенди ВІА 70-80-х 01.45 Х/ф «Синок» (II) 03.30 Амурні мелодії (III)

ртр - планета 06.05 Х/ф «Не зрікаються кохаючи...» 09.00, 12.00 Вісті 09.10 Місцевий час. Вісті-Москва. Тиждень у місті 09.45 «Співаюча зброя. Ансамбль Александрова» 10.35 Х/ф «Гранітні острови» 12.20 Місцевий час. Вісті-Москва 12.25 «Дві жінки і «Тигр» 13.05 Х/ф «Військова розвідка. Північний фронт» 19.20 Святковий концерт до Дня захисника Вітчизни 21.00 Вісті тижня 22.35 Х/ф «Наказано одружити» 00.20 Х/ф «Чарівник» 01.45 Х/ф «Справи сімейні» 03.20 Х/ф «Привіт з фронту» 04.40 «Шукачі»

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 День за днем 09.00 Х/ф 10.30 Телешанс 10.35 Д/с 10.50 Х/ф 12.20 Телешанс 12.25 Х/ф 13.40 М/ф для дітей 14.55 Х/ф 15.40 Х/ф 17.45 Не занапасти свою безсмертну душу 18.00 Телешанс 18.05 Т/с 19.30 Х/ф 20.40 Спати пора 20.50 Телешанс 21.15 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.35 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.02 Молитва за Україну 07.04 ПТН 07.35 «Відблиск» 07.50 «Економічне коло» 08.20 «Зупинись і здивуйся» 08.45 «Народна служба порятунку 101» 09.00 «До чистих джерел» 09.26 «Вектори духовності» 09.40 «Струни душ людських» 10.00 «Ранок на «Лтаві». Дайджест 10.52 «З музичної скриньки «Лтави» 11.00 «Культурний простір» 12.00 «Відверто про...» 13.00 Концерт «Моя душа співа для вас». О. Білокінь 14.35 «Галерея образів» 14.45 «Бути християнином» 15.00 Дитяча година зі студією «Разом» 16.00 «Ти - молодий» 16.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 «Тест на майбутнє» 20.00 «Земляки». Г.Грибан 20.30 «З музичної скриньки «Лтави» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 «Телетижневик» 21.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 22.00 Концерт скрипаля - віртуоза Заслуженого артиста України Василя Попадюка 23.35 «Заграй гітаро, пісню волі» 23.58 Молитва за Україну 00.00 Гімн України 00.02 Гімн Полтавщини 00.04 «Козацька звитяга» 00.30 «Обереги» 01.00 «Красуня Полтави - 2013» 03.20 «Нічна мозаїка». (ЗА) 05.00 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 04.00 Тропа рибалки. 04.35 Сезон полювання. 05.05 Влучний постріл. 05.30 Збройові будинки Європи. 06.00 В Індійському океані.... 06.30 Риболовля з Дейвом Баремом. 06.55 Річками Росії. 07.25 Захоплені риболовлею. 08.15 Особливості полювання на Русі. 08.45 Полювання з Баком Макнілі. 09.05 Прикладна іхтіологія. 09.35 Влучний постріл. 10.00 Полювання з луком. 10.30 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 10.55 Поради професіоналів. 11.10 Кльове місце. 11.40 Моточовни. 12.10 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 12.40 Мисливські традиції та етика. 12.55 Майстер-клас. 13.10 Гіганти річкових глибин. 14.00 В Індійському океані.... 14.30 Особливості полювання на Русі. 15.00 Стрілецький спорт. 15.15 Смачна риболовля. 16.00 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 16.30 Риболовля в Нижньому Прикам’ї. 17.00 Сезон полювання. 17.30 Полювання з Леонідом Костюковим. 18.00 Трофеї. 18.30 Влучний постріл. 18.55 Кухня з Сержем Марковичем. 19.10 Кльове місце. 19.40 Річками Амазонії. 20.05 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 20.35 Поради професіоналів. 20.50 Сезон полювання. 21.20 Майстер-клас. 21.35 Риболовля на каяку з Джимом Семмонсом. 22.00 В Індійському океані.... 22.30 Захоплені риболовлею. 23.20 Прикладна іхтіологія. 23.50 Збройові будинки Європи. 00.20 Влучний постріл. 00.45 Сезон полювання. 01.15 Полювання без зброї. 01.45 Уроки рибної ловлі. 02.10 Слідопит. 02.40 Підводне полювання. 03.15 Смачна риболовля.

Культура 04.30 Телеканал «Євроньюз» 08.00 «Звичайний концерт» 08.35 Х/ф «Суворов» 10.20 Легенди світового кіно. Всеволод Пудовкін 10.45 Росія, любов моя! «Російські зимові свята» 11.15 Мультфільми 12.55 Д/с «З життя тварин» 13.45 «Пішки...» Москва меморіальна 14.15 «Служити Росії» 15.15 «Битва Панфіловців» 16.05 «Казка казок» 16.35 Концерт «Всім нашим зустрічам...» 17.50 Х/ф «Валентино» 19.30 «Нові «Спогади про майбутнє» 20.20 Опера «Пікова дама» 23.25 М/ф «Бідна Ліза», «Ослін» 23.55 «Битва Панфіловців» 00.40 Д/ф «Сус. Фортеця династії Аглабідів»


16

ÆÈÂÀ ÄÓØÀ

Підвищуємо імунітет

Кременчуцька Панорама № 7 (453) 13 лютого 2014 року

15 лютого – Стрітення Господнє ➢ «КП» дізнавалась про народні прикмети

Організм – на «підзарядку» Зимові застуди виснажують організм. Тому важливо вчасно «підзарядити» його вітамінами та корисними продуктами. Дефіцит вітамінів в ослабленому після хвороби організмі можна частково компенсувати овочами та фруктами. Взагалі ж повноцінне харчування – головна умова відновлення імунітету. — Червоний буряк, топінамбур, морква чудово зміцнюють імунітет. Моркву треба вживати не лише у сирому вигляді, а й корисно тушкувати її з вершковим маслом чи олією. Ще у зимовий період я готую моркву з рисом, запіканку з моркви і квасолі. Обов’язково треба вживати волоські горіхи. Три горішки – денна норма, – розповідає Любов Івахно із с. Мозоліївка Глобинського району. – Безумовно, у такий реабілітаційний період потрібно вживати Любов ІВАХНО калину та шипшину. Калину можна перетерти з цукром, а із засушеної шипшини треба заварювати корисний чай. Дуже поживна зелень, особливо кріп та петрушка, а також цитрусові, надто лимон, бо ці продукти містять вітамін С, який зміцнює імунітет та стійкість до хвороб. Обов’язково треба пити достатньо рідини. Любов Іванівна радить надзвичайно корисний узвар із сухофруктів, адже сушені плоди зберігають всі вітаміни. Підтримати виснажений ліками організм допоможуть компоти, напої з малини, морквяний сік, а також лимонний чай із медом. Також Любов Івахно радить не забувати про каші. Особливо вівсянку та гречку, які додадуть організму нових сил. Також зміцнять його кисломолочні продукти, але не жирні, бо дуже важливо нормалізувати роботу шлунковокишкового тракту. Енергією організм поповнять білки тваринного походження – яловичина і курятина, м’ясо індика. Натомість не варто зловживати білим хлібом і макаронами, бо надлишок таких вуглеводів робить людину в’ялою та сповільнює обмінні процеси в організмі. Ще відновити імунітет допоможуть природні стимулятори – настоянки женьшеню чи Після застуди елеутерококу. корисною та Не секрет, що медичні препарати, якими ми лікуємось у період хворо- приємною є така би, негативно впливають на печінку, реабілітація, як похід у тому її треба очистити. З власного лазню. Адже тепловий досвіду досить простий, безпечний й ефективний рецепт: половину вплив допомагає вбити склянки капустяного розсолу змішати залишкові віруси грипу з томатним соком. Пити такий «кок- чи застуди. Також у лазні тейль» потрібно 3 дні по півсклянки прискорюється виведення тричі на день після їжі. (В. Коноваленко, токсинів з організму. фото автора)

«

Перевірено на практиці

www.panorama.pl.ua

Сухі ноги для всіх приємні Чимало людей потерпають від пітливості ніг, соромлячись роззуватися в гостях чи у взуттєвому магазині. Такий дискомфорт навіть переростає у фобію. Спреї, тальки, антиперспіранти, дезодоруючі креми приховують неприємний запах, але не усувають пітливість. Позбутися неприємностей допоможуть народні засоби. Ольга Микитенко із с. Градизьк Глобинського району при пітливості ніг радить застосовувати ванночки із кори дуба, солі та чаю. Тож 1 ст. ложку подрібненої кори дуба впродовж 10 хв. слід кип’ятити на повільному вогні у півлітрах води. Відвар процідити, остудити й опустити в нього ноги на 15-20 хв. Ефективність такої ванночки збільшиться, якщо робити її один раз на день або через день. Перед цією процедурою ноги варто помити з милом. — Досить проста процедура – ванночки з чаю. Два пакетики чорного чаю кип’ятити 15 хв. в 1 л води. Потім пакетики витягти, а відвар розбавити 2 л води. У цій рідині ступні треба тримати щодня впродовж 30 хв., – розповідає жінка. Дубильна кислота, яка міститься в чаї, має антибактеріальні властивості, вбиває мікроби, зменшуючи потовиділення. Після миття ніг корисна ванночка із солі: 4 ст. ложки кухонної чи морської солі розбавити у 2 л води, опустити ноги в розчин, тримати 20 хв. Також у боротьбі з пітливістю Виявляється, запах ніг добре зарекомендувала себе шипшина: півсклянки ягід залити поту частково 1 л води і кип’ятити 10 хв. на визначається раціоном маленькому вогні. Після того, як харчування. Щоб відвар трохи настоїться, процідити його і розбавити 2 л води. Опустити зменшити неприємний ноги в теплу рідину на 15 хв. Попу- запах, слід виключити з лярною є ванночка з марганцівкою, раціону або скоротити щоб вода була рожевою. Таку процевживання цибулі, часнику, дуру варто повторювати після кожперцю та інших спецій. ного миття ніг. (В. Коноваленко)

«

День, коли зима з весною зустрічаються Кажуть, що на Стрітення зима з весною зустрічаються. У давнину надвечір 15 лютого ходила ряджена молодь з колядою. А у церквах до Зимобора стояли різдвяні ялинки. Віта КОНОВАЛЕНКО kvm.82@list.ru

— На Стрітення вранці зі свічками йшли до церкви. Також освячували воду, вона вважається дуже сильною. Ті свічки запалювали біля хворих людей та навіть худоби. Їх називають громничками, бо ці свічки оберігають оселю під час бур із грозою, градом та блискавкою. У негоду їх запалюють перед образами. До речі, через такі свічки Стрітення у народі ще називають Громницею. Також навесні на кілька хвилин запалювали ці освячені свічки, аби повінь не зашкодила посівам та мороз не знищив бруньки на деревах. А ще в їх допомогу вірили у разі виникнення труднощів при пологах, – розповідає Зоя Борець із с. Мозоліївка Глобинського району. – Стрітенська вода особливо корисна від зурочення,

нею вмивалися, повертаючись додому, щоб змити недобрі погляди людей. Ще нею натирали хворі місця, батьки обприскували дітей, щоб захистити від лихого ока та недуг, а пасічники щедро кропили вулики. На Стрітення господарі передбачали майбутній урожай, виставляючи на ніч надвір миски із зерном. Вранці дивились, яке зерно найбільш вкрите росою, те й дасть гарний урожай, а отже, ним сміливо можна засівати більшу площу. Також спостерігали, якщо на Громницю ясний і тихий день – це на гарний урожай і роїння бджіл. — Іній на деревах цього дня віщує, що буде гарний урожай гречки і картоплі. Якщо на Зимобора мете, то є загроза для урожаю зернових. Коли вранці випаде сніг – гарно вродять ранні зернові, а вечірній сніг прогнозує недорід. Також казали: як нап’ється півень води з калюжі, чекай ще стужі, – говорить Зоя Борець. Після Стрітення господарі лагодили реманент, готували його для польових робіт. У народі з цього приводу казали: на Зимобора обертається птиця до гнізда, а хлібороб – до плуга.

У народі кажуть, що на Стрітення птахи обертаються до гнізда, а хлібороб – до плуга

«

За народними прикметами, якщо Стрітення з відлигою – бути ранній та теплій весні, зі снігом – на дощову і тривалу весну, з хуртовиною – весна буде пізня й надто холодна, а коли цього дня не видно сонця – слід ще чекати суворих морозів.

Реальні історії ➢ Брати наші менші теж вміють залицятися Мистецтво висловлювати почуття кохання властиве не тільки людству – брати наші менші теж вміють любити.

До тварин теж приходить Амур

Віта КОНОВАЛЕНКО kvm.82@list.ru

Добре залицятися вміє півень Митя родини Капиносів із с. Бабичівка Глобинського району. Маючи дещо незвичну зовнішність – руде забарвлення, півень був надто самовпевнений у собі. А вподобав собі він сусідську чорну курку. — Митя якось по-чудернацьки підходив до неї, швидко піднімав праву ногу, опускав крило, вірніше, розчепірював його, як п’ятірню, і хутко стрибав боком до тієї чубарочки на одній нозі. При цьому щось тихенько сокорив,– розповідає Ніна Капинос. – До речі, свою курку сусіди назвали Аза через її темне забарвлення. Дійшло до того, що коли настали холоди, та курка не хотіла йти ночувати у курник. Залишалася до ранку на дереві. Господарі переймалися, щоб вона не поморозила ноги. Потім ми простежили, що до неї приходить наш півень-наречений. Тоді пішли на невеличку хитрість, віддавши сусідам Митю. Так закохана пара стала жити під одним дахом у курнику. А кіт Тимко із с. Погреби Глобинського району виявляв симпатію до сусідської кішки Люськи родини Богданових. Він

Кіт Тимко та його кохана Люська (праворуч) вміло перестрибував паркан в одному й тому ж місці й уважно оглядав сусідське подвір’я у пошуках кішки. Якщо її не було надворі, голосно нявкав у дворі на пеньку або під кватиркою. Він приводив кохану додому. На подвір’я обоє потрапляли, проповзаючи на череві під хвірткою. Спочатку – Люська, а потім – Тимко, одним словом, джентльмен. Неодноразово свою кохану кішку Тимко відстоював перед сусідськими котами. Щоправда, траплялося, повертався із рваним вухом, але гордий та радісний за свою перемогу. Очевидно, Тимко переймався, щоб його Люська була нагодована та не втратила пишних форм. Бо якось забрався на стіл, чого до

цього ніколи не робив, скинув звідти один млинець для Люськи, а з іншим в зубах (для себе – авт.) зістрибнув на підлогу. Отаке воно, кохання! (Фото автора)

Півень Митя


Кременчуцька Панорама № 7 (453) 13 лютого 2014 року

www.panorama.pl.ua

якість життя

Дівчатам не читати ➢ «КП» зібрала способи освідчення в коханні. Спеціально до Дня святого Валентина Словами «Я тебе кохаю» сьогодні вже нікого не здивуєш. Доки дівчата чекають на неординарні вчинки від хлопців, а ті, у свою чергу, ламають голови над ідеями, «КП» вирішила надати останнім декілька порад.

Освідчись мені... оригінально!

Тетяна АПРЕЛЄВА yanaapreleva@ yandex.ru

Надпис на асфальті – вже не актуально Наприклад, зовсім нещодавно нам довелося стати випадковими свідками досить цікавого зізнання. І здогадайтеся, де ми його почули? На залізничному вокзалі у Кременчуці! Все тут було, як завжди: безліч зустрічаючих та приїжджих, не менше обіймів та сліз радості. І раптом із гучномовця замість: «На першу колію прибуває потяг такий-то...», пролунало: «Людмила Іванова, яка приїхала з Сімферополя, кременчужанинин Андрій Сидоров просить Вас вийти за нього заміж!». І так декілька разів поспіль. Це було несподівано і дуже приємно. Причому, приємно не лише Людмилі Івановій, але й нам. Адже, що б там не казали, є ще серед чоловіків справжні романтики! Тож, хлопці, чим не варіант? Навіть якщо ваша дівчина не приїжджа, а місцева – не проблема. Головне – у будь-який спосіб вмовити її прогулятися вокзальною станцією і, звісно ж, домовитися з диспетчером. Гарантуємо: ваша кохана точно буде здивована, почувши своє ім’я з гучномовця! Що стосується легендарних освідчень на асфальті, то, зважаючи на погодні умови, зараз вони не надто практичні. Але в теплу пору року дехто ладний навіть художника до цієї справи залучити, аби коханій

«

До речі, опитування, проведене серед жіночої частини редакції, підтвердило, що головне в коханні – не подарунок, а щирість почуттів. Це життєва істина, навряд чи хтось заперечить.

17 Опитування

Катя, майбутній документознавець: — Ці хлопці ні на що не здатні! Ось, наприклад, мені хотілося б полетіти в небо на повітряній кулі – тільки він і я, і багато сердечок. Я вважаю, що це оригінально. Але ж сподіватися на такий подарунок марно.

Аліна, студентка: — Думаю, що оригінально було б освідчитися в якомусь ресторані на відкритому повітрі або на висоті. Я чула, що нещодавно такий ресторан у Києві відкрили – там можна поїсти у повітрі. Я висоти не боюся, тому на таку пропозицію від хлопця погодилася б.

Цей надпис на кіоску, що у дворі буд. 3-А по вул. Керченській 2 роки тому. Може, Ксюша вже й заміж вийшла за того «письменника»? приємність зробити. Саме так Уявіть її здивування, якщо вона послуги коливатиметься від влітку минулого року вчинив погляне на панель мікроавтобуса 100 до 1000 грн на місяць – залежкременчужанин Вілен, який й замість звичних рекламних но від кількості маршруток та в и р і ш и в в і д д я ч и т и с в о ї й пропозицій прочитає слова: формату зізнання. Як розповідає другій половинці за те, що «Я тебе кохаю»! Замовити таку комерційний директор «Рекламнародила йому сина. За про- послугу можна у «Рекламно- ного центру на Московській» ханням чоловіка біля будинку в му центрі на Московській». На Юлія, договори на рекламу в них квт. 304 кременчуцький худож- маршруті № 28 це коштуватиме укладені з маршрутами №№ 9, 11, ник Сергій Брильов написав 400 грн/місяць за листівки форма- 17, 28, 30, 15-Б, 17 та 30. Цікаво, на асфальті слова: «Спасибо за ту А4 та 200 грн/місяць за листівки що наразі кременчужани у такий сына, родная». Згори цей напис формату А5 (ваше «оголошен- спосіб ще не освідчувались. ня» розмістять у семи марш- Отже, ви можете стати першим, виглядає досить вражаюче. рутках). Що стосується інших хто зізнається своїй дівчині Замість реклами – зізнання маршрутів, то вартість такої незвичайним чином. Є ще один спосіб освідчитися в коханні – замовити Інтернет радить спеціальний біг-борд. Але зробити це у Кременчуці ви вже не встигнете, адже замовлення можна зробити до перЗапишіть свій голос на іграшку шого числа кожного місяця. Просто подарувати дівчині м’яку іграшку недостатньо. Втім, не варто засмучуватися Сьогодні в багатьох магазинах продаються іграшки, які здатні – є альтернатива. Ви можете записувати голос. Уявіть собі здивування дівчини, коли вона здивувати свою дівчину, замонатисне на живіт вашого зайчика або ведмедика, а звідти вивши рекламу в транспорті у залунає: «Кохана, я люблю тебе!». Головне, персонажів оберіть вигляді листівок формату А4 та відповідних – не свинку й не віслюка. А5. Наприклад, ваша дівчина Підніміть кульку до вікна щодня їздить у маршрутці № 28. Купіть повітряну кульку з написом «Я тебе люблю», або прикріпіть до звичайної кульки листівку з подібним текстом. Далі прив’яжіть до неї довгу нитку (бажано цілу котушку, щоб вистачило) і відпустіть кульку вгору (звісно, що для такого польоту кулька має бути наповнена гелієм). Справа залишається за одним: не помилитися у розташуванні вікон своєї коханої та обрати відповідний час для «повітряного» зізнання. І, звісно ж, переконайтеся в тому, що ваша кохана вдома.

Ольга, студентка: — Я жодних фантазій собі не будую, головне – щоб вчинок хлопця йшов від душі. Хоча романтики, звісно, хочеться всім. Та й сюрпризи ми, дівчата, любимо.

Варіанти незвичайних зізнань

Антон, інженер: — Оригінально зізнатися дівчина може, придбавши мені путівку в теплу країну, щоб можна було відпочити де-небудь на курорті. Як зізнаюсь я? Все банально й романтично. Наприклад, та ж сама романтична вечеря.

Службовий роман

Біг-борд з ім’ям коханої – гарантія того, що про ваші почуття дізнається не лише ваша обраниця, а й усе місто

Якщо ви працюєте разом зі своєю коханою, то зізнатися їй можна наступним чином. Оберіть вдалий момент і за відсутності дівчини змініть заставку на її комп’ютері. Буде взагалі чудово, якщо на додачу до букета на картинці ви залишите на столі ще й справжній букет улюблених квітів коханої. Коли ж дівчина побачить квіти й запитає вас, чи не ви їх подарували, не вчиняйте за прикладом героя кінофільму «Службовий роман» Новосельцева й не відхрещуйтеся від свого вчинку. Наберіться мужності й зізнайтесь у своїх почуттях. Тим паче, що перший вдалий крок уже зроблено.

Артем, міліціонер: — Не знаю, як мені оригінально може зізнатися дівчина... Але я роблю це з квітами. Наприклад, якось я прикрасив квартиру своєї дівчини пелюстками троянд і вручив їй обручку. Дівчині дуже сподобалося!


навколо

Променад

афіша

ПК «Нафтохімік»

Міський палац культури

15 лютого

16 лютого

До Дня святого Валентина концерт легендарного джазоркестру з США за участі джаз-бенду «Apple Jam». Початок: 19.00. Вартість квитків: 80-100 грн. Довідки за тел.: 76-10-06; (067) 532-61-06; (050) 308-43-77.

Театр «Аскал» представляє виставу «Три акти». Початок: 19.00. Місце проведення: мала зала. Довідки за тел.: (097) 933-11-33.

ТЦ «Галактика» 14 лютого Вечірка «Love time» в лаунжбарі «MASSKANO». Адреса: вул. Леніна 21, 4-й поверх. Замовлення столиків за тел.: (096) 099-21-51.

Колишній НК «Зебра» 20 лютого Всеукраїнський турнір з бодібілдингу та фітнес-бікіні. Початок: 19.00. Довідки за тел.: (067) 951-76-86.

Кременчуцька Панорама № 7 (453) 13 лютого 2014 року

www.panorama.pl.ua

18 лютого Хореографічна вистава «Кармен» у виконанні Академічного театру танцю Вадима Єлізарова. Початок: 19.00. Довідки за тел.: (067) 736-68-07, 70-40-23.

Паб «999» із 1 січня по 1 березня Сезон глінтвейну. Паб пропонує скуштувати різні види глінтвейнів та десертів до них. Караоке-вечори Щоп’ятниці та щосуботи проведіть свій час весело в компанії друзів та улюблених пісень! Довідки за тел.: (067) 531-75-40.

Ресторан «Європейський» «Найромантичніша вечеря року». 14 лютого на вас чекає спеціальне меню, жива музика та солодкий подарунок від шефкондитера для всіх закоханих! З а м о в л е н н я с тол и к і в за тел.: (05366) 4-10-66; (067) 531-75-40. із 1 січня по 1 березня Сезон глінтвейну. Ресторан пропонує скуштувати різні види глінтвейнів та десертів до них. З а м о в л е н н я с тол и к і в за тел.: 4-10-66.

Громадський тижневик Виходить з червня 2005 року Засновник: ТОВ «ПАНОРАМА Кременчука» Виходить щочетверга Свідоцтво про реєстрацію: ПЛ №774-31 ПР від 26 грудня 2006 р. Головний редактор: Iнна Данилейко т. 79-22-40 Верстка та дизайн: Валерій Старик

реклама

Відповіді на крос. № 6

Кременчуцька панорама

18

Журналісти: Iрина Житня, Тетяна Пидорина т. 79-22-43 Коректор: Аліна Сіренко Відділ реклами: т. 79-22-88 Відділ збуту: т. 79-22-57 Відділ маркетингу: т. 79-22-54 Адреса редакції: 39602, м. Кременчук, вул. 60-річчя Жовтня, 78-А т. 79-22-40 (приймальня) E-mail: kp-office@panorama. pl.ua www.panorama.pl.ua Передплатний iндекс 91732 Друк: ТОВ «АСМI» м. Полтава, вул. Міщенка, 2 Тел. (0532) 27-24-63 Замовлення № 7384 Підписано до друку: 12.02.2014 р. Обсяг д/а: 5 Наклад: 10000 прим. Відповідальність за зміст публікацій несуть їх автори, за зміст рекламних оголошень — рекламодавці. При передруці посилання на «Кременчуцьку Панораму» обов’язкове. Редакція не завжди поділяє точку зору автора. Рукописи не рецензуються і не повертаються. — на правах реклами

Газета є членом Української асоціації видавців періодичної преси


Кременчуцька Панорама № 7 (453) 13 лютого 2014 року

Гороскоп ➢ 17.02-23.02

2014-й в Україні оголошено роком Тараса Шевченка. 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря, що відзначатимемо у березні, присвячено цьогорічний проект

ОВЕН (21.03-20.04). Дове-

деться багато чого змінити у своїй діяльності. У боротьбі за справедливість намагайтесь уникати конфліктів і бережіть сили.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Все добре пр од умайте, після чого можна розпочинати рішучі дії. Намагайтеся бути більш терплячими до колег по роботі. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви повинні спокійно та чітко робити свою справу, і тоді все задумане зможе здійснитися. Зосереджуйтесь на головному, але намагайтеся не упускати з поля зору і дрібниці. РАК ( 2 2 . 0 6 - 2 3 . 0 7 ) . Спробуйте поглянути на своє життя без ілюзій, можливо, для вас настав момент конструктивних змін. У прагненні домогтися бажаного розраховуйте свої сили більш реалістично. ЛЕВ (24.07-23.08). Не дозволяйте собі розслаблятися на роботі, інакше ймовірні конфліктні ситуації. Ви зможете багато чого встигнути, головне – не проґавити припливу небувалої працездатності. ДІВА (24.08-23.09). Новини вас порадують, але доведеться розбиратися з побутовими проблемами. Варто пошукати швидкий спосіб відновити розтрачені сили. ТЕРЕЗИ

(24.09-23.10). Ваша популярність сильно підвищується не тільки на роботі, але й за її межами. Зненацька почнуть з’являтися навіть давно забуті знайомі.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Необхідно створити собі міцний фундамент для комфортних умов праці. Якщо не все вдається добре – не хвилюйтеся, всі труднощі та переживання завершаться, і ви зможете відпочити. СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Залишилося докласти зовсім небагато зусиль, і ви обов’язково одержите очікуваний результат. Можна здійснювати найсміливіші задуми і швидко рухатися вперед. КОЗЕРІГ

(22.12-20.01). На роботі ймовірне виникнення розбіжностей, і тільки ваше мудре рішення може виправити цю ситуацію. Варто уважніше придивитися до оточуючих вас людей, вони не настільки погані, а їхні ідеї можуть бути досить оригінальними.

ВОДОЛІЙ

(21.01-19.02). Дот р и м у й т еся в и ч і кувальної стратегії, виключивши зайву метушливість та поспіх, і це призведе до приголомшливих результатів.

РИБИ (20.02-20.03). Боротися з обставинами буде не так просто, дозвольте собі просто плисти за течією. Спілкуючись з колегами по роботі, переконайтеся, що вони правильно вас розуміють. Це дасть можливість уникнути складнощів у майбутньому.

RELAX

www.panorama.pl.ua

«Ìè – êëàñ!», який традиційно проводить громадська організація «Рідне місто» за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра». До 7 квітня на конкурс необхідно надати фотозвіт і розповідь про участь класу в заходах, приурочених до визначного ювілею Тараса Шевченка.

Переможця проекту буде названо 17 квітня! Нагородою для нього стане екскурсія до смт. Диканька на Полтавщині.

Щочетверга кращий клас тижня вирушатиме на гру в боулінг-центр ТРК «Європа».

Подробиці: www.panorama.pl.ua, www.rtown.pl.ua. Адреса для листів: market@panorama.pl.ua; тел.: 79-22-54.

Вдруге у нашому місті ➢ Концерт співака знову зібрав аншлаг

Олег Винник снова осчастливил Кременчуг

на это. Идеальная женщина – это та, которая умеет использовать мою силу. Сейчас у меня такая есть. Что касается безумств, то когда-то у меня была татуировка с именем девушки. Седьмой класс, первая любовь...

Прошло чуть больше 3-х месяцев со дня визита певца Олега Винника в наш город, как история повторилась: 7 февраля он снова приехал в Кременчуг, и снова фанатки засыпали его лепестками роз.

— Вы ребенок в душе? — Скорее, музыкант. Без музыки не могу прожить. Хотя что-то из детства осталось. Могу попугать кого-то. А дети могут попугать меня.

Татьяна АПРЕЛЕВА yanaapreleva@ yandex.ru

С нашего города артист начал свой новый гастрольный тур2014. Как признался Олег Винник, шальная любовь девушек, которые посыпают его лепестками цветов прямо во время выступления, ему не мешает. Также артист рассказал, что День святого Валентина проведет на сцене. А еще певец признался, какие необычные подарки получал от женщин и на что готов пойти ради любимой. — Олег, в октябре Вы произвели в нашем городе настоящий фурор. Чем можете объяснить свой успех у женщин? — Не знаю. Я человек очень самокритичный и делаю все на 120%. Если мне понадобится сидеть над песней год, то я посижу, но сделаю. Поначалу на мои концерты ходили в основном женщины, где-то 90%. Сегодня все больше появляется мужчин. Бывало даже, что на сцену выходили мужчины в тельняшках и дарили мне цветы. Для меня это вообще комплимент.

— Как Вы относитесь к сюрпризам? Любите их или остерегаетесь?

Îëåã Âèííèê èçâåñòåí â ñòðàíàõ Åâðîïû êàê èñïîëíèòåëü ãëàâíûõ ðîëåé ïîïóëÿðíåéøèõ ìþçèêëîâ ñî ñöåíè÷åñêèì èìåíåì OLEGG.  Óêðàèíå íàèáîëåå èçâåñòíà åãî ïåñíÿ «À ìíå õîðîøî ñ òîáîþ...» — Какие необычные подарки Вы получали от женщин? — Как-то 31 июля я праздновал свой день рождения в Германии. И мне любимая девушка заказала фейерверк, хотя в Германии это запрещено (кроме новогодней ночи). Она попросила меня посмотреть в окно – и я увидел, как там начался салют. Я испугался, что сейчас приедет полиция и начнет разбираться. Это было безумно. — Кстати, о безумствах. На что Вы готовы ради любимой женщины? — Я бы пошел на смерть – это точно. Если надо – я пойду

— Может, кто-то не поверит, но я не боюсь в жизни никаких сюрпризов или казусов. Хотя бывали поступки, которые меня ошарашивали. Например, так получилось, что на мое 40-летие подарков принесли больше, чем я видел в своей жизни. Это притом, что 40 лет нельзя праздновать. С одной стороны было приятно, но, с другой стороны, я не люблю превращать свой день рождения в большой пир. Для меня важнее, если человек придет сам по себе и поздравит, чем закатывание пира на весь мир. — Вас легко растрогать? — Да, меня можно растрогать даже простым попсовым фильмом, где я вижу мужчину и женщину, а сцена откровений правильно сделана. Она меня очень трогает. Может, с годами становлюсь сентиментальнее, но когда вижу в фильме такие вещи – могу уронить слезу. И я не стыжусь этого. Это чувства. (Фото автора)

19

Анекдоти ➢    На глупые детские вопросы лучше всего отвечать вопросами, ставящими детей в тупик. Например: – Папа, а откуда берутся дети? – А почему, сынок, ты не интересуешься, откуда берутся взрослые? Или мы тебе по барабану?    Не разбивайте никому сердце, у всех оно только одно. Ломайте кости – их 206.    – Вот ты мне можешь объяснить, почему вы, мужчины, так редко дарите девушкам цветы? – Ну так вы нам пиво вообще не дарите!    Познакомлюсь с женщиной 35-45 лет для совместного проживания. Обязательно наличие аллергии на Стаса Михайлова.    – Почему ты обещал жениться сразу пяти девушкам? – Наверно, Амур выпустил в меня очередь из автомата.    Не забирайте парней в армию! Вдруг у них дома котик?    Боролась со скукой. Зашла в «Одноклассниках» на страницу к незнакомому мужчине и написала под его фото: «Ты меня не любишь...». Сегодня у меня на странице побывало двести его друзей во главе с женой. Мужик! Если ты еще жив – прости меня...    «В тесноте, да не в обиде», – подумал кот Васька, лежа в холодильнике.    Люся решила похудеть... Записалась на фитнес, в бассейн и в хор... Вы спрашиваете: «Причем тут хор?». Да пофиг! Лишь бы жрать некогда было!    – Какая странная у вас шпага, сударь. – Это арматура, сэр.    Мне тут замуж предложили выйти... Cказал: «Будешь жить, как в раю». Стесняюсь спросить, это как? Голая, босая и яблоки жрать?!

афіша

1 березня, 18.00 Мала зала МПК

Вечір старовинної класичної музики

Ансамбль «Скрипки Кременчука» Керівник – Володимир Білецький.

Тел. для довідок: (097) 581-12-72


20

мікс

Кременчуцька Панорама № 7 (453) 13 лютого 2014 року

www.panorama.pl.ua

Традиція турніру ➢ За підтримки ВБФ «Джерело Дніпра» відбулися змагання «Повір у себе»

Змагання сильних духом

Думка

10 лютого в СК «Політехнік» пройшла обласна спартакіада з легкої атлетики «Повір у себе» на призи Почесного Президента ВБФ «Джерело Дніпра» Володимира Матицина. Ось уже 11-й рік поспіль за ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, у Кременчуці проходить відкритий обласний турнір з легкої атлетики для юних спортсменів з обмеженими фізичними можливостями. Учасники, кількість яких щороку збільшується, наочно доводять: сила духу – це шлях до перемог у спорті й у житті. — Ці змагання не лише об’єднують сильних духом дітей, але й допомагають їм ще більше повірити у себе та власні сили. Ви берете участь у цій спартакіаді, що незмінно означає лише одне: ви вже перемогли. Ми, у свою чергу, будемо й надалі підтримувати адаптивний спорт у нашому місті, – зазначив у вітальній листівці Почесний Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимир Матицин. Цьогоріч турнір зібрав понад 50 спортсменів із Кременчука, Полтави, Комсомольська, Кобеляків та Нової Каховки (Херсонська обл.), які змагались у бігу на 50, 200, 400 метрів, стрибках у довжину та метанні м’яча. Найкраще в усіх видах змагань серед кременчужан себе проявили Наталя Кобзар, Лейла Куровська, Анастасія Слепич, Анастасія Скузь, Тимур Чирва, Марина Бабченко та Богдан Герко. За словами головного судді зма-

Афіша ➢

Крім кременчужан, у турнірі взяли участь спортсмени з Полтави, Комсомольська, Кобеляків та Нової Каховки

Ірина Зикова, тренер Кременчуцької філії «Інваспорт»: — Без спонсорів провести змаганн я та ко го р і в н я неможливо. Ми раді, що завдяки Фонду « Джерело Дніпра» у нас є така можливість. Цей турнір дав путівку у спорт багатьом дітям, допомагає в реабілітації. Деякі з учасників вже стали чемпіонами України серед дорослих, як ось Лейла Куровська.

Стрибки у довжину – один із етапів змагань

Перед забігом треба як слід розім’ятися

Є з кого брати приклад! На спартакіаду 14-річний Богдан Герко приїхав із с. Кам’яні Потоки разом із бабусею Уляною гань, почесного голови громадської організації інвалідів «Оріяна» Валерія Лекумовича, навесні ці спортсмени поїдуть до Миколаєва, де пройде вже всеукраїнський відбірковий етап спартакіади «Повір у себе». (Т. Апрелєва, фото А. Нетесанного)

36-річний кременчужанин Олег Білоконь легкою атлетикою займається з 9-ти років. Сьогодні він – чемпіон світу, чемпіон Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. Завітавши на змагання до манежу в СК «Політехнік», Олег Білоконь зазначив: — Бажано, щоб такі спартакіади проходили частіше: взимку, навесні, влітку... Щоб діти Чемпіон світу Олег Білоконь частіше спілкувалися й не замита голова ГО «Оріяна» Валерій Лекумович привітали учасників калися в собі.

Варто побувати ➢ Виставка голограм, яку бачив увесь світ, тепер у Кременчуці Дивовижну оптичну ілюзію презентували кременчужанам на виставці художніх голограм «Древні скарби України», що відкрилась у колишньому НК «Зебра». 15 диво-світлин вражають уяву своєю реалістичністю та красою. Це об’ємні оптичні копії унікальних музейних реліквій, відомих пам’яток археології, більшість з яких – високохудожні вироби V ст. до н. е. – II ст. н. е., зроблені з дорогоцінних металів і каменів. Чудернацькі зображення утворюються на спеціальному склі за допомоги лазерного променю. Вони точно передають найтонші риси предметів, як то мініатюрні прожилки на золотих квітах, котрі оздоблюють скіфську пектораль. Але більше того – зображення виглядає об’ємним, причому настільки реальним, що мечем хочеться пофехтувати, прикраси – одяг-

Все це ілюзія нути на руку, з чаші – випити води. Дивитися на голограми треба тільки з певного кута, трішки відхилився – і частина предметів стає розмитою. Для мешканців Кременчука – це насправді унікальний шанс побачити стародавні реліквії, адже оригінали більшості експонатів зберігаються у сховищах (так званих державних запасниках), їх не показують широкому загалу. Виставка була створена спеціалізованим підприємством «Голографія» 2 роки тому за сприяння Національного музею історії України. Голограми мандрували по всьому світу, мали великий успіх в Англії, Аргентині, Франції, Іспанії, Японії, Сінгапурі, Ватикані, Арабських Еміратах та навіть були представлені у штабквартирі ЮНЕСКО в Парижі.

Золота пектораль скіфського царя IV ст. до н.е.

Дана виставка також відвідала кілька країн, Кременчук став першим містом в Україні (окрім Києва), куди вона приїхала із закордонного турне. В нашому місті виставка проходить за підтримки Асоціації парків України та її голови Валентини Кечіної. (Д. Малишко, фото А. Нетесанного)

Браслети здаються об’ємними, цей ефект створений за допомоги голограм

Виставка голограм проходить у колишньому НК «Зебра», вартість квитків: 20 грн – для дорослих, 15 грн – для дітей

Ця чаша виготовлена з золота та бурштину, знайдено її на території давньої Скіфії

PANORAMA 7  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you