Page 1

Іван БОГДАН, директор комунального підприємства «Благоустрій Кременчука», про рішення міськвиконкому щодо реалізації евакуйованих кіосків та гаражів: «Це рішення дає нам правові підстави реалізовувати евакуйоване безгосподарне майно. Адже нам треба якимось чином відшкодовувати ті витрати, яких ми зазнали через демонтаж, вивезення і зберігання металоконструкцій». Ðåêîìåíäîâàíà ö³íà – № 37 (431)

1,50 ãðí

Êðåìåí÷óöüêà

Ïàíîðàìà 12 вересня 2013 р.

Твоє місто – твоя газета

www.panorama.pl.ua

5

Споживчий кошик

Ціни на овочі та фрукти у Кременчуці

П’ятниця +16...+23

Картопля – 3-4 грн/кг. Баклажани – 3,5-4 грн/кг.

Субота +14...+20

Цибуля – 3,5 грн/кг. Перець солодкий – 4-6 грн/кг. Капуста – 3,5 грн/кг. Кріп – 2 грн/пучок. Виноград – 12-18 грн/кг.

Неділя +12...+16

Помідори – 4-6 грн/кг. Морква – 3,5 грн/кг.

Читайте у номері ➢

Ìåð áóäå ïîêàðàíèé? За фактом підвищення житловокомунальних тарифів у Полтаві глава Уряду доручив провести службове розслідування.

2

Äèâî-äèâíå У Козельщині поступово проявляється ікона Святителя Миколая Чудотворця. Помолитися до неї їдуть з різних куточків України, бо вважають цю ікону чудотворною.

3 Малюнок І. Ахметзянова

Ïî âóõà ó íå÷èñòîòàõ На Другому Занасипу автомобіль втрапив у провалля, що утворилося на дорозі внаслідок пориву каналізаційної труби. МНС-ники кажуть, що в ямі з нечистотами водій опинився через власну необачність.

3 реклама

Криза наступає

Кременчуцькі підприємства зменшують обсяги виробництва, подекуди змушені скорочувати працівників або переходити на неповний робочий тиждень. Люди заробляють менше, відповідно, менше сплачують і податків до бюджету. Станом на 1 вересня міський бюджет недоотримав 65 млн грн, до кінця року, як прогнозують у мерії, ця сума може сягнути 110 млн.

 2-3

Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» та громадська організація «Рідне місто» запрошують взяти участь у конкурсі

Школярі та школярки! А також їхні батьки! Якщо впевнені, що ваш учитель – найкращий, і готові переконати в цьому інших, надсилайте розповідь про нього та фото для участі у конкурсі!

«Мій вчитель» Кращі педагоги будуть визначені в номінаціях: «Мій класний – першокласний!» – кращий класний керівник. «Мій улюблений викладач» – кращий вчитель-фахівець. «Мій перший учитель» – кращий учитель початкових класів. «Учитель-ентузіаст» – класний керівник, який є лідером і в професії, й у громадському житті.

Переможці стануть відомі напередодні Дня вчителя. На них чекають дипломи та цінні подарунки від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», а всіх педагогів – лауреатів конкурсу, запросять на екскурсію до одного з визначних місць України. Тел. для довідок: 79-22-62.


2

ÍÀÃÎËÎÑ

www.panorama.pl.ua

Масове заліснення

Сівба!

275 тис. га

планують засіяти озимими цього року аграрії Полтавщини. Це така ж площа, як і восени 2012 р.

Новини

Мер буде покараний? Прем’єр-міністр України М. Азаров цього тижня гостро відреагував на інформацію про підвищення житлово-комунальних тарифів у Полтаві (міський голова – О. Мамай). Про це глава Уряду заявив на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук». Він нагадав, що Кабінет Міністрів ухвалив постанову про недопущення підвищення тарифів ЖКГ. По всіх конкретних даних дано доручення віце-прем’єр-міністру О. Вілкулу провести службові розслідування, – повідомляє vpoltave.pl.ua. Рішення про підвищення тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій було ухвалене Полтавським виконавчим комітетом 1 серпня 2013 р. Вартість послуг, що не змінювалася з 2008 р., зросла у 2-3 рази. Нагадаємо, в Кременчуці тарифи на екс-витрати востаннє переглядалися також навесні 2008 р. Наприкінці минулого року кременчуцькі керуючі компанії знов заговорили про необхідність перегляду вартості своїх послуг, однак міська влада не визнала обґрунтованими їх розрахунки.

Боргів із зарплати – понад мільйон 1,269 млн грн заборгували кременчуцькі підприємства своїм працівникам станом на 1 липня 2013 р., – повідомляє обласне управління статистики. З цієї суми економічно активні підприємства Кременчука не виплатили своїм працівникам 236,6 тис. грн. У Комсомольську та Кременчуцькому районі боргів із виплати зарплати немає. А в Полтаві підприємства завинили своїм робітникам близько 7 млн грн.

Кременчуцька Панорама № 37 (431) 12 вересня 2013 року

2 млн грн

виділено цього року з обласного екофонду на висадження нових лісів на Полтавщині. За останні 5 років в області створено 10,2 тис. га лісових насаджень. На кожен вирубаний гектар висаджується 2 га нових лісів.

Танці на площі

66 тис. грн виділено з міського бюджету на проведення «Майданса» у Кременчуці на День міста. На ці кошти придбають футболки та кепки для учасників. У заході візьмуть участь 600 дітей та підлітків віком від 7-ми до 20-ти років.

Криза наступає ➢ Кременчуцькі підприємства скорочують обсяги виробництва Побоюються гіршого, але все ж сподіваються на краще кременчуцькі великі підприємства. Із 14-ти бюджетоутворюючих заводів приріст обсягів виробництва показують лише 5.

Стабільна нестабільність.

Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

Як повідомив начальник міського управління економіки Микола Здойма, за підсумками 8 місяців роботи у 2013 р. суттєвий «плюс» демонструє лише Кременчуцький автоскладальний завод – обсяги виробництва на підприємстві зросли на 87,6%. Натомість маємо довжелезний перелік підприємств, які знизили обсяги виробництва з тих чи інших причин.

Вагонзавод скорочує 200 працівників Ситуацію на Крюківському вагонзаводі Микола Здойма називає чи не найскладнішою. За його словами,напідприємствізмушеніперейти на скорочений режим роботи – 3 дні на тиждень, та скоротити 200 працівників: «Мені повідомили про скорочення робітників пенсійного віку і контрактників». Керівник міського управління економіки каже, що крюківські вагонобудівники страждають через погіршення торгівельних відносин

Керівник «Кварцу» зазначає, що підприємство не може зупинитись, бо тоді доведеться затопити кар’єр, а це означає підтоплення для всього міста з Росією: «Динаміка невтішна. У 2011 р. вагонзавод випустив 10 750 вантажних вагонів, у 2012 р. – понад 11 тис., цього року знизив випуск до 6 тис. – майже вдвічі менше».

На «Кварці» теж криза Вперше за результатами року показують хоч і незначний, але спад виробництва Кременчуцька кондитерська фабрика та кар’єроуправління «Кварц». Корпорація «Roshen», до складу якої входить кременчуцьке підприємство, постачає

«

Недовиконання доходів міського бюджету сьогодні становить 65 млн грн, через це не виконуються заплановані роботи у школах, лікарнях, об’єктах міського господарства. У мерії прогнозують, що до кінця року сума дефіциту бюджету сягне 110 млн грн.

продукцію на російський ринок. Схема вже набула стандартних обрисів – Росспоживстандарт має претензії до якості продукції, і все «в рамках захисту прав російських споживачів». Ситуація, як і свого часу з українськими сирами, швидкого вирішення не обіцяє. До якості продукту кар’єроуправління «Кварц» росіяни претензій невисувають,алезагальнаекономічна ситуація вплинула на роботу підприємства, до цього часу одного з найстабільніших у Кременчуці. — Негаразди на підприємстві пов’язані з падінням курсу російського рубля й обсягів відвантажень, – пояснює «КП» генеральний директор кар’єроуправління «Кварц» Геннадій Федотов. – Якщо раніше для видобутку 100 тис. тонн щебеню нам потрібно було витратити 8 млн грн, то зараз

це вже 10 млн. Через такі коливання курсу ситуація змінилася на гірше. До того ж, через те, що ми не маємо змоги в повному обсязі проводити відвантаження, в нас падає прибуток, бо є проблеми і з вагонами, і з переїздами. Геннадій Федотов занепокоєний тим, що його підприємство змушене працювати в основному на експорт, передусім до Росії: «В Україні немає грошей. Якщо раніше ми 50% сировини відправляли на експорт, а інше лишали для потреб країни, то цього літа це 70% експорту, а взимку було 98% від загального обсягу випуску. Фінансова криза поглиблюється». За словами гендиректора «Кварцу», на жаль, на підприємстві навряд чи вдасться обійтися без скорочень. Він називає цифру – до 20-ти осіб до кінця року.» Продовження – на стор. 3

ЦНАПи з’являться?

Ситуація ➢ Держказначейство запевняє, що цьогоріч провело платежів місту на 20 млн грн більше, ніж торік

Губернатор Полтавщини О. Удовіченко зобов’язав чиновників на місцях відкрити Центри надання адміністративних послуг до 1 листопада. — Створення таких центрів наблизить послуги до людей із найвіддаленіших сіл. Тому варто поквапитись... Від нас виконати це завдання вимагає Президент України В. Янукович, – зазначив О. Удовіченко. Для розбудови центрів із Держбюджету України у 2013 р. виділено 2 млн грн, які спрямують на місця. Нагадаємо, у Кременчуці Центр надання адмінпослуг планують відкрити у будівлі колишньої школи № 14. Втім, на даний час проекту зі створення ЦНАПу в місті немає.

В управлінні Держказначейства вважають, що видатки Кременчука, порівняно з минулим роком, зросли на 20 млн грн. Державна казначейська служба України у Кременчуці відповіла на заяви міської влади щодо неможливості ремонтувати дороги, здійснювати реконструкції об’єктів тощо через затримки платежів у вищезгаданій установі. О т ж е , я к п ов і д о м л е н о , станом на 1 вересня 2013 р. міське управління Держказначейства на підставі платіжних д оруч е н ь за д оруч е н н я м и

Надумана проблема? розпорядників та одержувачів коштів місцевого бюджету здійснило платежів на загальну суму понад 733,6 млн грн, а саме: по незахищених видатках (утримання міського господарства) – 267,6 млн, по захищених (зарплата, енергоносії тощо) – 446 млн. Порівняно з аналогічним періодом 2012 р., видатки Кременчука щодо виконання міського бюджету зросли майже на 20 млн грн, – зазначають в Держказначействі. Цікаво, що по незахищених статтях видатки зменшились на 4 млн грн, натомість на

таку ж суму збільшено видатки захищені. Варто зазначити, що цього року через недовиконання доведених місту державою показників дохідної частини місцевого бюджету Кременчук змушений звертатися за середньостроковими позиками, аби вчасно виплатити заробітну плату бюджетникам. Станом на 1 вересня поточного року місту надано середньострокових позик на загальну суму 45,1 млн грн. Торік за такими позиками Кременчук до держави взагалі не звертався. (За матеріалами «Полтавщини»)

Через затримки платежів у Держказначействі ремонти й будівельні роботи проводяться в борг, зокрема і в краєзнавчому музеї


Кременчуцька Панорама № 37 (431) 12 вересня 2013 року

Початок – на стор. 2

місцевий час

www.panorama.pl.ua

➢ Більшість бюджетоутворюючих підприємств міста працюють нестабільно

«Кредмаш» в очікуванні Голова Наглядової ради ПАТ «Кредмаш» Микола Данилейко ситуацію на підприємстві називає «задовільною, але зі складними перспективами». — Спостерігається погіршення, порівняно з підсумками І-го півріччя 2013 р., – говорить Микола Данилейко. – Важкими видалися липень і серпень. По-перше, кінець літа – початок осені – це період так зва-

ного міжсезоння для нас. Шляховики зараз працюють на дорогах, сьогодні про закупку дорожньої техніки мова не йде. Тому в цей період ми завжди маємо трохи нижчі показники. До того ж, як і у багатьох підприємств, у нас були проблеми на кордоні, коли затримали наш вантаж. Зараз усе вирішилося. Ми не постраждали фінансово, хіба що трохи злякались, обійшлося без жодних економічних санкцій з боку замовників за простій та

недовантаження. Але висновки ми робимо серйозні. Не можу прогнозувати, чим завершиться ситуація. Все стане більш зрозуміло, коли в листопаді буде оголошено, куди ж ми остаточно підемо – в Європу чи Росію. Наразі на «Кредмаші» скорочень не планується, – додає голова Наглядової ради. Навпаки, на деякі спеціальності не вистачає працівників. Не збирається підприємство і переходити на скорочений режим роботи.

Міські підприємства скорочують виробництво

Зобов’язання виконують, але перспективи туманні Попри негативні показники статистики, у прес-службі ПАТ «Укртатнафта» наголошують: хвилюватися не варто, підприємство працює стабільно. — Податки «Укртатнафта» сплачує в повному обсязі. Немає проблем і з виплатою зарплат – компанія виконує всі зобов’язання перед своїми працівниками і державою. Жодних змін у чисельності працівників не планується, – так прокоментував «Панорамі» сит уацію на підприємстві керівник прес-служби Сергій Біленький.

«

Начальник управління економіки Микола Здойма ствердж ує, що прогнозувати розвиток ситуації у міській промисловості мож на буде не раніше, ніж Україна остаточно визначиться з подальшим курсом – на Європу чи Росію.

У Кременчуцькому Центрі зайнятості населення кажуть, що масових скорочень в місті через складну ситуацію на підприємствах не очікується. ПАТ «Крюківський вагонзавод» інформації про скорочення до Центру не надсилав

А КрАСЗ – у дамках! Сьогодні лідером за економічними показниками є ПАТ «Кременчуцький автоскладальний завод». Керівник підприємства Микола Черниш каже, що допомогли автовиробникам насамперед закони. — По-перше, було ухвалено Постанову про запровадження ввізного мита для імпортних автомобілів, з 1 вересня також був запроваджений утилізаційний збір, – зазначає Микола Черниш. – Зараз, у зв’язку із цим, зріс попит на наші автомобілі, їх вартість стала більш конкурентоспроможною. І це дало заводу можливість сьогодні збільшити обсяг випуску автомобілів і чисельність робітників. Наразі ми додатково взяли на роботу приблизно 200 працівників.

Водночас про гарні перспективи для підприємства в подальшому Микола Черниш говорити не поспішає: «Набирати людей на роботу й надалі ми поки не квапимося. Чекаємо, коли Україна визначиться з асоціацією з Євросоюзом, адже одна з вимог такої угоди – це відмова від ввізного мита на автомобілі з Європи. Ми безпосередньо залежимо від вибору України. А поки, принаймні до кінця року, будемо працювати в тому ж темпі, який маємо сьогодні». Ке р і в н и к Кр АС З д у ж е сподівається, що економічні відносини з Росією вдасться зберегти, адже від цього залежить робота не одного кременчуцького підприємства.

Офіційні дані

Підсумки роботи підприємств Кременчука за 8 місяців 2013 р. Збільшили обсяги виробництва: +87,6% – ПАТ «Кременчуцький автоскладальний завод»; +20,6% – ПАТ «Кременчуцький молокозавод»; +16% – Крюківське кар’єроуправління; +15,9% – ПАТ «Кременчуцький колісний завод»; +7% – ПАТ «Кременчуцький м’ясокомбінат». Знизили обсяги виробництва: –58,5% – ПАТ «Кременчуцький сталеливарний завод»; –34,1% (вантажні вагони) – ПАТ «Крюківський вагонзавод»; –24,2% (дані за 7 місяців) – ПАТ «Укртатнафта»; –23,7% – ПАТ «Кременчуцький завод техвуглецю»; –16,5% – ПАТ «АвтоКрАЗ»; –3,8% – ПАТ «Кредмаш»; –3,6% – фабрика «Кремтекс»; –0,6% – кар’єроуправління «Кварц». Незначне зменшення обсягів виробництва демонструє і Кременчуцька кондитерська фабрика, хоча за результатами 7-ми місяців роботи показники підприємства становили +2,9%. Інформація надана міським управлінням економіки

3

Коротко ➢

У Полтаві буде притулок для тварин Депутати міськради Полтави внесли зміни до Програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Полтаві на 2012-2016 рр. І цього року запланували витратити 1,7 млн грн на ці цілі, зокрема виконати проект будівництва притулку на 250 місць, побудувати сам прит улок, створити єдину базу даних тварин притулку. На стерилізацію бродячих тварин виділено 20 тис. грн, а на зарплату працівників притулку – 75 тис. У Кременчуці аналогічна програма була ухвалена 2 роки тому, здебільшого чисельність безпритульних тварин регулюють відловом та евтаназією.

Проявилась ікона Святого Миколая У Козельщинському соборі Різдва Пресвятої Богородиці поступово проявляється ікона Святителя Миколая Чудотворця. На сайті Інтернет-видання «Новини Полтавщини» повідомляється, що років 10 тому з Золотоноші до монастиря привезли темну дощечку, яка нагадувала старовинну ікону. Потім стали траплятися справжні дива. «У соборі не знали, що це за ікона. Чи Божої матері, чи образи святих. Але в 2002 р. на іконі почав з’являтися образ Святителя Миколая. А ще через п’ять років зарожевіло обличчя та права рука», – розповів представник Козельщинської райдержадміністрації В. Манько. За його словами, у правій частині ікони ще залишилися чорні плями, але вони поступово зникають і проявляються чіткі обриси. У храмі Різдва Пресвятої Богородиці впевнені, що ця ікона чудотворна. Кажуть, люди їдуть до неї з різних куточків України, щоб помолитися. Нагадаємо, відновленням Козельщинського жіночого монастиря Різдва Пресвятої Богородиці вже багато років займається Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин.

І винних немає ➢ На звичайній кременчуцькій дорозі авто провалилось під асфальт Чоловік їхав у своєму авто і раптом відчув, що воно починає грузнути. Тоді він швидко залишив салон і зробив це дуже вчасно: невдовзі машина потонула у каналізаційних відходах. 6 вересня близько 14.28 до оперативників надійшла інформація про те, що в яму під асфальтне покриття у пров. Межовому, що на Другому Занасипу, провалився автомобіль «Лада». Як з’ясувалося, автівка

Легковик потонув у каналізації їхала-їхала і раптом наполовину зникла в калюжі, що утворилася в результаті прориву каналізаційної труби. Водій у салоні був сам, на щастя, він встиг покинути авто ще до того, як воно «пірнуло» в яму. А це сталося за лічені хвилини. Доки водій шукав людей, які б допомогли витягнути машину, яма збільшилася, й автомобіль буквально на очах наполовину занурився у котлован з каналізаційними відходами! Можливо, він пірнув би і глибше (яма сягала 2-х метрів завглибшки), якби не знайомий водія – він

утримував потопаючу машину за допомоги троса, зачепивши його за свій мікроавтобус. Як повідомляють в управлінні держслужби з надзвичайних ситуацій, на місце події негайно виїхало чергове відділення державної пожежно-рятувальної частини № 5, яке й рятувало автомобіль. Врешті за допомоги лебідки на пожежному автомобілі та автокрана загрузлу та не надто пахучу «Ладу» таки витягнули на поверхню. Начальник Кременчуцького міського управління державної служби з надзвичайних ситуацій

у Полтавській області Віталій Навроцький говорить, що водій постраждав від власної необачності. — Прорив стався у цей же день, і працівники водоканалу огородили небезпечне місце дерев’яними щитами, – коментує Віталій Навроцький. – Але поки вони їздили перекривати воду, утворилася калюжа. Водій «Лади», ігноруючи Правила дорожнього руху, почав повертати в тому місці, виїхав на смугу зустрічного руху, і передні колеса машини загрузли в утвореній ямі. (Т. Апрелєва)

Комунальники стверджують, що огородили місце пориву завчасно, отже, претензій на свою адресу не приймають


4

акценти

Пульс влади

Поле співпраці України з Євросоюзом практично не обмежене — Відновлення економіки Європи – спільна справа. Й інтеграція у цей процес України створює нові можливості для цього, – зазначив віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул, виступаючи на відкритті XXIII економічного форуму в Польщі. — Поле для нашої спільної праці практично не обмежене. Це проекти в економіці та сфері інвестицій, розвиток регіонального та прикордонного співробітництва. Це енергетична безпека, від якої залежить добробут усієї Європи; транспортна інфраструктура, що пов’язує Захід і Схід, Північ і Південь Олександр Вілкул нашого континенту. Сільське господарство. Впровадження кращих практик регіонального управління, приведення українського законодавства до європейських стандартів. Це нові можливості для розширення ринку збуту продукції. Освітні, наукові та культурні ініціативи; туризм і розвиток безпосередніх контактів, дружніх взаємин між нашими громадянами та нашими народами, – зазначив Олександр Вілкул. Очікується, що саме у Вільнюсі на саміті Східного партнерства в листопаді Україна та Євросоюз підпишуть Угоду про асоціацію та створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі. «Цінність Угоди – не лише в тому, що вона допоможе Україні зробити ще один крок у модернізації соціально-економічного життя відповідно до європейських стандартів. Але й у тому, що вона відкриє європейську Україну для об’єднаної Європи», – сказав Олександр Вілкул.

Ліки для гіпертоніків

І задарма не треба? 1,152 млн грн передбачено на виконання державної програми забезпечення гіпотензивними препаратами людей з високим артеріальним тиском у Кременчуці. Станом на 1 вересня з цієї суми освоєно лише близько 25% коштів. На медичному обліку в Кременчуці сьогодні перебувають 44 тис. гіпертоніків, які можуть брати участь у державній програмі й отримувати ліки зі знижкою. Однак упродовж 2013 р. такою можливістю скористалося менше третини хворих, рецептів на гіпотензивні препарати було виписано лише 12,9 тис. Пояснень тому кілька, – зазначає заступник міського голови Віктор Калашник. — По-перше, хоча в переліку медпрепаратів, на які розповсюджується знижка, нараховується 150 найменувань, однак не всім гіпертонікам вони підходять. По-друге, ціна на препарати в комерційних аптеках, що не беруть участі у програмі, такі ж, як і в аптеках офіційного оператора – «Полтавафарм», навіть при наданні знижки. Ще одна проблема – «Полтавафарм» не має розгалуженої мережі у житлових районах, це створює незручності і заважає реалізації програми, – пояснює віце-мер. Аптеки «Полтавафарм» для виконання державної програми забезпечення препаратами гіпертоніків визначені рішенням обласної ради. У Кременчуці заклади цієї мережі розташовані на вул. Пролетарській (аптечний склад), на вул. Жовтневій (центральна аптека), у пологовому будинку, в міських лікарнях. Упродовж 2013 р. «Полтавафарм» за продаж препаратів гіпертонікам отримала державну компенсацію в сумі 70,5 тис. грн. У середньому розмір відшкодування на один рецепт становить 13 грн. (І. Данилова)

Кременчуцька Панорама № 37 (431) 12 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Мерія розвиває комунальну аптечну мережу ➢

Більше аптек, дешевих і комунальних! У мерії наразі розглядають можливість відкриття комунальної аптеки в приміщенні станції швидкої допомоги. Це буде вже 4-й заклад у міській мережі комунальних аптек. Влада пишається створеним у 2011 р. підприємством, яке весь цей час працює з прибутком. Інна Данилова kp-office@ panorama.pl.ua

Ідея комунальних аптек у Кременчуці не нова. Вони існували за попереднього міського керівництва (20072010 рр.), але невдало. На їх розвиток з бюджету було виділено понад 1 млн грн, але результатом, як не дивно, стало банкрутство. У 2011 р. нова команда влади, у свою чергу, зацікавилася розвитком комунальної аптечної мережі та сьогодні з гордістю говорить про досягнуті успіхи. — Н а м о м е н т с тарт у в Кременчуці була одна комун а л ь н а а п тека – № 9 0 п о вул. Київській. За 2,5 роки мережа поповнилася ще двома аптеками: у стаціонарному відділенні та поліклініці Другої міськлікарні. За результатами 2012 р. мережа одержала прибуток 103 тис. грн, за 1-ше півріччя 2013 р. – 54,4 тис. грн. Це єдине комунальне підприємство, котре за весь час існування жодного разу не отримувало підтримки з бюджету, – зазначає заступник міського голови Віктор Калашник. Програму розвитку комунальної мережі аптек у Кременчуці було ухвалено

У комунальних аптеках ліки були б більш доступними для пільговиків, якби ці заклади отримували компенсацію з міського бюджету, – зазначає влада. Але бюджет не гумовий, а ціни в аптеках подекуди так само захмарні торік, зокрема вона передбачає з забезпечення гіпертоніків відкриття аптек у віддалених, медпрепаратами, забезпечентак би мовити, «неприбутко- ня медикаментами інвалідів вих» районах міста – на Лаш- в і й н и » , – у точ н ю є В і ктор ках, Ревівці тощо. Але поки Калашник. Втім, жодної з цих що жодної нової не відкрито. функцій комунальні аптеки у Віктор Калашник посилається Кременчуці не виконують. на фінансову скруту і зазначає, — Вони не можуть викощ о н а р а з і р о з г л я д а є т ь с я нувати соціальні функції, можливість р е м о н т у оскільки для цього потрібні приміщення, що звільнилося гроші. Якщо аптеки примусити на базі станції швидкої меддо- робити це вольовим рішенням, помоги, з наступною переда- то вони стануть збитковими, чею його комунальному аптеч- їм доведеться платити дотації ному підприємству. з бюджету, – зазначає Віктор З а с л о в а м и в і ц е - м е р а , Калашник. – Є інший шлях. основна функція комунальних При затвердженні бюджеаптек – соціальна. «Обслуго- т у д е п у тат и м і с ь ко ї ра д и вування пільгових категорій м ож у т ь п ер ед б ач и т и п е в населення, участь у програмі ну суму для забезпечення медикаментами через комунальні аптеки пільгоЗа результатами 2012 р. вих категорій кременчужан. комунальна аптечна П о к и щ о та ко ї п ра кт и к и не було. мережа одержала прибуток В арто за з н ач и т и , щ о 103 тис. грн, за 1-ше сьогодні ціни на деякі медипівріччя 2013 р. – каменти у комунальних апте54,4 тис. грн. Ці гроші пішли ках дещо вищі, ніж у приватна розвиток підприємства. них закладах.

«

Дохідне місце ➢ На кременчуцьких цвинтарях гроші не беруть хіба що за повітря Втрачений документ про резервування місця на кладовищі у Кременчуці можна відновити упродовж 2-х днів, але за гроші. Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

Як писала «Панорама» у попередньому номері, запроваджену раніше заборону на резервування місць на Свіштовському цвинтарі скасували. Але, як зазначила у письмовій відповіді «Панорамі» директор КП «Спецкомбінат рит уальних послуг» Юлія Погрібна, місця для поховання померлих на закритих кладовищах надаються за погодженням з адміністрацією підприємства та за наявності належно оформленого у встановленому порядку резерву або броні.

Кладовищенські тарифи Із проблемами щодо другої умови комунальників до редакції звернулася пенсіонерка Катерина К.: «Я платила за резервування місця майбутнього поховання біля могили померлого чоловіка, але десь загубила довідку про це. Як цей документ можна відновити і скільки це буде коштувати?». — Якщо людина бажає відновити документи на оформлене місце майбутнього поховання, вона має написати заяву та надати свідоцтво про смерть померлого родича та свій паспорт, – повідомляє

«

Юлія Погрібна. – Упродовж 2-х днів замовник отримує довідку на підтвердження оформлення резерву, коштуватиме це 50 грн.

Шукайте місце Загалом порядок резервування місця майбутнього поховання виглядає таким чином. На діючому кладовищі місце під резерв надається безкоштовно (згідно зі ст. 25 Закону України «Про поховання і похоронну справу»), а ось за оформлення місця під резерв треба заплатити 35 грн: 12 грн коштує оформ-

Основні тарифи на копання могил не переглядалися з 2009 р. та є збитковими для підприємства», – говорить директор КП «Спецкомбінат ритуальних послуг» Юлія Погрібна.

лення свідоцтва та у 23 грн обійдеться табличка з номером резерву. Якщо у вас зарезервоване місце майбутнього поховання на закритому кладовищі, то з настанням смерті людини особа, яка взялася її поховати, пише заяву та надає відповідні документи, що підтверджують смерть близької людини, але за перевірку наявності місця поховання треба заплатити 51 грн. Хто стежить за тим, щоб зарезервоване місце майбутнього поховання не було зайняте? На це запитання директор КП «Спецкомбінат ритуальних послуг» відповіла так: «На території кладовищ заборонено проводити будь-які земляні роботи без дозволу адміністрації КП «Спецкомбінат ритуальних послуг». Але, як додає Юлія Погрібна, кошти на охорону території кладовищ

мають виділятися з міського бюджету, проте не виділяються, тому цвинтарі перебувають без нагляду.

Знижки не передбачені На питання, за яку мінімальну суму можна поховати людину, директор спецкомбінату ритуальних послуг відповідає, що «тарифи розраховані длярізнихверствнаселенняізалежать цілком від бажання замовника». Знижки на ритуальні послуги на спецкомбінаті не передбачені. Втім, матеріальна допомога в розмірі 1600 грн з міського бюджету надається на поховання померлих ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Таке рішення було прийнято на сесії Кременчуцької міськради 11 квітня цього року. Також родичі чи близькі мають право на часткове відшкодування витрат на поховання померлих учасників бойових дій, теж за рахунок місцевого бюджету.


Кременчуцька Панорама № 37 (431) 12 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

якість життя

5

Витрати на евакуацію гаражів мають бути компенсовані ➢

Офіційна інформація

Кому гараж? Недорого!

Передусім – розвиток спорту серед дітей

Для КП «Благоустрій Кременчука» визначили механізм реалізації безгосподарного майна, яке було демонтоване та вивезене для тимчасового зберігання на території підприємства. Відповідне рішення було ухвалене міськвиконкомом 3 вересня.

Соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» спрямовані на популяризацію здорового способу життя серед дітей та молоді.

Віктор КРУК ridnemisto@ mail.ru

Невідворотна евакуація Першими у Кременчуці були демонтовані та вивезені безгосподарні кіоски. «Зачистка» здійснювалася в 2011-2012 рр. А цієї весни спеціалісти міського управління з контролю за станом благоустрою взялися за гаражі. Була розпочата масштабна робота з інвентаризації металевих гаражів, встановлених у дворах і на прибудинкових територіях, та робота з виявлення незаконно встановлених. Наводити порядок розпочали з пров. Героїв Бреста, в районі «Французької булочної». Тут нарахували понад 200 металевих гаражів, розміщених без жодних дозволів. На кожному з них у березні було залишено повідомлення для власника з проханням звернутися до мерії з документами на гараж для вирішення подальшої долі споруди.

Близько половини власників відгукнулись і змогли узаконити свої гаражі. Для них був створений гаражний кооператив. Решта гаражів отримали статус безгосподарного майна, їх почали демонтувати та вивозити на територію КП «Благоустрій Кременчука» для зберігання. Постала проблема: в який спосіб можна повернути гараж власнику вже після його евакуації? Кілька господарів, вочевидь, пізно схаменувшись, звернулися до КП «Благоустрій Кременчука» з проханням повернути їм гаражі, запевняючи у готовності сплатити підприємству витрати на демонтаж, перевезення та зберігання їхнього майна. Але їм відмовляли через відсутність за т в ерд ж е н о го м еха н і з м у реалізації та повернення майна.

Як повернути гараж? У липні цього року Олександр Б., власник одного з вивезених металевих гаражів, повернувшись після тривалої відсутності до Кременчука, гараж свій в районі пров. Героїв Бреста не знайшов. З’ясувавши, що споруду демонтували та вивезли, він звернувся до керівництва КП «Благоустрій Кременчука» з проханням його повернути і висловив готовність відшкодувати витрати підприємства на демонтаж, перевезення та зберігання свого гаража. Тоді він отримав відмову. 3 вересня міськвиконком ухвалив рішення, яким визначив механізм реалізації безгосподар-

У 2013 р. було демонтовано 82 гаражі та кіоски ного майна, яке було демонтоване та вивезене для тимчасового зберігання. Тепер, за словами директора КП «Благоустрій Кременчука» Івана Богдана, власникам гаражів, які потрапили в таку ситуацію, необхідно завітати до підприємства, яке знаходиться за адресою: вул. 1905 року, буд. 27, та пред’явити документи, що підтверджують право власності на рухоме майно. До речі, бажаючі можуть придбати у КП «Благоустрій Кременчука» безгосподарні металеві гаражі або кіоски. — Ц е р і ш е н н я м і с ь квиконкому дає нам правові підстави реалізовувати евакуйоване безгосподарне майно, зокрема і шляхом здачі на металобрухт. Адже нам треба якимось чином відшкодовувати витрати. До того ж, ми будемо звільняти місце для розміщення на зберігання нових евакуйованих об’єктів, – пояснив Іван Богдан.

Уряд ухвалив загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 20132017 рр., яка буде сприяти оновленню спортивної інфраструктури в Україні та залученню молоді до масового спорту. Програмою передбачено будівництво 50 басейнів, 2,5 тис. спортивних майданчиків, зведення в кожній області універсального спортивного комплексу. Із запланованих у Полтавській області на цей рік 20 млн грн (більше на 4 млн грн, ніж торік) на фізичну культуру і спорт більшу частину вкладуть у розвиток саме дитячого спорту. «На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича гроші направлять на розвиток інфраструктури саме дитячого спорту. Тобто на розвиток дитячо-юнацьких спортивних шкіл тощо. Також належні суми підуть на підтримку наших спортсменів, які несуть славу Полтавщині не тільки на її теренах, а й у державі та світі», – зазначають у Полтавській ОДА. Сьогодні на території Полтавщини найпопулярнішими й найрозвинутішими є дзюдо, бокс, легка атлетика, веслування на байдарках і каное, кульова стрільба. Нещодавно активізувався бейсбол – за підтримки обласної влади спортсмени тепер беруть участь у турнірах, що проводяться в

Олександр Удовіченко, губернатор Полтавщини: — Сьогодні розвиток фізичної культури і спорту стає важливою складовою молодіжної і соціальної політики області та держави. Необхідно формувати в масовій свідомості пріоритет здорового способу життя. Адже цінність здоров’я і довголіття для кожної людини очевидна. Україні. Нещодавно сформувалась ініціативна група з розвитку регбі. Також потужними темпами розвивається такий вид спорту, як драгонбот – це веслування на човнах «дракон». На Полтавщині є 4 таких екіпажі.

Доступні ціни ➢ За рік роботи у кременчуцькому гіпермаркеті «Fozzy» здійснено понад 1,5 млн покупок

®

Потрібні покупки в правильному місці В Європі давно вже існує традиція закуповувати продукти раз на тиждень: у вихідні вирушати всією родиною до супермаркету і купувати все потрібненеобхідне та смачнеприємне. В нас років 15 тому (як відголосок життя при Радянському Союзі) звикли ходити у магазин щодня і робити невеликі покупки, щоб приготувати вечерю, максимум, сніданок. Стандартний набір продуктів складався з батона/ чорного хліба, овочів, пакета молока/кефіру і «Лікарської» ковбаси (якщо такі витрати були закладені в сімейному бюджеті). Згодом життя, дохід і звички змінилися. На українському продуктовому ринку з’явилися мережі супермаркетів, й українці поступово почали віддавати перевагу покупкам саме в цих великих магазинах, де можна за один раз купити все необхідне для родини. Продовольчі супермаркети різняться між собою асортиментом і цінами. У Кременчуці

вже понад рік успішно працює гіпермаркет мережі «Fozzy Cash&Carry» (22 серпня виповнився рівно рік, відколи тут зробили першу покупку). За цей час мешканцями Кременчука було зроблено понад 1,5 мільйона покупок. Більше 90% з них – роздрібні покупці. За рік фахівцями мережі «Fozzy» були вивчені смаки і вподобання кременчужан та особливості їхнього попиту. На сьогодні кременчуцький гіпермаркет «Fozzy Cash&Carry» займає 4-те місце в мережі з продажу свіжої і замороженої риби, 3-тє місце з продажу товарів шкільного асортименту, відзначається високий попит на товари власних торгівельних марок (зокрема ТМ Extra!®). Із 15 вересня для жителів Кременчука в гіпермаркеті «Fozzy Cash&Carry» стартує постійно діюча програма низьких цін «Дешево. Переконайтесь!». Дана програма гарантує мінімальні ціни на весь асортимент (понад 35 000 найменувань товарів), спираючись на щоденний моніторинг цін у регіоні. Покупці зможуть придбати за привабливими цінами всі необхідні товари в одному місці. Перевагу таких покупок можна пояснити досить просто: економія часу (можливість

«

Із 15 вересня для жителів Кременчука в гіпермаркеті «Fozzy Cash&Carry» стартує постійно діюча програма низьких цін «Дешево. Переконайтесь!».

купити все потрібне в одному місці), економія грошей (прямий імпорт і власні торгівельні марки), висока якість товарів (у мережі існує спеціальний департамент якості, що контролює всі етапи – від виробництва до моменту, коли товар потрапляє на полиці гіпермаркету); ще один

фактор, який гарантує якість продуктів і товарів – значний товарообіг і щоденні поставки свіжих продуктів. Крім того, на більшість товарів у гіпермаркеті «Fozzy Cash&Carry» діють знижки від 2% до 4% за дисконтними і пенсійними картками. Гіпермаркет «Fozzy Cash&Carry» –

це можливість правильно купувати продукти харчування і товари для оселі. Оптимальне співвідношення «ціна/якість» дозволить вибрати необхідне кожному конкретному покупцеві. Покупки в гіпермаркеті задовольнять як оптових, так і роздрібних покупців: «Fozzy Cash&Carry» поєднує в собі оптову базу та роздрібний магазин; всі категорії покупців одержують оптимальні пропозиції за цінами й асортиментом. Асортимент продукції гіпермаркету включає товари провідних національних і регіональних виробників, а також товари під власними торгівельними марками. Гіпермаркет «Fozzy Cash&Carry» корист ується популярністю не тільки у роздрібних покупців. Ефективна робота із представниками малого та середнього бізнесу стала можливою завдяки високій якості й прийнятній ціні на товари. Гіпермаркети «Fozzy Cash&Carry» входять до складу торгово-промислової корпорації «FozzyGroup», що дає можливість пропонувати своїм покупцям товари від широкого спектра постачальників, одержувати оптимальні ціни від виробників і, як результат, мати можливість пропонувати оптимальні ціни клієнтам.


6

ÇÀÊÎÍ

Кременчуцька Панорама № 37 (431) 12 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Дзвінки, що не дають спокійно жити ➢

Повідомлення оперативних служб ➢

Діти наїлися валер’янки Двоє хлопчиків віком 2 і 5 років гостювали у бабусі. Там вони знайшли таблетки від серця й з’їли кожен по декілька штук. Сталося це 9 вересня. Братів одразу ж відвезли до реанімації Дитячої міської лікарні. На щастя, все обійшлося: хлопчикам промили шлунки, а потім перевели їх до терапевтичного відділення.

Лишив матір без сережок Наприкінці серпня з заявою до міліції звернулася мешканка Автозаводського району. Жінка розповіла, що в неї зникли сережки та золотий ланцюжок. Як з’ясувалося, прикраси прибрав до рук її 21-річний син. Як повідомляє прес-офіцер Кременчуцького міськуправління міліції Анна Васенко, вартість викрадених речей складає 4 тис. грн.

Голод – не тітка... ➢

З’їв лелеку У с. Мачухи на Полтавщині стався неординарний випадок. Колишній злочинець від голоду вполював та з’їв лелеку. Як розповіли у пресцентрі УМВС України в Полтавській області, птах звив гніздо на водонапірній вежі у селі та радував селян своїм мелодійним клекотом. Одного разу птах несподівано зник, покинувши гніздо. Жителі села звернулись до міліції, адже запідозрили, що заподіяв лихо лелеці колишній ув’язнений, який нещодавно повернувся з місць позбавлення волі і мешкав у селі. Згодом підозри селян підтвердилися. Дільничному інспектору затриманий чоловік зізнався, що давно не має роботи і коштів на харчі, тому піднявся на водонапірну вежу, спіймав птаха, вбив і приготував з нього вечерю. Правоохоронці порушили кримінальне провадження за ст. 248 «Незаконне полювання» ККУ. Санкція статті передбачає або штраф до 1700 грн, або обмеження волі терміном до 3-х років. Лелека – птах, занесений у Червону книгу України. Полювання на нього суворо заборонене.

«Сюрприз» у телефонній картці У № 35 (429) від 29 серпня 2013 р. у статті «Віддай кредит, якого не брала» ми розповідали історію жінки, яка потерпає від телефонних дзвінків і вимагань погасити невідомо чий кредит. Виявляється, у Кременчуці такі випадки – не поодинокі... Після виходу цієї статті до редакції газети зателефонувала ще одна кременчужанка, яка розповіла схожу історію, котру їй, на щастя, вдалося швидко вирішити на свою користь. Щоправда, телефонували жінці не на домашній, а на мобільний телефон. — Близько року тому мені також постійно дзвонили з якогось банку і казали, що я повинна сплатити кредит, але суму не

називали, – пригадує читачка Любов. – Тривало це приблизно місяць. Дзвонили і вдень, і вночі. Після таких дзвінків я не могла спокійно спати, а тому вирішила піти та все з’ясувати. Для цього Любов узяла свій мобільний телефон і звернулася до працівників банку, з якого їй телефонували. Жінка була дуже здивована тим, що їй вдалося дізнатися. — Виявилося, що цей кредит взяла людина, яка мешкає в Західній Україні. Вона залишила телефонний номер, який згодом став недійсним. Швидше за все, ця людина просто не поповнювала мобільний рахунок, і в SIM-картки добіг кінця термін дії та її просто вилучили з використання, – висловлює припущення жінка. – Через деякий час телефонний оператор випустив нову картку з цим номером і пустив її у продаж. А я, нічого не підозрюючи, її купила – і в мене почалися всі ці дзвінки...

Хотів розважитись з малолітніми дівчатами ➢

Як іноземець за гостинність поплатився... На початку вересня до правоохоронців міста звернувся 51-річний громадянин США. Чоловік розповів, що в нього забрали ноутбук, мобільний телефон, а на додачу ще й... побили. Якось на вулиці потерпілий розговорився з двома 16-річними дівчатами й запросив їх до себе

в гості – у квартиру, де він тимчасово проживав. Супутниці, недовго думаючи, й погодились. Ось тільки пішли вони не самі, а взяли з собою ще двох знайомих юнаків 15-ти й 16-ти років. Вже у самій квартирі молодики спровокували конфлікт із господарем, після чого побили його та забрали особисті речі. За допомогою до міліції та лікарів потерпілий звернувся наступного ранку. Як повідомляють у пресслужбі Кременчуцького

Власна справа ➢ Виходить за підтримки Фонду розвитку підприємництва Кременчука

Припинення підприємницької діяльності: важливі нюанси Закриття бізнесу – досить складний процес. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця регулюється ст. 46, 47 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» від 15.05.2003 р. № 755-IV (далі – Закон). Відповідно до п. 3 ст. 46 Закону, суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа, позбавляється статусу підприємця з дати внесення до Єдиного державного реєстру запису про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця. Для внесення до Єдиного державного реєстру такого запису підприємець подає особисто або через уповноважену особу наступні документи: – заповнену реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичною особою-підприємцем за її рішенням; – довідку відповідного територіального органа Міндоходів України про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів; – довідку відповідного органа Пенсійного фонду України про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, страхових коштів до Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування. Згідно з пп. 11.7.3 п. 11.7 Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого Наказом Мінфіну України від 09.12.2011 р. № 1588 (далі – Порядок № 1588), довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів за формою № 22-ОПП є дійсною упродовж 2-х місяців від дня її реєстрації в територіальному органі Міністерства доходів та зборів України. Згідно з пп. 11.7.4 п. 11.7 Порядку № 1588, після завершення терміну дії довідки за формою № 22-ОПП повторна довідка видається територіальним

До таких висновків Любов дійшла вже самостійно після відвідин банку. На щастя, там в її непричетність до кредиту повірили й сказали, що треба зробити. Зокрема жінці порадили надіслати SMS-повідомлення з командою «Оff» (що означає «припинити») на певний номер. Таким чином з попереднього власника цей номер зняли, а на нашу героїню оформили. Щоправда, вже без кредитного боргу. Як розповідає Любов, після цих дій дзвінки припинились. У свою чергу, жінка радить всім, хто потрапляє в таку ситуацію, йти і з’ясовувати все до кінця, доводити свою правоту. Адже просто вимкнути телефон – це не вихід: нерви в се од н о будуть не на місці...

органом Міністерства доходів та зборів України впродовж місяця від дня отримання звернення платника податків про зміну довідки. До речі, у випадку повторного звернення щодо видачі довідки за рішенням керівника територіального органа Міндоходів може бути призначено ще одну документальну позапланову перевірку за період, що минув від дати закінчення попередньої перевірки. Отримавши довідку за формою № 22-ОПП, її слід надати державному реєстратору, інакше платник податку вважається не знятим з обліку та зобов’язаний, згідно з п. 49.2 ст. 49 Податкового кодексу України 2755УІ (далі – ПКУ), за кожний встановлений ПКУ звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, який ним сплачується. Такий обов’язок виникає безвідносно до факту провадження господарської діяльності. Відповідно до ст. 120 ПКУ, неподання або несвоєчасне подання платником податків або іншими особами, зобов’язаними нараховувати та сплачувати податки, збори, податкових декларацій (розрахунків) тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 170 грн за кожне таке неподання або несвоєчасне подання. Ті самі дії, вчинені платником податків, на якого впродовж року було накладено штраф за таке порушення, призводять до штрафних санкцій у сумі 1020 грн за кожне таке неподання або несвоєчасне подання. Отже, до проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особипідприємця така особа не втрачає статусу платника податків, не знята з обліку в органі Міністерства доходів та зборів України та зобов’язана дотримуватися вимог податкового законодавства. За матеріалами «Приватного підприємця»

міськуправління міліції, викрадений ноутбук компанія підлітків продала, а виручені гроші прогуляла. Наразі відкрито кримінальне провадження за ст. 185 «Крадіжка» та ст. 125 «Умисне легке тілесне ушкодження» ККУ. За скоєне неповнолітнім загрожує до 3-х років позбавлення волі. У свою чергу, правоохоронці Кременчука радять іноземним громадянам уникати випадкових знайомств і бути обачними!

®

Хто не платить за утилізацію авто? Перелік об’єктів оподаткування екологічним податком з 1 вересня 2013 р. доповнено новим – за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів (далі – екологічний податок за транспортні засоби). Крім того, визначено перелік осіб, які звільняються від сплати екологічного податку. Зокрема особи, які купують на території України транспортні засоби, що в установленому порядку були вперше зареєстровані та/або перереєстровані до 1 вересня 2013 р., у власників транспортних засобів, не є платниками податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів. Тобто у разі, якщо особою придбано транспортний засіб після 1 вересня 2013 р. в особи, яка придбала цей транспортний засіб та в установленому порядку зареєструвала його в Україні до 1 вересня 2013 р., екологічний податок за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів не сплачується. Водночас платниками екологічного податку за транспортні засоби є особи, які: – ввозять на митну територію України транспортні засоби та/ або кузови до них (за винятком кузовів товарної категорії 8707 10 10, згідно з УКТ ЗЕД) в митному режимі імпорту; – здійснюють виробництво (виготовлення) транспортних засобів на митній території України для їх продажу на внутрішньому ринку України; – купують транспортні засоби в осіб, які не є платниками цього податку, згідно з пп. 240.6.1 Кодексу, а саме в осіб, які ввезли на митну територію України транспортні засоби, що належать дипломатичним представництвам або консульським установам іноземних держав, міжнародним організаціям, які користуються привілеями та імунітетом, згідно з загальновизнаними принципами та нормами міжнародного права, а також працівникам таких представництв, установ, організацій та членам їхніх сімей. За інформацією Міністерства доходів і зборів України


Умовні позначення фільмів: ІІ – категорія ІІ (перегляд неповнолітніми глядачами рекомендується разом із батьками або з відома батьків) ІІІ – категорія ІІІ (рекомендується лише для дорослих)

понеділок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.35, 04.05 Т/с «Шлюб за заповітом» 07.05 Х/ф «Перевірка на кохання» 08.00 ПРОФІЛАКТИКА 14.00 «Судові справи» 14.40 «Жди меня» 16.50 Т/с «Перше кохання» 17.50 Новини 18.00 «Стосується кожного» 19.00 Т/с «Ясмін» 20.00, 03.20 «Подробиці» 20.30 Т/с «Ванга» 22.25 Т/с «Завжди говори «Завжди» 9» 00.20 Х/ф «Ведмежатник» (II) 02.30 Д/ф «Екологічна подорож» 04.50 «Судові справи»

стб

новий канал

1+1 06.00 «ТСН-тиждень» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.35 «ТСН» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 10.50 Еллен Баркін і Кетрін Кінер у комедії «Кара небесна» (I) 12.55 «Не бреши мені - 4» 13.55 «Російські сімейні драми» 15.00 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Cила. Повернення додому» (I) 20.15 Т/с «Величне століття. Роксолана - 3» (I) 22.30 «Гроші» 23.50 Х/ф «Хроніки Нарнії: Підкорювач світанку» (I) 01.50 Х/ф «Чужі листи» (I) 03.20 «Маша і моделі - 2» 03.45 «Маша і моделі - 2» 04.10 «Світ навиворіт - 2: Індія» 05.00 «Гроші»

трк Україна

ictv

05.40 Пекельне побачення 06.15, 13.25 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 00.15 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 21.00 Т/с «Вороніни» 13.20, 14.30 Kids Time 15.00 Т/с «Друзі» 16.00 Шафа 17.00 Голодні ігри 19.00, 00.10 Репортер 19.05 Абзац! 20.00 Т/с «Супер Макс» 22.00 Співай, якщо зможеш 23.30 Великі почуття 00.20 Т/с «Щоденники вампіра» (II) 01.10 Т/с «Купідон» 02.00 Т/с «Різзолі і айлс» (II) 02.40 Служба розшуку дітей 02.45, 04.00 Зона ночі 02.50 С.Параджанов. Відкладена прем’єра 03.05 Діалоги В Сільвестров 04.05 Вище неба 04.35 Червона Земля (Terra Vermelha) 05.05, 05.30 Зона ночі Культура 05.10 Тася 05.20 Янгол - Демон

нтн

05.30 «Чужі помилки. Таємне кохання Лоліти» 06.10 «Все буде добре!» 07.55, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.30 «Зіркове життя. Заможні та незаміжні» 10.30 «Зіркове життя. Оголені та знедолені» 11.30 Х/ф «Службовий роман» (I) 14.45 «Один за всіх» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.15 «Куб - 4» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Детектор брехні - 4» 00.15 «Слідство ведуть екстрасенси» 01.20 Т/с «Доктор хаус» (I) 02.10 Х/ф «Два капітани» (I)

06.00 Т/с «Злочин буде розкрито» 07.00, 09.00, 17.00, 19.00, 03.00 Події 07.30 Щиросерде зізнання 07.50 Остаточний вердикт. Причина вбивства донорство 09.10, 14.00, 17.20, 21.40 Т/с «Слід» (I) 10.00 Х/ф «Формула щастя» (I) 12.00 «Нехай говорять. Обережно: цілителі!» 13.00 Люблю! Чекаю! 14.45 Остаточний вердикт. Пластика 16.00, 04.50 Критична точка 18.00 Т/с «Поцілунок!» (I) 19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Агент» (I) 23.20 Х/ф «Подвійний форсаж» (II) 01.25 Х/ф «Драйв» (I) 03.20 «Говорить Україна» 04.00 «Нехай говорять» 05.35 Срібний апельсин

06.15 Х/ф «Подвійний капкан» (I)

06.30 «TOP SHOP»

08.35, 02.50 «Агенти впливу»

07.40 «Мультфільми»

УТ-1

01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.05 ТелеАкадемія 03.05 Запам’ятай 03.10 Новини (із сурдоперекладом) 03.25 «Караоке для дорослих» в Коблево 04.05 Як Ваше здоров’я? 04.55 Служба розшуку дітей 05.00 Доки батьки сплять 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 12.25, 13.35, 15.45, 23.20 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.20 Країна on line 07.25 Ера бізнесу 07.35 Док. фільм «М.Державін. Мені все ще смішно». 1 частина 08.20 Док. фільм «М.Державін. Мені все ще смішно». 2 частина 08.45 Корисні поради 09.00 Підсумки тижня 09.50 Без цензури 10.25 Нехай Вам буде кольорово! 11.25 Хай щастить 11.45 Кордон держави 12.10, 18.50, 21.25 Діловий світ 12.35 Т/с «Злочин з багатьма невідомими» 13.40 «Секрети успіху» з Н.Городенською 14.10 Право на захист 14.30 Темний силует 14.40 Вікно в Америку 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.30 Діловий світ. Агросектор 15.35 Життя на рівних 15.50 Дні китайського телебачення в Україні. Мультфільм «Сан ЧА Коу» 16.15 Х/ф «Конфуцій» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.40 Фінансова перспектива 19.05 Про головне 19.30 Агро-News 19.40 Сільрада 19.55 Дорослі ігри 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.35 Світ спорту 21.45 Фестиваль пісні в Коблево 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.25 Фестиваль гумору «Умора» 00.20 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ

МЕГА 06.00 Руйнівники міфів 06.40 Мегазаводи 07.30, 11.00 Найдивовижніші тварини 08.20, 12.00 Сучасні дива 09.20, 13.00 Людство: наша історія 10.10, 05.30 В пошуках пригод 14.00, 23.30 Загадки Всесвіту 15.00, 18.50 Дивна справа 16.00, 19.40 Гучна справа 17.00, 20.40 В пошуках істини 18.00 Д/ф «По той бік життя і смерті. Рай» 21.40 Д/ф «По той бік життя і смерті. Пекло» 22.30 Африка 00.30 Покер 01.20 Скарб.UA 02.00 Т/с «4исла» 02.50 Легенди бандитської Одеси 04.20 Містична Україна 05.00 Зроблено в СРСР

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 09.35 Х/ф «Скажені гроші» 11.05 Т/с «Уокер, техаський рейнджер» 12.55 Т/с «Утьосов. Пісня довжиною в життя» 14.45 Х/ф «Жорстокий романс» 17.25 Х/ф «Янголи смерті» 19.15 Х/ф «Злодії в законі» 21.05, 22.00 Т/с «Звіробій» 22.55 Х/ф «Циклон» почнеться вночі» 00.20 Х/ф «Зберегти місто» 02.00 Х/ф «Два квитки на денний

10.00 Х/ф «Чорний принц» (I) 11.45 Т/с «Матусю, я кілера люблю» 15.40 Т/с «По гарячих слідах - 2» 19.00, 01.25, 04.10 «Свідок» 19.30 Т/с «Другий убивчий - 2»

10.20 Х/ф «Зіпсовані дівчиська 2» 12.15 «Пороблено в Україні» 13.50 «КВК» 16.15 «Вечірній квартал» 18.00 «Звана вечеря»

21.30 Т/с «Перевізник» (II)

19.00 «Орел і Решка»

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 9» (II)

20.00 Т/с «Моя прекрасна няня»

23.30 Т/с «Менталіст - 5» (II)

21.00 «Розсміши коміка»

00.30 Т/с «Закон і порядок» (II) 01.55 «Речовий доказ»

22.00 Х/ф «Турецький гамбіт» (II)

04.40 «Правда життя»

00.45 Х/ф «Крутий хлопець» (II)

05.40 М/ф «Гуси-лебеді»

02.00 «Нічне життя»

сеанс» 03.35 Х/ф «Переможець» 05.05 Саундтреки

TV1000 Kino

2+2 06.00 Мультфільми (I) 06.55 Х/ф «Розслідування» (I) 08.35 Х/ф «Живі та мертві» (I) 12.40 Т/с «Таємна варта-2» (I) 18.40 «ДжеДАІ» 19.00 Т/с «Меч» (I) 21.00 Новини 2+2 21.40 «Обережно, модерн!» 22.05 Х/ф «Віддача» (II) 00.00 Х/ф «Бійцівський клуб» (III) 02.25 Х/ф «В області небес» (I)

К2 05.20, 19.50 Квадратний метр 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 21.00 Мультфільми (I) 10.10, 10.55, 20.30 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» (I) 23.30 Незіркове дитинство 00.25 Глянець 01.05 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Країна і люди» 07.00 Х/ф «По секрету всьому світу» 08.00 Мультфільми 09.00 Х/ф «Вільне плавання» 11.00, 15.00 Х/ф «Травнева ніч, або Утоплениця» 12.00, 21.00 Т/с «Журов» 13.00 Х/ф «Митниця» 14.30 «Російський акцент» «Штучний відбір» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Снайпер. Зброя відплати» 20.00, 05.00 Т/с «Ментівські війни - 7» 02.00 Х/ф «З життя Федора Кузькіна»

орт Україна

05.00 Служба розшуку дітей 05.05, 06.25, 01.05, 02.45 Погода 05.10 Світанок 06.15 Ділові факти 06.20 Економічний інтерес 06.30 «Таксі»06.50 «Леся+Рома» 07.25 Ділові факти 07.35 Факти тижня з Оксаною Соколовою 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Головна програма 12.10, 13.00 Т/с «Штрафбат» 12.45 Факти. День 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 22.10 Четверта вежа 23.05 Свобода слова з Андрієм Куликовим 01.10 «Честь». Художній фільм (II) 02.50 Про-Ziкаве. ua 03.10 Свобода слова з Андрієм Куликовим

к1

09.30 «Лохотрон»

16 вересня

06.00 «Не ходіть, дівчата, заміж» комедія 08.00 Х/ф «Біле плаття» 10.00 «Чарівна лампа Аладдіина» казка 12.00 Х/ф «Завтра була війна» 14.00 Х/ф «Горобиновий вальс» 16.00 Х/ф «Квіти від Лізи» 18.00 «Зайцев, запалюй! Історія шоумена» комедія 20.00 «Вісім з половиною доларів» комедія 22.00 «Шляховий обхідник» жахи 23.30 «Шапіто-шоу: Любов і дружба» комедія (от 18 лет) 01.30 Х/ф «Шлях» 03.30 Х/ф «Підпоручик Ромашовъ»

Футбол 08.00, 14.00, 18.45 Новини 08.15 Чемпіонат Німеччини. «Айнтрахт» (Бр.) - «Нюрнберг» 10.10 Чемпіонат Англії. «Саутгемптон» - «Вест Гем» 12.05 Чемпіонат Італії. «Сампдорія» «Дженоа» 14.10 Чемпіонат Німеччини. «Хоффенхайм» - «Боруссія» (Мін.) 16.00 Чемпіонат Італії. «Удінезе» «Болонья» 17.50, 07.05 Огляд матчів чемпіонату Італії 18.55 «Тисяча та один гол» 19.55 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 20.55 Огляд матчів чемпіонату Німеччини 21.55 Чемпіонат Англії. «Суонсі» «Ліверпуль». Пряма трансляція 23.55 2-я Бундеслига. «Енергі» «Кельн» 01.45 Чемпіонат Італії. «Парма» «Рома» 03.30 Чемпіонат Іспанії. «Ельче» «Вальядолід» 05.20 Чемпіонат Іспанії. «Атлетік» «Сельта»

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 13.25, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна»

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 02.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40, 14.55 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 00.20 Т/с «Хатня робітниця» 14.15 «Слід» 15.10, 23.30 Т/с «Ясмін» 16.00 «У наш час» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.50 «Давай одружимося!» 18.55, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Мати-й-мачуха» 22.45 «Вечірній Ургант» 23.20 Нічні новини

тет 06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Шоу Гарфілда» (I) 09.00, 16.00 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 11.00 Т/с «Шпигунка» (I) 11.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.50 Богиня шопінгу 14.55 Т/с «Чемпіонки» (I) 18.10 Любов з майбутнього 19.00 Моду народу 20.00 Віталька 21.25 Бійцівський Клуб 22.25 Русо туристо 22.55 Дурнєв+1 23.35 Т/с «Секс і місто» (II) 00.05 Валєра TV 00.40 Теорія зради 01.35 Твою маму! 02.25 До світанку 06.25 «День ангела» 06.30, 07.50, 08.45, 12.00, 13.15 «Бабуся-антикризис» 06.40, 08.25, 12.35 «Заміський будинок» 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город» 08.00, 17.15 «Погода» 08.50, 16.25 «Все про їжу» 09.40 М/ф «Ну, погоди!» 10.35 «Магія природи» 11.00, 14.00, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 16.50 «Кримінал» 17.30 Х/ф «Первісні інстинкти Річарда Бренсона» 18.30 «Походження стилю» 19.05 «Архіви історії» 19.35 Х/ф «Городские подробности» 20.55 «Стародавні культури» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «История Марты Стюарт» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.20 «Просто! Смачно!» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00 «СТН-тижневик» 09.00 «СТН-спорт-тижневик» 09.25 «Столиця» 10.15 «Зроблено у Києві» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 15.10 «Якісне життя» 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 17.10 Х/ф «Коктебель» (I) 19.30 «Столиця з Олександром Поповим» 21.25 «Служба порятунку» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» О.Ширвіндт

7

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 10.05 Ти не повіриш! 11.00 «Ахтунг, руссіш!» «І який же німець не їздить на шестисотому?» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Справа лікарів» 18.30, 02.30 «Прокурорська перевірка» 19.35, 03.35 «Говоримо і показуємо» 20.25 Т/с «Москва. Три вокзали-5» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Ментовські війни-5» 00.35 Т/с «Звіробій-2» 04.30 «Покарання. Російська в’язниця вчора і сьогодні»

тоніс 06.00 Д/с «Сто запитань про тварин» (I) 06.30 «Світ за тиждень» 07.00 «Ранкове еспресо» 08.30 «Світ за тиждень» 09.00 ПРОФІЛАКТИКА 14.30 Майстер подорожей 15.00, 18.30,21.00 «Соціальний пульс» 15.15 «Соціальна економіка» 16.10, 23.45 Д/с «60 найбільш смертоносних тварин» (I) 16.40 «Цивілізація Incognita» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Курортний роман. 22.40 «Економічний пульс» 22.45 Неймовірно, чи не так? 00.35 Т/с «Ескорт агентство» 02.10 Календар Live 02.35 Х/ф «Радіо-шоу» (III) 04.00 В павутині страху (I)

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15 «Чорні діри. Білі плями» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35, 03.55 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25 Д/с «Міра. Дочка командарма Уборевича» 16.55, 00.50 Новини культури 17.05 Т/с «Шляховики» 19.45 «Прямий ефір» 20.40, 05.25 Т/с «Завжди говори «Завжди» - 9» 22.25 Т/с «Принцип хабарова» 23.15 «Хуліо Іглесіас. Життя триває» 00.05 «Тим часом» 01.15 Т/с «Мар’їна роща» 02.00 «Дівчата» 02.35 Х/ф «Ольга Сергіївна»

Визит 06.00 Програма 5 каналу 12.00 Телешанс 12.05 Х/ф 14.10 Х/ф 15.40 Телешанс 15.45 Д/с 16.25 М/ф 17.25 Телешанс 17.30 Х/ф 18.30 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.45 Новини 23.05 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 «Економічний інтерес» 06.30 «Зустріч для Вас». Н. Май 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Легенди Запоріжжя» 10.00 «Обереги» 10.30 «Економічний інтерес» 11.00 «Земля благословенна» 11.30 Концерт симфонічного оркестру 12.55 «Подорож пекельною рікою» 13.40 «Україна заповідна. Мангуп» 14.30 «Тема дня» 15.00 «Повір у себе» 15.30 «Софіївка. Любов - Софії» 15.50 «Опішне. В.Омелчненко» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Чудесний канал» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Телетижневик» 18.00 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду». Гребінківський район 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відблиск». Добрі справи 20.00 «Струни душ людських» ( сурдопереклад) 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду». Гребінківський район 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Квадрат Успіху».Молодіжна програма 23.30 «Обличчя історії». В. Ляхов 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 «Урок для батьків...» 00.30 «Щастя моє». Ювілейна програма народного артиста України Павла Дворського 02.15 «Біль і слава Болеслава» 03.15 «Нічна мозаїка». Художній фільм (ЗА) 04.55 «П’янкий дух романтичного Львову» 05.55 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Нахлист. 05.30 Поради професіоналів. 05.45 Майстер-клас. 06.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 06.30 Ні луску, ні пір’я. 07.00 Мисливські собаки. 07.30 Особливості полювання на Русі. 08.00 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 08.30 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 09.00 Плaнета рибалки. 09.30 Кльове місце. 10.00 Моточовни. 10.30 Влучний постріл. 10.55 Рибалка-експерт. 11.25 Зброя для ПОЛЮВАННЯ. 11.55 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 12.25 Полювання з Баком Макнілі. 12.45 Слідопит. 13.15 Фанати Ебро. 13.45 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.30 Особливості полювання на Русі. 15.00 У світі риболовлі. 15.25 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 15.55 Полювання з Леонідом Костюковим. 16.25 Особливості полювання на Русі. 16.40 Полювання з луком. 17.10 Поради професіоналів. 17.25 Хижак неспортивно. 17.55 Морське підводне полювання. 18.25 Нахлист. 18.55 Рибальський гід. 19.25 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 19.55 Новинки з виставки. 20.10 Сезон полювання. 20.40 Трофеї. 21.10 Влучний постріл. 21.35 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 22.05 Плaнета рибалки. 22.35 Кльове місце. 23.05 Річками Амазонії. 23.30 Прикладна іхтіологія. 00.00 Лов коропа з Яном Расселом. 00.50 Особливості полювання на Русі. 01.05 Планета мисливця. 01.35 Особливості полювання на Русі. 02.05 Моточовни. 02.35 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 03.05 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 03.35 Плaнета рибалки. 04.05 Кльове місце. 04.35 Влучний постріл.

Культура 06.00 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.15 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Перрі Мейсон» 11.05 «Російські царі». «Грозний цар» 11.50 «Новосибірськ - 2013» 12.20 Лінія життя. В’ячеслав Зайцев 13.15 Х/ф «Марево» 14.00 Д/ф «Невідомий АеС» 14.40 Новини культури 14.50 Х/ф «Вічний чоловік» 17.30 Д/ф «О’Генрі» 17.40 Academia. «Ген людяності» 18.30 Новини культури 18.45 Головна роль 19.00 «Саті. Ненудна класика...» 19.45 Д/с «Історія світу» 20.35 Д/ф «Чиста перемога» 21.15 «Тим часом» 22.00 «У толстовських дзеркалах. Золотий ключик» 22.30 Новини культури 22.50 «Вголос». Поезія сьогодні 23.30 «Кінескоп». 70-й МКФ у Венеції 00.10 П.І.Чайковський. Скрипкові соло з балетів 00.40 Т/с «Перрі Мейсон» 01.30 Pro memoria. «Лютеція Демаре»


8

програма телепередач вівторок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 17 вересня

інтер 05.30, 22.25 Т/с «Завжди говори «Завжди» 9» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Ванга» 11.10, 12.20, 03.30 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.20 «Судові справи» 14.50 «Сімейний суд» 15.50 «Давай одружимося в Україні» 16.50 Т/с «Перше кохання» 18.00 «Стосується кожного» 19.00 Т/с «Ясмін» 20.00, 03.00 «Подробиці» 00.25 Х/ф «Сонна лощина» (II) 02.15 Д/ф «Екологічна подорож» 04.50 «Судові справи»

стб

06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.55 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 11.00 Т/с «Величне століття. Роксолана - 3» (I) 13.00 «Не бреши мені - 4» 14.00 «Російські сімейні драми» 15.05 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Cила. Повернення додому» (I) 20.15 Т/с «Сказочная Русь» 21.30 «Футбол. Ліга чемпіонів. «Реал» (Сосьєдад) «Шахтар» (Донецьк)» 00.10 Х/ф «Фар край» (III) 02.00 Комедія «Весілля мого колишнього» (II) 03.30 «Маша і моделі - 2» 03.55 «Маша і моделі - 2» 04.20 Х/ф «Чужі листи» (I)

трк Україна

05.30 «Чужі помилки. Суто українське вбивство» 06.10 «Все буде добре!» 07.55, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.50 Х/ф «Сонцекруг» (I) 11.45 Х/ф «Спокута» (I) 13.40 Х/ф «Лекції для домогосподарок» (I) 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Врятуйте нашу сім’ю - 2» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Врятуйте нашу сім’ю - 2» 23.25 «Кохана, ми вбиваємо дітей» 01.25 Т/с «Доктор хаус» (I) 02.15 Х/ф «Два капітани» (I)

новий канал

1+1

06.00 Т/с «Злочин буде розкрито» (I) 07.00, 09.00, 17.00, 19.00, 03.25 Події 07.30 Щиросерде зізнання 07.50 Остаточний вердикт. Пластика 09.10, 13.10, 17.20, 21.40 Т/с «Слід» (I) 10.00 Т/с «Просте життя» (I) 12.00 «Нехай говорять. Один на один» 14.45 ! Остаточний вердикт. Помста дрослої покинутої доньки 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Поцілунок!» (I) 19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Агент» (I) 23.20 Т/с «Глухар. Повернення» (I) 01.20 Х/ф «Подвійний форсаж « (II) 03.00 Щиросерде зізнання 03.45 «Говорить Україна» 04.25 «Нехай говорять» 05.15 Срібний апельсин

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.00 Т/с 08.50 Х/с 09.50 Д/с 10.45 Х/ф 12.50 Х/ф 14.05 М/ф 17.20 Телешанс 17.25 Х/ф 18.40 Д/с 19.30 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.25 Телешанс 22.40 Новини 00.30 Телешанс

05.35, 06.10 Teen Time 05.40 Пекельне побачення 06.15, 13.25 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 00.00 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 21.00 Т/с «Вороніни» 13.20, 14.30 Kids Time 15.00 Т/с «Друзі» 16.00 Шафа 17.00 Голодні ігри 19.00, 23.55 Репортер 19.05 Абзац! 20.00 Т/с «Супер Макс» 22.00 Знайти Крайнього 23.15 Великі почуття 00.05 Т/с «Щоденники вампіра» (II) 01.00 Т/с «Купідон» 01.50 Т/с «Різзолі і айлс» (II) 02.30, 03.05, 04.00 Зона ночі 02.35 Десята муза в Україні 03.10 Десята муза в Україні (Фільм Другий) 04.05 Моя адреса - Соловки. Пастка 04.25 Соломон і Годеле 04.35, 05.30 Зона ночі Культура 04.40 Катерина Білокур Послання

нтн 06.00 Х/ф «Призначаєшся внучкою» (I) 08.30 Ранковий «Свідок»

- відьми»

12.00 Т/с «Детективи»

12.50, 01.30 Т/с «Маргоша»

13.00, 19.30 Т/с «Другий убив-

13.50 «Шопінг монстри»

15.00, 17.00 Т/с «Квиток у гарем»

14.50 «Спеція» 16.00, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня»

16.45, 19.00, 01.25, 04.40 «Свідок»

17.00 «Розсміши коміка»

21.30 Т/с «Перевізник» (II)

18.00 «Звана вечеря»

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 9» (II)

19.00 «Орел і Решка»

23.30 Т/с «Менталіст - 5» (II)

21.00 «Розсміши коміка»

00.30 Т/с «Закон і порядок» (II)

22.00 «Хі та Ха»

01.55 «Речовий доказ»

22.35 «Три сестри»

03.20 «Агенти впливу»

00.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» (II)

05.10 «Правда життя» 05.40 М/ф «Канікули Боніфація»

02.20 «Нічне життя»

УТ-1

Коблево 04.10 Як Ваше здоров’я? 05.00 Доки батьки сплять 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

Культура

«ЕРА»

05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.15 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Перрі Мейсон» 11.05 «Російські царі». «Грозний цар» 12.05 П’ятий вимір 12.35 «Кінескоп». 70-й МКФ у Венеції 13.15 Х/ф «Марево» 14.00 «Саті. Ненудна класика...» 14.40 Новини культури 14.50 Д/с «Історія світу» 15.40 «Чиста перемога» 16.25 О.Глазунов. Музика до балету «Раймонда» 17.20 Д/ф «Єпископська резиденція у Вюрцбурзі» 17.40 Academia. «Ген людяності» 18.30 Новини культури 18.45 Головна роль 19.00 Влада факту. «Футбольні війни» 19.45 Д/с «Історія світу» 20.35 Більше, ніж любов. Олександр Володін 21.15 «Ганна Ахматова. Лірика» 22.00 «У толстовських дзеркалах. Золотий ключик» 22.30 Новини культури 22.50 Х/ф «Марево» 23.35 «Спостерігач» 00.30 Концерт «Аранхуес» для гітари з оркестром 00.55 Т/с «Перрі Мейсон» 01.45 Д/ф «О’Генрі»

23.00, 01.00 Підсумки 23.25 Фестиваль гумору «Умора» 00.20 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.05 ТелеАкадемія 03.05 Запам’ятай 03.10 Новини (із сурдоперекладом) 03.25 «Караоке для дорослих» в

Мисливство та Рибальство

10.00, 23.00, 00.50 Т/с «Всі жінки 11.50 «Орел і Решка»

05.00 Рибалка-експерт. 05.35 Зброя для ПОЛЮВАННЯ. 06.05 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 06.35 Полювання з Баком Макнілі. 06.55 Слідопит. 07.25 Особливості полювання на Русі. 07.55 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 08.30 Ні луску, ні пір’я. 09.00 Під водою з рушницею. 09.30 Риболовля - це просто. 09.55 Про риболовлю всерйоз. Матчева ловля підляща пізньою осінню. 10.35 Влучний постріл. 11.00 Полювання з Леонідом Костюковим. 11.30 Особливості полювання на Русі. 11.45 Полювання з луком. 12.15 Поради професіоналів. 12.30 Хижак неспортивно. 13.00 Морське підводне полювання. 13.30 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.15 Особливості полювання на Русі. 14.45 У світі риболовлі. 15.10 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 15.45 Нахлист. 16.15 Рибальський гід. 16.45 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 17.15 Новинки з виставки. 17.30 Сезон полювання. 18.00 Трофеї. 18.30 Річками Амазонії. 18.55 Прикладна іхтіологія. 19.25 Лов коропа з Яном Расселом. 20.00 Новинки з виставки. 20.15 Особливості полювання на Русі. 20.30 Планета мисливця. 21.00 Влучний постріл. 21.25 Ні луску, ні пір’я. 21.55 Під водою з рушницею. 22.25 Риболовля - це просто. 22.50 Нахлист. 23.20 Поради професіоналів. 23.35 Майстер-клас. 23.50 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 00.20 Ні луску, ні пір’я. 00.50 Мисливські собаки. 01.20 Особливості полювання на Русі. 01.50 Про риболовлю всерйоз. Матчева ловля підляща пізньою осінню. 02.30 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 03.05 Ні луску, ні пір’я. 03.35 Під водою з рушницею. 04.10 Риболовля - це просто. 04.35 Влучний постріл.

06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 Д/ф «Тарсянин Савл» 10.26 «Діловий ритм» 10.52 «До речі...» 11.00 «Одеські історії кохання» 11.30 «Духовні скарби Полтавщини». Національна заслужена капела бандуристів України ім. Г. Майбороди 13.20 Х/ф «Макар Нечай» 14.35 «Тема дня» 15.00 «Розмова без нотацій» 15.30 Мультфільм 15.45 «Зупинись і здивуйся» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Ти - молодий» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Третій тайм». Спортивна програма 17.45 «Радар» 18.00 «До вас запитання» 18.26 «Час змін» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «До вас запитання» 22.14 «До чистих джерел» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Третій тайм». Спортивна програма 23.15 «Радар» 23.30 «Іванове щастя» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 «Удосвіта» 00.30 «Мелодія радості». Творчий звіт заслуженого діяча мистецтв М. Бойко 02.20 «Будуть приходити люди». Л. Українка 02.45 «Ми - українці». «Тепло і світло «Сонечка» 05.00 «На першій гулі». Лірична комедія 05.45 «Люби своє, українське»

07.40 «Мультфільми»

10.00 «До суду»

чий - 2»

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 02.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40, 14.55 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 00.20 Т/с «Хатня робітниця» 14.15 «Слід» 15.10, 23.30 Т/с «Ясмін» 16.00 «У наш час» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.50 «Давай одружимося!» 18.55, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Мати-й-мачуха» 22.45 «Вечірній Ургант» 23.20 Нічні новини

тет

06.30 «TOP SHOP»

09.00 «Кримінальні справи»

орт Україна

04.45, 06.30, 02.50, 04.20 Погода 04.50 Факти 05.20 Світанок 06.20 Ділові факти 06.25 Економічний інтерес 06.35 «Таксі»07.00 «Леся+Рома» 07.45 Надзвичайні новини. Підсумки з Костянтином Стогнієм 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.25, 16.40 Х/ф «Агент національної безпеки» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.15 «Прокурорська перевірка». Детективний телесеріал 14.35, 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.10 «Прокурорська перевірка». 23.20 «Бій з тінню». 1 частина. Художній фільм (II) 01.15 Навчіть нас жити 02.05 «Відьомське лезо» 02.55 «Паранормальне явище». 04.25 Про-Ziкаве. ua

к1

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 09.00, 09.35, 10.45, 15.40, 16.40, 23.20 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.35 Док. фільм «О.Білявський. Особиста справа Фокса». 1 частина 08.20 Док. фільм «О.Білявський. Особиста справа Фокса». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки дня 09.30 Офіційна хроніка 09.55 Шеф-кухар країни 11.00 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 18.50, 21.25 Діловий світ 12.15 Д/ф «Красоти Тулоу» 12.45 Т/с «Злочин з багатьма невідомими» 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.35 Діловий світ. Агросектор 15.45 Крок до зірок 16.45 Х/ф «Сонце у хмарах» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.40 Фінансова перспектива 19.05 Останнє попередження 19.30 Формула захисту 19.40 Фестиваль пісні в Коблево 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.35 Світ спорту 21.45 Фестиваль пісні в Коблево 22.55 Трійка, Кено, Максима

Лтава

ictv

МЕГА 06.00 Руйнівники міфів 06.40 Мегазаводи 07.30, 11.00 Найдивовижніші тварини 08.20, 12.00 Сучасні дива 09.20, 13.00 Людство: наша історія 10.10, 05.30 В пошуках пригод 14.00, 23.30 Загадки Всесвіту 15.00, 18.50 Дивна справа 16.00, 19.40 Гучна справа 17.00, 20.40 В пошуках істини 18.00 Д/ф «Хто стріляв у Леніна?» 21.40 Д/ф «По той бік життя і смерті. Рай» 22.30 Африка 00.30 Прихована істина 01.20 Скарб.UA 02.00 Т/с «4исла» 02.50 Легенди бандитської Одеси 04.20 Містична Україна 05.00 Зроблено в СРСР

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 08.25 Х/ф «Одруження» 10.15 Т/с «Уокер, техаський рейнджер» 12.05, 13.00, 21.15, 22.10 Т/с «Звіробій» 13.55 Х/ф «Добровольці» 15.40 Х/ф «Переможець» 17.30 Х/ф «Хід білої королеви» 19.20 Х/ф «Два квитки на денний сеанс» 23.05 Х/ф «Іжорський батальйон» 00.50 Х/ф «Жайворонок» 02.15 Х/ф «Блакитна стріла» 03.45 Х/ф «Весна в Москві» 05.25 Саундтреки

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00 Х/ф «Бризки шампанського» (I) 09.00, 21.00 Новини 2+2

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 «Кулінарний двобій» 10.25 Російська начинка 11.00 Т/с «Демони» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Справа лікарів» 18.35, 02.25 «Прокурорська перевірка» 19.45, 03.35 «Говоримо і показуємо» 20.40 Т/с «Москва. Три вокзали-5» 22.35 Т/с «Ментовські війни-5» 00.35 Т/с «Звіробій-2» 04.25 «Покарання. Російська в’язниця вчора і сьогодні»

тоніс

ртр - планета

06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Шоу Гарфілда» (I) 09.00, 16.00 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 11.00 Т/с «Шпигунка» (I) 11.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.50 Богиня шопінгу 14.55 Т/с «Чемпіонки» (I) 18.10 Любов з майбутнього 19.00 Моду народу 20.00 Віталька 21.25 Бійцівський Клуб 22.25 Руссо туристо 22.55 Т/с «Секс і місто» (II) 00.05 Валєра TV 00.40 Теорія зради 01.35 Твою маму! 02.25 До світанку

06.00, 13.25 Д/с «Сто запитань про тварин» (I) 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00«Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Курортний роман. Небезпечні зв’язки 12.45 «Ронін» 14.00 Неймовірно, чи не так? 15.15 «Соціальна економіка» 16.10, 23.55 Д/с «60 найбільш смертоносних тварин» (I) 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний статус» 18.30 «Служба новин «Соціальний пульс» 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Дмитро Дюжев 22.40 «Економічний пульс» 22.45 Неймовірно, чи не так?

07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15, 01.15 Т/с «Мар’їна роща» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35, 03.55 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25 Д/с «Міра. Дочка командарма Уборевича» 16.55, 00.55 Новини культури 17.05 Т/с «Шляховики» 19.45 «Прямий ефір» 20.40, 05.25 Т/с «Завжди говори «Завжди» - 9» 22.25 Т/с «Принцип хабарова» 23.15 «Спеціальний кореспондент» 00.10 «Генерал Скобелев» 02.00 Х/ф «Ольга Сергіївна» 03.25 «Пряниковий будиночок»

09.25, 18.40 «ДжеДАІ» 10.00 «Дорожні війни» 11.10 «Шалене відео по-українськи» 12.05 «Облом UA» 13.55 Х/ф «Фронт без флангів. 1 ч.» (I) 15.45 Д/п «Диверсанти Третього рейху. 5 серія» 16.40, 19.00 Т/с «Меч» (I) 21.25 Ліга Чемпіонів УЄФА. Баварія ЦСКА. Пряма трансляція 23.45 Про Лігу Чемпіонів + огляд ігрового дня 01.00 Ліга Чемпіонів УЄФА. Манчестер Юнайтед - Баєр Леверкузен 02.40 Х/ф «Вперед за скарбами гетьмана!» (I)

TV1000 Kino

нок» 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город» 08.00, 17.15 «Погода» 08.50, 19.35 Х/ф «Городские подробности» 10.10 М/ф «Лиса Патрикеевна» 10.35 «Магія природи» 11.00, 14.00, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 16.25 «Все про їжу» 16.50 «Не перший погляд» 17.30 Х/ф «История Марты Стюарт» 19.05 «Світ квітів» 19.15, 05.10 «Здоровье» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Генрих IV» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Акваскоп»

К2 05.20, 19.50 Квадратний метр 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 21.00 Мультфільми (I) 10.10, 10.55, 20.30 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» (I) 23.30 Незіркове дитинство 00.25 Глянець 01.05 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 17.15, 23.00 Х/ф «Снайпер. Зброя відплати» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ментівські війни - 7» 12.00, 21.00 Т/с «Журов» 13.00, 02.00 Х/ф «З життя Федора Кузькіна» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще»

06.00 Х/ф «Світло наприкінці тунелю» 07.50 «Зайцев, запалюй! Історія шоумена» комедія 09.30 Х/ф «Підпоручик Ромашовъ» 12.00 «Легке життя» комедія 14.00 Х/ф «Шлях» 16.00 Х/ф «Квіти від Лізи» 18.00 «П’ять зірок» трагікомедія 20.00 «1812: Уланська балада» пригоди 22.00 Х/ф «Князівна Мері» 00.00 «Шапіто-шоу: Повага і співробітництво» комедія 02.10 Х/ф «І не було краще брата» 04.00 Х/ф «Іронія удачі»

Футбол 08.00, 14.00, 19.00 Новини 08.10, 14.10 «Тисяча та один гол» 09.10, 15.10 Огляд матчів чемпіонату Німеччини 10.10, 16.10 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 11.10 Чемпіонат Англії. «Суонсі» «Ліверпуль» 13.00 Огляд матчів чемпіонату Італії 17.10 Чемпіонат Італії. «Парма» «Рома» 19.10 Огляд матчів чемпіонату Англії 20.05 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 20.30 «Журнал Ліги чемпіонів» 21.00 Ліга чемпіонів. «Баварія» ЦСКА. Пряма трансляція 23.45, 06.55 Огляд матчів Ліги чемпіонів 00.50 Ліга чемпіонів. «Галатасарай» - «Реал» 02.55 Ліга чемпіонів. «Вікторія» «Ман. Сіті» 04.55 Ліга чемпіонів. «Копенгаген» «Ювентус»

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 13.25, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 07.50, 08.45, 12.00, 13.15 «Бабуся-антикризис» 06.40, 08.25, 12.35 «Заміський буди-

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.20 «Просто! Смачно!» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 08.45 «Столиця з Олександром Поповим» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10 «Зроблено у Києві» 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 17.30 «Тимчасово доступний» О.Ширвіндт 18.25 «Служба порятунку» 19.25 «Столиця» 20.00 «Т/С «Мисливці за головами» 21.25 «Київські історії» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» Г.Хазанов


програма телепередач

середа Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.30, 22.25 Т/с «Завжди говори «Завжди» 9» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Ванга» 11.10, 12.20, 03.25 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.20 «Судові справи» 14.50 «Сімейний суд» 15.50 «Давай одружимося в Україні» 16.50 Т/с «Перше кохання» 18.00 «Стосується кожного» 19.00 Т/с «Ясмін» 20.00 «Подробиці» 00.25 Х/ф «Крізь обрій» 02.05 Д/ф «Екологічна подорож» 02.55 Подробиці 04.45 «Судові справи»

стб

06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.35, 04.30 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» 10.55 Анна Снаткіна, Павло Баршак і Ігор Верник у драмі «Процес» 15.05 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Cила. Повернення додому» (I) 20.15 Т/с «Величне століття. Роксолана - 3» (I) 22.30 «Ілюзія безпеки. Продукти вічної молодості» 23.50 Кевін Спейсі та Аллан Норт у комедії «Нічого не бачу, нічого не чую» (I) 01.45 Х/ф «Зробімо це по-фінськи» 03.15 «ТСН. Особливе» 03.40 «Маша і моделі - 2» 04.05 «Маша і моделі - 2» 04.45 «Ілюзія безпеки. Продукти вічної молодості»

трк Україна

05.40 «Чужі помилки. Підривник проти волі» 06.25 «Все буде добре!» 08.05, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.45 «Зіркове життя. Життя з чужим обличчям» 10.40 «Врятуйте нашу сім’ю - 2» 13.40 Х/ф «Остання роль Ріти» (I) 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «МастерШеф - 3» 22.00 «Вікна-Новини» 22.40 «МастерШеф - 3» 00.55 Т/с «Доктор хаус» (I) 01.50 Х/ф «Два капітани» (I)

УТ-1 06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 10.15, 10.50, 11.25, 23.20 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.20 Країна on line 07.25 Ера бізнесу 07.35 Док. фільм «В.Глаголева. Всупереч долі». 1 частина 08.20 Док. фільм «В.Глаголева. Всупереч долі». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 Підсумки дня 09.25 Офіційна хроніка 09.30 Уряд на зв’язку з громадянами 10.00 Вступне слово Прем’єрМіністра України на засіданні уряду 10.20 Контрольна робота 10.55 Книга.ua 11.30 Д/ф «Горобине гніздо на дереві» 12.10, 18.40, 21.25 Діловий світ 12.15 Формула захисту 12.25 Д/ф «Ляльки та іграшки» 12.50 Т/с «Злочин з багатьма невідомими» 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.35 Діловий світ. Агросектор 15.45 Українська пісня 16.35 Х/ф «Закохаймось!» 18.10 Фінансова перспектива 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.55 Про головне 19.25 Криве дзеркало 20.50 Мегалот 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.35 Світ спорту 21.45 Криве дзеркало 22.40 Фестиваль пісні в Коблево 22.50 Суперлото, Трійка, Кено

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.25 Фестиваль гумору «Умора» 00.20 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом)

новий канал

1+1

ictv

05.35, 06.10 Teen Time 05.40 Пекельне побачення 06.15, 13.25 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 00.15 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 21.00 Т/с «Вороніни» 13.20, 14.35 Kids Time 15.00 Т/с «Друзі» 16.00 Шафа 17.00 Голодні ігри 19.00, 00.10 Репортер 19.05 Абзац! 20.00 Т/с «Супер Макс» 22.00 Т/с «Світлофор» (II) 23.05 Великі почуття 00.20 Т/с «Щоденники вампіра» (II) 01.10 Т/с «Купідон» 02.00 Т/с «Різзолі і айлс» (II) 02.40 Служба розшуку дітей 02.45, 03.45 Зона ночі 02.50 Тб про ТБ 03.20 Моє серце ножами проймає 03.35 Моє серце ножами проймає 03.50 Десята муза в Україні (Фільм Третій) 04.45, 05.30 Зона ночі Культура 04.50 Бистроплинний сон

нтн

04.50, 06.35, 02.50, 04.20 Погода 04.55 Факти 05.25 Світанок 06.25 Ділові факти 06.30 Економічний інтерес 06.40 «Таксі»07.05 «Леся+Рома»07.35 Ділові факти 07.45 Четверта вежа 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.25, 16.35 Х/ф «Агент національної безпеки» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.10 «Прокурорська перевірка» 14.35, 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.15 «Прокурорська перевірка». Детективний телесеріал 23.20 «Бій з тінню». Фінал 01.15 Стоп-10 02.10 «Відьомське лезо» 02.55 «Бій з тінню». 1 частина. 04.25 Про-Ziкаве. ua

к1

06.00 Х/ф «Матч відбудеться за

05.00 М/ф «Пес у чоботях»

02.20 «Нічне життя»

01.40 Про головне 02.05 ТелеАкадемія 03.05 Запам’ятай 03.10 Новини (із сурдоперекладом) 03.25 «Секрети успіху» з Н.Городенською 03.55 Кубок світу з футболу 2014. Щоденник ФІФА 04.25 Уряд на зв’язку з громадянами 04.55 Служба розшуку дітей 05.00 Доки батьки сплять 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

2+2

TV1000 Kino

06.00 Мультфільми (I) 06.45 Х/ф «Фронт без флангів. 1 ч.» 08.35 Про Лігу Чемпіонів. Дайджест 09.00, 21.00 Новини 2+2 09.25, 18.40 «ДжеДАІ» 10.00 «Дорожні війни» 11.10 «Шалене відео по-українськи» 12.05 «Облом UA» 13.55 Х/ф «Фронт без флангів. 2 ч.» 15.45 Д/п «Диверсанти Третього рейху. 6 серія» 16.40, 19.00 Т/с «Меч» (I) 21.40 «Обережно, модерн!» 22.05 Х/ф «Притон» (II) 23.55 Х/ф «Павуковий удар» (II) 01.30 Х/ф «Карпатське золото» (I) 03.00 Х/ф «Шереметьєво-2» (I)

06.00 «П’ять зірок» трагікомедія 08.00 Х/ф «І не було краще брата» 10.00 Х/ф «Князівна Мері» 12.00 Х/ф «Єдина» 13.50 «Висоцький. Спасибі, що живий» біопік 16.10 «1812: Уланська балада» пригоди 18.00 «Мій хлопець - ангел» фентезі 20.00 Х/ф «Манія Жизелі» 22.00 Х/ф «Довге щасливе життя» 00.00 Х/ф «Іронія удачі» 02.00 Х/ф «Завтра була війна» 04.00 Х/ф «Світло наприкінці тунелю»

МЕГА 06.00 Технологія їжі 06.40 Мегазаводи 07.30, 11.00 Найдивовижніші тварини 08.20, 12.00 Сучасні дива 09.20, 13.00 Людство: наша історія 10.10, 05.30 В пошуках пригод 14.00, 23.30 Загадки Всесвіту 15.00, 18.50 Дивна справа 16.00, 19.40 Гучна справа 17.00, 20.40 В пошуках істини 18.00 Д/ф «По той бік життя і смерті. Пекло» 21.40 Д/ф «Хто стріляв у Леніна?» 22.30 Африка 00.30 Покер 01.20 Скарб.UA 02.00 Т/с «4исла» 02.50 Легенди бандитської Одеси 04.20 Містична Україна 05.00 Зроблено в СРСР

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 09.10 Х/ф «Живе такий хлопець» 10.55 Т/с «Уокер, техаський рейнджер» 12.45, 13.40, 22.00 Т/с «Звіробій» 14.35 Х/ф «Янголи смерті» 16.25 Х/ф «Жорстокий романс» 19.15 Х/ф «Блакитна стріла» 22.55 Х/ф «Зберегти місто» 00.50 Х/ф «Циклон» почнеться вночі» 02.05 Х/ф «Злодії в законі» 03.35 Х/ф «Преферанс по п’ятницях» 05.00 Саундтреки

08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 «Кримінальні справи»

06.30 «TOP SHOP» 07.40 «Мультфільми» 10.00, 23.00, 00.50 Т/с «Всі жінки - відьми»

10.00 «До суду»

11.50 «Орел і Решка»

12.00 Т/с «Детективи»

12.50, 01.30 Т/с «Маргоша»

13.00, 19.30 Т/с «Другий убив-

13.50 «Шопінг монстри»

чий - 2» 15.00, 17.00 Т/с «Квиток у гарем» 16.45, 19.00, 01.25, 03.25 «Свідок»

14.50 «Спеція» 16.00, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» 17.00 «Розсміши коміка»

21.30 Т/с «Перевізник» (II)

18.00 «Звана вечеря»

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 9» (II)

19.00 «Орел і Решка»

23.30 Т/с «Менталіст - 5» (II)

21.00 «Розсміши коміка»

00.30 Т/с «Закон і порядок» (II)

22.00 «Хі та Ха»

01.55 «Речовий доказ»

22.35 «Три сестри»

02.55 «Агенти впливу»

00.00 Т/с «Відчайдушні домогос-

03.55 «Правда життя»

К2 05.20, 19.50 Квадратний метр 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 21.00 Мультфільми (I) 10.10, 10.55, 20.30 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» (I) 23.30 Незіркове дитинство 00.25 Глянець 01.05, 03.10 Колір Ночі 02.55 Мобільна крамниця

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Снайпер. Зброя відплати» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ментівські війни - 7» 12.00, 21.00 Т/с «Журов» 13.00 Х/ф «З життя Федора Кузькіна» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Смерть у кіно» 02.00 Х/ф «Монолог»

9

орт Україна

нтв-світ

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку»

подарки» (II)

Футбол 08.00, 14.10, 18.50 Новини 08.10 Ліга чемпіонів. «Баварія» ЦСКА 10.10 Ліга чемпіонів. «Реал Сосьєдад» - «Шахтар» (Донецьк) 12.10 Ліга чемпіонів. «Галатасарай» - «Реал» 14.20, 04.25 Огляд матчів чемпіонату Англії 15.15 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 15.45 Ліга чемпіонів. «Вікторія» «Ман. Сіті» 17.45, 23.40, 07.25 Огляд матчів Ліги чемпіонів 19.00 Ліга чемпіонів. «Ман. Юнайтед» - «Баєр» 21.00 Ліга чемпіонів. «Атлетико» «Зеніт». Пряма трансляція 00.15 Ліга чемпіонів. «Наполі» «Боруссія» (Дор.) 02.20 Ліга чемпіонів. «Марсель» «Арсенал» 05.25 Ліга чемпіонів. «Челсі» «Базель»

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 13.25, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 08.45, 12.00, 13.15 «Бабусяантикризис» 06.40, 08.25 «Заміський будинок» 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город»

05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні

08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!»

09.25 Квартирне питання

09.55, 02.55 «Модний вирок»

10.30 «Їдьмо, поїмо!»

11.15 «Час обідати!»

11.00 Т/с «Демони»

11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40, 14.55 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 00.20 Т/с «Хатня робітниця» 14.15 «Слід» 15.10, 23.30 Т/с «Ясмін» 16.00 «У наш час» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.50 «Давай одружимося!»

12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Справа лікарів» 18.35, 02.25 «Прокурорська перевірка» 19.45, 03.35 «Говоримо і

18.55, 02.05 «Нехай говорять»

показуємо»

20.00 «Час»

20.40 Т/с «Москва. Три вокзали-6»

20.30 Т/с «Вангелія»

22.35 Т/с «Ментовські війни-5»

22.45 «Вечірній Ургант»

00.30 Т/с «Звіробій-2»

23.20 Нічні новини

04.25 «Лихі 90-і»

тет

06.00 Т/с «Злочин буде розкрито» (I) 07.00, 09.00, 17.00, 19.00, 03.30 Події 07.30 Щиросерде зізнання 07.50 Остаточний вердикт. Помста дрослої покинутої доньки 09.10, 13.10, 17.20, 21.40 Т/с «Слід» (I) 10.00 Т/с «Просте життя» (I) 12.00 «Нехай говорять. Чужа» 14.45 ! Остаточний вердикт. Нерухомість 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Поцілунок!» (I) 19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Агент» (I) 23.20 Т/с «Глухар. Повернення» (I) 02.10 Т/с «Пожежники Чикаго» (I) 03.50 «Говорить Україна» 04.30 «Нехай говорять» 05.20 Срібний апельсин

будь-якої погоди» (I)

18 вересня

06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Шоу Гарфілда» (I) 09.00, 16.00 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 11.00 Т/с «Шпигунка» (I) 11.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.50 Богиня шопінгу 14.55 Т/с «Чемпіонки» (I) 18.10 Любов з майбутнього 19.00 Моду народу 20.00 Віталька 21.25 Бійцівський Клуб 22.25 Русо туристо 22.55 Т/с «Секс і місто» (II) 00.05 Валєра TV 00.40 Теорія зради 01.35 Твою маму! 02.25 До світанку 07.40, 12.30 «Здоровье» 08.00, 17.15 «Погода» 08.50 Х/ф «Городские подробности» 10.20 М/ф «Лягушонок ищет папу» 10.35, 16.25 «Магія природи» 11.00, 14.00, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 16.50 «Не перший погляд» 17.30 Х/ф «Генрих IV» 19.05 «Архіви історії» 19.35 Х/ф «Сны о России» 20.40 «Мандруємо світом» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Хорошая женщина» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.20 «Просто! Смачно!» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 09.25, 19.25 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 18.25 «Київські історії» 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 17.30 «Тимчасово доступний» Г.Хазанов 20.00 «Т/С «Мисливці за головами» 21.25 «Служба порятунку» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» І.Авербух

тоніс 06.00 Д/с «Сто запитань про тварин» 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00«Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Дмитро Дюжев 12.45 «Соціальний статус» 13.30 «Цивілізація Incognita» 14.00 Неймовірно, чи не так? 15.15 «Соціальна економіка» 15.20, 16.45, 18.55, 21.30 «Погода» 16.10, 23.45 Д/с «60 найбільш смертоносних тварин» (I) 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Долі героїв реаліті-шоу 22.40 «Економічний пульс» 22.45 Неймовірно, чи не так? 00.35 Т/с «Ескорт агентство» (III)

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15, 01.15 Т/с «Мар’їна роща» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35, 03.55 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія. Тайгова любов» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25 Д/с «Міра. Дочка командарма Уборевича» 16.55, 00.50 Новини культури 17.05 Т/с «Шляховики» 19.45 «Прямий ефір» 20.40, 05.25 Т/с «Завжди говори «Завжди» - 9» 22.25 Т/с «Принцип хабарова» 23.15 «Калашников» 00.05 «Саті. Ненудна класика...» 02.00 Х/ф «Ольга Сергіївна» 03.25 «Пряниковий будиночок»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.55 Х/ф 09.55 Д/с 11.05 Телешанс 11.20 Д/ф 12.00 Х/ф 13.30 Т/с 14.55 М/ф для дітей 15.20 Х/ф 17.15 Х/ф 18.45 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.40 Новини 21.05 Вісник податкової адміністрації 21.30 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.05 Новини 17.15 Телешанс 20.30 Телешанс 21.00 Телешанс 23.25 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Пісня С. Кривенького» 10.00 «Дитячий калейдоскоп». Дитячі письменники 10.26 «Енергоманія» 10.52 «До речі...» 11.00 «Звитяга» 11.30 Концерт «Пісні душі моєї». Н. Май 13.30 «Абетка здоров’я» 14.00 «Люди і долі». С. Максименко 14.30 «Тема дня» 15.00 «Вухаті, смугасті» 15.20 «За справами їхніми пізнаєте їх». А. Макаренко. 1 ч. 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Дитячий майданчик» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Соціальний захист» 17.45 «Полтавщина. Податки. Добробут» 18.00 «Позиція» 18.26 «Удосвіта» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Тест на майбутнє». Сучасні прочитання Шевченка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Позиція» 22.14 «Скарби музеїв Полтавщини». Музей пожежної охорони 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Уроки історії». Більськ 23.30 «Повір у себе» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 «Дім. Сад. Город». Виноград 00.30 «В гостях у Гоголя». Вистава «Шинель» Полтавський академічний український музично - драматичний театр ім. М.В.Гоголя 03.00 «Нічна мозаїка». Х/ф «О шостій годині вечора після війни» 04.30 Пісенно - танцювальний ансамбль «Полтава» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Полювання з Леонідом Костюковим. 05.30 Особливості полювання на Русі. 05.45 Полювання з луком. 06.15 Поради професіоналів. 06.30 Хижак неспортивно. 07.00 Морське підводне полювання. 07.30 Особливості полювання на Русі. 08.00 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 08.35 Рибальські подорожі Норвегією. 09.00 З Чиллі на коропа. 09.40 Полювання з луком. 10.10 У світі риболовлі. 10.35 Влучний постріл. 11.00 Нахлист. 11.30 Рибальський гід. 12.00 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 12.30 Новинки з виставки. 12.45 Сезон полювання. 13.15 Трофеї. 13.45 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.30 Особливості полювання на Русі. 15.00 У світі риболовлі. 15.25 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 16.00 Річками Амазонії. 16.25 Прикладна іхтіологія. 16.55 Лов коропа з Яном Расселом. 17.30 Новинки з виставки. 17.45 Особливості полювання на Русі. 18.00 Планета мисливця. 18.30 Карпфішинг. 19.00 Поради професіоналів. 19.15 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 19.45 Ні луску, ні пір’я. 20.15 Новинки з виставки. 20.30 Рибальський фестиваль - 2013. 21.00 Влучний постріл. 21.25 Рибальські подорожі Норвегією. 21.50 З Чиллі на коропа. 22.30 Полювання з луком. 23.00 Рибалка-експерт. 23.30 Зброя для ПОЛЮВАННЯ. 00.00 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 00.30 Полювання з Баком Макнілі. 00.50 Слідопит. 01.20 Кухня з Сержем Марковичем. 01.35 Особливості полювання на Русі. 02.05 Фанати Ебро. 02.35 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 03.10 Рибальські подорожі Норвегією. 03.35 З Чиллі на коропа. 04.15 Полювання з луком. 04.45 Кухня з Сержем Марковичем.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.15 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Перрі Мейсон» 11.05 «Життя та житіє протопопа Авакума» 12.05 Пишайся, град Петров! 12.35 Більше, ніж любов. Олександр Володін 13.15 Х/ф «Марево» 14.00 Влада факту. «Футбольні війни» 14.40 Новини культури 14.50 Д/с «Історія світу» 15.40 Д/ф «Роман Качанов. Найкращий друг Чебурашки» 16.25 Твори Й.Брамса, Дж.Верді 17.25 Д/ф «Афінський Акрополь» 17.40 Academia. «Біля витоків Всесвіту» 18.30 Новини культури 18.45 Головна роль 19.00 Абсолютний слух 19.45 Д/с «Історія світу» 20.35 О.Лосєв. Генії та лиходії 21.05 Д/ф «Нателла Товстоногова. Дзеркало пам’яті» 22.00 «У толстовських дзеркалах. Золотий ключик» 22.30 Новини культури 22.50 Х/ф «Марево» 23.35 «Спостерігач» 00.30 Концерт «Віртуози Якутії» 00.55 Т/с «Перрі Мейсон» 01.45 Д/ф «Едгар Дега»


10

барви

www.panorama.pl.ua

Безкоштовний відпочинок

Кременчуцька Панорама № 37 (431) 12 вересня 2013 року

➢ Упродовж тижня 48 ветеранів насолоджувались оксамитовим сезоном на морі

Кременчуцькі ветерани відпочили у Криму Дев’ятий рік поспіль Міська рада ветеранів разом із об’єднанням ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» за підтримки ВБФ «Джерело Дніпра» на початку вересня організовує поїздку активістів ветеранського руху на відпочинок до Криму. 1 вересня 48 ветеранів Великої Вітчизняної війни та дітей реклама

війни, воїнів-афганців, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, ветеранів Збройних Сил та праці вирушили у комфортабельному автобусі далеко на південь. Упродовж тижня кременчужани подивилися історичні місця Севастополя та сфотографувалися біля них на згадку. Ветерани також побували в Ялті і Місхорі, піднялися на вершину Ай-Петрі та відвідали Воронцовський палац. Для оздоровлення ветеранів був наданий чудовий затишний пляж та організоване дієтичне харчування. Уч а с н и к и п о ї з д к и в и словили щиру подяку органі-

заторам подорожі – Міській раді ветеранів під керівництвом полковника у відставці Віталія Сельцова, об’єднанню ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство» (голова – Олег Фещенко) та Всеукраїнському благодійному фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. Фонд «Джерело Дніпра» щороку допомагає в організації поїздки кременчуцьких ветеранів по місцях бойової слави та їх відпочинку на березі Чорного моря в оксамитовий сезон. (В. Крук)

Про відпочинок кременчужан у Криму за незмінною традицією подбав Фонд «Джерело Дніпра»


Кременчуцька Панорама № 37 (431) 12 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

реклама

11


12

програма телепередач четвер Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 19 вересня

інтер 05.30, 22.25 Т/с «Завжди говори «Завжди» 9» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Ванга» 11.10, 12.20, 03.35 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.20 «Судові справи» 14.50 «Сімейний суд» 15.50 «Давай одружимося в Україні» 16.50 Т/с «Перше кохання» 18.00 «Стосується кожного» 19.00 Т/с «Ясмін» 20.00, 03.05 «Подробиці» 00.25 Х/ф «Віртуальність» (II) 02.15 Д/ф «Екологічна подорож» 04.55 «Судові справи»

стб

06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 00.05 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» 11.00, 20.15 Т/с «Величне століття. Роксолана - 3» (I) 13.00 «Не бреши мені - 4» 14.00 «Російські сімейні драми» 15.05 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Cила. Повернення додому» (I) 22.30 «Кохання без кордонів» 00.20 Алісія Сільверстоун і Крістен Ріттер у комедії «Вампірки» 02.05 «Маша і моделі - 2» 02.30 «Маша і моделі - 2» 02.55 «ТСН. Особливе» 03.20 «Не бреши мені - 4» 04.10 «Не бреши мені - 4» 05.00 «Російські сімейні драми»

трк Україна

05.25 «Чужі помилки. Жертви весільного персня» 06.10 «Все буде добре!» 07.50, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.30 «Кохана, ми вбиваємо дітей» 11.25 Х/ф «Абонент тимчасово недоступний» (I) 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Зважені та щасливі - 3» 22.00 «Вікна-Новини» 22.40 «Зважені та щасливі - 3» 01.00 Т/с «Доктор хаус» (I) 01.50 Х/ф «Два капітани» (I)

новий канал

1+1

06.00 Т/с «Злочин буде розкрито» 07.00, 09.00, 17.00, 19.00, 03.30 Події 07.30 Щиросерде зізнання 07.50 Остаточний вердикт. Нерухомість 09.10, 13.10, 17.20, 21.40 Т/с «Слід» (I) 10.00 Т/с «Просте життя» (I) 12.00 «Нехай говорять. Хочу народити від сина» 14.45 ! Остаточний вердикт. Підпал заради виплати страховки 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Поцілунок!» (I) 19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Агент» (I) 23.20 Т/с «Глухар. Повернення» (I) 02.10 Т/с «Пожежники Чикаго» (I) 03.50 «Говорить Україна» 04.30 «Нехай говорять» 05.20 Срібний апельсин

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 09.00 Вісник податкової адміністрації 09.15 Х/ф 10.30 Д/с 11.20 Телешанс 11.25 Х/ф 12.50 Т/с 14.15 Д/ф 15.10 М/ф для дітей 17.05 Телешанс 17.10 Д/ф 18.00 Х/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.40 Новини 22.55 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Перлина Буковинських Карпат» 10.00 «Ти хто?.. Ти - українець!» 10.42 «Опішне. М. Кіртиш» 10.52 «До речі...» 11.00 «Інновації» 11.30 Концерт «Музика єднає серця» 13.00 Х/ф «Кам’яна квітка» 14.20 Мультфільм 14.30 «Тема дня» 15.00 «Лесина любов» 15.20 «За справами їхніми пізнаєте їх». А. Макаренко. 2 ч. 16.00 ПТН 16.30 Міжрегіональний проект «Країна талантів» ( Тернопільська ОДТРК) 17.00 «Тема дня» 17.30 «Відблиск» 17.45 «Народна служба порятунку 101» 18.00 «Виконавча влада: щоденні будні» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...». В’язнична реформа 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Виконавча влада: щоденні будні» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «До чистих джерел» 23.30 «Міське кільце» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 Концерт «Тотус» 01.40 «Смак липової бруньки» 02.00 «Нічна мозаїка». Х/ф «Насреддин у Бухарі» 03.25 «С.К.А.Й на «Мазепа - фест» 04.00 Концерт «Соколики» та ансамблю народного танцю «Козацькі забави» 05.50 «Люби своє, українське»

Мисливство та Рибальство 05.00 Нахлист. 05.30 Рибальський гід. 06.05 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 06.35 Новинки з виставки. 06.50 Сезон полювання. 07.20 Трофеї. 07.50 Особливості полювання на Русі. 08.20 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 08.50 Ні луску, ні пір’я. 09.20 Рибальські подорожі Норвегією. 09.45 Наша риболовля. За минем.... 10.50 Влучний постріл. 11.15 Річками Амазонії. 11.40 Прикладна іхтіологія. 12.10 Лов коропа з Яном Расселом. 12.45 Новинки з виставки. 13.00 Особливості полювання на Русі. 13.15 Планета мисливця. 13.45 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.30 Особливості полювання на Русі. 15.00 У світі риболовлі. 15.25 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 15.55 Карпфішинг. 16.25 Поради професіоналів. 16.40 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 17.10 Ні луску, ні пір’я. 17.40 Новинки з виставки. 17.55 Рибальський фестиваль - 2013. 18.25 Рибалкаексперт. 18.55 Зброя для ПОЛЮВАННЯ. 19.25 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 19.55 Новинки з виставки. 20.10 Полювання з Баком Макнілі. 20.30 Рибальський фестиваль - 2013. 21.00 Влучний постріл. 21.25 Ні луску, ні пір’я. 21.55 Рибальські подорожі Норвегією. 22.20 У світі риболовлі. 22.45 Полювання з Леонідом Костюковим. 23.15 Особливості полювання на Русі. 23.30 Полювання з луком. 00.00 Поради професіоналів. 00.15 Хижак неспортивно. 00.45 Морське підводне полювання. 01.15 Кухня з Сержем Марковичем. 01.30 Особливості полювання на Русі. 02.00 Наша риболовля. За минем.... 03.05 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 03.35 Ні луску, ні пір’я.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.15 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Перрі Мейсон» 11.05 «Слово о полку Ігоревім» і російська культура» 11.40 Д/ф «Данте Алігьєрі» 11.50 Росія, любов моя! «Вечірня пісня калмиків» 12.20 Д/ф «Нателла Товстоногова. Дзеркало пам’яті» 13.15 Х/ф «Марево» 14.00 Абсолютний слух 14.40 Новини культури 14.50 Д/с «Історія світу» 15.40 Д/ф «Незрима подорож душі. Ігор Таланкін» 16.25 Л.Бетховен. Симфонія N9 17.40 Academia. «Біля виоків Всесвіту» 18.30 Новини культури 18.45 Головна роль 19.00 Чорні діри. Білі плями 19.45 Д/ф «Геній геометрії. Слідами наших загадкових предків» 20.35 «Хто ми?».»Російська Голгофа». «Сільське священство» 21.05 Д/ф «Аркадські пастухи» Нікола Пуссена» 21.15 Культурна революція 22.00 «У толстовських дзеркалах. Золотий ключик» 22.30 Новини культури 22.50 Х/ф «Марево» 23.35 «Спостерігач» 00.35 Концерт «Вечірній дзвін» 00.55 Т/с «Перрі Мейсон» 01.45 Д/ф «Данте Алігьєрі»

ictv

05.35, 06.10 Teen Time 05.40 Пекельне побачення 06.15, 13.25 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 00.10 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 21.00 Т/с «Вороніни» 13.20, 14.30 Kids Time 15.00 Т/с «Друзі» 16.00 Шафа 17.00 Голодні ігри 19.00, 00.05 Репортер 19.05 Абзац! 20.00 Т/с «Супер Макс» 22.00 Т/с «Світлофор» (II) 23.00 Великі почуття 00.15 Т/с «Щоденники вампіра» (II) 01.10 Т/с «Купідон» 02.00 Т/с «Різзолі і айлс» (II) 02.40 Служба розшуку дітей 02.45, 03.35, 04.30 Зона ночі 02.50 Українці Віра 03.40 Українці Віра 04.35 Скіфи (свідчення і версії) 04.50 Скіфи 05.00, 05.35 Зона ночі Культура 05.05 Княгиня Ольга 05.15 Таїнства Києво-Печерської Лаври

нтн

04.55, 06.40, 02.40, 04.05 Погода 05.00 Факти 05.30 Світанок 06.30 Ділові факти 06.35 Економічний інтерес 06.45 «Таксі»07.10 «Леся+Рома» 07.40 Ділові факти 07.50 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.25, 16.30 Х/ф «Агент національної безпеки» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.05 «Прокурорська перевірка». Детективний телесеріал 14.25, 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.10 «Прокурорська перевірка». 23.20 «Бій з тінню-2: Реванш». 1 частина. Художній фільм (II) 01.05 Несекретні файли 01.55 «Відьомське лезо». Фінал. 02.45 «Бій з тінню». Фінал 04.10 Про-Ziкаве. ua

к1 06.30 «TOP SHOP»

УТ-1

03.05 Новини (із сурдоперекладом) 03.20 «Секрети успіху» з Н.Городенською 03.50 Караоке для дорослих 04.45 Життя на рівних 04.55 Служба розшуку дітей 05.00 Доки батьки сплять 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.25 Фестиваль гумору «Умора» 00.20 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.35 Про головне 02.00 ТелеАкадемія 03.00 Запам’ятай

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 02.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40, 14.55 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 00.20 Т/с «Хатня робітниця» 14.15 «Слід» 15.10, 23.30 Т/с «Ясмін» 16.00 «У наш час» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.50 «Давай одружимося!» 18.55, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Вангелія» 22.45 «Вечірній Ургант» 23.20 Нічні новини

тет

05.20 Х/ф «Терористка» 06.45 Х/ф «Колишній тато, колишній син» (I) 08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 «Кримінальні справи» 10.00 «До суду» 12.00 Т/с «Детективи» 13.00, 19.30 Т/с «Другий убивчий - 2» 14.50, 17.00 Т/с «Випереджаючи постріл» 16.45, 19.00, 01.20, 03.20 «Свідок» 21.30 Т/с «Перевізник» (II) 22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 9» (II) 23.30 Т/с «Менталіст - 5» (II) 00.30 Т/с «Закон і порядок» (II) 01.50 «Речовий доказ» 02.50 «Агенти впливу» 03.50 «Правда життя» 04.50 М/ф «Дюймовочка»

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 11.00, 12.15, 23.20 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.35 Док. фільм «О.Аросєва. Інше життя пані Моніки». 1 частина 08.20 Док. фільм «О.Аросєва. Інше життя пані Моніки». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 Підсумки дня 09.25 Офіційна хроніка 09.30 Пляжний футбол. Чемпіонат світу. Сенегал - Україна 11.05 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 20.10, 21.25 Діловий світ 12.20 Світло 12.40 Т/с «Злочин з багатьма невідомими» 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.20 Діловий світ. Агросектор 15.35 Х/ф «Зачаровані назавжди» 17.55 Про головне 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.35 Фінансова перспектива 18.45 Пляжний футбол. Чемпіонат світу. Сенегал - Україна 20.30 Останнє попередження 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.35 Світ спорту 21.45 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк 22.40 Фестиваль пісні в Коблево 22.55 Трійка, Кено, Максима

орт Україна

07.40 «Мультфільми» 10.00, 23.00, 00.50 Т/с «Всі жінки - відьми» 11.50 «Орел і Решка» 12.50, 01.30 Т/с «Маргоша» 13.50 «Шопінг монстри» 14.50 «Спеція» 16.00, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» 17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 «Хі та Ха» 22.35 «Три сестри» 00.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» (II) 02.20 «Нічне життя»

МЕГА 06.00 Технологія їжі 06.40 Мегазаводи 07.30, 11.00 Найдивовижніші тварини 08.20, 12.00 Сучасні дива 09.20, 13.00 Людство: наша історія 10.10, 05.30 В пошуках пригод 14.00, 23.30 Загадки Всесвіту 15.00, 18.50 Дивна справа 16.00, 19.40 Гучна справа 17.00, 20.40 В пошуках істини 18.00 Д/ф «Чорний генерал» 21.40 Д/ф «Два залпи по конструктору. Драма «Катюші» 22.30 Очима пінгвінів 00.30 Прихована істина 01.20 Скарб.UA 02.00 Т/с «4исла» 02.50 Легенди бандитського Києва 04.20 Містична Україна 05.00 Зроблено в СРСР

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 08.00 Х/ф «Не самий удалий день» 09.45 Т/с «Уокер, техаський рейнджер» 11.35, 12.30, 21.05, 22.00 Т/с «Звіробій» 13.25 Х/ф «Хід білої королеви» 15.10 Х/ф «Ґудзик» 17.00 Х/ф «Шкільний вальс» 18.50 Х/ф «Америкен бой» 22.55 Х/ф «Особливо важливе завдання» 01.20 Х/ф «Загадка Ендхауза» 02.55 Х/ф «Чорне плаття» 04.20 Х/ф «П’ятеро з неба»

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Дачна відповідь 10.30 «Медичні таємниці» 11.00 Т/с «Демони» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Справа лікарів» 18.30, 02.30 «Прокурорська перевірка» 19.35, 03.35 «Говоримо і показуємо» 20.25 Т/с «Москва. Три вокзали-6» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Ментовські війни-5» 00.35 Т/с «Звіробій-2» 04.30 «Лихі 90-і»

тоніс

ртр - планета

06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Шоу Гарфілда» (I) 09.00, 16.00 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 11.00 Т/с «Шпигунка» (I) 11.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.50 Богиня шопінгу 14.55 Т/с «Чемпіонки» (I) 18.10 Любов з майбутнього 19.00 Моду народу 20.00 Віталька 21.25 Бійцівський Клуб 22.25 Русо туристо 22.55 Т/с «Секс і місто» (II) 00.05 Валєра TV 00.40 Теорія зради 01.35 Твою маму! 02.25 До світанку

06.00 Д/с «Сто запитань про тварин» 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Долі героїв реаліті-шоу 12.45 Секретні матеріали 13.15 «Щоденник для батьків» 14.00 Неймовірно, чи не так? 16.10, 23.45 Д/с «60 найбільш смертоносних тварин» (I) 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний статус» 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Живі іграшки для дорослих 22.40 «Економічний пульс» 22.45 Неймовірно, чи не так? 00.35 Т/с «Ескорт агентство» (III) 02.10 Календар Live (III) 02.35 Х/ф «Три дні» (III) 03.40 Десята муза в Україні (фільм перший) (I)

07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15, 01.15 Т/с «Мар’їна роща» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-Спорт 13.35, 03.55 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія. Тайгова любов» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25 Д/с «Міра. Дочка командарма Уборевича» 16.55, 00.50 Новини культури 17.05 Т/с «Шляховики» 19.45 «Прямий ефір» 20.40, 05.25 Т/с «Завжди говори «Завжди» - 9» 22.25 Т/с «Принцип хабарова» 23.15 «Двобій» 02.00 Х/ф «Ольга Сергіївна» 03.25 «Пряниковий будиночок»

2+2

ва думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.15, 23.00 Х/ф «Голка» 02.00 Х/ф «Три жінки і чоловік»

06.25 «День ангела» 06.30, 07.50, 08.45, 12.00, 13.15 «Бабуся-антикризис» 06.40, 08.25, 12.35 «Заміський будинок» 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город» 08.00, 17.15 «Погода» 08.50, 19.35 Х/ф «Сны о России» 09.55, 20.40 «Мандруємо світом» 10.35, 16.25 «Магія природи» 11.00, 14.00, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 16.50 «Не перший погляд» 17.30 Х/ф «Хорошая женщина» 19.05 «Архіви історії» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Боги речного мира» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити»

06.00 Мультфільми (I) 06.45 Х/ф «Фронт без флангів. 2 ч.» (I) 08.35, 19.30 Про Лігу Чемпіонів. Дайджест 09.00 Новини 2+2 09.25, 18.40 «ДжеДАІ» 10.00 «Дорожні війни» 11.10 «Шалене відео по-українськи» 12.05 «Облом UA» 13.55 Х/ф «Фронт за лінією фронту. 1 ч.» (I) 15.40 Д/п «Велика вітчизняна. Падіння Берліну» 16.40 Т/с «Меч» (I) 19.55 Ліга Європи УЄФА. Пандурій (Румунія) - Дніпро. Пряма трансляція 22.00 Ліга Європи УЄФА. Динамо Генк (Бельгія). Пряма трансляція 00.00 Про Лігу Європи + огляд ігрового дня 01.20 Х/ф «Павуковий удар» (II) 02.40 Х/ф «Фучжоу» (I)

К2 05.20, 19.50 Квадратний метр 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 21.00 Мультфільми (I) 10.10, 10.55, 20.30 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» (I) 23.30 Незіркове дитинство 00.25 Глянець 01.05 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Смерть у кіно» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ментівські війни - 7» 12.00, 21.00 Т/с «Журов» 13.00 Х/ф «Монолог» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особли-

TV1000 Kino 06.00 «Мій хлопець - ангел» фентезі 08.00 Х/ф «Квіти від Лізи» 12.00 «Не ходіть, дівчата, заміж» комедія 14.00 Х/ф «Квартирантка» 16.00 Х/ф «Манія Жизелі» 18.00 «Степ бай степ» комедія 20.00 «Наречена за будь-яку ціну» комедія 22.00 «Висоцький. Спасибі, що живий» біопік 00.20 Х/ф «Єдина» 02.10 «Ущент» комедія 04.00 Х/ф «Одна війна»

Футбол 08.00, 14.05 Новини 08.10 Ліга чемпіонів. «Атлетико» «Зеніт» 10.10 Ліга чемпіонів. «Мілан» - «Селтік» 12.05 Ліга чемпіонів. «Наполі» «Боруссія» (Дор.) 14.15 Ліга чемпіонів. «Марсель» «Арсенал» 16.10 Ліга чемпіонів. «Барселона» «Аякс» 18.10 Огляд матчів Ліги чемпіонів 18.40 «Світ англійської прем’єр-ліги» 19.10 Ліга Європи. «Санкт-Галлен» «Кубань». Пряма трансляція 21.55 Ліга Європи. «Шериф» - «Анжи». Пряма трансляція 00.30 Ліга Європи. «Пандурій» - «Дніпро» 02.25 Ліга Європи. «Тоттенгем» «Тромсе» 04.15 Ліга Європи. «Динамо» (Загреб) - «Чорноморець» 06.05 Ліга Європи. «Марибор» «Рубін»

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 13.25, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.20 «Просто! Смачно!» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 09.25, 19.25 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 18.25 «Служба порятунку» 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 17.30 «Тимчасово доступний» І.Авербух 20.00 «Т/С «Мисливці за головами» 21.25 «Прогулянки містом» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» Й.Кобзон


програма телепередач

п’ятниця Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.30 Т/с «Завжди говори «Завжди» 9» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10 Т/с «Ванга» 11.10, 12.20 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 13.20 «Судові справи» 14.50 «Сімейний суд» 15.50 «Давай одружимося в Україні» 16.50 Т/с «Перше кохання» 18.00, 03.55 Х/ф «Вальс-Бостон» 20.00, 02.35 «Подробиці» 20.30 «Шустер Live» 00.40 Х/ф «У безодні океану» 03.05 Д/ф «Дивна справа. Теорема судного дня»

стб

06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 11.00 Т/с «Величне століття. Роксолана - 3» (I) 13.00 «Не бреши мені - 4» 14.00 «Російські сімейні драми» 15.00 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Cила. Повернення додому» (I) 20.15 «Сказочная Русь» 21.00 «Хочу в ВИАгру» 23.20 Меґґі Джилленхол і Руперт Еверетт у комедії «Дорослі іграшки» (II) 01.20 Расселл Кроу та Елізабет Бенкс у драмі «Три дні на втечу» (II) 03.25 Алісія Сільверстоун і Крістен Ріттер у комедії «Вампірки» 04.50 «ТСН. Особливе» 05.15 Х/ф «Феї. Фантастичний порятунок» (I)

трк Україна

05.20 «Чужі помилки. Робін Гуд з великої дороги» 06.50 Х/ф «Мужики!..» (I) 08.45, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 10.10 Х/ф «Особисте життя лікаря Селіванової» (I) 18.00 «Вiкна-Новини» 20.00 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6» 22.00 «Вiкна-Новини» 22.40 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6» 00.10 «Куб - 4» 01.40 Х/ф «Два капітани» (I)

УТ-1 06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 23.15 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.20 Країна on line 07.35 Ера бізнесу 07.40 Гість студії 08.20 Екслюзивне інтерв’ю 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 Підсумки дня 09.25 Офіційна хроніка 09.40 «Віра. Надія. Любов» 10.30 Аудієнція. Країни від А до Я 11.00 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 20.15, 21.25 Діловий світ 12.15 Д/ф «Феномен стовбурових клітин» 12.40 Д/ф «Чайна культура» 13.20 Х/ф «Кутузов» 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.20 Діловий світ. Агросектор 15.25 Х/ф «Молода гвардія» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.40 Фінансова перспектива 18.50 Пляжний футбол. Чемпіонат світу. Іспанія - США 20.40 Про головне 21.00 Підсумки дня 21.35 Фольк-music 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Фестиваль гумору «Умора» 00.20 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.05 ТелеАкадемія 03.05 Запам’ятай 03.10 Новини (із сурдоперекладом) 03.25 «Секрети успіху» з Н.Городенською 03.55 «Караоке для дорослих» в Коблево 04.55 Служба розшуку дітей 05.00 Доки батьки сплять

новий канал

1+1

ictv

05.35 Служба розшуку дітей 05.40, 06.15 Teen Time 06.10 Пекельне побачення 06.20, 13.25 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 00.15 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 21.00 Т/с «Вороніни» 13.20, 14.25 Kids Time 15.00 Т/с «Друзі» 16.00 Шафа 17.00 Голодні ігри 19.00, 00.10 Репортер 19.05 Абзац! 20.00 Т/с «Супер Макс» 22.00 Т/с «Світлофор» (II) 23.05 Великі почуття 00.15 Т/с «Щоденники вампіра» (II) 01.10 Т/с «Купідон» 02.00 Т/с «Різзолі і айлс» (II) 02.40, 04.45 Зона ночі 02.45 Богдан Хмельницький 04.50 Райські сади гетьмана Сагайдачного 05.10, 05.50 Зона ночі Культура 05.15 Легендарне парі 05.25 Яготинське літо 05.35 Вір мені

нтн

орт Україна

04.35 Служба розшуку дітей 04.40, 06.25, 01.35, 03.45 Погода 04.45 Факти 05.15 Світанок 06.15 Ділові факти 06.20 Економічний інтерес 06.30 «Таксі» 06.55 «Леся+Рома» 07.30 Ділові факти 07.35 Зірка YouTube 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.25, 16.40 Х/ф «Агент національної безпеки» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.15 «Прокурорська перевірка» 14.40, 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.10 «Прокурорська перевірка» 23.35 Максимум в Україні 00.00 «Бій з тінню-2: Реванш». Фінал. Художній фільм (II) 01.40 «Ловець снів» 03.50 Т/с «Військовий шпиталь»

к1 06.30 «TOP SHOP»

06.40 Х/ф «Єдина дорога» (I)

07.40 «Мультфільми»

08.30 Ранковий «Свідок»

10.00 Т/с «Всі жінки - відьми»

09.00 Т/с «Повернення турець-

11.50 «Орел і Решка»

05.00 М/ф «Зайча-задавака»

01.40 «Нічне життя»

05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

09.00 «ДжеДАІ» 10.00 «Дорожні війни» 11.10 «Шалене відео по-українськи» 12.05 «Облом UA» 13.55 Х/ф «Фронт за лінією фронту. 15.50 Д/п «Велика вітчизняна. Перемога» 16.50 ЧУ 10 Тур. Волинь - Іллічівець 19.00 Х/ф «Лейтенант Суворов» (I) 21.00 Бійцівська п’ятниця. Східні єдиноборства. «Бушидо» 23.10 Х/ф «Американський самурай» 01.00 Х/ф «З-під землі» (III) 02.25 Х/ф «Відьма» (I)

14.30 «Клуші» комедія 16.30 «Наречена за будь-яку ціну» комедія 18.20 Х/ф «8 перших побачень» 20.00 «Ущент» комедія 22.00 «Ржевський проти Наполеона» комедія 00.00 Х/ф «Одна війна» 02.00 «Чоловіча жіноча гра» комедія 04.00 Х/ф «Раздолбай»

родини»

Футбол

21.05 «На сон грядущим»

МЕГА 06.00 Технологія їжі 06.40 Мегазаводи 07.30, 11.00 Найдивовижніші тварини 08.20, 12.00 Сучасні дива 09.20, 13.00 Людство: наша історія 10.10, 05.30 В пошуках пригод 14.00 Загадки Всесвіту 15.00 Дивна справа 16.00 Гучна справа 17.00 В пошуках істини 18.00 Д/ф «Війна невидимок. Таємниця фронтової розвідки» 18.50 Фантастичні історії 21.40 Д/ф «Чорний генерал» 22.30 Д/ф «Ні кроку назад. Битва під Москвою» 23.30 Д/ф «Два залпи по конструктору. Драма «Катюші» 00.30 Покер 01.20 Скарб.UA 02.00 Т/с «4исла» 02.50 Легенди бандитського Києва 04.20 Містична Україна 05.00 Зроблено в СРСР

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 08.10 Х/ф «Веселі Расплюївські дні» 10.05 Т/с «Уокер, техаський рейнджер» 11.50, 12.40, 20.55, 21.45 Т/с «Звіробій» 13.35 Х/ф «Шкільний вальс» 15.25 Х/ф «Чорне плаття» 17.15 Х/ф «Преферанс по п’ятницях» 19.00 Х/ф «Загадка Ендхауза» 22.35 Х/ф «Гу-га» 01.05 Х/ф «Америкен бой» 02.55 Х/ф «За хмарами - небо» 04.30 Х/ф «Довге щасливе життя» 05.40 Саундтреки

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.15 Х/ф «Фронт за лінією фронту. 1 ч.» (I)

12.45 Т/с «Другий убивчий - 2» 14.50, 17.00 Т/с «Випереджаючи постріл» 16.45, 19.00, 03.30 «Свідок» 19.30 Т/с «Мосгаз» 00.30 Х/ф «Син за батька» (I)

12.50, 00.50 Т/с «Маргоша» 13.50 «Шопінг монстри» 14.50 «Спеція» 16.00 Т/с «Моя прекрасна няня» 17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 20.00 «КВК»

02.00 Х/ф «Гідра» (II)

23.00 «Лямур Тужур»

04.00 «Речовий доказ»

00.00 Т/с «Відчайдушні домогос-

04.30 «Агенти впливу»

К2 05.20, 19.50 Квадратний метр 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 21.00 Мультфільми (I) 10.10, 10.55, 20.30 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» (I) 23.30 Незіркове дитинство 00.25 Глянець 01.05 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 Мультфільми 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Х/ф «Голка» 11.00, 15.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ментівські війни - 7» 12.00, 21.00 Т/с «Журов» 13.00 Х/ф «Три жінки і чоловік» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 01.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 «Пісня року. Краще» 17.10, 23.00 Х/ф «Висота 89» 02.00 Х/ф «Галявина казок»

TV1000 Kino 06.00 Х/ф «Квартирантка» 08.00 «Степ бай степ» комедія 10.00 Х/ф «Південний календар» 11.50 Х/ф «Відпустка у вересні»

подарки» (II)

08.00, 14.00, 19.15 Новини 08.15 Ліга Європи. «Санкт-Галлен» «Кубань» 10.10 Ліга Європи. «Шериф» - «Анжи» 12.05 Ліга Європи. «Валенсія» «Суонсі» 14.10, 06.35 Огляд матчів Ліги Європи 15.05 Ліга Європи. «Бетис» - «Ліон» 16.55 Ліга Європи. «Динамо» (Київ) - «Генк» 18.45 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 19.25 Чемпіонат Італії. Preview 19.55 Чемпіонат Іспанії. Preview 20.25, 07.30 Чемпіонат Німеччини. Preview 20.55 Чемпіонат Англії. Preview 21.25 Чемпіонат Німеччини. «Боруссія» (Мін.) - «Айнтрахт» (Бр.). Пряма трансляція 23.25, 04.50 Чемпіонат Іспанії. «Осасуна» - «Ельче» 01.15 Чемпіонат Німеччини. «Боруссія» (Мін.) - «Айнтрахт» (Бр.) 03.00 Ліга Європи. «Лаціо» - «Легія»

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 13.25, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 07.50, 08.45, 12.00, 13.15 «Бабуся-антикризис» 06.40, 08.25, 12.35 «Заміський будинок» 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город» 08.00, 17.15 «Погода» 08.50 Х/ф «Сны о России» 09.55 «Мандруємо світом»

04.05 «Доброго ранку»

07.10 Т/с «Повернення мухтара-2»

08.15 «Контрольна закупівля»

09.00, 12.00, 15.00, 18.00

08.50 «Жити здорово!»

Сьогодні

09.55 «Модний вирок»

09.25 «Очна ставка»

11.15 «Час обідати!»

10.25 Рятувальники

11.55 «Доброго здоров’ячка!»

11.00 Т/с «Демони»

12.40, 14.55 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20 Т/с «Хатня робітниця» 14.15 «Слід» 15.10 «За і проти» 16.00 «Чекай на мене» 17.00 Вечірні новини 17.45 «Людина і закон»

12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Справа лікарів»

18.55 «Поле чудес»

18.35 «Прокурорська перевірка»

20.00 «Час»

19.45 «Говоримо і показуємо»

20.30 «Вежа»

20.40 Т/с «Москва. Три вокзали-6»

22.45 «Вечірній Ургант»

22.35 «Ти Суперстар. Бенефіс». Стас Михайлов

23.45 Х/ф «Кримінальний талант» 02.25 Х/ф «Життя, і сльози, і любов»

00.35 Т/с «Звіробій-2»

04.05 «Доки всі вдома»

02.30 Т/с «Морські дияволи-4»

10.35 «Магія природи» 11.00, 14.00, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для 16.25 «Кіноклуб «Покров «Братия» 17.30 Х/ф «Боги речного мира» 19.05 Х/ф «Гений, два земляка и птенец» 21.15 Х/ф «Кое-что из губернской жизни» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.20 «Просто! Смачно!» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 09.25, 19.25 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 18.25 «Прогулянки містом» 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 17.30 «Тимчасово доступний» Й.Кобзон 20.00 «Т/С «Мисливці за головами» 21.25 «Гаряча лінія «102» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» К.Дзю

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку»

06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Шоу Гарфілда» (I) 09.00, 16.00 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 11.00 Т/с «Шпигунка» (I) 11.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.50 Богиня шопінгу 13.50 Т/с «Чемпіонки» (I) 18.10 У ТЕТа пара 19.00 Ікона стилю 20.00 Віталька 21.25 Бійцівський Клуб 22.25 Русо туристо 22.55 Т/с «Секс і місто» (II) 00.05 Валєра TV 00.40 Теорія зради 01.35 Твою маму! 02.25 До світанку

05.15 Х/ф «Дай мені відповідь»

13

04.00, 08.00, 11.00, 14.00 Новини

тет

06.00 Т/с «Злочин буде розкрито» 07.00, 09.00, 17.00, 19.00, 02.40 Події 07.30 Щиросерде зізнання 07.50 Остаточний вердикт. Підпал заради виплати страховки 09.10, 13.10, 17.20, 20.00 Т/с «Слід» (I) 10.00 Т/с «Просте життя» (I) 12.00 «Нехай говорять. Кубинський трикутник» 14.45 ! Остаточний вердикт. Співробітництво швидкої і похоронного бюро 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «Поцілунок!» (I) 19.20 «Говорить Україна» 22.40 Т/с «Ментовские війни - 7» 02.15 Щиросерде зізнання 03.00 «Говорить Україна» 03.40, 05.05 Т/с «Агент» (I)

кого»

20 вересня

тоніс 06.00 Д/с «Сто запитань про тварин» 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00«Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Живі іграшки для дорослих 12.45 «Щоденник для батьків» 13.15 Д/с «Сто запитань про тварин» 14.00 Неймовірно, чи не так? 15.15 «Соціальна економіка» 16.10, 23.45 Д/с «60 найбільш смертоносних тварин» (I) 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Олексій Герман 22.40 «Економічний пульс» 22.45 Неймовірно, чи не так? 00.35 Т/с «Ескорт агентство» (III) 02.10 Календар Live (III) 02.35 Х/ф «Каньйон холодних сердець» (III)

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 10.55 «Вся Росія» 11.10 «1000 дрібниць» 11.40 «Про найголовніше» 12.15 Т/с «Мар’їна роща» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.15 Щоденник Сочі 2014 13.25 Вісті-Спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час. ВістіМосква 16.25, 04.10 «Генії та лиходії». Олександр Баєв 16.55, 00.45 Новини культури 17.05 Т/с «Шляховики» 19.45 «Прямий ефір» 20.40, 05.25 Х/ф «Чого хочуть чоловіки» 22.20 Х/ф «Букет» 00.00 «Між земель, між часів». Діна Рубіна 01.05 Х/ф «Чарівник» 02.25 Х/ф «На семи вітрах»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.50 Х/ф 10.15 Д/ф 11.05 Телешанс 11.10 Х/ф 13.05 Д/с 13.45 Х/ф 15.15 М/ф для дітей 16.40 Телешанс 16.45 Х/ф 18.30 Д/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Пульс влади 21.00 Телешанс 21.05 Денс-рулетка: Redшоу 21.50 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.10 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 Василь Стус 10.05 «Для маленької компанії» 10.25 «Фабрика ідей» 10.52 «До речі...» 11.00 «Розмова без нотацій» 11.30 Х/ф «Цирк» 13.00 Концерт «Полтава» 14.05 «Мій рідний край». Мала Хортиця 14.30 «Тема дня» 15.00 «Звитяга» 15.30 «Обереги» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Разом» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Зустріч для вас». О. Виговська 18.00 «Право і обов’язок» 18.26 «З музичної скриньки «Лтави» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.36 «Незабутні» 20.37 «До речі...» 21.00 ПТН 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 19.30 «Культурний простір» 20.00 «Полтавщина 1941 - 43 між відступом і визволенням». 1 ч. 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Право і обов’язок» 22.14 «Уроки історії». Річки 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Культура-21» 23.30 Росава на «Мазепа - фест» 00.04 «Міське кільце» 00.30 Творчий вечір Заслуженого діяча мистецтв України О.Чухрая 02.00 «Усе в тобі» 03.00 Творчий вечір О.Білоконь 05.00 «Нічна мозаїка». Художній фільм (ЗА) 06.30 «Обереги» 06.50 «Люби своє, українське»

Мисливство та Рибальство 05.00 Річками Амазонії. 05.25 Прикладна іхтіологія. 05.55 Лов коропа з Яном Расселом. 06.30 Новинки з виставки. 06.45 Особливості полювання на Русі. 07.00 Планета мисливця. 07.30 Особливості полювання на Русі. 08.00 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 08.30 Плaнета рибалки. 09.00 Світові риболовлі. 09.30 Трофеї. 10.00 Моточовни. 10.30 Влучний постріл. 10.55 Карпфішинг. 11.25 Поради професіоналів. 11.40 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 12.10 Ні луску, ні пір’я. 12.40 Новинки з виставки. 12.55 Рибальський фестиваль - 2013. 13.25 Кухня з Сержем Марковичем. 13.40 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.25 Особливості полювання на Русі. 14.55 У світі риболовлі. 15.20 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 15.50 Рибалка-експерт. 16.20 Зброя для ПОЛЮВАННЯ. 16.50 «Радзишевський і К» у пошуках рибальського щастя. 17.20 Новинки з виставки. 17.35 Полювання з Баком Макнілі. 17.55 Рибальський фестиваль - 2013. 18.25 Полювання з Леонідом Костюковим. 18.55 Особливості полювання на Русі. 19.10 Полювання з луком. 19.40 Новинки з виставки. 19.55 Хижак неспортивно. 20.25 Рибальський фестиваль - 2013. 20.55 Влучний постріл. 21.20 Плaнета рибалки. 21.50 Світові риболовлі. 22.20 Трофеї. 22.50 Нахлист. 23.20 Рибальський гід. 23.50 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 00.20 Новинки з виставки. 00.35 Сезон полювання. 01.05 Трофеї. 01.35 Особливості полювання на Русі. 02.05 Моточовни. 02.35 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 03.05 Плaнета рибалки. 03.35 Світові риболовлі. 04.05 Трофеї. 04.35 Влучний постріл.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 Х/ф «Людина у футлярі» 11.10 Казки з глини та дерева. Богородська іграшка 11.25 «Silentium». Доля Великої княгині Єлизавети Федорівни Романової 12.15 Листи з провінції. Єлець (Липецька область) 12.45 Х/ф «За двома зайцями» 14.00 Чорні діри. Білі плями 14.40 Новини культури 14.50 Д/ф «Геній геометрії. Сліди наших загадкових предків» 15.45 «Творити життя - творити занепокоєння...» Костянтин Зубов 16.25 Твори Джорджа Гершвіна та Скотта Джопліна 17.40 Д/ф «Одіссея однієї родини. Немає нічого в житті випадкового» 18.30 Новини культури 18.45 «Сміхоностальгія» 19.15 Шукачі. «Кавказький Грааль» 20.00 Т/с «Розповіді про патера брауна» 21.45 Діна Рубіна. Лінія життя 22.40 Новини культури 23.00 Х/ф «Марево» 23.50 Джеймс Картер. Концерт 00.40 М/ф «Міна» 00.55 Шукачі. «Кавказький Грааль» 01.40 Д/ф «Троя. Археологічні розкопки на Судьбоносній горі»


14

програма телепередач субота Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 21 вересня

інтер 05.30 «Шустер Live» 09.25 «Все для мами» 09.55 Д/ф «Софія Ротару: секрети

04.50, 05.20 Погода

07.15, 19.30, 05.30 «ТСН»

07.15 Кухня для двох

04.55 Факти

08.00 «Світське життя»

08.10 Мясорупка

09.00 Квартирна лотерея «Хто там?»

05.25 Світанок

09.10 Уральські пельмені

06.25 Козирне життя

10.55 Шурочка

06.55 Х/ф «Морські дияволи»

12.00 Руді

08.50 Зірка YouTube

із джунглів» (I) 12.05 «Світ навиворіт - 2: Індія»

15.00, 02.25 Т/с «Шлюб за заповітом» 18.00, 04.45 Х/ф «Генеральська невістка». 1 с.

15.10 «Сказочная Русь»

18.00 М/ф «Кунг-фу Панда»

15.50 «Хочу в ВИАгру»

19.55 Х/ф «Хроніки Нарнії: Лев,

Нік Блеквелл 00.05 Х/ф «Бомж»

Чаклунка і Чарівна шафа»

20.00 Кіану Рівз і Дженніфер

22.50 Х/ф «Адвокат диявола» (II)

00.05 Х/ф «Емануель» (III) 01.50 Меґгі Джилленхол і Руперт

тфільми: Тайна третьей планеты» (I) 06.45 Х/ф «Сім няньок» (I) 08.05 «Караоке на Майдані»

05.50, 04.10, 05.20 Т/с «Агент» (I) 07.00, 19.00, 03.50 Події 07.10 Х/ф «Бетховен» (I) 08.50, 10.00 Т/с «Інтерни» (I) 11.00 ! 1 за 100 годин

10.10 «Зважені та щасливі - 3»

12.00 Х/ф «Догори дригом» (I)

«Танцюють всі!-6» 18.00 «Вiкна-Новини» 18.15 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6»

14.10 Люблю! Чекаю! 15.10 Х/ф «Горобеня» (I) 17.10 Т/с «Просте життя» (I) 21.30 Х/ф «Наречена мого наре-

19.00 «Х-Фактор - 4» 22.00 «Вiкна-Новини» 22.25 Х/ф «Дівчата» (I)

ченого» (I) 23.30 Х/ф «Поцілунки пропащих янголів» (II)

00.25 «Детектор брехні - 4» 02.05 Х/ф «Сни» (II)

01.35 Т/с «Звіробій - 2 « (I)

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 Т/с 09.00 Пульс влади 09.20 Х/ф 10.50 Д/с 11.15 Денс-рулетка: Red-шоу 11.55 Телешанс 12.05 Х/ф 13.40 Д/с 14.30 М/ф для дітей 15.55 Вітаємо Вас! 16.15 Телешанс 16.40 Т/с 18.05 Х/ф 19.35 Телешанс 19.45 День за днем 20.30 Телешанс 20.35 Спати пора 20.45 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.20 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.03 Гімн Полтавщини 07.05 ПТН 07.35 Новини. Кременчук 07.50 «Ранок на «Лтаві». Дайджест 08.45 «Діти» 09.00 «Зустріч для вас». О.Виговська 09.30 Український народний оркестр «Мамай» 11.00 Дитяча година зі студією «Разом» 12.00 «Відверто про...» 13.00 «Не бійся говорити про любов» 13.20 «Історичні постаті». Василь Перовський 13.40 «Серце меморіалу» 14.00 «Культура - 21». Німецька хвиля 14.30 «Україна. Полтавщина. Світ: вікно в Америку» 15.00 «Культурний простір» 16.00 ПТН 16.30 Міжрегіональний телепроект «Країна талантів» (Харківська ОДТРК) 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 ПТН 19.30 «Телетижневик» 20.00 «Полтавщина 1941 - 43 між відступом і визволенням». 2 ч. 20.30 «Вектори духовності» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 «Живий Квадрат». Музичне шоу 22.00 Х/ф «Подвиг розвідника» 23.30 «Зелений бум». Таємниця Гірського ока» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 «Ранок на «Лтаві». Дайджест 00.52 Концерт «Весна мого серця». Ярослави 03.15 «Нічна мозаїка». Художній фільм (ЗА) 06.30 «Люби своє, українське»

Мисливство та Рибальство 05.00 Я та мій собака. 05.30 Смачна риболовля. 06.20 Планета мисливця. 06.50 Полювання з луком. 07.20 Рибалка-експерт. 07.50 Поради професіоналів. 08.05 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 08.35 Особливості полювання на Русі. 09.05 Плaнета рибалки. 09.35 З Чиллі на коропа. 10.15 Під водою з рушницею. 10.45 Я та мій собака. 11.15 Риболовля з Дейвом Баремом. 11.40 Кухня з Сержем Марковичем. 11.55 Трофеї. 12.25 Полювання з Леонідом Костюковим. 12.55 Річками Амазонії. 13.20 Прикладна іхтіологія. 13.50 Особливості полювання на Русі. 14.20 Полювання з луком. 14.50 Ні луску, ні пір’я. 15.20 Я та мій собака. 15.50 Смачна риболовля. 16.40 Планета мисливця. 17.10 Полювання з луком. 17.40 Поради професіоналів. 17.55 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 18.25 Збройові будинки Європи. 18.55 Риболовля з Дейвом Баремом. 19.20 Кухня з Сержем Марковичем. 19.35 Волзька риболовля. 20.05 Смачна риболовля. 20.55 Особливості полювання на Русі. 21.25 Світові риболовлі. 21.55 Кльове місце. 22.25 Про риболовлю всерйоз. Матчева ловля підляща пізньою осінню. 23.05 Влучний постріл. 23.30 Я та мій собака. 00.00 Риболовля з Дейвом Баремом. 00.25 Кухня з Сержем Марковичем. 00.40 Планета мисливця. 01.10 Полювання з луком. 01.40 Рибалка-експерт. 02.10 Поради професіоналів. 02.25 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 02.55 Особливості полювання на Русі. 03.25 Плaнета рибалки. 03.55 З Чиллі на коропа. 04.35 Під водою з рушницею.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Д/ф «Різдво Пресвятої Богородиці» 09.35 Х/ф «За двома зайцями» 10.50 Д/ф «Прохоровські ситці. Історія однієї російської династії» 11.30 Велика родина. Михайло Свєтін 12.25 Пряниковий будиночок. «Я надіслав тобі бересту» 12.50 Х/ф «Обережно - Волошка!» 14.00 Д/ф «Дика природа Німеччини». «У серці гір» 14.55 Пишайся, град Петров! Палац «Монплезір» у Петергофі 15.25 Д/ф «Мешканці долини Ваги» 16.15 Володимир Косма. Концерт 17.20 Д/ф «Ангел Халла» 18.55 «Романтика романсу» 19.50 Х/ф «Серця чотирьох» 21.20 Більше, ніж любов. Валентина Сєрова і Костянтин Симонов 22.00 Х/ф «Сором» 23.50 Шеріл Кроу. Концерт 00.55 Легенди світового кіно. Едуардо де Філіппо 01.25 «Звичайний концерт»

12.45 Факти. День 13.00, 20.00 Х/ф «Спецназ» 18.45 Факти. Вечір 19.00 Надзвичайні новини. Підсумки з Костянтином Стогнієм 22.05 «Бій з тінню-3: Останній

04.25 Богдан Хмельницький

раунд». Художній фільм

05.10, 05.40 Зона ночі Культура

у драмі «Три дні на втечу» (II)

11.45 Наша Russia

03.20 Іван Мазепа

іграшки» (II)

09.05 «Їмо вдома» 14.55 «Національне талант-шоу

03.15, 04.20 Зона ночі

04.55 Останні лицарі

трк Україна

05.55 «Наші улюблені муль-

01.45 Х/ф «Виховання почуттів» (II)

Еверетт у комедії «Дорослі 03.25 Расселл Кроу і Елізабет Бенкс

01.55 Подробиці

10.45 Квартирне питання

18.30 «Розсміши коміка - 4»

коли земля зупинилась» (I)

22.30 Великий бокс. Макс Бурсак vs.

10.00 Дача

13.20 «Кохання без кордонів»

22.15 Х/ф «Невгамовна Анжеліка» (I)

20.30 Х/ф «Генеральська невістка».

13.00 Знайди Крайнього 14.15 Т/с «Вороніни»

Коннеллі в трилері «День,

20.00 «Подробиці»

орт Україна

05.50 М/с «Фінес і Ферб»

10.05 Х/ф «Делійське сафарі/Братва

11.00 Т/с «Сільський романс»

ictv

06.25 «Ремонт +»

10.00 Мультфільм «Енгрі бердс» (I)

її успіху»

стб

новий канал

1+1

00.50 «Бій з тінню-2: Реванш». Фінал. Художній фільм (II)

05.15 Майстер музи 05.25 Врятований любов'ю

нтн

03.10 Т/с «Військовий шпиталь»

к1

тет

05.15 Х/ф «Кримінальний талант» 08.00 Т/с «Повернення турецького» 11.30 «Речовий доказ». Привіт від Грека 12.00 «Головний свідок» 13.00 «Випадковий свідок» 13.30 Х/ф «Син за батька» (I) 15.10 Т/с «Матусю, я кілера люблю» 19.00 Т/с «Таємниці слідства - 9» (I) 23.00 «Таємниці кримінального світу». Фальшивомонетники 23.30 Т/с «Криміналісти: мислити як злочинець» (II) 01.15 Т/с «Закон і порядок» (II) 02.40 «Речовий доказ» 03.35 «Агенти впливу» 04.25 «Правда життя» 04.55 М/ф «Дядя Стьопа - міліціонер»

06.30 «TOP SHOP»

УТ-1

МЕГА

06.00 Підсумки 06.15, 08.10, 08.55, 23.00 Погода 06.20 Криве дзеркало 06.35 Фільм-концерт «Г.Хазанов. П’ять граней успіху» 08.15 Олімпійський виклик 08.30 Панянка та кулінар ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 Життя на рівних 09.05 Хто в домі хазяїн? 09.25 Пляжний футбол. Чемпіонат світу. Україна - Бразилія 11.00 Православний вісник 11.30 Театральні сезони 12.25 В гостях у Д.Гордона 13.25 Золотий гусак 13.50 Криве дзеркало 15.40 Українська пісня року 17.10 Українська пісня 17.55 Без цензури 18.25 Футбол. Чемпіонат України. Прем’єр-ліга. «Шахтар» (Донецьк) «Ворскла» (Полтава) 19.20 В ПЕРЕРВІ: Погода 20.30 Слово регіонам 20.40 Кабмін: подія тижня 20.50 Мегалот 20.55 Служба розшуку дітей 21.00 Підсумки дня 21.25 Пляжний футбол. Чемпіонат світу. Україна - Бразилія 02.50 Суперлото, Трійка, Кено

06.00 Д/ф «Код Дарвіна. Прокляття мавп» 07.30 Пере-винахідники 08.30, 04.20 Динамо: неймовірний ілюзіоніст 10.10 Мегазаводи 11.00 Top Gear 13.00 Очима пінгвінів 16.00 В пошуках істини 19.00 Дивна справа 22.00 Д/ф «Надприродне. Розплата» 00.00 Сучасні дива 01.00 Вулиця різника 03.00 Смартшоу 03.30 Україна: забута історія

«ЕРА» 23.10 Фільм-концерт «Г.Хазанов. П’ять граней успіху» 00.40 Док. фільм «Його звали Дідом» ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки дня 01.40 «Нащадки» з Н.Рибчинською та К.Гнатенком 02.45 Хіт-парад «Національна двадцятка» (із сурдоперекладом) 03.55 Караоке для дорослих 04.50 Доки батьки сплять. Мультфільм 05.05 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк

05.00, 09.00, 11.00 Новини 05.10 «Генії та лиходії» 05.35 Х/ф «Паспорт» 07.30 «Сміховинки. Нові пригоди» 07.55 «Грай, гармонь улюблена!» 08.45 «Слово пастиря» 09.15 «Смак» 09.55 «Шипи білих троянд» 11.15 «Ідеальний ремонт» 12.10 Х/ф «Шерлок Холмс і доктор Ватсон» 14.55 Концерт «Білий птах». Олени Ваєнги 17.00 Вечірні новини 17.15 «Весільний переполох» 18.10 «Угадай мелодію» 18.40 «Хвилина слави. Шлях на Олімп!» 20.00 «Час» 20.20 «Сьогодні ввечері» 22.10 «Встигнути до опівночі» 23.10 Х/ф «Кохання з перешкодами» 01.10 Х/ф «Оксамитовий сезон» 02.55 Х/ф «Їхали в трамваї Ільф і Петров» 04.00 «Поле чудес»

07.40 «Мультфільми» 09.00 М/с «Рожева пантера і друзі» 10.00 М/ф «Відпочивай, Скубі-Ду!» 11.45 Х/ф «Ще одна історія про Попелюшку» 13.35 Т/с «Всі жінки - відьми» 15.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 17.00 «Спеція» 18.10 «Пороблено в Україні» 19.25 «Вечірній квартал» 21.40 Т/с «Надприродне» (II) 00.20 Х/ф «Московський жиголо» (II) 02.15 Х/ф «Зберігайте спокій» 03.40 «Нічне життя»

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.00 Х/ф «Батальйони просять вогню» 15.15 Х/ф «Звільнення» 00.10 Х/ф «Гу-га» 02.25 Х/ф «Заповіт професора Доуеля» 03.50 Х/ф «Блакитний лід» 04.55 Саундтреки

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.05 Х/ф «Фронт за лінією фронту. 2 ч.» (I) 09.00 Х/ф «Лейтенант Суворов» (I) 11.00 Т/с «Таємна варта-2» (I) 17.00 Т/с «Жовтий дракон» (I) 21.00 Х/ф «Завтра не помре ніколи» 23.20 Х/ф «Професіонал» (II) 01.20 Х/ф «Дорога на Січ» (I) 02.40 Х/ф «Вперед за скарбами гетьмана» (I)

К2 05.20 Світ зірок 06.05 Мультфільми (I) 08.20 Справа смаку 09.30 Ранкова пошта 10.00 Неділя з Кварталом 10.55 Тиждень їжі 12.00 Свати біля плити 13.00 Квадратний метр

нтв-світ 06.15 «Жіночий погляд» 07.00, 09.00, 12.00 Сьогодні 07.20 Огляд 07.55 Головна дорога 08.25 «Готуємо з Олексієм Зиміним» 09.25 Російська начинка 09.55 «Кулінарний двобій» 10.55 Квартирне питання 12.25 «Владні спадкоємці» 13.10 «Наші» з Левом Новоженовим» 14.00 Т/с «Повернення мухтара-2» 15.55 Олександр Журбін. Мелодії на пам'ять 16.35 Слідство вели... 17.25 Огляд. Надзвичайна подія 18.00 «Центральне телебачення» 18.50 Т/с «Карпов» 22.30 «З пісні слів не викинеш!» 23.35 Ти не повіриш! 00.30 Т/с «Москва. Центральний округ-3» 02.25 Т/с «Морські дияволи-4»

тоніс

ртр - планета

06.00 Єралаш 07.10 М/с «Ескімоска» (I) 07.35 Малята-твійнята 08.00 Телепузики 08.35 М/с «Смішарики. Пін-код» (I) 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с «Даша-дослідниця» (I) 10.05 М/с «Вперед, Дієґо, вперед!» (I) 10.40 М/с «Фіксики» (I) 11.05 М/с «Білка та Стрілка. Пустотлива сімейка» (I) 11.25 М/ф «Гладіатори Риму» (I) 13.20 Обережно, діти! 14.20 Одна за всіх 14.45 М/ф «Монстри на острові 3D» (I) 16.35 М/ф «Артур і війна двох світів» (I) 18.35 Х/ф «Незвичайні пригоди Адель Блан-Сек» (II) 20.45 Віталька 22.00 Південне Бутово 23.00 Х/ф «Щелепи 3D» (II) 00.50 Х/ф «Троцький» (II) 03.10 До світанку

06.00 Х/ф «Зимовий вечір у Гаграх» (I) 07.35 «Будь в курсі!» 08.00 «Соціальний пульс» 08.25, 18.55, 21.00 «Погода» 09.00 Великі битви 10.00 «Світські хроніки» 11.05 Х/ф «Гори, гори, моя зірка» 13.35 За сім морів 14.00 Неймовірно, чи не так? 15.20 Д/с «Щоденник великої кішки» 16.00, 00.05 «Народжені вбивати» 16.50 «Ронін. з Дмитром Видріним» 17.35 «Щоденник для батьків» 18.15 «Цивілізація Incognita» 18.30 «Соціальний пульс вихідних» 19.00 Генерали 20.00 Д/с «Китай: тріумф і потрясіння» 21.05 Залізний Гармаш та його маленькі слабкості 22.05 Х/ф «Лінія» (II) 00.55 Х/ф «Осінній детектив» (II) 02.15 Амурні мелодії (III) 02.30 Х/ф «Корпорація мрії» (III)

07.00, 10.00, 13.00 Вісті 07.10, 10.10, 13.20 Місцевий час. Вісті-Москва 07.20 Х/ф «Букет» 08.55 «Планета собак» 09.25 «Суботник» 10.20 «Танковий біатлон» 11.20, 04.00 Х/ф «Незакінчена повість» 13.25 «Чесний детектив» 13.50 «Городок». Дайджест 14.15, 05.35 «Чорні діри. Білі плями» 15.00 «Шукачі» 15.50 Х/ф «Сила серця» 17.20 «Суботній вечір» 19.00 Вісті в суботу 19.45 «Танці з Зірками». Сезон - 2013 23.05 «Романтика романсу» 00.00 «Лінія життя». Наталя Басовська 00.55 Х/ф «Яблуневий сад»

14.15 Запитайте у кухаря 15.05 5 інгредієнтів 15.55, 23.00 Жіноча форма 17.00 Час краси 17.50 Концерт 20.10, 01.00 Будь по-твоєму 22.10 Д/с Секрети долі 00.00 Глянець 02.35 Колір Ночі

Футбол

16.25, 01.50 Т/с «Приключения моло-

08.00, 13.50 Новини 08.10 Чемпіонат Італії. Preview 08.40 Чемпіонат Англії. Preview 09.10 Чемпіонат Іспанії. Preview 09.40 Чемпіонат Німеччини. «Боруссія» (Мін.) - «Айнтрахт» (Бр.) 11.30 Чемпіонат Іспанії. «Осасуна» «Ельче» 13.20 «Журнал Ліги чемпіонів» 14.00 Чемпіонат Англії. «Норвич» «Астон Вілла». Пряма трансляція 16.40 Чемпіонат Англії. «Ліверпуль» «Саутгемптон». Пряма трансляція 18.55 Чемпіонат Італії. «К’єво» - «Удінезе». Пряма трансляція 20.55 Чемпіонат Іспанії. «Райо Вальєкано» - «Барселона». Пряма трансляція 22.55 Чемпіонат Іспанії. «Вальядолід» - «Атлетико». Пряма трансляція 00.55 Чемпіонат Німеччини. «Нюрнберг» - «Боруссія» (Дор.) 02.40 Чемпіонат Німеччини. «Шальке» - «Баварія» 04.25 Чемпіонат Англії. «Вест Гем» «Евертон» 06.10 Чемпіонат Іспанії. «Райо Вальєкано» - «Барселона»

дого индианы Джонса»

RTVI 06.00 Х/ф «Місто майстрів» 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 Мультфільми 10.00, 01.30 Х/ф «Дама з собачкою» 11.30 «Живе слово» 12.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 13.00 «Арт-навігатор» 13.30 «Російський акцент» «Місто веселки» 14.00, 21.00, 03.00 Х/ф «Фонограма страсті» 16.00, 00.30 «Пісня року. Краще» 16.30, 01.00 «Міські легенди» 17.00 «Луна тижня» 17.30 «Американський лікнеп» «Голлівуд» 18.00, 23.30, 05.00 «Особливо небезпечно» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Німеччина за тиждень» 20.00 «Ізраїль за тиждень» 23.00 «Російський акцент» «Штучний відбір»

TV1000 Kino 06.00 Х/ф «Відпустка у вересні» 08.40 «Чоловіча жіноча гра» комедія 10.20 Х/ф «8 перших побачень» 12.00 Х/ф «Маленька Віра» 14.40 Х/ф «Завтра була війна» 16.15 «Ржевський проти Наполеона» комедія 18.00 «Неадекватні люди» трагікомедія 20.00 «1812: Уланська балада» пригоди 22.00 Х/ф «Нас не наздоженеш» 00.00 Х/ф «Раздолбай» 02.00 Х/ф «Голоси риб» 04.00 Х/ф «Квіти від Лізи»

Київська Русь 06.00, 07.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 09.45 «Для маленької компанії» 08.05 «Не перший погляд» 08.30, 09.10, 10.05 «Ексклюзив для родини» 09.00 «Погода» 09.05, 10.40, 13.50 «Заміський будинок» 10.45, 12.30 «Бабуся-антикризис» 10.55 «Магія природи» 11.20 «Сад, город» 11.30, 14.00, 22.50 «Ювелір» 12.40, 03.20 «Смерть - начало вечной жизни» 13.15 М/ф «Приключения барона Мюнхаузена», «Обезьянки в опере»

18.00 М/ф «Молодильные яблоки», «Дарю тебе звезду» 18.30 Х/ф «Гений, два земляка и птенец» 19.30 Х/ф «Кое-что из губернской жизни» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Принц и я» 00.50 «Телечат» 03.55 «Під знаком Нобеля» 04.25 «Культурний простір» 05.00 «Школа виживання»

ТРК «Київ» 06.00, 08.30 «Мультляндія» 07.25, 03.10 «Київ музика» 08.00 «Столичні телевізійні новини» 09.25 «Київські історії» 10.00, 23.30 «Якісне життя» 10.30, 23.55 «Зроблено у Києві» 11.00 «Нова адреса» 12.10 «Актуальна тема» 12.45 «Повнота радості життя» 13.45 «Час відповідей» 16.40 «Тимчасово доступний» Г.Мартиросян 17.40 «Українська пісня року» 19.20 «Х/ф «Пес-купідон» 21.00, 23.00, 00.45, 02.40 «СТНтижневик» 21.30, 01.15 Х/ф «Мінотавр» (II) 00.20 «Гаряча лінія «102»


програма телепередач

неділя Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 06.05 Х/ф «Генеральська невістка» 07.45 Великий бокс. Макс Бурсак vs. Нік Блеквелл 09.25 «Школа доктора Комаровського» 10.00 «Орел і Решка. Назад у СРСР» 11.00 «Літня кухня» 12.00, 01.15 Х/ф «Неідеальна жінка» 14.00 Т/с «Шлюб за заповітом 2: повернення сандри» 18.00 Х/ф «Везуча» 20.00 «Подробиці тижня з Є. Кисельовим» 21.30 Т/с «Люба. Любов» 02.45 Х/ф «Бомж» 04.25 «Подробиці тижня з Є. Кисельовим»

стб

06.05 Х/ф «Делійське сафарі/Братва із джунглів» (I) 07.50 Маріччин кінозал. Мультфільм 08.10 «Ремонт +» 09.00 Лотерея «Лото-забава» 10.00 Мультфільм (I) 11.00 «Неділя з Кварталом - 2» 12.00 «Смакуємо» 12.30 «Шість кадрів» 13.00 Х/ф «Невгамовна Анжеліка» (I) 15.10 Ольга Павловець і Денис Матросов у драмі «Зозуля» (I) 19.30 «ТСН-тиждень» 20.15 «Великий пекарський турнір» 22.00 «Світське життя» 23.05 «Що? де? коли? 2» 00.10 Аргумент кіно представляє : Дастіна Гоффмана і Меріл Стріп у драмі «Крамер проти Крамера» (I) 02.20 Кіану Рівз і Дженніфер Коннеллі в трилері «День, коли земля зупинилась» (I) 03.55 «ТСН-тиждень» 04.40 «Смакуємо» 05.05 «Неділя з Кварталом - 2»

трк Україна

05.30 «Наші улюблені мультфільми: Трое из Простоквашино» (I) 06.25 Х/ф «Розіграш» (I) 08.05 «Їмо вдома»

20.00 «Слон» пригоди 22.00 Х/ф «Розіграш» 00.00 «Бабло» комедія 02.00 Х/ф «Довге щасливе життя» 04.00 Х/ф «Квіти від Лізи»

11.00 ! Таємниці зірок 12.00 Т/с «Злочин буде розкрито»

19.00 Події тижня

18.00 «Прощення. Скнилів»

20.00, 21.00 Т/с «Інтерни» (I) 22.30 ! Comedy Woman 23.30 Великий футбол 01.15, 04.25 Т/с «Ментовські

00.10 Х/ф «Лабіринти кохання» (II)

06.00, 07.20, 08.50, 09.00, 10.30, 12.25, 15.25, 16.30, 18.10, 23.30 Погода 06.05 Світ православ’я 06.40 Док. фільм «Його звали Дідом» 07.30 «Дружина» ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Шеф-кухар країни 09.55 Околиця 10.35 Подорожуй світом з Ю.Акуніною 11.00 Ближче до народу 11.30 Крок до зірок 12.30 Маю честь запросити 13.15 Золотий гусак 13.40 В гостях у Д.Гордона 14.30 Караоке для дорослих 15.30 Як Ваше здоров’я? 16.35 Криве дзеркало 18.20 Діловий світ. Тиждень 18.55 Пляжний футбол. Чемпіонат світу. ОАЕ - Іспанія 20.30 Ми хочемо, щоб ви знали 20.40 Головний аргумент 20.50 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки тижня 21.45 Фестиваль пісні в Коблево 22.55 Трійка, Кено, Максима

«ЕРА» 23.00 Ера бізнесу. Підсумки 23.35 Олімпійський виклик 23.55 «Дружина» ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки тижня 02.00 Слово регіонам 02.10 Головний аргумент 02.20 Аудієнція. Країни від А до Я 02.40 Як це? 03.00 Книга.ua 03.20 Хто в домі хазяїн? 03.40 Світло 04.00 Не вір худому кухарю 04.25 Рояль в кущах 04.55 Служба розшуку дітей 05.00 Доки батьки сплять. Мультфільм 05.15 Школа юного суперагента 05.30 Околиця

війни - 7» (II) 03.35 Події тижня

06.00 Д/ф «Надприродне. Розплата» 07.30 Пере-винахідники 08.30, 04.20 Динамо: неймовірний ілюзіоніст 10.10 Мегазаводи 11.00 Top Gear 13.00 Полярний ведмідь 15.00 Формула-1 17.00 В пошуках пригод 20.00 Д/ф «Ні кроку назад. Битва під Москвою» 21.00 Д/ф «Таємниці блокадного міста» 22.00 Д/ф «Код Дарвіна. Прокляття мавп» 00.00 Сучасні дива 01.00 Вулиця різника 03.00 Смартшоу 03.30 Україна: забута історія

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.15 Х/ф «Звільнення» 19.10 Х/ф «Батальйони просять вогню» 00.30 Х/ф «Кріпосна акторка» 02.15 Х/ф «Контракт століття» 04.20 Саундтреки

2+2 06.00 Мультфільми (I) 08.00 «Обережно, модерн!» 10.00 Т/с «Мисливці за старовиною» 13.00 Т/с «Пригоди мерліна» (I) 16.00 Х/ф «Завтра не помре ніколи» 18.40 Журнал Ліги Чемпіонів УЄФА 2013-2014 19.20 ЧУ 10 Тур. Динамо - Карпати 21.30 «Профутбол» 23.15 Х/ф «Фанат» (II) 01.15 Х/ф «Приятель небіжчика» (I) 02.55 Х/ф «Все перемагає любов» (I)

05.20 Світ зірок 06.05 Мультфільми (I) 08.20 Справа смаку 09.30 Ранкова пошта 10.00 Неділя з Кварталом 10.55 Тиждень їжі 12.00 Свати біля плити 13.00 Квадратний метр 14.15 Запитайте у кухаря 15.05 5 інгредієнтів 15.55, 23.00 Жіноча форма 17.00 Час краси 17.50 Концерт 20.10, 01.00 Будь по-твоєму 22.10 Д/с Секрети долі 00.00 Глянець 02.35 Колір Ночі

RTVI 06.00, 13.00 «Ізраїль за тиждень» 07.00, 09.20 Мультфільми 08.00 Х/ф «Осінні дзвони» 10.00, 01.00 Х/ф «Старі стіни» 12.00 «Країна і люди» 14.00, 21.00, 03.00 Х/ф «Митищинський маніяк» 16.00 «Пісня року. Краще» 16.30, 00.30 «Міські легенди» 17.00 «Американський лікнеп» «Голлівуд» 17.30 «Російський акцент» «Штучний відбір» 18.00, 23.30, 05.00 «Особливо небезпечно» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Луна тижня» 20.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 23.00 «Російський акцент» «Місто веселки»

TV1000 Kino 06.00 Х/ф «Єдина» 08.00 Х/ф «Голоси риб» 10.00 «Неадекватні люди» трагікомедія 12.00 Х/ф «Подвійний капкан» 14.40 «1812: Уланська балада» пригоди 16.30 Х/ф «Нас не наздоженеш» 18.10 Х/ф «Міннесота»

05.00, 09.00, 11.00 Новини 05.10 «Генії та лиходії» 05.35 Х/ф «Чудовий характер» 07.05 «Армійський магазин» 07.40 «Сміховинки. Пін-код» 07.55 «Здоров’я» 09.10 «Непутні нотатки» 09.35 «Доки всі вдома» 10.30 «Фазенда» 11.15 Т/с «Сині ночі» 13.30 «Єралаш» 13.45 «Є тільки мить...» 15.45 «Ванга» 16.50 «Льодовиковий період» 20.00 «Час» 21.00 «Надбання Республіки: Ірина Аллегрова» 23.15 Х/ф «Єгер» 01.15 Т/с «Заморожена планета» 02.05 Х/ф «Скарб»

тет

К2

10.00 ! Таємниці зірок

14.50 «Х-Фактор - 4»

УТ-1

к1

МЕГА

09.00 ! Світ на смак

18.00 ! Хто гідний більшого?

дят» (I)

нтн

орт Україна

05.20, 05.40 Погода 05.25 Факти 05.45 Світанок 06.45 Квартирне питання 07.40 Анекдоти по-українськи 08.00 Дача 08.45 «Чотири таксисти і собака». Художній фільм 11.00 Козирне життя 11.30 Максимум в Україні 12.10 Дивитися усім! 13.10 «Чотири таксисти і собака-2». Художній фільм 16.00 «Бій з тінню-3: Останній раунд». Художній фільм 18.45 Факти тижня з Оксаною Соколовою 19.55 Наша Russia 21.00 Головна програма 23.00 «Повернення в А». 01.20 «Ловець снів». Художній фільм (II) 03.35 Т/с «Військовий шпиталь»

05.10 Срібний апельсин

07.10 Х/ф «Горобеня» (I)

14.00 Т/с «Просте життя» (I)

01.50 Х/ф «Парасолька для моло-

05.40 М/с «Фінес і Ферб» 06.45 Кухня для двох 07.45 Церква Христова 08.00 Уральські пельмені 09.45 М/ф «Гномео і Джульєтта» 11.15 Співай, якщо зможеш 12.55 Мачо не плачуть 14.20 Божевільний автостоп 15.30 М/ф «Кунг-фу Панда» 17.20 Х/ф «Хроніки Нарнії: Лев, Чаклунка і Чарівна шафа» 20.10 Х/ф «Хроніки Нарнії: Принц Каспіан» 23.10 Х/ф «Гарольд і Кумар ідуть у відрив» 01.00 Х/ф «Екстракт» (II) 02.40, 03.35, 04.35 Зона ночі 02.45 Загублений рай 03.40 Чемпіон чемпіонів 03.55 Марко Кропивницький 04.40 Перетворення 05.00, 05.40 Зона ночі Культура 05.05 Так ніхто не кохав 05.25 Сонячна людина

06.30 «TOP SHOP»

10.10 «МастерШеф - 3»

22.05 Х/ф «Камінний гість» (I)

ictv

05.15 Х/ф «Циклон» почнеться вночі» 06.30 Т/с «Мосгаз» 11.30 «Легенди карного розшуку». СМЕРШ. Полювання на щурів 12.00, 03.00 «Агенти впливу» 13.00 «Найкращі бої братів Кличків» 15.10 Т/с «Таємниці слідства - 9» (I) 19.00 Т/с «По гарячих слідах - 2» 22.45 «Круті 90-ті» 23.45 Т/с «Криміналісти: мислити як злочинець» (II) 01.30 Х/ф «Гідра» (II) 03.55 «Речовий доказ» 05.20 М/ф «Бременські музиканти» 05.40 М/ф «Слідами бременських музикантів»

06.45 Події

09.10 «Караоке на Майдані»

20.50 «Один за всіх»

новий канал

1+1

22 вересня

07.40 М/ф «Відпочивай, Скубі-Ду!» 09.00 Х/ф «Ще одна історія про Попелюшку» 10.50, 02.00 Х/ф «Хто підставив кролика Роджера» 12.50 Т/с «Моя прекрасна няня» 14.20 «КВК» 16.50 «Вечірній квартал» 18.50 Х/ф «Статський радник» (II) 21.40 Т/с «Надприродне» (II) 00.20 Х/ф «Зберігайте спокій» 03.35 «Нічне життя»

Футбол 08.00 Новини 08.10 Чемпіонат Італії. «Дженоа» «Ліворно» 09.55 Чемпіонат Англії. «Челсі» «Фулем» 11.40 Чемпіонат Німеччини. «Шальке» - «Баварія» 13.25, 14.25 Чемпіонат Італії. «Сассуоло» - «Інтер». Пряма трансляція 14.15, 18.45 Новини 15.25 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 15.55 Чемпіонат Італії. «Рома» «Лаціо». Пряма трансляція 17.55, 18.55 Чемпіонат Англії. «Ман. Сіті» - «Ман. Юнайтед». Пряма трансляція 19.55, 07.00 «Англійський акцент» 21.00 «Журнал Ліги чемпіонів» 21.40 Чемпіонат Італії. «Мілан» «Наполі». Пряма трансляція 23.40 Чемпіонат Італії. «Ювентус» «Верона» 01.30 Чемпіонат Англії. «Арсенал» «Стоук Сіті» 03.20 Чемпіонат Іспанії. «Бетис» «Гранада» 05.10 Чемпіонат Німеччини. «Штутгарт» - «Айнтрахт» (Фр.)

Київська Русь 06.00, 07.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 09.45 «Для маленької компанії» 08.05 «Не перший погляд» 08.30, 09.10, 10.05 «Ексклюзив для родини» 09.00 «Погода» 09.05, 10.40, 13.50 «Заміський будинок» 10.45, 12.30 «Бабуся-антикризис»

06.00 Єралаш 07.10 М/с «Ескімоска» (I) 07.35 Малята-твійнята 08.00 Телепузики 08.35 М/с «Смішарики. Пін-код» (I) 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с «Даша-дослідниця» (I) 10.05 М/с «Вперед, Дієґо, вперед!» (I) 10.40 М/с «Фіксики» (I) 11.00 М/ф «Монстри на острові 3D» (I) 12.50 М/ф «Артур і війна двох світів» (I) 14.50 Х/ф «Незвичайні пригоди Адель Блан-Сек» (I) 17.10 Одна за всіх 18.10 Моду народу 20.00 Віталька 22.00 Південне Бутово 23.00 Х/ф «Любий Джон» (II) 01.10 Х/ф «Щелепи 3D» (II) 02.30 До світанку 10.55 «Магія природи» 11.20 «Сад, город» 11.30, 14.00, 22.50 «Ювелір» 12.40, 03.20 «В зеркале заднего вида» 13.35 М/ф «Чебурашка» 16.25, 01.50 Т/с «Приключения молодого индианы Джонса» 18.00 М/ф «Приключения Васи Куролесова» 18.30 Х/ф «Гений, два земляка и птенец» 19.30 Х/ф «Принц и я» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Милашка Рита» 00.50 «Телечат» 04.15 «Маю честь запросити» 05.00 «Школа виживання»

ТРК «Київ» 06.00, 08.30 «Мультляндія» 07.25, 14.20, 04.00 «Київ музика» 08.00, 23.40 «СТН-тижневик» 09.30 «Нова адреса» 10.00 «Столиця з Олександром Поповим» 11.30 «Корисна розмова» 12.55 «Блага звістка з Р.Реннером» 16.15 «Тимчасово доступний» А.Пугачова 17.35 «Х/ф «Пес-купідон» 19.15, 00.10 «Х/ф «Розумний сумнів» 21.00 «СТН-спорт-тижневик» 21.25, 01.50 Х/ф «Невловима четвірка» (I)

15

нтв-світ 06.10 «Жіночий погляд» 07.00, 09.00, 12.00 Сьогодні 07.20 Казки Баженова 07.50 Їхні вдачі 08.25 «Перша передача» 09.20 Їмо вдома! 09.55 «Диво техніки» 10.25 Дачна відповідь 11.25 Золотий пил 12.25 Т/с «Глухар. Продовження» 17.00 «Очна ставка» 18.00 «Сьогодні. Підсумкова програма» 18.50 Т/с «Карпов» 22.25 Надзвичайна подія. Огляд за тиждень 23.00 «Вороги народу» 23.50 «Промінь Світла» 00.20 Т/с «Москва. Центральний округ-3» 02.15 «Єгор 360» 02.45 «Школа лихослів’я» 03.35 «Кремлівські діти» 04.30 «Дикий світ»

тоніс 06.00 Х/ф «Гори, гори, моя зірка» 07.35 «Кумири» 07.50 «Цивілізація Incognita» 08.00 «Соціальний пульс вихідних» 08.25, 18.55 «Погода» 09.00 Генерали 10.00 «Будь в курсі!» 10.40 «Щоденник для батьків» 11.15 Х/ф «Зимовий вечір у Гаграх» (I) 13.10 За сім морів 15.00 Д/с «Китай: тріумф і потрясіння» (I) 16.00, 23.50 Д/с «Народжені вбивати» 17.00 Д/с «Самобутні культури» (I) 17.50 «Таке спортивне життя. Вадим Гутцайт» 18.30 «Світ за тиждень» 19.00 Генерали 20.00 «Цивілізація Incognita» 20.10 «Кумири» 20.40 «Світські хроніки» 21.10 Мій син - Андрій Краско 22.10 Х/ф «Осінній детектив» (II) 00.45 Х/ф «Гра уяви» (II)

ртр - планета 06.50 Х/ф «Золоті небеса» 08.20 «Сам собі режисер» 09.00 «Сміхопанорама» 09.25 «Ранкова пошта» 10.00, 13.00 Вісті 10.10 Місцевий час 10.45 «У світі тварин» 11.10 Росія - любов моя! «Дагестанська лезгінка» 11.35, 04.10 Х/ф «Пірати ХХ століття» 13.20 Місцевий час. Вісті-Москва 13.25 «Вся Росія» 13.40 «Більше, ніж любов» 14.20 «Іван Шмельов. Шляхи земні» 15.05 «Абсолютний слух» 15.50 Х/ф «Сила серця» 17.25, 02.40 «Сміятися дозволяється» 19.00 Вісті тижня 20.30 «Наш вихід!» 22.00 «Недільний вечір» 23.40 Х/ф «Алібі надія, алібі любов» 01.15 Х/ф «Ховайся!»

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 День за днем 09.00 Х/ф 10.30 Телешанс 10.35 Д/с 10.50 Х/ф 12.20 Телешанс 12.25 Х/ф 13.40 М/ф для дітей 14.55 Х/ф 15.40 Х/ф 17.45 Не занапасти свою безсмертну душу 18.00 Телешанс 18.05 Т/с 19.30 Х/ф 20.40 Спати пора 20.50 Телешанс 21.15 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.35 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.03 Гімн Полтавщини 07.05 ПТН 07.35 «Відблиск» 07.50 «Економічне коло» 08.45 Мультфільми 09.00 «До чистих джерел» 09.26 «Вектори духовності» 09.40 «Струни душ людських» 09.55 «Цвіт опадав не в’янучи».Концерт Пам’яті Письменників «Комсомольця Полтавщини» 12.00 «Відверто про...» 12.52 «Люби своє, українське» 13.00 «А у нас кіно знімали...». Х/ф «Пропала грамота» 13.30 «ПрофStyle» 13.45 «Зупинись і здивуйся» 14.00 «Скарби музеїв Полтавщини». Музей пожежної охорони 14.30 «Соціальний захист» 14.45 «Бути християнином» 15.00 Дитяча година зі студією «Разом» 16.00 «Ти - молодий» 16.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 «Тест на майбутнє». Сучасні прочитання Шевченка 20.00 «Полтавщина 1941 - 43 між відступом і визволенням». 3 ч. 20.30 «З музичної скриньки «Лтави» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 «Телетижневик» 21.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 22.00 «Маріманія» 22.35 «Абетка здоров’я» 23.00 «Культура - 21». Німецька хвиля 23.30 «Творчі зустрічі з Ніною Супруненко».Степан Письменний 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.03 Концерт «Освідчення». В. Павліка 02.50 «Нічна мозаїка». Х/ф «У мирні дні» 04.20 «Нічна мозаїка». Д/ф «За справами їхніми пізнаєте їх» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.05 Я та мій собака. 05.35 Риболовля з Дейвом Баремом. 06.00 Кухня з Сержем Марковичем. 06.20 Трофеї. 06.50 Полювання з Леонідом Костюковим. 07.20 Річками Амазонії. 07.45 Прикладна іхтіологія. 08.15 Особливості полювання на Русі. 08.45 Світові риболовлі. 09.15 Кльове місце. 09.45 Про риболовлю всерйоз. Матчева ловля підляща пізньою осінню. 10.25 Влучний постріл. 10.50 Я та мій собака. 11.20 Смачна риболовля. 12.10 Планета мисливця. 12.40 Полювання з луком. 13.10 Рибалка-експерт. 13.40 Поради професіоналів. 13.55 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 14.25 Ні луску, ні пір’я. 14.55 Особливості полювання на Русі. 15.25 Риболовля - це просто. 15.50 Я та мій собака. 16.20 Риболовля з Дейвом Баремом. 16.45 Кухня з Сержем Марковичем. 17.00 Трофеї. 17.30 Полювання з Леонідом Костюковим. 18.00 Прикладна іхтіологія. 18.30 Збройові будинки Європи. 19.00 Сезон полювання. 19.30 Стрілецький спорт. 19.45 На ріці та озері. 20.10 Смачна риболовля. 21.00 Особливості полювання на Русі. 21.30 Плaнета рибалки. 22.00 З Чиллі на коропа. 22.40 Під водою з рушницею. 23.10 Я та мій собака. 23.40 Смачна риболовля. 00.30 Трофеї. 01.00 Полювання з Леонідом Костюковим. 01.30 Річками Амазонії. 01.55 Прикладна іхтіологія. 02.25 Особливості полювання на Русі. 02.55 Світові риболовлі. 03.25 Кльове місце. 03.55 Про риболовлю всерйоз. Матчева ловля підляща пізньою осінню. 04.35 Влучний постріл.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 «Звичайний концерт» 09.35 Х/ф «Легке життя» 11.05 Легенди світового кіно. Юрій Яковлев 11.35 Росія, любов моя! «Чеченці. Звичаї і традиції» 12.00 Мультфільми 13.25 «Пішки...». Москва письменницька 13.50 «Що робити?» 14.40 «Дрезден-Петербург». Галаконцерт 15.45 «Хто там...» 16.15 Шукачі. «Священна таємниця Сибіру» 17.00 «Контекст» 17.40 «Мосфільм». 90 кроків» 17.55 Х/ф «Війна і мир» 20.15 «Слава В’ячеслава Тихонова» 21.05 Концерт Рінго Старра 22.00 Х/ф «Відьми» 23.45 Балет «Моя Павлова» 00.55 Шукачі. «Священна таємниця Сибіру» 01.40 Д/ф «Канді. Буддизм сьогодні»


16

спецпроект

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 37 (431) 12 вересня 2013 року

До 70-ї річниці визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників ➢ Спогади кременчуцького краєзнавця Плине час… 29 вересня 2013 р. наше місто відзначатиме 70 років із дня визволення від німецько-фашистських загарбників. Написано багато книг, спогадів, історичних документальних нарисів. Імена учасників оборони Кременчука – ополченців, членів підпільних антифашистських організацій, що діяли в окупованому місті, воїнів-визволителів, увічнені в бронзі та граніті пам’ятників, у назвах вулиць тощо. Про героїчну боротьбу ополченців і підпільників Кременчука вперше було написано в книжці «Чуєш, Дніпре!» (1966 р.), автори – Г. Барвінок, Л. Євселевський, П. Пустовіт, які, будучи членами комісії міськкому КПУ з виявлення учасників підпілля, багато років вивчали архівні матеріали, збирали документи і спогади про героїчну боротьбу кременчужан у період фашистської окупації. В результаті тривалих розшуків вдалося знайти багатьох патріотів, зібрати цікаві документи. Один із авторів книги – Л. Євселевський, у той час працював викладачем історії в Кременчуцькому медичному училищі та був класним керівником одного з курсів медичних сестер, на якому навчалась і я. Під керівництвом Л. Євселевського в медичному училищі був організований історичний гурток, який провів значну роботу зі встановлення складу та діяльності підпільної антифашистської групи «Патріот Батьківщини». Ми, студенти, також допомагали своєму класному керівнику і брали участь у зборі документальних свідчень в очевидців та безпосередніх учасників тих історичних подій, колишніх підпільників, які мешкали у Кременчуці; ходили до них додому, зустрічались з ними, записували їхні розповіді та спогади. Для нас це була школа мужності, патріотизму, тому ставилися ми до дорученої справи за покликом душі і серця. «Йшла Велика Вітчизняна війна. Вогняним валом і громовицями посувалася вона по українській землі, досягла і берегів Дніпра…». Так починається книга «Чуєш, Дніпре!» про безстрашну боротьбу кременчуцьких патріотів з фашистськими загарбниками у період тимчасової окупації Кременчука 1941-1943 рр. 9 вересня 1941 р. ціною величезних зусиль ворог захопив Кременчук. Та місто не скорилося. «Краще вмерти в боротьбі, ніж стати на коліна,

Про першу післявоєнну зустріч кременчуцьких підпільників

26 вересня 1964 р. Біля пам’ятника Воїну-визволителю. Зліва направо: студенти медичного училища І. Федько, М. Литовська, С. Терещенко, Т. Мітькова, викладач Г. Мілявська, Софія Євселевська, викладач Л. Євселевський, П. Пустовіт, родина Анатолія Кривицького, Л. Подорван, В. Орел, О. Пацюк, Олександр Кривицький, М. Зозуля, Б. Лук’янов, І. Коваленко, В. Федько – директор Кременчуцького медичного училища, Г. Барвінок бути рабами фашистів!», – поклялися кременчужани. Вже в 1942 р. у Кременчуці та навколишніх селах діяло понад 30 антифашистських груп. Організаторами і керівниками Кременчуцького підпілля були як комуністи і комсомольці, так і безпартійні патріоти. Влітку 1943 р. у Кременчуці діяло 7 антифашистських організацій, в яких нараховувалось понад 300 патріотів. Багато з них загинуло в нерівній боротьбі, одні – при виконанні бойових завдань, інші були схоплені і після жорстоких катувань розстріляні. При наближенні частин Червоної Армії сміливці об’єдналися в бойові групи, разом вели бої за Кременчук й увійшли у нього під червоними прапорами

Адміністративна будівля «Змішторгу» по вул. Леніна, 22, де у вересні 1964 р. відбулася перша зустріч з учасниками кременчуцького підпілля

прославлених дивізій, яким було присвоєно назву «Кременчуцькі». Минуло 2 десятиріччя з дня визволення Кременчука. На одному з засідань гуртка вирішили спробувати організувати зустріч учасників підпілля, які залишились в живих. Всі учні готувалися до цієї зустрічі. Про підготовку стало відомо міськкому КПУ. Керівника гуртка Л. Євселевського і директора медучилища В. Федько викликали «на ковер». «Хто вам дозволив організовувати зустріч? Що за самоуправство? Чому не узгодили з нами? І взагалі чи є у вас програма зустрічі?»… Розмову вели на підвищених тонах. Керівництво училища пояснило, що все продумано, є плани. Їх попередили: якщо виникне якась надзвичайна пригода, будуть покарані. Слава Богу, все обійшлося. Підтримку отримали від заступника голови міськвиконкому С. Коротича. Й ось у вересні 1964 р. в і д б ул а с я п е р ш а з ус т р і ч учасників антифашистського підпілля з громадськістю міста. З різних куточків Радянського Союзу приїхали учасники Кременчуцького підпілля: колишній комісар партизанської групи, доцент КДУ ім. Т. Шевченка Л. Подорван, артист Київського драматичного театру ім. І. Франка Б. Лук’янов, працівник газети «Радянська Україна» С. Хейло, кандидат медичних наук

О. Кривицький (перший головний лікар Третьої міської лікарні в Кременчуці), вчителі Л. Кириченко з Градизька та М. Зозуля з Запсілля. Тут були і наші земляки: кременчужани В. Орел – інженер автозаводу, вчителі І. Коваленко, Г. Пономарьова, зубний лікар А. Кривицький. Урочиста зустріч проходила в приміщенні адміністративного б у д и н ку « З м і ш т о р г у » п о вул. Леніна, 22 (на цьому місті зараз будівля «Індустріалбанку»), а тоді це був двоповерховий будинок з доволі просторим Червоним куточком на 2-му поверсі. Зал був переповнений, зустріч була хвилюючою, підпільники зі

сльозами на очах обіймали один одного, адже життя розкидало їх, чимало товаришів загинуло під час окупації, а згодом – і на фронті. А кременчужани щиро вітали їх. Були виступи підпільників зі спогадами про діяльність патріотів Кременчука в часи гітлерівської окупації, вручення нагород, пам’ятних адрес, квітів. По завершенні урочистостей колишні підпільники попрямували по вул. Леніна до пам’ятника Воїну-визволителю, мовчки обступили його, а потім поклали квіти на граніт, також відвідали історичні місця, де діяли в період окупації. 26 вересня 1964 р. колишні підпільники були гостями колективу медичного училища, теплою і зворушливою була ця зустріч, справжня естафета поколінь. А наступного дня вони побували з гуртківцями на екскурсії до Кременчуцької ГЕС, сфотографувались на пам’ять. Кілька разів у медичному училищі виступав колишній підпільник А. Мовсесян, а 9 травня 1965 р. відбулась зустріч із керівником підпільної групи «Патріот Батьківщини», лікарем Т. Жванією. 9 травня 1985 р. на буд. 1 на розі вул. Жовтневої та Перемоги, де під час окупації в пункті Червоного Хреста розміщувалась явочна квартира керівника антифашистської групи «Патріот Батьківщини» Т. Жванії і де допомагали військовополоненим, була встановлена меморіальна дошка на знак пам’яті про цю відважну людину. Минуло 70 років, виросло кілька поколінь, яким невідоме слово «війна», все менше залишається живих свідків та учасників тих подій. Котить свої хвилі величний Дніпро. І в наших серцях навічно залишатимуться імена патріотів, які відстояли наше місто, нашу державу від фашистської навали. Вічна та світла їм пам’ять! Використані матеріали з книги Г. Барвінка, Л. Євселевського, П. Пустовіта «Чуєш, Дніпре!»; В. Федько «Історичні сторінки медичної служби Кременчука!». Фото – з архіву родин Федько та Євселевських. Підготувала Ірина Федько

27 вересня 1964 р., селище КремГЕС, зліва направо: В. Федько – директор Кременчуцького медичного училища, підпільник О. Пацюк, студентки училища С. Терещенко, М. Литовська, Т. Мітькова, викладач Г. Мілявська, підпільник Олександр Кривицький, студентка І. Федько, підпільники М. Зозуля, В. Орел, Б. Лук’янов, І. Коваленко, Л. Подорван, Аліна та Анатолій Кривицькі


Кременчуцька Панорама № 37 (431) 12 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Корисні поради ➢ Як зберегти врожай до весни?

У коморі – порядок! Виростити та зібрати городину – пів-справи. Її ще треба правильно зберегти. Бо навіть у погребі чи підвалі врожай може швидко зів’янути і порости. Віта КОНОВАЛЕНКО kvm.82@list.ru

Всі сумлінні господарі знають, що насамперед слід підготувати погріб для зимівлі городини. Треба продезінфікувати його сіркою, спалюючи її в зачиненому приміщенні з розрахунку 10-20 г на 1 м2. Також сховище варто побілити. Не зайве в кутках погреба чи підвалу поставити посудину з гашеним вапном, воно вбирає в себе зайву вологу, роблячи кращими умови зберігання. Полиці та ящики бажано обробити розчином марганцівки або оцту з розрахунку 1 склянка оцту на відро води.

Картопляні секрети

Доброму врожаю радіють не лише господарі, а й гризуни

Найбільше місця зазвичай займає картопля. Її зберігають в ящиках або просто на підлозі. — Перед тим, як помістити картоплю на зимівлю, її треба охолодити надворі, ретельно перебрати, щоб не було враженої хворобами та зів’ялої. Зберігати її найкраще при температурі +2-5° С і вологості 85-90%. Якщо до цієї позначки на градуснику температура в сховищі знижується поступово, то це дасть лікувальний ефект – затягнуться порізи на картоплі та затримається розвиток хвороб. А за високої температури може розвиватися гниль, бульба буде зморщуватися, рано проростати, – розповідає Катерина Збираник із с. Бабичівка Глобинського району. – Якщо картопля починає вкриватися конденсатом, на неї варто покласти шар соломи чи буряків або посипати крейдою. Якщо картопля зберігається насипом, то його висота не повинна перевищувати 1,5 метри.

ними і підлогою лишався простір, тоді повітря буде циркулювати. Для моркви найоптимальніша температура зберігання – 1-2°С. Бадилля має бути повністю відрізане, аби морква не проростала, – продовжує Катерина Іванівна. Нині дехто для збереження моркви використовує глиняний розчин. З глини готується сметаноподібна маса, в неї занурюються коренеплоди і висушуються. Потім штабелями складаються на зимівлю.

Морква любить пісок — Аби вдало зберегти моркву, її слід пересипати сухим піском, найкраще – річковим. На дно ящика насипаємо шар піску завтовшки 2-3 см, потім викладаємо шар моркви і знову – пісок. І так – до верху. Контейнери чи ящики з цим овочем ставимо так, щоб між

Катерина Збираник розповідає, як зберігати картоплю

Гарбуз збереже зеленка — Гарбузи за умов правильної зимівлі можуть зберігатися до весни. Вони мають бути не ушкодженими, не подряпаними, з цілою плодоніжкою. Хоча я чула, що подряпини можна замазати зеленкою, вони засихають і такі плоди теж можна зберігати. Найкраще гарбузи тримати у сухих приміщеннях з температурою +5-10° С, – розповідає господиня. У підвалах та погребах під гарбузи потрібно підкласти 10-сантиметровий шар соломи, сіна. Їх варто розкласти плодоніжками догори і бажано, щоб вони не торкалися один одного.

Яблука – в соломі, а часник – у парафіні Яблука та груші Катерина Збираник на зимівлю складає в ящики. Дехто плоди пересипає стружкою, хтось – перестилає папером. А господиня чергує шар соломи та яблук. Яблука та груші бажано повернути хвостиками в один бік. Жінка застерігає не залишати яблука зимувати на картоплі – перегниють. Цибулю і часник найчастіше зберігають у сухому і теплому приміщенні, можна просто в будинку чи квартирі. Для них підходить температура 18-25° С, але ці овочі можуть всохнути, тому для них допускається температура –1° С. Такі умови можна створити на засклених балконах, у холодних верандах, сараях, горищах.

Цибулю й часник жінка зберігає в ящиках, хоча каже, що найкраще вони зберігаються сплетені в коси та розвішені. До речі, деякі господарі зберігають часник у парафіні – опускають голівку на кілька секунд у розтоплений парафін. Коли він охолоне, утворюється плівка, яка служить захистом. Зберігати часник варто в сухому місці. Можна скласти і підвісити в панчохах.

Що в газеті? Капуста! — Капусту в погребах варто зберігати зрізаною стороною догори. Білоголова добре збережеться, якщо кожну загорнути у газету. Якщо з часом папір стане вологим чи потемніє, його варто замінити. Не варто обчищати все зелене листя ка п ус т и , т р е б а за л и ш и т и 3-5 листків, тоді капуста буде менш схильна до гниття. До речі, під капусту треба щось вимощати, бо вона не повинна лежати на землі, інакше дуже швидко погниє, – радить Катерина Збираник. – В ідеалі її треба розкладати у шаховому порядку. Дехто взагалі підвішує капусту за зрізані качани. Оптимальна температура зберігання 0… –1° С. Найменш вимогливі до умов зберігання буряки. Їх можна зберігати разом із картоплею. Проте якщо на коренеплодах з’являться краплини води, їх необхідно накрити мішковиною. Коли повітря в сховищі стане надто сухим, треба поставити відро з водою. (Фото автора)

«

Якщо впродовж холодної пори регулярно переглядати зібрану городину, прибирати плоди, що псуються, слідкувати за температурою, вологістю, то зберегти урожай можна з найменшими втратами.

ßʲÑÒÜ ÆÈÒÒß

17

Запасаймося корінням! ➢

Час копати… лопухи Вересень – найкращий час для заготівлі лопухового кореня. Попри те, що лопух зазвичай вважають злісним бур’яном, це дуже корисна рослина. Найціннішим є його корінь. Лідія Келеберда із с. Градизьк певний час полоскала волосся відваром кореня лопуха. Каже, це не тільки зміцнює волосся, а й надає йому шовковистості та активізує ріст. Результат стає помітним вже за 2 тижні. Для приготування відвару 100 г промитого і подрібненого коріння лопуха жінка кладе в емальований посуд, заливає 1 л води і кип’ятить 30 хв. на невеликому вогні. 30-40 хв. відвар настоюється, потім його слід процідити і можна використовувати. — Такий відвар корисний не тільки для покращення стану волосся, а й як засіб проти прищів та у догляді за жирною шкірою. Його можна пити (по 1/4 склянки тричі на день перед їжею) чи робити компреси, протирання. Зберігати відвар потрібно в холодильнику, – розповідає Лідія Іванівна. – В домашній аптечці варто мати масло з кореня лопуха, яке допомагає при загоєнні дрібних ран та порізів. Готується масло досить просто: 4 ст. ложки подрібненого кореня залити 1 склянкою соняшникової олії та залишити в теплому місці на добу. Потім проварити на невеликому вогні впродовж 15 хв., процідити. Такою маззю можна змазувати невеликі опіки та хворі суглоби. Вересень – найкращий місяць для заготівлі коренів лопуха. Лідія Келеберда радить викопувати молоді, які ростуть перший рік, їх легше буде подрібнити. Корені потрібно очистити щіткою від землі (але не мити!), порізати на дрібні шматочки, розстелити тонким шаром і висушити в тіні, в добре провітрюваному місці. Заготовані корені можна зберігати у полотняній чи паперовій торбинці. Користуватися ними можна рік. Корінь лопуха має потогінну, сечогінну, антибактеріальну дії. У фітотерапії відвар З лопухових коренів можна готукоренів лопуха вати відвари та настоянки, які у використовується як вітчизняній медицині дієві при сечокам’яній, жовчнокам’яній хво- очисний засіб. Адже лопух робах, виразковій хворобі шлунка, має сечогінну дію, здатну гастриті, гнійних захворюваннях стимулювати роботу шкіри, цукровому діабеті, геморої, рахіті, остеохондрозі, дермати- печінки і нормалізувати тах, екземі, запаленні суглобів, роботу жовчовивідних а також для зміцнення волосся. шляхів. (В. Коноваленко)

«

Каштани вже достигли ➢

Від радикуліту позбавлять каштани… в кишенях Хочете постійно підвищувати енергетичний заряд організму і бути в тонусі? Тоді у своїх кишенях носіть… каштани та періодично масажуйте ними долоні. Ольга Олександрова із с. Бабичівка Глобинського району при високому тиску зазвичай лікується плодами каштана. — Вже кілька років поспіль я готую настоянку: 50 г подрібнених плодів каштана заливаю 0,5 л горілки, настоюю 5-7 днів. Приймаю по 5-10 крапель тричі на день. Для гарного ефекту, щоб якомога довше не дошкуляли головні болі при високому тиску, каштанові краплі потрібно приймати 2 тижні, – говорить Ольга Георгіївна. – До речі, каштанове дерево, якщо притулитися до його стовбура, знімає негативний заряд Ольга ОЛЕКСАНДРОВА в області печінки і покращує її роботу. У народі також плодами каштана лікують радикуліт. Для цього в кишені треба покласти по 8-10 плодів каштана і носити їх, доки біль не відступить. Але це не дуже зручно. Тому частіше каштани розмелюють в порошок, змішують зі смальцем, намазують тонким шаром на шматочок чорного хліба і прикладають до хворого місця на 2-3 години. Ще Ольга Олександрова знає спосіб, як каштаном лікувати запалення вен на ногах. Потрібно 5 г подрібненого листя і плодів каштана залити 200 мл гарячої кип’яченої води і прокип’ятити 30 хв., тоді процідити. Додати води, щоб об’єм рідини склав 200 мл, приймати слід такий відвар один раз на добу по 1 ст. ложці перші 2 дні. Потім стільки ж – двічі-тричі на день, доки не настане покращення. Наостанок Ольга Олександрова додає, що плоди каштана добре зберігаються в картонній коробці у темному сухому місці. Так вони долежать не лише до наступного сезону їх заготівлі, а й набагато довше. (В. Коноваленко, фото автора)


навколо

Променад

➢ Обери дозвілля до душі

Кінотеатр «Нафтохімік» із 12 по 18 вересня «Коханий із майбутнього». Початок сеансів: 12.50, 17.15, 21.30. Вартість квитків: 25-40 грн. «Однокласники-2». Початок сеансу: 10.30. Вартість квитків: 25-30 грн. «Два стволи». Початок сеансів: 15.10, 19.30. Вартість квитків: 25-35 грн. Каса працює з 10.00 до 22.00. Тел. для довідок та замовлення квитків: (0536) 76-10-06.

Парк «Придніпровський» 14 вересня Експериментальна прогулянка по місту «Кремінь-rally». Збирай команду (від 2-х до 5-ти людей), бери карту міста і вирушай у захопливі пригоди з різноманітними завданнями. Початок: 13.00. Старт – біля літньої сцени.

Паб «999» із 1 вересня по 1 листопада Грибний сезон. Довідки за тел.: 4-10-66.

афіша

Біля гіпермаркету «Велмарт»

Станція юних техніків

із 12 по 22 вересня

Кінофестиваль «Славні земляки. Люди, які прославили Кременчук». У програмі:

Цирк «Престиж». Початок: чт., пт. – 18.00; сб., нд. – 16.00. Довідки за тел.: (096) 46-77-111.

«Простір ідей» з 12 вересня (щоп’ятниці) Дар’Ярмарок. Якщо у вас є непотрібні речі – приносьте їх сюди, а натомість оберіть щось корисне для себе. 14 вересня Зустріч на тему «Простір міста – загубитися чи надихнутися?». Початок: 17.00. Вхід: 10 грн. Адреса: вул. Чапаєва, 36-А (вхід з двору). Довідки за тел.: (097) 482-14-11; (050) 144-94-67.

Кременчуцька Панорама № 37 (431) 12 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Завітай

із 23 по 26 вересня

23 вересня – музика Дмитра Тьомкіна у світовому кінематографі. Художній фільм «Рівно опівдні». 24 вересня – Платон Майборода, Народний артист України, композитор. Художній фільм «Роки молоді». 25 вересня – ролі, які зіграв актор Володимир Заманський у фільмах про війну. Художній фільм «Перевірки на дорогах».

Хочешь отдохнуть на все 100%? Тебе нравится настоящая музыка рок-исполнителей? Любишь вкусное холодное пиво и большую компанию? Тогда это все для тебя! Открытие нового рокн-ролльного сезона в пабе «Августин». Лучшие хиты от кавергруппы «Zefir» будут звучать на протяжении всего вечера. Безумные конкурсы, любимая музыка и, конечно, подарки в честь открытия нового сезона ждут друзей 14 сентября в пабе «Августин». Начало – в 21.00. Забронировать столик вы можете по тел.: 79-26-86, или на сайте: europa.pl.ua. Паб «Августин» – отличное место встречи друзей!

26 вересня – Еммануїл Казакевич, письменник і перекладач. Фільм «Зірка» за повістю Казакевича. Початок: щодня о 15.00. Адреса: вул. Чапаєва, 69-А. Вхід вільний.

Ресторан «Європейський»

Міський палац культури

із 1 вересня по 1 листопада

15 та 22 вересня

Грибний сезон. Ресторан пропонує відвідувачам скуштувати нові та смачні страви з лісових грибів. Довідки за тел.: 4-10-66.

Театр «Аскал» та проект «Купе» представляють виставу «Вдови». Початок: 18.00. Довідки за тел.: (097) 933-11-33.

Громадський тижневик

Анекдоти

Виходить з червня 2005 року Засновник: ТОВ «ПАНОРАМА Кременчука» Виходить щочетверга Свідоцтво про реєстрацію: ПЛ №774-31 ПР від 26 грудня 2006 р.

   Купил успокоительный чай, а меня бесит его запах и вкус.    Я стояла у открытого холодильника и сбрасывала вес слезами.    – Вась, я беременна от тебя. – Как? Мы же даже не спали? – Я сама в шоке!    C моей зарплатой можно жить только в Африке – трусики, бусики... И я – красавица. реклама

Головний редактор: Iнна Данилейко т. 79-22-40

Кременчуцька панорама

18

Верстка та дизайн: Валерій Старик Журналісти: Iрина Житня, Тетяна Пидорина т. 79-22-43 Коректор: Аліна Сіренко Відділ реклами: т. 79-22-88 Відділ збуту: т. 79-22-57 Відділ маркетингу: т. 79-22-54 Адреса редакції: 39602, м. Кременчук, вул. В. Бойка, 15 т. 79-22-40 (приймальня) E-mail: kp-office@panorama. pl.ua www.panorama.pl.ua Передплатний iндекс 91732 Друк: ТОВ «АСМI» м. Полтава, вул. Міщенка, 2 Тел. (0532) 27-24-63 Замовлення № 6721 Підписано до друку: 11.09.2013 р. Обсяг д/а: 5 Наклад: 10000 прим. Відповідальність за зміст публікацій несуть їх автори, за зміст рекламних оголошень — рекламодавці. При передруці посилання на «Кременчуцьку Панораму» обов’язкове. Редакція не завжди поділяє точку зору автора. Рукописи не рецензуються і не повертаються. — на правах реклами

Газета є членом Української асоціації видавців періодичної преси


Кременчуцька Панорама № 37 (431) 12 вересня 2013 року

Гороскоп ➢ 16.09-22.09 ОВЕН (21.03-20.04). Якщо ви не будете лінуватися, то зможете досягти блискучих результатів у своїй діяльності. Будьте обережні, деякі події можуть завадити вашому подальшому просуванню кар’єрними сходами. ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Суспільна діяльність може зажадати від вас більше часу, ніж звичайно. Життєрадісність й оптимізм дозволять вам досягти поставленої мети. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Є шанс, що удача посміхнеться вам. Ризиковані заходи завершаться успішно в тому випадку, якщо ви зможете правильно розрахувати свої сили. РАК (22.06-23.07). Настав час почати жадати від себе того, чого ви цілком в стані домогтися самостійно. З’явиться гарний шанс змінити свій соціальний статус. ЛЕВ (24.07-23.08). Намагайтеся реально розраховувати свої сили – не брати на себе зайву роботу й обтяжливі зобов’язання. Дотепність дозволить вам побачити сформовану ситуацію з іншої сторони. ДІВА (24.08-23.09). Вам необхідно зосередитись і реалізувати хоча б частину запланованого. Сміливо розраховуйте на підтримку друзів. ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Тиждень вдалий у всіх відношеннях, будуть успішними практично будьякі справи. Ймовірні деякі труднощі, але, на щастя, цілком переборні. СКОРПІОН (24.10-22.11). Ваші бажання можуть здійснитись у той момент, коли ви вже припините сподіватися на позитивний результат. Ви будете фонтанувати неймовірними ідеями. СТрІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Тиждень сприятливий для серйозних дій. Навіть не намагайтеся задовольнити всі прохання близьких про допомогу, інакше вам просто сядуть на шию. КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вас може спантеличити якась новина. Не сприймайте її всерйоз. Навіть найнеймовірніші плани знайдуть тверду підтримку впливових осіб. ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Візьміть на себе зобов’язання прийняти хоча б декілька самостійних рішень, не бійтеся ризикнути. Намагайтеся не сперечатися з начальством, це може призвести до серйозного конфлікту. РИБИ (20.02-20.03). Годі літати у хмар а х , м р і юч и п р о нездійсненне – краще спускайтеся самі, інакше вас насильно повернуть на землю і змусять працювати. Ви можете домогтися багато чого, захопивши начальника цікавою ідеєю.

relax

www.panorama.pl.ua

19

На татамі ➢ У КСЄ «Легіон» змагалися дзюдоїсти з усієї України

Чудова нагода стати майстром! 7 вересня у Кременчуці пройшов 33-й Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи Почесного громадянина міста, льотчика-космонавта Олексія Леонова. Проводяться ці змагання з 1979 р. і вже давно стали популярними в Україні. Цього року близько 130-ти юних дзюдоїстів із 20-ти областей приїхали до Кременчука, аби вкотре відчути самим і продемонструвати іншим свою майстерність. Але, мабуть, в кожного найголовнішим стимулом під час боротьби було інше – присвоєння звання майстра спорту України. Його дзюдоїсти отримували в разі перемоги у своїй ваговій категорії. Змагання, як і завжди, були яскравими та насиченими. Один із головних організаторів турніру, Заслужений тренер України Василь Волошин зазначив, що цей захід для спортсменів – чудова можливість підготуватися до більш серйозних стартів. А ще тренер

пишається досягненнями кременчуцьких дзюдоїстів. — Приємно, що у ваговій категорії 60 кг 1-ше місце і звання майстра спорту виборов молодий вихованець клубу спортивних єдиноборств «Легіон» 15-річний Микола Гриценко, – зазначив Василь Волошин. – У своїй ваговій категорії Андрій Бурдун став чемпіоном, а Антон Чигирик, Вадим Волошин і Каро Марандян отримали другі місця. Ми вітаємо Миколу з присвоєнням звання майстра спорту, а хлопців – із призовими місцями. На рахунку кожного з них – уже немало вагомих перемог, і хочеться сподіватися, що ще більше золотих медалей чекає на них попереду. Нагадаємо, Всеукраїнський т урнір з дзюдо на призи льотчика-космонавта Олексія Леонова проходить за організації Полтавської обласної федерації боротьби дзюдо та КСЄ «Легіон», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин. (Т. Апрелєва)

У турнірі на призи О. Леонова взяли участь 130 дзюдоїстів

«

Хто бореться – може програти; хто не бореться – вже програв», – ось улюблений вислів тепер уже майстра спорту Миколи Гриценка. І дійсно: наполеглива боротьба принесла йому бажаний результат!

Наші хокеїсти беруть участь у Відкритій першості Білорусі ➢

Кременчуцькі хокеїсти поступилися білорусам 9 та 10 вересня ХК «Кременчук» грав свої перші матчі у вищій лізі Відкритої першості Республіки Білорусь. Першим суперником нашої команди був торішній чемпіон Білорусі у вищійлізі–ХК«Металург» зіЖлобина. Автором першого голу в офіційному сезоні 2013-2014 став Ігор Мікулко (1:0). Ще до кінця періоду наші мали змогу збільшити рахунок, а суперники відігратись, проте голкіпери грали надійно. У другому періоді команди також грали у відвертий хокей з численними силовими зіткненнями і навіть з’ясуванням стосунків у бійках. Наша команреклама

да у другому періоді закинула білорусам дві шайби, натомість голкіпер кременчужан Данило Єлісєєв свої ворота утримав сухими. На другу перерву команди пішли з рахунком 3:0 на користь ХК «Кременчук». На початку третього періоду ХК «Кременчук», граючи у чисельній більшості і маючи шанс збільшити рахунок, несподівано пропустив контратаку гостей, і рахунок став 3:1. Кременчужани додали у темпі і декілька разів мали нагоду відновити комфортну різницю в рахунку, проте білоруси вистояли і, більше того, у сутичці біля наших воріт спромоглися на ще одну закинуту шайбу, звівши перевагу кременчужан в рахунку

На льодовій арені «Айсберг» тривають неабиякі хокейні баталії до мінімуму (3:2). Після пропущеної втримати не змогла. Остаточний шайби наші хлопці витримали рахунок у матчі 3:5 (1:1, 0:1, 2:3). фінальний штурм ХК «Металург» Наступний тур 19-20 вересня і довели матч до логічної перемо- ХК «Кременчук» проведе на виїзді ги. Остаточний рахунок першого з ХК «Енергія» (Електринай, Литпротистояння – 3:2 (1:0, 2:0, 0:2). ва), а 24-25 вересня прийматиме Наступного дня, на жаль, пере- в ЛК «Айсберг» команду «Ліда-2» з можний рахунок наша команда Білорусі. (Фото А. Нетесаного)


20

мікс

Кременчуцька Панорама № 37 (431) 12 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Самовираження ➢ У Кременчуці з’явився новий танцювальний напрям Рік тому в Кременчуці з’явився новий танцювальний напрям, який має назву «Vogue» (у перекладі – «мода»). Він допоможе подолати комплекси, стати самовпевненим та... потрапити на бал.

Анекдоти ➢

Модний танець

   О девичьем. Лежу такая, заснуть никак не могу. Думаю: «Вот если сейчас не засну – встану и пойду убираться». Отрубилась через пять секунд...    Приходит девочка домой после школы и говорит: – А мы сегодня маму рисовали! – Так вы же и в прошлый раз маму рисовали!, – говорит папа. – А учительница как войдет в класс, так сразу орет: «Рисуйте, вашу мать!».

Тетяна АПРЕЛЄВА yanaapreleva@ yandex.ru

«Завмерти на якусь мить, щоб відчути смак життя й танцю», – приблизно так можна охарактеризувати популярний танцювальний напрям «Vogue» (вог). Зародився він у 60-х рр. минулого століття в бідних районах Америки. Тодішні жителі тих кварталів намагались якимось чином себе виразити й наслідували рухи своїх ідеалів краси – моделей. Тобто спершу це були просто розваги, які згодом переросли у танцювальний напрям. — Першочергово у танці «Vogue» закладено чоловіче бачення жіночої краси, – зазначає тренер з танцю Марія Крижановська. – І чоловіки це дійсно проживають, а дівчата просто наслідують чоловіків, які наслідують жінок. Хоча взагалі у стилю «Vogue» є 4 основні напрямки, де зможуть проявити себе як жінки, так і чоловіки. Є навіть спеціальний напрям з гімнастичними елементами. До речі, викладає вог в Україні сьогодні мало хто. Записатися на заняття з цього виду танцю можна хіба що у великих містах (а віднедавна і в Кременчуці). Навчитися танцювати «Vogue» самостійно навряд чи вийде,

  

Головна фішка танцю «Vogue» – миттєвє завмирання танцівника в якій-небудь позі на кілька секунд, а потім продовження рухів адже в тому ж Інтернеті уроків не знайдеш. Кременчуцькі тренери вчаться вогу в тренерів Харкова, а ті, у свою чергу – у тренерів з Росії. — Що дає вог? По-перше, самовпевненість, вміння представити себе, – розповідає Марія. – При цьому фігура, вік, зріст значення не мають – вог танцюють всі: від дітей до дорослих. Основна «зброя» під час танцю – це руки, їм приділяється найбільша увага. Взагалі стиль дуже цікавий, він включає не лише хореографію – це справжнє шоу. «Vogue» ніби випускає назовні всі творчі здібності, які колись лише дрімали в людині. Це незвичайний стиль, в якому завжди є місце для імпровізації та самовираження. Чим ще цікавий вог? Наприклад, можливістю потрапити на

Марія Крижановська навчалася вогу в харківських тренерів

бал. Мова йде не про бал Попелюшки, а про спеціальні заходи у великих містах України, присвячені змаганням з вогу. В кожного балу є своя тема: «Ретро», «Мілітарі», «Червоне й чорне». І головне завдання – перевтілитися в образ, станцювати в ритмі музики та, звісно, представити себе у всій красі. — Деякі люди вважають, що навчитися танцювати вог дуже легко, – продовжує розповідь

Марія. – Але нічого подібного. Кожен навіть найдрібніший елемент відпрацьовується тижнями, а то й роками. У танці «Vogue» дуже складна музика, яку треба буквально заучувати, щоб станцювати все правильно. Як п о м і т и в од и н і з з а с н о в ників стилю, «хто говорить, щ о в о г – ц е л е г ко , то й ніколи не танцював його правильно».

Мать говорит дочери: – Доченька, тебе давно пора себе принца найти! – Зачем же, мама?! Отец с дивана: – А затем, что не резон такой лошади одной ходить!

«

Стиль «Vogue» відрізняє вигадлива хода, що нагадує моделей на подіумі, та манірні пози, що імітують фотографії голлівудських кінозірок. Через це вог спершу називали презентацією, а пізніше – представленням (перфомансом). Стилістику танцю використала співачка Мадонна в однойменному кліпі «Vogue».

Чудовий настрій гарантовано ➢ У ТРК «Європа» завжди цікавий відпочинок

Учимся готовить вместе!

Новый сезон детских праздников

5 сентября состоялась презентация месяца итальянской кухни в ресторане «Пикассо». Шеф-повар ресторана провел мастер-класс по приготовлению пасты «Фузилья».

Новый учебный год только начался, а у детворы уже появилось много вопросов. Ответы на них для самых любознательных подготовил боулинг-центр ТРК «Европа».

Гости узнали об особенностях итальянской кухни, ее традициях и основных ингредиентах, которые так любят использовать в своих кулинарных шедеврах итальянцы. Неотъемлемой частью итальянской кухни является благородный напиток всех времен – вино. Именно поэтому перед началом приготовления пасты профессиональный сомелье Елена Кристалева провела дегустацию эксклюзивных вин Италии. Гости ресторана «Пикассо» насладились удивительным вкусом таких вин, как Chianti, Soave и Prosecco Brut. А главным подарком для гостей стал мастер-класс по приготовлению итальянской пасты «Фузилья». Шеф-повар ресторана «Пикассо» Сергей Лиходей рассказал и показал, как правильно готовить это вкуснейшее итальянское блюдо. После чего каждый гость отведал дегустационную порцию этого маленького шедевра и вынес свой вердикт. Но на этом мастер-класс не закончился. Среди гостей был выбран самый любозна-

«Почему Земля круглая?», «Почему вода мокрая?», «Почему люди плачут?»… Профессиональные аниматоры предложили свой подход к ответам на вопросы. В игровой форме дети, как будто бы очутившись на пиратском корабле, получали все ответы на вопросы от забавных пиратов. В программе были самые разнообразные мастер-классы: от приготовления пиццы до изготовления закладки для любимой книги. Ну и как же на пиратском корабле без самого главного пирата – веселого Губки Боба? С ним дети и играли, и запускали невообразимые мыльные пузыри, и танцевали, и, конечно, фотографировались. Ну а какой праздник без сладостей? Великолепный торт от кондитерской «СИМСИМ» по окончанию детского праздника стал самым вкусным подарком для детей. «Family day» в боулинг-центре ТРК «Европа» – это всегда новая познавательная программа, море позитива и детских улыбок!

Шеф-повар ресторана «Пикассо» Сергей Лиходей тельный и активный участник мастер-класса, который под чутким руководством Сергея Лиходея еще раз пошагово приготовил пасту «Фузилья», так сказать, закрепили материал. Ресторан «Пикассо» приглашает всех желающих и любителей итальянской кухни на следующий мастер-класс, который состоится 26 сентября. Будем учиться готовить не менее популярное итальянское блюдо – «Каннелони». Обязательное условие участия в мастер-классе – регистрация. Регистрация проводится по тел.: 79-26-61, или на сайте: europa.pl.ua.

«Family day» – лучший праздник для детей и родителей Приходите с детьми на праздник «Family day» в боулинг-центр ТРК «Европа» 21 сентября, начало – в 12.00. Вместе с лучшими аниматорами города дети научатся делать полезные и нужные вещи из подручных средств. Ведь, как известно, ненужных вещей не бывает! Мастер-класс по изобретению научит ребятишек мастерить удивительные вещи! Игры, конкурсы и розыгрыши не дадут им скучать! Звоните: (067) 190-11-00.

#37  
#37  
Advertisement