Page 1

Олександр РОЖЕНКО, депутат Кременчуцької міської ради (партія «Рідне місто»): «Вважаю, що за теперішньої низької екологічної свідомості людей було би доречно всю діяльність КАТП-1628 з утилізації ртутомістких ламп фінансувати з міського бюджету. Таким чином ми зменшимо кількість цих токсичних відходів у Кременчуці в десятки разів».

5

Ðåêîìåíäîâàíà ö³íà – № 38 (432)

Споживчий кошик

1,50 ãðí

Êðåìåí÷óöüêà

Ïàíîðàìà 19 вересня 2013 р.

Ціни на овочі та фрукти у Кременчуці

П’ятниця +13...+15

Картопля – 3,5-4 грн/кг. Баклажани – 3,5 грн/кг.

Субота +10...+15

Цибуля – 4-5 грн/кг. Перець солодкий – 4-10 грн/кг. Капуста – 3 грн/кг. Огірки – 8-9 грн/кг. Виноград – 12-20 грн/кг.

Неділя +13...+17

Твоє місто – твоя газета

www.panorama.pl.ua

Помідори – 4-6 грн/кг. Морква – 3-3,5 грн/кг. реклама

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЛЬОТНИЙ КОЛЕДЖ НАЦІОНАЛЬНОГО АВІАЦІЙНОГО УНІВЕРСИТЕТУ запрошує усіх бажаючих на

День відкритих дверей в клубі коледжу

об 11.00 в суботу, 28 вересня

Фото Артема Нетесаного

Медалі чекають!

18 вересня у Кременчуці урочисто відкрили фінальну частину традиційного дитячо-юнацького турніру з футболу серед збірних команд загальноосвітніх шкіл міста на призи Почесного громадянина Кременчука, Почесного Президента Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимира Матицина. Чемпіонат традиційно присвячений Дню міста. В цілому, нинішнє свято Кременчука насичене різноманітними цікавими заходами.

2

Всеукраїнський благодійний фонд «Джерело Дніпра» та громадська організація «Рідне місто» запрошують взяти участь у конкурсі

Школярі та школярки! А також їхні батьки! Якщо впевнені, що ваш учитель – найкращий, і готові переконати в цьому інших, надсилайте розповідь про нього та фото для участі у конкурсі!

«Мій вчитель» Кращі педагоги будуть визначені в номінаціях: «Мій класний – першокласний!» – кращий класний керівник. «Мій улюблений викладач» – кращий вчитель-фахівець. «Мій перший учитель» – кращий учитель початкових класів. «Учитель-ентузіаст» – класний керівник, який є лідером і в професії, й у громадському житті.

Переможці стануть відомі напередодні Дня вчителя. На них чекають дипломи та цінні подарунки від Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», а всіх педагогів – лауреатів конкурсу, запросять на екскурсію до одного з визначних місць України. Тел. для довідок: 79-22-62.

За програмою: музичні привітання курсантів і студентів коледжу; демонстрація кінофільму про коледж; виступи керівників для висвітлення змісту навчання за різними напрямами і спеціальностями; роз’яснення Правил прийому; проведення екскурсій по коледжу; реєстрація і обговорення додаткових питань у Приймальній комісії коледжу; запис на підготовчі курси (на базі 9 і 11 класів) з математики, української і англійської мов (курси надають пільги при вступі до коледжу).

Довідки за тел.: (05366) 3-11-18, 3-72-33; (050) 308-06-31. Сайт: www.flightcollege.com.ua. е-mail: pk_klk@mail.ru. Ліцензія АE № 270705 від 02.07.2013 р.

афіша

Із 27 по 29 вересня за підтримки ПАТ «Укртатнафта», Полтавської обласної ради та ТОВ КРК «Оберіг» Центр культури, спорту та дозвілля «Нафтохімік» проводить

третій Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва

«Кременчуцькі викрутаси». У фестивалі беруть участь колективи народного та естрадного танцю з Харкова, Кривого Рогу, Полтави, Херсона, Миколаєва, Києва тощо. Гала-концерт, приурочений 70-річчю визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників, відбудеться 29 вересня 2013 р. у ПК «Нафтохімік». Початок – о 12.00.


2

ÍÀÃÎËÎÑ

Легко і вигідно

Готуй сани!

190 тонн

солі вже придбало для посипання міських доріг взимку КАТП1628. В цілому, до зими підприємство підготувалося вже на 80%.

Новини

Ганна Мельниченко – володарка Кубка світу! 15 вересня у передмісті Бордо – Таленсі (Франція), наша землячка Ганна Мельниченко здійснила унікальний в історії світової жіночої легкої атлетики подвійний золотий «дубль»: по-перше, кубковий – вона перемогла як у фінальному етапі «Декастар», так і в самому турнірі Кубка світу-2013 з легкоатлетичного семиборства; по-друге – чемпіонський «дубль», адже до звання чемпіонки світу Ганна додала ще й перемогу в Кубку світу – IAAF Combined Events Challenge. Щиро вітаємо Ганну зі світовими вершинами легкої атлетики!

Водоканал підвищує тарифи Із 1 жовтня зростає тариф на водопостачання і водовідведення для бюджетних організацій та інших споживачів (мова йде про промислові підприємства). Тарифи для населення залишаються незмінними. За словами заступника директора КП «Кременчукводоканал» О. Піскового, в фінансовому плані від нинішнього підвищення підприємство майже нічого не виграє: «Від зростання тарифів водоканал збільшує відшкодування своїх витрат лише з 66 до 77%». Щодо населення, то, згідно з постановою уряду про недопущення підвищення вартості послуг ЖКГ, принаймні до 2015 р. тарифи не зростатимуть.

Центру адмінпослуг знайшли інше місце! Із 1 листопада у Кременчуці має бути відкритий Центр надання адміністративних послуг. Відповідне розпорядження підписав міський голова О. Бабаєв, зважаючи на необхідність виконання заходів обласної Програми економічних реформ у напрямку реформування сфери надання адмінпослуг. Як повідомили в мерії, Центр адмінпослуг р озташується на першому п о в е р с і м і с ь к в и к о н к о м у. Нагадаємо, для розміщення Центру цьогоріч планували р оз п оч а т и р е ко н с т рук ц і ю будівлі колишньої школи № 14 по вул. Гагаріна, натомість ще не взялися навіть за проектування. Чиновники називають причиною затримку грошей у Держказначействі.

Кременчуцька Панорама № 38 (432) 19 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

50 коп./кг – за такою ціною у

заготівельних пунктах Полтави приймають каштани. Охочих заробити грошей у такий спосіб чимало, збирачі каштанів кажуть, що це краще, ніж здавати макулатуру. Каштани використовують у фармацевтиці.

Залучайся!

21 вересня о 10.30 на

пл. Перемоги стартує благодійний пробіг «З вірою в серці». Акцію традиційно проводить компанія «Данон», на зібрані в рамках пробігу кошти придбають медобладнання для Центрального пологового будинку.

І на танку не проїдеш... ➢ Чимало внутрішньоквартальних доріг в місті – у жахливому стані У Кременчуці насамперед латають ями на великих дорогах. Коли ж дійде черга до внутрішньоквартальних?

Латка на латці

Без зупинки

Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

У місті після літа залишається чимало ям на дорогах і тротуарах, що були викопані з метою полагодження підземних мереж. Мережі відремонтували, ями засипали, але ходити й їздити по таких дорогах не можна. Особливо страждають від розритих ям внутрішньоквартальні дороги, які ремонтуються в останню чергу. Начальник міського УЖКГ Сергій Ярош говорить, що всі ремонтні роботи проводяться за графіком: — Багато розритих місць у нас залишилось і залишається після ремонту мереж. Але зазначу, що ремонтується їх зараз більше, ніж з’являється нових. Раніше, на одній з апаратних нарад у міськвиконкомі, Сергій Ярош запевняв мера Олега Бабаєва, що на всіх місцях, де ремонтувалися мережі, буде наведено лад до Дня міста. Сьогодні термінів уже не називають. За словами Сергія Яроша, із середини вересня КП «ШРБУ» поступово переходить на ремонт внутрішньоквартальних доріг на Молодіжному. — На великих дорогах залишаються недоробленими два розриті місця, здійснені через ремонт мереж «Полтаваобленерго» – по вул. 60-річчя Жовтня, в районі Міського саду, і по вул. Воровського, в районі автовокзалу. Ремонтуємо і внутрішньоквартальні доро-

Ремонт

Заїзд у двори з просп. 50 років Жовтня. Так виглядає більшість внутрішньоквартальних доріг на Молодіжному ги. Вже залатано приблизно 60% ям. Працювати будемо доти, доки дозволятимуть погодні умови. Дуже багато проблем на Молодіжному – це найпроблемніший район в плані ремонту внутрішньоквартальних доріг сьогодні, – зазначив головний інженер Кременчуцько го ш л я хов о - р ем о н т н о го будівельного управління Олексій Загорулько. Бідкається з приводу шляхів і міський голова Олег Бабаєв: «ШРБУ працює без грошей. Виживаємо за рахунок того, що «Укртатнафта» погодилась без грошей відпускати бітум.

Але ж ці гроші колись треба повертати». Ремонт центральних вулиць мер оцінив на «3+» і погодився з тим, що з ремонтом внутрішньоквартальних доріг ситуація складна. «Потрібен не один мільйон гривень, щоб їх відновити», – зазначив Олег Бабаєв.

До 26 вересня громадський транспорт не зупинятиметься на зупинці «Міський сад». Все – через ремонт теплотраси, який проводить Кременчуцька ТЕЦ. Роботи складні, адже в тому місці дуже багато підземних комунікацій. Ремонт теплотраси планували почати ще 7 вересня і завершити до Дня міста, але графік довелося зсунути. До 26 вересня відремонтують лише кілька ділянок труби. — Далі на час святкувань, у День міста, роботи будуть припинені, перед цим всі ями засиплемо, – пояснює директор Кременчуцької ТЕЦ О. Алєксєєнко. – Роботи продовжаться 30 вересня і триватимуть до 9 жовтня. Тоді доведеться зайти на проїжджу частину на колі біля електростанції, через що буде обмежено рух транспорту. Замінити загалом плануємо 400 м труби.

«

У ремонті доріг відхилень від графіка немає, є відхилення від фінансування», – говорить головний інженер КП «Кременчуцьке ШРБУ» Олексій Загорулько.

До 26 вересня транспорт не зупинятиметься на зупинці «Міський сад»

Кошторис заходів до Дня міста сягає майже 2 млн грн ➢

Не вийшло

Святкуймо День міста разом!

А хотіли до Дня міста…

9-20 вересня Дитячо-юнацький турнір з футболу на призи Почесного громадянина Кременчука, Почесного Президента Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимира Матицина.

21 вересня ІХ обласний молодіжний фестиваль «Extrеmе Zone» (пл. Перемоги, 10.00-22.00).

26 вересня Урочистий мітинг у Крюківському районі (вул. Макаренка, 10.00).

27 вересня Урочистий мітинг біля пам’ятника Воїнувизволителю (10.00). Урочисті збори та святковий концерт (МПК, 16.00).

28 вересня

Урочистий мітинг в Автозаводському районі (с. Велика Кохнівка, 8.40). Виставка голубів (пл. Незалежності, 8.00-16.00).

29 вересня

Військовий парад, «Кременчуцький Майданс» (пл. Перемоги, 10.00). Виставка квітів «Квітковий парад» (пл. Незалежності, 11.00). Театралізована реконструкція «Визволення Кременчука» (набережна парку «Придніпровський», 12.00). Показові виступи співробітників спецпідрозділу СБУ «Альфа» (набережна парку «Придніпровський», 13.00). Реєстрація рекорду України з виробів із тіста ПП «ВТК «Лукас» (пл. Перемоги, 16.00). Святковий концерт (пл. Перемоги, 17.00-23.00). Святковий феєрверк (пл. Перемоги, 23.00).

До кінця року на меморіалі «Вічно живим» планують відреставрувати фасад пам’ятника та замінити на ньому плитку. Про це повідомив віцемер Г. Музика. На реконструкцію першої черги меморіалу в бюджеті передбачено 2,7 млн грн, але розпочати роботи заважає затримка платежів у Держказначействі. Загальна вартість проекту капітального ремонту меморіалу становить 8,5 млн грн. Планується очищення та антикорозійна обробка скульптур пам’ятника, їх освітлення. Замість колишнього Озера сліз запропонована клумба. Також у планах – підсвічування ялинок і заміна тротуарної плитки на всій площі.


Кременчуцька Панорама № 38 (432) 19 вересня 2013 року

Дожилися

̲ÑÖÅÂÈÉ ×ÀÑ

➢ Кременчук віддає мільярди державі, а сам вже майже жебрак

Кременчук у IV кварталі 2013 р. житиме за рахунок позик. Іншого виходу фінансисти не бачать, як, власне, і покращення ситуації в наступному році. Ірина ЖИТНЯ irina-zhitniaya@yandex.ru

Ситуація в промисловості Кременчука викликає загальне занепокоєння всіх городян. Як уже писала «КП» в попередньому номері, більшість підприємств зменшили обсяги виробництва. Люди заробляють менше, відповідно, менше сплачують і податків до бюджету. Станом на 1 вересня дефіцит міського бюджету склав 65,5 млн грн, до кінця року, як прогнозують у мерії, ця сума може сягнути 110 млн. Побоювання влади небезпідставні. Як розповіла «КП» заступник міського голови і головний фінансист міста Тетяна Неіленко, лише на Крюківському вагонзаводі скорочення працівників можуть сягнути катастрофічної цифри – 2 тис. осіб. На сталеливарному заводі зменшення обсягів виробництва Тетяна Неіленко назвала шокуючим, пояснення цьому є – підприємство в 2013 р. ледь працювало: «До кінця квітня стальзавод не працював, з 22 червня по 8 липня зупинявся на ремонт, деякі цехи і до 19 липня не працювали».

Вже не місто-донор У серпні, за словами заступника міського голови Тетяни Неіленко, Кременчук недоотримав 10,4 млн грн. — З такими темпами у грудні невиконання розрахункових показників може становити уже близько 17 млн грн, – говорить головний фінансист. На думку Тетяни Неіленко, з огля-

«

www.panorama.pl.ua

Впевнено можу сказати, Кременчук – уже не місто-донор. Ми переходимо в категорію дотаційних міст», – бідкається віце-мер з питань фінансів Т. Неіленко.

Виснажили донора ду на ситуацію, місту вже зараз мали б виділити дотацію, адже виходить, що сума невиконання (110 млн грн) більша, ніж сума вилучення до Державного бюджету, яка була доведена Кременчуку Міністерством фінансів. Нагадаємо, остання становить майже 103 млн грн.

Позичаємо, щоб віддати позичене Кременчук фактично загнаний у кут. Бодай, щоб цей кут не опинився п’ятим. Місто вимушене брати одну позику, щоб віддати попередню, інакше накопичиться борг по зарплаті бюджетникам. «Ми оформляємо документи на отримання середньострокової позики у розмірі 19 млн грн, але вона надається в останні дні місяця. Тому беремо ще й короткострокову позику. Її ліміт – 25 млн грн. Якщо ми цю позику одержимо, з’явиться надія на вчасну виплату зарплати бюджетникам, як і планували, до Дня міста», – говорить Тетяна Неіленко. Втім, позику Кременчук має повертати, попри невиконання розрахункових показників. На додачу, вилучення до Держбюджету ніхто не скасовував. Ось чому й «зависають» гроші на рахунках Держказначейства, хоча фінансисти вважають це незаконним. — Нам доводиться буквально «битися» з казначейством, – роз’яснює ситуацію Тетяна Неіленко. – У Постанові Кабміну, що регулює бюджетний процес, сказано: вилучення до Держбюджету здійснюються за рахунок фактичних надходжень. Отже, якщо ми фактично не отримуємо розрахункові показники до планових призначень, то у нас і вилучення до Держбюджету в повному обсязі не може бути. Але автоматично щодня з нас вилучаються кошти до Держбюджету. Є постанова і про те, що ми маємо право у разі невиконання розрахункових показників отримувати середньострокові позики, але на умовах повернення. Тобто ми залучаємо кошти через прорахунки Мінфіну і повинні ще їх повернути, коли

буде перевиконання нашого бюджету. Але в нас зараз казначейство вимагає з позики, яку ми отримуємо, 20% віддавати як вилучення до Держбюджету. Це незаконні вимоги. Таким чином на рахунках Держказначейства зараз «зависли» 15 млн грн. Майже вся ця сума мала б піти на рахунки

управління капітального будівництва за вже виконані підрядниками роботи. Тепер, схоже, підрядникам доведеться знову почекати – як мінімум, до грудня 2013 р.

За 7 місяців 2013 р. Кременчук поповнив Державний бюджет на 5,69 млрд грн, натомість на 1 вересня дефіцит міського бюджету склав 65,5 млн грн

Ситуація

А скільки ж корова дає молока?

Заступник міського голови Тетяна Неіленко говорить, що перспективи на 2014 р. нерадісні: «Нам відомо, що в Кабміні бюджет уже розглянуто і прийнято. Але до нас дійшли тільки дві цифри: 3% – ріст ВВП, 8% – інфляція. Всі інші цифри, зокрема, які стосуються місцевих бюджетів, на сьогодні невідомі. Ми навіть не можемо уявити, які ще сюрпризи чекають на Кременчук у 2014 р.». Нагадаємо, «сюрпризом» для Кременчука на початку 2013 р. стала сума вилучення до Державного бюджету – майже 103 млн грн. Ця цифра, порівняно з бюджетом-2012, зросла у понад 2 рази з невідомих досі причин. І змінити її в цьому році не дозволяє законодавство, а в наступному – буде дуже проблематично. — Ми зустрічались і з заступником Міністра фінансів, і з посадовцями, які в Мінфіні відповідають за вилучення з міських бюджетів. Усі нас вислухали, і на цьому все, – так прокоментував ситуацію міський голова Олег Бабаєв. – На наступний рік ми, звісно, щось будемо робити, але тут все залежатиме ще й від загального становища в Україні… Так довго тривати не може. Борги накопичуються. Дуже сподіваюсь, що влада не допустить дефолту. Це слово, яке я й називати не хочу, бо це – катастрофа для всієї країни. Як додав міський голова, Держказначейство повністю паралізувало роботу в Кременчуці, і міська влада вплинути на ситуацію не в змозі. Водночас податки до державної скарбниці Кременчук сплачує в повному обсязі і навіть в більшому розмірі, ніж торік. За словами мера, скидається на те, що доять голодну корову…

У кременчуцьких теплопостачальників – проблеми ➢

3

Коротко ➢ ДОЧЕКА ЛИСЯ . Кр ем е н ч ук нарешті отримав вакцину для проведення щеплень дітей від туберкульозу. За словами завідувача міськздороввідділу В. Литвиненка, місто чекало на туберкулін майже 8 місяців. Наразі потрібно вакцинувати 24 тис. дітей. І МАСЛЮКИ ОТРУЙНІ? Сезон грибів у Кременчуці розпочався невдало – лише за вихідні, 14 та 15 вересня, четверо городян звернулися до лікарів через підозри на отруєння грибами. Найбільше постраждав 6-річний хлопчик, він доставлений до реанімації Міської дитячої лікарні. Всі інші – дорослі, лікувалися вдома. Р Е КО РД Н І СОЛ ОД О Щ І . У День міста, 29 вересня, на пл. Перемоги фірма «Лукас» планує зареєструвати одразу кілька рекордів. Так, будуть представлені найбільші у світі круасан і листкове «вушко», а також вперше в Україні – «листкова» Ейфелева вежа заввишки 1,8 м. Початок реєстрації рекорду – о 16.00. А потім всі бажаючі зможуть поласувати круасанчиками та «вушками» і чаєм з 200-літрового самовара. КОЖНА КОПІЄЧКА НА РАХУНКУ. Цього року, як і минулого, у Кременчуці хочуть заощадити на опаленні шкіл. Тому осінні канікули для школярів розпочнуться з 15 жовтня, у перший день офіційного початку опалювального сезону в Кременчуці. У мерії запевнили, що проблем із подачею тепла в навчальні заклади не повинно виникнути, адже борги за минулий опалювальний період сплачуються за графіком. БРОНЮЮТЬ МІСЦЯ. У Кременчуці запрацювала система електронної реєстрації дітей у черзі на місця у дитсадки. За словами начальника міськуо Г. Москалика, наразі нею скористалися батьки 1200 дітей. Із них 30 вже отримали путівки до дитсадків. Дехто з батьків зареєстрував свою дитину на наступний, а то й на 2015-2016 рр. Підготувала І. Данилова

Нардеп долучився до вирішення проблеми ➢

Графік грошей не гарантує

Дали газу!

Звертаємось усім миром

КП «Теплоенерго» зриває графік проплат ТЕЦ КВБЗ за послуги теплопостачання. Лише у серпні ТЕЦ вагонзаводу не отримала 2 млн грн платежів. При цьому гарячу воду в житлові будинки ТЕЦ подає. Директор КП «Теплоенерго» Д. Питулько зрив графіка проплат пояснює тим, що кошти «зависли» у Держказначействі. Нагадаємо, цього літа керівництво міста та вагонзаводу після тривалих переговорів уклали угоду про зміну схеми відносин між КП «Теплоенерго» та ТЕЦ КВБЗ. Влада міста пояснювала це необхідністю зменшити борги комунального підприємства за спожите паливо. Згідно з новою угодою, газ тепер закуповує ТЕЦ вагонзаводу, а «Теплоенерго» здіймає плату зі споживачів і розраховується за послуги з теплопостачальником. Обов’язковою умовою угоди було погашення боргів «Теплоенерго» перед ТЕЦ: 7 млн грн – до кінця 2013 р., та 5 млн – упродовж І-го кварталу 2014 р.

Із 12 вересня Кременчуцькій ТЕЦ перекрили постачання газу через борг підприємства перед НАК «Нафтогаз України» за спожите блакитне паливо у розмірі 58 млн грн. Кременчуцька ТЕЦ перейшла на альтернативне паливо – мазут, запасів якого на той момент вистачало на 8 днів роботи підприємства. З’явилась загроза припинення подачі абонентам ТЕЦ гарячої води, зриву опалювального сезону. Як повідомили у прес-службі міськвиконкому, міській владі довелося відправити термінові телеграми до Кабінету Міністрів з проханням не допустити відключення. А 17 вересня мер О. Бабаєв особисто зустрівся у Києві з віце-прем’єром Ю. Бойком. Цього ж дня ТЕЦ виділили ліміти газу, і підприємство увійшло у звичайний робочий режим. У ПАТ «Полтаваобленерго», до складу якої входить Кременчуцька ТЕЦ, пояснили, що заборгованість за газ виникла з вини держави, яка не погасила борг за різницю в тарифах за теплову енергію.

Фінансові проблеми Кременчука непокоять народного депутата Ю. Шаповалова. Нардеп вирішив звернутися до Прем’єр-міністра України М. Азарова. Головне, на чому наполягає нардеп, це зменшити для Кременчука суму вилучень до Державного бюджету на 2014 р. «Якщо вимога щодо зменшення розрахункових показників І кошика на 2014 р. не буде врахована Мінфіном, виконавчий комітет Кременчуцької міськради буде змушений відображати заборгованість по захищених статтях», – сказано у зверненні. Йдеться насамперед про ймовірність затримки зарплати бюджетникам. Нагадаємо, через неритмічність роботи кременчуцьких підприємств і скорочення працівників у серпні дефіцит бюджету склав 65,5 млн грн. Просить народний депутат і про фінансову підтримку окремих галузей Кременчука. Зокрема на завершення будівництва дитячого садка-школи у квт. 278, на будівництво, ремонт та утримання доріг у Кременчуці, створення Центру надання адміністративних послуг, реконструкцію насосної станції СП-17, ремонт Центрів первинної медико-санітарної допомоги… Загалом у зверненні Юрія Шаповалова вказаний 21 пункт зі статей, які вимагають негайної підтримки держави. Найбільшу суму – понад 65 млн грн, Юрій Шаповалов просить на благоустрій Кременчука.


4

акценти

Офіційна інформація

Українцям – якісні умови життя! Створення сприятливих умов для життя громадян України – пріоритет роботи команди Президента Віктора Януковича. У рамках реалізації програм доступного житла кількість будівельних майданчиків зросла в 9 разів. Проектна кількість багатоповерхівок, які будуть побудовані, становить 77 із загальною кількістю 6600 квартир. За програмою будівництва (придбання) доступного житла підтримкою держави скористалися 144 сім’ї. У 2013 р. реконструюються 145 регіональних інфраструктурних об’єктів. Серед них – лікарні, школи, дитсадки, житлові будинки, мистецькі заклади, а також об’єкти дорожньої інфраструктури, житлово-комунального господарства, фізичної культури і спорту. На реалізацію цих заходів виділено 684,2 млн грн Віктор ЯНукович з державного фонду регіонального розвитку. Своєчасно проведені підготовчі роботи до початку нового опалювального сезону. Зокрема із запланованих 205 тис. житлових будинків фактично вже підготовлена 191 тис. Підготовлено 97% котелень, при цьому замінені 1067 котлів, що становить 96% від плану. В цілому, на підготовку до опалювального сезону в 2013 р. виділено 3,5 млрд грн. З початку старту національного проекту «Нове життя» в 11-ти регіонах створено високотехнологічні перинатальні центри, де народилося понад 35 тис. дітей. Жінки, які мали проблеми зі здоров’ям, отримали можливість народити дитину, а діти, які могли взагалі не народитися, здобули шанс на життя. Держава збільшила фінансування на закупівлю медикаментів у 5-8 разів, й екстрена медична допомога забезпечується у повному обсязі на місці події. Служба швидкої допомоги почала отримувати спеціально обладнаний транспорт. Практично всі регіони одержать новий транспорт для надання громадянам екстреної медичної допомоги. В Україні за дорученням Президента Віктора Януковича триває активне громадське обговорення проекту Концепції місцевого самоврядування. Адміністративно-територіальна реформа поліпшить умови життя в регіонах. Створення дієздатних громад – це нагальна потреба сьогодення, і запропонований у Концепції реформування місцевого самоврядування критерій тимчасової доступності при об’єднанні територіальних громад навколо центрів економічної активності є певною гарантією розвитку українських регіонів. «Реформа місцевого самоврядування дозволить створити систему, яка зможе гарантувати фінансову самостійність регіонів», – упевнений голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко.

Пульс влади ➢

О. Вілкул: «Пасажиропотік через аеропорти України збільшився у серпні на 7%» Пасажиропотік через аеропорти України за серпень 2013 р., порівняно з аналогічним періодом минулого року, збільшився на 7% і склав близько 2 млн людей. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул. За його словами, українськими авіакомпаніями у серпні перевезено понад 1 млн пасажирів, що на 1,6% більше за торішні показники. «Украерорух» обслужив на 9,4% більше повітряних суден, порівняно з відповідним періодом 2012 р. — Цього року на український ринок міжнародних авіаперевезень вийшли дві нові лоу-кост компанії. А саме – іспанська «Vueling Airlines» та італійська «Meridiana Fly», – повідомив Олександр Вілкул. Іспанська авіакомпанія «Vueling Airlines» почала роботу у травні 2013 р. та здійснює 3 рейси на тиждень у напрямку «Барселона – Київ (Жуляни) – Барселона». А італійська авіакомпанія «Meridiana Fly» з червня поточного року здійснює польоти до Ольбії (Італія) з аеропорту «Бориспіль» раз на тиждень. За даними Державіаслужби, за 8 місяців 2013 р. міжнародні регулярні польоти в Україну здійснювали 10 лоу-кост авіаперевізників 17-ма маршрутами з 7-ми країн світу.

Естафета пам’яті ➢

«Рідне місто» привітало ветеранів 11 вересня, напередодні 70-ї річниці визволення Кременчука, від фашистських загарбників, у ВПУ № 7 пройшла «Естафета пам’яті» в рамках районного проекту «Пам’ять про війну єднає!». В актовому залі навчального закладу зібрались учні училища та старшокласники ЗОШ № 28, які гаряче вітали ветеранів Великої Вітчизняної війни. Голова Автозаводської районної ради Володимир Коваленко розповів про роботу, яка ведеться у районі, зі вшанування ветеранів, героїко-патріотичного виховання молоді, з організації роботи пошукових загонів та створення і розвитку Музею військової техніки під відкритим небом у Парку Миру. Учні привітали ветеранів спільним концертом художньої самодіяльності двох навчальних закладів. А наприкінці урочистого заходу ветеранам війни вручили подарунки – продуктові набори від депутата Кременчуцької міської ради по мажоритарному виборчому округу, на території якого знаходиться ВПУ № 7, Кирила Юхна (фракція партії «Рідне місто»). (В. Крук)

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 38 (432) 19 вересня 2013 року

Долю військового довгобуду вирішуватиме місто ➢ Днями була отримана відповідь з Міністерства оборони на звернення Кременчуцької міської ради щодо передачі у комунальну власність двох об’єктів незавершеного будівництва по вул. Московській. Проти передачі об’єктів Міноборони нічого не має. Відповідний проект рішення наразі готує фракція партії «Рідне місто» у Кременчуцькій міській раді.

Міноборони віддає місту свій об’єкт

Віктор КРУК ridnemisto@ mail.ru

Мова йде пр о два довгобуди з торців буд. 18 по вул. Московській. З одного боку – нульовий рівень комбінату побутового обслуговування, з іншого – котлован із палями під багатоповерхівку. Міноборони розпочало ці будівництва ще у 1992 р. та призупинило у 1995 р. через брак коштів. Наразі жодних планів щодо продовження робіт міністерство не має. На будівельних майданчиках вже виросли дерева заввишки з 10-й поверх сусіднього будинку, огорожі давно немає, тому на залізобетонних плитах досить часто грають діти, та й бомжі теж полюбляють туди навідуватися. Взагалі територія перетворилася на стихійний смітник. Влітку 2013 р. мешканці буд. 18 по вул. Московській звернулися до депутата міської ради Кирила Юхна (фракція партії «Рідне місто»), обраного від їхнього округу, з проханням вирішити врешті проблему довгобуду, оскільки до цього на всі численні листи Міноборони відповідало відписками. Депутат підготував звернення до Міністра оборони із клопотанням про передачу до комунальної власності міста зазначених довгобудів та ініціював його розгляд на сесії міської ради

Незавершеному будівництву біля буд. 18 по вул. Московській вже понад 20 років

Думка депутата

«Головне, що «крига скресла» Кирило Юхно, депутат міської ради від партії «Рідне місто»: — Заступник Міністра оборони, який опікується майновими питаннями, наголосив, що міністерство готове передати Кременчуку ці довгобуди. Після фактичної їх передачі міська влада зможе вирішувати подальшу долю цих об’єктів. Можливо, вони будуть виставлені на аукціон для продажу, й інвестор добудує ці об’єкти. А, може, довгобуди розберуть, а земельну ділянку впорядкують, як це зробили на Раківці. Принаймні ми зможемо розпоряджатися цим майном. 30 липня. Міська рада одностайно підтримала колегу. Днями на адресу міського голови Олега Бабаєва надійшов лист за підписом заступника Міністра оборони України Артуро Бабенка. В ньому повідомляється, що для погодження питання передачі військового майна з відповідними державними органами Міноборони має отримати рішення Кременчуцької міської ради про згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста двох

«

У 2011 р. в Україні за дорученням уряду був складений загальнонаціональний реєстр довгобудів із пропозиціями щодо вирішення їх долі. За словами начальника управління містобудування й архітектури міськвиконкому Олександри Волощенко, наразі у Кременчуці таких об’єктів нараховується 78.

об’єктів незавершеного будівництва по вул. Московській, 18. Наразі депутат Кирило Юхно готує проект такого рішення для розгляду на сесії міської ради 24 вересня. Водночас він зауважив, що передача державного майна – це досить тривалий процес, тому мешканцям сусідніх з довгобудами будинків не варто сподіватися на швидке вирішення цього питання. Втім, після звернення депутатів є інші швидкі результати. Балансоутримувач об’єкта – головне к варт и р н о - екс п л уата ц і й н е управління Збройних Сил України, організувало прибирання будівельного майданчика. Наприкінці серпня працівники Полтавської КЕЧ вивезли звідти кілька самоскидів сміття. Щоправда, будівельні майданчики так і не огородили. (Фото автора)

У Кременчуці сьогодні мешкають 450 інвалідів-візочників ➢ В Автозаводському територіальному центрі встановили унікальний реабілітаційнотренувальний комплекс для інвалідів на візках. Як повідомила директор Департаменту праці і соціального захисту Полтавської області Людмила Корнієнко, подібний комплекс є лише в Євпаторії, він призначений спеціально для тренувань спортсменів-параолімпійців. Реабілітаційно-тренувальний комплекс призначений для отримання навичок їзди на інвалідному

Як у параолімпійців візку та соціальної адаптації людей. Наприклад, за 2 роки в Полтавській області було видано 1600 візків для інвалідів. Але деякі з інвалідів не вміють правильно користуватися візками. Високі бордюри, відсутність пандусів та ліфтів або незручні заїзди та підйоми – все стає на заваді і робить життя людей з обмеженими можливостями дуже складним. Новий комплекс якраз покликаний навчити інвалідів навичкам користування візками за будь-яких умов. (І. Житня, фото автора)

Перші тренування за допомоги інструктора


Кременчуцька Панорама № 38 (432) 19 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

ÒÅÌÀ ÍÎÌÅÐÀ

5

Безпечне навколишнє середовище ➢ Енергозберігаючі лампи потребують спеціальної утилізації Більшість українців почали використовувати енергозберігаючі лампочки у своїх домівках лише декілька років тому – коли вартість їх зменшилась, а тарифи на електроенергію суттєво зросли.

Темний бік лампочки акумулятори від електронних приладів залишається тільки викидати у сміттєві контейнери. А вони не менш небезпечні для навколишнього середовища. У найближчі плани КАТП-1628 збір та утилізація акумуляторів не входить, оскільки підприємство не має «достатньої матеріальнотехнічної бази для впровадження такої діяльності». Так зазначено у відповіді підприємства на інформаційний запит редакції. Нагадаємо, в січні 2013 р. Вальфганг Ермліх, представник німецької фірми «Шаффер», яка у 2008 р. поставила Кременчуку сміттєві контейнери для роздільного збирання сміття, на території КАТП1628 зустрічався з керівниками міста та пропонував поставити спеціальні контейнери для збору відпрацьованих батарейок. Розміщати їх можна у школах, магазинах тощо. Втім, дана ініціатива німця поки що не знайшла підтримки міської влади.

Віктор КРУК ridnemisto@ mail.ru

Маючи безсумнівні переваги, енергозберігаючі лампи дуже небезпечні для здоров’я людей через те, що містять у собі пари ртуті, тож утилізувати їх потрібно у спеціальний спосіб. Серед переваг енергозберігаючих ламп – довгий тер м і н ї х екс п л уата ц і ї , порівняно з лампами накалювання. Пр оте перегорають навіть і вони. Запитайте друзів чи сусідів: що вони роблять з лампочками, які своє відпрацювали. Впевнені, що більшість, не замислюючись, відправляє вже непотрібні прилади у смітник, напевно, не знаючи, що енергозберігаючі лампи містять ртуть. У робочому, герметичному, стані вони майже не шкідливі. Розбити ж таку лампу небезпечно, бо є ризик отруєння ртутними парами. Звісно, від однієї лампи великої біди не буде, адже кожна містить від 1 до 70 мг ртуті. Проте якщо ламп не одна, а кілька сотень (викинутих на смітник), то міліграми складаються у грами й кілограми. Ртуть потрапляє у кругообіг води і через продукти харчування, воду та повітря проникає в організм людини. А отруєння ртуттю, як відомо, має накопичувальний характер. До речі, люмінесцентні лампи, що містять рт уть, відносяться до І-го класу небезпеки. Пошкоджена лампа здатна отруїти повітря в приміщенні об’ємом 4-5 тис. м 3 . Тому приміщення, де розбивається така лампа, необхідно ретельно провітрити. Втім, виробники енергозберігаючих ламп запевняють, що небезпека від одного розбитого ртутного термометра дорівнює ефекту від 500 розбитих ламп.

Тільки утилізація! На всі енергозберігаючі лампи нанесено попередження про особливі способи їх утилізації, проте хто в Україні звертає на це увагу? Саме через це екологічна проблема стає все більш актуальною для населених пунктів нашої країни та становить реальну загрозу здоров’ю людей. За даними Всеукраїнської екологічної ліги, в Україні утилізується тільки п’ята частина ртутомістких ламп. А за оцінками інших екологічних організацій, ситуація набагато гірша. Якщо у великих містах хоча б створені пункти прийому таких ламп, то в маленьких містечках та селах про таке навіть не чули.

Пошкоджена енергозберігаюча лампа здатна отруїти повітря в приміщенні об’ємом 4-5 тис. м3

«

Відпрацьовані люмінесцентні лампи від населення приймаються КАТП-1628 безкоштовно з 8.00 до 17.00 на території підприємства за адресою: вул. Горького, 48/75.

У Кр ем е н ч у ц і р і ш е н н я про створення пункту прийому відпрацьованих ртутомістких ламп було ухвалене міськвиконкомом ще наприкінці 2011 р. Лише через рік, у жовтні 2012 р., комунальне підприємство КАТП-1628 отримало ліцензію на операції з небезпечними твердими відходами, що дозволило приймати енергозберігаючі лампи для подальшої утилізації як від підприємств міста, так і від населення. При цьому прийом, зберігання та подальша утилізація небезпечних відходів від населення має проводитися безкоштовно. Від підприємств – за встановленими, економічно обґрунтованими тарифами:

10,79 грн – для бюджетних організацій, 12,52 грн – для всіх інших підприємств.

Через усе місто заради однієї лампочки? З а і н ф ор м а ц і є ю , от р и м а ною з КАТП-1628, лампи, прийняті ним на утилізацію, да л і в і д п ра в л я ют ь ся д о кіровоградського ТОВ «Екоцентр». Для цього лампи пакують в коробки з гофрованого картону і далі перевозять спеціально обладнаним автотранспортом. Торік КАТП1628 прийняло та передало на утилізацію 5471 ртутомістку лампу. Цьогоріч – вже 4273 лампи. Проте з цієї кількості лише 370 – від населення. Тобто мешканці 230-тисячного міста здають на утилізацію близько 2-х ламп на день! Вочевидь, що більшість ламп просто викидають у смітник. Причина цього – не лише низька свідомість кременчужан, а й незручне місце прийому відпрацьованих ламп – на території КАТП-1628, що по вул. Горького, 48/75, куди й громадським транспортом не про-

Чи знаєте ви?

Токсична бомба За оцінкою експертів, щодня в Україні виходять з ладу близько 12 тонн батарейок та акумуляторів. За рік у природне навколишнє середовище з них потрапляє 40 кг ртуті, 160 кг кадмію, 260 тонн марганцевих сполук, 250 тонн натрієвих хлоридів. Це відбувається переважно на території міст і селищ. Одна пальчикова батарейка, викинута на смітник, забруднює важкими металами близько 20 м2 землі або 400 л води.

сто дістатися. Директор комунального підприємства Бахціяр Мусурманкулау зазначає, що «розмістити приміщення для прийому відпрацьованих ламп від населення у більш зручному місці немає можливості, адже розмір санітарно-захисної зони складського приміщення для їх прийому, відповідно до санітарних норм, дорівнює 100 метрів».

Урни для акумуляторів у кожній школі Якщо енергозберігаючу лампу в Кременчуці за бажання можна здати в утилізацію, то відпрацьовані батарейки й

Не розкидайся батарейками! Наразі всі відпрацьовані батарейки та акумулятори у Кременчуці потрапляють на міське Деївське звалище або на стихійні смітники. Звідти токсичні речовини проникають в ґрунт, воду, повітря, а потім через воду, рослини та тварин вони потрапляють в організм людини. Медики стверджують, що важкі метали з біологічних організмів практично не виводяться й осідають у кістках та тканинах. Це призводить до отруєння організму і генетичних змін. Тож батарейки викидати не можна. Їх треба утилізувати, як це роблять у всіх цивілізованих країнах світу.

Думка депутата

Бюджетна субсидія як вихід з ситуації Крім «несвідомого» населення, далеко не всі підприємства й організації здають відпрацьовані люмінесцентні лампи на утилізацію. Адже якщо небезпечних відходів багато, це виливається у копієчку, а для бюджетної організації, наприклад, витрати на утилізацію ламп зазвичай не передбачені кошторисом. У результаті цілі ящики з Олександр РОЖЕНКО ртутомісткими лампами можна побачити на стихійних смітниках та у сміттєвих контейнерах. Депутат Кременчуцької міської ради, член комісії з питань екології та регулювання земельних відносин Олександр Роженко (фракція партії «Рідне місто») висловлює думку, що для утилізації ртутомістких відходів комунальному підприємству потрібно надавати субсидії з міського бюджету. — Де взяти гроші на утилізацію люмінесцентних ламп школам та лікарням? Адже на ці потреби їм кошти не виділяють. Взагалі вважаю, що за теперішньої низької екологічної свідомості людей, відсутності жорсткого контролю за цим питанням з боку держави та за умов економічної кризи, яка торкнулася більшості підприємств міста, було би доречно всю діяльність КАТП-1628 з утилізації ламп фінансувати з міського бюджету. Таким чином ми зменшимо кількість цих токсичних відходів у Кременчуці в десятки разів, – зазначає Олександр Роженко.


6

закон

www.panorama.pl.ua

Кременчуцька Панорама № 38 (432) 19 вересня 2013 року

Надзвичайні вихідні ➢

17 вересня – День рятувальника України ➢

Пожежі охопили місто

Саме таке побажання найчастіше лунає на адресу рятувальників. 17 вересня представники цієї професії відзначили своє професійне свято.

Минулі вихідні виявилися справжнім випробуванням для кременчуцьких рятувальників. За 2 дні в місті сталось одразу 7 пожеж. Горіли не лише магазини, автомобілі та під’їзди, але й вагонобудівний завод. Одне з найбільш масштабних загорань сталося на вагонобудівному заводі у ніч з 15 на 16 вересня близько 2.40. Як повідомляють у Держслужбі управління з надзвичайних ситуацій, займання відбулось у двоповерховій адміністративній будівлі, до якої прибудований одноповерховий півскатно-візковий цех з виготовлення колісних пар загальною площею близько 2 тис. м2. З вогнем боролися близько 11-ти годин і погасили повністю десь о 14.00 16 вересня. У результаті полум’я знищило покрівлю цеху площею близько 800 м2, проте на інші цехи воно не поширилось. На щастя, жертв і постраждалих від вогню немає. Як встановили експерти, причиною пожежі було коротке замикання електропроводки. Нагадаємо, на початку 2012 р. на Крюківському вагонобудівному заводі сталося кілька пожеж. Зокрема в лютому на підприємстві палав малярний цех. Збиток тоді оцінили в 100 тис. грн, а однією з причин спалаху також назвали коротке замикання електропроводки. У ніч з 13 на 14 вересня у Кременчуці також палав автомобіль «Hyundai Accent». Вогонь повністю знищив автівку. Начальник міського управління надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Валентин Шафорост розповідає, що іномарка належить 31-річній мешканці Києва. На момент загорання машина знаходилася біля будинку в Автозаводському районі міста. Крім того, 14 вересня загорівся підвал багатоповерхівки. Сталося це також вночі. Вогонь знищив сміття, закоптив стіни, але, на щастя, до квартир на першому поверсі не дістався – рятувальники нагодилися вчасно. У неділю, 15 вересня, палав магазин «Автокит» по просп. Полтавському. З 2011 р. цей магазин не працював. (Т. Апрелєва)

Пожежу на вагонзаводі гасили 9 одиниць пожежної техніки

Пожежно-рятувальний загін № 2, що на Молодіжному, призначений охороняти територію нафтопереробного заводу, але місто він також рятує. Наприклад, минулими вихідними працівники загону активно долучилися до гасіння пожежі на вагонобудівному заводі. Нерідко під час сильних злив чи повені допомагають відкачувати воду. — Якось цілу ніч наші працівники ліквідовували наслідки потопу, – пригадує начальник 2-го пожежно-рятувального загону, підполковник служби цивільної оборони Ігор Костюк. – На ранок наче все було добре. І тут нам телефонують та кажуть, що знову топить район Першої міської лікарні. Що робити – приїхали, допомогли... З нагоди професійного свята за мужність і відвагу кращих із кращих рятувальників нагородили грамотами, а депутат міської ради та голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко вручив їм ще й подарунки – електрочайник та годинник, щоб встигали не лише людей рятувати, а й випити чаю, гортаючи при цьому сторінки газети «Кременчуцька Панорама». — Я добре пам’ятаю ті часи, коли топило вул. Хорольську, і ми всі разом вирішували цю проблему, – звернувся Юрій Гриценко до винуватців свята. – Ви жертвували власними вихідними задля того, аби допомогти людям. І не замислювалися над тим, а чому це ви маєте працювати у вихідні. Ви просто робили свою справу, і вона гідна поваги, адже від неї залежать долі й життя людей. Сподіватися на те, що

«Сухих рукавів!»

Голова ГО «Рідне місто» Юрій Гриценко (праворуч) вручає подарунки начальнику загону № 2 Ігорю Костюку нічого не станеться, у вашій роботі неможливо. І я бажаю, щоб будь-якої миті, незважаючи на складнощі,

ви гідно виконали свій обов’язок – захистили, допомогли, а іноді – й запобігли нещастю. (Т. Апрелєва)

Представник професії

«Подобається допомагати...» У державному пожежно-рятувальному загоні № 2 Олег Стрюк служить уже 18 років. На питання, чому обрав цю професію, відповідає просто: любить допомагати. Колись він починав із начальника караулу, а сьогодні обіймає посаду начальника чергової зміни. Розповідає, що за роки служби небезпечні ситуації, звісно, траплялися. Але, попри все, свою роботу чоловік любить і охоче ділиться досвідом з молодим поколінням. — Специфіка нашої роботи дещо інша, ніж в Олег СТРЮК інших загонах МНС, – розповідає Олег Стрюк. – У нас велика територія обслуговування й така ж велика кількість речовин, які легко можуть зайнятися. Тому у випадку пожежі треба докласти багато зусиль для її гасіння. Наприклад, мені неодноразово доводилося тушити резервуари, технологічні установки. В такій ситуації головне – визначити джерело полум’я й чітко, швидко та правильно спрацювати.

Власна справа ➢ Виходить за підтримки Фонду розвитку підприємництва Кременчука

Підприємці на загальній системі можуть зменшувати суму авансових платежів

Податкова дозволила З наступного року стати використовувати ще 9 «єдинщиком» можна буде, не моделей касових апаратів відвідуючи податкову

Фізичні особи-підприємці, які працюють на загальній системі оподаткування, мають право зменшувати суму авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб усередині року, у разі якщо не вийдуть на запланований рівень доходу. Зокрема у разі зменшення суми отриманого доходу за попередній календарний квартал поточного року більше, ніж на 20%, порівняно з розрахунковою очікуваною сумою доходу на такий квартал, платник податку має право зменшити суму авансового платежу, що підлягає сплаті у встановлений термін, пропорційно до зменшення суми зазначеного доходу. Для такого зменшення суми авансового платежу фізична особа-підприємець до настання терміну сплати такого авансового платежу подає до територіального органа Міндоходів заяву в довільній формі. Така заява повинна містити розрахунок зменшення суми авансового платежу та коротке пояснення обставин, що призвели до зменшення суми отриманого доходу. Нагадуємо, авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються підприємцем самостійно, але не менш, як 100% річної суми податку з оподатковуваного доходу за минулий рік, та сплачуються до бюджету – по 25% щокварталу (до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада). Відповідна норма визначена пп. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 Податкового кодексу України. За інформацією Міндоходів

Про це повідомляє інформаційнокомунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ. Всього користувачам касової техніки запропоновано 62 моделі реєстраторів, які відповідають сучасним вимогам та забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів доходів і зборів в електронній формі. Платники можуть обрати оптимальну для себе нову модель техніки або модернізувати наявний касовий апарат, приєднавши до нього відповідний модем. Нагадаємо, з 2013 р. користувачі касової техніки повинні звітувати до органів Міндоходів в електронному вигляді. Для технічного переоснащення платникам встановлено перехідний період до 1 жовтня 2013 р. – адже саме з цієї дати з Державного реєстру РРО будуть виключені моделі, які не підлягають модернізації. На сьогодні щоденно контрольно-звітну інформацію передають майже 1170 одиниць касової техніки. Власникам цих реєстраторів вже не потрібно накопичувати велику кількість первинних документів на паперовій стрічці, вся інформація зберігається тільки в електронному вигляді. Кременчуцька ОДПІ закликає платників не відкладати переоснащення реєстраторів розрахункових операцій на останні дні. Із переліком моделей касових апаратів можна ознайомитись у податковій.

®

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України відносно реєстрації осіб в якості платників податків», який набуде чинності з 1 січня 2014 р. Так, згідно з новою редакцією п. 299.1 Податкового кодексу, для того, щоб суб’єкту господарювання стати платником єдиного податку, в нього є два шляхи: 1) подати заяву відносно вибору або переходу на спрощену систему оподаткування в орган Міністерства прибутків і зборів за місцем реєстрації; 2) подати заяву відносно вибору спрощеної системи оподаткування держреєстратору при подачі документів для проведення державної реєстрації юрособи або фізособи-підприємця. У разі обрання другого способу реєстрації «єдинщиком» посвідчення платникові єдиного податку видається не пізніше наступного робочого дня з дати отримання контролюючим органом від держреєстратора електронної копії заяви, виготовленої шляхом сканування, одночасно з відомостями з реєстраційної картки на проведення держреєстрації юрособи або фізособипідприємця, якщо така заява додана в реєстраційну картку. За матеріалами Держкомпідприємництва

Податкова ще чекає боржників по сплаті за землю! 23 серпня минув останній день сплати за землю, і, за даними інспекторів податкової інспекції, сплатили не всі. У кожного – свої обставини, але, на жаль, від відповідальності вони не звільняють. Тим, хто не отримав повідомлення про суму до сплати за землю, необхідно звернутися до податкової міста за адресою: вул. Жовтнева, буд. 43, кім. 308. Щодо з’ясування розрахунків – телефонуйте за номером: 74-42-26. За повідомленням інформаційно-комунікаційного відділу Кременчуцької ОДПІ


Умовні позначення фільмів: ІІ – категорія ІІ (перегляд неповнолітніми глядачами рекомендується разом із батьками або з відома батьків) ІІІ – категорія ІІІ (рекомендується лише для дорослих)

понеділок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.40 Х/ф «Везуча» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10 Т/с «Люба. Любов» (I) 12.20 Т/с «Люба. Любов» 13.10 «Судові справи» 14.45 «Сімейний суд» 15.40 «Жди меня» 18.00 «Стосується кожного» 19.00 Т/с «Ясмін» 20.00 «Подробиці» 20.30 Т/с «Ванга» 21.30 Т/с «Шулер» 00.55 Т/с «Полювання на гауляйтера» 02.35 Т/с «Сільський романс» (I)

стб

06.00 «ТСН-тиждень» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.30 «ТСН» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 11.00 Ольга Павловець і Денис Матросов у драмі «Зозуля» (I) 15.00 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Cила. Повернення додому» (I) 20.15 на «1+1» - чуттєва мелодрама «Любов та покарання» (I) 22.15 «Гроші» 00.00 Ред Пітт і Едвард Нортон у драмі Девіда Фінчера «Бійцівський клуб» (III) 02.30 «Маша і моделі - 2» 02.55 «Маша і моделі - 2» 03.20 Т/с «Любов та покарання» (I) 04.55 «Гроші»

трк Україна

05.50 «Чужі помилки. Полювання на відьом» 06.35 «Все буде добре!» 08.20, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.55 Х/ф «Дівчата» (I) 11.55 «Прощення. Скнилів» 14.45 «Один за всіх» 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.05 «Куб - 4» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Детектор брехні - 4» 23.25 «Слідство ведуть екстрасенси» 00.25 Т/с «Доктор хаус» (I) 01.25 Х/ф «Балада про солдата»

УТ-1 06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 09.00, 11.25, 12.25, 14.00, 23.20 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.20 Країна on line 07.25 Ера бізнесу 07.35 Док. фільм «С.Морозов. Душа навстіж». 1 частина 08.20 Док. фільм «С.Морозов. Душа навстіж». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки тижня 09.55 Пляжний футбол. Чемпіонат світу. Іран-Україна 11.30 Без цензури 12.10, 18.45, 21.25 Діловий світ 12.30 Офіційна хроніка 12.40 Кордон держави 12.55 Фольк-music 14.10 Право на захист 14.30 Темний силует 14.40 Вікно в Америку 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.10 Euronews 15.15 Діловий світ. Агросектор 15.20 Життя на рівних (оригінал) 15.25 Т/с «Пастка» 17.45 Сільрада 18.05 Агро-News 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.35 Фінансова перспектива 19.05 Останнє попередження 19.25 Пляжний футбол. Чемпіонат світу. Іран-Україна 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.35 Світ спорту 21.45 Фестиваль пісні в Коблево 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.25 Фестиваль гумору «Умора» 00.20 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне

новий канал

1+1

ictv

05.30, 06.10 Teen Time 05.35 Пекельне побачення 06.15, 13.35 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 00.10 Погода 09.00 Х/ф «Хроніки Нарнії: Принц Каспіан» 12.00, 18.00, 20.00 Т/с «Вороніни» 13.30, 14.40 Kids Time 15.00 Т/с «Друзі» 15.55 Шафа 16.55 Голодні ігри 19.00, 00.05 Репортер 19.15 Абзац! 21.00 Т/с «Останній з магікян» 22.00 Співай, якщо зможеш 23.30 Т/с «Світлофор» (II) 00.15 Т/с «Щоденники вампіра» (II) 01.10 Т/с «Купідон» 02.00 Т/с «Межа» (II) 02.45 Служба розшуку дітей 02.50, 03.45 Зона ночі 02.55 Де ти, Україно? 03.50 Чорний колір порятунку 04.15 Воля відходить з боями 04.30 Великий злам 04.45, 05.30 Зона ночі Культура 04.50 Усмішник 05.10 Жар-птиця

нтн

06.30 «TOP SHOP»

06.00 Т/с «Злочин буде розкрито» 07.00, 09.00, 17.00, 19.00, 03.00 Події 07.30 Щиросерде зізнання 07.50 Остаточний вердикт. Співробітництво швидкої і похоронного бюро 09.10, 14.00, 17.20, 21.40 Т/с «Слід» (I) 10.00 Х/ф «Наречена мого нареченого» (I) 12.00 «Нехай говорять. Кубинський трикутник. Продовження» 13.00 Люблю! Чекаю! 16.00, 04.50 Критична точка 18.00 Т/с «-Поцілуй!» (I) 19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Агент» (I) 23.20 Х/ф «Форсаж 4» (II) 01.25 Х/ф «Поцілунки пропащих янголів» (II) 03.20 «Говорить Україна» 04.00 «Нехай говорять» 05.35 Срібний апельсин

05.50 Х/ф «Неждано-негадано» (I)

04.45 М/ф «Гидке каченя»

02.20 «Нічне життя»

02.00 ТелеАкадемія 03.00 Новини (із сурдоперекладом) 03.10 Аудієнція. Країни від А до Я 03.30 Сільрада 03.45 Життя на рівних 03.55 Доки батьки сплять 04.20 «Нащадки» з Н.Рибчинською та К.Гнатенком 05.20 Служба розшуку дітей 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

2+2

TV1000 Kino

06.00 Мультфільми (I) 06.35 Х/ф «Фанат» (I) 08.55 Т/с «Жовтий дракон» (I) 12.55 Т/с «Таємна варта-2» (I) 18.55 Т/с «Меч» (I) 21.00 Новини 2+2 21.25 «ДжеДАІ» 22.00 Х/ф «Глибина» (II) 00.05 Х/ф «Інший світ» (III) 02.15 Х/ф «Вінчання зі смертю» (I) 03.30 Х/ф «Далекий постріл» (I)

06.00 Х/ф «Подвійний капкан» 08.40 Х/ф «Міннесота» 10.30 Х/ф «Синя борода» 12.30 «Вусатий нянька» комедія 14.00 Х/ф «Розіграш» 16.00 «Слон» пригоди 18.00 Х/ф «Остання репродукція» 20.00 Х/ф «Довге щасливе життя» 22.00 «Бабло» комедія 00.00 Х/ф «Іронія удачі» 02.00 Х/ф «Пиріжки з картоплею» 04.00 Х/ф «Олександр. Невська битва»

К2

Футбол

05.20, 19.50 Квадратний метр 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 21.00 Мультфільми (I) 10.10, 10.55, 20.30 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» (I) 23.30 Незіркове дитинство 00.25 Глянець 01.05 Колір Ночі

08.00, 14.00, 18.50 Новини 08.15 Чемпіонат Іспанії. «Реал» «Хетафе» 10.10 Чемпіонат Італії. «Рома» «Лаціо» 12.05 Чемпіонат Іспанії. «Валенсія» «Севілья» 14.10 Чемпіонат Англії. «Ман. Сіті» «Ман. Юнайтед» 16.00 Чемпіонат Італії. «Ювентус» «Верона» 17.50 «Англійський акцент» 19.00 «Тисяча та один гол» 20.00 Огляд матчів чемпіонату Німеччини 21.00 Огляд матчів чемпіонату Італії 21.55 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 22.55 Чемпіонат Іспанії. «Еспаньол» «Атлетік». Пряма трансляція 00.55 2-а Бундесліга. «Санкт-Паулі» - «Фортуна» 02.40 Чемпіонат Італії. «Сассуоло» «Інтер» 04.25 Чемпіонат Англії. «Крістал Пелас» - «Суонсі» 06.10 Чемпіонат Іспанії. «Еспаньол» - «Атлетік»

МЕГА 06.00 Технології їжі 06.40 Машини: як це працює 07.30, 11.00 Найдивовижніші тварини 08.20, 12.00 Сучасні дива 09.20, 13.00 Людство: наша історія 10.10, 05.30 У пошуках пригод 14.00, 23.30 Загадки Всесвіту 15.00, 18.50 Дивна справа 16.00, 19.40 Гучна справа 17.00, 20.40 У пошуках істини 18.00 Д/ф «Сталінградська битва» 21.40 Д/ф «Операція «Великий вальс» 22.30 Полярний ведмідь 00.30 Європейський покерний тур 01.20 Гордість України 02.10 Т/с «4исла. 2 сезон» 02.50 Бандитська Одеса 04.20 Містична Україна 05.00 Зроблено в СРСР

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 08.45 Х/ф «Іван та Мар’я» 10.25 Т/с «Уокер, техаський рейнджер» 12.15, 21.10 Т/с «Звіробій» 14.05 Х/ф «Строгови» 19.15 Х/ф «Тридцятого знищити» 23.00 Х/ф «Торпедоносці» 00.40 Х/ф «Невідомі сторінки з життя розвідника» 02.15 Х/ф «Викуп» 03.40 Х/ф «Варварин день» 05.00 Саундтреки

вночі» (I) 08.35, 02.55 «Агенти впливу» 09.30 «Лохотрон» 10.00 Х/ф «Версія полковника Зоріна» (I) 11.40 Т/с «Матусю, я кілера люблю» 15.40 Т/с «По гарячих слідах - 2» 19.00, 01.25, 03.45 «Свідок» 19.30 Т/с «Другий убивчий - 2» 21.30 Т/с «Елементарно» (II) 22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 9» (II) 23.30 Т/с «Менталіст - 5» (II) 00.30 Т/с «Закон і порядок» (II) 01.55 «Речовий доказ» 04.15 «Правда життя»

RTVI 06.00 «Країна і люди» 07.00 Х/ф «Осінні дзвони» 08.20 М/ф «Садко багаттй», «Оранжеве горлечко» 09.00, 13.00 Д/ф «Таємні знаки. Особливо небезпечно» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Журов» 11.00 Х/ф «Галявина казок» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ментівські війни - 7» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Імміграція» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 17.00 Т/с «Аеропорт» 18.00 Т/с «Саломея» 02.00 Х/ф «Тривоги перших птахів»

орт Україна

05.00 Служба розшуку дітей 05.05, 06.25, 00.50, 02.55 Погода 05.10 Світанок 06.15 Ділові факти 06.20 Економічний інтерес 06.30 «Таксі»06.55 «Леся+Рома»07.30 Ділові факти 07.35 Факти тижня з Оксаною Соколовою 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.45 Головна програма 12.45 Факти. День 13.00 Х/ф «Спецназ» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 22.10 Четверта вежа 23.00 Свобода слова з Андрієм Куликовим 00.55 «Повернення в А» 03.00 Про-Ziкаве. ua 03.20 Свобода слова з Андрієм Куликовим

к1

07.10 Х/ф «Циклон» почнеться

23 вересня

07.30 «Мультфільми» (I) 09.35 Х/ф «Дім шкереберть» (I) 11.40 «Пороблено в Україні» 13.00 «КВК» 16.00 «Вечірній квартал» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I) 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 Х/ф «Статський радник» (II) 00.50 Х/ф «Московський жиголо»

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 07.50, 08.45, 12.00, 13.15 «Бабуся-антикризис» 06.40, 08.25, 12.35 «Заміський будинок»

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 02.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40, 14.55 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 00.10 Т/с «Хатня робітниця» 14.15 «Слід» 15.10, 23.25 Т/с «Ясмін» 16.00 «У наш час» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.40 «Давай одружимося!» 18.55, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Вангелія» 22.45 «Вечірній Ургант» 23.15 Нічні новини

тет 06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Шоу Гарфілда» (I) 09.00, 16.00 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 11.00 Т/с «Шпигунка» (I) 11.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.50 Гарячі мамусі 13.55 Богиня шопінгу 18.00 Любов з майбутнього 19.00 Моду народу 20.00 Віталька 21.25 Бійцівський Клуб 22.25 Русо туристо 23.00 Дурнєв+1 23.35 Т/с «Секс і місто» (II) 00.15 Валєра TV 00.40 Теорія зради 01.35 Твою маму! 02.25 До світанку 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город» 08.00, 17.15 «Погода» 08.50 Х/ф «Хорошая женщина» 10.20 «Все про їжу» 10.30, 16.20, 05.00 «Магія природи» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 15.55 М/ф «Трое из Простоквашино» 16.50 «Кримінал» 17.30 Х/ф «Милашка Рита» 18.50 «Світ квітів» 19.05 «Архіви історії» 19.35 Х/ф «Потом его звали Великолепный» 20.40 «Таємниці минулого» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Книга Евы» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити» 04.35 «Не перший погляд»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.20 «Просто! Смачно!» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00 «СТН-тижневик» 09.00 «СТН-спорт-тижневик» 09.25 «Столиця» 10.15 «Зроблено у Києві» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 15.10, 18.25 «Якісне життя» 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 17.30 «Тимчасово доступний» К.Дзю 19.30 «Столиця з Олександром Поповим» 21.25 «Служба порятунку» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» Л.Ярмольник

7

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 10.05 Ти не повіриш! 11.00 «Живі легенди». Едуард Миколайович Успенський 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Справа лікарів» 18.30, 02.30 «Прокурорська перевірка» 19.35, 03.35 «Говоримо і показуємо» 20.25 Т/с «Москва. Три вокзали-6» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Ментовські війни-5» 00.35 Т/с «Звіробій-2» 04.30 «Лихі 90-і»

тоніс 06.00 Д/с «Сто запитань про тварин» 06.30 «Світ за тиждень» 07.00 «Ранкове еспресо» 08.30 «Світ за тиждень» 09.00 Генерали 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Мій син - Андрій Краско 12.45 «Таке спортивне життя» 13.30 «Будь в курсі!» 14.05 Д/с «Самобутні культури» 15.00, 18.30, 21.00 «Соціальний пульс» 15.15 «Соціальна економіка» 16.10, 23.45 Д/с «60 найбільш смертоносних тварин» 16.40 «Цивілізація Incognita» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона. 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Актори однієї ролі 22.40 «Економічний пульс» 22.45 Неймовірно, чи не так? 00.30 Т/с «Ескорт агентство» (III)

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15 «Чорні діри. Білі плями» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-спорт 13.35, 03.55 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія. Тайгова любов» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25 Д/с «Завтра не помре ніколи» 16.55, 00.50 Новини культури 17.05 Т/с «Шляховики» 19.45 «Прямий ефір» 20.40, 05.25 Т/с «Просте життя» 22.25 Т/с «Принцип хабарова» 23.15 «Російський чорнозем» 00.00 «Тим часом» 01.15 Т/с «Мар’їна роща» 02.00 «Дівчата» 02.35 Х/ф «Дванадцять стільців»

Визит 06.00 Програма 5 каналу 12.00 Телешанс 12.05 Х/ф 14.10 Х/ф 15.40 Телешанс 15.45 Д/с 16.25 М/ф 17.25 Телешанс 17.30 Х/ф 18.30 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.45 Новини 23.05 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 «Економічний інтерес» 06.30 «Зустріч для Вас». К. Виговська 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.00 Пряма трансляція мітингу з нагоди 70 - річчя визволення Полтави від фашистських загарбників та Дня міста 10.00 «Обереги» 10.30 «ПрофStyle» 10.45 «Інновації» 11.00 «Ай Наталка, ай полтавка» 11.30 Концерт «Я освідчитись хочу в коханні рідне місто, Полтаво моя». до Дня міста (2012 р.) 12.50 «Галерея образів» 13.00 «Формула успіху» 14.30 «Тема дня» 15.00 «Повір у себе» 15.30 Д/ф «Два життя Соломії» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Чудесний канал» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Телетижневик» 18.00 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду». Лохвицький район 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відблиск» 20.00 «Струни душ людських» ( сурдопереклад) 20.15 «Маленька модель великої держави» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Реформи: працюємо на результат. Адреса досвіду». Лохвицький район 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 Пряма трансляція мітингу з нагоди 70 - річчя визволення Полтави від фашистських загарбників та Дня міста 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 Концерт «Я освідчитись хочу в коханні, рідне місто, Полтаво моя». до Дня міста (2012 р.) 01.30 «Нічна мозаїка». Художній фільм (ЗА) 04.10 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.55 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Карпфішинг. 05.30 Поради колишніх. 05.45 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 06.15 Ні пір’я, ні луски. 06.45 Новинки з виставки. 07.00 Рибальський фестиваль - 2013. 07.30 Особливості полювання на Русі. 08.00 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 08.35 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 09.05 Плaнета рибалки. 09.35 Кльове місце. 10.05 Моточовни. 10.35 Влучний постріл. 11.00 Рибалка-експерт. 11.30 Мисливська зброя. 12.00 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 12.30 Новинки з виставки. 12.45 Полювання з Баком МакНілі. 13.05 Рибальський фестиваль - 2013. 13.35 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.20 Особливості полювання на Русі. 14.50 Кльове місце. 15.20 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 15.55 Полювання з Леонідом Костюковим. 16.25 Особливості полювання на Русі. 16.40 Полювання з луком. 17.10 Новинки з виставки. 17.25 Хижак неспортивно. 17.55 Рибальський фестиваль - 2013. 18.25 Карпфішинг. 18.55 Рибальський гід. 19.25 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 19.55 Сезон полювання. 20.25 Ні пір’я, ні луски. 20.55 Влучний постріл. 21.20 Африканське полювання з Сергієм Ястржембським. 21.50 Плaнета рибалки. 22.20 Кльове місце. 22.50 Річками Амазонії. 23.15 Прикладна іхтіологія. 23.45 Ловля коропа з Яном Расселом. 00.20 Новинки з виставки. 00.35 Особливості полювання на Русі. 00.50 Планета мисливця. 01.20 Особливості полювання на Русі. 01.50 Моточовни. 02.20 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 02.55 Кльове місце. 03.25 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном.

Культура 06.00 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.15 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Перрі Мейсон» 11.10 Д/ф «Свій голос. Клавдія Єланська» 11.50 Д/ф «Мешканці долини Вагі» 12.45 Т/с «Достоєвський» 13.40 Д/ф «Ору-Прету. Чорне золото Бразилії» 14.00 Д/ф «Теорія відносності щастя. За Андрієм Будкером» 14.40 Новини культури 14.50 Д/ф «Надзвичайна подорож» 15.55 Х/ф «Подорож на Місяць» 16.15 Д.Шостакович «Симфонія N6» 17.00 Д/ф «К.Р.» 17.40 Academia. «Російський футуризм» 18.30 Новини культури 18.45 Головна роль 19.00 «Саті. Ненудна класика...» 19.40 Д/ф «Чи самотні ми у Всесвіті?» 20.25 Острови. Микола Крючков 21.10 Д/п «Хліб і Голод» 21.50 «Тим часом» 22.40 Новини культури 23.00 Х/ф «Війна і мир» 00.35 Д/ф «Християн Гюйгенс» 00.40 Т/с «Перрі Мейсон» 01.30 Н.Метнер. «Романтична соната»


8

програма телепередач вівторок Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 24 вересня

інтер 05.20, 00.55 Т/с «Полювання на гауляйтера» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Ванга» 10.20, 12.20, 21.30 Т/с «Шулер» 13.05, 16.55, 04.40 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 14.00 «Судові справи» 14.55 «Сімейний суд» 15.55 «Давай одружимося в Україні» 18.00 «Стосується кожного» 19.00 Т/с «Ясмін» 20.00 «Подробиці» 02.40 Х/ф «Втеча неможлива» (II)

стб

06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.35 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 11.00 «Карамель» 13.00 «Не бреши мені - 4» 14.00 «Російські сімейні драми» 15.05 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Cила. Повернення додому» (I) 20.15 на «1+1» - чуттєва мелодрама «Любов та покарання» (I) 22.15 «Мільйонер. Життя спочатку» «Артур Мхітарян» 00.05 Марія Кожевникова і Світлана Іванова в трилері «Темний світ» (II) 01.55 «Маша і моделі - 2» 02.20 «Маша і моделі - 2» 02.45 Т/с «Любов та покарання» (I) 04.10 «ТСН. Особливе» 04.35 «Мільйонер. Життя спочатку» «Артур Мхітарян»

трк Україна

05.50 «Чужі помилки. Розплата за благодійність» 06.35 «Все буде добре!» 08.20, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 10.05 Х/ф «Камінний гість» (I) 12.05 Х/ф «Лабіринти кохання» 14.00 Х/ф «Віддам дружину в хороші руки» (I) 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Врятуйте нашу сім’ю - 2» 22.00 «Вікна-Новини» 22.25 «Врятуйте нашу сім’ю - 2» 23.25 «Кохана, ми вбиваємо дітей» 01.10 Т/с «Доктор хаус» (I) 02.05 Х/ф «Летять журавлі» (I)

новий канал

1+1

06.00 Т/с «Злочин буде розкрито» (I) 07.00, 09.00, 17.00, 19.00, 03.25 Події 07.30 Щиросерде зізнання 07.50 Остаточний вердикт. Секта, перепис майна 09.10, 13.10, 17.20, 21.40 Т/с «Слід» (I) 10.00 Т/с «Просте життя» (I) 12.00 «Нехай говорять. Убивці з молодших класів» 14.45 ! Остаточний вердикт. Убивство доньки впливово бізнесмена 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «-Поцілуй!» (I) 19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Агент» (I) 23.20 Т/с «Глухар. Повернення» (I) 01.20 Т/с «Звіробій - 2» (I) 02.50 Щиросерде зізнання 03.45 «Говорить Україна» 04.25 «Нехай говорять» 05.15 Срібний апельсин

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.00 Т/с 08.50 Х/с 09.50 Д/с 10.45 Х/ф 12.50 Х/ф 14.05 М/ф 17.20 Телешанс 17.25 Х/ф 18.40 Д/с 19.30 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.25 Телешанс 22.40 Новини 00.30 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Полтавщина 1941 - 43 між відступом і визволенням». 1 ч. 10.00 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 10.26 «Діловий ритм» 10.52 «До речі...» 11.00 «Повернення в Нюрнберг» 11.30 «Соло для годинника з передзвоном». Ретро - гротеск 13.35 «Симфонія у серці не згасає» 14.35 «Тема дня» 15.00 «Розмова без нотацій» 15.30 Мультфільм 15.45 «Зупинись і здивуйся» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Ти - молодий» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Третій тайм». Спортивна програма 17.45 «Радар» 18.00 «До вас запитання» 18.26 «Час змін» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...». М. Башкірцева 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «До вас запитання» 22.14 «До чистих джерел» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Третій тайм». Спортивна програма 23.15 «Радар» 23.30 «Портрет на фоні...» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 «Полтавська битва: українська територія» 00.50 «Соло для годинника з передзвоном». Ретро - гротеск 03.05 «Нічна мозаїка». Художній фільм (ЗА) 04.45 Д/ф «Нічна мозаїка» 05.45 «Люби своє, українське»

Мисливство та Рибальство 05.00 Рибалка-експерт. 05.30 Мисливська зброя. 06.00 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 06.30 Новинки з виставки. 06.45 Полювання з Баком МакНілі. 07.05 Рибальський фестиваль - 2013. 07.35 Особливості полювання на Русі. 08.05 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 08.35 Ні пір’я, ні луски. 09.05 Під водою з рушницею. 09.35 Риболовля - це просто. 10.05 Рибальськими стежками. 10.35 Влучний постріл. 11.00 Полювання з Леонідом Костюковим. 11.30 Особливості полювання на Русі. 11.45 Полювання з луком. 12.15 Новинки з виставки. 12.30 Хижак неспортивно. 13.00 Рибальський фестиваль - 2013. 13.30 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.15 Від нашого шефа. 14.30 Особливості полювання на Русі. 15.00 Кльове місце. 15.30 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 16.00 Карпфішинг. 16.30 Рибальський гід. 17.00 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 17.30 Сезон полювання. 18.00 Ні пір’я, ні луски. 18.30 Річками Амазонії. 18.55 Прикладна іхтіологія. 19.25 Ловля коропа з Яном Расселом. 20.15 Особливості полювання на Русі. 20.30 Ні пір’я, ні луски. 21.00 Влучний постріл. 21.25 Ні пір’я, ні луски. 21.55 Під водою з рушницею. 22.25 Риболовля - це просто. 22.55 Карпфішинг. 23.25 Поради колишніх. 23.40 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 00.10 Ні пір’я, ні луски. 00.40 Новинки з виставки. 00.55 Рибальський фестиваль - 2013. 01.25 Особливості полювання на Русі. 01.55 Рибальськими стежками. 02.25 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 02.55 Кльове місце. 03.25 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 04.10 Рибальське шоу з Меттом Уотсоном.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.15 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Перрі Мейсон» 11.10 «Горло Шаляпіна», «Звернення генерала Чанчібадзе до бійців поповнення» 12.10 Д/ф «Християн Гюйгенс» 12.20 П’ятий вимір 12.45 Т/с «Достоєвський» 13.40 Д/ф «Сінтра. Вічна мрія про світову імперію» 14.00 «Саті. Ненудна класика...» 14.40 Новини культури 14.50 Д/ф «Чи самотні ми у Всесвіті?» 15.35 Д/ф «Я геній Микола Глазков...» 16.15 С.Прокоф’єв «Соната N8 для фортепіано» 17.15 Д/ф «4001-й літерний». «Поїздпривид» 17.40 Academia. «Російський футуризм» 18.30 Новини культури 18.45 Головна роль 19.00 Влада факту. «Коли зникнуть газети?» 19.40 Д/ф «Чи самотні ми у Всесвіті?» 20.25 Д/ф «Муслім Магомаєв. Непоставлені запитання» 21.10 Д/п «Хліб і Гроші» 21.55 «Ґете. «Фауст» 22.40 Новини культури 23.00 Х/ф «Війна і мир» 00.20 Ф.Шопен. Концерт N2 для фортепіано з оркестром 00.55 Т/с «Перрі Мейсон» 01.50 Д/ф «Джордано Бруно»

ictv

05.30, 06.10 Teen Time 05.35 Пекельне побачення 06.15, 13.30 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 00.05 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 20.00 Т/с «Вороніни» 13.25, 14.35 Kids Time 15.00 Т/с «Друзі» 15.55 Шафа 16.55 Голодні ігри 19.00, 00.00 Репортер 19.15 Абзац! 21.00 Т/с «Останній з магікян» 22.00 Знайти крайнього 23.15 Т/с «Світлофор» (II) 00.10 Т/с «Щоденники вампіра» (II) 01.00 Т/с «Купідон» 01.45 Т/с «Межа» (II) 02.25, 03.30 Зона ночі 02.30 Георгій Нарбут. Живі картини 02.50 Дві Долі 03.20 Геній сміху 03.35 Благословляю і молюся 04.05 Митрополит Дмитро Могила 04.35, 05.30 Зона ночі Культура 04.40 Іван Франко

нтн

04.50, 06.40, 02.30, 03.55 Погода 04.55 Факти 05.25 Світанок 06.30 Ділові факти 06.35 Економічний інтерес 06.45 «Таксі»07.05 «Леся+Рома» 07.40 Ділові факти 07.45 Підсумки з Костянтином Стогнієм 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.20 Х/ф «Спецназ» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.15 «Прокурорська перевірка» 14.40, 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 16.45 Х/ф «Агент національної безпеки» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.10 «Прокурорська перевірка» 23.20 «Святі з Бундока-2: День усіх святих». 01.40 Навчіть нас жити 02.35 «Швидкі зміни» 04.00 Т/с «Військовий шпиталь»

к1 06.30 «TOP SHOP»

06.25 Х/ф «Був місяць травень» (I)

07.30 «Мультфільми» (I)

08.30 Ранковий «Свідок»

10.00, 23.00, 00.50 Т/с «Всі жінки - відьми» (I)

10.00 «До суду»

11.50 «Орел і Решка»

12.00 Т/с «Детективи»

12.50, 01.30 Т/с «Маргоша»

13.00, 19.30 Т/с «Другий убивчий - 2» 14.50, 17.00 Т/с «Угро» 16.45, 19.00, 01.25, 04.20 «Свідок» 21.30 Т/с «Елементарно» (II) 22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 9» (II)

13.50 «Шопінг монстри» 14.50 «Спеція» 16.00, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I) 17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 21.00 «Розсміши коміка»

23.30 Т/с «Менталіст - 5» (II)

22.00 «Хі та Ха»

00.30 Т/с «Закон і порядок» (II)

22.35 «Три сестри»

01.55 «Речовий доказ»

00.00 Т/с «Відчайдушні домогос-

03.25 «Агенти впливу»

подарки» (II)

04.50 «Правда життя»

02.20 «Нічне життя»

УТ-1

03.00 Новини (із сурдоперекладом) 03.15 Аудієнція. Країни від А до Я 03.35 Книга.ua 03.55 Доки батьки сплять 04.20 «Нащадки» з Н.Рибчинською та К.Гнатенком 05.20 Служба розшуку дітей 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 09.00, 09.35, 12.15, 15.40, 17.05, 19.10, 23.20 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.35 Док. фільм «С.Говорухін. Вертикаль долі». 1 частина 08.20 Док. фільм «С.Говорухін. Вертикаль долі». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки дня 09.30 Офіційна хроніка 09.45 Кабмін: подія тижня 09.55 Шеф-кухар країни 11.00 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 18.50, 21.25 Діловий світ 12.20 Хай щастить 12.40 Х/ф «Винищувачі» 14.15 Крок до зірок 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.35 Діловий світ. Агросектор 15.45, 17.10 Т/с «Пастка» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.40 Фінансова перспектива 19.05 Світ спорту 19.15 Про головне 19.35 Формула захисту 19.45 Фестиваль пісні в Коблево 19.55 Дорослі ігри 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.35 Світ спорту 21.45 Фестиваль пісні в Коблево 22.55 Трійка, Кено, Максима

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.25 Фестиваль гумору «Умора» 00.20 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.00 ТелеАкадемія

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 02.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40, 14.55 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 00.10 Т/с «Хатня робітниця» 14.15 «Слід» 15.10, 23.25 Т/с «Ясмін» 16.00 «У наш час» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.40 «Давай одружимося!» 18.55, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Вангелія» 22.45 «Вечірній Ургант» 23.15 Нічні новини

тет

05.00 Х/ф «Дайте книгу скарг» (I)

09.00 «Кримінальні справи»

орт Україна

МЕГА 06.00 Технології їжі 06.40 Машини: як це працює 07.30, 11.00 Найдивовижніші тварини 08.20, 12.00 Сучасні дива 09.20, 13.00 Людство: наша історія 10.10, 05.30 У пошуках пригод 14.00, 23.30 Загадки Всесвіту 15.00, 18.50 Дивна справа 16.00, 19.40 Гучна справа 17.00, 20.40 У пошуках істини 18.00 Д/ф «Сталінградська битва» 21.40 Д/ф «Операція «Едельвейс» 22.30 Білий ведмідь 00.30 Рік ураганів 01.20 Гордість України 02.10 Т/с «4исла. 2 сезон» 02.50 Бандитська Одеса 04.20 Містична Україна 05.00 Зроблено в СРСР

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 09.00 Х/ф «Пригоди жовтої валізки» 10.25 Т/с «Уокер, техаський рейнджер» 12.15, 21.10 Т/с «Звіробій» 14.05 Х/ф «Строгови» 19.25 Х/ф «Викуп» 23.00 Х/ф «Невідомі сторінки з життя розвідника» 00.40 Х/ф «Торпедоносці» 02.15 Х/ф «Тридцятого знищити» 03.45 Х/ф «Аварія» 04.55 Саундтреки

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00 Х/ф «Безсмертний гарнізон» (I) 09.00, 21.00 Новини 2+2

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 «Кулінарний двобій» 10.25 Російська начинка 11.00 Т/с «Демони» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Справа лікарів» 18.30, 02.30 «Прокурорська перевірка» 19.35, 03.35 «Говоримо і показуємо» 20.25 Т/с «Москва. Три вокзали-6» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Ментовські війни-5» 00.35 Т/с «Звіробій-2» 04.30 «Лихі 90-і»

тоніс

ртр - планета

06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Шоу Гарфілда» (I) 09.00, 16.00 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 11.00 Т/с «Шпигунка» (I) 11.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.50 Гарячі мамусі 13.55 Богиня шопінгу 18.00 Любов з майбутнього 19.00 Моду народу 20.00 Віталька 21.25 Бійцівський Клуб 22.25 Русо туристо 23.10 Т/с «Секс і місто» (II) 00.15 Валєра TV 00.40 Теорія зради 01.35 Твою маму! 02.25 До світанку

06.00, 13.25 Д/с «Сто запитань про тварин» 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Актори однієї ролі 12.45 «Ронін. з Дмитром Видріним» 14.00 Неймовірно, чи не так? 15.15 «Соціальна економіка» 16.10, 23.45 Д/с «60 найбільш смертоносних тварин» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний статус» 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Друге життя 22.40 «Економічний пульс» 22.45 Неймовірно, чи не так? 00.30 Т/с «Ескорт агентство» (III) 02.00 Календар Live (III)

07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15, 01.15 Т/с «Мар’їна роща» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-спорт 13.35, 03.55 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25, 03.25 Д/с «Завтра не помре ніколи» 16.55, 00.50 Новини культури 17.05 Т/с «Шляховики» 19.45 «Прямий ефір» 20.40, 05.25 Т/с «Просте життя» 22.25 Т/с «Принцип хабарова» 23.15 «Спеціальний кореспондент» 00.10 «Гра в бісер» 02.00 Х/ф «Дванадцять стільців»

09.25, 21.25 «ДжеДАІ» 10.00 «Шалене відео по-українськи» 12.15 «Облом UA» 14.05 Х/ф «Фронт у тилу ворога. 1 ч.» (I) 15.50 Д/п «Велика вітчизняна. Сталін у Берліні» 16.50 Т/с «Меч» (I) 22.00 Х/ф «Викрадення літака» (II) 23.50 Х/ф «Глибина» (II) 01.55 Х/ф «Вперед за скарбами гетьмана!» (I) 03.20 Х/ф «Іван та кобила» (I)

TV1000 Kino

К2

Футбол

08.50, 19.35 Х/ф «Потом его звали Великолепный» 10.00 «Невідома планета» 10.30, 16.20, 05.00 «Магія природи» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 15.55 М/ф «Петя и волк» 16.50, 04.10 «Не перший погляд» 17.30 Х/ф «Книга Евы» 19.10 «Архіви історії» 20.40 «Таємниці минулого» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Прокаженная» 00.50 «Телечат» 01.50, 04.30 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Акваскоп»

05.20, 19.50 Квадратний метр 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 21.00 Мультфільми (I) 10.10, 10.55, 20.30 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» (I) 23.30 Незіркове дитинство 00.25 Глянець 01.05 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 М/ф «Василіса Мікулішна», «Срібне копитце», «Шарман, шарман!» 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 18.00 Т/с «Саломея» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Журов» 11.00 Х/ф «Тривоги перших птахів» 13.00, 17.00 Т/с «Аеропорт» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ментівські війни - 7» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Імміграція» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 02.00 Х/ф «Інспектор ДАІ»

06.00 «Вусатий нянька» комедія 07.30 Х/ф «Пиріжки з картоплею» 09.30 Х/ф «Іронія удачі» 11.30 «Летюча миша» комедія 14.10 «Іменини» комедія 16.00 Х/ф «Остання репродукція» 20.00 Х/ф «Адміралъ» 22.10 Х/ф «Олександр. Невська битва» 00.10 Х/ф «Спокуса» 01.40 Х/ф «Відпустка у вересні» 04.20 Х/ф «І не було кращого брата»

08.00, 14.00, 18.55 Новини 08.10, 14.10 «Тисяча та один гол» 09.10, 15.10 Огляд матчів чемпіонату Німеччини 10.10, 16.10 Огляд матчів чемпіонату Італії 11.10, 17.05 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 12.10 2-а Бундесліга. «Санкт-Паулі» - «Фортуна» 18.05, 19.05 Чемпіонат Іспанії. «Еспаньол» - «Атлетік» 20.00 Огляд матчів чемпіонату Англії 20.55 Чемпіонат Іспанії. «Барселона» - «Реал Сосьєдад». Пряма трансляція 22.55 Чемпіонат Іспанії. «Атлетико» «Осасуна». Пряма трансляція 00.55 Чемпіонат Іспанії. «Леванті» «Вальядолід» 02.40 Чемпіонат Іспанії. «Малага» «Альмерія» 04.25 Чемпіонат Італії. «Удінезе» «Дженоа» 06.10 Чемпіонат Іспанії. «Барселона» - «Реал Сосьєдад»

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 07.50, 08.45, 12.00, 13.15 «Бабуся-антикризис» 06.40, 08.25, 12.35 «Заміський будинок» 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город» 08.00, 17.15 «Погода»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.20 «Просто! Смачно!» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 08.45 «Столиця з Олександром Поповим» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10 «Зроблено у Києві» 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 17.30 «Тимчасово доступний» Л.Ярмольник 18.25 «Служба порятунку» 19.25 «Столиця» 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Київські історії» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» М.Рурк


програма телепередач

середа Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.20, 23.55, 04.35 Т/с «Полювання на гауляйтера» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Ванга» 10.15, 12.20, 21.30 Т/с «Шулер» 13.05, 16.55 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 14.00 «Судові справи» 14.55 «Сімейний суд» 15.55 «Давай одружимося в Україні» 18.00 «Стосується кожного» 19.00 Т/с «Ясмін» 20.00 «Подробиці» 02.35 Х/ф «Первісний страх» (II)

стб

06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.25 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» 11.00 Алла Юганова і Віктор Добронравов у комедії «Карамель» 13.00 «Не бреши мені - 4» 14.00 «Російські сімейні драми» 15.05 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Cила. Повернення додому» (I) 20.15 на «1+1» - чуттєва мелодрама «Любов та покарання» (I) 22.15 «Територія обману» 23.40 «Тачки -2» 00.25 Пол Вокер і Лілі Собєскі у трилері «Нічого собі поїздочка» (II) 02.10 «Маша і моделі - 2» 02.35 «Маша і моделі - 2» 03.00 Т/с «Любов та покарання» (I) 04.30 «ТСН. Особливе» 04.55 «Територія обману»

трк Україна

05.45 «Чужі помилки. Як вижити нічному метелику» 06.30 «Все буде добре!» 08.10, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.50 «Зіркове життя. Не бійтеся народжувати» 10.45 «Врятуйте нашу сім’ю - 2» 13.45 Х/ф «Знак долі» (I) 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «МастерШеф - 3» 22.00 «Вікна-Новини» 22.40 «МастерШеф - 3» 00.55 Т/с «Доктор хаус» (I) 01.50 Х/ф «Міцний горішок» (I)

УТ-1 06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 10.15, 12.15, 15.30, 23.20 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.20 Країна on line 07.25 Ера бізнесу 07.35 Док. фільм «Дорівнює одному Гафту». 1 частина 08.20 Док. фільм «Дорівнює одному Гафту». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.00 Підсумки дня 09.25 Офіційна хроніка 09.30 Уряд на зв’язку з громадянами 10.00 Вступне слово Прем’єрМіністра України на засіданні уряду 10.15 Д/ф «Етуаль. Серж Лифар» з циклу «Киїська старовина. Світ мистецтва» 11.00 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 18.45, 21.25 Діловий світ 12.20 Формула захисту 12.30 Х/ф «Повітряний візник» 13.40 Х/ф «Золотий ключик» 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.25 Діловий світ. Агросектор 15.35 Т/с «Пастка» 18.00 Про головне 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.40 Фінансова перспектива 19.05 Криве дзеркало 20.50 Мегалот 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.35 Світ спорту 21.45 Концертна програма «Полустанок любові». 1 ч. 22.50 Суперлото, Трійка, Кено

«ЕРА» 23.00, 01.00 Підсумки 23.25 Фестиваль гумору «Умора» 00.20 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне

новий канал

1+1

ictv

05.30, 06.10 Teen Time 05.35 Пекельне побачення 06.15, 13.30 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 00.15 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 20.00 Т/с «Вороніни» 13.25, 14.35 Kids Time 15.00 Т/с «Друзі» 16.00 Шафа 16.55 Голодні ігри 19.00, 00.10 Репортер 19.15 Абзац! 21.00 Т/с «Останній з магікян» 22.00 Т/с «Світлофор» (II) 00.20 Т/с «Щоденники вампіра-2» 01.10 Т/с «Іствік» (II) 02.00 Т/с «Межа» 02.40 Служба розшуку дітей 02.45, 03.45 Зона ночі 02.50 Українці Надія 03.50 Під знаком біди 04.35 Незнайомка 04.50, 05.30 Зона ночі Культура 04.55 Сумний П’єро 05.20 Останній лоцман

нтн

04.50 Служба розшуку дітей 04.55, 06.40, 02.10, 04.05 Погода 05.00 Факти 05.25 Світанок 06.30 Ділові факти 06.35 Економічний інтерес 06.45 «Таксі»07.10 «Леся+Рома» 07.50 Ділові факти 07.55 Четверта вежа 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.35 Х/ф «Агент національної безпеки» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.10 «Прокурорська перевірка» 14.35, 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 16.40 «Літєйний» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.10 «Прокурорська перевірка» 23.20 «Щось». Художній фільм (II) 01.20 Стоп-10 02.15 «Святі з Бундока-2: День усіх святих» 04.10 Т/с «Військовий шпиталь»

к1

05.20 Х/ф «Ти пам’ятаєш» (I)

06.30 «TOP SHOP»

06.45 Х/ф «Сашка» (I)

07.30 «Мультфільми» (I)

08.30 Ранковий «Свідок»

10.00, 23.00, 00.50 Т/с «Всі жінки

05.15 М/ф «Крокодил Гена»

02.20 «Нічне життя»

02.00 ТелеАкадемія 03.00 Новини (із сурдоперекладом) 03.15 Аудієнція. Країни від А до Я 03.35 Книга.ua 03.55 Доки батьки сплять 04.20 «Нащадки» з Н.Рибчинською та К.Гнатенком 05.20 Служба розшуку дітей 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

2+2

TV1000 Kino

06.00 Мультфільми (I) 07.00 Х/ф «Фронт у тилу ворога 09.00 Новини 2+2 09.25 «ДжеДАІ» 10.00 «Шалене відео по-українськи» 12.15 «Облом UA» 14.05 Х/ф «Фронт у тилу ворога 16.00 Д/п «Броня Росії. 1 серія» 16.50 Т/с «Меч» (I) 18.55 1/16 Кубку України. Динамо Металург Д. Пряма трансляція 21.00 1/16 Кубку України. Карпати Севастополь. Пряма трансляція 23.00 Х/ф «Фар Край» (III) 00.55 Х/ф «Втрачений скарб Майя» 02.30 Х/ф «В той області небес» (I)

06.00 «Летюча миша» комедія 08.35 «Іменини» комедія 10.20 «Ковчег» комедія 12.00 Х/ф «Маленька Віра» (от 18 лет) 14.40 Х/ф «Спокуса» 16.10 Х/ф «Адміралъ» 18.15 «Все просто» комедія 20.00 Х/ф «День учителя» 21.40 Х/ф «Івановъ» 00.40 Х/ф «І не було кращого брата» 02.20 Х/ф «Живий» 04.10 «Раздовбай» бойовика

МЕГА 06.00 Технології їжі 06.40 Машини: як це працює 07.30, 11.00 Найдивовижніші тварини 08.20, 12.00 Сучасні дива 09.20, 13.00 Людство: наша історія 10.10, 05.30 У пошуках пригод 14.00, 23.30 Загадки Всесвіту 15.00, 18.50 Дивна справа 16.00, 19.40 Гучна справа 17.00, 20.40 У пошуках істини 18.00 Д/ф «Операція «Великий вальс» 21.40 Д/ф «Альта» проти рейху» 22.30 Таємниці Міссісіпі 00.30 Покер. The Big Game 01.20 Гордість України 02.10 Т/с «4исла. 2 сезон» 02.50 Бандитська Одеса 04.20 Містична Україна 05.00 Зроблено в СРСР

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 07.40 Х/ф «Одного чудового дня» 09.25 Т/с «Уокер, техаський рейнджер» 11.15, 21.15 Т/с «Звіробій» 13.05 Х/ф «У добрий час» 15.05 Х/ф «Донська повість» 16.55 Х/ф «Карасі» 18.45 Х/ф «Плащаниця Олександра Невського» 23.05 Х/ф «Інспектор Лосєв» 01.30 Х/ф «В останню чергу» 02.55 Х/ф «Наречена» 04.45 Саундтреки

- відьми» (I)

10.00 «До суду»

11.50 «Орел і Решка»

12.00 Т/с «Детективи»

12.50, 01.30 Т/с «Маргоша»

13.00, 19.30 Т/с «Другий убив-

13.50 «Шопінг монстри»

чий - 2» 14.50, 17.00 Т/с «Угро» 16.45, 19.00, 01.25, 03.45 «Свідок»

14.50 «Спеція» 16.00, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I) 17.00 «Розсміши коміка»

21.30 Т/с «Елементарно» (II)

18.00 «Звана вечеря»

22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 9» (II)

19.00 «Орел і Решка»

23.30 Т/с «Менталіст - 5» (II)

21.00 «Розсміши коміка»

00.30 Т/с «Закон і порядок» (II)

22.00 «Хі та Ха»

01.55 «Речовий доказ»

22.35 «Три сестри»

02.55 «Агенти впливу»

00.00 Т/с «Відчайдушні домогос-

04.15 «Правда життя»

К2 05.20, 19.50 Квадратний метр 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 21.00 Мультфільми (I) 10.10, 10.55, 20.30 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» (I) 23.30 Незіркове дитинство 00.25 Глянець 01.05 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 М/ф «Гуси-лебеді», «Пригоди малюка Гіппопо», «Сарміко», «Зайченя і муха» 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 18.00 Т/с «Саломея» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Журов» 11.00 Х/ф «Інспектор ДАІ» 13.00, 17.00 Т/с «Аеропорт» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ментівські війни - 7» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Імміграція» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка»

9

орт Україна

нтв-світ

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 02.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40, 14.55 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 00.10 Т/с «Хатня робітниця» 14.15 «Слід» 15.10, 23.25 Т/с «Ясмін» 16.00 «У наш час» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.40 «Давай одружимося!» 18.55, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Вангелія» 22.45 «Вечірній Ургант» 23.15 Нічні новини

тет

06.00 Т/с «Злочин буде розкрито» (I) 07.00, 09.00, 17.00, 19.00, 03.40 Події 07.30 Щиросерде зізнання 07.50 Остаточний вердикт. Убивство доньки впливово бізнесмена 09.10, 13.10, 17.20, 21.40 Т/с «Слід» (I) 10.00 Т/с «Просте життя» (I) 12.00 «Нехай говорять. Остання таємниця Тетяни Самойлової» 14.45 ! Остаточний вердикт. Скарб у квартирі 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «-Поцілуй!» (I) 19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Агент» (I) 23.20 Т/с «Глухар. Повернення» (I) 01.20 Т/с «Звіробій - 2» (I) 04.00 «Говорить Україна» 04.40 «Нехай говорять» 05.30 Срібний апельсин

09.00 «Кримінальні справи»

25 вересня

подарки» (II)

Футбол 08.00, 14.00, 19.00 Новини 08.15 Чемпіонат Іспанії. «Атлетико» «Осасуна» 10.10 Чемпіонат Іспанії. «Леванті» «Вальядолід» 12.05, 19.10 Чемпіонат Італії. «Удінезе» - «Дженоа» 14.10 Огляд матчів чемпіонату Англії 15.10 Чемпіонат Іспанії. «Малага» «Альмерія» 17.05 Чемпіонат Іспанії. «Барселона» - «Реал Сосьєдад» 20.55 Чемпіонат Іспанії. «Гранада» «Валенсія». Пряма трансляція 22.55 Чемпіонат Іспанії. «Ельче» «Реал». Пряма трансляція 00.55 Чемпіонат Італії. «Сампдорія» - «Рома» 02.40 Чемпіонат Італії. «Болонья» «Мілан» 04.25 Чемпіонат Італії. «Наполі» «Сассуоло» 06.10 Чемпіонат Італії. «К’єво» «Ювентус»

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 07.50, 08.45, 12.00, 13.15 «Бабуся-антикризис» 06.40, 08.25, 12.35 «Заміський будинок» 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город» 08.00, 17.15 «Погода»

06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Шоу Гарфілда» (I) 09.00, 16.00 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 11.00 Т/с «Шпигунка» (I) 11.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.50 Гарячі мамусі 13.55 Богиня шопінгу 18.00 Любов з майбутнього 19.00 Моду народу 20.00 Віталька 21.25 Бійцівський Клуб 22.25 Русо туристо 23.10 Т/с «Секс і місто» (II) 00.15 Валєра TV 00.40 Теорія зради 01.35 Твою маму! 02.25 До світанку 08.50 Х/ф «Потом его звали Великолепный» 10.00, 22.20 «Невідома планета» 10.30, 16.20, 05.00 «Магія природи» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 15.55 М/ф «Лиса Патрикеевна» 16.50, 04.35 «Не перший погляд» 17.30 Х/ф «Прокаженная» 19.05 «Архіви історії» 19.35 Х/ф «Николас Никльби» 20.40 «Великі мандри» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Цвет денег» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.20 «Просто! Смачно!» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 09.25, 19.25 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 18.25 «Київські історії» 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 17.30 «Тимчасово доступний» М.Рурк 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Служба порятунку» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» М.Боярський

05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Квартирне питання 10.30 «Їдьмо, поїмо!» 11.00 Т/с «Демони» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Справа лікарів» 18.30, 02.55 «Прокурорська перевірка» 19.35, 04.05 «Говоримо і показуємо» 20.25 Т/с «Москва. Три вокзали-6» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 «Юрій Сенкевич. Як йшли кумири» 23.10 Т/с «Ментовські війни-5» 01.05 Т/с «Звіробій-3»

тоніс 06.00 Майстер подорожей 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Друге життя 12.45 «Соціальний стату» 13.20 «Цивілізація Incognita» 14.00 Неймовірно, чи не так? 15.15 «Соціальна економіка» 16.10, 23.45 Д/с «60 найбільш смертоносних тварин» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Вижити всупереч 22.40 «Економічний пульс» 22.45 Неймовірно, чи не так? 00.30 Т/с «Ескорт агентство» (III) 02.00 Календар Live (III) 02.30 Х/ф «Радіо-шоу» (III)

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15, 01.15 Т/с «Мар’їна роща» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-спорт 13.35, 03.55 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія. Тайгова любов» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25, 03.25 Д/с «Завтра не помре ніколи» 16.55, 00.50 Новини культури 17.05 Т/с «Шляховики» 19.45 «Прямий ефір» 20.40, 05.25 Т/с «Просте життя» 22.25 Т/с «Принцип хабарова» 23.15 «Старателі морських глибин. Знайти затонулі мільярди» 00.00 «Культурна революція» 02.00 Х/ф «Дванадцять стільців»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.55 Х/ф 09.55 Д/с 11.05 Телешанс 11.20 Д/ф 12.00 Х/ф 13.30 Т/с 14.55 М/ф для дітей 15.20 Х/ф 17.15 Х/ф 18.45 Д/с 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.40 Новини 21.05 Вісник податкової адміністрації 21.30 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.05 Новини 17.15 Телешанс 20.30 Телешанс 21.00 Телешанс 23.25 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Полтавщина 1941 - 43 між відступом і визволенням». 2 ч. 10.00 «Класна робота» 10.26 «Енергоманія» 10.52 «До речі...» 11.00 Д/ф «Дві сім’ї» 11.30 Концерт «Мушля» 13.10 «Павло Попович: Земне і зоряне життя» 14.20 Мультфільм 14.30 «Тема дня» 15.00 «Абетка здоров’я» 15.30 «Полтавщина і Олімпіада - 80. Об’єднані вогнем» 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Дитячий майданчик» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Соціальний захист» 17.45 «Полтавщина. Податки. Добробут» 18.00 «Позиція» 18.26 «Удосвіта» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Тест на майбутнє». Світ очима письменника 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Позиція» 22.14 «Скарби музеїв Полтавщини». Музей пожежної охорони 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Козацька звитяга» 23.30 «Уроки історії». Чорні археологи 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 «Ми українці» 00.30 «Енергоманія» 01.00 «Абетка здоров’я» 01.30 «Економічне коло» 02.25 «Нічна мозаїка». Художній фільм (ЗА) 04.00 «Легенда про Тараса». Лайт - опера 05.35 «Зелене сонце України» 05.55 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Полювання з Леонідом Костюковим. 05.30 Особливості полювання на Русі. 05.45 Полювання з луком. 06.15 Новинки з виставки. 06.30 Хижак неспортивно. 07.00 Рибальський фестиваль - 2013. 07.30 Особливості полювання на Русі. 08.00 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 08.30 Підсікай, Семеничу. Фільм 5. Риболовля на Чорному морі. 09.35 Полювання з луком. 10.05 У світі риболовлі. 10.30 Влучний постріл. 10.55 Карпфішинг. 11.25 Рибальський гід. 11.55 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 12.25 Сезон полювання. 12.55 Ні пір’я, ні луски. 13.25 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.10 Від нашого шефа. 14.25 Особливості полювання на Русі. 14.55 Кльове місце. 15.25 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 15.55 Річками Амазонії. 16.20 Прикладна іхтіологія. 16.50 Ловля коропа з Яном Расселом. 17.40 Особливості полювання на Русі. 17.55 Ні пір’я, ні луски. 18.25 Карпфішинг. 18.55 Поради колишніх. 19.10 Майстер-клас. 19.25 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 19.55 Полювання без зброї. 20.25 Особливості полювання на Русі. 20.55 Влучний постріл. 21.20 Підсікай, Семеничу. Фільм 5. Риболовля на Чорному морі. 22.25 Полювання з луком. 22.55 Рибалка-експерт. 23.25 Мисливська зброя. 23.55 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 00.25 Новинки з виставки. 00.40 Полювання з Баком МакНілі. 01.00 Рибальський фестиваль - 2013. 01.30 Особливості полювання на Русі. 02.00 У світі риболовлі. 02.25 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 02.55 Кльове місце.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.15 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Перрі Мейсон» 11.10 «Земляк Лермонтова», «Четири години з життя Блоку», «Помилка Сальвіні» 12.20 Пишайся, град Петров! Зодчий Джакомо Кваренгі 12.45 Т/с «Достоєвський» 13.40 Д/ф «Монастир Лорш і Альтенмюнстер. В пошуках зниклого абатства» 14.00 Влада факту. «Коли зникнуть газети?» 14.40 Новини культури 14.50 Д/ф «Чи самотні ми у Всесвіті?» 15.35 Д/ф «Представник дворянського походження. Олексій Ляпунов» 16.15 Б.Барток «Концерт для оркестру» 17.15 Д/ф «4001-й літерний». «Товарний проти літерного» 17.40 Academia. «Від «Чорного квадрата» до чорної діри» 18.30 Новини культури 18.45 Головна роль 19.00 Абсолютний слух 19.40 Д/ф «Наскільки безмежний Всесвіт» 20.35 «Я прийшов до вас із віршами... Олександр Межиров» 21.10 Д/п «Хліб і Безсмертя» 21.55 Більше, ніж любов. Павло Кадочников і Розалія Котович 22.40 Новини культури 23.00 Х/ф «Війна і мир» 00.35 Й.Штраус. Не тільки вальси 00.55 Т/с «Перрі Мейсон» 01.50 Д/ф «Кацусіка Хокусай»


10

барви

Все власноруч

www.panorama.pl.ua

➢ Кременчуцький інженер створює дивовижні костюми для історичних реконструкцій Іспанська графиня, відьма, жителька стародавнього Єрусалима – в одному житті та простий інженер на кременчуцькому підприємстві – в іншому. Ольга Козир завжди вражає своїх знайомих та друзів незвичайними образами.

Ольга захоплюється стилізацією історичних костюмів з 2011 р. реклама

Кременчуцька Панорама № 38 (432) 19 вересня 2013 року

Ольга, більш відома у вузьких колах рольовиків та реконструкторів, як Вольда Дівная, займається пошиттям історичних костюмів з 2011 р. А почалося все зі знайомства в Інтернеті з ізраїльським реконструктором. Ця онлайн-зустріч перевернула життя жінки і підштовхнула згадати давно забуті швацькі навички, отримані в училищі. Першим було вбрання простенької стилізації.

І швачка, і графиня Тепер же у колекції майстрині – кілька десятків складних костюмів, справжніх шедеврів. «Відкриваєш шафу, а там – XVI століття, XII століття, XV століття, фентезі, косплей… О, Боже! Що одягнути на роботу?!», – сміється Ольга. Одного разу Вольда грала роль іспанської графині XVI ст., писала листа тодішньому Папі Римському і навіть отримала від нього відповідь. На графський костюм пішло 5 метрів плюшу. «При цьому жодна плюшева тварина не постраждала», – сміється жінка. Наступного разу вона грала вже злу королеву-відьму з телесеріалу «Десяте королівство». На грі «Царство Небесне – рік 1149» Вольді довелося бути сестрою королеви Єрусалима і пережи-

ти взяття міста хрестоносцями – звісно ж, реконструкцію. Ольга часто відвідує історичні фестивалі. Востаннє побувала на фестивалях «Генуезький шолом» та «Стародавній Меджибіж», на які зшила свій найдорожчий костюм. Незважаючи на простоту, для нього знадобилося багато натуральних тканин та автентичних аксесуарів, виготовлених на замовлення. Ольга не шиє на продаж, тільки для себе та своїх близьких, котрі також не проти зайнятися реконструкцією. Її коханий чоловік займається реконструкцією бойових дій у Кременчуці, а донька з задоволенням носить пошиті мамою сукні, хоча все ж таки більше віддає перевагу фентезі. (Д. Малишко)

Таке вбрання, напевне, пасує кожній жінці


Кременчуцька Панорама № 38 (432) 19 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

реклама

11


12

програма телепередач четвер Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 26 вересня

інтер 05.20, 23.55, 04.40 Т/с «Полювання на гауляйтера» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10, 20.30 Т/с «Ванга» 10.15, 12.20, 21.30 Т/с «Шулер» 13.05, 16.55 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 14.00 «Судові справи» 14.55 «Сімейний суд» 15.55 «Давай одружимося в Україні» 18.00 «Стосується кожного» 19.00 Т/с «Ясмін» 20.00, 04.10 «Подробиці» 02.35 Х/ф «Око за око» (II)

стб

06.00 «Служба розшуку дітей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 00.00 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 11.00 Алла Юганова і Віктор Добронравов у комедії «Карамель» 13.00 «Не бреши мені - 4» 14.00 «Російські сімейні драми» 15.05 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Cила. Повернення додому» (I) 19.30 «Телевізійна служба новин» 20.15 на «1+1» - чуттєва мелодрама «Любов та покарання» (I) 22.15 «Кохання без кордонів» 00.15 Жах, який ніколи не спить «Відкрите море: нові жертви» 01.50 «Маша і моделі - 2» 02.15 «Маша і моделі - 2» 02.40 «Маша і моделі - 2» 03.05 Т/с «Любов та покарання» (I) 04.35 «Кохання без кордонів»

трк Україна

05.40 «Чужі помилки. Беатріче прагне помсти» 06.25 «Все буде добре!» 08.10, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 09.45 «Кохана, ми вбиваємо дітей» 11.30 Х/ф «Найкраще літо нашого життя» (I) 16.00 «Все буде добре!» 18.00 «Вікна-Новини» 20.00 «Зважені та щасливі - 3» 22.00 «Вікна-Новини» 22.40 «Зважені та щасливі - 3» 01.00 Т/с «Доктор хаус» (I) 01.50 Х/ф «Чисте небо» (I)

новий канал

1+1

06.00 Т/с «Злочин буде розкрито» (I) 07.00, 09.00, 17.00, 19.00, 03.40 Події 07.30 Щиросерде зізнання 07.50 Остаточний вердикт. Скарб у квартирі 09.10, 13.10, 17.20, 21.40 Т/с «Слід» (I) 10.00 Т/с «Просте життя» (I) 12.00 «Нехай говорять. Перше кохання» 14.45 ! Остаточний вердикт. Мачуха вбиває пасербицю 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «-Поцілуй!» (I) 19.20 «Говорить Україна» 20.00 Т/с «Агент» (I) 23.20 Т/с «Глухар. Повернення» (I) 01.20 Т/с «Звіробій - 2» (I) 04.00 «Говорить Україна» 04.40 «Нехай говорять» 05.30 Срібний апельсин

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 09.00 Вісник податкової адміністрації 09.15 Х/ф 10.30 Д/с 11.20 Телешанс 11.25 Х/ф 12.50 Т/с 14.15 Д/ф 15.10 М/ф для дітей 17.05 Телешанс 17.10 Д/ф 18.00 Х/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Новини 21.00 Телешанс 21.05 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.40 Новини 22.55 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Полтавщина 1941 - 43 між відступом і визволенням». 3 ч. 10.00 «Земляки». О.Кошовий 10.26 «Міське кільце» 10.52 «До речі...» 11.00 «Дитячий майданчик» 11.30 «Страсті за святим Матфеєм». Митрополит Іларіон (Алфеєв) 13.00 Х/ф «Чорна долина» 14.30 «Тема дня» 15.00 «Фабрика ідей» 15.30 «Перші. Космічна Одісея» 16.00 ПТН 16.30 Міжрегіональний проект «Країна талантів» ( Харківська ОДТРК) 17.00 «Тема дня» 17.30 «Відблиск» 17.45 «Обереги». Астрономія 18.00 «Виконавча влада: щоденні будні» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Відверто про...» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Виконавча влада: щоденні будні» 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «До чистих джерел» 23.30 «Літературні читання». Т. Шевченко «Сон» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 «Легенди Запоріжжя» 00.30 Концерт «Jazz Parnas» 02.00 «Кобзар єднає Україну» 02.20 «Нічна мозаїка». Художній фільм (ЗА) 05.40 «Галерея образів» 05.50 «Люби своє, українське»

Мисливство та Рибальство 05.00 Карпфішинг. 05.30 Рибальський гід. 06.00 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 06.30 Сезон полювання. 07.00 Ні пір’я, ні луски. 07.30 Особливості полювання на Русі. 08.00 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 08.40 Ні пір’я, ні луски. 09.10 У світі риболовлі. 09.35 Підсікай, Семеничу. Фільм 7. Спортивна ловля коропа. 10.40 Влучний постріл. 11.05 Річками Амазонії. 11.30 Прикладна іхтіологія. 12.00 Ловля коропа з Яном Расселом. 12.50 Особливості полювання на Русі. 13.05 Ні пір’я, ні луски. 13.35 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.20 Особливості полювання на Русі. 14.50 Кльове місце. 15.20 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 16.00 Карпфішинг. 16.30 Поради колишніх. 16.45 Майстер-клас. 17.00 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 17.30 Полювання без зброї. 18.00 Особливості полювання на Русі. 18.30 Рибалка-експерт. 19.00 Мисливська зброя. 19.30 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 20.00 Полювання без зброї. 20.30 Ні пір’я, ні луски. 21.00 Влучний постріл. 21.25 У світі риболовлі. 21.50 Підсікай, Семеничу. Фільм 7. Спортивна ловля коропа. 22.55 Полювання з Леонідом Костюковим. 23.25 Особливості полювання на Русі. 23.40 Полювання з луком. 00.10 Новинки з виставки. 00.25 Хижак неспортивно. 00.55 Рибальський фестиваль - 2013. 01.25 Особливості полювання на Русі. 01.55 Ні пір’я, ні луски. 02.25 Рибальські уроки Кевіна Гріна. 03.05 Кльове місце. 03.35 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 04.20 Від нашого шефа. 04.35 Влучний постріл.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.15 «Спостерігач» 10.15 Т/с «Перрі Мейсон» 11.10 «В гостях у дядечка», «Обід на честь Качалова», «Перша зустріч із Горьким» 12.20 Росіє, любов моя! «Божества хантов» 12.45 Т/с «Достоєвський» 13.40 Д/ф «Фіви. Серце Єгипту» 14.00 Абсолютний слух 14.40 Новини культури 14.50 Д/ф «Наскільки безмежний Всесвіт» 15.45 Д/ф «Хірург Валерій Шумаков - зірка в сузір’ї Скорпіона» 16.15 Д.Шостакович «Симфонія N7 «Ленінградська» 17.40 Academia. «Від «Чорного квадрата» до чорної діри» 18.30 Новини культури 18.45 Головна роль 19.00 Д/ф «Він розповідав сни» 19.40 Д/ф «Наскільки малий Всесвіт» 20.35 «Хто ми?». «Російська Голгофа». «Патріарх Тихін» 21.10 «Хліб і Гени». Д/п 21.50 Культурна революція 22.40 Новини культури 23.00 Х/ф «Жінка у вікні» 00.35 П.Чайковський. «Міркування» і «Pezzo Capriccioso» 00.55 Т/с «Перрі Мейсон» 01.50 Д/ф «Франц Фердинанд»

ictv

05.30, 06.10 Teen Time 05.35 Пекельне побачення 06.15, 13.30 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 00.10 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 20.00 Т/с «Вороніни» 13.25, 14.35 Kids Time 15.00 Т/с «Друзі» 15.55 Шафа 16.55 Голодні ігри 19.00, 00.05 Репортер 19.15 Абзац! 21.00 Т/с «Останній з магікян» 22.00 Т/с «Світлофор» (II) 00.15 Т/с «Щоденники вампіра-2» 01.10 Т/с «Іствік» (II) 01.55 Т/с «Межа» (II) 02.40 Служба розшуку дітей 02.45, 03.40 Зона ночі 03.00 Я, милістю Божою, пан возний 03.25 Український Соломон, або Українська правда і закон 03.45 Видряпатися на попа 04.00 Бий, хто цнотливий 04.15 Втрачені права 04.30 Магдебурзькі хроніки 04.45, 05.20 Зона ночі Культура 04.50 Життя в обіймах квітів

нтн

04.50, 06.40, 02.30, 04.10 Погода 04.55 Факти 05.25 Світанок 06.30 Ділові факти 06.35 Економічний інтерес 06.45 «Таксі»07.05 «Леся+Рома» 07.35 Ділові факти 07.45 Провокатор 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.25 «Літєйний» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.15 «Прокурорська перевірка» 14.40, 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 16.40 «Літєйний». Детективний телесеріал 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.15 «Прокурорська перевірка». Детективний телесеріал 23.25 «Інтернешнл». Художній фільм (II) 01.45 Несекретні файли 02.35 «Щось». Художній фільм (II) 04.15 Про-Ziкаве. ua

к1 06.30 «TOP SHOP»

УТ-1

03.00 Новини (із сурдоперекладом) 03.15 Аудієнція. Країни від А до Я 03.35 Книга.ua 03.55 Доки батьки сплять 04.20 «Нащадки» з Н.Рибчинською та К.Гнатенком 05.20 Служба розшуку дітей 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

«ЕРА»

23.00, 01.00 Підсумки 23.25 Фестиваль гумору «Умора» 00.20 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.00 ТелеАкадемія

04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55, 02.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40, 14.55 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20, 00.10 Т/с «Хатня робітниця» 14.15 «Слід» 15.10, 23.25 Т/с «Ясмін» 16.00 «У наш час» 17.00 Вечірні новини 17.45, 00.40 «Давай одружимося!» 18.55, 02.05 «Нехай говорять» 20.00 «Час» 20.30 Т/с «Вангелія» 22.45 «Вечірній Ургант» 23.15 Нічні новини

тет

05.35 Х/ф «Семен Дежньов» (I) 06.55 Х/ф «Зустріч перед розлукою» (I) 08.30 Ранковий «Свідок» 09.00 «Кримінальні справи» 10.00 «До суду» 12.00 Т/с «Детективи» 13.00, 19.30 Т/с «Другий убивчий - 2» 14.50, 17.00 Т/с «Угро» 16.45, 19.00, 01.25, 03.15 «Свідок» 21.30 Т/с «Елементарно» (II) 22.30 Т/с «CSI: Нью-Йорк - 9» (II) 23.30 Т/с «Менталіст - 5» (II) 00.30 Т/с «Закон і порядок» (II) 01.55 «Речовий доказ» 02.50 «Агенти впливу» 03.45 «Правда життя» 04.45 М/ф «Пригоди барона Мюнхгаузена» 05.00 М/ф «Чебурашка»

06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 09.00, 09.45, 12.15, 15.30, 23.20 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on line 07.30 Ера бізнесу 07.35 Док. фільм «Л.Поліщук. Королева епізоду». 1 частина 08.20 Док. фільм «Л.Поліщук. Королева епізоду». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки дня 09.30 Офіційна хроніка 09.50 Книга.ua 10.05 Світло 10.25 Аудієнція. Країни від А до Я 11.00 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 20.10, 21.25 Діловий світ 12.20 «Секрети успіху» з Н.Городенською 12.50 Х/ф «Хлопець із нашого міста» 14.15 Українська пісня 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.25 Діловий світ. Агросектор 15.40 Х/ф «Хочу зробити зізнання» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.35 Фінансова перспектива 18.45 Пляжний футбол. Чемпіонат світу. 1/4 фіналу 20.30 Останнє попередження 20.55 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки дня 21.35 Світ спорту 21.45 Концертна програма «Полустанок любові» 22.50 Трійка, Кено, Максима

орт Україна

07.30 «Мультфільми» (I) 10.00, 23.00, 00.50 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 11.50 «Орел і Решка» 12.50, 01.30 Т/с «Маргоша» 13.50 «Шопінг монстри» 14.50 «Спеція» 16.00, 20.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I) 17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 21.00 «Розсміши коміка» 22.00 «Хі та Ха» 22.35 «Три сестри» 00.00 Т/с «Відчайдушні домогосподарки» (II) 02.20 «Нічне життя»

МЕГА 06.00 Технології їжі 06.40 Машини: як це працює 07.30, 11.00 Найдивовижніші тварини 08.20, 12.00 Сучасні дива 09.20 Загублені цивілізації 10.10, 05.30 У пошуках пригод 13.00 Людство: наша історія 14.00, 23.30 Загадки Всесвіту 15.00, 18.50 Дивна справа 16.00, 19.40 Гучна справа 17.00, 20.40 У пошуках істини 18.00 Д/ф «Операція «Едельвейс» 21.40 Д/ф «Трофейні німці» 22.30 Таємниці Міссісіпі 00.30 Янголи 01.20 Гордість України 02.10 Т/с «4исла. 2 сезон» 02.50 Бандитський Київ 04.20 Містична Україна 05.00 Зроблено в СРСР

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 08.30 Х/ф «Сварка в Лукашах» 10.15 Т/с «Уокер, техаський рейнджер» 12.05, 21.00 Т/с «Звіробій» 13.50 Х/ф «Карасі» 15.45 Х/ф «Бумеранг» 17.40 Х/ф «У добрий час» 19.35 Х/ф «Дій за обстановкою!» 22.50 Х/ф «Інспектор Лосєв» 01.25 Х/ф «Плащаниця Олександра Невського» 03.25 Х/ф «Зломщик» 04.50 Саундтреки

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 Дачна відповідь 10.30 «Медичні таємниці» 11.00 Т/с «Демони» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Справа лікарів» 18.30, 02.25 «Прокурорська перевірка» 19.35, 03.35 «Говоримо і показуємо» 20.25 Т/с «Москва. Три вокзали-6» 22.15 «Сьогодні. Підсумки» 22.40 Т/с «Ментовські війни-5» 00.35 Т/с «Звіробій-3» 04.30 «Лихі 90-і»

тоніс

ртр - планета

06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Шоу Гарфілда» (I) 09.00, 16.00 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 11.00 Т/с «Шпигунка» (I) 11.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.50 Гарячі мамусі 13.55 Богиня шопінгу 18.00 Любов з майбутнього 19.00 Моду народу 20.00 Віталька 21.25 Бійцівський Клуб 22.25 Русо туристо 23.10 Т/с «Секс і місто» (II) 00.15 Валєра TV 00.40 Теорія зради 01.35 Твою маму! 02.25 До світанку

06.00 Майстер подорожей 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Вижити всупереч 12.45 Секретні матеріали 13.15 «Щоденник для батьків» 14.00 Неймовірно, чи не так? 15.15 «Соціальна економіка» 15.20, 16.45, 18.55, 21.30 «Погода» 16.10, 23.45 Д/с «60 найбільш смертоносних тварин» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.45 «Соціальний статус» 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Кохання на все життя 22.40 «Економічний пульс» 22.45 Неймовірно, чи не так? 00.30 Т/с «Ескорт агентство» (III)

07.00 «Ранок Росії» 11.00 «1000 дрібниць» 11.35 «Про найголовніше» 12.15, 01.15 Т/с «Мар’їна роща» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.25 Вісті-спорт 13.35, 03.55 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія. Тайгова любов» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25, 03.25 Д/с «Завтра не помре ніколи». «Сонце: гра на випередження» 16.55, 00.50 Новини культури 17.05 Т/с «Шляховики-2» 19.45 «Прямий ефір» 20.40, 05.25 Т/с «Просте життя» 22.25 Т/с «Принцип хабарова» 23.15 «Двобій» 02.00 Х/ф «Дванадцять стільців»

2+2

TV1000 Kino

06.00 Мультфільми (I) 07.00 Х/ф «Фронт у тилу ворога. 2 ч.» (I) 09.00, 21.25 «ДжеДАІ» 10.00 «Шалене відео по-українськи» 12.15 «Облом UA» 14.05 Х/ф «Сталінград. 1 ч.» (I) 16.00 Х/ф «9 рота» (I) 18.55 Т/с «Меч» (I) 21.00 Новини 2+2 22.00 Х/ф «Самоволка» (II) 00.10 Х/ф «Нашестя привида» (III) 01.45 Х/ф «Фар Край» (III) 03.10 Х/ф «Чотири листа фанери» (I)

06.00 Х/ф «Синя борода» 07.45 «Все просто» комедія 09.30 Х/ф «Москва - не Москва» 11.10 Х/ф «Подвійний капкан» 13.50 Х/ф «Івановъ» 16.50 Х/ф «День учителя» 18.20 «Слон» пригоди 20.00 Х/ф «Живий» 22.00 «Про що говорять чоловіки» комедія 00.00 «Раздовбай» бойовика 02.00 «В Росію за любов’ю!» комедія 04.00 Х/ф «Левова частка»

нок» 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город» 08.00, 17.15 «Погода» 08.50, 19.35 Х/ф «Николас Никльби» 10.00, 18.35, 22.20 «Невідома планета» 10.30, 16.20, 05.00 «Магія природи» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 15.55 М/ф «Маша и волшебное варенье» 16.50, 04.35 «Не перший погляд» 17.30, 21.15 Х/ф «Цвет денег» 19.05 «Архіви історії» 20.40 «Великі мандри» 21.05 «На сон грядущим» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити»

К2 05.20, 19.50 Квадратний метр 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 21.00 Мультфільми (I) 10.10, 10.55, 20.30 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» (I) 23.30 Незіркове дитинство 00.25 Глянець 01.05 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 М/ф «Велика битва слона з китом», «Хлопчик-мізинчик», «Наперед», «Головний зоряний», «І мама мене пробачить» 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 18.00 Т/с «Саломея» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Журов» 11.00 Х/ф «День любові» 13.00, 17.00 Т/с «Аеропорт» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ментівські війни - 7» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Імміграція» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 02.00 Х/ф «Фантастична історія»

Футбол 08.00, 14.00, 19.00 Новини 08.15 Чемпіонат Іспанії. «Гранада» «Валенсія» 10.10 Чемпіонат Італії. «Сампдорія» - «Рома» 12.05 Чемпіонат Італії. «Болонья» «Мілан» 14.15 Чемпіонат Іспанії. «Ельче» «Реал» 16.10 Чемпіонат Італії. «Наполі» «Сассуоло» 18.05 Огляд матчів чемпіонату Італії 19.10 «Світ англійської прем’єр-ліги» 19.40 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 20.25 «Журнал Ліги чемпіонів» 20.55 Чемпіонат Іспанії. «Атлетік» «Бетіс». Пряма трансляція 22.55 Чемпіонат Іспанії. «Вільярреал» - «Еспаньол». Пряма трансляція 00.55 Чемпіонат Іспанії. «Хетафе» «Сельта» 02.40 Чемпіонат Італії. «Інтер» - «Фіорентина» 04.25 Чемпіонат Іспанії. «Атлетік» «Бетіс» 06.10 Чемпіонат Іспанії. «Вільярреал» - «Еспаньол»

Київська Русь 06.00, 07.00, 08.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 07.50, 08.45, 12.00, 13.15 «Бабуся-антикризис» 06.40, 08.25, 12.35 «Заміський буди-

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.20 «Просто! Смачно!» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 09.25, 19.25 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня» 15.10, 18.25 «Служба порятунку» 16.10 «У центрі уваги» 16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта» 17.30 «Тимчасово доступний» М.Боярський 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Прогулянки містом» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» М.Єфремов


програма телепередач

п’ятниця Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.20 Т/с «Полювання на гауляйтера» 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 17.50 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «Ранок з ІНТЕРом» 09.10 Т/с «Ванга» 10.15, 12.20 Т/с «Шулер» 13.05, 16.55, 04.40 Д/с «Слідство вели... з Леонідом Каневським» 14.00 «Судові справи» 14.55 «Сімейний суд» 15.50 «Давай одружимося в Україні» 18.00 Х/ф «Бідна Liz» 20.00, 02.25 «Подробиці» 20.30 «Шустер Live» 00.40 Х/ф «Подвійна ставка» (II) 02.55 Х/ф «Дещо про Генрі» (III)

стб

06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30 «ТСН» 06.45, 07.10, 08.10 «Сніданок з 1+1» 08.05 «Економічна правда» 09.05 Т/с «Сила. Повернення додому» (I) 11.00 Алла Юганова і Віктор Добронравов у комедії «Карамель» 13.00 «Не бреши мені - 4» 14.00 «Російські сімейні драми» 15.00 Т/с «Тисяча і одна ніч» (I) 16.45 «ТСН. Особливе» 17.10 на «1+1». Захоплива мелодрама «Cила. Повернення додому» (I) 20.15 «Сказочная Русь» 21.00 «Хочу в ВІАгру» 23.00 Сандра Буллок і Бредлі Купер у комедії «Все про Стіва» (II) 01.00 Юлія Висоцька у драмі Андрія Кончаловського «Глянець» (II) 03.00 Жах, який ніколи не спить «Відкрите море: Нові жертви» (II) 04.20 «ТСН. Особливе» 04.45 Ноель Філдінг у безшабашній комедії «Жахливий Генрі» (I)

трк Україна

05.30 «Чужі помилки. Хто в хаті господар» 06.15 «Чужі помилки. Проклята попелюшка» 07.00 Х/ф «Найчарівніша та найпривабливіша» (I) 08.45, 18.20 «Неймовірна правда про зірок» 10.10 Х/ф «Особисте життя лікаря Селіванової» (I) 18.00 «Вiкна-Новини» 20.00 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6» 22.00 «Вiкна-Новини» 22.40 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6» 00.10 «Куб - 4» 01.50 Х/ф «Казки...казки... старого Арбату» (I)

УТ-1 06.00 Православний календар 06.05, 07.00, 08.00, 12.00 Новини 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 06.15, 07.10, 08.10, 09.00, 09.45, 10.45, 12.15, 13.20, 23.15 Погода 06.15 Криве дзеркало 07.20 Країна on line 07.35 Ера бізнесу 07.40 Док. фільм «С.Никоненко. О, везунчику!». 1 частина 08.20 Док. фільм «С.Никоненко. О, везунчику!». 2 частина 08.45 Корисні поради ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Підсумки дня 09.30 Офіційна хроніка 09.55 «Віра. Надія. Любов» 11.00 Нехай Вам буде кольорово! 12.10, 18.00, 21.25 Діловий світ 12.20 Х/ф «Весілля» 13.30 Х/ф «Вечори на хуторі біля Диканьки» 15.00 Новини (із сурдоперекладом) 15.15 Euronews 15.25 Діловий світ. Агросектор 15.30 Ближче до народу 16.15 Х/ф «Волга-Волга» 18.20 Новини (із сурдоперекладом) 18.40 Фінансова перспектива 18.45 Фестиваль пісні в Коблево 20.00 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк 21.00 Підсумки дня 21.35 Фольк-music 22.55 Трійка, Кено, Секунда удачі

«ЕРА»

23.00, 01.00 Підсумки 23.20 Фестиваль гумору «Умора» 00.20 Від першої особи ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Новини (із сурдоперекладом) 01.40 Про головне 02.00 ТелеАкадемія 03.00 Новини (із сурдоперекладом) 03.15 Аудієнція. Країни від А до Я 03.35 Книга.ua 03.55 Доки батьки сплять 04.20 «Нащадки» з Н.Рибчинською та К.Гнатенком 05.20 Служба розшуку дітей

новий канал

1+1

ictv

05.25 Служба розшуку дітей 05.30, 06.10 Teen Time 05.35 Пекельне побачення 06.15, 13.30 М/с «Губка Боб» 07.00, 07.35, 08.35 Підйом 07.30, 08.30, 19.55, 00.15 Погода 09.00 Т/с «Щасливі разом» 11.00, 18.00, 20.00 Т/с «Вороніни» 13.25, 14.25 Kids Time 15.00 Т/с «Друзі» 15.55 Шафа 16.55 Голодні ігри 19.00, 00.10 Репортер 19.15 Абзац! 21.00 Т/с «Останній з магікян» 22.00 Т/с «Світлофор» (II) 00.20 Т/с «Щоденники вампіра-2» 01.10 Т/с «Іствік» (II) 01.55 Т/с «Межа» (II) 02.40, 03.40, 04.30 Зона ночі 02.45 Українці Любов 03.45 Зірка Вавілова 04.35 Рідні стіни 04.45 Він врятував нас від чуми 05.00 Найкращі... Серед повитух 05.15, 05.55 Зона ночі Культура 05.20 Обожнювана 05.45 Та що поруч

нтн 05.20 Х/ф «Кадриль» (I)

06.30 «TOP SHOP»

06.40 Х/ф «Змієлов» (I)

07.30 «Мультфільми» (I)

08.30 Ранковий «Свідок»

10.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I)

09.00 Т/с «Повернення турець-

11.50 «Орел і Решка»

06.10 М/ф «Шапокляк»

01.40 «Нічне життя»

05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

16.00 Д/п «Броня Росії. 2 серія» 16.50 Т/с «Меч» (I) 18.55 Х/ф «Розжалуваний» (I) 21.00 Бійцівська п’ятниця. Східні єдиноборства. «Бушидо» 23.10 Х/ф «Самоволка» (II) 01.20 Х/ф «Останній день. 1 ч.» (I) 02.50 Х/ф «Приятель небіжчика» (I)

18.00 «1812: Уланська балада» пригоди 20.00 «Наша Russia. Яйця Долі» комедія 21.40 «Про що ще говорять чоловіки» комедія 23.40 Х/ф «Маленька Віра» 02.20 «Чарівний портрет» казка 04.00 «Степ бай степ» комедія

МЕГА 06.00 Технології їжі 06.40 Машини: як це працює 07.30, 11.00 Найдивовижніші тварини 08.20, 12.00 Сучасні дива 09.20 Людство: наша історія 10.10, 05.30 У пошуках пригод 13.00 Загублені цивілізації 14.00 Загадки Всесвіту 15.00, 18.50 Дивна справа 16.00, 19.40 Гучна справа 17.00, 20.40 У пошуках істини 18.00 Д/ф «Альта» проти рейху» 21.40 Д/ф «Рейкова війна» 22.30 Д/ф «Крилатий штрафбат» 23.30 Д/ф «Трофейні німці» 00.30 Покер. Гра на мільйон 01.20 Гордість України 02.10 Т/с «4исла. 2 сезон» 02.50 Бандитський Київ 04.20 Містична Україна 05.00 Зроблено в СРСР

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 08.15 Х/ф «Піна» 09.55 Т/с «Уокер, техаський рейнджер» 11.35, 21.05 Т/с «Звіробій» 13.25 Х/ф «Поворот» 15.20 Х/ф «Серце друга» 17.05 Х/ф «Професор у законі» 19.20 Х/ф «В останню чергу» 22.45 Х/ф «Інспектор Лосєв» 00.15 Х/ф «Дій за обстановкою!» 01.25 Х/ф «П’ятнадцята весна. Привласнити звання героя» 03.00 Х/ф «Іду на грозу (ч/б)»

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00 Х/ф «Сталінград. 1 ч.» (I) 09.00 Новини 2+2 09.25 «ДжеДАІ» 10.00 «Шалене відео по-українськи» 12.15 «Облом UA» 14.00 Х/ф «Сталінград. 2 ч.» (I)

14.50, 17.00 Т/с «Угро - 2» 16.45, 19.00, 03.55 «Свідок» 19.30 Т/с «Мосгаз» 00.30 Х/ф «Нелегал» 02.15 Х/ф «Тріо - 2: «Ящик Пандори» (II)

12.50, 00.50 Т/с «Маргоша» 13.50 «Шопінг монстри» 14.50 «Спеція» 16.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I) 17.00 «Розсміши коміка» 18.00 «Звана вечеря» 19.00 «Орел і Решка» 20.00 «КВК» 22.20 «Хі та Ха»

04.25 «Речовий доказ»

23.00 «Лямур Тужур»

04.45 «Агенти впливу»

00.00 Т/с «Відчайдушні домогос-

05.10 «Правда життя»

К2 05.20, 19.50 Квадратний метр 06.00 Дачні історії 06.45 Телеторгівля 07.35, 13.10, 21.00 Мультфільми (I) 10.10, 10.55, 20.30 Школа доктора Комаровського 11.20, 15.00 Справа смаку 12.20, 16.00 Жіноча форма 18.00, 21.40 Т/с «Тетянин день» (I) 23.30 Незіркове дитинство 00.25 Глянець 01.05 Колір Ночі

RTVI 06.00 «Особлива думка», «Економічні новини» 07.00 М/ф «Чудесний колодязь», «Ми з Шерлоком Холмсом», «Залізні друзі», «Рукавиця», «Комаров» 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00, 18.00 Т/с «Саломея» 10.00, 21.00, 01.00 Т/с «Журов» 11.00 Х/ф «Фантастична історія» 13.00, 17.00 Т/с «Аеропорт» 14.00, 20.00, 05.00 Т/с «Ментівські війни - 7» 15.00, 23.30 «Міські легенди» 15.30, 23.00 «Американський лікнеп» «Архітектура» 16.00, 19.00, 22.00 «Наразі у світі» 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 «Особлива думка» 02.00 Х/ф «Увага, всім постам!»

TV1000 Kino 06.00 Х/ф «Москва - не Москва» 08.00 Х/ф «Левова частка» 10.00 «В Росію за любов’ю!» комедія 12.00 «Легке життя» комедія 14.00 Х/ф «Синя борода» 16.00 «Абхазька казка» комедія

04.00, 08.00, 11.00, 14.00 Новини 04.05 «Доброго ранку» 08.15 «Контрольна закупівля» 08.50 «Жити здорово!» 09.55 «Модний вирок» 11.15 «Час обідати!» 11.55 «Доброго здоров’ячка!» 12.40, 14.55 «Істина десь поруч» 13.00 Інші новини 13.20 Т/с «Хатня робітниця» 14.15 «Слід» 15.10 «За і проти» 16.00 «Чекай на мене» 17.00 Вечірні новини 17.45 «Людина і закон» 18.55 «Поле чудес» 20.00 «Час» 20.30 «Вежа» 22.55 «Вечірній Ургант» 23.50 Х/ф «Приватний детектив, або Операція «Кооперація» 01.30 Х/ф «Портрет дружини художника» 03.00 Х/ф «Доручити генералу Нестерову...» 04.15 «Доки всі вдома»

тет

06.00 Т/с «Злочин буде розкрито» (I) 07.00, 09.00, 17.00, 19.00, 02.45 Події 07.30 Щиросерде зізнання 07.50 Остаточний вердикт. Мачуха вбиває пасербицю 09.10, 13.10, 17.20, 20.00 Т/с «Слід» (I) 10.00 Т/с «Просте життя» (I) 12.00 «Нехай говорять. Хвилина щастя-3» 14.45 ! Остаточний вердикт. Інтернет-знайомства, дані про людину при покупці сім-карти 16.00 Критична точка 18.00 Т/с «-Поцілуй!» (I) 19.20 «Говорить Україна» 22.45 Т/с «Ментовські війни - 7» 02.20 Щиросерде зізнання 03.05 «Говорить Україна» 03.45, 05.10 Т/с «Агент» (I)

12.45 Т/с «Другий убивчий - 2»

орт Україна

04.40 Служба розшуку дітей 04.45, 06.30, 01.30, 03.25 Погода 04.50 Факти 05.15 Світанок 06.20 Ділові факти 06.25 Економічний інтерес 06.35 «Таксі»06.55 «Леся+Рома» 07.30 Ділові факти 07.35 Зірка YouTube 08.45 Факти. Ранок 09.15 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 10.10 Анекдоти по-українськи 10.30 «Літєйний» 12.45 Факти. День 13.00 Анекдоти по-українськи 13.10 «Прокурорська перевірка» 14.35, 20.10 Х/ф «Морські дияволи» 16.40 «Літєйний» 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини з Костянтином Стогнієм 22.10 «Прокурорська перевірка». Детективний телесеріал 23.35 Максимум в Україні 00.00 «Розбірки у маленькому Токіо». Художній фільм (II) 01.35 «Інтернешнл» 03.30 Т/с «Військовий шпиталь»

к1

кого»

27 вересня

подарки» (II)

06.00 Єралаш 06.30 Телепузики 07.00 Малята-твійнята 07.30 М/с «Даша-дослідниця» (I) 07.55 Мультик з Лунтіком 08.25 М/с «Шоу Гарфілда» (I) 09.00, 16.00 Т/с «Маленькі таємниці» (I) 11.00 Т/с «Шпигунка» (I) 11.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» (I) 12.50 Гарячі мамусі 13.55 Богиня шопінгу 18.10 Ікона стилю 20.00 Віталька 21.25 Бійцівський Клуб 22.25 Русо туристо 23.10 Т/с «Секс і місто» (II) 00.15 Валєра TV 00.40 Теорія зради 01.35 Твою маму! 02.25 До світанку 08.50 Х/ф «Николас Никльби» 10.00 «Невідома планета» 10.30, 15.55, 05.00 «Магія природи» 11.00, 13.30, 22.50 «Ювелір» 12.10, 12.50, 17.20 «Ексклюзив для родини» 16.25 «Кіноклуб «Покров»

Футбол

17.30 Х/ф «Цвет денег»

08.00, 14.00, 19.00 Новини 08.15, 14.45 Огляд матчів чемпіонату Італії 09.15, 15.45 Огляд матчів чемпіонату Іспанії 10.10 Чемпіонат Іспанії. «Хетафе» «Сельта» 12.05 Чемпіонат Іспанії. «Атлетік» «Бетіс» 14.15 «Світ англійської прем’єр-ліги» 16.35 Чемпіонат Італії. «Інтер» - «Фіорентина» 18.30, 06.55 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 19.15, 07.25 Чемпіонат Іспанії. Preview 19.50 «Bundesliga Special». Хосеп Гвардіола 20.25 Чемпіонат Німеччини. Preview 20.55 Чемпіонат Англії. Preview 21.25 Чемпіонат Німеччини. «Аугсбург» - «Боруссія» (Мін.). Пряма трансляція 23.30, 05.05 2-а Бундесліга. «Ерцгебірге» - «Карлсруе» 01.25 Чемпіонат Іспанії. «Вальядолід» - «Малага» 03.15 Чемпіонат Німеччини. «Аугсбург» - «Боруссія» (Мін.)

19.05 Х/ф «Меня зовут Никто»

18.35 «Великі мандри» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Аврора» 00.50 «Телечат» 01.50 «Три кольори часу» 02.20 «Культурний простір» 02.50 «Крізь призму часу» 03.20 «Під знаком Нобеля» 03.50 «Маю честь запросити» 04.35 «Не перший погляд»

ТРК «Київ» 06.00, 11.35 «Мультляндія» 07.20 «Просто! Смачно!» 07.25, 01.50 «Київ музика» 08.00, 09.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00, 00.25 «Столичні телевізійні новини» 09.25, 19.25 «Столиця» 10.15 «Повнота радості життя» 13.20, 23.25, 05.00 «Громадська приймальня»

Київська Русь

15.10, 18.25 «Прогулянки містом»

06.00, 07.00, 08.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30, 07.50, 08.45, 12.00, 13.15 «Бабуся-антикризис» 06.40, 08.25, 12.35 «Заміський будинок» 06.50, 08.35, 12.25 «Сад, город» 08.00, 17.15 «Погода»

16.50, 19.20, 23.20 «Міська варта»

16.10 «У центрі уваги» 17.30 «Тимчасово доступний» М.Єфремов 20.00 Т/с «Мисливці за головами» (II) 21.25 «Гаряча лінія «102» 22.00, 00.50 «Тимчасово доступний» М.Пореченков

13

нтв-світ 05.00 «НТВ зранку» 07.10 Т/с «Повернення мухтара-2» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сьогодні 09.25 «Очна ставка» 10.25 Рятувальники 11.00 Т/с «Демони» 12.35 «До суду» 13.35 Суд присяжних 14.35, 17.35 Огляд. Надзвичайна подія 15.30 «Суд присяжних. Остаточний вердикт» 16.40 «Справа лікарів» 18.35 «Прокурорська перевірка» 19.45 «Говоримо і показуємо» 20.40 Т/с «Москва. Три вокзали-6» 22.35 «Ти Суперстар. Бенефіс: Ігор Миколаєв» 00.40 Т/с «Звіробій-3» 02.30 «Школа лихослів’я» 03.15 Т/с «Морські дияволи-4»

тоніс 06.00 Майстер подорожей 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 «Соціальний пульс» 06.55 «Економічний пульс» 07.00 «Ранкове еспресо» 09.00 Великі битви 10.00 «Алло, лікарю!» 11.15 Кохання на все життя 12.45 «Соціальний статус» 13.15 Майстер подорожей 14.00 Неймовірно, чи не так? 15.15 «Соціальна економіка» 16.10, 23.45 Д/с «60 найбільш смертоносних тварин» 16.50 «Алло, лікарю!» 17.50 Секретні матеріали 18.50 «Економічний пульс» 19.00 В гостях у Дмитра Гордона 20.00 Великі битви 21.25 «Соціальна економіка» 21.35 Мама вийшла заміж 22.40 «Економічний пульс» 22.45 Неймовірно, чи не так? 00.30 Т/с «Ескорт агентство» (III) 02.00 Календар Live (III) 02.30 Х/ф «Сестра Патриція» (III)

ртр - планета 07.00 «Ранок Росії» 10.55 «Вся Росія» 11.10 «1000 дрібниць» 11.40 «Про найголовніше» 12.15 Т/с «Мар’їна роща» 13.00, 16.00, 19.00 Вісті 13.15 Щоденник Сочі 2014 13.25 Вісті-спорт 13.35 «Особливий випадок» 14.25 Т/с «Єфросинія. Тайгова любов» 15.10, 04.40 Т/с «Таємниці інституту шляхетних панянок» 16.10, 18.40 Місцевий час 16.25, 04.10 «П’ятий вимір» 16.55, 00.35 Новини культури 17.05 Т/с «Шляховики-2» 19.45 «Прямий ефір» 20.40, 05.25 Х/ф «Домоправитель» 22.15 Х/ф «Травневий дощ» 23.50 «Тетяна Дороніна. Одкровення» 01.00 Х/ф «Справи сімейні» 02.40 Х/ф «Дружина пішла»

Визит 06.30 Добрий ранок 07.30 Телешанс 07.40 Новини 08.05 Т/с 08.50 Х/ф 10.15 Д/ф 11.05 Телешанс 11.10 Х/ф 13.05 Д/с 13.45 Х/ф 15.15 М/ф для дітей 16.40 Телешанс 16.45 Х/ф 18.30 Д/ф 19.25 Т/с 20.10 У країні казок 20.30 Телешанс 20.40 Пульс влади 21.00 Телешанс 21.05 Денс-рулетка: Red-шоу 21.50 Х/ф Далі програма 5 каналу 23.10 Телешанс

Лтава 06.00 Гімн України 06.03 Гімн Полтавщини 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 «До речі...» 07.00 «Ранок на «Лтаві» 09.30 «Маю право» 09.45 «Зупинись і здивуйся» 10.00 «Для маленької компанії» 10.26 «Уряд на зв’язку з громадянами» 10.52 «До речі...» 11.00 «Класна робота» 11.30 Звітний концерт хореографічного ансамблю «Соколики» та українського народного танцю «Козацькі забави» 13.00 Х/ф «Все перемагає любов» 14.30 «Тема дня» 15.00 «Звитяга» 15.30 «Обереги». В. Данилейко 16.00 ПТН (сурдопереклад) 16.30 «Разом» 17.00 «Тема дня» 17.30 «Зустріч для вас». Ю. Щербак 18.00 «Право і обов’язок» 18.26 «Урок... для батьків» 18.52 «До речі...» 19.00 ПТН 19.30 «З музичної скриньки «Лтави» 19.45 «Культурний простір» 20.37 «До речі...» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 «Право і обов’язок» 22.14 «Уроки історії». Краєзнавець Б. Тристанов 22.40 «Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм» 23.00 «Культура-21» 23.30 «У серці України». Т. Г. Шевченко 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.04 «Нічна мозаїка». Д/ф»Дороги Гоголя» 02.25 «Нічна мозаїка». Художній фільм (ЗА) 05.20 «Концерт класичної музики»

Мисливство та Рибальство 05.00 Річками Амазонії. 05.25 Прикладна іхтіологія. 05.55 Ловля коропа з Яном Расселом. 06.45 Особливості полювання на Русі. 07.00 Ні пір’я, ні луски. 07.30 Особливості полювання на Русі. 08.00 Рибальські уроки Кевина Гріна. 08.40 Плaнета рибалки. 09.10 Світова риболовля. 09.40 Трофеї. 10.10 Моточовни. 10.40 Влучний постріл. 11.05 Карпфішинг. 11.35 Поради колишніх. 11.50 Майстер-клас. 12.05 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 12.35 Полювання без зброї. 13.05 Особливості полювання на Русі. 13.35 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 14.20 Особливості полювання на Русі. 14.50 Кльове місце. 15.20 Рибальські уроки Кевина Гріна. 16.00 Рибалка-експерт. 16.30 Мисливська зброя. 17.00 «Радзишевський і Ко» у пошуках рибальського щастя. 17.30 Полювання без зброї. 18.00 Ні пір’я, ні луски. 18.30 Полювання з Леонідом Костюковим. 19.00 Кухня з Сержем Марковичем. 19.15 Полювання з луком. 19.45 Поради колишніх. 20.00 Хижак неспортивно. 20.30 Особливості полювання на Русі. 21.00 Влучний постріл. 21.25 Плaнета рибалки. 21.55 Світова риболовля. 22.25 Трофеї. 22.55 Карпфішинг. 23.25 Рибальський гід. 23.55 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 00.25 Сезон полювання. 00.55 Ні пір’я, ні луски. 01.25 Особливості полювання на Русі. 01.55 Моточовни. 02.25 Рибальські уроки Кевина Гріна. 03.05 Кльове місце. 03.35 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном. 04.20 Від нашого шефа. 04.35 Влучний постріл.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Новини культури 09.20 Свята. Воздвиження Хреста Господього 09.50 Х/ф «Котовський» 11.10 «Розповідь про Сергія Єсеніна», «Пєвцов», «Рекомендації Перцова Петра Петровича до Спілки письменників», «Тричі скривджений, або Все пізнається в порівнянні» 12.20 Листи з провінції. Міас (Челябінська область) 12.45 Х/ф «Черговий рейс» 14.20 Д/ф «Бухта Котора. Фіорд Адріатики» 14.40 Новини культури 14.50 Д/ф «Наскільки малий Всесвіт» 15.45 Д/ф «Водневий лейтенант. Борис Шелищ» 16.15 «Царська ложа». Галерея мистецтв 16.55 Д/ф «Баку. В країні вогню» 17.10 Давид Ойстрах. Концерт 18.00 «Сміхоностальгія» 18.30 Новини культури 18.45 Свята. Воздвиження Хреста Господього 19.15 Шукачі. «Невідомий реформатор Росії» 20.00 Х/ф «Кличте повитуху. Розділ 1» 21.45 Лінія життя. Шавкат Абдусаламов 22.40 Новини культури 23.00 Х/ф «Манон Леско» 00.35 Й.Гайдн. Концерт для 4-х солюючих інструментів з оркестром 00.55 Шукачі. «Невідомий реформатор Росії» 01.40 Д/ф «Баку. В країні вогню»


14

програма телепередач субота Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни. 28 вересня

інтер

новий канал

1+1 06.25 «Ремонт +»

05.35 «Шустер Live»

07.15, 19.30, 05.10 «ТСН»

09.30 «Все для мами»

08.00 «Світське життя» 09.00 Квартирна лотерея «Хто там?»

10.00 Х/ф «Я подарую собі диво»

10.00 Мультфільм «Енгрі Бердс»

12.00 Х/ф «Бідна Liz»

10.05 «Світ навиворіт - 2: Індія» 11.10 «Чотири весілля «

14.00, 03.05 Т/с «Шлюб за

12.25 «Операція краса»

заповітом 2: повернення

14.15 «Міняю жінку - 5» 15.50 «Сказочная Русь»

сандри»

16.15 «Хочу в ВІАгру» 18.10, 20.30 Т/с «Шлюб за

18.30 «Розсміши коміка - 4» 20.10 Сергій Свєтлаков і Віра

заповітом 3: танці на вугіллі»

Брежнєва у комедії «Джунглі»

20.00 «Подробиці»

22.00 Х/ф «Анжеліка і султан» (I) 00.00 Сильвія Крістель в еротичній

22.55 Х/ф «Двоє під дощем»

драмі «Емануель -2» (III)

00.35 Великий бокс. Девід Хей -

01.45 Сандра Буллок і Бредлі Купер у комедії «Все про Стіва» (II)

Тайсон Фьюрі

03.15 Юлія Висоцька у драмі Андрія

02.15 Д/ф «Інтуїція. Знаки долі»

стб

Кончаловського «Глянець» (II)

трк Україна

05.25 «Наші улюблені мультфільми: Ну, погоди!» (I) 06.25 Х/ф «Небезпечно для

05.50, 04.20, 04.45 Т/с «Агент» (I) 07.00, 19.00, 04.00 Події 07.10 Х/ф «Бетховен 5» (I)

09.00 «Їмо вдома» 10.25 «Зважені та щасливі - 3»

09.00, 10.00 Т/с «Інтерни» (I) 11.00 ! 1 за 100 годин 12.00, 15.00 Т/с «Умови контр-

19.00 «Х-Фактор - 4»

17.00, 19.20 Т/с «А сніг кружляє» 21.20 Х/ф «Особиста справа

00.50 Х/ф «Найчарівніша та найпривабливіша» (I)

23.25 Х/ф «Лісовик» (II) 01.45 Т/с «Звіробій - 2» (I)

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 Т/с 09.00 Пульс влади 09.20 Х/ф 10.50 Д/с 11.15 Денс-рулетка: Red-шоу 11.55 Телешанс 12.05 Х/ф 13.40 Д/с 14.30 М/ф для дітей 15.55 Вітаємо Вас! 16.15 Телешанс 16.40 Т/с 18.05 Х/ф 19.35 Телешанс 19.45 День за днем 20.30 Телешанс 20.35 Спати пора 20.45 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.20 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.03 Гімн Полтавщини 07.05 ПТН 07.35 Новини. Кременчук 07.50 «Ранок на «Лтаві». Дайджест 08.45 «Діти» 09.00 «Зустріч для вас». Ю. Щербак 09.26 «Я освідчитись хочу в коханні, рідне місто, Полтаво моя!». Культурно-мистецький захід з нагоди 70-річчя визволення Полтави від фашистських загарбників та Дня міста 11.00 Дитяча година зі студією «Разом» 12.00 «Відверто про...» 13.00 «Школа під відкритим небом» 14.00 «Культура - 21». Німецька хвиля 14.30 «Україна. Полтавщина. Світ: вікно в Америку» 15.00 «Культурний простір» 16.00 ПТН 16.30 Міжрегіональний телепроект «Країна талантів» (Херсонська ОДТРК) 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 ПТН 19.30 «Телетижневик» 20.00 «Уроки історії». Краєзнавець Б. Тристанов 20.30 «Вектори духовності» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 «Маріманія» 22.00 Х/ф «Дорога на Січ» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 «Діялося в Бендерах після Полтави» 00.30 Ювілейний концерт Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка 02.50 «Нічна мозаїка». Художній фільм (ЗА) 04.30 Д/ф «Нічна мозаїка» 06.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Смачна риболовля. 05.50 Зброярські клуби Європи. 06.20 Сезон полювання. 06.50 Стрілецький спорт. 07.05 На річці та озері. 07.30 Полювання з луком. 08.00 Рибалка-експерт. 08.30 Поради колишніх. 08.45 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 09.15 Смачна риболовля. 10.05 Від нашого шефа. 10.20 Особливості полювання на Русі. 10.50 Зброярські клуби Європи. 11.20 Риболовля з Дейвом Баремом. 11.45 Кухня з Сержем Марковичем. 12.00 Полювання з Леонідом Костюковим. 12.30 Річками Амазонії. 12.55 Прикладна іхтіологія. 13.25 Поради колишніх. 13.40 Кухня з Сержем Марковичем. 13.55 Ні пір’я, ні луски. 14.25 Особливості полювання на Русі. 14.55 Смачна риболовля. 15.45 Зброярські клуби Європи. 16.15 Сезон полювання. 16.45 Стрілецький спорт. 17.00 Рибальський фестиваль - 2013. 17.30 Рибальський фестиваль - 2013. 18.00 На річці та озері. 18.25 Зброярські клуби Європи. 18.55 Таємниці завзятого рибалки. 19.55 Кухня з Сержем Марковичем. 20.10 Полювання з Баком МакНілі. 20.30 Ні пір’я, ні луски. 21.00 Особливості полювання на Русі. 21.30 Полювання з луком. 22.00 Смачна риболовля. 22.50 Зброярські клуби Європи. 23.20 Риболовля з Дейвом Баремом. 23.45 Кухня з Сержем Марковичем. 00.00 Полювання з луком. 00.30 Рибалка-експерт. 01.00 Поради колишніх. 01.15 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 01.45 Підсікай, Семеничу. Фільм 7. Спортивна ловля коропа. 02.50 Влучний постріл. 03.15 Особливості полювання на Русі. 03.45 Моточовни. 04.15 Екстремальна риболовля з Робсоном Гріном.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 Біблійний сюжет 09.35 Х/ф «Черговий рейс» 11.10 Велика родина. Дмитро Свєтозаров 12.05 Пряниковий будиночок. «Гобелен» 12.35 Х/ф «Білий пудель» 13.40 М/ф «Мартинко» 13.55 Д/ф «Дика природа Німеччини». «На морських берегах» 14.45 Пишайся, град Петров! Павловський парк 15.15 Острови. Іраклій Андроников 15.55 Концерт «Іраклій Андроников. Вперше на естраді» 17.00 Х/ф «Живий труп» 19.20 Більше, ніж любов. Микола Рибніков і Алла Ларінова 20.00 Велика опера 22.10 Х/ф «Людина із Заходу» 23.55 Ренді Брекер і Білл Еванс. Концерт 00.55 Легенди світового кіно. Юрій Яковлев 01.25 «Звичайний концерт» 01.50 Д/ф «Шарль Кулон»

07.05 Х/ф «Морські дияволи» 08.55 Зірка YouTube 10.05 Дача 10.45 Квартирне питання 11.45 Наша Russia 12.40 Х/ф «Небо у вогні» 18.45 Факти. Вечір 19.00 Надзвичайні новини. Підсумки з Костянтином Стогнієм 19.55 «Нестримні». Художній фільм 22.00 «Нестримні-2». Художній фільм 00.00 «Наймані убивці». Художній фільм (II) 02.25 «Пила-4». Художній фільм (II) 03.50 Т/с «Військовий шпиталь» 04.35 Про-Ziкаве. ua

11.30 «Речовий доказ». Операція 12.00 «Головний свідок» 13.00 «Випадковий свідок» 13.30 Х/ф «Нелегал» 15.20 Т/с «Матусю, я кілера 19.00 Т/с «Таємниці слідства - 9» 23.00 «Таємниці кримінального світу» 23.30 Т/с «Криміналісти: мислити 01.30 Т/с «Закон і порядок» (II) 02.55 «Речовий доказ»

09.00 М/с «Рожева пантера і друзі» (I) 10.00 «Мультфільми» (I) 12.10 М/ф «Полярний експрес» (I) 14.00 Т/с «Всі жінки - відьми» (I) 16.00 «Шалене весілля» 16.50 «Спеція» 18.00 Т/с «Моя прекрасна няня» (I) 19.45 «Вечірній квартал» 21.40 Т/с «Надприродне» (II) 00.20 Х/ф «Телеведучий» (I)

03.45 «Агенти впливу»

02.00 Х/ф «Перед заходом сонця»

04.40 «Правда життя»

03.15 «Нічне життя»

УТ-1

МЕГА

06.00 Підсумки 06.15, 08.10, 08.55, 09.00, 19.25, 23.00 Погода 06.20 Фільм-концерт «В.Добринін. Біографія у піснях» 08.15 Олімпійський виклик 08.30 Панянка та кулінар ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Життя на рівних 09.15 Православний вісник 09.45 Хто в домі хазяїн? 10.10 Як це? 10.35 Х/ф «Таємничий острів» 12.20 Сім чудес України 12.35 Не вір худому кухарю 13.00 Рояль в кущах 13.25 Театральні сезони 14.20 В гостях у Д.Гордона 15.20 Золотий гусак 15.50 Концертна програма Fashion KNUKiM 1 ч. 16.55 Пляжний футбол. Чемпіонат світу. Півфінал 18.25 Футбол. Чемпіонат України. Прем’єр-ліга. «Металург» (Донецьк) «Шахтар» (Донецьк) 19.20 У перерві: Світ спорту 20.35 Слово регіонам 20.45 Кабмін: подія тижня 20.55 Мегалот 21.00 Підсумки дня 21.25 Без цензури 21.55 Світ спорту 22.00 Українська пісня 22.50 Суперлото, Трійка, Кено

06.00 Д/ф «Вся правда про гроші» 07.30 Пере-винахідники 09.00, 04.50 Ворог у вашому домі 10.10 Мегаспоруди. Аеробус A380 11.00 Top Gear 13.00 Таємниці Міссісіпі 15.00 Очима пінгвінів 16.00 У пошуках істини 19.00 Дивна справа 22.00 Д/ф «Циганська магія» 00.00 Сучасні дива 01.00 Т/с «Вулиця різника» 03.00 Смартшоу. Хочу в Європу 03.40 Гордість України 04.10 Україна: забута історія

«ЕРА»

23.10 Концерт «Fashion КНУКіМ» ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки дня 01.45 «Нащадки» з Н.Рибчинською та К.Гнатенком 02.45 Доки батьки сплять. Мультфільм 03.10 Школа юного суперагента 03.20 Хіт-парад «Національна двадцятка» (із сурдоперекладом) 04.30 Дитячий фестиваль «Біле озеро» 05.10 Театральні сезони

05.00, 09.00, 11.00 Новини 05.10 «Генії та лиходії» 05.35 Х/ф «Трин-трава» 07.05 «Грай, гармонь улюблена!» 07.55 «Розумниці й розумники» 08.45 «Слово пастиря» 09.15 «Смак» 09.55 «Лідія Федосєєва-Шукшина. Моє жіноче щастя» 11.15 «Ідеальний ремонт» 12.10 Х/ф «Пічки-лавочки» 14.10 Т/с «Сині ночі» 15.15 Концерт «Одна надія на любов». Ігоря Ніколаєва 17.00 Вечірні новини 17.15 «Весільний переполох» 18.10 «Угадай мелодію» 18.40 «Хвидина слави. Шлях на Олімп!» 20.00 «Час» 20.20 «Сьогодні ввечері» 22.10 «Встигнути до півночі» 22.50 Х/ф «Нелегал» 00.45 Х/ф «Відкрите серце» 02.10 Х/ф «Алло, Варшаво!» 03.30 «Поле чудес»

тет

07.30 «Мультфільми» (I)

як злочинець» (II) майора Баранова» (I)

06.35 Козирне життя

06.30 «TOP SHOP»

21.45 Х/ф «Діамантова рука» (I) 23.50 «Детектор брехні - 4»

05.30 Світанок

08.00 Т/с «Повернення турець-

люблю» акту»

05.00 Факти

06.30 Х/ф «Одиночне плавання» (I) кого»

орт Україна

04.55, 05.25 Погода

к1

«Доктор Смерть»

15.10 «Національне талант-шоу «Танцюють всі!-6»

05.55 М/с «Рогу і копита» 07.20 Кухня для двох 08.15 М’ясоупка 09.15 Уральські пельмені 11.00 Шурочка 12.00 Руді 13.00 Знайти крайнього 14.15 Т/с «Вороніни» 18.00 М/ф «Як приборкати дракона» 20.00 Х/ф «Битва Титанів» 22.00 Х/ф «Три мушкетери» 00.10 Х/ф «Slove. Просто в серце» (II) 02.00 Т/с «Межа» (II) 02.40, 03.45 Зона ночі 02.45 Джерела Вітчизни 03.00 Братіє і дружино 03.15 За литовської доби 03.30 Дике поле 03.50 Козацький флот 04.00 Запоріжська Січ. Витоки 04.15 Зоряний час козатства 04.30 З полону на волю 04.45, 05.40 Зона ночі Культура 04.50 Ах не говоріть мені про любов... 05.30 Я кличу тебе

нтн

життя!» 08.00 «Караоке на Майдані»

ictv

Enter-фiльм 05.45 Радянські мультфільми 10.00 Х/ф «Фронт без флангів» 13.10 Х/ф «Фронт за лінією фронту» 16.25 Х/ф «Фронт у тилу ворога» 19.30 Х/ф «Екіпаж машини бойовий» 20.45 Х/ф «Де 0-42?» 22.15 Х/ф «Корпус генерала Шубникова» 23.50 Х/ф «П’ять хвилин страху» 01.30 Х/ф «Пан оформлювач» 03.20 Х/ф «Олександр маленький» 04.55 Саундтреки

2+2 06.00 Мультфільми (I) 07.00 Х/ф «Сталінград. 2 ч.» (I) 09.00 Х/ф «Розжалуваний» (I) 11.00 Т/с «Я - охоронець» (I) 19.20 ЧУ 11 тур. Дніпро - Чорноморець 21.30 Х/ф «І цілого світу замало» (I) 00.10 Х/ф «Поліцейські» (II) 02.00 Х/ф «Екстрасенс» (I)

К2 05.20 Світ зірок 06.05 Мультфільми (I) 08.20 Справа смаку 09.30 З білого аркуша 10.00 Неділя з Кварталом 11.00 Тиждень їжі 12.00 Свати біля плити

нтв-світ 07.00, 09.00, 12.00 Сьогодні 07.20 Огляд 07.55 Головна дорога 08.25 «Готуємо з Олексієм Зиміним» 09.25 Російська начинка 09.55 «Кулінарний двобій» 10.55 Квартирне питання 12.30 «Я худну» 13.35 Олександр Журбін. Мелодії на пам’ять 14.15 Т/с «Повернення мухтара-2» 15.15 «Батьки чудовиськ» 16.10 «Наші» з Левом Новоженовим» 17.05 Слідство вели... 18.00 «Центральне телебачення» 18.50 Т/с «Карпов» 20.45 «Острів» 22.15 «ДНК» 23.10 Ти не повіриш! 00.05 Т/с «Ще не вечір» 02.00 «Єгор 360» 02.30 Огляд. Надзвичайна подія 03.00 Т/с «Морські дияволи-4»

тоніс

ртр - планета

06.00 Єралаш 07.10 М/с «Ескімоска» (I) 07.35 Малята-твійнята 08.00 Телепузики 08.35 М/с «Смішарики. Пін-код» (I) 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с «Даша-дослідниця» (I) 10.05 М/с «Вперед, Дієґо, вперед!» (I) 10.40 М/с «Фіксики» (I) 11.00 М/с «Білка та Стрілка. Пустотлива сімейка» (I) 11.20 М/ф «Битва за планету Терра» (I) 12.50 Обережно, діти! 13.50 Одна за всіх 14.50 М/ф «В гості до Робінсонів» 16.45 Х/ф «Будинок великої матусі» 18.45 Х/ф «Будинок великої матусі 2» 20.45 Віталька 22.00 Південне Бутово 23.00 Х/ф «Підйом з глибини» (II) 01.05 Х/ф «Душевна кухня» (II) 02.45 До світанку

06.00 Х/ф «Жорстокий романс» 07.35 «Будь в курсі!» 08.00 «Соціальний пульс» 08.25, 18.55, 21.00 «Погода» 09.00 Великі битви 10.00 «Світські хроніки» 11.00 Х/ф «Свій серед чужих, чужий серед своїх» 13.20 За сім морів 13.50 Неймовірно, чи не так? 14.50 Д/с «Дика Аравія» 15.50, 00.30 Д/с «Народжені вбивати» 16.50 «Ронін. з Дмитром Видріним» 17.35 «Щоденник для батьків» 18.15 «Цивілізація Incognita» 18.30 «Соціальний пульс вихідних» 19.00 Генерали 20.00 Д/с «Людина що відкрила Єгипет» 21.10 Гладіатори футболу 22.10 Х/ф «Ніжність» (II) 01.10 Х/ф «Не звикайте до чудес» 02.30 Х/ф «Чарівність Івонни» (III) 04.30 Павло Вірський - назавжди

07.00, 10.00, 13.00 Вісті 07.10, 10.10, 13.20 Місцевий час 07.20 Х/ф «Травневий дощ» 08.55 «Планета собак» 09.25 «Суботник» 10.20 «Танковий біатлон» 11.25, 03.40 Х/ф «Офіцери» 13.25 «Чесний детектив» 13.55 «Городок». Дайджест 14.20 «Чорні діри. Білі плями» 15.05 «Шукачі» 15.50 Х/ф «Це мій собака» 17.20, 05.15 «Суботній вечір» 19.00 Вісті в суботу 19.45 «Танці з Зірками». Сезон - 2013 22.45 «Романтика романсу» 23.45 «Лінія життя». Михайло Рожков 00.40 Х/ф «Поцілунок долі»

13.00 Квадратний метр 14.15 Запитайте у кухаря 15.05 5 інгредієнтів 16.00, 23.30 Жіноча форма 17.00 Час краси 18.00 Концерт 21.40, 01.30 Будь по-твоєму 22.40 Д/с «Секрети долі» 00.30 Глянець 02.15 Колір Ночі

20.00 Х/ф «Адміралъ» 22.10 «Найкращий фільм 2» комедія 00.00 «Степ бай степ» комедія 02.00 Х/ф «Остання репродукція»

11.30, 13.30, 22.50 «Ювелір»

15.55, 03.20 «Кіноклуб «Покров»

Футбол

17.00, 01.50 Т/с «Приключения моло-

RTVI 06.00 Х/ф «Капітан Збреши-голова» 07.10 М/ф «Малюк і Карлсон», «Карлсон повернувся», «Три мішки хитрощів» 08.00 «Вечірні новини з Америки» 09.00 М/ф «Висока гірка», «Зимівля звірів», «Казка мовиится», «Заєць Коська і джерельце» 10.00, 01.30 М/ф «Рогатий бастіон» 11.30 «Живе слово» 12.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 13.00 «Арт-навігатор» 13.30 «Російський акцент» «Бережи автомобілі» 14.00, 21.00, 03.00 Х/ф «Відплата» 16.00, 00.30 «Пісня року. Краще» 16.30, 01.00 «Міські легенди» 17.00 «Луна тижня» 17.30 «Американський лікнеп» «Голлівуд» 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф «Таємні знаки. Особливо небезпечно» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Німеччина за тиждень» 20.00 «Ізраїль за тиждень» 23.00 «Російський акцент» «Місто веселки»

TV1000 Kino 06.00 «Легке життя» комедія 08.00 «Чарівний портрет» казка 10.00 «1812: Уланська балада» пригоди 12.00 «Летюча миша» комедія 14.40 «Про що говорять чоловіки» комедія 16.30 «Наша Russia. Яйця Долі» комедія 18.10 Х/ф «Золоте століття»

08.00, 13.50 Новини 08.10 «Bundesliga Special». Хосеп Гвардіола 08.40 Чемпіонат Німеччини. Preview 09.10 Чемпіонат Англії. Preview 09.40 Чемпіонат Іспанії. «Вальядолід» - «Малага» 11.30 Чемпіонат Німеччини. «Аугсбург» - «Боруссія» (Мін.) 13.20 «Журнал Ліги чемпіонів» 14.00 Чемпіонат Англії. «Тоттенгем» «Челсі». Пряма трансляція 16.55 Чемпіонат Іспанії. «Валенсія» «Райо Вальєкано». Пряма трансляція 18.55 Чемпіонат Іспанії. «Альмерія» «Барселона». Пряма трансляція 20.55 Чемпіонат Іспанії. «Реал Сосьєдад» - «Севілья». Пряма трансляція 22.55 Чемпіонат Іспанії. «Реал» «Атлетико». Пряма трансляція 00.55 Чемпіонат Італії. «Дженоа» «Наполі» 02.40 Чемпіонат Англії. «Астон Вілла» - «Ман. Сіті» 04.25 Чемпіонат Німеччини. «Боруссія» (Дор.) - «Фрайбург» 06.10 Чемпіонат Італії. «Мілан» «Сампдорія»

Київська Русь 06.00, 07.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 09.45 «Для маленької компанії» 08.05 «Не перший погляд» 08.30, 09.10, 10.05 «Ексклюзив для родини» 09.00 «Погода» 09.05, 10.40, 13.25 «Заміський будинок» 10.45, 12.30 «Бабуся-антикризис» 10.55 «Магія природи» 11.20 «Сад, город»

12.35 М/ф «Сказка о царе Салтане»

дого индианы Джонса» 18.30 Х/ф «Меня зовут Никто» 19.30 Х/ф «Аврора» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Всегда готовы» 00.50 «Телечат» 04.25 «Культурний простір» 05.00 «Школа виживання»

ТРК «Київ» 06.00, 08.30, 12.10, 16.40 «Мультляндія» 07.25, 03.10 «Київ музика» 08.00 «Столичні телевізійні новини» 09.25 «Київські історії» 10.00, 23.40 «Якісне життя» 10.30, 00.10 «Зроблено у Києві» 11.00 «Нова адреса» 12.45 «Повнота радості життя» 13.45 «Час відповідей» 17.10 Концерт «Я люблю тебе, Україно!» 19.25 Х/ф «Диво-пес» 21.00, 23.10, 02.40 «СТН-тижневик» 21.30, 01.10 Х/ф «Дівчина з передмістя» (II) 00.40 «Гаряча лінія «102»


програма телепередач

неділя Слідкуйте за телеанонсами. У програмі телепередач можливі зміни.

інтер 05.20 Т/с «Шлюб за заповітом 2: повернення сандри» 06.10 Х/ф «Двоє під дощем» 07.45 Великий бокс. Девід Хей Тайсон Фьюрі 09.25 «Школа доктора Комаровського» 10.00 «Орел і Решка. Назад у СРСР» 11.00 «Літня кухня» 12.00, 01.20 Х/ф «Коханню всі віки...» 13.55 Т/с «Шлюб за заповітом 3: танці на вугіллі» 18.00 Х/ф «Дві миті кохання» 20.00 «Подробиці тижня з Є. Кисельовим» 21.30 Т/с «Один на всіх» (I) 02.50 Х/ф «Я подарую собі диво» 04.20 «Подробиці тижня з Є. Кисельовим»

стб

06.05 Ноель Філдінг у безшабашній комедії «Жахливий Генрі» (I) 07.50 Маріччин кінозал. Мультфільм 08.10 «Ремонт +» 09.00 Лотерея «Лото-Забава» 10.00 «Неділя з Кварталом - 2» 11.00 «Смакуємо» 11.35 «Шість кадрів» 11.55 Комедія «Найчарівніша та найпривабливіша» (I) 13.45 Сергій Свєтлаков і Віра Брежнєва у комедії «Джунглі» 15.30 «Великий пекарський турнір» 17.00, 20.15 Х/ф «Його кохання» (I) 19.30 «ТСН-тиждень» 22.00 «Світське життя» 23.05 «Що? де? коли? 2» 00.20 Аргумент кіно представляє : культовий фільм Жака Тур’є «Комедія страху» (II) 02.05 Сильвія Крістель в еротичній драмі «Емануель -2» (III) 03.35 «Неділя з Кварталом - 2» 04.25 Комедія «Найчарівніша та найпривабливіша» (I)

трк Україна

05.35 «Наші улюблені мультфільми: Ну, погоди!» (I) 07.10, 01.25 Х/ф «Старикирозбійники» (I)

06.45 Події майора Баранова» (I) 09.00 ! Світ на смак 11.00 ! Таємниці зірок

10.05 «Караоке на Майдані»

12.00 Т/с «Злочин буде розкрито»

15.45 «Х-Фактор - 4» 19.00 «Слідство ведуть екстрасенси» 20.00 «Один за всіх» 21.15 Х/ф «Удача напрокат» (I) 23.15 Х/ф «Попелюшка із

06.50 Кухня для двох 07.45 Церква Христова 08.00 Уральські пельмені 09.40 М/ф «Сезон полювання» 11.20 Співай, якщо зможеш 12.55 Мачо не плачуть 14.20 Божевільний автостоп 15.30 М/ф «Як приборкати дракона» 17.25 Х/ф «Битва Титанів» 19.30 Х/ф «Троя» 22.55 Х/ф «Олександр» (II) 02.20 Т/с «Межа» (II) 03.00, 04.05 Зона ночі 03.05 Народження українського кіно 04.10 Земці 04.20 Чи повернеться лікар? 04.35 Благодійна медицина 04.50 Памятай про життя 05.05 Зона ночі (копірайт) 05.10, 05.35 Зона ночі Культура 05.15 SOLO-MEA

кмет» 06.40 Т/с «Мосгаз» 11.30 «Легенди карного розшуку». Останній улюбленець Гітлера 12.00, 03.10 «Агенти впливу» 13.00 «Найкращі бої братів

14.00 Т/с «Умови контракту» (I)

Кличків»

18.00 ! Хто гідний більшого?

15.00 Т/с «Таємниці слідства - 9»

19.00 Події тижня

19.00 Т/с «По гарячих слідах - 2»

20.00, 20.30, 21.30 Т/с «Інтерни»

22.45 «Круті 90-ті»

22.30 ! Comedy Woman 23.30 Великий футбол 01.15, 04.25 Т/с «Ментовські війни - 7» (II)

23.45 Т/с «Криміналісти: мислити як злочинець» (II) 01.30 Х/ф «Тріо - 2: «Ящик Пандори» (II) 04.05 «Речовий доказ»

орт Україна

05.05, 05.25 Погода 05.10 Факти 05.30 Світанок 06.30 Квартирне питання 07.25 Анекдоти по-українськи 07.45 Дача 08.15 «Наймані убивці». Художній фільм (II) 11.00 Козирне життя 11.30 Максимум в Україні 12.20 «Прибрати Картера». Художній фільм 14.40 «Нестримні». Художній фільм 16.45 «Нестримні-2». Художній фільм 18.45 Факти тижня з Оксаною Соколовою 20.05 Наша Russia 20.40 НепуТЬОва країна 21.00 Головна програма 22.55 «Професіонал». Художній фільм (II) 01.10 «Розбірки у маленькому Токіо». Художній фільм (II) 02.35 Резонансні пограбування у Великобританії 03.20 «Пила-4». Художній фільм (II)

к1

05.10 Х/ф «Без особливих при-

10.00 ! Таємниці зірок

ictv

05.45 М/с «Рогу і копита»

нтн

07.10 Х/ф «Особиста справа

08.55 «Їмо вдома»

11.05 «МастерШеф - 3»

новий канал

1+1

29 вересня

05.00 Новини

07.40 «Мультфільми» (I) 08.50 М/ф «Полярний експрес» (I) 10.45 Х/ф «Школа виживання» (I) 12.45 Т/с «Моя прекрасна няня» (I) 14.15 «КВК» 16.50 «Вечірній квартал» 18.45 Х/ф «Спіймай мене, якщо зможеш» (I) 21.40 Т/с «Надприродне» (II) 00.20 Х/ф «Перед заходом сонця» 01.50 Х/ф «Клінч»

07.00 «Усім миром». Канал допомоги потерпілим від повені 17.00 «Льодовиковий період»

Літній кубок у Сочі

11.30, 13.30, 22.50 «Ювелір»

06.00, 07.00, 08.50, 09.00, 10.30, 16.10, 23.30 Погода 06.05 Світ православ’я 06.45 Моя земля - моє право 07.05 Панянка та кулінар 07.30 «Дружина» ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ 09.05 Шеф-кухар країни 09.55 Околиця 10.35 Подорожуй світом з Ю.Акуніною 11.00 Ближче до народу 11.30 Крок до зірок 12.20 Маю честь запросити 13.05 Золотий гусак 13.35 В гостях у Д.Гордона 14.25 Караоке для дорослих 15.15 Як Ваше здоров’я? 16.15 Концертна програма Fashion KNUKiM 2ч 17.15 Фестиваль пісні в Коблево 18.20 Ми хочемо, щоб ви знали 18.30 Діловий світ. Тиждень 19.10 Пляжний футбол. Чемпіонат світу. Фінал 20.40 Головний аргумент 20.50 Офіційна хроніка 21.00 Підсумки тижня 21.55 Український акцент 22.15 Концертна програма М.Гнатюка 22.55 Трійка, Кено, Максима

06.00 Д/ф «Циганська магія» 07.30 Пере-винахідники 09.00, 04.50 Ворог у вашому домі 10.10 Мегаспоруди. Дубайський іподром 11.00 Top Gear 13.00 Очима пінгвінів 16.00 У пошуках пригод 19.00 Д/ф «Рейкова війна» 20.00 Д/ф «Крилатий штрафбат» 21.00 Д/ф «Підводна війна Грищенка» 22.00 Д/ф «Вся правда про гроші» 00.00 Сучасні дива 01.00 Т/с «Вулиця різника» 03.00 Смартшоу 03.40 Гордість України 04.10 Україна: забута історія

05.20 Світ зірок 06.05 Мультфільми (I) 08.20 Справа смаку 09.30 Квадратний метр 10.00 Неділя з Кварталом 11.00 Тиждень їжі 12.00 Свати біля плити 12.35, 18.00 Концерт 16.00, 23.30 Жіноча форма 17.00 Час краси 21.40, 01.30 Будь по-твоєму 22.40 Д/с «Секрети долі» 00.30 Глянець 02.15 Колір Ночі

Футбол

15.55, 03.20 «Кіноклуб «Покров»

08.00 Новини 08.10 Чемпіонат Німеччини. «Баварія» - «Вольфсбург» 09.55 Чемпіонат Іспанії. «Реал» «Атлетико» 11.40 Чемпіонат Англії. «Суонсі» «Арсенал» 13.25, 14.25 Чемпіонат Італії. «Торіно» - «Ювентус». Пряма трансляція 14.15, 18.45 Новини 15.25 «Futbol Mundial». Міжнародний тележурнал 15.55 Чемпіонат Італії. «Кальярі» «Інтер». Пряма трансляція 17.55, 18.55 Чемпіонат Англії. «Сандерленд» - «Ліверпуль». Пряма трансляція 19.55, 07.00 «Англійський акцент» 21.00 «Журнал Ліги чемпіонів» 21.40 Чемпіонат Італії. «Рома» «Болонья». Пряма трансляція 23.40 Чемпіонат Італії. «Сассуоло» «Лаціо» 01.30 Чемпіонат Іспанії. «Осасуна» «Леванті» 03.20 Чемпіонат Англії. «Стоук Сіті» «Норвіч» 05.10 Чемпіонат Іспанії. «Сельта» «Ельче»

17.00, 01.50 Т/с «Приключения моло-

23.00 Ера бізнесу. Підсумки 23.35 Олімпійський виклик 23.55 «Дружина» ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ. НІЧНИЙ КАНАЛ 01.20 Підсумки тижня 02.10 Д/ф «Голубий Дунай і дикі коні» 03.00 «Нащадки» з Н.Рибчинською та К.Гнатенком 04.00 Дитячий фестиваль «Усі ми діти твої, Украно» 04.20 Дитячий фестиваль «Молода Галичина». 1 ч. 05.05 «Надвечір’я» з Т. Щербатюк

06.00 Мультфільми (I) 07.55 «Обережно, модерн!» 09.40 Т/с «Мисливці за старовиною» 11.40 Т/с «Пригоди мерліна» (I) 13.40 Х/ф «І цілого світу замало» (I) 16.25 Журнал Ліги Чемпіонів УЄФА 2013-2014 16.50 ЧУ 11 Тур. Карпати - Таврія 19.15 ЧУ 11 Тур. Металіст - Металург Запоріжжя 21.30 «Профутбол» 23.15 Х/ф «Фанат» (I) 01.00 Х/ф «Останній день. 2 ч.» (I) 02.30 Х/ф «Іван Франко» (I)

TV1000 Kino 06.00 Х/ф «Варенька» 08.00 Х/ф «Золоте століття» 10.00 «Абхазька казка» комедія 12.00 «Театр» трагікомедія 14.30 «Про що ще говорять чоловіки» комедія 16.15 «Найкращий фільм 2» комедія 18.00 Х/ф «Одна війна» 20.00 «Душка» трагікомедія 22.00 «Зайцев, запалюй! Історія шоу-

12.35 М/ф «Чебурашка»

дого индианы Джонса» 18.30 Х/ф «Меня зовут Никто» 19.30 Х/ф «Всегда готовы» 21.05 «На сон грядущим» 21.15 Х/ф «Найдешь друга, найдешь и сокровища» 00.50 «Телечат» 04.15 «Маю честь запросити» 05.00 «Три кольори часу»

ТРК «Київ» 06.00, 08.30, 16.15 «Мультляндія» 07.25, 14.20, 02.55 «Київ музика» 08.00, 23.00 «СТН-тижневик» 09.30 «Нова адреса» 10.00 «Столиця з Олександром Попо-

06.00, 07.05, 05.30 «Повернення кота Сметанкіна» 06.25 «День ангела» 06.30 «Грани» 06.40, 09.45 «Для маленької компанії» 08.05 «Не перший погляд» 08.30, 09.10, 10.05 «Ексклюзив для родини» 09.00 «Погода» 09.05, 10.40, 13.25 «Заміський будинок» 10.45, 12.30 «Бабуся-антикризис» 10.55 «Магія природи» 11.20 «Сад, город»

12.55 «Блага звістка з Р.Реннером» 16.50 «Тимчасово доступний» І.Ніколаєв 17.50 Х/ф «Диво-пес» 19.25, 23.30 Х/ф «Мара» (II) 21.00 «СТН-спорт-тижневик» 21.25, 01.30 Х/ф «Патруль» (II) 01.00 «Київські історії»

22.25 «Вороги народу» 23.15 Д/ф «Російський тигр» 00.10 Т/с «Ще не вечір» 02.05 «Промінь Світла»

04.10 «Дикий світ. Експедиція

мена» комедія 00.00 Х/ф «Він, вона та я» 02.00 «Вусатий нянька» комедія

«ЕРА»

18.00 «Сьогодні. Підсумкова про-

Тимофія Баженова»

03.00 «Аліменти: Багаті теж платять»

К2

вим»

17.00 «Очна ставка»

тиждень

МЕГА

11.30 «Корисна розмова»

12.25 Т/с «Глухар. Продовження»

03.15 «Кремлівські діти»

06.00 М/ф «Легенда про лицаря» (I) 07.35 Малята-твійнята 08.00 Телепузики 08.35 М/с «Смішарики. Пін-код» (I) 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с «Даша-дослідниця» (I) 10.05 М/с «Вперед, Дієґо, вперед!» (I) 10.40 М/с «Фіксики» (I) 10.55 М/ф «Місячна принцеса» (I) 13.05 Х/ф «Будинок великої матусі» 15.05 Х/ф «Будинок великої матусі 2» 17.15 Одна за всіх 18.00 Моду народу 20.00 Віталька 22.00 Південне Бутово 23.00 Х/ф «Засліплений бажаннями» (II) 01.00 Х/ф «Удар по невинності» 02.50 До світанку

Київська Русь

11.25 Золотий пил

02.10 Т/с «Заморожена планета»

УТ-1

2+2

10.25 Дачна відповідь

02.35 Надзвичайна подія. Огляд за

03.20 «Нічне життя»

05.45 Радянські мультфільми 10.15 Х/ф «Екіпаж машини бойовий» 12.00 Х/ф «Де 0-42?» 13.35 Х/ф «Корпус генерала Шубникова» 14.45 Х/ф «П’ять хвилин страху» 16.10 Х/ф «Фронт без флангів» 19.20 Х/ф «Фронт за лінією фронту» 22.35 Х/ф «Фронт у тилу ворога» 01.40 Х/ф «Апеляція» 03.25 Х/ф «Живий труп» 05.30 Саундтреки

09.55 «Диво техніки»

23.20 Х/ф «12»

05.40 М/ф «Умка шукає друга»

Enter-фiльм

09.20 Їмо вдома!

18.50 Т/с «Карпов»

21.00 «Клуб Веселих та Кмітливих».

05.10 Срібний апельсин

06.00, 13.00 «Ізраїль за тиждень» 07.00 М/ф «Морожені пісні», «Казка про царя Салтана» 08.00 Х/ф «Капітан Збреши-голова» 09.10 М/ф «Неслухняне кошеня», «Сміливий молодець», «Мішок яблук» 10.00, 01.00 Х/ф «Бела» 12.00 «Країна і люди» 14.00, 21.00, 03.00 Х/ф «Втеча» 16.00 «Пісня року. Краще» 16.30, 00.30 «Міські легенди» 17.00 «Американський лікнеп» «Голлівуд» 17.30 «Російський акцент» «Місто веселки» 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф «Таємні знаки. Особливо небезпечно» 19.00 «Наразі у світі», «Мегаполіс» 19.30 «Луна тижня» 20.00 «У Нью-Йорку з В.Топаллером» 23.00 «Російський акцент» «Бережи автомобілі»

07.50 Їхні вдачі

грама»

20.00 «Час»

05.30 М/ф «Умка»

RTVI

07.00, 09.00, 12.00 Сьогодні

08.25 «Перша передача» 06.15 «Служу Вітчизні!»

03.35 Події тижня

Запруддя» (I)

нтв-світ 07.20 Казки Баженова

05.15 «Дивовижний порятунок»

тет

06.30 «TOP SHOP»

15

тоніс 06.00 Х/ф «Свій серед чужих, чужий серед своїх» 07.35 «Кумири» 07.50 «Цивілізація Incognita» 08.00 «Соціальний пульс вихідних» 08.25, 18.55 «Погода» 09.00 Генерали 10.00 «Будь в курсі!» 10.40 «Щоденник для батьків» 11.15 Х/ф «Жорстокий романс» 14.45 За сім морів 16.00, 23.55 Д/с «Народжені вбивати» 17.00 «Україна-Європа» 17.50 «Таке спортивне життя» 18.30 «Світ за тиждень» 19.00 Генерали 20.00 «Цивілізація Incognita» 20.10 «Кумири» 20.40 «Світські хроніки» 21.10 Спецрозслідування. Вчитель під прицілом 22.10 Х/ф «Не звикайте до чудес» 00.55 Х/ф «Ніжність» (II) 02.35 Х/ф «Корпорація мрії» (III) 04.00 Іван Франко

ртр - планета 06.50, 04.20 Х/ф «Скарб» 08.20 «Сам собі режисер» 09.00 «Сміхопанорама» 09.25 «Ранкова пошта» 10.00, 13.00 Вісті 10.15 Місцевий час 10.45 «У світі тварин» 11.15 Росія - любов моя! «Етнографія і кіно» 11.40 Веселий ювілей Аркадія Ініна 13.20 Місцевий час 13.25 «Вся Росія» 13.40, 05.50 «Більше, ніж любов» 14.20 «Влада факту» 15.05 «Абсолютний слух» 15.50 Святковий концерт 17.25, 02.50 «Сміятися дозволяється» 19.00 Вісті тижня 20.30 «Наш вихід!» 22.00 «Недільний вечір» 23.35 Х/ф «Любові цілюща сила» 01.10 Х/ф «Людина біля вікна»

Визит 06.15 Програма 5 каналу 08.00 Телешанс 08.10 День за днем 09.00 Х/ф 10.30 Телешанс 10.35 Д/с 10.50 Х/ф 12.20 Телешанс 12.25 Х/ф 13.40 М/ф для дітей 14.55 Х/ф 15.40 Х/ф 17.45 Не занапасти свою безсмертну душу 18.00 Телешанс 18.05 Т/с 19.30 Х/ф 20.40 Спати пора 20.50 Телешанс 21.15 Х/ф Далі програма 5 каналу 22.35 Телешанс

Лтава 07.00 Гімн України 07.03 Гімн Полтавщини 07.05 ПТН 07.35 «Відблиск» 07.50 «Економічне коло» 08.45 Мультфільми 09.00 «До чистих джерел» 09.26 «Вектори духовності» 09.40 «Струни душ людських» 10.00 «Ранок на «Лтаві». Дайджест 10.52 «З музичної скриньки «Лтави» 11.00 «А у нас кіно знімали».Х/ф «Соняхи» 11.30 «Повір у себе» 12.00 «Відверто про...» 12.52 «Соловецькі в’язні з України». Ф.1 «М. Зеров» 14.00 «Скарби музеїв Полтавщини». Музей пожежної охорони 14.30 «Соціальний захист» 14.45 «Бути християнином» 15.00 Дитяча година зі студією «Разом» 16.00 «Ти - молодий» 16.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 17.00 «До тебе лину я в піснях». Музична програма 19.00 «Тест на майбутнє». Світ очима письменника 20.00 «Маленька модель великої держави» 20.20 «Зупинись і здивуйся» 20.30 «З музичної скриньки «Лтави» 20.45 «Гостинець від Телесика». Вечірня казка 21.00 «Телетижневик» 21.30 «Квадрат Успіху». Молодіжна програма 22.00 «Живий Квадрат». Музичне шоу 22.30 Муз/ф «І струни Лисенка живі» 23.58 Гімн Полтавщини 00.00 Гімн України 00.03 «Формула успіху» 01.00 Гала - концерт дитячого центру Н. Май 02.25 «Нічна мозаїка». Художній фільм (ЗА) 05.25 «Сторіччя з м’ячем» 05.50 «З музичної скриньки «Лтави»

Мисливство та Рибальство 05.00 Зброярські клуби Європи. 05.30 Риболовля з Дейвом Баремом. 05.55 Кухня з Сержем Марковичем. 06.10 Полювання з Леонідом Костюковим. 06.40 Річками Амазонії. 07.05 Прикладна іхтіологія. 07.35 Поради колишніх. 07.50 Кухня з Сержем Марковичем. 08.05 Особливості полювання на Русі. 08.35 Влучний постріл. 09.00 Ні пір’я, ні луски. 09.30 Особливості полювання на Русі. 10.00 Підсікай, Семеничу. Фільм 5. Риболовля на Чорному морі. 11.05 Таємниці завзятого рибалки. 12.05 Смачна риболовля. 12.55 Зброярські клуби Європи. 13.25 Сезон полювання. 13.55 Стрілецький спорт. 14.10 Риболовля з Нормундом Грабовскісом. 14.40 Поради колишніх. 14.55 Зброярські клуби Європи. 15.25 Риболовля з Дейвом Баремом. 15.50 Кухня з Сержем Марковичем. 16.05 Рибальський фестиваль - 2013. 16.35 Рибальський фестиваль - 2013. 17.05 Рибальський фестиваль - 2013. 17.35 Таємниці завзятого рибалки. 18.35 Зброярські клуби Європи. 19.05 Сезон полювання. 19.35 Стрілецький спорт. 19.50 На річці та озері. 20.15 Смачна риболовля. 21.05 Влучний постріл. 21.30 Ні пір’я, ні луски. 22.00 Таємниці завзятого рибалки. 23.00 Зброярські клуби Європи. 23.30 Сезон полювання. 00.00 Стрілецький спорт. 00.15 На річці та озері. 00.40 Полювання з Леонідом Костюковим. 01.10 Річками Амазонії. 01.35 Прикладна іхтіологія. 02.05 Поради колишніх. 02.20 Кухня з Сержем Марковичем. 02.35 Особливості полювання на Русі. 03.05 Влучний постріл. 03.30 Ні пір’я, ні луски. 04.00 Особливості полювання на Русі. 04.30 Світова риболовля.

Культура 05.30 Канал «Євроньюз» 09.00 «Звичайний концерт» 09.35 Х/ф «Червоні вітрила» 11.00 Д/ф «Сергій Мартінсон» 11.40 Росія, любов моя! «Священний гай марійців» 12.05 Мультфільми 13.35 Д/ф «Ворони великого міста» 14.25 «Пішки...». Москва царська 14.55 «Вальдбюне - 2012». Гала-концерт «Чайковському присвячується...» 16.30 «Хто там...» 17.00 «Контекст» 17.40 Шукачі. «Таємниця Абалакської ікони» 18.30 «Романтика романсу» 19.25 «Мосфільм». 90 кроків» 19.40 Х/ф «Біг» 22.45 Балет «Лебедине озеро» 00.55 Шукачі. «Таємниця Абалакської ікони» 01.40 Д/ф «Абу-Мена. В очікуванні дива»


16

спецпроект

Після реконструкції

➢ 25 вересня, о 10.00, біля обеліска ополченцям на Деївській горі відбудеться мітинг

До 70-річчя визволення Кременчука від німецьких загарбників на Деївській горі встановлять гранітні плити з викарбуваними іменами загиблих героїв-ополченців, які в серпні 1941 р. мужньо стримували наступ фашистів на місто. Влітку 1941 р., напавши на н а ш у з ем л ю , фа ш и с т с ь к і війська стрімко просувались на схід. Готуючись до оборони, у Кременчуці буквально за 10 днів сформували Дивізію народного ополчення, яка мала утримати рубіж довжиною в 20 км! Криваві бої на підступах до Кременчука тривали 6-8 серпня. У майже беззбройних ополченців (робітники вагонзаводу, інших підприємств, студенти) було завдання – будь-що утримати ворога до підходу регулярних військ Червоної Армії. І вони це зробили – ціною власного життя. Більшість тоді загинули, імена багатьох не відомі й досі. У 2011 р., відгукнувшись на прохання місцевого пошуковця Лідії Шаткової, «КП» друкувала прізвища учасників Дивізії народного ополчення, пропонуючи кременчужанам доповнити цей список та надати інформацію про невідомих героїв. Всі нові дані та відомості

Сторінки історії

Імена ополченців вічні

Думка

«Пам’ять повинна жити» Юрій Гриценко, депутат Кременчуцької міської ради (партія «Рідне місто»): — Кременчужани, особливо молоде покоління, повинні знати про подвиг своїх земляків-ополченців, простих людей – робітників і студентів, які героїчно стримували наступ фашистів на місто. Ми повинні пишатися силою їхнього духу, волею та готовністю віддати життя за рідну землю. Імена героїв, викарбувані в граніті, це лише невелика данина пам’яті й шани нащадків. Окрема вдячність пошуковцям, насамперед Лідії Шатковій, котра ініціювала з’ясування невідомих прізвищ учасників Дивізії народного ополчення. До Дня міста вийде вже друге видання книги про ополченців, доповнене новими прізвищами. Але пошукова робота триває. Війна не завершена, доки не похований останній солдат.

Заступник голови Крюківського райвиконкому Галина Пилипенко та депутат міської ради Юрій Гриценко біля обеліска ополченцям на Деївській горі про ополченців увійшли до V тому кременчуцької Книги Пам’яті, який підготувала Лідія Шаткова у співавторстві Юрія Шаткова, Алли Гайшинської, В’ячеслава та Олега Івушкіних. Тоді ж, у 2011 р., директор щотижневика «Кременчуцька Панорама», депутат міської ради (партія «Рідне місто») Юрій Гриценко запропонував викарбувати імена ополченців в граніті біля пам’ятника на

Гострій могилі. Ініціативу підтримали колеги-депутати, відгукнувся й Крюківський райвиконком. Реконструкція обеліска на Гострій могилі р оз п оч а л ася ц і є ї в ес н и й частково буде завершена до 29 вересня, 70-ї річниці визволення Кременчука від німецькофашистських загарбників. — Біля пам’ятника буде встановлено 10 плит з іменами загиблих ополченців. На сьогодні завдяки

пошуковцям-ентузіастам відомо 161 прізвище (загалом, згідно з історичними архівами, в Дивізії народного ополчення налічувалося близько 3000 осіб – авт.), – розповідає заступник голови Крюківської районної ради Галина Пилипенко. До святкової дати відреставрують і сам обеліск, а біля підніжжя покладуть плит-

ку. На жаль, сходи, які ведуть до пам’ятника, реконструювати до 29 вересня не вдасться – не лише через брак часу, але й через нестачу коштів. Загалом цьогоріч на реконструкцію пам’ятного місця виділено 100 тис. грн, щоб повністю відремонтувати сходи, потрібно ще близько 150 тис. (Т. Апрелєва)

«

До 70-ї річниці визволення Кременчука від німецько-фашистських загарбників з друку вийде друге видання V тому Книги Пам’яті, присвячене учасникам Дивізії народного ополчення. Воно доповнене новими встановленими прізвищами кременчуцьких ополченців.

➢ В районі гімназії № 6 у 1941-1942 рр. знаходився фашистський концтабір

У роки Великої Вітчизняної війни на Дальній Раківці знаходився фашистський концтабір, де зазнали смертельних мук тисячі військовополонених. Сьогодні на цьому місці стоять житлові будинки, а про загиблих нагадує обеліск у вигляді штика на Крюківському кладовищі. Тетяна АПРЕЛЄВА yanaapreleva@ yandex.ru

Редакції про історію обеліска на Крюківському цвинтарі розповіла керівник клубу «Пошуковець» Людмила Бєлград. За її словами, обеліск, який сьогодні знаходиться на Крюківському цвинтарі, височів на території першої братської могили, на місці колишнього табору військовополонених (в районі нинішньої гімназії № 6). Вперше могилу розшукали в 1967 р. – тоді вона мала вигляд кургану. Спочатку за місцем поховання доглядали червоні слідопити, а потім про курган дізналися й на вагонобудівному заводі. На підприємстві виготовили тимчасовий пам’ятник та встановили на могилі загиблих воїнів. Можливо, на цьому все б і завершилось, якби не один випадок…

«

Кременчуцька Панорама № 38 (432) 19 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Таємниця обеліска У краєзнавчому музеї ми знайшли матеріали зі спогадами пенсіонера вагонобудівного заводу та корінного мешканця Раківки Тараса Барана. Він пригадує, як у 1974 р. на сільському кладовищі в Козельщанському районі побачив пам’ятник на братській могилі чотирьох радянських льотчиків (бомбардувальник був збитий в бою над цією місцевістю), і йому дуже схотілося, щоб такий же височів і на кургані, де поховані кременчуцькі військовополонені, адже пам’ять має жити. Тим паче, що наближався 30-річний ювілей Великої Перемоги. Ініціативу Тараса Барана та його товаришів на заводі підтримали і взялися за справу. Головними авторами проекту стали Тарас Баран й Анатолій Ворожко, а допомагав їм у цьому весь колектив. Схема за схемою, деталь за деталлю майстри інструментального цеху створювали елементи для майбутнього меморіалу. Зрештою в 1975 р. до Дня Перемоги на братській могилі встановили надгробок з віковічними словами: «Никто не забыт, ничто не забыто» 1942 г.». А обеліск з’явився пізніше. Пропозицій стосовно його оформлення було багато, але

Згідно з даними Людмили Бєлград, які вона отримала з розповідей місцевих мешканців, у братській могилі, увінчаній обеліском, покоїться близько 2,5 тис. радянських військовополонених.

Є пропозиція

Щоб молодь знала...

Такий вигляд мав перший пам’ятник на братській могилі військовополонених, який виготовили на вагонобудівному заводі на початку 1970-х рр. Фото з архіву Людмили Бєлград вр е ш т і - р е ш т з і й ш л и ся н а формі у вигляді солдатського штика, який здіймається в небо. Втім, на цьому місці обеліск пр оіснував недовго. Наприкінці 1970-х рр. територія потрапила під житлову забудову (сучасні пров. Зірковий, вул. Д. Бідного тощо). Зокрема в районі Раківки почали буд увати гімназію № 6, і братська могила опинилась по сусідству зі шкільним подвір’ям. Тому в 1977 р. останки військовополонених перепоховали на Крюківському цвинтарі, сюди ж перенесли й обеліск.

Сьогодні обеліск у вигляді штика знаходиться на Крюківському кладовищі по вул. Макаренка

На місці братської могили (зі сторони вул. Д. Бідного) кременчуцькі пошуковці пропонують встановити пам’ятний знак із написом про те, що на цьому місці знаходився концтабір радянських військовополонених. На думку кременчуцького пошуковця Віктора Луніки, напису «Никто не забыт, ничто не забыто» на обеліску, що розташований на Крюківському кладовищі, недостатньо, бо він не несе інформації власне про події 1942 р. Як повідомила заступник голови Крюківської райради Галина Пилипенко, питання встановлення пам’ятного знака наразі розглядається. — Лист із пропозиціями знаходиться у міськвиконкомі, його має розглянути комісія з увічнення пам’яті видатних людей та подій, – зазначила Галина Пилипенко.

Спогади про війну

Страшна зима 1942 р. Коли почалася війна, Тарасові Барану було 7 років, проте він пам’ятає, як з сусідськими хлопчаками носив їжу полоненим у концтабори. Таборів в окупованому місті було кілька, один з них – у Крюкові. — Багато полонених помирало від голоду й холоду, – пригадує Тарас Баран. – У концтаборі працювала спеціальна похоронна команда, яка заздалегідь готувала великі ями. Їх дощенту заповнювали трупами, які підвозили на підводах. Тіла померлих були скрюченими й закоцюблими від холоду. Найбільше захоронень було в 1942 р. – та зима виявилася холодною і голодною й для місцевих жителів.


Кременчуцька Панорама № 38 (432) 19 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Поради психолога ➢ Як уникнути осінньої депресії? Перші дні вересня принесли дощі та холод. Через таку погоду, звісно, й настрій погіршився. Так і до депресії недалеко. Найкращий вихід – знайти справу до душі й поринути у неї з головою, – радять психологи. Як уникнути депресії? Глянцеві видання дають стандартні поради: оновити гардероб, зробити ремонт, зустріти осінь у теплих краях та поласувати власноруч приготованими стравами. А кременчуцький психолог Валентина Осадча радить альтернативні та менш бюджетні шляхи подолання депресії.

— Чи можна вважати депресію повноцінною хворобою? — Депресія має три стадії: перша – легка (сезонна); друга – середня (коли людина скаржиться на безсоння, відсутність апетиту або, навпаки, на нездорову жагу до їжі); третя – важка (думки про суїцид). Так ось, друга та третя стадії – дійсно, хвороба, яка потребує допомоги фахівця. Сезонна депресія – це стан душі. А от коли душа плаче: зовсім погано, не виробляється гормон щастя – потрібні антидепресанти. До речі, спорт вирішує багато проблем при депресії. Також дієвий спосіб: завантажити людину фізичною працею, створити стресову ситуацію, щоб спрацював інстинкт самозбереження. Але ж знову таки – без самодіяльності.

— Хто частіше звертається за допомогою і в якому віці? — Як не дивно, найчастіше цьому стану підвладна молодь. Жінки після зради коханого, рідше з післяпологовою

Не сумуй! ти виклик. Але, традиційно, зелень нагадує весну, травень; жовтий – сонце і тепло; червоний – вишні, яблука, смородину... Ці кольори змушують згадати смакоту, море, сонце. Хоча багато хто любить сірі светри і Карпати, картатий плед і роботу з архівом або новою статтею.

— Чи є музика гарними ліками від депресії?

Валентина ОСАДЧА депресією. Золота молодь, в яких усе життя – свято, та яких вже нічого не тішить. Чоловікиоднолюби, яких покинула дружина. Зустрічаються різні вікові категорії зі своїми особливостями.

— Чи правда, що за кольором одягу можна зрозуміти психологічний стан людини? — Кожна людина в шафі має безліч різних речей, які вона носить за настроєм, за погодою та за дрес-кодом. Треба поміркувати, що я вдягаю в гарному настрої – це одні кольори, а коли мені погано – це інші (необов’язково сірий або чорний). Можливо, це яскраво-помаранчевий, щоб виділитися або зроби-

— Все індивідуально. Хтось любить слухати класичну музику, а хтось – рок. При цьому комусь рок допоможе вийти з такого стану, бо людина його любить. А комусь взагалі музика тільки шкодить під час недуги. Але варто зазначити, що вплив музики залежить від того, з яким настроєм й енергетикою композитор створював її. Якщо Штраус вкладав усю свою любов у вальс – це сприятлива мелодія, а якщо група рок-виконавців писала свої твори під впливом алкоголю та наркотиків – це тільки руйнівний вплив.

— А як щодо лікування депресії коханням? — Депресії ніколи не буде у людини віруючої, бо вона любить Бога всім серцем і дякує за кожен прожитий день як подарунок Всесвіту. Тому, хто любить, і на думку не спаде впадати в зневіру. (А. Дробязко)

«

Ароматерапія пропонує при депресії використовувати наступні масла – бергамоту, герані, лаванди, іланг-ілангу, лемонграссу, кедра. Масла, які бадьорять – бергамот, розмарин; ті, що заспокоюють – герань, лаванда, пачулі. Кольоротерапія

Від депресії врятує жовтий колір Кольоротерапія – це найдавніша наука. Ще в древньому Римі використовувався такий спосіб кольоротерапії, як насичення води кольором. У посудину з водою клали дорогоцінні й напівкоштовні камені певного кольору. А потім цю воду давали пити хворим. Для різних недуг використовували різні дорогоцінні камені. Наприклад, від застуди лікували бірюзою. Експериментувати з камінням і водою буде не кожен. Саме тому спробуємо з’ясувати вплив кольорів в інтер’єрі та в одязі. Червоний – колір дії. Він стимулює клітини кори головного мозку. Вплив на підкірку відбувається у вигляді підвищення тиску, температури, рухової активності та активності сексуальної. Психотерапевти не рекомендують використовувати червоний колір упродовж тривалого часу. Це загрожує такими побічними ефектами, як перевтома. Жовтий – колір сонця. Чудовий колір для профілактики депресій. Якщо, наприклад, помаранчевий сприяє виходу з депресивного стану, то жовтий попереджає його розвиток. Восени, взимку та ранньої весни жовтий колір нам життєво необхідний. Його можна використовувати у вигляді яскравих плям в інтер’єрі або аксесуарів в одязі. Зелений заспокоює, але майже не гальмує життєві процеси організму. Однак є в зеленого один важливий недолік або плюс. Зелений безпосередньо впливає на ділянку головного мозку, що відповідає за апетит – він його підвищує.

Синій – антипод червоного. Він майже повністю гальмує будь-яку активність. Знижує тиск, температуру. Знижує робочу активність. Володіє ефектом снодійного. Синій колір добре підійде для оформлення спальні та спального місця. Однак є одне «але». Якщо для вас ліжко – це місце звершень і перемог, синій колір для нього не підійде, краще використовувати червоний. Сірий, чорний, коричневий – депресивні кольори. В жодному разі не можна застосовувати їх в оформленні ж и т л о в и х приміщень, особливо коли, крім цих кольорів, немає інших. Навіть якщо вам дуже подобаються ці кольори, намагайтеся розбавити їх яскравими плямами в інтер’єрі. Осінні хризантеми, крім того, що милують око різнобарв’ям, надають людині впевненості у собі та своїх силах

ßʲÑÒÜ ÆÈÒÒß

17

Православне свято ➢

Від Михайлового дня чекаймо на приморозки 19 вересня за церковним календарем – свято Михайла Чудотворця. У давнину цього дня намагалися не працювати, бо «Михайло начудить». В Україні Архістратиг Михаїл є одним із найбільш шанованих святих, небесним покровителем Києва. В народній уяві святий Михайло – славний воїнзахисник знедолених та немічних і водночас суворий суддя: він відводить душі померлих на небо, зважує на терезах їхні добрі й погані вчинки. — Від Михайла починають справляти храмові свята, на які з’їжджаються всі родичі. Колись в селах на храмові свята грали музики, танцювали та співали пісні до самого ранку. В цей день з’їжджалися священики і провоГалина КОЗЛЕНКО дили святкову службу. Потім біля церков та каплиць на розстелених скатертинах ставили їжу та запрошували всіх на спільний обід. Особливо припрошували старців та убогих, – розповідає Галина Козленко із с. Бабичівка Глобинського району. Також до свята Михайла Чудотворця варили питний мед. Громада заздалегідь обирала чоловіка, який купував стільники і готував медовуху. Гроші від реалізації питного меду на «канунах», де розпродували медовуху, йшли на потреби церкви, допомогу багатодітним родинам і немічним. Галина Козленко додає, що з 19 вересня настають приморозки, які звуться Михайлівськими. Також у народі кажуть: «Михайлів день – лист на дереві не тримається». По опалому листю передбачають, якою буде зима: якщо воно лягає лицевою стороною вгору – суворою, коли виворотом – теплою, якщо і так, і так – зимові місяці будуть помірними. (В. Коноваленко, фото автора)

Природний косметолог ➢

Подорожник кращий за дорогі креми Напевно, всі знають, що подорожник здатен зупинити кров при порізах. Про це говорять й народні назви рослини – порезнік, ранник, поранчик. Але, крім цього, подорожник має ще чимало лікувальних властивостей. — Подорожник часто застосовують при гнійних захворюваннях шкіри, ранах, опіках, наривах, для полоскання горла, для ванночок при захворюваннях ясен і запаленні очей. Особисто я заготовляю листя для догляду за обличчям, – розповідає Лариса Бабич із с. Градизьк Глобинського району. – Подорожник можна заготовляти з травня і до пізньої осені. Збирати листя варто подалі від доріг. Листя сушу на горищі, розкладаю на папір одним шаром. Із заготовленого листя можна робити настоянку, сік, мазь, масло, присипку. Жінка ділиться рецептом настоянки, Лариса БАБИЧ яка допомагає позбутися вугрів і зробити шкіру обличчя чистою: 2 ст. ложки подрібненого листя подорожника залити трьома склянками окропу. Слід щодня робити гарячі компреси, а потім споліскувати обличчя холодною водою. Настій ще можна пити – по 1/4 склянки до їжі. Каже, подорожник дієвіший за дорогі креми. — Проблемні місця на шкірі непогано лікувати маззю подорожника. Для цього потрібно 4 ст. ложки подрібненого сухого листя рослини поступово додавати у дитячий незабарвлений крем. Такої кількості подрібненого листя вистачить щонайменше на 2 тюбики, – додає Лариса Бабич. До речі, косметологи радять додавати його у креми для сухої шкіри. Сік з листя подорожника вживають при гастритах, виразках шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічних колітах. Так, випивати слід 1 ст. ложку, розведену в склянці води, тричі на день за 20 хв. до їжі. Лікування тривале – близько одного місяця. Але обережним із подорожником Завдяки вмісту слід бути тим, хто має підвищену в подорожнику кислотність шлункового соку та страждає на гіпотонію. Чоловіки вітамінів А, К та С рослина мають знати, що тривале застосуван- має ранозагоювальну, ня подорожника пригнічує вироблен- протизапальну, ня сперми і несприятливо впливає на сперматозоїди. (В. Коноваленко, фото відхаркувальну, сечогінну дії. автора)

«


18  

навколо

Променад

➢ Обери дозвілля до душі

Кінотеатр «Нафтохімік» із 19 по 25 вересня «Коханий з майбутнього». Початок сеансів: 10.00; 15.20; 21.30. Вартість квитків: 25-40 грн. «Врятувати Землю» (у 3D-форматі). Початок сеансу: 17.40. Вартість квитків: 25-30 грн. «Два стволи». Початок сеансів: 13.10; 19.20. Вартість квитків: 25-35 грн.

Міський палац культури 15 та 22 вересня Театр «Аскал» та пр оект «Купе» представляють виставу «Вдови». Початок: 18.00. Довідки за тел.: (097) 933-11-33.

Парк «Придніпровський» 29 вересня Фотосушка. Ти любиш фотографувати й хочеш показати свої роботи людям? Бери прищіпки й принось свої знімки до літньої сцени – тут пройде обмін світлинами. Початок: 10.00.

Кременчуцька Панорама № 38 (432) 19 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Завітай

афіша

«Family Day» в боулинг-центре ТРК «Европа»

Станція юних техніків із 23 по 26 вересня Кінофестиваль «Славні земляки. Люди, які прославили Кременчук». У програмі: 23 вересня – музика Дмитра Тьомкіна у світовому кінематографі. 24 вересня – Платон Майборода, Народний артист України, композитор. 25 вересня – ролі, які зіграв актор Володимир Заманський у фільмах про війну. 26 вересня – Еммануїл Казакевич, письменник і перекладач. Початок: щодня о 15.00. Адреса: вул. Чапаєва, 69-А. Вхід вільний.

Детский праздник «Family Day» – это всегда море позитива, детского смеха и отличного настроения. 21 сентября «Family Day» будет посвящен маленьким изобретателям. Вместе с лучшими аниматорами города дети научатся делать полезные и нужные вещи из подручных средств. Мастер-класс по изобретению научит ребятишек мастерить удивительные вещи! Игры, конкурсы и розыгрыши не дадут им скучать! Подробно – по тел.: (067) 190-11-00.

Паб «999» із 1 вересня по 1 листопада Грибний сезон. Паб пропонує відвідувачам скуштувати нові та смачні страви з лісових грибів. Довідки за тел.: 4-10-66.

Ресторан «Європейський»

із 1 вересня по 1 листопада Грибний сезон. Ресторан пропонує відвідувачам скуштувати нові та смачні страви з лісових грибів. Довідки за тел.: 4-10-66.

«Школа юных поварят» Ресторан «Четыре сезона» вновь приглашает маленьких любителей готовить вкусную и полезную еду. 22 сентября в «Школе юных поварят» пройдет второй урок. Он будет посвящен приготовлению вкуснейшего десерта – пирожного «Картошка». Вместе с шефповаром ресторана и, конечно, с веселыми аниматорами дети узнают много нового и интересного о «Картошке», а мастер-класс научит их правильно готовить это пирожное. Родители непременно оценят мастерство своих ребятишек, отведав приготовленные ими шедевры. Детали – по тел.: (067) 190-11-00. Громадський тижневик

На маршрут виїхав «читаючий» тролейбус

Буккросінг (обмін книжками) у тролейбусі – для Кременчука явище незвичне, можна сказати, дивовижне. Ідея виникла у працівників Центральної біблі отеч н о ї с и с тем и д л я дорослих, а в тролейбусному управлінні її підтримали й допомогли реалізувати. Буккросінг мав дві мети – популяризувати серед кременчужан читання, а заразом й електротранспорт. Присвятили захід Всесвітньому дню бібліотек та Дню міста. Організатори розповідають, що запозичили ідею у львівських та чернігівських бібліотекарів. — Книги збирали із початку року, їх приносили до бібліотеки читачі, – зазначила Світлана Нужна, директор ЦБС для дорослих. – Тепер же книги розійдуться по всьому місту, і кожен зможе, прочитавши, передати їх своїм рідним чи друзям, як і говорять правила буккросінгу. Акція проходила на маршруті № 5 «Річковий вокзал – Молодіжний – Річковий вокзал». Щоправда тривала недовго – всього лише з 14.00 до 16.00. Що ж до пасажирів тролейбуса, то вони із задоволенням брали літературу й обіцяли долучитися до проекту. На вибір городянам були запропоновані найрізноманітніші книги: від світової класики до дитячих казок та романів Дар’ї Донцової. (Д. Малишко, фото автора)

Виходить з червня 2005 року Засновник: ТОВ «ПАНОРАМА Кременчука» Виходить щочетверга Свідоцтво про реєстрацію: ПЛ №774-31 ПР від 26 грудня 2006 р.

реклама

Їдуть і читають

Головний редактор: Iнна Данилейко т. 79-22-40

Такий незвичний тролейбус з кульками можна було побачити 12 вересня Костянтин, учень 11-го класу (ліворуч): — Читаю переважно фантастику. Зараз обрав книгу «Урфін Джус та його дерев’яні солдати». Максим, учень 11-го класу: — Люблю класику. Зараз обрав книгу Олексія Толстого «Ходіння по муках». Улюблений жанр – історичні романи українських письменників: Панаса Мирного, Івана НечуяЛевицького.

«

Серед молоді все більш популярною стає класична література. Завдяки голлівудській екранізації «Анни Кареніної» цей роман Льва Толстого у бібліотеках уже не знайдеш.

Відповіді на крос. № 37

Ольга, студентка КЛК: — Улюблений жанр – пригоди, а ул ю б л е н и й автор – Всеволод Нестайко. Найбільше подобаються його твори «Дванадцять з обманом», «Тореадори з Васюківки».

Кременчуцька панорама

Понад 300 різних книг роздали кременчуцькі бібліотекарі 12 вересня в рамках буккросінгового проекту «Читаючий тролейбус».

Верстка та дизайн: Валерій Старик Журналісти: Iрина Житня, Тетяна Пидорина т. 79-22-43 Коректор: Аліна Сіренко Відділ реклами: т. 79-22-88 Відділ збуту: т. 79-22-57 Відділ маркетингу: т. 79-22-54 Адреса редакції: 39602, м. Кременчук, вул. В. Бойка, 15 т. 79-22-40 (приймальня) E-mail: kp-office@panorama. pl.ua www.panorama.pl.ua Передплатний iндекс 91732 Друк: ТОВ «АСМI» м. Полтава, вул. Міщенка, 2 Тел. (0532) 27-24-63 Замовлення № 6741 Підписано до друку: 18.09.2013 р. Обсяг д/а: 5 Наклад: 10000 прим. Відповідальність за зміст публікацій несуть їх автори, за зміст рекламних оголошень — рекламодавці. При передруці посилання на «Кременчуцьку Панораму» обов’язкове. Редакція не завжди поділяє точку зору автора. Рукописи не рецензуються і не повертаються. — на правах реклами

Газета є членом Української асоціації видавців періодичної преси


Кременчуцька Панорама № 38 (432) 19 вересня 2013 року

Гороскоп ➢ 23.09-29.09 ОВЕН (21.03-20.04). Ваша

товариськість дозволить змінити ситуацію на краще, а нові зв’язки і знайомства позитивно вплинуть на ваше матеріальне становище.

ТЕЛЕЦЬ (21.0421.05). Зібраність і зосередженість дозволять творити дива. Бажано регулювати обсяг навантаження на роботі. Невдача через дрібниці спровокує дратівливість, намагайтесь уникнути конфліктів. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). На роботі накопичиться безліч справ, які зажадають вашої особистої участі. Вам знадобиться рішучість і впевненість у своїх силах. Ваші зусилля не залишаться непоміченими начальством. РАК ( 2 2 . 0 6 - 2 3 . 0 7 ) . Нормальний перебіг подій порушиться несподіванками, які цілком можна було передбачити. Небажано ризикувати фінансовим добробутом. ЛЕВ (24.07-23.08). Нама-

гайтеся не відмовляти тим, хто потребує вашої допомоги. Ви можете впевнено розпочинати реалізацію нових проектів. Упорядковуйте грошові справи, плануйте майбутнє.

ДІВА (24.08-23.09). Від вашого настрою буде залежати успішна реалізація довготермінових планів. Намагайтесь уникати конфліктів на роботі. ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не роздавайте обіцянок, вони можуть згодом обтяжити вас. Вам знадобиться цілеспрямованість. Не сприймайте близько до серця поради навколишніх – вам краще знати, як варто вчинити. СКОРПІОН (24.10-22.11). Бажано співвідносити свої обіцянки з можливістю виконання. Намагайтеся зосередитися на роботі. Ви легко зможете здобути необхідну підтримку близьких. СТрІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Н а р о б от і і в д о ма можливі дрібні конфлікти, тому вам варто бути пильними у словах і вчинках. Варто уникати поспішних рішень й емоційності у спілкуванні. КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Вашому начальству може не сподобатися ваше свавілля і зайнятість особистими справами в робочий час. До вихідних у родині відновиться атмосфера любові, довіри і взаєморозуміння. ВОДОЛІЙ (21.01-19.02).

Можна зітхнути з полегшенням – схоже, що все встає на свої місця і справи налагоджуються. Бажано не вплутуватися в авантюрні або сумнівні історії.

РИБИ (20.02-20.03). Намагайтеся прислухатися до вимог керівництва, і тоді справи підуть на лад. Спробуйте не запізнюватися. Від вас може знадобитися оперативність у прийнятті рішень.

relax

www.panorama.pl.ua

19

Ажіотаж ➢ Кременчуцьку частину проекту «Війна світів» глядачі побачать 13 жовтня 11 вересня до Кременчука приплив річний лайнер, а на ньому – відомі телезірки Ольга Фреймут та Арам Мнацаканов. Все просто. Серед 12-ти міст на Дніпрі, де «Новий канал» та «1+1» знімають спільний проект «Війна світів», який поєднав «Ревізора» та «Пекельну кухню», обрано й Кременчук.

Всі у захваті від Ольги!

Дмитро МАЛИШКО studdimaa@mail.ru

«Війна світів» – це спільний проект «Нового каналу» та «1+1». Знімальна група разом з командою теплохода мандрує Дніпром, зупиняючись у 12-ти містах, аби учасники спробували свої сили у 12-ти реальних ресторанах. Суть проекту «Війна світів» – навчити дванадцятьох учасників ресторанній справі й у фіналі обрати найкращого, котрий отримає 500 тис. грн на відкриття власного закладу. Шоу було добряче проанонсовано у соціальних мережах та пресі, тож не дивно, що в Кременчуці на бульв. Пушкіна зібрався цілий натовп бажаючих побачити Ольгу Фреймут та ще й потрапити на екран телевізора. Найпалкішими шанувальниками Ольги виявилися учні сусідніх шкіл. Вони зосереджено шматували зошити на аркуші, аби отримати автограф. Затримавшись на понад 1,5 години (як вона пояснила, через проблеми з макіяжем), Ольга Фреймут привіталась з городянами і провела конкурс, за допомоги якого визначила

Учасникам конкурсу треба було набрати в руки якомога більше порожніх келихів, котрі стояли на столі. Таким чином, обрали 10 осіб, котрі мали доступ на знімальний майданчик

Ось такий автограф залишила головний «ревізор» країни Ольга Фреймут у готелі «Європейський» агентів «Ревізора» та людей, які мали можливість повечеряти в ресторані за рахунок ведучої. Зіркова команда зупинилася в одному з найкращих готелів Кременчука – «Європейському», а зйомки основної частини проекту відбувались у ресторані на Молодіжному. Фанати Ольги Фреймут в

Ольга Фреймут не може жити без телекамер… Ведуча проекту «Війна світів» перед початком зйомок розповіла про долю «Ревізора» та поділилася ностальгічними спогадами. — Пані Ольго, скажіть, яка доля чекає на «Ревізор»? — «Ревізор» – це такий бренд, який я мрію пронести крізь життя. Як Коко Шанель дорожила своїм брендом, я хочу дорожити «Ревізором». Я буду змінюватися, розширюватися, зараз команда «Ревізора» готує розкішний сюрприз на березень, буде пост-шоу, ще поїздки за кордон. Програма буде іншою, але вона буде, бо її люблять, а поки живе любов – помирати сенсу немає. — Ваша кар’єра в Україні розпочалася з програми «Підйом». Розкажіть, як ця програма змінила Ваше життя? — «Підйом» змінив моє життя, бо я мала можливість працювати у розкішній команді. Якщо ви хочете досягти успіху в журналістиці, то обов’язково шукайте не зарплату, а команду, де у вас є перспектива. Під час кастингу я розповідала про те, як жила в Англії, як народжувала Злату. Педан і Притула були дуже здивовані, бо вони очікували якогось пафосу, а я говорила з ними, ніби зі старими друзями, і не зважала на камери. Взагалі, чесно скажу, я не можу жити без камери. Тільки вмикається камера, вмикаюсь я і починаю жити. Якщо я залишу телебачення, то я залишу цей світ. — Як Ви поєднуєте роботу та виховання доньки? — Злата зі мною у проекті. Дочка не залишає мене і бачить, як робиться телебачення, тому не гнівається, як раніше. Я не виховую її: «Сідай, зараз я тебе буду виховувати». У нас все це в процесі. Я намагаюся бути гідною, аби стати для неї прикладом. — У побуті Ви такі ж вимогливі, як і у своїй програмі? — Я страшенно прискіплива. Зовсім нещодавно мама розклала рушнички у моїй новій ванній. Я зі сльозами на очах ці рушнички збирала, бо вони були не в одній кольоровій гамі. Я жахлива в побуті, мабуть, тому й не заміжня (сміється).

гонитві за автографами ледь не зламали огорожу на терасі ресторану, а коли жінка необачно спустилася до них, аби сфотографуватися, організатори навіть почали побоюватися, чи не затопче її схвильований натовп. Проте, на щастя, все обійшлося без травм. (Фото автора)

Ольга Фреймут була, як завжди, вишукана та елегантна, навіть у шкіряних штанях

Серед загального зібрання вирізнялися колоритні темні сили. Нічого дивного: спочатку організатори планували провести зйомку на тему Хеллоуїну

...а «пекельний» шеф любить вареники з вишнями Ресторатор та телеведучий Арам Мнацаканов у перервах між зйомками розповів журналістам, за що любить українську кухню, та поділився секретами успішного ресторанного бізнесу. — Араме, яка Ваша улюблена українська страва? — Мені подобається кілька: дуже люблю бринзу, люблю невеличкі налисники (якщо говорити про солодке), люблю голубці (якщо правильно приготовані) і люблю вареники з вишнею. Я вважаю, що українська їжа, як її розуміють у «попсовому» варіанті, скоріш, святкова – неможливо їсти вареники двічі-тричі на день. Ця їжа дуже особлива. Якщо раніше люди постували, то зараз люди «луплять» все, що завгодно: м’ясо тричі на день, наприклад. Це не дуже здоровий спосіб життя, і я намагаюся це пояснити. Ще українська їжа – вона дуже регіональна, якщо я щось люблю на Західній Україні, то зовсім інше я їм в Одесі або тут. Взагалі я ніколи не помилявся, що тут (в Україні – ред.) є люди, які готують бездоганну їжу. — Чи впливає Ваш смак на ті страви, які Ви готуєте? — Так, звісно. Я люблю легку їжу. Я вважаю, що люди повинні їсти не на ходу, снідати зранку, обідати вдень, а вечеряти ввечері. І вони повинні на той час перебувати за столом з тими людьми, яких вони люблять, не займатися жодними справами, телефонами, а просто спілкуватися один з одним. І нічого не ховати в холодильник, щоб потім знову з нього діставати. — Скажіть, який Ваш рецепт успіху для рестораторів-початківців? — Мабуть, не можна починати цю справу і думати про те, що все це дуже вигідно. Справою треба займатися, якщо ти насправді дуже любиш людей. Про себе ти думаєш в останню чергу, в першу чергу – про гостей, потім – про працівників, в тебе немає нормованого життя. Ну і, звісно, ти повинен мати смак, жити життям твоєї місцевості в усіх смислах. І тоді на тебе чекає успіх. Якщо ти купуєш заморожені продукти, консерви у супермаркетах – тобі немає сенсу бути ресторатором. Треба любити цю справу, інакше ти не зможеш зарядити свою команду.


20

мікс

Кременчуцька Панорама № 38 (432) 19 вересня 2013 року

www.panorama.pl.ua

Є така традиція ➢ У вересні на території військової частини щороку проходять змагання серед школярів 13 вересня на території військової частини А 1546 пройшла традиційна військово-спортивна гра «Патріот». Свою силу та вправність демонстрували старшокласники кременчуцьких шкіл. В і й с ь ко в о - с п о р т и в н а г р а «Патріот» серед школярів проходила у Кременчуці вже увосьме за незмінної підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Джерело Дніпра», Почесним Президентом якого є Володимир Матицин, ради ветеранів, міського управління освіти та особового складу військової частини (начальник гарнізону – Микола Комлик). — І г р и « П а т р і от » м и традиційно присвячуємо Дню визволення Кременчука від німецькофашистських загарбників. Сама назва змагань говорить про їх основну мету – фізичний й патріотичний розвиток молодого покоління, готовність до захисту Вітчизни, загартування характеру та сили духу, – зазначив, відкриваючи змагання, Олег Фещенко, голова об’єднання ветеранів війни та військових конфліктів «Бойове братство», що є організатором гри. – Спасибі Почесному Президенту Благодійного фонду «Джерело Дніпра» Володимиру Матицину, адже саме завдяки його підтримці ми маємо можливість проводити ці змагання. Н а п оч ат ку г р и с в о ю майстерність у рукопашному бою продемонстрували вихованці клубу юного десантника «Гвардія». Цікаво, що на лопатки один одного клали не лише хлопці, але й дівчата. Тим самим довели: армія – то не лише чоловіча справа. А в головних змаганнях взяли участь старшокласники із 24-х шкіл міста. Доки хтось віджимався на перекладині та від підлоги, інші долали естафети та смуги перешкод, розбирали й складали автомати, налаштову-

Ігри юних патріотів Боротьба за лідерство

Команда ЗОШ № 17 – переможець! Переможцем цьогорічних змагань стала команда школи № 17, яка два роки тому вже була першою. А ось призери минулого року – учні школи № 8, цього разу стали четвертими. Варто зазначити, що команди цих двох шкіл упевнено утримують лідерство з року в рік, не бажаючи поступатись першими місцями іншим учасникам. Що стосується 2-го й 3-го місць, то їх чесно вибороли учні ЗОШ № 22 та ліцею № 4. Переможців нагородили дипломами, м’ячами та солодощами.

Найбільше емоцій, як завжди, в учасників та вболівальників викликало перетягування каната

Голова об’єднання «Бойове братство» Олег Фещенко (ліворуч) та голова міської ради ветеранів Віталій Сельцов нагороджують переможців Віджатися 30 разів – легко!

Оцінка старшого покоління

Довге волосся для швидкого одягання протигаза – не завада

Втіха для ветеранів

вали радіостанції, виконували вправи на уважність, змагалися у конкурсі на кращий девіз та емблему команди, демонстрували свою влучність у стрілецькому тирі та вправність у перетягуванні каната. В результаті змагань переможців нагородили як індивідуально, так і колективно. А щоб підзарядити після фізичних вправ, усіх учасників гри нагодували справжньою солдатською кашею – настільки смачною, що школярі просили добавки! (Т. Апрелєва, фото автора)

Григорій Лещенко, Почесний ветеран України: — Нам було складно отримати вищу освіту, а ви сьогодні живете в благодатний час. І це дуже добре, що ви берете активну участь у різноманітних заход ах і з м а га н н я х – таких, як військовоспортивна гра «Патріот».

Ветерани, які спостерігали за змаганнями з розбирання-збирання автоматів, дії хлопців схвалили

Головне – бажання і фантазія ➢ Мешканка Молодіжного власноруч створила чудернацький куточок Кременчужанка Ганна Глаголь поблизу своєї п’ятиповерхівки на Молодіжному перетворила клумбу на справжній квітник. Тепер біля її будинку навіть молодята фотографуються. Ганна Глаголь, мешканка буд. 39 по вул. Молодіжній, нещодавно вийшла на пенсію й захопилась ідеєю квітника на подвір’ї. Жінка живе на першому поверсі звичайної 5-поверхової хрущовки. Але тепер її будинок вирізняється з-поміж інших, бо поряд із ним – справжній сад. Чорнозем для квітів жінка привозить сама на велосипеді. Фігурки на клумбі Ганна Глаголь або створює власноруч із порожніх пластико-

Затишок – власними руками

Ганна Глаголь вих пляшок, або купує в магазині, інколи витрачаючи зі своєї пенсії досить кругленькі суми. Проте грошей не шкодує, бо сад під вікнами – справжня радість і для неї, і для сусідів, і для перехожих. — Одного разу поралася на балконі і почула розмову двох

хлопців-підлітків, які стояли і милувалися моїм садом. Якби так висловлювались дівчата або жінки, я б не так здивувалась. А тут хлопці років 14-ти. Мабуть, я це роблю недарма, – говорить Ганна Павлівна. Жінку завдяки її гарному хобі знає вже чи не весь мікрорайон. Але був випадок, коли керамічні фігурки з її саду покрали. Проте крадії не врахували, що пенсіонерка йде у ногу з прогресом, бо вирахувати негідників їй допомогла відеокамера. Ганна Павлівна не пішла до міліції, обмежилась розмовою з батьками малолітніх крадіїв. Навесні, ймовірно, городяни побачать новинки від Ганни Павлівни. (І. Житня, фото автора)

Ідеєю облаштувати подвір’я будинку Ганна Глаголь захопилася після виходу на пенсію

№38  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you