Page 1

Červen v knihovně

Bezručova 519, tel 571 654 747, mobil 777 808 695 e-mail: knihovna@knir.cz, http://www.knir.cz, http://www.facebook.com/knir.cz Otevřeno: Po, pá: 8.00 – 18.00, út – čt: 12.00 – 17.00, so: 8.00 – 11.30 hod.


ČERVEN 2012 Pondělí 4. června od 16.00 hod. – podkroví MĚSTO V MÉ PAMĚTI Příprava letních vycházek pamětí města. Pondělí 11. až pátek 15. června vždy od 17.00 hod. - kameny za knihovnou

POPLETENÉ VEČERNÍČKY NA KAMENECH ZA KNIHOVNOU (V případě nepříznivého počasí v podkroví knihovny.) Pondělí 11. června

AFRICKÁ POHÁDKA O lovci Hoďflintudožitovi, který všechno popletl. Divadlo V Batohu

Úterý 12. června

POHÁDKA O 12 MĚSÍCÍCH aneb o panu Rozum a Bradovi. Beata Bocek

Středa 13. června

POPLETENÉ MALOVÁNÍ s malířem a ilustrátorem Adolfem Dudkem.

Čtvrtek 14. června

NÁMOŘNÍCI zvednou kotvy, napnou plachtu, pojeďte s nimi na pohádkovou jachtu. Divadlo Maringotka

Pátek 15. června

POHÁDKA O KARKULÁKOVI Divadlo Chaos

Akce je podpořena grantem Ministerstva kultury ČR v programu Knihovna 21. století.

Středa 27. června od 15.00 hod. – Domov seniorů ROŽNOVŠTÍ TKALCI Beseda s Richardem Sobotkou, členem tvůrčí skupiny seniorů scházející se v knihovně pod hlavičkou „Město v mé paměti“, o historii tkalcovství na Valašsku.


Oddělení pro děti a mládež OD POHÁDKY K BÁSNIČCE Výstava ilustrací k básničkám. Nakreslili žáci 3. tříd rožnovských základních škol. Program klubů Pondělí 18. června od 15.00 hod. – podkroví SVAZ DIABETIKŮ Pravidelné setkání diabetiků i nediabetiků. Středa 20. června od 17.30 hod. – podkroví REGENERACE V HARMONII Pokračování cyklu besed s Martou Stoklasovou. Energie - jak působí na naše tělo a mysl v průběhu roku. Pondělí 25. června od 17.30 hod. – podkroví SAHADŽA JÓGA Meditační setkání. Výstavy Od 4. května do 30. června – chodby FESTAD Výstava Festadu - výukového festivalu Architektury a Designu - představí studijní kresby a návrhy studentů, kteří byli v minulých letech přijati na vysoké školy architektury a designu. K vidění budou kresebná témata přijímacích zkoušek od abstraktních kompozic po vlastní návrhovou tvorbu budoucích architektů. Výstava vznikla za podpory Festad centra v Rožnově pod Radhoštěm, které vede Ing. arch. Ondřej Hozák. Od 2. května do 30. června – podkroví SVET OTVORENÝ PRE SNY Výstava obrazů slovenské výtvarnice Janky Peštové Sýkorové. Cyklus obrazů autorky čerpá náměty ze světa snů a tajemství, je uchopitelný intuicí, však rozumu se vzpírá. Charakter výtvarných prací je pohádkový, plný fantazie a barev. Připravujeme LETNÍ PROCHÁZKY PAMĚTÍ MĚSTA O své vzpomínky na historii města se s vámi podělí tvůrčí skupina seniorů scházející se pod hlavičkou projektu „Město v mé paměti“. Rožnovská struha, Hájnice, Rožnovské náměstí, Pozoruhodné rožnovské ulice a Rožnovské sídliště Záhumení.


Červen 2012 v knihovna  

Program Městské knihovny Rožnov pod Radhoštěm na červen 2012

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you