Page 1


Sõbrapäev 13.veebruaril 2009 aastal Hommik algas kohe sellega, et tuli klassiuks kaunistada. Toimus ju ikkagi konkruss, milline uks on sõbrapäevalikum.

Anneli, Laura-Johanna, Katariin, Kert ja Rauno teevad ettevalmistusi, et klassiuks sõbralikumaks muuta hakata.

Nõu on ka vaja anda, et kuidas asi paremini välja tuleks. Kert ootab, millal tema saaks oma kirjad üles seada.


Samal ajal kui ühed ukse taga uksega südamete paigutamisga vaeva nägid, tegid teised klassis uusi südameid, tähti, pile.... Argo värvib tähti!

Silver lõikab välja tähti, et saaks uksest möödujatele HEAD SÕBRAPÄEVA soovida.

Ega ainult tööd tegema pea?! Keegi peab vaevanägijaid ka lõbustama. Kes teeb Argole nalja?

Kerdil hakkab juba midagi valmis saama!!!!

Raunol ja Laura-Johannal pole aega nalja teha. Keegi peab ju tööd ja vaeva ka nägema!!


Süda on akna pealt alla kukkunud! Katariin teab, et see tuleb õigesse kohta tagasi panna. Selleks, et süda taas aknale jõuaks, tuleb aknalauale ronida... seda ju ikka võib teha? Laura-Johanna läheb appi ja Anneli jääb valvama, et keegi aknalt alla ei kukuks.

Annelile ei meeldi, kui temast pilti tehakse!!

Hakkab juba kujunema...

Rauno on oma kaunistuse osaga hakkama saanudvõib ju pisut puhata. Martin annab Argole nõu? Või vaatab, et kõik ikka õigesti tuleks! Indrek hoiab kapuutis sees häid ideid? Võiks neid ju ometigi teistega jagada... Silver endiselt töö hoostähed on vaja kõik ilusti välja lõigata! Kes mängib peitust?


Mõnel on käed tööd täis, teised aga mõtlevad, mid veel teha. Silver ja Kert tööhoos.

Katariin on oma südamekesed kõik uksele pannud. Nüüd võib ju natuke puhata ja sõnumeid saata?

Laura-Johanna vaatab, et tähed õigesse järjekorda saaks. Aga kes vaataks, et sõnad sirgeks saaks? Argol ja Rahnol selleks aega ei ole.


Mis need plikad siin teevad? Ei midagi! Katariin saadab sõnumit, Anneli vaatab, mis sõnumisse kirja pannakse. LauraJohanna ei taha, et õpetaja pilti teeb.

Ongi valmis? Rauno tuleb vaatab, kas tõesti valmis?

Täna enam matemaatikat ei taha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

Indrek näitab, mis ta asjast arvab. Ja võibki ju näidata, sest ega ema nagunii klassikodukat ei vaata. Aga ei või iial kindel olla!!!!!!!!!!!


Argo avaldab oma sõbralikku arvamust õpetaja kohta. Sest midagi koledamat, kui matemaatika pole ju maailmas olemas. Ja selles on ometi õpetaja süüdi!!! Indrek lisab oma arvamuse... Ja lõpuks on ikkagi asjad väljas ja ... tund võib alata. Kert ja Silver on väga rahuloleva olemisega. Peast on ju päris hea arvutada!!!

Sõbrapäev sai siis selleks korraks läbi. Kes tahtis, sai kohvikus käia ja maitsta kaasõpilaste küpsetisi. Seal oli nii soolaseied suupisteid kui magusaid koogikesi. Igale maitsele midagi. Peaaegu terve klass osales klassiukse kaunistamises. Eks pildid räägivad enda eest. Neilt on hästi näha, kes midagi tahtis teha ja kes püüdis niisama mõnusalt aega mööda saata. Eks elus ole ikka nii, et ühed teevad tööd ja teised püüavad libedamalt läbi saada. Kuna toimus konkurss, paremini kaunistatud Sõbrapäeva klassiuks, siis peaks ju ütlema ka seda, kuidas läks. Ja läks üsna hästi. IV-IX klasside arvestuses sai IV klass esimese koha. Auhinnaks kommikott. Ma arvan, et selle kommikoti teeme teisipäevasel klassiõhtul lahti ja pistate kommid nahka.

4.klassi sõbraepäev  

klassiukse kaunistamine