Page 1

5

15

3

7

10

1

Krustvārdu mīkla

25

24 13

.

Vertikāli

1. Gads, kurā domes interneta lapā apstājusies Liepājas vēsture. 2. Dīķa 6 slepkava, viens no Ķervja saimniekiem. 3. Arvien mazāk, bet pludmalē tomēr gadās. 4. Liepājnieks, viens no Latvijas dibinātājiem, kura vārdā iela Liepājā tā arī nav nosaukta. 5. Uz Liepāju nākošas ātrās ēstuves latvisks nosaukums. 6. Deputāts, kuram visbiežāk izdodas panākt, ka Liepājas mērs izkrīt no savas „Baltā tēva” lomas. 7. Pilsēta pilsētā. 8. „Liepājas RAS” zelts. 9. Palielināsies pēc „Liepājas metalurga” bankrota. 10. Varaskāras apvienības abreviatūra. 11. Liepājas šerifs. 12. „Kurzemes Vārda” enkurs. 13. Domes psihoterapeitiskais izdevums (2 vārdi kopā). 14. Vismanīgākais ebrejs Liepājā. 15. Biznesmeņu draugs, Ventspils ostas nemiera gars. 16. Vasarā lēts, ziemā dārgs. 17. „Namīna” folkloras ansamblis. 18. Krievu ekstrēmists, vazā aiz deguma tiesībsargājošās institūcijas. 19. Seska privātfotogrāfs, vadošais domes mārketinga speciālists. 20. Liepājas galvenais sporta veids. 21. Dziesminiece, pirmā sāka dziedāt „nepareizi”. 22. Sibirjaks ar lingvistiskām problēmām. 23. Seska “sekretārs”, patīk publiski stādīt puķes. 40. Sēžot koalīcijā, apņēmies izvēdināt Liepāju. 42. Sergeja Zaharjina privātais tulks.

Horizontāli

24. Deputāts, Tarasa Ševčenko pieminekļa cēlējs. 25. Liepājas simbols, kurš šogad beidza pastāvēt. 26. Kā laikrakstu joprojām sauc daļa liepājnieku. 27. Kultūras objekts, kuru Sesks ceļ jau 10 gadus. 28. Trīs akcionāru strīda objekts (2 vārdi kopā).

12 26 6

27

22

42 28

29 14 8

17 30 9

31

16 32 4

34 2 36

40

19 11

21

23

35 37

38 39

29. Agešins, Terentjevs, Kravcovs. 30. Šogad pludmalei gājis secen (2 vārdi kopā). 31. Liepājas partijas biedre, domes galvenais rupors. 32. Pašreizējais kultūras templis Liepājā. 33. Nozare, kas Liepājā attīstās bez domes

Partija „Pa skuju taku” (PST) Devīze: Katram pēc nopelniem, mums desmitkārtīgi

8

33

41

nopietna atbalsta. 34. Vēlēšanu dienā Seska pavadībā sāks kursēt Ezerkrastā. 35. Visi par to domē zina, neviens nav redzējis. 36. Leišu piegružotāju zemledus iekāres objekti. 37. Kādreizējais Liepājas mērs un ministrs, kura

Pasmaidi!

Programma: Izglītība Atbrīvosim no mācību maksas (un arī mācībām) Liepājas universitātē visus FK „Liepājas metalurgs” futbolistus un hokejistus Pieņemsim lēmumu, ka ievēlētajiem deputātiem automātiski pienākas vidusskolas diploms Bērni un jaunieši Aizkavēsim talantīgo bērnu straujo izaugsmi, lai celtu pārējiem pašapziņu Nodrošināsim subsidētas darbavietas jaunietēm un jauniešiem simtlatnieku programmā Sabiedrība un drošība Ielu sakārtošanas programma – pēc četriem gadiem aizlaipot varēs visur, būs arī bruģēts ceļš uz elli Braukšanas biļetes aizstāsim ar Face Control sistēmu Lai sekmīgāk likvidētu točkas, Pašvaldības policijā izveidosim nodaļu, kuras apmācībā iesaistīsim pazīstamākos ļergas brūvētājus un lietotājus Veselība Dosim personisku iespēju visiem, kas vēlas uzlabot dzimstību Liepājā Nodrošināsim aprūpi un siltas vietas, tiem kas ieņēmuši lieku mēriņu Atbalstīsim homeopātisko medicīnu 1) ierādīsim teritorijas

Tos, kuri izgriezīs un atsūtīs krustvārdu mīklu ar pareizajām atbildēm TB/LNNK Liepājas grupai, Liepājā, Vecajā ostmalā 40 18 (var arī iesniegt viesnīcas reģistratūrā), 20 gaida pārsteiguma balvas!

Jūrmalas parkā zālītes audzēšanai 2) izdosim bukletu par Liepājas kurortoloģijas tradīcijām un nākotnes perspektīvām Sociālā joma Lai uzlabotu māju siltumietilpību, rūpēsimies par Globālo sasilšanu Celsim darba samaksas līmeni pilsētā – palielinot mums algas, palielināsies ienākumu kopējais līmenis Katram maznodrošinātajam izsniegsim bezmaksas minimālās izdzīvošanas komplektu – kūku un kafiju. Uzņēmējdarbība Ierīkosim komplekso kapsētu: kaķa apbedīšana – Ls 2; suņa – Ls 5; suņa/kaķa – Ls 6; suņa/ saimnieka – Ls 25; suņa/kaķa/ saimnieka – Ls 26; saimnieka – Ls 30. Pensionāriem un studentiem, uzrādot apliecību, 50% atlaide Attīstīsim pārvietojamo sabiedrisko tualešu servisu – „Tikai zvana attālumā” Atbalstīsim lietuviešu investoru biznesa ideju – stinšu pārstrādes rūpnīciņas būvi Vecās ostmalas promenādē Vides aizsardzība Veicināsim zaļās zonas saglabāšanu, ļaujot aizaugt ar zāli visām takām, taciņām, pļavām un zālieniem

Izglābsim Liepājas ezeru no aizaugšanas, ielaižot tajā zilā vaļa mazuļus Sports Liepājas pusmaratonu rīkosim katru piektdienu, skrienot pa maršrutu Liepājas tramvaja galapunkts – Liepājas tramvaja galapunkts Apvienosim koncertzāli „Lielais dzintars” ar sporta arēnu, neliksim šķēršļus simfoniskā orķestra mūziķiem, kuri simfoniju starplaikos vēlēsies piepelnīties karsējmeiteņu komandā. Tūrisms Ierīkosim daiļlēkšanas tramplīnu Tirdzniecības kanālā Noorganizēsim ikgadējās F1 vispasaules čempionāta posma sacensības 1.februāra pēcpusdienā Kultūra Izstrādāsim un Rožu laukumā novietosim akmenī kaltu liepājnieku ētikas kodeksu Izveidosim fondu kultūras atbalstam, kurā līdzekļus iemaksās tie deputāti, kuri domes sēdē neizrunā ne vārda vai lieto necenzētus izteicienus Aktīvajiem pensionāriemnūjotājiem, kas sirdī jūtas jauni, nodrošināsim iespēju regulāri piedalīties nūju cīņu turnīros Sākot ar 1.jūniju, reizi mēnesī nodrošināsim liepājniekus ar bezmaksas cirka izrādi Rožu ielā 6, gādāsim arī par tās translāciju TV Kurzeme tiešraidē.

125 gadu jubileju pašreizējā dome aizmirsa. 38. Liepājas partijas sabiedrotie, cīņas pret oligarhiem upuri. 39. Ietiepīgs austriešu arhitekts, neiet Seska un Pīlēna pavadā. 41. Ilgus gadus populārs puskonspiratīvs pagrabs.

Rīkosimies šādi? Dakotas indiāņu gudrība vēsta: “Ja tu atklāj, ka tu jāj uz beigta zirga, kāp nost.” Taču mēs šādā situācijā bieži rīkojamies saskaņā ar citām stratēģijām: Mēs iegādājāmies pātagu. Mēs mainām jātnieku. Mēs sakām: “Šādi mēs esam jājuši ar zirgu vienmēr.” Mēs izveidojam darba grupu, lai analizētu zirgu. Mēs apmeklējam citas vietas, lai redzētu, kā tur jāj ar beigtiem zirgiem. Mēs paaugstinām beigtu zirgu jāšanas kvalitātes standartus. Mēs izveidojam uzdevuma vienību, lai beigto zirgu atdzīvinātu. Mēs pievienojam treniņvienību, lai mācītos labāk jāt. Mēs salīdzinām dažādi beigtus zirgus. Mēs izmainām kritērijus, kas nosaka, vai zirgs ir beigts. Mēs meklējam cilvēkus ārpusē, lai viņi jātu. Mēs apvienojam vairākus beigtus zirgus, lai tie kļūt ātrāki. Mēs paziņojam: “Neviens zirgs nevar būt tik beigts, ka to vairs nevar sist.” Mēs piešķiram papildus līdzekļus zirga jaudas paaugstināšanai. Mēs veicam pētījumu, lai redzētu, vai ir pieejami lētāki konsultanti. Mēs iepērkam kaut ko, kas liek beigtiem zirgiem skriet ātrāk. Mēs paziņojam, ka mūsu zirgs ir “labāk, ātrāk un lētāk” beigts. Mēs izveidojam kvalitātes darba grupu, lai atrastu pielietojumu beigtiem zirgiem. Mēs ierīkojam neatkarīgu izmaksu posteni beigtiem zirgiem.

TB-lnnk-avize_8lpp  
TB-lnnk-avize_8lpp  
Advertisement