Page 1

КВІТЕНЬ

СІЧЕНЬ Н П В С Ч

П С

ЛЮТИЙ Н П В С Ч

П С

БЕРЕЗЕНЬ Н П В С Ч

П С

Н П В С Ч

П С

ТРАВЕНЬ Н П В С Ч

П С

ЧЕРВЕНЬ Н П В С Ч

П С

ЛИПЕНЬ Н П В С Ч

П С

СЕРПЕНЬ Н П В С Ч

П С

ВЕРЕСЕНЬ Н П В С Ч

П С

ЖОВТЕНЬ Н П В С Ч

П С

ЛИСТОПАД Н П В С Ч

П С

ГРУДЕНЬ Н П В С Ч

П С


1. Мінімальний розмір стипендії – 720 грн. (підвищена – 780 грн.). Студентська стипендія нараховується за умов середнього балу – 4.0 (за п’ятибальною системою), навіть за умов наявності трійок.

4. Адміністрації вищих навчальних закладів не мають право примушувати студентів займатися відпрацюванням (уборка територій гуртожитків, приміщень навчальних корпусів тощо).

2. Іногородній студент має право на поселення в студентський гуртожиток (із розрахунку 6 кв. м. на одну особу).

5. Випускники вищих навчальних закладів мають право на отримання додатку до диплому про вищу освіту європейського зразка.

3. Студенти вищих навчальних закладів мають право на пільговий проїзд протягом всього календарного року на залізничному транспорті.

6. Кожна студентська сім’я має право на окрему кімнату в студентському гуртожитку.


7. Студентські квитки, залікові книжки студенту вищого навчального закладу повинні видаватись безкоштовно.

10. Адміністрація вищого навчального закладу не має право змушувати студентів здійснювати благодійні внески на рахунку вузу.

8. Студенти вищих навчальних закладів мають право на отримання пільгового довгострокового кредиту для здобуття вищої освіти.

11. Дублікат студентського квитка адміністрація вищого навчального закладу повинна видавати не пізніше ніж за місяць з дня відповідного звернення студента.

9. Тільки за погодженням з органом студентського самоврядування у вищому навчальному закладі повинні прийматись рішення щодо відрахування студентів, переведення студентів з контрактної форми навчання на бюджетну і навпаки, поселення і виселення студентів з гуртожитку.

12. Адміністрація вищих навчальних закладів не має право стягувати зі студентів гроші за пропуски пар (лекції, семінари, практичні заняття), перескладання іспитів, користування навчальною літературою та Інтернетом тощо.


13. Випускники вищих навчальних закладів, які навчалися за державним замовленням мають право вільного вибору місця роботи.

14. Студенти вищих навчальних закладів мають право на отримання пільгових путівок до санторіїв-профілакторіїв (якщо такі є у вищого навчального закладу).

За додатковою практичною консультацією та юридичною допомогою необхідно звертатись до Черних Андрія Тел.: (044) 254-02-77, (067) 656-99-41 studzahust@gmail.com

Студентам  

Информационный буклет

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you