Page 1

№16 (1013) 17 квітня 2014 року

Поради для вашого довголіття

Обласна газета

Єретик (Шафарикові) (Уривок)

Стор. 5

u ЩО НОВОГО?

У Полтаві на Пасху та поминальні дні їздитиме додатковий транспорт Через значне збільшення пасажирів в ніч з 19 на 20 квітня та поминальні дні 27, 28 квітня у Полтаві їздитимуть додаткові тролейбуси та автобуси за відповідними маршрутами. У ніч з 19 на 20 квітня курсуватимуть: 4 тролейбуси за маршрутами “Південний вокзалЦентр-Браїлки-Половки-Алмазний-Південний вокзал”; автобус за маршрутом “вул.Сінна- с.Яківці” (до Сампсонівської церкви); 4 автобуси за маршрутами №№20 і 21 “Кільцевий”. Автобус за за маршрутом “ЦентрХрестовоздвиженський монастир” з кінцевою зупинкою і розворотом біля монастиря. У поминальні дні 27, 28 квітня: 4 тролейбуси за маршрутами: “Центр- Розсошенці”, “вул.Героїв Сталінграда-Розсошенці” - по 4 одиниці на кожний маршрут; 2 автобуси за маршрутом “вул.Б.Хмельницького- Затуринське кладовище”. 2 автобуси за маршрутом “Браїлки-Половки-Розсошенське кладовище”; 2 автобуси за маршрутом “Огнівка- Розсошенське кладовище”; 10 автобусів за маршрутом №33 “Яківці- Дендропарк-Розсошенське кладовище”. Крім того, 27 та 28 квітня рух транспорту приватних перевізників з кінцевого пункту с. Дублянщина продовжать до залізничного переїзду в с.Крутий Берег та з кінцевого пункту с.Розсошенці - до кладовища. За необхідності, до перевезення пасажирів на найбільш напружених маршрутах також залучатимуть транспорт приватних перевізників.

Приміські та міжміські маршрути на Полтавщині також подорожчають Подорожчання проїзду у пасажирському транспорті, що курсує Полтавською областю, розглядають у Полтавській облдержадміністрації на прохання перевізників. У зв’язку з подорожчанням пального та ростом валюти, є пропозиція підняти від 25 коп за км, що є нині, до 41 коп за км. Про це на прес-конференції в ОКІА “Новини Полтавщини” повідомив в.о. керівника Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської облдержадміністрації Сергій Марчишинець. Однак, за його словами, вимогу перевізників - підняти тарифи негайно, задовольнити неможливо, та й 41 коп за км - забагато. Кроки щодо підняття тарифів на перевезення здійснюються лише через громадські слухання. Їх ми оголосимо 17 квітня, після чого має пройти місяць в обговоренні. Будемо, ймовірно пропонувати не 41 коп за км, як цього хочуть перевізники, а 31-37 коп”, - сказав Марчишинець.

Путін заслав в Україну озброєних спецназівців, щоб провокувати конфлікти для наступного введення своїх військ мовби для захисту населення від української влади Путін оголосить про введення військ в Україну 17 квітня?

Президент РФ В.Путін може оголосити про введення військ на південний схід України під час свого спілкування з народом 17 квітня. Таку думку у мережі Facebook висловив політолог Володимир Платонов. За його оцінкою, Кремль готував спецоперацію по Україні занадто довго, щоб від неї відмовитися. Політолог вважає, що такий варіант розвитку подій досить ймовірний: в ході “прямої лінії” з президентом “прості” люди попросять врятувати росіян на південному сході України від “фашистів”, і глава держави на це повинен буде відреагувати. “Ось що він скаже, знає тільки він сам. Розвиток подій іде до введення військ, як би страшно і сумно це не звучало. Ключовий момент наближається”, констатує політолог. Також не виключено, що це буде 9 травня - День Перемоги у Великій Вітчизняній війні. На думку політолога, якщо припустити те, що Путін вирішить не зіпсувати Великдень, то 17 квітня глава російської держави може дати зрозуміти, що можливість порятунку України за допомогою російських військ - цілком ймовірна”. А виконане воно може бути вже після великодніх урочистостей.

У 19 областях України створені спецзагони з охорони громадського порядку з автоматичною зброєю Про це повідомив Станіслав Речинський, радник міністра МВС А.Авакова. Мета їх створення - забезпечення захисту та охорони життя, прав та свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних посягань, а також охорона громадського порядку та забезпечення

громадської безпеки. Створення цих спецпідрозділів відбуватиметься в найкоротший термін, без зайвих зволікань і процедур, в умовах цілковитої відкритості. “Спецзагони будуть формуватися з місцевих жителів. Зарахуватися на службу можуть громадяни віком від 17 до 50 років, при наявності довідки про відсутність судимості та спрощеної медичної довідки. Командувати цими загонами будуть працівники міліції та прикордонники. Під час патрулювання в них буде автоматична зброя, яку вони мають право застосовувати”, - повідомив Речинський. Також він зазначив, що по закінченню проведення антитерористичних спецоперацій ці батальйони продовжуватимуть діяти.

Прикордонники затримали кур’єрів з 2 млн грн для сепаратистів На залізничній станції “Мелітополь” Запорізької області Держприкордонслужба затримала у вівторок, 15 квітня, кримських кур’єрів з грошима для оплати антиукраїнських мітингів на півдні і сході України. Про це повідомили в Бердянському прикордонному загоні. “Під час перевірки документів у пасажирів потягу “СевастопольДніпропетровськ” прикордонники звернули увагу на зухвалу поведінку молодого чоловіка і трьох дівчат, які нібито їхали на весілля. Коли “чесній компанії” поставили уточнюючі запитання, вони стали плутатися, називати різні імена друзів та адреси, де їх нібито чекають на весілля”, - розповіли у прикордонзагоні. Після огляду особистих речей цих пасажирів, які виявилися громадянами Криму, виявлено 1 млн 800 тис грн. Як з’ясувалося, ці гроші призначалися для оплати антиукраїнських мітингів на півдні і сході України.

"Кругом неправда і неволя, Народ замучений мовчить. І на апостольськім престолі Чернець годований сидить. Людською кровію шинкує І рай у найми оддає! Небесний Царю! суд Твій всує, І всує царствіє Твоє. Розбойники, людоїди Правду побороли, Осміяли Твою славу, І силу, і волю. Земля плаче у кайданах, Як за дітьми мати. Нема кому розкувати, Одностайне стати За євангеліє правди, За темнії люде! Нема кому! Боже! Боже! Чи то ж і не буде? Ні, настане час великий Небесної кари. Розпадуться три корони На гордій тіарі! Розпадуться! Благослови На месть і на муки, Благослови мої, Боже, Нетвердії руки". Тарас ШЕВЧЕНКО. 10 жовтня 1845 р., с. Мар'їнське.

u З ЛИСТА до «ПД» овернувшись з піврічної подорожі до АмеП рики, я зрозуміла, що найсильніші враження дістала там від спілкування з українцями. Я побачила, які ми дружні і згуртовані, готові прийти на допомогу хто з чим може. Від самого початку сумних подій на Майдані в Києві американські українці проводили мітинги, спільні молитви, автопробіги, пікетували установи й банки, що співпрацюють із злочинцями, збирали кошти й посилки, організовували поїздки до Вашингтона. Ми доносили правдиву інформацію про те, що насправді діється в Україні, бо російська пропаганда не спала - “рятувала” Україну від фашизму, розповідаючи про це всьому світу. Так, несвідомі американські молодики спланували мітинг біля консульства України в Чикаго проти “українського фашизму”. За годину до початку українці, “озброєні” прапорами і плакатами, міцним півкільцем оточили будівлю, і було так, немов величезний птах закриває своє гніздо міцними крилами, що все ростуть, бо люди прибувають… Ми співали гімн, “Червону калину”, а з плакатів дивилися очі хлопців з Небесної сотні. Ми підступали все ближче і ближче до тієї групи, що примостилася на розі будинку навпроти. І вони не витримали - пішли геть. А кілька осіб, розібравшись, де, в якій країні насправді процвітає фашизм, перейшли на наш бік, і ми вже разом співали гімн і скандували “Слава Україні!”. Людмила ВЕРЕЩАГІНА. м. Полтава.

Суд заборонив Жеваго рити кар’єр біля Кременчука Автозаводський районний суд Кременчука скасував програму розвитку району, яка передбачала будівництво Біланівського гірничо-збагачувального комбінату (ГЗК) компанією Ferrexpo бізнесмена і народного депутата України Костянтина Жеваго. Як йдеться в постанові суду, цивільний позов про заборону будівництва ГЗК подав житель міста Володимир Риженко, який заявив, що новий рудник несе загрозу його життю і здоров’ю. Втім, рішення суду не означає, що схема планування Кременчуцького району скасовується повністю. Суд рекомендує при прийнятті нової схеми провести широкомасштабні громадські слухання і забезпечити необхідні екологічні експертизи.

У Криму - м’ясна криза

РЕКЛАМА

На півострові різко подорожчало м’ясо. Як повідомили постачальники м’ясної продукції, вже сьогодні на ринках Сімферополя за свинячу вирізку просять 85 грн. Поставки з України заблоковані. Машини просто не пропускають, ось ціни і зростають. З наступного тижня вирізка коштуватиме 100 грн, а то й вище, кажуть постачальники, а завозити м’ясо з Росії вкрай невигідно - воно буде втричі дорожчим.

У Полтаві футбольні фани співали Гімн України під передзвін церковних дзвонів

Минулої суботи, 12 квітня, у Полтаві за дві години до початку футбольного матчу “Ворскла”-”Шахтар”, майже тисяча футбольних фанів полтавської і донецької команд провели футбольний марш “Єдності України”. Він розпочався біля Білої альтанки і пройшов до стадіону “Ворскла”. Ця подія широко анонсувалася в Полтаві, тож подивитися на марш “Єдності України” прийшло набагато більше глядачів, ніж було його учасників. Серед них - багато наших земляків, які розпочинали боротьбу за незалежну Україну ще за часів колишнього Союзу. Рівно о 12-й годині фанати “Ворскли” і “Шахтаря” вже вишикувалися в шеренги з гаслом “Соборна Україна”. Вони розпочали свій марш гучним співом Гімну України, який тривав під передзвін дзвонів Свято-Успенського кафедрального собору. На очах багатьох дідусів і бабусь були сльози. Вони пояснювали це тим, що нарешті дочекалися того часу, коли бути справжнім українцем стало модно, коли юнаки і дівчата, які народилися вже за часів Незалежності - з українськими прапорами крокують на підтримку єдності України. Футбольний марш “Єдності України” у Полтаві виявився досить гучним, адже його учасники застосовували петарди. Як пояснювали самі полтавці й донеччани, гучними вибухами вони прагнули відігнати з України огидний для футбольних уболівальників дух сепаратизму.


2 стор. u ЩО НОВОГО? ПОЛТАВЩИНА:

У Полтавській міській раді проводилися слідчі дії

У приміщеннях виконавчого комітету Полтавської міськради, управління житлово-комунального господарства, управління капітального будівництва, управління економічних питань, управління майном комунальної власності, службових кабінетах міського голови Олександра Мамая, його першого заступника В`ячеслава Стеценка та відділу кадрів прокуратура спільно з УБОЗом 11 квітня провели перевірки та вилучення документації. Відвідувачів і журналістів до приміщення міськради не пускали.

За три години полтавці назбирали тисячу мішків сміття

У Полтаві підбили підсумки всеукраїнської акції “Зробимо Україну чистою!”, яка відбулася минулої суботи, 12 квітня. Більше тисячі мішків з пластиком, склом та іншим непотребом зібрали активісти протягом трьох годин! Кількість сміття вкотре показала низький рівень екологічної свідомості багатьох полтавців. Полтавці на прибирання свого міста виходили не з примусу, а за покликом серця, побачивши оголошення в Інтернеті та по місту. Берег Ворскли, схили в районі Білої Альтанки, схили вздовж бруківки по вул. Леніна, парк “Перемога”, Інститутську гору на Леваді та біля ПНТУ, двір Кадетського корпусу, територію ставків в районі школи №8, сквер та прилеглу територію біля дитячої поліклініки на Садах-2 - все це прибрали небайдужі полтавці.

Скільки клінік на Полтавщині?

За поширення інформації, що вводить в оману громадян, а саме - за неправомірне застосування в назві медичної стоматологічної практики “Інтермедіо” слова “клініка”, Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало цю “клініку” на 69 тис грн. Відділення встановило, що в назві медичної стоматологічної практики застосовували слово “клініка” всупереч тому, що названі заклади не є клінічними. “Застосування назви “клініка” може створити у людей неправильне уявлення щодо професійного рівня персоналу та якості надання послуг суб’єктом господарювання, що здійснює, зокрема, медичну стоматологічну практику, і може вплинути на їх наміри стосовно придбання такої послуги”, - повідомив голова Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України В.Оніщенко. Взагалі на Полтавщині розпочали 30 справ щодо неправомірного застосування в назві медичної практики слова “клініка” з боку суб’єктів господарювання Полтави та Кременчука, 23 суб’єкти господарювання уже припинили порушення.

Ліфти в Полтаві ремонтуватимуть українськими запчастинами

Через конфлікт з Російською Федерацією, звідти припинили постачання запчастин для ліфтового господарства Полтавської області, що погіршило стан у ліфтовому господарстві. Через це виникла потреба шукати інші постачальні ринки. Про це повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук: “Варто вивчити можливість виготовлення запасних частин для ліфтів на вітчизняних підприємствах, зокрема, на Полтавщині, а також у Харкові, Сумах, Києві, де раніше існували такі потужності”. Відповідне доручення керівник області дав департаменту ЖКГ Полтавської облдержадміністрації.

У гаражі згорів “Мерседес-Бенц”

У Гадячі 13 квітня удень на території приватного господарства вогнем знищено шиферну покрівлю, дерев’яне перекриття гаража та автомобіль “МерседесБенц В-124”. Отримавши сигнал, бійці 6-ї державної пожежно-рятувальної частини швидко виїхали за вказаною адресою. Пожежу локалізували о 15:30, а ліквідували о 16:22. Травмованих та загиблих немає. Перевірку за фактом пожежі проводять слідчі органи УМВС у Полтавській області.

Оштрафовано льотчика, який навчав військовиків закордонної держави

Житель Миргорода, 1961 р.н., після служби у військово-повітряних силах України та звільнення у запас виїхав за кордон та упродовж 2009-2011 років без відповідного дозволу Державної служби експортного контролю проводив із військовослужбовцями Лівії теоретичні і практичні заняття з навігації та бойового застосування літаків СУ-24. “Проводячи інструктажі для іноземців, надаючи їм допомогу в освоєнні військової техніки, зазначений громадянин вчинив злочин, передбачений ч.1 ст.333 КК України (порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю)”, - розповів прокурор відділу прокуратури області Микола Верблюд. Ініційовано укладення з підозрюваним угоди про визнання винуватості. Угода затверджена судом, обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення та оштрафовано.

Благодійний концерт допомоги театру після пожежі

У Полтавському національному педагогічному університеті ім. В.Г. Короленка 16 квітня відбувся благодійний концерт з метою збору коштів на ремонт сцени Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В.Гоголя, яка постраждала внаслідок пожежі 25 березня 2014 р. У концерті взяли участь провідні актори театру - народний артист України Василь Голуб та заслужена артистка України Маргарита Томм, окремі солісти та художні колективи педагогічного університету, Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка, учні та викладачі Полтавської дитячої музичної школи №1 ім. П.І.Майбороди.

Полтавська думка №16 (1013) 17 квітня 2014 року u ЩО НОВОГО? УКРАЇНА:

ОБСЄ не знайшла порушень прав російськомовних в Україні

Експерти ОБСЄ не можуть підтвердити випадки порушення прав російськомовних мешканців України, про які раніше повідомляло МЗС Росії. “Звіти не підтверджують повідомлення про порушення прав російськомовних в Україні”, - йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Twitter організації. Представники уряду України неодноразово наголошували, що нова влада не має наміру утискати права російськомовних в Україні. На початку квітня ОБСЄ направила місію у складі 100 чоловік для моніторингу ситуації в Україні.

Рішення РНБО про антитерористичні заходи набрало чинності

В.о. президента України О.Турчинов ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 13 квітня 2014 р. “Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України”. Новина про підписання відповідного указу з’явилася на офіційному сайті глави держави, однак документ - таємний. “Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України”, - також зазначено на сайті.

Після сутичок на Майдані померла ще одна людина

Чоловік похилого віку, якому було більше 70 років, помер у одній з лікарень Києва. Як повідомили у прес-центрі МОЗ, у загиблого була нейрохірургічна травма. За даними МОЗ, з 30 листопада в результаті протестів загинуло 106 людей. З 18 лютого з місця загострення сутичок у центрі Києва за допомогою до лікарів звернулись 1791 людина. З них на лікуванні досі перебувають 94.

В Україні - 12 млн громадян із серцево-судинними захворюваннями

Щорічний обіг лікарських засобів в Україні становить 3 мільярди доларів, тобто кожен українець щороку споживає в середньому 50 упаковок медикаментів. Про це сказала народний депутат Тетяна Бахтєєва. За її словами, такі обсяги споживання пояснюються важкою демографічною кризою, величезною кількістю хронічних хворих, які в структурах інвалідності та смертності займають перші місця. “Зокрема, 65% населення - хворі на серцево-судинні захворювання. На обліку офіційно перебувають 12 мільйонів людей”, - навела дані нардеп. На її переконання, лідируючі позиції України в Європі з багатьох захворювань свідчать про те, що держава відповідно до Конституції має надавати безкоштовну медичну допомогу, в т.ч. медикаментозне забезпечення.

ДАІ жорстко каратиме водіїв, які паркують машини “поперек дороги”

До водіїв, які дозволяють собі паркувати машини під кутом до проїжджої частини, будуть застосовуватися жорсткі покарання. Про це на прес-конференції сказав керівник ДДАІ МВС Анатолій Сіренко. За його словами, дотримання правил дорожнього руху для поліпшення його організації, насамперед у великих містах, є невід’ємною складовою правової держави. “Тому ДАІ посилила контроль за дотриманням правил зупинки і стоянки. Наприклад, штраф за неправильне паркування становить близько 300 гривень”, - сказав він.

В Україні зросла кількість ДТП на залізничних переїздах і коліях

У першому кварталі 2014 р. на залізничних переїздах, а також на коліях поза переїздами сталося 23 ДТП, що на 5 випадків більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Зокрема, 18 випадків сталося на переїздах і 5 - на коліях поза переїздами, повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”. У відомстві підкреслюють, що всі ДТП на залізничних переїздах сталися внаслідок порушення водіями правил дорожнього руху. Внаслідок ДТП загинули 14 людей і 10 травмовані. Порівняно з відповідним періодом 2013 р. збільшилася кількість загиблих на 10 осіб, а кількість травмованих - на 5. Найбільша кількість ДТП на залізничних переїздах і коліях поза переїздами зафіксована на Південно-Західній залізниці - 6 випадків. 5 випадків ДТП зафіксовано на Одеській залізниці, на Донецькій залізниці - 4, на Львівській та Південній залізницях - по 3 випадки. Найменше - 2 ДТП - зафіксовано на Придніпровській залізниці.

Майже третина українців зізналися, що давали хабарі

32% українців зізналися, що давали хабарі. З них 26% іноді давали хабарі впродовж року, а 6% вказали, що робили це часто. Такі результати соцопитування, проведеного компанією TNS в березні. У зв’язку зі зростанням тривожності через політичну ситуацію в країні, 60% українців бояться невиплати зарплат і пенсій, 59% бояться нападу зовнішнього ворога на Україну. Трохи більше половини опитаних бояться стати безробітними (54%), розпаду України і зростання цін (53%), політичної нестабільності усередині країни (52%). Було опитано 1021 респондента. Дослідження проводилося в Інтернеті серед користувачів у віці 18-55 років.

У травні бензин А-95 в Україні може подорожчати до 20 грн/л

З початку травня нинішнього року бензин марки А-95 може подорожчати до 20 грн за літр, якщо курс гривні відносно долара залишиться на нинішньому рівні. З достовірних джерел на ринку реалізації нафтопродуктів стало відомо, що в разі збереження валютного курсу на нинішньому рівні до кінця квітня - з 1 травня цього року ціна на бензин марки А-95 може зрости до 20 грн за літр, а ДП - до 19 грн за літр.

u ЩО НОВОГО? СВІТ:

У Москві на мітингу промови починали словами “Я - українець”

У Москві на проспекті Сахарова проходив мітинг на захист свободи ЗМІ. Мітинг тривав 3 години. Узгоджене число учасників було до 50 тисяч осіб. Гаслами акції стали: “За чесні незалежні ЗМІ”, “За право на інформацію” та “За відкрите суспільство, проти ксенофобії”. Організатори зі сцени називали переможців антипремії державних ЗМІ “Махровий тіпун”. Першим переможцем стала Катерина Андрєєва з Першого каналу. Дмитро Кисельов “переміг” у двох номінаціях, одна з них - “Нас всіх нудить”. Зі сцени також цитували російського письменника Солженіцина про життя не “по брехні” і українського поета Стуса. Як пишуть ЗМІ, найпопулярнішим початком промови на мітингу у неділю 13 квітня стало: “Я - українець”.

Вивести російські війська з Криму

Парламентська асамблея Ради Європи проголосувала за негайне виведення російських військ з Криму у зв’язку з денонсацією угод щодо Чорноморського флоту. Таку поправку, ініційовану українською делегацією, до тексту резолюції щодо України асамблея ухвалила більшістю голосів: 140 - за, 32 - проти, 9 утрималися. “У зв’язку з денонсацією Російською Федерацією угод, укладених у 1997 році щодо Чорноморського флоту, розміщеного в Криму, асоціація закликає Росію негайно вивести свої війська з Криму”, - сказано в поправці. Як відомо, Парламентська Асамблея Ради Європи засудила дії Росії щодо України та підтримала її цілісність і унітарність.

Масова ротація “перебіжчиків” з України

За оперативними даними групи “Інформаційний Опір”, керівництво Міноборони РФ має намір найближчим часом провести ротацію військовослужбовців ВМС України, які побажали залишитися в Криму і перейти на бік окупантів. На них чекає неприємний сюрприз. Нині МО РФ підписує з деякими з них замість контрактів трудові договори строком до одного року. Це автоматично позначається на посаді, яку вони можуть зайняти, і відповідно, на розмір грошового утримання. Крім того, частину зрадників готують до переведення у військові частини в Росії, подалі від кордонів з Україною. Яка доля чекає на екс-співробітників СБУ, ВВ МВС, а також бійців “Беркута”, які зрадили українську присягу і прийняли російське громадянство, поки що невідомо.

Пентагон розкрив план скорочення стратегічних озброєнь

Міністерство оборони США розкрило план скорочення стратегічних озброєнь. Зокрема, США мають намір зняти з бойового чергування 50 міжконтинентальних балістичних ракет Minuteman III. Це буде зроблено в рамках Договору про скорочення та обмеження стратегічних наступальних озброєнь (СНО-3), що був укладений з Росією у квітні 2010 року і набрав чинності в лютому 2011-го. Шахти, з яких вилучать зняті з чергування ракети, продовжать функціонувати. Всього США мають 450 ракетних шахт, що діють в трьох зонах: авіабазах “Малмстром”, “Уоррен” і “Майнот”. Коли саме буде проведено скорочення, не уточнюється. СНО-3 вимагає приведення стратегічних сил у відповідність з договором не пізніше лютого 2018 р. На кожному з 14 стратегічних атомних підводних човнів типу “Огайо” будуть перероблені по чотири ракетні шахти. Загалом з 40 шахт на підводних човнах будуть вилучені ракети Trident II. ВПС США планують провести конвертацію 30 бомбардувальників B-52H Stratofortress, позбавивши їх статусу стратегічних. Конвертовані літаки не зможуть нести ядерне озброєння. Після завершення цього процесу на озброєнні ВПС США залишаться тільки 66 бомбардувальників, що володіють стратегічним статусом.

Парламент Іспанії не підтримав референдум про незалежність Каталонії

Більшість членів парламенту Іспанії проголосували проти проведення референдуму про незалежність Каталонії. На захист референдуму виступили 47 депутатів, проти проголосували 299 членів парламенту, один утримався. Президент каталонського уряду Артур Мас заявив, що “влада Каталонії має намір шукати законні шляхи” для проведення референдуму. Раніше Конституційний суд Іспанії визнав референдум, який запланований на 9 листопада, незаконним. У січні парламент Каталонії більшістю проголосував за проведення референдуму про незалежність регіону від Іспанії. Тоді це рішення підтримали 87 депутатів, 43 проголосували проти і троє утрималися. На частку Каталонії припадає близько чверті ВВП Іспанії. При цьому місцева влада і населення висловлюють невдоволення перерозподілом доходів, які після сплати податків повертаються в регіон у вигляді субсидій та інвестиційних програм.

Швейцарцям радять запастися водою, консервами і дровами

Головнокомандувач збройними силами Швейцарії, корпусний генерал Андре Блаттманн порекомендував громадянам Конфедерації про всяк випадок мати в будинку запас питної води, консервів та дров. На думку військового, це необхідно, враховуючи ситуацію з безпекою в світі, що погіршилася за останні роки. Від цього може постраждати навіть країна, що традиційно дотримується нейтралітету. “Ось вже як два або три роки я особливо уважно ставлюся до нових загроз. Наше суспільство стало дуже вразливим і не підготовленим до нових ризиків”, - розповів головнокомандувач. “Цілком можливо, не настільки вже і марно говорити людям про те, щоб вони мали вдома запаси на непередбачений випадок”, - зауважив Блаттманн.


u ЗВЕРТАЙТЕСЬ

3 стор.

Правозахисники об’єднують зусилля для допомоги виборцям та постраждалим внаслідок суспільно-політичних подій березня 2014 р. в Україні мок. Деякі громадяни втратили З розпочато впровадження робочі місця, інші були позбавмасштабного проекту - “Захист лені законних пільг та послуг, цивільних та громадянських прав в Україні”, який спрямований на сприяння проведенню прозорих та чесних виборів Президента України, а також на подолання негативних правових наслідків сучасної суспільно-політичної ситуації у державі. Проект впроваджується в 11 областях України, в т.ч. і на Полтавщині. Його реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги у співпраці з 13 потужними регіональними неурядовими організаціями за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED). В рамках проекту громадян інформують через ЗМІ про їхні законні права, засоби правового захисту і доступність юридичних послуг. Також кваліфіковані юристи надають первинну і вторинну правову допомогу: консультують громадян, зокрема, через Skype, готують необхідні процесуальні документи та, за необхідності, представляють інтереси людей у судах. Основними цільовими групами проекту є постраждалі в ході нинішніх суспільно-політичних подій, а також виборці, які братимуть участь у найближчих президентських виборах. “Трагічні революційні події останніх кількох місяців, коли вже колишня влада намагалася жорстко придушити протести, призвели до широкого поширення випадків порушення цивільних прав громадян, - розповідає виконавчий директор Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги Віталій Місяць. - Багато людей постраждали в результаті порушення права на свободу зборів й об’єднань та висловлення ду-

окремі зазнали майнових збитків. Найтрагічнішими є випадки, коли люди були поранені та втратили життя. Також більшає громадян, які через складні суспільно-політичні умови змушені залишати свої домівки і переїжджати в інші регіони країни, зокрема, з Криму. Тому одним із завдань проекту є надання широкої безоплатної правової допомоги таким людям”. Полтавщину, як і всю державу, безпосередньо зачепили останні революційні події в Україні та їх наслідки, відчутно вплинула на життя краю зовнішня агресія від В.Путіна. Тому Центр правової інформації та консультацій - структурний підрозділ ВГО “Спілка сільських жінок України” - активно включився до впровадження цього проекту. Ми надаємо безоплатну правову допомогу учасникам протестних акцій, які зазнали переслідувань, шкоди здоров’ю або майну, а також переселенцям з інших українських регіонів. Для отримання безоплатної правової допомоги у сфері цивільного та виборчого права громадяни можуть звертатися до Центру правової інформації та консультацій - структурного підрозділу ВГО “Спілка сільських жінок України” за адресою: м.Зіньків, вул. Леніна,14 (приміщення критого ринку). Конт. тел. 097-26-66-391 - керівник Центру Галина Петрівна Скарга; 050-55-82-906 - юрист Олександр Сергійович Храпач. Дні прийому громадян: середа, п’ятниця, неділя з 9:00 до 12:00.

u О, ДАЮТЬ!

ДУС стверджує, що відмовилось від ягнятини по 500 грн ію контрактів щодо закупівлі вична, 1. У замовленні зокрема Д продуктів харчування у роз- згадувалось про ребро та гомірі 7 млн грн. призупинено. Про ляшку ягнятини по 542,86 це заявив керівник Державного управління справами С.Аверченко: “Попередня влада укладала такі контракти, і відтепер я як керівник Державного управління справами призупинив дію цих контрактів до повного розслідування їх доцільності та законності”. Як повідомлялося, ДП ДУС по обслуговуванню офіційних заходів “Гарант-сервіс” за результатами тендерів уклало низку угод на постачання продуктів харчування на загальну суму 7 млн грн. Харчі закуплялися для їдалень №1 по вул. Банкова і №2 по вул. Шовко-

грн/кг та 380,00 грн/кг відповідно. Прем’єр-міністр А.Яценюк повідомив, що вже звернувся до генерального прокурора з приводу подібних закупівель. В той же час у їдальні Адміністрації Президента стверджують, що не отримували “ягнятину по 600 гривень”, пише ЛІГАБізнесІнформ. Середній рахунок у ній складає 20 грн за обід. Як розповідають робітники закладу, найчастіше відвідують їдальню чиновники адміністрації середнього рівня. За їх словами, високопосадовці сюди харчуватися не ходять.

ПриватБанк відкриває цілодобові банківські офіси самообслуговування

риватБанк продовжує активний розвиток мережі зон самоП обслуговування, що працюють 7 днів на тиждень і 24 години на добу - так звані “відділення майбутнього”, в яких клієнтів обс-

луговують не звичні банківські працівники, а банкомати і термінали самообслуговування. У Полтавській області такі зони працюють за адресами: - м. Полтава, вул. Калініна, 37; - м. Миргород, вул. Сорочинська, 2; - м. Гадяч, вул. Гетьманська, 49; - м. Лубни, площа Ярмаркова. Нову зону відкрито у м. Комсомольськ за адресою вул. Миру,10. Як інформують у банку, управління банківськими послугами зрозуміле й доступне будь-якому клієнту. А для тих, хто вперше користуується системою самообслуговування, є зручні покрокові інструкції з оплати послуг за допомогою терміналів або отримання переказу на карту. Прес-служба ПриватБанку повідомляє: щомісяця в різних регіонах України постійно відкриватимуться нові “відділеня майбутнього” - цілодобові банківські офіси самообслуговування.

Полтавська думка №16 (1013) 17 квітня 2014 року u БЕЗ ХІМІЇ

Органічне землеробство убезпечує нас від хвороб Україна може зміцнити свої позиції на світових ринках, якщо активно займеться органічним землеробством. Це дозволить їй виробляти здорову їжу, попит на яку особливо високий у багатих країнах. Ця думка висловлювалася ще на початку 90-х років минулого століття. Вона не втратила своєї актуальності й сьогодні. Через особливості організації виробництва важливий внесок до розвитку органічного землеробства можуть зробити малі та середні сільгоспвиробники. Водночас виростити органічні харчі їм почасти легше, ніж довести їх “органічність”, отримати додану вартість завдяки впровадженню органічних технологій та, особливо, вийти на міжнародний ринок. Шлях один - об’єднувати зусилля з іншими виробниками, створювати кооперативи. І в Україні вже є такі приклади. Один з тих, хто надав перевагу органічному землеробству та очолив “органічний кооператив” - наш сьогоднішній співрозмовник, керівник фермерського господарства “Макішинський сад” Городнянського району Чернігівської області, директор сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “Сновянка” Сергій ДОВГАНЬ.

- Чому ви зайнялися виробництвом органічної продукції? - Тривалий час земля, котру я взяв в оренду, не оброблялася. Вона заросла навіть не бур’яном. За цей час встиг вирости молодняк - берізки, сосни та інше. Важко було підняти цю землю. Та ще важче було визначитися, що з нею робити. Було дві можливості - впроваджувати інтенсивне виробництво чи органічне. Інтенсивне виробництво - це прибуткова справа і тому для багатьох - приваблива. Воно й зрозуміло - гроші з повітря не робляться. А вони потрібні для купівлі сільгосптехніки, для різних платежів, в тому числі, і до державної кишені, для орендних розрахунків. Та я надав перевагу здоровому землеробству. Бо занадто ми в попередні роки перенаситили землю мінеральними добривами, пестицидами та гербіцидами. Нині вже час її лікувати. - З чого починали? - Не дивуйтеся - з Інтернету. У віртуальному світі багато цікавої та важливої інформації, що стосується нашого реального життя. Ось так і вийшов на програму щодо органічного землеробства. Зв’язався з людьми, котрі нею займаються. Мені сильно пощастило. Справа в тім, що ними виявилися мої земляки. Подав заявку до швейцарської сертифікаційної фірми “ЕТКО”. Звідти приїхали інспектори, які провели аналіз ґрунтів, вивчили технологію виробництва та зберігання вирощеної сільгосппродукції. Отак чотири роки тому все й почалося. - Інтенсивне виробництво більш ефективне. Воно дозволяє отримати високі врожаї. Органічне виробництво пов’язане з великими ризиками. Чи не пожалкували десь на початку, що обрали цей шлях? - Не пожалкував, та скажу чесно - було неспокійно. У сусіда врожай пшениці перевищував 50 центнерів з гектара, а у мене попервах ледь 10-12 центнерів набиралося. Але згодом зібрався. Заспокоївся, коли побачив, що на моїх полях почала з’являтися живність - птахи, черв’ячки… Навіть зайці почали гостювати. Подумав, земля вже оживає. На початку довелося вирішувати безліч питань. В т.ч. і такі: які культури вирощувати, як налагодити сівозміну, яку техніку купити. На це пішло чимало часу, аж поки не склалася цілісна картина. - І які культури вирощуєте? - З озимих - спельту, пшеницю, жито, тритікале. Ярова група представлена олійним льоном, просом, гречкою, люпином. Усього обробляю півтори тисячі гектарів, які сертифіковані під органіку. - Як виживаєте в нинішніх умовах? - Складно, та виручають прямі контракти і договори з партнерами з європейських країн на постачання вирощеної продукції. У Європі господарствам, які займаються вирощуванням органічної продукції, з розрахунку на 1 гектар платять дотації у розмірі щонайменше 500 євро, а у нас - жодної копійки. - І яку урожайність маєте? - Найвища врожайність тритікале склала близько 24 центне-

рів з гектара, жита - 18 центнерів. Люпин торік дав 22 центнери. Ми вже знаємо, що і на яких землях сіяти, якою має бути норма висіву, якими мають бути попередники, коли треба сіяти. Тут є багато секретів, і ми, схоже, починаємо їх опановувати. - Працюєте з прибутком? - Скажу так - ми не в мінусі, але плюси не дуже великі. - Як орендодавці поставилися до вашого наміру зайнятися органічним землеробством? - За логікою, власники паїв мали підтримати мене від самого початку. Бо ж йдеться про здоров’я їхньої землі. Та не всі на початку зрозуміли мої наміри. Найважче було пояснювати представникам старшого покоління. Вони були переконані, що без мінеральних добрив, гербіцидів, пестицидів високі врожаї зростити неможливо. Та ми словами й ділом доводимо, що органічне землеробство варте того, аби ним займатися. - Виростили ви органічну продукцію і що далі? - На жаль, на внутрішньому ринку потреба в органічній продукції є незначною. Приміром, одеська фірма “Хлібіо” закуповує у нас житнє борошно, а торгова марка “Життя” - пшеницю, жито, рижій, льон олійний. Думаю, що з часом цікавість до органічної продукції зросте, бо ж люди зрозуміють, що треба дбати не лише про їжу, але й про здоров’я. - Реалізація кожного проекту, в т.ч. й такого як органічне землеробство вимагає певних капіталовкладень. Хто вам надав фінансову підтримку? - Я недавно був у Києві, приїхав виключно задля того, аби відвідати захід, присвячений органічному землеробству. Одним з виступаючих був представник Проекту USAID “АгроІнвест”. Мене зацікавив їх Проект, який допомагає переробникам сільгосппродукції. Під час знайомства з

програмою Проекту, спілкування зі спеціалістами ухвалили рішення - розробити програму з тим, аби Проект “АгроІнвест” фінансово посприяв її реалізації. Нині добігаємо кінця в оформленні всіх формальностей, підписуємо з “АгроІнвестом” договори і, думаю, за деякий час розпочнеться фінансування. Згідно з цією програмою, буде виділено 200 тис грн, які підуть на покупку 2 маслопресів холодного вичавлювання з лінією фільтрації та розливу, а також на покупку гранулятора, дробарки, лінії фасування продукції. - Та для початку створили кооператив… - І назвали його “Сновянка”. Це сталося 3 роки тому. Всього в кооператив згуртувалося 26 чоловік. Це не лише місцеві мешканці, але й люди з районного та обласного центрів. - Переробка органічної продукції також передбачає сертифікацію? - Так, безумовно. Ми сертифікували нашу невеличку крупорушку та міні-млин. На перспективу плануємо запустити олійницю, міні-комбікормовий завод, що також вимагає проходження сертифікації. Тим самим ми забезпечимо замкнений цикл виробництва. Самотужки будемо виробляти органічну продукцію, переробляти та продавати її. У нашому та Чернігівському районах створюються підприємства з вирощування органічної свинини, які, сподіваюся, в майбутньому купуватимуть у нас органічний комбікорм та зернофураж. - Тобто, ви створюєте навколо себе зону виробництва органічної сільгосппродукції? - Виходить, що так. Ми спілкуємося поміж себе, ділимося досвідом. Виходить, що мій приклад у хорошому розумінні цього слова виявляється заразним. Я з цього радію. Бо люди шукають можливостей зайнятися справою, а не покладатися лише на державу. Наведу такий приклад. У Полтавській області є господарство, яке вже 8 років займається органічним землеробством. Воно за орендовані паї та зарплату видає людям органічні крупи, мед, молоко, масло та іншу продукцію. Керівник того господарства помітив, що за останні 2-3 роки споживання органічної продукції його земляки почали набагато рідше хворіти… Просто нагодувати людей турбота бідних держав. Турбота багатих держав - забезпечити людей здоровою та доступною за ціною їжею. Цього ми й повинні прагнути. Максим НАЗАРЕНКО. Національний прес-клуб з аграрних та земельних питань.

u КОМЕНТАР ФАХІВЦЯ Світовий органічний рух налічує понад 1,8 млн виробників, які обробляють близько 37,2 млн га земель. В Україні також є тенденція до збільшення загальної площі земель, які отримали сертифікат органічного землеробства. Сьогодні ця площа доходить до 280 тис га. Розвиток органічного виробництва набуває особливої актуальності на тлі формування і пошуку нових каналів збуту сільськогосподарської продукції малих і середніх фермерів. Цьому сприяє постійне збільшення попиту на органічну продукцію в більшості країн світу. Крім того, у зв’язку з нестачею фінансування дрібні та середні виробники переважно вносять обмежену кількість мінеральних добрив та засобів захисту рослин, “очищуючи” таким чином землю. Але одна справа - це вартість органічної продукції (органіка коштує на 30-40% дорожче за традиційні продукти), а зовсім інша - це практичне виробництво, сертифікація і фактично самостійний пошук покупців. Український споживач сьогодні не зовсім готовий платити сповна за органіку, тому значна частина вирощених органічних зернових експортується. Здешевити кінцевий органічний продукт і підвищити рентабельність його виробництва можна шляхом створення переробних потужностей на базі об’єднань виробників. Саме тому Проект USAID “АгроІнвест” підтримав план розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу “Сновянка” з надання послуг своїм членам з вироблення органічної льняної олії, а також комбікормів для тварин. Іншим важливим фактором розвитку цього кооперативу є те, що він не лише об’єднує виробників органічних зернових та олійних культур, а й намагається сформувати своєрідний кластер виробників органічної продукції - рослинництва і тваринництва. Владислав КАРПЕНКО, спеціаліст з організацій виробників Проекту USAID “АгроІнвест”.


u ТОЧКА ЗОРУ

4 стор.

Полтавська думка №16 (1013) 17 квітня 2014 року

Олег ТЯГНИБОК: “Терористи

Архієпископ Любомир (Гузар): Рецепт розуміють лише мову сили” перемоги в інформаційній війні простий: и можливо запобігти утворенню в Україні говорити правду і викривати брехню Ч нових вогнищ сепаратизму та погасити існуючі? М Це питання хвилює українців по обидва береги Дніпра. За результатами соцопитувань, 65% мешканців Донбасу хочуть жити в унітарній Україні. Стільки ж по всій державі виступають проти федералізації. Водночас влада демонструє схильність до діалогу з терористами і оголошує готовність амністувати їх. Тим часом виникають нові епіцентри й жертви російської окупації. “Події на Донбасі показали, що методи переговорів із терористами абсолютно неефективні. Подальше зволікання та неготовність використовувати законні силові методи в розв’язанні проблеми тероризму, інспірованого Кремлем, найближчим часом може призвести до повної втрати Донбасу. Ба, більше, цей процес може поширитися на інші українські землі. Терористи розуміють лише мову сили”, - наголошує народний депутат Олег Тягнибок. Водночас Олег Тягнибок пропонує пакет заходів задля припинення сепаратистських і терористичних актів. Серед них: проведення масштабної операції зі звільнення всіх захоплених терористами будівель, починаючи з Донецька та Луганська й продовжуючи

Олег ТЯГНИБОК.

об’єктами у райцентрах. Силові органи не мають гребувати жодними методами та засобами. Крім того, Тягнибок наголошує: має бути закрито українсько-російський кордон задля неможливості проникнення диверсантів; притягнуто до відповідальності представників міліції та місцевої влади, які не протидіяли і потурали сепаратизму; посилити кримінальну відповідальність за сепаратистську діяльність. Михайло ШТАНЬКО.

Злодій буде розстріляний

амооборона села Петрівка Полтавського С району повідомила, що грабіжник, який “орудує” в Кучмівці (куток села), буде розстрі-

ляний як тільки “потрапить на наші очі”. В останні дні тут виявлено кілька крадіжок: з хати Миколи С. він украв 40 грн, а вночі викотив авто з двору місцевого учителя, але завести не зміг, залишив за 50 метрів від хати. “Нам достатньо клопотів від російських терористів на сході України, які добираються і до Полтави. В

Україні вони групуються з непевними елементами, місцевими злодюгами, які за російські рублі вчиняють розбої, грабежі, аби посіяти страх серед українців, викликати недовіру до владних органів. Ми не допустимо! Кожен місцевий чи заїжджий бандит буде виявлений і покараний за всіма правилами військового часу. Петрівка - давнє козацьке село. А ми - нащадки козаків”, - говорять місцеві самооборонці.

Олександр Вілкул підказує, як зняти напругу на Півдні і Сході України

- Для збереження цілісності країни необхідно прискорити процес конституційної реформи, яка дозволить зняти напругу на Півдні і Сході України. Якщо нова влада проявить політичну волю, то необхідні зміни до Конституції можуть бути внесені протягом шести місяців, сказав Олександр Вілкул, один з лідерів Партії регіонів. - Нова модель державного устрою України дозволить країні розвиватися і не допустить конфліктів по лінії “Центр - регіони”, які викликали поточну кризу.

Вілкул заявив, що депутати Верховної Ради, члени Партії регіонів від Дніпропетровської області готові взяти активну участь у реалізації конституційної реформи. Реформа насамперед стосується розширення повноважень регіонів, надання їм повноважень щодо самостійного визначення гуманітарної та культурної політики, надання російській мові статусу другої державної, виборів керівників регіонів прямим голосуванням та інших питань.

инуле ХХ ст., зокрема його перша половина, записалося в пам’яті людства двома світовими війнами. Уже мало серед живих тих людей, які пам’ятають Другу світову війну з усіма її жахіттями. У другій половині минулого століття були тільки локальні збройні сутички, а на загал це був період так званої холодної війни. Властиво, це була гра нервів. Хоча людство тішилося відсутністю серйозних збройних конфліктів, наша природа така, що ми багато говоримо про позитив миру, але миром не задовольняємося. Стара приказка звучить: хочеш миру - готуйся до війни. У другій половині минулого століття і навіть вже у першому десятилітті нашого століття відбувається підготовка до війни. Але не для того, щоб запевнити мир! У цьому трагедія наших часів. Особливість ситуації, в якій сьогодні перебуває людство, - це роль ЗМІ. Коли мова заходить про третю світову війну, то кажуть, що вона мала б розпалюватися головно в комунікаційному просторі. У це неважко повірити, бо засоби комунікації сьогодні вже настільки розвинені, що за їх допомогою спілкуватися з людиною на далекій відстані так легко, начебто вона сидить поруч з тобою. Однак причина можливої третьої світової війни не у величезних технічних досягненнях, а радше в маленькому членові людського тіла - язику. Питання про значення язика порушується не вперше. На цю тему ще дві тисячі років тому писав у своєму посланні апостол Яків. Хочу пригадати кілька думок цього священного автора, бо їх зміст надзвичайно актуальний саме сьогодні. Язик - це один із найменших членів людського тіла. Однак завдяки йому людина може говорити. Язик зазвичай ідентифікують з мовою. У деяких народів, наприклад польському, слово “язик” означає “мова”. Святий апостол Яків порівнює цей орган людського тіла з невеличким стерном, яким стерник надає на-

прям руху навіть дуже великому кораблю. Порівняння не безпідставне. У рух корабель приводять потужні мотори чи в давнину - сильні вітри, але напрям задає мале стерно! Що в людині є рушійною силою? Серце - як збірна назва думок, бажань, зичливості чи неприязні між людьми. Залежно від того, яке в людини серце, розрізняють гострий, злий чи благородний язик. Священний автор пригадує, що за допомогою язика ми прославляємо Бога, єднаємо людей. Якби всі люди вживали свій язик лише з такою метою, то на землі був би вічний і справжній мир. Проте, як спостерігає апостол Яків, люди часто використовують язик, щоб проклинати, судити, говорити неправду тощо. Він питає: “Звідки між вами війни, звідки суперечки?” . Відповідь дуже проста - від зловживання язиком, який віддзеркалює ненависно налаштоване серце, що бажає ближньому лиха, а собі нібито добра. Сьогодні стало модно використовувати весь арсенал засобів суспільної комунікації для поширення неправди чи брехні. За минуле століття брехню доведено до такої “довершеності”, що багато людей охоче її слухають, не усвідомлюючи, що, по суті, стають її жертвами. Через це в суспільстві виникають непорозуміння на рівні міжособистісного спілкування, відносин громад і цілих народів. Нарікаєте на тривожні часи? Пригляньтеся, а радше прислухайтеся до всього того, що говориться, і багато стане вам зрозумілим. Чи існують якісь ліки від цієї тривоги, яку вже можна назвати міжнародною, - ліки від страху перед третьою світовою війною? Так, говорити тільки правду. Такий рецепт за натхненням Святого Духа пропонує нам святий апостол Яків, додаючи до цього, що потрібно також послідовно викривати всю брехню. Шановні читачі, якби всі люди, від високопосадовців до простих людей, уникали брехні й служили правді, не було б ніяких воєн. + Любомир

У Полтаві представили команду Петра Порошенка етра Порошенка називають головним П претендентом на найвищий державний пост України. За результатами соціо-

логічних опитувань одразу чотирьох провідних соціологічних компаній (“СОЦІС”, “КМІС”, “Рейтинг” і Центру Разумкова), за Порошенка готові проголосувати 24,9% виборців. Інші кандидати відстають від нього зі значним відривом. Феномен співвласника корпорації “Roshen” соціологи пояснюють дуже просто: його бізнес не заплямований нечесним усуненням конкурентів, махінаціями з тендерами, “дерибаном” Держбюджету та іншими оборудками. Він досяг власного благополуччя не шляхом корупції, зловживань, невиплати зарплати та гноблення простого люду. Порошенко, навіть працюючи в уряді, не зганьбив себе корупційними діями. Навпаки, постійно докладав свої сили та розум до економічного розвитку й процвітання України. Згодом, підтримуючи та фінансуючи Майдан, не рвався до влади та не підписував угоди з колишнім президентом Януковичем. Тому нині виборці вважають його справжнім патріотом, чесною, відкритою людиною та розумним і успішним бізнесменом (що в умовах економічної кризи вкрай важливо). Конкуренти уже почали виливати на фаворита перегонів чимало бруду. Та, схоже, він готовий до непростої боротьби. І налаштований вести її чесно й відкрито. Тому першим з-поміж інших кандидатів на всю країну оголосив імена керівників своїх виборчих штабів. 14 квітня в Полтаві представили керівництво регіонального штабу Петра Порошенка. Його очолив народний депутат України, член фракції “УДАР” у Верховній Раді Тарас Кутовий. Керівником виборчої кампанії призначено члена президії ради ГО “Майдан” Андрія Баранова. У районах Петра Порошенка представляє об’єднана команда людей, які знають свою справу й успішно проявили себе на місцях. Нині, відкинувши будь-які особисті амбіції, вони згуртувалися навколо постаті кандидата, який має найбільшу підтримку й довіру громадян. Презентуючи передвиборну програму

об’єднання ще раз засвідчує європейський рівень політики - домовлятися в тих питаннях, де інтереси держави важливіші за будь-які інші”, - сказав Т.Кутовий. Керівник виборчої кампанії на Полтавщині Андрій Баранов вважає, що полтавці мають підтримати саме кандидатуру Петра Порошенка. Бо коли в Україні з’явиться легітимний, всенародно обраний Президент - це пришвидшить вихід з безпекової, політичної та економічної криз, які межують з катастрофою. Саме заради цього дві професійні команди об’єдналися навколо лідера громадської думки. “Щодня кіль-

кість наших прихильників зростає, - наголосив Андрій Баранов. - Про підтримку Петра Порошенка заявляє все більше моральних авторитетів Полтавщини, які усвідомлюють: розпорошення суспільної підтримки між різними кандидатами грає на руку тим силам, які мріють про розкол країни”. Представлення виборчих штабів відбувається по всій Україні і демонструє прозорість процесу у формуванні команд та підходах до роботи. Світлана ПОЛІЩУК.

Біографічна довідка

Андрій Баранов і Тарас Кутовий.

кандидата, керівник Полтавського регіонального штабу Тарас Кутовий зазначив, що за останні півроку наша країна зазнала докорінних перетворень: змінилися люди, змінився світ навколо нас. “Головний слоган нашої програми - жити по-новому, без корупції та зловживань, сказав Т.Кутовий. - Саме цього вимагав Майдан. Корупційна складова, яка сьогодні є, високомірство чиновників у ставленні до людей повинні зникнути назавжди”. На переконання Т.Кутового, українці повинні жити вільно. Але не можна бути вільними і водночас бідними. “Складовою розуміння життя по-новому є заможні українці, у яких немає спокус на виборах проміняти свободу на гречку, - наголосив він. Петро Порошенко спрямовує всі зусилля, аби рівень достатку простих українців був гідним, щоб вони могли народжувати дітей та бачити їхнє майбутнє в Україні”. Ударівець Т.Кутовий високо оцінює ініціативу лідера партії “УДАР” Віталія Кличка щодо висунення єдиного кандидата у Президенти від демократичних сил. “Наше

Петро Олексійович Порошенко народився 26 вересня 1965 року в м. Болград на Одещині. Закінчив Київський університет ім. Т.Г.Шевченка за спеціальністю “економіст-міжнародник”. У 2002-у захистив кандидатську дисертацію. Лауреат міжнародної премії імені Пилипа Орлика. Заслужений економіст України. У 2000 р. створив у Верховній Раді власну лівоцентристську фракцію “Солідарність”, згодом - Партію солідарності України. У 2001 році “Солідарність” увійшла до виборчого блоку “Наша Україна”. У 2002 році П.Порошенко захистив кандидатську дисертацію “Правове регулювання управління державними корпоративними правами на Україні” (Одеська національна юридична академія). Отримав депутатський мандат за списком “Наша Україна” і очолив парламентський Комітет з питань фінансів і банківської діяльності. Один з лідерів Помаранчевої революції в Україні. У 2005 - секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України. У березні 2006 року обраний народним депутатом від партії “Наша Україна”. На початку 2007 - Голова ради Національного банку України. Засновник першого в Україні телеканалу новин “5 канал”, який в умовах тотальної цензури став рупором опозиції під час президентських виборів 2004 року і залишався опо-

Петро Порошенко.

зиційним до влади під час президентства Януковича та подій на Майдані. За версією журналу “Кореспондент”, Петро Порошенко у 2013 році посів 23 місце у списку “ТОП 100 найвпливовіших українців”. Незважаючи на санкції та економічний тиск з боку Росії, Петро Олексійович Порошенко послідовно підтримував ідею європейської інтеграції. Брав активну участь у подіях на Майдані, захищав його на міжнародному політичному рівні, надавав всебічну підтримку активістам Майдану, чим заслужив високу довіру людей.


u ЧИЯ ЗЕМЛЯ?

5 стор.

Важкі питання від рядових мисливців і рибалок Шановні любителі полювання та риболовлі Полтавщини! Шановні члени Українського товариства мисливців і рибалок! Рада Полтавської обласної організації УТМР останнім часом все більше і більше отримує звернень від мешканців Полтавської області, улюбленим захопленням яких є відпочинок з вудкою чи рушницею в руках, дати їм роз’яснення: чому сьогодні маємо все менше можливостей просто посидіти біля водойми з вудкою чи вийти на полювання, як це було раніше? Питання актуальне. Справді, навіть фахівцям важко зрозуміти, які саме правила існують для цього у нашій області, які і в кого необхідно брати дозволи та за якою процедурою і ціною. І чому вони саме такі? Нам складно давати роз’яснення на питання, які не відносяться до компетенції громадського об’єднання, яким є УТМР. Втім, ми добре розуміємо, що такі питання, цілком логічні і справедливі, виникли через недосконалість законодавчої бази, яка стосується цих галузей, у переважній більшості не сприяє спрощенню та покращенню можливості простим громадянам займатися улюбленою справою і вести господарську діяльність на підприємствах мисливсько-рибальського господарства. Ті заходи (а на мою думку, крайнощі), до яких нині вдаються, наприклад, перерозподіл мисливсько-рибальських угідь зміною користувачів чи власників різних форм власності, не можуть бути ефективними, бо галузі потрібна не зміна власника, а докорінна зміна законодавчої бази, яка б дала можливість більш ефективно займатися роботою з максимально доступними правилами та цінами. Для вирішення проблеми маємо відповідні напрацювання і пропозиції, але втілення їх у життя - компетенція органів місцевого самоврядування та найвищого законодавчого органу нашої держави. Отож, ми звертаємося до усіх громадян - як членів УТМР, так і тих, хто займається цією справою на професійному рівні, для кого це є улюбленим захопленням - об’єднати свої зусилля для досягнення спільної мети: покращення роботи у цій галузі та доступності мисливства і рибальства для наших громадян. УТМР відкрите для співпраці, чекаємо зустрічних пропозицій. Впевнені, разом нам вдасться знайти відповіді на питання, що турбують мисливців і рибалок. Наша адреса: 36039, м. Полтава, вул. Новий Базар, 12 Тел./факс: (0532) 50-23-16, 050-404-06-47 E-mail: poltava.tmr@ukr.net Костянтин БОРОВИК, голова ради Полтавської обласної організації УТМР.

Полтавська думка №16 (1013) 17 квітня 2014 року u КОРИСНА КОЛОНКА-19

Керівників свинокомплексу “Ясні зорі” викликає на килим російський “господар” ималий резонанс “Ехо Кобеляк”, кобеu ПРОДОВЖЕННЯ ТЕМИ ляцькій районці “КоЧ викликало моє журналістське розслос”, і повний відео-

лідування “Свині розбрату” у попередньому номері “Полтавської думки” (за 10.04.2014 р.) про екологічне лихо у мальовничому кобеляцькому селищі Білики. Лихо спричинене свинокомплексом “Ясні зорі” російського інвестора “БєлгранкормПолтавщина”, і є рішенням сесії селищної ради про його закриття. Я запропонувала цієї п’ятниці, 18 квітня, провести “круглий стіл” з розгляду проблеми за участю науковців, екологів, представників державних органів, депутатів різних рівнів та винуватців - керівників холдингу “Белгранкорм-Полтавщина”. Адже треба шукати вихід із ситуації. Уявіть собі: навіть за кілька кілометрів від свинарника через сморід неможливо нормально дихати, відкрити кватирку, вивісити білизну, а мешканці масово хворіють на алергію та легеневі захворювання. Можливо, варто скоротити поголів’я свиней, застосувати новітні технології очистки стоків та повну переробку й утилізацію посліду. До того ж проблема смороду від свиновідгодівельних комплексів - проблема обласного масштабу, бо потерпають і хворіють жителі багатьох районів Полтавщини. Однак заступник гендиректора Ігор Михайлюк повідомив, що саме у п’ятницю його та гендиректора Павла Терещенка у Бєлгород викликає “на килим” господар, голова наглядової ради Бєлгородського заводу рибних концентратів Олександр Орлов. Біличанські активісти надіслали пану Орлову і публікації в “Полтавській думці”,

u УСІ ВІДОМІ

У Лубнах під прикриттям горе-правоохоронців діє ОЗГ?

ака підозра виникла у місцевих мешТ канців, яким став відомий беззаперечний, на їх думку, факт такої змички. Орга-

нізована злочинна група (ОЗГ) торгує наркотиками, втягує у свої тенета учнівську молодь, сільських беззахисних людей. “Завідує” цими процесами рецидивіст, який не так давно вийшов із в’язниці. Його кличку знають всі Лубни. Знає і міліція, але використовує злочинну групу у своїх корисливих, а, можливо, і шкурницьких інтересах. Одним із постачальників коноплі у Лубни є підприємець з Глобинського району. Лубенчани кажуть, що і про його місце проживання інформували міліцію. Через “Полтавську думку” лубенці просять нового начальника обласної міліції Івана Корсуна провести службове розслідування і через ЗМІ та на Народному віче інформувати громаду. Якщо цього найближчим часом не відбудеться, лубенські

Астрология добрых созвездий

Ч

еловечеству известны множество астрологических систем древних цивилизаций: египетской, шумеро-аккадской, индусской, кельтской и др. Особое место среди них занимает астрология Гипербореи. Популярное ныне учение о двенадцати зодиакальных созвездиях астрологи древней Гипербореи отвергали как ложное, навязанное инопланетными архонтами с целью узурпации земнородных. Утверждали, что за учением о двенадцати зодиаках стоят темные силы низшего космоса. Относя себя к учителям высшего космоса, гипербореи считали низший космос негативной средой, несущей зло. Мудрецы полагали низший космос гигантской сферой падших галактик и мертвых планет, тесно связанных между собой определенными кодами и инопланетными связями. Именно из низшего космоса на землю проецируются ложные учения многочисленной армии самозваных пророков и учителей. Система мертвых планет исключительно конспиративна. Поскольку нашествие гуманоидов на землю незаконно, они вынуждены действовать тайно и сокрыто. Выдавая себя за друзей и покровителей человечества, на деле же искусители и губители. Освоив ключ негативной адаптации, человекообразные рептилоиды проникают в мир, зачастую становясь выдающимися деятелями политики, науки, культуры, искусства. Их тайная цель - изменить сознание целых народов, навязать человечеству идею трансгуманизма как прогрессивную ступень эволюции. Вершиной их идеологии является рождение на земле расы киберочеловека, чипированного технократа с компьютеризированным мозгом. Великие учителя прошлого: Будда,

запис бурхливої позачергової сесії селищної ради 5 квітня, на якій депутати й пересічні мешканці розповідали, як “економилися” кошти під час реконструкції комплексу, в т.ч. на очисних спорудах. “Хазяїн”, кажуть, був більш ніж прикро вражений, адже його підлеглі Терещенко та Михайлюк на запитання: “Як справи у Біликах?” завжди відповідали: “Все гаразд!” У розмові зі мною Ігор Михайлюк повідомив, що швидше за все за результатами візиту до Росії буде прийнято рішення про закриття свинокомплексу. Я сказала, що якось не зовсім стикується ця інформація з тим, що ТОВ “Белгранкорм-Полтавщина” подав до суду позов про скасування рішення сесії від 5 квітня 2014 р. На що у притаманній йому манері Михайлюк відповів: “То у вашій голові не стикується, а у моїй все стикується…” Білицька проблема розглядалася минулого тижня й на апаратній нараді у голови Полтавської ОДА В.Бугайчука. На ній, зокрема, начальник Головного управління ветеринарної медицини у Полтавській області Сергій Аранчій зазначив, що за санітарними нормативами на комплексі, що знаходиться практично в населеному пункті, повинно утримуватися не більше 8 тисяч голів свиней. Перевіркою діяльності ТОВ “Белгранкорм-Полтавщина” зайнялася і прокуратура Полтавської області. Людмила КУЧЕРЕНКО.

Заратустра, Митра, Христос владели практикой выхода из плена двенадцати зодиаков и учили о ней своих последователей. Современные богомилы - наследники уникальной практики победы над зодиаками. Двенадцати зодиакам противостоит гиперборейская астрология - учение о 16-ти добрых созвездиях, абсолютно непричастных злу. Основным созвездием в ней является Большая Медведица, престол вышних божеств, осуществляющих межгалактическую стратегию доброго промысла. Второе, Малая Медведица, престол управления миром. От Полярной звезды исходит земная ось, решением Богини Матери направленная ныне в сторону добра. Это значит, что многотысячелетняя эпоха зла завершается - и грядут глобальные светлые перемены. Третье, Сварог, созвездие доброго отца и добрых сынов света. Четвертое, Лада, планета Матери любви, пантеона великих и малых богородиц. Далее следуют 12 малых созвездий: Лев - сила воина и рыцаря; Перун - универсальная премудрость; Орел - полет в горние миры; Лебедь первозданная непорочность; Лира - созвездие миннезингеров и менестрелей, певцов вышней любви; Телец - жертвенный агнец; Дева - красота и тысячи преимуществ девства; Пегас - восхищенность и окрыленность силой любви; Бераника - духовная наука побеждать светом добра; Волопас или Велес - созвездие мелхиседеков, хранителей Грааля; Змееборец - искусство побеждать личное и мировое зло; Персей - престол добрых правителей-помазанников. В Гиперборее человечество представляло собой братскую семью священных народов, поклонявшихся пантеонам добрых божеств. В силу особенностей национальных культур, народы имено-

активісти оприлюднять конкретні прізвища злочинної зграї і докази їхньої антизаконної діяльності. Редакція “Полтавської думки” попросила активістів надати ці факти. Ознайомившись з ними, редакція вирішила, що на ось таке повідомлення в газеті, згідно з чинним законодавством, повинна звернути увагу не тільки обласна міліція, а й нова обласна прокуратура, яка, за законом, здійснює нагляд за судами і органами МВС. Чому лубенці, а тепер і “Полтавська думка” апелюють саме до обласної міліції і обласної прокуратури? Та тому, що в справі, про яку йдеться, фігурують високі лубенські правоохоронці, відомі за часів режиму Януковича антизаконники і “герої” журналістських розслідувань. Вони і досі сидять у своїх погонах і належних висновків, певно, не зробили. (СЕМИНАР)

Путь к себе öАстрология Атлантиды öГрааль славян-богомилов öПрактика Ефросинии öСоловецкая огненная свадьба öПрактика гипербореев и катаров вход свободный Адрес: г.Полтава, ул.Сенная, 2/49 Гостиница «Киев», конференц-зал

начало:17.00 (суббота)

26 апреля

тел. (066) 594-28-14, (093) 537-12-79 вали божеств различными ипостасными именами. Например, Богиню Мать любви кельты именовали Даной, вавилоняне - Иштар Мамми, египтяне - Изидой, иудеи - Ашерой, славяне - Ладой. Астрологи Гипербореи не отрицали идею индусских перевоплощений, но относились к ней как к космической ловушке, предлагая альтернативу - добрый промысел Богини Софии Пронойи, с её лестницей многократного вотеловления человека на земле с целью обожения. Считая практику раскрытия астральных чакр негативной, мудрецы Гипербореи учили о раскрытии 144-х внутренних замков духовного сердца человека. Астрология древней Гипербореи полностью опровергает современную гороскопическую науку, заметно влияющую сегодня на человеческие судьбы. Гиперборейская астрология олицетворяет высший божественный порядок торжествующего добра, где отсутствует всякое зло. Считается, кто принимает покровительство 16-ти гиперборейских созвездий, жизнь изменяется в добрую и светлую сторону. Многие ныне дерзают с помощью вновь открывшихся миру созвездий достичь духовного совершенства на пути познания добра и любви. Борислав ЛЕБЕДЕВ, г. Киев. Подробнее по телефонам: (044)284-83-70, 050-152-02-94.

Жити довше. 14 практичних порад від британського онколога

Британський онколог Девід Ейгас відомий широкій публіці: він уміє говорити дохідливо, простими словами пояснювати результати останніх досліджень у сфері боротьби з раковими захворюваннями. Що корисного можна “витягти” з цих досліджень і враховувати у своєму житті, написала італійська газета La Repubblica. 1. Посміхатися. Посмішка покращує настрій. Цей нехитрий жест призводить до викиду ендорфіну і серотоніну - гормонів, що знижують рівень шкідливих стресів. 2. Зберігати правильну поставу. Рухатися правильно - значить, уникнути артриту, проблем з кровообігом, головного болю, м’язових болів і ускладненого дихання. Загалом, це сприяє кращому функціонуванню організму, допомагає запобігти серйозним хворобам. 3. Відмовитися від високих підборів. Запальні процеси, пов’язані зі звичкою носити дуже високі підбори, пов’язуються наукою з появою серцево-судинних захворювань, хвороби Альцгеймера, раку, аутоімунних патологій, діабету, прискореного старіння. Іншими словами, краще носити тенісні туфлі. 4. Будити себе чашкою кави. Надмірне вживання кави завдає шкоди, але кава і чай можуть бути союзниками здоров’я, якщо їх пити один раз на день, після пробудження. Останні дослідження доводять, що низькі дози кофеїну позитивно впливають на весь організм і в цьому сенсі допомагають запобігти утворенню пухлин. 5. Геть весь одяг - щонайменше на кілька хвилин у день. Стати оголеним перед дзеркалом і оглянути себе із захопленням з усіх боків. Це покращує самооцінку і запобігає появі пухлин. Здивовані? Уважний огляд свого тіла допомагає “діагностувати” можливі зміни на шкірі, тривожні дзвіночки. Це відноситься і до волосся, нігтів, ротової порожнини. Не треба пропускати жодного сантиметра свого тіла, радить лікар. 6. Пити вино. Так само, як і кава, вино в малих дозах може стати панацеєю. Червоне вино (стакан у день) віддаляє загрозу розвитку кардіологічних захворювань та інших патологій. 7. Триматися подалі від сканерів. Вони використовуються для запобігання терактів і проблем, пов’язаних з безпекою, але ще ніхто не довів з наукової точки зору, що сканери, встановлені в аеропортах, безпечні для здоров’я. 8. Дотримуватися режиму харчування. Це нудно, але стандартна програма корисна. Підтримання способу життя протягом 365 днів у році знижує стрес. Слід їсти приблизно в один і той же час і не пропускати прийоми їжі; позбавляти себе обіду або вечері означає не тільки посилити почуття голоду, але і спровокувати підйом рівня кортизолу - гормону стресу. 9. Робити щеплення від грипу, щоб почуватися краще, а також уникати ГРВІ, які можуть призвести до згубних наслідків: ожиріння, інфаркту, інсульту, раку. 10. Народжувати дітей. Наукові дослідження доводять, що ті, у кого є діти, швидше за все, проживуть довше за тих, у кого їх немає. Тому що діти, внуки, правнуки позитивно впливають на настрій і створюють установку на продовження життя. 11. Приймати одну таблетку аспірину в день. Ейгас пояснює: не варто зловживати ліками. Винятком є аспірин. Ацетилсаліцилова кислота не тільки позитивно впливає на серце, але здатна віддалити появу низки патологій завдяки сильним протизапальним властивостям. Останні дослідження доводять, що аспірин у низькому дозуванні (75 мг на день) може знизити на 46% ризик розвитку злоякісних пухлин у легенях, ободовій кишці і простаті. 12. Стояти на ногах. Відомо, що сидячий спосіб життя завдає шкоди. Існує прямий зв’язок між часом, який ми проводимо сидячи, і такими хворобами як ожиріння, діабет, серцево-судинні патології і передчасна смерть. Досить двох годин на день фізичних вправ, щоб компенсувати 22 години, проведених сидячи або лежачи. Більше того, можна просто постояти на ногах, зазначає лікар. 13. Заморожувати фрукти. Замість того, щоб їсти фрукти не в сезон, коли вони втратили більшу частину своєї поживної цінності, краще купувати їх у правильний час і заморожувати. Це правило стосується й зелені. 14. Уникати вітамінів. Останні наукові дослідження вказують на прямий зв’язок між прийомом вітамінних добавок і підвищенням загрози появи таких важких захворювань як рак. Організм виробляє вільні радикали, завданням яких є знищення “поганих” клітин. Якщо цей механізм переривається, то ми стаємо більш вразливими, говорить Ейгас.

Нагадаємо, раніше наукові співробітники Лондонського університету провели дослідження, що доводить: віра в прикмети також сприяє довголіттю. (За матеріалами: ИноПресса). “Полтавська думка” №16 (1013) за 17.04.2014 р.


21.55 6 кадрів 23.45 Дурнєв+1 00.10 Надто грубо для Ютуб’а 00.40 Между нами 01.40 Світ навиворіт - 3. Танзанія, Ефіопія 02.25 Т/с “Беверлі Гілз 90210. Нове покоління”. (ІІ) 03.55 З ночі до ранку

Понеділок, 21 квітня

ICTV

УТ-1/”ЕРА” 17.15 “Вечірній квартал 2014” 19.30, 01.40 ТСН: “Телевізійна служба новин” 20.15 Х/ф “Острів везіння”. (ІІ) 22.00 Х/ф “Звичка розлучатися”. (ІІ) 23.45 Х/ф “Я, робот”. (І) 05.30 “Телемагазин”

06.00 Новини 06.10 Спорт 06.15 Погода 06.20 Гість студії 06.40 Гість студії 07.00 Новини 07.10 Спорт 07.15 Погода 07.20 Країна on line 07.40 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 08.00 Новини 08.10 Спорт 08.15 Погода 08.20 Гість студії 08.40 Гість студії 09.00 Підсумки дня 09.30 Погода 09.50 Кліп учасника ПКЄ2014 10.05 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 11.40 Творчий вечір В.Крищенка “Десять заповідей Господніх” 13.55 Погода 14.05 Фестиваль-конкурс “Міні світ краси України 2013” 15.30 Погода 15.40 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 17.50 Погода 17.55 Про головне 18.30 Х/ф “Лех Валенса” 21.00 Підсумки дня 21.30 “Святкова Великодня” 22.55 Трійка, Кєно, Секунда удачі 23.00 Підсумки 23.25 Погода 23.30 На слуху 00.00 Від першої особи 00.30 Країна on line 01.00 Підсумки 01.20 ТелеАкадемія 02.20 “Святкова Великодня” 03.35 Не вір худому кухарю 04.00 Як це? 04.25 Фольк-music 05.35 Підсумки дня

“ІНТЕР” 04.55 Х/ф “Батюшка” 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 17.45 Новини 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 “Ранок з ІНТЕРом” 09.20, 12.25 Т/с “Безсоння” 14.20 “Судові справи” 15.15 “Жди меня” 18.05 “Стосується кожного” 19.00 Т/с “Поки станиця спить” 20.00, 02.20 “Подробиці” 20.30 Т/с “Інквізитор” 23.50 Х/ф “Картковий будинок 2”. (ІІ) 00.55 Х/ф “Заручниця 2”. (ІІ) 02.50 Мультфільми 04.05 Т/с “Зачароване кохання”

06.00 Служба розшуку дітей 06.05 Світанок 07.10 Надзвичайні новини. Підсумки 08.00 Факти тижня 09.40 Х/ф “Чорнильне серце” 11.30 Х/ф “Бібліотекар. У пошуках Списа Долі” 13.20 Х/ф “Бібліотекар-2. Повернення до Копалень царя Соломона” 15.05 Х/ф “Бібліотекар-3. Прокляття Юдиного потиру” 16.55 Х/ф “Люди у чорному” 18.45 Факти. Вечір 19.25 Надзвичайні новини 20.15 Х/ф “Люди у чорному-2” 21.55 Х/ф “Люди у чорному-3” 23.50 “Шоу починається”. (ІІ) 01.30 Х/ф “Дістати коротуна”. (ІІ) 03.05 Т/с “У чорному списку” 03.50 Т/с “Американський тато” 04.35 Про-Цікаве.ua СТБ

ТЕТ 05.30 “Чужі помилки. На все заради неї” 06.00 Приколи на перерві 06.10 “Все буде добре!” 06.25, 09.30 М/с “Маша і 08.05 “Неймовірна правда ведмідь”. (І) про зірок” 06.50 “Шоу Гарфілда”. (І) 09.20 Х/ф “Жіноче 07.20 М/с “Лалалупси”. (І) царство”(І) 07.45 Мультик з Лунтіком 12.50 “Слідство ведуть 08.20 М/с “Черепашки муекстрасенси” танти ніндзя”. (І) 08.50 М/с “Тімон і Пумба”. 13.50 “Битва екстрасенсів 13” (І) 09.15 М/ф “Сердиті пташ- 16.00 “Все буде добре!” 18.00 “Вікна-Новини” ки”. (І) 09.55 М/ф “Хоробрик - пер- 18.30 “Неймовірна правда про зірок” натий спецзагін”. (І) 20.00 “Слідство ведуть 11.10 “Програма захисту екстрасенси” принцес”. (І) 21.00 Т/с “Швидка допоСТУДІЯ “1+1” 12.50 Віталька мога”(І) 15.10, 21.00 Країна У 17.15, 20.00 Т/с “Кухня”. 22.00 “Вікна-Новини” 06.00 “ТСН-Тиждень” 22.25 “Детектор брехні - 5” (І) 07.10 Х/ф “Гостя з май18.10, 22.50 Т/с “Світло- 23.40 Х/ф “Звідки берутьбутнього”. (І) ся діти?”(ІІ) фор”. (ІІ) 13.20, 02.25 Т/с “Красун01.10 Нічний ефір 19.05 Розсміши коміка чик”

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “ОРТ УКРА- 14.30, 02.30 “Судьба резидента” ИНА” 16.00, 17.30 “Досье человека в “Мерседесе”” 04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новос- 19.00 “Великий гражданин” 21.10 “Ищу друга жизни” ти 23.00 “Сердце медведицы” 04.05 “Доброе утро” 08.15 “Контрольная закуп- 01.15 “Боевой киносборник №11” ка” 04.00 “Колыбельная для 08.40 “Жить здорово!” мужчин” 09.40 “Модный приговор” 10.35, 17.40 “Истина где- 05.30 “На чужом празднике” то рядом” 11.15 “След” “ТЕЛЕКЛУБ” 11.50 “Дело ваше...” 12.25 “Остров Крым” 20.00 Т/с “Улицы разби13.00 Другие новости тых фонарей. Но13.25 “Время обедать!” вые приключения 14.30, 03.00 “В наше врементов”. (ІІ) мя” 21.00 Т/с “Пятая группа 15.20 “Они и мы” крови”. (ІІ) 16.10, 00.40 “Наедине со 22.00 Т/с “Шериф-2”. (ІІ) всеми” 23.00 Т/с “Агент особого 17.00 Вечерние новости назначения - 3”. (ІІ) 18.05, 02.05 “Давай поже00.00 Т/с “Персона нон нимся!” грата”. (ІІ) 19.00, 23.45 “Пусть гово01.00 Т/с “Аэропорт”. (ІІ) рят” 20.00 “Время” RTVi 20.30 Т/с “Кураж” 22.10 “Вечерний Ургант” 06.00 Х/ф (І) 22.40 “Познер” 07.00 Х/ф “Новые прик23.35 Ночные новости лючения капитана Врунгеля”. (І) НТВ-МИР 08.10 Мультфильмы 6+ 09.00, 17.00 Т/с “Секрет05.00 “НТВ утром” ная служба Его Ве07.10 Их нравы личества”. (ІІ) 08.05 Т/с “Сталин. LIVE” 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 10.00, 21.00, 01.00 Т/с “Ермоловы”. (ІІ) Сегодня 11.00 Х/ф “Личное дело 09.25 Александр Журбин. судьи Ивановой”. Мелодии на память (І) 10.05 Ты не поверишь! 12.30 “Русский акцент”, с 11.00 “Дело тёмное” В.Ленским “Эволю12.35 “До суда” ция кунсткамеры” 13.35, 02.55 Суд присяж13.00 Т/с “Дети Арбата”. ных (ІІ) 14.35, 17.35 Обзор. Чрезвычайное происше- 14.00, 20.00, 05.00 Т/с “Две сестры”. (ІІ) ствие 15.30, 03.55 “Суд присяж- 15.00, 23.30 “Городские легенды”. (І) ных. Окончательный 15.30, 23.00 “Американсвердикт” кий ликбез”. “Поли16.40 “Дело врачей” тика” 18.35 “Прокурорская про16.00, 18.00, 22.00 “Сейверка” час в мире” 19.50 “Говорим и показыва16.08, 18.08, 00.00, 04.00 ем” “Особое мнение” 20.45 Т/с “Улицы разби19.00 “Со-мнение” тых фонарей-13” 02.00 Х/ф “Лётное проис22.45 “Сегодня. Итоги” шествие”. (І) 23.10 Т/с “Дикий-4” 01.00 Т/с “Мент в законе“ENTER-фильм” 5” “НАШЕ КИНО” 07.00 “Взломщик” 09.00 “Попугай, говорящий на идиш” 11.00 “Уснувший пассажир” 13.00 “Восемь дней надежды”

де Монсоро” 15.30 Х/ф “Куда исчез Фоменко?” 17.00 Х/ф “Мы, двое мужчин” 23.05 Х/ф “Капоте” 01.20 Бойцовский клуб 02.15 Кинотрейлеры 03.15 Киноляпы 04.15 Саундтреки “TВ 1000 Kинo” 06.00 “Баламут”. Х/ф (ІІ) 08.00 “Гувернантка”. Х/ф (ІІ) 10.00 “Отдать концы”. Х/ф (І) 12.00 “Маленькая Вера”. Х/ф (ІІІ) 14.30 “Упражнения в прекрасном”. Х/ф (ІІ) 16.30 “Апельсиновый сок”. Х/ф (ІІ) 18.20 “Сказка. Есть”. Х/ф (І) 20.00 “Мамы”. Х/ф (І) 22.00 “8 первых свиданий”. Х/ф (ІІ) 23.40 “Контракт на любовь”. Х/ф (ІІ) 01.40 “Сделка”. Х/ф (ІІ) 03.50 “Я тоже хочу”. Х/ф (ІІІ) “2+2” 06.00 Х/ф (І) 06.10 “Обережно, модерн!” 06.55 Х/ф “Перехрестя”. (І) 09.00 Т/с “Дільниця”. (І) 21.00 “ДжеДАІ” 21.25 Х/ф “Шанхайський полудень”. (І) 23.35 Х/ф “Мегалодон”. (ІІ) 01.25 Х/ф “Два нуля”. (ІІ) 02.50 Х/ф “Все перемагає любов”. (І)

“MAXXI-TV” 06.35, 19.25 Йога 07.20, 11.30, 13.35 “Детское время” 08.05 “Сбросим лишнее” 08.30, 14.50 “Все про все” 08.50, 23.50 MaxxiМузыка 09.00, 14.25 “В ритме танца. Zumba” 09.30 “Кухня на шпильках” 10.20 Телемагазин “Коштовна крамничка” 11.50 “Женские откровения” 12.35 “Выдающиеся жен05.45 Советские мультщины” фильмы 13.00 “Дело вкуса” 09.25 Х/ф “Меж высоких 15.15 Ювелирочка хлебов” 20.00 Вечерний мультик 10.50, 20.05 Шутка за шут- 20.15 “Мамы на подиуме” кой 20.55 Т/с “Герой нашего 11.50, 18.25 Х/с “Клон” времени” 13.30, 21.05 Х/с “Графиня 22.10 Телемагазин

Місто/”ТОНІС” 16.00 Д/ф “Йозеф Хмелевський. світлини часу”, 1ч. 16.30 “Полтавщино, співай!” 16.45 “Інновації 17.00 Д/ф “Йозеф Хмелевський. світлини часу”, 2ч. 17.30 “Телетижневик” 18.00 Т/ф “Земля, що торкається неба. Мгарський Cпасо – преображенський монастир”, 1ч. 18.30 “А у нас кіно знімали…” 19.00 ПТН 19.30 “Три літа Тараса Шевченка” 21.00 ПТН 21.30 “Наша дума, наша пісня не вмре, не загине…”. Літературно – музичний вечір 22.40 “Україна. Полтавщина. Світ. Час – тайм” 22.58 Молитва за Україну

06.00 “Світ за тиждень” 06.30 Тиждень 07.00 Погода 07.05 Астрошоу 07.10 Хіт парад 07.20 Елвіс Преслі 08.30 Тиждень 09.00 Погода 09.05 Астрошоу 09.10 Світ подорожей 09.30 Захоплююча зоологія 10.00 Х/ф “Свєтік” 11.45 Пісні нашого кіно 13.00 Народжені вбивати 14.15 Дикі кішки Трента Барклі 16.00 “Весна прийшла”. Творчий вечір Наталі Бучинської и Ніколо Петраша, 2 ч 17.00 Світ підводних подорожей 17.30 Кеннет Коупленд Переможний голос віруючого 18.00 Місто маркет 18.05 Ікони тваринного світу 18.55 Погода 19.00 Новини 19.25 БІЗНЕС 19.30 Спорт 19.40 Погода 19.45 Астрошоу 19.55 Місто маркет 20.00 Пророки наукової фантастики 21.00 Новини 21.30 БІЗНЕС 21.35 Спорт 21.40 Погода 21.45 Астрошоу 21.50 Місто маркет 22.00 Скарби природи 22.50 Дивна справа 23.50 “Кумири” 00.00 Новини 00.25 БІЗНЕС 00.35 CПОРТ 00.40 Погода 00.45 Астрошоу 00.50 Місто маркет 01.00 Глобальне попередження 02.00 Х/ф “Перші 9 1/2 тижнів” 03.40 Євген Дятлов 04.10 Інна Макарова 04.40 Х/ф “Близнюки”

(І) — (зелене коло) розраховано на будь-якого глядача, в тому числі і на дітей. (ІІ) — (жовтий трикутник) перегляд дітям рекомендовано разом з дорослими чи з їх дозволу. (ІІІ) — (червоний квадрат) тільки для дорослих.

06.30 Події тижня 07.15 Х/ф “Крутий”. (І) “ЛТАВА” 09.00 Т/с “Відбиток любові”. (І) 13.00 Х/ф “Коханець для 07.00 Гімн України Люсі”. (І) 06.02 Молитва за Україну 15.00 Т/с “Піти, щоб по07.05 Святковий пасхальвернутися”. (І) ний концерт духовної 19.00 Події вокально – хорової 19.45 “Говорить Україна” музики 21.00 Д/ф “Планета мавп. 08.50 “Клара Лучко. ЗавоюКуди зникають ровати життя” зумні діти”. (І) 09.45 Концерт камерного 22.30 Х/ф “Форсаж”. (ІІ) оркестру М. Которо- 00.30 М/ф “Бунт вухатих”. вич (І) Технічна перерва з 11.00 02.15 Події до 16.00 03.00 Х/ф “Глухар”. (І)

НТН 07.25, 08.25, 17.15, 22.45, 23.50 Погода в Україні 07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час спорту 07.55, 09.10, 13.10 Погода на курортах 08.15, 08.35, 19.45, 22.40, 23.25, 23.35, 03.15, 06.15 Тема/Хроніка дня 08.45 Трансмісія-новини 08.50, 23.45, 00.55 Огляд преси “К1” 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 еле06.00 “Шеф-кухар” мент 06.30 “TOP SHOP” 10.35 Велика політика 07.30 “Мультфільми”. 11.15, 20.00, 01.15, Х/ф (І) 01.35, 05.00, 05.35 08.20 М/с “Смішарики”. (І) Час. Підсумки дня 08.50 Х/ф “16 бажань”. (І) 12.35 Новинометр 10.25 Х/ф “Мама оголо15.35 Новини київщини шує страйк”. (І) 16.35 Машина часу 12.10 Х/ф “Робін Гуд” 14.40 “КВК-2014” 17.35, 00.35 В кабінетах 16.50 М/ф “Шрек 2”. (І) 18.10, 00.00, 03.20, 04.35 18.20 “Звана вечеря” Місцевий час 19.20 “Орел і Решка” 18.35 Територія закону 21.10 “Розсміши коміка” 19.00 Час новин, 1 блок 22.00 Т/с “Доктор Хаус”. 19.20 Час новин, 2 блок (ІІ) 21.40, 03.00, 04.00 Час01.20 Х/ф “Холостяцька Тайм вечірка у Лас-Ве22.10 Тема/Хроника гасі”. (ІІ) 02.40, 04.40 Життя цікаве 02.40 “Нічне життя” 03.40 Кіно з Яніною Соколо“5 КАНАЛ” вою 04.15 Гра долі 06.30, 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, МЕГА 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 06.00 Легенди бандитської 15.30, 16.30, Одеси 17.30, 18.30, 08.00 В пошуках істини 22.30, 23.30, 10.50 Ідеї, що перевернули 00.30, 01.30, світ 02.30, 03.30, 12.30 Дика Бразилія 04.30, 05.30 Час. 15.30 В пошуках пригод Важливо 18.30 Епідемія. Атака з кос06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 23.15, мосу 00.15, 02.35, 03.35 19.30 Дурман Всесвіту Бізнес-час 20.30 Лабораторія древніх 06.55, 11.35 Тема/Хроніка богів тижня 21.30 Ідеї, що перевернули 07.00, 08.00, 09.00, світ 10.00, 11.00, 00.30 Покер 12.00, 13.00, 01.20 Т/с “Згадати май14.00, 15.00, бутнє” 16.00, 17.00, 02.10 Скарб.ua 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час но- 05.40 Легенди бандитського Києва вин

23.10 Путешествия натура- 04.30 Музыка для взрослых листа “Совершенно РТР “Планета” Секретно” 05.00 “Утро России” 10.05 Д/р “Ататюрк. Стра09.05 Т/с “Хозяйка моей тегия жизни”. (ІІ) судьбы” 11.00 Д/р “Мой отец - Лав10.00, 13.00, 16.00, 19.00 рентий Берия”. (ІІ) Вести 14.05 “Мировой экономи10.30, 13.30, 16.15, 18.40 ческий кризис”. (ІІ) Местное время. Вес- 15.30 Двойной портрет: ти-Москва “Петрушани - Бриль”. 10.50 “Взорвать СССР. (ІІ) Ядерный апокалип- 16.05 Крипто: “В поисках сис” Трои”. (ІІ) 11.50 “О самом главном” 17.00 Д/р “Капица. Проти13.50 Вести. Дежурная востояние”. (ІІ) часть 18.05 Д/р “Плен дракона”. 14.00 “Особый случай” (ІІ) 15.00, 04.10 Т/с “Пока 18.45 Двойной портрет: станица спит” “Хирурги”. (ІІ) 16.30 Т/с “Личное дело” 19.15 Д/ф “Старик и горы”. 17.30, 03.15 “Прямой (ІІ) эфир” 20.05 Наше время: “Рауль 19.50 Т/с “СклифосовсВалленберг”. (ІІ) кий-3” 22.40 Д/ф “От Петра до Ни- 21.10, 09.10 Лицом к событию (ІІ) колая. Традиции рус22.05 Д/р “Черные полковских полков” ники. Заговор обре23.35 Т/с “Капитан Гордеченных”. (ІІ) ев” 23.00 Д/р “Тайны Марики 00.35 “Девчата” Рекк”. (ІІ) 01.15 Х/ф “Будни и праздники Серафи- 00.05 Д/р “Остров Даманский”. (ІІ) мы Глюкиной”, 1 с. 02.35 “Путь домой” 01.05 Д/р “Испанское золото”. (ІІ) “TBi” 02.05 “Загадка Коко Шанель”. (ІІ) 06.00 Сегодня о главном 04.05 Наше время: “Дагес09.00 Стоп-кадр танский узел”. (ІІ) 10.00 Так как есть 05.00 Д/р “Проклятие клана 11.00 Aрт City Кеннеди”. (ІІ) 11.30 Частные новости 06.05 Двойной портрет: 12.00 Сегодня “Как стать звездой”. 12.20 Стоп-кадр (ІІ) 13.00 Х/ф “Бум 2”. (І) 06.35 Д/р “Тодор Живков”. 15.00 Сегодня (ІІ) 15.30 World Stories. Между07.05 Д/р “Военные перенародные корресводчики”. (ІІ) понденты 08.05 Крипто: “Покорение 16.00 Особое мнение Луны”. (ІІ) 16.30 Вулканы мира 17.00 Невероятно, не так “К2” ли? 18.00 Сегодня 05.25 Мир звезд 19.00 Геофактор 06.05 Иностранная кухня 19.30 Особое мнение 20.00 Универсальный спор- 06.30 Телеторговля 07.35, 13.10, 20.00 Х/ф (І) тсмен 10.10 Школа доктора Кома20.30 DOUBLE ЯТЬ ровского 21.00 Сегодня 11.30, 17.00 Женская фор22.00 Х/ф “Студентка”. ма (ІІ) 15.10 Секреты шеф-повара 23.50 Вулканы мира 16.00 Модный приговор 00.20 Невероятно, не так 18.00, 23.35 Д/с “Своя ли? правда” 01.10 Стоп-кадр 19.00, 00.30 Д/с “Леди на 02.00 Зеленая лампа миллион” 02.50 Особое мнение 21.00 Х/ф “Любовный ме03.15 ЖИВЯком неджмент”. (ІІ) 03.40 Частные новости 22.40 Правда о еде 04.05 Музыкальный авто01.20 Цвет ночи мат

Дом Кино 10.35 “В центре событий” 11.30, 14.30, 17.30, 22.00 События 11.50 Х/ф “Олеся” 13.10 “Приглашает Борис Ноткин” 13.50 “Добро пожаловать домой!” 14.50, 20.00 Город новостей 15.05 Х/ф “Сезон чудес” 16.30, 00.00 “Простые сложности” 17.00 Д/ф “Золотой телёнок” 18.10, 01.00 Т/с “Сердцу не прикажешь” 19.00 Д/ц “Путь к святыне. Храм Андриана и Натали” 19.05, 03.00 “Право голоса” 20.15 “Петровка, 38” 20.30 “Жизнь в долг”. СпецФутбол 1 репортаж 06.00 Норвич - Ливерпуль. 20.55 М/ф “Истории Ветхого Завета” Чемпионат Англии 08.00, 19.55 Черноморец - 21.15 Д/ф “Преступления и Днепр. Чемпионат наказания” Украины 22.30 Без обмана. “Шам10.00, 15.40, 22.30 Футпунь для лысых” бол NEWS 23.10 Д/с “Неизвестная 10.15 “Великий футбол” война. Война в воз12.00 Журнал Лиги Чемпидухе” онов 12.40 Металлург - Метал00.30 События. 25-й час. лист. Чемпионат Ук- 01.45 Таланты и поклоннираины ки. Михаил Ульянов 14.45 Топ-матч 15.00, 21.55 “Моя гра”, А. 04.45 “Хроники московского быта. “Дом разбиЯрмоленко 16.00 Эвертон - МЮ. Чемтых сердец” пионат Англии 18.00 Чемпионат Англии. Гамма Обзор тура. Премьера 06.00, 15.05 Т/с “Закон 19.05 Чемпионат Италии. Мерфі” Обзор тура. Премье- 06.50, 17.25 Казки Бажера нова 22.50 Барселона - Атлетик. Чемпионат Испании 07.40 Мультфільми 01.00 Чемпионат Испании. 07.50, 19.40 Подорож наОбзор тура тураліста 02.05 Фиорентина - Рома. 08.15 Х/ф “Анна” Чемпионат Италии 10.00, 18.55 Т/с “Все 03.55 Предисловие к ЧМвключено” 1986 10.50, 16.00, 01.10 Гамма 04.05 Аргентина - Англия. 1/4 финала. ЧМ-1986 смаку 05.50 Программа передач 13.25, 22.25 Шоу О.Степаненко “ТВ Центр” 14.20 М/ф “Ну, постривай!” 16.30, 21.40 Т/с “Таксист06.00 “Настроение” 08.15 “На старт!” ка” 08.30, 17.50, 05.30 М/с 18.25 Автопарк “Гладиаторы” 20.05 Т/с “Агонія страху” 08.50 “Фактор жизни” 20.55 Т/с “Синдикат” 09.15 “Постскриптум” 23.15 Вторгнення 10.10 Д/с “Своими глазами”. 00.10 Столичні таємниці

“НОВИЙ КАНАЛ” 06.00 Х/ф “Гремліни 2” 07.40 Х/ф “Брати Гримм” 09.50 Х/ф “Людина-павук” 12.10 Х/ф “Людина-павук 2” 14.55 М/ф “Монстр у Парижі” 16.50 М/ф “Іван-царевич і сірий вовк” 18.40 Уральські пельмені 20.00 Ревізор 22.45 Страсті за Ревізором 00.05 Педан-Притула шоу 02.05 Т/с “Пан Ам” 02.45 Репортер 02.50 Служба розшуку дітей 02.55 Зона ночі 03.00 Тб про ТБ 03.35 Червона Земля 04.00 Зона ночі 04.05 Страсті навколо символіки 04.25 Київ на границі сторіч 04.45 Зона ночі 04.50 25-й кадр Канал “УКРАЇНА”

05.55 Т/с “Російський хрест” 09.25 Х/ф “Спокута” 11.10 Х/ф “Невірність”. (І) 12.40 Т/с “УГРО - 5” 16.40 Т/с “Зоннентау” 23.45 Т/с “Банши”. (ІІІ) 00.45 Т/с “NCIS: полювання на вбивцю”. (ІІ) 01.30 Т/с “Мертва зона”. (ІІ) 02.10 Х/ф “Майже як люди”. (ІІІ) 03.35 “Випадковий свідок” 04.25 “Речовий доказ”

03.20 Х/ф “Белое солнце пустыни”. (ІІ) 04.55 Т/с “Самара-городок” 08.15 Х/ф “Правосудие волков”. (ІІІ) 09.50 Х/ф “Наследница по прямой” 11.30 Х/ф “Карнавальная ночь” 12.50 Х/ф “Двенадцать стульев”. (І) 15.30, 19.10, 03.15 “Окно в кино” 15.45 Т/с “Ликвидация”. (І) 17.25 Т/с “Умник”. (ІІ) 19.20 Х/ф “Инкогнито из Петербурга” 20.55 Х/ф “Змеелов”. (ІІ) 22.35 Х/ф “Муж на час” 00.20 Х/ф “Пятьдесят на пятьдесят” 01.50 Х/ф “Всё начинается с дороги”


16.00 Дайош молодьож! 17.15, 20.00 Т/с “Кухня”. (І) 18.10, 22.50 Т/с “Світло23.45, 02.20 ТСН: фор”. (ІІ) “Телевізійна служба 19.05 Розсміши коміка новин” 23.45 Надто грубо для Ю06.45, 07.10, 08.05, 09.10 туб’а “Сніданок з 1+1” 00.40 Между нами 10.00 “Шість кадрів” 01.40 Світ навиворіт - 3. 10.50 Х/ф “Травневий Танзанія, Ефіопія дощ” 02.25 Т/с “Беверлі Гілз 12.40 Т/с “Величне 90210. Нове постоліття. Роксолакоління”. (ІІ) на”. (І) 14.45, 03.35 Х/ф “Спорт- 03.55 З ночі до ранку лото 82”. (І) ICTV 16.45 “ТСН. Особливе” 17.10 Т/с “Фатмагюль”. 05.10 Факти (І) 05.50 Світанок 20.40, 03.20 “Секретні ма- 06.50 Т/с “Опери” теріали” 08.45 Факти. Ранок 20.55 “Чистоnews” 09.15, 19.25 Надзвичайні 21.10 Т/с “Кухня. Новий новини сезон”. (І) 09.55 Т/с “Прокурорська 22.15 “Міняю жінку - 9” перевірка” 00.10 Т/с “Лікар мафії”. 12.05, 13.20 Х/ф “Кілери” (ІІ) 12.45, 15.45 Факти. День 01.00 Х/ф “Острів 14.30, 16.15 Т/с “Бомбивезіння”. (ІІ) ло. Продовження” 05.05 “Телемагазин” 16.50 Т/с “Братани-2” 18.45 Факти. Вечір “ІНТЕР” 20.15 Дістало! 21.20 Свобода слова 05.25 Т/с “Повернення 00.10 Х/ф “Підривники”. Мухтара-2” (ІІ) 07.00, 07.30, 08.00, 02.15 Т/с “У чорному 08.30, 09.00, списку” 12.00, 14.00, 17.45 03.40 Т/с “Американський Новини тато” 07.15, 07.35, 08.10, 08.35, 09.20 “Ранок 04.05 Про-Цікаве.ua з ІНТЕРом” СТБ 10.00, 12.25, 20.30 Т/с “Інквізитор” 06.00 “Чужі помилки. 13.45, 14.20 Д/с “Слідство Аварія” вели... з Леонідом 06.45 “Все буде добре!” Каневським” 08.45 “Неймовірна правда 15.00 “Судові справи” про зірок” 15.55 “Сімейний суд” 10.05 Х/ф “Звідки беруть16.50 Т/с “Жіночий лікар” ся діти?” 18.05 “Стосується кожного” 11.45 “Слідство ведуть 19.05 Т/с “Поки станиця екстрасенси” спить” 12.35 “МастерШеф - 3” 20.00 “Подробиці” 16.00 “Все буде добре!” 23.50 Т/с “Картковий бу- 18.00 “Вікна-Новини” динок 2”. (ІІ) 18.30 “Неймовірна правда 00.55 Х/ф “Посередники” про зірок” 02.35 Х/ф “Новачок” 20.00 “Слідство ведуть 04.10 Мультфільми екстрасенси” 04.40 Т/с “Зачароване ко- 21.00 Т/с “Швидка допохання” мога”(І) 22.00 “Вікна-Новини” ТЕТ 22.25 “Кохана, ми вбиваємо дітей” 06.00 Приколи на перерві 00.50 “МастерШеф - 3” 06.25, 09.30 М/с “Маша і 03.45 Нічний ефір ведмідь”. (І) 06.50 “Шоу Гарфілда”. (І) Місто/”ТОНІС” 07.20 М/с “Лалалупси”. (І) 07.45 Мультик з Лунтіком 05.50 Х/ф “Кощій Безс08.20 М/с “Черепашки мумертний” танти ніндзя”. (І) 07.00 Новини 08.50 М/с “Тімон і Пумба”. 07.30 БІЗНЕС (І) 07.35 Спорт 09.15 М/ф “Сердиті пташ- 07.40 Погода ки”. (І) 07.45 Астрошоу 09.55 Єралаш 07.50 Єлизавета ІІ 10.20, 21.00 Країна У 09.00 Новини 12.10, 21.55 6 кадрів 09.30 БІЗНЕС 13.30 Т/с “Крем”. (І) 09.35 Спорт 14.20 Панянка-селянка 09.40 Погода 09.45 Астрошоу 15.10 Віталька

Вівторок, 22 квітня УТ-1/”ЕРА” 06.30 Новини 06.40 Спорт 06.45 Погода 06.50 Гість студії 07.00 Новини 07.10 Спорт 07.15 Погода 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on line 07.40 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 08.00 Новини 08.10 Спорт 08.15 Погода 08.20 Гість студії 08.40 Гість студії 09.00 Підсумки дня 09.25 Погода 09.50 Час-Ч 10.00 Право на захист 10.30 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.40 Т/с “МонтеКрісто” 13.40 Погода 13.45 Світло 14.10 Вікно в Америку 14.35 Euronews 14.55 Діловий світ. Агросектор 15.00 Новини 15.15 Брифінг Кабміну України 15.45 Українського роду 16.05 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 18.00 Погода 18.05 Діловий світ 18.20 Новини 18.50 Час-Ч 19.00 Передвиборні агітаційні програми кандидатів на пост Президента України 19.55 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 20.50 Діловий світ 21.00 Підсумки дня 21.30 Погода 21.40 Шустер Live. Будні 22.55 Трійка, Кєно, Максима 23.00 Підсумки 23.25 Погода 23.30 На слуху 00.00 Від першої особи 00.30 Країна on line 01.00 Підсумки 01.20 ТелеАкадемія 02.20 Новини 02.40 Т/с “МонтеКрісто” 03.30 Хто в домі хазяїн? 03.55 Новини 04.15 “Секрети успіху”, з Н.Городенською 04.45 Підсумки дня 05.15 Діловий світ. Агросектор 05.20 Шустер Live. Будні СТУДІЯ “1+1” 06.00 “Служба розшуку дітей” 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30,

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “ОРТ УКРАИНА” 04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новости 04.05 “Доброе утро” 08.15 “Контрольная закупка” 08.40 “Жить здорово!” 09.40 “Модный приговор” 10.35, 17.40 “Истина гдето рядом” 11.15 “След” 11.50 “Дело ваше...” 12.25 “Остров Крым” 13.00 Другие новости 13.25 “Время обедать!” 14.30, 03.00 “В наше время” 15.20 “Они и мы” 16.10, 00.40 “Наедине со всеми” 17.00 Вечерние новости 18.05, 02.05 “Давай поженимся!” 19.00, 23.45 “Пусть говорят” 20.00 “Время” 20.30 Т/с “Кураж” 22.15 “Вечерний Ургант” 22.40 “Туринская плащаница” 23.35 Ночные новости НТВ-МИР 05.00 “НТВ утром” 07.10 “Дикий мир. Экспедиция Тимофея Баженова” 08.05 Т/с “Сталин. LIVE” 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сегодня 09.25 “Кулинарный поединок” 10.30 Русская начинка 11.05 Т/с “Улицы разбитых фонарей-10” 12.35 “До суда” 13.35, 02.55 Суд присяжных 14.35, 17.35 Обзор. Чрезвычайное происшествие 15.30, 03.55 “Суд присяжных. Окончательный вердикт” 16.40 “Дело врачей” 18.35 “Прокурорская проверка” 19.50 “Говорим и показываем” 20.45 Т/с “Улицы разбитых фонарей-13” 22.45 “Сегодня. Итоги” 23.10 Т/с “Дикий-4” 01.00 Т/с “Мент в законе5” “НАШЕ КИНО” 07.00, 19.00 “Великий гражданин” 09.10 “Ищу друга жизни” 11.00 “Сердце медведицы”

09.50 Хіт парад 10.00 Пророки наукової фантастики 11.15 Вічна загадка Страдіварі 12.25 “Секрети закулісся з Олександром Ржавським” 13.10 Захоплююча зоологія 13.45 “Кумири” 14.00 Ікони тваринного світу 15.00 “Служба новин “Соціальний пульс” 15.15 Погода 16.00 Захоплююча зоологія 16.45 Погода 16.50 Феєрія Мандрів 17.30 Кеннет Коупленд Переможний голос віруючого 18.00 Місто маркет 18.10 Дитячий кінозал 18.30 “Служба новин “Соціальний пульс” 18.50 “Економічний пульс” 18.55 Погода 19.00 Новини 19.25 БІЗНЕС 19.30 Спорт 19.40 Погода 19.45 Астрошоу 20.00 Місто маркет 20.10 Несвітські хроніки 20.25 ХХ століття воїн 21.00 “Служба новин “, Соціальний пульс” 21.25 Погода 21.30 Новини 22.00 БІЗНЕС 22.05 Спорт 22.10 Погода 22.15 Астрошоу 22.20 Місто маркет 22.40 “Економічний пульс” 22.45 Монстри всередині мене 00.00 Новини 00.25 БІЗНЕС 00.35 CПОРТ 00.40 Погода 00.45 Астрошоу 00.50 Місто маркет 01.00 Скарби природи 02.00 Х/ф “Убивчий стриптиз” 03.45 Валентина Сєрова 04.15 Ніна Русланова 04.45 Х/ф “Перша рукавичка” “ЛТАВА” 07.00 Гімн України 07.02 Молитва за Україну 07.05 “Ранок на “Лтаві” 07.30 “Тема дня” 07.50 “Ранок на “Лтаві”. Продовження 09.15 ПТН 09.45 Новини. Кременчук 10.00 “До чистих джерел” 10.30 “Абетка здоров’я” 10.52 “До речі…” Технічна перерва з 11.00 до 16.00 16.00 ПТН 16.30 “Полтавщино, співай!” 16.45 “Ти – молодий”

РТР “Планета” 05.00 “Утро России” 09.05 Т/с “Хозяйка моей судьбы” 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вести 10.30, 13.30, 16.15, 18.40 Местное время. Вести-Москва “TВ 1000 Kинo” 10.50 “Фокус-покус. Волшебные тайны” 06.00 “Апельсиновый 11.50 “О самом главном” сок”. Х/ф (ІІ) 13.50 Вести. Дежурная 08.00 “Сделка”. Х/ф (ІІ) часть 10.00 “Сказка. Есть”. Х/ф 14.00 “Особый случай” (І) 12.00 “Баламут”. Х/ф (ІІ) 15.00, 04.10 Т/с “Пока станица спит” 14.00 “8 первых свида16.30 Т/с “Личное дело” “ТЕЛЕКЛУБ” ний”. Х/ф (ІІ) 17.30, 03.15 “Прямой 16.00 “Отдать концы”. 20.00 Т/с “Улицы разбиэфир” Х/ф (І) тых фонарей. Но19.50 Т/с “Склифосовс18.00 “2 дня”. Х/ф (ІІ) вые приключения кий-3” 20.00 “С новым годом, ментов”. (ІІ) 22.40 “Специальный кормамы!”. Х/ф (І) респондент” 21.00 Т/с “Пятая группа 21.40 “Огни притона”. 23.40 Т/с “Капитан Гордекрови”. (ІІ) Х/ф (ІІ) ев” 22.00 Т/с “Шериф-2”. (ІІ) 23.40 “Высоцкий. Спасибо, 00.45 “Честный детектив” 23.00 Т/с “Агент особого что живой”, биопик 01.15 Х/ф “Будни и назначения - 4”. (ІІ) (ІІ) праздники Серафи00.00 Т/с “Персона нон 02.00 “Только не ухомы Глюкиной”, грата”. (ІІ) ди...”. Х/ф (ІІ) 2 с. 01.00 Т/с “Аэропорт”. (ІІ) 04.00 “Чужие”. Х/ф (ІІ) 02.45 “Пряничный домик” RTVi “2+2” “TBi” 06.00 “Особое мнение”. 06.00 Х/ф (І) 06.00 Aрт City “Экономические но- 06.10 “Обережно, модерн!” 06.30 Частные новости вости” 06.30 Х/ф “Торпедо07.00 Стоп-кадр 07.00 Х/ф (І) носці”. (І) 08.00 Утренние курасаны 08.00 “Вечерние новости из 08.30 Т/с “План Б”. (І) 11.00 ТВій День Америки” 16.30 Т/с “Солдати-15”. 11.20 Обзор блогов 09.00, 17.00 Т/с “Секрет(І) 11.40 ТВій День ная служба Его Ве- 18.30 Новини 2+2 12.00 Сегодня личества”. (ІІ) 19.00 Т/с “Пильна робо12.20 ТВій День 10.00, 21.00, 01.00 Т/с та”. (І) 12.40 Обзор блогов “Ермоловы”. (ІІ) 21.00 “ДжеДАІ” Базар_ІТ 11.00, 02.00 Х/ф “Лётное 21.25 Ліга Чемпіонів УЄФА. 13.00 13.10 ТВій День происшествие”. (І) Атлетіко - Челсі. Пря- 13.30 Особое мнение 13.00 “Со-мнение” ма трансляція 14.00 Сегодня 14.00 Т/с “Две сестры”. 23.40 Про Лігу Чемпіонів + 14.15 ТВій День (ІІ) огляд ігрового дня 14.30 Особое мнение 15.00, 23.30 “Городские 00.45 Х/ф “Мегалодон”. 15.00 Сегодня легенды”. (І) (ІІ) 15.35 Обзор блогов 15.30, 23.00 “Американс- 02.25 Х/ф “Двійник”. (І) 15.50 ТВій День кий ликбез”. “Поли16.00 Особое мнение тика” “MAXXI-TV” 16.30 TBiNews 16.00, 18.00, 22.00 “Сей16.40 Арт дозор 06.35, 19.25 Йога час в мире” 17.00 Сегодня 16.08, 18.08, 00.00, 04.00 07.20, 13.35 “Детское вре- 17.15 ТВій День мя” “Особое мнение” 17.30 TBiNews 19.00 Т/с “Дети Арбата”. 08.05 “Сбросим лишнее” 17.40 Обзор блогов 08.30, 14.50 “Все про все” 18.00 Сегодня (ІІ) 08.50, 23.50 MaxxiМузыка 19.05 Базар_ІТ 20.00, 05.00 Т/с “Две 09.00, 14.25 “В ритме тан- 19.10 TBiNews судьбы”. (ІІ) ца. Zumba” 19.30 Особое мнение “ENTER-фильм” 09.30, 13.00 “Дело вкуса” 20.00 Сегодня о главном 10.20 Телемагазин “Кош21.00 Сегодня 05.45 Советские мульттовна крамничка” 22.00 TBiNews фильмы 11.30, 20.55 Т/с “Герой 23.00 Сегодня о главном 09.00 Х/ф “Ребенок к нонашего времени” 00.00 Сегодня ябрю” 12.35 “Выдающиеся жен01.00 TBiNews 10.35, 20.00 Шутка за шутщины” 02.00 DOUBLE ЯТЬ кой 15.15 Ювелирочка 02.25 Частные новости 11.35, 18.20 Х/с “Клон” 20.00 Вечерний мультик 02.50 Особое мнение 13.20, 21.00 Х/с “Графиня 20.15 Джунгли шоу-бизне- 03.15 ЖИВЯком де Монсоро” са 03.40 Особое мнение 15.25 Х/ф “Финист - Яс22.10 Телемагазин 04.05 Музыкальный автомат 23.10 “Мамы на подиуме” ный сокол” 13.15 “Боевой киносборник №11” 14.30 “Судьба резидента” 16.00 “Колыбельная для мужчин” 17.30 “На чужом празднике” 21.10 “Телец”. 2 части 23.00 “Обелиск” 01.00 “Планета Бурь” 02.30 “Возвращение резидента” 04.00 “Зорка Венера” 05.30 “Без видимых причин”

16.45 Х/ф “Меж высоких хлебов” 23.00 Х/ф “Восьмерка выбывает из игры” 01.15 Бойцовский клуб 02.15 Кинотрейлеры 03.15 Киноляпы 04.15 Саундтреки

17.10 “Тема дня” 17.30 “Третій тайм Спортивна програма 17.45 “Народна служба порятунку 101” 18.00 “До вас запитання” 18.26 “Час змін” 18.52 “До речі…” 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 “З музичної скриньки “Лтави” 19.40 “До речі…” 19.45 “Третій тайм” 20.00 “З перших вуст” 20.05 “До вас запитання” 20.37 “До речі…” 20.45 “Гостинець від Телесика”. Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с “Серцю не накажеш”, 88с. (ЗА) 22.40 “Україна. Полтавщина. Світ. Час – тайм” 22.58 “Молитва за Україну” “НОВИЙ КАНАЛ” 05.45 Kids Time 05.50 М/с “Панда Кунг-Фу” 06.30 Kids Time 06.35 М/с “Панда Кунг-Фу” 07.00 Підйом 08.00 Т/с “Вороніни” 09.00 Т/с “Не родись вродлива” 09.55 Т/с “Щасливі разом” 14.05 М/с “Панда Кунг-Фу” 15.00 Т/с “Віолета” 16.00 Т/с “Татусеві дочки” 17.00 Т/с “Не родись вродлива” 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.00 Т/с “Вороніни” 22.00 Заковані 00.10 Т/с “Щасливі разом” 01.10 Т/с “Друзі” 01.30 Х/ф “Жертви війни”. (ІІ) 03.20 Репортер 03.25 Зона ночі 03.30 Зірка Вавілова 04.10 Зона ночі 04.15 Скіфи 04.35 Скіфи 04.40 Зона ночі 04.45 25-й кадр 05.10 Здрастуйте, я ваша мама Канал “УКРАЇНА” 06.00 Т/с “ОСА”. (І) 07.00 Події 07.15 Ранок з Україною 09.00 Події 09.10 Т/с “Піти, щоб повернутися”. (І) 13.00 “Говорить Україна” 14.10 Т/с “Слід”. (І) 15.00 Події 15.20 Т/с “Слід”. (І) 17.10 Т/с “Слід”. (І) 18.00 Т/с “Сашка”. (І) 19.00 Події 19.45 “Говорить Україна” 21.00 Т/с “Особиста справа”. (І) 22.00 Події дня

22.30 Т/с “Особиста спра- 06.55, 08.50, 23.45, 00.55 ва”. (І) Огляд преси 23.30 Т/с “Глухар”. (І) 07.00, 08.00, 09.00, 02.15 Події 10.00, 11.00, 03.00 Х/ф “Форсаж”. (ІІ) 12.00, 13.00, 04.35 Х/ф “Справжнє ко14.00, 15.00, хання”. (І) 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, НТН 23.00, 01.00 Час новин 05.35 “Легенди бандитсь07.15, 08.15, 08.35, кого Києва” 13.10, 18.35, 06.25 Х/ф “Наказ: вогонь 19.45, 22.10, не відкривати”. (І) 07.55 Т/с “Зоннентау” 22.45, 23.25, 15.00, 19.00, 21.40, 23.35, 03.15, 06.15 02.10, 04.05 Тема/Хроніка дня “Свідок” 07.20 Час економіки 15.15 Т/с “Даїшники” 07.25, 08.25, 11.50, 19.30 Т/с “Охоронець” 17.25, 22.50, 23.50 22.00 Т/с “Грабуй награПогода в Україні боване”. (ІІ) 07.40 Автопілот-новини 23.45 Т/с “Банши”. (ІІІ) 00.45 Т/с “NCIS: полюван- 07.45, 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час ня на вбивцю”. (ІІ) спорту 01.30 Т/с “Мертва зона”. 07.55, 09.10 Погода на ку(ІІ) рортах 02.40 “Таємниці криміналь08.45 Трансмісія-новини ного світу” 08.55, 16.50 Погода у світі 03.05 Т/с “Мовчазний 09.35, 13.35, 14.35 5 елесвідок” мент 03.30, 04.35 “Випадковий свідок” 10.10, 10.35, 11.15, 11.35, 12.15, “К1” 20.00, 01.15, 05.00, 05.35 Час. 06.00 “Шеф-кухар” Підсумки дня 06.30 “TOP SHOP” 07.30 Т/с “Моя прекрасна 15.35 Машина часу 16.10 Трансмісія няня “. (І) 17.15 Драйв-новини 09.00 “Мультфільми”. 17.35 Особливий погляд Х/ф (І) 09.20 М/с “Смішарики”. (І) 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок 09.50 Х/ф “Мама оголо21.40, 03.00, 04.00 Часшує страйк”. (І) 11.40 Т/с “Всі жінки - відьТайм ми”. (І) 00.35 Територія закону 13.20 Т/с “Дикий ангел”. 02.40, 04.40 Життя цікаве (І) 03.40 Кіно з Яніною Соколо15.00 “Орел і Решка” вою 16.00 Т/с “Моя прекрасна 04.15 Гра долі няня”. (І) 17.30 “Розсміши коміка” МЕГА 18.20 “Звана вечеря” 19.20 “Орел і Решка” 06.00 Легенди бандитської 21.10 “Розсміши коміка” Одеси 22.00 Т/с “Доктор Хаус”. 07.30 В пошуках істини (ІІ) 08.20 Таємні знаки 01.20 Т/с “Відчайдушні 09.10 Путівник пригод домогосподарки”. 10.10 В пошуках пригод (ІІ) 11.00 Дика Франція 02.40 “Нічне життя” 12.00 Найдивовижніші тварини “5 КАНАЛ” 12.50 Містична Україна 06.30, 07.30, 08.30, 14.30 Фантастичні історії 09.30, 10.30, 15.20 Діти Гітлера 11.30, 12.30, 16.10 Мегаспоруди 13.30, 14.30, 17.00 Путівник пригод 15.30, 16.30, 17.50 В пошуках пригод 17.30, 18.30, 18.40 Фантастичні історії 18.55, 22.30, 19.30 Діти Гітлера 23.30, 00.30, 20.20 В пошуках істини 02.30, 03.30, 21.10 Дика Бразилія 04.30, 05.30 Час. 22.50 Мегаспоруди Важливо 23.40 Найдивовижніші тва06.35, 07.10, 08.10, рини 22.35, 23.15, 00.15, 02.35, 03.35 00.30 Війна всередині нас 01.20 Т/с “Згадати майБізнес-час бутнє” 06.40, 18.10, 00.00, 03.20, 04.35 Місце- 02.10 Легенди бандитськовий час го Києва

04.30 Музыка для взрослых 04.45, 17.25 Т/с “Умник”. (ІІ) “Совершенно 06.30 Х/ф “Товарищ генерал”. (ІІ) Секретно” 08.05 Х/ф “Борцу не 10.05 Крипто: “В поисках больно”. (І) Трои”. (ІІ) 09.30 Х/ф “Неисправи11.00 Д/р “Капица. Протимый лгун” востояние”. (ІІ) 10.50 Х/ф “Тайна запис12.05 Д/р “Плен дракона”. ной книжки”. (І) 12.15 Х/ф “Снежный че(ІІ) ловек” 12.45 Двойной портрет: 14.00 Х/ф “Самый пос“Хирурги”. (ІІ) ледний день”. (ІІ) 13.15 Д/ф “Старик и горы”. 15.30, 19.10, 03.15 “Окно (ІІ) в кино” 14.05 Наше время: “Рауль 19.20 Х/ф “Безымянная Валленберг”. (ІІ) звезда” 15.10, 21.10 Лицом к со21.50 Х/ф “Не хлебом бытию (ІІ) единым”. (І) 16.05 Художник и власть: “Александр Калягин”. 23.50 Х/ф “Странная история доктора Дже(ІІ) кила и мистера 17.00 Д/р “Наум Эйтингон. Хайда”. (ІІ) Последний рыцарь 01.20 Х/ф “Кавалер золосоветской разведки”. той звезды” (ІІ) 18.05 Д/р “Олимпийское Футбол 1 движение”. (ІІ) 19.00 Д/р “Допинг”. (ІІ) 06.00 Парма - Интер. Чем20.05 Х/ф “Частные депионат Италии тективы”. (ІІ) 08.00 Таврия - Карпаты. 22.05 Д/р “Ататюрк. СтраЧемпионат Украины тегия жизни”. (ІІ) 10.00, 15.40, 22.30 Фут23.00 Д/р “Мой отец - Лавбол NEWS. LIVE рентий Берия”. (ІІ) 10.30 Ман Сити - Вест 02.05 “Мировой экономиБромвич. Чемпионат ческий кризис”. (ІІ) Англии 03.30 Двойной портрет: 12.25 “Моя гра”, А. Ярмоленко “Петрушани - Бриль”. 13.00 “Великий футбол” (ІІ) 04.05 Д/р “Черные полков- 14.35 Чемпионат Германии. Обзор тура ники. Заговор обре16.00 Барселона - Атлетик. ченных”. (ІІ) Чемпионат Испании 05.00 Д/р “Тайны Марики 18.00 Чемпионат Италии. Рекк”. (ІІ) Обзор тура 06.05 Д/р “Остров Даманс18.40 Шахтёр - Металлург . кий”. (ІІ) Чемпионат Украины 07.05 Д/р “Испанское золо20.40 Журнал Лиги Чемпито”. (ІІ) онов 08.05 “Загадка Коко Ша21.25 Челси - Атлетико . Сунель”. (ІІ) перкубок УЕФА. Премьера “К2” 00.00 Чемпионат Аргентины. Обзор тура. 05.25 Мир звезд Премьера 06.05 Иностранная кухня 01.05 Чемпионат Франции. 06.30 Телеторговля Обзор тура 07.35, 13.10, 20.40 Х/ф (І) 02.05 Говерла - Ильичевец. 10.10 Школа доктора КомаЧемпионат Украины ровского 03.55 Предисловие к мат11.30, 17.00 Женская форчам СССР. ЧМ-1986 ма - СССР. ЧМ15.10 Секреты шеф-повара 04.10 Франция 1986 16.00, 19.45 Модный при- 05.50 Программа передач говор 17.50, 00.20 Д/с “Игры “ТВ Центр” судьбы” 18.50, 22.30 Правда о еде 06.00 “Настроение” 21.40, 23.30 Д/с “Звёзд08.05 “На старт!” ные истории” 08.20, 17.50, 05.30 М/с “Гладиаторы” 01.10 Глянец 08.45, 16.40, 04.45 Т/с 01.50 Цвет ночи “Исцеление любовью” Дом Кино 09.30, 15.20 Д/ф “Преступ03.20, 15.45 Т/с “Ликвиления и наказания” 10.15 “Доктор И...” дация”. (І)

10.40, 18.10, 01.00 Т/с “Сердцу не прикажешь” 11.30, 14.30, 17.30, 22.00 События 11.50 Т/с “Тайный знак” 13.40 Д/с “Неизвестная война. Война в воздухе” 14.50, 20.00 Город новостей 15.05 “Наша Москва” 16.00 “История одной вещи. Эксклибрис” 16.15, 00.00 “Простые сложности” 18.55 Д/ц “Путь к святыне. Храм иконы Божьей Матери Нечаянная Радость” 19.05, 02.25 “Право голоса” 20.15 “Петровка, 38” 20.30 “Осторожно, мошенники!” 20.55 М/ф “Истории Ветхого Завета” 21.10 Д/ф “Преданные предатели” 22.30 “Удар властью. Михаил Евдокимов” 23.10 Д/с “Неизвестная война. Партизанская война” 00.30 События. 25-й час. 01.45 Д/ф “Люсьена Овчинникова. Абсолютно счастливая женщина” 03.15 Без обмана. “Шампунь для лысых” 03.50 Временно доступен. Владимир Винокур Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Закон Мерфі” 06.50, 17.25 Казки Баженова 07.40, 10.40 Мультфільми 07.50, 19.40 Подорож натураліста 08.15, 20.55 Т/с “Синдикат” 09.10, 18.55 Т/с “Все включено” 10.00, 16.00, 01.10 Гамма смаку 10.25 Місторі 13.25, 20.05 Т/с “Агонія страху” 14.20, 22.30 Т/с “Чаклунка” 16.30, 21.40 Т/с “Таксистка” 18.25 Автопарк 23.15 Вторгнення 00.10 Столичні таємниці


16.00 Дайош молодьож! 17.15, 20.00 Т/с “Кухня”. (І) 18.10, 22.50 Т/с “Світло06.05, 07.00, 08.00, фор”. (ІІ) 09.00, 19.30, 19.05 Розсміши коміка 23.40, 02.20 ТСН: 21.00 Країна У “Телевізійна служба 23.45 Надто грубо для новин” Ю-туб’а 06.45, 07.10, 08.05, 09.10 00.40 Между нами “Сніданок з 1+1” 01.40 Світ навиворіт - 3. 10.00 “Шість кадрів” Танзанія, Ефіопія 10.25, 20.55 “Чистоnews” 02.25 Т/с “Беверлі Гілз 10.40, 03.20 “Красуня за 90210. Нове по12 годин - 2” коління”. (ІІ) 11.40, 04.10 “Сімейні ме03.55 З ночі до ранку лодрами - 3” 12.40 Т/с “Величне ICTV століття. Роксолана”. (І) 05.00 Світанок 14.40, 21.10 Т/с “Кухня. 05.15 Служба розшуку дітей Новий сезон”. (І) 05.20 Факти 15.40 “Свати - 5” 06.05 Свобода слова 16.45 “ТСН. Особливе” 08.45 Факти. Ранок 17.10 Т/с “Фатмагюль”. 09.15, 19.25 Надзвичайні (І) новини 20.40 “Секретні матеріали” 10.05, 13.20 Т/с “Проку22.15 “Чотири весілля - 3” рорська перевірка” 00.05 Т/с “Лікар мафії”. 12.45, 15.45 Факти. День (ІІ) 13.30 Дістало! 01.00 Х/ф “Звичка розлу- 14.30, 16.15, 20.15 Т/с чатися”. (ІІ) “Бомбило. Продов05.00 “Телемагазин” ження” 16.50 Т/с “Братани-2” “ІНТЕР” 18.45 Факти. Вечір 22.05 Кримінальна Україна 05.25 Т/с “Повернення 23.00 Х/ф “Я - легенда”. Мухтара-2” (ІІ) 07.00, 07.30, 08.00, 00.50 Х/ф “Гуркіт грому”. 08.30, 09.00, (ІІ) 12.00, 14.00, 17.45 02.20 Т/с “У чорному Новини списку” 07.15, 07.35, 08.10, 03.45 Т/с “Американський 08.35, 09.20 “Ранок тато” з ІНТЕРом” 04.25 Провокатор 10.00, 12.25, 20.30 Т/с “Інквізитор” СТБ 13.45, 14.20 Д/с “Слідство вели... з Леонідом 05.45 “Все буде добре!” Каневським” 07.35 “Неймовірна правда 15.00 “Судові справи” про зірок” 15.55 “Сімейний суд” 08.55 “Зіркове життя. 16.50 Т/с “Жіночий лікар” Відчайдушні домо18.05 “Стосується кожного” господарки” 19.05 Т/с “Поки станиця 09.45 “Зіркове життя. Розпспить” лата за гордість” 20.00 “Подробиці” 10.40 “Слідство ведуть 23.50 Т/с “Картковий буекстрасенси” динок 2”. (ІІ) 11.35 “МастерШеф - 3” 00.55 Х/ф “Мексиканець” 16.00 “Все буде добре!” 02.35 Х/ф “Першочергова 18.00 “Вікна-Новини” ціль”. (ІІ) 18.30 “Неймовірна правда 04.00 Мультфільми про зірок” 04.40 Т/с “Зачароване ко- 19.55 “Слідство ведуть хання” екстрасенси” 21.00 Т/с “Швидка допоТЕТ мога”(І) 22.00 “Вікна-Новини” 06.00 Приколи на перерві 22.25 “Хата на тата” 06.25, 09.30 М/с “Маша і 00.10 “МастерШеф - 3” ведмідь”. (І) 04.05 Нічний ефір 06.50 “Шоу Гарфілда”. (І) 07.20 М/с “Лалалупси”. (І) Місто/”ТОНІС” 07.45 Мультик з Лунтіком 08.20 М/с “Черепашки му- 06.00 “Таке спортивне життанти ніндзя”. (І) тя. Інна Осипенко08.50 М/с “Тімон і Пумба”. Радомська” (І) 06.30 Новини 09.15 М/ф “Сердиті пташ- 07.00 БІЗНЕС ки”. (І) 07.05 Спорт 09.55 Єралаш 07.10 Погода 10.20 Одна за всіх 07.15 Астрошоу 12.10, 21.55 6 кадрів 07.20 Мадонна. Королева 13.30 Т/с “Крем”. (І) поп-музики 14.20 Панянка-селянка 08.30 Новини 08.55 БІЗНЕС 15.10 Віталька

Середа, 23 квітня УТ-1/”ЕРА” 06.30 Новини 06.40 Спорт 06.45 Погода 06.50 Гість студії 07.00 Новини 07.10 Спорт 07.15 Погода 07.20 Країна on line 07.40 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 08.00 Новини 08.10 Спорт 08.15 Погода 08.20 Гість студії 08.40 Гість студії 09.00 Підсумки дня 09.50 Час-Ч 10.00 Включення з Кабінету Міністрів України 10.15 Уряд на зв’язку з громадянами 10.45 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.35 Т/с “МонтеКрісто” 13.30 Армія 13.40 “Секрети успіху”, з Н.Городенською 14.10 Шлях до Чемпіонату світу FIFA 2014. Бразилія 14.45 Euronews 14.55 Діловий світ. Агросектор 15.00 Новини 15.15 Брифінг Кабміну України 15.25 Погода 15.35 Околиця 16.05 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 18.00 Погода 18.05 Діловий світ 18.20 Новини 18.50 Час-Ч 19.00 Передвиборні агітаційні програми кандидатів на пост Президента України 19.55 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 20.50 Діловий світ 21.00 Підсумки дня 21.30 Погода 21.40 Шустер Live. Будні 22.50 Мегалот 22.55 Суперлото, Трійка, Кєно 23.00 Підсумки 23.25 Погода 23.30 На слуху 00.00 Від першої особи 00.30 Країна on line 01.00 Підсумки 01.20 ТелеАкадемія 02.20 Новини 02.40 Т/с “МонтеКрісто” 03.30 Уряд на зв’язку з громадянами 03.45 Новини 04.10 Рояль в кущах 04.45 Підсумки дня 05.15 Діловий світ. Агросектор 05.20 Шустер Live. Будні СТУДІЯ “1+1” 06.00 “Служба розшуку дітей”

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “ОРТ УКРАИНА” 04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новости 04.05 “Доброе утро” 08.15 “Контрольная закупка” 08.40 “Жить здорово!” 09.40 “Модный приговор” 10.35, 17.40 “Истина гдето рядом” 11.15 “След” 11.50 “Дело ваше...” 12.25 “Остров Крым” 13.00 Другие новости 13.25 “Время обедать!” 14.30, 03.00 “В наше время” 15.20 “Они и мы” 16.10, 01.05 “Наедине со всеми” 17.00 Вечерние новости 18.05, 02.05 “Давай поженимся!” 19.00, 00.10 “Пусть говорят” 20.00 “Время” 20.30 Т/с “Мотыльки” 22.10 “Политика” 23.05 “Вицин, которого мы не знали” 00.00 Ночные новости НТВ-МИР 05.00 “НТВ утром” 07.10 Их нравы 08.05 Т/с “Сталин. LIVE” 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сегодня 09.25 Квартирный вопрос. 10.30 “Поедем, поедим!” 11.05 Т/с “Улицы разбитых фонарей-10” 12.35 “До суда” 13.35, 02.30 Суд присяжных 14.35, 17.35 Обзор. Чрезвычайное происшествие 15.30, 03.30 “Суд присяжных. Окончательный вердикт” 16.40 “Дело врачей” 18.35 “Прокурорская проверка” 19.50 “Говорим и показываем” 20.45 Т/с “Улицы разбитых фонарей-13” 22.45 Т/с “Дикий-4” 00.35 Т/с “Мент в законе5” 04.35 “Легенды видео”. Дольф Лундгрен “НАШЕ КИНО” 07.00 “Великий гражданин” 09.10 “Телец”. 2 части 11.00 “Обелиск” 13.00 “Планета Бурь” 14.30, 02.30 “Возвращение резидента”

“TВ 1000 Kинo” 06.00 “Греческие каникулы”Х/ф (ІІ) 08.00 “Контакт”Х/ф (ІІ) 10.00 “Только не уходи...”. Х/ф (ІІ) 11.50 “Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Знакомство”. Х/ф (І) 13.10 “Шерлок Холмс и доктор Ватсон: “ТЕЛЕКЛУБ” Кровавая надпись”. 20.00 Т/с “Улицы разбиХ/ф (І) тых фонарей. Но14.30 “Мужчина с гаранвые приключения тией”. Х/ф (ІІ) ментов”. (ІІ) 16.10 “Мамы”. Х/ф (І) 21.00 Т/с “Пятая группа 18.10 “Кто я?”. Х/ф (ІІ) крови”. (ІІ) 20.00 “Миннесота”. Х/ф 22.00 Т/с “Шериф-2”. (ІІ) (ІІ) 23.00 Т/с “Агент особого 21.45 “Я тоже хочу”. Х/ф назначения - 4”. (ІІ) (ІІІ) 00.00 Т/с “Персона нон 00.00 “Чужие”. Х/ф (ІІ) грата”. (ІІ) 02.00 “Белый мавр, или 01.00 Т/с “Аэропорт”. (ІІ) Интимные истории о моих соседях”. RTVi Х/ф (ІІІ) 04.00 “Рецепт колдуньи”. 06.00 “Особое мнение”. Х/ф (І) “Экономические новости” “2+2” 07.00 Мультфильмы 6+ 08.00 “Вечерние новости из 06.00 Х/ф (І) Америки” 06.15 “Обережно, модерн!” 09.00, 17.00 Т/с “Секрет- 07.00 Т/с “Солдати-15”. ная служба Его Ве(І) личества”. (ІІ) 09.00, 18.30 Новини 2+2 10.00, 21.00, 01.00 Т/с 09.30 Х/ф “Здоров’я ба“Ермоловы”. (ІІ) жаю”. (І) 11.00 Х/ф “Лётное проис- 11.10 Д/п “В пошуках нової шествие”. (І) землі” 13.00, 19.00 Т/с “Дети Ар- 12.10 Д/п “Таємниця вірусу бата”. (ІІ) смерті” 14.00, 20.00, 05.00 Т/с 13.10 Д/п “Великі битви” “Две судьбы”. (ІІ) 13.50 Д/п “Великі катастро15.00, 23.30 “Городские фи” легенды”. (І) 14.30 Д/п “МИ-8” 15.30, 23.00 “Американс- 15.20 Д/п “Зафронтові кий ликбез”. “Полирозвідники” тика” 16.00 Д/п “Технодром” 16.00, 18.00, 22.00 “Сей- 16.30 Т/с “Солдати-17”. час в мире” (І) 16.08, 18.08, 00.00, 04.00 19.00 Т/с “Пильна робо“Особое мнение” та”. (І) 02.00 Х/ф “Господин 21.00 “ДжеДАІ” оформитель”. (І) 21.25, 01.15 Х/ф “Морський піхотинець-2”. (ІІ) “ENTER-фильм” 23.25 Х/ф “Крокодил”. (ІІ) 05.45 Советские мульт02.45 Х/ф “Іду до тебе”. фильмы (І) 08.35 Х/ф “Мы, двое мужчин” “MAXXI-TV” 10.05, 20.15 Шутка за шуткой 06.35, 19.25 Йога 11.05, 18.35 Х/с “Клон” 07.20, 13.35 “Детское вре12.45, 21.15 Х/с “Графиня мя” де Монсоро” 08.05 “Сбросим лишнее” 14.45 Х/ф “Камертон” 08.30, 14.50 “Все про все” 16.50 Х/ф “Ребенок к но- 08.50, 23.50 MaxxiМузыка ябрю” 09.00, 14.25 “В ритме тан23.15 Х/ф “Львы для ягца. Zumba” нят” 09.30, 13.00 “Дело вкуса” 01.00 Бойцовский клуб 10.20 Телемагазин “Кош02.15 Кинотрейлеры товна крамничка” 03.15 Киноляпы 11.30, 20.55 Т/с “Герой нашего времени” 04.15 Саундтреки

16.00 “Зорка Венера” 17.30 “Без видимых причин” 19.00 “Светлый путь” 21.00 “Лучшее время года” 23.00 “Шурочка” 01.00 “Балтийское небо” 04.00 “Тайна золотой горы” 05.30 “Дорога”

09.05 Спорт 09.10 Погода 09.15 Астрошоу 09.20 Світ подорожей 09.35 “Служба новин “Соціальний пульс” 10.00 Пророки наукової фантастики 11.00 QUEEN. Рок по-королівськи 12.25 “Модні історії з Оксаною Новицькою” 13.10 Захоплююча зоологія 14.00 Монстри всередині мене 15.00 “Служба новин “Соціальний пульс” 15.15 Погода 16.00 Смертельна місія: Мадагаскар 16.45 Погода 16.50 Світ підводних подорожей 17.30 Кеннет Коупленд Переможний голос віруючого 18.00 Місто маркет 18.10 Дитячий кінозал 18.30 “Служба новин “, Соціальний пульс” 18.50 “Економічний пульс” 18.55 Погода 19.00 Новини 19.25 БІЗНЕС 19.30 Спорт 19.40 Погода 19.45 Астрошоу 20.00 Місто маркет 20.10 Цікава історія 21.00 “Служба новин “, Соціальний пульс” 21.25 Погода 21.30 Новини 22.00 БІЗНЕС 22.05 Спорт 22.10 Погода 22.15 Астрошоу 22.20 Місто маркет 22.30 Хіт парад 22.35 “Економічний пульс” 22.40 НЛО: факти і фальсифікації 00.00 Новини 00.25 БІЗНЕС 00.35 CПОРТ 00.40 Погода 00.45 Астрошоу 00.50 Місто маркет 01.00 Секретні території 02.00 Х/ф “Вдвічі більше або нічого” 03.25 “Будь в курсі!” 03.50 Лідія Вележева 04.15 Пам’яті Ігоря Кваші 04.40 Х/ф “Чарівне озеро” “ЛТАВА”

16.30 “Полтавщино, співай!” 16.45 “Життя дивовижних ляльок” 17.10 “Тема дня” 17.30 “Соціальний захист” 17.45 “Полтавщина. Податки. Добробут” 18.00 “Позиція” 18.26 “Удосвіта” 18.52 “До речі…” 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 “З музичної скриньки “Лтави” 19.45 “Тест на майбутнє” 20.37 “До речі…” 20.45 “Гостинець від Телесика”. Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с “Серцю не накажеш”, 86с. (ЗА) 22.40 “Україна. Полтавщина. Світ. Час – тайм” 22.58 Молитва за Україну “НОВИЙ КАНАЛ” 05.45 Kids Time 05.50 М/с “Панда Кунг-Фу” 06.30 Kids Time 06.35 М/с “Панда Кунг-Фу” 07.00 Підйом 08.00 Т/с “Вороніни” 09.00 Т/с “Не родись вродлива” 10.00 Т/с “Вороніни” 14.00 М/с “Панда Кунг-Фу” 15.00 Т/с “Віолета” 15.55 Т/с “Татусеві дочки” 17.00 Т/с “Не родись вродлива” 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.00 Т/с “Вороніни” 22.00 Заковані 23.05 Т/с “Щасливі разом” 00.05 Т/с “Друзі” 00.25 Х/ф “Ларго Вінч 2”. (ІІ) 02.30 Репортер 02.35 Служба розшуку дітей 02.35 Зона ночі 02.40 Під знаком лиха 03.20 Зона ночі 03.25 Найкращі... Серед повитух 03.40 Земці 03.55 Чи повернеться лікар? 04.10 Благодійна медицина 04.20 Зона ночі 04.25 25-й кадр 04.50 Здрастуйте, я ваша мама Канал “УКРАЇНА”

06.05 Остаточний вердикт 07.00 Події 07.00 Гімн України 07.15 Ранок з Україною 07.03 Гімн Полтавщини 09.00 Події 07.05 “Ранок на “Лтаві” 09.10 Т/с “Піти, щоб по07.30 “Тема дня” вернутися”. (І) 07.50 “Ранок на “Лтаві”. 13.00 “Говорить Україна” Продовження 14.10 Т/с “Слід”. (І) 09.15 ПТН 15.00 Події 09.45 Новини. Кременчук 15.20 Т/с “Слід”. (І) 10.00 Т/с “Серцю не нака- 17.10 Т/с “Слід”. (І) жеш”, 88с. (ЗА) 18.00 Т/с “Сашка”. (І) 10.45 “Галерея образів” 19.00 Події 10.52 “До речі…” 19.45 “Говорить Україна” Технічна перерва з 11.00 21.00 Т/с “Особиста спрадо 16.00 ва”. (І) 22.00 Події дня 16.00 ПТН 12.35 “Выдающиеся женщины” 15.15 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.15 “Женские откровения” 22.10 Телемагазин 23.10 Джунгли шоу-бизнеса

00.00 Сегодня 01.00 TBiNews 02.00 Зеленая лампа 02.50 Особое мнение 03.15 ЖИВЯком 03.40 Особое мнение 04.05 Музыкальный автомат 04.30 Музыка для взрослых

“Совершенно Секретно” 10.05 Художник и власть: “Александр Калягин”. (ІІ) 11.00 Д/р “Наум Эйтингон. Последний рыцарь советской разведки”. (ІІ) 12.05 Д/р “Олимпийское движение”. (ІІ) 13.00 Д/р “Допинг”. (ІІ) 14.05 Х/ф “Частные детективы”. (ІІ) 15.10, 21.10, 03.10 Лицом к событию (ІІ) 16.05 Крипто: “Библиотека Ивана Грозного: миф или реальность?”. (ІІ) 17.00 Д/р “Детская”. (ІІ) 18.05 Д/р “Лиля Брик. История судьбы”. (ІІ) 19.00 Д/р “Погибшие ангелы”. (ІІ) 20.05 Наше время: “Тайны Петра Великого”. (ІІ) 22.05 Крипто: “В поисках Трои”. (ІІ) 23.00 Д/р “Капица. Противостояние”. (ІІ) “TBi” 00.05 Д/р “Плен дракона”. (ІІ) 06.00 DOUBLE ЯТЬ 00.45 Двойной портрет: 06.30 Aрт City “Хирурги”. (ІІ) 07.00 Сегодня о главном 01.15 Д/ф “Старик и горы”. 08.00 Утренние курасаны (ІІ) 11.00 ТВій День 02.05 Наше время: “Рауль 11.20 Обзор блогов Валленберг”. (ІІ) 11.40 ТВій День 04.05 Д/р “Ататюрк. Стра12.00 Сегодня тегия жизни”. (ІІ) 12.20 ТВій День 05.00 Д/р “Мой отец - Лав12.40 Обзор блогов рентий Берия”. (ІІ) 13.00 Базар_ІТ 08.05 “Мировой экономи13.10 ТВій День ческий кризис”. (ІІ) 13.30 Особое мнение 09.30 Двойной портрет: 14.00 Сегодня “Петрушани - Бриль”. 14.15 ТВій День (ІІ) 14.30 Особое мнение 15.00 Сегодня “К2” 15.35 Обзор блогов 15.50 ТВій День 05.25 Мир звезд 16.00 Особое мнение 06.05 Иностранная кухня 16.30 TBiNews 06.30 Телеторговля 16.40 Арт дозор 07.35, 13.10, 20.40 Х/ф (І) 17.00 Сегодня 10.10 Школа доктора Кома17.15 ТВій День ровского 17.30 TBiNews 11.30, 17.00 Женская фор17.40 Обзор блогов ма 18.00 Сегодня 15.10 Секреты шеф-повара 19.05 Базар_ІТ 16.00, 19.45 Модный при19.10 TBiNews говор 19.30 Особое мнение 17.50, 00.20 Д/с “Игры 20.00 Сегодня о главном судьбы” 21.00 Сегодня 18.50, 22.30 Правда о еде 22.00 TBiNews 21.40, 23.30 Д/с “Звёзд23.00 Сегодня о главном ные истории”

РТР “Планета” 05.00 “Утро России” 09.05 Т/с “Хозяйка моей судьбы” 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вести 10.30, 13.30, 16.15, 18.40 Местное время. Вести-Москва 10.50, 00.35 “Дуэль с вирусом. Спасти человечество” 11.50 “О самом главном” 13.50 Вести. Дежурная часть 14.00 “Особый случай” 15.00, 04.10 Т/с “Пока станица спит” 16.30 Т/с “Личное дело” 17.30, 03.15 “Прямой эфир” 19.50 Т/с “Склифосовский-3” 22.40 “Похищение Европы” 23.35 Т/с “Капитан Гордеев” 01.25 Х/ф “Клуб женщин”, 1 с. 02.45 “Пряничный домик”

Огляд преси 22.30 Т/с “Особиста справа”. (І) 07.00, 08.00, 09.00, 23.30 Т/с “Глухар. Повер10.00, 11.00, нення”. (І) 12.00, 13.00, 02.15 Остаточний вердикт 14.00, 15.00, 03.10 Події 16.00, 17.00, 03.55 Х/ф “Глухар”. (І) 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час ноНТН вин 05.20 “Телеклініка доктора 07.15, 08.15, 08.35, Болена” 15.35, 18.35, 05.45 Х/ф “Ескадрон гу19.45, 22.40, сарів летючих”. (І) 23.25, 23.35, 08.30 Ранковий “Свідок” 03.15, 06.15 Те09.00, 04.30 “Випадковий ма/Хроніка дня свідок” 10.00, 03.10 Т/с “Мовчаз- 07.25, 08.25, 11.50, 17.25, 22.45, 23.50 ний свідок” 11.25 Х/ф “Детективи” Погода в Україні 13.00, 19.30 Т/с “Охоро- 07.40 Автопілот-новини нець” 07.45, 18.20, 23.40, 15.00, 19.00, 21.40, 00.20, 06.20 Час 02.10, 04.00 спорту “Свідок” 07.55, 09.10, 13.10 Пого15.15 Т/с “Таємниці да на курортах слідства - 3”. (І) 22.00 Т/с “NCIS: полюван- 08.45 Трансмісія-новини ня на вбивцю - 10”. 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 еле(ІІ) 23.45 Т/с “Банши”. (ІІІ) мент 00.45 Т/с “NCIS: полюван- 10.10, 10.35, 11.15, ня на вбивцю”. (ІІ) 11.35, 12.15, 01.30 Т/с “Мертва зона”. 20.00, 01.15, (ІІ) 01.35, 05.00, 05.35 02.40 “Таємниці кримінальЧас. Підсумки дня ного світу” 16.35 Зооакадемія “К1” 17.35 Арсенал 19.00 Час новин, 1 блок 06.00 “Шеф-кухар” 19.30 Час новин, 2 блок 06.30 “TOP SHOP” 21.40, 03.00, 04.00 Час07.30 Т/с “Моя прекрасна Тайм няня”. (І) 22.10 Акцент 09.00 “Мультфільми”. 00.35 Новини київщини Х/ф (І) 09.20 М/с “Смішарики”. (І) 02.40, 04.40 Життя цікаве 09.50 Т/с “Всі жінки - відь- 03.40 Кіно з Яніною Соколовою ми”. (І) 13.20 Т/с “Дикий ангел”. 04.15 Гра долі (І) 15.00 “Орел і Решка” МЕГА 16.00 Т/с “Моя прекрасна 06.00 Легенди бандитської няня”. (І) 17.30 “Розсміши коміка” Одеси 18.20 “Звана вечеря” 07.30 В пошуках істини 19.20 “Орел і Решка” 08.20 Таємні знаки 21.10 “Розсміши коміка” 09.10 Путівник пригод 22.00 Т/с “Доктор Хаус”. 10.10 В пошуках пригод (ІІ) 11.00 Таємнича Латинська 01.20 Т/с “Відчайдушні Америка домогосподарки”. 12.00 Найдивовижніші тва(ІІ) рини 02.40 “Нічне життя” 12.50 Містична Україна “5 КАНАЛ” 14.30 Фантастичні історії 15.20 Діти Гітлера 06.30, 07.30, 08.30, 16.10 Мегаспоруди 09.30, 10.30, 17.00 Путівник пригод 11.30, 12.30, 17.50 В пошуках пригод 13.30, 14.30, 18.40 Фантастичні історії 15.30, 16.30, 19.30 Діти Гітлера 17.30, 18.30, 20.20 В пошуках істини 22.30, 23.30, 00.30, 01.30, 21.10 Дика Британія 02.30, 03.30, 22.00 Дивовижна Індія 04.30, 05.30 Час. 22.50 Мегаспоруди Важливо 23.40 Найдивовижніші тва06.35, 07.10, 08.10, рини 22.35, 23.15, 00.15, 02.35, 03.35 00.30 Покер 01.20 Т/с “Згадати майБізнес-час бутнє” 06.40, 18.10, 00.00, 03.20, 04.35 Місце- 02.10 Містична Україна 05.40 Легенди бандитськовий час 06.55, 08.50, 23.45, 00.55 го Києва 01.10 Глянец 01.50 Цвет ночи Дом Кино 03.20, 15.45 Т/с “Ликвидация”. (І) 04.45, 17.25 Т/с “Умник”. (ІІ) 06.30 Х/ф “Отелло” 08.25 Х/ф “Лузер”. (ІІІ) 10.20 Х/ф “Академия гангстеров”. (ІІІ) 10.55 Х/ф “Везучая”. Х/ф “Чёрная вуаль”. (ІІ) 14.00 Х/ф “В ожидании чуда” 15.30, 19.10, 03.15 “Окно в кино” 19.20 Х/ф “По следу Феникса”. (ІІ) 21.10 Х/ф “Слёзы капали” 22.40 Х/ф “Выстрел в спину”. (І) 00.20 Х/ф “За двумя зайцами”. (ІІ) 02.05 Х/ф “Главный свидетель” Футбол 1 06.00 Чемпионат Франции. Обзор тура 06.55, 21.45 Топ-матч 07.00 Чемпионат Германии. Обзор тура 08.00 Металлург - Металлист. Чемпионат Украины 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS. LIVE 10.30 Шахтёр - Металлург . Чемпионат Украины 12.30 Чемпионат Испании. Обзор тура 13.35 Барселона - Атлетик. Чемпионат Испании 16.00, 21.00 Футбол LIVE 16.55 LIVE. Заря - Карпаты. Чемпионат Украины 18.55 LIVE. Шахтёр - Таврия. Чемпионат Украины 21.55 Чемпионта Бразилии. Обзор тура 22.55 Севастополь - Металлург . Чемпионат Украины 01.00 Footbrazil. Тележурнал 01.35 Реал - Бавария. 1/2 финала. Лига Чемпионов УЕФА 03.30 Бельгия - СССР. 1/8 финала ЧМ-1986 05.45 Программа передач

08.45, 16.40, 04.45 Т/с “Исцеление любовью” 09.30, 15.25 Д/ф “Преданные предатели” 10.15 “Доктор И...” 10.40, 18.10, 00.50 Т/с “Сердцу не прикажешь” 11.30, 14.30, 17.30, 22.00 События 11.50 Т/с “Тайный знак” 13.40 Д/с “Неизвестная война. Партизанская война” 14.50, 20.00 Город новостей 15.10 “Наша Москва” 16.10 М/ф “Сказка о белой льдинке” 16.15, 00.00 “Простые сложности” 18.55 Д/ц “Путь к святыне. Вологодские святыни” 19.05, 02.20 “Право голоса” 20.15 “Петровка, 38” 20.30 “Линия защиты” 20.55 М/ф “Истории Ветхого Завета” 21.10 Д/ф “По закону лжи” 22.30 “Русский вопрос” 23.10 Д/с “Неизвестная война. Битва на море” 00.30 События. 25-й час 01.30 Д/ф “Евгений Урбанский. В поисках героя” 03.10 “Удар властью. Михаил Евдокимов” 03.50 Временно доступен. Алла Демидова

Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Закон Мерфі” 06.50, 17.25 Казки Баженова 07.40, 10.40 Мультфільми 07.50, 19.40 Подорож натураліста 08.15, 20.55 Т/с “Синдикат” 09.10, 18.55 Т/с “Все включено” 10.00, 16.00, 01.10 Гамма смаку 10.25 Місторі 13.25, 20.05 Т/с “Агонія страху” “ТВ Центр” 14.20, 22.30 Т/с “Чаклунка” 06.00 “Настроение” 08.10 Д/ц “Золотое кольцо. 16.30, 21.40 Т/с “Таксистка” Переславль-Залес18.25 Автопарк ский” 23.15 Вторгнення 08.20, 17.50, 05.30 М/с “Гладиаторы” 00.10 Столичні таємниці


13.30 Т/с “Крем”. (І) 14.20 Панянка-селянка 15.10 Віталька Дайош молодьож! 06.45, 07.10, 08.05, 09.10 16.00 17.15, 20.00 Т/с “Кухня”. “Сніданок з 1+1” (І) 10.00 “Шість кадрів” 22.50 Т/с “Світло10.25, 20.55 “Чистоnews” 18.10,фор”. (ІІ) 10.40, 03.10 “Красуня за 19.05 Розсміши коміка 12 годин - 2” 23.45 Надто грубо для Ю11.40, 02.20 “Сімейні метуб’а лодрами - 3” 00.40 Между нами 12.40 Т/с “Величне навиворіт - 3. століття. Роксола- 01.40 Світ Танзанія, Ефіопія на”. (І) 02.25 Т/с “Беверлі Гілз 14.40, 21.10 Т/с “Кухня. 90210. Нове поНовий сезон”. (І) коління”. (ІІ) 15.40 “Свати - 5”. (І) 03.55 З ночі до ранку 16.45, 03.55 “ТСН. Особливе” ICTV 17.10 Т/с “Фатмагюль”. (І) 05.10 Факти 20.40 “Секретні матеріали” 05.50 Світанок 22.15, 04.20 “Автомай06.50, 16.50 Т/с “Братадан. Фільм ни-2” об’єднання “. 08.45 Факти. Ранок Х/фВавилон-13” 09.15, 19.25 Надзвичайні 22.55, 04.45 “Пожежа в новини будинку 10.05, 13.20 Т/с “Прокупрофспілок. Фільм рорська перевірка” об’єднання “. 12.45, 15.45 Факти. День Х/фВавилон-13” 13.35 Кримінальна Україна 00.00 Т/с “Лікар мафії”. 14.30, 16.15, 20.15 Т/с (ІІ) “Бомбило. Продов00.55 Х/ф “Нокаут” ження” 05.10 “Телемагазин” 18.45 Факти. Вечір 22.05 Клан “ІНТЕР” 23.00 Х/ф “Острів доктора Моро”. (ІІ) 05.25 Т/с “Повернення 00.55 Х/ф “Смертельний Мухтара-2” список”. (ІІ) 07.00, 07.30, 08.00, 02.20 Т/с “У чорному 08.30, 09.00, списку” 12.00, 14.00, 17.45 03.45 Т/с “Американський Новини тато” 07.15, 07.35, 08.10, 08.35, 09.20 “Ранок 04.30 Несекретні файли з ІНТЕРом” СТБ 10.00, 12.25, 20.30 Т/с “Інквізитор” 06.00 “Все буде добре!” 13.45, 14.20 Д/с “Слідство 07.50 “Неймовірна правда вели... з Леонідом про зірок” Каневським” 09.05 Х/ф “Птах щастя”(І) 15.00 “Судові справи” 10.50 “Слідство ведуть 15.55 “Сімейний суд” екстрасенси” 16.50 Т/с “Жіночий лікар” 11.50 “МастерШеф - 3” 18.05 “Стосується кожного” 16.00 “Все буде добре!” 19.05 Т/с “Поки станиця 18.00 “Вікна-Новини” спить” 18.30 “Неймовірна правда 20.00 “Подробиці” про зірок” 23.50 Х/ф “Картковий бу- 20.00 “Слідство ведуть динок 2”. (ІІ) екстрасенси” 00.55 Х/ф “Час розпла21.00 Т/с “Швидка допоти”. (ІІ) мога”(І) 02.40 Мультфільми 22.00 “Вікна-Новини” 03.55 Т/с “Зачароване ко- 22.25 “Я соромлюсь свого хання” тіла” 00.10 “МастерШеф - 3” ТЕТ 03.55 Нічний ефір 06.00 Приколи на перерві Місто/”ТОНІС” 06.25, 09.30 М/с “Маша і ведмідь”. (І) 06.00 “Таке спортивне жит06.50 “Шоу Гарфілда”. (І) тя. Вадим Гутцайт” 07.20 М/с “Лалалупси”. (І) 06.30 Новини 07.45 Мультик з Лунтіком 07.00 БІЗНЕС 08.20 М/с “Черепашки му- 07.05 Спорт танти ніндзя”. (І) 07.10 Погода 08.50 М/с “Тімон і Пумба”. 07.15 Астрошоу (І) 07.20 Принц Вільям 09.15 М/ф “Сердиті пташ- 08.30 Новини ки”. (І) 08.55 БІЗНЕС 09.55 Єралаш 09.05 Спорт 10.20, 21.00 Країна У 09.10 Погода 09.15 Астрошоу 12.10, 21.55 6 кадрів

Четвер, 24 квітня УТ-1/”ЕРА” 06.30 Новини 06.40 Спорт 06.45 Погода 06.50 Гість студії 07.00 Новини 07.10 Спорт 07.15 Погода 07.20 Ера будівництва 07.25 Країна on line 07.40 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 08.00 Новини 08.10 Спорт 08.15 Погода 08.20 Гість студії 08.40 Гість студії 09.00 Підсумки дня 09.35 Погода 09.55 Час-Ч 10.10 Книга.ua 10.45 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.40 Т/с “МонтеКрісто” 13.35 Кордон держави 13.50 “Надвечір’я”, з Т. Щербатюк 14.50 Euronews 14.55 Діловий світ. Агросектор 15.00 Новини 15.15 Брифінг Кабміну України 15.25 Погода 15.35 Ближче до народу 16.05 Котрольна робота 16.35 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 18.00 Погода 18.05 Діловий світ 18.20 Новини 18.50 Час-Ч 19.00 Передвиборні агітаційні програми кандидатів на пост Президента України 19.55 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 20.50 Діловий світ 21.00 Підсумки дня 21.30 Погода 21.40 Шустер Live. Будні 22.55 Трійка, Кєно, Максима 23.00 Підсумки 23.25 Погода 23.30 На слуху 00.00 Від першої особи 00.30 Країна on line 01.00 Підсумки 01.20 ТелеАкадемія 02.20 Новини 02.40 Т/с “МонтеКрісто” 03.30 Хто в домі хазяїн? 03.55 Новини 04.15 Ближче до народу 04.45 Підсумки дня 05.15 Діловий світ. Агросектор 05.20 Шустер Live. Будні СТУДІЯ “1+1” 06.00 “Служба розшуку дітей” 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.35 ТСН: “Телевізійна служба новин”

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “ОРТ УКРАИНА” 04.00, 08.00, 11.00, 14.00, 02.00 Новости 04.05 “Доброе утро” 08.15 “Контрольная закупка” 08.40 “Жить здорово!” 09.40 “Модный приговор” 10.35, 17.40 “Истина гдето рядом” 11.15 “След” 11.50 “Дело ваше...” 12.25 “Остров Крым” 13.00 Другие новости 13.25 “Время обедать!” 14.30, 03.00 “В наше время” 15.20 “Они и мы” 16.10, 00.30 “Наедине со всеми” 17.00 Вечерние новости 18.05, 02.05 “Давай поженимся!” 19.00, 23.35 “Пусть говорят” 20.00 “Время” 20.30 Т/с “Мотыльки” 22.10 “Вечерний Ургант” 22.40 “На ночь глядя” 23.25 Ночные новости НТВ-МИР 05.00 “НТВ утром” 07.10 “Школа злословия” 08.05 Т/с “Сталин. LIVE” 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Сегодня 09.25 Дачный ответ 10.30 “Медицинские тайны” 11.05 Т/с “Улицы разбитых фонарей-10” 12.35 “До суда” 13.35, 02.55 Суд присяжных 14.35, 17.35 Обзор. Чрезвычайное происшествие 15.30, 03.55 “Суд присяжных. Окончательный вердикт” 16.40 “Дело врачей” 18.35 “Прокурорская проверка” 19.50 “Говорим и показываем” 20.45 Т/с “Улицы разбитых фонарей-13” 22.45 “Сегодня. Итоги” 23.10 Т/с “Дикий-4” 01.00 Т/с “Мент в законе5” “НАШЕ КИНО” 07.00 “Светлый путь” 09.00 “Лучшее время года” 11.00 “Шурочка” 13.00, 01.00 “Балтийское небо” 14.30 “Возвращение резидента”

“TВ 1000 Kинo” 06.00 “Огни притона”. Х/ф (ІІ) 08.00 “Кто я?”. Х/ф (ІІ) 10.00 “2 дня”. Х/ф (ІІ) 12.00 “Иван Бровкин на целине”. Х/ф (І) 14.00 “Греческие каникулы”Х/ф (ІІ) 16.00 “С новым годом, мамы!”. Х/ф (І) 18.00 “Кококо”. Х/ф (ІІІ) “ТЕЛЕКЛУБ” 20.00 “Мужчина с гарантией”. Х/ф (ІІ) 20.00 Т/с “Улицы разби21.40 “Изгнание”. Х/ф (І) тых фонарей. Но00.30 “Рецепт колдуньи”. вые приключения Х/ф (І) ментов”. (ІІ) 02.20 “Особенности на21.00 Т/с “Пятая группа циональной поликрови”. (ІІ) тики”. Х/ф (І) 22.00 Т/с “Шериф-2” 04.00 “Забава”. Х/ф (ІІІ) 23.00 Т/с “Агент особого назначения - 4”. (ІІ) “2+2” 00.00 Т/с “Персона нон грата”. (ІІ) 06.00 Х/ф (І) 01.00 Т/с “Аэропорт”. (ІІ) 06.15 “Обережно, модерн!” 07.00, 16.30 Т/с “СолдаRTVi ти-17”. (І) 09.00, 18.30 Новини 2+2 06.00 “Особое мнение”. “Экономические но- 09.30 Х/ф “Мафія безсмертна”. (І) вости” 11.10 Д/п “Битва за життя” 07.00 Мультфильмы 6+ 08.00 “Вечерние новости из 12.10 Д/п “Сироватка правди” Америки” 09.00, 17.00 Т/с “Секрет- 13.10 Д/п “Великі битви” ная служба Его Ве- 13.50 Д/п “Великі катастрофи” личества”. (ІІ) 14.30 Д/п “Вітчизняні гра10.00, 21.00, 01.00 Т/с натомети” “Ермоловы”. (ІІ) 15.20 Д/п “Зафронтові 11.00 Х/ф “Господин розвідники” оформитель”. (І) 13.00, 19.00 Т/с “Дети Ар- 16.00 Д/п “Технодром” 19.20 ЧУ 20 Тур. Волинь бата”. (ІІ) Металіст 14.00, 20.00, 05.00 Т/с 21.30 Огляд Ліги Чемпіонів “Две судьбы”. (ІІ) 22.00 Ліга Європи УЄФА. 15.00, 23.30 “Городские 1/2 фіналу. Бенфіка легенды”. (І) Ювентус. Пряма 15.30, 23.00 “Американстрансляція кий ликбез”. “Поли00.05 Про Лігу Єфропи + тика” огляд ігрового дня 16.00, 18.00, 22.00 “Сей01.00 Х/ф “Земля час в мире” вампірів”. (ІІІ) 16.08, 18.08, 00.00, 04.00 02.25 Х/ф “Дорога на “Особое мнение” Січ”. (І) 02.00 Х/ф “Чёрный аист”. (ІІ) “MAXXI-TV” “ENTER-фильм” 06.35, 19.25 Йога 07.20, 13.35 “Детское вре05.45 Советские мультмя” фильмы 08.05 “Сбросим лишнее” 08.50 Х/ф “Камертон” 10.55, 20.00 Шутка за шут- 08.30, 14.50 “Все про все” 08.50, 23.50 MaxxiМузыка кой 09.00, 14.25 “В ритме тан11.55, 18.20 Х/с “Клон” ца. Zumba” 13.35, 21.00 Х/с “Графиня 09.30, 13.00 “Дело вкуса” де Монсоро” 15.35 Х/ф “За счастьем” 10.20 Телемагазин “Коштовна крамничка” 17.00 Х/ф “Финист - Яс11.30, 20.55 Т/с “Герой ный сокол” нашего времени” 23.05 Х/ф “Цвета” 12.35 “Выдающиеся жен01.20 Бойцовский клуб щины” 02.15 Кинотрейлеры 15.15 Ювелирочка 03.15 Киноляпы 04.15 Саундтреки 20.00 Вечерний мультик 16.00 “Тайна золотой горы” 17.30 “Дорога” 19.00 “Праздники детства” 21.00 “Огни” 23.00 “Лекарство против страха” 02.30 “Конец операции “Резидент”” 04.00, 05.30 “Везучий человек”

09.20 Хіт парад 09.30 “Служба новин “Соціальний пульс” 10.00 Пророки наукової фантастики 11.00 JIMI HENDRIX. Незакінчена історія, 1 ч 12.25 Щоденник для батьків 13.10 Смертельна місія: Мадагаскар 14.00 НЛО: факти і фальсифікації 15.00 “Служба новин “Соціальний пульс” 15.15 Погода 16.00 Смертельна місія: Мадагаскар 16.45 Погода 16.50 Секретні території 17.30 Кеннет Коупленд Переможний голос віруючого 18.00 Місто маркет 18.10 Дитячий кінозал 18.30 “Служба новин “Соціальний пульс” 18.50 “Економічний пульс” 18.55 Погода 19.00 Новини 19.25 БІЗНЕС 19.30 Спорт 19.40 Погода 19.45 Астрошоу 20.00 Місто маркет 20.10 Ворскламанія 20.30 Феєрія Мандрів 21.00 “Служба новин “Соціальний пульс” 21.25 Погода 21.30 Новини 22.00 БІЗНЕС 22.05 Спорт 22.10 Погода 22.15 Астрошоу 22.20 Місто маркет 22.30 “Мир Вам” 22.35 “Економічний пульс” 22.40 НЛО: факти і фальсифікації 00.00 Новини 00.25 БІЗНЕС 00.35 CПОРТ 00.40 Погода 00.45 Астрошоу 00.50 Місто маркет 01.00 Дивна справа 02.00 Х/ф “Вікно у серце” 03.15 “Ронін. Ток-шоу з Дмитром Видріним” 03.50 Наталя Фатєєва 04.20 Х/ф “Петро Перший”, 1 с. “ЛТАВА”

16.45 “З бабусиної скрині” 17.10 “Тема дня” 17.30 “ Позиція” 18.00 “Виконавча влада. щоденні будні” 18.52 “До речі…” 19.00 ПТН(сурдопереклад) 19.30 “З музичної скриньки “Лтави” 19.45 Ток – шоу “Відверто про…” 20.37 “До речі… 20.45 “Гостинець від Телесика”. Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с “Серцю не накажеш”, 87с. (ЗА) 22.40 “Україна. Полтавщина. Світ. Час – тайм” 22.58 Молитва за Україну “НОВИЙ КАНАЛ” 05.45 Kids Time 05.50 М/с “Панда Кунг-Фу” 06.30 Kids Time 06.35 М/с “Панда Кунг-Фу” 07.00 Підйом 08.00 Т/с “Вороніни” 09.00 Т/с “Не родись вродлива” 10.00 Т/с “Щасливі разом” 14.05 М/с “Панда Кунг-Фу” 15.00 Т/с “Віолета” 16.00 Т/с “Татусеві дочки” 17.00 Т/с “Не родись вродлива” 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.00 Т/с “Вороніни” 22.00 Заковані 23.05 Т/с “Щасливі разом” 00.05 Т/с “Друзі” 00.25 Х/ф “Круті хлопці”. (ІІ) 02.00 Репортер 02.05 Служба розшуку дітей 02.10 Зона ночі 02.15 Десята муза в Україні 03.05 Зона ночі 03.10 Десята муза в Україні 04.00 Зона ночі 04.05 Райські сади гетьмана Сагайдачного 04.25 Птахи гнізда Марії 04.50 Зона ночі 04.55 25-й кадр 05.15 Служба розшуку дітей 05.20 Здрастуйте, я ваша мама

Канал “УКРАЇНА” 06.00 Остаточний вердикт 07.00 Гімн України 07.00 Події 07.02 Молитва за Україну 07.15 Ранок з Україною 07.05 “Ранок на “Лтаві” 09.00 Події 07.30 “Тема дня” 09.10 Т/с “Піти, щоб по07.50 “Ранок на “Лтаві”. вернутися”. (І) Продовження 13.00 “Говорить Україна” 09.15 ПТН 14.10 Т/с “Слід”. (І) 09.45 Новини. Кременчук 15.00 Події 10.05 Т/с “Серцю не нака- 15.20 Т/с “Слід”. (І) жеш”, 86с. (ЗА) 17.10 Т/с “Слід”. (І) 10.45 “З перших вуст” 18.00 Т/с “Сашка”. (І) 10.50 “До речі…” 19.00 Події Технічна перерва з 11.00 19.45 “Говорить Україна” до 16.00 21.00 Т/с “Особиста спра16.00 ПТН ва”. (І) 16.30 “Полтавщино, 22.00 Події дня 22.30 Т/с “Особиста спраспівай!” 20.15 “КиноМакси” 22.10 Телемагазин 23.10 “Женские откровения” РТР “Планета” 05.00 “Утро России” 09.05 Т/с “Хозяйка моей судьбы” 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вести 10.30, 13.30, 16.15, 18.40 Местное время. Вести-Москва 10.50 “Заложницы. Маршальские жены” 11.50 “О самом главном” 13.50 Вести. Дежурная часть 14.00 “Особый случай” 15.00, 04.10 Т/с “Пока станица спит” 16.30 Т/с “Личное дело” 17.30, 03.15 “Прямой эфир” 19.50 Т/с “Склифосовский-3” 22.40 “Живой звук” 00.30 Т/с “Капитан Гордеев” 01.25 Х/ф “Клуб женщин”, 2 с. “TBi” 06.00 ЖИВЯком 06.30 DOUBLE ЯТЬ 07.00 Сегодня о главном 08.00 Утренние курасаны 11.00 ТВій День 11.20 Обзор блогов 11.40 ТВій День 12.00 Сегодня 12.20 ТВій День 12.40 Обзор блогов 13.00 Базар_ІТ 13.10 ТВій День 13.30 Особое мнение 14.00 Сегодня 14.15 ТВій День 14.30 Особое мнение 15.00 Сегодня 15.35 Обзор блогов 15.50 ТВій День 16.00 Особое мнение 16.30 TBiNews 16.40 Арт дозор 17.00 Сегодня 17.15 ТВій День 17.30 TBiNews 17.40 Обзор блогов 18.00 Сегодня 19.05 Базар_ІТ 19.10 TBiNews 19.30 Особое мнение 20.00 Сегодня о главном 21.00 Сегодня 22.00 Гарячее кресло 23.00 Сегодня о главном 00.00 Сегодня 01.00 TBiNews 02.00 Стоп-кадр 02.50 Особое мнение 03.15 ЖИВЯком 03.40 Особое мнение

ва”. (І) 07.00, 08.00, 09.00, 23.30 Т/с “Глухар. Повер10.00, 11.00, нення”. (І) 12.00, 13.00, 02.15 Остаточний вердикт 14.00, 15.00, 03.10 Події 16.00, 17.00, 03.55 Х/ф “Глухар”. (І) 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час ноНТН вин 05.05 “Телеклініка доктора 07.15, 08.15, 18.35, Болена” 19.45, 22.10, 05.30 Х/ф “Даурія”. (І) 22.45, 23.25, 08.30 Ранковий “Свідок” 23.35, 03.15, 06.15 09.00, 04.05 “Випадковий свідок” Тема/Хроніка дня 10.00, 03.10 Т/с “Мовчаз- 07.25, 08.25, 11.50, ний свідок” 17.25, 22.50, 23.50 11.20 Х/ф “Детективи” Погода в Україні 12.55 Т/с “Охоронець” 07.40 Автопілот-новини 15.00, 19.00, 21.40, 07.45, 18.20, 23.40, 02.15, 03.35 00.20, 06.20 Час “Свідок” спорту 15.15 Т/с “Таємниці слідства - 3”. (І) 07.55, 09.10, 13.10 Пого19.30 Т/с “Охоронець - 2” да на курортах 22.00 Т/с “Менталіст - 5”. 08.35 Драйв-новини (ІІ) 08.45 Трансмісія-новини 23.45 Т/с “Банши”. (ІІІ) 00.45 Т/с “NCIS: полюван- 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 еленя на вбивцю”. (ІІ) мент 01.35 Т/с “Мертва зона”. 10.10, 10.35, 11.15, (ІІ) 12.15, 20.00, 02.45 “Таємниці кримінального світу” 01.15, 01.35, 05.00, 05.35 Час. “К1” Підсумки дня 16.35, 02.40, 04.40 Життя 06.00 “Шеф-кухар” цікаве 06.30 “TOP SHOP” 07.30 Т/с “Моя прекрасна 17.35 Акцент няня”. (І) 19.00 Час новин, 1 блок 09.00 “Мультфільми”. 19.30 Час новин, 2 блок Х/ф (І) 21.40, 03.00, 04.00 Час09.20 М/с “Смішарики”. (І) Тайм 09.50 Т/с “Всі жінки - відь- 00.35 В кабінетах ми”. (І) 13.20 Т/с “Дикий ангел”. 03.40 Кіно з Яніною Соколовою (І) 04.15 Гра долі 15.00 “Орел і Решка” 16.00 Т/с “Моя прекрасна МЕГА няня”. (І) 17.30 “Розсміши коміка” 06.00 Легенди бандитської 18.20 “Звана вечеря” Одеси 19.20 “Орел і Решка” 07.30 В пошуках істини 21.10 “Розсміши коміка” 22.00 Т/с “Доктор Хаус”. 08.20 Таємні знаки (ІІ) 09.10 Путівник пригод 01.20 Т/с “Відчайдушні 10.10 В пошуках пригод домогосподарки”. 11.00 Таємнича Латинська (ІІ) Америка 02.40 “Нічне життя” 12.00 Найдивовижніші тварини “5 КАНАЛ” 12.50 Містична Україна 06.30, 07.30, 08.30, 14.30 Фантастичні історії 09.30, 10.30, 15.20 Діти Гітлера 11.30, 12.30, 16.10 Мегаспоруди 13.30, 14.30, 17.00 Путівник пригод 15.30, 16.30, 17.50 В пошуках пригод 17.30, 18.30, 18.40 Фантастичні історії 18.55, 22.30, 19.30 Діти Гітлера 23.30, 00.30, 20.20 В пошуках істини 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30 21.10 Дика Британія Час. Важливо 22.00 Дивовижна Індія 06.35, 07.10, 08.10, 22.50 Мегаспоруди 22.35, 23.15, 23.40 Найдивовижніші тва00.15, 02.35, 03.35 рини Бізнес-час 00.30 Війна всередині нас 06.40, 18.10, 00.00, 03.20, 04.35 Місце- 01.20 Т/с “Згадати майбутнє” вий час 06.55, 08.50, 23.45, 00.55 02.10 Легенди бандитськоОгляд преси го Києва

01.50 Цвет ночи 04.05 Музыкальный автомат 04.30 Музыка для взрослых Дом Кино “Совершенно 03.20, 15.45 Т/с “Ликви(І) Секретно” 04.45,дация”. 17.25 Т/с “Умник”. (ІІ) 10.05 Крипто: “Библиотека Ивана Грозного: миф 06.30 Х/ф “Цирк” или реальность?”. (ІІ) 08.10 Х/ф “Выкрутасы” 09.50 Х/ф “Вальс” 11.00 Д/р “Детская”. (ІІ) 12.05 Д/р “Лиля Брик. Ис- 11.00 Х/ф “Вакансия”. Х/ф “Мой”. (ІІ) тория судьбы”. (ІІ) 13.00 Д/р “Погибшие анге- 15.30, 19.10, 03.15 “Окно в кино” лы”. (ІІ) 14.05 Наше время: “Тайны 19.20 Х/ф “Одна война”. Петра Великого”. (ІІ) (ІІІ) 15.10, 21.10, 03.10, 09.10 20.55 Х/ф “Нежданно-неЛицом к событию (ІІ) гаданно” 16.05 Свободный микро22.25 Х/ф “Снегирь” фон: Гость - Андрей 00.10 Х/ф “Василий и ВаБильжо (ІІ) силиса” 17.00 Д/р “Пушистое золо- 01.45 Х/ф “Ссора в Лукато”. (ІІ) шах” 17.40 Двойной портрет: “Армия”. (ІІ) Футбол 1 18.05 Д/р “Тот самый воп06.00 Чемпионат Аргентирос”. (ІІ) 19.00 Д/р “Испанское золоны. Обзор тура то”. (ІІ) 06.55 Топ-матч 20.05 Наше время: “Лав07.05 Чемпионат Италии. рентий Берия”. (ІІ) Обзор тура 22.05 Художник и власть: 07.45 Смешинки “Александр Калягин”. 08.00 Заря - Карпаты. Чем(ІІ) пионат Украины 23.00 Д/р “Наум Эйтингон. 10.00, 15.40, 22.50 ФутПоследний рыцарь бол NEWS. LIVE советской разведки”. 10.30, 19.00 Реал - Бава(ІІ) рия. 1/2 финала. Ли00.05 Д/р “Олимпийское га Чемпионов УЕФА движение”. (ІІ) 12.40 “Ніч Ліги Чемпіонів” 01.00 Д/р “Допинг”. (ІІ) 13.10 Futbol Mundial. Теле02.05 Х/ф “Частные дежурнал тективы”. (ІІ) 13.40 Севастополь - Метал04.05 Крипто: “В поисках лург . Чемпионат УкТрои”. (ІІ) раины 05.00 Д/р “Капица. Проти- 16.00 Шахтёр - Таврия. востояние”. (ІІ) Чемпионат Украины 06.05 Д/р “Плен дракона”. 18.00 Чемпионат Испании. (ІІ) Обзор тура 06.45 Двойной портрет: 21.00, 00.00 “Шлях до Ту“Хирурги”. (ІІ) рина” 07.15 Д/ф “Старик и горы”. 21.55 LIVE. Севилья - Ва(ІІ) ленсия. 1/2 финала. 08.05 Наше время: “Рауль Лига Европы УЕФА Валленберг”. (ІІ) 00.40 Ильичевец - Ворскла. Чемпионат Украины “К2” 02.40 Чемпионта Бразилии. Обзор тура 05.25 Мир звезд 03.10 Франция - Бразилия. 06.05 Иностранная кухня 1/4 финала ЧМ-1986 06.30 Телеторговля 07.35, 13.10, 20.40 Х/ф (І) 05.30 Программа передач 10.10 Школа доктора Комаровского “ТВ Центр” 11.30, 17.00 Женская фор06.00 “Настроение” ма 15.10 Секреты шеф-повара 08.10 “На старт!” 16.00, 19.45 Модный при- 08.25, 17.50, 05.30 М/с “Гладиаторы” говор 08.45, 16.40, 04.45 Т/с 17.50, 00.20 Д/с “Игры “Исцеление люсудьбы” бовью” 18.50, 22.30 Правда о еде 09.35, 15.20 Д/ф “По зако21.40, 23.30 Д/с “Звёздну лжи” ные истории” 10.15 “Доктор И...” 01.10 Глянец

10.45, 18.10, 01.00 Т/с “Сердцу не прикажешь” 11.30, 14.30, 17.30, 22.00 События 11.50 “Жена. История любви” 13.00 “Барышня и кулинар” 13.40 Д/с “Неизвестная война. Битва на море” 14.50, 20.00 Город новостей 15.10 М/ф “Песочные часы” 16.00 “История одной вещи. Модели автомобилей” 16.15, 00.00 “Простые сложности” 18.55 Д/ц “Путь к святыне. Храм Живоначальной Троицы” 19.05, 02.20 “Право голоса” 20.15 “Петровка, 38” 20.30 “Истории спасения” 20.55 М/ф “Истории Ветхого Завета” 21.10 Д/ф “Могила для тирана” 22.30 Д/ф “Владислав Дворжецкий. Роковое везение” 23.10 Д/с “Неизвестная война. Битва за Кавказ” 00.30 События. 25-й час. 01.45 Д/ф “Автограф для Леонида Куравлёва” 03.10 Д/ф “Белый ангел Москвы” 03.50 Временно доступен. Ирина Хакамада Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Закон Мерфі” 06.50, 17.25 Казки Баженова 07.40, 10.45 Мультфільми 07.50, 19.40 Подорож натураліста 08.15, 20.55 Т/с “Синдикат” 09.10, 18.55 Т/с “Все включено” 10.00, 16.00, 01.10 Гамма смаку 10.25 Місторі 13.25, 20.05 Т/с “Агонія страху” 14.20, 22.30 Т/с “Чаклунка” 16.30, 21.40 Т/с “Таксистка” 18.25 Автопарк 23.15 Вторгнення 00.10 Столичні таємниці


15.10 Ікона стилю 16.00 Дайош молодьож! 17.15, 19.05 Розсміши коміка 06.45, 07.10, 08.05, 09.10 18.10, 22.50 Т/с “Світло“Сніданок з 1+1” фор”. (ІІ) 10.00 “Шість кадрів” 20.00 Х/ф “Люди-Ікс”. (ІІ) 10.25 “Чистоnews” 10.40 “Красуня за 12 годин 23.45 Надто грубо для Ютуб’а - 2” 11.40, 03.00 “Сімейні ме- 00.40 Между нами 02.25 Т/с “Беверлі Гілз лодрами - 3” 90210. Нове по12.40 Т/с “Величне коління”. (ІІ) століття. Роксола03.55 З ночі до ранку на”. (І) 14.40 Т/с “Кухня. Новий ICTV сезон”. (І) 15.40 “Свати - 5”. (І) 05.05 Служба розшуку дітей 16.45, 03.45, 05.55 “ТСН. 05.10 Факти Особливе” 05.50 Світанок 17.10 Т/с “Фатмагюль”. 06.55 Т/с “Братани-2” (І) 08.45 Факти. Ранок 20.30 “Вечірній Київ - 2014” 09.15, 19.25 Надзвичайні 22.20 “В мережі” новини 23.25, 04.10 Х/ф “До ди- 10.05, 13.20 Т/с “Прокува”. (ІІ) рорська перевірка” 01.35 Х/ф “Нокаут”. (ІІ) 12.45, 15.45 Факти. День 05.50 “Телемагазин” 13.35, 16.15 Т/с “Туман” 18.45 Факти. Вечір “ІНТЕР” 20.15 Т/с “Бомбило. Продовження” 05.25 Т/с “Повернення 22.05 Х/ф “Вбити Білла”. Мухтара-2” (ІІ) 07.00, 07.30, 08.00, 00.05 Х/ф “Вбити Білла08.30, 09.00, 2”. (ІІ) 12.00, 14.00, 17.45 02.30 Х/ф “Тобі відоме Новини моє ім’я”. (ІІ) 07.15, 07.35, 08.10, 08.35, 09.20 “Ранок 04.05 Стоп-10 з ІНТЕРом” СТБ 10.00, 12.25 Т/с “Інквізитор” 06.10 “Чужі помилки. У по13.40, 14.20 Д/с “Слідство лоні спокуси” вели... з Леонідом 06.55 Х/ф “До Чорного Каневським” моря”(І) 14.35 “Судові справи” 08.15 “Неймовірна правда 15.50 “Сценарії кохання” про зірок” 16.50 Т/с “Жіночий лікар” 09.40 Х/ф “Особисті обс18.05 “Стосується кожного” тавини”(І) 19.05 Т/с “Поки станиця 18.00 “Вiкна-Новини” спить” 18.30 “Неймовірна правда 20.00, 02.25 “Подробиці” про зірок” 20.30, 04.55 Х/ф “Самотні 20.00 “Холостяк - 4” серця” 22.00 “Вiкна-Новини” 00.20 Д/ф “Руйнуючи кор- 22.40 “Холостяк - 4” дони” 01.15 Х/ф “Птах щастя”(І) 00.55 Х/ф “У Бога свої 02.50 Нічний ефір плани” 02.55 Мультфільми Місто/”ТОНІС”

П’ятниця, 25 квітня УТ-1/”ЕРА” 06.30 Новини 06.40 Спорт 06.45 Погода 06.50 Гість студії 07.00 Новини 07.10 Спорт 07.15 Погода 07.20 Країна on line 07.40 Ера бізнесу 07.45 Гість студії 08.00 Новини 08.10 Спорт 08.15 Погода 08.20 Гість студії 08.40 Гість студії 09.00 Підсумки дня 09.35 Погода 09.55 Час-Ч 10.10 Не вір худому кухарю 10.45 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.40 Т/с “МонтеКрісто” 13.40 Віра. Надія. Любов 14.40 Euronews 14.55 Діловий світ. Агросектор 15.00 Новини 15.15 Брифінг Кабміну України 15.25 Погода 15.35 Вічний вогонь 16.10 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 18.00 Погода 18.05 Діловий світ 18.20 Новини 18.50 Погода 18.55 Діловий світ 19.00 Передвиборні агітаційні програми кандидатів на пост Президента України 19.15 Час-Ч 19.30 Шустер LIVE 21.00 Підсумки дня 21.25 Шустер LIVE 00.00 Підсумки 00.25 Погода 00.35 На слуху 01.00 Підсумки 01.20 Трійка, Кєно, Секунда удачі 01.25 Хіт-парад “Національна двадцятка” 02.35 Новини 02.55 Т/с “МонтеКрісто” 03.45 Д/ф “Біле полотно Едварда Хоппера” 04.35 Книга.ua 05.00 Д/ф “Воскові крила Ікара” 05.30 Діловий світ. Агросектор 05.35 Підсумки дня

закінчена історія, 2 ч 12.25 “Світські хроніки” 13.10 Смертельна місія: Мадагаскар 14.00 НЛО: факти і фальсифікації 15.00 “Служба новин “Соціальний пульс” 15.15 Погода 16.00 Смертельна місія: Мадагаскар 16.45 Погода 16.50 Тайни світу з Ганною Чапман 17.30 Кеннет Коупленд Переможний голос віруючого 18.00 Місто маркет 18.10 Дитячий кінозал 18.30 “Служба новин “Соціальний пульс” 18.50 “Економічний пульс” 18.55 Погода 19.00 Новини 19.25 БІЗНЕС 19.30 Спорт 19.40 Погода 19.45 Астрошоу 20.00 Місто маркет 20.10 Ворскламанія 20.30 ХХ століття воїн 21.00 “Служба новин “Соціальний пульс” 21.25 Погода 21.30 Новини 22.00 БІЗНЕС 22.05 Спорт 22.10 Погода 22.15 Астрошоу 22.20 Місто маркет 22.25 Екосфера 22.40 Новини 23.05 БІЗНЕС 23.10 CПОРТ 23.15 Погода 23.20 Астрошоу 23.25 Місто маркет 23.35 Вбивство Кеннеді 00.00 Х/ф “Іван Грозний” 03.20 Володимир Конкін 03.50 Портрет, написаний глибиною 04.10 “Цивілізація Incognita” 04.20 Х/ф “Петро Перший”, 2 с.

17.10 “Тема дня” 17.30 “Уряд на зв’язку з громадянами” 18.00 “Право і обов’язок” 18.26 Т/ф “Земля, що торкається Неба. Мгарський Cпасо – преображенський монастир”, 2ч. 18.52 “До речі…” 19.00 ПТН (сурдопереклад) 19.30 “З музичної скриньки “Лтави” 19.45 “Культурний простір” 20.37 “До речі…” 20.45 “Гостинець від Телесика”. Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 “Виконавча влада. щоденні будні” 22.40 “Україна. Полтавщина. Світ. Час – тайм” 22.58 Молитва за Україну “НОВИЙ КАНАЛ”

06.05 Kids Time 06.10 М/с “Панда Кунг-Фу” 06.55 Kids Time 07.00 Підйом 08.00 Т/с “Вороніни” 09.00 Т/с “Не родись вродлива” 10.00 Т/с “Вороніни” 14.05 М/с “Панда Кунг-Фу” 15.00 Т/с “Віолета” 16.00 Т/с “Татусеві дочки” 17.00 Т/с “Не родись вродлива” 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.00 Т/с “Вороніни” 22.40 Х/ф “Американський пиріг”. (ІІ) 00.25 Х/ф “Удар по цнотливості”. (ІІІ) 02.15 Репортер 02.20 Зона ночі 02.25 Леопольд, або втеча від волі 02.50 Асканія-Нова. Про що кличуть журавлі.. 03.25 Зона ночі 03.30 Зима надії 03.55 Митрополит Дмитро Могила “ЛТАВА” 04.25 Зона ночі 04.30 Подорож у втрачене ТЕТ 06.00 “Таке спортивне жит- 07.00 Гімн України минуле 07.02 Молитва за Україну тя. Іван Богдан” 05.00 Марія і Марфа 06.00 Приколи на перерві 07.05 “Ранок на “Лтаві” 06.30 Новини 05.15 Зона ночі 06.25, 09.30 М/с “Маша і 07.30 “Тема дня” 07.00 БІЗНЕС 05.20 25-й кадр ведмідь”. (І) 07.50 “Ранок на “Лтаві”. 07.05 Спорт 05.40 М/с “Мисливці за 06.50 “Шоу Гарфілда”. (І) Продовження 07.10 Погода привидами” 07.20 М/с “Лалалупси”. (І) 07.15 Астрошоу 09.15 ПТН 07.45 Мультик з Лунтіком 09.45 Новини. Кременчук 07.20 Цікава історія Канал “УКРАЇНА” 08.20 М/с “Черепашки му- 08.30 Новини 10.00 Пленарне засідання танти ніндзя”. (І) двадцять другої об- 06.00 Остаточний вердикт 08.55 БІЗНЕС 07.00 Події 08.50 М/с “Тімон і Пумба”. 09.05 Спорт ласної ради 07.15 Ранок з Україною (І) 10.45 “З перших вуст” 09.10 Погода 09.00 Події 09.15 М/ф “Сердиті пташ- 09.15 Астрошоу 10.50 “До речі…” ки”. (І) Технічна перерва з 11.00 09.10 Т/с “Піти, щоб по09.20 “Мир Вам” СТУДІЯ “1+1” вернутися”. (І) 09.55 Єралаш до 16.00 09.30 “Служба новин 13.00 “Говорить Україна” 10.20 Віталька 16.00 ПТН 06.00, 07.00, 08.00, “Соціальний пульс” 14.10 Т/с “Слід”. (І) 12.10, 21.50 6 кадрів 16.30 “Полтавщино, 09.00, 19.30 ТСН: 10.00 Навколо світу на 15.00 Події співай!” “Телевізійна служба 13.30 Т/с “Крем”. (І) повітряній кулі новин” 11.00 JIMI HENDRIX. Не15.20 Т/с “Слід”. (І) 16.45 “Разом” 14.20 Панянка-селянка

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “ОРТ УКРАИНА” 04.00, 08.00, 11.00, 14.00 Новости 04.05 “Доброе утро” 08.15 “Контрольная закупка” 08.40 “Жить здорово!” 09.40 “Модный приговор” 10.35, 17.40 “Истина гдето рядом” 11.15 “След” 11.50 “Дело ваше...” 12.25 “Остров Крым” 13.00 Другие новости 13.25 “Время обедать!” 14.30 “В наше время” 15.20 “Они и мы” 16.10 “Жди меня” 17.00 Вечерние новости 18.05 “Человек и закон” 19.00 “Поле чудес” 20.00 “Время” 20.30 “ДОстояние РЕспублики” 22.30 “Вечерний Ургант” 23.20 Х/ф “О любви” 01.15 Х/ф “Совершенно серьезно” 02.25 Х/ф “Дамы приглашают кавалеров” 03.40 “Туринская плащаница”

13.00 “Балтийское небо” 14.30, 02.30 “Конец операции “Резидент”” 16.00, 17.30 “Везучий человек” 19.00 “Доживем до понедельника” 21.00 “Костер в белой ночи” 23.00 “Игра в браслетах” 01.00 “Косолапый друг” 04.00, 05.30 “Мы - ваши дети” “ТЕЛЕКЛУБ” 20.00 Т/с “Улицы разбитых фонарей. Новые приключения ментов”. (ІІ) 21.00 Т/с “Предатель”. (ІІ) 22.00 Т/с “Шериф-2”. (ІІ) 23.00 Т/с “Агент особого назначения - 4”. (ІІ) 00.00 Т/с “Персона нон грата”. (ІІ) 01.00 Т/с “Аэропорт”. (ІІ)

RTVi 06.00 “Особое мнение”. “Экономические новости” 07.00 Мультфильмы 6+ 08.00 “Вечерние новости из Америки” НТВ-МИР 09.00, 17.00 Т/с “Секрет05.00 “НТВ утром” ная служба Его Ве07.10 “Дикий мир. Экспеличества”. (ІІ) диция Тимофея Ба- 10.00, 21.00, 01.00 Т/с женова” “Ермоловы”. (ІІ) 08.05 Т/с “Сталин. LIVE” 11.00 Х/ф “Чёрный аист”. 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 (ІІ) Сегодня 13.00, 19.00 Т/с “Дети Ар09.25 “Очная ставка” бата”. (ІІ) 10.30 Спасатели 14.00, 20.00, 05.00 Т/с 11.05 Т/с “Улицы разби“Две судьбы”. (ІІ) тых фонарей-10” 15.00, 23.30 “Городские 12.35 “До суда” легенды”. (І) 13.35 Суд присяжных 23.00 “Американс14.35, 17.35 Обзор. Чрез- 15.30,кий ликбез”. “Поливычайное происшетика” ствие 16.00, 18.00, 22.00 “Сей15.30 “Суд присяжных. час в мире” Окончательный вер16.08, 18.08, 00.00, 04.00 дикт” “Особое мнение” 16.40 “Дело врачей” 18.35 “Прокурорская про- 02.00 Х/ф “Концерт для крысы”. (ІІІ) верка” 19.50 “Говорим и показыва“ENTER-фильм” ем” 20.45 Т/с “Улицы разби05.45 Советские мульттых фонарей-13” фильмы 22.45 Т/с “Дикий-4” 08.45 Х/ф “За счастьем” 00.40 “Школа злословия” 10.10, 20.10 Шутка за шут01.30 “Судебный детектив” кой 02.40 Т/с “Платина-2. 11.10, 18.30 Х/с “Клон” Свои и чужие” 12.50, 21.10 Х/с “Графиня де Монсоро” “НАШЕ КИНО” 14.50 Х/ф “Инспектор Лосев” 07.00 “Праздники детства” 23.20 Х/ф “Гангстер” 09.00 “Огни” 01.45 Х/ф “Экипаж маши11.00 “Лекарство против страха” ны боевой”

15.15 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.30 “Роскошные особняки” “TВ 1000 Kинo” 21.05 “Путеводитель выходного дня” 06.00 “Иван Бровкин на 21.45 “Познай мир” целине”. Х/ф (І) 22.20 Телемагазин 07.45 “Особенности национальной полиРТР “Планета” тики”. Х/ф (І) 09.20 “Изгнание”. Х/ф (І) 05.00 “Утро России” 09.05 Т/с “Хозяйка моей 12.10 “Молодая жена”. судьбы” Х/ф (І) 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 14.00 “Белый мавр, или Вести Интимные истории 10.30, 13.30, 16.15, 18.40 о моих соседях”. Местное время. ВесХ/ф (ІІІ) ти-Москва 16.00 “Огни притона”. 10.50 “Вся Россия” Х/ф (ІІ) 18.00 “Летом я предпочи- 11.00, 01.55 “Роза с шипами для Мирей. Рустаю свадьбу”. Х/ф ская француженка” (ІІ) 12.00 “О самом главном” 20.00 “Убийство на 100 “миллионов”, детек- 13.50 Вести. Дежурная часть тив (І) 14.00 “Особый случай” 22.00 “Забава”. Х/ф (ІІІ) 15.00, 04.10 Т/с “Пока 23.40 “Апельсиновый станица спит” сок”. Х/ф (ІІ) 01.30 “Маленькая Вера”. 16.30 Т/с “Личное дело” 17.30, 03.15 “Прямой Х/ф (ІІІ) эфир” 04.00 “Спартакиада. Ло20.00 “Поединок” кальное потепле21.35 Х/ф “Географ глоние”. Х/ф (І) бус пропил” “2+2” 00.05 Х/ф “Дуэль” 02.45 “Пряничный домик” 06.00 Х/ф (І) 06.15 “Обережно, модерн!” “TBi” 07.00 Т/с “Солдати-17”. 06.00 ЖИВЯком (І) 06.30 Частные новости 09.00, 18.30 Новини 2+2 09.40 Х/ф “Призначаєшся 07.00 Сегодня о главном 08.00 Утренние курасаны онукою”. (І) 12.50 “Нове Шалене відео 11.00 ТВій День 11.20 Обзор блогов по-українські” 15.50 “Облом UA. Новий се- 11.40 ТВій День 12.00 Сегодня зон” 19.00 Т/с “Тарас Бульба”. 12.20 ТВій День 12.40 Обзор блогов (ІІ) 22.15 Х/ф “Захисник”. (ІІ) 13.00 Базар_ІТ 00.05 Х/ф “Людина-аку- 13.10 ТВій День 13.30 Особое мнение ла”. (ІІІ) 14.00 Сегодня 02.00 Х/ф “Троянський 14.15 ТВій День спас”. (І) 14.30 Особое мнение “MAXXI-TV” 15.00 Сегодня 15.35 Обзор блогов 06.35, 19.25 Йога 15.50 ТВій День 07.20 “Детское время” 16.00 Особое мнение 08.05 “Сбросим лишнее” 16.30 TBiNews 08.30, 14.55, 20.15 “Все 16.40 Арт дозор про все” 17.00 Сегодня 08.50, 23.30 MaxxiМузыка 17.15 ТВій День 09.00, 14.25 “В ритме тан- 17.30 TBiNews ца. Zumba” 17.40 Обзор блогов 09.30 “Дело вкуса” 18.00 Сегодня 10.20 Телемагазин “Кош19.00 Геофактор товна крамничка” 19.30 Особое мнение 11.30 Фестиваль ТВ - Старт 20.00 Сегодня о главном 12.00 “Выдающиеся жен23.00 Зеленая лампа щины” 00.00 Сегодня о главном 12.35 Т/с “Герой нашего 02.45 TBiNews времени” 03.10 Особое мнение 13.40 “КиноМакси” 03.35 TBiNews

02.50 Х/ф “Я-Хортица” 03.55 Кинотрейлеры 04.50 Киноляпы

02.35, 03.35 Бізнес17.10 Т/с “Слід”. (І) 18.00 Т/с “Сашка”. (І) час 19.00 Події 06.40, 18.10, 00.00, 19.45 Майдан. Крапка 03.20, 04.35 Місцевідліку вий час 22.00 Події дня 06.55, 08.50, 00.55 Огляд 22.30 Т/с “Слід”. (І) преси 23.20 Т/с “Глухар. Повер- 07.00, 08.00, 09.00, нення”. (І) 10.00, 11.00, 02.50 Події 12.00, 13.00, 03.35 Х/ф “Свій - чужий”. 14.00, 15.00, (І) 16.00, 17.00, 05.05 Майдан. Крапка 18.00, 22.00, 01.00 відліку Час новин 07.15, 08.15, 08.35, НТН 16.35, 18.35, 19.45, 22.40, 04.40 “Телеклініка доктора 03.15, 06.15 ТеБолена” ма/Хроніка дня 05.05, 04.35 Т/с “Таємниці слідства 07.25, 08.25, 11.50, 17.25, 22.50 Погода - 3”. (І) в Україні 08.30 Ранковий “Свідок” 07.40 Автопілот-новини 09.00 Т/с “Вулиці розби07.45, 18.20, 00.20, 06.20 тих ліхтарів - 3” Час спорту 13.00 Т/с “Охоронець - 2” 07.55, 09.10, 13.10 Пого15.00, 19.00 “Свідок” да на курортах 15.15 Т/с “Таємниці 08.45 Трансмісія-новини слідства - 4”. (І) 08.55, 16.10 Погода у світі 19.30 Х/ф “Оголошені у 09.35, 13.35, 14.35 5 елерозшук” мент 21.50 Х/ф “Сонна лощи10.10, 10.35, 11.15, на”. (ІІ) 11.35, 12.15, 23.45 Х/ф “Поцілунок 20.00, 01.15, дракона”. (ІІІ) 01.35, 05.00, 06.00 01.40 Т/с “Забуті”. (ІІ) Час. Підсумки дня 04.25 “Випадковий свідок” 17.35 Не перший погляд “К1” 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок 06.00 “Шеф-кухар” 21.40, 03.00, 04.00 Час06.30 “TOP SHOP” Тайм 07.30 Т/с “Моя прекрасна 22.10 Особливий погляд няня”. (І) 00.35 Тема/Хроніка тижня 09.00 “Мультфільми”. 02.40, 04.40 Життя цікаве Х/ф (І) 09.20 М/с “Смішарики”. (І) 03.40 Кіно з Яніною Соколовою 09.50 Т/с “Всі жінки - відь04.15 Гра долі ми”. (І) 13.20 Т/с “Дикий ангел”. МЕГА (І) 15.00 “Орел і Решка” 06.00 Легенди бандитської 16.00 Т/с “Моя прекрасна Одеси няня”. (І) 07.30 В пошуках істини 17.30 “Розсміши коміка” 08.20 Таємні знаки 18.20 “Звана вечеря” 09.10 Путівник пригод 19.20 “Орел і Решка” 10.10 В пошуках пригод 20.20 “КВК-2014” 11.00 Таємниці Південного 22.40 “Прожекторокеану перісхілтон” 12.00 Найдивовижніші тва23.10 Х/ф “Крихітка на рини мільйон доларів”. 12.50 Містична Україна (ІІ) 14.30 Фантастичні історії 01.30 “Нічне життя” 15.20 Діти Гітлера 16.10 Мегаспоруди “5 КАНАЛ” 17.00 Путівник пригод 17.50 В пошуках пригод 06.30, 07.30, 08.30, 18.40 Фантастичні історії 09.30, 10.30, 19.30 Діти Гітлера 11.30, 12.30, 20.20 В пошуках істини 13.30, 14.30, 21.10 Дика Британія 15.30, 16.30, 22.00 Дивовижна Індія 17.30, 18.30, 22.50 Мегаспоруди 22.30, 00.30, 23.40 Найдивовижніші тва01.30, 02.30, рини 03.30, 04.30, 05.30 00.30 Війна всередині нас Час. Важливо 05.40 Легенди бандитсько06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 00.15, го Києва

04.00 Особое мнение 01.10 Глянец 04.30 Музыка для взрослых 01.50 Цвет ночи “Совершенно Секретно” 10.05 Свободный микрофон: Гость - Андрей Бильжо (ІІ) 11.00 Д/р “Пушистое золото”. (ІІ) 11.40 Двойной портрет: “Армия”. (ІІ) 12.05 Д/р “Тот самый вопрос”. (ІІ) 13.00 Д/р “Испанское золото”. (ІІ) 14.05 Наше время: “Лаврентий Берия”. (ІІ) 15.10, 21.10, 03.10, 09.10 Лицом к событию (ІІ) 16.05 Наше время: “Российские Кулибины”. (ІІ) 17.00 Д/р “Иностранцы в России”. (ІІ) 18.05 Д/р “Моше Даян. Бремя власти”. (ІІ) 19.00 Д/р “Маркус Вольф”. (ІІ) 20.05 Наше время: “Сергей Довлатов: “Обидеть легко, понять невозможно”. (ІІ) 22.05 Крипто: “Библиотека Ивана Грозного: миф или реальность?”. (ІІ) 23.00 Д/р “Детская”. (ІІ) 00.05 Д/р “Лиля Брик. История судьбы”. (ІІ) 01.00 Д/р “Погибшие ангелы”. (ІІ) 02.05 Наше время: “Тайны Петра Великого”. (ІІ) 04.05 Художник и власть: “Александр Калягин”. (ІІ) 05.00 Д/р “Наум Эйтингон. Последний рыцарь советской разведки”. (ІІ) 06.05 Д/р “Олимпийское движение”. (ІІ) 07.00 Д/р “Допинг”. (ІІ) 08.05 Х/ф “Частные детективы”. (ІІ) “К2” 05.25 Мир звезд 06.05 Иностранная кухня 06.30 Телеторговля 07.35, 13.10, 20.40 Х/ф (І) 10.10 Школа доктора Комаровского 11.30, 17.00 Женская форма 15.10 Секреты шеф-повара 16.00, 19.45 Модный приговор 17.50, 00.20 Д/с “Игры судьбы” 18.50, 22.30 Правда о еде 21.40, 23.30 Д/с “Звёздные истории”

Дом Кино 03.20 Т/с “Ликвидация”. (І) 04.45 Т/с “Умник”. (ІІ) 06.35 Х/ф “Отдамся в хорошие руки”. (ІІ) 08.20 Х/ф “Хокку” 08.50 Х/ф “Бег”. (ІІ) 12.10 Х/ф “Одна война”. (ІІІ) 13.45 Х/ф “Иван Васильевич меняет профессию” 15.25 Х/ф “Мой личный враг”. (І) 19.10, 03.15 “Окно в кино” 19.20 Х/ф “12 месяцев”. (І) 21.05 Х/ф “Кто заплатит за удачу”. (ІІ) 22.25 Х/ф “Монро”. (І) 00.05 Х/ф “Эта весёлая планета” 01.40 Х/ф “Седьмое небо” Футбол 1 06.00 Реал - Бавария. 1/2 финала. Лига Чемпионов УЕФА 08.00 Говерла - Днепр. Чемпионат Украины 10.00, 15.25, 22.30 Футбол NEWS. LIVE 10.30, 01.10 Черноморец Динамо. Чемпионат Украины 12.30 Севилья - Валенсия. 1/2 финала. Лига Европы УЕФА 14.30 Обзор матчей. Лига Европы УЕФА. Премьера 15.00, 15.45, 18.00, 20.25 Футбол LIVE 15.55 LIVE. Николаев Олимпик. Чемпионат Украины. FAVBET Лига 1 18.25 LIVE. Александрия Сталь. Чемпионат Украины. FAVBET Лига 1 21.00 Чемпионат Италии. Предисловие к туру. Премьера 21.40 LIVE. Рома - Милан. Чемпионат Италии 23.55 “Моя гра”, А. Ярмоленко 00.30 Чемпионат Испании. Предисловие к туру 03.00 Чемпионат Италии. Предисловие к туру 03.30 Аргентина - ФРГ. ЧМ1986 05.20 Futbol Mundial. Тележурнал 05.50 Программа передач

“ТВ Центр” 06.00 “Настроение” 08.10 “На старт!” 08.20, 17.50, 05.30 М/с “Гладиаторы” 08.45, 16.40, 04.40 Т/с “Исцеление любовью” 09.30, 15.20 Д/ф “Могила для тирана” 10.15 “Доктор И...” 10.40 Т/с “Сердцу не прикажешь” 11.30, 14.30, 17.30, 23.15 События 11.50 Х/ф “Волшебник Изумрудного города” 12.55 “АБВГДейка” 13.20 Д/ц “Золотое кольцо. Владимир” 13.35 Д/с “Неизвестная война. Битва за Кавказ” 14.50, 20.00 Город новостей 15.05 “Наша Москва” 16.00 “История одной вещи. Чернолощённая посуда” 16.15, 23.40 “Простые сложности” 18.15 Д/с “Своими глазами” 18.40, 01.40 Д/ф “Человек с бульвара Капуцинов” 19.05, 02.20 “Право голоса” 20.15 Х/ф “Не пытайся меня переиграть” 00.05 Х/ф “Чернобыль. Последнее предупреждение” 03.10 Д/ф “Белый ангел Москвы” 03.50 Временно доступен. Василий Бархатов Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Закон Мерфі” 06.50, 17.25 Казки Баженова 07.40, 10.40 Мультфільми 07.50, 19.40 Подорож натураліста 08.15 Т/с “Синдикат” 09.10, 18.55 Т/с “Все включено” 10.00, 16.00, 01.10 Гамма смаку 10.25 Місторі 13.25 Т/с “Агонія страху” 14.20 М/ф “Ну, постривай!” 16.30, 21.40 Т/с “Таксистка” 18.25 Автопарк 20.05 Х/ф “Один з нас” 22.30 Шоу О.Степаненко 23.15 Вторгнення 00.10 Столичні таємниці


Субота, 26 квітня УТ-1/”ЕРА” 08.00 “Школа доктора Комаровського” 08.35 Д/ф “Кличко. Українська мрія” 09.30 Новини 10.00 Д/ф “Юрій Яковлєв. Смішний. Серйозний. Справжній” 10.55 Х/ф “Доля” 14.15, 03.05 Т/с “Метелики” 18.05 Х/ф “Ти будеш моєю” 20.00, 01.40 “Подробиці” 20.35 “Великий бокс. Володимир Кличко Алекс Леапаї” 02.15 Д/ф “Лабіринт Кличко” 02.40 Мультфільми

06.00 Підсумки 06.25 Погода 06.30 Ну слуху 07.00 Шустер LIVE 11.30 Погода 11.50 Час-Ч 12.00 Д/ф “Справа Менделя Бейліса” 12.30 Погода 12.45 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 14.25 Моменти життя 15.25 Театральні сезони 16.20 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 17.40 В гостях у Д.Гордона 18.40 Український акцент 19.10 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 20.50 Час-Ч 21.00 Підсумки дня 21.35 Головний аргумент 21.45 Погода 21.50 Українська пісня 22.45 Погода 22.50 Мегалот 22.55 Суперлото, Трійка, Кєно 23.00 Від першої особи 23.30 Країна on line 23.55 Погода 00.00 “Дружина” 01.20 Підсумки дня 01.45 “Нащадки”, з Н. Рибчинською та К. Гнатенком 02.35 Світ навколо нас 02.50 Д/ф “Моцарт суперзірка” 03.50 Дорослі ігри 04.40 “Надвечір’я”, з Т. Щербатюк 05.30 Контрольна робота

19.15 Надзвичайні новини. Підсумки 22.05 Х/ф “Вавилон н.е.”. (ІІ) 23.55 Х/ф “Одинак”. (ІІ) 01.45 Х/ф “Містер Матуся загону” 03.05 Т/с “Американський тато” СТБ

18.55 Погода 19.00 Новини 19.35 Погода 19.45 Місто маркет 20.00 Пошуки зниклих Майя 21.00 Новини 21.30 Погода 21.35 Місто маркет 21.45 Світ подорожей 22.00 “Секрети закулісся з Олександром Ржавським” 22.30 Х/ф “Полювання Ханта” 00.30 Новини 01.00 Погода 01.05 Місто маркет 01.15 Хіт парад 01.20 Х/ф “Океан мрії” 02.50 Х/ф “Брудні принади” 04.20 Інна Макарова 04.50 Жан-Клод Тріше, Симон Вальєр і Жан Дезай 05.20 “Соціальний пульс вихідних” 05.50 “Кумири”

05.35 Х/ф “Ілля Муромець”(І) 07.05 “Караоке на Майдані” 07.55 “Їмо вдома” 09.00 “Все буде смачно!” 10.05 “Кохана, ми вбиваємо дітей” 12.35 “Холостяк - 4” 17.10 “Хата на тата” 19.00 “Україна має талант!6” 21.20 “Таємниці Мастершефа. Через кухню до ТЕТ зірок” 06.00 М/ф “Острів скарбів”. 22.15 “Україна має талант!(І) 6”, Підсумки голосу07.30 Байдиківка вання” 08.30 Мультик з Лунтіком 22.45 “Детектор брехні - 5” 09.40 М/с “Даша-дослідни- 23.55 “Я соромлюсь свого “ЛТАВА” ця”. (І) тіла” 10.05 М/с “Вперед, Дієґо, 01.45 Х/ф “Отрути, або вперед!”. (І) Світова історія от- 07.00 Гімн України 07.02 Молитва за Україну 10.35 М/с “Фіксики”. (І) руєнь”(ІІ) 07.04 ПТН 11.15 М/ф “Повернення в 03.25 Нічний ефір 07.35 Новини. Кременчук Гайю”. (І) Місто/”ТОНІС” 07.50 “Ранок на “Лтаві”. 12.45 Х/ф “Зоряні таляДайджест ри”. (І) 06.00 Х/ф “Шукай вітру” 08.45 “До речі…” 13.50 Х/ф “Місячна прин07.15 “Цивілізація 09.00 “Зустріч для вас” цеса”. (І) Incognita” 09.30 “Повернення в Чор15.35 Панянка-селянка 07.30 Світ подорожей нобиль” 17.15 М/ф “Хортон”. (І) 08.00 “Зміни свій світ”, Рік 10.00 “Дитяча година зі 18.40 Х/ф “Люди-Ікс”. (ІІ) Реннер студією “Разом” 20.30 Х/ф “Персі Джексон 08.30 Екосфера 10.52 “З перших вуст” та викрадач блис09.00 Новини 10.55 “З музичної скриньки кавок”. (ІІ) 09.25 БІЗНЕС “Лтави” 22.40 Т/с “Секс і місто”. 09.35 Спорт Технічна перерва з 11.00 (ІІ) 09.40 Погода до 16.00 СТУДІЯ “1+1” 23.40 Т/с “Ходячі мерці”. 09.45 Астрошоу 16.00 ПТН (ІІІ) 09.50 Місто маркет 06.35 Х/ф “Офіцери”. (І) 16.30 “Україна. Полтавщи01.20 Х/ф “Полтергейст 10.00 “Блага Звістка”, Рік 08.15, 03.25 Х/ф “Жорсна. Світ. вікно в Аме3”. (ІІІ) Реннер токий романс”. (І) рику” 02.50 З ночі до ранку 10.20 Х/ф “Ночувала хма11.15, 19.30 ТСН: “Те17.00 “До тебе лину я в ринка золота” ICTV левізійна служба нопіснях”. Музична 12.40 За сім морів вин” програма 04.55, 04.15 Факти 13.45 НЛО: факти і фаль12.15 Х/ф “Весна в 19.00 ПТН 05.35, 04.45 Світанок сифікації грудні” 19.30 “Телетижневик” 06.35 Х/ф “Загублені у 15.00 Народжені вбивати 20.15 “Українські сенсації. 19.56 “Соловецькі в’язні з космосі” 16.00 Ікони тваринного Русские идут!” України. М. Зеров” 08.45 Зірка YouTube світу 21.20 Х/ф “Титанік”. (І) 21.00 ПТН 09.55 Дача 16.50 “Ронін. Ток-шоу з 01.10 Х/ф “Братство вов- 10.50 Х/ф “Живий чи Дмитром Видріним” 21.30 “Культурний простір” ка” мертвий” 17.35 Психологія поведінки 22.25 “Уроки історії” 05.40 “Телемагазин” 22.58 Молитва за Україну 12.25, 13.20, 20.05 Т/с тварин “ІНТЕР” 06.25 Х/ф “Самотні серця”

“Військова розвідка” 12.45 Факти. День 18.45 Факти. Вечір

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “ОРТ УКРАИНА” 05.00, 09.00, 11.00 Новости 05.10 Х/ф “Остров Ольховый” 05.55 Х/ф “Земля Санникова” 07.25 “Играй, гармонь любимая!” 08.00 “Умницы и умники” 08.45 “Слово пастыря” 09.15 “Смак” 09.45 “Владислав Дворжецкий. Неприкаянный” 10.45 “Смешарики. Новые приключения” 11.15 “Идеальный ремонт” 12.00 “Ералаш” 12.25 Х/ф “Розыгрыш” 14.00 “Лев Прыгунов. Джеймс Бонд Советского Союза” 14.55 Х/ф “Трактир на Пятницкой” 16.25, 17.15 Юбилейный концерт Стаса Михайлова в Кремле 17.00 Вечерние новости 18.30 “Угадай мелодию” 19.00, 02.55 “Битвы за наследство” 20.00 “Время” 20.20 “Сегодня вечером” 21.50 Х/ф “Нелегал” 23.30 Х/ф “Орел и решка” 00.55 Х/ф “Идиот” 03.50 “В наше время” НТВ-МИР 06.35 “НТВ утром” 07.00, 09.00, 12.00, 15.00 Сегодня 07.20 Смотр 07.55 Главная дорога 08.25 “Готовим с Алексеем Зиминым” 09.25 Русская начинка 09.55 “Кулинарный поединок” 10.55 Квартирный вопрос. 12.25 Александр Журбин. Мелодии на память 13.10 Т/с “Литейный” 14.10 “Своя игра” 15.25 “Я худею” 16.30 “Наши”, со Львом Новоженовым” 17.20 Обзор. Чрезвычайное происшествие 18.00 “Центральное телевидение” 18.55 “Новые русские сенсации” 19.50 Ты не поверишь! 20.50 “Королева Марго”. Концерт группы “Лесоповал” 22.40 “Заказать соперника” 23.35 Т/с “Дело Крапивиных”

18.15 “Цивілізація Incognita” 18.30 “Соціальний пульс вихідних”

23.00 “Русский акцент”, с В.Ленским “Эволю01.35 “Судебный детектив” ция кунсткамеры” 02.45 Т/с “Погоня за анге- 23.30, 05.00 Д/ф “Тайные лом” общества”. “Масоны: камень примирения” “НАШЕ КИНО” (І) 07.00 “Доживем до поне“ENTER-фильм” дельника” 09.00 “Костер в белой но05.45 Советские мультчи” фильмы 11.00 “Игра в браслетах” 11.35 Х/ф “Профессия 13.00 “Косолапый друг” следователь” 14.30 “Конец операции “Ре- 16.30 Х/с “Долгая дорога зидент”” в дюнах” 16.00, 17.30 “Мы - ваши 00.25 Бойцовский клуб дети” 02.15 Кинотрейлеры 19.00 “За облаками небо” 03.25 Киноляпы 21.00 “Я помню...” 04.35 Саундтреки 23.00 “Грачи” 01.00 “Ни пуха, ни пера” “TВ 1000 Kинo” 02.30 “Рафферти” 04.00 “Просто Саша” 06.00 “Каникулы строгого 05.30 “Наутилус” режима”. Х/ф (І) 08.00 “Летом я предпочитаю свадьбу”. Х/ф “ТЕЛЕКЛУБ” (ІІ) 20.00 Т/с “Улицы разби10.00 “Кококо”. Х/ф (ІІІ) тых фонарей. Но12.00 “Десять лет без вые приключения права переписки”. ментов”. (ІІ) Х/ф (І) 21.00 Т/с “Предатель”. (ІІ) 14.00 “2 дня”. Х/ф (ІІ) 22.00 Т/с “Шериф-2”. (ІІ) 16.00 “Убийство на 100 23.00 Т/с “Агент особого “миллионов”, детекназначения - 4”. (ІІ) тив (І) 00.00 Т/с “Косвенные 18.00 “Мамы”. Х/ф (І) улики”. (ІІ) 20.00 “С новым годом, 01.00 Т/с “Аэропорт”. (ІІ) мамы!”. Х/ф (І) 22.00 “Белый мавр, или RTVi Интимные истории о моих соседях”. 06.00 Х/ф “Мальчик и Х/ф (ІІІ) лось”. (І) 00.00 “Спартакиада. Ло07.00, 09.00 Мультфильмы кальное потепле6+ ние”. Х/ф (І) 08.00 “Вечерние новости из 02.00 “Золотой век”. Х/ф Америки” (І) 10.00, 01.30 Х/ф “Его зва- 04.00 “Духless”. Х/ф (ІІ) ли Роберт”. (І) 11.30 “Живое слово” “2+2” 12.00 “В Нью-Йорке с В.Топаллером” 06.00 Х/ф “Біблія”. (І) 13.00, 00.30 “Арт-навига- 06.15 “Обережно, модерн!” тор” 07.15 “Нове Шалене відео 13.30 “Русский акцент”. по-українські” “Центральный парк” 09.00 “Облом UA. Новий се14.00 Х/ф “Под небом Везон” роны”. (ІІ) 10.00 Т/с “Розвідники”. (І) 16.00, 01.00 “Городские 22.00 Х/ф “Хроніка “Пеклегенды”. (І) ла”. (ІІ) 16.30 “Русский ин.яз.”. 00.05 Х/ф “Захисник”. (ІІ) “Болгария” 01.40 Х/ф “Лабіринт”.(І) 17.00 “Эхо недели” 17.30 “Американский лик“MAXXI-TV” без”. “Американские писатели” 06.40, 08.20, 14.40, 23.20 18.00 Д/ф “Тайные общестMaxxiМузыка ва”. “Розенкрейцеры: 07.50, 13.05 “Выдающиеся по дороге бессмерженщины” тия” (І) 07.55 “Сбросим лишнее” 19.00 “Сейчас в мире” 09.00, 18.55 Йога 19.30 “Германия за неде09.45 “Роскошные особнялю” ки” 20.00 “Израиль за неделю” 10.20, 13.00, 19.30 “Все 21.00, 03.00 Х/ф “Шапро все” 10.25 “Путеводитель вытун”. (ІІ)

12.50 Ревізор постшоу Херсон 14.10 М/ф “Франкенвіні” 16.10 М/ф “Легенди нічних стражів” 18.05 М/ф “Як піймати перо Жар-птиці” 20.00 Х/ф “Людина-павук 3” 22.40 Х/ф “Широко крокуючи”. (ІІ) 00.10 Х/ф “Дж. Едгар”. (ІІ) 02.50 Зона ночі 02.55 Розквіт українського кіно 03.50 Зона ночі 03.55 Середньовіччя зачинається о 18.00 04.10 Я, милістю Божої, пан возний 04.35 Зона ночі 04.40 Моя адреса - Соловки. Не вдарте жінку навіть квіткою 04.55 Зона ночі 05.00 25-й кадр 05.20 М/с “Мисливці за привидами” Канал “УКРАЇНА” 07.00 Події 07.10 Х/ф “Аврора”. (І) 09.20 Т/с “Особиста справа”. (І) 15.00 Х/ф “45 секунд”. (І) 17.00 Х/ф “Танкісти своїх не кидають”. (І) 19.00 Події 19.40 Х/ф “Танкісти своїх не кидають”. (І) 21.40 Х/ф “Жила собі любов”. (І) 23.40 Х/ф “Свій - чужий”. (І) 01.40 Д/ф “Чорнобиль 3828” 02.05 Події 02.45 Х/ф “Аврора”. (І) 04.30 Х/ф “Жила собі любов”. (І) 06.00 Срібний апельсин НТН

07.55 Т/с “Вулиці розбитих ліхтарів - 3” 11.30 “Речовий доказ”. Особливо небезпечне замовлення 12.00 “Головний свідок” 13.00, 18.00, 03.45 “Випадковий свідок” 13.40 “Правда життя. Професія кухар” 14.10 “Переломні 80-ті” “НОВИЙ КАНАЛ” 15.05 “Що робити?” 16.00 Х/ф “Джек Хантер. 07.30 Ревізор У пошуках скарбу Угарита”. (І) 10.00 Ревізор

ходного дня” 11.05 Кухня на шпильках 11.55 “Детское время” 13.15 “Выдающиеся мужчины” 13.35 “Время красоты” 14.15 “В ритме танца. Zumba” 15.10 “Женские откровения” 15.45 Ювелирочка 19.55 Вечерний мультик 20.15 Х/ф “Дорога на греческую свадьбу” 22.10 Телемагазин “Коштовна крамничка” РТР “Планета” 05.00 Х/ф “Тихие сосны” 06.25, 07.15 Х/ф “Дуэль” 07.00, 10.00, 13.00 Вести 08.25 Мультфильм 08.45 “Планета собак” 09.15 “Субботник” 10.10, 13.20 Местное время. Вести-Москва 10.25 “Путь домой” 10.55 Мультфильмы 11.10 Х/ф “Гран-па” 13.30 “Честный детектив” 14.00 “Формула счастья Марии Пахоменко” 14.55 “Субботний вечер” 17.10 “Юрмала” 19.00 Вести в субботу 19.45 Х/ф “Берега” 23.35 Х/ф “Одуванчик” 01.20 Х/ф “Мама напрокат” 03.10 “Фокус-покус. Волшебные тайны” 03.55 “Комната смеха” “TBi” 06.00 ЖИВЯком 06.30 Частные новости 07.00 TBiNews 08.00 Сегодня о главном 11.00 Так как есть 12.00 Сегодня 12.25 TBiNews 13.00 Стоп-кадр 14.00 World Stories. Международные корреспонденты 14.30 Особое мнение 15.00 Сегодня 15.30 TBiNews 16.00 Особое мнение 16.30 Сталь и стиль 17.00 Охотники за метеоритами 18.00 Сегодня 19.00 DOUBLE ЯТЬ 19.30 Особое мнение 20.00 Сегодня о главном 23.00 Х/ф “Потерянный город”. (І) 01.30 TBiNews 02.20 Охотники за метеоритами 03.05 Особое мнение 03.30 Стоп-кадр 04.15 Музыкальный авто-

19.00 Т/с “Каменська - 2” 07.20, 08.25, 22.25, 23.00 Т/с “Повернути на 23.20, 00.15, 03.35 дослідування”. (ІІ) Бізнес-час 02.20 Т/с “Забуті”. (ІІ) 07.35 180 градусів 04.30 Т/с “Таємниці 08.10, 13.25, 16.10, слідства - 4”. (І) 17.25, 00.55 Погода на курортах “К1” 08.20, 01.55, 04.55, 05.55 06.00 “Шеф-кухар” Погода у світі 06.30 “Мультфільми”. 08.35 Не перший погляд Х/ф (І) 09.10 Мотор 09.10 М/с “Казки Ганса 09.35, 04.35 УкравтоконтиКрістіана Андерсенент на”. (І) 10.35, 02.15 Новинометр 10.10 М/ф “Дон Кіхот”. (І) 11.50 Х/ф “Володарі 11.10 Трансмісія шторму”. (І) 11.35 Автопілот-тест 14.20 “Орел і Решка. СРСР” 11.45, 23.35 Історія успіху 18.00 Х/ф “Зоряний пил”. 12.10 Зооакадемія (ІІ) 12.35 Інтелект.ua 20.20 Х/ф “Крихітка на 13.10 Драйв мільйон доларів”. 13.35 Вперед, на Олімп! (ІІ) 22.50 Т/с “Надприродне”. 14.35 Гра долі (ІІ) 15.35 Кіно з Яніною Соколо00.30 Х/ф “Фатальна кравою суня”. (ІІ) 16.35 Арсенал 02.15 Х/ф “Убивчі кралі”. 17.15 Міграційний вектор (І) 17.35 Феєрія мандрів 03.40 “Нічне життя” 19.35 Машина часу “5 КАНАЛ” 20.35, 01.40 В кабінетах 21.10, 00.35, 05.15 Вели06.30, 07.30, 08.30, ка політика 09.30, 10.30, 21.35, 03.00 Вікно в Аме11.30, 12.30, рику 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 04.15 Тема/Хроніка дня 17.30, 18.30, 06.15 Огляд преси 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, МЕГА 23.30, 00.30, 06.00 Легенди бандитської 01.35, 02.30, 03.30, 04.30, 05.35 Одеси Час. Важливо 08.00 В пошуках істини 06.35, 18.10, 00.00 Місце- 10.40 Темна чарівність вий час Адольфа Гітлера 06.45, 07.10, 08.15, 13.30 Дика Британія 18.25, 23.45, 00.20, 03.25, 06.20 16.30 Землетрус зсередини Час спорту 17.30 Місто біди. Очима 06.50, 14.50, 18.35, 19.15, 20.20, німців 22.00, 22.35, 18.30 Чорнобиль: життя і 01.15, 02.35, смерть академіка Ле03.20, 05.40 Тегасова ма/Хроніка тижня 19.30 Мертва вода 07.00, 08.00, 09.00, 20.30 Льодовиковий період 10.00, 11.00, 21.30 Перша світова: тунелі 12.00, 13.00, смерті 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 23.30 Табір смерті 18.00, 19.00, Треблінка 20.00, 21.00, 00.30 В пошуках істини 23.00, 01.00, 02.00 Т/с “Згадати май02.00, 04.00, бутнє” 05.00, 06.00 Час но02.50 Скарб.ua вин 07.15, 14.10, 17.10, 19.25 05.30 Легенди бандитського Києва Погода в Україні

01.30 Цвет ночи мат 04.30 Музыка для взрослых “Совершенно Секретно” 10.05 Наше время: “Российские Кулибины”. (ІІ) 11.00 Д/р “Иностранцы в России”. (ІІ) 12.05 Д/р “Моше Даян. Бремя власти”. (ІІ) 13.00 Д/р “Маркус Вольф”. (ІІ) 14.05 Наше время: Сергей Довлатов: “Обидеть легко, понять невозможно”. (ІІ) 15.10, 03.10, 09.10 Лицом к событию (ІІ) 16.05 Д/ф “Тореадор”. (ІІ) 18.05 Специальный репортаж: “Цензура без цензуры”. (ІІ) 18.35 Двойной портрет: “Близнецы”. (ІІ) 19.05 Д/р “Папарацци”. (ІІ) 20.05 “Куда делся “Совок”, когда исчез Союз?”. (ІІ) 22.05 Свободный микрофон: Гость - Андрей Бильжо (ІІ) 23.00 Д/р “Пушистое золото”. (ІІ) 23.40 Двойной портрет: “Армия”. (ІІ) 00.05 Д/р “Тот самый вопрос”. (ІІ) 01.00 Д/р “Испанское золото”. (ІІ) 02.05 Наше время: “Лаврентий Берия”. (ІІ) 04.05 Крипто: “Библиотека Ивана Грозного: миф или реальность?”. (ІІ) 05.00 Д/р “Детская”. (ІІ) 06.05 Д/р “Лиля Брик. История судьбы”. (ІІ) 07.00 Д/р “Погибшие ангелы”. (ІІ) 08.05 Наше время: “Тайны Петра Великого”. (ІІ) “К2” 05.25 Женский взгляд 06.00, 14.15 Х/ф (І) 10.20 Божественный дизайн 11.35 5 идей для детской 12.00 Детское меню 12.25, 17.50 Д/с “Своя правда” 13.25, 18.50 Д/с “Леди на миллион” 15.05 Секреты шеф-повара 16.00 О жизни 19.45 Х/ф “Помни меня”. (ІІ) 21.50 Х/ф “Сомкнув кольцо”. (ІІ) 00.00 Д/с “Звёздные истории” 00.50 Глянец

Дом Кино 03.20 Х/ф “12 месяцев”. (І) 04.50 Х/ф “Мой личный враг”. (І) 08.40 Х/ф “Безумный день” 09.50 Х/ф “Сваты 2”. (І) 12.00 Х/ф “Чёрная стрела”. (ІІ) 13.35 Х/ф “Сумасшедшая помощь”. (ІІ) 15.40 Х/ф “Наследница”. (І) 19.10, 03.15 “Окно в кино” 19.20 Х/ф “В погоне за счастьем”. (ІІ) 22.15 Х/ф “Дети понедельника”. (І) 23.50 Х/ф “Правосудие волков”. (ІІІ) 01.20 Х/ф “Оптимистическая трагедия”

Футбол 1 06.00 Николаев - Олимпик. Чемпионат Украины. FAVBET Лига 1 08.00, 11.00 Чемпионат Испании. Предисловие к туру 08.35 Чемпионат Италии. Предисловие к туру 09.05, 13.45, 19.10, 00.00 Топ-матч 09.25 Чемпионат Англии. Предисловие к туру. Премьера 10.00, 15.30, 23.00 Футбол NEWS. LIVE 10.20 “Моя гра”, А. Воробей. Премьера 11.40 Реал - Бавария. 1/2 финала. Лига Чемпионов УЕФА 14.00 Мир Премьер Лиги. Чемпионат Англии 14.40 LIVE. Саутгемптон Эвертон. Чемпионат Англии 16.55 LIVE. Сток Сити - Тоттенхэм. Чемпионат Англии 19.00 Истории чемпионата Англии. 7 с. 19.25 LIVE. Байер - Боруссия . Чемпионат Германии 21.20 LIVE. Реал - Осасуна. Чемпионат Испании 23.25 “Моя гра”, А. Воробей 00.25 LIVE. Куритиба - Сантос. Чемпионта Бразилии 02.25 Саутгемптон - Эвертон. Чемпионат Англии 04.15 Александрия - Сталь. Чемпионат Украины. FAVBET Лига 1

“ТВ Центр” 06.00, 01.10 Х/ф “Подруги” 07.30 “На старт!” 07.45 М/ф “Шёл трамвай десятый номер” 08.00 “АБВГДейка” 08.25 “Православная энциклопедия” 08.50 “Русский вопрос” 09.30 Д/ф “Белый ангел Москвы” 10.50 Д/ф “Владислав Дворжецкий. Роковое везение” 11.30, 14.30 События 11.45 “Сто вопросов взрослому” 12.25 М/ф “Ёжик в тумане”. “Что такое хорошо, что такое плохо” 12.45 Х/ф “Башмачник” 14.45 “Праздник каждый день. День мира” 15.15 Х/ф “Волшебник Изумрудного города” 16.20 Д/ц “Золотое кольцо. Переславль-Залесский” 16.30 Таланты и поклонники. Алла Сурикова 17.45 Д/ф “Политика на четырех лапах” 18.25, 03.45 Т/с “Тайный знак” 20.05, 02.55 “Дорогие мои москвичи...”, Концерт 21.00 “Постскриптум” 21.50 “Право знать!” 22.45 “Давно не виделись! 00.15 Д/ф “Зоя Федорова. Неоконченная трагедия” 05.25 М/ф “Храбрый заяц”. “Путешествие муравья” Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Закон Мерфі” 06.50, 13.40 Казки Баженова 07.40, 09.35 Мультфільми 07.50, 14.35 Подорож натураліста 08.15, 16.00, 01.00 Гамма смаку 09.05 Здорове життя 10.45 Диваки 11.15, 21.35 Шоу О.Степаненко 12.00 Х/ф “Один з нас” 16.25 Х/ф “Ця весела планета” 18.00 Х/ф “Кохання та золото” 22.20 Х/ф “І життя, і сльози, і кохання” 00.00 Столичні таємниці


06.35 Так$і 07.00 Космонавти 07.50 Зірка YouTube 00.30 “Що? Де? Коли?” 09.00 Дивитись усім! 01.40 Х/ф “Офіціантка”. 09.55 Клан (ІІ) 10.50, 13.15 Т/с “Дізна05.00 “Телемагазин” вач” “ІНТЕР” 12.45 Факти. День 18.45 Факти тижня 05.30 Т/с “Метелики” 20.20 Х/ф “Ріддік” 06.15, 12.00 “Великий 22.40 Х/ф “Хроніки бокс. Володимир Ріддіка” Кличко - Алекс Леа- 00.45 Х/ф “Вавилон н.е.”. паї” (ІІ) 09.30 “Недільні новини” 02.20 Х/ф “Острів докто10.00 “Орел і Решка. На ра Моро”. (ІІ) краю світу” 03.50 Т/с “Американський 11.00 “Сусід на обід” тато” 13.55 Міжнародний фестиСТБ валь гумору “Юрмала 2013” 06.35 Х/ф “Непоправний 16.10 Т/с “Свахи” брехун, або Казка з 18.05, 21.40 Т/с “Кохання хорошим кінцем”(І) неочікуване нагря- 07.55 “Їмо вдома” не” 09.00 “Все буде смачно!” 20.00, 01.40 “Подробиці 09.50 “Караоке на Майдані” тижня” 11.05 “Таємниці Мастерше21.00 “Без протоколу” фа. Через кухню до 23.30 Х/ф “Любов на асзірок” фальті”. (ІІ) 12.00 Т/с “Швидка допо02.25 Х/ф “Доля” мога”(І) 05.05 Мультфільми 15.55 “Україна має талант!-

Неділя, 27 квітня УТ-1/”ЕРА” 06.00 Погода 06.05 Світ православ’я 06.35 Від першої особи 07.00 Погода 07.05 Панянка та кулінар 07.30 “Дружина” 08.50 Погода 09.10 Шеф-кухар країни 10.20 Час-Ч 10.30 Православний вісник 11.00 Канонізація Папи Йоана ХХІІІ та Папи Йоана Павла ІІ 14.35 Крок до зірок 15.20 Як Ваше здоров’я? 16.10 Погода 16.20 В гостях у Д.Гордона 17.35 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 18.15 Погода 18.30 Діловий світ. Тиждень 19.10 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 20.50 Час-Ч 21.00 Підсумки дня 21.35 Фольк-music 22.55 Трійка, Кєно, Максима 23.00 Ера бізнесу. Підсумки 23.30 Погода 23.40 Х/ф “Здрастуй і прощавай” 01.20 Підсумки дня 01.45 Х/ф “Операція “Пілот” 05.05 “Надвечір’я”, з Т. Щербатюк

6” 19.00 “Битва екстрасенсів 06.00 Д/ф “Морські дино13” заври”. (І) 21.05 “Один за всіх” 07.30 Байдиківка 22.15 Х/ф “Ніколи не за08.30 М/с “Смішарики. Пінбуду тебе”(І) код”. (І) 00.10 Х/ф “Квіти від пере09.00 Мультик з Лунтіком можців”(ІІ) 09.40 М/с “Даша-дослідни- 02.10 Нічний ефір ця”. (І) СТУДІЯ “1+1” 10.05 М/ф “Хортон”. (І) Місто/”ТОНІС” 11.35 М/ф “Барбі: Маріпоза 06.15, 03.30 Х/ф “Лілова 06.00 Х/ф “Ночувала хмата принцеса фей”. (І) куля”. (І) ринка золота” 12.55 Х/ф “Шахраї”. (І) 07.40 Х/ф (І) 07.40 Екосфера 14.40 Х/ф “Персі Джексон 08.00 Новини 08.10, 08.35 М/с “Гуфі та та викрадач блис- 08.25 Погода його команда”. (І) кавок”. (І) 09.00 Лотерея “Лото-заба08.30 Несвітські хроніки 16.50 Мій зможе ва” 08.45 Дитячий кінозал 18.15 Країна У 10.10 ТСН: “Телевізійна 09.00 Пошуки зниклих 19.50 Віталька служба новин” Майя 21.00 Розсміши коміка 11.00 “Світ навиворіт - 5: 10.00 “Життя сповнене ра22.40 Т/с “Секс і місто”. Індонезія” дості”, Джойс Майер (ІІ) 12.05 “Маша і ведмідь”. (І) 10.25 Місто маркет 23.40 Т/с “Ходячі мерці”. 10.40 Щоденник для 12.25 “Зіркова хроніка” (ІІІ) 13.25 “Чотири весілля - 3” батьків 14.30, 21.00 “Голос країни 01.20 Х/ф “Джентльмени 11.20 Х/ф “Шукай вітру” Бронко”. (ІІ) 4. Перезавантажен13.25 За сім морів 02.40 З ночі до ранку ня” 14.25 Дикі кішки Трента 17.15 “Вечірній Київ - 2014” Барклі ICTV 19.30 “ТСН-Тиждень” 15.00 Т/С Інспектор Дер рік 16.00 Тиждень 05.45 Дача 23.30 “Світське життя” ТЕТ

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “ОРТ УКРАИНА” 05.00, 09.00, 11.00 Новости 05.10 Х/ф “Нахаленок” 06.05 Х/ф “Похищение” 07.35 “Служу Отчизне!” 08.00 “Здоровье” 09.10 “Непутевые заметки” 09.30 “Пока все дома” 10.15 “Фазенда” 10.45 “Смешарики. ПИНкод” 11.15 “Свадебный переполох” 12.15 “Наталья Гундарева. Наша Наташа” 13.10 Х/ф “Одиноким предоставляется общежитие” 14.35 “Анатолий Папанов. От комедии до трагедии” 15.30, 17.00 Х/ф “Приходите завтра...” 16.45 Вечерние новости 17.25 “Точь-в-точь” 20.00 Воскресное “Время” 21.00 Х/ф “8 первых свиданий” 22.25 Х/ф “Шальная баба” 23.50 Х/ф “Сыщик петербургской полиции” 01.15 Х/ф “Укрощение строптивой” 02.40 “Поле чудес”

09.00 “Я помню...” 11.00 “Грачи” 13.00 “Ни пуха, ни пера” 14.30, 02.30 “Рафферти” 16.00 “Просто Саша” 17.30 “Наутилус” 19.00 “Трижды о любви” 21.00 “Сатана” 23.00 “Система “Ниппель”” 01.00 “Секретарь райкома” 04.00, 05.30 “Гойя, или Тяжкий путь познания” “ТЕЛЕКЛУБ” 20.00 Т/с “Улицы разбитых фонарей. Новые приключения ментов”. (ІІ) 21.00 Т/с “Предатель”. (ІІ) 22.00 Т/с “Шериф-2”. (ІІ) 23.00 Т/с “Агент особого назначения - 4”. (ІІ) 00.00 Т/с “Косвенные улики”. (ІІ) 01.00 Т/с “Аэропорт”. (ІІ)

RTVi 06.00, 13.00 “Израиль за неделю” 07.00 Х/ф (І) 07.50 Х/ф “Синяя птица” 09.30, 17.00 “Американский ликбез”. “Американские писатели” 10.00 Х/ф “Отчий дом”. (І) 12.00 Д/ф “Тайные общества”. “Розенкрейцеры: НТВ-МИР по дороге бессмертия” (І) 06.20 “Вы будете смеять14.00 Х/ф “Шатун”. (ІІ) ся!” 16.00, 00.30 “Городские 07.00, 09.00, 12.00, 15.00 легенды”. (І) Сегодня 16.30, 23.00 “Германия за 07.20 Сказки Баженова неделю” 07.50 Их нравы 17.30 “Русский акцент”, с 08.25 “Первая передача” В.Ленским “Эволю09.25 Едим дома! ция кунсткамеры” 10.05 “Чудо техники” 18.00 Д/ф “Тайные общест10.40 “В любое время” ва”. “Масоны: камень 10.55 Дачный ответ примирения” (І) 12.30 “Золотая пыль” 19.00 “Сейчас в мире” 13.10 Т/с “Литейный” 19.30 “Эхо недели” 14.10 “Своя игра” 20.00 “В Нью-Йорке с В.То15.25 Следствие вели.. паллером” 16.20 “Очная ставка” 21.00, 01.00 Х/ф “Под не17.20 Чрезвычайное происбом Вероны”. (ІІ) шествие. Обзор за 23.30, 05.00 Д/ф “Далеко и неделю ещё дальше”. (І) 18.00 “Сегодня. Итоговая 03.00 Х/ф “Новая Москпрограмма” ва”. (І) 18.55 Х/ф “Дубровский” 23.35 Т/с “Дело Крапиви“ENTER-фильм” ных” 05.45 Советские мульт01.35 “Судебный детектив” фильмы 02.45 Т/с “Погоня за анге09.20 Х/ф “Приключения лом” Петрова и Васечки04.35 Обзор. Чрезвычайное на. Обыкновенные происшествие и невероятные” 11.45 Шутка за шуткой “НАШЕ КИНО” 12.50 Х/с “Долгая дорога 07.00 “За облаками небо” в дюнах”

16.30 Астрошоу 16.35 Місто маркет 16.45 “Мир Вам” 17.00 Хіт парад 17.30 “Змінюючи твій світ”, Крефло Доллар 18.00 Світ підводних подорожей 18.30 “Світ за тиждень” 18.55 Погода 19.00 Місцями дикої природи 20.00 “Цивілізація Incognita” 20.15 “Кумири” 20.40 “Світські хроніки” 21.05 Клінт Іствуд. Влада зірки 22.10 Х/ф “Брудні принади” 00.00 Тиждень 00.30 Астрошоу 00.35 Місто маркет 00.40 Феєрія мандрів 01.00 Х/ф “В родовому маєтку” 02.20 Х/ф “Полювання Ханта” 04.00 Анук Еме 04.30 Мілен Демонжо 05.00 “Світ за тиждень” 05.20 “Світські хроніки” 05.50 “Цивілізація Incognita”

“НОВИЙ КАНАЛ”

13.10 Х/ф “Оголошені у розшук” 15.15 Т/с “УГРО - 5” 19.00 Т/с “Даїшники” 23.00 “Переломні 80-ті” 00.00 Х/ф “Сонна лощина”. (ІІ) 01.45 Х/ф “Поцілунок дракона”. (ІІІ) 03.25 “Легенди бандитського Києва” 03.50 “Речовий доказ” “К1” 06.00 “Шеф-кухар” 06.30 “TOP SHOP” 07.30 “Мультфільми”. Х/ф (І) 08.00 М/с “Смішарики”. (І) 08.30 М/ф “Дон Кіхот”. (І) 10.00 “Їмо вдома” 11.30 “ВусоЛапоХвіст” 12.00 “Розсміши коміка” 13.00 “Орел і Решка. СРСР” 15.45 “КВК” 18.20 “Вечірній квартал” 20.00 М/ф “Шрек 3”. (І) 21.40 Т/с “Надприродне”. (ІІ) 00.10 Х/ф “Убивчі кралі”. (І) 01.50 “Нічне життя”

07.45 М/с “Том і Джеррі” 10.00 Заковані 14.20 Х/ф “Затура” 16.20 М/ф “Як піймати перо Жар-птиці” 18.00 Х/ф “Людина-павук 3” 20.00 Х/ф “Новий Людина-павук” 23.55 Х/ф “Ананасовий експрес”. (ІІ) 02.05 Х/ф “Дж. Едгар”. (ІІ) 04.15 Зона ночі 04.20 Український Соломон, або Українська правда і закон 04.35 Видряпатися на попа 04.50 Бий, хто цнотливий “5 КАНАЛ” 05.05 Втрачені права 05.20 Зона ночі 06.30, 07.30, 08.30, “ЛТАВА” 05.25 С.Параджанов. 09.30, 10.30, Відкладена прем’єра 11.30, 12.30, 05.35 Зона ночі 07.00 Гімн України 13.30, 14.30, 05.40 25-й кадр 07.02 Молитва за Україну 15.30, 16.30, 07.04 ПТН 17.30, 18.40, Канал “УКРАЇНА” 07.35 “Вектори духов19.30, 20.30, ності” 06.30 Події 22.30, 23.30, 07.50 “Відблиск” 07.10 Ласкаво просимо. В 00.30, 01.35, 08.05 “Бути християнином” гостях О.Суханов 02.35, 03.30, 08.20 “Соціальний захист” 08.00 Х/ф “Дикий 4”. (І) 04.35, 05.30 Час. 15.45 Т/с “Слід”. (І) (сурдопереклад) Важливо 08.35 “Народна служба по- 19.00 Події тижня 06.35, 07.20, 08.25, 20.45 Х/ф “Інтерни”. (І) рятунку 101” 22.25, 23.20, 08.50 “Струни душ людсь- 23.15 Великий футбол 00.10, 03.35, 01.10 Х/ф “Відділ. Ден”. ких” 05.55, 06.15 Бізнес(І) 09.05 “До чистих джерел” час 02.50 Щиросерде зізнання 06.45, 00.00, 03.20 Місце09.35 “Зустріч для вас” 03.20 Події тижня 10.00 “Культура – 21”. вий час 05.00 Т/с “Глухар”. (І) Німецька хвиля 06.55, 10.50, 11.15, 10.30 “Повір у себе” 11.50, 13.50, НТН Технічна перерва з 11.00 14.50, 18.10, до 16.00 19.20, 20.20, 07.40 Т/с “Каменська - 2” 16.00 “Ти – молодий” 20.35, 01.40, 11.30 “Легенди карного 16.30 “Квадрат Успіху”. Мо03.15, 04.15 Терозшуку”. Банда лодіжна програма ма/Хроніка тижня опівнічних примар 17.00 “До тебе лину я в 07.00, 08.00, 09.00, 12.00 “Агенти впливу” піснях”. Музична 10.00, 11.00, 12.55, 04.15 “Випадковий свідок” програма 12.00, 13.00,

14.45 Ювелирочка 17.55 “Детское время” 19.15 “В ритме танца. Zumba” 19.55 Вечерний мультик 21.00 “Познай мир” 21.35 “Все про все” 21.40 “Выдающиеся мужчины” “TВ 1000 Kинo” 22.10 Телемагазин “Кош06.00 “Десять лет без товна крамничка” права переписки”. Х/ф (І) РТР “Планета” 08.00 “Греческие каникулы”Х/ф (ІІ) 04.45 Х/ф “Берега” 10.00 “Золотой век”. Х/ф 07.55 “Сам себе режиссер” (І) 08.40 “Утренняя почта” 12.00 “Два капитана”Х/ф 09.20 Местное время. Вес(І) ти-Москва. Неделя в городе 14.00 “Отдать концы”. 10.00, 13.00 Вести Х/ф (І) 10.15 “Смехопанорама” 16.00 “Любовь с акцен10.45 “В мире животных” том”. Х/ф (ІІ) 18.00 “Каникулы строгого 11.15 Мультфильм 11.35 Х/ф “Мелочи жизрежима”. Х/ф (І) ни” 20.00 “Небесный суд”. 13.20 “Мосфильм”. Х/ф Х/ф (ІІ) 90 шагов” 22.00 “Духless”. Х/ф (ІІ) 13.35 Х/ф “Одуванчик” 00.00 “Самый лучший 15.25 Х/ф “Четвертый фильм 3-ДЭ”. Х/ф пассажир” (ІІІ) 17.25, 03.20 “Смеяться 02.00 “Матч”. Х/ф (ІІ) разрешается” 04.10 “Лиса Алиса”Х/ф 19.00 Вести недели (ІІ) 21.05 “Воскресный вечер с Владимиром Со“2+2” ловьевым” 06.00 Х/ф (І) 22.55 Х/ф “Два мгнове06.15 “Обережно, модерн!” ния любви” 07.00 Журнал Ліги 00.55 Х/ф “Любовник” Чемпіонів УЄФА 02.55 “Путь домой” 2013-2014 07.30 “Маски-шоу” “TBi” 10.00 “Нове Шалене відео 06.00 ЖИВЯком по-українські” 06.30 Частные новости 11.00 “Облом UA. Новий 07.00 TBiNews сезон” 08.00 Охотники за метео12.00 “Бушидо” ритами 14.10 Х/ф “”Тридцятого”, 09.00 Сталь и стиль знищити!”” (І) 16.50 ЧУ 27 Тур. Карпати - 10.00 TBiNews 10.30 DOUBLE ЯТЬ Металург З 19.15 ЧУ 27 Тур. Металіст - 11.00 Универсальный спортсмен Дніпро 11.30 Aрт City 21.30 “Профутбол” 23.15 Х/ф “Хроніка “Пек- 12.00 Сегодня 12.15 TBiNews ла”. (ІІ) 12.30 Х/ф “Потерянный 01.20 Х/ф “Лабіринт”.(І) город”. (І) “MAXXI-TV” 15.00 Сегодня 15.30 TBiNews 06.40, 08.20, 23.20 16.00 Особое мнение MaxxiМузыка 16.30 Aрт City 07.50, 19.05, 21.50 “Выда- 17.00 Так как есть ющиеся женщины” 18.00 Сегодня 07.55 “Сбросим лишнее” 19.00 World Stories. Между09.00, 18.30 Йога народные коррес09.45 Джунгли шоу-бизнеса понденты 10.15 “Путешествия нату19.30 Особое мнение ралиста” 20.00 Гарячее кресло 10.55 “КиноМакси” 21.00 Стоп-кадр 11.35 Х/ф “Дорога на гре- 22.00 Универсальный спорческую свадьбу” тсмен 13.20 Фестиваль ТВ - Старт 22.30 DOUBLE ЯТЬ 14.15 “Время красоты” 23.00 Х/ф “Комната в Ри-

19.20 Х/ф “Профессия следователь” 00.20 Х/ф “Бойцовский клуб” 02.15 Кинотрейлеры 03.25 Киноляпы 04.35 Саундтреки

19.00 “Тест на майбутнє” 19.52 “З перших вуст” 20.00 Т/ф “Земля, що торкається Неба. Мгарський Cпасо – преображенський монастир”, 1 і 2ч. 21.00 “Телетижневик” 21.30 “Квадрат Успіху”. Молодіжна програма 22.00 Ток – шоу “Відверто про…” 22.58 Молитва за Україну

ма 15.10 Секреты шеф-повара 17.50, 23.45 Д/с “Своя правда” 18.50, 00.40 Д/с “Леди на миллион” 21.00 Х/ф “Возвращайся”. (ІІ) 22.50 Правда о еде 01.30 Х/ф (ІІ) “Совершенно 02.45 Глянец Секретно” 03.25 Цвет ночи 10.05 Д/ф “Тореадор”. (ІІ) Дом Кино 12.05 Специальный репор03.20 Х/ф “По следу Фетаж: “Цензура без никса”. (ІІ) цензуры”. (ІІ) 05.00 Х/ф “Хорошо си12.35 Двойной портрет: дим!”. (ІІ) “Близнецы”. (ІІ) 13.05 Д/р “Папарацци”. (ІІ) 06.20 Х/ф “Путешествие с домашними жи14.05 “Куда делся “Совок”, вотными”. (ІІ) когда исчез Союз?”. (ІІ) 08.05 Т/с “Картина” 16.05 “Зигмунд Фрейд. 12.25 Х/ф “Перехват”. (ІІ) Психоанализ и рет- 14.00 Х/ф “12 месяцев”. роспектива”. (ІІ) (І) 18.05 Д/р “Сборная СССР”. 15.40 Х/ф “Идеальный (ІІ) муж” 18.35 “Уроки пения”. (ІІ) 17.15 Х/ф “Одинокая 19.05 Д/р “Дети-маугли”. женщина с ребён(ІІ) ком”. (І) 20.05 Д/р “Битва за ме19.10, 03.15 “Окно в кино” талл”. (ІІ) 19.20 Х/ф “Формула люб21.10 Д/ф “Валаам”. (ІІ) ви” 22.05 Наше время: “Рос21.00 Х/ф “Казароза”. (ІІ) сийские Кулибины”. 23.50 Х/ф “Свидание с (ІІ) молодостью” 23.00 Д/р “Иностранцы в 01.15 Х/ф “Дом под России”. (ІІ) звёздным небом”. 00.05 Д/р “Моше Даян. (ІІІ) Бремя власти”. (ІІ) 01.00 Д/р “Маркус Вольф”. Футбол 1 (ІІ) 02.05 Наше время: Сергей 06.00 Интер - Наполи. ЧемДовлатов: “Обидеть пионат Италии легко, понять невоз- 08.00 Байер - Боруссия . можно”. (ІІ) Чемпионат Германии 03.10, 09.10 Лицом к со10.00, 15.40, 22.55 Футбытию (ІІ) бол NEWS. LIVE 04.05 Свободный микро10.20 Пункт назначения фон: Гость - Андрей Бразилия. 6 с. Бильжо (ІІ) Премьера 05.00 Д/р “Пушистое золо- 11.00 Д/ф “Кубок мира то”. (ІІ) 1970”. Премьера 05.40 Двойной портрет: 12.50 Журнал Лиги Чемпи“Армия”. (ІІ) онов. Премьера 06.05 Д/р “Тот самый воп- 13.25 LIVE. Верона - Карос”. (ІІ) танья. Чемпионат 07.00 Д/р “Испанское золоИталии то”. (ІІ) 16.00, 19.00 Футбол LIVE 08.05 Наше время: “Лав16.55 LIVE. Заря - Говерла. рентий Берия”. (ІІ) Чемпионат Украины 19.25 LIVE. Металлург - Ди“К2” намо. Чемпионат Украины 05.25 Мир звезд 06.10, 07.40, 14.15, 19.45 21.20 “Великий футбол” 23.25 Валенсия - Атлетико. Х/ф (І) Чемпионат Испании. 06.30 Телеторговля Премьера 10.20 Божественный ди01.25 Futbol Mundial. Телезайн журнал 11.35 5 идей для детской 02.00 Ливерпуль - Челси. 12.00 Детское меню Чемпионат Англии 12.25, 16.00 Модный при03.50 Топ-матч говор 13.25, 17.00 Женская фор- 04.00 Заря - Говерла. Чемме”. (ІІІ) 00.50 TBiNews 01.50 Охотники за метеоритами 02.35 Особое мнение 03.00 Зеленая лампа 03.45 Музыкальный автомат 04.10 Сегодня о главном

14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 23.00, 02.00, 04.00, 06.00 Час новин 07.10, 08.15, 18.45, 23.50, 00.20, 06.20 Час спорту 07.15, 12.10, 14.10, 19.25, 23.55 Погода в Україні 07.35 180 градусів 08.10, 13.10, 16.10, 00.55 Погода на курортах 08.20, 11.25, 04.55 Погода у світі 08.35 Феєрія мандрів 09.10, 19.35 Велика політика 09.35 Вікно в Америку 10.15 Здорові історії 11.35 Технопарк 12.35, 03.40, 04.40 Життя цікаве 13.35 Мотор 14.35 Гра долі 15.35, 02.15, 05.35 Машина часу 16.35 Фактор Безпеки 17.15 Палати 17.35 Новини київщини 21.00, 01.00, 05.00 Час. Підсумки тижня 21.40, 03.00 Час-Тайм 22.00 Територія закону 22.35, 02.40 Кіно з Яніною Соколовою 23.35 Міграційний вектор 00.35 Укравтоконтинент 01.55, 06.25 Огляд преси МЕГА 06.00 Легенди бандитської Одеси 08.00 В пошуках істини 10.40 Перша світова: тунелі смерті 12.30 Дика Британія 13.30 Планета Земля 15.30 В пошуках пригод 18.30 Марсіанські хроніки 19.30 Вся правда про Марс 20.30 Листи з космосу 21.30 Темна чарівність Адольфа Гітлера 00.30 В пошуках істини 02.00 Т/с “Згадати майбутнє” 02.50 Легенди бандитського Києва пионат Украины 05.45 Программа передач “ТВ Центр” 06.00 Х/ф “У самого синего моря” 07.05 М/ф “Музыкальные сказки”. “Как бабочка изучала жизнь” 07.25 “На старт!” 07.35 Х/ф “Волшебник Изумрудного города” 08.40 “Праздник каждый день. День мира” 09.15 “Барышня и кулинар” 09.40 “Добро пожаловать домой!” 10.20 “Смех с доставкой на дом” 11.00 Д/с “Своими глазами” 11.30, 00.30 События 11.45, 00.45 Х/ф “Не пытайся меня переиграть” 14.45 Д/ф “Донатас Банионис. Я остался совсем один” 15.25 Московская неделя 15.55 “Приглашает Борис Ноткин” 16.20 Х/ф “Чернобыль. Последнее предупреждение” 17.55 Д/ф “Вокзал для двоих” 18.20, 03.45 Т/с “Тайный знак” 20.05 Временно доступен. Владимир Урин 21.00 “В центре событий” 21.50 Х/ф “Башмачник” 23.35 Д/ф “Осенний марафон” 05.30 М/ф “Генерал Топтыгин”. “Ёжик и девочка” Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Закон Мерфі” 06.50, 13.40 Казки Баженова 07.40, 09.35 Мультфільми 07.50, 14.35 Подорож натураліста 08.15, 00.45 Гамма смаку 09.05 Здорове життя 10.55 Диваки 11.20, 21.10 Шоу О.Степаненко 12.05 Х/ф “Ця весела планета” 16.00 Х/ф “Кохання та золото” 19.35 Х/ф “Врятуйте наші душі” 21.55 Х/ф “Кіднепінг” 23.45 Столичні таємниці


u З ЖИТТЯ ВІДОМИХ

У Полтаві поховали капітана СБУ, який загинув у Слов’янську

У Полтаві 15 квітня 2014 р. провели в останню путь капітана СБУ 42-річного Геннадія Біліченка, який загинув від пострілів сепаратистів у місті Слов’янськ Донецької області. Полтавець був співробітником Центру спеціальних операцій “Альфа”. Без батька залишився 13річний син, без чоловіка - дружина, без сина - мати. Біля приміщення Полтавського міського будинку культури зібралися сотні людей. Рідні, близькі, співробітники, просто знайомі. Прибули і представники влади - голова Полтавської обласної ради Петро Ворона та голова Полтавської ОДА Віктор Бугайчук. Зі столиці приїхав перший віце-прем’єр України Віталій Ярема, який сказав: “Ми сьогодні проводимо в останню дорогу нашого друга, нашого побратима. Він віддав життя за Україну, за нашу незалежність, загинув, як герой. Терористи, які орудують на території України, будуть покарані, і для цього в Україні проводиться широкомасштабна антитерористична операція. Злочинці, які підняли руку на життя українського офіцера, не уникнуть відповідальності”.

Юрій Бублик подякував котелевцям за підтримку військовослужбовців Народний депутат України від Полтавщини Юрій Бублик звернувся до своїх виборців у Котелевському районі: “Шановна громадо Котелевського краю! Ми живемо в умовах, коли тисячі наших військовослужбовців сьогодні змушені захищати рідні кордони, свою Богом дану землю. Хочу подякувати вам за матеріальну підтримку, яку ви надаєте нашим військовослужбовцям на кордонах України, проводячи цю акцію через мою громадську приймальню в Котельві. 8 квітня в одну із військових частин Чернігова, де несуть службу наші земляки, було відправлено гуманітарну допомогу, яку надали жителі Котелевського району. Матері щиро дякували за оперативність та щиру людяність в роботі моєї громадської приймальні. Але люди продовжують привозити і приносити продукти харчування, які приймають мій помічник та волонтери, ведучи чіткий облік. Підтримуючи тісний зв’язок з матерями та дружинами наших бійців, помічник Ніна Сідько повідомила, що матері та родичі бажають до Великодня самі відвідати хлопців у військовій частині і тому зібрана до цього часу гуманітарна допомога буде передана через них. Разом ми переможемо! Бажаю всій громаді Котелевщини мирного неба, нехай Бог береже Україну і всіх нас!”

Геннадій Корбан: “Дніпропетровськ стане другим Сталінградом!”

У Дніпропетровську розпочалося формування батальйону спеціального призначення “Дніпро” для захисту України з числа патріотично налаштованих мешканців області та під керівництвом

13 стор. офіцерів-”афганців”. “Особистий контроль за діями батальйону спецпризначення “Дніпро” здійснюватиме голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігор Коломойський”, - заявив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Корбан. “По-перше, хочу попередити всіх так званих “зелених чоловічків”, - на відміну від інших, ми не боязкого десятка і при спробі захоплення будівель підрозділів СБУ та МВС будемо одразу стріляти на поразку. Всі, хто захочуть влаштувати війну в області, повинні знати, що Дніпропетровськ стане для них другим Сталінградом, тільки в цій битві виграє український народ. По-друге, хочу подякувати громадськості, журналістам, користувачам соціальної мережі “Фейсбук” за активну підтримку концепції громадянської самооборони і створення громадських добровольчих сил безпеки на Сході України. Єдина позиція влади і суспільства заради захисту територіальної цілісності України - це гарантія ефективності нашої спільної роботи”, - резюмував Корбан.

Полтавська думка №16 (1013) 17 квітня 2014 року заявив, що вважає легітимним призначення Турчинова в.о. президента України: “За їх конституцією, якщо немає президента - його обов’язки виконує керівник Верховної Ради. Так і сталося. Я вважаю, що у них в країні президента немає... Але в силу статті Конституції, президента має заміщати Турчинов. Так що для мене він абсолютно легітимний і Верховна Рада абсолютно легітимна”, - заявив Лукашенко.

Міцні фундаменти Аркадія Яковлєва

Ольга Горбачова хоче допомогти Національній гвардії

Співачка Ольга Горбачова вирішила зробити добру справу. Вона заявила, що усі гроші з продажу її нового альбому підуть на рахунок Національної гвардії України. Днями вийшов третій повноцінний альбом Горбачової під назвою “Благо Дарю”. Артистка з командою вирішили не бути голослівними і в прямому сенсі дарувати благо. Тому всі гроші від продажів альбому на електронних і фізичних носіях надійдуть на рахунок одного з підрозділів Національної Гвардії України. Оля хотіла б, щоб гроші пішли, наприклад, на поповнення мобільних рахунків солдатів, щоб вони могли завжди перебувати на зв’язку зі своїми жінками та дітьми.

Гюнтер Еттінгер: “Європа допоможе Україні заплатити газові борги” Єврокомісар з енергетики Гюнтер Еттінгер працює над планом, який допоможе Україні погасити деякі зі своїх газових рахунків до Росії. Про це він сказав 11 квітня, заявивши, що немає “жодних підстав для паніки” щодо поставок російського газу до Європи. “Ми знаходимося в тісному контакті з Україною та її газовою компанією, щоб забезпечити Україні здатність платити за газ і щоб борг перед Газпромом не збільшувався”, - сказав він, додавши, що зустрінеться з українськими міністрами економіки та закордонних справ. “Я готую рішення, яке є частиною пакету допомоги від імені МВФ, Євросоюзу і Світового банку згідно з яким платежі за відкритими рахунками стануть можливими”, - сказав Еттінгер.

Лукашенко не хоче федералізації України і визнає Турчинова легітимним Президент Білорусі Олександр Лукашенко висловив негативне ставлення до ідеї перетворення України з унітарної на федеративну державу. Про це він заявив в інтерв’ю програмі “Сегодня” російського телеканалу НТВ, коментуючи висловлювання про те, що запобігти розколу України могла б федералізація країни. “Категорично проти”, - заявив Лукашенко. Він підкреслив , що “штовхати Україну на федералізацію - це дуже небезпечно. Небезпечно всім: і Білорусі з Росією, і Заходу”. “Якщо ви хочете зберегти Україну єдиною державою - а я хочу, щоб Україна була цілісною монолітною державою, дуже цього хочу - то не треба проводити федералізацію. Це завтрашній розкол України повністю, це зруйнує державу”, - підкреслив президент Білорусі. Разом з тим Лукашенко

17 квітня минає 80 років з дня народження нашого дідуся, кандидата технічних наук, доцента Яковлєва Аркадія Вікторовича, пише у листі до “Полтавської думки” його внук, викладач Полтавського національного технічного університету Віктор Сергійович Яковлєв. За 56 років своєї роботи (й досі працює у фірмі “ЕКФА”) він зробив багато корисних справ. Зокрема, є співавтором першого у світі україномовного підручника “Інженерна геологія. Механіка грунтів, основи та фундаменти” (1992, 2004). Також брав участь у створенні більш як 150 наукових робіт, має більше сотні публікацій, в т.ч. на сторінках “Полтавської думки”. Виконав кількасот досліджень на предмет надбудови споруд у Полтаві й області. Серед цих будівель полтавські школи №№4, 7, 8, житлові будинки, які зросли на кілька поверхів… З днем народження ювіляра вітають внуки і правнуки, всі, хто його знає. “Полтавська думка” з вдячністю за плідну співпрацю приєднується до цих поздоровлень. Знайте, Аркадію Вікторовичу, що Вас добрим словом згадає ще не одне покоління полтавців, яке у майбутньому в бібліотеках, архівах гортатиме сторінки першої на Полтавщині незалежної демократичної газети.

Абрамович орендував 111 номерів в ізраїльському готелі на Великдень Мільярдер Роман Абрамович готується з неабияким розмахом відсвяткувати єврейський Великдень-Песах. Багатій вже зняв усі 111 номерів одного з розкішних готелів в ізраїльській пустелі поблизу курорту Мицпе-Рамон. Абрамович з коханою Дашею Жуковою та дітьми має прилетіти з Лондона до Ізраїлю власним приватним літаком. А з аеропорту до готелю усю родину повезе заздалегідь замовлений лімузин. Очікується, що мільярдер разом з рідними та друзями житимуть у шикарних апартаментах з неділі до четверга. За проживання у всіх номерах Роман буцімто заплатив орієнтовно 450 тисяч доларів. Банкет з приводу Великодня Абрамович вирішив влаштувати у шатрі, спеціально встановленому у пустелі.

Строуб Телботт: “Путін - за крок від статусу “сучасний Мілошевич”

Twitter висловив колишній заступник глави Держдепу США (1994-2001 рр.) Строуб Телботт: “Путін для колишнього СРСР і Росії стане тим, що Мілошевич був для Югославії і Сербії - катастрофою”. Також він прокоментував події у східних областях України, назвавши їх “російською версією китайських методів тортур та катувань: повільне нарізання України”.

Мер Праги: “Київ має шанс знову стати “матір’ю міст руських” Якщо Україна має намір стати альтернативою Росії, то в суспільстві має відбуватися діалог, тоді у Києва буде шанс вдруге стати “матір’ю міст руських”. Про це на сьомому форумі в Києві сказав мер Праги Томаш Гудечек. Він вважає, що, перш за все, в розколотому українському суспільстві має вестися діалог, оскільки без діалогу в суспільстві немає демократії. “Дуже важливо також забезпечити верховенство права для всіх і захист майнових прав, чого ми не спостерігали в пострадянському суспільстві в ефективний спосіб”, - зазначив Т.Гудечек. Водночас глава чеської столиці переконаний, що прагнення українського народу створити альтернативу путінській Росії вимагають великої громадянської мужності та забезпечення контактів із Заходом. При цьому починати треба зі столиці Києва, де добре розвинене громадянське суспільство. “Якщо у вас вистачить мужності на такий крок, то перш за все, такий крок має починатися саме з Києва, де більш розвинене громадянське суспільство, університети, студентство, кращий ґрунт для плюралізму та громадського дискурсу. Якщо це відбудеться, то Київ може стати ще раз “матір’ю міст руських”, і це буде найкраще, що може статися для України, для Європи і, нарешті, для Росії теж”, - заявив Гудечек.

Кіра Муратова: “Відчепіться від України!”

Режисер Кіра Муратова поділилася своїм ставленням до того, що Росія робить з Україною. На думку Кіри Георгіївни - тваринна боротьба за територію є огидною. Муратова зізналася, що обожнює Майдан. “Він надихнув мене якось шалено, бо там були в основному люди - ідеалісти, а не ті, які прийшли потім і стали боротися за владу... Серед цих борців різні були”, - зазначила режисер. “На Майдані теж миготіли різні, був і всякий набрід, але в основній масі це були люди, які дійшли до такого стану відчаю і боротьби, що вже не боялися смерті. Розумієте... Я дивилася телевізор з ранку до ночі (іноді з ночі до ранку) показували Майдан. Він був прекрасний”, сказала Муратова. Також Кіра Георгіївна прокоментувала анексію Криму: “Я не знаю, чи було правдивим голосування, я багато різних версій чула... Але там багато російських людей, які хочуть в Росію... Та й чорт з ним, з Кримом, ось так я собі думаю”, - сказала режисерка. “Зрештою, лише б залишили Україну в спокої. От щоб залишили її в спокої! України решту. Якщо вже так взагалі відбулося... Я терпіти не можу боротьбу за територію. Тваринну боротьбу. Як кішки борються... собаки... дикі тварини. Це і в людей є. Але це огидно”, підкреслила Муратова.

У Гілларі Клінтон жбурнули черевиком

Якщо між Росією і Україною вибухне війна, чинний президент РФ В.Путін стане для колишнього СРСР і Росії катастрофою. Таку думку на своїй сторінці у

У колишнього держсекретаря США Гілларі Клінтон кинули черевик. Інцидент стався під час виступу політика в одному з готелів Лас-Вегасу. Одна з жінок прицільно жбурнула у Клінтон взуттям. Колишній першій леді вдалося ухилитися від “снаряду”. Гілларі з гумором поставилася до ситуації, пожартувавши, що може це жбурляння - частина вистави Цирку дю Солей. Жінку ж, яка дозволила собі кинути в екс-держсекретаря черевик, було затримано. Як відомо, у США кілька разів під “обстріл черевиками” потрапляв колишній президент Джордж Буш-молодший.


u З ЛІТОПИСУ НАШИХ ДНІВ

14 стор.

Полтавська думка №16 (1013) 17 квітня 2014 р.

На межі виживання Кандидат у Президенти України Наталія Королевська виступила проти відміни окремих видів соціальної допомоги

міни на краще чекали, за них З боролися, на них сподівалися мільйони українців. Зміни

відбулися, але зовсім не ті, на які так розраховували громадяни. Щодня ми спостерігаємо підвищення цін і тарифів, падіння курсу гривні й так далі. Затягнути паски доводиться більшості громадян з середнім доходом. А що вже говорити про соціально незахищені верстви населення. Складається враження, що нинішня влада вирішила відігратися саме на них, поставивши в принизливе і жалюгідне становище тих, кому сьогодні допомога потрібна більше за всіх. Йдеться про Закон України “Про запобігання фінансовій катастрофі і створення передумов для економічного зростання в Україні” від 27 березня 2014 року, в якому разом з іншими змінами (такими, як введення податків на ліки й нерухомість) чинна влада відміняє підвищен-

ня пенсій і зарплат працівників бюджетної сфери. Крім того, тепер будуть утотожнені виплати при народженні дитини - розмір допомоги складе 41280 грн незалежно від кількості дітей у сім’ї. Раніше при народженні другої дитини допомога становила 71 тис грн, а третьої і наступних - по 141 тис грн. Таким чином, новий закон не лише завдає болючого удару по пенсіонерах і сім’ях з дітьми, але й грубо порушує Основний Закон України. Адже в статті 22 Конституції чітко сказано, що “при ухваленні нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту і об’єму існуючих прав і свобод”. Гостро відреагувала на такі нововведення колишній міністр соціальної політики Наталія Королевська, яка вважає неприпустимим коригування бюджету за рахунок незахищених верств населення.

“Під час кризи держава повинна дати людям упевненість у завтрашньому дні. А для того, щоб наповнити державну казну, можна знайти інші шляхи”, - переконана кандидат у Президенти. - Як мати двох дітей і в недалекому минулому міністр соціальної політики, не можу спокійно спостерігати за цим. У мене є абсолютно чітке розуміння, що людям треба допомогти”. Наталія Королевська вже звернулася до Конституційного суду України, зажадавши розтлумачити положення Закону “Про запобігання фінансовій катастрофі і створення передумов для економічного зростання в Україні”. Зокрема, йдеться про скорочення окремих видів соціальної допомоги і припинення щорічного обов’язкового перерахунку пенсій. “Сподіваюся, суд найближчим часом розгляне наше звернення. І своїм рішенням допоможе виправити ситуацію, не

Наталія КОРОЛЕВСЬКА

допускаючи порушення прав людей”, - говорить Королевська. Чи поверне держава соціальні гарантії своїм громадянам, поки невідомо. Але дуже хочеться, щоб чиновники керувались у своїй діяльності й законами совісті. Тамара ПАЩЕНКО.

У Миргороді по “гарячих слідах” розкрили вбивство двох людей та напад на таксиста квітня, о 3-й годині ночі до Миргородського міськ12 відділу міліції по телефону “102”

від диспетчера швидкої медичної допомоги надійшло повідомлення про те, що по вул. Довге Озеро, біля магазину “Островок” з тяжкою травмою голови виявлено 37-річного мешканця міста Полтава. Диспетчер повідомила, що від отриманих тілесних ушкоджень чоловік помер в кареті швидкої під час транспортування до місцевої лікарні. У той час, коли слідчі та оперативники працювали на місці події і відпрацьовували всі версії жорстокого вбивства, до службового автомобіля “чергової частини” підбіг 24-річний чоловік із закривавленим обличчям і повідомив, що щойно невідомі молодики сіли до його автомобіля ВАЗ-2109 з позначкою “таксі”. Як тільки він рушив зловмисники напали на нього, вдаривши по голові гострим кін-

цем викрутки. На щастя, йому вдалось раптово зупинити автівку, вискочити з салону та втекти. А на викраденому “таксі” далі поїхали самі нападники. Отримавши інформацію від пораненого таксиста, оперативники кинулись наздоганяти правопорушників. В кінці вулиці правоохоронці побачили викрадений автомобіль, який набирав швидкості, прямуючи на виїзд з міста. Запримітивши “на хвості” працівників міліції, зловмисники зупинили викрадену автівку і кинулись навтьоки. Одного з розбійників оперативникам вдалось затримати одразу. Його правоохоронці доставили до міськвідділу для дачі свідчень. Вже через незначний проміжок часу до міліції знову надійшла страшна звістка. Бездиханне тіло 44-річного миргородця було виявлено місцевим жителем у недобудованому будинку Миргорода по вул. Комарова, 3.

Оглянувши в обох випадках місце події, слідчо-оперативна група дійшла висновку, що в місті скоєно два вбивства. Про це свідчили криваві плями на землі та характер нанесення тілесних ушкоджень. В обох потерпілих були виявлені тяжкі травми голови не сумісні з життям, а біля тіл - закривавлене каміння. Найперша версія, яку висунули слідчі та оперативники, це вбивство з метою пограбування. Допитуючи 17-річного нападника на таксиста, працівникам карного розшуку вдалось відтворити картину всіх трьох злочинів. Як з’ясувалось, будучи напідпитку, після вчинення вбивства 44-річного чоловіка двоє 17-річних молодиків вирішили виїхати з міста і переховатись. Але грошей на потяг у них не було. Не довго думаючи, зловмисники вирішили пограбувати першого-ліпшого і натрапили на 37-

річного миргородця, який спокійно йшов вулицею, нічого не підозрюючи. Один з нападників підбіг до чоловіка ззаду, збив з ніг, а інший почав бити каменем по голові, аж поки не впевнився, що чоловік помер. Понишпоривши по кишенях вбитого, нападники нічого цінного не знайшли. Після цього напали на таксиста, який у цей час знаходився неподалік місця скоєння другого вбивства. Скоріш за все, його чекала така ж участь, як і двох попередніх жертв… Двох 17-річних підозрюваних у подвійному вбивстві та нападі на таксиста затримали практично по “гарячих слідах”. Відкрито кримінальні провадження за ч.2 ст.115 (умисне вбивство) та ч.3 ст. 289 Кримінального Кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). А це позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

У ДУСі вирішили продати дачі Януковича і Ющенка

ержавне управління справаД ми вирішило продати ряд інших державних резиденцій і са-

наторіїв, в т.ч. дачі В.Ющенка і В.Януковича. Про це повідомив голова Держуправління справами Сергій Аверченко. За його словами, нині в ДУС йде інвентаризація всього майна. Аверченко наголосив, що в указі президента “Питання, що стосуються державного майна, які забезпечують діяльність Президента України”, визначено, що майно, що не використовується для забезпечення діяльності Президента, має бути відчужене або продане через Фонд держмайна.

“У нас вже є попередній перелік об’єктів, які ми готові віддати, з якими готові розпрощатися. Тому що вони справді не використовуються для потреб... Дуже непросте це питання, але ми його вирішуємо”, - зазначив керівник ДУС. Це такі об’єкти: державне підприємство санаторій “Збруч”, держпідприємство “Комунар”, санаторій “Семашко”, санаторій “Україна”, дві резиденції №14 і №14а в ПущаВодиці, держдача №29 в КончаЗаспі, в якій раніше жив Ющенко, будинок №19 комплексу відпочинку “Пуща-Водиця”, 6 літа-

u КРИМІНАЛЬНІ ХРОНІКИ

Привласнив 52,5 млн грн державних коштів Прокуратура Київської області направила до суду кримінальне провадження стосовно організатора злочинної групи, яка привласнювала бюджетні кошти. Для втілення злочинного плану горе-підприємці створили на території Києва, Київської та Одеської областей низку фіктивних підприємств, за допомогою яких оформляли псевдогосподарчі відносини, які дозволили їм привласнити 52,5 млн грн. Незаконно отримані кошти конвертували у готівку. Дії організатора схеми кваліфіковані за вісьмома статтями Кримінального кодексу України, їм загрожує позбавлення волі на термін від 8 до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років з конфіскацією коштів, одержаних злочин-

ків, 2 вертольоти, 150 легкових автомобілів. “Це тільки попередній перелік того, що ми можемо продати. Стоїть питання щодо лікерогорілчаноого заводу, але там не все добре зі звітністю, десь пропали 32 млн грн”, - розповів Аверченко. Крім того, на продаж виставлять дачу №19 у Пущі-Водиці, раніше закріплену за Януковичем, якою він, однак, жодного разу не користувався. Ряд державних дач залишаться на балансі Держуправління справами. “Ситуація ускладнюється

ним шляхом, та з конфіскацією майна. Підозрюваний довгий час переховувався від органів попереднього розслідування. Вироку суду він чекає за ґратами.

Завідуюча банківським відділенням видала своїй знайомій з банківського сховища 2 млн грн

У Луганській області завідуюча банківським відділенням видала своїй знайомій “під чесне слово” з банківського сховища майже 2 млн грн “кредиту”. Про це повідомили в прес-службі ГУМВС України в Луганській області. Керівництво головного офісу, що знаходиться в Києві, стурбоване нерентабельністю одного зі своїх луганських відділень, направило туди перевіряючих. Результати перевірки їх шокували - у сховищі не вистачало 1628562 грн, 2088 доларів і 16370 єв-

тим, що велика кількість об’єктів поки що, тимчасово, забрані у зв’язку з анексією Криму. У нас в Криму 13 підприємств і понад 20 різних об’єктів, які ми не можемо використовувати... Тому резиденції, без яких раніше ми, можливо, могли б обійтися, будемо залишати”, - зазначив Аверченко, додавши, що це необхідно в тому числі для прийому іноземних гостей. Раніше повідомлялося, що прокуратура Київської області подала до суду позов з вимогою повернути в держвласність резиденції Януковича “Акація” та “Острів” у Сухолуччі.

ро. Після ревізії представники банку змушені були звернутися за допомогою до міліції. Під час проведення негласних слідчих дій співробітники управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в Луганській області встановили, що розтрата грошових коштів - справа рук начальника відділення. Починаючи з 2013 року, керівник, зловживаючи службовим становищем, поступово, у кілька етапів, взяла з каси і сховища майже 2 млн грн. Більшу частину їх передала своїй знайомій на її бізнес-потреби, не оформивши жодного документа про передачу грошей. Ця операція ніяк не відбилася в касовій та обліковій документації банку, як того вимагає положення банку про кредитування позичальників - юридичних осіб. З якою метою підозрювана передала своїй знайомій таку суму грошей без оформлення необхідних документів, буде встановлено в ході розслідування.

u ЦЕЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ 21 квітня 90 років від дня народження Є.І.Червонюка (1924-1982), укр. співака і педагога. 1857 - У Полтаві народився Микола Пильчиков, укр. фізик, основоположник радіотелемеханіки. 1918 - Радянський уряд України евакуювався з Таганрога в Москву. 1960 - Новою столицею Бразилії стало місто Бразіліа, зведене за чотири роки за проектом архітектора Оскара Німейра. 22 квітня Міжнародний день Матері-Землі. 130 років від дня народження Г.П.Юри (1884-1973), укр. актора. 90 років від дня народження А.П.Насєдкіна (1924-1994), укр. живописця. 1838 - Тараса Шевченка викупили з кріпацтва. 1915 - У битві біля Іпра німці вперше в історії використали отруйний газ. 1998 - У Києві вбили колишнього голову Нацбанку України Вадима Гетьмана. 23 квітня 450 років від дня народження Уїльяма Шекспіра (1564-1616), англійського драматурга, поета, гуманіста. 130 років від дня народження І.І.Шмальгаузена (1884-1963), укр. біолога, зоолога, морфолога, теоретика еволюційного вчення. 303 - За наказом римського імператора Діоклетіана, в Палестині обезголовили християнського воїна Георгія Побєдоносця, якого пізніше церква канонізувала. 1974 - У секретному листі Л.Брежнєву КДБ СРСР просить дозвіл на підтримку палестинської терористичної організації “Народний фронт звільнення Палестини”. 24 квітня 1184 до н.е. - За переказами, в цей день грецькі воїни змогли пробратись в Трою за допомогою троянського коня. 1884 - Грінвіч затверджений як місце проходження нульового меридіана. 1915 - Вірменський геноцид у Туреччині. 1967 - При поверненні на Землю “Союзу-1” у Казахстані загинув радянський космонавт Володимир Комаров. 25 квітня Всесвітній день боротьби із захворюванням на малярію. 1859 - Почалося будівництво Суецького каналу. 1901 - У штаті Нью-Йорк вперше у світі введені автомобільні номери (коштували вони 1 долар). 1945 - На ріці Ельба відбулася зустріч радянських і американських військ. 1956 - В СРСР скасовано закон, який карав в`язницею за прогули, введений у 1940 р. 2000 - Комісія ООН з прав людини засудила політику Росії в Чечні. 26 квітня День Чорнобильської трагедії. Міжнародний день інтелектуальної власності. 180 років від дня народження В.О.Беца (1834-1894), укр. анатома й гістолога, педагога й громадського діяча. 1863 - У петербурзькому Маріїнському театрі відбулась прем’єра опери українського композитора Семена Гулака-Артемовського “Запорожець за Дунаєм”. 1966 - Землетрус у Ташкенті силою 8 балів. 1986 - Сталася Чорнобильська аварія: кілька вибухів зруйнували реактор і будівлю 4-го енергоблоку АЕС. Чорнобильська АЕС стала символом найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Вибух був потужний, на думку фахівців, еквівалентний 500 хіросімським атомним бомбам. 27 квітня Всесвітній день поріднених міст. 110 років від дня народження М.П.Старицького (1840-1904), укр. письменника, театрального і культурногромадського діяча. 90 років від дня народження М.І.Андрусова (1861-1924), укр. стратиграфа, палеонтолога й океанолога. 1521 - На Філіппінах аборигени вбили португальського мореплавця Фернана Магеллана. 1906 - У Петербурзі вийшов перший номер газети “Український вісник”. 1995 - Верховна Рада затвердила першу державну нагороду України - орден Богдана Хмельницького. «Полтавська Думка-2000». Обласна щотижнева газета. Передплатний індекс 22190. Свідоцтво про реєстрацію ПЛ №351 від 26.10.1999р. Засновник, видавець і головний редактор Олександр КУЛИК è Контактна адреса: 36003, м.Полтава, вул.Чорновола, 2-б, к.213. Тел./факс 60-63-43, 615-243. è E-mail: _riopoltava@gmail.com Віддруковано у “АСМІ” Замовлення № 7643 Тираж у квітні — 25738 è За точність викладених у публікаціях фактів, цитат, імен відповідають автори, а в рекламній інформації — рекламодавець. è Газета не веде листування з читачами, рукописи не повертає і не рецензує, залишає за собою право редагувати схвалені до друку матеріали, не завжди поділяючи точку зору автора. è Матеріали з позначкою К друкуються на комерційних умовах. è В газеті використано інформації сайтів: www.regionnews.poltava.ua; www.dds.com.ua; www.vz.kiev.ua; www.pravda.com.ua.


15 стор. u ОГОЛОШЕННЯ

Полтавська думка №16 (1013) 17 квітня 2014 р. u ОГОЛОШЕННЯ u ОГОЛОШЕННЯ u

Філія 17 ПП “Нива-В.Ш.” (м. Полтава, вул. Зигіна, 29, оф.206) проводить прилюдні торги по реалізації арештованого нерухомого майна та арештованого нерухомого майна (предмета іпотеки), а саме: Лот №1 Земельна ділянка кадастровий номер 5324085201:01:002:0080 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд загальною площею 0,18га (Полтавська обл., Полтавський р-н., с. Супрунівка, стартова ціна - 43 500,00 грн. без ПДВ, гарантійний внесок - 2 175,00 грн. без ПДВ. Торги по лоту №1 відбудуться 05.05.2014 року, початок торгів о 10.00 за адресою м. Полтава, вул. Зигіна, 29, оф. 206, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується о 09.00 05.05.2014р Лот №2 Житловий будинок (літ.А-І) загальною площею 94 кв.м, житловою площею 62,9 кв.м, який знаходиться за адресою: Полтавська обл., Великобагачанський район, с.Гоголеве, вул.Крупської, 26 та складається: 1-передня-9,3 кв.м, 2-кухня-8,9 кв.м, 3-ванна-4,0 кв.м, 4-кімната-12,6 кв.м, 5-коридор-5,1 кв.м, 6-кімната30,1 кв.м, 7-кімната-18,1кв.м, 8-кімната-8,1 кв.м, 9-котельня-3,8кв.м, 1987 року побудови, фундамент-бутоб, стіни-ракушн.обкл.цеглою, покрівля-шифер, крильце (а): камінь, №1-огорожа-дощата, №2-ворота-металеві, №3 огорожа-металева сітка, стартова ціна - 86 320,00 грн.без ПДВ, гарантійний внесок - 12 516,40 грн.без ПДВ. Торги по лоту №2 відбудуться 05.05.2014 року, початок торгів о 14 годині за адресою лоту, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується о 15 годині 25.04.2014р. Лот №1 Двокімнатна квартира, загальна площа 39,3 кв.м, житлова площа 38,6 кв.м, що розташована за адресою: м. Кременчук, вул. Леонова,62, кв.10 та складається: 1-кімната-22,2 кв.м, 2-кімната-16,4кв.м, вбиральня сполучена-0,7кв.м, стартова ціна - 111 960,00 грн.без ПДВ, гарантійний внесок - 5 598,00 грн.без ПДВ. Торги по лоту №1 відбудуться 06.05.2014 року, початок торгів об 11 год. за адресою лоту, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується о 10 годині ранку 06.05.2014р.

ПРОДАМ öКізочку дійну (1 рік), козенят 1,5місячного віку. Тел. 55-49-17, (099)72755-40. öДиван - 200 грн., диван - 300 грн., шафа - 300 грн., сервант - 200 грн., письмовий стіл - 75 грн. Б/в, в хорошому стані. Фуганок (за 1 м) - 120 грн. Тел. 66-68-03, (050)215-70-05. öКухонний стіл - 75 грн., старий сервант - 50 грн., б/в, в гарному стані. Тиски великі - 120 грн. Подушки - 6 шт., по 50 грн. Тел. 66-68-03, (050)215-7005. öДачу. 2-поверховий будинок, 7 соток, сад, свердловина, до зупинки 20 хв., до річки - 20 хв. Тел. 050-66-33343. öНовосанжарський р-н., с. Вісичі, 0,2 га землі, хата, поруч колодязь, літня кухня, сарай на 3 від., вхід. погріб. Недорого. Тел. 095-879-77-56. öКвартиру в с. Степне, не дорого, є газ, вода, зупинка поруч. Тел. 066855-89-96. öГазифікований будинок у с. Жовтневе Решетилівського р-ну, 40,6 кв. м, з/д 22 сотки. Недорого. Тел. 066-09050-24. ö4-кімнатну квартиру , 73 кв.м з усіма зручностями, с. Зубівка, 0,31 га п/з. Миргород - 12 км. Автобусне сполучення. Тел. 098-109-86-85, 093-52985-54. öПриватизовану земельну ділянку 0,15 га., с Тахтаулове, Полтавського району. Тел. 65-42-31, 066-378-35-71. ö5 бджолосімей (вулики-лежаки на 21 рамку). Ціна договірна. Тел. 2-3446, 099-068-63-04. öДомоволодіння в с.Дейкалівка Зіньківського р-ну: будинок, літня кухня, сарай, погріб, колодязь, водогін, газ. Земля приватизована 0,8 га. Тел. (050)402-90-56. öХолодильник “Днепр-2”. Тел. 247-16. öГаз. плиту “Піраміда”, біла, майже нова. Телевізор “Електрон”, робочий, діагональ - 60 см, є пульт. Тел. 066-350-

43-55. öТрубу нову 5 см діам., довжина - 4 м, ставні на вікна - 5 шт, плінтуси, наличники, кутик товстий 1,5 м, скло дверне ажурне - 2 шт. Воронина. Тел. (050)66333-43. öВелосипед чоловічий в хорошому стані, справний, недорого. Тел. (095)553-56-92, (0532)52-71-85. öВелосипед жіночий, червоний в хорошому стані, справний, недорого. Тел. (095)553-56-92, (0532)52-71-85. öШвейну машинку ножну, б/в, станок металевий. Справна, в хорошому стані. Недорого. Тел. (095)553-56-92, (0532)52-71-85. öГазифікований будинок в с.Фрунзівка Решетилівського р-ну. 2 сараї, гараж, колодязь, нові пластикові вікна, телефон. Земля приватизована - 1 га, молодий сад. Ціна договірна. Тел. (098)0616976, 77-24-09. öСкло різнокольорове (4 мм, приблизно 20 кв. м) для виготовлення художніх вітражів. Ціна - 45 грн. за кв. м. Тел. 54-36-51. öГусенят Легерт миргородські домашні. Тел. 099-005-35-42. öШпон метовий різнокольоровий для інкрустації художніх дерев’яних виробів. Ціна - 20 грн. за кв. м. Тел. 54-3651. öВерстат деревообробний багатоопераційний. Рейсмус - 260 мм. Двигун - 1,5 кв. 54-36-51. öВулики-лежаки, бідони під мед, молочні та бджолярські, ємності циліндричні нові з харчової н/ж, на 20, 30, 40, 50, 100 та 150 л. Тел. 0-50-966-03-10. öЗапчастини до ВАЗ2101-06 та “Москвича”. Тел. 066-790-53-17, 067988-62-77. öНовосанжарський район, с. Бабенкове, садову ділянку 0,09 га, садовий будинок 6х5 м, сад, вода, світло, 7 хв. ходу від зупинки. Ціна договірна. Тел. 53-37-89. öПриватизовану з/д 0,27 га з житловим будинком і спорудами, газ, колодязь - у Диканьці. Тел. 067-83-07-

Лот №2 1/5 частина житлового будинку №4 по провулку Бригадирівському в м.Кременчуці, загальна площа 84,8 кв.м, житловий будинок №4 складається: кв.№1-1-сіни-2,1 кв.м, 2-кухня-8,8кв.м, 3-кімната-10,7кв.м, 4-кімната-10,9кв.м, 5туалет-1,4 кв.м, кв.№2-1-сіни-5,5 кв.м, 2-кухня-8,4 кв.м, 3-кімната-9,5 кв.м, І-тамбур-1,7 кв.м, кв.№3-2-кухня-5,8кв.м, 3-кімната-13,0кв.м, ІІ-сені-7,0 кв.м, стартова ціна - 29 070,00 грн. без ПДВ, гарантійний внесок - 4 215,15 грн.без ПДВ. Торги по лоту №2 відбудуться 06.05.2014 року, початок торгів о 12 годині за адресою лоту, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується о 15 годині 28.04.2014р. Лот №3 Житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами, загальна площа 46,1 кв.м, що знаходиться за адресою: Полтавська область, Новосанжарський район, с.Малий Кобелячок, провул. Колгоспний,9 та складається: І-тамбур5,4 кв.м, 1-коридор-3,9кв.м, 2-кладова-5,7кв.м, 3-кімната-19,9кв.м, 4-кухня11,2кв.м, 1950 року побудови, фундамент-піщанобет.цегл.щебінь, стіни-саманні обкл. цеглою, покрівля-шифер, сарай: фундамент-піщанобет.цегл.щебінь, стінисаманні обкл. цеглою, покрівля-черепиця, погріб влазний: фундамент-котлован, стіни цегляні, сарай: фундамент-піщанобет.цегл.щебінь, стіни-саманні обкл. цеглою, покрівля-шифер, колодязь-з/б кільця, стартова ціна - 32 880,00 грн.без ПДВ, гарантійний внесок - 1 644,00 грн.без ПДВ. Торги по лоту №3 відбудуться 06.05.2014 року, початок торгів о 16 годині за адресою лоту, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується о 15.00 06.05.2014р. Гарантійні внески вносяться на поточний рахунок № 26008228003200 в АТ “УкрСиббанк”, МФО 351005, ЄДРПОУ 33668915, одержувач ПП “Нива-В.Ш.”. Оплата за придбане на торгах майно здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства протягом 7 - 10 банківських діб. Бажаючим взяти участь у прилюдних торгах, ознайомитися з майном та отримати додаткову інформацію звертатися до організатора торгів. Довідки за телефоном: (0532) 508-066.

149, 098-21-36-192. öХату 6х7м, з/д 36 сот., сад 13 сот., огород, сінокос, з/д під забудову 9 сот., огор. шифер, мет. ворота. Центр села, магазин, лаборат., школа, бібл., зуп. Аеропорт. Тел. 099-569-42-46. öЗем. ділянку 0,15 га, чорнозем, Нові Санжари, Лелюхівка, 300 м автотраса Полтава-Кременчук, центр села, асфальт, газопровід, можна під забудову. Тел. 099-968-89-06, 097-307-08-55. öПриватизовану з/д 0,12 га, недобудова, свердловина, ел. мережа, плодові дерева, с. Клюшники, Полтавський р-н, Микільска сільрада. Тел. 066934-85-95, 2-01-13. öБудинок у с. Соснівка Шишацького р-ну Полтавської обл.. Сарай, колодязь, ліс, грибні місця, озера, залізничне і автобусне сполучення. Ціна договірна. Тел. 096-960-77-17. КУПЛЮ öВорота і хвіртку, б/в, недорого, у Полтаві чи Полтавському р-ні. Тел. (099)605-79-97. öСпортивний велосипед радянського виробництва Турист або Супутник. Тел.0503052870. ІНШЕ öСтрижки модные, простые, 1520 грн., завивки, мелирование. Тел. 6800-41, 050-235-29-78.

öСантехроботи: заміна, монтаж, ремонт систем водопроводу, каналізації, опалення; встановлення сантехприладів, лічильників води. Підключення пральних машин. Тел. 58-87-90, 095883-19-25. öБудівельник шукає роботу: вантажна, демонтажна, стяжка, бетон. Будь-яка фізична. Тел. 095-340-69-54. öШукаю роботу зварювальника, 099-789-31-91. öСамотня жінка з 4-ма дітьми опинилася у складній житєвій ситуації. Шукає житло в подарунок чи на виплату. Буде вдячна за будь-яку допомогу. Тел.: 099-4236162. öПотрібно спиляти стрункий дуб (d - 80 см). Поруч будинок. Розрахунок - спиляна деревина. Тел. 58-87-90, 095-883-19-25. öДевушка ищет спутника жизни для серьезных отношений. Возраст значения не имеет. Пишите: 38734, с. Божковское, НВК-65, Полтавский район, Полтавская область, 4 отр. öЧоловік 50 р., високий, без ш/з познайомиться з жінкою до 45 р. Тел. 099-771-57-89. öЦуценята, чарівні - у гаражному кооперативі. Віддамо безкоштовно. Тел. 050-932-60-39.

РЕКЛАМА

Купон для БЕЗПЛАТНОГО оголошення ПРОДАМ

КУПЛЮ

ОБМІНЯЮ

ІНШЕ

Текст оголошення впишіть у купон друкованими літерами та надішліть вирізаний купон на адресу редакції: вул. Чорновола,2-б, к.213,м.Полтава, 36003. У тексті вкажіть телефон або адресу для контакту.

“Ворскла” у Полтаві позбавила “Шахтар” чемпіонства?

СМАЧНОГО! Гострий м’ясний салат u

300 г яловичини, 300 г моркви, 2 цибулини, 5 огірків, 1 головка часнику, 1 ч.л. (за смаком) паприки, 1 ч.л. меленого коріандру, 2 ст.л. яблучного оцту, 1 ч.л. цукру, олія, зелень, сіль, перець. Яловичину відварити до готовності, охолодити і порізати довгою крупною соломкою. Цибулю порізати півкільцями, моркву натерти на тертці для корей-

дачі побачили зовсім іншу гру - господарі діяли набагато активніше, без зайвого хвилювання і сміливо йшли вперед. Зрештою, активна контргра “Ворскли” принесла успіх: Турсунова збили, але суддя дав можливість полтавцям продовжити атаку. Дедечко та Міщенко вивели Яховіча на ударну позицію, і македонський форвард заштовхав м’яч у ворота чемпіонів України. До закінчення гри залишалося ще 10 хвилин, але “Ворскла” змогла втримати переможний для себе рахунок і, можливо, позбавила “Шахтаря” цьогорічного чемпіонства. Інші матчі 25 туру: “Іллічівець”-”Волинь”-1:0, “Металург”Д”Севастополь”-3:0, “Карпати”-”Динамо”-2:2, “Зоря”-”Чорноморець”-1:0, “Дніпро”-”Металург”З-1:0, “Металіст”-”Таврія”-1:0. Після перемоги над “Шахтарем” полтавська “Ворскла” посідала 6 місце у турнірній таблиці Прем’єр-ліги, набравши 33 очки після 22 матчів. Учора, 15 квітня, розпочалися матчі перенесеного, 19 туру, в якому “Ворскла” не гратиме через виключення зі змагань київського “Арсеналу”.

u СПОРТКУР’ЄР

ною з усіх боків. 12 квітня “Ворскла” перемогла у Полтаві “Шахтар” (Донецьк) - 1:0. Такий результат для місцевих уболівальників уже не сприймається як сенсація, адже полтавці вже не вперше виграють у зіркового українського клубу на своєму полі. Головний тренер “Ворскли” Василь Сачко розробив таку стратегію гри з “Шахтарем”, що майже наступив на горло власній пісні, практично відмовившись від атаки. Хоча саме неспішний перехід до наступу був стримувальним фактором для швидких атак “Шахтаря”, гравців якого полтавці прагнули зупиняти вже у центрі поля, а не на підступах до власних воріт. Ворскляни так активно боролися, що донеччани почали буксувати у центрі поля, немов у болоті. У першому таймі господарі поля створили лише один момент, коли Яховіч головою пробив занадто слабко. Ну, а воротар полтавців Непогодов того дня діяв безпомилково. У другому таймі гля-

ОВЕН У вас з’явиться шанс змінити багато речей у своєму житті. Головне - не бійтеся зробити перший крок, ризикнути своїм цілком пристойним становищем. Не займайтесь якоюсь давно набридлою справою. Змініть тему. Як не сподобається - змініть її ще раз, і в житті з’явиться різноманітність. ТЕЛЕЦЬ Велике значення матиме не тільки те, як ви говорите, а як слухаєте. Ви дізнаєтесь багато нового. Можливо, щось з цих відомостей викличе посмішку, однак щось стане в пригоді. БЛИЗНЮКИ У вас з’явиться мета, яка підпорядкує собі ваші думки і дії. Зірки радять вам з коханою людиною набудувати фантастичних планів, а потім почати поступово і обережно втілювати їх у життя. І у вас все буде виходити! РАК На ваші найкращі пропозиції реакція буде невтішна. Можливо, ваш партнер по бізнесу помилятиметься. Уважніше придивіться до нього, можливо, роздивитесь у ньому щось таке, що змусить вас поважати його ще більше, або ж відійти не озираючись. ЛЕВ Є шанс отримати визнання, правда, для цього доведеться дещо зробити. Більше спілкуйтеся - це дасть вам відмінний шанс знайти цінного клієнта для вашої фірми. ДІВА Якщо ви чомусь вирішили, що з нинішньою роботою пора розпрощатися, не поспішайте спалювати мости, адже цілком можливо, що це рішення прийняте поспішно. Зважте ще раз всі за і проти. ТЕРЕЗИ Тиждень добре підходить для неквапливої і дуже акуратної діяльності. Не хвилюйтесь, що одразу не буде видно результатів, зовсім скоро зможете отримати бажане. Уважно поставитеся до комерційної пропозиції і не робіть швидких висновків у гонитві за прибутком. СКОРПІОН Не поспішайте закінчувати справи і розповідати про це комусь. Цього не оцінять, а дадуть вам нове завдання. Вам важко буде думати про когось, або про щось, крім вашої коханої людини. Постарайтеся відволіктися від думок, бо іншим обов’язкам вони не сприятимуть. СТРІЛЕЦЬ Непогано було б знайти можливість, щоб підвищити кваліфікацію або навіть отримати другу вищу освіту. Подумайте над спеціальностями. Постарайтесь не демонструвати своїй половинці ваші настрої. Єдине, що від вас потрібно - трохи вільного часу. КОЗЕРОГ Вдалий тиждень для плідної співпраці, а вже з ким саме - вибирати вам. Не вступайте в суперечки і не поширюйте пліток це обернеться проти вас. Порадуйте себе тим, про що ви давно мріяли, а якщо це занадто дорого, прорахуйте, що вам знадобиться для реалізації. Поставте ціль - і ви її досягнете. ВОДОЛІЙ Очікується досить розмірений тиждень, який не віщує нічого неприємного. Ви зможете плідно попрацювати на перспективу, ваші дії будуть продумані і правильні. Доведеться шукати якусь золоту середину, щоб уникнути сварок і нерозуміння. РИБИ Вас турбуватимуть якісь спогади, які вже давно пора вигнати з пам’яті. Замініть їх свіжими враженнями. Не сподівайтеся, що проблема розсмокчеться і що потрібно почекати якийсь час. “Якийсь час” - поняття досить невизначене, і якщо ви точно вирішили, то зробіть все завтра.

Місячний календар на тиждень

(у газеті не друкується) Прізвище, ініціали __________________________________________________ Адреса ________________________________________ Телефон ____________________________________

е можна сказати, що гості несерйозН но поставились до чергового матчу, але підготовка “Ворскли” була грамот-

21 — 27 квітня

ської моркви. Обсмажити овочі в олії і охолодити. Огірки порізати соломкою, додати м’ясо і смажені овочі, полити все заправкою, ретельно перемішати і залишити в холодильнику на 2-3 години. Подавати, притрусивши зеленню кінзи і петрушки. Заправка: часник вичавити через прес, додати коріандр і паприку, посипати цукром і сіллю, влити оцет і 2 ст.л. олії. Все ретельно перемішати.

Свинина запечена з яблуками 1 кг свинячої вирізки або шиї, 2 ци-

булини, 4 яблука, 2 ст.л. французької гірчиці, 0,5 ч.л. майорану, сіль, перець, рослинна олія. М’ясо промити, обсушити, натерти сіллю, перцем і майораном і залишити на 2-3 години промаринуватися. Цибулю порізати півкільцями, яблука почистити і порізати скибочками. Фольгу змастити олією, викласти цибулю, на цибулю м’ясо. М’ясо змастити гірчицею і покрити скибочками яблук. Загорнути краї фольги і міцно скрутити. Запікати при температурі 200оС протягом 30 хв., а тоді ще годину при 180оС.

ПОНЕДІЛОК, 21 квітня - 22-й місячний день (2:19); 3 фаза; Місяць у Стрільці. Нових справ сьогодні краще не розпочинати. Вирішуйте побутові питання, спілкуйтесь з родичами. Не відмовляйте собі у відпочинку. Приділіть увагу особистим стосункам. ВІВТОРОК, 22 квітня - 23-й місячний день (2:59); остання чверть; Місяць у Козерозі. День зміни фази Місяця, коли організм особливо чутливий до негативної енергетики. Вдалий для завершення справ і не підходить для їх початку. Краще не ризикувати й не робити великих ставок у житті. СЕРЕДА, 23 квітня - 24-й місячний день (3:31), 4 фаза, Місяць у Козерозі. Можливі часті зміни настрою, депресія, конфлікти через зарозумілість чи амбіції. Цього дня обов’язково потрібно дати навантаження на організм, не тільки фізичне, а й розумове. Утримайтесь від гострої їжі і алкоголю. ЧЕТВЕР, 24 квітня - 25-й місячний день (3:59), 4 фаза; Місяць у Водолії. Можливо комусь потрібна ваша допомога. У другій половині дня загострюється інтуїція, з’являються можливості змінити ситуацію на краще. Можливе загострення хронічних захворювань. П’ЯТНИЦЯ, 25 квітня - 26-й місячний день (4:24), 4 фаза; Місяць у Водолії. Вам надається шанс подивитись на себе збоку і виправити допущені помилки. Не спілкуйтесь з непевними людьми, не давайте приводу для пліток. Контролюйте себе, роблячи покупки. СУБОТА, 26 квітня - 27-й місячний день (4:47), 4 фаза; Місяць у Рибах. Вас чекає успіх у діловій сфері, не лякайтесь змін, вони здатні вивести вас на новий рівень. Кращий час для самопізнання і навчання. Поїздки і зустрічі будуть вдалими. НЕДІЛЯ, 27 квітня - 28-й місячний день (5:09), 4 фаза; Місяць у Рибах. Добрий настрій забезпечить і вдалий день. Все, що відбувається, сприймайте по-філософськи. З радістю робіть добрі справи, приділяйте увагу близьким.


u МОЗАЇКА

16 стор.

Полтавська думка №16 (1013) 17 квітня 2014 року

Поблизу Чорнобиля відбудеться... фестиваль З 24 по 27 квітня в місті Славутич проходитиме Перший міжнародний фестиваль кіно і урбаністики 86. Покажуть вісім повнометражних документальних фільмів і три спеціальні програми “короткого метра”. На фестиваль 86 приїде оскарівський номінант Роберт Стоун з новим фільмом про майбутнє атомної енергетики “Обіцянка Пандори” і учасник Берлінського кінофестивалю Фагад Мустафа - режисер фільму “Знеструмлено” про індійське місто Канпур.

За культуру вуличної їжі 26 і 27 квітня в Києві проходитиме п’ятий за рахунком фуд-фестиваль. Мета - розвивати культуру вуличної їжі, підвищувати стандарти ринку, показати гостям, що в місті можна їсти “на ходу” смачну і корисну їжу. Фестиваль проходитиме з 11:00 до 23:00 на парковці Даринку (вул. Червоноткацька), метро Лісова.

Вчені підтвердили справжність папірусу зі згадкою дружини Ісуса

Ольга Навроцька не жалкує, що відмовилася переїхати жити в Москву Українська дизайнерка і модельєр Ольга Навроцька, яка неодноразово мітингувала на Євромайдані, відверто написала в мережі про те, що раніше у неї була можливість переїхати до Москви, але її відрадили, і тепер вона навіть цьому дуже рада: “Колись, на піку кар’єри художника по костюмах, я думала взагалі туди переїхати. Було стільки роботи з російськими артистами, що це було логічно на якомусь етапі. Мене зупинила Людмила Марківна Гурченко, яка сказала наступне: “Олю, у Києві ти королева, а в Москві тебе почнуть топтати і аж ніяк не королеви, повір моєму досвіду”. Їй я повірила. І дуже вдячна за вчасно сказані слова. І нині я тут, на своїй Батьківщині, яку люблю з кожним днем все більше і більше. І якби Людмила Марківна дожила то цього кошмару, що витворяє сьогодні російська влада, думаю, її серце було б розбите так само, як і моє”.

Стародавній папірус, в якому міститься згадка про дружину Ісуса, не підробка, заявили вчені Массачусетського технологічного інституту, Гарвардського та Колумбійського університетів. Фрагмент стародавнього папірусу розміром 4 на 8 сантиметрів, в якому міститься згадка про дружину Ісуса, містить запис коптською мовою. В одному місці запису можна прочитати “Ісус сказав їм: “Моя дружина...”, в іншому - “Вона може бути моїм учнем”. Сучасний аналіз папірусу, чорнила, почерк і особливості коптської мови того часу показують, що знахідка справді є давньою. Сам папірус порівнювали з фрагментом Євангелія від Іоанна. Ймовірно, вік знахідки - 2-4 століття нашої ери. Текст запису містить багато граматичних помилок, що дозволяє припустити наявність у її автора лише початкової освіти.

У Дубаї побудують неймовірне “Місто Аладдіна” Уряд Дубаї починає реалізацію великого проекту з будівництва в історичній частині емірату “Міста Аладдіна” на воді, над старим торговим портом. Проект “Міста Аладдіна” виконано у східних традиціях з великою кількістю “золотих” конструкцій та імітацією ажурного кування. Три основних вежі, найвища з яких підніметься на 450 метрів, нагадуватимуть старовинну східну масляну

РЕКЛАМА

лампу, витончений глечик і флакон для пахощів. У “Місті Аладдіна” розташуються житловий комплекс, готель, бізнес-центр, розважальний парк і велика кількість магазинів, ресторанів, кафе. Влада міста-емірату сподівається, що “Місто Аладдіна”, яке “прийшло з давніх легенд, але зведене за технологіями майбутнього”, сподобається і бізнесменам, і туристам.

В Італії різко впало споживання вина Тенденція до скорочення споживання вина в Італії відзначалася протягом кількох останніх років, а торік італійці випили всього 22 млн гектолітрів і поступилися не тільки французам, а й американцям, зазвичай відомим як любителі пива, а зовсім не вина. При цьому попит на італійське вино за кордоном продовжує зростати. А закупівлі вина на внутрішньому ринку тільки в 2013 році впали на 7% і досягли рекордно низького рівня 1861 року. Що стосується червоного вина, то й Італію, і Францію несподівано обігнав Китай, що став найбільшим у світі споживачем. А Іспанія виявилася найбільшим виробником вина в минулому році.

Тисячі людей тікають від лісової пожежі в Чилі Більше десяти тисяч людей евакуювалися з портового міста Вальпараісо в Чилі, тікаючи від лісової пожежі. Масштабна лісова пожежа в Чилі вже вбила 12 людей і знищила сотні будинків. Вогонь, який роздмухують тихоокеанські вітри, знищив понад 500 будинків. Багато жителів міста страждають від удушень, оскільки повітря дуже задимлене. Президент Мішель Бачелет оголосила це місто зоною стихійного лиха. У багатьох районах міста немає електрики.

Ветеранам у Твері до Дня Перемоги закупили подарункові лопати

Тверським ветеранам Великої вітчизняної війни до Дня Перемоги місцеві чиновники в якості подарунка замовили “багатофункціональні мультиінструменти - лопати”. Інформація про це з’явилася на сайті держзакупівель. Лопати планують вручити на офіційному прийомі голови міста Твер. Як йдеться у техзавданні, лопата повинна “мати додаткові функції: молоток, щипці, відкривачку, компас”. У комплекті до подарунку також передбачені сірники, цвяхи, складене лезо, волосінь і рибальські гачки. Всього замовлять 200 багатофункціональних лопат по 500 рублів (близько 150 грн) кожна.

Бережімо зуби! Дзвінок з Пітера до Одеси: - Привіт, Моня! Як Ви там? Це ж тихий жах! Переїжджайте до нас, ми вас і поселимо, і нагодуємо! - Стривай Льово! А чого таки ми повинні до вас їхати і про який жах ти говориш? - У вас же фашисти, захопили всю Україну! - Е-е-е ні, Льово, не всю захопили лише Крим взяли. ☺ ☺ ☺ Виступає представник України в ООН : - Коли князь Київської Русі Олег пішов скупатися в річці, в нього на березі росіяни вкрали меч… Представник Росії перебиває: - При чем здесь мы? Россиян тогда вообще еще не было! - Ось це я й хотів сказати. ☺ ☺ ☺ - Куме! - Що? - Ти улігся мордою в холодець - переляж в олів’є, а то застудишся. ☺ ☺ ☺ - Найважчу роботу я завжди роблю зранку. - Це яку ж?

u СМІХОТЕРАПІЯ

- Піднімаюся з ліжка. ☺ ☺ ☺ Я завжди спізнююся. Або я пізно встаю і не встигаю. Або я встаю заздалегідь, думаю що у мене купа часу, повільно збираюся і запізнююсь. ☺ ☺ ☺ Поки стояла в черзі до психіатра за довідкою, що на обліку не перебуваю, так сильно рознервувався, що поставили на облік. ☺ ☺ ☺ - Чому ви сидите й нічого не робите? - Все, що не робиться - все до кращого! ☺ ☺ ☺ Скупий платить двічі. Піду працювати до скупого. ☺ ☺ ☺ Стоматолог пацієнтові: - Зуб я вам видалив, дві години не їжте. - Та я після ваших цін півмісяця їсти не буду! ☺ ☺ ☺ У кожного дачника свій Гороскоп. Влітку кожен дачник стає Раком і Водолієм. Зібрав для читачів “Полтавської думки” Василь Рудаков з вул. Сінної у Полтаві.

u ПОГОДА айближчим часом на ПолтавН щині, як передбачають метеорологи, очікується потепління,

Відповіді на кросворд у №15

яке поширюватиметься досить швидко. Принаймні, вже через тиждень, наступного четверга, у наших краях очікується денна температура повітря у межах 26-27 градусів тепла. А сьогодні, 17 квітня, синоптики передбачають сонячну погоду, температура повітря вночі 7-9, удень 16-18 градусів. Надалі, протягом тижня, можливі щодобові зміни сонячної погоди - на похмуру хмарність з короткочасними дощами. Але при цьому поступово теплішатиме. А ось атмосферний тиск залишатиметься стабільним - у межах 747-751 мм рт. ст.

Газета "Полтавська Думка" №16 (1013)  

17 квітня 2014 року

Газета "Полтавська Думка" №16 (1013)  

17 квітня 2014 року

Advertisement