Page 1

Полтаві — чесного міліціонера

№10 (1007) 6 березня 2014 року

Обласна газета 9 березня 2014 року минає 200 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка Борітеся - поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава І воля святая! Тарас ШЕВЧЕНКО.

Стор. 5

Військкомати не встигають приймати всіх бажаючих Мобілізація до лав Української армії відбувається настільки активно, що військкомати не встигають реєструвати всіх охочих. Про це на брифінгу у Верховній Раді повідомив секретар РНБО Андрій Парубій: “Збирають у першу чергу офіцерів, резервістів. Військкомати, структура яких насправді за останній період була майже знищена, швидким темпом відновлюють діяльність і не встигають прийняти всіх бажаючих, які сьогодні хочуть своїм прикладом і своєю дією допомогти українській армії”.

Жодна військова частина, жоден гарнізон або корабель у Криму не виконав ультиматуму росіян

Жодна військова частина, жоден гарнізон або корабель не виконав ультиматуму російських військових здати зброю і присягнути самопроголошеному “уряду Криму” або покинути службу. Про це повідомили представники командування ВМС України в Севастополі. Не зафіксовано також випадків дезертирства українських військових у Криму, крім єдиного факту зради колишнього командувача ВМС України Дениса Березовського. “Командиру полку внутрішніх військ МВС України, який дислокується в Севастополі, невідомими особами було запропоновано 200 тисяч доларів США. Офіцер відмовився і підкреслив, що й надалі залишається вірним своїм переконанням і присязі”, - йдеться в повідомленні МВС. У відомстві підкреслили, що, незважаючи на вкрай складну політичну та криміногенну ситуацію, військовослужбовці внутрішніх військ стійко виконують свої завдання.

Швеція порівняла Віктора Януковича з колабораціоністом Квіслінгом Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт у своєму мікроблозі Twitter порівняв четвертого президента України Януковича з колабораціоністом Відкуном Квіслінгом. “Так, Україна тепер має свого власного Квіслінга. Сидячи на чужій землі, просити у іноземної армії повернути свою країну йому”, зазначив Більдт, посилаючись на озвучений на Радбезі ООН представником РФ Віталієм Чуркіним лист Януковича до президента РФ з проханням використати армію для відновлення законності в Україні. Відкун Квіслінг норвезький політичний і державний діяч, колабораціоніст, націонал-соціаліст, активно співпрацював з Німеччиною в період Другої Світової війни.

Кабмін влаштує розпродаж урядових автомобілів Кабінет міністрів України прийняв постанову про те, що після відповідної оцінки будуть розпродані 1,5 тисячі міністерських автомобілів. Як повідомив міністр фінансів України Олександр Шлапак на засіданні уряду 4 березня, проект постанови стосується тільки центральних органів влади. Водночас оперативні машини, які використовуються міліцією та пожежними, продажу не підлягають. “Тільки 1,5 тис авто по центральних органах влади будуть оцінені і під контролем громадськості розпродані. Виручені гроші будуть спрямовані в бюджет”, - сказав міністр.

Як перемогти Путіна без жодного пострілу Українці перелякані, але росіяни перелякані не менше. Путін переконав їх, що Україну захопили “западенці”=бандерівці=фашисти. Звідси: населення РФ підтримує введення військ в Україну для захисту “братів-слов’ян”. Відберіть у Путіна підтримку росіян, і він не посміє тримати армію в Україні. ейчас не время бежать в С военкомат и на порыве патриотизма спешить стрелять в “злобных” русских. Время заниматься информационной политикой. Новой власти нужно помочь ликвидировать тот пробел, который возник по совершенно естественным причинам. За долгие годы правления Виктора Януковича разложились не только медицина и система госзакупок. Разложились все прочие функции, присущие здоровому государству. И среди них - информационная политика. Естественно, новой власти сейчас просто не до этого. Хотя именно информационный фронт - единственный, на котором стоит воевать. Дело в том, что главная опора для ввода войск в Украину - это уверенность россиян, что войска вводятся для защиты России. Владимир Путин разыграл все по нотам. Сначала

он разжег в умах россиян уверенность, что Украину захватили “западенцы”=бандеровцы=фашисты. Что они действуют по прямой указке США. Что американцы заварили эту кашу с Майданом, и теперь пожар может докатиться до России. Ну кто хочет, чтобы возле Кремля жгли шины и стреляли? Россияне испуганы. А поэтому поддерживают ввод войск в Украину. Вот чего добился Путин, действуя такими грязными методами. Вот тот фронт, на котором нужно сосредоточить усилия. Не мобилизация, а полная информационная открытость и дружелюбность - вот что спасет нашу страну от бессмысленной войны. Не нужно воевать с Путиным. Не нужно его убеждать. Не нужно его демонизировать. Отберите у Путина поддержку россиян, и он не посмеет держать войска в Украине.

Полтава. 2 березня 2014 р. Близько 10 тисяч людей вийшли на мітинг проти політики Путіна, який окупував територію України. Вони тримали в руках саморобні плакати: "Путін геть!", "Крим - це Україна!", "Крим, Полтава - з вами!", "Росіяни, не дозвольте стріляти Путіну у ваших рідних в Україні!", "Захистимо Україну!", "Путін СТОП!", "Ні війні!" та інші.

( Закінчення на 3 стор.).

У Нових Санжарах чоловіки записуються в армію овосанжарці, як і всі неН байдужі громадяни України, пильно стежать за подіями

в Криму, де кремлівська кліка Володимира Путіна провокує збройний конфлікт. Більшість моїх земляків з подивом сприймають легковірність значної частини братнього російського народу про те, що нібито на українській землі нині безчинствують націоналістичні вояки. Брехня, що невпинно ллється з провладних російських радіо і телевізійних каналів, є не що інше, як ганебний прояв інформаційної війни, маніпуляція людською свідомістю. Злочинною є і позиція

російських журналістів, які брехню, наклепи видають за істину, бо бояться бути звільненими з роботи. Адже в Росії немає незалежних засобів масової інформації. Допоки політики, дипломати не знаходять порозуміння, українці готуються до найгіршого шляху розв’язання політичного конфлікту. Після проголошення на території України часткової мобілізації до райвійськкоматів потягнулися люди. - Навіть у неділю, 2 березня, до нашого військкомату прийшли записуватися добровольці, - говорить районний війсь-

ковий комісар Новосанжарського району Олександр Бабенко. - Це новосанжарці, які мають досвід ведення бойових дій в Афганістані, і молоді, які ще не нюхали пороху, і навіть старшого віку чоловіки, що не підлягають мобілізації. В єдиному пориві їх об’єднала загроза Україні. Протягом кількох хвилин нашого спілкування з районним військовим комісаром до його кабінету зайшли двоє добровольців. Це водій з села Соколова Балка Петро Льорчик та житель селища Нові Санжари Олександр Оксюта. Вони, не змовляючись, в один

527 нових передплатників “Полтавської думки” Такий підсумок акції “Передплати газету родичу, другу, сусіду”. Редакція “ПД” дякує всім постійним передплатникам, які за свій кошт передплатили газету на березень своїм родичам, друзям, сусідам. Для них це буде приємний сюрприз, адже ми стараємося робити газету цікавою і корисною для кожної родини.

РЕКЛАМА

u ЩО НОВОГО?

голос сказали: “Коли Вітчизна у небезпеці, ми не можемо відсиджуватися вдома. Своїх військових знань ми не забули і сподіваємось, що ці знання і досвід ще зможуть послужити українському народові”. Військовий комісар Олександр Бабенко записав їх дані, подякував за прояв високого патріотизму і запевнив, що при необхідності їх запросять до райвійськкомату для визначення подальшого проходження військової служби, повідомив “Полтавській думці” з Нових Санжар наш кореспондент Геннадій РОМАНЕЦЬ. Тарас ШЕВЧЕНКО

Гайдамаки (уривок) Давно те минуло, як, мала дитина, Сирота в ряднині, я колись блукав Без свити, без хліба по тій Україні, Де Залізняк, Ґонта з свяченим гуляв. Давно те минуло, як тими шляхами, Де йшли гайдамаки,- малими ногами Ходив я, та плакав, та людей шукав, Щоб добру навчили. Я тепер згадав, Згадав, та й жаль стало, що лихо минуло. Молодеє лихо! якби ти вернулось, Проміняв би долю, що маю тепер. Згадаю те лихо, степи ті безкраї, І батька, і діда старого згадаю… Дідусь ще гуляє, а батько вже вмер. Бувало, в неділю, закривши мінею, По чарці з сусідом випивши тієї, Батько діда просить, щоб той розказав Про Коліївщину, як колись бувало, Як Залізняк, Ґонта ляхів покарав. Столітнії очі, як зорі, сіяли, А слово за словом сміялось, лилось: Як ляхи конали, як Сміла горіла. Сусіди од страху, од жалю німіли. І мені, малому, не раз довелось За титаря плакать. І ніхто не бачив, Що мала дитина у куточку плаче. Спасибі, дідусю, що ти заховав В голові столітній ту славу козачу: Я її онукам тепер розказав.


2 стор. u ЩО НОВОГО? ПОЛТАВЩИНА:

Віктор Бугайчук очолив Полтавську обласну державну адміністрацію Депутата Кременчуцької міської ради від ВО “Свобода” Віктора Бугайчука призначено головою Полтавської обласної державної адміністрації. Про це йдеться в Указі в.о. Президента України О.Турчинова, оприлюдненому 2 березня 2014 р. В.Бугайчук народився у Сєверодонецьку Луганської області. Навчався у Харківському політехнічному інституті на факультеті електромашинобудування. Працював інженером у Харківському ПНУ-413 на Кременчуцькій дільниці №3. Був директором АТ “Електросервіс”, комерційним директором заводу комунального устаткування. Очолював ЗАТ “Кременчуцька електротехнічна компанія “АМПЕР”. З 2010 року - депутат Кременчуцької міськради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Одружений, має двох синів - Михайла і Богдана.

Активісти розібрали намет біля будівлі Полтавської ОДА 4 березня у Полтаві біля адмінбудівлі, що по вул. Жовтневій 45, активісти розібрали намет. На це є відповідне рішення Майдану. Активісти кажуть, що намет охайно складуть та віднесуть “на заднє подвір’я”. Намет простояв тут з листопада минулого року.

Віддай за комуналку понад півтисячі Упродовж січня населенням Полтавщини, як повідомляє Головне управління статистики у Полтавській області, сплачено за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 138,1 млн.грн. (77,7% нарахованих за цей період сум). Найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався в Миргородському районі (95,0%), найнижчий - у Лубенському районі (38,9%). Середні нарахування за житлово-комунальні послуги на одного власника особового рахунку в січні 2014 р. порівняно з відповідним періодом 2013 р. збільшились на 5,0% і з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт/год) становили 513,93 грн. Заборгованість населення з оплати житлово-комунальних послуг збільшилась у січні 2014р. порівняно з груднем 2013р. на 14,1% і на кінець січня 2014р. становила 321,7 млн.грн.

Полтавці можуть звернутися до керівництва Державтоінспекції Керівництво Державтоінспекції здійснює прийом громадян згідно з розробленим графіком. Кожен бажаючий може звернутися зі своїми запитаннями та пропозиціями щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та діяльності ДАІ області у визначений час, а саме: начальник УДАІ УМВС Штепа Олександр Іванович, щосереди з 09-00 до 12-00 год, з 14-00 до 17-00 год.; заступник начальника УДАІ УМВС Палієнко Ігор Володимирович, щоп’ятниці з 09-00 до 12-00 год, з 13-00 до 16-00 год.; заступник начальника УДАІ УМВС - начальник відділу організації роботи ДПС Поліщук Віктор Вікторович, щопонеділка з 09-00 до 12-00 год., з 14-00 до 17-00 год. Прийом громадян здійснюється за адресою: 36008, Полтава, вул.Фрунзе, 164. Чергова частина УДАІ проводить прийом громадян цілодобово (0532) 59-07-25.

Гоголівське лісництво визнали найкращим в Україні За підсумками конкурсу на кращий лісовий розсадник, який проводило Товариство лісівників України, перше місце здобув лісорозсадник Гоголівського лісництва ДП “Миргородський лісгосп” Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства. Базовий лісорозсадник, площею 10,9 га, найбільший у Полтавській області. Загальний щорічний обсяг вирощування стандартних сіянців складає близько трьох мільйонів, а тому лісгосп повністю забезпечує себе якісним посадковим матеріалом. Тут зростають як звичайні сіянці, так і саджанці декоративних порід. Доглядають за розсадником 12 працівників на чолі з майстром розсадника Ігорем Куленком та лісничим Леонідом Носом.

У пожежі загинула людина 4 березня у с. Великі Будища, в приватному житловому будинку виникла пожежа. Отримавши сигнал, рятувальники швидко виїхали на виклик. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області. Пожежу локалізували о 08:10, а ліквідували о 11:55. Вогнем знищено частини шиферної покрівлі та дерев’яного перекриття, вікна, двері та домашнє майно. Під час гасіння пожежі виявили тіло без ознак життя господаря, яке направили в бюро СМЕ Гадяцької центральної районної лікарі для встановлення причини загибелі. За попередніми даними, причиною пожежі стало неправильне влаштування та несправність опалювальної печі і димаря.

Червоний Хрест запрошує полтавців на курси першої меддопомоги Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України запрошує полтавців для проходження навчання на курсах навичкам надання першої допомоги по 12-годинній програмі. Курс складається з теоретичної та практичної частин з основ догляду за хворими та пораненими. По закінченню курсів учасники отримують сертифікат. Довідки за телефонами: 7-43-08; 099-566-45-04.

У Полтаві чоловік вчинив суїцид на території школи Близько 7-ї години ранку 2 березня до міліції Октябрського р-ну Полтави надійшло повідомлення від 60-річного місцевого мешканця, що на території школи №33, розташованої по вулиці Героїв Сталінграда, він виявив труп чоловіка. У скроневій частині голови загиблого є сліди вогнепального поранення, а поруч з тілом лежав саморобний пристрій для стрільби патронами калібру 5,6 мм. Будь-яких слідів боротьби або інших тілесних ушкоджень на тілі не виявлено. За попередніми висновками, є всі підстави вважати про вчинення суїциду.

Полтавська думка №10 (1007) 6 березня 2014 року u ЩО НОВОГО? УКРАЇНА:

Генпрокуратура готова під вартою привезти Януковича з Росії У Генпрокуратурі стверджують, що прес-конференція Януковича в Ростові-на-Дону є підтвердженим фактом його місцезнаходження на території Росії. Тому Україна офіційно почала процедуру екстрадиції. Про це йдеться у повідомленні на сайті Генпрокуратури. Міжнародне право фіксує зобов’язання держав-учасниць видавати одна одній осіб для притягнення до кримінальної відповідальності. Відносини з Російською Федерацією в галузі екстрадиції також урегульовані Європейською конвенцією про видачу правопорушників 1957 року.

Попередня влада розгубила 22 млрд доларів валютних резервів Проблеми на фінансовому ринку України нині пов’язані з двома основними причинами: скороченням золотовалютних резервів і падінням обсягу депозитів у банках. Про це заявив прем’єр-міністр А.Яценюк. Він нагадав, що за останні кілька років при президенті Януковичі ЗВР України скоротилися з 37 млрд доларів до 15 млрд. НБУ і уряд робитимуть все для стабілізації ситуації.

Нардепи позбавили себе пільг Верховна Рада прийняла законопроект “Про внесення змін до закону України “Про статус народного депутата України”, який скасовує і обмежує пільги народним депутатам. Закон передбачає скасування забезпечення депутатів службовим житлом, замість цього їм буде виділятися ліміт коштів на оренду житла або зняття номерів у готелі. Претендувати на отримання такої допомоги можуть лише депутати, які проживають на відстані понад 30 км від Києва. Також скасовано право депутатів на безкоштовний проїзд у всіх видах транспорту на території України, замість цього їм також буде встановлюватися ліміт коштів на проїзд. Скасовано надання допомоги депутатам у розмірі 12 зарплат при виході на пенсію, а також допомогу при достроковому припиненні повноважень. Також скасовується низка преференцій, пов’язаних з нарахуванням стажу, зокрема обліку часу роботи в парламенті як терміну служби для військовослужбовців.

Рада “дозволила” Тимошенко і Луценку йти в президенти Верховна Рада реабілітувала осіб, які були засуджені з 1 лютого 2010 року по 1 березня 2014 року по ряду статей Кримінального кодексу України, на виконання рішення Європейського суду з прав людини. За такий закон проголосували 268 депутатів. “ВР проголосувала наш з Iриною Луценко закон про реабілітацію - за ним Юля і Луценко будуть реабілітовані і отримають право балотуватися”, - написав у мережі Twitter нардеп Андрій Шевченко.

Пенсійному фонду потрібно 8 млрд грн на березневі пенсії Про це журналістам повідомила міністр соціальної політики Людмила Денисова: “Потрібно знайти 4 млрд грн на те, щоб заплатити допомогу сім’ям з дітьми та 8 млрд грн до Пенсійного фонду для того, щоб почати виплату пенсій у березні”, - сказала новообраний міністр.

Доходи задекларували вже 179 українських мільйонерів Близько 55 тис громадян України з початку 2014 р. задекларували 7,6 млрд грн доходів, отриманих у 2013 р., з них 179 осіб отримали дохід у розмірі більше 1 млн грн, повідомила прес-служба Міністерства доходів і зборів. “Більшість громадян декларували отриманий від заробітної плати дохід, загальна сума якого становить 2,5 млрд грн. Доходи від успадкованого чи отриманого у дарунок майна становлять 2,3 млрд грн, а від продажу рухомого або нерухомого майна - 0,9 млрд грн”, - наголошується в повідомленні.

Що робитимуть з рейдерами? Антикорупційне бюро в Україні очолюватиме журналіст Тетяна Чорновол. Народний депутат від фракції ВО “Батьківщина” Олександра Кужель заявила про те, що комітет ВР щодо підприємництва починає збирати інформацію про те, у кого з громадян відбулося рейдерське захоплення бізнесу в період з 2010-го по 2014 рік.

Експорт живої худоби з України збільшився в 4,5 раза За даними Держстату, торік Україна експортувала 10,5 тис голів живої великої рогатої худоби, що в 4,5 раза перевищує показники 2012 р. Про це повідомили в асоціації “Український клуб аграрного бізнесу”. Переважна більшість живої худоби в 2013 р. була експортована в Азербайджан, а саме 78% від загальної кількості (понад 8 тис голів). Також 18% живої худоби реалізовано в Узбекистан і 5% - у Казахстан. Експорт чистопородних племінних тварин торік становив близько 3,2 тис голів, тобто 31% від загального експорту живої худоби. Що стосується імпорту живої худоби, то минулого року він скоротився на 22% - до 2,7 тис голів. Більшість імпортованої худоби - саме чистопородні племінні тварини з Чехії, Угорщини, Франції, Польщі та Німеччини. Крім тварин з Європи, у 2013 р. було також імпортовано 376 голів чистопородної ВРХ з Канади.

Населення заборгувало за компослуги 13,5 млрд грн Заборгованість населення України з оплати житлово-комунальних послуг у січні 2014 р. зросла на 8,3% порівняно з груднем 2013 р. - до 13,568 мільярда грн. Про це повідомила Державна служба статистики. Середній термін заборгованості становив 2,6 місяця. У січні-2014 українці сплатили за компослуги 4 млрд грн, або 78,6% нарахованих за цей період сум. Найвищий рівень оплати зафіксований у Закарпатській області, Севастополі та Києві - 98,5-93,6%, найнижчий - у Харківській, Чернівецькій та Херсонській областях - 69,7-74%.

u ЩО НОВОГО? СВІТ:

Путін після прес-конференції Януковича оголосив Україні війну У суботу, 1 березня, Путін оголосив Україні війну. Вранці самопроголошений глава Ради міністрів АР Крим Сергій Аксьонов звернувся до президента РФ Путіна про надання сприяння у забезпеченні миру і спокою на території Автономної Республіки Крим. Путін відреагував блискавично, так само блискавично відреагували обидві палати підконтрольної йому Держдуми. О 17:20 вони проголосували за введення російських військ на територію Криму

Путін поводиться, як Гітлер під час аншлюсу Австрії Голова комітету у закордонних справах палати депутатів парламенту Чеської Республіки Шварценберг порівняв події, що відбуваються зараз в Криму, з аншлюсом Австрії, який провів Адольф Гітлер. “Коли в тридцятих роках минулого століття Адольф Гітлер хотів зайняти якусь країну, він завжди заявляв, що буде захищати місцевих німців. Мова йшла про аншлюс Австрії, окупацію наших прикордонних земель, напад на Польщу”, - зазначив дипломат. Він додав, що аналогічний аргумент використовує російський президент Володимир Путін, щоб “зайняти Крим”. “Абсолютно зрозуміло, що мова йде про захист російських громадян, на яких ніхто не нападає і які знаходяться в повній безпеці. Вони зібралися, проводили демонстрації за Росію і користувалися всіма свободами “, - зазначив Шварценберг.

Рада ЄС вимагає негайно вивести російські війська з Криму Рада ЄС з питань закордонних справ у своїх висновках зажадала від Росії вивести свої війська з території України і почати негайні переговори з Києвом. Мова про це йде в узгоджених Висновках Ради ЄС з Україною, чиє позачергове засідання відбулося в понеділок, 3 березня, у Брюсселі, повідомив в інтерв’ю журналістам міністр закордонних справ Словаччини Мирослав Лайчак 3 березня. “У рішенні Ради ЄС ми заявили, що територіальна цілісність і суверенітет України були цілком очевидно порушені агресивними діями російських збройних сил. Ми вимагаємо від Росії вивести її війська і почати повністю виконувати угоду між Росією і Україною про статус Чорноморського флоту РФ. Ми також закликаємо Росію почати негайні переговори з Україною згідно з угодою”, - сказав він.

Сейм Литви зняв портрет Януковича Сейм Литви вирішив прибрати з гостьової галереї портрет усуненого президента України В.Януковича. Відповідне рішення прийняло правління парламенту. У свою чергу, віце-спікер Пятрас Ауштрявічюс, який був ініціатором зняття портрета, поклав на Януковича провину за загибель людей у Києві: “Думаю, що після цих подій, після розкритих фактів про те, як жила його сім’я, якого масштабу це була корупція, немає місця портрету такої людини в Сеймі”.

У Сибіру на пам’ятнику Леніну написали “Слава Україні!” У правобережній частині російського міста Красноярськ (найбільше місто Східного Сибіру) пам’ятник Леніну залили червоною фарбою, написавши на постаменті: “Слава Україні!”. Про це повідомляє “Сибинфо”. Поліція почала за фактом інциденту перевірку. Водночас невідомі вивісили червоно-чорний прапор на Копилівському мосту в лівобережній частині міста. На прапорі написано “Сибір з Майданом”. Акція пройшла у дні проведення Красноярського економічного форуму. Прапор невідомі повісили прямо на банер форуму.

В єврозоні безробіття склало 12% Безробіття у країнах єврозони минулого місяця зафіксоване на рівні 12%, підтверджують дані Статистичного управління ЄС. У країнах Європейського союзу безробіття в січні не змінилося в місячному вираженні, склавши 10,8%. У єврозоні безробіття серед молоді зафіксоване на рівні 24%, в ЄС - 23,4%. Кількість безробітних в січні зросла на 17 тис осіб з грудня 2013 як у валютному блоці, так і в ЄС в цілому. Найкращі показники минулого місяця відзначені в Люксембурзі (6,1%), Німеччині (5%) та Австрії (4,9%). Найвищий рівень безробіття зафіксований у Греції (28%) і в Іспанії (25,8%).

ЄП скасував шенген-візи для громадян Молдови Депутати Європейського парламенту схвалили безвізовий режим для в’їзду до країн Шенгенської зони громадян Молдови, що мають біометричні паспорти. “Молдова є важливим партнером для Євросоюзу, і пропозицію парламентської комісії зняти візові зобов’язання її громадян ґрунтується на значному прогресі, якого досягла влада Молдови в останні три з половиною роки в ході діалогу щодо лібералізації візового режиму”, - заявила доповідач Європарламенту з питання надання Молдові безвізового режиму з ЄС Таня Файон. Також вона зазначила, що такий крок сприятиме розвитку взаємин між Молдовою та ЄС.

Південна Корея знижує податки для бізнесу Уряд Південної Кореї планує знизити податкове навантаження для сектора послуг, зважаючи на те, що президент країни Пак Кин Хе має намір стимулювати інновації та підвищити темпи зростання четвертої за величиною економіки Азії. Держава зменшить свою присутність в ряді секторів, в т.ч. в охороні здоров’я, фінансах та освіті. Поряд з цим уряд має намір скоротити обсяг боргу домашніх господарств, який створює ризики для фінансової системи. Керівництво країни планує виділити до 2017 р. додаткові 4 трлн вон (3,7 млрд доларів) для розвитку підприємництва. Підйом у сфері послуг допоможе знизити залежність економіки від експорту і швидше досягти мети щодо збільшення темпу зростання ВВП до 4% протягом найближчих трьох років.


u ІНФОРМАЦІЙНИЙ

ФРОНТ

Полтавська думка №10 (1007) 6 березня 2014 року

3 стор.

Як перемогти Путіна без жодного пострілу (Початок на стор.1).

Дзвоніть знайомим у Росію Наверняка, у половины жителей Украины есть друзья в России. И они за последние два месяца наверняка звонили с тревожными словами: “Слушай, что у вас там происходит?” Дело в том, что они реально считают, что Путин решил СПАСТИ Украину. И для этого ввел сюда войска. И 90% тех людей, которые вышли под знаменами России на митинг в поддержку ввода войск в Крым, ИСКРЕННЕ хотят нам помочь. Они, в прямом смысле этого слова, не хотят бросать братьев в сложной ситуации. Они действительно считают себя миротворцами. Доктор Комаровский: “Те, кто перед телевизором, искренне пытаются меня и моих детей спасать... Такой лжи, как по российским телеканалам, не было никогда в Советском Союзе” Все это звучит дико для жителей Украины. Мы, наконец, прогнали уголовника с его “Семьей”. Ценой сотен жертв (убитых и раненых) наша страна получила шанс жить более свободно и богато. У нас уже есть легитимная власть. Пусть ее не поддерживают коммунисты и изгнанный Янукович, но она есть и она делает шаги для стабилизации экономики. У нас, наконец, никто не бьет людей посреди улицы. У нас, наконец, “смотрящие” не отбирают бизнесы, а пиарщики от власти не взламывают почтовые ящики.

Зачем же нас спасать? От кого? Чтобы понять, почему россияне так считают, нужно проследить, как события в Украине преподносятся российскому зрителю и читателю. При помощи друзей из Москвы я составил список того, что россияне думают о последних неделях в Украине. Итак, в нашей стране: 1. Власть захватили “западенцы”=бандеровцы=фашисты. 2. В Украине запрещают русский язык. Тем, кто говорит порусски, делают внезапную смерть прямо на улице, потому что… 3. “Западенцы”=бандеровцы=фашисты притесняют русских. Русскими в данном случае являются весь Восток и Юг Украины, поскольку он говорит на русском языке. 4. Эти же “западенцы”=бандеровцы=фашисты издеваются над беззащитным “Беркутом”. А сейчас - над ГАИшниками и обычными гражданами, которые “не были на Майдане”. 5. Майдан организован по американскому сценарию. Те же американцы организовали стрельбу по “майдановцам” и “беркутам”. 6. А сейчас американцы натравливают “западенцев”=бандеровцев=фашистов на русскоязычное население, а затем натравят на Россию. Таким образом, уважаемые читатели, РОССИЯ ЗАЩИЩАЕТСЯ. А мы-то думаем, что она нападает. Информационное пространство создано так, что россияне боятся агрессии со стороны националистов=бандеровцев=фашистов. И Путин молодец, потому что не позволяет атаковать Россию. И если нужно будет, Путин будет защищать Россию и русскоязычное население на чужой территории. Братьев-славян! Потому что им ЯКОБЫ УГРОЖАЮТ В УКРАИНЕ. Уважаемые жители Украины. А вы не пошли бы спасать Крым и Юго-Восток нашей страны, прочитав это? Вы не ввели бы войска? Вы не поддерживали бы ввод миротворцев в форме армии России? События в Украине, нарисованые российскими телеканалами по заказу Путина, являются

для россиян настоящим шоком. А во время шока, как известно, адекватность реакций притупляется. Шок произошел по одной причине. Еще две недели назад в информационном пространстве РФ господствовала тема Олимпиады в Сочи. События в Украине, по большому счету, игнорировались. Но только закончилась олимпиада, как россияне узнали, что у нас по улицам бродят фашиствующие молодчики, которые именем Украины бьют русскоязычное население. Можно не сомневаться, что в глазах россиян американцы захватили Украину и разжигают внутри нашей страны фашизм. Пардон, национализм. Пардон, бандеровщину. А вот Янукович одинаково противен как украинцам, так и россиянам. В РФ его называют не иначе как “Януковощ”. С него смеются, его презирают, он предатель. Как раз в этом направлении не нужно стараться. Януковоща россияне не поддерживают. Они искренне возмущены тем, что Путин приютил убийцу и тирана. Почему россияне видят Украину в кровавых тонах? Почему же здравомыслящее российское население вдруг видит Украину настолько мрачно? Почему вера в то, что по улицам Киева и всей страны ходят “западенцы”=бандеровцы=фашисты, настолько сильна? Это главный вопрос. Это вопрос из вопросов. Ведь изнутри мы видим совершенно иное. Мы обладаем большим объемом фактов. Да, мы видели кадры, когда в “Беркут” бросали бутылки с зажигательной смесью. Но до этого мы видели кадры, когда “Беркут” методично и зверски избивал майдановцев. И общий счет явно не в пользу “обиженных” спецназовцев. Значит, мнение о засилье “западенцев”=бандеровцев=фашистов в России поддерживается намеренно.

У Росії немає незалежних ЗМІ Как известно, в РФ нет демократии в СМИ. Или они работают на вертикаль власти, отражая позицию Кремля, или им можно говорить только о Спивакове и бульонах. Не дай Бог они сунутся в политику - их тут же постигнет участь “Дождя”. Напомним, этот телеканал, который был ориентирован на московскую интеллигенцию, после материалов в поддержку Украины попросту закрыли. Мгновенно и безжалостно. Россияне оказались в своего рода информационной блокаде. Они думают именно то, что до них доносят СМИ. Точно так же в Украине население думает то, что им показывают “Интер”, “1+1” и ICTV. Интернет-пространство, казалось бы, для россиян открыто. Но и тут не все так просто. Никто из них не станет читать украинские ресурсы - точно так же, как в Украине не читают российские ресурсы. А значит, население России и Украины как бы информационно заперто - каждое внутри своей атмосферы. И не то чтобы нельзя узнать другую точку зрения. Никто не запрещает ищите в сети украинские ресурсы и читайте взахлеб. Но будьте готовы к тому, что вас не воспримут соотечественники. Человеческая природа такова, что разобраться в ситуации захотят от силы 10% населения. Остальные будут обсуждать то, что намедни услышали по “Первому” и в “Вестях”. Думаете, откуда у Федора Бондарчука крамольные мысли и высказывания в адрес Украины? Он же интеллигентный человек, разумный, видел мир. Оказывается, и он попал под влияние информационного пространства.

Доктор Комаровский: “Те, кто перед телевизором, искренне пытаются меня и моих детей спасать... Такой лжи, как по российским телеканалам, не было никогда в Советском Союзе” Человеческая природа такова, что разобраться в ситуации захотят от силы 10% населения. Остальные будут обсуждать то, что услышали по “Первому”, в “Вестях” или по “Інтеру”.

Російські телеканали і Путін безпардонно брешуть Итак, аксиома 1. Кремль контролирует информационное пространство России. Население охвачено пропагандой очень плотно, альтернативные мнения есть, но их не воспринимают. Даже высказывание Андрея Макаревича о том, что России не нужно воевать за Януковича, воспринимается в штыки. Россияне считают, что музыкант не в адеквате. Аксиома 2. Кремль заинтересован в том, чтобы россияне видели в Украине разгул “западенцев”=бандеровцев=фашистов. Иначе зачем бы он создавал такое информационное поле? Ведь в Украине достаточно россиян, которые видят истинное положение вещей. Они могут убедиться воочию, что в нашей стране стало свободнее и легче дышать. И пусть попадаются такие ребята, которые матом выстраивают ГАИшников, или бьют прохожих с криком “А ты был на Майдане?” Население Украины относится к таким людям, как к идиотам, и не одобряет эти действия. А что, в России нет идиотов? Нет скинхедов? Нет патриотов, которые под лозунгами “Россия для русских” бьют выходцев из Средней Азии и Кавказа? Но украинцы не раздувают эти факты. Мы не считаем, что ВСЕ россияне такие. Но стоит послушать выпуски с Дмитрием Киселевым и хочется нервно оглянуться. Оказывается, эти исключения превращаются в общую картину. Это единственное, что есть в Украине. Нет освобожденных людей, нет свободы, нет радости от победы. Нет торжества справедливости хотя бы в таком виде. Мы что, правда такие? Может, и правда пригласить Путина с войсками? А самое главное, что действия российских властей четко координированы с заявлениями в СМИ. Стоит вспомнить только перлы последних дней, когда российский МИД упорно отрицает наличие российских войск в Крыму. “Это не войска, это самооборона” - это уже даже не смешно. Итого, возникает предположение - еще не аксиома 3. Путин и его окружение заинтересованы в разжигании конфликта между Россией и Украиной. Чего они хотят добиться? Это интересно. Но можно и не нырять в глубины психики Владимира Путина. Пусть это будет на его совести. “Поверь мне - здесь идет ОЧЕНЬ БОЛЬШАЯ ГЕОПОЛИТИЧЕСКАЯ ИГРА. И Украина просто повод как с одной стороны, так и с другой. Не обижайся...”, - пишет мне один знакомый из Москвы. Ну, может и так. Только изнутри Украины это смотрится как преддверие войны и вмешательство в наши внутренние дела как раз после того, как Украина наконец получила шанс развиваться иначе. Давайте сосредоточимся на технологии процесса. Путин делает для ввода войск все необходимое со своей стороны. Сейчас выпуски новостей в Украине и социальные сети наводнены ложью. Пишут о том, что в воды Черного моря входят американцы, что украинские войска сдаются, а ветераны “Майдана” ус-

траивают погромы. Слава Богу, что пользователи новостных ресурсов и социальных сетей уже получили иммунитет во время Майдана. Тогда вовсю работали пиарщики Сергея Арбузова, которые пытались поливать грязью митингующих, возвеличивали “титушек” и жестокость “Беркута”. Кто занимается распространением лжи сейчас? Вполне возможно, это люди Владислава Суркова или Виктора Медведчука. Вполне возможно, это некие третьи люди, которые заинтересованы в дестабилизации информационного пространства Украины. Эти люди явно получают один видимый эффект. Украинцы начинают БОЯТЬСЯ, они начинают нервничать. Они начинают с опаской поглядывать в сторону России. Ничего не замечаете? Россияне боятся украинцев. Украинцы боятся россиян. Это крайне благодатная почва для развития агрессии с двух сторон. Такое впечатление, что кто-то сталкивает лбами народы двух стран.

Половину інформаційного простору України контролює Росія Но наблюдается тревожный факт. На фоне множества “вбросов” со стороны Украина явно не контролирует информационное пространство. Даже собственное. Например, еврейское население Донецка свято верит, что уже в центре Украины националисты с Западной Украины громят еврейские семьи. Они будут поддерживать “Беркут” и самого черта, лишь бы не пришли фашисты. А русские, живущие на Юге Украины, всерьез волнуются за родственников, живущих в Киеве. Они просят всяческие избегать националистов=бандеровцев=майдановцев=убийц. Естественно, Юг считает, что оппозиционная власть строит новую Украину на крови русских. Улавливаете, откуда такие мысли? Проникновение российского телевидения в Украину явно недооценивается. Жителям Киева все это дико слышать. Но это так. Половина Украины информационно контролируется Россией. И что с того, что украинский Пенсионный фонд платит пенсии, а украинские электростанции дают свет в квартиры? Люди смотрят российские телеканалы и верят им охотнее, чем собственным. Однобокость подачи российскими СМИ - вот главная брешь в действиях новой власти. Необходимо как можно скорее закрыть ее, иначе война будет проиграна без единого выстрела. Украина может лишиться нескольких областей, так и не поняв, откуда исходит настоящая угроза. Правительству стоило бы привлечь грамотных консультантов. Настоящих, дорогих, а не доморощенных, которые работали на Сергея Арбузова. Пусть какой-то из олигархов раскошелится и выделит миллион-другой, чтобы привлечь таких специалистов. Их главная задача - прорвать информационную блокаду Путина. Показать россиянам, что по улицам Украины ходят нормальные мирные люди (так и есть), а не упыри со свастиками на рукавах и томиком Бандеры под мышкой. Власть должна показать, что она есть. Жители Украины уже истосковались по сообщениям о

том, что ситуация взята под контроль. Нужно раз и навсегда утихомирить Донецк, Харьков, Одессу, Николаев, Херсон, Луганск. Не террором, но твердой рукой. Нужно вернуть силовиков к выполнению их непосредственной работы. СБУ обязано противодействовать любым призывам к расколу Украины. Майдан всегда действовал именем Украины и не хотел другой страны. И то против него бросали “Альфу”. Как же можно позволять вешать на облгосадминистрации российский или любой другой флаг? Мы живем в Украине, и посягательство на ее целостность - это уголовно преследуемое злодеяние. Чем занимается Валентин Наливайченко? Или он боится, что Кремль преподнесет законные действия СБУ как агрессию против русских? Он в любом случае это сделает.

Влада повинна бути твердою! Власть должна быть властью. И эта власть должна быть твердой. Без жестокости. Без “вышыванок” и криков “Героям слава!” Это должна быть просто власть. Она должна держать страну под своим контролем. А чтобы российские каналы не злоупотребляли информацией, стоит пригласить в Украину огромный пул международных журналистов - в том числе российских. И пусть жители РФ увидят, насколько одни и те же действия по-разному трактуются в мире и у них. Правильно будет пригласить в Украину деятелей культуры из России. Выдающихся людей, пользующихся действительным авторитетом. Блокаду Путина можно пробить, опираясь на мнение еще более влиятельных людей. Они сами все увидят, они сами узнают, как донести. Можно сделать еще многое. Привлечь духовенство всех религий и конфессий. Объявить март месяцем русской культуры в Украине. Приехать в “Крыивку” во Львове и устроить там братание с россиянами под камеры. Депутаты Рады могли бы неделю походить в косоворотках и вести заседания на русском языке - дабы показать, что в Украине нет русофобии. Они должны раз и навсегда гарантировать неприкосновенность русского языка - в конце концов, на нем говорит половина Украины и на нем говорила масса людей на Майдане. Патриотом Украины можно быть, даже не владея ни словом по-украински. Журналисты могут написать в иностранные СМИ свое видение того, как вели себя митингующие, “Беркут” и власть. Не утаивая, не пытаясь выглядеть лучше. Прятать нечего.

Кожен українець може бути сильним Но самый главный вклад в общее дело могут сделать обычные украинцы. Друзья, позвоните друзьям в Россию, напишите им о том, как вы видите события в нашей стране. Напишите в Facebook, выложите фотографии времен Майдана и нынешних времен. Пригласите друзей в Киев, пусть они погуляют по мирным улицам. Развейте тот бред в головах россиян, который туда вложили Путин с компанией. Народам России и Украины нечего делить. Мы одинаково напуганы, и одинаково не хотим крови. Нужно понять, что нас намеренно разъединяют и стравливают. И просто прекратить верить в то, что за границей живут враги. Звучит пафосно. Но это не пафос, а прямой путь к тому, как не допустить войны между двумя действительно братскими народами. Сергій ЛЯМЕЦЬ, “Економічна правда”. Вівторок, 4 березня 2014 р.


u ЖІНКИ — БЕРЕГИНІ

4 стор.

Полтавська думка №10 (1007) 6 березня 2014 року u НЕБЕСНА СОТНЯ

Жіноче обличчя полтавської медицини Про професію лікаря Марина Невойт мріяла з дитинства. Закінчивши школу з медаллю, три роки поспіль вступала до вишу, працювала на заводі, але від мрії не відмовилася. Зрештою, з четвертої спроби таки стала студенткою Полтавського медінституту (нині Українська медична стоматологічна академія). Всі роки навчання була відмінницею, хоча після занять працювала в гематологічному відділенні обласної лікарні.

У терапії лише жінки Подальше життя Марина Миколаївна пов’язала з кардіологією: працювала в інфарктному відділенні обласної лікарні (нині Полтавський обласний кардіологічний диспансер), стажувалася в Інституті кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска. Вона стала першою жінкою-реаніматологом у Полтаві, та ще й яким! У 1994 році Марина Невойт очолила терапевтичне відділення 2ї міської клінічної лікарні. На цій посаді вона вже майже 20 років. Стільки ж виконує обов’язки позаштатного міського терапевта. Неможливо порахувати, скільки людських життів урятувала досвідчена лікарка, скільком тисячам полтавців повернула втрачене здоров’я! Останнім часом, говорить Марина Миколаївна, люди займаються самолікуванням або взагалі не лікуються. До відділення потрапляють переважно у важкому стані, з цілим “букетом” різноманітних захворювань. За таких обставин медикам непросто визначити діагноз, призначити лікування. У терапії 2-ї міськлікарні працюють винятково жінки, одержимі роботою, як і завідуюча. Передусім це дві молоді лікарки, яких Марина Невойт вважає своїми ученицями: - Лариса Петрівна Озарчук два роки була у нас інтерном і дуже хотіла залишитися саме в нашому відділенні. А Оксана Вікторівна Самко раніше працювала в поліклініці лікарем загальної практики. Я її одразу попередила: у нас зарплата менша, хоча роботи - більше. Єдина перевага - швидко станеш гарним лікарем. І вона погодилася. Донедавна в терапії працювала й дочка Марини Миколаївни Ганна. Захистивши кандидатську дисертацію, вона не залишила практичну роботу. Після народження донечки Маринки Ганна Невойт у відпустці. До речі, бабуся розповідає, що мала на свої перші роковини з-поміж різноманітних предметів одразу вихопила фонендоскоп. Тепер у родині сподіваються, що коли мала виросте, то теж обере найкращу, найгуманнішу, наймилосерднішу професію.

Мамо, не плач Пісня пам'яті загиблим на Майдані Сл. Оксани МаксимишинКорабель. Муз. Бориса Севастьянова.

Мамо, не плач. Я повернусь весною. У шибку пташинкою вдарюсь твою. Прийду на світанні в садок із росою, А може, дощем на поріг упаду. Голубко, не плач. Так судилося, ненько. Вже слово, матусю, не буде моїм. Прийду і попрошуся в сон твій тихенько, Розкажу, як мається в домі новім. Мені колискову ангел співає, I рана смертельна уже не болить. Ти знаєш, матусю, й тут сумно буває: Душа за тобою, рідненька, щемить. Мамочко, вибач за чорну хустину, За те, що віднині будеш сама. Тебе я люблю. I люблю Україну Вона, як і ти, була в мене одна.

Бережнівка: крок до примирення

Колектив неврологічного відділення 1-ї міськлікарні теж переважно жіночий. Стоять зліва направо: лікарі-невропатологи Наталя Ростовська, Ганна Глушко, Олена Нікіфорова, лікар-терапевт Катерина Хлістун, медична сестра Тетяна Ноздра, №7 “Полтавської думки” за лікарі-невропатологи Таїсія Черненко і Олена Продан. 16 лютого ц.р. надрукована Сидять: лікар-терапевт Тетяна Маркіна та медсестри Маргарита Григоренко, стаття Анатолія Банного на теЛюдмила Сердюк, Світлана Пещтерева. ми моралі із села Бережнівка кардіології) провідна роль нале- обоє - педіатри) вступила до одразу після її відкриття у 1970 Кобеляцького р-ну. Вчинки найжить жінкам. УМСА. Скоро зрозуміла, що це її році. Тоді вона якраз закінчила старшої дочки родини ПавлюНачальник управління охоро- покликання. Тепер їй навіть медучилище, була палатною мед- ків (а всього дітей в родині 11) ни здоров’я Полтавського міськ- страшно подумати, що могла не сестрою, перев’язувальною, гіп- щодо батьківської хати і повиконкому Сергій Котов не може послухатися рідних і зламати сувальною, маніпуляційною… З дальшої долі матері викликали одностайне не сприйняття з боназвати точної кількості чолові- своє життя. 1979 року (тобто 35 років) працює ку братів та сестер. Родинний ків і жінок у лікарняних закладах Тут же, в хірургії, знайомлюся операційною сестрою. Нині у від- конфлікт схвилював не тільки міста - такої статистики ніхто не з дивовижною жінкою - лікарем- діленні троє операційних сестер, їх, а й мешканців села, став пубведе. Проте погоджується: жінок анестезіологом Аллою Платонів- та був час, коли Ганна Павлівна лічним, судовим. Ось і цього рау медицині й справді значно ною Дмитрик. Після закінчення сама допомагала лікарям під час зу брати і сестри Тетяни звернубільше, особливо - на первинно- медучилища вона працювала усіх операцій, а це - 5-6 випадків лися до “Полтавської думки” з му рівні надання медичної допо- анестезіологічною медсестрою на день. проханням опублікувати їхнього моги. Серед керівників закладів у реанімаційному відділенні обЗ моменту відкриття лікарні колективного листа, аби хоч таохорони здоров’я вже спостері- ласної лікарні. Вступила до ме- працює в травматології й медсес- ким чином примиритися зі гається певна гендерна рівність: дінституту, але продовжувала тра Наталія Василівна Воскобой- старшою сестрою і поставити шість з одинадцяти установ міс- працювати - вночі й у вихідні. Ін- ник. Рано залишилась удовою з нарешті крапку у цій неприємта очолюють жінки. І що харак- ститут закінчила з відзнакою. За двома дітьми на руках, однак ній історії. Сподіваємося, що терно: чим вищий керівний ща- розподілом потрапила в 1-у улюбленої роботи не кинула: пра- так і буде, що пані Тетяна визбель, тим більше чоловіків. міськлікарню, де трудиться вже цювала на півтори ставки, в нічні нає свою провину і зробить крок Чому з-поміж великої кількос- 40 років. зміни - по кілька діб з відділення назустріч родині. ті жінок лише небагатьох приз- Дуже люблю свою роботу, не виходила. Дорога наша сестро Тетяно! начають начальницями? І навпа- але не можу змиритися зі смер10 грудня 2012 року помер наш А сестра-господарка прийки: чому чоловіки, яких небагато, тю хворих, - говорить вона. - мального відділення й травмпунк- батько Павлюк Михайло Іванович, значно частіше обіймають керів- Пригадую, як на операційному ту Людмила Галата раніше була… про що виконавчим комітетом Буні посади? Причина - у стереоти- столі помирав 24-річний хло- вчителькою музики. Коли родина тенківської сільської ради Кобепах, які панують у головах украї- пець. Він пройшов через пекло отримала квартиру навпроти лі- ляцького району Полтавської обласнців. Чомусь вважається, що Афганістану, дивом вижив, та в карні, добиратися в 29-у школу, ті складено відповідний актовий зажінка - це слабка стать, не здат- мирному житті, на весіллі това- що в мікрорайоні Алмазний, ста- пис №76. Після його смерті відкрина дати собі ради, не те що керу- риша, отримав ножове поранен- ло складно. Людмила Ігорівна так лася спадщина, що складається з вати іншими. Є й інший бік меда- ня. До нас потрапив уже в агонії, і не знайшла роботи в іншій школі, домоволодіння та земельної ділянки лі: чоловіка розглядають як году- ми не змогли нічим допомогти. тож улаштувалася санітаркою. площею 3,17 га, розташованих у севальника сім’ї. Представників Відтоді минуло 20 років, але я й Думала - тимчасово, але працює лі Бережнівка Кобеляцького району. Тобою, як спадкоємицею по закону, сильної статі, які займаються досі чую, як кричить його мати… вже 16 років. подано до Кобеляцької державної улюбленою справою, але отринотаріальної контори заяву про Там, де найважче Замість післямови мують недостатню платню чи У 1-ій клінічній лікарні м. ПолтаЛікарнею мене супроводжує прийняття спадщини. (що ще гірше) менше за дружиМи пропонуємо тобі відмовитися ну, вважають невдахами. Охоро- ви багато відділень, яких немає в заступник головного лікаря з від частини в зазначеній спадковій інших медичних закладах. Тут, намедсестринства Надія Зятина. У на здоров’я, яка фінансується з масі, на яку ти можеш претендувати бюджету, не може похвалитися приклад, функціонує міське не- неї теж дещо незвичний трудовий у відповідності до чинного законоврологічне відділення, тож хворих шлях. Свого часу жінка працювависокими зарплатами. От і тікадавства на користь нашої матері ють чоловіки-медики на керівні з інсультами та іншими гострими ла медсестрою, потім здобула Павлюк Ольги Василівни, яка пропосади чи взагалі в комерційні патологіями з усього міста ціло- вищу освіту в Полтавському інже- живає в цій хаті і зазнає моральструктури - навіть якщо до цього добово везуть сюди. А ще тут діє нерно-будівельному інституті. них страждань від твоєї поведінки. не лежить душа. “На передовій” цілодобовий міський травмо- Досить швидко зробила успішну При цьому ми обіцяємо тобі залишаються переважно жінки - пункт, який обслуговує до 100 па- кар’єру в одному з проектних інс- сплатити вартість твоєї частки у цієнтів на добу. Всі черепно-мозтитутів міста від техніка до зав. вони не так болісно, як чоловіки, спадковому майні. Просимо розгреагують на мізерні зарплати чи кові травми теж лікують у 1-й відділу. Однак до нової роботи ду- лянути нашу пропозицію та напраміськлікарні. ша не лежала. Тож у 199З році по- вити нам свої вимоги з зазначенвідсутність кар’єрного росту. У полоні Там, де складно - завжди жін- вернулася в медицину - на посаду ням суми, яку хочеш отримати в “І досі чую, стереотипів ки. Тож і не дивно, що очолює 1-у старшої медсестри 1-ї міськлі- обмін на відмову від частки в Є професії (і навіть цілі галу- як кричить мати” лікарню розумна, енергійна, діло- карні, згодом стала заступником спадковому майні нашого батька зі), які традиційно вважаються Чимало представниць пре- ва й надзвичайно жіночна Ганна головного лікаря і закінчила бака- Павлюка Михайла Івановича. Ми жіночими або ж чоловічими. Ме- красної статі обирають професії, Борисівна Селькіна. З-поміж п’я- лаврат УМСА. хочемо примирення у нашій велидицина до них не належить - тут які здавна були суто чоловічими. ти її заступників - двоє чоловіків і - Працювати в медицині мо- кій родині. І ти нам не ворог, а рідпрацюють як чоловіки, так і жін- У хірургічному відділенні 1-ї троє жінок. А от серед медичних жуть тільки ті, хто по-справжньо- на усім нам кровинка. ки. Переважна більшість меди- міської клінічної лікарні працю- сестер і молодших медичних сес- му любить людей, здатен їм співПавлюк Василь Михайлович ків-науковців - чоловіки. Достат- ють двоє жінок-хірургів - Олена тер (а це - дві третини персоналу) чувати, - підсумовує вона. - Тож і (м. Світловодськ), Галіченко Наталія Михайлівна ньо представлені вони й на ке- Василівна Янко і Оксана Петрів- чоловіків узагалі немає. не дивно, що серед медиків так (Московська обл., м. Подольск), рівних посадах охорони здоро- на Кучер. Остання зізнається: Медсестра травматологічного багато жінок. Онікій Катерина Михайлівна в’я. А ось у практичній медицині хотіла вивчати іноземні мови, та відділення Ганна Павлівна КучеряЗінаїда МАТЯШОВА, (Кременчуцький р-н, (особливо в терапії, педіатрії, за наполяганням батьків (вони венко прийшла в 1-у лікарню “Полтавська думка”. с. Мала Кахновка), Федченко Надія Михайлівна (м. Полтава), Павлюк Світлана Михайлівна ержавна податкова інспекція у м. Полтаві (для батьків студента), копія свідоцтва про u ДОВІДКА (с. Бережнівка), одруження (для чоловіка чи дружини студента); нагадує, що відповідно до ст. 166 ПодаткоПавлюк Іван Михайлович - довідку з роботи про отриманий у минулому - оригінал та копію договору з навч. закладом; вого кодексу України платники податків мо(Кобеляцький р-н, с. Бутенки), - довідку з навчального закладу про кількість жуть скористатися правом отримати податко- році дохід і сплачені податки (немає вимоги щодо Шапка Галина Михайлівна ву знижку на навчання за наслідками звітного форми довідки, головне, щоб було вказано загаль- навчальних місяців у звітному році (якщо непов(Кобеляцький р-н, с. Бутенки), 2013 р. до кінця поточного 2014 р., подавши до ний нарахований дохід за 2013 рік, єдиний соці- ний навчальний рік); Вільховик Ніна Михайлівна - довідку про термін навчання в навчальному податкового органу за місцем своєї податкової альний внесок, податкова соціальна пільга у разі (м. Кременчук), закладі (якщо не вказано у договорі); адреси декларацію і копію підтвердних доку- застосування, податок на доходи фізичних осіб); - оригінали та копії платіжних документів, що Олійник Валентина Михайлів- довідку про вартість навчання в звітному році ментів, а саме: підтверджують сплату за навчання (сплачені у на (м. Дніпропетровськ), (якщо не вказано у договорі); - паспорт (оригінал, копія); 2013 році). Павлюк Олександр Михайлович - ідентифікаційний номер (оригінал, копія); - копію свідоцтва про народження дитини (Кобеляцький р-н, с. Бутенки).

Скористайтеся своїм правом на отримання податкової знижки Д

У


u ЛЮСТРАЦІЯ

5 стор.

Полтавська думка №10 (1007) 6 березня 2014 року u КОРИСНА КОЛОНКА-13

Полтавський Євромайдан вимагає звільнення новопризначеного керівника УМВС іче Полтавського Євромайдану 4 беВ резня 2014 р. одноголосно прийняло звернення до в.о. МВС України А.Авако-

ва, Генпрокурора О.Махніцького та в.о. Президента України О.Турчинова, в якому вимагають звільнення новопризначеного начальника УМВС у Полтавській області Івана Корсуна.На обґрунтування вимоги громадський актив наводить численні факти, які доводять, що ні за моральними, ні за діловими якостями Корсун не тільки не заслужив такої високої посади, а й має сісти на лаву підсудних за раніше скоєні ним дії.Так, 22 березня 2013 року І.Корсун, що займав керівну посаду в УМВС у Черкаській області, координував дії між “тітушками” та міліцією, перешкоджав доступу та роботі журналістів, народних депутатів України, депутатів Черкаської обласної ради, не допускаючи їх до сесійної зали, в ході чого зламав палець депутату обласної ради Олександру Сінгаєвському. Під час парламентських виборів 2012 року І.Корсун прямо був причетним до штурму “Беркутом” окружної виборчої комісії №197, що мало наслідком побиття людей та фальшування виборів на цьому окрузі. “Відзначився” він і на довиборах у

грудні 2013 року, коли Комітет виборців України зафіксував на Черкащині понад 120 порушень виборчого законодавства, в т.ч. і блокування автомобілями ДАІ опозиційного кандидата Булатецького. Під час Помаранчевої революції, керуючи підрозділами ДАІ Черкаської області, І.Корсун давав вказівки своїм підлеглим кидати “їжаки” під колеса автобусів з людьми, які їхали на Майдан у Київ, та стріляти бойовими набоями по колесах таких автобусів. Він також причетний до поборів з підпорядкованих йому працівників ДАІ за збереження за ними посад. За свідченнями колишніх його підлеглих, такси становили від 1 до 3 тисяч доларів США. Помічений він і в привласненні державного майна, а саме пального, яке виділялося на потреби ДАІ Черкаської області. Про ці та інші факти йшлося у Відкритому зверненні черкаських міліціонерів до Президента та міністра внутрішніх справ України. Не забуто й те, як після зустрічі депутатів місцевих рад Київщини та Черкащини з мешканцями Умані 25 вересня 2011 року їх оточили бійці “Беркуту” і без попередження почали бити всіх без розбору старих, дітей і жінок. Побитих кидали в ав-

тозаки і доставляли в місцевий райвідділ міліції. У сутичках з “Беркутом” тоді постраждав депутат Київської обласної ради Андрій Іллєнко. Також було затримано двох журналістів - керівника київської прес-служби ВО “Свобода” Кирила Бабенцова та керівника черкаської пресслужби Юрія Ботнара. “Нагадуємо Вам,- йдеться у зверненні полтавців до столичної влади, - що сотні тисяч українців на Євромайдані боролися за очищення влади від злочинного елементу, за наведення порядку в країні в цілому та правоохоронних органах зокрема, а не заради подібних кадрових призначень. Задля досягнення цієї мети Народ України заплатив високу ціну сотнями загиблих, скалічених, зниклих безвісти. Не забувайте про те, що саме завдяки Майдану ви обійняли свої посади. Тому якщо не буде виконана вимога щодо зняття з посади І.Г.Корсуна, буде висловлена недовіра вже безпосередньо Вам”. А з метою відновлення довіри до міліції на території Полтавської області пропонується призначити начальника УМВС України в Полтавській області з числа тих, чиї кандидатури запропонує Євромайдан. Людмила КУЧЕРЕНКО.

Слідство по ДТП біля Нових Санжар буде відновлено

аке рішення 4 березня 2014 року ухваТ лив Октябрський районний суд м.Полтави за скаргою мешканця с.Руденківка

Новосанжарського району М.М.Афанасенка, який просив суд визнати неправомірною бездіяльність слідчого Є.В.Чорняка під час досудового розслідування кримінальної справи за фактом ДТП, в якому загинув його брат Олександр. Трагедія сталася 28 вересня 2013 р. поблизу селища Нові Санжари. Водій легковика, житель с. Пологи Низ Володимир Кибкало смертельно травмував О.Афанасенка. Через три місяці, 29.11.2013 р., старший слідчий СВ УМВС України у Полтавській області Є.Чорняк виніс постанову про закриття кримінального провадження. Це пові-

домлення обурило не тільки родину загиблого, а й сільські громади Руденківки і Пологи Низ. Справа в тім, що О.Кибкало на момент вчинення ДТП вже перебував у статусі підсудного по справі насильницького позбавлення життя 28.01.2013 року свого односельця Семиділка Анатолія Івановича. Про це було відомо УМВС України у Полтавській області. Але запобіжний захід щодо В.Кибкала у вигляді взяття під варту слідчий Є.Чорняк не застосував. А щодо самого ДТП, то, за словами Миколи Афанасенка, вина водія легко доказується. Була б лише на те воля слідчого. Тим часом люди подейкують, що винуватець відкупився, бо має чим. Є думка, що вплив на закриття кримі-

нального провадження мав начальник Кибкала, який має родинні зв’язки з високопосадовим суддею. Суд також порушив терміни розгляду скарги М.Афанасенка, змусив позивача і родичів оббивати пороги, Чорняк і прокурор на судові засідання не з’являлися. Але М.Афанасенко, віддаючи данину пам’яті братові, не здався. І суд 4 березня скасував постанову Є.Чорняка як незаконну і зобов’язав слідчі органи провести повторне досудове розслідування. Про його хід “Полтавська думка” інформуватиме. Представник газети Олександр Кулик уже зібрав первинні матеріали, також взяв участь у судовому засіданні, зустрівся з родинами загиблих.

Роза серафитов уществует множество сказаний и С легенд о земных днях Девы Марии. Летописи порой настолько противоречивы, что опровергают одна другую. Помимо ортодоксальной версии о принадлежности Девы к иудейскому роду, европейские и восточные мистики сохранили сказания о её происхождении от знатного парфянского рода. Легенды хранят память о многочисленных чудесах, совершенных Марией в земные дни, о посещении десятков стран мира, о многочисленных свитках, лично надиктованных ученикам. Особое место занимает богомильское предание о Богородице, согласно которому Мария родилась в Парфии в знатном царском роде, принадлежащем к династии деспозинов. Существовало древнее пророчество, согласно которому в последние времена на землю должна была прийти и вочеловечиться верховная Богиня. Парфяне учили: со времен древней Гипербореи божества на земле вочеловечивались, а человеки обоживались. Царственная Дева должна была привести в мир царя царей, божество божеств, одного из самых выдающихся помазанников вышних небес. Парфяне трепетно ожидали знаменательного события. Пророчество парфянских мудрецов свершилось: чудесный младенец родился. На новорожденной Марии сияла фарра - облако ослепительного света, свидетельствующее о ее царственном величии. С юных лет она воспитывалась белыми старицами в парфеноне - обители особо избранных душ, принесших обеты вечного девства, всецело посвятивших свою жизнь служению Богу любви. Жизнь юной Марии преизобиловала чудесными знамениями и сверхъестественными явлениями. Под руководством белых старцев и стариц Мария проходила посвящения в мистические тайны мироздания, духовную науку познания человека, восходила по ступеням лестницы парфянского зиккурата. Наивысшей ступенью зиккурата являлось таинство непорочного зачатия от Всевышнего. Когда исполнилась мера, и Мария достигла наивысшего духовного посвящения, она чудесно зач-

ла и родила царственное божество. Божественный сын имел миссию открыть миру Отца чистой любви… Предание гласит, что Мария и Христос посетили десятки стран мира, устремляя многие тысячи избранников к идеалу духовного пути - мистическому слиянию с божеством. Жители большинства стран благожелательно воспринимали парфянских вестников, с горячей готовностью воспринимая их весть. Лишь в некоторых странах, подобных Израилю, где господствовали ортодоксальные нравы, к ним отнеслись с нескрываемой враждебностью. Особенно ожесточились иудейские ястребы, подвергшие аресту Христа и репрессиям его последователей. Под угрозой преследования Мария была вынуждена покинуть Иерусалим. С двумя сестрами-мироносицами она укрылась на Соловьиной горе близ эллинского города Эфес. Соловьиная гора в апокрифах фигурирует как гора гор, гора откровения, мистическая столица древней Атлантиды. Свои последние 15 лет Богоматерь провела в глубоком затворе на Соловьиной горе. По просьбе Христа были записаны множество свитков, надиктованных самой Богоматерью. Они имели огромную популярность в народе и именовались евангелием Богородицы. Во времена разгула инквизиции за ними особенно охотились карательные отряды, безжалостно уничтожая тексты и их хранителей. Через несколько столетий от них почти не осталось и следа. Тайными тропами на Соловьиную гору, на аудиенцию к Богоматери приходили мудрецы Востока, Азии, Европы, паломники с Соловков, Сибири, Киевской Руси. Наемные сыщики синедриона многократно пытались обнаружить тайное жилище Богоматери, но безрезультатно - Всевышний хранил свою избранницу. Духовный опыт и мистические тайны легендарного затвора Дева Мария поведала своим летописцам, желая передать человечеству бесценное достояние. Так появилась книга “Роза серафитов”, именуемая в народе богомильским евангелием Богородицы.

Одна из глав её посвящена гиперборейскому Христу, открывшемуся на Соловьиной горе в ипостаси Жениха брачной трапезы. В руках небесного Возлюбленного солнцем сияла теогамическая чаша Грааля. Необыкновенный Жених упоял своих избранных невест сладчайшим вином брачного чертога. Книга изобилует пророчествами о будущем, судьбах цивилизации, о грядущем вселенском преображении, рождении нового серафического богочеловечества. Несмотря на неприятие ортодоксами евангелия Богородицы, оно имеет широкое распространение среди богомилов: духоборов, христоверов, белых корабелов, суфиев, сикхов, гностиков, исихастов и т.д. Переведено на многочисленные языки и полагается священным. Богомилы исповедуют Марию своей верховной Богиней, Матерью чистой любви, хотя и называют ее поразному: например, сирийцы - ИштарМамми, японцы - Аматэрасу, американцы - Тонанцин, египтяне - Изида, иудеи - Ашера, скандинавы - Диана, славяне - Лада. Богомильское предание гласит, что успение Пречистой Девы совершилось именно на Соловьиной горе. Считается, что Богоматерь не умерла, но пережила таинство успения, которое разрешилось брачным одром с небесным Возлюбленным. Достигнув наивысшей степени обожения, возможного на земле, была восхищена на вышние небеса, таинственно пребывая на земле любящей матерью и доброй покровительницей страждущего человечества. Б.ОРЛОВ. г.Киев

Подробная информация по телефону: 044-284-83-70

Голодування корисне всім Дієтологи стверджують, що утриматися від їжі один раз на тиждень корисно всім. Найкраще розвантаження організму влаштовувати, починаючи з вечора одного дня і до вечора наступного. Методик голодування є багато. Це може бути голодування, що триває від трьох днів, а іноді доходить до трьох тижнів. Більше голодувати фахівці не радять. Хоча відомо, що людина без їжі здатна прожити два місяці. Без води ж не можна прожити більше трьох днів, тож необхідно завжди пам`ятати про підтримку рівня рідини в тілі.

Щоб схуднути, треба їсти повільно Учені з відділу кінезіології Техаського християнського університету визначили, що при вживанні їжі в повільному темпі людина почувається менш голодною через годину після прийому їжі. Результати дослідження опубліковано в журналі Academy of Nutrition and Diabetics. Учені заявили, що раніше в основному аналізували зв’язок між споживанням калорій і швидкістю харчування у людей зі здоровою вагою. Тепер було розглянуто співвідношення між швидкістю їжі та споживанням калорій у 35 людей з надмірною вагою і ожирінням і у такої ж кількості людей зі здоровою вагою. Обидві групи мали споживати їжу один раз на день у контрольованому середовищі протягом двох днів. Обидві страви були однаковими для кожної групи, а вміст калорій і вага кожної порції вимірювалися перед вживанням. Під час першого прийому їжі обидві групи їли в повільному темпі. Під час другого - у швидкому темпі, квапливим жуванням і без використання столових приборів. Результати показали, що обидві групи почувалися менш голодними через годину після повільного прийому їжі, в той час як після швидкого прийому їжі голод проявлявся швидше. Учені стверджують, що інформація про те, як люди можуть зменшити вагу, збільшивши час жування їжі, може допомогти в розробці стратегій скорочення споживання калорій. Крім того, повільне вживання їжі може знизити споживання загальної кількості калорій і збільшити задоволення від їжі.

Дітей не варто перехвалювати Психологи з Університету штату Огайо (США) спільно з колегами з Університету Утрехта в Нідерландах провели дослідження за участю 240 дітей. В експерименті, який проводили психологи, маленьких добровольців попросили намалювати копію зі знаменитого полотна Ван Гога “Дикі троянди”. Після цього дитина отримувала похвалу у вигляді записки від дорослого, який був ідентифікований як “професійний художник”. У записці похвала полягала в словах “неймовірно”, “чудово” або “добре”. У перших двох випадках оцінка була явно завищеною, і діти, які її отримували, були схильні братися надалі за завдання, з якими вони не в змозі були впоратися. Наприклад, вибирали для копіювання більш складні картини. Діти, які отримали скромнішу оцінку, вибирали для наступних завдань більш прості картини, проте вони страждали від тиску серед дітей із завищеною самооцінкою. Результати цього дослідження психологів показують, що надлишок компліментів може поставити в незручне становище дітей із завищеною самооцінкою і водночас створити дискомфорт для дітей з низькою самооцінкою.

Скільки разів людині розбивають серце Британські вчені підрахували, скільки невдач трапляється у середньостатистичної людини в особистому житті. Дослідники опитали 2 тисячі британських чоловіків і жінок, які вже знайшли собі ідеальну супутницю чи супутника. Виявилося: і чоловікам, і жінкам двічі за життя розбивають серце, перш ніж вони знаходять тих, з ким можна жити до кінця життя. Заодно дослідники зібрали й іншу статистику. Жінка за все життя цілується з 15 чоловіками, має 7 тривалих романів (з них два тривають більше року), 4 рази вступає у випадкові статеві зв’язки і двічі закохується. У чоловіка життя більш бурхливе: у середньому він цілує 16 жінок, має 10 романів, 6 разів вступає у випадкові статеві зв’язки. Але закохуються вони не частіше, ніж жінки: двічі за все життя. “Полтавська думка” №10 (1007) за 6.03.2014 р. Попередні 12 “Корисних колонок” надруковані у №№ 42, 44, 45, 46, 52 за 2013 рік, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9. Це тринадцята. Й надалі “Полтавська думка” періодично вміщуватиме “Корисну колонку” на цьому ж місці. Вирізуйте, час від часу перечитуйте, дайте почитати сусідам - і залишайтеся здоровими!


лянка 16.15 Богиня шопінгу. Повернення 17.10, 20.00 Т/с “Кухня”, (І) 18.05 Розсміши коміка 21.00 Віталька 21.55 6 кадрів 22.50 Т/с “Світлофор”, (ІІ) 23.15 Дурнєв+1 23.45 Между нами 00.45 Т/с “Закрита школа”, (ІІ) 01.30 Т/с “Дєтка”, (ІІ) УТ-1/”ЕРА” СТУДІЯ “1+1” 02.15 Т/с “Кремлівські курсанти”, (І) 06.00 Православний кален- 06.00 “ТСН-Тиждень” 07.35, 00.55 Х/ф “Форму- 03.45 З ночі до ранку дар ла кохання”, (І) 06.05 Новини ICTV 09.20 Х/ф “Чого хочуть 06.10 Спорт 06.15 Погода жінки”, (І) 06.00 Служба розшуку дітей 06.20 На слуху 11.45 Х/ф “Манекенниця”, 06.05 Світанок 06.35 Доброго ранку, Ук(І) 07.05, 19.05 Надзвичайні раїно! 15.20 “1+1 удома: 8 Березновини 06.40 Огляд преси ня” 07.55 Факти тижня 06.45 Гість студії 17.20 “Восьме березня у ве- 09.00 Х/ф “Чаклунка” 07.00 Новини ликому місті” 10.55 Х/ф “Французький 07.05 Спорт поцілунок” 19.30 ТСН: “Телевізійна 07.10 Погода 12.55 Х/ф “За бортом” служба новин” 07.20 Гість студії 14.55 Х/ф “Дикий, дикий 20.30 “Вечірній квартал. 07.30 Ера бізнесу Вест” 8 Березня” 07.35 Огляд преси 22.30, 02.25 Д/ф “Мій Шев- 16.50 Х/ф “Холостяцька 07.40 Гість студії вечірка у Вегасі” ченко” 08.00 Новини 18.45 Факти. Вечір 04.25 “Світ навиворіт-5” 08.05 Спорт 19.50 Х/ф “Ржевський 05.15 “Телемагазин” 08.10 Погода проти Наполеона” 08.20 Гість студії “ІНТЕР” 21.15 Х/ф “Наша Russia. 08.35 Ранкові поради Яйця долі”, (ІІ) 08.45 Корисні поради 05.30 Х/ф “Почуй моє сер- 22.55 Х/ф “Холостяцька 09.00 Погода це” вечірка у Вегасі-2. Із 09.10 Т/с “МонтеКрісто” Вегаса у Бангкок”, 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 10.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕ(ІІ) 09.00, 12.00, 14.00, БАЧЕННЯ 00.45 Х/ф “Тіло, як доказ”, 16.00 Новини 12.05 “Жива душа поетова (ІІ) 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 святая...”, Світ поезії. 02.25 Т/с “Кістки” “Ранок з ІНТЕРом” Т.Шевченко 03.05 Т/с “У чорному спис09.20, 12.25 Т/с “Фродя” 12.35 Погода ку” 13.45, 14.20 “Сімейний суд” 12.40 Star-шоу 03.50 Стоп-10 15.05 “Жди меня” 14.10 Право на захист 04.40 Про-Ziкаве.ua 18.05, 02.50 “Стосується 14.40 Вікно в Америку кожного” 15.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕСТБ 19.05 Т/с “Поки станиця БАЧЕННЯ спить” 05.05 Х/ф “Камінний 17.05 Погода гість”, (І) 17.20 Шевченківський вечір 20.00, 01.50 “Подробиці” 19.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕ- 21.00 Т/с “Гетери майора 06.45 Х/ф “Зіта і Гіта”, (І) 09.45 Х/ф “Дівоча Соколова” БАЧЕННЯ вечірка”, (І) 23.00 Т/с “Петрович” 21.00 Підсумки дня 01.00 Д/ф “Вакцини. Бізнес 18.00 “Вікна-Новини” 21.30 Діловий світ 18.20 “Неймовірна правда на страху” 21.40 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕпро зірок” 03.35 Мультфільми БАЧЕННЯ 20.05 “Слідство ведуть 22.55 Трійка, Кєно, Секунда екстрасенси” ТЕТ удачі 21.05 Х/ф “Самара-2”, (І) 23.00 Підсумки 06.00 Приколи на перерві 22.00 “Вікна-Новини” 23.15 Спорт 06.25, 08.40 М/с “Черепаш- 22.25 “Детектор брехні - 5” 23.20 Погода ки мутанти ніндзя”, (І) 23.30 “Битва екстрасенсів. 23.25 Шустер LIVE 06.50 “Шоу Гарфілда”, (І) Свої проти чужих” 00.35 На слуху 01.35 “Один за всіх” 07.20 М/с “Лалалупси”, (І) 01.00 Від першої особи 02.40 Нічний ефір 07.45 Мультик з Лунтіком 01.20 ТелеАкадемія 02.20 Д/ф “Стефан Турчак. 09.40 М/с “Русалонька”, (І) Місто/”ТОНІС” 10.05 М/с “Фіксики”, (І) Партитура долі” 10.25 М/ф “101 далмати02.55 Х/ф “Безсмертний 06.00 “Таке спортивне житнець 2: Пригоди Патгарнізон” тя. Олександр Усик” ча в Лондоні”, (І) 04.25 Д/ф “Герої України. 06.30 Тиждень 11.40 Х/ф “Містичні приго- 07.00 Погода Крути. Перша Незади цуценят Санти”, 07.05 Астрошоу лежність” (І) 05.25 Підсумки дня 07.10 Хіт парад 05.50 Діловий світ. Агросек- 13.30 Х/ф “Аквамарин”, (І) 07.20 Принц Вільям 08.30 “Світ за тиждень” 15.20, 19.00 Панянка-сетор

Понеділок, 10 березня

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “ОРТ УКРАИНА” 04.00, 08.00, 10.00, 13.00 Новости 04.10 “Гении и злодеи” 04.35 Х/ф “Кубанские казаки” 06.20 Х/ф “Берегись автомобиля” 08.10 “Непутевые заметки” 08.35 “Пока все дома” 09.25 “Фазенда” 10.20 “Свадебный переполох” 11.15 “Охота на шпильках” 12.00 “Ванга” 13.15 Т/с “Вангелия” 16.55 “ДОстояние РЕспублики: Джо Дассен” 19.00 “Время” 20.00 Х/ф “Покровские ворота” 22.30 Х/ф “Мимино” 00.15 Х/ф “Сватовство гусара” 01.25 Х/ф “Трын-трава” 02.55 Х/ф “Вчера, сегодня и всегда”

10.00 “Ловкач и Хиппоза”, (ІІ) 12.00 “Парень из тайги”, (І) 13.30 “Юркины рассветы”, (І) 15.00 “Людмила”, (І) 16.30 “Музыкальные игры”, (І) 18.00 “Иудушка Головлев”, (І) 20.00 “Соперницы”, (І) 22.00 “Курьер на Восток”, (ІІІ) 00.00 “Боевой киносборник 5. Победа за нами!”, (І) 01.30 “Хмель”, (ІІ) 03.00 “Мелочи жизни”, (І) 04.30 “Безбилетная пассажирка”, (І) “ТЕЛЕКЛУБ”

19.00 Т/с “Тайны следствия-13”, (ІІ) 20.00 Т/с “Петля”, (ІІ) 21.00 Т/с “Еще не вечер”, (ІІ) 22.00 Т/с “Опергруппа-2”, (ІІ) НТВ-МИР 23.00 Т/с “МУР есть МУР!2”, (ІІ) 05.25, 06.25 Их нравы “Горыныч и Вик06.00, 08.00, 11.00, 17.00 00.00 Т/с тория”, (ІІ) Сегодня 07.05 Т/с “Рублевка.LIVE” RTVi 08.25 Александр Журбин. Мелодии на память 06.00, 08.20 Мультфильмы 09.05 “Живые легенды. (І) Марк Захаров” 07.00 Х/ф “Тигры на льду” 10.00 “Дело тёмное”. “Заго- 09.00, 17.00 Т/с “Столывор против Сталина” пин... Невыученные 11.30 “До суда” (ІІ) 12.30, 01.25 Суд присяжных 10.00, уроки”, 21.00, 01.00 Т/с 13.30, 02.30 “Суд присяж“Сыщик Путилин”, ных. Окончательный (ІІ) вердикт” 11.00 Х/ф “Деревья на ас14.35 “Прокурорская профальте”, (І) верка” 12.30 “Русский акцент”, с 15.45 Спасатели В.Ленским “Шоколад16.10 “Приговоренные. Капная мания” кан для группы “Аль13.00 Т/с “Бомж”, (ІІ) фа” 17.30 “Второе пришествие 14.00, 20.00, 05.00 Т/с Ванги” “Сумасбродка”, (ІІ) 19.30 Т/с “Шаман-2” 15.00, 23.30 “Городские ле21.30 Т/с “Дельта” генды”, (І) 23.30 Т/с “Мент в законе- 15.30, 23.00 “Американский 2” ликбез”, “Русские 03.35 “Дикий мир с Тимофеамериканцы” ем Баженовым” 16.00, 19.00, 22.00 “Сейчас в мире” “НАШЕ КИНО” 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 “Особое мнение” 06.00 “Расскажи мне о се18.00 “Со-мнение” бе”, (І) 08.00 “Удачи вам, господа!”, 02.00 Х/ф “А зори здесь (І) тихие...”, (І)

09.00 Тиждень 09.35 Погода 09.40 Астрошоу 09.45 Світ подорожей 10.00 Х/ф “Вождь Віннету і напівкровка” 12.00 Бред Пітт. Голлівудський красунчик 13.30 “Будь в курсі!” 14.15 “Модні історії з Оксаною Новицькою” 14.45 “Ген свободи” 15.15 Погода 16.00 Мистецькі історії. До 200-річчя з дня народження Т. Шевченка,2ч 17.00 Світ підводних подорожей 17.30 Кеннет Коупленд Переможний голос віруючого 18.00 Місто маркет 18.10 Дитячий кінозал 18.30 Екосфера 18.50 Вперед, на Олімп! Сочі - 2014 19.00 Новини 19.25 БІЗНЕС 19.30 Спорт 19.40 Погода 19.45 Астрошоу 20.00 Місто маркет 20.10 Дивна справа 20.55 Погода 21.00 JIMI HENDRIX. Незакінчена історія 22.00 Новини 22.25 БІЗНЕС 22.35 Спорт 22.40 Погода 22.45 Астрошоу 22.50 Місто маркет 23.00 Хіт парад 23.15 Повстання медузи 00.30 Новини 00.55 БІЗНЕС 01.05 CПОРТ 01.10 Погода 01.15 Астрошоу 01.20 Місто маркет 01.30 Сутінкоманія 02.00 Х/ф “Правила сексу” 03.30 Амурні мелодії 04.00 Десята муза в Україні 04.30 Х/ф “Веселі хлоп’ята” “ЛТАВА” 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 “Сонце правди Шевченкового слова” 06.25 “Зустріч для вас”. В. Рибалко 07.00 Гранд - концерт кращих мистецьких колективів Полтавщини “Іду з дитинства до Тараса” 09.00 “А у нас кіно знімали...”. Закриття сезону 09.30 “Полтавщино, співай!” 09.45 Д/ф “Три літа Тараса Шевченка” 15.00 “Мій Шевченко” 15.30 “Літературні читання”. Тарас Шевченко

“ENTER-фильм” 11.15, 21.05 Т/с “Не ссорьтесь, девочки” 12.35 “Выдающиеся женщины” 13.00 “Дело вкуса” 14.55 “Выдающиеся мужчины” 15.15 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.30 “Мамы на подиуме” 22.15 “Путешествия натуралиста” 23.10 Телемагазин “Коштовна крамничка”

05.45 Советские мультфильмы 08.15 Х/ф “Проданный смех” 10.40 “Шутка за шуткой” 11.45 Х/с “Грядущему веку” 18.05 Х/ф “Приезжая” 19.45 Х/ф “Забытая мелодия для флейты” 22.15 Х/с “Ставка больше, чем жизнь” 00.15 Х/ф “Тайная прогулка” 01.40 Бойцовский клуб

“TВ 1000 Kинo” 05.00 “Письма к Эльзе”, Х/ф (І) 07.05 “Слон”, Х/ф (І) 09.00 “Ёлки 2”, Х/ф (І) 11.00 “Сладкая женщина”, Х/ф (І) 12.50 “Девушка и смерть”, Х/ф (ІІ) 15.00 “Адмиралъ”, Х/ф (ІІ) 17.10 “1812: Уланская баллада”Х/ф (І) 19.00 “Чужие”, Х/ф (ІІ) 21.00 “Икона сезона”, Х/ф (ІІІ) 23.00 “Кто я?”, Х/ф (ІІ) 01.00 “Русалка”, Х/ф (ІІ) 03.00 “Приключения желтого чемоданчика”, Х/ф (І) “2+2” 06.00 Мультфільми (І) 07.15 “Нове Шалене відео по-українськи” 09.00 “Облом.UA. Новий сезон” 11.00 Т/с “Проти течії”, (І) 19.00 Т/с “Вантаж”, (І) 21.00 “ДжеДАІ” 21.20 Х/ф “Вулкан”, (І) 23.20 Х/ф “Довічно”, (ІІ) 01.00 Х/ф “Зіткнення з Землею”, (ІІ) 02.25 Х/ф “Захар Беркут”, (І) “MAXXI-TV” 06.35, 19.25 Йога 07.20, 13.35 “Детское время” 08.05 “Сбросим лишнее” 08.30, 20.15 “Все про все” 08.50, 11.00, 12.45, 01.25 MaxxiМузыка 09.05, 14.30 “Восточные танцы” 09.35 “Кухня на шпильках” 10.20 “Женские откровения”

РТР “Планета” 03.50 Х/ф “Клубничный рай” 07.15 Х/ф “Яблочный спас” 11.00, 12.15 Х/ф “Невеста моего жениха” 12.00, 18.00 Вести 13.20 Х/ф “Я его слепила” 15.20 “Бабы, вперед!” 18.25 “Все звезды для любимой” 20.15 Т/с “Турецкий транзит” 22.20 “Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым” 00.05 Х/ф “Молодожены” 01.55 Х/ф “Вот такие чудеса” 03.00 “Комната смеха” “TBi” 06.00 Сегодня о главном 09.00 Стоп-кадр 10.00 Девять месяцев 11.00 Aрт City 11.30 DOUBLE ЯТЬ 12.00 Сегодня 12.15 Стоп-кадр 13.00 Х/ф “В стране женщин”, (ІІ) 15.00 Сегодня 15.30 Геофактор 16.00 Особое мнение 16.30 80 островов вокруг света 17.00 Охотники за метеоритами 18.00 Сегодня 19.00 Частные новости 19.30 Особое мнение 20.00 Х/ф “Боец”, (ІІ) 22.00 Знак восклицания с Артемом Шевченко 23.00 Х/ф “В стране женщин”, (ІІ) 00.45 Улицы красных фонарей 01.15 80 островов вокруг света 01.45 Авиакатастрофы: причины и следствия 02.45 Знак восклицания с Артемом Шевченко

15.45 “Полтавщино, співай!” 16.00 ПТН 16.30 “Телетижневик”, 17.00 Гранд - концерт кращих мистецьких колективів Полтавщини “Іду з дитинства до Тараса” 19.00 ПТН 19.30 “З музичної скриньки “Лтави” 19.45 “Відблиск” 20.00 “Струни душ людських” 20.15 “Поверніть мені Шевченка” 20.45 “Гостинець від Телесика”. Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Концерт Біг - бенду під керуванням Едуарда Головашича 22.45 “Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм” 23.05 “Квадрат Успіху” 23.35 “Любов моя, Ганнуся” 23.58 Молитва за Україну “НОВИЙ КАНАЛ” 07.55 М/с “Том і Джеррі” 09.40 Х/ф “Миттєвості Нью-Йорка” 11.25 Х/ф “Чумова п’ятниця” 13.20 Х/ф “Перша дочка” 15.20 Х/ф “Чого хоче дівчина” 17.25 Х/ф “Охоронець” 20.00 Ревізор 22.35 Страсті за Ревізором 00.05 Репортер 00.10 Х/ф “Радісний шум”, (ІІ) 02.20 Служба розшуку дітей 02.25 Зона ночі 02.30 Розквіт українського кіно 03.30 Зона ночі 03.35 Моя адреса - Соловки. Навіщо перекладати Вергілія 03.50 Зона ночі Культура 03.55 Майстер музи 04.10 Київ на межі століть 04.35 Війна світів. Ревізор проти Шефа Канал “УКРАЇНА” 06.40 Т/c “В очікуванні любові”, (І) 10.20 Т/c “Яблуневий спас”, (І) 14.15 Х/ф “Про що мовчать дівчата”, (І) 16.00 Велика прем’єра! Т/c “Відлига”, 8,9 серії (І) 19.00 Події 19.20 Велика прем’єра! Т/c “Відлига”, закл. серії) (І) 22.00 Події дня 22.30 Т/c “Слід”, (І) 23.20 Х/ф “Формула кохання для заручників шлюбу”, (І)

(І) — (зелене коло) розраховано на будь-якого глядача, в тому числі і на дітей. (ІІ) — (жовтий трикутник) перегляд дітям рекомендовано разом з дорослими чи з їх дозволу. (ІІІ) — (червоний квадрат) тільки для дорослих. 01.30 Профілактика переда- 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 23.15, 00.15, 02.35, вального устаткуван03.35 Бізнес-час ня 06.55, 11.35 Тема/Хроніка 05.00 Щиросерде зізнання тижня 05.30 Т/с “Яблуневий 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, спас”, 1 с. (І) 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, НТН 17.00, 18.00, 22.00, 05.00 Т/с “Висяки” 23.00, 01.00 Час но08.25 “Правда життя. Провин фесія телеведучий” 07.25, 08.25, 17.15, 22.45, 08.55 Х/ф “Солодка 23.50 Погода в Укжінка”, (І) раїні 10.10 Х/ф “Не ходіть, 07.40 Автопілот-новини дівчата, заміж”, (І) 11.25 Т/с “Державний за- 07.45, 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час спорту хист - 3” 19.00, 21.40, 02.30 “Випад- 07.55, 09.10, 13.10 Погода на курортах ковий свідок” 08.15, 08.35, 19.45, 22.40, 19.30 Т/с “Зниклі 23.25, 23.35, 03.15, безвісти” 06.15 Тема/Хроніка 22.00 Т/с “Грабуй награбодня ване”, (ІІ) 23.00 Т/с “Менталіст - 5”, 08.45 Трансмісія-новини (ІІ) 08.50, 23.45, 00.55 Огляд 00.00 Т/с “Декстер - 4”, преси (ІІІ) 08.55, 16.10 Погода у світі 01.00 Т/с “NCIS: полюван- 09.35, 13.35, 14.35 5 еленя на вбивцю”, (ІІ) мент 01.50 Т/с “Мертва зона”, 10.35 Велика політика (ІІ) 11.15, 20.00, 01.15, 01.35, 03.00 “Таємниці криміналь05.00, 05.35 Час. ного світу” Підсумки дня 03.30 Х/ф “Ціль номер 12.35 Новинометр один”, (ІІ) 15.35 Новини київщини “К1” 16.35 Машина часу 17.35, 00.35 В кабінетах 06.30 “TOP SHOP” 18.10, 00.00, 03.20, 04.35 07.30 “Мультфільми”(І) Місцевий час 09.40 Х/ф “Перший лицар 18.35 Територія закону при дворі короля 19.00 Час новин, 1 блок Артура”, (І) 19.20 Час новин, 2 блок 11.10 Х/ф “Зевс і Рокса21.40, 03.00, 04.00 Часна”, (І) Тайм 13.00 “КВК- 2013” 22.10 Тема/Хроника 15.00 “Вечірній квартал” 16.50 М/ф “Кунг-фу Панда”, 02.40, 04.40 Життя цікаве 03.40 Кіно з Яніною Соколо(І) вою 18.20 “Звана вечеря” 04.15 Гра долі 19.20 “Орел і Решка” 21.00 “Розсміши коміка” МЕГА 22.00 Х/ф “Поїздка в Америку”, (І) 06.00 Легенди бандитської 00.10 Х/ф “Побачення наОдеси осліп”, (ІІ) 01.45 Х/ф “Острів скарбів 08.00 В пошуках істини 1: Битва на острові 09.50 Народження континентів скарбів”, (І) 12.30 Африка 03.20 “Нічне життя” 13.30 Незнайома Африка “5 КАНАЛ” 14.30 Африка. За лаштунка06.30, 07.30, 08.30, 09.30, 15.30 Вми пошуках пригод 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 18.30 Битва за Марс 16.30, 17.30, 18.30, 19.30 Фантастичні історії 22.30, 23.30, 00.30, 21.30 Політ над землею 01.30, 02.30, 03.30, 00.30 Покер 01.20 Легенди бандитського 04.30, 05.30 Час. Києва Важливо

03.30 Улицы красных фона- 21.40 Х/ф “Влюбиться в рей невесту брата”, (І) 04.00 Особое мнение 23.30 Х/ф “Инди”, (ІІ) 04.20 Музыкальный автомат 01.05 Х/ф “Вожделение”, 04.30 Музыка для взрослых (ІІІ) “Совершенно Секретно” 02.35 Цвет ночи 09.05 “Город без журналистов”, (ІІ) 10.05 Д/ф “Моррис Коэн”, (ІІ) 10.35 “Как командовать мужчинами”, (ІІ) 11.05 Д/ф “Юрий Гагарин”, (ІІ) 12.05 Вечер друзей Артема Боровика (ІІ) 13.05 “Профессия - журналист”, (ІІ) 14.10 “Саган - Токарева”, (ІІ) 15.05 “Загадка Моцарта”, (ІІ) 16.05 “Олдридж Эймс. История одного предательства”, (ІІ) 17.05 “Расколотое кино”, (ІІ) 17.35 “Детский жанр”, (ІІ) 18.05 “Убийство в новогоднюю ночь”, (ІІ) 19.05 “Тайна смерти Элвиса Пресли”, (ІІ) 20.10, 08.10 Лицом к событию (ІІ) 21.05 “Не слабый пол”, (ІІ) 22.10 Д/ф “Женщины в бизнесе”, (ІІ) 23.05 “Иконы стиля: женщины и власть”, (ІІ) 01.05 Вечер джаза с Олегом Киреевым (ІІ) 03.05 “Первые леди”, (ІІ) 04.00 “Военные переводчики”, (ІІ) 05.05 “Мертвая зона”, (ІІ) 05.40 “Стриж - Татарский”, (ІІ) 06.10 “Лиля Брик. История судьбы”, (ІІ) 07.05 “Индира Ганди”, (ІІ) “К2” 05.25 Мир звезд 06.10, 08.15, 14.20 Мультфильмы (І) 06.30 Телеторговля 07.40 Смак Мастер 10.10, 17.55 Божественный дизайн 11.35 5 идей для детской 12.00 Детское меню 12.20, 16.00 Модный приговор 13.20, 17.00 Женская форма 15.10, 18.45 Секреты шефповара 19.30 Х/ф “Женщины”, (І)

Дом Кино 02.20 Х/ф “Мамы” 04.10 Х/ф “Благословите женщину”, (ІІ) 06.10 Х/ф “Жених с того света” 07.10 Х/ф “Обыкновенное чудо”, (І) 09.45 Х/ф “Будьте моим мужем” 11.20 Х/ф “Сказка странствий”, (І) 13.10 Х/ф “Как выйти замуж за миллионера-2”, (ІІ) 18.15, 02.15 “Окно в кино” 18.20 Х/ф “Москва слезам не верит”, (І) 21.00 Х/ф “Китайская бабушка” 22.30 Х/ф “Счастливая, Женька!” 23.50 Х/ф “Моя морячка” 01.10 Х/ф “Честный, умный, неженатый...” Футбол 1 06.00 Интер - Торино. Чемпионат Италии 08.00 Реал - Леванте. Чемпионат Испании 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS 10.25 Фрайбург - Боруссия . Чемпионат Германии 12.25 Futbol Mundial 13.00 Валенсия - Атлетик. Чемпионат Испании 15.00, 21.55 Журнал Лиги Чемпионов 16.00 Челси - Тоттенхэм. Чемпионат Англии 18.00 Ювентус - Фиорентина. Чемпионат Италии 20.00 Чемпионат Италии. Обзор тура. Премьера 20.50 Чемпионат Англии. Обзор тура. Премьера 22.50 Арсенал - Эвертон. 1/4 финала. Кубок Англии 00.55 Обзор 1/4 финала. Кубок Англии 01.30 ПРОФИЛАКТИКА 05.00 Чемпионат Италии. Обзор тура 05.40 Программа передач

“ТВ Центр” 06.00 Х/ф “Женская логика” 07.30, 00.00 Д/ф “Баронесса де Боде. Белая валькирия Гражданской войны” 08.10, 17.50, 05.30 М/с “Золушка” 08.35 Х/ф “Русские деньги” 10.30 М/ф “Василиса Прекрасная” 10.50, 22.55 Д/ф “О чём молчит женщина” 11.30, 15.00, 22.00 События 11.45 Д/ф “Судьба космонавта” 12.30 “Добро пожаловать домой!” 13.10, 01.30 Х/ф “Сердца трёх” 15.15, 03.15 Х/ф “Сердца трёх - 2” 17.25 “Тайны нашего кино. “Сердца трёх” 18.15, 00.45 Т/ф “Жизнь как жизнь. Выбор” 19.00 Праздничный концерт в Цирке на Цветном 19.50 Д/ф “Не родись красивой” 21.10 М/с “Волк Альберто” 21.20 Д/ф “Похитители атомной бомбы” 22.15 Д/ф “Любовь Соколова. Без грима” 23.35 Д/ц “Российские красавицы” Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Аеропорт” 06.55, 18.15 Казки Баженова 07.25, 20.00 Подорож натураліста 07.55, 10.45, 16.00 Мультфільми 08.10 Х/ф “О’кей” 09.55, 18.45 Т/с “Місто спокус” 13.25, 22.10 Т/с “Олександр Македонський” 14.15 Шоу О.Степаненко 16.30, 23.55 Т/с “Все включено” 17.20, 00.40 Секретні території 19.30 Забутий кРАЙ 20.30 Т/с “Справа про “мертві душі” 21.20 Т/с “Криваве коло” 23.00, 02.20 Вторгнення 01.30 Столичні таємниці


12.45 “Алло, адвокате!” 01.30 Т/с “Дєтка”, (ІІ) 02.15 Т/с “Кремлівські кур- 13.15 “Ронін. Ток-шоу з санти”, (І) Дмитром Видріним” 14.00 Правдиві історії 06.45, 07.10, 08.10 “Сніда- 03.45 З ночі до ранку 15.00 “Служба новин нок з 1+1” ICTV “Соціальний пульс” 08.05 “Економічна правда” 15.15 “Соціальна економіка” 09.10 Х/ф “Історія кохан05.30 Факти 15.20 Погода ня, або Новорічний 05.55 Світанок 16.20 Д/с 60 найбільш розіграш”, (І) 07.00, 16.50 Т/с “Опери” смертоносних тварин 11.10, 12.50, 00.35, 02.05 08.45 Факти. Ранок 16.45 Погода Т/с “Скліфосовсь09.15, 19.20 Надзвичайні 16.50 Феєрія Мандрів кий”, (І) новини 17.30 Кеннет Коупленд Пе13.50, 02.55 Т/с “Справа 10.05, 13.50 Анекдоти пореможний голос вірулікарів” українськи ючого 14.45, 04.25 “Красуня за 10.15, 13.00 Т/с “Проку18.00 Місто маркет 12 годин - 2” рорська перевірка” 18.10 Дитячий кінозал 15.40 “Свати - 4”, (І) 12.45 Факти. День 18.30 “Служба новин 16.45 “ТСН. Особливе” 13.55 Т/с “Вулиці розбитих “Соціальний пульс” 17.10 Т/с “Асі”, (І) ліхтарів. Менти-5” 18.50 “Економічний пульс” 20.30 Т/c “Гюльчитай- 2. 14.55 Х/ф “Єгер” 18.55 Погода Заради любові” 18.45 Факти. Вечір 23.45, 03.40 Т/с “Касл - 2”, 20.05 Т/с “Чужий район-2” 19.00 Новини 19.25 БІЗНЕС (ІІ) 21.00 Свобода слова 19.30 Спорт 05.25 “Телемагазин” 00.00 Т/с “Лісник” 19.40 Погода 01.50 Х/ф “Вічно моло19.45 Астрошоу “ІНТЕР” дий”, (ІІ) 20.00 Місто маркет 03.30 Т/с “Кістки” 05.25, 21.00 Т/с “Гетери 20.10 Несвітські хроніки майора Соколова” 04.10 Т/с “У чорному спис- 20.25 ХХ століття воїн ку” 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 21.00 “Служба новин 09.00, 12.00, 14.00, 04.50 Про-Ziкаве.ua “Соціальний пульс” 16.00, 17.45 Новини 21.25 “Соціальна економіка” СТБ 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 21.30 Погода “Ранок з ІНТЕРом” 05.35 “Чужі помилки. Карти, 21.35 Новини 09.20 Т/с “Повернення 22.00 БІЗНЕС гроші, три сестри” Мухтара-2” 22.05 Спорт 06.20 “Все буде добре!” 11.20, 12.25, 16.50 Д/с 22.10 Погода 08.10 “Неймовірна правда “Слідство вели... з Ле22.15 Астрошоу про зірок” онідом Каневським” 09.55 “Зіркове життя. Най22.20 Місто маркет 13.30, 14.20 “Судові спра22.40 “Економічний пульс” бажаніші наречені ви” 22.45 Правдиві історії світу” 15.35, 16.20 “Сімейний суд” 10.55 Х/ф “Мріяти не 00.00 Новини 18.05, 02.50 “Стосується 00.20 БІЗНЕС шкідливо”, (І) кожного” 00.30 CПОРТ 12.40 “Слідство ведуть 19.05 Т/с “Поки станиця 00.35 Погода екстрасенси” спить” 00.40 Астрошоу 13.35 “МастерШеф - 2” 20.00, 01.50 “Подробиці” 00.45 Місто маркет 16.00 “Все буде добре!” 23.00 Т/с “Петрович” 00.55 Принц Вільям 18.00 “Вікна-Новини” 00.55 Д/ф “Ген жорстокості” 18.20 “Неймовірна правда 01.45 Х/ф “Та сама історія 03.35 Мультфільми в наступному році” про зірок” 03.15 Амурні мелодії 20.05 “Слідство ведуть ТЕТ 03.35 Десята муза в Україні екстрасенси” 21.05 Х/ф “Самара-2”, (І) 04.30 Х/ф “Дівчина з ха06.00 Приколи на перерві рактером” “Вікна-Новини” 06.25, 08.20 М/с “Черепаш- 22.00 ми вбиваємо ки мутанти ніндзя”, (І) 22.25 “Кохана, “ЛТАВА” дітей” 06.50 “Шоу Гарфілда”, (І) 00.15 “МастерШеф - 2” 07.20 М/с “Лалалупси”, (І) 06.00 Гімн України 02.30 Нічний ефір 07.45 Мультик з Лунтіком 06.02 Молитва за Україну 08.55 М/с “Русалонька”, (І) Місто/”ТОНІС” 06.04 ПТН 09.20 Єралаш 06.35 “Час Михайла Шев10.10 Країна У ченка” 06.00 “Таке спортивне жит12.35 Дайошь молодьож 07.00 “Ранок на “Лтаві” тя. Іван Богдан” 13.30 Т/с “Ксена - принце- 06.30 Новини 07.20 “Тема дня” са - воїн”, (І) 07.50 “Ранок на “Лтаві”. Про07.00 БІЗНЕС 14.25 Т/с “Любить не лю- 07.05 Спорт довження бить”, (І) 09.30 “Полтавщино, співай!” 07.10 Погода 15.20, 19.00 Панянка-се09.45 Невідома Україна. На07.15 Астрошоу лянка риси нашої історії. Ф. 07.20 Мадонна. Королева 16.15 Богиня шопінгу. По41 “Батьки вольності” поп-музики вернення 10.05 “Забутий генерал” 08.30 “Щоденник для 17.10, 20.00 Т/с “Кухня”, 10.30 “Украдена слава”. батьків” (І) Й. Тимченко 09.00 Новини 18.05 Розсміши коміка 10.52 “До речі...” 09.25 БІЗНЕС 21.00 Віталька 11.00 “Чудесний канал” 09.35 Спорт 21.55 6 кадрів 15.00 “Земляки”. Хафіз Ах09.40 Погода 22.50 Т/с “Світлофор”, (ІІ) 09.45 Астрошоу меджанов 23.45 Между нами 15.25 “Іванове щастя” 10.00 “Алло, лікарю!” 00.45 Т/с “Закрита шко15.50 “Зупинись і здивуйся” 11.15 JIMI HENDRIX. Незакінчена історія 16.00 ПТН ла”, (ІІ)

Вівторок, 11 березня УТ-1/”ЕРА” 06.00 Православний календар 06.05 Новини 06.10 Спорт 06.15 Погода 06.20 На слуху 06.35 Доброго ранку, Україно! 06.40 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.00 Новини 07.05 Спорт 07.10 Погода 07.20 Ера будівництва 07.30 Ера бізнесу 07.35 Огляд преси 07.40 Гість студії 08.00 Новини 08.05 Спорт 08.10 Погода 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Погода 09.10 Т/с “МонтеКрісто” 10.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.25 Як Ваше здоров’я? 13.25 Ближче до народу 13.55 Книга.ua 14.30 Новини 14.45 Euronews 14.55 Діловий світ. Агросектор 15.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 17.10 Світло 17.35 Погода 17.40 Околиця 18.00 Фінансова перспектива 18.20 Діловий світ 18.35 Новини 19.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 21.00 Підсумки дня 21.30 Діловий світ 21.40 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 22.55 Трійка, Кєно, Максима 23.00 Підсумки 23.15 Спорт 23.20 Погода 23.25 Шустер LIVE 00.35 На слуху 01.00 Від першої особи 01.20 ТелеАкадемія 02.20 Д/ф “Міф про Ніберу” 02.55 Х/ф “Ветеринар”, 1с. 04.35 Дорослі ігри 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор СТУДІЯ “1+1” 06.00 “Служба розшуку дітей” 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.30, 05.10 ТСН: “Телевізійна служба новин”

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “ОРТ УКРАИНА” 04.00, 07.00, 10.00, 13.00, 01.00 Новости 04.05, 07.15 “Доброе утро” 08.00 “Доброго здоровьица!” 08.40 “Жить здорово!” 09.40, 16.40 “Истина где-то рядом” 10.15 “Контрольная закупка” 10.45, 02.00 “Модный приговор” 12.00 Другие новости 12.20 “Время обедать!” 13.15 “Понять. Простить” 13.40 “След” 14.15 “Они и мы” 15.05 “В наше время” 16.00 Вечерние новости 17.00, 00.10 “Наедине со всеми” 17.55, 01.05 “Давай поженимся!” 19.00 “Время” 19.30, 02.55 “Пусть говорят” 20.35, 22.10 Т/с “Дурная кровь” 22.00 Ночные новости 22.40 “Вечерний Ургант” 23.10 “Сильные духом”

12.00 “Боевой киносборник 5. Победа за нами!”, (І) 13.30, 01.30 “Хмель”, (ІІ) 15.00 “Мелочи жизни”, (І) 16.30 “Безбилетная пассажирка”, (І) 18.00 “Открытая книга. Молодость”, (І) 20.00 “Бабочки”, (ІІ) 22.00 “Русская симфония”, (ІІІ) 00.00 “Хотите - верьте, хотите - нет...”, (І) 03.00 “Призвание”, (І) 04.30 “Ищи ветра...”, (ІІ) “ТЕЛЕКЛУБ” 19.00 Т/с “Тайны следствия-13”, (ІІ) 20.00 Т/с “Петля”, (ІІ) 21.00 Т/с “Еще не вечер”, (ІІ) 22.00 Т/с “Опергруппа-2”, (ІІ) 23.00 Т/с “МУР есть МУР!2”, (ІІ) 00.00 Т/с “Горыныч и Виктория”, (ІІ) RTVi 06.00 “Особое мнение”, “Экономические новости” 07.00 Мультфильмы (І) 08.00 “Вечерние новости из Америки” 09.00, 17.00 Т/с “Столыпин... Невыученные уроки”, (ІІ) 10.00, 21.00, 01.00 Т/с “Сыщик Путилин”, (ІІ) 11.00, 02.00 Х/ф “А зори здесь тихие...”, (І) 13.00 “Со-мнение” 14.00, 20.00, 05.00 Т/с “Сумасбродка”, (ІІ) 15.00, 23.30 “Городские легенды”, (І) 15.30, 23.00 “Американский ликбез”, “Русские американцы” 16.00, 19.00, 22.00 “Сейчас в мире” 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 “Особое мнение” 18.00 Т/с “Бомж”, (ІІ)

НТВ-МИР 04.00 “НТВ утром” 06.10 “Дикий мир. Экспедиция Тимофея Баженова” 07.05 Т/с “Рублевка.LIVE” 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сегодня 08.25 “Кулинарный поединок” 09.30 “Чудо техники” 10.05 Т/с “Улицы разбитых фонарей-10” 11.35 “До суда” 12.35, 01.55 Суд присяжных 13.35, 16.35 Обзор. Чрезвычайное происшествие 14.30, 02.55 “Суд присяжных. Окончательный вердикт” 15.40 “Дело врачей” 17.35 “Прокурорская проверка” 18.50 “Говорим и показываем” 19.45 Т/с “Шаман-2” “ENTER-фильм” 21.45 “Сегодня. Итоги” 05.45 Советские мультфиль22.10 Т/с “Дельта” мы 00.00 Т/с “Мент в законе09.15 Х/ф “Вакансия” 2” 10.30, 19.05 “Шутка за шуткой” “НАШЕ КИНО” 11.35, 17.20 Х/с “Клон” 13.25, 20.05 Х/с “Зоя” 06.00 “Иудушка Головлев”, 15.25 Х/ф “Все будет хо(І) рошо” 08.00 “Соперницы”, (І) 22.05 Х/с “Ставка больше, 10.00 “Курьер на Восток”, (ІІІ) чем жизнь”

00.05 Х/ф “Криминальный 22.25 Телемагазин “Коштовквартет” на крамничка” 01.35 Бойцовский клуб РТР “Планета” “TВ 1000 Kинo” 04.00 “Утро России” 05.00 “Формула счастья”, 08.05, 03.10 Т/с “Хозяйка Х/ф (І) моей судьбы” 07.00 “1812: Уланская 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 баллада”Х/ф (І) Вести 09.00, 21.00 “Прогулка”, 09.30, 12.30, 15.15, 17.40 Х/ф (І) Местное время. Вес11.00 “Шерлок Холмс и ти-Москва доктор Ватсон: Зна- 09.50 “Скальпель для перкомство”, Х/ф (І) вых лиц. Тайная хи12.20 “Шерлок Холмс и рургия” доктор Ватсон: Кро- 10.50 “О самом главном” вавая надпись”, Х/ф 12.50 Вести. Дежурная часть (І) 13.00 Т/с “Тайны института 13.40 “Икона сезона”, Х/ф благородных де(ІІІ) виц” 15.10 “Кто я?”, Х/ф (ІІ) 14.00 Т/с “Я приду сама” 17.00 “Реальный папа”, 15.35 “Особый случай” Х/ф (І) 16.30 Т/с “Дом у большой 19.00 “Белый мавр, или реки” Интимные истории 18.50 “Прямой эфир” о моих соседях”, 19.55 Т/с “Турецкий транХ/ф (ІІІ) зит” 22.45 “Два в одном”, Х/ф 21.50 Т/с “Тайны след(ІІ) ствия” 01.10 “Искушение”, Х/ф 22.45 “Специальный кор(ІІ) респондент” 03.00 “Золотой век”, Х/ф 23.50 Т/с “Чужое лицо” (І) 00.45 “Честный детектив” 01.10 Х/ф “Клуб самоу“2+2” бийц, или Приключения титулованной 06.00 Мультфільми (І) особы”, 1 с. 06.30 Т/с “Сармат”, (І) 02.25 “Пряничный домик” 18.30 Новини 2+2 19.00 Т/с “Вантаж”, (І) “TBi” 21.00 “ДжеДАІ” 21.25 Ліга Чемпіонів УЄФА. 06.00 Aрт City Баварія - Арсенал. 06.30 Частные новости Пряма трансляція 07.00 Знак восклицания с 23.40 Про Лігу Чемпіонів + Артемом Шевченко огляд ігрового дня Утренние курасаны 00.55 Ліга Чемпіонів УЄФА. 08.00 11.00 ТВій День Атлетіко - Мілан Обзор блогов 02.35 Х/ф “Все перемагає 11.20 11.40 ТВій День любов”, (І) 12.00 Сегодня ТВій День “MAXXI-TV” 12.20 12.40 Обзор блогов 13.00 Арт дозор 06.35, 19.25 Йога 07.20, 13.35 “Детское вре- 13.05 Базар_ІТ 13.10 ТВій День мя” 13.30 Особое мнение 08.05 “Сбросим лишнее” 08.30, 20.15 “Все про все” 14.00 Сегодня 08.50, 11.00, 12.45, 00.35 14.15 ТВій День 14.30 Особое мнение MaxxiМузыка 09.05, 14.30 “В ритме тан- 15.00 Сегодня 15.35 Обзор блогов ца. Zumba” 15.50 ТВій День 09.35 “Дело вкуса” 16.00 Особое мнение 10.20 “Мамы на подиуме” 16.30 TBiNews 11.15, 21.05 Т/с “Не ссорьтесь, девочки” 16.40 ТВій День 12.35 “Выдающиеся женщи- 17.00 Сегодня 17.15 ТВій День ны” 13.00 “Пицце паломничест- 17.30 TBiNews 18.00 Сегодня во” 14.55 “Выдающиеся мужчи- 19.15 ТВій День 19.30 Особое мнение ны” 20.00 Сегодня о главном 15.15 Ювелирочка 21.00 Сегодня 20.00 Вечерний мультик 20.30 Джунгли шоу-бизнеса 22.00 TBiNews

16.30 “Полтавщино, співай!” 16.45 “Ти - молодий” 17.10 “Тема дня” 17.30 “Третій тайм Спортивна програма 17.45 “Радар” 18.00 “До вас запитання” 18.26 “Г. Береговий: Я жив на максимальних обертах” 18.52 “До речі...” 19.00 ПТН 19.30 “З музичної скриньки “Лтави” 19.40 “До речі...” 19.45 “З одвічністю на “ти” 20.15 “Дім. Сад. Город” 20.37 “До речі...” 20.45 “Гостинець від Телесика”. Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с “Серцю не накажеш”, 70с. (ІІ) 22.50 “Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм” 23.10 “Третій тайм” 23.25 “До вас запитання” 23.58 “Молитва за Україну” “НОВИЙ КАНАЛ” 06.10 Kids Time 06.15 М/с “Черепашкиніндзя” 06.35 М/с “Губка Боб” 06.55 Kids Time 07.00 Підйом 08.00 Т/с “Вороніни” 09.00 Т/с “Не родись вродлива” 09.50 Т/с “Татусеві дочки” 15.00 Х/ф “Місс Конгеніальність 2” 17.05 Т/с “Не родись вродлива” 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.00 Т/с “Вороніни” 22.00 Х/ф “Блакитна лагуна” 00.00 Репортер 00.05 Х/ф “Головне - не боятися”, (ІІ) 01.50 Зона ночі 01.55 Десята муза в Україні 02.25 Жар-птиця 02.40 Зона ночі 02.45 Становлення українського німого кіно 03.45 Зона ночі Культура 03.50 Легендарне парі 04.00 Рай 04.25 Зона ночі Культура 04.35 Війна світів. Ревізор проти Шефа

17.25 Прем’єрні серії! Т/c “Слід”, (І) 18.00 Т/c “Сашка”, (І) 19.00 Події 19.30 “Говорить Україна” 20.10 Х/ф “Шаман-2”, (І) 22.00 Події дня 22.30 Т/c “Слід”, (І) 23.20 Т/c “Подружжя”, (ІІ) 00.20 Х/ф “Ментовські війни 7”, (ІІ) 02.10 Х/ф “Формула клхання для заручників шлюбу”, (І) 03.55 Події дня 04.25 Т/с “Відлига”, 1с. (І) 05.30 Т/с “Яблуневий спас”, 2 с. (І) НТН 05.00, 08.30 “Випадковий свідок” 05.30 Х/ф “Прорив”, (І) 06.50 Х/ф “Ідеальний злочин”, (І) 09.00 “Резервісти” 10.00 “До суду” 11.00, 03.45 Т/с “Мовчазний свідок” 12.00 Х/ф “Детективи” 13.00, 19.30 Т/с “Зниклі безвісти” 14.50, 17.00 Т/с “Банди” 16.45, 19.00, 21.40, 02.25, 04.30 “Свідок” 22.00 Т/с “Грабуй награбоване”, (ІІ) 23.00 Т/с “Менталіст - 5”, (ІІ) 00.00 Т/с “Декстер - 4”, (ІІІ) 01.00 Т/с “NCIS: полювання на вбивцю”, (ІІ) 01.40 Т/с “Мертва зона”, (ІІ) 02.55 “Таємниці кримінального світу” 03.20 “Легенди бандитського Києва”

“К1” 06.30 “TOP SHOP” 07.30 Т/с “Моя прекрасна няня”, (І) 08.30 “Мультфільми”(І) 10.00 Х/ф “Зевс і Роксана”, (І) 11.50 Т/с “Всі жінки - відьми”, (І) 13.30 Т/с “Дикий ангел”, (І) 15.00 “Орел і Решка” 16.00 Т/с “Моя прекрасна няня”, (І) 17.30 “Розсміши коміка” 18.20 “Звана вечеря” Канал “УКРАЇНА” 19.20 “Орел і Решка” 21.00 “Розсміши коміка” 07.00 Події 22.00 Т/с “Доктор Хаус”, 07.15 Ранок з Україною (ІІ) 09.00 Події 01.15 “Нічне життя” 09.10 Т/c “Слід”, (І) 10.25 Х/ф “Шаман-2”, (І) “5 КАНАЛ” 12.15 “Говорить Україна” 13.10 Т/c “Слід”, (І) 06.30, 07.30, 08.30, 09.30, 14.00 Події 10.30, 11.30, 12.30, 14.20 Т/c “Подружжя”, (ІІ) 13.30, 14.30, 15.30, 15.20 Т/c “Слід”, (І) 16.30, 17.30, 18.30, 17.00 Події 18.55, 22.30, 23.30,

23.00 Сегодня о главном 00.00 Сегодня 01.00 TBiNews 02.00 Авиакатастрофы: причины и следствия 03.00 Особое мнение 03.25 TBiNews 03.50 Особое мнение 04.15 Музыкальный автомат 04.30 Музыка для взрослых “Совершенно Секретно” 09.05 “Загадка Моцарта”, (ІІ) 10.05 “Олдридж Эймс. История одного предательства”, (ІІ) 11.05 “Расколотое кино”, (ІІ) 11.35 “Детский жанр”, (ІІ) 12.05 “Убийство в новогоднюю ночь”, (ІІ) 13.05 “Тайна смерти Элвиса Пресли”, (ІІ) 14.10, 20.10 Лицом к событию (ІІ) 15.05 “Тайны Микеланджело”, (ІІ) 16.05 “Телохранитель”, (ІІ) 17.05 Д/ф “Политические толмачи”, (ІІ) 18.05 “Назад в будущее”, (ІІ) 19.05 “Федеральная книга жалоб”, (ІІ) 21.05 “Город без журналистов”, (ІІ) 22.05 Д/ф “Моррис Коэн”, (ІІ) 22.35 “Как командовать мужчинами”, (ІІ) 23.05 Д/ф “Юрий Гагарин”, (ІІ) 00.05 Вечер друзей Артема Боровика (ІІ) 01.05 “Профессия - журналист”, (ІІ) 02.10 “Саган - Токарева”, (ІІ) 03.05 “Неслабый пол”, (ІІ) 04.10 Д/ф “Женщины в бизнесе”, (ІІ) 05.05 “Иконы стиля: женщины и власть”, (ІІ) 07.05 Вечер джаза с Олегом Киреевым (ІІ)

Дом Кино 02.20 Х/ф “Первое свидание” 03.45 Х/ф “Куда он денется!” 05.25 Х/ф “Золото”, (І) 07.10 Х/ф “...в стиле JAZZ”, (ІІ) 08.50 Х/ф “Шаг”, (ІІ) 10.55 Х/ф “Сделка” 12.50 Х/ф “Позови меня в даль светлую” 14.30 Т/с “Империя под ударом”, (І) 16.30 Т/с “Хиромант”, (ІІ) 18.10, 02.15 “Окно в кино” 18.20 Х/ф “Артистка”, (І) 20.10 Х/ф “Тайна королевы Анны, или Мушкетёры тридцать лет спустя” 22.55 Х/ф “Обида” 00.20 Х/ф “Зелёные поля”, (ІІ) 00.55 Х/ф “Дело №306”, (ІІ)

Футбол 1 06.00, 16.00 “Європейський weekend” 07.30 Обзор 1/4 финала. Кубок Англии 08.00 Наполи - Рома. Чемпионат Италии 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS. LIVE 10.30 Реал - Леванте. Чемпионат Испании 12.30 Чемпионат Испании. Обзор тура 13.35 Арсенал - Эвертон. 1/4 финала. Кубок Англии 17.35 Чемпионат Германии. Обзор тура 18.45 Удинезе - Милан. Чемпионат Италии 20.50 Журнал Лиги Чемпионов 21.30 Бавария - Арсенал . Лига Чемпионов УЕФА 23.55 Чемпионат Аргентины. “К2” Обзор тура. Премьера 05.25 Мир звезд 01.00 Фрайбург - Боруссия . 06.10 Иностранная кухня Чемпионат Германии 06.30 Телеторговля 03.00 Чемпионат Бразилии. 07.40, 13.20, 20.40 МультОбзор тура фильмы (І) 03.30 Лорьян - Сент-Этьенн. 10.10 Школа доктора КомаЧемпионат Франции ровского 05.20 Топ-матч 11.30, 17.00 Женская фор- 05.30 Программа передач ма 15.15, 18.55 Секреты шеф“ТВ Центр” повара 16.00, 19.40 Модный при- 06.00 “Настроение” говор 08.15 М/ф “Бобик в гостях у 17.55, 21.40 Т/с “Любовь Барбоса” как любовь”, (І) 08.20, 17.50, 05.30 М/с 22.40 Божественный дизайн “Золушка” 23.35 Незвёздное детство 08.45, 16.40, 04.45 Т/с 00.25 Глянец “Исцеление любовью” 01.10 Цвет ночи

00.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 23.15, 00.15, 02.35, 03.35 Бізнес-час 06.40, 18.10, 00.00, 03.20, 04.35 Місцевий час 06.55, 08.50, 23.45, 00.55 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час новин 07.15, 08.15, 08.35, 13.10, 18.35, 19.45, 22.10, 22.45, 23.25, 23.35, 03.15, 06.15 Тема/Хроніка дня 07.20 Час економіки 07.25, 08.25, 11.50, 17.25, 22.50, 23.50 Погода в Україні 07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час спорту 07.55, 09.10 Погода на курортах 08.45 Трансмісія-новини 08.55, 16.50 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елемент 10.10, 10.35, 11.15, 11.35, 12.15, 20.00, 01.15, 05.00, 05.35 Час. Підсумки дня 15.35 Машина часу 16.10 Трансмісія 17.15 Драйв-новини 17.35 Особливий погляд 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок 21.40, 03.00, 04.00 ЧасТайм 00.35 Територія закону 02.40, 04.40 Життя цікаве 03.40 Кіно з Яніною Соколовою 04.15 Гра долі МЕГА 06.00 Теорія криз 06.30 Загадки Всесвіту 07.30 Створені вбивати 08.30 Вижити попри все 09.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки 11.30 В пошуках пригод 12.30 За мить до катастрофи 13.30 Вижити попри все 14.30 Сучасні дива 15.30 В пошуках пригод 16.30 Секретні історії 17.30 В пошуках істини 18.30 Шукачі 19.30 Тінь апокаліпсису 20.30 Теорія криз 21.30 Сучасні дива 22.30 Йеллоустон 23.30 Загадки Всесвіту 00.30 Загадки планети 01.20 Я вижив 03.30 Політ: вижити 04.10 Авіакататсрофи: вижити 04.50 Індійські нетрі 09.35, 15.45 Д/ф “Похитители атомной бомбы” 10.15 “Доктор И...” 10.45 Т/ф “Жизнь как жизнь. Выбор” 11.30, 14.30, 17.30, 22.00 События 11.50 Т/с “Мужчина и женщина в интерьере эпохи” 13.20 М/ф “Айболит и Бармалей” 13.35, 02.10 Временно доступен. Ростислав Хаит и Леонид Барац 14.50, 20.00 Город новостей 15.05 “Наша Москва” 15.20, 23.35 Д/ц “Российские красавицы” 16.25 М/ф “Бабушкин козлик” 18.15, 00.35 Т/ф “Жизнь как жизнь. Бедная вдова” 19.05, 01.20 “Право голоса” 20.20 “Истории спасения” 20.45 “Тайны нашего кино. “Осенний марафон” 21.15 Д/ф “Никола Тесла. Афёра гения” 22.20 Без обмана. “Чем пахнет?” 23.00 Д/ф “Жизнь и судьба артиста Михаила Ульянова” 00.05 События. 25-й час. 03.05 Д/ф “Любовь Соколова. Без грима” 03.45 Д/ф “Русское чтиво” Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Аеропорт” 06.55, 18.15 Казки Баженова 07.25, 20.00 Подорож натураліста 07.55, 20.30 Т/с “Справа про “мертві душі” 08.40, 18.45 Т/с “Місто спокус” 09.30, 10.45, 16.00 Мультфільми 10.00 Забутий кРАЙ 10.20 Гамма смаку 13.25, 22.10 Т/с “Олександр Македонський” 14.15, 21.20 Т/с “Криваве коло” 16.30, 23.30 Т/с “Все включено” 17.20, 00.15 Секретні території 19.30 2000 секунд з Нінель Соковніною 23.00 Завтра PRO 01.05 Столичні таємниці 02.05 Вторгнення


18.05 Розсміши коміка 21.00 Віталька 21.55 6 кадрів СТУДІЯ “1+1” 22.50 Т/с “Світлофор”, (ІІ) 23.45 Между нами 06.00 “Служба розшуку 00.45 Т/с “Закрита шкодітей” ла”, (ІІ) 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 01.30 Т/с “Дєтка”, (ІІ) 19.30, 23.50, 04.50 02.15 Т/с “Кремлівські курТСН: “Телевізійна санти”, (І) служба новин” 03.45 З ночі до ранку 06.45, 07.10, 08.10 “Сніданок з 1+1” ICTV 08.05 “Економічна правда” 05.15 Служба розшуку дітей 09.10, 20.30 Т/c 05.20 Факти “Гюльчитай- 2. 05.50 Світанок Заради любові” 11.45, 12.45, 00.55, 01.45 06.50, 16.50 Т/с “Опери” 08.45 Факти. Ранок Т/с “Скліфосовсь09.15, 19.20 Надзвичайні кий”, (І) новини 13.45, 02.40 Т/с “Справа 10.05 Анекдоти по-українсьлікарів” ки 14.40, 04.05 “Красуня за 10.25, 13.00 Т/с “Проку12 годин - 2” рорська перевірка” 15.40 “Свати - 4”, (І) 16.45, 05.05 “ТСН. Особли- 12.45 Факти. День 13.50 Т/с “Вулиці розбитих ве” ліхтарів. Менти-5” 17.10 Т/с “Асі”, (І) 15.50, 20.05 Т/с “Чужий 22.25 “Чотири весілля - 3” район-2” 00.05, 03.25 Т/с “Касл - 2”, 18.45 Факти. Вечір (ІІ) 21.50 Т/с “Лісник” 05.30 “Телемагазин” 23.40 Х/ф “Щербате ле“ІНТЕР” зо”, (ІІ) 01.35 Х/ф “Тіло, як доказ”, 05.25, 21.00 Т/с “Гетери (ІІ) майора Соколова” Т/с “Кістки” 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 03.10 “У чорному спис09.00, 12.00, 14.00, 03.50 Т/с ку” 16.00, 17.45 Новини 04.30 Про-Ziкаве.ua 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 “Ранок з ІНТЕРом” СТБ 09.20 Т/с “Повернення Мухтара-2” 05.50 “Чужі помилки. Про що 11.20, 12.25, 16.50 Д/с мовчало село” “Слідство вели... з Ле- 06.35 “Все буде добре!” онідом Каневським” 08.25 “Неймовірна правда 13.30, 14.20 “Судові спрапро зірок” ви” 10.10 “Кохана, ми вбиваємо 15.35, 16.20 “Сімейний суд” дітей” 18.05, 02.55 “Стосується 11.55 “Слідство ведуть кожного” екстрасенси” 19.05 Т/с “Поки станиця 12.50 “МастерШеф - 2” спить” 16.00 “Все буде добре!” 20.00, 01.55 “Подробиці” 18.00 “Вікна-Новини” 23.00 Т/с “Петрович” 18.20 “Неймовірна правда 01.00 Д/ф “Діти - зірки” про зірок” 03.40 Мультфільми 20.05 “Слідство ведуть екстрасенси” ТЕТ 21.05 Х/ф “Самара-2”, (І) 22.00 “Вікна-Новини” 06.00 Приколи на перерві 06.25, 08.20 М/с “Черепаш- 22.25 “Хата на тата” ки мутанти ніндзя”, (І) 00.05 “МастерШеф - 2” 02.50 Нічний ефір 06.50 “Шоу Гарфілда”, (І) 07.20 М/с “Лалалупси”, (І) Місто/”ТОНІС” 07.45 Мультик з Лунтіком 08.55 М/с “Русалонька”, (І) 06.00 “Таке спортивне жит09.20 Єралаш тя. Інна Осипенко-Ра10.10 Одна за всіх домська” 12.35 Дайошь молодьож 06.30 Новини 13.30 Т/с “Ксена - принце- 07.00 БІЗНЕС са - воїн”, (І) Спорт 14.25 Т/с “Любить не лю- 07.05 07.10 Погода бить”, (І) 07.15 Астрошоу 15.20, 19.00 Панянка-се07.20 Скарби природи лянка 08.30 “Служба новин 16.15 Богиня шопінгу. По“Соціальний пульс” вернення 09.00 Новини 17.10, 20.00 Т/с “Кухня”, 09.25 БІЗНЕС (І) 09.35 Спорт

Середа, 12 березня УТ-1/”ЕРА” 06.00 Православний календар 06.05 Новини 06.10 Спорт 06.15 Погода 06.20 На слуху 06.35 Доброго ранку, Україно! 06.40 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.00 Новини 07.05 Спорт 07.10 Погода 07.20 Гість студії 07.30 Ера бізнесу 07.35 Огляд преси 07.40 Гість студії 08.00 Новини 08.05 Спорт 08.10 Погода 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Погода 09.10 Т/с “МонтеКрісто” 10.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.25 Кордон держави 12.40 Українська пісня 13.30 Дорослі ігри 14.30 Новини 14.45 Euronews 14.55 Діловий світ. Агросектор 15.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 17.10 Погода 17.15 Подорожуй світом з Ю.Акуніною 17.40 Шлях до Чемпіонату світу ФІФА 2014 Бразилія 18.05 Фінансова перспектива 18.25 Діловий світ 18.40 Новини 19.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 21.00 Підсумки дня 21.30 Діловий світ 21.40 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 22.50 Мегалот 22.50 Суперлото, Трійка, Кєно 23.00 Підсумки 23.15 Спорт 23.20 Погода 23.25 Шустер LIVE 00.35 На слуху 01.00 Від першої особи 01.20 ТелеАкадемія 02.20 Д/ф “Сімдесятники. Тимофій Левчук” 02.50 Х/ф “Ветеринар”, 2с. 04.35 “Надвечір’я”, з Т. Щербатюк 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “ОРТ УКРАИНА” 04.00, 07.00, 10.00, 13.00, 01.00 Новости 04.05, 07.15 “Доброе утро” 08.00 “Доброго здоровьица!” 08.40 “Жить здорово!” 09.40, 16.40 “Истина где-то рядом” 10.15 “Контрольная закупка” 10.45, 02.00 “Модный приговор” 12.00 Другие новости 12.20 “Время обедать!” 13.15 “Понять. Простить” 13.40 “След” 14.15 “Они и мы” 15.05 “В наше время” 16.00 Вечерние новости 17.00, 00.10 “Наедине со всеми” 17.55, 01.05 “Давай поженимся!” 19.00 “Время” 19.30, 02.55 “Пусть говорят” 20.35, 22.10 Т/с “Дурная кровь” 22.00 Ночные новости 22.40 “Вечерний Ургант” 23.10 “Политика” НТВ-МИР 04.00 “НТВ утром” 06.10 Их нравы 07.05 Т/с “Рублевка.LIVE” 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сегодня 08.25 Квартирный вопрос. 09.30 “Поедем, поедим!” 10.05 Т/с “Улицы разбитых фонарей-10” 11.35 “До суда” 12.35, 01.55 Суд присяжных 13.35, 16.35 Обзор. Чрезвычайное происшествие 14.30, 02.55 “Суд присяжных. Окончательный вердикт” 15.40 “Дело врачей” 17.35 “Прокурорская проверка” 18.50 “Говорим и показываем” 19.45 Т/с “Шаман-2” 21.45 “Сегодня. Итоги” 22.10 Т/с “Дельта” 00.00 Т/с “Мент в законе2” “НАШЕ КИНО” 06.00 “Открытая книга. Молодость”, (І) 08.00 “Бабочки”, (ІІ) 10.00 “Русская симфония”, (ІІІ) 12.00 “Хотите - верьте, хотите - нет...”, (І) 13.30, 01.30 “Хмель”, (ІІ)

“TВ 1000 Kинo” 05.00 “Как Иванушка-дурачок за чудом ходил”, фэнтези (І) 07.00 “Реальный папа”, Х/ф (І) 09.00 “Искушение”, Х/ф (ІІ) 11.00 “Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Король шантажа”, Х/ф (І) “ТЕЛЕКЛУБ” 12.30 “Золотой век”, Х/ф 19.00 Т/с “Тайны след(І) ствия-13”, (ІІ) 14.30 “Два в одном”, Х/ф 20.00 Т/с “Петля”, (ІІ) (ІІ) 21.00 Т/с “Еще не вечер”, 17.00 “Княжна Мери”, Х/ф (ІІ) (І) 22.00 Т/с “Опергруппа-2”, 19.00 “Русалка”, Х/ф (ІІ) (ІІ) 21.00 “Долгая счастливая 23.00 Т/с “МУР есть МУР!жизнь”, Х/ф (ІІ) 2”, (ІІ) 22.30 “Слон”, Х/ф (І) 00.00 Т/с “Горыныч и Вик- 00.10 “Формула счастья”, тория”, (ІІ) Х/ф (І) 02.30 “Адмиралъ”, Х/ф (ІІ) RTVi “2+2” 06.00 “Особое мнение”, “Экономические но- 06.00 Мультфільми (І) вости” 07.00 Т/с “Солдати-15”, (І) 07.00 Мультфильмы (І) 09.00, 18.30 Новини 2+2 08.00 “Вечерние новости из 09.30 Х/ф “Сержант Америки” міліції”.(І) 09.00, 17.00 Т/с “Столы11.05 Х/ф “Хліб. Золото. пин... Невыученные Наган”, (І) уроки”, (ІІ) 12.20 Д/п “Вбивство від ку10.00 Т/с “Сыщик Путитюр” лин”, (ІІ) 13.20 Д/п “Сонячна безод11.00 Х/ф “А зори здесь ня” тихие...”, (І) 14.20 Д/п “Французький іно13.00, 18.00 Т/с “Бомж”, земний легіон” (ІІ) 15.10 Д/п “Військова форма 14.00, 20.00, 05.00 Т/с Червоної та Радянсь“Сумасбродка”, (ІІ) кої армії” 15.00, 23.30 “Городские ле- 16.15 Д/п “Ручний кулемет генды”, (І) ДП” 15.30, 23.00 “Американский 16.30, 19.00 Т/с “Вантаж”, ликбез”, “Русские (І) американцы” 21.00 “ДжеДАІ” 16.00, 19.00, 22.00 “Сей21.20 Х/ф “Харлей час в мире” Девідсон і ковбой 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 Мальборо”, (ІІ) “Особое мнение” 23.20 Х/ф “Вирощування”, 21.00, 01.00 Т/с “Охот(ІІІ) ник”, (ІІ) 01.15 Х/ф “Жах із надр”, 02.00 Х/ф “Шоколадный (ІІ) бунт”, (ІІ) 02.40 Х/ф “Браві хлопці”, (І) “ENTER-фильм” “MAXXI-TV” 05.45 Советские мультфильмы 06.35, 19.25 Йога 09.05 Х/ф “Мой ласковый 07.20, 13.35 “Детское вреи нежный зверь” мя” 11.00, 19.05 “Шутка за шут- 08.05 “Сбросим лишнее” кой” 08.30, 20.15 “Все про все” 12.00, 17.20 Х/с “Клон” 08.50, 11.00, 12.45, 00.35 13.45, 20.05 Х/с “Зоя” MaxxiМузыка 15.45 Х/ф “Деревенская 09.05, 14.30 “В ритме танистория” ца. Zumba” 22.05 Х/с “Ставка больше, 09.35 “Пицце паломничестчем жизнь” во” 00.05 Х/ф “Гангстеры в 10.20 Джунгли шоу-бизнеса океане” 11.15, 21.05 Т/с “Не ссорьтесь, девочки” 02.20 Бойцовский клуб

15.00 “Призвание”, (І) 16.30 “Ищи ветра...”, (ІІ) 18.00 “Открытая книга. Призвание”, (І) 20.00 “Абориген”, (ІІ) 22.20 “Шереметьево - 2”, (ІІ) 00.00 “Зося”, (І) 03.00, 04.30 “Миргород и его обитатели”, (І)

09.40 Погода 09.45 Астрошоу 10.00 “Алло, лікарю!” 11.15 JIMI HENDRIX. Незакінчена історія 12.45 “Соціальний статус: ваша пенсія” 13.35 “Цивілізація Incognita” 14.00 Правдиві історії 15.00 “Служба новин “Соціальний пульс” 15.15 “Соціальна економіка” 15.20 Погода 16.20 Д/с 60 найбільш смертоносних тварин 16.45 Погода 16.50 Світ підводних подорожей 17.30 Кеннет Коупленд Переможний голос віруючого 18.00 Місто маркет 18.10 Дитячий кінозал 18.20 Вперед, на Олімп! Сочі - 2014 18.30 “Служба новин “Соціальний пульс” 18.50 “Економічний пульс” 18.55 Погода 19.00 Новини 19.25 БІЗНЕС 19.30 Спорт 19.40 Погода 19.45 Астрошоу 20.00 Місто маркет 20.10 Цікава історія 21.00 “Служба новин “Соціальний пульс” 21.25 “Соціальна економіка” 21.30 Погода 21.35 Новини 22.00 БІЗНЕС 22.05 Спорт 22.10 Погода 22.15 Астрошоу 22.20 Місто маркет 22.40 “Економічний пульс” 22.45 Правдиві історії 00.00 Новини 00.15 БІЗНЕС 00.20 CПОРТ 00.25 Погода 00.30 Астрошоу 00.35 Місто маркет 00.45 Глобальне попередження 01.40 Х/ф “Венеціанський каприз” 03.00 Амурні мелодії 03.30 Світлячки 04.00 Телебачення про телебачення. Документи, свідоцтва, враження 04.30 Х/ф “П’ятнадцятирічний капітан”

09.45 Невідома Україна. Нариси нашої історії. Ф. 42 “На лезі між Варшавою та Москвою” 10.00 Т/с “Серцю не накажеш”, 70с. (ІІ) 10.30 “Літературні читання”. Уривок роману “Маруся Чурай” 10.56 “До речі...” 11.00 “Дитячий майданчик” 15.00 “Земляки”. В. Докучаєв 15.30 “Уроки історії” 16.00 ПТН 16.30 “Полтавщина, співай!” 16.45 “Життя дивовижних ляльок” 17.10 “Тема дня” 17.30 “Соціальний захист” 17.45 “Полтавщина. Податки. Добробут” 18.00 “Позиція” 18.26 “Сильніша за долю” 18.52 “До речі...” 19.00 ПТН 19.30 “З музичної скриньки “Лтави” 19.45 “Тест на майбутнє”. Тарас Шевченко 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с “Серцю не накажеш”, 71с. (ІІ) 22.50 “Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм” 23.10 “Позиція” 23.40 “Не підлягає забуттю” 23.58 Молитва за Україну “НОВИЙ КАНАЛ”

06.10 Kids Time 06.15 М/с “Черепашкиніндзя” 06.35 М/с “Губка Боб” 06.55 Kids Time 07.00 Підйом 08.00 Т/с “Вороніни” 08.55 Т/с “Не родись вродлива” 09.50 Т/с “Щасливі разом” 14.55 Х/ф “Блакитна лагуна” 17.05 Т/с “Не родись вродлива” 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.00 Т/с “Вороніни” 22.00 Х/ф “Блакитна лагуна 2” 23.55 Репортер 00.00 Х/ф “Мій ангел-охоронець” 01.45 Служба розшуку дітей 01.50 Зона ночі “ЛТАВА” 01.55 Іван Мазепа 02.50 Зона ночі 06.00 Гімн України 02.55 Найкращі... Серед по06.03 Гімн Полтавщини витух 06.04 ПТН 03.10 Земці 06.35 Новини. Кременчук 03.25 Чи повернеться лікар? 06.50 “До речі...” 03.40 Благодійна медицина 07.00 “Ранок на “Лтаві” 03.50 Зона ночі Культура 07.20 “Тема дня” 03.55 Катерина Білокур Пос07.50 “Ранок на “Лтаві”. Пролання довження 04.45 Війна світів. Ревізор 09.30 “Полтавщино, співай!” проти Шефа 17.30 TBiNews 18.00 Сегодня 19.15 ТВій День 19.30 Особое мнение 20.00 Сегодня о главном 21.00 Сегодня 22.00 TBiNews 23.00 Сегодня о главном 00.00 Сегодня 01.00 TBiNews 02.00 Авиакатастрофы: причины и следствия 03.00 Особое мнение РТР “Планета” 03.25 TBiNews 03.50 Особое мнение 04.00 “Утро России” 04.15 Музыкальный автомат 08.05, 03.10 Т/с “Хозяйка 04.30 Музыка для взрослых моей судьбы” 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 “Совершенно Секретно” Вести 09.30, 12.30, 15.15, 17.40 09.05 “Тайны МикеланджеМестное время. Весло”, (ІІ) 10.05 “Телохранитель”, (ІІ) ти-Москва 09.50 “Анжелика Балабано- 11.05 Д/ф “Политические ва. Русская жена для толмачи”, (ІІ) Муссолини” 12.05 “Назад в будущее”, (ІІ) 10.50 “О самом главном” 13.05 “Федеральная книга жалоб”, (ІІ) 12.50 Вести. Дежурная часть 13.00 Т/с “Тайны института 14.10, 20.10, 02.10 Лицом к событию (ІІ) благородных де15.05 “Криминальная психовиц” 14.00 Т/с “Я приду сама” логия”, (ІІ) 15.35, 02.25 “Особый слу- 16.10 “Вилли Брандт. Между чай” Востоком и Запа16.30 Т/с “Дом у большой дом”, (ІІ) реки” 17.05 “Лихорадка ужаса”, (ІІ) 18.50 “Прямой эфир” 18.05 “Вне игры”, (ІІ) 19.55 Т/с “Турецкий тран- 19.05 “Кто такой Уильям зит” Шекспир?”, (ІІ) 21.50 Т/с “Тайны след21.05 “Загадка Моцарта”, (ІІ) ствия” 22.05 “Олдридж Эймс. Исто22.45 “Юрий Гагарин. Семь рия одного предалет одиночества” тельства”, (ІІ) 23.40 Т/с “Чужое лицо” 23.05 “Расколотое кино”, (ІІ) 01.00 Х/ф “Клуб самоу23.35 “Детский жанр”, (ІІ) бийц, или Приклю- 00.05 “Убийство в новогодчения титулованной нюю ночь”, (ІІ) особы”, 2 с. 01.05 “Тайны смерти Элвиса Пресли”, (ІІ) “TBi” 03.05 “Город без журналистов”, (ІІ) 06.00 DOUBLE ЯТЬ 04.05 Д/ф “Моррис Коэн”, 06.30 Aрт City (ІІ) 07.00 Сегодня о главном 04.35 “Как командовать 08.00 Утренние курасаны мужчинами”, (ІІ) 11.00 ТВій День 05.05 Д/ф “Юрий Гагарин”, 11.20 Обзор блогов (ІІ) 11.40 ТВій День 06.05 Вечер друзей Артема 12.00 Сегодня Боровика (ІІ) 12.20 ТВій День 07.05 “Профессия - журна12.40 Обзор блогов лист”, (ІІ) 13.00 Арт дозор 08.10 “Саган - Токарева”, (ІІ) 13.05 Базар_ІТ 13.10 ТВій День “К2” 13.30 Особое мнение 05.25 Мир звезд 14.00 Сегодня 06.10 Иностранная кухня 14.15 ТВій День 06.30 Телеторговля 14.30 Особое мнение 07.40, 13.20, 20.40 Мульт15.00 Сегодня фильмы (І) 15.35 Обзор блогов 10.10 Школа доктора Кома15.50 ТВій День ровского 16.00 Особое мнение 11.30, 17.00 Женская фор16.30 TBiNews ма 16.40 ТВій День 15.15, 18.55 Секреты шеф17.00 Сегодня повара 17.15 ТВій День

12.35 “Выдающиеся женщины” 13.00 “Большое кулинарное путешествие Пола и Ника” 14.55 “Выдающиеся мужчины” 15.15 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.30 “Женские откровения” 22.25 Телемагазин “Коштовна крамничка”

Канал “УКРАЇНА” 07.00 Події 07.15 Ранок з Україною 09.00 Події 09.10 Т/c “Слід”, (І) 10.25 Х/ф “Шаман-2”, (І) 12.15 “Говорить Україна” 13.10 Т/c “Слід”, (І) 14.00 Події 14.20 Т/c “Подружжя”, (ІІ) 15.20 Т/c “Слід”, (І) 17.00 Події 17.25 Прем’єрні серії! Т/c “Слід”, (І) 18.00 Т/c “Сашка”, (І) 19.00 Події 19.30 “Говорить Україна” 20.10 Х/ф “Шаман-2”, (І) 22.00 Події дня 22.30 Т/c “Слід”, (І) 23.20 Т/c “Подружжя”, (ІІ) 00.20 Х/ф “Ментовські війни 7”, (ІІ) 02.10 Події дня 02.40 Т/c “Відлига”, 2,3,4,5с. (І) НТН

“5 КАНАЛ” 06.30, 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 23.30, 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 23.15, 00.15, 02.35, 03.35 Бізнес-час 06.40, 18.10, 00.00, 03.20, 04.35 Місцевий час 06.55, 08.50, 23.45, 00.55 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час новин 07.15, 08.15, 08.35, 15.35, 16.35, 18.35, 19.45, 22.40, 23.25, 23.35, 03.15, 06.15 Тема/Хроніка дня 07.25, 08.25, 11.50, 17.25, 22.45, 23.50 Погода в Україні 07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час спорту 07.55, 09.10, 13.10 Погода на курортах 08.45 Трансмісія-новини 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елемент 10.10, 10.35, 11.15, 11.35, 12.15, 20.00, 01.15, 01.35, 05.00, 05.35 Час. Підсумки дня 17.35 Арсенал 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок 21.40, 03.00, 04.00 ЧасТайм 22.10 Акцент 00.35 Новини київщини 02.40, 04.40 Життя цікаве 03.40 Кіно з Яніною Соколовою 04.15 Гра долі

05.00, 04.40 “Випадковий свідок” 05.35 Х/ф “Зірка принадливого щастя”, (І) 08.30 Ранковий “Свідок” 09.00 “Резервісти” 10.00 “До суду” 11.00, 03.20 Т/с “Мовчазний свідок” 12.00 Х/ф “Детективи” 13.00, 19.30 Т/с “Зниклі безвісти” 14.50, 17.00, 04.50 Т/с “Банди” 16.45, 19.00, 21.40, 02.25, 04.10 “Свідок” 22.00 Т/с “Грабуй награбоване”, (ІІ) 23.00 Т/с “Менталіст - 5”, (ІІ) 00.00 Т/с “Декстер - 4”, (ІІІ) 01.00 Т/с “NCIS: полювання на вбивцю”, (ІІ) 01.45 Т/с “Мертва зона”, МЕГА (ІІ) 02.55 “Таємниці криміналь- 06.00 Теорія криз ного світу” 06.30 Загадки Всесвіту 07.30 Створені вбивати “К1” 08.30 Вижити попри все 09.30 Шукачі 06.30 “TOP SHOP” 10.30 Таємні знаки 07.30 Т/с “Моя прекрасна 11.30 В пошуках пригод няня”, (І) 12.30 Смертельна дюжина 08.30 “Мультфільми”(І) 13.30 Вижити попри все 10.10 Т/с “Всі жінки - відь- 14.30 Сучасні дива ми”, (І) 15.30 В пошуках пригод 13.30 Т/с “Дикий ангел”, 16.30 Секретні історії (І) 17.30 В пошуках істини 15.00 “Орел і Решка” 18.30 Шукачі 16.00 Т/с “Моя прекрасна 19.30 Секретні території няня”, (І) 20.30 Теорія криз 17.30 “Розсміши коміка” 21.30 Сучасні дива 18.20 “Звана вечеря” 22.30 Йеллоустон 19.20 “Орел і Решка” 23.30 Загадки Всесвіту 21.00 “Розсміши коміка” 00.30 Покер 22.00 Т/с “Доктор Хаус”, 01.20 За мить до катастро(ІІ) фи 02.10 Ідеальна катастрофа 01.15 “Нічне життя” 16.00, 19.40 Модный приговор 17.55, 21.40 Т/с “Любовь как любовь”, (І) 22.40 Божественный дизайн 23.35 Незвёздное детство 00.25 Глянец 01.10 Цвет ночи Дом Кино 02.20, 14.30 Т/с “Империя под ударом”, (І) 04.00, 16.30 Т/с “Хиромант”, (ІІ) 05.45 Х/ф “Полевая гвардия Мозжухина”, (І) 07.30 Х/ф “Стакан воды” 09.50 Х/ф “Свадебный подарок” 11.20 Х/ф “Моя мама Снегурочка”, Х/ф “Космос как предчувствие”, (ІІ) 18.10, 02.15 “Окно в кино” 18.20 Х/ф “Любовь приходит не одна” 20.05 Х/ф “Убить дракона”, (І) 22.10 Х/ф “Целуются зори” 23.25 Х/ф “Хищники”, (ІІ) 00.50 Х/ф “Время летать” Футбол 1 06.00 Чемпионат Франции. Обзор тура 06.55, 13.25, 20.00 Топматч 07.00 Чемпионат Германии. Обзор тура 08.00 Вальядолид - Барселона. Чемпионат Испании 10.00, 15.40, 22.30 Футбол NEWS. LIVE 10.25, 20.10, 05.10 Обзор вторника. Лига Чемпионов УЕФА 11.20 Челси - Тоттенхэм. Чемпионат Англии 13.35 Ювентус - Фиорентина. Чемпионат Италии 16.00 Фрайбург - Боруссия . Чемпионат Германии 18.00 Реал - Леванте. Чемпионат Испании 21.00 LIVE. Барселона - Ман Сити. Лига Чемпионов УЕФА 23.55 Обзор среды. Лига Чемпионов УЕФА. Премьера 00.45 ПСЖ - Байер. Лига Чемпионов УЕФА 02.45 Footbrazil 03.15 Валенсия - Атлетик. Чемпионат Испании 05.50 Программа передач

08.45, 16.40, 04.40 Т/с “Исцеление любовью” 09.30, 15.45 Д/ф “Никола Тесла. Афёра гения” 10.15 “Доктор И...” 10.45 Т/ф “Жизнь как жизнь. Бедная вдова” 11.30, 14.30, 17.30, 22.00 События 11.50 Х/ф “Ирина Аллегрова. Моя жизнь сцена” 13.10 “Приглашает Борис Ноткин” 13.35, 02.20 Временно доступен. Максим Никулин 14.50, 20.00 Город новостей 15.05 “Наша Москва” 15.20, 23.35 Д/ц “Российские красавицы” 16.30 М/ф “Стрекоза и муравей” 18.15, 00.40 Т/ф “Жизнь как жизнь. Отчим” 19.05, 01.25 “Право голоса” 20.20 “Линия защиты” 20.45 “Тайны нашего кино. “Большая перемена” 21.15 Д/ф “Отчаянные землепроходцы” 22.20 “Русский вопрос” 23.00 “Хроники московского быта. Советские миллионерши” 00.05 События. 25-й час. 00.25 “Петровка, 38” 03.15 Без обмана. “Чем пахнет?” 03.55 Д/ф “Жизнь и судьба артиста Михаила Ульянова”

Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Аеропорт” 06.55, 18.15 Казки Баженова 07.25, 20.00 Подорож натураліста 07.55, 20.30 Т/с “Справа про “мертві душі” 08.40, 18.45 Т/с “Місто спокус” 09.30 2000 секунд з Нінель Соковніною 10.00, 19.30 Забутий кРАЙ 10.20 Гамма смаку 10.45, 16.00 Мультфільми 13.25, 22.10 Т/с “Олександр Македонський” 14.15, 21.20 Т/с “Криваве коло” 23.30 Т/с “Все “ТВ Центр” 16.30, включено” 17.20, 00.15 Секретні тери06.00 “Настроение” торії 08.15 М/ф “Ёжик и девочка” 23.00, 02.05 Вторгнення 08.20, 17.50, 05.30 М/с “Золушка” 01.05 Столичні таємниці


22.50 Т/с “Світлофор”, (ІІ) 23.45 Между нами 00.45 Т/с “Закрита школа”, (ІІ) 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 01.30 Світ навиворіт 19.30, 23.30 ТСН: 02.15 Т/с “Кремлівські кур“Телевізійна служба санти”, (І) новин” 06.45, 07.10, 08.10 “Сніда- 03.45 З ночі до ранку нок з 1+1” ICTV 08.05 “Економічна правда” 09.10, 20.30 Т/c 05.20 Факти “Гюльчитай- 2. 05.50 Світанок Заради любові” 06.50, 16.50 Т/с “Опери” 10.55, 11.55, 12.55, 00.35, 08.45 Факти. Ранок 01.25, 02.15 Т/с 09.15, 19.20 Надзвичайні “Скліфосовський”, новини (І) 10.05, 13.55 Анекдоти по13.55, 03.05 Т/с “Справа українськи лікарів” 13.00 Т/с “Проку14.50, 03.50 “Красуня за 12 10.20, рорська перевірка” годин - 2” 12.45 Факти. День 15.45 “Свати - 4”, (І) 14.05 Т/с “Вулиці розбитих 16.45 “ТСН. Особливе” ліхтарів. Менти-5” 17.10 Т/с “Асі”, (І) 23.45, 04.35 Т/с “Касл - 2”, 15.05 Т/с “Чужий район-2” 18.45 Факти. Вечір (ІІ) 20.05 Т/с “Братани-3” 05.20 “Телемагазин” 21.50 Т/с “Лісник” “ІНТЕР” 23.45 Х/ф “Убивця”, (ІІ) 01.35 Х/ф “Щербате ле05.25, 21.00 Т/с “Гетери зо”, (ІІ) майора Соколова” 03.20 Т/с “Кістки” 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 04.00 Т/с “У чорному спис09.00, 12.00, 14.00, ку” 16.00, 17.45 Новини 04.40 Про-Ziкаве.ua 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 “Ранок з ІНТЕРом” СТБ 09.20 Т/с “Повернення 05.20 “Чужі помилки. Удвох Мухтара-2” проти всіх” 11.20, 12.25, 16.50 Д/с “Слідство вели... з Ле- 06.00 “Все буде добре!” онідом Каневським” 07.50 “Неймовірна правда про зірок” 13.30, 14.20 “Судові спра09.35 Х/ф “Щасливої дови” роги!”, (І) 15.35, 16.20 “Сімейний суд” 11.25 “Слідство ведуть 18.05, 02.45 “Стосується екстрасенси” кожного” 12.15 “МастерШеф - 2” 19.05 Т/с “Поки станиця 16.00 “Все буде добре!” спить” 18.00 “Вікна-Новини” 20.00, 01.45 “Подробиці” 18.20 “Неймовірна правда 23.00 Т/с “Петрович” про зірок” 00.55 Д/ф “Жертви краси” 20.05 “Слідство ведуть 03.30 Мультфільми екстрасенси” ТЕТ 21.05 Х/ф “Самара-2”, (І) 22.00 “Вікна-Новини” 06.00 Приколи на перерві 22.25 “Я соромлюсь свого 06.25, 08.20 М/с “Черепаштіла” ки мутанти ніндзя”, (І) 00.15 “МастерШеф - 2” 06.50 “Шоу Гарфілда”, (І) 03.30 Нічний ефір 07.20 М/с “Лалалупси”, (І) 07.45 Мультик з Лунтіком Місто/”ТОНІС” 08.55 М/с “Русалонька”, (І) 06.00 “Таке спортивне жит09.20 Єралаш тя. Вадим Гутцайт” 10.10 Країна У 06.30 Новини 12.35 Дайошь молодьож 07.00 БІЗНЕС 13.30 Т/с “Ксена - принце07.05 Спорт са - воїн”, (І) 14.25 Т/с “Любить не лю- 07.10 Погода 07.15 Астрошоу бить”, (І) 07.20 Діана: Незабутня 15.20, 19.00 Панянка-се08.30 “Служба новин лянка “Соціальний пульс” 16.15 Богиня шопінгу. По09.00 Новини вернення 09.25 БІЗНЕС 17.10, 20.00 Т/с “Кухня”, 09.30 Спорт (І) 09.40 Погода 18.05 Розсміши коміка 09.45 Астрошоу 21.00 Віталька 10.00 “Алло, лікарю!” 21.55 6 кадрів

Четвер, 13 березня УТ-1/”ЕРА” 06.00 Православний календар 06.05 Новини 06.10 Спорт 06.15 Погода 06.20 На слуху 06.35 Доброго ранку, Україно! 06.40 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.00 Новини 07.05 Спорт 07.10 Погода 07.20 Ера будівництва 07.30 Ера бізнесу 07.35 Огляд преси 07.40 Гість студії 08.00 Новини 08.05 Спорт 08.10 Погода 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Погода 09.10 Т/с “МонтеКрісто” 10.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.25 Погода 12.30 Контрольна робота 12.50 Фольк-music 13.50 Не вір худому кухарю 14.30 Новини 14.45 Euronews 14.55 Діловий світ. Агросектор 15.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 17.05 Біатлон. Кубок світу. Спринт 18.05 Фінансова перспектива 18.25 Діловий світ 18.40 Новини 19.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 21.00 Підсумки дня 21.30 Діловий світ 21.40 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 22.55 Трійка, Кєно, Максима 23.00 Підсумки 23.15 Спорт 23.20 Погода 23.25 Шустер LIVE 00.35 На слуху 01.00 Від першої особи 01.20 ТелеАкадемія 02.20 Д/ф “Символ Держави” 02.50 Біатлон. Кубок світу. Спринт 04.15 Українського роду 04.35 Як Ваше здоров’я? 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор СТУДІЯ “1+1” 06.00 “Служба розшуку дітей”

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “ОРТ УКРАИНА” 04.00, 07.00, 10.00, 13.00, 01.00 Новости 04.05, 07.15 “Доброе утро” 08.00 “Доброго здоровьица!” 08.40 “Жить здорово!” 09.40, 16.40 “Истина где-то рядом” 10.15 “Контрольная закупка” 10.45, 02.00 “Модный приговор” 12.00 Другие новости 12.20 “Время обедать!” 13.15 “Понять. Простить” 13.40 “След” 14.15 “Они и мы” 15.05 “В наше время” 16.00 Вечерние новости 17.00, 00.05 “Наедине со всеми” 17.55, 01.05 “Давай поженимся!” 19.00 “Время” 19.30, 02.55 “Пусть говорят” 20.35, 22.10 Т/с “Дурная кровь” 22.00 Ночные новости 22.40 “Вечерний Ургант” 23.10 “На ночь глядя” НТВ-МИР 04.00 “НТВ утром” 06.10 “Школа злословия” 07.05 Т/с “Рублевка.LIVE” 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сегодня 08.25 Дачный ответ 09.30 “Медицинские тайны” 10.05 Т/с “Улицы разбитых фонарей-10” 11.35 “До суда” 12.35 Суд присяжных 13.35, 16.35 Обзор. Чрезвычайное происшествие 14.30 “Суд присяжных. Окончательный вердикт” 15.40 “Дело врачей” 17.45 “Прокурорская проверка” 19.00 “Говорим и показываем” 19.55 Т/с “Шаман-2” 22.00 “Сегодня. Итоги” 22.25 Т/с “Дельта” 00.15 Т/с “Мент в законе2” 02.10 Х/ф “Время грехов” “НАШЕ КИНО” 06.00 “Открытая книга. Призвание”, (І) 08.00 “Абориген”, (ІІ) 10.20 “Шереметьево - 2”, (ІІ) 12.00 “Зося”, (І) 13.30 “Хмель”, (ІІ) 15.00, 16.30 “Миргород и его обитатели”, (І)

“TВ 1000 Kинo” 05.00 “Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Знакомство”, Х/ф (І) 06.30 “Княжна Мери”, Х/ф (І) 08.30 “Девушка и смерть”, Х/ф (ІІ) 10.40 “Шерлок Холмс и доктор Ватсон: Смертельная схватка”, Х/ф (І) 11.55 “Шерлок Холмс и “ТЕЛЕКЛУБ” доктор Ватсон: Охота на тигра”, Х/ф (І) 19.00 Т/с “Тайны след13.10 “Долгая счастливая ствия-13”, (ІІ) жизнь”, Х/ф (ІІ) 20.00 Т/с “Петля”, (ІІ) для шар21.00 Т/с “Еще не вечер”, 14.40 “Мелодия манки”, Х/ф (ІІ) (ІІ) 17.20 “8 первых свида22.00 Т/с “Агент особого ний”, Х/ф (ІІ) назначения”, (ІІ) “Ёлки 2”, Х/ф (І) 23.00 Т/с “МУР есть МУР!- 19.00 21.00 “Неадекватные лю3”, (ІІ) ди”, Х/ф (ІІ) 00.00 Т/с “Горыныч и Вик- 23.00 “Белый мавр, или тория”, (ІІ) Интимные истории о моих соседях”, RTVi Х/ф (ІІІ) 01.00 “Лиса Алиса”Х/ф (ІІ) 06.00 “Особое мнение”, 03.00 “Перстень наслед“Экономические ноника династии”, вости” Х/ф (І) 07.00 Мультфильмы (І) 08.00 “Вечерние новости из “2+2” Америки” 09.00, 17.00 Т/с “Столы06.00 Мультфільми (І) пин... Невыученные 07.00 Т/с “Солдати-15”, (І) уроки”, (ІІ) 09.00, 18.30 Новини 2+2 10.00, 21.00, 01.00 Т/с 09.30 Х/ф “Сержант “Охотник”, (ІІ) міліції”.(І) 11.00 Х/ф “Шоколадный 11.05 Х/ф “Загін особлибунт”, (ІІ) вого призначення”, 13.00, 18.00 Т/с “Бомж”, (І) (ІІ) 12.30 Д/п “Розплата за 14.00, 20.00, 05.00 Т/с успіх” “Сумасбродка”, (ІІ) 13.20 Д/п “Вольф Мессінг” 15.00, 23.30 “Городские ле- 14.20 Д/п “Французький іногенды”, (І) земний легіон” 15.30, 23.00 “Американский 15.10 Д/п “Військова форма ликбез”, “Русские Червоної та Радянсьамериканцы” кої армії” 16.00, 19.00, 22.00 “Сей16.15 Д/п “Ручні гранати” час в мире” 16.30 Т/с “Вантаж”, (І) 16.08, 19.08, 00.00, 04.00 19.00 Огляд Ліги Чемпіонів “Особое мнение” 19.55 Ліга Європи УЄФА. 02.00 Х/ф “Филиал”, (ІІ) Порто - Наполі. Пряма трансляція “ENTER-фильм” 22.00 Ліга Європи УЄФА. Ювентус - Фіоренти05.45 Советские мультфильна. Пряма трансляція мы 00.05 Про Лігу Європи + ог09.30 Х/ф “Марья - искусляд ігрового дня ница” 01.20 Х/ф “Випробування 10.50, 19.05 “Шутка за шутвогнем”, (ІІ) кой” 02.45 Х/ф “Ярослав Муд11.55, 17.20 Х/с “Клон” рий”, (І) 13.40 Х/с “Зоя” 15.40 Х/ф “Дорогая Елена “MAXXI-TV” Сергеевна” 20.05 Х/с “Откричат жу06.35, 19.25 Йога равли” 07.20, 13.35 “Детское вре22.05 Х/с “Ставка больше, мя” чем жизнь” 08.05 “Сбросим лишнее” 00.05 Х/ф “СОС над тай08.30, 20.15 “Все про все” гой” 08.50, 11.00, 12.45, 01.25 01.10 Бойцовский клуб MaxxiМузыка

18.00 “При исполнении служебных обязанностей”, (І) 20.00 “Холодный март”, (ІІ) 22.00 “Упырь”, (ІІІ) 00.00 “Вы Петьку не видели?”, (І) 01.30 “Семнадцать мгновений весны”, (І) 03.00 “Семен Дежнев”, (І) 04.30 “Два берега”, (І)

11.15 JIMI HENDRIX. Незакінчена історія 12.45 “Алло, адвокате!” 13.15 “Секрети закулісся з Олександром Ржавським” 14.00 Правдиві історії 15.00 “Служба новин “Соціальний пульс” 15.15 “Соціальна економіка” 15.20 Погода 16.20 Д/с 60 найбільш смертоносних тварин 16.45 Погода 16.50 Світ підводних подорожей 17.30 Кеннет Коупленд Переможний голос віруючого 18.00 Місто маркет 18.10 Дитячий кінозал 18.30 “Служба новин “Соціальний пульс” 18.50 “Економічний пульс” 18.55 Погода 19.00 Новини 19.25 БІЗНЕС 19.30 Спорт 19.40 Погода 19.45 Астрошоу 20.00 Місто маркет 20.10 Секретні території 21.00 “Служба новин “Соціальний пульс” 21.25 “Соціальна економіка” 21.30 Погода 21.35 Новини 22.00 БІЗНЕС 22.05 Спорт 22.10 Погода 22.15 Астрошоу 22.20 Місто маркет 22.30 “Мир Вам” 22.40 “Економічний пульс” 22.45 Правдиві історії 00.00 Новини 00.20 БІЗНЕС 00.25 CПОРТ 00.30 Погода 00.35 Астрошоу 00.40 Місто маркет 00.50 Цікава історія 01.45 Х/ф “Інша жінка” 03.15 Амурні мелодії 03.30 Портрет, написаний глибиною 04.00 Леопольд або втеча від свободи 04.30 Х/ф “Потяг іде на захід” “ЛТАВА” 06.00 Гімн України 06.02 Молитва за Україну 06.04 ПТН 06.35 Новини. Кременчук 06.50 “До речі...” 07.00 “Ранок на “Лтаві” 07.20 “Тема дня” 07.50 “Ранок на “Лтаві”. Продовження 09.30 “Полтавщино, співай!” 09.45 Невідома України. Нариси нашої історії. Ф. 43 “Київські гелікони” 10.05 Т/с “Серцю не накажеш”, 71с. (ІІ) 09.05, 14.30 “В ритме танца. Zumba” 09.35, 13.00 “Большое кулинарное путешествие Пола и Ника” 10.20 “Женские откровения” 11.15 Т/с “Не ссорьтесь, девочки” 12.35 “Выдающиеся женщины” 14.55 “Выдающиеся мужчины” 15.15 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.30 “КиноМакси” 21.05 Х/ф “Вся правда о любви” 23.10 Телемагазин “Коштовна крамничка”

10.45 “Зупинись і здивуйся” 10.56 “До речі...” 11.00 “Класна робота” 15.00 “Полтавська битва. Українська територія” 16.00 ПТН 16.30 “Полтавщино, співай!” 16.45 М/ф (І) 17.10 “Тема дня” 17.30 “Відблиск” 17.45 “Народна служба порятунку 101” 18.00 “Симфонія у серці не згасає” 18.52 “До речі...” 19.00 ПТН 19.30 “З музичної скриньки “Лтави” 19.45 “Відверто про...” 20.37 “До речі.. 20.45 “Гостинець від Телесика”. Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 Т/с “Серцю не накажеш”, 72с. (ІІ) 22.50 “Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм” 23.10 “До чистих джерел” 23.40 “Серце меморіалу” 23.58 Молитва за Україну “НОВИЙ КАНАЛ” 06.10 Kids Time 06.15 М/с “Черепашкиніндзя” 06.35 М/с “Губка Боб” 06.55 Kids Time 07.00 Підйом 08.00 Т/с “Вороніни” 08.55 Т/с “Не родись вродлива” 09.50 Т/с “Татусеві дочки” 15.05 Х/ф “Блакитна лагуна 2” 17.05 Т/с “Не родись вродлива” 18.00 Репортер 18.20 Абзац! 19.00 Т/с “Вороніни” 22.00 Х/ф “Блакитна лагуна 3” 23.45 Репортер 23.50 Х/ф “Що трапилося минулою ночі”, (ІІ) 01.40 Служба розшуку дітей 01.45 Зона ночі 01.50 Зірка Вавілова 02.30 Зона ночі 02.35 Середньовіччя зачинається о 18.00 02.50 Я, милістю Божою, пан возний 03.15 Український Соломон, або Українська правда і закон 03.30 Зона ночі 03.35 Видряпатися на попа 03.50 Бий, хто цнотливий 04.05 Втрачені права 04.20 Зона ночі Культура 04.25 Мовчазне божество 04.30 Служба розшуку дітей 04.35 Війна світів. Ревізор проти Шефа

15.00 Сегодня 15.35 Обзор блогов 15.50 ТВій День 16.00 Особое мнение 16.30 TBiNews 16.40 ТВій День 17.00 Сегодня 17.15 ТВій День 17.30 TBiNews 18.00 Сегодня 19.15 ТВій День 19.30 Особое мнение 20.00 Сегодня о главном 21.00 Сегодня 22.00 Стоп-кадр 23.00 Сегодня о главном 00.00 Сегодня 01.00 TBiNews 02.00 Авиакатастрофы: причины и следствия РТР “Планета” 03.00 Стоп-кадр 03.45 Особое мнение 04.00 “Утро России” 04.10 Музыкальный автомат 08.05, 03.10 Т/с “Хозяйка 04.30 Музыка для взрослых моей судьбы” 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 “Совершенно Секретно” Вести 09.30, 12.30, 15.15, 17.40 09.05 “Криминальная психология”, (ІІ) Местное время. Вес10.10 “Вилли Брандт. Между ти-Москва Востоком и Запа09.50 “Забытый вождь. дом”, (ІІ) Александр Керенс11.05 “Лихорадка ужаса”, (ІІ) кий” 12.05 “Вне игры”, (ІІ) 10.50 “О самом главном” 12.50 Вести. Дежурная часть 13.05 “Кто такой Уильям Шекспир?”, (ІІ) 13.00 Т/с “Тайны института 14.10, 20.10, 02.10, 08.10 благородных деЛицом к событию (ІІ) виц” 14.00 Т/с “Блудные дети” 15.05 “Александр Гельман”, (ІІ) 15.35, 02.25 “Особый слу16.10 “Моше Даян. Бремя чай” власти”, (ІІ) 16.30 Т/с “Ласточкино 17.05 Д/ф “Диссиденты. Пягнездо” тая колонна”, (ІІ) 18.50 “Прямой эфир” Д/ф “Блейк”, (ІІ) 19.55 Т/с “Турецкий тран- 17.45 18.10 “Курская дуга”, (ІІ) зит” 19.05 “Кинолетопись Вели21.50 Т/с “Тайны следкой Отечественной”, ствия” (ІІ) 22.45 “Небесный щит” 21.05 “Тайны Микеландже23.40 Т/с “Чужое лицо” ло”, (ІІ) 01.00 Х/ф “Клуб самоу“Телохранитель”, (ІІ) бийц, или Приклю- 22.05 23.05 Д/ф “Политические чения титулованной толмачи”, (ІІ) особы”, 3 с. 00.05 “Назад в будущее”, (ІІ) 01.05 “Федеральная книга “TBi” жалоб”, (ІІ) “Загадка Моцарта”, (ІІ) 06.00 World Stories. Между- 03.05 04.05 “Олдридж Эймс. Истонародные корреспонрия одного предаденты тельства”, (ІІ) 06.30 DOUBLE ЯТЬ 05.05 “Расколотое кино”, (ІІ) 07.00 Сегодня о главном 05.35 “Детский жанр”, (ІІ) 08.00 Утренние курасаны 06.05 “Убийство в новогод11.00 ТВій День нюю ночь”, (ІІ) 11.20 Обзор блогов 07.05 “Тайны смерти Элвиса 11.40 ТВій День Пресли”, (ІІ) 12.00 Сегодня 12.20 ТВій День “К2” 12.40 Обзор блогов 13.00 Арт дозор 05.25 Мир звезд 13.05 Базар_ІТ 06.10 Иностранная кухня 13.10 ТВій День 06.30 Телеторговля 13.30 Особое мнение 07.40, 13.20, 20.40 Мульт14.00 Сегодня фильмы (І) 14.15 ТВій День 10.10 Школа доктора Комаровского 14.30 Особое мнение

Канал “УКРАЇНА” 06.00 Т/c “Дорожній патруль 4”, (І) 07.00 Події 07.15 Ранок з Україною 09.00 Події 09.10 Т/c “Слід”, (І) 10.25 Х/ф “Шаман-2”, (І) 12.15 “Говорить Україна” 13.10 Т/c “Слід”, (І) 14.00 Події 14.20 Т/c “Подружжя”, (ІІ) 15.20 Т/c “Слід”, (І) 17.00 Події 17.25 Прем’єрні серії! Т/c “Слід”, (І) 18.00 Т/c “Сашка”, (І) 19.00 Події 19.30 “Говорить Україна” 20.10 Х/ф “Шаман-2”, (І) 22.00 Події дня 22.30 Т/c “Слід”, (І) 23.20 Т/c “Подружжя”, (ІІ) 00.20 Х/ф “Ментовські війни 7”, (ІІ) 02.10 Події дня 02.40 Т/с “Відлига”,9 с. (І) НТН 08.30 Ранковий “Свідок” 09.00 “Резервісти” 10.00 “До суду” 11.00, 03.20 Т/с “Мовчазний свідок” 12.00 Х/ф “Детективи” 13.00, 19.30 Т/с “Зниклі безвісти” 14.50, 17.00, 04.50 Т/с “Банди” 16.45, 19.00, 21.40, 02.25, 04.10 “Свідок” 22.00 Т/с “Грабуй награбоване”, (ІІ) 23.00 Т/с “Менталіст - 5”, (ІІ) 00.00 Т/с “Декстер - 4”, (ІІІ) 01.00 Т/с “NCIS: полювання на вбивцю”, (ІІ) 01.40 Т/с “Мертва зона”, (ІІ) 02.55 “Таємниці кримінального світу” 04.40 “Випадковий свідок”

“5 КАНАЛ” 06.30, 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 18.55, 22.30, 23.30, 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 23.15, 00.15, 02.35, 03.35 Бізнес-час 06.40, 18.10, 00.00, 03.20, 04.35 Місцевий час 06.55, 08.50, 23.45, 00.55 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 23.00, 01.00 Час новин 07.15, 08.15, 19.45, 22.10, 22.45, 23.25, 23.35, 03.15, 06.15 Тема/Хроніка дня 07.25, 08.25, 11.50, 17.25, 22.50, 23.50 Погода в Україні 07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 23.40, 00.20, 06.20 Час спорту 07.55, 09.10, 13.10 Погода на курортах 08.35 Драйв-новини 08.45 Трансмісія-новини 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елемент 10.10, 10.35, 11.15, 12.15, 20.00, 01.15, 01.35, 05.00, 05.35 Час. Підсумки дня 16.35, 02.40, 04.40 Життя цікаве 17.35 Акцент 18.35 Тема/Хроника дня 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Час новин, 2 блок 21.40, 03.00 Час-Тайм 00.35 В кабінетах 03.40 Кіно з Яніною Соколовою 04.00 Час-Тай 04.15 Гра долі

МЕГА 06.00 Викрадення “К1” 06.30 Загадки Всесвіту 07.30 Створені вбивати 06.30 “TOP SHOP” 08.30 Вижити попри все 07.30 Т/с “Моя прекрасна 09.30 Шукачі 10.30 Таємні знаки няня”, (І) 11.30 В пошуках пригод 08.30 “Мультфільми”(І) 10.10 Т/с “Всі жінки - відь- 12.30 Створені вбивати 13.30 Вижити попри все ми”, (І) 14.30 Сучасні дива 13.30 Т/с “Дикий ангел”, 15.30 В пошуках пригод (І) 16.30 Тінь апокаліпсису 15.00 “Орел і Решка” В пошуках істини 16.00 Т/с “Моя прекрасна 17.30 18.30 Шукачі няня”, (І) 19.30 Секретні території 17.30 “Розсміши коміка” 20.30 Теорія пробок 18.20 “Звана вечеря” 21.30 Сучасні дива 19.20 “Орел і Решка” 22.30 Йеллоустон 21.00 “Розсміши коміка” 23.30 Загадки Всесвіту 22.00 Т/с “Доктор Хаус”, 00.30 10 речей, про які ви не (ІІ) знали 01.20 Таємниці століття 01.15 “Нічне життя”

11.30, 17.00 Женская форма 15.15, 18.55 Секреты шефповара 16.00, 19.40 Модный приговор 17.55, 21.40 Т/с “Любовь как любовь”, (І) 22.40 Божественный дизайн 23.35 Незвёздное детство 00.25 Глянец 01.10 Цвет ночи Дом Кино 02.20, 14.30 Т/с “Империя под ударом”, (І) 04.05, 16.30 Т/с “Хиромант”, (ІІ) 05.50 Х/ф “Вид на жительство”, (І) 07.20 Х/ф “Волшебник Изумрудного города” 08.35 Х/ф “Принцесса цирка” 11.15 Х/ф “Авария - дочь мента”, (ІІ), Х/ф “Палата № 6” (ІІ) 18.10, 02.15 “Окно в кино” 18.20 Х/ф “Ёлки 2” 20.05 Х/ф “Короткие встречи” 21.45 Х/ф “Школа для толстушек”, (І) 01.00 Х/ф “Начало неведомого века”, (ІІ) Футбол 1 06.00 Чемпионат Германии. Обзор тура 06.55, 13.25 Топ-матч 07.00 Чемпионат Аргентины. Обзор тура 08.00 Арсенал - Эвертон. 1/4 финала. Кубок Англии 10.00, 15.40, 22.55 Футбол NEWS. LIVE 10.25, 16.00, 05.10 Обзор среды. Лига Чемпионов УЕФА 11.20 Барселона - Ман Сити. Лига Чемпионов УЕФА 13.35 Наполи - Рома. Чемпионат Италии 16.55, 03.20 ПСЖ - Байер. Лига Чемпионов УЕФА 19.00, 23.55 “Шлях до Турина” 19.50 LIVE. Базель - Зальцбург. Лига Европы УЕФА 21.55 LIVE. АЗ Алкмаар - Анжи. Лига Европы УЕФА 00.50 Лудогорец - Валенсия. Лига Европы УЕФА 02.50 Обзор 1/4 финала. Кубок Англии 05.50 Программа передач

“ТВ Центр” 06.00 “Настроение” 08.20, 17.50, 05.30 М/с “Золушка” 08.45, 16.40, 04.45 Т/с “Исцеление любовью” 09.30, 15.50 Д/ф “Отчаянные землепроходцы” 10.15 “Доктор И...” 10.40 Т/ф “Жизнь как жизнь. Отчим” 11.30, 14.30, 17.30, 22.00 События 11.50 “Жена. История любви” 13.00 М/ф “Алёшины сказки” 13.10 “Барышня и кулинар” 13.35, 02.20 Временно доступен. Антон Сихарулидзе 14.50, 20.00 Город новостей 15.10 “Наша Москва” 15.25, 23.45 Д/ц “Российские красавицы” 16.30 М/ф “Жил-был пёс” 18.15, 00.45 Т/ф “Жизнь как жизнь. Хочу дотронуться до небес” 19.05, 01.30 “Право голоса” 20.20 “Осторожно, мошенники!” 20.45 “Тайны нашего кино. “Отпуск за свой счет” 21.15 Д/ф “Битва мозга” 22.20, 03.55 Д/ф “Знаменитые соблазнители. Патрик Суэйзи” 23.00 Неочевидное - вероятное.”Повелитель мозга” 00.15 События. 25-й час. 03.15 “Хроники московского быта. Советские миллионерши” Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Аеропорт” 06.55, 18.15 Казки Баженова 07.25, 20.00 Подорож натураліста 07.55, 20.30 Т/с “Справа про “мертві душі” 08.40, 18.45 Т/с “Місто спокус” 09.25 Завтра PRO 10.00 Забутий кРАЙ 10.20 Гамма смаку 10.45, 16.00 Мультфільми 13.25, 22.10 Т/с “Олександр Македонський” 14.15, 21.20 Т/с “Криваве коло” 16.30, 23.30 Т/с “Все включено” 17.20, 00.15 Секретні території 19.30 2000 секунд з Дмитром Маруничем 23.00, 02.05 Вторгнення 01.05 Столичні таємниці


17.10 Пів царства за кохання 18.05 Розсміши коміка 20.00 Х/ф “І цілого світу замало”, (І) СТУДІЯ “1+1” 22.25 6 кадрів 06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 22.50 Т/с “Світлофор”, (ІІ) 19.30 ТСН: “Те23.45 Между нами левізійна служба но- 00.45 Т/с “Закрита шковин” ла”, (ІІ) 06.45, 07.10, 08.10 “Сніда- 01.30 Світ навиворіт нок з 1+1” 02.15 Т/с “Кремлівські кур08.05 “Економічна правда” санти”, (І) 09.10 Т/c “Гюльчитай- 2. 03.45 З ночі до ранку Заради любові” 11.50, 12.50 Т/с “СкліфоICTV совський”, (І) 05.20 Служба розшуку дітей 13.50 Т/с “Справа лікарів” 14.45 “Красуня за 12 годин - 05.25 Факти 05.50 Світанок 2” 06.55 Т/с “Опери” 15.45 “Свати - 4”, (І) 08.45 Факти. Ранок 16.45 “ТСН. Особливе” 09.15, 19.20 Надзвичайні 17.10 Т/с “Асі”, (І) новини 20.30 “Сказочная Русь” 21.05 “Вечірній Київ - 2013” 10.05, 13.00 Анекдоти поукраїнськи 22.55, 05.05 “Супергерої” 23.55, 03.20 Х/ф “Суперс- 10.25 Т/с “Прокурорська перевірка” тар”, (ІІ) 02.00 Х/ф “Магма Маямі”, 12.45 Факти. День 13.05 Т/с “Вулиці розбитих (ІІ) ліхтарів. Менти-5” 05.30 “Телемагазин” 13.55 Т/с “На крилах” 18.45 Факти. Вечір “ІНТЕР” 20.05 Т/с “Братани-3” 05.20 Т/с “Гетери майора 21.50 Т/с “Лісник” 23.40 Х/ф “Довгий поцілуСоколова” нок надобраніч”, (ІІ) 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 14.00, 01.40 Х/ф “Убивця”, (ІІ) 16.00, 17.45 Новини 03.25 Т/с “Кістки” 07.15, 07.35, 08.10, 08.35 04.05 Т/с “У чорному списку” “Ранок з ІНТЕРом” 04.45 Про-Ziкаве.ua 09.20 Т/с “Повернення Мухтара-2” СТБ 11.20, 12.25, 16.50 Д/с “Слідство вели... з Ле- 05.00 Х/ф “Розіграш”, (І) онідом Каневським” 06.35 “Неймовірна правда 13.30, 14.20 “Судові спрапро зірок” ви” 08.10 Х/ф “Зимовий сон”, 15.35, 16.20 “Сімейний суд” (І) 18.05, 02.35 “Стосується 10.15 Х/ф “Катерина”, (І) кожного” 18.00 “Вiкна-Новини” 19.05 Т/с “Поки станиця 18.20 “Неймовірна правда спить” про зірок” 20.00, 01.35 “Подробиці” 20.00 “Холостяк - 4” 21.00 Т/с “Незабудки” 22.00 “Вiкна-Новини” 00.50 Д/ф “Життя у кредит” 22.35 “Холостяк - 4” 03.20 Мультфільми 00.55 “Холостяк - 4 Як війти заміж” ТЕТ 01.45 Х/ф “Щасливої дороги!”, (І) 06.00 Приколи на перерві 06.25, 08.20 М/с “Черепаш- 03.25 Нічний ефір ки мутанти ніндзя”, (І) Місто/”ТОНІС” 06.50 “Шоу Гарфілда”, (І) 07.20 М/с “Лалалупси”, (І) 06.00 “Щоденник для 07.45 Мультик з Лунтіком батьків” 08.55 М/с “Русалонька”, (І) 06.30 Новини 09.20 Єралаш 07.00 БІЗНЕС 10.10 Віталька 07.05 Спорт 12.35 Дайошь молодьож 07.10 Погода 13.30 Т/с “Ксена - принце- 07.15 Астрошоу са - воїн”, (І) 07.20 Елвіс Преслі 14.25 Т/с “Любить не лю- 08.30 “Служба новин бить”, (І) “Соціальний пульс “ 15.20, 19.00 Панянка-се09.00 Новини лянка 09.25 БІЗНЕС 09.30 Спорт 16.15 Ікона стилю

П’ятниця, 14 березня УТ-1/”ЕРА” 06.00 Православний календар 06.05 Новини 06.10 Спорт 06.15 Погода 06.20 На слуху 06.35 Доброго ранку, Україно! 06.40 Огляд преси 06.45 Гість студії 07.00 Новини 07.05 Спорт 07.10 Погода 07.20 Гість студії 07.30 Ера бізнесу 07.35 Огляд преси 07.40 Гість студії 08.00 Новини 08.05 Спорт 08.10 Погода 08.20 Гість студії 08.35 Ранкові поради 08.45 Корисні поради 09.00 Погода 09.10 Т/с “МонтеКрісто” 10.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.25 Віра. Надія. Любов 13.25 Українського роду 13.45 Погода 13.50 “Секрети успіху”, з Н.Городенською 14.30 Новини 14.45 Euronews 14.55 Діловий світ. Агросектор 15.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 17.05 “Надвечір’я”, з Т. Щербатюк 17.55 Погода 18.05 Фінансова перспектива 18.25 Діловий світ 18.40 Новини 19.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 21.00 Підсумки дня 21.30 Діловий світ 21.40 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 22.55 Трійка, Кєно, Секунда удачі 23.00 Підсумки 23.15 Погода 23.20 На слуху 23.45 Від першої особи 00.10 Х/ф “За щастям” 01.20 Хіт-парад “Національна двадцятка” 02.30 Рояль в кущах 02.55 Х/ф “Місяць і озеро” 04.35 Віра. Надія. Любов 05.25 Підсумки дня 05.50 Діловий світ. Агросектор

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “ОРТ УКРАИНА” 04.00, 07.00, 10.00, 13.00 Новости 04.05, 07.15 “Доброе утро” 08.00 “Доброго здоровьица!” 08.40 “Жить здорово!” 09.40, 16.40 “Истина где-то рядом” 10.15 “Контрольная закупка” 10.45 “Модный приговор” 12.00 Другие новости 12.20 “Время обедать!” 13.15 “Понять. Простить” 13.40 “След” 14.15 “Они и мы” 15.05 “В наше время” 16.00 Вечерние новости 17.00 “Жди меня” 17.55 “Человек и закон” 19.00 “Время” 19.30 “Поле чудес” 20.35 “ДОстояние РЕспублики” 23.00 “Вечерний Ургант” 23.55 Х/ф “Перекресток” 01.45 Х/ф “Осень” НТВ-МИР 04.00 “НТВ утром” 06.10 “Женский взгляд” 07.05 Т/с “Рублевка.LIVE” 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сегодня 08.25 “Очная ставка” 09.30 Спасатели 10.05 Т/с “Улицы разбитых фонарей-10” 11.35 “До суда” 12.35 Суд присяжных 13.35, 16.35 Обзор. Чрезвычайное происшествие 14.30 “Суд присяжных. Окончательный вердикт” 15.40 “Дело врачей” 17.35 “Прокурорская проверка” 18.50 “Говорим и показываем” 19.45 Х/ф “Убить дважды” 23.40 “Исповедь. Иосиф Кобзон” 00.40 “Школа злословия” 01.25 Т/с “Гончие-4” “НАШЕ КИНО” 06.00 “При исполнении служебных обязанностей”, (І) 08.00 “Холодный март”, (ІІ) 10.00 “Упырь”, (ІІІ) 12.00 “Вы Петьку не видели?”, (І) 13.30, 01.30 “Семнадцать мгновений весны”, (І)

00.00 Х/ф “У опасной черты” 15.00 “Семен Дежнев”, (І) 01.30 Бойцовский клуб 16.30 “Два берега”, (І) 18.00 “Печки-лавочки”, (І) “TВ 1000 Kинo” 20.00 “Драма из старинной жизни”, Х/ф (І) 05.00 “Шерлок Холмс и 22.00 “Парашютисты”, (І) доктор Ватсон: Кро00.00 “Зайчик”, (І) вавая надпись”, Х/ф 03.00, 04.30 “Наш бронепо(І) езд”, (ІІ) 06.30 “8 первых свиданий”, Х/ф (ІІ) “ТЕЛЕКЛУБ” 08.30 “Неадекватные люди”, Х/ф (ІІ) 19.00 Т/с “Тайны след10.30 “Приключения Шерствия-13”, (ІІ) лока Холмса и док20.00 Т/с “Петля”, (ІІ) тора Ватсона: Соба21.00 Т/с “Еще не вечер”, ка Баскервилей”, (ІІ) Х/ф (І) 22.00 Т/с “Агент особого 13.30 “Формула счастья”, назначения”, (ІІ) Х/ф (І) 23.00 Т/с “МУР есть МУР!- 15.20 “Поцелуй сквозь 3”, (ІІ) стену”, Х/ф (ІІ) 00.00 Т/с “Горыныч и Вик- 17.00 “Назад - к счастью, тория”, (ІІ) или Кто найдет Синюю птицу”, Х/ф (ІІ) RTVi 19.00 “Темный мир”, Х/ф (ІІ) 06.00 “Особое мнение”, 21.00 “Лиса Алиса”Х/ф (ІІ) “Экономические но- 22.40 “Перстень наследвости” ника династии”, 07.00 Мультфильмы (І) Х/ф (І) 08.00 “Вечерние новости из 01.00 “Реальный папа”, Америки” Х/ф (І) 09.00, 17.00 Т/с “Столы03.00 “Закон зайца”, Х/ф пин... Невыученные (ІІ) уроки”, (ІІ) 10.00, 21.00, 01.00 Т/с “2+2” “Охотник”, (ІІ) 06.00 Мультфільми (І) 11.00 Х/ф “Филиал”, (ІІ) 07.00 Т/с “Солдати-15”, (І) 13.00, 18.00 Т/с “Бомж”, 09.00, 18.30 Новини 2+2 (ІІ) 14.00 Т/с “Сумасбродка”, 09.30 Х/ф “Сержант міліції”.(І) (ІІ) 15.00, 23.30 “Городские ле- 11.05 Х/ф “Правда лейтенанта Климова”, (І) генды”, (І) 15.30, 23.00 “Американский 12.50 “Нове Шалене відео по-українськи” ликбез”, “Русские 14.50 “Облом.UA. Новий сеамериканцы” зон” 16.00, 19.00, 22.00 “Сей16.30 Т/с “Вантаж”, (І) час в мире” 19.00 Т/с “Третього не да16.08, 19.08, 00.00, 04.00 но”, (І) “Особое мнение” “Очі дракона”, 20.00, 05.00 Т/с “Сумасб- 23.00 Х/ф (ІІІ) родка”, (ІІ) 00.50 Х/ф “Щасливі номе02.00 Х/ф “На полпути в ри”, (ІІ) Париж”, (І) 02.25 Х/ф “Ярослав Мудрий”, (І) “ENTER-фильм” “MAXXI-TV” 05.45 Советские мультфильмы 06.35, 19.25 Йога 08.00 Х/ф “Труффальдино 07.20, 13.30 “Детское вреиз Бергамо” мя” 10.20, 18.50 “Шутка за шут- 08.05 “Сбросим лишнее” кой” 08.30, 20.15 “Все про все” 11.20, 17.00 Х/с “Клон” 08.50, 11.10, 12.35, 01.15 13.05, 20.00 Х/с “Откричат MaxxiМузыка журавли” 09.05, 14.30 “В ритме тан15.05 Х/ф “Мой ласковый ца. Zumba” и нежный зверь” 09.35 “Большое кулинарное 22.00 Х/с “Ставка больше, путешествие Пола и Ника” чем жизнь”

09.40 Погода 09.45 Астрошоу 10.00 “Алло, лікарю!” 11.15 Аферисти. Особистий досвід 12.45 “Соціальний статус: ваші права і пільги” 13.30 “Цивілізація Incognita” 14.00 Правдиві історії 15.00 “Служба новин “Соціальний пульс” 15.15 “Соціальна економіка” 15.20 Погода 16.20 Д/с 60 найбільш смертоносних тварин 16.45 Погода 16.50 ХХ століття воїн 17.30 Кеннет Коупленд Переможний голос віруючого 18.00 Місто маркет 18.10 Дитячий кінозал 18.20 Вперед, на Олімп! Сочі - 2014 18.30 “Служба новин “Соціальний пульс “ 18.50 “Економічний пульс” 18.55 Погода 19.00 Новини 19.25 БІЗНЕС 19.30 Спорт 19.40 Погода 19.45 Астрошоу 20.00 Місто маркет 20.10 Тайни світу з Ганною Чапман 21.00 “Служба новин “Соціальний пульс “ 21.25 “Соціальна економіка” 21.30 Погода 21.35 Новини 22.00 БІЗНЕС 22.05 Спорт 22.10 Погода 22.15 Астрошоу 22.20 Місто маркет 22.40 “Економічний пульс” 22.45 Правдиві історії 00.00 Новини 00.25 БІЗНЕС 00.35 CПОРТ 00.40 Погода 00.45 Астрошоу 00.50 Місто маркет 01.00 Цікава історія 01.30 Т/с Красиві та амбіційні 02.20 Амурні мелодії 03.15 Катерина Білокур. Послання 04.10 Х/ф “Людина у футлярі”

09.45 Невідома Україна. Нариси нашої історії”. Ф. 44 “Шлях до Тарасової ночі” 10.05 Т/с “Серцю не накажеш”, 72с. (ІІ) 10.45 “Зупинись і здивуйся” 10.56 “До речі...” 11.00 “Відблиск” 11.15 “Народна служба порятунку 101” 15.00 “Перлина Буковинських Карпат” 15.30 “Для маленької компанії” 16.00 ПТН 16.30 “Полтавщино, співай!” 16.45 “Разом” 17.10 “Тема дня” 17.30 “Зустріч для вас”. Вайнгортівські читання 18.00 “Право і обов’язок” 18.26 “Урок... для батьків” 18.52 “До речі...” 19.00 ПТН 19.30 “З музичної скриньки “Лтави” 19.45 “Культурний простір” 20.37 “До речі...” 20.45 “Гостинець від Телесика”. Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Новини. Кременчук 21.45 “Сонце правди Шевченкового краю” 22.10 “Два світи Панаса Мирного” 22.40 “Україна. Полтавщина. Світ: Час - тайм” 23.00 “Уроки історії” 23.30 “Культура - 21” 23.58 Молитва за Україну

10.15, 14.50 “Выдающиеся мужчины” 10.30 Фестиваль ТВ - Старт 11.40 “КиноМакси” 12.25 “Выдающиеся женщины” 12.50 “Кухня на шпильках” 15.15 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.30 “Мамы на подиуме” 21.05 “Путеводитель выходного дня” 21.45 “Познай мир” 22.25 Телемагазин “Коштовна крамничка” 00.35 “Ukrainian Fashion Week”

16.40 ТВій День 17.00 Сегодня 17.15 ТВій День 17.30 TBiNews 18.00 Сегодня 19.00 Геофактор 19.30 Особое мнение 20.00 Сегодня о главном 23.00 Знак восклицания с Артемом Шевченко 00.00 Сегодня о главном 02.45 TBiNews 03.45 Особое мнение 04.10 Музыкальный автомат 04.30 Музыка для взрослых

Канал “УКРАЇНА”

“5 КАНАЛ”

06.30, 07.30, 08.30, 09.30, 10.30, 11.30, 12.30, 13.30, 14.30, 15.30, 16.30, 17.30, 18.30, 22.30, 00.30, 01.30, 02.30, 03.30, 04.30, 05.30 Час. Важливо 06.35, 07.10, 08.10, 22.35, 00.15, 02.35, 03.35 Бізнес-час 06.40, 18.10, 00.00, 03.20, 04.35 Місцевий час 06.55, 08.50, 00.55 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 22.00, 01.00 Час новин 07.15, 08.15, 08.35, 16.35, 18.35, 19.45, 22.40, 03.15, 06.15 Тема/Хроніка дня 07.25, 08.25, 11.50, 17.25, 22.50 Погода в Україні 07.40 Автопілот-новини 07.45, 18.20, 00.20, 06.20 Час спорту 07.55, 09.10, 13.10 Погода НТН на курортах 08.45 Трансмісія-новини 08.30 Ранковий “Свідок” 09.00 Т/с “Вулиці розбитих 08.55, 16.10 Погода у світі 09.35, 13.35, 14.35 5 елеліхтарів - 12” мент 13.00 Т/с “Зниклі 10.10, 10.35, 11.15, 11.35, безвісти” 12.15, 20.00, 01.15, 14.50, 17.00 Т/с “Мереже01.35, 05.00, 06.00 ва загроза” Час. Підсумки дня 16.45, 19.00, 03.25 17.35 Не перший погляд “Свідок” 19.00 Час новин, 1 блок 19.30 Х/ф “Кохання під 19.30 Час новин, 2 блок грифом “Цілком 21.40, 03.00, 04.00 Частаємно - 2” Тайм “НОВИЙ КАНАЛ” 21.20 Х/ф “Залізна люди22.10 Особливий погляд на” 06.10 Kids Time 00.35 Тема/Хроніка тижня 23.40 Х/ф “Ворог біля 06.15 М/с “Черепашки02.40, 04.40 Життя цікаве воріт”, (І) 03.40 Кіно з Яніною Соколоніндзя” 02.00 Т/с “Слідство веде вою 06.35 М/с “Губка Боб” Да Вінчі”, (І) 04.15 Гра долі 06.55 Kids Time 03.55 “Випадковий свідок” 07.00 Підйом 04.10 Т/с “Банди” МЕГА 08.00 Т/с “Вороніни” 08.55 Т/с “Не родись врод“К1” 06.00 Теорія пробок лива” 06.30 Загадки Всесвіту 06.30 “TOP SHOP” 09.45 Т/с “Вороніни” 07.30 Смертельна дюжина 07.30 Т/с “Моя прекрасна 15.15 Х/ф “Блакитна лагу08.30 Вижити попри все няня”, (І) на 3” 09.30 Шукачі 17.05 Т/с “Не родись врод- 08.30 “Мультфільми”(І) 10.30 Таємні знаки 10.10 Т/с “Всі жінки - відь- 11.30 В пошуках пригод лива” ми”, (І) 18.00 Репортер 12.30 Створені вбивати 13.30 Т/с “Дикий ангел”, 18.20 Абзац! 13.30 Вижити попри все (І) 14.30 Сучасні дива “ЛТАВА” 19.00 Т/с “Вороніни” 22.00 Х/ф “Турецький для 15.00 “Орел і Решка” 15.30 В пошуках пригод 16.00 Т/с “Моя прекрасна 16.30 Секретні території початківців”, (ІІ) 06.00 Гімн України няня”, (І) 00.05 Репортер 06.02 Молитва за Україну 17.30 В пошуках істини 17.30 “Розсміши коміка” 00.10 Х/ф “Як по маслу”, 06.04 ПТН 18.30 Шукачі 18.20 “Звана вечеря” (ІІ) 06.35 Новини. Кременчук 19.30 Секретні території 19.20 “Орел і Решка” 01.35 Т/с “Пан Ам” 06.50 “До речі...” 20.30 Викрадення 20.15 “КВК- 2013” 03.00 Зона ночі 07.00 “Ранок на “Лтаві” 21.30 Сучасні дива 22.30 “Прожектор03.05 Українці Надія 07.20 “Тема дня” 22.30 Замерзла планета перісхілтон” 07.50 “Ранок на “Лтаві”. Про- 04.55 Зона ночі 23.30 Загадки Всесвіту 23.45 “Розсміши коміка” 05.00 Українці Любов довження 00.30 Покер 00.40 “Нічне життя” 01.20 Містична Україна 09.30 “Полтавщино, співай!” 05.55 Зона ночі 06.00 Т/c “Дорожній патруль 4”, (І) 07.00 Події 07.15 Ранок з Україною 09.00 Події 09.10 Т/c “Слід”, (І) 10.25 Х/ф “Шаман-2”, (І) 12.15 “Говорить Україна” 13.10 Т/c “Слід”, (І) 14.00 Події 14.20 Т/c “Подружжя”, (ІІ) 15.20 Т/c “Слід”, (І) 17.00 Події 17.20 Прем’єрні серії! Т/c “Слід”, (І) 18.00 Т/c “Сашка”, (І) 19.00 Події 19.30 “Говорить Україна” 21.10 Т/c “Слід”, (І) 22.00 Події дня 22.30 Т/c “Слід”, (І) 23.20 Т/c “Подружжя”, (ІІ) 00.20 Х/ф “Ментовські війни 7”, (ІІ) 02.10 Події дня 02.40 Т/с “Відлига”, (І) 05.25 “Говорить Україна” 06.50 Срібний апельсин

16.00, 19.40 Модный приговор 17.55, 21.40 Т/с “Любовь как любовь”, (І) 22.40 Божественный дизайн 23.35 Незвёздное детство 00.25 Глянец 01.10 Цвет ночи

Дом Кино 02.20 Т/с “Империя под ударом”, (І) 04.05 Т/с “Хиромант”, (ІІ) 05.50 Х/ф “Легенда о ледяном сердце” “Совершенно Секретно” 07.10 Х/ф “Мужская женская игра” РТР “Планета” 09.05 “Александр Гельман”, 08.45 Х/ф “Визит вежли(ІІ) вости” 04.00 “Утро России” 10.10 “Моше Даян. Бремя 11.20 Х/ф “М+Ж”, (ІІ) 08.05, 03.10 Т/с “Хозяйка власти”, (ІІ) 12.45 Т/с “Любительница моей судьбы” 11.05 Д/ф “Диссиденты. Пячастного сыска Да09.00, 12.00, 15.00, 18.00 тая колонна”, (ІІ) ша Васильева-4”, (І) Вести 11.45 Д/ф “Блейк”, (ІІ) 16.35 Х/ф “Невеста любой 09.30, 12.30, 15.15, 17.40 12.10 “Курская дуга”, (ІІ) ценой”, (ІІІ) Местное время. Вес- 13.05 “Кинолетопись Вели18.20 Х/ф “Мужчина с гати-Москва кой Отечественной”, рантией”, (ІІ) 09.50 “Вся Россия” (ІІ) 19.55 Х/ф “По главной 10.00 “Мгновения Юрия 14.10, 20.10, 02.10, 08.10 улице с оркестром” Бондарева” Лицом к событию (ІІ) 21.35 Х/ф “Кот в мешке” 11.00 “О самом главном” 15.05 “Г де похоронен Чин23.10 Х/ф “Проект “Аль12.50 Вести. Дежурная часть гисхан?”, (ІІ) фа”, (ІІ) 13.00 Т/с “Тайны института 16.10 “Иностранцы в Росблагородных де00.35 Х/ф “Когда расхосии”, (ІІ) виц” дится туман” “Первые лица. 14.00 Т/с “Блудные дети” 17.05 Д/ф 02.15 “Окно в кино” Гейдар Алиев”, (ІІ) 15.35 “Особый случай” 18.05 “Побег из Берлина”, 16.30 Т/с “Ласточкино Футбол 1 (ІІ) гнездо” 19.05 “Насильно трезв не 06.00 Базель - Зальцбург. 18.50 “Прямой эфир” будешь”, (ІІ) Лига Европы УЕФА 19.55 “Поединок” 21.05 “Криминальная психо- 08.00, 18.40 Тоттенхэм 21.50 Т/с “Тайны следлогия”, (ІІ) Бенфика. Лига Евроствия” 22.10 “Вилли Брандт. Между пы УЕФА 22.45 “Живой звук” Востоком и Запа10.00, 15.40, 23.25 Футбол 00.10 Т/с “Чужое лицо” дом”, (ІІ) NEWS. LIVE 01.00 Х/ф “Кое-что из гу23.05 “Лихорадка ужаса”, (ІІ) бернской жизни” 10.30, 00.40 Севилья - Бе00.05 “Вне игры”, (ІІ) тис. Лига Европы УЕ“TBi” 01.05 “Кто такой Уильям ФА Шекспир?”, (ІІ) 12.30 АЗ Алкмаар - Анжи. 06.00 Частные новости 03.05 “Тайны МикеланджеЛига Европы УЕФА 06.30 ЖИВЯком ло”, (ІІ) 14.35 Обзор матчей. Лига 07.00 Сегодня о главном 04.05 “Телохранитель”, (ІІ) Европы УЕФА. Премь08.00 Утренние курасаны 05.05 Д/ф “Политические ера 11.00 ТВій День толмачи”, (ІІ) - Валенсия. 11.20 Обзор блогов 06.05 “Назад в будущее”, (ІІ) 16.00 Лудогорец Лига Европы УЕФА 11.40 ТВій День 07.05 “Федеральная книга 18.00 Чемпионат Испании. 12.00 Сегодня жалоб”, (ІІ) Предисловие к туру. 12.20 ТВій День Премьера 12.40 Обзор блогов “К2” 20.45 Чемпионат Италии. 13.00 Арт дозор Предисловие к туру. 05.25 Мир звезд 13.05 Базар_ІТ Премьера 06.10 Иностранная кухня 13.10 ТВій День 21.25 LIVE. Реймс - Мар06.30 Телеторговля 13.30 Особое мнение сель. Чемпионат 07.40, 13.20, 20.40 Мульт14.00 Сегодня Франции фильмы (І) 14.15 ТВій День 00.00, 05.00 Futbol Mundial 10.10 Школа доктора Кома14.30 Особое мнение 02.40 Чемпионат Италии. ровского 15.00 Сегодня Предисловие к туру 11.30, 17.00 Женская фор15.35 Обзор блогов 03.10 Аугсбург - Шальке. ма 15.50 ТВій День Чемпионат Германии 15.15, 18.55 Секреты шеф16.00 Особое мнение 16.30 TBiNews повара 05.30 Программа передач

“ТВ Центр” 06.00 “Настроение” 08.20, 17.50, 05.30 М/с “Золушка” 08.45, 16.40, 04.40 Т/с “Исцеление любовью” 09.30, 15.45 Д/ф “Битва мозга” 10.15 “Доктор И...” 10.45 Т/ф “Жизнь как жизнь. Хочу дотронуться до небес” 11.30, 14.30, 17.30, 23.20 События 11.50 Х/ф “Где ты, Багира?” 13.00 М/ф “Одуванчик толстые щёки” 13.10 “АБВГДейка” 13.35, 02.30 Временно доступен. Ефим Шифрин 14.50, 20.00 Город новостей 15.05 “Наша Москва” 15.20 Д/ц “Российские красавицы” 16.25 М/ф “Шёл трамвай десятый номер” 18.10 Неочевидное - вероятное. “Повелитель мозга” 19.05, 01.40 “Право голоса” 20.15 Х/ф “Всё в жизни бывает” 23.45 “Добрый вечер, Москва!” 01.15 “Тайны нашего кино. “Сердца трёх” 03.25 Д/ф “Имя. Зашифрованная судьба” Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Аеропорт” 06.55, 18.15 Казки Баженова 07.25, 20.00 Подорож натураліста 07.55 Т/с “Справа про “мертві душі” 08.40, 18.45 Т/с “Місто спокус” 09.30 2000 секунд з Дмитром Маруничем 10.00, 19.30 Забутий кРАЙ 10.20 Гамма смаку 10.45, 16.00 Мультфільми 13.25, 22.10 Т/с “Олександр Македонський” 14.15 Т/с “Криваве коло” 16.30, 23.55 Т/с “Все включено” 17.20, 00.40 Секретні території 20.30 Х/ф “Таємниця “Чорних дроздів” 23.00, 02.20 Вторгнення 01.30 Столичні таємниці


08.05 Зірка YouTube 09.15 Дача 10.10 Т/с “Братани-3” 13.40, 19.50 Х/ф “Місце 22.15 Х/ф “1+1” зустрічі змінити не 00.40, 03.40 Х/ф “Хайдможна” жек”, (ІІ) 18.45 Факти. Вечір 02.10 Х/ф “Смак життя”, 19.00 Надзвичайні новини. (ІІ) Підсумки 05.10 “Телемагазин” 21.20 Х/ф “Ворошиловський стрілець” “ІНТЕР” 23.10 Х/ф “Ключ Салама05.25 Т/с “Повернення ндри”, (ІІ) Мухтара-2” 01.00 Х/ф “Морфій”, (ІІ) 07.05 Х/ф “Ми із джазу” 02.50 Х/ф “Суперменед08.40 “Школа доктора Комажер або Мотика ровського” долі”, (ІІ) 09.30, 17.45 Новини 04.05 Т/с “Американський 10.00 Д/ф “Вода” тато” 11.45, 03.30 Х/ф “Нарече- 04.40 Про-Ziкаве.ua ний за оголошенням” СТБ 13.50 Т/с “Незабудки” 18.05, 21.00 Х/ф “Підміна 05.40 Х/ф “Баламут”, (І) 07.05 “Караоке на Майдані” в одну мить” 07.55 “Їмо вдома” 20.00, 02.30 “Подробиці” 09.00 “Все буде смачно!” 22.55 Х/ф “Навмисно не придумаєш” 10.05 Х/ф “Джентльмени 01.05 Х/ф “Таємничий удачі”, (І) острів” 11.50 “Холостяк - 4” 05.10 Мультфільми 16.10 “Холостяк - 4 Як війти заміж” ТЕТ 17.05 “Хата на тата” 06.00 Х/ф “Академія пана 19.00 “Україна має талант!6” Клякси”, (І) 21.55 “Детектор брехні - 5” 07.30 Байдиківка 08.30 М/с “Смішарики. Пін- 23.00 “Я соромлюсь свого тіла” код”, (І) 00.50 Х/ф “Зимовий сон”, 09.00 Мультик з Лунтіком (І) 09.40 М/с “Даша-дослідни02.45 Нічний ефір ця”, (І) 10.05 М/с “Вперед, Дієґо, Місто/”ТОНІС” вперед!”, (І) 10.35 М/ф “Монстр у Па06.00 Х/ф “Христофор Корижі”, (І) лумб. Відкриття” 12.25 М/ф “Червона Шапка 07.35 “Будь в курсі!” проти зла”, (І) 08.00 “Зміни свій світ”, Рік 13.50 Панянка-селянка Реннер 15.35 Х/ф “Боги, мабуть, 08.30 Екосфера з’їхали з глузду”, (І) 09.00 Новини 17.40 Х/ф “І цілого світу 09.25 БІЗНЕС замало”, (І) 09.35 Спорт 20.05 Віталька 09.40 Погода 21.00 Розсміши коміка 09.45 Астрошоу 22.50 Т/с “Секс і місто”, (ІІ) 09.50 Місто маркет 00.45 Х/ф “Планета стра- 10.00 “Блага Звістка”, Рік ху”, (ІІІ) Реннер 02.15 Т/с “Реальна кров”, 10.30 Несвітські хроніки (ІІІ) 10.45 Дитячий кінозал 03.45 З ночі до ранку 10.55 Х/ф “Вірна рука друг індіанців” ICTV 13.30 За сім морів 14.00 Правдиві історії 05.55 Факти 15.00 Полювання на 05.25 Світанок монстрів 06.25 Х/ф “Батарейки до 16.00 Найбільш привабливі: комплекту не входять” коти і собаки Америки

Субота, 15 березня УТ-1/”ЕРА” 06.00 Підсумки 06.15 Погода 06.20 На слуху 06.50 Х/ф “За щастям” 08.10 Погода 08.30 Панянка та кулінар 08.50 Погода 09.00 Армія 09.10 Православний вісник 10.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.00 Погода 12.10 Моменти життя 13.10 Біатлон. Кубок світу. Спринт 14.40 Український акцент 15.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 17.05 Біатлон. Кубок світу. Спринт 18.35 Золотий гусак 19.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 21.00 Підсумки дня 21.35 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 22.50 Мегалот 22.50 Суперлото, Трійка, Кєно 23.00 Погода 23.10 Концерт “Мама, вічна і кохана” 01.20 Підсумки дня 01.45 “Нащадки”, з Н.Рибчинською та К.Гнатенком 02.35 Д/ф “Сіль інків” 03.25 Світ навколо нас 03.40 Рояль в кущах 04.10 Не вір худому кухарю 04.35 Д/ф “Одкровення академіка Вернадського” 05.05 “Надвечір’я”, з Т. Щербатюк СТУДІЯ “1+1” 06.15, 19.30 ТСН: “Телевізійна служба новин” 07.00 “Хто там?” 08.05, 08.30 М/с “Король Лев. Тімон і Пумба”, (І) 08.55 М/ф “Енгрі бердс”, (І) 09.00 “Світське життя” 10.00 “Сказочная Русь” 10.35, 11.40, 12.40, 13.45 “Свати - 4”, (І) 14.45 “Вечірній Київ - 2013” 16.40 “Вечірній квартал. 8 Березня” 18.30 “Розсміши коміка - 5” 20.15 “Вечірній квартал”

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ “НАШЕ КИНО” “ОРТ УКРАИНА” 06.00 “Печки-лавочки”, (І) 04.00, 08.00, 10.00 Новос- 08.00 “Драма из старинной жизни”, Х/ф (І) ти 10.00 “Парашютисты”, (І) 04.10 “Гении и злодеи” 12.00 “Зайчик”, (І) 04.35 Х/ф “Наш дом” 13.30, 01.30 “Семнадцать 06.10 “Играй, гармонь люмгновений весны”, (І) бимая!” 15.00, 16.30 “Наш бронепо06.45 “Смешарики. Новые езд”, (ІІ) приключения” 18.00 “Свадьба в Малинов07.00 “Умницы и умники” ке”, (І) 07.45 “Слово пастыря” 20.00 “Честь самурая”, (ІІ) 08.15 “Смак” 22.00 “Страсти по Владими08.55 “Татьяна Буланова. ру”, (І) Ясный мой свет” 00.00 “Чужая”, (І) 10.20 “Идеальный ремонт” 03.00, 04.30 “Безымянная 11.25 Х/ф “По семейным звезда”, (І) обстоятельствам” 14.00 Футбол. Чемпионат “ТЕЛЕКЛУБ” России. ЦСКА - “Зе19.00 Т/с “Тайны следнит”. Прямой эфир ствия-13”, (ІІ) 16.00 Вечерние новости 20.00 Т/с “Петля”, (ІІ) 16.15 “Сильные духом” 21.00 Т/с “Еще не вечер”, 17.15 “Золотой граммофон” (ІІ) 19.00 “Время” 22.00 Т/с “Агент особого 19.20 “Сегодня вечером” назначения”, (ІІ) 21.00 Х/ф “Шпион, выйди 23.00 Т/с “МУР есть МУР!вон!” 3”, (ІІ) 23.15 Х/ф “Формула люб- 00.00 Т/с “Горыныч и Викви” тория”, (ІІ) 00.55 Х/ф “Незваный друг” RTVi 02.25 Х/ф “Брелок с сек06.00 Х/ф “Плыви, корабретом” лик...” 07.15 Мультфильмы (І) НТВ-МИР 08.00 “Вечерние новости из 05.10 “Развод по-русски: Америки” Любить вопреки” 09.00 Мультфильмы (І) 06.00, 08.00, 11.00, 14.00 10.00, 01.30 Х/ф “Венок Сегодня сонетов”, (І) 11.30 “Живое слово” 06.20 Смотр 12.00 “В Нью-Йорке с В.То06.55 Главная дорога паллером” 07.25 “Готовим с Алексеем 13.00, 00.30 “Арт-навигаЗиминым” тор” 08.25 Русская начинка 13.30 “Русский акцент”, 08.55 “Кулинарный поеди“Другое измерение” нок” 14.00 “Удиви меня”, (ІІ) 09.55 Квартирный вопрос. 15.20 Х/ф “Итальянец”, (ІІ) 11.25 Александр Журбин. 17.00 “Эхо недели” Мелодии на память 17.30 “Американский лик12.05 Т/с “Адвокат” без”, “Американские 14.25 “Я худею” писатели” 15.30 “Наши”, со Львом Но18.00 Д/ф “Тайные знаки. воженовым” Особо опасно”, “Еда” 16.20 Обзор. Чрезвычайное (І) происшествие 19.00 “Сейчас в мире” 17.00 “Центральное телеви- 19.30 “Германия за неделю” дение” 20.00 “Израиль за неделю” 17.55 “Новые русские сен- 21.00, 03.00 Х/ф “Мираж”, сации” (ІІ) 18.50 Ты не поверишь! 23.00 “Русский акцент”, с 19.50 Х/ф “Билет на ВеВ.Ленским “Шоколадгас” ная мания” 21.35 “Смерть от простуды” 23.30, 05.00 Д/ф “Тайные 22.25 Т/с “Ярость” знаки. Особо опасно”, 00.20 “Судебный детектив” (І) 01.30 Т/с “Шпионские иг- 01.00 “Городские легенды”, (І) ры”

“ENTER-фильм” 05.45 Советские мультфильмы 10.30 Х/ф “Марья - искусница” 11.50 “Шутка за шуткой” 12.50 Х/ф “Табор уходит в небо” 14.40 Х/ф “Дон Сезар Де Базан” 17.10 Х/ф “Летучая мышь” 19.35 Х/ф “Карнавал” 22.20 Х/ф “Труффальдино из Бергамо” 00.40 Бойцовский клуб

16.50 “Ронін. Ток-шоу з Дмитром Видріним” 17.35 “Алло, адвокате!” 18.15 “Цивілізація Incognita” 18.30 “Соціальний пульс вихідних” 18.55 Погода 19.00 Новини 19.35 Погода 19.45 Місто маркет 20.00 Великі монархи Єгипту 21.00 Новини 21.30 Погода 21.35 Місто маркет 21.45 Світ подорожей 22.00 “Секрети закулісся з Олександром Ржавським” 22.25 Х/ф “Боббі” 00.25 Новини 00.55 Погода 01.00 Місто маркет 01.15 Амурні мелодії 01.40 Найбільш привабливі: коти і собаки Америки 02.30 Х/ф “Зв’язок” 04.00 Діалоги. Валентин Сільвестров 05.00 “Соціальний пульс вихідних” 05.25 “Ронін. Ток-шоу з Дмитром Видріним” 05.50 “Цивілізація Incognita” “ЛТАВА” 07.00 Гімн України 07.02 Молитва за Україну 07.04 ПТН 07.35 Новини. Кременчук 07.50 “Ранок на “Лтаві”. Дайджест 08.45 “Галерея образів” 09.00 “Зустріч для вас”. Вайнгортівські читання 09.30 Концерт камерного ансамблю М. Которович 11.00 Дитяча година зі студією “Разом” 12.00 М/ф (І) 12.20 Концерт заслуженої артистки України Т. Садохіної та гурту “Ревізор” 14.30 “Україна. Полтавщина. Світ: вікно в Америку” 15.00 “Культурний простір” 16.00 ПТН 16.30 “А у нас кіно знімали...”. Закриття сезону 17.00 “До тебе лину я в піснях” 19.00 ПТН

19.30 “Телетижневик” 20.00 “Уроки історії” 20.30 “Вектори духовності” 20.45 “Гостинець від Телесика”. Вечірня казка 21.00 ПТН 21.30 Гранд - концерт кращих мистецьких колективів Полтавщини “Іду з дитинства до Тараса” 23.30 “Одеські історії кохання” 23.58 Молитва за Україну

“MAXXI-TV” 17.00 Охотники за метеоритами 18.00 Сегодня 19.00 DOUBLE ЯТЬ 19.30 Особое мнение 20.00 Сегодня о главном 23.00 Х/ф “Бум”, (І) 01.00 Улицы красных фонарей 01.30 TBiNews 02.30 Стоп-кадр 03.20 Улицы красных фонарей 03.45 Особое мнение 04.10 Музыкальный автомат 04.30 Музыка для взрослых

06.40, 08.20, 14.40, 00.55 MaxxiМузыка 07.50, 13.05, 19.30 “Выдающиеся женщины” 07.55 “Сбросим лишнее” 09.00, 18.55 Йога 09.45 “Мамы на подиуме” 10.20, 13.00, 22.30 “Все про все” 10.30 “Путеводитель выходного дня” 11.05 Кухня на шпильках 11.55 “Детское время” 13.15 “Выдающиеся мужчины” 13.35 “Время красоты” 14.15 “В ритме танца. Zumba” 15.10 “Женские откровения” 15.45 Ювелирочка 20.00 Вечерний мультик 20.40 Х/ф “Вся правда о любви” 22.45 Телемагазин “Коштовна крамничка”

НТН 06.50, 14.50, 18.35, 19.15, 20.20, 22.00, 22.35, 01.15, 02.35, 03.20, 05.40 Тема/Хроніка тижня 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 01.00, 02.00, 04.00, 05.00, 06.00 Час новин 07.15, 12.10, 14.10, 17.10, 19.25 Погода в Україні 07.20, 08.25, 22.25, 23.20, 00.15, 03.35 Бізнесчас 07.35 180 градусів 08.10, 13.25, 16.10, 17.25, 00.55 Погода на курортах 08.20, 01.55, 04.55, 05.55 Погода у світі 08.35 Не перший погляд 09.10 Мотор 09.35, 04.35 Укравтоконтинент 10.35, 02.15 Новинометр 11.10 Трансмісія 11.35 Автопілот-тест 11.45, 23.35 Історія успіху 12.35 Інтелект.ua 13.10 Драйв 13.35 Вперед, на Олімп! 14.35 Гра долі 15.35 Кіно з Яніною Соколовою 16.35 Арсенал 17.15 Міграційний вектор 17.35 Феєрія мандрів 19.35 Машина часу 20.35, 01.40 В кабінетах 21.10, 00.35, 05.15 Велика політика 21.35, 03.00 Вікно в Америку 04.15 Тема/Хроніка дня 06.15 Огляд преси

07.40 Т/с “Вулиці розбитих ліхтарів - 12” 11.30 “Речовий доказ”. Крапля злочинної крові 12.00 “Головний свідок” 13.00 “Правда життя. Професія винахідник” 13.30 “Переломні 80-ті” 14.30 “Що робити?” 15.25 Х/ф “Залізна людина” 18.00 “Випадковий свідок” “НОВИЙ КАНАЛ” 19.00 Т/с “Каменська” 23.00 Т/с “Повернути на 06.20 М/с “Маска” дослідування”, (ІІ) 08.10 М/с “Черепашки02.15 Х/ф “Ворог біля ніндзя” воріт”, (І) 09.05 “Том і Джеррі-шоу” 04.15 Т/с “Мережева заг10.00 Ревізор роза” 12.35 Страсті за Ревізором 14.00 Т/с “Вороніни” “К1” 16.00 Х/ф “Турецький для 06.30 “TOP SHOP” початківців” 18.00 М/ф “Альоша Попович 07.30 “Мультфільми”(І) 09.00 М/с “Казки Ганса і Тугарин Змій” Крістіана Андерсена”, 19.40 Х/ф “Скарб нації” (І) 22.00 Педан-Притула шоу 10.15 М/ф “Плодді суперге23.25 Х/ф “Піпець”, (ІІ) рой”, (І) 01.50 Т/с “Пан Ам” 11.30 Х/ф “Перший лицар 02.30 Зона ночі при дворі Аладіна”, 02.35 Українці Віра (І) 04.20 Зона ночі 13.15 Т/с “Всі жінки - відь04.25 Пристрасті навколо ми”, (І) символіки 15.00 “Орел і Решка. СРСР” 04.40 Таїнства Києво-Пе16.50 “Орел і Решка. черської Лаври Шопінг” 05.00 Зона ночі Культура 05.05 Невгамовний Панте- 17.45 Х/ф “Домашній арешт”, (І) леймон 19.45 “Вечірній квартал” 05.20 М/с “Маска” 21.40 Т/с “Надприродне”, (ІІ) Канал “УКРАЇНА” 00.10 Х/ф “Люблю тебе, 07.00 Події чувак”, (ІІ) 07.10 Х/ф “Інтерни”, (І) 01.50 Х/ф “Реплі-Кейт”, 08.30 Х/ф “Інтерни”, (І) (ІІ) 10.00 Один за сто годин 03.20 “Нічне життя” 11.00 Х/ф “Слідами Фенікса”, (І) “5 КАНАЛ” 13.00 Т/c “А сніг кружляє”, 06.30, 07.30, 08.30, 09.30, (І) 10.30, 11.30, 12.30, 17.00 Т/c “Висока кухня”, 13.30, 14.30, 15.30, (І) 16.30, 17.30, 18.30, 19.00 Події 19.30, 20.30, 21.30, 19.30 Т/c “Висока кухня”, 22.30, 23.30, 00.30, (І) 01.35, 02.30, 03.30, 21.30 Х/ф “Клхання Надії”, 04.30, 05.35 Час. (І) Важливо 01.30 Х/ф “Ментовські 06.35, 18.10, 00.00 Місцевійни 7”, (ІІ) вий час 03.00 Події 06.45, 07.10, 08.15, 18.25, 03.30 Х/ф “Ментовські 23.45, 00.20, 03.25, війни 7”, (ІІ) 05.00 Срібний апельсин 06.20 Час спорту 15.10, 18.45 Секреты шефповара 21.00 Х/ф “Когда я был певцом”, (І) 23.10 Д/с “Весёлые мужчины” 23.40 F-Стиль 00.05 Д/с “Секреты судьбы” 00.50 Глянец 01.35 Цвет ночи Дом Кино

02.20 Х/ф “Мужчина с гарантией”, (ІІ) 03.40 Т/с “Любительница частного сыска Даша Васильева-4”, (І) “Совершенно Секретно” 07.25 Х/ф “Артистка из “TВ 1000 Kинo” Грибова”, (І) 09.05 “Где похоронен Чин05.00 “Назад - к счастью, 09.50 Х/ф “Расследовагисхан?”, (ІІ) или Кто найдет Синие”, (ІІ) 10.10 “Иностранцы в Роснюю птицу”, Х/ф (ІІ) 11.10 Х/ф “Караси”, (ІІ) сии”, (ІІ) 07.00 “Шерлок Холмс и 12.55 Х/ф “Плюмбум, или 11.05 Д/ф “Первые лица. доктор Ватсон: ЗнаОпасная игра”, (ІІ) Гейдар Алиев”, (ІІ) комство”, Х/ф (І) 14.40 Х/ф “Кремень”, (ІІ) 12.05 “Побег из Берлина”, 08.20 “Шерлок Холмс и 18.10, 02.15 “Окно в кино” (ІІ) доктор Ватсон: Кро18.20 Х/ф “Русалка”, (ІІ) 13.05 “Насильно трезв не вавая надпись”, Х/ф 20.15 Х/ф “Неизвестные будешь”, (ІІ) РТР “Планета” (І) страницы из жизни 14.10, 02.10, 08.10 Лицом 09.40 “Шерлок Холмс и разведчика”, (ІІ) 04.00 Х/ф “Ищу тебя” к событию (ІІ) доктор Ватсон: Ко- 05.25, 06.15 Х/ф “Любовь 15.05 “Реклама”, (ІІ) 21.55 Х/ф “Привет от Чарроль шантажа”, Х/ф ли-трубача” до востребования” 16.10 “Проклятие клана Кен23.20 Х/ф “Отче наш”, (ІІІ) (І) 06.00, 09.00, 12.00 Вести неди”, (ІІ) 00.45 Х/ф “Вы мне писа11.00 “Шерлок Холмс и 07.45 “Планета собак” 17.05 Д/ф “Тореадор”, (ІІ) ли...” доктор Ватсон: 08.15 “Субботник” 19.05 “О чем говорил и молСмертельная схват- 09.10, 12.20 Местное вречал Сталин: еврейсФутбол 1 ка”, Х/ф (І) мя. Вести-Москва кий вопрос в Советс09.25, 02.05 “Тихий гений”. 12.15 “Шерлок Холмс и ком Союзе”, (ІІ) 06.00 АЗ Алкмаар - Анжи. Александр Попов доктор Ватсон: Охо21.05 “Александр Гельман”, Лига Европы УЕФА та на тигра”, Х/ф (І) 10.15 Х/ф “Веселый ка(ІІ) 08.00, 12.25 Чемпионат Ислейдоскоп” 13.30 “Русалка”, Х/ф (ІІ) 22.10 “Моше Даян. Бремя пании. Предисловие к 12.30 “Честный детектив” 15.20 “Прогулка”, Х/ф (І) туру власти”, (ІІ) 17.00 “Огни притона”, Х/ф 13.00 “Городок”. Дайджест 23.05 Д/ф “Диссиденты. Пя- 08.35, 15.00 Чемпионат 13.25 “Субботний вечер” Италии. Предисловие тая колонна”, (ІІ) (ІІ) 15.40 “Кривое зеркало” к туру 23.45 Д/ф “Блейк”, (ІІ) 19.00 “Белый мавр, или 09.05, 16.00, 03.30 Топ00.10 “Курская дуга”, (ІІ) Интимные истории 18.00 Вести в субботу 18.45 Х/ф “Я рядом” матч 01.05 “Кинолетопись Велио моих соседях”, 22.35 Х/ф “Мой папа леткой Отечественной”, 09.25 Чемпионат Англии. Х/ф (ІІІ) чик” Предисловие ка (ІІ) 21.00 “Икона сезона”, Х/ф №атуру. Премьера 00.20 Х/ф “Обет молча03.05 “Криминальная психо(ІІІ) 10.00, 15.40, 21.45 Футбол ния” логия”, (ІІ) 22.40 “Закон зайца”, Х/ф NEWS. LIVE 02.50 “Комната смеха” 04.10 “Вилли Брандт. Между (ІІ) 10.30 Тоттенхэм - Бенфика. Востоком и Запа00.40 “Адмиралъ”, Х/ф (ІІ) Лига Европы УЕФА “TBi” дом”, (ІІ) 03.00 “Лицо французской 05.05 “Лихорадка ужаса”, (ІІ) 13.00 Барселона - Ман Си06.00 ЖИВЯком национальности”, ти. Лига Чемпионов 06.05 “Вне игры”, (ІІ) 06.30 Частные новости Х/ф (ІІ) УЕФА 07.05 “Кто такой Уильям 07.00 TBiNews 16.20 Коэффициенты ФИШекспир?”, (ІІ) “2+2” 08.00 Сегодня о главном ФА/УЕФА 11.00 Девять месяцев “К2” 16.25 LIVE. Боруссия - Бо06.00 Мультфільми (І) 12.00 Сегодня руссия М). Чемпионат 07.15 “Нове Шалене відео 12.25 TBiNews 05.25 Мир звезд Германии по-українськи” 13.00 Стоп-кадр 06.10, 14.20, 19.35 Мульт- 18.25 Обзор матчей. Лига 09.00 “Облом.UA. Новий се- 14.00 World Stories. Междуфильмы (І) Европы УЕФА зон” народные корреспон- 10.10, 17.55 Божественный 19.25 LIVE. Астон Вилла 11.00 Т/с “Нове життя сиденты дизайн Челси. Чемпионат щика Гурова”, (І) 14.30 Особое мнение 11.35 5 идей для детской Англии 19.00 Х/ф “Майстер”, (ІІ) 15.00 Сегодня 12.00 Детское меню 21.25 LIVE. Малага - Реал. 21.00 Х/ф “Погоня”, (ІІ) 15.30 TBiNews 12.20, 16.00 Модный приЧемпионат Испании 23.00 Х/ф “Пастка-44”, (ІІІ) 16.00 Особое мнение говор 22.55 LIVE. Атлетико - Эс00.45 Х/ф “Битва за свобо- 16.30 80 островов вокруг 13.20, 17.00 Женская форпаньол. Чемпионат ма света ду”, (ІІ) Испании

МЕГА 06.00 Легенди бандитської Одеси 08.00 В пошуках істини 10.00 Мегаспоруди 12.30 Йеллоустон 13.30 Замерзла планета 15.30 Керівництво по виживанню 17.30 Таємниці століття 21.30 Мегаспоруди 00.30 10 речей, про які ви не знали 02.10 Легенди бандитського Києва 01.00 Futbol Mundial 01.40 Халл Сити - Ман Сити. Чемпионат Англии 03.40 Боруссия - Боруссия М). Чемпионат Германии 05.30 Программа передач “ТВ Центр” 06.00, 01.00 Х/ф “Новый Гулливер” 07.05 М/с “Небесные танцоры” 08.30 “АБВГДейка” 09.05 “Православная энциклопедия” 09.30 “Русский вопрос” 10.10, 23.25 Д/ф “Код жизни” 11.30, 15.05, 00.45 События 11.45 “Сто вопросов взрослому” 12.25 Д/ф “Знаменитые соблазнители. Патрик Суэйзи” 13.05 Д/ф “Армен Джигарханян. Две любви одинокого клоуна” 13.45 Х/ф “Пистолет с глушителем” 15.20 Таланты и поклонники. Михаил Казаков 16.35 Х/ф “Где ты, Багира?” 17.50, 03.50 Т/с “Высшая мера” 19.30 “Давно не виделись!” 21.00 “Постскриптум” 21.50 Приют комедиантов 02.05 Клуб юмора 02.55 Д/ф “Александр Шилов. Судьба России в лицах” 05.25 М/ф “Али-баба и сорок разбойников” Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Аеропорт” 06.50, 01.55 Гамма смаку 08.05, 13.25 Подорож натураліста 08.35 Мультфільми 09.35, 13.50 Казки Баженова 10.00 Х/ф “Чучело” 11.05 Х/ф “Таємниця “Чорних дроздів” 12.40, 22.15 Шоу О.Степаненко 14.15, 00.35 Секретні території 15.55 Х/ф “Тіні зникають опівдні” 20.50 Х/ф “Опікун” 23.00 Х/ф “Сміливі люди” 01.25 Столичні таємниці


18.45 Факти тижня 19.40 Х/ф “Полювання на піранію” “ІНТЕР” 22.55 Х/ф “Ключ Саламандри”, (ІІ) 05.20 Х/ф “Таємничий 00.45 Х/ф “Сказ про Федоострів” та-стрільця”, (ІІ) 06.45 Х/ф “Навмисно не 02.30 Х/ф “День Святого придумаєш” Духа”, (ІІ) 08.50 “Школа доктора Комаровського. Невідклад- 04.20 Т/с “Американський тато” на допомога” 05.05 Про-Ziкаве.ua 09.30 “Недільні новини” 10.00 “Орел і Решка. На СТБ краю світу” 11.00 Д/ф “Наталія Варлей. 06.25 Х/ф “Вам і не снилоНудно без Шурика” ся”, (І) 12.05 Т/с “Щасливий кви- 08.00 “Їмо вдома” ток” 09.00 “Все буде смачно!” 20.00, 03.20 “Подробиці 09.50 “Караоке на Майдані” тижня” 10.45 Х/ф “Удача напро21.30 Х/ф “Вій” кат”, (І) 00.05 Х/ф “Лід” 12.25 Х/ф “Самара -2”, (І) 01.45 Х/ф “Пара гнідих” 16.00 “Україна має талант!04.50 Мультфільми 6” 19.00 “Битва екстрасенсів. ТЕТ Чужі проти своїх” 06.00 Х/ф “Академія пана 21.05 “Один за всіх” 22.15 Х/ф “Мій тато - льотКлякси”, (І) чик”, (І) 07.30 Байдиківка 08.30 М/с “Смішарики. Пін- 00.05 Х/ф “Вам і не снилося”, (І) код”, (І) 01.50 Х/ф “Кур”єр”, (І) 09.00 Мультик з Лунтіком 09.40 М/с “Даша-дослідни- 03.10 Нічний ефір ця”, (І) Місто/”ТОНІС” 10.05 М/с “Вперед, Дієґо, вперед!”, (І) 06.00 Х/ф “Вірна рука 10.35 М/с “Фіксики”, (І) друг індіанців” 11.00 М/ф “Барбі: Казкова 07.35 “Кумири” країна моди”, (І) 07.50 “Цивілізація Incognita” 12.45 Х/ф “Боги, мабуть, 08.00 Новини з’їхали з глузду”, (І) 08.25 Погода 14.55 Панянка-селянка 08.30 Несвітські хроніки 15.50 Мій зможе 08.45 Дитячий кінозал 17.10 Країна У 09.00 Великі монархи Єгип19.00, 00.45 Віталька ту 21.00 Розсміши коміка 10.00 “Життя сповнене ра22.50 Т/с “Секс і місто”, (ІІ) дості”, Джойс Майер 01.00 Профілактика 10.25 Місто маркет 10.40 “Щоденник для ICTV батьків” 11.15 Х/ф “Христофор Ко04.45 Факти лумб. Відкриття” 05.00 Світанок 13.45 За сім морів 06.00 Дача 06.45 Х/ф “Непереверше- 15.00 Т/С Інспектор Деррік 16.00 Тиждень ний” 16.30 Астрошоу 08.30 Так$і 16.35 Місто маркет 09.00 Космонавти 16.45 “Мир Вам” 09.50 Зірка YouTube 17.00 Хіт парад 11.00 Козирне життя 17.30 “Змінюючи твій світ”, 11.30 Вам і не снилося! Крефло Доллар 12.05 Т/с “Лісник”

Неділя, 16 березня УТ-1/”ЕРА” 06.00 Погода 06.05 Світ православ’я 06.35 Від першої особи 07.00 Погода 07.05 Панянка та кулінар 07.30 “Дружина” 08.50 Погода 09.00 Шеф-кухар країни 10.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 12.00 Погода 12.15 Біатлон. Кубок світу. Гонка переслідування 13.10 Біатлон. Кубок світу. Гонка переслідування 13.55 Погода 14.10 Крок до зірок 14.55 Погода 15.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 17.05 “Тобі, єдиній” 18.30 Діловий світ. Тиждень 19.00 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 21.00 Підсумки тижня 21.35 ГРОМАДСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ 22.55 Трійка, Кєно, Максима 23.00 Ера бізнесу. Підсумки 23.30 Погода 23.40 “Дружина” 01.20 Підсумки тижня 01.45 Д/ф “Велика гра” 02.30 Х/ф “Ріно Гаетано” СТУДІЯ “1+1” 06.15 Фыльм-казка “Маріямайстриня”, (І) 07.40 Мультфільми (І) 08.10, 08.35 М/с “Король Лев. Тімон і Пумба”, (І) 09.00 “Лото-забава” 10.00 “Світ навиворіт-5” 11.05, 21.00 “Голос країни 4. Перезавантаження” 13.35 “Зіркова хроніка” 14.40 М/ф “Машині казки”, (І) 14.45 Х/ф “Русалка”, (І) 18.30 “Спецрепортаж. Операція Крим” 19.30 “ТСН-Тиждень” 23.20 “Світське життя” 00.20 “Що? де? коли?” 01.20 Х/ф “Мамай”, (І) 02.40 Х/ф “Супровідник”, (І) 04.45 “Телемагазин”

Супутникове та кабельне телебачення ПЕРВЫЙ КАНАЛ 18.00 “Ошибки юности”, (ІІ) “ОРТ УКРАИНА” 20.00 “Не родись красивым... (І) 04.00, 08.00, 10.00, 13.00 22.00 “Ночное происшестНовости вие”, (І) 04.10 “Гении и злодеи” 00.00 “Семь часов до гибе04.35 Х/ф “Чистое небо” ли”, (І) 06.20 “Служу Отчизне!” 03.00, 04.30 “Лев Толстой”, 06.45 “Смешарики. ПИН(І) код” 07.00 “Здоровье” “ТЕЛЕКЛУБ” 08.10 “Непутевые заметки” 19.00 Т/с “Тайны след08.35 “Пока все дома” ствия-13”, (ІІ) 09.25 “Фазенда” 10.15 “Свадебный перепо- 20.00 Т/с “Ментовские войны-7”, (ІІ) лох” 11.10 “Игорь Кио. За кулиса- 21.00 Т/с “Еще не вечер”, (ІІ) ми иллюзий” 22.00 Т/с “Агент особого 12.10, 13.15 Т/с “Вангеназначения”, (ІІ) лия” 23.00 Т/с “МУР есть МУР!16.00 “Точь-в-точь!” 3”, (ІІ) 19.00 Воскресное “Время” 00.00 Т/с “Жизнь и смерть 20.00 “Клуб Веселых и НаЛеньки Пантелеходчивых”. Высшая ева”, (ІІ) лига 22.15 Х/ф “Коломбиана” RTVi 00.00 Х/ф “Полицейские и воры” 06.00, 13.00 “Израиль за 01.40 Х/ф “Черный монах” неделю” 07.00, 00.30 МультфильНТВ-МИР мы (І) 08.00 Х/ф “Самый силь05.00 Д/ф “Пуля-дура” ный” 06.00, 08.00, 11.00, 14.00 09.30, 17.00, 23.00 “АмеСегодня риканский ликбез”, 06.20 Х/ф “Школа жизни” “Американские писа06.50 Их нравы тели” 07.25 “Первая передача” 10.00 Х/ф “Неоконченная 08.25 Едим дома! повесть”, (І) 09.05 Дачный ответ 12.00 Д/ф “Тайные знаки. 10.05 “Супер новые русОсобо опасно”, “Еда” ские” (І) 11.25 “Золотая пыль” 14.00 Х/ф “Мираж”, (ІІ) 12.05 Т/с “Адвокат” 16.00, 01.00 “Городские ле14.25 Следствие вели... генды”, (І) 15.20 “Очная ставка” 16.20 Чрезвычайное проис- 16.30, 22.30 “Германия за неделю” шествие. Обзор за 17.30 “Русский акцент”, с неделю В.Ленским “Шоколад17.00 “Сегодня. Итоговая ная мания” программа” 17.55 Т/с “Улицы разбитых 18.00, 23.30, 05.00 Д/ф “Тайные знаки. Особо фонарей-12” опасно”, (І) 21.50 “Тёмная сторона” 19.00 “Сейчас в мире” 22.40 Т/с “Ярость” 00.35 “Судебный детектив” 19.30 “Эхо недели” 01.45 Т/с “Шпионские иг- 20.00 “В Нью-Йорке с В.Топаллером” ры” 03.35 “Вы будете смеяться” 21.00, 01.30 “Удиви меня”, (ІІ) “НАШЕ КИНО” 03.00 Х/ф “Доктор Калюжный”, (І) 06.00 “Свадьба в Малиновке”, (І) “ENTER-фильм” 08.00 “Честь самурая”, (ІІ) 10.00 “Страсти по Владими- 05.45 Советские мультфильмы ру”, (І) 10.00 Х/ф “Три толстяка” 12.00 “Чужая”, (І) 11.40 “Шутка за шуткой” 13.30, 01.30 “Семнадцать мгновений весны”, (І) 12.45 Х/ф “Карнавал” 15.00, 16.30 “Безымянная 15.25 Х/ф “Табор уходит в звезда”, (І) небо”

17.15 Х/ф “Дон Сезар Де Базан” 19.40 Х/ф “Летучая мышь” 22.10 Х/ф “Дело было в Пенькове” 23.50 Х/с “Азазель” 02.35 Бойцовский клуб “TВ 1000 Kинo” 05.00 “Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Собака Баскервилей”, Х/ф (І) 08.00 “Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона: Сокровища Агры”, Х/ф (І) 11.00 “Смерть под парусом”, Х/ф (І) 13.00 “Ёлки 2”, Х/ф (І) 15.00 “Темный мир”, Х/ф (ІІ) 17.00 “Свободное плавание”, Х/ф (І) 19.00 “2 дня”, Х/ф (ІІ) 20.45 “Миннесота”, Х/ф (ІІ) 22.30 “Лицо французской национальности”, Х/ф (ІІ) 00.10 “Икона сезона”, Х/ф (ІІІ) 01.50 “Долгая счастливая жизнь”, Х/ф (ІІ) 03.30 “Искушение”, Х/ф (ІІ)

18.00 Світ підводних подорожей 18.30 “Світ за тиждень” 18.55 Погода 19.00 Катастрофи - віхи еволюції 20.00 “Цивілізація Incognita” 20.15 “Кумири” 20.40 “Світські хроніки” 21.00 Кінг. Людина миру в часи війни 22.15 “Джаз - коло” 22.40 Х/ф “Зв’язок” 00.30 Тиждень 01.00 Астрошоу 01.05 Місто маркет 01.15 Екосфера 01.30 Х/ф “Боббі” 03.30 Амурні мелодії 04.00 Зачароване коло 04.30 Птахи гнізда Марії 05.00 “Світ за тиждень” 05.25 “Світські хроніки” 05.50 “Цивілізація Incognita”

Ювілейний концерт НТН народної артистки Ук07.45 Т/с “Каменська” раїни Олени Білокінь 11.30 “Легенди карного роз23.58 Молитва за Україну шуку”. Сталеві ікла 00.00 Гімн України вурдалака 12.00 “Агенти впливу” “НОВИЙ КАНАЛ” 13.00 “Таємниці кримінального світу” 07.45 Церква Христова 13.30 Х/ф “Кохання під 08.00 М/с “Черепашкигрифом “Цілком ніндзя” таємно - 2” 08.50 “Том і Джеррі-шоу” 15.30 Т/с “Державний за10.30 Файна Юкрайна хист - 3” 12.50 Х/ф “Незрівнянний 23.00 “Переломні 80-ті” містер Фокс” 00.00 Т/с “NCIS: полюван14.30 М/ф “Альоша Попович ня на вбивцю - 9”, і Тугарин Змій” (ІІ) 16.10 Х/ф “Рожева панте- 01.40 Х/ф “Місіс Вінтерра” борн”, (ІІ) 18.00 Х/ф “Рожева панте- 03.25 “Легенди бандитськора 2” го Києва” 19.50 Х/ф “Скарби нації 04.15 “Речовий доказ” 04.40 “Випадковий свідок” 2”, (ІІ) 22.10 Х/ф “Наймані “К1” вбивці”, (ІІ) “ЛТАВА” 00.40 Педан-Притула шоу 06.30 “TOP SHOP” 07.00 Гімн України 02.10 Х/ф “Піпець”, (ІІ) 07.30 “Мультфільми”(І) 07.02 Молитва за Україну 08.45 М/ф “Плодді суперге03.50 Зона ночі 07.04 ПТН рой”, (І) 03.55 Драй Хмара останні 07.35 “Відблиск” 10.00 “Їмо вдома” сторінки 07.50 “Для маленької ком11.30 “ВусоЛапоХвіст” 04.25 Марія і Марфа панії” 12.20 “Розсміши коміка” 04.50 Зона ночі Культура 08.45 “Народна служба по- 04.55 Так ніхто не кохав 13.15 “Орел і Решка. рятунку 101” Шопінг” 05.15 Зона ночі Культура 09.00 “До чистих джерел” 14.10 “Орел і Решка. СРСР” 09.30 “Вектори духовності” Канал “УКРАЇНА” 16.00 “КВК- 2013” 18.10 “Вечірній квартал” 09.45 “Струни душ людсь06.30 Події 20.00 М/ф “Кунг-фу Панда ких” 07.00 Х/ф “Слідами 2”, (І) 10.00 “Ранок на “Лтаві”. 21.40 Т/с “Надприродне”, Фенікса”, (І) Дайджест (ІІ) 10.52 “З музичної скриньки 09.00 Ласкаво просимо з “Лтави” Аллою Крутою. В гос- 00.10 Х/ф “Реплі-Кейт”, (ІІ) 11.00 “Культурний простір” тях М.Яремчук 01.45 Х/ф “Діти острова 12.00 “Відверто про...” 10.00 Таємниці зірок скарбів 2”, (І) 13.00 Ювілейний концерт 11.00 Таємниці зірок Українського народ- 12.00 Х/ф “Дорожній пат- 03.10 “Нічне життя” ного хору “Калина” руль 4”, (І) “5 КАНАЛ” 14.45 “Бути християнином” 15.00 Х/ф “Кохання Надії”, 15.00 Дитяча година зі 06.30, 07.30, 08.30, 09.30, (І) студією “Разом” 10.30, 11.30, 12.30, 19.00 Події тижня 16.00 “Ти - молодий” 13.30, 14.30, 15.30, 20.00 Прем’єра сезону! 16.30 “Квадрат Успіху” 16.30, 17.30, 18.40, Страсті на паркеті 17.00 “До тебе лину я в 19.30, 20.30, 22.30, 22.00 Х/ф “Інтерни”, (І) піснях” 23.30, 00.30, 01.35, 23.30 Великий футбол 19.00 “Тест на майбутнє” 02.35, 03.30, 04.35, 20.00 “М. Підгорний. Порт- 01.15 Х/ф “Просто Джек05.30 Час. Важливо сон”, (ІІ) рети і асоціації” 06.35, 07.20, 08.25, 22.25, 20.45 “Гостинець від Телеси- 03.00 Події тижня 23.20, 00.10, 03.35, 03.45 Х/ф “Ментовські ка”. Вечірня казка 05.55, 06.15 Бізнесвійни 7”, (ІІ) 21.00 “Телетижневик” час 05.15 Х/ф “Ментовські 21.30 “Квадрат Успіху” 06.45, 00.00, 03.20 Місцевий час війни 7”, (ІІ) 22.00 “Музика любові”. 09.45 Джунгли шоу-бизнеса 10.30 “Путешествия натуралиста” 11.10 “КиноМакси” 11.55, 17.55 “Детское время” 13.00, 21.40 “Все про все” 13.20 Фестиваль ТВ - Старт 14.15 “Время красоты” 14.45 Ювелирочка 19.10 “Женские откровения” 20.00 Вечерний мультик 20.35 Т/с “Не ссорьтесь, девочки” 21.50 “Познай мир” 22.30 Телемагазин “Коштовна крамничка” РТР “Планета”

03.45 Х/ф “Я рядом” 06.55 “Сам себе режиссер” 07.40 “Утренняя почта” 08.20 Местное время. Вести-Москва. Неделя в городе 09.00, 12.00 Вести 09.15 “Смехопанорама” 09.45 “В мире животных” 10.15 Мультфильм 10.35, 01.45 Х/ф “Станционный смотритель” 12.20 “Мосфильм”. Х/ф 90 шагов” 12.55 Х/ф “Продается кошка” 15.05 Гала-концерт Олимпийских чемпионов 2014 по фигурному катанию “2+2” 16.35 Х/ф “Мать и мачеха” 20.30 Вести недели 06.00 Мультфільми (І) 07.00 Журнал Ліги Чемпіонів 22.00 Х/ф “Вальс-бостон” 23.55 Х/ф “Любовь для УЄФА 2013-2014 бедных” 07.30 “Маски-шоу” 02.50 “Комната смеха” 10.00 Т/с “Мисливці за старовиною”, (І) “TBi” 12.00 “Бушидо” 13.45 “КОРОЛІ РИНГУ”. Бій 06.00 ЖИВЯком за звання претенден- 06.30 Частные новости та на чемпіонський 07.00 TBiNews пояс за версією IBF 08.00 Охотники за метеориТомаш Адамек vs. тами В’ячеслав Глазков 09.00 80 островов вокруг 16.00 Х/ф “Перлини драсвета кона. Еволюція”, (І) 10.00 Девять месяцев 18.00 Х/ф “Безодня”, (І) 11.00 TBiNews 21.30 “Профутбол” 11.30 Aрт City 22.30 Х/ф “Майстер”, (ІІ) 12.00 Сегодня 00.20 Х/ф “Вбивство на 12.15 TBiNews річці Грін”, (ІІ) 12.25 Геофактор 02.00 Х/ф “Тривожний 13.00 Х/ф “Бум”, (І) місяць вересень”, 15.00 Сегодня (І) 15.30 TBiNews “MAXXI-TV” 16.00 Особое мнение 16.30 Aрт City 06.40, 08.20, 10.15, 13.05, 17.00 Охотники за метеоритами 00.40 MaxxiМузыка 07.50 “Выдающиеся женщи- 18.00 Сегодня 19.00 World Stories. Междуны” народные корреспон07.55 “Сбросим лишнее” 09.00, 18.30 Йога денты

19.30 Особое мнение 20.00 Знак восклицания с Артемом Шевченко 21.00 Стоп-кадр 22.00 Зеленая лампа 23.00 Х/ф “Комната в Риме”, (ІІІ) 01.00 Улицы красных фонарей 01.30 TBiNews 02.30 Зеленая лампа 03.20 Улицы красных фонарей 03.45 Особое мнение 04.10 Сегодня о главном “Совершенно Секретно” 09.05 “Реклама”, (ІІ) 10.10 “Проклятие клана Кеннеди”, (ІІ) 11.05 Д/ф “Тореадор”, (ІІ) 13.05 “О чем говорил и молчал Сталин: еврейский вопрос в Советском Союзе”, (ІІ) 15.05 “Два коротких фильма о деревне”, Х/ф (ІІ) 16.10 “Тюремный роман”, (ІІ) 17.05 “Фанатские войны”, (ІІ) 18.05 “Выжившие в авиакатастрофах”, (ІІ) 19.05 “Гоголь. В поисках второго тома”, (ІІ) 21.05 “Где похоронен Чингисхан?”, (ІІ) 22.10 “Иностранцы в России”, (ІІ) 23.05 Д/ф “Первые лица. Гейдар Алиев”, (ІІ) 00.05 “Побег из Берлина”, (ІІ) 01.05 “Насильно трезв не будешь”, (ІІ) 02.10, 08.10 Лицом к событию (ІІ) 03.05 “Александр Гельман”, (ІІ) 04.10 “Моше Даян. Бремя власти”, (ІІ) 05.05 Д/ф “Диссиденты. Пятая колонна”, (ІІ) 05.45 Д/ф “Блейк”, (ІІ) 06.10 “Курская дуга”, (ІІ) 07.05 “Кинолетопись Великой Отечественной”, (ІІ)

ма 15.10, 18.50 Секреты шефповара 21.00 Х/ф “Гувернантка”, (І) 23.10 Д/с “Весёлые мужчины” 00.10 Х/ф “Когда я был певцом”, (І) 01.55 Д/с “Секреты судьбы” 02.40 Глянец 03.25 Цвет ночи Дом Кино 02.20 Х/ф “Найдёныш” 03.55 Х/ф “Великий самоед” 06.25 Х/ф “Ёлки 2” 08.05 Т/с “Батальоны просят огня”, (І) 13.00 Х/ф “Ванечка”, (ІІ) 14.50 Х/ф “Мужчина с гарантией”, (ІІ) 16.20 Х/ф “Серые волки”, (ІІ) 18.10, 02.15 “Окно в кино” 18.20 Х/ф “Любовь и голуби”, (І) 20.15 Х/ф “Белая ночь, нежная ночь...”, (ІІ) 22.05 Х/ф “Зудов, Вы уволены!” 23.25 Х/ф “Женщина для всех”, (І) 00.50 Х/ф “От зарплаты до зарплаты” Футбол 1

06.00 Атлетико - Эспаньол. Чемпионат Испании 08.00 Астон Вилла - Челси. Чемпионат Англии 10.00, 15.40, 22.45 Футбол NEWS. LIVE 10.25 Д/ф “Кубок мира 2010: СМИ в центре внимания” 11.55 Журнал Лиги Чемпионов. Премьера 12.25 Обзор матчей. Лига Европы УЕФА 13.25 LIVE. Аталанта - Сампдория. Чемпионат Италии 15.55 LIVE. Милан - Парма. Чемпионат Италии 17.55 LIVE. Тоттенхэм - Арсенал. Чемпионат “К2” Англии 20.00 МЮ - Ливерпуль. Чем05.25 Мир звезд пионат Англии 06.10, 15.00, 19.40 Мульт21.55 LIVE. Сосьедад - Вафильмы (І) ленсия. Чемпионат 10.05, 18.00 Божественный Испании дизайн 00.00 LIVE. Риу-Клару - Сан11.00 Смак Мастер тос. Чемпионат Бра11.35 5 идей для детской зилии 12.00 Детское меню 01.30 Топ-матч 12.25, 16.00 Модный при01.45 Барселона - Осасуна. говор Чемпионат Испании 13.25 F-Стиль 14.00, 17.00 Женская фор- 03.30 Журнал Лиги Чемпио-

06.55, 10.50, 11.15, 11.50, 13.50, 14.50, 18.10, 19.20, 20.20, 20.35, 01.40, 03.15, 04.15 Тема/Хроніка тижня 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 23.00, 02.00, 04.00, 06.00 Час новин 07.10, 08.15, 18.45, 23.50, 00.20, 06.20 Час спорту 07.15, 12.10, 14.10, 19.25, 23.55 Погода в Україні 07.35 180 градусів 08.10, 13.10, 16.10, 00.55 Погода на курортах 08.20, 11.25, 04.55 Погода у світі 08.35 Феєрія мандрів 09.10, 19.35 Велика політика 09.35 Вікно в Америку 10.15 Здорові історії 11.35 Технопарк 12.35, 03.40, 04.40 Життя цікаве 13.35 Мотор 14.35 Гра долі 15.35, 02.15, 05.35 Машина часу 16.35 Фактор Безпеки 17.35 Новини київщини 21.00, 01.00, 05.00 Час. Підсумки тижня 21.40, 03.00 Час-Тайм 22.00 Територія закону 22.35, 02.40 Кіно з Яніною Соколовою 23.35 Міграційний вектор 00.35 Укравтоконтинент 01.55, 06.25 Огляд преси МЕГА 06.00 Легенди бандитської Одеси 06.30 Керівництво по виживанню 08.00 Формула-1 10.00 Мегаспоруди 12.30 Замерзла планета 15.30 В пошуках пригод 18.30 Секретні території 19.30 Лабораторія древніх богів 20.30 Брати по космосу 21.30 Мегаспоруди 00.30 10 речей, про які ви не знали 02.10 Містична Україна нов 04.00 Милан - Парма. Чемпионат Италии 05.50 Программа передач “ТВ Центр” 06.00, 23.10 Х/ф “Весёлые ребята” 07.30 Х/ф “Где ты, Багира?” 08.40 Праздничный концерт в Цирке на Цветном 09.35 “Барышня и кулинар” 10.00 “Добро пожаловать домой!” 10.40 Неочевидное - вероятное. “Повелитель мозга” 11.30, 00.40 События 11.45 “Профессия - вор”. Спецрепортаж 12.15, 00.55 Х/ф “Всё в жизни бывает” 15.20 Московская неделя 15.50 “Приглашает Борис Ноткин” 16.15 “Смех с доставкой на дом” 16.35 Х/ф “Валерий Леонтьев. Время мчится, будто всадник...” 17.50, 04.00 Т/с “Высшая мера” 19.25 “Хроники московского быта. Любимчики власти” 20.05 Временно доступен. Владимир Пресняков-мл 21.00 “В центре событий” 21.50 Х/ф “Пистолет с глушителем” 05.35 М/ф “Айболит и Бармалей” Гамма 06.00, 15.05 Т/с “Аеропорт” 06.50, 01.45 Гамма смаку 08.05, 13.25 Подорож натураліста 08.35 Мультфільми 09.35, 13.50 Казки Баженова 10.00 Х/ф “Чучело” 11.00 Х/ф “Сміливі люди” 12.45, 21.50 Шоу О.Степаненко 14.15, 00.25 Секретні території 15.55 Х/ф “Тіні зникають опівдні” 19.15 Х/ф “Поки божеволює мрія” 20.30 Х/ф “Багато галасу з нічого” 22.35 Х/ф “Пржевальський” 01.15 Столичні таємниці


u З ЖИТТЯ ВІДОМИХ

Григорій Немиря: “Військовий стан “заморозить” вибори і є неприйнятним”

Введення військового стану в Україні є неприйнятним, оскільки спровокує зрив президентських виборів і призупинить політичні процеси в країні. Про це 2 березня у кулуарах Верховної Ради заявив нардеп від “Батьківщини” Григорій Немиря. “Введення військового стану заморожує усі процеси в країні, в т.ч. проведення дострокових президентських виборів. Ми маємо уникнути таких наслідків”, - зазначив нардеп. Дострокові вибори президента призначено на 25 травня 2014 року. На цей день також призначено вибори мера Києва та депутатів Київміськради. Передвиборча кампанія розпочалася 25 лютого.

Андрій Макаревич: “ЦК КПРС вже не раз “обсирався” на весь світ”

Російський музикант Андрій Макаревич вважає, що люди Майдану б’ються за свою країну та незалежність, і він не може назвати українську революцію несправедливою. Артист вважає неправильним те, що Росія “ховає у себе злочинця та крадія”. Макаревич засуджує спроби брехливою пропагандою розсварити два народи. Про це він написав у блозі на сайті “Сноб”. “Якщо правитель не чує свого народу і при цьому ґвалтує його, народ його змітає. Отже, на Україні відбулася найтиповіша революція, і, при всій моїй нелюбові до революцій, я не можу назвати її несправедливою. І тепер можна скільки завгодно хлопати крилами, називати громадян, які повстали, “коричневою чумою” - це виглядає мерзенно”, - заявляє Макаревич. Він зазначає, що такої розгнузданої пропаганди та такої кількості брехні не пригадує з брежневських часів. Макаревич припускає, що мета цього - створити певну суспільну думку задля введення військ на територію України, щоби “відтяпати” Крим. Але він нагадує, як свого часу були введені війська у Чехословаччину, через що ЦК КПРС “обісрався на весь світ”.

13 стор. зраховую на те, що Російська Федерація буде дотримуватися своїх зобов’язань, викладених у “Великому договорі” з Україною від 1997 року. Йдеться про непорушність існуючих кордонів між нашими країнами, про мирне врегулювання суперечок, незастосування сили або загрози силою, а також про невтручання у внутрішні справи. При цьому розраховувати нам потрібно насамперед на самих себе”, - зазначив Кучма. Окремо він звернувся до жителів рідного йому українського Сходу. “Україна - наша Батьківщина. Іншої у нас немає. Це ми з вами, наші батьки і діди створювали вітчизняну індустрію, будували наші міста. Нам є що захищати, Бог і правда - на нашому боці”, - зазначив екс-президент.

Андрій Сенченко: “Кримський прем’єр відомий у кримінальних колах як “Гоблін” Депутат від “Батьківщини” Андрій Сенченко вважає, що сценарій, який нині реалізується в Криму, Москва готувала кілька місяців. Про це він розповів в інтерв’ю “Радіо Свобода”. Оприлюднив деталі біографій спікера Верховної Ради Криму і “нового кримського прем’єра”, яких Росія використовує як маріонеток: “Володимира Константинова я знаю років 25, він завжди займався лише бізнесом, ніякого стосунку до політики не мав. Бізнес у нього дуже специфічний це, по суті, будівельна піраміда під збірною назвою “Консоль”. За словами Сенченка, ця фірма шахрайським шляхом отримувала дуже великі кредити, у т.ч. в російських банках “Сбербанк”, ВТБ, “Промінвест” і так далі. “У Константинова жахливе матеріальне становище, він банкрут і величезні гроші винен банкам. Є кримінальні справи. Щоб уникнути відповідальності, пан Константинов за чергові кредитні гроші почав фінансувати Партію регіонів у Криму і таким чином став спікером кримського парламенту”, - каже Сенченко. “Пару місяців тому Константинов почав активно їздити до Москви. І після однієї з таких поїздок він викликав керівника юрслужби Верховної Ради Криму і попросив зробити добірку документів за актом 1954 року про приєднання Криму до України - це питання, якими він у житті ніколи не цікавився”, додає депутат. Після цього поведінка Константинова різко змінилася, він став поводитися дуже агресивно, відчував підтримку за спиною. “А пан Аксьонов у середині 90-х років був звичайним бригадиром в організованому злочинному угрупованні, він був відомий у Криму у кримінальних колах і міліцейських на прізвисько “Гоблін””, - розповів депутат. “З певного моменту він теж зайнявся політикою, я б поставив точкою відліку 2009 рік, він очолив структуру “Русское единство” знов-таки після декількох поїздок і консультацій у Москві. Ця структура підтримується фінансово, мабуть, там. Саме тому цій парочці доручили зображати нову владу у Криму”, - вважає Сенченко.

Небесна сотня поповнилася 22-річним харків’янином

сі шпиталізовані 472 особи, які постраждали у масових акціях. Інформацію щодо стану госпіталізованих і загиблих їх близькі та рідні можуть дізнатися за телефоном гарячої лінії у Києві: 15-03.

Китайці визнали Порошенка мільярдером

Китайське видання Hurun Report нарахувало в світі 1867 доларових мільярдерів, у т.ч. 8 українців. Порівняно з минулим роком їх кількість зросла за рахунок Петра Порошенка, власника кондитерської компанії “Рошен”. Він посів 1127 місце зі статком 1,7 млрд дол. Найвище місце в ньому, як і раніше, у власника групи СКМ Ріната Ахметова - 31-е. Його статок китайці оцінили в 22 млрд дол. На 379-му місці з 4,3 млрд розташувався власник трубно-колісної компанії “Інтерпайп” Віктор Пінчук. 789-м став дніпропетровський олігарх Ігор Коломойський з 2,3 млрд, 848-м - нардеп Вадим Новинський з 2,2 млрд. Інші українці розмістилися у другій тисячі мільярдерів. Бізнес-партнер Коломойського по групі “Приват” Геннадій Боголюбов розділив 1127 місце з Порошенком. Юрій Косюк (“Миронівський хлібопродукт”) з 1,3 млрд розташувався на 1443 місці, а Костянтин Жеваго (Ferrexpo) з 1,2 млрд - на 1527 місці. Найбагатшим у світі названий засновник Microsoft Білл Гейтс (68 млрд), за ним йдуть американський інвестор Уоррен Баффет (64 млрд) та іспанець Амансіо Ортега (62 млрд), що займається рітейлом. Минулорічний лідер рейтингу мексиканський телекомунікаційний магнат Карлос Слім виявився четвертим зі статком 60 млрд.

Обама пригрозив Путіну політичною і економічною ізоляцією Про це він заявив у телефонній розмові з президентом Росії Путіним, яка тривала 90 хвилин, йдеться у повідомленні Білого дому. “Президент Обама дав зрозуміти, що подальше порушення суверенітету і територіальної цілісності України з боку Росії може негативно вплинути на позиції Росії в міжнародному співтоваристві”, - сказано в повідомленні. “У найближчі години і дні Сполучені Штати будуть вести негайні консультації з союзниками і партнерами в Раді Безпеки ООН, Північноатлантичній раді, Організації з безпеки і співробітництва в Європі і підписантами Будапештського меморандуму. Сполучені Штати призупинять подальшу участь у підготовчих нарадах до Великої Вісімки. Надалі порушення норм міжнародного права з боку Росії призведе до більшої політичної і економічної ізоляції. Народ України має право визначати своє майбутнє. Президент Обама наказав його адміністрації продовжити невідкладну роботу з міжнародними партнерами, щоб забезпечити підтримку українського уряду, в т.ч. негайної технічної та фінансової допомоги”, - наголошується в повідомленні.

Енн Епплбаум: “Всі тоталітарні режими рухаються до свого краху”

Кучма закликав українців захистити свою країну: “Бог і правда на нашому боці” Екс-президент України Леонід Кучма звернувся до українців із закликом захистити свою країну в умовах кризи, якої вона ще ніколи не бачила. “Над країною нависла реальна загроза її територіальній цілісності. Причини різні - і недружні дії ззовні, і деякі непродумані кроки наших парламентаріїв, насторожено сприйняті на Південному Сході країни. Але зараз не час шукати винних. “Сьогодні я відчуваю особливу відповідальність за долю країни не тільки як колишній глава держави, але і як Президент України, який підписав Будапештський меморандум 1994 року. Я сподіваюся, що керівники Сполучених Штатів Америки, Росії, Великобританії, Франції та Китаю, що дали тоді гарантії територіальної цілісності нашій країні, залишаться вірні своїм зобов’язанням. Я також ро-

Полтавська думка №10 (1007) 6 березня 2014 року

У Небесній сотні Євромайдану стало на одну людину більше - помер у лікарні 22-річний харків’янин Влад Зубенко. За даними волонтерів, він помер у п’ятницю 28 лютого, не впоравшись з наслідками вогнепального поранення у живіт, яке отримав 20 лютого. Загалом, як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я, кількість загиблих учасників масових протестів, починаючи з 30 листопада минулого року, збільшилась до 94 осіб. З них 88 осіб загинули в Києві. Причому 83 з них померли в столиці за період з 18 по 28 лютого. У регіонах загинули 6 учасників акцій громадянського протистояння, з них 2 особи в Криму, 2 - в Хмельницькій області, 2 - у Черкаській. У Києві на лікуванні досі перебувають 242 особи, в цілому по Україні до-

“З 1991 року Росія так до кінця і не визнає Україну незалежною країною”, - стверджує в інтерв’ю El Mundo експерт Енн Епплбаум, лауреат Пулітцерівської премії за книгу “Гулаг” і за сумісництвом дружина міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікорського. Коментуючи поточні події в Україні, Епплбаум сказала: “Я це

сприймаю як зіткнення “цивілізацій”, але не в сенсі етнічного конфлікту росіян з українцями. Швидше я маю на увазі сутичку на політичному грунті на предмет того, яку модель держави хоче обрати Україна”. Вибір стоїть між демократією європейського типу і “авторитарним і олігархічним суспільством, повністю залежним від Росії і керованим корупцією”. Відповідаючи на запитання про Путіна, Епплбаум сказала, що він “обрав ЄС на роль свого ідеологічного заклятого ворога”. Путін боїться демократії європейського типу і не хоче, щоб Україна йшла по стопах Польщі. Епплбаум зазначила, що з угорського повстання 1956 року і Празької весни 1968-го можна витягти головний урок для сучасності: “Всі тоталітарні режими рухаються до свого краху”.

Лев Рубінштейн українцям: “Ваше презирство ми заслужили”

Російський письменник, журналіст Лев Рубінштейн висловив свою підтримку українцям і попросив вибачення. Як пояснив Рубінштейн, “настав момент, коли і мовчати неможливо, і не знаєш, що сказати”. “Всі думки з вами. Всі тривоги і надії з вами. Весь відчай і гнів з вами”, - сказав у зверненні українцям письменник. “Доведеться, напевно, сказати досить жалюгідні слова: постарайтеся пробачити нас. Нас, тобто тих, на жаль, нечисленних осудних росіян, що не отруєні отруйними імперськими газами. Це не ті гази, якими відає Газпром. Ці гази залягають, на жаль, набагато глибше”. “Постарайтеся пробачити нас за те, що у нас не вистачило ні сил, ні волі для того, щоб зупинити наших божевільних, готових покрити нашу країну, мою країну такою немислимою ганьбою, змивати яку доведеться зусиллями кількох поколінь. Постарайтеся пробачити нас. А навіть якщо і не вийде, нічого не вдієш: я знаю, що ваше презирство ми заслужили”, - додав Лев Рубінштейн.

Старожил Конгресу США оголосив про завершення 58-річної кар’єри

Найдосвідченіший конгресмен в історії США Джон Дінджел, який пропрацював в американській Палаті представників 58 років, оголосив, що не балотуватиметься на новий термін. 87-річний Дінджел пояснив, що не хоче, щоб його кар’єра в Палаті представників завершилася тим, що його “винесуть вперед ногами”. Тим часом, за словами політика, лікарі вважають, що його здоров’я в порядку і він “настільки ж розумний і кмітливий, як і всі інші” його колеги. Крім того, Дінджел поскаржився на те, що нині Конгрес “вже не той”, яким він його “добре знав і любив”. У більш ранніх інтерв’ю політик пояснював, що раніше в цьому законодавчому органі “були правила, ввічливість, а слово “компроміс” не було лайкою”. Зараз же, за словами демократа, в Конгрес посилають, “щоб битися, а не працювати”. Дінджел вперше став членом Палати представників від штату Мічіган у 1955 році, коли йому було 29 років. Це сталося після того, як помер його батько, який займав цей пост з 1933 року. З тих пір Дінджел неодноразово переобирався в Мічігані. Усього йому вдалося відпрацювати 29 термінів при 11 президентах США. У червні 2013 року Дінджел побив рекорд сенатора-демократа Роберта Берда і був визнаний конгресменом, що пропрацював найдовше.


u З ЛІТОПИСУ НАШИХ ДНІВ

14 стор.

Полтавська думка №10 (1007) 6 березня 2014 р.

На прес-конференції в Ростові Янукович зламав ручку, вибачаючись перед українцями Росію Янукович потрапив не У на підводних човнах і літаках, а завдяки “патріотично налашто-

ваним офіцерам”, про це він говорив 28 лютого під час своєї прес-конференції у вигнанні в російському Ростові-на-Дону. Ну, а на запитання українського журналіста про те, що Партія регіонів назвала його “зрадником”, Янукович не відповів, а почав говорити про щось інше. Виявляється, машину Януковича обстріляли, а його вертольот ледь не збили під Луганськом, а в Ростові він знаходиться, бо там проживає його “старий друг”. “Мене ніхто не скидав. Я вирішив сам покинути Україну - під загрозою життя моє і моїх близьких. Я маю намір продовжити боротьбу за майбутнє України і проти тих, хто намагається страхом і терором вирішити долю країни”, - заявив “бєглєц”. Пролунала анекдотична відповідь на запитання про арешт рахунків Януковича в Швейцарії: “Це терор, хаос, беззаконня!”, а конкретно про його гроші, заарештовані в Швейцарії, ніхто так і не почув. На запитання - чим Янукович

може підтвердити, що він “реальний президент”, пролунала відповідь: “Я закони нові не визнаю, тому що я їх не підписав”. Найбільш інтригуюче запитання - про Межигір’я, страусів, муфлонів, поні та інші дрібні принади життя президента там. Виявляється, не було у Януковича Межигір’я, був маленький старий будинок, який він купив за 3,2 млн доларів. А все інше - це не його. А міжнародні адвокати “будуть зовсім скоро захищати його старшого сина, і самого Януковича - тому що у них немає нічого”. Під час прес-конференції в Ростові-на-Дону Янукович зламав ручку під час вибачення перед українцями: “Хочу звернутися до всього народу України. Перше - хочу попросити вибачення (своїми руками Янукович зламав ручку хрясь) у всіх, хто постраждав і страждає”. Прощання екс-президентавтікача стало апофеозом його спічу. Янукович згадав про “бандерівців і фашистів”, назвав їх покидьками і заявив, що “правда переможе”.

У Фірташа розповіли про масштаби корупції при Януковичі залежності від виду та наУ прямку діяльності бізнес останніми роками був змушений

віддавати на хабарі до 50% від своїх оборотів. Таку цифру оприлюднив заступник голови Ради Федерації роботодавців України Дмитро Олійник під час розширеного засідання роботодавців міста Києва. “Ми розуміємо, що саме підприємці часто є об’єктом вимагання хабарів з боку чиновників, але коли бізнесмени відмовляться задовольняти неправомірні вимоги представників влади і вступати з ними в корупційний

зговір, корупція як соціальне зло в бізнесі і у державі загалом буде переможена”, - наголосив Олійник. За даними експертів роботодавців, тільки за основними корупційними напрямками з легального обороту у кишені чиновників виводилось понад 160 млрд грн національних багатств щороку, а значить суспільство і національна економіка позбавлялися необхідних ресурсів для розвитку. А скільки підприємств в Україні взагалі щезло від надто “тісних” контактів з корумпованими чиновниками - зауважу-

ють у ФРУ. “Саме тому український бізнес виходить з Антикорупційною ініціативою”, - наголошують у Федерації роботодавців України. Ця ініціатива полягає у тому, що відтепер ФРУ проводитиме власні антикорупційні розслідування. ФРУ запроваджує так звану антикорупційну мапу України, на якій по регіонах та всіх органах державної і місцевої влади буде відслідковувати прояви корупції, після чого бізнес готовий системно та публічно оприлюднювати всі виявлені корупційні схеми. Крім того, Федерація робото-

давців України, враховуючи цікавий міжнародний досвід і, зокрема, досвід об’єднань бізнесу інших країн, вже напрацювала конкретні документи та законодавчі ініціативи, які допоможуть ліквідувати та унеможливити у майбутньому виникнення корупційних схем в Україні. У ФРУ також готові поділитись цими документами з новим урядом, який, як мають надію в Федерації, буде професійним. Як відомо, головою Федерації роботодавців України є український бізнесмен Дмитро Фірташ.

Нові санкції: активи Януковича і 19 соратників заморожено в улюбленому офшорі

іхтенштейн вводить санкції Л проти колишньої політичної верхівки епохи Януковича. Як по-

відомляє Reuters, Ліхтенштейн заморозить активи 20 українських політиків включно з екс-президентом Януковичем та його сином Олександром. Список осіб, проти яких будуть застосовані санкції, аналогічний списку Швейцарії. Так, за наказом швейцарської влади від 26 лютого мають бути заблоковані активи та рахунки таких осіб в разі їх виявлення на

території Швейцарії: 1. Сергій Арбузов 2. Микола Азаров 3. Раїса Богатирьова 4. Михайло Добкін 5. Юрій Іванющенко 6. Геннадій Кернес 7. Олександр Клименко 8. Андрій Клюєв 9. Сергій Клюєв 10. Борис Колесніков 11. Юрій Колобов 12. Володимир Козак 13. Олена Лукаш

u КРИМІНАЛЬНІ ХРОНІКИ

На Закарпатті завели справу про знайдені у “регіоналів” печатки виборчкомів Прокуратура Закарпатської області підтвердила інформацію про те, що в одному з офісів колишньої правлячої Партії регіонів були знайдені печатки дільничних виборчих комісій. У зв’язку з цим розпочато кримінальне провадження. Розслідування ведеться за статтею КК про викрадення печаток і штампів. Про те, що в офісі ПР в Тячівському районі виявлені печатки місцевих виборчкомів, стало відомо кілька днів тому. За інформацією “Оглядача”, їх виявили активісти “Самооборони Майдану”. На їх думку, знайдені печатки є свідченням фальсифікації виборів. У прокуратурі, в свою чергу, повідомили, що ці печатки знаходилися в офісі ще з президентських виборів 2010 року. (За матеріалами УНІАН).

Бухгалтер держпідприємства привласнила понад 7,5 млн грн на зарплатах Про це повідомили в прес-службі ГУМВС України в м. Києві. За словами правоохоронців, жінка-бухгалтер столичної державної установи в період з 2009 по 2012 рік навмисне вносила неправдиві відомості про нарахування зарплати, а вона точно знала показники дійсних обсягів видатків на заробітну плату. Через систему віддаленого управління банківським рахунком “Клієнт-Банк” вона перераховувала завищені суми. Після надходжен-

14. Микола Присяжнюк 15. Віктор Пшонка 16. Едуард Ставицький 17. Олександр Янукович 18. Віктор Янукович, експрезидент 19. Олександр Єфремов 20. Віталій Захарченко Як відомо, в Ліхтенштейні зареєстровано P&A Corporate Trust, який володіє компанією сонячної енергетики Activ Solar братів Клюєвих, а також компанія L.A.D.A. Holding, яка володіє житлом Олек-

ня цих грошей до банківської установи бухгалтер подавала керівництву підприємства список працівників для отримання зарплати. А надмірні кошти перераховувала на свій банківський рахунок під виглядом отримання чергової виплати зарплати і пов’язаних з нею платежів. “За три роки аферистка перерахувала на свій рахунок надлишкових коштів на суму близько 7,5 млн грн. Отримувала ці гроші у вигляді готівки через банкомат”, - розповіли в прес-службі. Це кримінальний злочин, передбачений ч.5 ст.191 Кримінального кодексу України “Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем”. Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років і з конфіскацією майна.

40 суддів відсторонили за корупцію в 2011-2013 роках За три роки 40 суддів були звільнені з посад за різні корупційні дії. Про це на брифінгу повідомив голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ігор Самсін: “За 2011-2013 рр. комісія притягнула до дисциплінарної відповідальності 388 суддів, направлено до Вищої ради юстиції 34 рекомендації для вирішення питання про внесення подання про звільнення суддів. Наприклад, у 2013 році ВРЮ розглянула 10 рекомендацій комісії, 4 з яких відхилені, 5 залишено без розгляду і тільки одна підтримана. Протягом 2011-2013 рр. комісія прийняла 73 рішення про відсторонення суддів від посади і продовження

сія Азарова у Відні. Тим часом уряд Великої Британії заявив, що працює з партнерами по Євросоюзу в частині імплементації санкцій проти колишнього українського керівництва. Про згоду застосувати санкції в разі ухвалення такого рішення на рівні Євросоюзу заявила Італія, сказав представник міністерств закордонних справ Альдо Аматі. Також про згоду рухатися відповідно до політики Європейського Союзу заявила Іспанія.

терміну відсторонення”. Він також додав, що всі дії і рішення суддів комісія розглядатиме прозоро.

За грабежі та розбійні напади трійця постане перед судом Прокуратура Полтавської області затвердила та направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт щодо трьох мешканців Гребінківського району, які скоювали розбійні напади та грабежі. Про це повідомив прокурор відділу прокуратури області Костянтин Цирфа. “У травні минулого року двоє із зазначених осіб, до речі неодноразово судимі, скоїли розбійний напад на сім’ю підприємців у Миргороді, заволодівши коштами та майном на загальну суму майже 38 тис. грн. У грудні усі троє, зламавши вхідні двері будинку сім’ї з Гребінківського району, побили господаря та, погрожуючи його неповнолітній доньці, присвоїли золоті прикраси і майно на понад 3 тис грн.”, - зазначив прокурор відділу. Окрім цих розбійних нападів молодики скоїли 5 крадіжок на території Гребінківського району шляхом проникнення до житла потерпілих та викрали майна на загальну суму 88 тис. грн. Також вдома у двох підозрюваних були виявлені наркотичні засоби загальною вагою понад 800 г. “Зазначеним особам оголошено про підозру за ч.3 ст.185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло), ч.3 ст.187 (розбій, поєднаний з проникненням у житло), ч.3 ст.309 (незаконне зберігання наркотичних засобів в особливо великих розмірах) КК України”, - розповів Костянтин Цирфа. (Прес-служба прокуратури Полтавської області).

u ЦЕЙ ДЕНЬ В ІСТОРІЇ 10 березня 1861 - Помер Т.Г.Шевченко. 1929 - Затверджено п’ятирічний план розвитку транспорту в Україні, яким зокрема ухвалено збудувати транспортні маршрути ЛохвицяПрилуки; Полтава-Зіньків-Ворожба. 1932 - У пресі оприлюднено лист селянина артілі “Більшовик” Решетилівського р-ну до голови ВУЦВК Г.Петровського про вилучення хліба та посівного матеріалу, заробленого на трудодні, в рахунок хлібозаготівель згідно з вимогою керівників району і Шамраївської сільради. 1941 - З Полтави відправився ешелон переселенців у багатоземельні райони СРСР - до Єгор’євського району Алтайського краю виїхали 60 господарств (сімей) з Нехворощанського р-ну і всі члени колгоспу “Червоний плугатар” Опішнянського р-ну. 11 березня 130 років від дня народження П.К.Батюка (1884-1973), укр. композитора, фольклориста, педагога. 1920 - У Полтаві, в залі музичного училища відбувся концерт симфонічного оркестру під керівництвом А.Єрофєєва, присвячений роковинам Лютневої революції та пам’яті Т.Шевченка. Виконувались “Українська симфонія” Калачевського та увертюри “Жирондист” і “Робесп’єр” Літольфа. 1964 - У Ленінграді в старовинному будинку Академії художеств відкрито меморіальну майстерню-музей, в якій працював Т.Шевченко. 12 березня 1918 - Німецькі й українські військові підрозділи зайняли важливий стратегічний пункт - Черкаси, звідки відкривався шлях на Полтаву. 1920 - У Полтаві відкрилися нові навчальні заклади: освітні курси для дорослих, професійні курси - рахівницьких, технічних і графічних працівників та школа грамотності. 1965 - На Кременчуцькому автомобілебудівному заводі закінчено складання перших зразків самоскида КРАЗ-251-Б вантажопідйомністю 12 тонн. 13 березня 130 років від народження О.Н.Соколовського (1884-1959), укр. агрогрунтознавця. 1939 - Проти ночі з 13 на 14 березня до Закарпаття вдерлась 40-тисячна угорська армія. 1991 - У Донецьку на засіданні Ради спілки страйкових комітетів Донбасу прийнято рішення поновити страйк, перерваний в липні 1989 р. 14 березня 135 років від дня народження Альберта Ейнштейна (1879-1955), німецько-швейцарсько-американського фізика. 110 років від дня народження Л.П.Дорошенко (1904-?), української співачки. 1918 - Постанова радянського українського уряду про заходи по організації оборони від німецької окупації. Територія військових дій (губернії: Полтавська, Чернігівська, Херсонська) оголошувалася на військовому стані. 15 березня Всесвітній День прав споживача. 90 років від дня смерті Г.Г.Павлуцького (1861-1924), укр. мистецтвознавця, художника, педагога, культурно-освітнього діяча, одного з фундаторів національних закладів освіти. 1884 - У Києві розгромлена підпільна друкарня народовольців. 1917 - У ході Лютневої революції з Бутирської в’язниці звільнений Нестор Махно - майбутній лідер українських анархістів. 16 березня День працівників житлово-комунального господарства, побутового обслуговування населення. 1664 - Поляки розстріляли українського гетьмана Івана Виговського. 1880 - За підозрою в революційній агітації заарештований український поет Іван Франко. «Полтавська Думка-2000». Обласна щотижнева газета. Передплатний індекс 22190. Свідоцтво про реєстрацію ПЛ №351 від 26.10.1999р. Засновник, видавець і головний редактор Олександр КУЛИК è Контактна адреса: 36003, м.Полтава, вул.Чорновола, 2-б, к.213. Тел./факс 60-63-43, 615-243. è E-mail: _riopoltava@gmail.com Віддруковано у “АСМІ” Замовлення № 7460 Тираж у березні — 25917 è За точність викладених у публікаціях фактів, цитат, імен відповідають автори, а в рекламній інформації — рекламодавець. è Газета не веде листування з читачами, рукописи не повертає і не рецензує, залишає за собою право редагувати схвалені до друку матеріали, не завжди поділяючи точку зору автора. è Матеріали з позначкою К друкуються на комерційних умовах. è В газеті використано інформації сайтів: www.regionnews.poltava.ua; www.dds.com.ua; www.vz.kiev.ua; www.pravda.com.ua.


u СПОРТКУР’ЄР

15 стор.

Полтавська думка №10 (1007) 6 березня 2014 р.

Коли стартує продовження чемпіонат України? П

ід час заключного тренувального збору в Туреччині “Ворскла” провела ряд контрольних міжнародних матчів. Після того, як полтавці впевнено перемогли “Гуанджоу” (Китай) - 4:1 (м’ячі забили: Сапай, Яховіч, Дедечко,

Янузі), “Ворскла” двічі зіграла внічию з російськими клубами: “Кубанню” (Краснодар) - 0:0 і “Уралом” (Єкатеринбург) - 1:1 (м’яч забив Міщенко). Весняна фаза чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги, яка

мала розпочатися ще 28 лютого, стартує пізніше. Матчі 19-го і 20-го турів перенесено.

Якщо не перенесуть матчі 21-го туру, то 15 березня “Ворскла гратиме в Полтаві з луганською “Зорею”.

Полтавська федерація футболу виступає за усунення Конькова Г

олова Федерації футболу Полтавської області Олександр Кудацький від імені футбольної громадськості направив на ім’я віце-президента ФФУ Анатолія Попова лист з проханням негайно розглянути на Виконкомі ФФУ питання доцільності перебування на своєму посту президента Федерації футболу України Анатолія Конькова. Причиною такого рішення стали оприлюднені в Інтернеті документи про фінансові зловживан-

u

ОГОЛОШЕННЯ

u

ня президента ФФУ. Федерація футболу Полтавської області просить Виконком ФФУ розглянути “питання Конькова”. Спершу з’явилася заява Тернопільської обласної федерації футболу з вимогою скликати Виконком ФФУ та провести обговорення й можливе офіційне розслідування цих фактів. Тепер до заяви Тернопільської федерації приєдналася Полтавська обласна федерація.

ОГОЛОШЕННЯ

u

ОГОЛОШЕННЯ u

Філія 17 ПП “Нива-В.Ш.” (м. Полтава, вул.Зигіна,29, оф.206) проводить прилюдні торги по реалізації арештованого нерухомого майна (предмета іпотеки). а саме: Лот №1 Будівля кондитерського цеху (літ.-1), загальною площею 552,0 кв.м, що знаходиться за адресою: Полтавський район, с. Рунівщина, вул.40-річчя Перемоги,40, що складається: 1-коридор-9,0кв.м, 2-топочна-13,1 кв.м, 3-цех-44,9 кв.м, 4цех-19,9кв.м, 5-коридор-35,1кв.м, 6-лабораторія-13,6 кв.м,7-коридор-7,9кв.м, 8роздягальня-3,6кв.м, 9-вмивальня-1,8кв.м, 10-вбиральня-2,1кв.м, 11-роздягальня9,8кв.м, 12-душова-2,8 кв.м, 13-цех-74,7кв.м, 14-коридор-4,9кв.м, 15-холодильна камера-15,2 кв.м, 16-кладова-2,5 кв.м, 17-засолочна-11,1кв.м, 18-коптильня камера-18,5кв.м, 19-склад готової продукції-5,5кв.м, 20-коридор-4,5кв.м, 21-лабораторія-8,6 кв.м, 22-щитова-1,3 кв.м, 23-холодильна камера-23,4 кв.м, 24-склад23,9кв.м, 25-кабінет-11,9кв.м, 26-щитова-10,2кв.м, 27-цех-172,2 кв.м, фундаментбетон, стіни-цегла, з/б каркас, покрівля-рулон, бітум.маст., перекриття-з/б плити, підлога-бетон, №1 вигріб-цегляний, №2 вигріб-з/б кільця, №3 вигріб-з/б кільця, стартова ціна - 55 400,00 грн. без ПДВ, гарантійний внесок - 2 770,00 грн. без ПДВ. Торги по лоту №1 відбудуться 24.03.2014 року, початок торгів о 10 годині за адресою м. Полтава, вул. Зигіна, 29, оф.206, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується о 9 годині 24.03.2014р. Лот №2 Двокімнатна квартира, загальна площа 43,4 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Полтава, вул. Тобілевіча, 22, кв.8 та складається: 1-кімната(2)-12,8кв.м, 2кімната(3)-16,6 кв.м, кухня(4)-5,6кв.м, вбиральня сполучена(5)-2,7 кв.м, коридору(1)4,9 кв.м,балкон-0,8кв.м, стартова ціна - 170 400,00 грн. без ПДВ, гарантійний внесок 8 520,00 грн.без ПДВ. Торги по лоту №2 відбудуться 24.03.2014 року, початок торгів о 10.30 за адресою м. Полтава, вул. Зигіна, 29, оф. 206, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується о 9:30 годині 24.03.2014 р. Лот №3 Житловий будинок з господарськими будівлями та спорудами, загальна площа 46,1 кв.м, що знаходиться за адресою: Полтавська область, Новосанжарський район, с.Малий Кобелячок, провул. Колгоспний,9 та складається: І-тамбур-5,4 кв.м, 1коридор-3,9кв.м, 2-кладова-5,7кв.м, 3-кімната-19,9кв.м, 4-кухня-11,2кв.м, 1950 року побудови, фундамент-піщанобет.цегл.щебінь, стіни-саманні обл..цеглою, покрівляшифер, сарай: фундамент-піщанобет.цегл.щебінь, стіни-саманні обл..цеглою, покрівля-черепиця, погріб вланий: фундамент-котлован, стіни цегляні, сарай: фундамент-піщанобет.цегл.щебінь, стіни-саманні обл..цеглою, покрівля-шифер, колодязь-з/б кільця, стартова ціна - 41 100,00 грн.без ПДВ, гарантійний внесок - 2 055,00 грн.без ПДВ. Торги по лоту №3 відбудуться 24.03.2014 року, початок торгів об 11 годині за адресою м. Полтава, вул. Зигіна, 29, оф.206, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується о 10:00 годині 24.03.2014р. Лот №1 Житловий будинок (літ.А1) з господарськими будівлями та спорудами, загальною площею 95.8 кв.м., житлова площа-55,2 кв.м, що знаходиться за адресою: м. Лубни, вул. Залізнична,119 що складається: 1-1-коридор-3,2 кв.м, 2-кімната-27,6 кв.м, 3-кімната-10,2 кв.м, 4-кімната-9,3 кв.м, 5-кімната-8,1 кв.м, 6-кухня-9,2 кв.м, 7прихожа-18,6 кв.м, 8-санвузол-5,9 кв.м , 2-1-котельня-3,7 кв.м, 1990 року побудови, фундамент-з/б блоки, стіни-саман обкл..цеглою, покрівля-шифер, сарай (Б): 1991 року побудови, фундамент-цеглян., стіни-саман обкл..цеглою, покрівля-шифер, погріб (В): 1991 року побудови, фундамент-зем.роботи, стіни-цегла, вбиральня (Г): 1991 року побудови, фундамент-цегл.вигріб, стіни-цегла, покрівля-шифер, огорожа №4-де-

рев. з прозорами в метал.стовпах, №2 вигрібна яма-з/б кільця, стартова ціна - 170 280,00 грн. без ПДВ, гарантійний внесок - 8 514,00 грн. без ПДВ. Торги по лоту №1 відбудуться 25.03.2014 року, початок торгів о 12 за адресою м. Лубни, вул. Монастирська, 4А, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується об 11 годині 25.03.2014р. Лот №2 Житловий будинок (літ.А-І) загальною площею 94 кв.м, житловою площею 62,9 кв.м, який знаходиться за адресою: Полтавська обл., Великобагачанський район, с.Гоголеве, вул.Крупської,26 та складається: 1-передня-9,3 кв.м, 2-кухня-8,9 кв.м, 3ванна-4,0 кв.м, 4-кімната-12,6 кв.м, 5-коридор-5,1 кв.м, 6-кімната-30,1 кв.м, 7-кімната-18,1кв.м, 8-кімната-8,1 кв.м, 9-котельня-3,8кв.м, 1987 року побудови, фундаментбутоб, стіни-ракушн.обкл.цеглою, покрівля-шифер, крильце (а): камінь, №1-огорожадощате, №2-ворота-металеві, №3 огорожа-металева сітка, стартова ціна - 107 900,00 грн.без ПДВ, гарантійний внесок - 15 645,50 грн.без ПДВ. Торги по лоту №2 відбудуться 25.03.2014 року, початок торгів о 15 годині за адресою лоту, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується о 16 годині 19.03.2014р. Лот №1 Двокімнатна квартира, загальна площа 39,3 кв.м, житлова площа 38,6 кв.м, що розташована за адресою: м. Кременчук, вул.Леонова,62, кв.10 та складається: 1-кімната-22,2 кв.м, 2-кімната-16,4кв.м,вбиральня сполучена-0,7кв.м, стартова ціна - 124 400,00 грн.без ПДВ, гарантійний внесок - 6 220,00 грн.без ПДВ. Торги по лоту №1 відбудуться 26.03.2014 року, початок торгів о 10 год. за адресою лоту, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується о 9 годині ранку 26.03.2014р. Лот №2 1/3 частини 2-кімнатної квартири №5 у будинку №25 по вул. Житлобудівельній в м. Кременчук Полтавської обл, загальна площа квартири №5-43,1 кв.м, житлова площа-29,0 кв.м., що складається з 2 кімнат на другому поверсі двоповерхового будинку, стартова ціна - 22 080,00 грн. без ПДВ, гарантійний внесок - 3 201,60 грн. без ПДВ. Торги по лоту №2 відбудуться 26.03.2014 року, початок торгів об 11 годині за адресою лоту, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується о 16 годині 20.03.2014р. Лот №3 1/5 частина житлового будинку №4 по провулку Бригадирівському в м.Кременчуці, загальна площа 84,8 кв.м, житловий будинок №4 складається: кв.№1-1-сені-2,1 кв.м, 2-кухня-8,8кв.м, 3-кімната-10,7кв.м, 4-кімната-10,9кв.м, 5-туалет-1,4 кв.м, кв.№2- 1-сені-5,5 кв.м, 2-кухня-8,4кв.м, 3-кімната-9,5 кв.м, Ітамбур-1,7 кв.м, кв.№3-2-кухня-5,8кв.м, 3-кімната-13,0кв.м, ІІ-сені-7,0 кв.м, стартова ціна - 34 200,00 грн. без ПДВ, гарантійний внесок - 4 959,00 грн.без ПДВ. Торги по лоту №3 відбудуться 26.03.2014 року, початок торгів о 12 годині за адресою лоту, останній термін подачі заявок на участь в торгах закінчується о 16 годині 20.03.2014р. Гарантійні внески вносяться на поточний рахунок № 26008228003200 в АТ “УкрСиббанк”, МФО 351005, ЄДРПОУ 33668915, одержувач ПП “Нива-В.Ш.”. Оплата за придбане на торгах майно здійснюється відповідно до вимог чинного законодавства протягом 7 - 10 банківських діб. Бажаючим взяти участь у прилюдних торгах, ознайомитися з майном та отримати додаткову інформацію звертатися до організатора торгів. Довідки за телефоном: (0532) 508-066.

Державна екологічна інспекція у Полтавській області оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад державних службовців: - головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції; - у відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності: провідний спеціаліст; - у відділ екологічного контролю природно-заповідного фонду, рослинного та тваринного світу: начальник відділу - старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Полтавської області, головний спеціаліст - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Полтавської області, провідний спеціаліст - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Полтавської області ; - у відділ екологічного контролю за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами: головний спеціаліст - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Полтавської області - 2 вакансії (тимчасово); - у відділ екологічного контролю земельних ресурсів - провідний спеціаліст державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Полтавської області; - відділ екологічного та радіологічного контролю на митній території Полтавської області - провідний спеціаліст - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Полтавської області (тимчасово). Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра.

Стаж роботи за фахом: для головного спеціаліста - в державній службі на посаді провідного спеціаліста не менш 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління - не менше 3 років; для провідного спеціаліста - стаж роботи за фахом в державній службі на посаді спеціаліста І або ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління - не менше 2 років; для головного спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції - в державній службі на посаді не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років, для начальника відділу - в державній службі на посаді не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління на керівних посадах не менше 5 років. До участі у конкурсі допускаються громадяни України, які вільно володіють державною мовою, мають високий рівень знань ПК. Заяву та документи (особова картка за формою П-2ДС з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4х6 см; завірені в установленому порядку копії документів про освіту (з додатками), підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, паспорта громадянина України, реєстраційного номера облікової картки платника податків, військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”; довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності) подавати особисто протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Полтава, вул. Коцюбинського, 6 кім. 41; тел. (05322) 7-28-03.

ПРОДАМ öХату 6х7м, з/д 36 сот., сад 13 сот., огород, сінокос, з/д під забудову 9 сот., огор. шифер, мет. ворота. Центр села, магазин, лаборат., школа, бібл., зуп. Аеропорт. Тел. 099569-42-46. öА/ц трубу 0,15х4м, за 150 грн. Тел. 099-569-42-46. öЗем. ділянку 0,15 га, чорнозем, Нові Санжари, Лелюхівка, 300 м автотраса Полтава-Кременчук, центр села, асфальт, газопровід, можна під забудову. Тел. 099-96889-06, 097-307-08-55. öДиван, 2 крісла, майже нові. Стіл письмовий - світлий, стіл для кухні. Тел. 095-055-76-89. öБудинок у селі Фрунзівка Решетилівського району, газифікований, пласт. вікна, сільгосп. споруди, гараж, колодязь, приват. з/д 1 га, молодий сад. Ціна договірна. Тел. 0980-616-976. öДиван-піаніно, двостулкову шафу, соковитискач “Росинка”, все б/в, стан гарний. Тел. 095-903-1285. öОфіцерські чоботи, б/в, і кирзові нові, 43-й розм., 099-789-3191. öМагнітофон касетний “Полта-

ва”, 099-789-31-91. öШвейну машинку ручну “Подольська”, 1964 р.в., 099-789-3191. öПередпокій “Радуга”, стінку “Василина”, б/в, у гарному стані. Тел. 095-903-12-85. öАвтогуму зимову Nokia W79TM (M+S) 165x70 R13. 1 шт. Ціна договірна. Тел. 066-796-95-08, 098-67925-80. ö“Москвич-2140” випуску 1986 р., колір білий. Тел. 095-903-12-85. öІмпортну самохідну інвалідну коляску. Тел. 099-549-45-72, 096900-98-08. öПриватизовану з/д 0,12 га, недобудова, свердловина, ел. мережа, плодові дерева, с. Клюшники, Полтавський р-н, Микільска сільрада. Тел. 066-934-85-95, 2-01-13. öАвто ВАЗ-2102 червоного кольору 1983 р. - 20000 грн. та “Фіат” 1983 р. - 10000 грн. Тел. 050957-55-78, 53-99-97. öКожух чорного кольору військовий, 52 розмір - 350 грн. та кожух цивільний з покриттям 54 розміру. Тел. 050-957-55-78, 53-99-97. öТелевізор “Берізка”. Кольоровий - 150 грн., “Крим” - чорнобілий - 50 грн. Тел. 050-957-55-78,

Купон для БЕЗПЛАТНОГО оголошення ПРОДАМ

КУПЛЮ

ОБМІНЯЮ

ІНШЕ

Текст оголошення впишіть у купон друкованими літерами та надішліть вирізаний купон на адресу редакції: вул. Чорновола,2-б, к.213,м.Полтава, 36003. У тексті вкажіть телефон або адресу для контакту. (у газеті не друкується) Прізвище, ініціали __________________________________________________ Адреса ________________________________________ Телефон ____________________________________

53-99-97. öБудинок у с. Соснівка Шишацького р-ну Полтавської обл.. Сарай, колодязь, ліс, грибні місця, озера, залізничне і автобусне сполучення. Ціна договірна. Тел. 096960-77-17. ІНШЕ öСантехроботи: заміна, монтаж, ремонт систем водопроводу, каналізації, опалення; встановлення сантехприладів, лічильників води. Підключення пральних машин. Тел.

РЕКЛАМА

58-87-90, 095-883-19-25. öШукаю роботу зварювальника, 099-789-31-91. öСамотня жінка з 4-ма дітьми опинилася у складній житєвій ситуації. Шукає житло в подарунок чи на виплату. Буде вдячна за будь-яку допомогу. Тел.: 099-4236162. öПотрібно спиляти стрункий дуб (d - 80 см). Поруч будинок. Розрахунок - спиляна деревина. Тел. 58-87-90, 095-883-19-25.

10 – 16 березня ОВЕН Варто прислухатися до підказок оточуючого світу. Прикмети, в які вірите, виявляться правдивими. Будуйте більше планів. Якщо будете налаштовані оптимістично, все вийде саме так, як очікували. ТЕЛЕЦЬ Чим більше складнощів зустрічається на шляху, тим більша вірогідність досягти бажаного успіху. У роботі краще мати приємну і корисну компанію. Тельці відчують неясну тривогу, можливо, вона пов’язана з якоюсь подією в минулому. БЛИЗНЮКИ Доведеться підлаштовуватися під оточення. Якщо хочете чогось досягти, дотримуйтесь правил гри і пам’ятайте, що за вашими діями уважно стежать. Замислюючись над новим проектом, варто спочатку обговорити ідею з колегами. РАК Кращий час для публічних виступів. Ваше красномовство справить враження навіть на тих, кого ви і не намагались зацікавити. У вирішенні проблем і ділових питань варто покластися на друзів і колег. ЛЕВ Приготуйтеся до якихось несподіванок приємних і не дуже. Гороскоп радить не забувати, що у будь-якій ситуації є позитивні і негативні сторони. Не слід ділитися інформацією про своє особисте життя, щоб уникнути непотрібних чуток. ДІВА Будь-який конфлікт виявиться для вас дрібницею. Дів очікує успіх у ризикованих підприємствах, тільки якщо авантюризм грунтуватиметься на ретельно продуманих діях. Хороший час, щоб розірвати стосунки, які перетворилися на рутину і перестали приносити радість. ТЕРЕЗИ Терезам слід бути терпимими до оточуючих: не вказуйте своїм близьким і колегам на їхні помилки або робіть це в дуже делікатній формі. Пам’ятайте, що ви теж не бездоганні. Гороскоп радить брати на себе зобов’язання і не боятися приймати рішення. СКОРПІОН Доведеться переглянути свої погляди на життя і, ймовірно, змінити коло спілкування. Готуючись до важливої зустрічі, ретельно вивчайте питання, яке доведеться обговорювати, бо поверхових знань може виявитися недостатньо. СТРІЛЕЦЬ Гороскоп радить не здаватися і йти до кінця, навіть у дрібницях. Не опускайте руки і пам’ятайте, що в березні Стрільцям підвладне все! Намагайтеся виконувати роботу самостійно, не перекладаючи її на помічників. Їхні помилки виправити буде складніше. КОЗЕРОГ Ви ще не прокинулись від зимової сплячки і сприймаєте події в трохи уповільненому темпі. Якщо не зібратися, то можете пропустити багато важливих моментів. Давні мрії почнуть збуватися - насолоджуйтеся радістю перемоги. ВОДОЛІЙ Перш ніж вирішувати щось важливе, переконайтесь, чи не зачепить це чиїхось інтересів. Отримана вигода може не дати спокійно спати весь місяць. Пропонуючи свою допомогу близьким і колегам, пам’ятайте, що вона може бути сприйнята неоднозначно. РИБИ Бажання отримати якомога більше інформації може виявитися фатальним. Прислухайтесь до порад і постарайтесь захистити себе від непотрібної інформації, прислів’я “менше знаєш - краще спиш” дуже актуальне. Довіряйте своїм відчуттям, перше враження вас не обдурить.

Місячний календар на тиждень ПОНЕДІЛОК, 10 березня - 10-й місячний день (12:03); 2 фаза; Місяць у Близнюках. Чутливість підвищена, будьте пильні у справах і уважними у коханні. При схильності до спазмів судин не вживайте алкоголь і не паліть. ВІВТОРОК, 11 березня - 11-й місячний день (13:02); 2 фаза; Місяць у Близнюках. Найкраща доба місячного циклу. Матеріалізується напрацьоване раніше. Відчувається підвищення життєвих сил, сексуальнісь. Друга половина дня - вдалий час для важливих справ. Не перевантажуйте голосові зв’язки, не голодуйте. СЕРЕДА, 12 березня - 12-й місячний день (14:05), 2 фаза, Місяць у Раку. Все, що ви робите в цей день, треба робити усвідомлено. Друга половина дня менш вдала. Зверніть увагу на техніку безпеки. Фізичне і психічне здоров’я гармонізуйте за допомогою свіжого повітря, нетрадиційної медицини. ЧЕТВЕР, 13 березня - 13-й місячний день (15:11), 2 фаза; Місяць у Раку. Підвищена чутливість і емоційність можуть спровокувати сварки, образи. Плани не реалізовуються. Під час роботи приділіть належну увагу техніці безпеки. Під вечір енергетичний фон гармонізується. П’ЯТНИЦЯ, 14 березня - 14-й місячний день (16:17), 2 фаза; Місяць у Леві. Підвищується творча активність, здатність іти на компроміс. Використайте це, щоб налагодити сімейні стосунки. Не перевантажуйте руки і плечі, не бажано видаляти зуби. СУБОТА, 15 березня - 15-й місячний день (17:26), 2 фаза; Місяць у Леві. Самолюбство і гордощі можуть призвести до втрати енергії і сил. Корисне перебування на свіжому повітрі, дихальні гімнастики, заняття бігом. НЕДІЛЯ, 16 березня - 16-й місячний день (18:36), повня; Місяць у Леві. Творчий потенціал посилюється, з’являються нові ідеї, легко налагоджуються контакти. Однак невикористана енергія може спричинити розлади здоров’я, чи прояви агресії. Не захоплюйтесь водними процедурами. Вразливі печінка, груди, підшлункова, діафрагма.


u МОЗАЇКА

Допомагала породіллі поїзна бригада, яка надала все найнеобхідніше - воду, спирт, бинти та рушники. Марина їхала з Вінниці до Ужгорода разом з чоловіком. Пологи почалися дуже швидко. На станції Свалява медики забрали маму з малюком до лікарні. Нині 27-річна жінка і її син перебувають у Свалявський ЦРЛ. Почуваються добре. У жінки це вже шоста дитина. Вага хлопчика - 2 кг 750 грамів.

У Європі нарахували 11 мільйонів порожніх будинків Нині в Європі стоять порожніми понад 11 мільйонів домоволодінь. Про це пише газета The Guardian. Лідерами за кількістю вільних будинків є Іспанія (3,4 млн об’єктів), Італія (2-2,7 млн), Франція (2,4 млн) і Німеччина (1,8 млн). Велику кількість незаселених будинків також зафіксовано в Португалії і Великобританії (735 і 700 тисяч відповідно). Згідно з підрахунками організації Empty Homes, бездомними в Європі нині вважаються 4,1 млн осіб. Таким чином, покинуті будинки майже в три рази компенсують потребу в житлі. Значна частина порожніх будинків побудована під час передкризового будівельного буму і ніколи не заселялася. Як правило, вони розташовані в популярних курортних районах і належать приватним інвесторам, які скуповували їх для подальшого перепродажу. Раніше The Guardian повідомляла, що на Бішоп-авеню в Лондоні, яка через високі ціни на житло іменується “вулицею мільярдерів”, покинуто близько третини будинків. Загальна вартість цих об’єктів перевищує 350 млн фунтів стерлінгів.

У Бразилії - Карнавал Бразильський карнавал символізує собою завершення літа у країні, яка розміщена у Південній півкулі. Він розпочинається за 40 днів до Великодня і відзначає початок Великого посту. Бразильський Карнавал є найбільшим народним святом країни. Апогеєм Карнавалу вважається фестиваль бразильського танцю - самба, який відбувається на спеціальній арені - самбадромі в Ріо-де-Жанейро.

Українка народила сина в поїзді “Київ-Ужгород” Пасажири потяга “Київ-Ужгород” допомагали приймати пологи у новоспеченої матері. Про це розповіли в прес-службі УМВС на Львівській залізниці. Пологи у Марини пройшли 2 березня об 11-й годині дня на шляху проходження в 19-му вагоні.

Японський довгожитель єдиний чоловік у світі, що народився в XIX столітті 116-річний японець Дзіроемон Кімура залишився єдиним чоловіком в світі, що народився в XIX столітті. Кімура пішов на пенсію в 1962 році після 45 років служби на пошті. У нього п’ятеро дітей, 14 онуків, 25 правнуків і 13 праправнуків. За словами самого довгожителя, секрет його довголіття - у харчуванні. Чоловік усе життя їв маленькі порції їжі. За даними Геронтологічних дослідницької групи Університету Каліфорнії, на Землі живе 21 жінка, яка народилася до 1901 року.

У Таджикистані хочуть поставити пам’ятник гастарбайтерам У Душанбе запропонували встановити пам’ятник трудовому мігранту. Відповідну

петицію розміщено на сайті міжнародного співтовариства “Avaaz”. Ініціатор кампанії (відоме лише його ім’я - Ісфандіер) стверджує, що в сучасному Таджикистані “саме трудовий мігрант найбільше заслуговує на пам’ятник”. За межами країни трудяться понад мільйон його співвітчизників, які годують свої сім’ї на батьківщині. “Ми живемо у відносно благополучному і мирному суспільстві багато в чому завдяки нашим трудовим мігрантам, які кров’ю і потом заробляють свої гроші”, - стверджує він.

Молодятам подарували 27 однакових подарунків Молодята з Великобританії отримали подарунки з нагоди свого одруження - 27 тостерів різних фірм. За словами молодої сім’ї, такі презенти їм вручили, оскільки у них не було спеціально підготовленого списку бажаних подарунків, які зазвичай поширюються серед гостей незадовго до весілля. Як розповіла молода дружина Вікторія Сеймур, під час урочистості (пара одружилася в Мексиці, а святкування з цього приводу влаштувала вдома, в Англії) вона і її новоспечений чоловік Майк помітили, що подарункові коробки, принесені гостями, приблизно однієї форми і розміру. Вони не надали цьому особливого значення, але коли почали розпаковувати подарунки, зрозуміли, що більша їх частина - це тостери. Пізніше з’ясувалося: подарувати тостери гостей підмовив друг нареченого. Відомо, що Вікторії вдалося повернути майже всі тостери в магазини.

ООН підрахувала збитки від глобального потепління Глобальне потепління призводитиме до скорочення посівів приблизно на 2 відсотки кожне десятиліття і завдасть загальний збиток світовій економіці в розмірі 1,45 трильйона доларів. Про це повідомляє Agence France-Presse з посиланням на неопублікований поки проект доповіді ООН. За документом, якщо температура повітря в середньому зросте на 2,5 відсотка протягом найближчих 80-90 років, то світовий ВВП скоротиться на 0,2-2 відсотка. Скорочення врожаїв відбудеться на тлі того, що попит на їжу зросте в світі на 14 відсотків. Крім прямого збитку сільському господарству, пов’язані з глобальним потеплінням економічні проблеми виявлятимуться у втраті земельних ресурсів на березі морів, що призведе до міграції їх жителів у внутрішні райони. Найбільш уразливими регіонами вважаються Південна і Східна Азія.

u СМІХОТЕРАПІЯ

Алло, Путін! Дзвінок. Путін знімає слухавку. - Гальо, пане президенте, то Місько зі Закарпаття. Телефоную, жеби вам повісти, же ми ту вам офіційно війну декляруємо. - Харашо, Миша. Это важная новость. А великая у вас армия? - Я, Володько, сусід Стефко і всі, шо ту в карти грали. То нас разом вісім. - Так у меня в армии 100 тысяч людей! - Холєра ясна, я зара вам віддзвоню. (За якийсь час): - Слава Йсу, пане Путін! Я сі тєжко вибачєю, але мусимо ся відмовити від тої войни. - Неужели? А почему это вы передумали? - Ну, ми ту посиділи за пару гальбами пива, так си між собов порадили, і вздріли, же аж ніяк не зможемо нагодувати 100 тисяч плєнних. ☺

Янукович, вибране: Під час своєї виборчої кампанії у 2010 р., виступаючи у Львові, Янукович помилився і назвав виборців “геноцидами”. “Тут зібралися кращі геноциди країни!” Після підказки помічників Янукович не розгубився і поправив себе: “Так, і генофонд теж”.

Тут може бути ВАША реклама! Телефонуйте: 066-223-22-86

Відповіді на сканворд у №9

РЕКЛАМА

16 стор.

Полтавська думка №10 (1007) 6 березня 2014 року

u ПОГОДА ротягом наступного тижня, П за прогнозами синоптиків, на території Полтавщини не очікується суттєвих опадів. Погода у наших краях у цей період формуватиметься під впливом повітряних мас зі сходу і північного сходу. Цікаво, що з 8 березня, з суботи, очікується похолодання. Але воно стосуватиметься лише нічної фази доби. Тоді

u СМАЧНОГО!

“Їжачки” з грибами і овочами

100 г шампіньйонів, 1 морквина, 1 цибулина, 1 маленький цуккіні, 200 г відвареного рису, 1 яйце, 50 г томатного соусу, олія, перець, сіль. Гриби дрібно наріжемо. Моркву натремо на крупній тертушці. Цуккіні наріжемо соломкою. Цибулю наріжемо і разом з морквою обсмажимо на олії. Рис промиємо, змішаємо з овочами і грибами, посолимо і поперчимо. У отриману масу додамо яйце і сформуємо з неї кульки. Складемо кульки в широку каструлю. Заллємо невеликою кількістю води, додамо томатний соус і тушкуємо 20 хвилин. На стіл подаємо прикрасивши зеленню.

uНЕПРИЄМНІ

ДНІ

Дні й години березня, несприятливі для здоров’я за геофізичними чинниками: 8, субота, 19-21 год. 10, понеділок, 16-19 год. 16, неділя, 23-24 год. 17, понеділок, 00-1 год. 19, cереда, 7-11 год. 21, п'ятниця, 9-12 год. 24, понеділок, 8-11 год. 25, вівторок, 00-1 год. 27, четвер, 13-15 год. 28, п'ятниця, 16-18 год. 29, субота, 20-22 год. 30, неділя, 22-23 год. 31, понеділок, 21-23 год.

температура повітря вночі знизиться до позначки 3-5 градусів морозу, а денна температура повітря наближатиметься до 8-10 градусів тепла. Крім того, як передбачають метеорологи, саме 8 березня атмосферний тиск, який до того зростатиме, може досягти позначки у 761 мм рт. ст. Потім він почне зменшуватися. Крім того, фахівці прогнозують, що 8 березня на Полтавщині яскраво світитиме Сонце, а вологість повітря знизиться до 40-42%.

Газета "Полтавська Думка" №10 (1007)  

6 березня 2014 року

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you