Page 1

Презентація Хустського районного Центру позашкільної роботи про проведення «Року дитячої творчості - 2013» Хустський районний Центр позашкільної роботи знаходиться за адресою: Закарпатська область, м.Хуст,вул.Гвардійська 61 тел. 0314243559 e-mail:khust_cpr@ukr.net Хустський районний Центр позашкільної роботи, в минулом Будинок піонерів та школярів, існує в Хусті 65 років, з 1947 року. За рішенням виконкому Хустської ради народних депутатів, від 25 січня 1991 року №8, Хустський районний Будинок піонерів та школярів, реорганізовано в Центр позашкільної роботи. Зареєстрований Статут Центру позашкільної роботи, він внесений у єдиний реєстр підприємств та організацій України. Статут установи був три рази перереєстрований


Антонюк Ганна Іванівна –директор, яка вже біля 38 років активно організовує та скеровує позашкільну роботу в русло розвитку творчих та інтелектуальних здібностей підростаючого покоління

Керестей Тетяна Вікторівна заступник директора. З 2001 року працювала методистом, а в 2010 році призначена заступником. Моє кредо: «Кожен учень талановитий,треба уважно шукати іскри таланту і не дати їм згаснути».


Драгуська Ганна Василівна – методист

Стасик Іванна Іванівнаметодист,керівник школи «Лідер» по здоровому способу життя.


Бігун Андрій Івановичкульторганізатор

Гинцяк Макрина Михайлівнаголова профспілкового комітету Центру позашкільної роботи


Наша робота Хустський районний Центр позашкільної роботи є комплексним навчальновиховним закладом. У 2013-2014 навчальному році в установі працює 22 гуртки, в яких є 48 груп, до них залучено 971 учні з шкіл Хустського району. Гуртки об’єднані трьома напрямками:гуманітарним, художньо-естетичним, краєзнавчим.

- В художньо-естетичному напрямку - 18 гуртків, в них 38 групи,займаються 761 учень - краєзнавчому - 2 гурток,в них 4 групи,займаються 80 учнів. - гуманітарному напрямку – 2 гуртки,з них 6 груп,займаються 130 учнів. Гуртки працюють на базі 15 шкіл Хустського району. До гурткової роботи установи залучено 105 учнів з соціально – незахищених категорій ,а саме: -

соціальні сироти - 1; напівсироти - 10; неповних сімей - 13; з багатодітних сімей - 79; інвалідів - 1; чорнобильці - 1.


В установі працює школа «Лідер» по підготовці підлітків - інструкторів по здоровому способу життя.У школі навчається 93 учністаршокласники з усіх шкіл Хустського району. Підготовка підлітків-інструкторів ведеться вже 11 років з питань попередження алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії, ВІЛ/СНІДу, хвороб, що передаються статевим шляхом. Робота школи «Лідер» базується на 2-х програмах: «Сприяння просвітницької роботи «рівнийрівному» серед молоді України щодо здорового способу життя учнівської молоді та комплексної програми «Діалог».Заняття в гуртку проходять за програмою Міністерства освіти України, яка спрямована на виховання у дітей підлітків відповідального ставлення до особистого здоров’я.

Заняття школи «Лідер» проходять за модульною системою. Зокрема, за модулями: «Спілкуємося та діємо»; «Твоє життя – твій вибір»; «Знаємо та реалізуємо свої права»; «Прояви турботу та обачливість».


Хустський районний орган учнівського самоврядування “Учнівська республіка” 

На базі Хустського районного Центру позашкільної роботи працює районний орган учнівського самоврядування “Учнівська республіка” ”Учнівська республіка” об’єднує актив шкіл Хустського району.Районний орган учнівського самоврядування включає в себе 5 міністерств,а саме:

- “Культура і відпочинок”

- “Школа “Лідер” – за здоровий спосіб життя”

- “Робота з молодшими школярами”

- “Превентивно – правова робота”

- “Громадсько-колективна діяльність”


Рік 2013 оголошений президентом України – «Роком дитячої творчості» В Центрі позашкільної роботи розроблений план заходів до «Року дитячої творчості». У січні 2013 року в рамках реалізації Проекту “Делегати дитячих прав” членами “Учнівської республіки” організована районна гра – вікторина “Правовий олімп”


Проведений конкурс «Українська народна іграшка»

Кращі роботи гуртківців взяли участь у обласному конкурсі української народної іграшки. Гурток «Рукоділля» та «Фольклорний» нагороджені департаменту освіти і науки молоді та спорту Закарпатської ОДА за ІІІ-тє місце.


Конкурс – виставка «Подарунок мамі» В Хустському районному Центрі позашкільної роботи проведений конкурс виставка "Подарунок мамі",присв'ячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня .


Конкурс «Молодь обирає здоров’я» У березні відбувся відбірковий конкурс з підлітками-інструкторами шкіл Хустського району «Молодь обирає здоров’я».


25 квітня проведено фінал районного конкурсу «Молодь обирає здоров’я».


І місце у фіналі здобула команда підлітків-інструкторів «Імпульс» Кривської ЗОШ І-ІІІ ст.


Переможці районного конкурсу «Молодь обирає здоров’я»,команда підлітківінструкторів школи «Лідер» Хустського районного Центру позашкільної роботи з Кривської ЗОШ І- ІІІ ст. взяли участь у обласному конкурсі.Дана команда у конкурсі плакатів здобула ІІІ місце і нагороджена грамотою департаменту освіти та науки,молоді і спорту Закарпатської ОДА,а у конкурсі літературно-музичноспортивної композиції «Молодь обирає здоров’я» такою ж грамотою нагороджена «За активну участь».


Обласний конкурс фотографій та стінгазет «Молодь обирає здоров’я»


Конкурс «Звучать струни дитячих сердець» Гуртки художньої самодіяльності: танцювальний на базі Нанківської ЗОШ І – ІІІ ст.(кер.Червеняк В.Й.), фольклорний на базі Боронявської ЗОШ І – ІІІ ст.(кер.Дубович Т.М.) та танцювальний на базі Кривської ЗОШ І- ІІІ ст.(кер. Біли-нець М.В.) приймали участь у відбірковому конкурсі «Звучать струни дитячих сердець».При підведенні підсумків танцювальні гуртки були відібрані на районний конкурс.На районному конкурсі обидва колективи зайняли ІІІ місце і нагороджені грамотами управління освіти,молоді та спорту Хустської РДА.


Конкурс екскурсоводів шкільних музеїв 16 квітня 2013 року відбувся районний конкурс екскурсоводів шкільних музеїв. При підведенні підсумків І-ше місце зайняли екскурсоводи шкільного,народного та зразкового музею «Перлина рідного села» Н.Селищенської ЗОШ І – ІІІ ст.(кер.Драгуська О.В.)


ІІ місце – «Відгомін літ» (краєзнавчо-етнографічний) зразковий музей Боронявської ЗОШ І – ІІІ ст (кер.Ливринець В.М.). ІІІ місце – «Краєзнавчий» музей Данилівської ЗОШ І – ІІІ ст.(кер.Шимон В.І.)


У квітні проведений конкурс робіт гуртківців районного Центру позашкільної роботи «Воскресни писанко»,присвячений до Великодних свят.


Конкурс – виставка «Податки очима дітей - 2013» В Хустському районному Центрі позашкільної роботи у березні-квітні спільно з Хустською об’єднаною податковою інспекцією було організовано і проведено міськрайонний конкурс – виставку робіт дитячої творчості «Податки очима дітей – 2013». У ньому взяли участь гуртки образотворчого,декоративно- прикладного мистецтва та історикикраєзнавці.При підведенні підсумків були визначені місця і гуртківці нагороджені грамотами Хустської об’єднаної податкової інспекції.


Творчий звіт гуртківців «Свято талантів» Вже традицією стало в Хустському районному Центрі позашкільної роботи,в кінці навчального року проводити творчий звіт гуртків «Свято талантів». В цьому році воно відбулося 1 червня і було присвячене до Дня захисту дітей. Свято розпочала директор Антонюк Ганна Іванівна.На святі всі гуртки звітували за рік.


Директором був підведений підсумок за 2012 – 2013 рік,гуртківці та керівники гуртків нагороджені грамотами.


Фестиваль – конкурс «Ми таланти твої,Закарпаття» У травні був проведений районний конкурс «Ми таланти твої, Закарпаття» Переможці районного конкурсу :Лемак Лідія,Гера Тетяна – гурток «Рукоділля»,Центру позашкільної роботи, «номінація декоративно – ужиткове мистецтво»;Салахова Люба,Малета Валентина гурток«Образотворче мистецтво» ЦПР,номінація «Образотворче мистецтво»,Росоха Оксана,номінація «Сучасний спів» 21 вересня приймали участь у обласному фестивалі- конкурсі.


У номінації сучасний спів учениця Ізянської ЗОШ І-ІІІ ст. Росоха Оксана зайняла ІІ місце,а Салахова Люба з гуртка образотворчого мистецтва Центру позашкільної роботи ІІІ місце і нагороджені грамотами департаменту освіти і науки,молоді та спорту Закарпатської ОДА.


 

Презентація гуртків «Свято талантів» 5 жовтня 2013 року в Хустському районному Центрі позашкільної роботи відбулася презентація гуртків.

Таким різноманітним, насиченим було «Свято талантів». Насамкінець, Антонюк Ганна Іванівна подякувала всім гуртківцям та керівникам гуртків за представлення та побажала всім плідної, сповненої творчості роботи .


Тренінгове заняття з підлітками – інструкторами школи «Лідер» на тему « Твоє життя – твій вибір» 21 листопада 2013 року в школі «Лідер»,яка працює по здоровому способу життя, на базі Хустського районного Центру позашкільної роботи було проведено тренінгове заняття на тему: «Твоє життя – твій вибір». Даний захід приурочений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який відмічають 1 грудня. На занятті було присутньо 35 підлітків - інструкторів з 15 шкіл Хустського району.


На занятті було проведено мозговий штурм «Що таке здоров’я», вправи «Чому важливо бути здоровим ?»,»Що формує здоров’я?», «Кроки здорового способу життя».Було проведено рольову гру «Реклама здорового способу життя»,а також «гра – розминка».


Виставка присвячена «Року дитячої творчості – 2013» В Хустському районному Центрі позашкільної роботи оформлено виставку робіт гуртківців з декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва,яка присв’ячена «Року дитячої творчості – 2013»

Хустський районний Центр позашкільної роботи м.Хуст,2013 р.

Презентація хустського районного центру позашкільної роботи 221'  
Advertisement