Page 1

ст

на

ш

а

Чернігівські

ого мі

Вiдомостi № 14 (1101), 4 квітня 2012

Газета Чернігівської міської громади

Постраждалий будинок відбудовуватимуть одразу після Великодніх свят Б

удинок № 36 по вулиці 50 років ВЛКСМ, що постраждав від потужного вибуху 26 березня, підлягає відновленню. Такі висновки спеціальної комісії, що працювала на місці трагедії, озвучив міський голова Олександр Соколов на зустрічі з постраждалими.

с. 3

20 років успіху

Банк “Демарк” запрошує на комплексне розрахунково-касове обслуговування у національній та іноземній валютах юридичних та фізичних осіб-підприємців.

Швидко, вчасно, якісно, на взаємовигідних умовах!

Банк “Демарк” — банк нашого міста! Телефон для довідок: 626-676, 678-275. Адреса Головного офісу: вул. Комсомольська, 28 www.bankdemark.com

Ліц.№47 від 30.11.2009 р.

Протягом 20-ти років Банк “Демарк” пропонує сучасні банківські послуги для юридичних та фізичних осіб-підприємців: • відкриття та ведення рахунків; • кредитування, овердрафт та гарантійні операції; • операції з депозитарної діяльності зберігача та послуги з дематеріалізації цінних паперів; • обслуговування зовнішньоекономічних розрахунків клієнтів банку; • зарплатні проекти; • інші банківські послуги за привабливими тарифами.

ФО-П Ворона О.І. 1. Запчастини ОП — 2000 (Італія).

Телефони рекламного вiддiлу

626-631, 635-399

2. Переобладнання, ОП — 2000; HARDI. 3. Штанги ОП — 2000 — 18,5 метра.

(066) 390 90 50

ТОВ «Чернігів-Вторкольормет» запрошує до співпраці підприємства, організації та приватних осіб

КУПУЄМО за високими цінами:

БРУХТ

кольорових металів та нержавіючої сталі м. Чернігів, вул. Борисенка, 47 тел. 970-226; 050-465-33-16

БРУХТ алюмінію / міді / бронзи / латуні / свинцю / акумуляторні батареї /стружка всіх видів Ліцензії Мінпромполітики: АГ №501694; АГ №501671 С 13. 03.11


2

Що відбувається

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

Диво-писанку встановлять у Чернігові У

Дев’ятнадцята сесія: злагоджено і без суперечок

рамках Всеукраїнського проекту «Парад вишиванок-2012» вперше в Україні проходить акція «Дивописанка», що об’єднує 24 регіони країни. Кожен обласний центр представить на конкурсі свою писанку. Її висота — 4, ширина — майже 3 метри, а вага — близько 100 кг.

Наше диво чернігівці зможуть побачити вже від 7 квітня. Саме цього дня о 10-й годині відбудеться відкриття Великоднього ярмарку і заразом — презентація величезної писанки, що буде встановлена на Красній площі біля театру. Це, без перебільшення, надзвичайно гарний арт-об’єкт, що стане окрасою нашого міста. Щоправда, ненадовго, адже вже в серпні, до Дня Незалежності України, «Диво-писанка» братиме участь у «Параді вишиванок» у Києві й поповнить згодом експозицію всеукраїнського музею писанок. Що ж до самого ярмарку, то, як повідомили під час оргкомітету з його проведення, що відбувся під головуванням заступника міського голови — керуючого справами виконкому Станіслава Віхрова і заступника міського голови Олександра Буцка, у ньому мають взяти участь понад 80 товаровиробників Чернігова й області. Є слушна нагода не тільки врізноманітнити святковий стіл різною смакотою (до того ж за цінами від виробника), а й повчитися, як пекти справжню паску на кулінарному майстер-класі прямо під час ярмарку. Ірина МОКРОУСОВА

Стартував місячник з благоустрою міста Щ

об привести у належний стан міські території, сквери, парки, території підприємств, установ та організацій, міський голова Олександр Соколов видав розпорядження про проведення місячника з благоустрою та Дня довкілля.

Від 1 до 30 квітня у місті будуть наводити лад: прибирати та озеленювати території, ремонтувати так звані малі архітектурні форми — лавки, столи, ліхтарі, устаткування дитячих ігрових майданчиків, павільйони зупинок громадського транспорту тощо. Деснянська і Новозаводська у місті ради мають забезпечити прибирання сміття на міських кладовищах та ремонт братських могил і пам’ятників із наведенням належного санітарного стану на їх прилеглих територіях. А 21 квітня всіх городян запрошують на День довкілля. Саме тоді дружно і завзято будемо прибирати місто вже всі разом.

Наша «Приймальня» діє! Продовжує роботу постійна рубрика «Чернігівських відомостей» «Приймальня». На запитання наших читачів відповість Трохименко Святослав Миколайович, начальник КП «АТП-2528». Запитання направляйте за електронною адресою chvidom@ukr.net або за телефоном 635-399.

ХРОНІКИ ТИЖНЯ: СОЦІАЛЬНА

(27 березня—3 квітня)

На світ з’явилося 86 малюків: — 37 дівчаток; — 49 хлопчиків.

WWW.VID.CN.UA

Ч

ервоні прапори у День Перемоги не з’являться над владними установами Чернігова. Депутати навіть відмовилися включати це питання до порядку денного чергової сесії, чим і викликали нарікання від фракції комуністів. Решта ж пленарного засідання минула швидко, злагоджено і без суперечок, закінчившись уже до обіду.

Дахи: від реконструкції до латання Сесія затвердила зміни до міського бюджету на цей рік. Серед іншого, 4,0 млн. грн. дали на латання покрівель. Одне засмучує: взяли ці гроші з фінансування спеціальної програми, спрямованої на капітальний ремонт дахів. — Нові тарифи не затверджені, а існуючі не покривають витрати. Зараз, після зими, проблема з дахами стоїть дуже гостро. Тому ми вимушені частину коштів із програми на капітальну реконструкцію покрівель перевести на їх поточний ремонт. Будемо сподіватися, що за рахунок перевиконання доходів, нам вдасться їх повернути до кінця року. Але це питання

треба вирішувати зараз, — пояснив Олександр Соколов. Ще 29 тис. бюджетних гривень депутати вирішили виділити на підтримку громадської організації «Конкордія», включивши її до відповідної програми.

го року. Тоді сесія міської ради ухвалила програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, а також депутати проголосували за виділення земельної ділянки для цього закладу по вул. Любченка.

Новосілля у безпритульних собак буде в липні

Відпочиватимемо на «Земснаряді» культурно

Незабаром має розпочатися будівництво пункту тимчасового тримання безпритульних тварин у Чернігові. Про це під час чергової сесії міської ради повідомив міський голова Олександр Соколов. — На днях має закінчитись експертиза проекту притулку. Земельна ділянка виділена. Три тижні тому в мене відбулася телефонна розмова з міністром екології Миколою Злочевським. Він гарантував фінансування. Фактично з усіх обласних центрів проект розробив тільки Чернігів за свої кошти. Тож у нас є всі підстави сподіватися на державну підтримку, — пояснив міський голова. Після затвердження документації проведуть тендер. І вже до липня, сподівається Олександр Соколов, притулок буде готовий. За проектом, коштуватиме він близько 3,5 млн. грн. Нагадаємо, що притулок, де бездомних собак мають тримати деякий час після стерилізації, вирішили звести ще минуло-

Сесія вирішила передати необлаштовану зону відпочинку на озері в районі Лісковиці комунальному підприємству «Дільниця з контролю за благоустроєм міста». Щоб там навели лад. — Там дуже багато сміття, машини паркуються на зеленій зоні, ледь не на самому березі. По суті, за благоустрій цієї ділянки ніхто не відповідає. Ми плануємо облаштувати місце для стоянки, заборонити в’їзд авто на пляж, організувати вивіз сміття, — пояснив начальник підприємства депутат Артем Стах.

На одну фракцію поменшало Насамкінець, міський голова оголосив про ліквідацію фракції «Сильної України» у міській раді, адже така партія припинила своє існування. Двоє її членів — депутати Сергій Вакуленко та Микола Яхимець, перейшли до Партії регіонів. Ольга ЧИЖОВА

Особистий прийом міського голови 29

березня у відділі звернень громадян та соціальних питань міської ради відбувся прийом з особистих питань міським головою Олександром Соколовим.

Цього разу до керівника міста зі своїми невирішеними питаннями, що, у першу чергу, стосувалися житлових проблем (постановки на пільгову чергу, поліпшення житлових умов тощо), а також земельних питань, облаштування прибудинкових територій, питань працевлаштування та надання матеріальної допомоги, звернулися 16 чернігівських родин. Щодо покращення житлових умов звернулася громадянка, яка разом з дітьми мешкає в одній квартирі зі своїм колишнім чоловіком, який хворіє на туберкульоз. Міський голова дав доручення начальнику управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду розібратися в цьому питанні та надати допомогу жінці та її родині.

Щодо законності встановлення в їхньому районі торгового кіоску, що торгує м’ясною продукцією, до керівника міста звернулися громадяни, які мешкають по вулиці Рокоссовського. Люди вкрай збентежені: за їх словами, торгівля м’ясними виробами проводиться в антисанітарних умовах — торговельна точка не обладнана централізованим водопостачанням, від кіоску тхне зіпсованими продуктами і там вже збираються безпритульні тварини. Міський голова доручив начальнику КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Артему Стаху терміново розібратися з цим питанням і про результати доповісти особисто йому. Проконтролювати ситуацію має і заступник міського голови Микола Сенькович.

Але на прийом до міського голови йдуть не тільки з проханнями, а і з пропозиціями. Так, цього разу зі своїми пропозиціями до керівника міста звернулися двоє представників міської громади. Геннадій Добровинський запропонував створити на річці Стрижень дитячу школу з розвитку вітрильного спорту та туризму, а керівник кінноспортивного

клубу «Елінор» Марія Лагунець порушила питання іпотерапії дітей з особливими потребами. Як зазначив Сергій Кухаренко, під час особистого прийому Олександра Соколова всі питання громадян були розглянуті, надано фахові відповіді й роз’яснення. Більшість питань міський голова взяв на особистий контроль. Олена БЕРЕЗКІНА


Що відбувається

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

3

Постраждалий будинок відбудовуватимуть одразу після Великодніх свят (Початок на стор.1)

На реконструкцію потрібно до трьох мільйонів гривень — Будинок однозначно підлягає відновленню. Однак наскільки існуючі конструкції потрібно буде розібрати — стане зрозуміло тільки тоді, коли ми приступимо до роботи. Задача стоїть відновити житло в такому вигляді, як воно було до аварії: без додаткових балок та консолей, а головне — безпечне для експлуатації. Проектантом виступає організація «Чернігівцивільпроектреконструкція», яка й проектувала сам будинок ще в 1967-му, підрядником — «Домобудівник», який тоді його й будував, — пояснив Олександр Сердюк, заступник міського голови, оглянувши з комісією зруйновані під’їзди. Спеціалісти розробляють проект реконструкції та одночасно думають, як закріпити будинок хоча б тимчасово, щоб мешканці могли безпечно забрати свої речі, а будівельники — почати роботи. Укріплення почнеться з 9-го квітня. А вже одразу після Великодніх свят — і сама реконструкція. Мер сподівається впоратися з усіма роботами в максимально короткі строки — три місяці. Але на це, за попередніми оцінками, потрібно близько трьох мільйонів гривень. — У резервному фонді міста залишилося тільки 700 тис. грн. Але я сподіваюся, що й обласна державна адміністрація, й обласна рада допоможуть нам у цій складній ситуації. У будь-якому випадку, як тільки буде готовий проект, ми починатимемо роботи, не чекаючи фінансування. Вимушені будемо просити підрядні організації працювати в кредит і розраховуватися пізніше, — каже міський голова.

Уже зібрали 130 тис. гривень Тим часом чернігівці самі намагаються, як можуть, допомогти постраждалим від вибуху. Родинам приносять одяг, побутову техніку, посуд, адже навіть те, що вціліло, забирати з будинку небезпечно, поки його не укріплять. На благодійний рахунок, відкритий для допомоги цим родинам, уже надійшло більше 130 тис. грн. — Свій одноденний заробіток перерахували працівники Чернігівської міської та Деснянської й Новозаводської районних у місті рад, суттєву допомогу надала профспілка ДПІ у м. Чернігові. Внески надходять від 5 грн. до кількох тисяч гривень, — повідомив заступник міського голови — керуючий справами виконкому Станіслав Віхров. — Суму матеріальної допомоги кожній родині буде визначати спеціальна комісія за участі ініціативної групи мешканців будинку.

Постраждалих розселили по гуртожитках Поки триватиме реконструкція, родини, яким ніде шукати прихистку, розмістили у гуртожитках. Скористалися такою можливістю тимчасового відселення 12 родин, всього 32 людей із 79-ти постраждалих. — При заселенні до гуртожитків ми брали до уваги, чи є в родинах неповнолітні діти, учні, яким треба добиратися до школи. Тож 10 родин отримали кімнати в гуртожитку ліцею залізничного транспорту по вулиці Папанінців, 18 А, ще дві родини похилого віку — у гуртожитку «Хімволокно» на Щорса, 68. І двоє одиноких людей — у колишньому гуртожитку річкового порту на Преображенській, 22. Я спілкувався з представниками ініціативної групи постраждалих. Поки що нібито всі задоволені. Якщо у когось ще з них у подальшому виникне по-

Виконком Чернігівської міськради затвердив акт технічного стану 30 квартир по вулиці 50 років ВЛКСМ, 36 Виконавчий комітет Чернігівської міськради на позачерговому засіданні визнав 30 квартир, що постраждали внаслідок вибуху газу, тимчасово непридатними для проживання. Члени виконкому затвердили акт технічного стану квартир житлового будинку № 36 по вулиці 50 років ВЛКСМ. «Визнати квартири від № 1 до № 30 житлового будинку № 36 по вулиці 50 років ВЛКСМ тимчасово непридатними для проживання», — сказано в рішенні виконкому. За словами заступника міського голови Олександра Сердюка, прийняте рішення необхідне для подальшого проведення робіт з відновлення двох пошкоджених вибухом газу під’їздів житлового будинку. На сьогодні фахівці філії інституту «Чернігівцивільпроектреконструкція» продовжують розробляти проектно-кошторисну документацію реконструкції будинку. Крім того, виконується проект проведення робіт, що необхідний для забезпечення стійкості споруди під час реконструкції та безпеки будівельників. Ірина СИНЕЛЬНИК треба в тимчасовому помешканні, будемо шукати житло, — каже Віталій Магдич, начальник міського управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду. Школярів, які тут мешкали, планують хоча б на деякий час відправити на оздоровлення до таборів. Поки що їх безкоштовно годують обідами у школі.

Відійти від шоку постраждалі не можуть і досі — Ми боїмося повертатися за своїми речами — все хитається під ногами. У той же час боїмося, що пропаде й те, що залишилося після вибуху. Ми боїмося йти до гуртожитків, щоб не залишитися там уже до скону. І боїмося після всього повертатися до цього будинку, — каже одна з постраждалих. І все ж люди потроху виносять найцінніші речі: гроші, документи, вцілілу побутову техніку. Для їх зберігання у місцевому ЖЕКу звільнили два приміщення. До того ж дають і людей, щоб допомагали переносити речі. Будинок продовжують цілодобово охороняти.

Суїцид чи нещасний випадок?

лих від вибуху — 93-річна бабуся з переламами ребер та 25-річний чоловік з ранами голови та голені. 9-річну дитину виписали минулого тижня. Едуард Ільїн, у квартирі якого і стався вибух, помер у лікарні 28 березня. У нього було 98% опіків тіла й опіки дихальних шляхів. Як повідомив Олександр Алістратов, начальник міського відділу міліції, чоловік встиг дати свідчення. Правоохоронці допитували його в реанімації в присутності лікарів. За словами головного міліціонера міста, на сьогодні відпрацьовуються різні версії

цієї події, одна з яких — спроба покінчити життя самогубством. Однак батьки та дружина Едуарда заперечують, що він міг піти на цей крок. Як запевняє дружина Оксана, ніякої сварки між ними не було. А наступного дня подружжя збиралося обирати для себе нову квартиру, чоловік був щасливий і будував плани на майбутнє. — Ми у нього спитали в лікарні одразу. А він каже: «Мамо, це не я. Не я!», — каже мати загиблого. Є у батьків і логічні пояснення, чому син не міг таке скоїти. — По-перше, щоб отримати вибух такої сили, уявіть, як треба було наповнити квартиру газом. Вхідні двері у них закривалися не щільно. Невже ніхто не відчув би запаху? Та пролежавши стільки часу в приміщенні, повному газу, він учадів би за стільки часу. Чи зміг би він піднятися і закурити? — пояснює батько Едуарда. Крім того, родина стверджує, що в кухні, де нібито й пролунав вибух, усе майже ціле: кахель на стінах, газова колонка. А найбільше постраждала спальня. Вони підозрюють, що не обійшлося без якоїсь вибухової речовини у підвалі. Що насправді стало причиною вибуху, має встановити спеціальна експертиза. Але її результати поки що не готові. Ольга ЧИЖОВА

Для ліквідації наслідків вибуху та надання допомоги постраждалим організовується збір благодійної допомоги. Реквізити для перерахування пожертвувань: отримувач — Чернігівський міський благодійний фонд «Рідний Чернігів» поточний рахунок для благодійної діяльності — 26006001001904 у банку «Демарк» м. Чернігів МФО 353575   код ЄДРПОУ 35385502   призначення платежу: «благодійне пожертвування на ліквідацію наслідків вибуху та надання допомоги постраждалим». Допомога одягом, речами домашнього вжитку приймається за адресою: м. Чернігів, вул. 50 років ВЛКСМ, 38 А, у приміщенні ЖРЕДу № 5, (тел. 72-32-96).

У лікарні залишаються двоє постражда-

WWW.VID.CN.UA


4

Актуально

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

Хто захистить вкладників банків?

Підвищення обрахують вчасно

В

ерховна Рада прийняла, а Президент Віктор Янукович підписав Закон України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».

Хоча п. 2 статті 1 закону проголошує захист прав і законних інтересів вкладників банків, зміцнення довіри до банківської системи та стимулювання залучення до неї коштів, у деяких відомих експертів та пересічних вкладників прийняття закону викликало певну схвильованість. Бо у порівнянні з попереднім законом, у його тексті зникло слово «держава». І максимальна сума вкладу, яку нібито держава гарантувала — 150 тис. грн. Тепер відшкодування коштів бере на себе Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Як він збирається це робити, якщо на сьогодні має 5 млрд. грн., а сума депозитів лише громадян складає 322,4 млрд. грн. — незрозуміло. Втім, закон передбачає не тільки гарантію повернення вкладів, але й відсотків на день визнання банку неплатоспроможним. Але насторожує те, що вкладник набуває право на одержання гарантованої суми відшкодування коштів за вкладами «в межах граничного розміру відшкодування коштів». Тобто розмір встановлює Фонд після прийняття рішення про ліквідацію банку. Якщо закон не передбачає певного механізму, значить це буде відбуватись у ручному режимі. А ті, хто тримає гроші у філіях іноземних банків, взагалі не можуть розраховувати на компенсацію, бо на філії дії закону не розповсюджуються. Є і непогані новації. Усі дії по поверненню вкладів відбуватимуться швидко. Уповноважений Фонду вже протягом трьох днів з дня прийняття рішення про ліквідацію банку формує повний перелік вкладників, які мають право на відшкодування, з визначенням сум, що будуть відшкодовані. А через шість днів після ліквідації банку виконавча дирекція Фонду затверджує реєстр вкладників, а ще через день публікує оголошення в газетах «Урядовий кур’єр» та «Голос України» про відшкодування коштів вкладникам. Тобто виплата починається через тиждень після закриття банку. Виплата виконується через банки-агенти і має завершитись за 30 днів до закінчення ліквідації банку. На стадії ліквідації, як бачимо, все йде швидко, але до прийняття рішення про ліквідацію може пройти тривалий час. Бо закон передбачає спочатку віднесення банків до категорії «проблемних», а якщо вони протягом 180 днів не «виправляться», визнати їх неплатоспроможними. І лише в разі прийняття такого рішення Нацбанком Фонд гарантування вкладів фізичних осіб включається до роботи. Отже, гроші збираються повертати швидко, але чекати такого рішення доведеться мінімум півроку. Василь ПЕЧКІН

Комфорт подорожчав В

ід 2 квітня на 3,4% подорожчали квитки на проїзд у купейних вагонах внутрішнього сполучення.

Наказ Міністерства інфраструктури передбачає, що квитки подорожчають ще тричі до кінця року, кожного разу на 3,4%, а загалом протягом 2012 року вартість зросте на 14,3%. Але тільки в купейних вагонах. «СВ» та плацкартні чіпати не будуть. Та й у купейних вартість проїзду буде диференційована. У вівторок і середу ціна квитків буде на 10% дешевше за встановлену, а в п’ятницю—неділю — на 10% дорожчою. «Укрзалізниця» збирається спрямувати кошти на оновлення парку, але деякі експерти вважають підвищення тарифів необґрунтованим і спробою таким чином компенсувати вартість купівлі поїздів «Hyundai» і «Skoda». Що ж, «Skoda» і «Hyundai» в Чернігові точно не буде. Андрій НЕСТОР

WWW.VID.CN.UA

С

оціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, висунуті їм на розширеному засіданні Уряду 7 березня, найбільше торкаються пенсіонерів. Адже дві третини з них можуть розраховувати на надбавку до пенсії. Як готуються до цього заклади Пенсійного фонду? Про це розмова з начальником управління Пенсійного Фонду України в місті Чернігові Миколою Демченком.

— Миколо Михайловичу, яка кількість пенсіонерів у нашому місті може підпасти під підвищення? — Враховуючи, що підвищення буде стосуватись тих, хто пішов на пенсію до 2008 року, це має бути 50—55 тисяч. Сьо-

годні точніше сказати важко, бо з 80 тисяч чернігівських пенсіонерів приблизно 21 тисяча пішла на пенсію в останні п’ять років, працюючим пенсіонерам було зроблено перерахунки, хтось пішов із життя. — У 2006 році осучаснена зарпла-

та для призначення пенсії становила 928,8 грн., а у 2007 році вже 1197,9 грн. Чи буде саме ця цифра застосовуватись для перерахунку? — Алгоритм перерахунку зараз розробляється, і цим займаються Пенсійний фонд України, Міністерство соціальної політики, Мінфін. Треба все зважити, щоб вистачило фінансових ресурсів і був дотриманий принцип соціальної справедливості. Ми ж — виконавці. Тільки-но буде відповідна постанова, перерахуємо розмір пенсій вчасно. — Але ж це багато людей, хтось буде незадоволений… — Звичайно. Ми це враховуємо і взагалі дещо перебудовуємо роботу. Вже з цього тижня впроваджується технологія «єдиного вікна». Як для юридичних осіб, так і для пенсіонерів. У вестибюлі третього поверху наші спеціалісти будуть в усі робочі дні приймати громадян. Інформатор буде направляти відвідувача до потрібного йому спеціаліста, у якого він зможе отримати потрібну консультацію або здати документи на оформлення чи перерахунок пенсії. У разі потреби, йому повідомлять, які документи треба занести додатково. А працювати з документами будуть інші фахівці, з якими відвідувач безпосередньо не спілкується. Йому тільки повідомлять, коли можна дізнатися про результат. Якщо пенсіонер не може почекати, поки його обслужать, він зможе записатись на зручний час. Свій час економить відвідувач, раціональніше його будуть використовувати і наші працівники. Аркадій СТЕЖЕРИНСЬКИЙ

Олександр Ковальов:

Cоціальні ініціативи Президента Януковича — крок до соціальної справедливості Д

ержава повинна і буде виконувати свої зобов’язання перед народом України, таку думку висловив депутат Чернігівської міської ради, член Партії регіонів Олександр Ковальов. На його переконання, ініціативи, з якими виступив Президент, якраз і є проявом тих обов’язків держави по захисту громадян, які потребують допомоги.

Якщо неупереджено поглянути на запропоновані Віктором Федоровичем заходи, то вони на 80—90% складають пункти його передвиборчої програми. Виходить, що більшість громадян підтримало такі ініціативи, проголосувавши за Президента Януковича. Зараз настав час виконувати обіцяне, вважає депутат Ковальов. Як не дивно, але життєвий досвід показує, що найбільше в статусі втрачають молоді сім’ї, які внаслідок соціальнопобутових негараздів зволікають із народженням первістка. Багато молодих сімей не бажають народжувати дітей через невпевненість у завтрашньому дні. Головною проблемою для них є житло, точніше неможливість його придбати. «Як на мене, іпотечна програма кредитування під 3—4 відсотки річних має стати важливим фундаментом для соціального й економічного розвитку Укра-

їни», — коментує О. Ковальов. За словами депутата, все просто: кредитування стимулюватиме попит на житло, попит на квадратні метри, відповідно, дасть поштовх для будівництва. А одне робоче місце на будівництві створює до п’яти робочих місць у суміжних із будівництвом сферах. Тобто економіка отримає стимули до розвитку, і чим швидше ми вийдемо на докризові показники, тим швидше держава зможе виконувати соціальні гарантії в повному обсязі. Не забув Президент і про старше покоління. Вже найближчим часом мають розпочатися виплати за вкладами Ощадбанку СРСР. Громадяни зможуть поступово отримати свої кровні заощадження, головне, аби люди не панікували і не намагалися якомога швидше витратити ці гроші. Залишивши їх на депозиті під відсотки,

українці зможуть накопичувати власні заощадження, а держава спрямує ці кошти на соціально важливі програми та проекти. Саме з таких системних кроків у суспільстві розпочнеться відновлення довіри до влади. Не можна не згадати і про ветеранів, учасників бойових дій та військовослужбовцівпенсіонерів, яким буде переглянуто розміри допомоги та пенсій. «Мені, людині, яка займається патріотичним вихованням молоді й працює з ветеранами, почасти соромно дивитися в очі цим людям. За-

вдяки ініціативам Президента Януковича ми, нарешті, зможемо повернутися обличчям до ветеранів і показати, що держава належно піклується про них. Зрозуміло, що й ця допомога не в тих розмірах, у яких би хотілося її надати, але головне — не забувати про цих людей. Сподіваюся, що спільними зусиллями політиків і громадськості програма соціальних ініціатив стане запорукою повноцінного виконання державою її соціальних зобов’язань перед своїми громадянами».


На часі

Прийшов час вирішувати долю ТЕЦ Пропозиції заслуговують на увагу

29

березня представники міської ради, депутати, фахівці з питань теплоенергетики, журналісти стали свідками й учасниками надзвичайно цікавої презентації — концепції можливого вдосконалення роботи Чернігівської ТЕЦ. Технічний аудит ТЕЦ здійснювався за ініціативою міського голови Олександра Соколова, а виконували його чеські експерти з відомих фірм «АЛТА», «АВВ» та «Х&Д Інжиніринг».

Саме технічний директор «АЛТИ» Міхал Шілер зробив доповідь про те, що, на думку експертів, треба зробити, щоб ТЕЦ надійно забезпечувала місто якісним і дешевим теплом, зменшила шкідливі викиди до сучасних вимог та давала можливість використовувати альтернативне місцеве паливо з мінімізацією витрат газу.

У запасі залишилось 8—10 років На сьогодні Чернігівська ТЕЦ, завдяки постійному залученню інвестицій орендарем — ТОВ фірма «ТехНова», працює достатньо ефективно — обігріває 605 житлових будинків площею 1,6 млн. м2, 29 дитячих садків, 21 школу, 47 лікувальних закладів, 392 бюджетні установи, 1219 юридичних осіб, забезпечує парою 9 промислових підприємств. Обладнання станції складається з чотирьох котлів, що працюють на вугіллі та газі, та одного газового, а також трьох парових турбін. Газовий котел введено в дію у 1974 році, решту основного облад-

5

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

нання — у 60-ті роки минулого століття. Котли відпрацювали 280 тис. годин при максимальному терміні служби — 300 000, деякі парові турбіни цей термін вже перейшли. Зі збільшенням віку обладнання зростають витрати на його обслуговування, коефіцієнт корисної дії зменшується. Потребує модернізації й інше обладнання — система охолодження, теплообмінна система, подача палива тощо. Але головна небезпека чекає з боку екології. Нинішнє обладнання не може виконати вимоги Енергетичної хартії, що почне діяти з 1 січня 2016 року, бо за перевищення вмісту сірчаного ангідриду, твердих часток, двоокису вуглецю доведеться сплачувати величезні штрафи (80 млн. грн. на рік). Як заявив на зібранні генеральний директор ТОВ фірми «ТехНова» Олександр Корчинський, значні інвестиції і професіоналізм персоналу дозволяють станції продовжити термін експлуатації на 8—10 років, але чим раніше почнеться модернізація, тим ефективнішими будуть її результати.

Чеські експерти проаналізували кілька існуючих технологій, що могли б забезпечити виконання задач, на яких ми зупинялися вище. За приклад для Чернігова взяли станцію, яку ще добудовують у чеському місті Кладно. Там паралельно працювала стара станція, а поруч зводили сучасну. Але спочатку треба обрати технологію спалювання енергоносія. Експерти розглядали спалювання у котлах ЦКС (циркулюючий киплячий шар), спалювання водовугільних сумішей, газифікацію вуглів із послідуючим спалюванням, спалювання у пиловугільних котлах. Експерти обрали котли ЦКС, бо вони забезпечують високий ККД, знижують у 15 разів викиди з’єднань сірки, інших шкідливих речовин, завдяки яким ТЕЦ є найбільшим забруднювачем довкілля в області. Крім того, такі котли універсальні й можуть спалювати різне паливо, у тому числі до 30% торфу і біомаси. Причому один блок забезпечить виробництво більшої кількості тепла, ніж уся ТЕЦ сьогодні, а електроенергія вже буде не основним, а супутнім продуктом. Собівартість тепла зменшиться приблизно на 20—25%, кількість золи — у 4 рази. А відходи згоряння у вигляді твердих фракцій можна буде використовувати для виготовлення будівельних матеріалів.

Громада буде вирішувати За розрахунками експертів, орієнтовна ціна нового блоку — 120—140 млн. євро, термін побудови — 6—7 років. Міський голова Олександр Соколов справедливо наголосив, що тепло і вода — це життя міста. У даному випадку міську владу цікавить, насамперед, не електрика, а тепло. А головне — правильний вибір технології, бо мова йде про стратегію на 50 років, підкреслив О. Соколов. Прийшов час приймати рішення. Буде утворено робочу групу, що підготує пропозиції для прийняття рішення виконкомом, яке потім буде винесено на сесію. Втім, чернігівцям хвилюватись не треба. Існуюче обладнання буде працювати і навіть модернізуватись. Воно залишиться у резерві навіть тоді, коли стане до ладу нове. Аркадій СТЕЖЕРИНСЬКИЙ

Чи стане житло доступним? «Р

озвиток доступного житла на Чернігівщині. Здобутки та проблеми» — такою була тема чергового засідання прес-клубу «Ділове слово» управління у справах інформації облдержадміністрації, що відбулося 30 березня.

Начальник управління регіонального розвитку Головного управління економіки облдержадміністрації Олександр Капелюха повідомив, що вже майже два роки в нашій країні діє державна програма «Доступне житло», що була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 11.09.2009 року. Учасником програми «Доступне житло» може стати будь-яка українська родина, що стоїть на квартирній черзі та має доходи не вище чотирьох середніх зарплат по регіону (на кожного члена сім’ї). Учасник програми купує квартиру в будинку, що визначений спеціальною комісією, за пільговою ціною, тобто людина оплачує 70% вартості квартири, решту платить держава. Особливість цієї програми ще в тому, що отримати квартиру можна в будь-якій точці регіону, де зводяться будинки в рамках програми «Доступне житло». На сьогоднішній день безпосередніми учасниками програми будівництва доступного житла стали 75 громадян Чернігівщини, з яких 57 вже живуть у власних оселях, 18 громадян отримають житло у 2012 році. За словами директора Чернігівського регіонального управління державної спеціалізованої установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Анатолія Ярошевського, на реалізацію Програми будівництва доступного житла в регіоні у 2012 році передбачається отримати 6000,0 тис. грн. У 2010 році на державну підтримку будівництва доступного житла фактично отримано та використано з державного бюджету 3666,55 тис. грн., у 2011 році — 2686,64 тис. грн. Анатолій Ярошевський зазначив, що після засідання Міжвідомчої комісії щодо визначення нових об`єктів, робота на яких відбуватиметься у 2012 році, затверджено ще три нові об`єкти, котрі будуть брати участь у програмі. Це житлові будинки в Чернігові, Бахмачі та Сосниці. Розглядаються й інші пропозиції, наприклад, будівництво багатоповерхового будинку на вул. Зеленій у Чернігові. Також буде продовжено і будівництво будинку по вулиці Єськова, № 14 Б. Олена БЕРЕЗКІНА

Щоб не повернулися 90-ті Т

ема не нова, але, на жаль, її актуальність не зменшується. Мисливці за металом не зупиняються ні перед чим. Через крадіжки кришок люків на мережах тепло- і водопостачання та каналізації тільки в останні місяці загинули люди в Києві, Черкасах, Миколаєві, російському Брянську. Лякає і те, що в останні кілька місяців збільшилися крадіжки металевих деталей та частин обладнання, що призводить до його виходу з ладу.

Рахунок від’ємний Епідемія крадіжок металевих виробів задля здачі їх на металобрухт розпочалась у 90-ті роки минулого століття. Про це і досі нагадують колись благоустроєні двори багатоповерхівок. Немає обладнання дитячих і спортивних майданчиків, немає пристроїв для сушки білизни, для вибивання килимів, зникли металеві огорожі на спортивних майданчиках. Прийом металобрухту був тоді вигідним і прибутковим бізнесом, і в місті діяло понад 30 фірм із прийому металу з різних куточків України. КП «Чернігівводоканал» було ласим шматком для цієї братії — лише чавунних кришок від люків майже 33 тисячі. Скільки їх пішло на виробництво сталі! У 90-ті роки облік був умовний, але відомо, що у 2005—2006 роках зникало по 550 кришок за рік. Потім заробітки крадіїв та «підприємців» почали зменшуватись, бо посилився конт-

придбати труби. Навпаки, в останню декаду березня на насосній станції № 1 в Ялівщині вкрали 12 труб діаметром 108 мм, 5 металевих решіток від огорожі, а на насосній № 2 в Подусівці вирізали дві ділянки електричного кабелю на артсвердловинах № 36 та № 39. А це об’єкти, що охороняє державна служба охорони. Та й без сприяння добре ознайомлених зі станом справ на об’єкт ніхто потрапити не може. І не повинен, бо це вода, яку п’є місто. А що вже тоді казати про кришки. Лише в ніч на 29 березня їх вкрали 12, причому 5 на вул. Сосницькій, решту на вулицях Гліба Успенського, Кропивницького, АнтоноваОвсієнка. На цьому фоні 4 кришки, вкрадені

роль за станом мереж і одночасно, замість металевих, почали встановлювати полімерні кришки, що виявились непотрібними крадіям. Це відповідь тим, хто вважає, що кришки продають для приватного будівництва. У 2010—2011 роках кількість вкрадених кришок зменшилась до 82-х, але ціна однієї кришки за 5 років збільшилася з 400 до 1920 грн. А це прямі збитки в сумі 160 тис. грн. на рік. Втім, якщо зважити на те, що майже 400 люків закридміністрація КП «Чернігівводоканал» ті тимчасовими плитами, а звертається до вас з нагальним проханням: тільки у 2011 році на відновякщо ви щось знаєте, бачили або чули лення люків пішло 250 тис. про крадіжки матеріалів та обладнання з грн., можна уявити, що за ці об’єктів водоканалу, повідомте диспетчера гроші можна було б придбапідприємства за тел.. 676-787. Конфіденційність ти труби для ремонту мереж і винагороду гарантуємо. Щиро вам дякуємо. та виконати інші гостро необхідні роботи. Але де там

Шановні чернігівці! А

по вул. Смирнова, здаються дрібницею. Нема сумніву, що діяла одна добре підготовлена група, бо вивезти стільки кришок з різних районів — задача не з простих. І хлопці добре готувались. Почерк дуже схожий на тих, хто в ніч на 14 листопада вкрав 15 кришок на Подусівці. На жаль, як з’ясували журналісти міського телебачення, місцеві жителі бачили крадіїв, але міліція навіть не провела належного опитування.

Замість епілогу Розповідати в черговий раз, що красти не можна, не має сенсу. Треба тільки зрозуміти, що кожна вкрадена кришка — це додаткова копійка в тарифі на водопостачання, це невчасно замінена аварійна труба, це небезпека для здоров’я і життя вас і ваших близьких. Прес-служба КП «Чернігівводоканал»

WWW.VID.CN.UA


6

Міліція знешкодила «всеїдних» крадіїв

Довіра починається з «Візиту»

Ч

С

вого дільничного міліціонера варто знати кожному. І на ім’я, і в обличчя. А ще — тримати завжди під рукою відомості, як з дільничним зв’язатися, за якою адресою і телефоном його можна негайно знайти. Тож, аби люди знали своїх захисників, на Чернігівщині вже не вперше розпочато операцію «Візит», що триватиме від 27 березня до 20 травня.

Суть цієї операції випливає з її назви. «Наносять візити» дільничні інспектори міліції у супроводі своїх добровільних громадських помічників. Відбувається почергове відвідання не лише підоблікового елементу або ж таких осіб, які потребують пильної міліцейської уваги, а всіх без винятку помешкань та інших об’єктів на дільниці. Під час таких зустрічей люди не тільки можуть особисто поспілкуватися зі своїм дільничним інспектором, звернутися із запитаннями чи висловити власні побажання. Візитер у міліцейській формі ще й залишає кожному візитівку, де зазначені прізвище та ім’я дільничного, адреса і номер телефону пункту охорони правопорядку. Скориставшись інформацією з картки, людина зможе як звернутися по допомогу до дільничного, так і сама стати в пригоді, поділившись цінними відомостями, котрі допоможуть зміцнити правопорядок на дільниці. СЗГ УМВС України в Чернігівській області

ернігівські власники «Жигулів» можуть, нарешті, спати спокійно. Злочинців, які викрали п’ять авто цієї марки в місті та районі й ще по одному в Городні та Корюківці, до того ж з кількох машин в обласному центрі познімали колеса, затримала міліція. Однак виявилося, що крадіжки транспорту — лише невелика частина злочинів, котрі встигли скоїти зловмисники.

Полювання на ВАЗи…

Взагалі-то, автовласники, можна сказати, і самі провокували злодіїв, залишаючи залізних коней без належної охорони. — Злочинці обирали автомобілі без сигналізації та з незатонованими вікнами, котрі власники залишали на ніч просто під будинком. Тож, крадіям навіть не доводилося докладати значних зусиль, щоб їх викрасти. З «копійки» познімали колеса та забрали аудіоапаратуру, а саме авто покинули в чернігівському урочищі Ялівщина. Від «сімки» залишили тільки корпус. Його міліція знайшла під автомобільним мостом за Черніговом. Ще два ВАЗи розібрали на деталі повністю, — розповідає Максим Гончар, начальник управління карного розшуку УМВС в області. Вийти на слід викрадачів правоохоронцям довго не вдавалося. Запчастини крадених авто «не спливали» ніде. Саме це й наштовхнуло міліцію на думку, що зловмисники не місцеві, і до Чернігова приїжджають тільки «на заробітки».

…та зброю Тим часом у Щорсі й навколишніх селах з помешкань громадян невідомі зухвальці викрали три мисливські рушниці ІЖ, мотоблоки, компресори та електродвигуни.

Припаркувався в центрі Чернігова? Сплати через паркомат У

Чернігові на центральних платних майданчиках для паркування вже встановлено три паркувальних автомати. Про це повідомив директор комунального підприємства «Паркування та ринок» міської ради Дмитро Синенко.

WWW.VID.CN.UA

Людина і закон

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

«Ми майже одними з перших в Україні виконали вимоги законодавства щодо належного обладнання місць для паркування», — зауважив він. Паркомати працюватимуть на вулиці Комсомольській, по проспекту Миру біля магазину «Дитячий світ» та по проспекту Перемоги біля «Головпоштамту». Планується також встановлення паркомату біля кінотеатру «Дружба», де на сьогодні плата за паркування здійснюється шляхом видачі паркувального талона та фіскального чека. Д. Синенко роз’яснив, що водії можуть сплачувати контролерові, купуючи паркувальний талон, що підтверджується фіскальним чеком або квитанцією, або ж через паркомат, який також видасть паркувальний талон та квитанцію про оплату. На сьогодні в Чернігові одна година паркування коштує 6 гривень. Крім того, водії матимуть змогу придбати місячний абонементний талон на право паркування автотранспорту. Інформацію про способи оплати можна отримати безпосередньо у контролера КП «Паркування та ринок» або за телефоном (0462) 604-439. Відділ зв’язків з громадськістю міської ради

Враховуючи серйозність ситуації, на допомогу колегам були направлені досвідчені оперативники з обласного управління МВС, а координацію розслідування взяв на себе особисто начальник УМВС Олександр Михайлик. Проаналізувавши схему скоєння крадіжок зброї, міліціонери одразу відзначили їх спланованість і добру поінформованість лиходіїв. Наприклад, у листопаді минулого року викрали рушницю, доки її господар працював вахтовим методом у Києві. Тож, вочевидь, зловмисники знали робочий графік потерпілого. Крадіжка, скоєна якраз у новорічну ніч, теж не була схожа на випадкову. Господар із дружиною пішов святкувати до сусідів, повернувся під ранок і лише тоді помітив зламаний сейф та відсутність рушниці. А в березні до власника рушниці та нарізного мисливського карабіна «завітали», коли той був із дружиною на ювілеї. На щастя, карабін був на ремонті, тож здобиччю негідників стала лише рушниця. Крадії «працювали» в рукавичках, тому ніяких відбитків пальців не лишали. Спилювали завіси на сейфі або виносили сам сейф із помешкання і вже там розрізали. Дільничні інспектори міліції поспілкувалися з усіма мисливцями в районі, провели подворові обходи громадян, перевірили підобліковий елемент, раніше засуджених та схильних до асоціальної поведінки, але слідів зброї не було. Складалося враження, що шукати викрадачів зброї треба серед добропорядних (на перший погляд) громадян. Згодом ця концепція пошуків підтвердила своє право на існування. Звернення міліції до громадськості знайшло свій відгук, і один мисливець розповів, що зустрів на полюванні чоловіка з чужою зброєю. Оперативники «взяли під ковпак» вказаного мисливцем чолов’ягу і почали відслідковувати його зв’язки. Вийшли ще на двох учасників групи, які

встигли «засвітитися» не тільки в Щорсі та найближчих селах, а й у Городні, Корюківці, Чернігові й Чернігівському районі.

Заради екстриму, а не наживи Ідея створити групу спала на думку досить заможному і забезпеченому жителю Щорса. Йому не стільки були потрібні гроші, скільки хотілося відчути солодкий смак влади над іншими людьми та полоскотати нерви небезпекою й адреналіном. Тож він знайшов двох звичайних роботяг і запропонував тим «добавку до зарплатні». Організатор сам збирав інформацію про потенційних жертв, а також, під приводом звичайної дружньої бесіди, отримував відомості від інших жителів про власників зброї та автотранспорту. Коли правоохоронці встановили всіх учасників кримінального тріо, під вигаданим приводом запросили двох із них у райвідділ й ошелешили інформацією: ми все про вас знаємо, віднікуватися немає сенсу, тож ось вам ручка і папір — пишіть. Під тиском неспростовних доказів підозрювані розповіли про свою злочинну діяльність. Під час обшуку в помешканні одного із зловмисників (організатор принципово у себе вдома нічого не зберігав) міліціонери вилучили викрадений автомобіль, запчастини до легковиків, зброю, набої, автогуму і литі диски. Наразі зловмисники зізналися майже у трьох десятках злочинів, проти них порушені кримінальні справи за частинами 1 та 3 статті 185 (Крадіжка) і статтею 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України, що передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Триває перевірка молодиків на причетність їх до аналогічних злочинів, скоєних на теренах області. Ольга ЧИЖОВА Олександр СИДОРЕНКО


Телепрограма

7

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

Понеділок, 9 квітня

Шановні читачі! Відовідальність за точність телевізійних програм несе фірма Vinfast, яка надає нам цю послугу

06.00 «Доброе утро, Украина!» 06.01 Утренняя молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новости 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.20 М/ф 06.35, 23.50 Эксперт на связи 06.55 Православный календарь 07.15 Эра бизнеса 07.20 Страна on-line 07.35 Хозяин в доме 07.40 Глас народа 07.45 Тема дня 07.50 Заглавия 08.15 Полезные советы 08.30, 00.15 Копилка 09.00 Итоги недели 09.40 Точка зрения 10.05 «Легко быть женщиной» 10.55 Шеф-повар страны 11.50, 20.55 Официальная хроника 12.05, 18.45, 21.30 Деловой мир 12.25 Право на защиту 12.45 Армия 12.55 Х/ф «Человек с бульвара Капуцинов» 14.40 Окно в Америку 15.15, 05.50 Деловой мир. Агросектор 15.20 EuroNews 15.55 Караоке для взрослых 16.50, 02.45 Х/ф «Срочно. Секретно. ГУБ ЧК» 19.05 Смешной и еще смешнее 19.30 After Live (За кулисами Шустер-Live) 19.55 Звезды юмора. Я. Арлазоров, Е. Воробей, Ю. Гальцев, В. Долинский 20.35 Сельсовет 20.50 О выплатах компенсаций вкладчикам Сбербанка СССР 21.00 Итоги дня 21.25 Плюс-минус 21.35 Мир спорта 21.55 «Весенняя шутка»с В. Сердючкой 22.20, 04.45 Контрольная работа 22.55 Тройка, Кено, Секунда удачи 23.00 Итоги 23.25 От первого лица 01.20 Потомки 01.30 ТелеАкадемия 02.30 М/ф «Жар-птица» 04.15 Аудиенция. Страны от А до Я

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новости 05.05 «Доброе утро!» 09.15 «Контрольная закупка» 09.50 «Жить здорово!» 11.00, 04.05 «Модный приговор» 12.20, 03.05 Т/с «Банды» 13.25 «Криминальные хроники» 14.00 Другие новости 14.20 «Понять. Простить» 15.15 «Поле чудес» 16.10 «Право на защиту» 17.00 Среда обитания 18.35, 02.00 «Давай поженимся!» 19.45, 01.00 «Пусть говорят» 21.00 «Время» 21.30 Т/с «Отрыв» 22.35 «Первый класс»с И. Охлобыстиным 23.45 «Познер» 00.45 Ночные новости

05.00 «Утро России» 09.05 Т/с «Здравствуй, мама!» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вести 10.30 «С новым домом!» 11.10 «О самом главном» 12.25, 00.20 «Кулагин и партнеры» 13.30, 16.30 Вести-Москва 13.50, 04.05 Т/с «Ефросинья. Продолжение» 14.45 Т/с «Институт благородных девиц» 15.45 Вести. Дежурная часть 16.50 «Брачное агентство Николая Баскова» 17.50 «Прямой эфир» 19.50 Т/с «20 лет без любви» 21.35 Т/с «Сыщик Самоваров» 22.35 «Бомба для Японии. Рихард Зорге» 23.25 Т/с «Цвет пламени» 00.50 «Вести +» 01.10 «Профилактика» 02.10 Вести.ru 02.25 Х/ф «Соль земли»5 с. 03.35 Вести-спорт

06.00, 03.50 Саундтреки 06.30 М/ф 09.30 Х/ф «СОС над тайгой» 10.45 Х/ф «Вечный зов» 12.05 Х/ф «Богач» 14.05 Х/ф «Любовь нельзя купить» 15.45 Х/ф «Как стать счаст-

05.15 Д/ф «Между прошлым и настоящим. Библиотека Киево-Могилянской академии»

06.00 «ТСН-Неделя» 06.45, 07.10, 07.40, 08.05, 09.10 Завтрак с «1+1» 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 00.05 «ТСН» 07.15 М/с «Черный плащ» 09.55 «Шесть кадров» 10.15 Х/ф «Мой капитан» 14.15, 15.10 «Давай поженимся» 16.05 «Семейные мелодрамы 2» 17.00 «Не ври мне 3» 18.00 «ТСН. Особенное» 18.35, 05.00 «Говорим и показываем» 20.15, 20.50, 22.30, 02.05 Т/с «Интерны» 21.15 «Принцы желают познакомиться» 23.00 «Х-миссия» 00.20 «Tkachenko.ua» 01.10, 04.15 Т/с «Закон и порядок 3» 02.30 Х/ф «Революция, я люблю тебя»

05.40, 03.40 Д/ф «Звездный отряд»1 ч. 06.20, 04.15 Д/ф «Звездный отряд»2 ч. 07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новости 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «С новым утром» 07.30, 20.25 «Спорт в Подробностях» 09.10 Х/ф «О нем» 11.00 Т/с «Маршрут Милосердия» 12.15 Х/ф «Расплата за любовь» 14.05 Д/с «Детективы» 14.35 «Следствие вели...»с Леонидом Каневским 2» 15.30 «Судебные дела» 16.20 «Жди меня» 18.10 Т/с «Кровинушка» 18.55 «Сваты 5» 20.00 «Подробности» 20.30 Т/с «Дыши со мной. Счастье взаймы» 22.25 Т/с «Крутые берега» 00.25 «Позаочи» 01.10 Х/ф «Империя волков» 03.15 «Подробности»-»Время» 04.55 «Знак качества»

ливым» 17.20 Х/ф «Увольнение на берег» 19.00 Х/ф «Чисто английское убийство» 22.10 Х/ф «Здравствуйте, я ваша тетя» 00.10 Х/ф «Год Теленка» 01.30 Х/ф «Пилоты» 02.50 Киноляпы 04.50 Кинотрейлеры

05.30 «Служба розыска детей» 05.40, 04.30 Свитанок 06.25, 07.35 Деловые факты 06.35, 09.25, 12.55, 19.20, 01.00 Спорт 06.40 Провокатор 07.45 Факты недели 08.45, 12.45, 02.10, 22.20 «Факты» 09.30, 19.25, 01.10 Чрезвычайные новости 10.30 Х/ф «Полицейская академия 4: Граждане в дозоре» 12.20, 13.00 Анекдоты поукраински 13.45 Х/ф «Мы из будущего» 17.30 Т/с «Убойная сила» 18.45 Факты. Вечер 20.15 Т/с «Бригада» 22.50, 02.40 Свобода слова 02.05 ПроЦiкаве

07.30, 18.20 Чемпіон 07.55, 15.55, 19.50 Потягуськи 15.00 ФАКТ дня 15.05 Погода в домі 15.15 Дорога до храму 15.30 Кримінальний кадр 18.00, 19.55 Факт дня 18.50 Консультує юрист 19.15 Сад. Город. Квітник

05.05 «Документальный детектив» 05.30 «Танцуют все! Возвращение героев» 08.30, 00.25 Т/с «Комиссар Рекс» 10.35, 18.10 «Невероятная правда о звездах» 11.35 Х/ф «Жила-была любовь» 13.35 Т/с «Без срока давности. Прощай, мы улетаем» 14.40 «Необъяснимо, но факт» 15.40 «Битва экстрасенсов. Война титанов» 18.00, 22.00 «Окна-Новости» 19.35 Т/с «Без срока давности. Капитан» 20.40 «Куб» 22.20 «Детектор лжи» 23.20 Т/с «Доктор Хаус» 02.15 «Окна-Спорт» 02.25 Х/ф «Любовь слепа» 03.55 Ночной эфир

05.15 Т/с «Вероника Марс» 05.50, 06.35 Kids` Time 05.55, 14.35 М/с «Джуманджи» 06.40, 07.05, 07.40, 08.40 «Подъем» 06.45, 14.55 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 07.30, 08.30, 19.00, 00.45 Репортер 09.00 Х/ф «Армагеддон» 12.50, 22.45 Т/с «Ласточкино гнездо» 14.00 М/с «Аладдин» 15.30, 16.50 Teen Time 15.35 Адское свидание 15.55 Т/с «Мятежный путь» 16.55 Т/с «Не родись красивой» 17.50, 20.40 Т/с «Воронины» 19.15, 01.05 Спортрепортер 19.35 Пираньи 19.55 Т/с «Молодожены» 21.45 Аферисты 23.50 Очевидец 01.15 «Служба розыска детей» 01.20 Т/с «Купидон» 02.05, 03.10 Зона Ночи 02.10 С. Параджанов. Отложенная премьера 02.25 Столицы мира. Сингапур 02.50 Столицы мира. Стокгольм 03.15 Драй Туча: последние страницы 03.45 Столицы мира. Малайзия 04.10, 05.05 Зона ночи. Культура 04.15 Молчаливое божество 04.25 Мольфар 05.00 София-дитя любви

04.00 Погода в місті 04.05 Художній фільм «Мрія» 04.45, 07.45, 15.45 МультиБульки 05.00, 18.40 Культур-ревю 05.10 Гастролер 05.20 Невідомий Чернігів 06.00, 07.00, 19.00 Факт 06.15, 18.05 Моя колекція 06.40 Музичні новини 07.15 Історія кохання

06.00 Узнай как 06.15 Ешь и худей 07.05, 08.30 Мультик с Лунтиком 07.35 Малыши-твойнята 08.00 Телепузики 09.00 М/с «Белка и Стрелка. Шаловливая семейка» 09.25 Ералаш 09.55 Чертовки в юбках 10.25 Т/с «Все женщины-

23.40 Своя игра 00.25 Честный понедельник 01.15 «Школа злословия» 03.10 Т/с «Ставка на жизнь» 04.05 Спасатели 04.20 «Один день. Новая версия»

черном ботинке» 21.50 Концерт «Зарубежная эстрада. Сан-Ремо 88» 23.10 «Кабачок «13 стульев», ч.117. «Пан Директор женится» 00.25 «Утренняя почта», ч.52 01.00 «Лучшее из программ «Битклуб и Мюзикладен», ч.4 02.05 Х/ф «Семь самураев» 04.40 «В концертном зале»: The Rolling Stones

06.00 «Страна и люди»с Л. Мела 07.00 М/ф 08.00 «Цена победы» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Черный ворон» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Версия. Одержимый» 11.00 «Грани Недели» 12.00 «2012» 13.00 Х/ф «Мечтать не вредно» 16.00, 18.00, 01.00 «Особое мнение» 17.00, 05.00 Т/с «Авантюристка. Белый пиар» 19.00, 04.00 «Клинч» 20.00 «Сканер» 22.00 «Сейчас в мире» 23.00 Х/ф «Фуэте»

05.00 Х/ф «Сатана» 06.50 Х/ф «На кого Бог пошлет» 08.15 Х/ф «Девушка с характером» 09.55 Х/ф «Скандальное происшествие в Брикмилле»1 с. 11.10 Х/ф «Скандальное происшествие в Брикмилле»2 с. 12.25 Х/ф «Зверь ликующий» 13.00, 21.00 Х/ф «Матрос Железняк»1 с. 14.10, 22.10 Х/ф «Матрос Железняк»2 с. 15.35, 23.35 Х/ф «Миг удачи» 16.45, 00.45 Х/ф «Частная жизнь Петра Виноградова» 18.20, 02.20 Х/ф «...А человек играет на трубе» 19.35, 03.35 Х/ф «Пусть я умру, Господи...»

04.55 «НТВ утром» 07.40 «Наш космос». «Колумб космоса» 08.35, 14.35, 17.35 Обзор. Чрезвычайное происшествие 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 Александр Журбин. Мелодии на память 10.05 «Максимум. Расследования, которые касаются каждого» 11.05 «Русские сенсации» 12.35 «До суда» 13.30 Суд присяжных 15.30 Т/с «Хвост». «Нелюбимая дочь». «Загородный детектив» 17.20 «Музыкальные истории» 18.30, 02.00 «Прокурорская проверка» 19.35 «Говорим и показываем» 20.25 Т/с «Лесник». «Чудотворная икона» 22.15 «Сегодня. Итоги» 22.40 Т/с «Дело Крапивиных». «Скачки с препятствиями»

05.10 Т/с «Следствие ведут знатоки: Ушел и не вернулся» 07.10, 13.10 «Top of the Pops». «Guitar Heroes» 07.45 «XX век: Величайшие моменты истории», 1920 08.05 Х/ф «Поднять якоря» 10.20 «О.С.П.-студия», ч.58. Дима Маликов 11.10 «Встреча в концертной студии Останкино с М. Козаковым» 12.45 «Маленький концерт», ч.2 13.40, 13.50 «XX век: Величайшие моменты истории» 14.10 Х/ф «Знахарь»1 с. 15.25 Х/ф «Знахарь»2 с. 16.30 «Эта неделя в истории» 17.10 «Волшебная белая ночь Аль Бано и Ромина Пауэр» 18.25 «Утренняя почта», ч.87 19.10 Поет ансамбль «Здравствуй, песня» 19.40 «Маленький концерт», ч.3 20.10 Х/ф «Высокий блондин в

03.00 Х/ф «Грозовой перевал» 05.00 Х/ф «Хатико: самый верный друг» 06.30 Х/ф «Мистер Очарование» 08.30 Х/ф «Майкл» 10.30 Х/ф «Мэверик» 13.00 Х/ф «Дядюшка Бак» 14.40 Х/ф «Мать и дитя» 17.10 Х/ф «Скуби-Ду» 19.00, 01.05 Х/ф «Американские горки» 21.05 Х/ф «Непрощенный» 23.10 Х/ф «Крутой папочка»

06.00 Х/ф «Прянички» 08.00 М/ф «Три богатыря и шамаханская царица» 10.00 Х/ф «Любовь в большом городе 2» 12.00 Х/ф «Однажды в провинции» 14.00 Х/ф «Влюбленные 2» 16.00 Х/ф «Желтый карлик» 18.00 Х/ф «Жизнь взаймы» 20.00 Х/ф «Никто, кроме нас» 22.00 Х/ф «Диссидент» 00.00 Х/ф «Экватор» 02.00 Х/ф «Криминальный квартет» 04.00 Х/ф «Неверность»

04.00 Х/ф «Эффект бабочки» 06.00 Х/ф «Эффект бабочки 2» 07.40 Х/ф «Парк Горького» 09.50, 20.00 Х/ф «Бандиты» 12.00 Х/ф «Танго с убийцей» 14.00 Х/ф «Двойная рокировка» 16.00 Х/ф «Двойная рокировка 2» 18.00 Х/ф «Двойная рокировка 3» 22.10 Х/ф «Новые приключения Билла и Тэда»

ведьмы» 11.15 Т/с «Баффи-истребительница вампиров» 12.05 Интуиция 13.00, 19.35 Одна за всех 13.30 Т/с «Моя прекрасная няня» 14.30 Дом 2 15.25 Т/с «Ранетки» 16.20 УТЕТа мама! 16.45 Богиня шопинга 17.15, 20.05 Т/с «Универ» 19.10 Бардак 22.00, 00.25 Т/с «Реальные пацаны» 23.00 Спокойной ночи, мужики 23.55 Дурнев+1 01.15 До утра

06.00 Серебряный апельсин 07.00, 17.00, 19.00 События 07.15, 18.00 Т/с «Ефросинья. Продолжение» 08.30, 13.45, 20.15 Т/с «След» 09.10 Т/с «Телохранитель 3» 11.00 Т/с «Гончие 3» 11.50 «Пусть говорят. Стих для мамы» 12.50 Т/с «Предатель» 15.35 Чистосердечное признание 16.00 Федеральный судья 17.10, 19.15 События Спорт 17.15 Критическая точка 19.20 Т/с «Катина любовь» 21.10 Т/с «Супруги» 22.10 Х/ф «Мумия 2: Возвращение»

06.00 «Легенды бандитской Одессы» 06.55 «Вторая полоса» 07.00 Х/ф «Человек в зеленом кимоно» 08.30 «Правда жизни». Пить или не пить... 09.00 Д/с «Православные святые» 10.00 Т/с «CSI: Нью-Йорк» 12.00, 00.00 Т/с «Детективы» 12.40 Х/ф «Без срока давности» 14.35 Х/ф «Конец императора тайги» 16.25 Х/ф «Холодное лето 53-го» 18.30, 03.45 «Агенты влияния» 19.00, 23.30, 02.15, 04.15 «Свидетель» 19.30 Т/с «Литейный» 21.30 Т/с «CSI: Лас-Вегас 11»

06.00 М/с «Галактический футбол» 06.30, 07.00, 07.30 М/с «Бен 10» 08.00, 09.30 Т/с «Страховщики» 09.00 «ГАИ. Дорожные войны» 10.30 «Последние 24 часа. Михаил Евдокимов» 11.30, 02.25 Т/с «Спецотряд Кобра-11» 13.15 Т/с «Приключения Мерлина» 15.00 Т/с «Солдаты 9» 17.50 «Война космических амбиций» 18.50, 23.40 Проспорт 21.00 Профутбол 21.20 Х/ф «Горец» 23.45 Ралли 23.55 Х/ф «Братство тьмы» 01.40 «Крутые полицейские»

04.00 «Громкое дело»: «Грабовой. История одного мошенника» 04.30 М/ф «Багз Банни при дворе короля Артура» 05.00 М/ф «Спецвыпуск: криминальная история Багза Банни» 05.30, 12.00 «Званый ужин» 06.30 «Чистая работа» 07.30 «Час суда с П. Астаховым» 08.30, 11.30, 16.30, 18.30 «Новости 24» 08.45 Х/ф «Книга Илая» 11.00, 18.00, 21.00 «Экстренный вызов» 13.00 «Не ври мне!» 14.00 «Семейные драмы» 15.00 «Следаки» 16.00 Т/с «По закону» 17.00 «Будьте здоровы»: «Самолечение» 19.00 «Военная тайна с Игорем Прокопенко» 21.30 «Новости 24»Итоговый выпуск 22.00 «Жить будете» 22.30 Х/ф «Багровые реки 2: Ангелы апокалипсиса» 00.25 Т/с «Неизвестные лица» 02.10 Т/с «Фаталисты»

05.05 В центре внимания 06.00, 07.10, 07.35, 08.15, 08.35 Доброе утро, Беларусь! 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 00.10, 03.25

Сердечно вітаємо з 55-річчям найкращого у світі чоловіка та батька ТУЛЮПУ МИКОЛУ ІВАНОВИЧА! У тебе, рідний, ювілей! Із вдячністю ми хочемо вітати Тебе за мудрість батьківських порад, За вміння всім завжди допомагати. За приклад чоловіка й сім’янина І за могутні руки золоті. Нехай Господь пошле тобі благословення, Нехай здоров’я й сил дарують всі святі. З любов’ю дружина Валентина, діти й онуки. 22.30 Т/с «Криминалисты: мыслить как преступник» 00.25 Х/ф «Крокодил 2: Список жертв» 02.45 «Вещественное доказательство» 04.45 «Уроки тетушки Совы» 05.35 «Правда жизни»

06.30, 18.40, 22.40, 00.00 «Киевское время» 06.45, 08.25, 18.50, 23.35, 00.30, 03.25, 04.25 «Время спорта» 06.50, 08.40, 23.45, 00.40, 02.55, 03.35, 04.35 «Обзор прессы» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 03.00, 05.00 «Время новостей» 07.10, 08.15, 22.25, 23.20, 00.15, 03.15, 04.15 «Бизнесвремя» 07.20 «Автопилот-Новости» 07.30 «Утро со звездой» 07.55, 08.35 «Трансмиссияновости» 09.10, 19.20 «Инвест-время» 09.20, 13.20, 14.20 «5 элемент» 10.30, 11.10, 12.15 «Республика с Анной Безулык» 15.15 «Интеллект.ua» 16.15 «Мотор» 17.25, 04.40 «В кабинетах» 18.15, 03.40 «Территория закона» 19.30, 20.10, 21.10, 01.00, 05.15 «Время. Итоги дня» 21.40, 04.00 «Время-Тайм» 22.00, 02.30 «Акцент» 23.25, 00.25, 03.20, 04.20 «Crime news»

Новости 07.05, 08.05 Зона Х. Криминальная хроника 07.30, 08.30, 15.25, 18.20 Деловая жизнь 09.05 Новости погоды 09.35 Вокруг планеты 10.15 Здоровье 10.55 Тысячелетие 11.05 Репортер «Белорусского времечка» 11.40, 01.55 Права человека 12.10, 20.10 Т/с «Жаркий лед» 13.00 «Беларусь 24». События недели 14.05 Арсенал 14.30 Диалоги о цивилизации 15.15 Новости региона 15.30 Клуб редакторов 16.10, 02.10 Коробка передач 16.40 Х/ф «Купальская ночь» 18.25, 03.35 «24 вопроса». Объектив-конференция 18.55 Т/с «Три талера» 19.45, 01.25 Арена 21.00 Панорама 21.45 Форум 22.35 Высшая мера 23.15, 04.05 Белорусское времечко 00.20 Х/ф «Плач перепелки» 02.35 Тело человека 03.00 Наперад ў мiнулае

06.00 Пятая передача, ч.7 06.25 Лесоповал на болотах, ч.8 07.20 Как это устроено?, ч.2 07.50 Как это сделано?: Контейнеровозы/Грузовики 08.15 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.3 08.45 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.4 09.10 Лучшие в своем деле, ч.1 09.40 Лучшие в своем деле, ч.2 10.05 Как устроена Вселенная: Галактики 11.00 Выжить вместе, ч.6 11.55 Разрушители легенд: Операция «Валькирия» 12.50, 01.55 Лесоповал на болотах, ч.9 13.45, 01.00 Top gear, ч.6 14.40, 05.05 Махинаторы: Karmann Ghia 15.35 Пятая передача, ч.8 16.05 Выжить вместе, ч.7 17.00, 02.50 Разрушители легенд: Маска из «Миссия: невозможна» 18.00, 04.10 Как это устроено?,

10.50, 01.55 «Кинопроектор» 11.10 «Школа выживания». Г. Кричевский 13.40 «Удивительный мир автомобилей» 14.10 «Школа выживания». М. Ньютон 14.50, 22.30 «Ювелир» 17.05, 18.40, 20.10 «Дни, которые изменили мир» 17.15, 00.30 Д/ф «Айртон Сенна: Полная история» 18.20, 22.05, 04.25 «Криминал» 18.55 «Честь имею пригласить». М. Болотских 21.35 «На сон грядущий» 21.45, 05.10 «Именно сегодня» 02.05 «Три цвета времени» 02.35 «Трудности перевода» 03.05 Х/ф «Аэроград» 04.45 «Культурное пространство»

06.00 Мир за неделю 06.20 Утренняя зарядка 06.30 Ф-стиль 07.00, 16.00, 04.15 Страна советов 08.00 Социальный статус: ваши права 09.00 Неизвестная планета 10.00, 17.00 Алло, доктор! 11.15 Х/ф «Братья Карамазовы»1 с. 14.00 Будь в курсе! 14.30 Большие путешествия 15.00, 18.30, 21.00, 01.10 Служба новостей «Социальный пульс» 15.15, 02.10 Эхо и другие слоны Амбосели 17.50, 01.40 Магия природы 18.55, 21.30 Экономический пульс 19.00 Т/с «Братья» 20.00 Социальный статус: ваша пенсия 21.35 День, который изменил планету 22.40 Х/ф «Жду и надеюсь» 02.35 Х/ф «Воры» 05.00 Чудаки 05.45 Экстремикс

06.00, 07.00, 11.00, 11.40, 05.30 М/с «Возвращение кота Сметанкина» 06.25 «День ангела» 06.30 «Граны» 06.40, 01.30 «Качество жизни» 07.15, 12.20, 19.50 «Здоровье» 07.35, 12.40, 20.35 Т/с «Приключения Мага» 08.35, 09.10, 10.20, 12.10, 14.40, 16.45 «Эксклюзив для семьи» ч.3 18.30, 04.40 Как это сделано?: Ракеты/Бинокли/Бумажные полотенца 19.00, 00.00 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.5 19.30, 00.30 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.6 20.00 Золотая лихорадка: Аляска, ч.13 21.00 Золотая лихорадка: Берингово море: Засасывание 22.00 Грязная работенка, ч.3 23.00 Искривление времени: Рогатки, ракеты и палки 03.45 Молниеносные катастрофы, ч.42

07.00 Триумф дизайна, ч.4 07.50 Кем был Иисус?: Детство 08.45 Доисторические хроники: Даллас 09.35 Морские котики: класс 234: Легкий день был вчера 10.30 Неандерталец внутри нас 11.20 Рыболовный клуб «Буэна Виста», ч.5 11.45 Промышленные открытия: европейские истории: Пар над водой 12.10 Я не должен был выжить!: Прогулка в Адском каньоне 13.05 Когда погода меняет ход истории: Ураган Катрина 13.55 Пешком по Амазонке: От Бразилии до Атлантики 14.50 Исследователи костей: Человеческие жертвоприношения 15.45 Морские котики: класс 234: Финишная прямая 16.40 Доисторические хроники: Лос Анжелес 17.35, 06.35 Рыболовный клуб «Буэна Виста», ч.6 18.00, 04.50 Эпохальные полеты НАСА: Обычный супермен 18.55, 05.45 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Путешествие в неизведанное 19.45, 04.20 Промышленные открытия: европейские истории: Промышленный шпионаж 20.10, 00.45 Я не должен был выжить!: Расщелина-

05.45 «Утро на К1» 07.25 Х/ф «Идеальная игрушка» 09.10 Т/с «Пятая группа крови» 16.35 «КВН» 19.00 Т/с «Я лечу» 20.00 «Большая разница» 22.00 «Три сестры» 23.00 Т/с «Отчаянные домохозяйки» 00.00 Х/ф «Эффект бабочки 2» 01.20 Х/ф «Хороший парень» 02.50, 04.10 «Ночная жизнь» 03.50 «Мобильные развлечения»

убийца 21.05, 01.35 Последние тайны «Титаника» 22.55, 03.25 Бой: Законы ринга 23.50 Серийные убийцы: Ангел смерти

08.00, 09.00, 16.00, 00.00 Д/с «Загадки библии» 10.00 Д/ф «Живое оружие» 11.00 Д/ф «Наследие первого президента Танзании» 12.00 Д/с «История расизма» 13.00 Д/ф «Желтый дом» 14.30 Д/с «Животные, которые перевернули историю» 15.00 Д/с «Кто ты такой?» 17.00, 01.00 Д/ф «Викторианская аптека» 18.00, 02.00 Д/с «Гениальный дизайн» 19.00, 03.00 Д/ф «Гитлер и исследователи» 20.00, 04.00 Д/ф «Последний бастион Римской империи» 21.00, 22.00, 05.00, 06.00 Д/с «Закон Гарроу» 23.00, 07.00 Д/с «Сельскохозяйственная революция в Британии»

09.30, 00.30 Фехтование. ЧМ среди юниоров. Москва (Россия) 10.30 Футбол. Кубок AEGON. Амстердам (Нидерланды). 1/2 финала 13.15 Велоспорт. Однодневная велогонка Париж-Рубе. Франция 14.30 Футбол. Кубок AEGON. Амстердам (Нидерланды). Матч за 3 место 15.45 Футбол. Кубок AEGON. Амстердам (Нидерланды). Финал 17.30 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Женщины. 48 кг. Анталия (Турция) 19.00 Футбол. Евроголы 20.00, 23.45 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Мужчины. 56 кг. Анталия (Турция) 22.00 Про рестлинг. Обзор WWE 22.30 Про рестлинг. Vintage Collection. США 23.30 Вот это да!

WWW.VID.CN.UA


8

Телепрограма

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

Вівторок, 10 квітня р

ф р

р

Управліня культури Чернігівської міської ради Чернігівська міська єврейська община Чернігівський міський палац культури

ВОСЬМИЙ МІСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ЄВРЕЙСЬКОЇ КУЛЬТУРИ

імені Шолома Алейхема

28 березня 2012 року, 15:00 Арт-клуб – Урочисте відкриття фестивалю – Відкриття виставки «Синагоги і храми» члена Національної спілки художників України Йосипа Осташинського

2 квітня 2012 року, 19:00

4 квітня 2012 року, 11:00

Міський Палац культури (Хіміків)

Чернігівська міська єврейська община (вул. Щорса, 58)

Концертна програма Андрія Терещенка (акордеон) із творів єврейських композиторів

27 квітня 2012 року, 19:00 Чернігівський обласний Філармонійний центр Концерт до 100-річчя з дня народження Народного артиста України композитора Якова Цегляра за участю творчих колективів та виконавців Чернігова

06.00 «Доброе утро, Украина!» 06.01 Утренняя молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новости 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.20 М/ф 06.35, 23.50 Эксперт на связи 06.55 Православный календарь 07.15 Эра бизнеса 07.20 Страна on-line 07.35 Хозяин в доме 07.40 Глас народа 07.45 Тема дня 07.50 Заглавия 08.15 Полезные советы 08.30, 00.15 Копилка 09.00, 21.00 Итоги дня 09.30, 02.30 Свет 09.55 «Легко быть женщиной» 10.55 В гостях у Д. Гордона 11.45, 20.55 Официальная хроника 11.50, 15.20 EuroNews 12.05, 18.40, 21.20 Деловой мир 12.25 Граница государства 12.40 Удачи 13.00 Темный силуэт 13.20 Х/ф «Холодное лето 53-го» 15.15, 05.50 Деловой мир. Агросектор 16.05 «Тайны успеха»с Н. Городенской 16.45 Х/ф «Без свидетелей» 18.55, 05.00 221. Неделя 19.45 М. Задорнов. «Задоринки» 20.20 Aфтершок

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новости 05.05 «Доброе утро!» 09.15 «Контрольная закупка» 09.50 «Жить здорово!» 11.00, 04.05 «Модный приговор» 12.20, 03.05 Т/с «Банды» 13.25 «Криминальные хроники» 14.00 Другие новости 14.20 «Понять. Простить» 15.15, 21.30 Т/с «Отрыв» 16.10 «Право на защиту» 17.00 Среда обитания 18.35, 02.00 «Давай поженимся!» 19.45, 01.00 «Пусть говорят» 21.00 «Время» 22.35 «Белла Ахмадулина. «А напоследок я скажу» 23.45 Ночные новости 00.05 «На ночь глядя»

05.00 «Утро России» 09.05 Т/с «Здравствуй, мама!» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вести 10.30 «С новым домом!» 11.10 «О самом главном» 12.25, 00.30 «Кулагин и партнеры» 13.30, 16.30 Вести-Москва 13.50, 04.05 Т/с «Ефросинья. Продолжение» 14.45 Т/с «Институт благородных девиц» 15.45 Вести. Дежурная часть 16.50 «Брачное агентство Николая Баскова» 17.50 «Прямой эфир» 19.50 Т/с «20 лет без любви» 21.35 Т/с «Сыщик Самоваров» 22.35 «Специальный корреспондент» 23.35 Т/с «Цвет пламени» 01.00 «Вести +» 01.20 «Профилактика» 02.15 Вести.ru 02.30 Х/ф «Соль земли»6 с. 03.40 Вести-спорт

06.00, 03.20 Саундтреки 06.30 М/ф 09.10 Х/ф «Пилоты» 10.40 Х/ф «Вечный зов» 12.00 Х/ф «Орел или решка» 14.05 Х/ф «Богач» 16.05 Х/ф «Год Теленка» 17.35 Х/ф «Не сошлись характерами» 19.15 Х/ф «В последнюю очередь»

20.40 Мир спорта 20.45 Плюс-минус 20.50 О выплатах компенсаций вкладчикам Сбербанка СССР 21.25 «Адреналин» 22.55 Тройка, Кено, Максима 23.00 Итоги 23.25 От первого лица 01.20 Потомки 01.30 ТелеАкадемия 02.55 Х/ф «Мы веселы, счастливы, талантливы» 04.25 Д/ф «Складовская-Кюри»

06.00 «Служба розыска детей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.45 «ТСН» 06.45, 07.10, 07.40, 08.05, 09.10 Завтрак с «1+1» 07.15 М/с «Черный плащ» 09.55 Т/с «Клон 2» 10.45 Т/с «Пончик Люся» 11.40 «Шесть кадров» 12.20 «Снимите это немедленно» 13.20 «Полное перевоплощение» 14.10, 15.05 «Давай поженимся» 16.05 «Семейные мелодрамы 2» 17.00 «Не ври мне 3» 18.00 «ТСН. Особенное» 18.35, 04.50 «Говорим и показываем» 20.15, 20.50, 22.40, 23.20, 02.50 Т/с «Интерны» 21.15 «И придет любовь» 00.00, 04.05 Т/с «Закон и по-

20.55 Х/ф «Пять минут страха» 22.30 Х/ф «Васса» 00.55 Х/ф «Ракеты не должны взлететь» 02.20 Киноляпы 04.20 Кинотрейлеры

06.00, 18.00 «Особое мнение». «Экономические новости» 07.00 М/ф 08.00 «Вечерние Новости из Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Черный ворон» 10.00 Т/с «Версия. Одержимый» 11.00 «Германия за неделю» 11.30 «Американский ликбез. Покушения на президентов» 12.00 «Сканер» 13.00 Х/ф «Фуэте» 16.00, 01.00 «Особое мнение» 17.00, 05.00 Т/с «Авантюристка. Белый пиар» 19.00, 04.00 «Полный альбац» 20.00 «Большой дозор» 21.00, 03.00 Т/с «Версия. Марионетки» 22.00 «Сейчас в мире» 23.00 Х/ф «Северный вариант»

04.55 «НТВ утром» 07.40 «Наш космос». «Избранник небес» 08.35, 14.35, 17.35 Обзор. Чрезвычайное происшествие 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 «Кулинарный поединок» 10.30 «Академия красоты с Ляйсан Утяшевой» 11.00 Т/с «Адвокат». «Семейные ценности» 12.35 «До суда» 13.30 Суд присяжных 15.30 Т/с «Хвост». «Косая королева». «Пирамида несчастья» 17.20 «Музыкальные истории» 18.30, 02.20 «Прокурорская проверка» 19.35 «Говорим и показываем» 20.25 Т/с «Лесник». «Елочки» 22.15 «Сегодня. Итоги» 22.40 Т/с «Дело Крапивиных». «Скачки с препятствиями» 23.40 Своя игра 00.25 Т/с «Мент в законе». «Судья и палач» 03.30 Т/с «Ставка на жизнь»

WWW.VID.CN.UA

Міжнародний науковий семінар «Євреї Лівобережної України. Історія і культура»

ЛАСКАВО

ПРОСИМО!

05.15, 19.15 Невідомий Чернігів 05.30 Мелодії життя 06.00 Факт 06.15 Моя колекція 06.30, 15.20 Чемпіон 06.45 Кримінальний кадр 07.00, 19.00 ФАКТ 07.15 Консультує юрист 07.20 Сад. Город. Квітник 07.55, 15.55 Потягуськи 15.00 ФАКТ ДНЯ 15.05 Погода в домі 15.35 Історія кохання 18.00, 19.55 Факт дня 18.05 Парад вишиванок. Щоденник 18.10 Партія з депутатом 19.30 На концертах «Сіверських музичних вечорів». Американська музика

09.00 Ералаш 09.30, 15.25 Т/с «Ранетки» 10.25 Т/с «Все женщиныведьмы» 11.15 Т/с «Баффи-истребительница вампиров» 12.05 Интуиция 13.00, 19.35 Одна за всех 13.30 Т/с «Моя прекрасная няня» 14.30 Дом 2 16.20 УТЕТа мама! 16.45 Богиня шопинга 17.15, 20.05 Т/с «Универ» 19.10 Бардак 22.00, 00.25 Т/с «Реальные пацаны» 23.00 Спокойной ночи, мужики 23.55 Т/с «Секс и город» 01.15 До утра

05.10 Т/с «Вероника Марс» 05.50, 06.35 Kids` Time 05.55, 14.35 М/с «Джуманджи» 06.40, 07.05, 07.40, 08.40 «Подъем» 06.45, 14.55 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 07.30, 08.30, 19.00, 00.50 Репортер 09.00, 23.50 Очевидец 09.55 Т/с «Светофор» 10.35, 19.55 Т/с «Молодожены» 11.50 Т/с «Папины дочки» 12.50, 22.45 Т/с «Ласточкино гнездо» 13.55 М/с «Аладдин» 15.30, 16.50 Teen Time 15.35 Адское свидание 15.55 Т/с «Мятежный путь» 16.55 Т/с «Не родись красивой» 17.55, 20.40 Т/с «Воронины» 19.15, 01.05 Спортрепортер 19.35 Пираньи 21.45 Шуры-амуры 01.20 Т/с «Купидон» 02.00, 03.45 Зона Ночи 02.05 Богдан Ступка. Живая легенда 03.50 Георгий Нарбут. Живые картины 04.10 Столицы мира. Берген. Фьорды 04.35, 05.05 Зона ночи. Культура 04.40 Обожаемая 05.00 Та, которая рядом

05.00, 04.30 «Пусть говорят» 05.20, 02.15 Т/с «30 потрясений» 05.50 Серебряный апельсин 07.00, 17.00, 19.00, 03.30 События 07.10, 17.10, 19.15, 03.50 События Спорт 07.15, 18.00 Т/с «Ефросинья. Продолжение» 08.30, 13.45, 20.15 Т/с «След» 09.10 Т/с «Телохранитель 3» 11.00 Т/с «Гончие 3» 11.50 «Пусть говорят. Убойная сила» 12.50 Т/с «Предатель» 15.35, 03.00 Чистосердечное признание 16.00 Федеральный судья 17.15, 03.55 Критическая точка 19.20 Т/с «Катина любовь» 21.10 Т/с «Супруги» 22.10 Т/с «Мент в законе 5» 00.00 Х/ф «Мумия 2: Возвращение»

Фестиваль проходить за підтримки

Чернігівського Міського голови О. В. Соколова а також Обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв МГО Центр «Джойнт» БЄФ «Хасде Естер»

рядок 3» 00.55 Х/ф «Декамерон»

05.30, 22.25 Т/с «Крутые берега» 06.55 Д/ф «Винокур и Лещенко. История одной дружбы» 08.00 Профилактика 14.00 «Семейный суд» 15.00 «Судебные дела» 15.55 Т/с «Тайны следствия 11» 18.00 Новости 18.10 Т/с «Кровинушка» 18.55 «Сваты 5» 20.00 «Подробности» 20.25 «Спорт в Подробностях» 20.30 Т/с «Дыши со мной. Счастье взаймы» 00.25, 03.35 Х/ф «Белый город» 01.35 Д/ф «Секретные территории» 02.25 «Подробности»-»Время» 02.50 «Служба розыска детей» 02.55 Д/ф «Звездный отряд»3 ч. 04.45 «Знак качества»

05.15, 08.45, 03.50, 12.45, 22.20 «Факты» 05.30, 04.30 Свитанок 06.10, 07.35 Деловые факты 06.25, 09.25, 12.55, 19.20, 01.20 Спорт 06.30, 15.25 Т/с «Прокурорская проверка» 07.40 Стоп-10 09.30, 19.25, 01.30 Чрезвычайные новости

04.20 «Один день. Новая версия»

05.00 Х/ф «Матрос Железняк»1 с. 06.10 Х/ф «Матрос Железняк»2 с. 07.35 Х/ф «Миг удачи» 08.45 Х/ф «Частная жизнь Петра Виноградова» 10.20 Х/ф «...А человек играет на трубе» 11.35 Х/ф «Пусть я умру, Господи...» 13.00, 21.00 Х/ф «Посылка для Светланы» 14.20, 22.20 Х/ф «Мгновения...»1 с. 15.35, 23.35 Х/ф «Мгновения...»2 с. 16.50, 00.50 Х/ф «Моряки» 18.30, 02.30 Муз/ф «От и до» 19.45, 03.45 Х/ф «Володя большой, Володя маленький»

05.10 «Встреча в концертной студии Останкино с М. Козаковым» 06.45 «Маленький концерт», ч.2 07.10 «Top of the Pops». «Guitar Heroes» 07.40, 07.50 «XX век: Величайшие моменты истории» 08.10 Х/ф «Знахарь»1 с. 09.25 Х/ф «Знахарь»2 с. 10.30, 03.45 «Эта неделя в истории» 11.10 «Волшебная белая ночь Аль Бано и Ромина Пауэр» 12.25 «Утренняя почта», ч.87 13.10 Поет ансамбль «Здравствуй, песня» 13.40 «Маленький концерт», ч.3 14.10 Х/ф «Высокий блондин в черном ботинке» 15.50 Концерт «Зарубежная эстрада. Сан-Ремо 88» 17.10 «Кабачок «13 стульев», ч.117. «Пан Директор женится» 18.25 «Утренняя почта», ч.52 19.00 «Лучшее из программ «Битклуб и Мюзикладен», ч.4 20.05 Х/ф «Семь самураев» 22.40 «В концертном зале»: The Rolling Stones 23.10 «Кабачок «13 стульев» 00.25 «Утренняя почта», ч.37 01.00 «Блюз. Лучшее»

10.30, 16.35 Т/с «Убойная сила» 13.00, 20.10 Т/с «Бригада» 18.45 Факты. Вечер 22.50 Х/ф «Неистовый» 02.20 Х/ф «Клеопатра»1 с. 04.25 ПроЦiкаве

05.30, 14.45 «Необъяснимо, но факт» 06.20 «Документальный детектив» 07.10, 00.10 Т/с «Комиссар Рекс» 09.10 «Истории большого города» 11.15 Х/ф «Две истории о любви» 13.45 Т/с «Без срока давности. Капитан» 15.50 «Битва экстрасенсов» 18.00, 22.00 «Окна-Новости» 18.10 «Невероятная правда о звездах» 19.05 Т/с «Без срока давности. Любовь превыше всего» 20.10, 22.40 «Звездный ринг» 23.10 Т/с «Доктор Хаус» 02.05 «Окна-Спорт» 02.15 Х/ф «Любовь слепа» 03.40 Ночной эфир

04.00 Погода в місті 04.05 Художній фільм «МРІЯ» 04.45, 07.45, 15.45 МультиБульки 05.00 Гастролер

02.00 Х/ф «Не тот человек» 04.20 «О.С.П.-студия», ч.74. А. Свиридова

03.00 Х/ф «Маньчжурский кандидат» 05.10, 15.00 Х/ф «Повелители Вселенной» 07.00 Х/ф «Сады осенью» 09.00 Х/ф «Дядюшка Бак» 10.40 Х/ф «Мать и дитя» 13.00 Х/ф «Крутой папочка» 17.00 Х/ф «Голубая волна» 19.00, 01.00 Х/ф «Дарфур: Хроники объявленной смерти» 21.00 Х/ф «Целуя девушек» 23.00 Х/ф «И пришел паук»

06.00 Х/ф «Найденыш» 08.00 Х/ф «Влюбленные 2» 10.00 Х/ф «Желтый карлик» 12.00 Х/ф «Виртуальный роман» 14.00 Х/ф «Кто войдет в последний вагон?» 16.00 Х/ф «Героиня своего романа» 18.00 Х/ф «Экватор» 20.00 Х/ф «Криминальный квартет» 22.00 Х/ф «Неверность» 00.00 Х/ф «Кавказ» 02.00 Х/ф «За что?» 04.00 Х/ф «Удаленный доступ»

04.00 Х/ф «Двойная рокировка» 06.00 Х/ф «Двойная рокировка 2» 08.00 Х/ф «Двойная рокировка 3» 10.00 Х/ф «Танго с убийцей» 12.00 Х/ф «Био-дом» 14.00 Х/ф «Каффс» 16.00 Х/ф «Монстры» 18.00 Х/ф «Мои счастливые звезды» 20.00 Х/ф «Новые приключения Билла и Тэда» 22.00 Х/ф «Городские пижоны»

06.00 М/с «Галактический футбол» 06.30, 07.00, 07.30 М/с «Бен 10» 08.00, 09.30 Т/с «Страховщики» 09.00, 21.00 Новости 2+2

06.00 Узнай как 06.15 Ешь и худей 07.05, 08.30 Мультик с Лунтиком 07.35 Малыши-твойнята 08.00 Телепузики

09.15, 21.15, 23.10 Проспорт 09.20 Ралли 10.30 «Последние 24 часа. Любовь Полищук» 11.30, 02.25 Т/с «Спецотряд Кобра-11» 13.15 Т/с «Приключения Мерлина» 15.00 Т/с «Солдаты 9» 17.50 «Война космических амбиций» 19.00 Х/ф «Братство» 21.20 Х/ф «Горец 2» 23.15 Х/ф «Горец» 01.20 «Крутые полицейские» 02.00 «Собиратели долгов»

04.00 «Громкое дело»: «Собачье дело: Четвероногие бомжи» 04.30 М/ф «Спецвыпуск: Хэллоуин Багза Банни» 05.00 М/ф «Лунные напевы Багза Банни» 05.30, 12.00 «Званый ужин» 06.30 «Час суда с П. Астаховым» 08.30, 11.30, 16.30, 18.30 «Новости 24» 09.00 Х/ф «В аду» 11.00, 18.00, 21.00 «Экстренный вызов» 13.00 «Не ври мне!» 14.00 «Семейные драмы» 15.00 «Следаки» 16.00 Т/с «По закону» 17.00 «Будьте здоровы»: «Вредные привычки» 19.00 «Жадность»: «Надувательство» 20.00 «Живая тема»: «Разум в четыре руки» 21.30 «Новости 24»Итоговый выпуск 22.00 «Жить будете» 22.30 Х/ф «Первородный грех» 00.45 Х/ф «Тайский воин» 02.40 Т/с «Фаталисты»

05.05, 21.00 Панорама 05.45, 11.45 Вiдэафiльм АТН цыкла «Зямля беларуская» 06.00, 07.10, 07.35, 08.15, 08.35 Доброе утро, Беларусь! 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 00.20, 03.10 Новости 07.05, 08.05 Зона Х. Криминальная хроника 07.30, 08.30, 15.25, 18.20 Деловая жизнь 09.10, 18.55 Т/с «Три талера»

06.00 «Легенды бандитской Одессы» 06.45 «Вторая полоса» 06.50 Х/ф «Холодное лето 53-го» 08.30, 19.00, 23.30, 02.25, 04.25 «Свидетель» 09.15 Х/ф «Отплата» 11.05, 21.30 Т/с «CSI: Лас-Вегас 11» 11.50, 00.00 Т/с «Детективы» 12.50, 14.35, 19.30 Т/с «Литейный» 13.40 «Уголовные дела» 15.30 Х/ф «Война» 17.05 Х/ф «Колье Шарлотты» 18.30 «Вещественное до-

10.00, 02.05 Культурные люди 10.25 «24 вопроса». Объективконференция 10.50, 23.25, 04.00 Белорусское времечко 12.10, 20.10 Т/с «Жаркий лед» 13.00 Форум 13.50 Высшая мера 14.30 Арена 15.15 Новости региона 15.30, 21.55 Т/с «Остров ненужных людей» 16.15, 02.30 Каранi 16.50, 00.30 Х/ф «Плач перепелки» 18.25, 03.25 Актуальный микрофон 19.45, 01.40 Сфера интересов 21.45 Актуальное интервью 22.45 Эпоха. События и люди 02.55 Секрет фирмы 03.50 Знай наших

06.00 Пятая передача, ч.8 06.25 Лесоповал на болотах, ч.9 07.20 Как это устроено?, ч.3 07.50 Как это сделано?: Ракеты/Бинокли/Бумажные полотенца 08.15 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.5 08.45 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.6 09.10 Золотая лихорадка: Аляска, ч.13 10.05 Золотая лихорадка: Берингово море: Засасывание 11.00 Выжить вместе, ч.7 11.55 Разрушители легенд: Маска из «Миссия: невозможна» 12.50, 01.55 Лесоповал на болотах: Конца не видно 13.45, 01.00 Top gear, ч.1 14.40, 05.05 Махинаторы: Bel Air 15.35 Пятая передача, ч.9 16.05 Выжить вместе, ч.8 17.00, 02.50 Разрушители легенд: Пробежаться во волнам 18.00, 04.10 Как это устроено?, ч.4 18.30, 04.40 Как это сделано?: Подъемники/Бритвы 19.00, 00.00 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.7 19.30, 00.30 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.8 20.00 В разрезе, ч.2 21.00 Производство: гонка со временем, ч.3 21.30 Производство: гонка со временем, ч.4

казательство». Доктор Супермозг 22.30 Т/с «Криминалисты: мыслить как преступник» 00.25 Х/ф «До смерти» 03.00 «Вещественное доказательство» 03.55 «Агенты влияния» 05.00 «Уроки тетушки Совы» 05.35 «Правда жизни»

06.30, 18.40, 22.40, 00.00 «Киевское время» 06.45, 08.25, 18.50, 23.35, 00.30, 03.25, 04.25 «Время спорта» 06.50, 08.40, 23.45, 00.40, 02.55, 03.35, 04.35 «Обзор прессы» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 03.00, 05.00 «Время новостей» 07.10, 08.15, 22.25, 23.20, 00.15, 03.15, 04.15 «Бизнесвремя» 07.20 «Автопилот-Новости» 07.30 «Утро со звездой» 07.55, 08.35 «Трансмиссияновости» 09.10, 19.20 «Инвест-время» 09.20, 13.20, 14.20, 15.15 «5 элемент» 10.30, 11.10, 12.15, 19.30, 20.10, 21.10, 01.00, 05.15 «Время. Итоги дня» 16.15 «Трансмиссия» 17.25, 04.40 «Акцент» 18.15, 03.40 «Энергонадзор» 21.40, 04.00 «Время-Тайм» 22.00, 02.30 «Агроконтроль» 23.25, 00.25, 03.20, 04.20 «Crime news»

06.00, 15.00, 18.30, 21.00, 00.50 Служба новостей «Социальный пульс» 06.30 Утренняя зарядка 06.40 М/ф 07.00, 16.00, 03.45 Страна советов 08.00 Социальный статус: ваша пенсия 08.55, 18.55, 21.30 Экономический пульс 09.00, 19.00 Т/с «Братья» 10.00, 17.00 Алло, доктор! 11.15 Х/ф «Братья Карамазовы»2 с. 13.55 День, который изменил планету 15.15, 01.45 Эхо и другие слоны Амбосели

22.00 Гигантские корабли: Судно Fairplayer компании Jumbo 23.00 Искривление времени: Воздушные подушки, искры, тарзанки и ринги 03.45 Молниеносные катастрофы, ч.43

07.00 Когда погода меняет ход истории: Ураган Катрина 07.50 Эпохальные полеты НАСА: Обычный супермен 08.45 Доисторические хроники: Лос Анжелес 09.35 Морские котики: класс 234: Финишная прямая 10.30 Исследователи костей: Человеческие жертвоприношения 11.20 Рыболовный клуб «Буэна Виста», ч.6 11.45 Промышленные открытия: европейские истории: Промышленный шпионаж 12.10 Я не должен был выжить!: Расщелина-убийца 13.05 Авиакатастрофы, изменившие историю воздухоплавания: Дельта 191 13.55 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Путешествие в неизведанное 14.50 Исследователи костей: Спрятанная мумия 15.45 Как управлять атомной подводной лодкой, ч.1 16.40 Прежде чем мы покорили Землю: Охотник или жертва 17.35, 06.35 Рыболовный клуб «Буэна Виста», ч.7 18.00, 04.50 Эпохальные полеты НАСА: Друзья и соперники 18.55, 05.45 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Четыре суда и одна свадьба 19.45, 04.20 Промышленные открытия: европейские истории: Горячий металл 20.10, 00.45 Я не должен был выжить!: Смертельное восхождение 21.05, 01.35 Темные секреты великих городов: Иерусалим 22.00, 02.30 Авиакатастрофы, изменившие историю воздухоплавания: Ави-

17.50, 01.20 Магия природы 20.00 Социальный статус: ваши льготы 21.35 Животные-герои фобий 22.40 Х/ф «Воры» 02.15 Х/ф «Это-свободный мир» 04.30 Гибель «Антарктики» 04.55 Чудаки 05.45 Экстремикс

06.00, 07.00, 11.40, 05.30 М/с «Возвращение кота Сметанкина» 06.25 «День ангела» 06.30 «Граны» 06.40, 02.15 «Качество жизни» 07.15, 12.20, 19.50 «Именно сегодня» 07.35, 12.40, 20.35 Т/с «Приключения Мага» 08.35, 09.10, 10.20, 12.10, 14.40, 16.45 «Эксклюзив для семьи» 10.50 «Кинопроектор» 11.00, 20.10, 22.05 «Дни, которые изменили мир» 11.10 «Школа выживания». Ю. Айсина 13.40, 18.25 «Удивительный мир автомобилей» 14.10 «Школа выживания». О. Лапоногов 14.50, 22.30 «Ювелир» 17.05, 00.30 Х/ф «Голубые дороги» 18.55 «Честь имею пригласить». А. Бенкендорф, ч.1 21.35 «На сон грядущий» 21.45, 05.10 «Здоровье» 01.50, 03.50 «Сквозь призму времени» 02.35 «Акваскоп» 02.55 «Культурное пространство» 03.20 «Под знаком Нобеля» 04.20 «Школа выживания» 04.50 «Винная карта»

05.45 «Утро на К1» 08.20 «Дальние родственники» 08.50 «Женская лига» 09.20 «Хали Гали» 09.55 Т/с «Солдаты» 14.05 «В поисках приключений» 15.00 М/ф «Лови волну» 16.45 Х/ф «Эффект бабочки» 19.00 Т/с «Я лечу» 20.00 «Большая разница» 22.00 «Три сестры» 23.00 Т/с «Отчаянные домохозяйки» 00.00 Т/с «Сверхъестественное» 00.50 Т/с «Медиум» 01.30 «Ночная жизнь»

анка 052 22.55, 03.25 Бой: Черный и белый 23.50 Серийные убийцы: Убийца-шахматист

08.00 Д/с «Загадки библии» 09.00 Д/ф «Викторианская аптека» 10.00 Д/с «Гениальный дизайн» 11.00 Д/ф «Гитлер и исследователи» 12.00 Д/ф «Последний бастион Римской империи» 13.00, 14.00 Д/с «Закон Гарроу» 15.00 Д/с «Сельскохозяйственная революция в Британии» 16.00, 00.00 Д/ф «Команда времени» 17.00, 01.00 Д/с «Варвары Терри Джонса» 18.00, 02.00 Д/с «Как искусство сотворило мир» 19.00, 03.00 Д/ф «Триллер в Маниле» 20.30, 04.30 Д/ф «Свидетель убийства Мартина Лютера» 21.00, 05.00 Д/ф «Пластическая хирургия в древности» 22.00, 06.00 Д/с «Великие воины» 23.00, 07.00 Д/с «Охотники за нацистами»

09.30 Вот это да! 09.45, 11.45, 16.15 Футбол. Евроголы 10.45, 15.00 Велоспорт. Однодневная велогонка Париж-Рубе. Франция 12.00, 16.30 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Женщины. 48 кг. Анталия (Турция) 13.00, 19.00 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Мужчины. 56 кг. Анталия (Турция) 14.00 Футбол. Кубок AEGON. Амстердам (Нидерланды). Финал 17.30, 00.30 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Женщины. 53 кг. Анталия (Турция) 20.00, 01.30 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Мужчины. 62 кг. Анталия (Турция) 22.00 Бокс. Тяжелая весовая категория 00.00 Ралли


Телепрограма

Що відбувається

06.00 «Доброе утро, Украина!» 06.01 Утренняя молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новости 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.20 М/ф 06.35, 23.50 Эксперт на связи 06.55 Православный календарь 07.15 Эра бизнеса 07.20 Страна on-line 07.35 Хозяин в доме 07.40 Глас народа 07.45 Тема дня 07.50 Заглавия 08.15 Полезные советы 08.30, 00.15 Копилка 09.00, 21.00 Итоги дня 09.20 Правительство на связи с гражданами 10.00 «Легко быть женщиной» 10.55 В гостях у Д. Гордона 11.45, 20.55 Официальная хроника 11.50, 15.20 EuroNews 12.10, 18.45, 21.30 Деловой мир 12.30 Наша песня 13.20, 02.30 Х/ф «Судьба человека» 15.15, 05.50 Деловой мир. Агросектор 16.00 Пока родители спят 16.25 Обновленный город 16.50 Х/ф «Товарищ генерал» 19.10 О главном 19.40 М. Задорнов. «Задоринки» 20.45 О выплатах компенсаций вкладчикам Сбербанка СССР 20.50 Мегалот 21.25 Плюс-минус 21.35 Мир спорта 21.45 Звезды юмора. Г. Ветров, А. Трушкин 22.50 Суперлото, Тройка, Кено 23.00 Итоги 23.25 От первого лица 01.20 Потомки 01.30 ТелеАкадемия 04.10 Х/ф «Брат и сестра»

06.00 «Служба розыска

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новости 05.05 «Доброе утро!» 09.15 «Контрольная закупка» 09.50 «Жить здорово!» 11.00, 04.05 «Модный приговор» 12.20, 03.05 Т/с «Банды» 13.25 «Криминальные хроники» 14.00 Другие новости 14.20 «Понять. Простить» 15.15, 21.30 Т/с «Отрыв» 16.10 «Право на защиту» 17.00 Среда обитания 18.35, 02.00 «Давай поженимся!» 19.45, 01.00 «Пусть говорят» 21.00 «Время» 22.35 Среда обитания. «Жилье и жулье» 23.45 Ночные новости 00.05 «В контексте»

05.00 «Утро России» 09.05 Т/с «Здравствуй, мама!» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вести 10.30 «С новым домом!» 11.10 «О самом главном» 12.25 «Кулагин и партнеры» 13.30, 16.30 Вести-Москва 13.50, 04.05 Т/с «Ефросинья. Продолжение» 14.45 Т/с «Институт благородных девиц» 15.45 Вести. Дежурная часть 16.50 «Брачное агентство Николая Баскова» 17.50 «Прямой эфир» 19.50 Т/с «20 лет без любви» 21.35 Т/с «Сыщик Самоваров» 22.35 «Петр Столыпин. Выстрел в Россию. ХХ век» 00.20 Т/с «Цвет пламени» 01.10 «Вести +» 01.30 «Профилактика» 02.25 Вести.ru 02.40 Х/ф «Соль земли»7 с. 03.50 Вести-спорт

06.00, 03.20 Саундтреки 06.30 М/ф 09.05 Х/ф «Ракеты не должны взлететь» 10.45 Х/ф «Вечный зов» 12.05 Х/ф «Всегда готовы» 14.00 Х/ф «Суперполицейские из Майами» 15.50 Х/ф «Увольнение на берег»

детей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 00.05 «ТСН» 06.45, 07.10, 07.40, 08.05, 09.10 Завтрак с «1+1» 07.15 М/с «Черный плащ» 09.55 Т/с «Клон 2» 10.50 Т/с «Пончик Люся» 11.40 «Шесть кадров» 12.15 «Снимите это немедленно» 13.10 «Полное перевоплощение» 14.05, 15.00 «Давай поженимся» 16.00 «Семейные мелодрамы 2» 16.55 «Не ври мне 3» 18.00 «ТСН. Особенное» 18.35, 05.10 «Говорим и показываем» 20.15, 20.50, 01.20 Т/с «Интерны» 21.15, 22.20 «Адская кухня 2» 00.20, 04.25 Т/с «Закон и порядок 3» 02.35 Х/ф «Кентерберийские рассказы»

05.35, 22.25 Т/с «Крутые берега» 07.00 «Новости» 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «С новым утром» 07.30 Спорт в Подробностях 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новости 09.10, 20.30 Т/с «Дыши со мной. Счастье взаймы» 11.05 Т/с «Маршрут Милосердия» 12.15, 04.55 «Знак качества» 12.40 Д/с «Детективы» 13.25 «Следствие вели...»с Леонидом Каневским 2» 14.15 «Семейный суд» 15.15 «Судебные дела» 16.05 Т/с «Тайны следствия 11» 18.10 Т/с «Кровинушка» 18.55 «Сваты 5» 20.00 «Подробности» 20.25 «Спорт в Подробностях» 00.25, 03.15 Х/ф «Волкодав» 02.05 «Подробности»»Время» 02.30 «Служба розыска детей» 02.35 Д/ф «Звездный от-

17.15 Х/ф «Поворот» 19.15 Х/ф «Корпус генерала Шубникова» 20.50 Х/ф «Это мы, Господи» 22.15 Х/ф «Не сошлись характерами» 23.45 Х/ф «Опасный возраст» 01.15 Х/ф «СОС над тайгой» 02.20 Киноляпы 04.30 Кинотрейлеры

06.00, 18.00 «Особое мнение». «Экономические новости» 07.00 М/ф 08.00 «Вечерние Новости из Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Черный ворон» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Версия. Марионетки» 11.00 «Израиль за неделю» 12.00 «Большой дозор» 13.00 Х/ф «Северный вариант» 16.00, 01.00 «Особое мнение» 17.00, 05.00 Т/с «Авантюристка. Белый пиар» 19.00, 04.00 «Народ против» 20.00 «В круге света» 22.00 «Сейчас в мире» 23.00 Х/ф «Первые на Луне»

04.55 «НТВ утром» 07.40 «Наш космос». «Чайка» 08.35, 14.35, 17.35 Обзор. Чрезвычайное происшествие 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 Квартирный вопрос 10.30 Русская начинка 11.00 Т/с «Адвокат». «Любовь до гроба» 12.35 «До суда» 13.30 Суд присяжных 15.30 Т/с «Хвост». «Смерть целителя». «Красотаубийственная сила» 17.20 «Музыкальные истории» 18.30, 02.20 «Прокурорская проверка» 19.35 «Говорим и показываем» 20.25 Т/с «Лесник». «Подкидыш» 22.15 «Сегодня. Итоги» 22.40 Т/с «Дело Крапивиных». «Хэллоуин» 23.40 Своя игра 00.25 Т/с «Мент в законе». «Судья и палач» 03.30 Т/с «Ставка на жизнь» 04.20 «Один день. Новая

ряд»4 ч.

05.05 «Служба розыска детей» 05.15, 04.15, 08.45, 12.45, 22.20 «Факты» 05.30, 04.55 Свитанок 06.10, 07.35 Деловые факты 06.25, 09.25, 12.55, 19.20, 01.25 Спорт 06.30, 15.25 Т/с «Прокурорская проверка» 07.45 Провокатор 09.30, 19.25, 01.35 Чрезвычайные новости 10.30, 16.35 Т/с «Убойная сила» 13.00, 20.10 Т/с «Бригада» 18.45 Факты. Вечер 22.50 Х/ф «Бэтмен» 02.25 Х/ф «Неистовый»

04.45 «Документальный детектив» 05.10 «Звездный ринг» 07.00, 00.30 Т/с «Комиссар Рекс» 10.00, 18.10 «Невероятная правда о звездах» 11.00 «УсоЛапоХвост» 11.40 Х/ф «Каникулы любви» 13.45 Т/с «Без срока давности. Любовь превыше всего» 14.50 «Необъяснимо, но факт» 15.50 «Битва экстрасенсов» 18.00, 22.00 «Окна-Новости» 19.05 Т/с «Без срока давности. Яблочный джем» 20.10 «Дорогая, мы убиваем детей» 22.20 «Хата на тата» 23.25 Т/с «Доктор Хаус» 02.20 «Окна-Спорт» 02.30 Х/ф «Любовь слепа» 04.00 Ночной эфир

04.00 Погода в місті 04.05 Клуб суперкниги 04.25 Художній фільм «Серця трьох» 05.05 Дорога до храму 05.15 Чемпіон 05.30 Архів душі 06.00 Факт 06.15 Партія з депутатом 07.00, 19.00 ФАКТ

Середа, 11 квітня 07.15, 18.25 Невідомий Чернігів 07.30 На концертах «Сіверських музичних вечорів». Американська музика 07.45 Мульти- Бульки 07.55, 15.55 Потягуськи 15.00, 18.00, 19.55 Факт дня 15.05 Погода в домі 15.15, 18.40 Сад. Город. Квітник 15.40 Мульти-Бульки 18.05 Гастролер 19.15 Диво-писанка 19.35 Консультує юрист 19.45 Комуністи і суспільство

05.10 Т/с «Вероника Марс» 05.50, 06.35 Kids` Time 05.55, 14.35 М/с «Джуманджи» 06.40, 07.05, 07.40, 08.40 «Подъем» 06.45, 14.55 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 07.30, 08.30, 19.00, 00.55 Репортер 09.00, 23.55 Очевидец 10.00 Профилактика 14.00 М/с «Аладдин» 15.30, 16.50 Teen Time 15.35 Адское свидание 15.55 Т/с «Мятежный путь» 16.55 Т/с «Не родись красивой» 17.55, 20.40 Т/с «Воронины» 19.15, 01.10 Спортрепортер 19.35 Пираньи 19.55 Т/с «Молодожены» 21.45 Ревизор 22.50 Т/с «Ласточкино гнездо» 01.20 «Служба розыска детей» 01.25 Т/с «Купидон» 02.10, 03.05, 04.15 Зона ночи 02.15 Скифы 02.40 Столицы мира. Ницца 03.10 Чемпион чемпионов 03.25 Столицы мира. Копенгаген 04.20 Черный цвет спасения 04.45, 05.05 Зона ночи. Культура 04.50 Усмешник

06.00 Узнай как

версия»

05.00 Х/ф «Посылка для Светланы» 06.20 Х/ф «Мгновения...»1 с. 07.35 Х/ф «Мгновения...»2 с. 08.50 Х/ф «Моряки» 10.30 Х/ф «Володя большой, Володя маленький» 11.45 Муз/ф «От и до» 13.00, 21.00 Х/ф «Время для размышлений» 14.15, 22.15 Х/ф «Человек в зеленом кимоно» 15.35, 23.35 Х/ф «Ночной мотоциклист» 16.50, 00.50 Д/ф «...Которого любили все» 18.10, 02.10 Х/ф «Где вы, рыцари?» 19.30, 03.30 Х/ф «На окраине, где-то в городе...»

05.10 «Волшебная белая ночь Аль Бано и Ромина Пауэр» 06.25 «Утренняя почта», ч.87 07.10 Поет ансамбль «Здравствуй, песня» 07.40 «Маленький концерт», ч.3 08.10 Х/ф «Высокий блондин в черном ботинке» 09.50 Концерт «Зарубежная эстрада. Сан-Ремо 88» 11.10 «Кабачок «13 стульев», ч.117. «Пан Директор женится» 12.25 «Утренняя почта», ч.52 13.00 «Лучшее из программ «Битклуб и Мюзикладен», ч.4 14.05 Х/ф «Семь самураев» 16.40 «В концертном зале»: The Rolling Stones 17.10 «Кабачок «13 стульев» 18.25 «Утренняя почта», ч.37 19.00 «Блюз. Лучшее» 20.00 Х/ф «Не тот человек» 21.45 «Эта неделя в истории» 22.20 «О.С.П.-студия», ч.74. А. Свиридова 23.10 «Встреча в концертной студии Останкино». «Монреаль 76. Встреча с олимпийцами» 00.25 «Утренняя почта», ч.14 01.00 «Софт-рок 60-тых» 01.40 «XX век: Величайшие моменты истории» 02.00 Х/ф «Зеркало для героя» 04.20 «О.С.П.-студия», ч.77. М. Покровский

9

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

03.00 Х/ф «Последний отпуск» 05.00 Х/ф «Пивная лига» 07.00 Х/ф «Голубая волна» 09.00, 23.00 Х/ф «Ночь в Роксбери» 11.00 Х/ф «Сады осенью» 13.10 Х/ф «Наполеон Динамит» 15.00 Х/ф «Суперначо» 16.40 Х/ф «Маньчжурский кандидат» 19.00, 01.00 Х/ф «Жена астронавта» 21.00 Х/ф «И пришел паук»

06.00 Х/ф «Виртуальный роман» 08.00 Х/ф «Кто войдет в последний вагон?» 10.00 Х/ф «Героиня своего романа» 12.00 Х/ф «Ретрум» 14.00 Х/ф «Ее сердце» 16.00 Х/ф «Государыня и разбойник» 18.00 Х/ф «Кавказ» 20.00 Х/ф «За что?» 22.00 Х/ф «Удаленный доступ» 00.00 Х/ф «Космос как предчувствие» 02.00 Х/ф «Первые на Луне» 03.30 Х/ф «Покаяние»

04.00 Х/ф «Каффс» 06.00 Х/ф «Монстры» 08.00 Х/ф «Мои счастливые звезды» 10.00 Х/ф «Био-дом» 12.00 Х/ф «Подрывники» 14.00 Х/ф «Райский проект» 16.00 Х/ф «Морские котики» 18.00 Х/ф «Иллюзия убийства 2» 20.00 Х/ф «Городские пижоны» 22.00 Х/ф «СуперМакГрубер»

06.00 М/с «Галактический футбол» 06.30, 07.00, 07.30 М/с «Бен 10» 08.00, 09.30 Т/с «Страховщики» 09.00 Новости 2+2 09.15, 00.00 Проспорт 09.20 «ГАИ. Дорожные войны» 10.30 «Последние 24 часа. Олег Даль» 11.30, 02.25 Т/с «Спецотряд Кобра-11» 13.15 Т/с «Приключения

06.15 Ешь и худей 07.05, 08.30 Мультик с Лунтиком 07.35 Малыши-твойнята 08.00 Телепузики 09.00 Ералаш 09.30, 15.25 Т/с «Ранетки» 10.25 Т/с «Все женщиныведьмы» 11.15 Т/с «Баффи-истребительница вампиров» 12.05 Интуиция 13.00, 19.35 Одна за всех 13.30 Т/с «Моя прекрасная няня» 14.30 Дом 2 16.20 УТЕТа мама! 16.45 Богиня шопинга 17.15, 20.05 Т/с «Универ» 19.10 Бардак 22.00, 00.25 Т/с «Реальные пацаны» 23.00 Спокойной ночи, мужики 23.55 Т/с «Секс и город» 01.15 До утра

06.00, 05.50 Серебряный апельсин 07.00, 17.00, 19.00, 03.20 События 07.10, 17.10, 19.15, 03.40 События Спорт 07.15, 18.00 Т/с «Ефросинья. Продолжение» 08.30, 13.45, 20.15 Т/с «След» 09.10, 21.10 Т/с «Супруги» 11.00 Т/с «Гончие 3» 11.50 «Пусть говорят. Возвращение блудного сына» 12.50 Т/с «Предатель» 15.35, 02.40 Чистосердечное признание 16.00 Федеральный судья 17.15, 03.45 Критическая точка 19.20 Т/с «Катина любовь» 22.10 Т/с «Мент в законе 5» 00.00 Т/с «Следственный комитет» 02.00, 05.10 Т/с «30 потрясений» 04.20 «Пусть говорят»

06.00 «Легенды бандитской Одессы» 06.50 «Вторая полоса» 06.55, 15.40 Х/ф «Война»

Мерлина» 15.00 Т/с «Солдаты 9» 17.50 Кубок Украины по футболу. 1/4 финала. «Арсенал»-»Волынь» 20.00 Кубок Украины по футболу. 1/4 финала. «Карпаты»»Черноморец». В перерыве-Новости 2+2, Проспорт 22.00 Х/ф «Горец 3» 00.05 Х/ф «Братство» 01.40 «Собиратели долгов»

04.00 Т/с «Фаталисты» 04.30 М/ф «Рождественские байки Багза Банни» 05.00 М/ф «Безумный телемир Багза Банни» 05.30, 12.00 «Званый ужин» 06.30 «Жадность»: «Надувательство» 07.30 «Живая тема»: «Разум в четыре руки» 08.30, 11.30, 16.30, 18.30 «Новости 24» 09.00 Х/ф «Тайский воин» 11.00, 18.00, 21.00 «Экстренный вызов» 13.00 «Не ври мне!» 14.00 «Семейные драмы» 15.00 «Следаки» 16.00 Т/с «По закону» 17.00 «Будьте здоровы»: «Знахари» 19.00 «Специальный проект»: «Код Дарвина: Проклятье обезьян» 21.30 «Новости 24»Итоговый выпуск 22.00 «Жить будете» 22.30 Х/ф «Шанхайские рыцари» 00.40 Х/ф «Плохой лейтенант» 03.00 Т/с «Сдвинутый»

05.05, 21.00 Панорама 05.45, 11.45 Актуальное интервью 06.00, 07.10, 07.35, 08.15, 08.35 Доброе утро, Беларусь! 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 00.15, 03.10 Новости 07.05, 08.05 Зона Х. Криминальная хроника 07.30, 08.30, 15.25, 18.20 Деловая жизнь 09.10, 18.55 Т/с «Три талера» 10.00, 02.05 Кинопробы 10.25 Актуальный микрофон 10.50, 23.25, 04.00 Белорусское времечко 12.10, 20.10 Т/с «Жаркий лед»

08.35, 19.00, 23.30, 02.20, 04.35 «Свидетель» 09.00 Т/с «Российские лекарства» 11.05, 21.30 Т/с «CSI: ЛасВегас 11» 12.00, 00.00 Т/с «Детективы» 12.40, 14.40, 19.30 Т/с «Литейный» 13.40 «Уголовные дела» 17.10 Х/ф «Колье Шарлотты» 18.30 «Правда жизни». Счастье привалило 22.30 Т/с «Криминалисты: мыслить как преступник» 00.25 Х/ф «Бессмертные» 03.00 «Мобильные развлечения» 03.40 «Вещественное доказательство» 04.10 «Агенты влияния» 05.05 «Уроки тетушки Совы» 05.35 «Правда жизни»

06.30, 18.40, 22.40, 00.00 «Киевское время» 06.45, 08.25, 18.50, 23.35, 00.30, 03.25, 04.25 «Время спорта» 06.50, 08.40, 23.45, 00.40, 02.55, 03.35, 04.35 «Обзор прессы» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 03.00, 05.00 «Время новостей» 07.10, 08.15, 22.25, 23.20, 00.15, 03.15, 04.15 «Бизнес-время» 07.20 «Автопилот-Новости» 07.30 «Утро со звездой» 07.55, 08.35 «Трансмиссияновости» 09.10, 19.20 «Инвест-время» 09.20, 13.20, 14.20 «5 элемент» 10.30, 11.10, 12.15, 19.30, 20.10, 21.10, 01.00, 05.15 «Время. Итоги дня» 15.15 «Здоровые истории» 16.15 «Драйв» 17.25, 04.40 «Арсенал» 18.15, 03.40 «Агроконтроль» 21.40, 04.00 «Время-Тайм» 22.00, 02.30 «Сканер» 23.25, 00.25, 03.20, 04.20 «Crime news»

13.00 Страсцi па культуры 13.35 Секрет фирмы 13.50, 22.45 Эпоха. События и люди 14.30 Сфера интересов 15.15 Новости региона 15.30, 21.55 Т/с «Остров ненужных людей» 16.20, 02.30 Сделано! 16.50, 00.30 Х/ф «Плач перепелки» 18.25, 03.25 «24 вопроса». Объектив-конференция 19.45, 01.40 Земельный вопрос 21.45 АТН 02.55 Дневник «Евровидения»с Денисом Курьяном 03.50 Знай наших

06.00 Пятая передача, ч.9 06.25 Лесоповал на болотах: Конца не видно 07.20 Как это устроено?, ч.4 07.50 Как это сделано?: Подъемники/Бритвы 08.15 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.7 08.45 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.8 09.10 В разрезе, ч.2 10.05 Производство: гонка со временем, ч.3 10.35 Производство: гонка со временем, ч.4 11.00 Выжить вместе, ч.8 11.55 Разрушители легенд: Пробежаться во волнам 12.50, 01.55 Лесоповал на болотах: Переломный момент 13.45, 01.00 Top gear, ч.2 14.40, 05.05 Махинаторы: Jensen Interceptor 15.35 Пятая передача, ч.10 16.05 Выжить вместе, ч.9 17.00, 02.50 Разрушители легенд: Мифы: повторный анализ 18.00, 04.10 Как это устроено?, ч.5 18.30, 04.40 Как это сделано?: Галогеновые лампы/Глушители/ Замки 19.00, 00.00 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.9 19.30, 00.30 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.10 20.00 Мужчина, женщина, природа, ч.10 21.00 В погоне за ураганом: Спасение Рида 22.00 Лесоповал на болотах: Дорожные воины 23.00 Искривление време-

Поздравляем с юбилеем РАДКЕВИЧ ЕЛЕНУ МИХАЙЛОВНУ! Пусть не меркнут огни Ваших радостных глаз. Пусть всё будет стабильно, В жизни у вас. Счастье, радость, удача, Пусть вас не минуют. Коллектив ДНЗ №42

06.00, 15.00, 18.30, 21.00, 00.40 Служба новостей «Социальный пульс» 06.30 Утренняя зарядка 06.40 М/ф 07.00, 16.00, 03.50 Страна советов 08.00 Социальный статус: ваши льготы 08.55, 18.55, 21.30 Экономический пульс 09.00, 19.00 Т/с «Братья» 10.00, 17.00 Алло, доктор! 11.15 Х/ф «Братья Карамазовы»3 с. 13.55 Животные-герои фобий 15.15, 01.35 Эхо и другие слоны Амбосели 17.50, 01.10 Магия природы 20.00 Социальный статус: ваше здоровье 21.35 Сокровища природы 22.40 Х/ф «Это-свободный мир» 02.05 Х/ф «Скафандр и бабочка» 04.40 Страна вулканов 05.05 Чудаки 05.45 Экстремикс

06.00, 07.00, 11.40 М/с «Возвращение кота Сметанкина» 06.25 «День ангела» 06.30 «Граны» 06.40 «Качество жизни» 07.15, 12.20, 19.50, 21.45, 05.10 «Здоровье» 07.35, 12.40, 20.35 Т/с «Приключения Мага» 08.35, 09.10, 10.20, 12.10, 14.40, 16.45 «Эксклюзив для семьи» 10.50 «Кинопроектор» 11.10 «Школа выживания». С. Ларкин

ни: «Металлика» 03.45 Молниеносные катастрофы, ч.44

07.00 Авиакатастрофы, изменившие историю воздухоплавания: Дельта 191 07.50 Эпохальные полеты НАСА: Друзья и соперники 08.45 Прежде чем мы покорили Землю: Охотник или жертва 09.35 Как управлять атомной подводной лодкой, ч.1 10.30 Исследователи костей: Спрятанная мумия 11.20 Рыболовный клуб «Буэна Виста», ч.7 11.45 Промышленные открытия: европейские истории: Горячий металл 12.10 Я не должен был выжить!: Смертельное восхождение 13.05 Темные секреты великих городов: Иерусалим 13.55 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Четыре суда и одна свадьба 14.50 Исследователи костей: Труп без головы 15.45 Как управлять атомной подводной лодкой, ч.2 16.40 Прежде чем мы покорили Землю: Жизнь с дикими зверями 17.35, 06.35 Рыболовный клуб «Буэна Виста», ч.8 18.00, 04.50 Эпохальные полеты НАСА: Посадка Орла 18.55, 05.45 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Тайные обряды 19.45, 04.20 Промышленные открытия: европейские истории: Невероятная железная дорога 20.10, 00.45 Я не должен был выжить!: В каньоне 21.05, 01.35 Бомбейская железная дорога, ч.2 22.00, 02.30 Путешествие по Индии с Каролин Квентин, ч.1 22.55, 03.25 Бой: Грязное дело 23.50 Серийные убийцы: Тела в бочке

13.40, 18.25 «Удивительный мир автомобилей» 14.10 «Школа выживания». А. Рудницкая 14.50, 22.30 «Ювелир» 17.05, 00.30 Х/ф «Девушка с характером» 18.55 «Честь имею пригласить». А. Бенкендорф, ч.2 20.10, 22.05 «Дни, которые изменили мир» 21.35 «На сон грядущий» 01.50 «Пушкин» 02.00 «Сквозь призму времени» 02.30 «Три цвета времени» 02.55 «Культурное пространство» 03.25 «Знак качества» 03.45 «Любовь земная» 04.25 «Под знаком Нобеля» 04.50 «Винная карта» 05.30 М/ф «Возвращение кота Сметанкина»

05.45 «Утро на К1» 08.20 «Панаехало» 08.50 «Женская лига» 09.20 «Хали Гали» 09.55 Т/с «Солдаты» 14.05, 17.00 «В поисках приключений» 15.00 «Роскошная жизнь» 16.00 Т/с «Сваха» 18.00 «Еще не вечер. Целители» 19.00 Т/с «Я лечу» 20.00 «Большая разница» 22.00 «Три сестры» 23.00 Т/с «Отчаянные домохозяйки» 00.00 Т/с «Сверхъестественное» 00.50 Т/с «Медиум» 01.30 «Ночная жизнь»

08.00, 16.00, 00.00 Д/ф «Команда времени» 09.00 Д/с «Варвары Терри Джонса» 10.00 Д/с «Как искусство сотворило мир» 11.00 Д/ф «Триллер в Маниле» 12.30 Д/ф «Свидетель убийства Мартина Лютера» 13.00 Д/ф «Пластическая хирургия в древности» 14.00, 22.00, 06.00 Д/с «Великие воины» 15.00 Д/с «Охотники за нацистами» 17.00, 01.00 Д/ф «Саги викингов» 18.00, 02.00 Д/с «Худшие профессии в истории Британии» 19.00, 03.00 Д/ф «Артур Рубинштейн» 20.00, 04.00 Д/ф «Герои, мифы и национальная кухня» 21.00, 05.00 Д/ф «Каннибалы каменного века» 23.00, 07.00 Д/ф «Ла-Хойя и воины в тумане»

09.30, 13.00, 19.00 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Мужчины. 62 кг. Анталия (Турция) 10.30 «Олимпийские игры». Олимпийский журнал 11.00, 15.15 Футбол. Евроголы 12.00, 16.15 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Женщины. 53 кг. Анталия (Турция) 14.00 Велоспорт. Однодневная велогонка ПарижРубе. Франция 17.30, 00.30 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Женщины. 58 кг. Анталия (Турция) 20.00, 01.30 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Мужчины. 69 кг. Анталия (Турция) 22.00 «Олимпийская мечта. Тедди Ринер «. Журнал 22.15 Избранное по средам 22.20 Новости конного спорта 22.30, 23.40 «Спортивный выбор месяца». Журнал 22.40 Гольф. Августа Мастерс. Августа 23.45 Гольф. Евротур. Открытый чемпионат Сицилии. Сицилия 00.15 Гольф клуб. Новости гольфа 00.20 Яхт клуб. Новости парусного спорта

WWW.VID.CN.UA


10

Телепрограма

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

Четвер, 12 квітня «Факты» 05.30, 04.30 Свитанок 06.15, 07.35 Деловые факты 06.25, 09.25, 12.55, 19.20, 01.30 Спорт 06.30, 15.25 Т/с «Прокурорская проверка» 07.40 Максимум в Украине 09.30, 19.25, 01.35 Чрезвычайные новости 10.30, 16.35 Т/с «Убойная сила» 12.40 Анекдоты по-украински 13.00, 20.10 Т/с «Бригада» 18.45 Факты. Вечер 22.55 Х/ф «Бэтмен возвращается» 02.25 Х/ф «Клеопатра»2 с.

06.00 «Доброе утро, Украина!» 06.01 Утренняя молитва 06.05, 06.30, 07.00, 07.30, 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 Новости 06.10, 07.05, 08.05, 23.15 Спорт 06.20 М/ф 06.35, 23.50 Эксперт на связи 06.55 Православный календарь 07.15 Эра бизнеса 07.20 Страна on-line 07.35 Хозяин в доме 07.40 Глас народа 07.45 Тема дня 07.50 Заглавия 08.15 Полезные советы 08.30, 00.15 Копилка 09.00, 21.00 Итоги дня 09.30, 02.30 Книга.ua 09.50 «Легко быть женщиной» 10.55, 03.10 Здоровье 11.45, 20.55 Официальная хроника 11.50, 15.20 EuroNews 12.10, 18.45, 21.20 Деловой мир 12.25, 04.00 Аудиенция. Страны от А до Я 12.50 Шаг к звездам. Евровидение 13.40 Х/ф «Украденный поезд» 15.15, 05.50 Деловой мир. Агросектор 16.15 Кто в доме хозяин? 16.50 Х/ф «Орел и решка» 19.00 О главном 19.40 Звезды юмора. Ю.

05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00, 04.00 Новости 05.05 «Доброе утро!» 09.15 «Контрольная закупка» 09.45 «Жить здорово!» 10.55, 04.05 «Модный приговор» 12.20, 03.05 Т/с «Банды» 13.25 «Криминальные хроники» 14.00 Другие новости 14.20 «Понять. Простить» 15.15, 21.30 Т/с «Отрыв» 16.10 «Право на защиту» 17.00 Среда обитания 18.35, 02.05 «Давай поженимся!» 19.45, 01.05 «Пусть говорят» 21.00 «Время» 22.35 «Человек и закон» 23.45 Ночные новости 00.05 «Александр Лабас. Космический полет маленькой птички»

05.00 «Утро России» 09.05 Т/с «Здравствуй, мама!» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вести 10.30 «С новым домом!» 11.10 «О самом главном» 12.25 «Кулагин и партнеры» 13.30, 16.30 Вести-Москва 13.50, 04.05 Т/с «Ефросинья. Продолжение» 14.45 Т/с «Институт благородных девиц» 15.45 Вести. Дежурная часть 16.50 «Брачное агентство Николая Баскова» 17.50 «Прямой эфир» 19.50 Т/с «20 лет без любви» 21.35 Т/с «Сыщик Самоваров» 22.35 «Поединок» 00.05 Т/с «Цвет пламени» 01.00 «Вести +» 01.20 «Профилактика» 02.15 Вести.ru 02.30 Х/ф «Кто поедет в Трускавец» 03.40 Вести-спорт

06.00, 03.20 Саундтреки 06.30 М/ф 09.00 Х/ф «Брызги шампанского» 10.50 Х/ф «Вечный зов» 12.05 Х/ф «Любовь нельзя купить» 13.50 Х/ф «Орел или решка»

Гальцев, Е. Воробей 20.40 Мир спорта 20.45 Плюс-минус 20.50 О выплатах компенсаций вкладчикам Сбербанка СССР 21.25, 04.30 Опыт 22.55 Тройка, Кено, Максима 23.00 Итоги 23.25 От первого лица 01.20 Потомки 01.30 ТелеАкадемия 02.55 Д/ф «Варшава вчера и сегодня»

06.00 «Служба розыска детей» 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.05 «ТСН» 06.45, 07.10, 07.40, 08.05, 09.10 Завтрак с «1+1» 07.15 М/с «Черный плащ» 09.55 Т/с «Клон 2» 10.45 Т/с «Пончик Люся» 11.40 «Шесть кадров» 12.25 «Снимите это немедленно» 13.20 «Полное перевоплощение» 14.10, 15.05 «Давай поженимся» 16.00 «Семейные мелодрамы 2» 16.55 «Не ври мне 3» 18.00 «ТСН. Особенное» 18.35, 04.45 «Говорим и показываем» 20.15 «Я люблю Украину 2» 21.40 Т/с «Восьмидесятые» 23.20, 00.00, 01.25 Т/с «Интерны»

00.25, 03.55 Т/с «Закон и порядок 3» 01.50 Х/ф «Цветок тысяча и одной ночи»

05.35, 22.25 Т/с «Крутые берега» 07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новости 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «С новым утром» 07.30, 20.25 «Спорт в Подробностях» 09.10, 20.30 Т/с «Дыши со мной. Счастье взаймы» 11.05 Т/с «Маршрут Милосердия» 12.15, 04.50 «Знак качества» 12.40 Д/с «Детективы» 13.25 «Следствие вели...»с Леонидом Каневским 2» 14.20 «Семейный суд» 15.15 «Судебные дела» 16.05 Т/с «Тайны следствия 11» 18.10 Т/с «Кровинушка» 18.55 «Сваты 5» 20.00 «Подробности» 00.25 «Разбор полетов» 01.10 Х/ф «Мы из будущего» 03.05 «Подробности»-»Время» 03.30 «Служба розыска детей» 03.35 Д/ф «Звездный отряд»5 ч. 04.15 Д/ф «Звездный отряд»6 ч.

05.15, 04.00, 08.45, 12.45, 22.25

15.45 Х/ф «Молодые» 17.20 Х/ф «Здравствуйте, я ваша тетя» 19.10 Х/ф «Жду и надеюсь» 22.00 Х/ф «Заложница» 23.35 Х/ф «Поворот» 01.15 Х/ф «Это мы, Господи» 02.20 Киноляпы 04.30 Кинотрейлеры

22.15 «Сегодня. Итоги» 22.40 Т/с «Дело Крапивиных». «Хэллоуин» 23.40 Своя игра 00.25 Т/с «Мент в законе». «Силовой вариант» 03.30 Т/с «Ставка на жизнь» 04.20 «Один день. Новая версия»

06.00, 18.00 «Особое мнение». «Экономические новости» 07.00 М/ф 08.00 «Вечерние Новости из Америки» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Черный ворон» 10.00 Т/с «Версия. Марионетки» 11.00 «Страна и люди»с Л. Мела 12.00 «В круге света» 13.00 Х/ф «Первые на Луне» 16.00, 01.00 «Особое мнение» 17.00, 05.00 Т/с «Авантюристка. Проигравший получает все» 19.00, 04.00 «Кейс» 20.00 «Своими глазами» 21.00, 03.00 Т/с «Версия. Кровавая баня» 22.00 «Сейчас в мире» 23.00 Х/ф «Корабль пришельцев»

05.00 Х/ф «Время для размышлений» 06.15 Х/ф «Человек в зеленом кимоно» 07.35 Х/ф «Ночной мотоциклист» 08.50 Д/ф «...Которого любили все» 10.10 Х/ф «Где вы, рыцари?» 11.30 Х/ф «На окраине, где-то в городе...» 13.00, 21.00 Х/ф «Карусель» 14.15, 22.15 Х/ф «Весенний призыв» 15.55, 23.55 Х/ф «Соло» 16.30, 00.30 Х/ф «Так начиналась легенда» 17.45, 01.45 Х/ф «Даурия»1 с. 19.20, 03.20 Х/ф «Даурия»2 с.

04.55 «НТВ утром» 07.40 «Наш космос». «Русские алмазы» 08.35, 14.35, 17.35 Обзор. Чрезвычайное происшествие 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 09.25 Дачный ответ 10.30 «Медицинские тайны» 11.00 Т/с «Адвокат». «Вновь открывшиеся обстоятельства» 12.35 «До суда» 13.30 Суд присяжных 15.30 Т/с «Хвост». «Удар небоскребом». «Убийство в шоколаде» 17.20 «Музыкальные истории» 18.30, 02.20 «Прокурорская проверка» 19.35 «Говорим и показываем» 20.25 Т/с «Лесник». «Эхо войны»

WWW.VID.CN.UA

05.10 «Кабачок «13 стульев», ч.117. «Пан Директор женится» 06.25 «Утренняя почта», ч.52 07.00, 00.55 «Лучшее из программ «Битклуб и Мюзикладен», ч.4 08.05 Х/ф «Семь самураев» 10.40 «В концертном зале»: The Rolling Stones 11.10 «Кабачок «13 стульев» 12.25 «Утренняя почта», ч.37 13.00 «Блюз. Лучшее» 14.00 Х/ф «Не тот человек» 15.45 «Эта неделя в истории» 16.20 «О.С.П.-студия», ч.74. А. Свиридова 17.10 «Встреча в концертной студии Останкино». «Монреаль 76. Встреча с олимпийцами» 18.25 «Утренняя почта», ч.14 19.00 «Софт-рок 60-тых» 19.40 «XX век: Величайшие моменты истории» 20.00 Х/ф «Зеркало для героя» 22.20 «О.С.П.-студия», ч.77. М. Покровский 23.10 «Веселые ребята» 00.25 «Утренняя почта», ч.58

05.25, 14.50 «Необъяснимо, но факт» 06.10 «Документальный детектив» 07.00, 02.40 Т/с «Комиссар Рекс» 09.00, 18.10 «Невероятная правда о звездах» 10.00 «УсоЛапоХвост» 11.40 Х/ф «Кризис Веры» 13.45 Т/с «Без срока давности. Яблочный джем» 15.50 «Битва экстрасенсов» 18.00, 22.00 «Окна-Новости» 19.05 Т/с «Без срока давности. Исполнение желаний» 20.10, 22.40 «Холостяк 2» 00.50 «Холостяк 2. Как выйти замуж» 01.55 Т/с «Доктор Хаус» 04.00 «Окна-Спорт» 04.10 Х/ф «Любовь слепа»

04.00 Погода в місті 04.05 Художній фільм «Серця трьох» 04.45 Гастролер 05.10, 06.30, 15.25 Невідомий Чернігів 05.30 Мелодії життя 06.00, 19.00 Факт 06.15 Музичні новини 06.40 Сад. Город. Квітник 07.00 ФАКТ 07.15, 15.15 Консультує юрист 07.20 Диво -писанка 07.30, 15.40 Мульти-Бульки 07.45 Комуністи і суспільство 07.55, 15.55 Потягуськи 15.00 ФАКТ ДНЯ 15.05 Погода в домі 15.35 Парад вишиванок. Щоденник

02.00 Х/ф «Знакомьтесь, Джон Доу» 04.15 «О.С.П.-студия», ч.108. Ю. Меньшова

03.00, 21.00 Х/ф «Побег из Лос-Анджелеса» 05.00 Х/ф «Суперначо» 07.00 Х/ф «Последний отпуск» 09.00 Х/ф «Наполеон Динамит» 10.40 Х/ф «Фрэнки и Джонни» 13.00 Х/ф «Борьба с искушениями» 15.00 Х/ф «Сексоголик» 16.40 Х/ф «Земное ядро» 19.00 Х/ф «Пивная лига» 22.50 Х/ф «Повелитель бури» 01.00 Х/ф «Блэйд»

06.00 Х/ф «Ретрум» 08.00 Х/ф «Ее сердце» 10.00 Х/ф «Государыня и разбойник» 12.00 Х/ф «Белый город» 14.00 Х/ф «Кипяток» 16.00 Х/ф «Ирония любви» 18.00 Х/ф «Космос как предчувствие» 20.00 Х/ф «Первые на Луне» 21.30 Х/ф «Покаяние» 00.00 Х/ф «Луной был полон сад» 02.00 Х/ф «День выборов» 04.30 Х/ф «Борцу не больно»

04.00 Х/ф «Райский проект» 06.00 Х/ф «Морские котики» 08.00 Х/ф «Иллюзия убийства 2» 10.00 Х/ф «Подрывники» 12.05 Х/ф «Золотые цепи» 14.00 Х/ф «Повелитель мух» 16.00 Х/ф «Широко шагая» 18.00 Х/ф «Онг Бак 2: Непревзойденный» 20.00 Х/ф «СуперМакГрубер» 22.00 Х/ф «Человек-кадиллак»

06.00 М/с «Галактический футбол» 06.30, 07.00, 07.30 М/с «Бен 10» 08.00, 09.30 Т/с «Страховщики» 09.00, 21.00 Новости 2+2 09.15, 21.15, 23.10 Проспорт

18.00, 19.55 Факт дня 18.05, 19.15 МедіаКратія

05.10 Т/с «Вероника Марс» 05.50, 06.35 Kids` Time 05.55, 14.35 М/с «Джуманджи» 06.40, 07.05, 07.40, 08.40 «Подъем» 06.45, 14.55 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 07.30, 08.30, 19.00, 00.45 Репортер 09.00, 23.45 Очевидец 09.55 Т/с «Светофор» 10.35, 19.55 Т/с «Молодожены» 11.50 Т/с «Папины дочки» 12.50, 22.45 Т/с «Ласточкино гнездо» 13.55 М/с «Аладдин» 15.30, 16.50 Teen Time 15.35 Адское свидание 15.55 Т/с «Мятежный путь» 16.55 Т/с «Не родись красивой» 17.55, 20.40 Т/с «Воронины» 19.15, 01.00 Спортрепортер 19.35 Пираньи 21.45 Кухня на двоих 01.10 «Служба розыска детей» 01.20 Т/с «Сплетница» 02.00, 03.30 Зона ночи 02.05 Десятая муза в Украине 03.35 Благославляю и молюсь 04.05 Митрополит Дмитрий Могила 04.30, 05.00 Зона ночи. Культура 04.35 Грустный Пьеро

06.00 Узнай как 06.15 Ешь и худей 07.05, 08.30 Мультик с Лунтиком 07.35 Малыши-твойнята 08.00 Телепузики 09.00 Ералаш 09.30, 15.25 Т/с «Ранетки» 10.25 Т/с «Все женщиныведьмы» 11.15 Т/с «Баффи-истребительница вампиров» 12.05 Интуиция 13.00, 19.35 Одна за всех 13.30 Т/с «Моя прекрасная няня» 14.30 Дом 2 16.20 УТЕТа мама! 16.45 Богиня шопинга 17.15, 20.05 Т/с «Универ» 19.10 Бардак 22.00, 00.25 Т/с «Реальные пацаны»

09.20 «ГАИ. Дорожные войны» 10.30 «Последние 24 часа. Андрей Миронов» 11.30, 02.25 Т/с «Спецотряд Кобра-11» 13.15 Т/с «Приключения Мерлина» 15.00 Т/с «Солдаты 9» 17.00 Т/с «Солдаты 10» 17.50 «Война космических амбиций» 19.00 Х/ф «Война в городе» 21.20 Х/ф «Центурион» 23.15 Х/ф «Горец 2» 01.15 «Критическая точка» 02.00 «Собиратели долгов»

04.00 «Громкое дело»: «Бездомные по закону» 04.30 М/ф «Увертюра Багза Банни к стихийному бедствию» 05.00 М/ф «Благодарственная диета Багза Банни» 05.30, 12.00 «Званый ужин» 06.30 «Специальный проект»: «Код Дарвина: Проклятье обезьян» 08.30, 11.30, 16.30, 18.30 «Новости 24» 08.45 Х/ф «Шанхайские рыцари» 11.00, 18.00 «Экстренный вызов» 13.00 «Не ври мне!» 14.00 «Семейные драмы» 15.00 «Следаки» 16.00 Т/с «По закону» 17.00 «Будьте здоровы»: «Красота» 19.00 «Тайны мира с Анной Чапман»: «Тайны космоса» 20.00 «Адская кухня» 21.30 «Новости 24»Итоговый выпуск 22.00 «Жить будете» 22.30 Х/ф «Граф МонтеКристо» 01.00 Т/с «Живая мишень» 02.50 Т/с «Сдвинутый»

05.05, 21.00 Панорама 06.00, 07.10, 07.35, 08.15, 08.35 Доброе утро, Беларусь! 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 18.00, 00.20, 03.10 Новости 07.05, 08.05 Зона Х. Криминальная хроника 07.30, 08.30, 15.25, 18.20

23.00 Спокойной ночи, мужики 23.55 Т/с «Секс и город» 01.15 До утра

06.00, 05.50 Серебряный апельсин 07.00, 17.00, 19.00, 03.20 События 07.10, 17.10, 19.15, 03.40 События Спорт 07.15, 18.00 Т/с «Ефросинья. Продолжение» 08.30, 13.45, 20.15 Т/с «След» 09.10, 21.10 Т/с «Супруги» 10.00, 22.10 Т/с «Мент в законе 5» 11.00 Т/с «Гончие 3» 11.50 «Пусть говорят. Олег Попов. Клоун в изгнании» 12.50 Т/с «Предатель» 15.35, 02.40 Чистосердечное признание 16.00 Федеральный судья 17.15, 03.45 Критическая точка 19.20 Т/с «Катина любовь» 00.00 Т/с «Следственный комитет» 02.00, 05.10 Т/с «30 потрясений» 04.20 «Пусть говорят»

06.00 «Легенды бандитской Одессы» 06.55 «Вторая полоса» 07.00, 15.30 Х/ф «Война» 08.35, 19.00, 23.30, 01.50, 04.45 «Свидетель» 09.00 Т/с «Российские лекарства» 11.05, 21.30 Т/с «CSI: ЛасВегас 11» 12.00 Т/с «Детективы» 12.40, 14.30, 19.30 Т/с «Литейный» 13.35 «Уголовные дела» 17.10 Х/ф «Колье Шарлотты» 18.30 «Легенды уголовного розыска». Люди-приматы Сталина 22.30 Т/с «Криминалисты: мыслить как преступник» 00.00 Х/ф «Мария, мать Иисуса» 02.25 «Вещественное доказательство» 03.50 «Агенты влияния» 05.15 «Уроки тетушки Совы» 05.35 «Правда жизни»

Деловая жизнь 09.10, 18.55 Т/с «Три талера» 10.00, 02.05 Белорусская кухня 10.30 «24 вопроса». Объектив-конференция 10.55, 23.25, 04.00 Белорусское времечко 11.50 Д/ф «Мечта о космосе» 12.15, 20.10 Т/с «Жаркий лед» 13.00 «Не только женщина знает» 13.50, 22.45 Эпоха. События и люди 14.30 Земельный вопрос 15.15 Новости региона 15.30, 21.55 Т/с «Остров ненужных людей» 16.20, 02.30 Скарбнiца Берасцейшчыны 16.50, 00.30 Х/ф «Плач перепелки» 18.25, 03.25 Актуальный микрофон 19.45, 01.40 Сфера интересов 21.45 Актуальное интервью 02.55 Секрет фирмы 03.50 Знай наших

06.00 Пятая передача, ч.10 06.25 Лесоповал на болотах: Переломный момент 07.20 Как это устроено?, ч.5 07.50 Как это сделано?: Галогеновые лампы/ Глушители/Замки 08.15 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.9 08.45 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.10 09.10 Грязная работенка, ч.3 10.05 В погоне за ураганом: Спасение Рида 11.00 Выжить вместе, ч.9 11.55 Разрушители легенд: Мифы: повторный анализ 12.50, 01.55 Лесоповал на болотах, ч.12 13.45, 01.00 Top gear, ч.3 14.40, 05.05 Махинаторы: Ford Cosworth 15.35 Короли аукционов: Набор для охоты на вампиров 16.05 Выжить вместе, ч.10 17.00, 02.50 Разрушители легенд: Аквалангист/Автомобильные «шалости» 18.00, 04.10 Как это устроено?, ч.6 18.30, 04.40 Как это сделано?: Аэробус/Бензопила

05.20 Чудаки 05.45 Экстремикс 06.30, 18.40, 22.40, 00.00 «Киевское время» 06.45, 08.25, 18.50, 23.35, 00.30, 03.25, 04.25 «Время спорта» 06.50, 08.40, 23.45, 00.40, 02.55, 03.35, 04.35 «Обзор прессы» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 03.00, 05.00 «Время новостей» 07.10, 08.15, 22.25, 23.20, 00.15, 03.15, 04.15 «Бизнес-время» 07.20 «Автопилот-Новости» 07.30 «Утро со звездой» 07.55, 08.35 «Трансмиссияновости» 09.10, 19.20 «Инвест-время» 09.20, 13.20, 14.20, 15.15 «5 элемент» 10.30, 11.10, 12.15, 19.30, 20.10, 21.10, 01.00 «Время. Итоги дня» 16.15 «Кино с Яниной Соколовой» 17.25, 04.40 «Сканер» 18.15, 03.40 «Лесной патруль» 21.40, 04.00 «Время-Тайм» 22.00, 02.30 «Энергонадзор» 23.25, 00.25, 03.20, 04.20 «Crime news» 05.15 «Время. итоги дня»

06.00, 15.00, 18.30, 21.00, 00.55 Служба новостей «Социальный пульс» 06.30 Утренняя зарядка 06.40 М/ф 07.00, 16.00, 04.40 Страна советов 08.00 Социальный статус: ваше здоровье 08.55, 18.55, 21.30 Экономический пульс 09.00 Т/с «Братья» 10.00, 17.00 Алло, доктор! 11.15 Х/ф «Дерсу Узала»1 с. 13.55 Сокровища природы 15.15, 01.50 Эхо и другие слоны Амбосели 17.50, 01.25 Магия природы 19.00 Т/с «Капитанские дети» 20.00 Социальный статус: ваш дом 21.35 Наш мир-всегда ли он был таким? 22.40 Х/ф «Скафандр и бабочка» 02.20 Х/ф «Жестокий романс»

19.00, 00.00 Настоящие аферисты: большие ставки. Спецвыпуск 20.00 Парни с пушками, ч.13 21.00 Секреты спецслужб, ч.1 22.00 Спецотряд на задании, ч.1 23.00 Искривление времени: Брызги, автоматы и мотоциклы 03.45 Молниеносные катастрофы, ч.45

07.00 Темные секреты великих городов: Иерусалим 07.50 Эпохальные полеты НАСА: Посадка Орла 08.45 Прежде чем мы покорили Землю: Жизнь с дикими зверями 09.35 Как управлять атомной подводной лодкой, ч.2 10.30 Исследователи костей: Труп без головы 11.20 Рыболовный клуб «Буэна Виста», ч.8 11.45 Промышленные открытия: европейские истории: Невероятная железная дорога 12.10 Я не должен был выжить!: В каньоне 13.05 Бомбейская железная дорога, ч.2 13.55 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Тайные обряды 14.50 Исследователи костей: Брошенное дитя 15.45 Как управлять атомной подводной лодкой, ч.3 16.40 Земля мамонтов: Часть I 17.35, 06.35 Рыболовный клуб «Буэна Виста», ч.9 18.00, 04.50 Эпохальные полеты НАСА: Исследователи 18.55, 05.45 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли:А дома лучше 19.45, 04.20 Промышленные открытия: европейские истории: Большой взрыв 20.10, 00.45 Я не должен был выжить!: Адская встреча 21.05, 01.35 Триумф дизайна, ч.5 22.00, 02.30 В погоне за классикой: Dusenberg

06.00, 07.00, 11.40 М/с «Возвращение кота Сметанкина» 06.25 «День ангела» 06.30 «Граны» 06.40 «Качество жизни» 07.15, 12.20, 19.50, 21.45, 05.10 «Здоровье» 07.35, 12.40, 20.35 Т/с «Приключения Мага» 08.35, 09.10, 10.20, 12.10, 14.40, 16.45 «Эксклюзив для семьи» 10.50 «Кинопроектор» 11.10 «Школа выживания». Лери Винн 13.40, 18.25 «Удивительный мир автомобилей» 14.10 «Школа выживания». В. Быстряков 14.50, 22.30 «Ювелир» 17.05, 02.30 Х/ф «Конек-Горбунок» 18.55 «Честь имею пригласить». В. Толкунова 20.10 «Дни, которые изменили мир» 21.35 «На сон грядущий» 22.05 «Звездные истории» 00.30 Х/ф «Мечта» 02.10 Д/ф «Слава Богу за все» 03.50 «Три цвета времени» 04.20 «Школа выживания» 04.50 «Винная карта» 05.30 М/ф «Возвращение кота Сметанкина»

05.45 «Утро на К1» 08.20 «Панаехало» 08.50 «Женская лига» 09.20 «Хали Гали» 09.55 Т/с «Солдаты» 14.05, 17.00 «В поисках приключений» 15.00 «Еще не вечер. Целители» 16.00 Т/с «Сваха» 18.00 «Истории большого города. Уйти в монастырь» 19.00 Т/с «Я лечу» 20.00 «Большая разница» 22.00 «Три сестры» 23.00 Т/с «Отчаянные домохозяйки» 00.00 Т/с «Сверхъестественное» 00.50 Т/с «Медиум» 01.30 «Ночная жизнь»

из сарая 22.25, 02.55 Невероятная скорость: Спортивные машины 22.55, 03.25 Бой: На волосок от смерти 23.50 Серийные убийцы: Душегуб из Саффолка

08.00 Д/ф «Команда времени» 09.00 Д/ф «Саги викингов» 10.00, 18.00, 02.00 Д/с «Худшие профессии в истории Британии» 11.00 Д/ф «Артур Рубинштейн» 12.00 Д/ф «Герои, мифы и национальная кухня» 13.00 Д/ф «Каннибалы каменного века» 14.00 Д/с «Великие воины» 15.00 Д/ф «Ла-Хойя и воины в тумане» 16.00, 00.00 Д/с «Звезды голубого экрана» 17.00, 01.00 Д/ф «По следам Оффенбаха» 19.00, 03.00 Д/ф «Распутин: дьявол во плоти» 20.00, 04.00 Д/ф «Открытие полиомиелитной вакцины» 21.30, 05.30 Д/с «Животные, которые перевернули историю» 22.00, 06.00 Д/ф «Великая битва Александра Македонского» 23.00, 07.00 Д/с «Охотники за нацистами»

09.30, 14.00, 02.00 Футбол. Евроголы 09.45, 13.00, 19.00 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Мужчины. 69 кг. Анталия (Турция) 11.00, 15.30, 02.15 Вот это да! 12.00, 16.30 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Женщины. 58 кг. Анталия (Турция) 14.15 Снукер 17.30, 00.00 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Женщины. 63 кг. Анталия (Турция) 20.00, 01.00 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Мужчины. 77 кг. Анталия (Турция) 22.00 Боевые искусства. Бойцовский клуб


Адреса

Щорса Буд. 68А Щорса Буд. 68Б Щорса Буд. 72А

Богунського Буд. 48

Богунського Буд. 46

Богунського Буд. 45

Богунського Буд. 44

Богунського Буд. 43

Богунського Буд. 41 Богунського Буд. 42

Богунського Буд. 40

50 Рокiв Влксм Буд. 4А 50 Рокiв Влксм Буд. 50 Богунського Буд. 38

50 Рокiв Влксм Буд. 13 50 Рокiв Влксм Буд. 28 50 Рокiв Влксм Буд. 30 50 Рокiв Влксм Буд. 32 50 Рокiв Влксм Буд. 34 50 Рокiв Влксм Буд. 36 50 Рокiв Влксм Буд. 38 50 Рокiв Влксм Буд. 3А 50 Рокiв Влксм Буд. 40 50 Рокiв Влксм Буд. 42 50 Рокiв Влксм Буд. 44 50 Рокiв Влксм Буд. 48

1-Ої Гвардiйської Армiї Буд. 8

1-Ої Гвардiйської Армiї Буд. 6

1-Ої Гвардiйської Армiї Буд. 29 1-Ої Гвардiйської Армiї Буд. 4

Новий тариф, грн/м2

4 1,227 1,227 1,178 вище 1-го пов.,без 1,417 сміттекамер, 1 пов.,без смітте- 1,227 камер, вище 1-го пов.,без 1,417 сміттекамер, 1 пов.,без смітте- 1,227 камер, 1,178 вище 1-го пов.,без 1,417 сміттекамер, 1 пов.,без смітте- 1,227 камер, 1,227 1,227 вище 1-го пов.,без 1,417 сміттекамер, 1 пов.,без смітте- 1,227 камер, 1,227 0,000 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1,227 1,227 з опалюв.печами, 0,390 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1,178 1,160 1,178 1,178 1,178 1,178 1,178 1,160 1,178 1,178 1,178 1,119 1,160 1,178 1,178 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 з опалюв.печами, 0,390 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473 1 пов., 1,283 вище 1-го пов., 1,473

Характеристика будинку

3

-

-

-

-

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X

X

X X X

X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

- для багатоповерхових будинків

6 -

- для багатоповерхових будинків (додатково) обладнаних сміттєкамерами

5 X X X X

- для будинків, що користуються дворовими туалетами

-

-

-

-

-

7 -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X

X X X

X

X

8 X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X

X X X

X

X

9 X X X X

X X -

-

-

-

-

10 -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X

X X X

X

X

11 X X X X

5. Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем:

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X

X X X

X

X

12 X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X

X X

X

X

13 X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X

X X X

X

X

14 X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X

X X X

X

X

15 X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X

X X X

X

X

16 X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X

X X X

X

X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X

X X X

X

X

X X -

-

-

-

-

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X

X X X

X

X

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

22 -

X X X X X X X X X X X X X X X

X

X

X

-

23 X

7

7. Дератизацiя i дезінсекцiя

21 -

8 8. Обслуговування димовентиляцiйних каналiв

20 X X X X

9 10. Обслуговування та поточний ремонт ДВК та опалювальних печей 19 -

10

11. Експлуатація номерних знаків

18 X X X X

11 12. Технiчне обслуговування систем протипожежної автоматики та димовидалення

17 X X X X

13

12 13.Обслуговування систем диспетчеризації

Широка Буд. 13 Пров. Гомельський Буд. 17А

Шевчука Буд. 8

Шевчука Буд. 4

Шевчука Буд. 20 Шевчука Буд. 3

Слободська Буд. 52 Слободська Буд. 54 Слободська Буд. 56 Слободська Буд. 75А Слободська Буд. 77 Слободська Буд. 77А Слободська Буд. 79А Смирнова Буд. 32 Смирнова Буд. 36 Смирнова Буд. 37 Смирнова Буд. 38 Смирнова Буд. 38А Смирнова Буд. 40 Шевчука Буд. 2

Самострова Костянтина Буд. 8 Самострова Костянтина Буд. 9

Самострова Костянтина Буд. 20 Самострова Костянтина Буд. 22

Самострова Костянтина Буд. 13

Гончарова Федора Буд. 1 Гончарова Федора Буд. 10 Гончарова Федора Буд. 12 Гончарова Федора Буд. 14 Гончарова Федора Буд. 16 Гончарова Федора Буд. 5 Гончарова Федора Буд. 9 Каштанова Буд. 12 Любецька Буд. 153А Любецька Буд. 157 Любецька Буд. 157А Любецька Буд. 31 Любецька Буд. 34 Любецька Буд. 34А Любецька Буд. 47 Любецька Буд. 57 Морозова Павлiка Буд. 10 Морозова Павлiка Буд. 11 Морозова Павлiка Буд. 13 Морозова Павлiка Буд. 17 Морозова Павлiка Буд. 2 Морозова Павлiка Буд. 6 Морозова Павлiка Буд. 8 Морозова Павлiка Буд. 9 Пархоменка Буд. 3 Пархоменка Буд. 39 Пархоменка Буд. 3А Пархоменка Буд. 5 Пархоменка Буд. 74А Пирогова Буд. 1 Пирогова Буд. 5 Пирогова Буд. 6 Пирогова Буд. 6А Пров. 2 Пархоменка Буд. 39 Пров. Гомельський Буд. 17Б Пров. Гомельський Буд. 5 Пров. Гомельський Буд. 7 Пров. Тюленiна Буд. 3 Пров. Тюленiна Буд. 4 Пров. Тюленiна Буд. 6 Пров. Тюленiна Буд. 8 Самострова Костянтина Буд. 11

Войкова Буд. 8

Войкова Буд. 6

Войкова Буд. 17 Войкова Буд. 23А Войкова Буд. 4

Войкова Буд. 15

Войкова Буд. 13

Богунського Буд. 52 Боженка Буд. 77 Борисенка Буд. 12 Борисенка Буд. 29А Борисенка Буд. 35 Войкова Буд. 11

Богунського Буд. 50 Богунського Буд. 51

9 9 1 9 9 1 2 2 4 2 1 5 1 3 2 2 2 1 9 9 1 9 9 9 9 9 9 1 1

4 9 9 2 1 1 5 5 9 9 9 9 9 9 5 1 9 9 10 10 9 9 1 2 2 2 2 1 1 1 1 1 1 5 2 3 1 1 2 2 2 1 2 2 2 2 5 1 5 2 3 5 5 1 1 2 2 5 1 1 1 1 1 9 9 9 9 1

1 пов., вище 1-го пов., з опалюв.печами, 1 пов., вище 1-го пов., 1 пов., вище 1-го пов., 1 пов., вище 1-го пов., з опалюв.печами,

1 пов., вище 1-го пов., з опалюв.печами, 1 пов., вище 1-го пов.,

1 пов., вище 1-го пов., 1 пов., вище 1-го пов., з опалюв.печами,

з опалюв.печами,

з опалюв.печами, з опалюв.печами,

з опалюв.печами, з опалюв.печами,

з опалюв.печами,

з опалюв.печами, вище 1-го пов., 1 пов., 1 пов., вище 1-го пов., вище 1-го пов., 1 пов.,

1 пов., вище 1-го пов., 1 пов., вище 1-го пов., 1 пов., вище 1-го пов.,

з опалюв.печами,

1 пов., вище 1-го пов.,

1,283 1,473 0,390 1,283 1,473 0,168 0,959 0,959 1,178 1,160 0,168 1,178 0,209 1,178 1,137 1,178 1,178 0,209 1,283 1,473 0,390 1,283 1,473 1,283 1,473 1,283 1,473 0,390 0,209

1,178 1,283 1,473 1,160 0,390 0,168 1,178 1,178 1,283 1,473 1,283 1,473 1,283 1,473 1,227 0,390 1,473 1,283 1,283 1,473 1,473 1,283 0,168 0,918 0,918 0,918 0,918 0,168 0,390 0,168 0,168 0,390 0,390 1,227 1,160 1,178 0,390 0,390 1,160 0,959 1,160 0,168 1,178 0,696 1,160 1,160 1,178 0,168 1,227 1,160 1,137 1,227 1,227 0,168 0,390 1,178 0,745 1,227 0,258 0,209 0,168 0,209 0,209 1,283 1,473 1,283 1,473 0,390 X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

-

X X X X X X -

X X X X X X X X X -

«х» - послуга надається; «-» - послуга не надається

ст

а

г

Чернігівські

№ 14 (1101), 4 квітня 2012

Вiдомостi

1-Ої Гвардiйської Армiї Буд. 25А

1-Ої Гвардiйської Армiї Буд. 16

1-Ої Гвардiйської Армiї Буд. 14

1-Ої Гвардiйської Армiї Буд. 12/6

9 9 9 9 9 9 9 9 5 5 1 9 9 9 9 9 9 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 9 9 9 9 1 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9

9 5

9 5 5 9

Щорса Буд. 6 Щорса Буд. 60А

Щорса Буд. 78А Жек 5 1-Ої Гвардiйської Армiї Буд. 10

9

9 4 9

9

2 2 2 4 9

Щорса Буд. 56

1

2. Прибирання сходових клiток

Найменування послуги 5.1 5.2 5.3 5.4 6

14. Обслуговування ліфтів

(Початок у № 13)

ого мі

Щорса Буд. 46 Щорса Буд. 48 Щорса Буд. 4Б Щорса Буд. 54

Поверховість

4

- холодного водопостачання і водовідведення

1. Прибирання прибудинкової територiї:

- в благоустроєних будинках

3.1 3.2 3.Вивезення та знешкодження твердих побутових вiдходiв: - гарячого водопостачання (ГВП)

2

- центрального теплопостачання (ЦТП)

1.3

- аварiйне обслуговування внутрішньобудинкових систем

1.2

- в неблагоустроєних будинках

Тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій

6. Освiтлення мiсць загального користування

1.1

4. Прибирання покрівлі (профілактичний огляд)

Додаток 2 до рішення виконавчого комітету міської ради від 12 березня 2012 року №59

а

на

ш

е аз т

ОФІЦІЙНІ

WWW.VID.CN.UA


WWW.VID.CN.UA

3 2 5 2 2 5 1 5 1 1 1 5 1 1 5 1 1 1 5 1 1 1 1 1 1 14 14 14 14 5 1 1 5 5 5 5 5 2 1 2 5 5 5 9 9 5 5 1 2 1 5 5 5 1 5 5 1 4 5 5 5 5 5 5 13 13 2 2 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4 5 2 2 2 10

1 пов.,

з опалюв.печами, з опалюв.печами, з опалюв.печами, з опалюв.печами, з опалюв.печами,

з опалюв.печами, з двор туалетом,з опалюв.печами,

з двор туалетом,

з опалюв.печами,

з опалюв.печами, з двор туалетом,з опалюв.печами, з опалюв.печами,

з двор туалетом,

вище 1-го пов., вище 1-го пов., з двор туалетом,

вище 1-го пов.,з диспетч, 1 пов.,

з опалюв.печами,

1 пов., вище 1-го пов., 1 пов., вище 1-го пов.,

з опалюв.печами, з опалюв.печами,

з опалюв.печами, з опалюв.печами,

з опалюв.печами,

з опалюв.печами, з опалюв.печами,

з опалюв.печами,

0,000 1,160 1,341 1,227 1,341 1,341 1,178 0,390 1,227 0,168 0,390 0,390 1,227 0,168 0,168 1,178 0,390 0,390 0,209 1,178 0,168 0,168 0,168 0,168 0,168 0,168 1,283 1,473 1,447 1,637 1,227 0,168 0,390 1,227 1,283 1,283 1,283 1,283 1,160 0,168 1,119 1,227 1,227 1,227 1,488 1,283 1,227 1,227 0,168 1,119 0,168 1,227 1,227 1,227 0,168 1,227 1,227 0,168 1,227 1,227 1,227 1,227 1,227 1,227 1,227 1,473 1,637 0,746 0,432 0,168 0,482 0,168 0,168 0,168 0,168 0,168 0,168 0,168 0,209 0,390 0,704 0,390 0,258 0,390 0,168 0,482 0,168 0,168 0,390 0,704 0,258 0,168 0,168 0,168 0,390 0,390 0,390 0,390 0,390 0,209 1,178 1,227 0,655 0,745 1,209 1,283

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X

X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X -

X -

X X X X X -

10 вище 1-го пов., 1 5 3 5 5 5 1 9 1 пов., 9 вище 1-го пов., Стаханiвцiв Буд. 1 5 Стаханiвцiв Буд. 10 9 1 пов., 9 вище 1-го пов., Стаханiвцiв Буд. 11 5 Стаханiвцiв Буд. 13 5 Стаханiвцiв Буд. 15 5 Стаханiвцiв Буд. 16 5 Стаханiвцiв Буд. 17 5 5 Стаханiвцiв Буд. 18 5 Стаханiвцiв Буд. 19 5 Стаханiвцiв Буд. 21 5 Стаханiвцiв Буд. 23 5 Стаханiвцiв Буд. 3 5 Стаханiвцiв Буд. 5 5 Стаханiвцiв Буд. 6 3 3 Стаханiвцiв Буд. 6А 9 1 пов., 9 вище 1-го пов., Стаханiвцiв Буд. 7 5 Стаханiвцiв Буд. 7А 9 1 пов., 9 вище 1-го пов., Стаханiвцiв Буд. 9 5 Текстильникiв Буд. 11А 9 1 пов., 9 вище 1-го пов., Текстильникiв Буд. 11Б 9 1 пов., 9 вище 1-го пов., Текстильникiв Буд. 12 5 Текстильникiв Буд. 13 5 Текстильникiв Буд. 14 3 Текстильникiв Буд. 15 8 1 пов., 8 вище 1-го пов., Текстильникiв Буд. 15А 13 1 пов., 13 вище 1-го пов., 13 1 пов., 13 вище 1-го пов., Текстильникiв Буд. 16 5 Текстильникiв Буд. 17/43 5 Текстильникiв Буд. 18 4 4 Текстильникiв Буд. 19 2 Текстильникiв Буд. 20 5 Текстильникiв Буд. 21 2 Текстильникiв Буд. 22 4 Текстильникiв Буд. 23 2 Текстильникiв Буд. 24 5 5 Текстильникiв Буд. 24А 9 1 пов., 9 вище 1-го пов., Текстильникiв Буд. 25А 5 Текстильникiв Буд. 26 2 Текстильникiв Буд. 3 2 Текстильникiв Буд. 31 2 Текстильникiв Буд. 33 2 Текстильникiв Буд. 34 5 Текстильникiв Буд. 39 5 Текстильникiв Буд. 4 5 Текстильникiв Буд. 41 5 Текстильникiв Буд. 6 5 Текстильникiв Буд. 8 5 Текстильникiв Буд. 9 9 1 пов., 9 вище 1-го пов., Текстильникiв Буд. 9А 9 1 пов., 9 вище 1-го пов., Цiолковського Буд. 11 1 з опалюв.печами, Цiолковського Буд. 12 5 Цiолковського Буд. 2 9 1 пов., 9 вище 1-го пов., Цiолковського Буд. 4 9 1 пов., 9 вище 1-го пов., Чудiнова Буд. 1 2 Чудiнова Буд. 2 2 Чудiнова Буд. 3 2 Чудiнова Буд. 4 2 Чудiнова Буд. 5 3 1-го пов.,з Щорса Буд. 11 9 вище диспетч, 9 1 пов., Щорса Буд. 13 5 5 5 Щорса Буд. 21А 5 Щорса Буд. 25 5 Щорса Буд. 27 5 Щорса Буд. 29 5 Щорса Буд. 31 5 Щорса Буд. 33 5 Щорса Буд. 37 5 Щорса Буд. 37А 5 Щорса Буд. 41 5 Щорса Буд. 43 5 1-го пов.,без Щорса Буд. 43А 9 вище сміттекамер, Щорса Буд. 45 5 Щорса Буд. 47 5 Щорса Буд. 49 5 Податок на додану вартість в тарифах враховано. Старобiлоуська Буд. 16 Старобiлоуська Буд. 25Б Старобiлоуська Буд. 27А Старобiлоуська Буд. 31 Старобiлоуська Буд. 33 Старобiлоуська Буд. 35 Старобiлоуська Буд. 4 Старобiлоуська Буд. 47

1,473 0,168 1,227 1,227 1,209 1,227 1,227 0,168 1,283 1,473 1,227 1,283 1,473 1,227 1,227 1,227 1,227 1,178 1,178 1,227 1,227 1,227 1,227 1,227 1,227 1,178 1,178 1,283 1,473 1,227 1,283 1,473 1,227 1,283 1,473 1,283 1,473 1,178 1,227 1,209 1,283 1,473 1,283 1,473 1,447 1,637 1,178 1,209 1,209 1,209 1,160 1,227 1,160 1,227 1,178 1,227 1,227 1,283 1,473 1,227 1,160 1,160 1,160 1,160 1,227 1,227 1,178 1,227 1,227 1,178 1,283 1,473 1,283 1,473 0,390 1,227 1,283 1,473 1,283 1,473 1,209 1,209 1,209 1,209 1,227 1,488 1,283 1,178 1,178 1,137 1,227 1,227 1,227 1,227 1,227 1,227 1,227 1,227 1,227 1,227 1,417 1,227 1,227 1,227

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X -

-

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

X X -

X -

X X X X X X X X X X X X X X X X X Заступник міського голови – керуючий справами виконкому С. Г. ВІХРОВ

X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X X

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

Пров. Вокзальний Буд. 7 Пров. Вокзальний Буд. 8 Пров. Вокзальний Буд. 9 Пров. Желєзнодорожний Буд. 3Б Пров. Стаханiвцiв Буд. 1 Пров. Стаханiвцiв Буд. 2 Пров. Стаханiвцiв Буд. 3 Пров. Стаханiвцiв Буд. 4 Пров. Стаханiвцiв Буд. 5 Пров. Стаханiвцiв Буд. 6 Рiпкинська Буд. 1 Рiпкинська Буд. 3 Старобiлоуська Буд. 14 Старобiлоуська Буд. 14А Старобiлоуська Буд. 14Б Старобiлоуська Буд. 14В

Пров. Вокзальний Буд. 20 Пров. Вокзальний Буд. 22 Пров. Вокзальний Буд. 24

Пров. Вокзальний Буд. 14А Пров. Вокзальний Буд. 15 Пров. Вокзальний Буд. 16 Пров. Вокзальний Буд. 18

Привокзальна Буд. 16 Привокзальна Буд. 17 Привокзальна Буд. 17А Привокзальна Буд. 19 Привокзальна Буд. 20 Привокзальна Буд. 21 Пров. Вокзальний Буд. 10 Пров. Вокзальний Буд. 11 Пров. Вокзальний Буд. 14

Привокзальна Буд. 15

Привокзальна Буд. 14

Любецька Буд. 17 Любецька Буд. 2 Любецька Буд. 42 Любецька Буд. 44 Любецька Буд. 44Б Любецька Буд. 44В Любецька Буд. 9А Муринсона Буд. 35А Пирогова Буд. 20 Пирогова Буд. 22 Пирогова Буд. 22А Попова Буд. 16 Попудренка Буд. 16 Проспект Перемоги Буд. 10 Проспект Перемоги Буд. 12 Проспект Перемоги Буд. 13 Проспект Перемоги Буд. 14 Проспект Перемоги Буд. 17 Проспект Перемоги Буд. 18 Проспект Перемоги Буд. 20

Жабинського Буд. 3 Жабинського Буд. 6 Жабинського Буд. 8 Жабинського Буд. 9 Комiнтерна Буд. 12 Комiнтерна Буд. 14 Комiнтерна Буд. 18 Комiнтерна Буд. 20 Комiнтерна Буд. 22А Комiнтерна Буд. 22Б Комiнтерна Буд. 22В Комiнтерна Буд. 4 Комiнтерна Буд. 6 Комiнтерна Буд. 8 Любецька Буд. 11

Жек 9 Войкова Буд. 26 Войкова Буд. 30 Войкова Буд. 32 Войкова Буд. 38 Войкова Буд. 40 Войкова Буд. 42А Войкова Буд. 48 Войкова Буд. 49/2 Войкова Буд. 50 Войкова Буд. 56 Войкова Буд. 56А Жабинського Буд. 1 Жабинського Буд. 10 Жабинського Буд. 12 Жабинського Буд. 13 Жабинського Буд. 14 Жабинського Буд. 16 Жабинського Буд. 18 Жабинського Буд. 2 Жабинського Буд. 20 Жабинського Буд. 22 Жабинського Буд. 24 Жабинського Буд. 26 Жабинського Буд. 28 Жабинського Буд. 2А Жабинського Буд. 2 Б

12 Офіційно


Офіційно

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

Рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 23 березня 2012 року № 59

Про транспортне забезпечення населення міста Чернігова на 2012 рік Відповідно до підпункту 10 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» та з метою покращення забезпечення пасажирських перевезень населення міста Чернігова на весняно-літній період 2012 року, виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив: 1. Управлінню транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради (Воронін В.В.): 1.1. Забезпечити організацію пасажирських перевезень відповідно до мережі міських автобусних маршрутів загального користування в місті Чернігові, затвердженої рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 24 грудня 2008 року № 364. 1.2. Організувати від 24 квітня до 20 вересня 2012 року включно, щовівторка та щочетверга, виконання графіка пільгових перевезень жителів міста Чернігова до дачних масивів на весняно-літній період 2012 року, що додається. 1.3. Спільно з Чернігівською районною державною адміністрацією (Кудрик М.В.) вирішити питання щодо проведення ремонту доріг до дачних масивів. 1.4. Спільно з перевізниками, автобуси яких працюють на міських маршрутах у звичайному та режимі маршрутного таксі: 1.4.1. Переглянути розклад руху автобусів на весняно-літній період з урахуванням потреб населення та роботи підприємств міста і залізниці. 1.4.2. Забезпечити виконання водіями і кондукторами правил перевезення пасажирів та культури їх обслуговування, особливо пільгових категорій, дотримання розкладу руху автобусів. 1.4.3. Поновити екіпіровку автобусів, які працюють на міських маршрутах, та інформаційні таблички розкладу руху автобусів на зупинках міського пасажирського транспорту. 1.4.4. Організувати перевезення жителів міста до кладовищ у поминальні та святкові дні 22—23 квітня і 9 травня 2012 року, приділивши особливу увагу пасажирським перевезенням до кладовища Яцево. 1.5. Спільно з Чернігівським міським відділом УМВС України в Чернігівській області (Алістратов О.В.) організувати 22—23 квітня 2012 року регулювання дорожнього руху по вулицях Шевченка, Кленовій та на території біля кладовища Яцево. 1.6. Спільно з відкритим акціонерним товариством «Чернігівавтосервіс» (Козир В.О.) забезпечити 22—23 квітня 2012 року максимальне залучення автобусів великої місткості на тимчасові маршрути до кладовища Яцево. 2. Управлінню, житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Кривенко В.Г.): 2.1. Спільно з управлінням транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради (Воронін В.В.) і Чернігівським міським відділом УМВС України в Чернігів-

ській області (Алістратов О.В.) до 30 березня 2012 року провести обстеження доріг, якими здійснюється рух пасажирського транспорту загального користування і розташовані зупинки громадського транспорту, та до 1 червня 2012 року усунути виявлені недоліки. У першу чергу виконати ремонтно-будівельні роботи проїжджої частини вулиці Шевченка на дільниці від вулиці Кільцевої до вулиці Кленової з подальшим нанесенням дорожньої розмітки по всій довжині цього дорожнього полотна до кладовища Яцево. 2.2. Протягом ІІ-ІІІ кварталів 2012 року поновити 27 дорожніх знаків 5.43. «Місце зупинки тролейбуса» на зупинках громадського транспорту. 3. Комунальному підприємству «Чернігівське тролейбусне управління» Чернігівської міської ради (Коржов О.А.): 3.1. Забезпечити плановий випуск та регулярність руху тролейбусів і автобусів відповідно до укладених договорів. 3.2. Внести заміни до розкладу руху тролейбусів і автобусів, що працюють у напрямку залізничного вокзалу, з урахуванням часу відправлення і прибуття приміських поїздів. 3.3. До 1 червня 2012 року розробити заходи щодо енергозбереження та провести своєчасну підготовку підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2012—2013 років. 4. Рекомендувати перевізникам, автобуси яких працюють на міських маршрутах загального користування, здійснювати перевезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів, при наявності учнівського квитка, за 50% від вартості проїзду в автобусах загальною місткістю понад двадцять два пасажири. Перевезення пасажирів пільгових категорій здійснювати згідно з чинним законодавством України. 5. Головам Деснянської (Горбань Ю.В.) та Новозаводської (Атрощенко О.А.) районних у місті Чернігові рад спільно з власниками торгових кіосків, розташованих на зупинках міського пасажирського транспорту, у термін до 1 травня 2012 року організувати (за необхідністю) ремонт павільйонів для очікування транспорту та привести у належний стан прилеглу до них територію. 6. Комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) у десятиденний термін оприлюднити це рішення. 7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Буцка О.В. Міський голова О.В. СОКОЛОВ Заступник міського голови — керуючий справами виконкому С.Г. ВІХРОВ

Додаток до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 23 березня 2012 р. № 59

Графік пільгових перевезень жителів міста Чернігова до дачних масивів на весняно-літній період 2012 року № з/п

Номер та назва маршруту

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.

№ 2 «Гот. «Україна» — Дачі (Рівнопілля)» № 3 «Проспект Миру — Дачі (Киїнка)» № 5 «Гот. «Україна» — Дачі (Новий Білоус)» № 9 «Лікеро-горілчаний завод — Дачі (Жавинка)» № 10 «Пивзавод — завод «Силікат» № 16 «Вокзал — Дачі (Улянівка)» № 18 «Гот. «Україна» — Дачі (Рудка)» № 22 «Вул. Одинцова — Дачі (Рівнопілля)» 8. № 22 А «Вул. Одинцова — Дачі (Рівнопілля)» (ч/з Олександрівку) 9. № 46 Вул. Одинцова — Дачі (Березанка)» 10. № 47 «Хімволокно — Дачі (Якубівка)»

Усього У т.ч. автобусів Перевізник, авто- великої місткості для що обслуговує бусів пільгових перевезень маршрут 2 1 ДП «Пассервіс» 7 1 ДП «Пассервіс» 2 1 ДП «Пассервіс» 4 2 ДП «Пассервіс» 8 1 ПрАТ «Таксосервіс» 9 1 ДП «Пассервіс» 1 1 ДП «Пассервіс» 1 ДП «Пассервіс» 1 1 3 3 ДП «Пассервіс» 1 1 ДП «Пассервіс»

Заступник міського голови — керуючий справами виконкому С.Г. ВІХРОВ

Рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 23 березня 2012 року № 63

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 16 травня 2011 року № 122 «Про ціни і тарифи» Відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про житлово-комунальні послуги», «Про автомобільний транспорт», «Про міський електричний транспорт», «Про поховання та похоронну справу», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)», виконавчий комітет міської ради вирішив: 1. Внести наступні зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 16 травня 2011 року № 122 «Про ціни і тарифи»: 1.1. Слова «регуляторний акт» у всіх відмінках замінити на слово «акт» у відповідному відмінку; 1.2. В абзаці 1 Порядку подання, розгляду, встановлення цін/тарифів, які регулюються виконавчим комітетом Чернігівської міської ради, слова «регуляторними органами» замінити на слова «уповноваженими органами виконавчої влади або уповноваженими органами виконавчої влади зі спеціальним статусом»; 1.3. Пункт 5 Порядку подання, розгляду, встанов-

лення цін/тарифів, які регулюються виконавчим комітетом Чернігівської міської ради, викласти у новій редакції: «5. Розробник акта щодо встановлення цін/тарифів після погодження робочою групою з питань реалізації цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському пасажирському транспорті проектних розмірів цін/тарифів готує проект рішення виконавчого комітету міської ради про встановлення нових тарифів і, у разі потреби, відповідно до законодавства, аналіз його регуляторного впливу та інші документи, пов’язані з проходженням регуляторної процедури при встановленні цін/тарифів». 2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін. 3. Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Буцка О.В.

Міський голова О.В. СОКОЛОВ Заступник міського голови — керуючий справами виконкому С.Г. ВІХРОВ

13

УПСЗН Деснянської районної у місті Чернігові ради інформує Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради просить звернути увагу на те, що відповідно до «Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1751, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається з дня звернення за її призначенням, але не раніше, ніж з дня, що настає після закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами для непрацюючих осіб та осіб — суб’єктів підприємницької діяльності, а для працюючих осіб — з дня настання відпустки по догляду за дитиною по день її закінчення. Слід зазначити те, що особи, яким виплачується державна допомога сім’ям з дітьми, зобов’язані повідомити управління праці та соціального захисту населення, що призначає і виплачує зазначену допомогу, про зміну всіх обставин, котрі впливають на

виплату державної допомоги. Крім того, якщо особа працює в режимі повного робочого часу або оформила відпустку у зв’язку з навчанням до закінчення відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, роботодавець повинен протягом п’яти днів після видання наказу про припинення зазначеної відпустки повідомити про це орган праці та соціального захисту населення за місцем проживання такої особи. Отже, для запобігання виникнення переплат допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради просить звернути увагу керівників підприємств, установ, організацій та громадян міста на необхідність своєчасного інформування управління про час звільнення, виходу на роботу або працевлаштування. Л.В. КОЛИЧЕВА, заступник начальника управління

Деснянська районна у місті Чернігові рада інформує 26 березня 2012 року в районній у місті раді відбулося нагородження Почесними грамотами та грошовими преміями переможців районного огляду-конкурсу з охорони праці за підсумками 2011 року серед підприємств, установ, організацій Деснянського району. Переможцями огляду-конкурсу стали: з чисельністю працюючих до 100 осіб: — перше місце — приватне підприємство «Інтермолпром» (керівник Гущин С.О.); — друге місце — спеціалізоване ліфтове управління № 5 приватного акціонерного товариства «ОТІС» (керівник Лапкис О.І.); — третє місце — приватне

підприємство «Виробничо-технічний центр «Медтехсервіс» (керівник Полегенько В.С.); з чисельністю працюючих від 100 до 500 осіб: — перше місце — приватне акціонерне товариство «Чернігівський автозавод» (керівник Купцов В.В.); — друге місце — Чернігівське учбово-виробниче підприємство Українського товариства глухих (керівник Зубрицька Л.П.); — третє місце — комунальне підприємство «Деснянське» Чернігівської міської ради (керівник Шаповалов І.О.); з чисельністю працюючих більше 500 осіб: — перше місце — Чернігів-

ська міська лікарня № 1 Чернігівської міської ради (керівник Жиденко А.М.); — друге місце — Чернігівський державний технологічний університет (керівник Шкарлет С.М.); — третє місце — Чернігівський державний інститут економіки і управління (керівник Каленюк І.С.). Голова Деснянської районної у місті ради Горбань Ю.В. висловив подяку присутнім за активну участь в огляді-конкурсі, дотримання високого рівня стану охорони праці на підприємствах та побажання більш широкої участі у заходах, що проводяться щорічно у районі.

Новозаводська районна у м. Чернігові рада інформує

про повідомну реєстрацію колективних договорів, змін та доповнень до них підприємств, установ та організацій району у січні—березні 2012 року Зареєстровано колективні договори: КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста» Чернігівської міської ради, ТОВ «Вал і К», ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держгірпромнагляду України», ПАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант», Управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради, Головне управління Державної казначейської служби України у Чернігівській області, ПрАТ «Таксосервіс», ТОВ «БАХ ІНЖИНІРИНГ», Чернігівський обласний центр з гідрометеорології, Чернігівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей облдержадміністрації, ТОВ «Фірма «БЮС-Гарантія», КЛПЗ «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка», Чернігівський обласний центр соціально-психологічної допомоги, ТОВ «Стоматологічна клініка «Дентлайф»,

ТОВ «ТПК «Північ», Чернігівський обласний соціальний центр матері та дитини «Батьки й дитина разом», ТОВ «ПК Техресурс», ТОВ «ПРОМ СТРІТ», ТОВ «Ремторгтехніка», Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради, Дитяча стоматологічна поліклініка Чернігівської міської ради, ТОВ «Совстрой», Чернігівський державний обласний навчально-курсовий комбінат, ТОВ «Салті-Брок-2000», ТОВ «Тріумф», ПП «Галь», ПП «Ельдорадо-Плюс», Чернігівська обласна інспекція з охорони пам’яток археології, історії та монументального мистецтва, ПП «Міжрайпаливо», Чернігівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34, КЗ «Чернігівське патологоанатомічне бюро». Зареєстровано зміни та доповнення до колективних договорів: ПП «Свод-С», КП «Чернігівське міжміське бюро технічної інвентаризації» Чернігівської обласної

ради, ПАТ «Чернігів Вторчормет», КП «Ліки України» Чернігівської обласної ради, Чернігівський державний обласний навчально-курсовий комбінат, Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова, Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, ТОВ «БраС-Буд», ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат», Чернігівський професійний ліцей побуту, ДП «Управління по експлуатації адмінбудинків податкових органів в Чернігівській області». Повну інформацію для суб’єктів господарювання щодо укладення колективних договорів та відповідності їх положень до діючого чинного законодавства можна отримати під час індивідуальних консультацій щоденно, від понеділка до п’ятниці, за адресою: м. Чернігів, вул. Щорса, буд. 19, каб. 116, контактний телефон 642-090.

Оголошення про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить територіальній громаді міста Чернігова

1. Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: нежитлове приміщення загальною площею 95,5 кв. м (у тому числі площа спільного користування 10,3 кв. м), що розташоване на другому поверсі двоповерхової будівлі комплексної дитячоюнацької спортивної школи № 1, що знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Одинцова, 3 Б. Вартість об’єкта оренди складає 202 801 грн. (згідно з незалежною оцінкою, виконаною за станом на 27.02.2012 року). Балансоутримувач майна: управління освіти Чернігівської міської ради. Орган управління майном: управління освіти Чернігівської міської ради. Мета використання орендованого об’єкта — проведення занять зі спортивних бальних танців, що безпосередньо організовують дозвілля дітей, юнацтва, розвивають їхні фахові здібності та залучають до заняття фізичною культурою та спортом (30 годин на місяць). Строк оренди об’єкта: один рік, з урахуванням канікулярного періоду від 1.06 до 31.08. Об’єкти оренди можуть бути передані в оренду для здійснення іншого виду діяльності. Заяви щодо оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, на які

надані оголошення про намір передати майно в оренду, приймаються управлінням освіти Чернігівської міської ради від 8.00 до 17.00 (перерва від 13.00 до 14.00) за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 141, кім. 216. Кінцевий термін прийняття заяв — 18 квітня 2012 року. У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, управління освіти оголошує конкурс на право укладання договорів оренди нерухомого майна, що належить територіальній громаді міста Чернігова. Компенсація витрат управління освіти Чернігівської міської ради (орендодавця) або іншого учасника на проведення технічної інвентаризації та здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди, публікації оголошення про наміри за виставленими рахунками відповідних ЗМІ здійснюється за рахунок претендентів. Додаткову інформацію можна отримати у відділі орендних відносин та організації розрахунків управління освіти Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, проспект Перемоги, 141, кім. 216, телефон (факс) 3-31-53.

ІНФОРМАЦІЯ! Управління Пенсійного фонду в м. Чернігові інформує про проведення прийому громадян за принципом «Єдиного вікна», що буде проводитися щоденно в холах 3-го та 4-го поверхів за адресою:

м. Чернігів, пр. Перемоги, 139, від 8.00 до 16.00 (перерва від 13.00 до 14.00). Адміністрація управління

WWW.VID.CN.UA


14

Інформація фонду комунального майна Чернігівської міської ради

про підсумки конкурсу від 30.03.2012 року з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова №

1.

Інформація. Оголошення

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

Об’єкт Нежитлова адміністративна будівля з прибудовою котельні та обладнанням (1 одиниця), огорожа з воротами, вул. 1-го Травня, 166

Переможець конкурсу

Таблиця виграшів у 6 тиражі щомісячного розіграшу цінних подарунків за місячними проїзними квитками

Під подарунком слід розуміти купівлю за 1 грн.

Найменування виграшу За громадськими проїзними: 1. Книга 2. Тостер 3. Овочерізка 4. Проїзний квиток «Г» 5. Проїзний квиток «Г» 6. Проїзний квиток «Г» 7. Проїзний квиток «Г» 8. Проїзний квиток «Г» №

Номер квитка 000846 000724 000291 000715 000543 000475 000009 000852

Найменування виграшу За студентськими проїзними: 1. Книга 2. Радіоприймач 3. Фотоапарат 4. Проїзний квиток «С» 5. Проїзний квиток «С» 6. Проїзний квиток «С» 7. Проїзний квиток «С» 8. Проїзний квиток «С» №

Номер квитка 000852 000144 000426 000892 000119 000311 000104 000648

Найменування виграшу За учнівськими проїзними: 1. Книга 2. Плеєр 3. Шахи 4. Проїзний квиток «У» 5. Проїзний квиток «У» 6. Проїзний квиток «У» 7. Проїзний квиток «У» 8. Проїзний квиток «У» №

Номер квитка 000118 001485 001009 000468 000729 000239 001114 000762

Звертатись : м. Чернігів, вул. Шевченка, 50, КП «ЧТУ», відділ лінійного контролю. Контактний телефон 3-50-12.

Податковий кодекс та шлях України до європейської інтеграції

ТОВ ЕКФ «Десна — Експерт»

Прийняття Податкового кодексу України прискорило адаптацію фіскального законодавства до принципів Європейського Союзу, а у сфері тарифно-митного законодавства — до стандартів Світової організації торгівлі. Крім того, введення його в дію забезпечує уніфікацію правил оподаткування з міжнародними стандартами обліку. Цей регуляторний акт сприятиме розвитку підприємства в Україні за рахунок

спрощення податкового законодавства. Створення прозорих правил ведення господарської діяльності та оподаткування, а також забезпечення єдиних справедливих підходів до всіх суб’єктів податкових правовідносин сприятиме укріпленню партнерських відносин між органами державної податкової служби та суб’єктами підприємництва.

ДПІ у м. Чернігові ДПС

Перелік будинків, в яких відключатиметься електроенергія при проведенні планових ремонтів у квітні 2012 року 1. 2—3.04.2012 Вул. Антонова-Овсієнка, 25 А, 41—556, 52—66, вул. Бланка, 1, 2, вул. Варзара, 12, 28, 30, вул. Лісковицька, 13—45, 16—46, вул. Нахімова, 10—14, 13—57, 18—78, 65, пров. Нахімова, 3—33, 4—34. 2. 3.04.2012 Вул. Войкова, 27, 29, 30—40, вул. Любецька, 2—11 А, 20, 24 А, 28, 40, ул, Пирогова, 28, вул. Щорса, 5, 7, 15, 17. 3. 4.04.2012 Вул. Білогорська, 2—8, 3—13, вул. Льговська, 1—23, 2—20, вул. Рассвєтна, вул. Славутицька, 2—28, 3—29, 37, 53, вул. Слав’янська, 1—63, 2—58. 4. 4.04.2012 Вул. Інтернаціональна, 1—21, 2—24, вул. 1 Травня, 73—141, вул. Паризької комуни, 1, пров. Паризької комуни, вул. Репіна. 5. 5—6.04.2012

Вул. Кібальчича, 11—39, 16—50, вул. 1 Травня, 58—86, вул. Правди, вул. Соснова, 9—31, 34—56, 82, вул. Таращанська, 54 А. 6. 9.04.2012 Вул. Коцюбинського, 92—98, вул. Полуботка, 19, 23, 25, 36, вул. Пушкіна, 21—31 А, 34 Б. 7. 10.04.2012 Вул. Гагаріна, 9 А, 13, 15, вул. Перемоги, 1—15, 2—34, вул. 21 Вересня, 2—14 3—15. 8. 10—11.04.2012 Вул. Гомельська, 1—37, 2—30, вул. Кірова, 1—23, 2 А—6, Проспект Миру, 216—270, 276, вул. Смирнова, 1—35 А, 2—32, пров. Смирнова, 1—23, 2—18, вул. Шевцової, 1—7 А, 2—10 А. 9. 12—13.04.2012 Вул. Київська, 94, вул. Короленка, 1-й і 2-й пров. Короленка, вул. Лісна, 1—25, 2—14, вул. Північна, 16—36 А, 19— 39 А. 10. 17.04.2012

Вул. Андрусенка, 1—19, 2—20, вул. Блажкуна, вул. Брестська, 1—17, 2—24, вул. Бульби, вул. Костромська, 27, вул. Львівська, 5—13, 6—38, вул. Руднева, 2. 11. 17.04.2012 Вул. Інтернаціональна, 55—57, пров. Квартальний, вул. Кочерги, вул. Молодіжна, пров. Некрасова, 14—24, 15—33, вул. Орджонікідзе, 52 А, 63— 119, 66, 74—88, 1-й і 2-й пров. Орджонікідзе, вул. Павлова, 2, 3—13, 21, 22, пров. Павлова, вул. Полуботка, 63 А, 73—85, 84 А, 86—88, 94—114, 97—103, 107 107 Б, 107 В, 124—132. 12. 18.04.2012 Вул. Гориста, вул. Довженка, вул. Київська, 67 А—89, 74— 96, вул. Короленка, 1-й і 2-й пров. Короленка, вул. Лісна, 1—25, 2—34, вул. Північна, 12—54, 15—59,

вул. Підгорна, 15—25, 20—28 А, вул. Соснова, 1—7, 2—28, пров. Сосновий, вул. Таращанська, вул. Фікселя, 22—50, 29—63 А. 13. 18.04.2012 Вул. Авіаторів, 1—17, 2—20, 24—30, вул. Гастелло, вул. Кошевого, 5—23, 6, 14, 16, вул. Матросова, проспект Миру, 163—165, 171—183. 14. 19.04.2012 Вул. Арсенальців, пров. Арсенальців, вул. Дніпровська, 1—7, вул. Заньковецької, 29, 39. 15. 19.04.2012 Вул. Воїнів-інтернаціоналістів, 7, 9, 21 А, вул. Шевченка, 22, 37 В, 39 А, 43 А, 47 А, 40, 49 А, 51, 53 Б, вул. Шрага, 9. 16. 20.04.2012 Вул. Громової, вул. Коробко, 10—24, 21—31 Б, вул. Тюленіна, 5—19, 6—16 А. 17. 23.04.201.2 Вул. Пролетарський Гай. 18. 24.04.2012

Вул. Гоголя, 16—28, вул. П’ятницька, 83 А, 86. 19. 24—25.04.20.12 Вул. Василъченка, вул. Володимирська, вул. Вовчка, 1—17,2—18, вул. Дзержинського, 47, 57, 59, пров. Дзержинського, 18—24, 19 А—39, вул. Київська, 39—45, 49—63, 50—70, вул. Північна, 1—13, 6—10, вул. Підгорна, 1 —11 А, 2—18, вул. Самойловича, вул. Соснова 20 А. 20. 25.04.2012 Вул. Кирпоноса, 12—14 А, 13, вул. Комсомольська, 4—22, 13, 17—27 А, 26, 28, вул. Коцюбинського, 37—39, 40—44, вул. Магістратська, 4—10. 21. 26.04.2012 вул. Шевченка, 39 Б. 22. 27.04.2012 вул. Коцюбинського, 82, 92— 98, вул. Полуботка, 19, 23, 25, 36, проспект Перемоги, 107, вул. Пушкіна, 21—31 А, 34 Б.

Час збирати… борги За вікном вже квітень, і кожен житель області з нетерпінням чекає на прихід весни, і в кожного на те свої власні причини: весняно-польові роботи, перехід до легкого одягу, наближення літніх відпусток тощо. Звичайно ж, за таких умов все менше думається про звичні проблеми, як-то переживання, чи буде у квартирі тепло або чи не зникне, часом, така звична гаряча вода в крані. А тим часом подібний розвиток подій цілком ймовірний, адже до завершення опалювального сезону залишилося ще півмісяця, а до щоденного гарячого водопостачання чернігівці звикли, як до сонця та повітря, тож частенько забувають, а то й просто нехтують необхідністю вчасно сплачувати за отримані послуги. Звичайно ж, у кожній родині знаходяться витрати, які видаються набагато важливішими, аніж сплата за комунальні послуги. Та після одного-двох таких рішень, як правило, заборгованість починає зростати в арифметичній прогресії, а далі просто перетворюється на «гордіїв вузол», який дуже складно розв’язати, в першу чергу абонентам, які отримують послуги, а в другу — підприємству, що стало заручником ситуації, яка складається не найкращим чином для всіх сторін. Найважче ж становище в такому разі у теплопостачальників, адже вони знаходяться «між

молотом і ковадлом»: з одного боку, населення області, якому, за договорами, підприємство зобов’язалося надавати послуги постачання тепла та гарячої води і яке заборгувало ВАТ «Облтеплокомуненерго» більше 22,6 мільйона гривень, з іншого боку, постачальники енергоносіїв — вони, відверто кажучи, не хочуть надавати газ, електроенергію та інші супутні матеріали «під обіцянку» розплатитися пізніше. А між іншим, в усьому світі вже давно працює принцип успішного бізнесу, який, свого часу, сформулювали Ільф та Петров на сторінках «Дванадцяти стільців»: «Гроші вранці, стільці ввечері, можна навпаки, але гроші вперед…» Ні для кого не секрет, що Чернігівщина має одну з найстарших в Україні мережеву систему, а відтак і вона, і котельне обладнання потребують ремонтів і оновлення, не кажучи вже про впровадження енергозберігаючих технологій, котрі нині активно впроваджує уряд. Однак за умови наявної заборгованості населення перед підприємством (а це 22 мільйони 62 тисячі гривень), тепловики ходять по «замкненому колу» між кредитами, боржниками та надавачами енергоносіїв. Не додає оптимізму і відверте небажання окремих споживачів сплачувати за отримані послуги гарячого водопостачання та опалення навіть з рішенням суду, доводиться чимало попотіти, аби

таки отримати кошти. Проте вже сьогодні ВАТ «Облтеплокомуненерго» веде активну спільну роботу з Державною виконавчою службою (ДВС) по стягненню боргів. Так, у разі, коли суд присуджує виплатити заборговане підприємству, але відповідач відмовляється, ДВС описує майно та конфіскує його з метою подальшої реалізації та виплати відповідних коштів позивачеві. Також не варто сподіватися на те, що борги самі собою зникнуть. Окрім того, сьогодні існують технології, за допомогою яких від постачання тепла та гарячої води можна «відрізати» окремі будинки і навіть квартири, однак система теплопостачання в області морально та фізично застаріла, тож застосовувати такі технології не дуже безпечно, передусім, для самої системи. Тож, у разі подальшої несплати за послуги ВАТ «Облтеплокомуненерго», вся область ризикує залишитися без тепла та гарячої води. Звичайно ж, напередодні весняно-літнього періоду така перспектива не видається надто загрозливою, але якщо згадати цьогорічну зиму та морози, що жваво перескочили відмітку -30 градусів — ситуація зовсім міняється, тож варто пам’ятати, що тепло та затишок ваших осель напряму залежить від якості та своєчасності розрахунків за тепло та гарячу воду. Адміністрація ВАТ «Облтеплокомуненерго»

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Куплю Дачу, ділянку з вагончиком чи без, легковий автопричеп. Тел.: 93-58-12, 93-72-53, (063) 479-88-11, (095) 837-05-69. Холодильник, 4-конфорную газовую плиту в рабочем состоянии на дачу до 150 грн., срочно. Тел. (066) 423-55-83. Детскую коляску «тросточка» прогулочную или зимнелетнюю, с люлькой, отечественный или импортный холодильник, морозильную камеру, угловую ванну, угловой диван. Тел. 93-15-34. Куплю аккумуляторы, колонку газовую и плиту б/у, сварку 220 В, лодку, бинокль, велосипед, кухонный комбайн «Мрія». Тел. 61-00-50. Куплю неисправные: холодильники и стиральные машины, ванны и батареи, газовые колонки, плиты и котлы, электродвигатели, двигатели от холодильников, аккумуляторы, телевизоры, кабеля и т.д. Сами забираем. Тел.: 970-675, (066) 308-00-11.

Продам Продаются 3 щенка американского кокер-спаниеля — 2 кобеля чёрного цвета и один кобель чёрно-подпалый. Торг уместен. Тел. (063) 468-28-18, (067) 460-38-64, или звонить в клуб ЧГО КСУ по тел. (0462) 77-50-09 (вторник и четверг с 15.00 до 19.00 и в субботу с 11.00 до 15.00). Дачу в Старой Подусовке, 4 сотки, рядом река Белоус. Тел. 66-77-40. Стенку в зал, 4 секции с антресолями, с зеркалами, в отличном состоянии за 1200 грн. (1 этаж) срочно. Тел. (066) 164-36-65. Детскую коляску «Бомбино» б/у 1 год, зима-лето, в хорошем состоянии. Цена 600 грн. Тел. (093) 479-56-85. Холодильник за 400 грн., газовую плиту за 350 грн. в хорошем состоянии, отлично работает. Тел. (093) 479-56-85.

Зніму Молодая семья из двух человек снимет однокомнатную квартиру до 1000 грн. (с удобствами). Очень порядочные, без вредных привычек. Тел. 3-86-58, (093) 272-01-04, (097) 717-99-19.

Реформування аграрного біржового ринку

Аграрна біржа — це єдина державна товарна біржа в Україні. Створена відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.12.2005 р. № 1285, вона забезпечує рівні умови для всіх учасників біржової торгівлі та сприяє розвитку ринку товарних деривативів, базовим активом яких є сільськогосподарська продукція. Упродовж багатьох років Аграрна біржа займає провідні позиції з організації торгівлі на аграрному ринку в Україні. Аграрна біржа забезпечує: • Максимальне спрощення пошуку ринку збуту та постачальників. • Прозорість ринкового ціноутворення — ціна на біржі формується виключно під впливом попиту та пропозиції. • Безкоштовні та якісні консультації спеціалістів відділу торгів та юридичного відділу щодо ринкової кон’юнктури, процедури укладення договорів, вирішення спорів та інших питань, що стосуються біржової торгівлі. • Організацію державних закупівель сільськогосподарської продукції. • Безкоштовні аналітичні огляди ринків та консультації аналітиків Аграрної біржі. Аграрна біржа ставить для себе основною задачею забезпечення виконання кожної угоди, котра укладається на біржі. Найближчим часом планується запустити в дію так звану «електронну систему торгівлі», що буде працювати в режимі «поставка проти платежу». Ця система має відразу кілька переваг перед нинішнім порядком укладання угод. По-перше, торги вестимуться анонімно, що повністю забезпечує справедливе ціноутворення. По-друге, застосування WEB-технологій дозволяє знизити витрати на саму торгівлю. Розрахунково-клірингова установа Аграрної біржі забезпечить важливу функцію гарантування виконання контрактів. Після запуску електронної системи торгів Аграрна біржа надасть можливість учасникам ринку на деякий період скористатися всіма перевагами електронної торгівлі на безкоштовній основі! Аграрна біржа рада запропонувати всім бажаючим пройти безкоштовні навчальні курси по торгівлі в електронній системі Аграрної біржі. На торговому майданчику Аграрної біржі можна укласти контракти на умовах спот і форвард, подавши заявки зручним для вас способом. У регіональних відділеннях Аграрної біржі працюють висококваліфіковані фахівці біржового ринку, що дає можливість однаково якісно обслуговувати клієнтів у кожному регіоні України. Зокрема, Чернігівське регіональне відділення знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул.. Мстиславська, 9, оф. 308, контактний телефон (0462) 675-413.

Чернігівська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибоке співчуття голові постійної депутатської комісії з питань соціальноекономічного розвитку, фінансів та бюджету Москаленку Ігорю Івановичу з приводу тяжкої втрати — смерті матері Світлани Віталіївни.

Фракція депутатів Партії регіонів у Чернігівській міській раді глибоко співчуває своєму колезі, депутату міської ради Москаленку Ігорю Івановичу з приводу непоправної втрати — смерті матері Світлани Віталіївни.

Список закріплення дільничних інспекторів міліції Новозаводського ВМ ЧМВ УМВС України в Чернігівській області за адміністративними дільницями Новозаводського району м. Чернігова Адміністративна дільниця ДПМ № 7 (вул. Самострова, 20), тел. 2-97-78 Графік прийому дільничних інспекторів міліції на дільничному пункті міліції: вівторок — від 9.00 до 11.00, четвер — від 18.00 до 21.00, субота — від 10.00 до 13.00. Старший ДІМ НВМ — капітан міліції Савченко Сергій Вікторович обслуговує: 1. вул. Любецька, від 9 А до 21, 2. вул. Пирогова, від 1 до 15, від 2 до 16, 3. вул. Садова, 4. вул. Войкова, від 4 до 42 А, від 3 до 27. ДІМ НВМ — капітан міліції Савченко Віталій Володимирович обслуговує: 1. вул. Шевчука,

WWW.VID.CN.UA

2. вул. 1-ї Гвардійської армії, 3. вул. Пугачова. ДІМ НВМ — лейтенант міліції Проценко Денис Володимирович обслуговує: 1. вул. Богунського, 2. вул. Самострова, 3. вул. Низова, 4. вул. О. Вишні, 5. вул. Ревуцького, 6. вул. Любецька, 31—35, 7. пров. Поліський, 8. вул. Кринична, 9. вул. Поліська, 10. вул. Ленінградська, 2—18, 11. вул. Заводська, 12. вул. Дружби.

ДІМ НВМ — лейтенант міліції Гончаров Сергій Миколайович обслуговує: 1. вул. Селюка, 2. вул. Слобідська, 3. пров. Слобідський, 4. вул. Кругова, 5. вул. Довга, 6. вул. Крупської, 7. вул. Боженка, 1—90, 8. вул. Кармелюка, 9. пров. Кармелюка, 10. вул. Декабристів, 11. вул. Рудого, 12. вул. Прокоповича, 13. вул. Любецька, 42—80, 37—157, 14. вул. Ленінградська, 1—17, від 20,

15. пров. Крупської, 16. вул. Широка, 17. пров. Широкий, 18. вул. Ріпкинська, 1, 3, 19. вул. І. Франка, 20. вул. Червона, 21. вул. Залізнична, 22. вул. Ріпкинська, парні номери. ДІМ НВМ старший лейтенант міліції Фенота Володимир Миколайович обслуговує: 1. вул. Старобілоуська, 2. вул. Пирогова, від 14 до 22 А, від 15 до 39, 3. вул. Комінтерну, 4. вул. Войкова, від 42 до 57, від 49/2, 5. вул. Любецька, 2—40.

Чернігівська міська організація Партії регіонів висловлює співчуття Ігорю Івановичу Москаленку з приводу тяжкої втрати — смерті матері. Щиро сумуємо разом із вами. Світла пам’ять Світлані Віталіївні!

Чернігівська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибоке співчуття головному редактору КП «ТРА «Новий Чернігів» Садчиковій Ірині Григорівні з приводу тяжкої втрати — смерті батька Григорія Кириловича.


Телепрограма 07.15 М/с «Черный плащ» 09.55 Т/с «Клон 2» 06.00 «Доброе утро, Укра10.45 Т/с «Пончик Люся» ина!» 11.40 «Шесть кадров» 06.01 Утренняя молитва 12.25 «Снимите это немед06.05, 06.30, 07.00, 07.30, ленно» 08.00, 12.00, 15.00, 18.20 13.20 «Полное перевоплоНовости щение» 06.10, 07.05, 08.05 Спорт 14.10, 15.05, 03.45, 04.30 06.45 Неизвестное от из«Давай поженимся» вестных 16.00 «Семейные мелодра06.50 Глас народа мы 2» 06.55 Православный кален- 16.55 «Не ври мне 3» дарь 18.00 «ТСН. Особенное» 07.15 Эра бизнеса 18.35, 05.15 «Говорим и по07.35 Хозяин в доме казываем» 07.50 Заглавия 20.15 Х/ф «Ангелы и 08.15 Полезные советы демоны» 08.30, 00.15 Копилка 23.10 Х/ф «Поколение П» 09.00, 21.00 Итоги дня 01.20 Х/ф «День, когда умер 09.25 Д/ф «Путь длиной в Христос» 15 лет» 10.10 «Легко быть женщиной» 10.55, 03.30 «Вера. Надежда. 05.35 Т/с «Крутые берега» Любовь» 07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 11.45 Официальная хроника 12.00, 18.50 Новости 11.50, 15.20 EuroNews 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 «С 12.10, 21.15 Деловой мир новым утром» 12.25, 04.20 «Предвечерье» 07.30, 20.25 «Спорт в Под12.55 Околица робностях» 13.30 Х/ф «Сорок первый» 09.10 Т/с «Дыши со мной. 15.15, 05.50 Деловой мир. Счастье взаймы» Агросектор 11.05 Т/с «Маршрут Мило16.05 Пятое Евангелие сердия» 16.30 Х/ф «Девять дней 12.15, 05.05 «Знак качества» одного года» 12.40 Д/с «Детективы» 18.40 По дорогам Украины 13.20 «Следствие вели...»с 19.05 Концерт памяти М. Леонидом Каневским 2» Мозгового «Мечталось, 14.10 «Семейный суд» желалось, не сбылось» 15.05 «Судебные дела» 20.35 After Live (За кулисами 15.55 Т/с «Тайны следствия Шустер-Live) 11» 21.20 Плюс-минус 17.45, 19.00 «Сваты 5» 21.25, 22.50 Шустер-Live 20.00 «Подробности» 22.45 Тройка, Кено, Секунда 20.30 «Киев вечерний» удачи 22.30 «Большая политика с 00.00 Итоги Евгением Киселевым» 01.20 Потомки 01.45 «Подробности»01.30 Хит-парад «Националь»Время» ная двадцатка» 02.10 Т/с «Васильевский 02.30 «Потомки»с Н. Рибчиностров» ской и К. Гнатенко 04.50 Д/ф «В поисках Греции» 05.05 «Служба розыска детей» 05.15, 03.20, 08.45, 12.45 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, «Факты» 19.30 «ТСН» 05.30 Свитанок 06.45, 07.10, 07.40, 08.05, 06.15, 07.35 Деловые факты 09.10 Завтрак с «1+1» 06.25, 09.25, 12.55, 19.20

15.45 Х/ф «Опасный возраст» 17.20 Х/ф «Барышня-крестьянка» 05.00, 09.00, 12.00, 15.00, 19.20 Х/ф «К расследованию 18.00 Новости приступить» 05.05 «Доброе утро!» 00.40 Х/ф «Трое суток после 05.15 «Пока все дома» бессмертия» 09.15 «Контрольная закупка» 02.00 Киноляпы 09.45 «Жить здорово!» 04.30 Кинотрейлеры 10.55 «Модный приговор» 12.20 Т/с «Банды» 13.25 «Криминальные хроники» 14.00 Другие новости 06.00, 18.00 «Особое мне14.20 «Понять. Простить» ние». «Экономические 15.15 Т/с «Отрыв» новости» 16.10 «Право на защиту» 07.00 М/ф 17.00 «Жди меня» 08.00 «Вечерние Новости из 18.35 «Поле чудес» Америки» 19.45 «Пусть говорят» 09.00, 15.00, 02.00 Т/с «Чер21.00 «Время» ный ворон» 21.30 «Две звезды» 10.00, 21.00, 03.00 Т/с «Вер23.10 «Прожекторпериссия. Кровавая баня» хилтон» 11.00 «Своими глазами» 23.55 Х/ф «Дом ветра» 12.00 «Кейс» 02.50 Х/ф «Культпоход в 13.00 Х/ф «Корабль притеатр» шельцев» 04.20 «Георгий Гречко. Я 16.00, 01.00 «Особое был в космосе, я верю мнение» в Бога» 17.00, 05.00 Т/с «Авантюристка. Проигравший получает все» 19.00, 00.00 «2012» 20.00, 04.00 «Все так» 05.00 «Утро России» 22.00 «Сейчас в мире» 09.05 Т/с «Здравствуй, 23.00 «Германия за неделю» мама!» 23.30 «Арт-навигатор» 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вести 10.25 «Вся Россия» 10.40 «С новым домом!» 11.35 «О самом главном» 04.55 «НТВ утром» 12.25 «Кулагин и партнеры» 07.40 «Наш космос». «Уме13.30, 16.30 Вести-Москва реть молодым» 13.50, 04.05 Т/с «Ефросинья. 08.35, 14.35, 17.35 Обзор. Продолжение» Чрезвычайное проис14.45 Т/с «Институт благошествие родных девиц» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 15.45 Вести. Дежурная часть «Сегодня» 16.50 «Брачное агентство 09.25 «Развод по-русски» Николая Баскова» 10.25 Спасатели 17.50 «Прямой эфир» 11.00 Т/с «Адвокат». «Смер19.50 «Юрмала» тельная угроза» 21.35 Х/ф «Хлебный День» 12.35 «До суда» 23.20 Х/ф «День счастья» 13.30 Суд присяжных 01.15 Х/ф «Прости-прощай» 15.35 «Суд присяжных. Окон02.30 Пятница чательный вердикт» 02.55 «Мой серебряный шар. 16.45 «Женский взгляд» Юрий Гагарин» 18.35 «Прокурорская про03.40 Вести-спорт верка» 19.45 «Говорим и показываем» 20.35 Т/с «Агент особого назначения» 06.00, 03.30 Саундтреки 00.10 Т/с «Мент в законе». 06.30 М/ф «Силовой вариант» 09.10 Х/ф «Далеко от 02.05 Х/ф «Шпильки 3» Родины» 03.50 «Обратная сторона 10.45 Х/ф «Вечный зов» луны» 12.00 Х/ф «Суперполицей04.35 «Старый ские из Майами» телевизор»приглашает» 13.45 Х/ф «Всегда готовы»

15

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

П’ятниця, 13 квітня

хозяин?» 15.55 Чертовки в юбках 05.05 Т/с «Вероника Марс» 16.20 УТЕТа мама! 05.50, 01.10 «Служба розыска 16.45 FAQ. Как снять девушку детей» и т.п 05.55, 06.35 Kids` Time 17.15, 20.05 Т/с «Универ» 06.00, 14.35 М/с «Джуман19.10 Бардак джи» 22.00 Дневники Темного 2 06.40, 07.05, 07.40, 08.40 23.05 Спокойной ночи, «Подъем» мужики 06.45, 14.55 М/с «Губка Боб 00.00 Т/с «Секс и город» Квадратные штаны» 00.30 МосГорСмех 07.30, 08.30, 19.00, 00.45 01.15 До утра Репортер 09.00, 23.50 Очевидец 09.55, 19.35 Т/с «Светофор» 10.35 Т/с «Молодожены» 06.00, 05.50 Серебряный 11.50 Т/с «Папины дочки» апельсин 12.50 Т/с «Ласточкино 07.00, 17.00, 19.00, 03.20 гнездо» События 05.40 «Документальный 13.55 М/с «Аладдин» 07.10, 17.10, 19.15, 03.40 Содетектив» бытия Спорт 06.35 Х/ф «Каникулы любви» 15.30, 16.55 Teen Time 07.15, 18.00 Т/с «Ефросинья. 08.35 Х/ф «Нина. Расплата за 15.35 Адское свидание 16.00 Т/с «Мятежный путь» Продолжение» любовь» 08.30, 13.45 Т/с «След» 17.40, 22.00 «Окна-Новости» 17.00 Т/с «Не родись красивой» 09.10 Т/с «Супруги» 17.50 Х/ф «Бриллиантовая 17.55 Т/с «Воронины» 10.10 Т/с «Мент в законе 5» рука» 19.15, 01.00 Спортрепортер 11.50 «Пусть говорят. Прин20.00, 22.40 «Танцуют все! 21.50 Гордость страны-2011 цесса Алла-Виктория» Возвращение героев» 01.20 Т/с «Сплетница» 12.50 Т/с «Предатель» 23.55 Х/ф «Кризис Веры» 02.00, 03.00, 04.00 Зона ночи 15.35 Чистосердечное при01.50 «Окна-Спорт» 02.05 Десятая муза в знание 02.00 Х/ф «Служили два Украине 16.00 Федеральный судья товарища» 03.05 ТВ про ТВ 17.15, 03.45 Критическая 03.35 Ночной эфир 03.35 Столицы мира. Амточка стердам 19.20 Т/с «Катина любовь» 04.05 Выше неба 20.15 Т/с «Я-телохранитель. 04.35 Столицы мира. Париж Киллер к юбилею» 04.00 Погода в місті 04.45, 05.00 Зона ночи. 00.00 Х/ф «Инди» 04.05 Мульти-Бульки Культура 01.50, 05.10 Т/с «30 потря04.30 Художній фільм «Серця 04.55 Николай Лысенко сений» трьох» 02.30 Добро пожаловать 05.10 Клуб суперкниги 04.20 «Пусть говорят» 05.30, 18.05 Невідомий Чернігів 06.00 Узнай как 05.45 Чернігів крізь віки 06.15 Ешь и худей 05.50 Історія кохання 07.05, 08.30 Мультик с 06.00, 18.00 Факт дня 05.50 «Легенды бандитской Лунтиком 06.05, 07.15 МедіаКратія Одессы» 07.35 Малыши-твойнята 07.00 ФАКТ 06.35 «Вторая полоса» 08.00 Телепузики 07.55 Потягуськи 06.40 Х/ф «Мария, мать 09.00 Ералаш 15.00, 19.55 ФАКТ ДНЯ Иисуса» 09.30 Т/с «Ранетки» 15.05 Погода в домі 08.35, 19.00 «Свидетель» 10.25 Т/с «Все женщины15.15 Партія з депутатом 09.00 Х/ф «Подвиг Одессы» ведьмы» 18.20 Парад вишиванок. 11.50 Х/ф «Блокада» 11.15 Т/с «Баффи-истребиЩоденник 19.30 Х/ф «Десять запотельница вампиров» 18.30 Кримінальний кадр ведей» 12.05 Интуиция 18.45 Дорога до храму 23.30 Х/ф «Ноев ковчег» 13.00, 19.35 Одна за всех 19.00 Факт 02.55 «Личный взгляд» 13.30 Т/с «Моя прекрасная 19.15 Консультує юрист 05.40 «Уроки тетушки Совы» няня» 19.20 Мер і місто 14.30 Дом 2 15.25 Т/с «Кто в доме

Спорт 06.30, 15.30 Т/с «Прокурорская проверка» 07.40 Стоп-10 09.30, 19.25 Чрезвычайные новости 10.30, 16.35 Т/с «Убойная сила» 12.40 Анекдоты поукраински 13.00, 20.10 Т/с «Бригада» 18.45 Факты. Вечер 22.20 Х/ф «Бэтмен навсегда» 01.00 Х/ф «Милые кости» 03.55 ПроЦiкаве 04.10 Миранок

ниями» 11.10 Х/ф «Мисс Конгениальность» 13.10 Х/ф «Сити-Айленд» 15.00 Х/ф «Семейка Брэди» 16.40 Х/ф «Повелитель бури» 19.00 Х/ф «Последняя любовь на земле» 21.00 Х/ф «Блэйд» 23.10 Х/ф «Блэйд 2» 01.30 Х/ф «Ассистентка»

19.00 Х/ф «Предельная скорость» 21.20, 23.00 «Улетное видео по-русски» 21.55 «Убойное видео» 23.30 Бой за звание чемпиона мира по версии WBA в среднем весе: Феликс Штурм vs Себастьян Збик. Андеркарт: Денис Бойцов vs Доминик Гуинн 01.00 Х/ф «Горец 3» 02.40 Х/ф «Настоящее правосудие. Война в городе»

06.30, 18.40, 22.40, 00.00 «Киевское время» 06.45, 08.25, 18.50, 23.35, 00.30, 03.25, 04.25 «Время спорта» 06.50, 08.40, 23.45, 00.40, 02.55, 03.35, 04.35 «Обзор прессы» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 03.00, 05.00 «Время новостей» 07.10, 08.15, 22.25, 23.20, 00.15, 03.15, 04.15 «Бизнес-время» 07.20 «Автопилот-Новости» 07.30 «Утро со звездой» 07.55, 08.35 «Трансмиссияновости» 09.10, 19.20 «Инвест-время» 09.20, 13.20, 14.20 «5 элемент» 10.30, 11.10, 12.15, 19.30, 20.10, 21.10, 01.00, 05.15 «Время. Итоги дня» 15.15 «Сканер» 16.15 «Лесной патруль» 17.25, 04.40 «Не первый взгляд» 18.10, 22.00 «Окно в Европу» 21.40, 04.00 «Время-Тайм» 23.25, 00.25, 03.20, 04.20 «Crime news» 02.30 «Хроника недели» 03.40 «Жизнь интересна»

При виявленні небезпечних речовин і предметів

Незважаючи на заходи, що вживаються місцевими підрозділами МНС у взаємодії з місцевими органами виконавчої влади, продовжують мати місце випадки загибелі й травмування населення внаслідок самостійного вилучення та розбирання вибухонебезпечних та хімічних речовин. Чернігівський міський відділ УМНС України в Чернігівській області попереджає: при виявленні небезпечних речовин і предметів (снарядів, бомб, мін тощо), а також хімічних речовин у вигляді аерозолю, пилу, в крапельно-рідинній формі з неприємним запахом необхідно не доторкатися до небезпечних речовин і предметів, припинити доступ громадян, повідомити оперативно-рятувальну службу — 101, санітарно-епідемічну службу, міліцію. А.Д. ОСИПЕНКО, фахівець з питань цивільного захисту та оперативного реагування Чернігівського міськоговідділу УМНС України в Чернігівській області 18.55 «Честь имею пригласить». Е. Евтушенко 20.10 Д/ф «Я не знал, что ты есть» 21.35 «На сон грядущий» 22.05 «Дни, которые изменили мир» 02.00 Д/ф «Поминальная молитва» 02.45 Х/ф «Старый наездник» 04.45 «Трудности перевода» 05.30 М/ф «Возвращение кота Сметанкина»

20.00 Социальный статус: ваши права 21.35 Сергей Маковецкий. Раб сцены 22.40 Х/ф «Жестокий романс» 02.45 Д/ф «Животные-прекрасные люди» 05.00 Чудаки 05.45 Экстремикс

06.00, 07.00, 11.40 М/с «Возвращение кота Сметанкина» 06.00, 15.00, 18.30, 21.00, 01.20 Служба новостей 06.25 «День ангела» 06.30 «Граны» «Социальный пульс» 06.40 «Качество жизни» 06.30 Утренняя зарядка 07.15, 12.20, 19.50, 21.45, 06.40 М/ф 05.10 «Здоровье» 07.00, 16.00, 04.15 Страна 07.35 Д/ф «Дорога длиной в советов жизнь» 08.00 Социальный статус: 08.35, 09.10, 10.20, 12.10, ваш дом 14.40, 16.45 «Эксклюзив 08.55, 18.55, 21.30 Экономидля семьи» ческий пульс 09.00, 19.00 Т/с «Капитанские 10.50, 17.05 «Кинопроектор» 11.10, 04.15 Д/ф «Слава Богу дети» за все» 10.00, 17.00 Алло, доктор! 12.40, 20.35 Д/ф «Инокиня» 11.15 Х/ф «Дерсу Узала»2 с. 13.40 «Удивительный мир 13.55 Наш мир-всегда ли он автомобилей» был таким? 14.10 «Школа выживания». О. 15.15, 02.15 Эхо и другие Богданович слоны Амбосели 17.50, 01.50 Магия природы 14.50, 22.30 «Ювелир» 17.15, 00.30 Д/ф «Братия»

10.50 Белорусское времечко 12.10, 20.10 Т/с «Жаркий лед» 13.00 Перезагрузка 13.40 Секрет фирмы 13.50 Эпоха. События и люди 14.30 Сфера интересов 15.15 Новости региона 15.30, 21.55 Т/с «Остров ненужных людей» 16.20, 02.30 Под грифом «Известные» 16.50, 00.35 Х/ф «Плач перепелки» 18.25 Х/ф «Жил-был Петр» 19.40, 01.45 Диалоги о цивилизации 21.45 Комендировка 22.45 Песни прошлого века 23.40, 04.15 Репортер «Белорусского времечка» 02.55 Выше крыши 03.20 Командировка 03.50 Утренняя волна

05.45 «Утро на К1» 08.20 «Панаехало» 08.50, 23.40 «Женская лига» 09.20 «Хали Гали» 09.55 Т/с «Солдаты» 14.05, 17.00 «В поисках приключений» 15.00 «Истории большого города. Уйти в монастырь» 16.00 Т/с «Сваха» 18.00 «Красиво жить. Рауты» 19.00 Т/с «Я лечу» 20.00 «Три сестры» 21.00 «КВН» 00.00 Т/с «Сверхъестественное» 00.50 Т/с «Медиум» 01.30 «Ночная жизнь»

20.30 Лучшие в своем деле, ч.2 21.00 Динамо: невероятный иллюзионист, ч.1 22.00 Как устроена Вселенная: Галактики 23.00 Искривление времени: Змеи, борцы сумо и попрыгунчики 03.45 Молниеносные катастрофы, ч.46

08.00, 16.00, 00.00 Д/с «Звезды голубого экрана» 09.00 Д/ф «По следам Оффенбаха» 10.00, 18.00, 02.00 Д/с «Худшие профессии в истории Британии» 11.00 Д/ф «Распутин: дьявол во плоти» 12.00 Д/ф «Открытие полиомиелитной вакцины» 13.30 Д/с «Животные, которые перевернули 06.00 Х/ф «Белый город» 07.00 Бомбейская железная историю» 08.00 Х/ф «Кипяток» дорога, ч.2 14.00 Д/ф «Великая битва 10.00 Х/ф «Ирония любви» 07.50 Эпохальные полеты Александра Македон12.00 Х/ф «Непобедимый» НАСА: Исследователи ского» 14.00 Х/ф «Обвиняются в 08.45 Земля мамонтов: 04.00 «Громкое дело»: «Дет15.00 Д/с «Охотники за наубийстве» Часть I ство на зоне» цистами» 16.00 Х/ф «Гитлер капут!» 09.35 Как управлять атомной 04.30 М/ф «Купидоновы за18.00 Х/ф «Луной был полон подводной лодкой, ч.3 17.00, 01.00 Д/ф «Хаим бавы Багза Банни» сутин» сад» 10.30 Исследователи костей: 05.00 М/с «Лунатики» 19.00, 03.00 Д/ф «Все о Ван 20.00 Х/ф «День выборов» Брошенное дитя 05.30, 12.00 «Званый ужин» Гоге» 22.30 Х/ф «Борцу не больно» 06.30 «Еще не вечер»: «Тене11.20 Рыболовный клуб 20.00, 04.00 Д/ф «Герои, «Буэна Виста», ч.9 вой шоу-бизнес» 05.10 «Кабачок «13 стульев» 00.00 Х/ф «Пушкин: Последмифы и национальная няя дуэль» 11.45 Промышленные от07.30 «Еще не вечер»: «Не 06.25 «Утренняя почта», ч.37 кухня» 02.00 Х/ф «Москва-не крытия: европейские родись красивой» 07.00 «Блюз. Лучшее» 06.00 Короли аукционов: 21.00, 05.00 Д/с «Германские Москва» истории: Большой 08.30, 11.30, 16.30, 18.30 08.00 Х/ф «Не тот человек» Набор для охоты на племена» 04.00 Х/ф «Он не завязывал взрыв «Новости 24» 09.45, 03.30 «Эта неделя в вампиров 22.00 Д/ф «Разврат: история шнурки» 08.45 Х/ф «Граф Монтеистории» 06.25 Лесоповал на болотах, 12.10 Я не должен был выМэри Уайтхаус» жить!: Адская встреча Кристо» 10.20 «О.С.П.-студия», ч.74. А. ч.12 23.30, 07.30 Д/ф «Брид11.15, 18.00 «Экстренный Свиридова 07.20 Как это устроено?, ч.6 13.05 Триумф дизайна, ч.5 жит Бардо-символ 13.55 Затерянные племена: вызов» 11.10 «Встреча в концертной 07.50 Как это сделано?: Франции» новые приключения студии Останкино». Аэробус/Бензопила 04.00 Х/ф «Повелитель мух» 13.00 «Не ври мне!» 06.00 Д/ф «Этот красавчик Марка и Олли:А дома 14.00 «Семейные драмы» «Монреаль 76. Встреча 06.00 Х/ф «Широко шагая» 08.15 Настоящие афериБраммелл» лучше с олимпийцами» сты: большие ставки. 08.00 Х/ф «Онг Бак 2: Непре- 15.00 «Следаки» 14.50 Исследователи костей: 16.00 Т/с «По закону» 12.25 «Утренняя почта», ч.14 Спецвыпуск взойденный» Кровавый ритуал 17.00 «Будьте здоровы»: 13.00 «Софт-рок 60-тых» 09.10 Парни с пушками, ч.13 10.00 Х/ф «Золотые цепи» «Искусственый человек» 10.05 Спецотряд на задании, 15.45 Как управлять атомной 13.40, 04.50 «XX век: 12.00 Х/ф «Букмекеры» подводной лодкой, ч.4 09.30 Автоспорт. ЧМ в класВеличайшие моменты ч.1 14.00 Х/ф «Защита Лужина» 19.00, 22.00 «Смотреть всем!» 16.40 Земля мамонтов: 20.00 «Странное дело»: истории» 11.00 Выжить вместе, ч.10 16.00 Х/ф «Отважные» се Туринг. Журнал Часть II «Стрелы богов» 14.00 Х/ф «Зеркало для 11.55 Разрушители легенд: 18.00 Х/ф «Верблюжьи 10.00, 13.00, 19.00 Тяжелая 17.35, 06.35 Рыболовный 21.00 «Секретные территогероя» Аквалангист/Автомопауки» атлетика. ЧЕ. Мужчины. клуб «Буэна Виста», ч.10 рии»: «Апокалипсис. 16.20 «О.С.П.-студия», ч.77. бильные «шалости» 20.00 Х/ф «Человек-кадил77 кг. Анталия (Турция) 18.00, 04.50 Эпохальные по- 11.00 Вот это да! Бомба замедленного М. Покровский 12.50, 01.55 Лесоповал на лак» леты НАСА: Челнок действия» 17.10 «Веселые ребята» болотах, ч.13 22.00 Х/ф «Воскресший» 12.00, 16.30 Тяжелая атлети18.55, 05.45 Затерянные 23.00 Т/с «Сверхъестествен- 13.45, 01.00 Top gear, ч.4 18.25 «Утренняя почта», ч.58 ка. ЧЕ. Женщины. 63 кг. племена: новые приное» 18.55, 00.55 «Лучшее из 14.40, 05.05 Махинаторы: Анталия (Турция) ключения Марка и 23.50 Х/ф «Вор» программ «Битклуб и Универсал VW T2 14.15 «Олимпийская мечта. Олли: Темные стороны 01.50 Т/с «Сдвинутый» Мюзикладен», ч.4 15.35 Короли аукционов: Тедди Ринер «. Журнал 06.00 М/с «Галактический меков 20.00 Х/ф «Знакомьтесь, Ручная пушка 14.30, 01.00 Фехтование. футбол» 19.45, 04.20 Промышленные Джон Доу» 16.05 Выжить вместе, ч.11 Командный ЧМ. Киев 06.30, 07.00, 07.30 М/с «Бен открытия: европейские 22.15 «О.С.П.-студия», ч.108. 17.00, 02.50 Разрушители (Украина) 10» истории: Производство 17.30 Тяжелая атлетика. Ю. Меньшова легенд: Смертельные 08.00, 09.30 Т/с «Страхов05.05, 21.00 Панорама электроэнергии 23.10 Т/с «Следствие ведут лучи античности/Запах ЧЕ. Женщины. 69 кг. щики» 05.45 Актуальное интервью 20.10, 00.45 Я не должен был знатоки: Дело №3. С скунса/ПуленепробиАнталия (Турция) 09.00, 21.00 Новости 2+2 06.00, 07.10, 07.35, 08.15, выжить!: Один на один 20.00, 00.00 Тяжелая атлетиполичным» ваемый? 09.15, 21.15, 23.25 Проспорт 08.35, 11.45 Доброе с природой 02.00 Х/ф «Набережная 18.00, 04.10 Как это устроека. ЧЕ. Мужчины. 85 кг. 09.20 «ГАИ. Дорожные утро, Беларусь! 21.05, 01.35 Когда погода туманов» но?, ч.7 Анталия (Турция) войны» 07.00, 08.00, 09.00, 12.00, меняет ход истории: 04.10 «О.С.П.-студия», ч.3 22.00 Бокс. Турнир Bigger`s 10.30 «Последние 24 часа. 15.00, 18.00, 00.25, 03.35 18.30, 04.40 Как это сделаЗеленый город но?: Плотины/МикроBetter. Тяжелая весовая Леонид Быков» Новости 22.00, 02.30 Любитель урагасхемы категория. Париж 11.30, 04.05 Т/с «Спецотряд 07.05, 08.05 Зона Х. Криминов: Торнадо 19.00, 00.00 Настоящие Кобра-11» нальная хроника 22.55, 03.25 Меня укусили, аферисты, ч.1 13.15 Т/с «Приключения 07.30, 08.30, 15.25, 18.20 03.00 Х/ф «Фрэнки и ч.1 19.30, 00.30 Настоящие Мерлина» Деловая жизнь Джонни» 23.50 Серийные убийцы: аферисты, ч.2 15.00 Т/с «Солдаты 10» 09.10 Т/с «Три талера» 05.00 Х/ф «Сексоголик» Бельгийский монстр 20.00 Лучшие в своем деле, 17.50 «Война космических 10.05, 02.10 Все путем! 06.40 Х/ф «Земное ядро» ч.1 амбиций» 10.20 Актуальный микрофон 09.00 Х/ф «Борьба с искуше05.00 Х/ф «Карусель» 06.15 Х/ф «Весенний призыв» 07.55 Х/ф «Соло» 08.30 Х/ф «Так начиналась легенда» 09.45 Х/ф «Даурия»1 с. 11.20 Х/ф «Даурия»2 с. 13.00, 21.00 Х/ф «Плата за проезд» 14.40, 22.40 Х/ф «Неизвестный» 16.15, 00.15 М/ф «Букет» 16.35, 00.35 Х/ф «Поживемувидим» 18.00, 02.00 Х/ф «Не самый удачный день» 19.35, 03.35 Х/ф «Всего один поворот»

WWW.VID.CN.UA


16

28.04.2012

Субота, 14 квітня

Муздрамтеатр

Народый артист России

Владимир Винокур с новой программой

«Смех без причины». 06.00 Утренняя молитва 06.10 М/ф 06.30 Мир православия 07.15 Эра здоровья 07.40 Полезные советы 08.00, 09.15 Шустер-Live 09.00 Школа юного супера-

06.00, 10.00, 12.00, 18.00 Новости 06.20 Х/ф «Укрощение огня», ч.1 07.50 «Играй, гармонь любимая!» 08.35 «Смешарики. ПИН-код» 08.50 «Умницы и умники» 09.40 «Слово пастыря» 10.15 «Смак» 10.55 «Ефим Копелян. Информация к размышлению» 12.15 Х/ф «Неуловимые мстители» 13.40 Х/ф «Новые приключения неуловимых» 15.15 Х/ф «Корона Российской империи, или Снова неуловимые» 18.15, 21.15 Х/ф «Степные дети» 21.00 «Время» 22.30 Пасха Христова. Трансляция богослужения из Храма Христа Спасителя 01.00 Х/ф «Живите в радости» 02.15 Х/ф «Три тополя на Плющихе» 03.30 Х/ф «Клад» 04.50 «Пасха»

05.00 «Вся Россия» 05.15 «Юрмала» 07.00, 10.00, 13.00 Вести 07.15 Х/ф «Прости-прощай» 08.40 М/ф 08.50 «Очевидное-невероятное» 09.20 «Субботник» 10.20 Х/ф «Хлебный День» 12.00 «Отец Михаил. История одной семьи» 13.20 Вести-Москва 13.30 «Честный детектив» 13.55 «Городок» 14.25, 02.15 Х/ф «Старые стены» 16.05, 19.45 Х/ф «Источник счастья» 19.00 Вести в субботу 20.40 Х/ф «Дирижер» 22.30 «Пасха Христова». Пасхального богослужения из Храма Христа Спасителя 01.00 Х/ф «С любимыми не расставайтесь» 03.55 «Комната смеха»

06.00, 01.10 Киноляпы 06.30, 02.30 Саундтреки 07.00 М/ф

Телепрограма

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

гента 12.15 After Live (За кулисами Шустер-Live) 12.35 Интервью с Патриархом Кириллом 13.05 Интервью с Блаженнейшим Митрополитом Владимиром 13.40 Зеленый коридор

10.10 Х/ф «Сказка о потерянном времени» 11.45 Х/ф «Барышня-крестьянка» 13.45 Х/ф «К расследованию приступить» 19.10 Х/ф «Жандарм в НьюЙорке» 21.05 Х/ф «Жандарм и инопланетяне» 22.55 Х/ф «Авария» 04.00 Кинотрейлеры

06.00 «Особое мнение». «Экономические новости» 07.00 М/ф 08.00 «Вечерние Новости из Америки» 09.00 «Клинч» 10.00, 11.00 Т/с «Шериф» 12.00 «В Нью-Йорк с В. Топаллером» 13.00, 03.00 Х/ф «Сегодня-новый аттракцион» 14.30 «Живое слово» 15.00, 02.00 Т/с «Утесов. Песня длиною в жизнь» 16.00, 01.00 «Американский ликбез. Покушения на президентов» 16.30 «Эхо недели» 17.00, 05.00 Т/с «Авантюристка. Проигравший получает все» 18.00 «Код доступа» 19.00 «Цена победы» 20.00, 22.00 Т/с «Шериф. Сто тысяч для сына» 21.00 «Израиль за неделю» 23.00 Х/ф «Макаров» 01.30 «Мультфильмы для взрослых»

06.40 Спасатели 07.00, 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 «Сегодня» 07.20 «Уроки осторожности с тетушкой Совой» 07.30 Смотр 08.00 Главная дорога 08.30 «Готовим с Алексеем Зиминым» 09.20 Русская начинка 09.55 «Кулинарный поединок» 10.55 Квартирный вопрос 12.25 «Наши»со Львом Новоженовым» 13.15 «Расстрельные списки и церковные ценности» 14.00 «Схождение Благодатного Огня». из Иерусалима 15.25 «Таинственная Россия: Святая Матрона Мо-

WWW.VID.CN.UA

13.50 Х/ф «Дерсу Узала» 16.25 В Гостях у Д. Гордона И. Глазунов 18.05 Концерт С. Ротару «Я тебя по-прежнему люблю» 19.30 10+10. Украина-Грузия. Мировой хит 20.50 Мегалот 20.55 Обратная связь 21.00 Итоги дня 21.40 Кабмин: событие недели 21.55 Пасха 22.50 Суперлото, Тройка, Кено 22.55 Пасхальные богослужения из Храма Христа Спасителя (г. Москва) 23.45, 00.00 Пасхальные богослужения из КиевоПечерской Лавры 23.50, 04.00 Пасхальные богослужения из Свято-Владимирского кафедрального собора 23.55, 02.00 Пасхальные богослужения из Храма Святого Василия Великого

06.20 М/ф «Смурфы» 07.15 «Настоящие врачи 2» 08.05 «Светская жизнь» 09.05 «Кто там?» 10.10, 10.35 М/с «Тимон и Пумба» 11.00 Т/с «Интерны» 19.30 «ТСН» 20.00 Х/ф «Непутевая невестка» 23.50 Х/ф «Ангелы и демоны» 02.15 Х/ф «Поколение П» 04.05 Х/ф «Происхождение мира»

05.20 «Большая политика с Евгением Киселевым» 06.00 «Позаочи» 08.05 «Городок» 08.45 «Орел и Решка» 09.45 «Украина, вставай!» 10.25 «Вырванный из толпы» 11.05, 15.00 Т/с «Серафима Прекрасная» 13.25 Д/ф «Последняя Пасха» 14.00, 01.35 «Схождение Благодатного огня в Храме гроба Господня-2012» 17.05 «Киев вечерний»

сковская» 16.20 «Очная ставка» 17.20 Александр Журбин. Мелодии на память 18.30 Профессия-репортер 19.00 «Максимум. Расследования, которые касаются каждого» 20.00 «Русские сенсации» 20.55 Ты не поверишь! 21.50 Т/с «Ментовские войны 6». «Банда» 23.40 Обзор. Чрезвычайное происшествие 00.10 «Звезды на НТВ» 02.10 Т/с «Час Волкова». «Звери», «Дель арте», «Лир», «Псих», «Фокус»

05.00 Х/ф «Плата за проезд» 06.40 Х/ф «Неизвестный» 08.15 М/ф «Букет» 08.35 Х/ф «Поживем-увидим» 10.00 Х/ф «Не самый удачный день» 11.35 Х/ф «Всего один поворот» 13.00, 21.00 Х/ф «Полеты во сне и наяву» 14.35, 22.35 Х/ф «Только в мюзик-холле» 15.50, 23.50 Х/ф «Шинель» 17.10, 01.10 Х/ф «Мелочи жизни» 18.30, 02.30 Х/ф «Бумбараш»1 с. 19.45, 03.45 Х/ф «Бумбараш»2 с.

05.10 «Встреча в концертной студии Останкино». «Монреаль 76. Встреча с олимпийцами» 06.25 «Утренняя почта», ч.14 07.00 «Софт-рок 60-тых» 07.40, 22.50, 04.50 «XX век: Величайшие моменты истории» 08.00 Х/ф «Зеркало для героя» 10.20 «О.С.П.-студия», ч.77. М. Покровский 11.10 «Веселые ребята» 12.25 «Утренняя почта», ч.58 12.55, 18.55 «Лучшее из программ «Битклуб и Мюзикладен», ч.4 14.00 Х/ф «Знакомьтесь, Джон Доу» 16.15 «О.С.П.-студия», ч.108. Ю. Меньшова 17.10 Т/с «Следствие ведут знатоки: Дело №3. С поличным»

19.00 «Рассмешить комика» 20.00 «Подробности» 20.30 «Концерт Софии Ротару» 23.00 Х/ф «Поп» 02.35 «Подробности»-»Время» 03.05 Т/с «Васильевский остров»

04.55 «Факты» 05.25 Другой футбол 05.35 Свитанок 05.55 Козырная жизнь 06.25 Х/ф «Солдатики» 08.30 Берегись автомобиля 08.55 Звезды YouTube 09.20 Люди, кони, кролики... и домашние ролики 10.00 ЕвроФуд-2012 10.25 Квартирный вопрос 11.20 Стоп-10 12.20 Провокатор 13.15, 18.55 Спорт 13.20 Т/с «Бригада» 15.45 Максимум в Украине 16.50 Х/ф «Полицейская академия 5: Пункт назначения-Майами» 18.45 Факты. Вечер 19.00 Х/ф «Бэтмен. Начало» 21.50 Наша Russia 22.40 Х/ф «Беглец» 01.15 Х/ф «Особое мнение» 03.40 Х/ф «Милые кости»

05.25 М/ф «Остров сокровищ» 06.25 Х/ф «Стряпуха» 07.40 «Караоке на Майдане» 08.40 «Завтрак с Юлией Высоцкой» 08.55 «Едим дома» 10.05 «Невероятная правда о звездах» 11.10 «Дорогая, мы убиваем детей» 13.15 «Холостяк 2» 17.40 «Холостяк 2. Как выйти замуж» 19.00 «Украина имеет талант! 4» 23.15 Х/ф «Бриллиантовая рука» 01.25 «Детектор лжи» 02.15 Х/ф «Человек ниоткуда» 03.35 Х/ф «Деловые люди» 04.55 Ночной эфир

20.00 Х/ф «Набережная туманов» 21.30 «Эта неделя в истории» 22.10 «О.С.П.-студия», ч.3 23.10 «Встречи с Аллой Пугачевой» 00.30 «Утренняя почта», ч.79 01.05 «Ретроспектива», 1983 01.10 «В концертном зале»: Sting, Roxette, George Michael 02.05 Х/ф «Любить» 03.25 Х/ф «Четвертак»

03.00 Х/ф «Последняя любовь на земле» 05.00, 23.00 Х/ф «За гранью» 07.05 Х/ф «Мисс Конгениальность» 09.00 Х/ф «Сити-Айленд» 11.00 Х/ф «Семейка Брэди» 12.40 Х/ф «Идеальный шторм» 15.00 Х/ф «Ассистентка» 17.00 Х/ф «Милашка в розовом» 19.00 Х/ф «Синоптик» 21.00 Х/ф «Блэйд 2» 01.10 Х/ф «Сквозь горизонт»

06.00 Х/ф «Непобедимый» 08.00 Х/ф «Обвиняются в убийстве» 10.00 Х/ф «Любовь под прикрытием» 12.00 Х/ф «Любовь как мотив» 14.00 М/ф «День рождения Алисы» 16.00 Х/ф «Золотое сечение» 18.00 Х/ф «Пушкин: Последняя дуэль» 20.00 Х/ф «Москва-не Москва» 22.00 Х/ф «Он не завязывал шнурки» 00.00 Х/ф «Я остаюсь» 02.00 Х/ф «Дом на краю» 04.00 Х/ф «Капкан для киллера»

04.00 Х/ф «Защита Лужина» 06.00 Х/ф «Отважные» 08.00 Х/ф «Верблюжьи пауки» 10.00 Х/ф «Букмекеры» 11.40 Х/ф «Посылка» 13.00 Х/ф «Защитнег» 16.00 Х/ф «Убийства в Оксфорде» 18.00 Х/ф «Открытое море» 20.00 Х/ф «Король вечеринок» 22.00 Х/ф «Неоспоримый 3»

04.00 Погода в місті 04.05 Художній фільм»Серця трьох» 04.45, 07.45 Мульти-Бульки 05.00, 19.05 Гастролер 05.10, 19.40 Невідомий Чернігів 05.20 Мелодії життя 06.00 Факт 06.15 Чернігів і чернігівці 06.45 Дорога до храму 07.00 ФАКТ 07.15 Мер і місто 07.55, 15.55 Потягуськи 15.00, 18.00 Факт дня 15.05 Погода в домі 15.25 Диво-писанка 15.35 Сад. Город. Квітник 18.05 Партія з депутатом 18.50 Парад вишиванок. Щоденник 19.00, 19.55 ФАКТ ДНЯ 19.25 Кримінальний кадр

05.30 Т/с «Вероника Марс» 06.55 Х/ф «Джинсы-талисман» 08.55 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 09.35 М/с «Пингвины из Мадагаскара» 10.00 Ревизор 11.05 Аферисты 12.05 Посторонним В... 13.05 Новый взгляд 14.10 Кухня на двоих 15.10 Даешь молодежь! 16.30 Х/ф «День радио» 18.35 Х/ф «Пираты Карибского моря. На краю света» 22.00 Кто сверху? 23.30 Х/ф «Новый парень моей мамы» 01.25 Спортрепортер 01.30 Х/ф «История о нас» 03.15 Х/ф «Летите домой»

06.00 Узнай как 06.15 Ешь и худей 07.05, 09.00 Мультик с Лунтиком 07.35 Малыши-твойнята 08.00 Баклушница 08.30 Телепузики 09.30 М/с «Белка и Стрелка. Шаловливая семейка» 09.40, 16.10 Ералаш 10.10, 16.15 Одна за всех

08.00 М/ф 09.10 М/с «Бен 10. Инопланетная сверхсила 2» 10.20 Проспорт 10.25 «Улетное видео порусски» 11.40 Х/ф «Джек Хантер: В поисках сокровищ Угарита» 13.35, 14.20, 15.20, 16.20 Т/с «Страховщики» 17.20 Чемпионат Украины по футболу. 27 тур. «Динамо»-»Ворскла» 19.30 Чемпионат Украины по футболу. 27 тур. «Металлист»»Ильичевец» 21.30 «Прожекторперисхилтон» 22.15, 23.15 Т/с «Побег» 00.15 Х/ф «Центурион» 02.00 Х/ф «Предельная скорость» 03.35 Х/ф «Украденное счастье»

04.00 «Громкое дело»: «Могильная связь» 04.30 Т/с «Солдаты 13» 08.00 «Реальный спорт» 08.15 «100%» 08.50 «Чистая работа» 09.30 «Странное дело»: «Стрелы богов» 10.30 «Секретные территории»: «Апокалипсис. Бомба замедленного действия» 11.30 «Новости 24» 12.00 «Военная тайна с Игорем Прокопенко» 14.00 «Жить будете» 16.00 «Адская кухня» 17.30 «Репортерские истории» 18.00 «Неделя с Марианной Максимовской» 19.00 Х/ф «9 рота» 21.50 Т/с «Честь имею!» 01.45 Х/ф «Блокпост» 03.30 «Универсальный солдат»

05.05, 21.00 Панорама 05.45 Командировка 06.00 Секрет фирмы 06.25, 14.50 Тысячелетие 06.30, 03.20 Таямнiца душы 07.00 Доброе утро, Беларусь! 09.00, 12.00, 15.00 Новости 09.10, 03.50 Х/ф «Горя

10.35 Т/с «Кто в доме хозяин?» 11.30 Т/с «Моя прекрасная няня» 12.30 ТЕТ 2.0 13.00 Х/ф «Миссис Даутфайр» 15.15 Куколка 2 16.45, 21.35 Т/с «Универ» 18.40 Х/ф «Ночь в музее» 20.40 Бардак 22.30 Чертовки в юбках 23.00 Х/ф «Мемуары гейши» 01.30 До утра

06.00, 05.20 Серебряный апельсин 07.00, 19.00, 03.20 События 07.10 События Спорт 07.15, 03.40 Х/ф «Джуниор» 09.30 Журнал УЕФА Евро-2012 10.00 Тайны звезд 11.00, 12.00 Дорожный патруль 13.00 Т/с «Цвет пламени» 16.00 Х/ф «Золотые небеса» 18.00, 19.20 Т/с «Четыре времени лета» 21.15 Х/ф «Когда цветет сирень» 23.10 Х/ф «Пара гнедых» 01.10 Х/ф «Свой-чужой» 02.50 Чистосердечное признание

06.00 «Легенды бандитского Киева» 06.25 «Пазлы судьбы» 06.45 Т/с «Батюшка» 14.40 Т/с «Журов» 19.00 Т/с «Тайны следствия 9» 23.00 «Резервисты» 00.00 Д/ф «Столыпин. Передел» 01.00 Д/ф «Великая Пасха» 01.45 «Личный взгляд» 05.40 «Уроки тетушки Совы»

06.30, 18.40, 00.00 «Киевское время» 06.45, 07.55, 08.20, 18.50, 23.35, 00.30, 03.25, 04.25 «Время спорта» 06.50, 00.40, 03.35, 04.35 «Обзор прессы» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00,

бояться-счастья не видать»1 с. 10.15 М/ф «Песенка для канарейки» 10.25 Выше крыши 10.50 «Здоровье» 11.30, 02.55 Женсовет 12.10 Коробка передач 12.40 Скарбнiца Берасцейшчыны 13.05 Наперад у мiнулае 13.30 «Не только женщина знает» 14.25 Белорусская кухня 15.15 Новости региона 15.30, 22.30 Х/ф «Уральская кружевница» 16.15, 02.25 Эпоха 16.40 Вокруг планеты 17.20, 22.00 Пра мастацтва 17.50 «Беларусь 24». События недели 18.55 Итоги недели 19.20 «Дочки моей глаза» 20.00 Т/с «Смотрины» 20.30 Д/ф «По имени и житие...» 21.40 День спорта 21.45 АТН 23.10 Д/ф «Отдай, что обрел ты, и бедным не будешь...» 23.40 Д/ф «Белорусский народный календарь. Пасха» 23.55 Праздничное богослужение на Воскресенье Христово из Минского Свято-Духова кафедрального собора

06.00, 02.50 В погоне за ураганом: Спасение Рида 06.55 Охотники за старьем, ч.10 07.50, 17.00 Золотая лихорадка: Берингово море: Засасывание 08.45 Грязная работенка, ч.3 09.40 Производство: гонка со временем, ч.3 10.05 Производство: гонка со временем, ч.4 10.35, 18.00 В разрезе, ч.2 11.30 Гигантские корабли: Судно Fairplayer компании Jumbo 12.25, 19.00 Мужчина, женщина, природа, ч.10 13.20 Строительная помощь: Бильярд для мальчиков и куколок 14.15 Короли аукционов, ч.19 14.40 Короли аукционов, ч.20 15.10 Дилеры, ч.4 16.05 Как это устроено?, ч.5

18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 02.00, 03.00, 05.00 «Время новостей» 07.10 «Клуб 700» 07.30, 08.10, 22.25, 23.20, 00.15, 03.15, 04.15 «Бизнес-время» 08.30 «Светская кухня» 09.20, 15.15 «Интеллект.ua» 10.15 «Здоровые истории» 11.10 «Трансмиссия» 11.30 «Автопилот-тест» 12.10 «Окно в Европу» 13.15 «Драйв» 14.10 «История успеха» 14.25 «Игра судьбы» 16.15 «Арсенал» 17.25, 04.40 «Феерия странствий» 18.15 «Время интервью» 19.20, 23.45, 01.45, 06.05 «Тема недели» 19.30, 02.15, 06.10 «Машина времени» 20.10, 01.00, 05.15 «Портреты с Сергеем Дорофеевым» 21.10, 02.35 «Большая политика» 21.40, 04.00 «Окно в Америку» 22.00, 03.40 «В кабинетах» 22.30 «Мастер-класс с Наталией Фицич»

06.00 Страна советов 06.45, 08.30 М/ф 06.55 Ф-стиль 07.20 Будь в курсе! 07.50, 14.50 Цивилизация Incognita 08.00 Служба новостей «Социальный пульс» 09.00, 23.45 Неизвестная планета 10.05 Сергей Маковецкий. Раб сцены 11.15 Х/ф «Свой среди чужих, чужой среди своих» 13.30 За семь морей 15.15 М/ф «Тайна третьей планеты» 16.00 Дневник для родителей 16.30 Новые песни о главном 18.15 Кумиры 18.30, 02.15 Социальный пульс выходных 18.55 Т/с «Служба 21, или Мыслить надо позитивно» 20.00, 02.40 Ронин 20.30 Вахтанг Кикабидзе. Мои

16.30 Как это сделано?: Ракеты/Бинокли/Бумажные полотенца 20.00, 04.10 Короли аукционов, ч.21 20.30, 04.40 Короли аукционов, ч.22 21.00, 05.05 Дилеры, ч.5 22.00 Морпех Дуг, ч.1 22.30 Морпех Дуг, ч.2 23.00 Спецотряд на задании, ч.1 00.00 Секреты спецслужб, ч.1 01.00 Парни с пушками, ч.13 01.55 Лесоповал на болотах: Дорожные воины 03.45 Как это устроено?, ч.3

07.00 Я не должен был выжить!: Расщелина-убийца 07.50 Я не должен был выжить!: Смертельное восхождение 08.45 Я не должен был выжить!: В каньоне 09.35, 22.55 Я не должен был выжить!: Адская встреча 10.30, 23.50 Я не должен был выжить!: Один на один с природой 11.20 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Путешествие в неизведанное 12.10 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Четыре суда и одна свадьба 13.05 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Тайные обряды 13.55 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли:А дома лучше 14.50 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Темные стороны меков 15.45 Иисус-человек и легенда 16.40 Кто подставил Иисуса? 18.25 Титаник-анатомия катастрофы 19.20 В поисках сокровищ: Открытие «Лузитании» 20.10 Подводный патруль, ч.1 21.05 Подводный патруль, ч.2 22.00 Подводный патруль, ч.3 00.45 Бой: Законы ринга 01.35 Бой: Черный и белый 02.30 Эпохальные полеты НАСА: Обычный супермен 03.25 Эпохальные полеты

года-мое богатство 21.30 Д/ф «Животные-прекрасные люди» 00.40 Х/ф «Гималаи-там, где живет ветер» 03.10 Трипольцы 04.45 Чудаки 05.45 Экстремикс

06.00, 10.40, 16.45, 05.40 М/с «Возвращение кота Сметанкина» 06.25 «День ангела» 06.30 «Кинопроектор» 06.40 Х/ф «Старый наездник» 08.10, 09.05, 10.05, 12.20, 14.40, 16.40 «Эксклюзив для семьи» 09.45 «Здоровье» 11.00, 17.10 «Почему? Что? Где?» 11.30 Д/ф «Я не знал, что ты есть» 12.00 «Акваскоп» 12.40 Д/ф «Братия» 14.50, 22.30 «Ювелир» 17.45, 21.50 «Трудности перевода» 18.15, 03.00 Д/ф «Слава Богу за все» 18.45 Д/ф «Инокиня» 19.45 «Честь имею пригласить». Митрополит 20.40, 00.30 Х/ф «Притча», ч.1 21.40 «На сон грядущий» 01.30 Х/ф «Трактористы» 03.30 «Три цвета времени» 04.00 «Культурное пространство» 04.20 «Успех на шпильках» 04.40 «Сквозь призму времени» 05.10 «Школа выживания»

05.45 «Утро на К1» 09.00 М/ф «Приключения мишек Гамми» 10.00 Д/ф «Приключения Остина Стивенса» 11.05 Х/ф «Принцы воздуха» 12.45 Т/с «Банкирши» 20.40 Х/ф «Снежная королева» 22.50 Д/ф «Титаник изнутри» 00.45 Х/ф «Человек-мотылек» 02.40 «Ночная жизнь»

НАСА: Друзья и соперники 04.20 Эпохальные полеты НАСА: Посадка Орла 05.15 Эпохальные полеты НАСА: Исследователи 06.05 Эпохальные полеты НАСА: Челнок

08.00, 16.00, 00.00 Д/с «Звезды голубого экрана» 09.00 Д/ф «Хаим сутин» 10.00 Д/с «Худшие профессии в истории Британии» 11.00 Д/ф «Все о Ван Гоге» 12.00 Д/ф «Герои, мифы и национальная кухня» 13.00 Д/с «Германские племена» 14.00 Д/ф «Этот красавчик Браммелл» 15.30 Д/ф «Бриджит Бардосимвол Франции» 17.00, 01.00 Д/ф «Сикерт против Сарджента» 18.00, 02.00 Д/ф «Чудеса цивилизации: древняя столица Китая» 19.00, 03.00 Д/ф «По следам Пуччини» 20.00, 04.00 Д/ф «Спасение «Титаника» 21.30, 05.30 Д/ф «Сражаясь с красным бароном» 23.00, 23.30, 07.00, 07.30 Д/ф «Видео убило звезду радио эфира»

09.30, 13.00, 16.00 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Мужчины. 85 кг. Анталия (Турция) 10.30 Снукер 12.00 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Женщины. 69 кг. Анталия (Турция) 14.00 Автоспорт. Авто Гра-при. Марракеш (Марокко). Гонка 1 15.00, 19.00 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Женщины. 75 кг. Анталия (Турция) 17.00, 01.00 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Мужчины. 94 кг. Анталия (Турция) 20.00, 02.00 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Мужчины. 105 кг. Анталия (Турция) 22.00 Боевые искусства. Бойцовский клуб. Турнир «Тайбокс Мания» 23.00, 00.00 Боевые искусства. Бойцовский клуб. Турнир Total KO


Телепрограма 06.00, 07.45, 14.05 Поздравление президента Украины 06.05 Интервью с Патриархом Кириллом 06.35 Интервью с Блаженнейшим Митрополитом Владимиром 06.55 Пасха 07.50, 08.05 Пасхальные богослужения из Киево-Печерской Лавры 07.55 Пасхальные богослужения из Свято-Владимирского кафедрального собора 08.00, 10.05 Пасхальные богослужения из Храма Святого Василия Великого 12.05 Пасхальные богослужения из Свято-Владимирского Собора 14.15 Шаг к звездам. Евровидение 15.00 Ближе к народу. Блаженнейший Митрополит Владимир 15.35 Шеф-повар страны 16.25 Королева Украины 17.15 Смешной и еще смешнее 17.45 Золотой гусь 18.10 Имею честь пригласить 19.00 Деловой мир. Неделя 19.40 Концертная программа «Праздничная Пасха» 20.40 Главный аргумент 20.50 Официальная хроника 21.00 Итоги недели 21.40 Точка зрения 22.00 Фольк-music 22.55 Тройка, Кено, Максима 23.00 Эксперт на связи 23.25 Эра здоровья 23.50 Д/ф «Пятое Евангелие» 00.15 Копилка 01.20 ТелеАкадемия 02.20 М/ф «Колобок, колобок» 02.35 Х/ф «Инкогнито из Петербурга» 04.05 10+10. Украина-Грузия. Мировой хит 05.30 Околица

07.05 «Адская кухня 2» 08.00 «Ремонт+» 08.40 М/ф

09.05 «Лото-Забава» 10.10, 10.35 М/с «Тимон и Пумба» 12.15 Т/с «Сделано в СССР» 19.30, 23.50 «ТСН-Неделя» 20.15 «Голос страны 2: Новая история» 22.45 «Светская жизнь» 23.15 «Голос страны 2: Новая история. Голосование» 00.40 Х/ф «День, когда умер Христос» 03.05 Х/ф «Происхождение мира»

06.50 «Бокс. Хуан Мануэль Маркес & Сергей Федченко» 08.40 «Утренняя Почта с Пугачевой и Галкиным» 09.30 «Школа доктора Комаровского» 10.05 «Воскресенье с «Кварталом» 11.05 «Сваты у плиты» 11.30 «Сваты 5» 15.50 «Концерт Софии Ротару» 18.05, 20.55 Т/с «Ящик Пандоры» 20.00, 02.20 «Подробности недели» 23.00, 03.50 Д/ф «Титаник: загадка разгадана» 00.50 Бокс. Хуан Мануэль Маркес & Сергей Федченко 03.05 «Позаочи»

06.00 «Факты» 06.25 Квартирный вопрос 07.15 ЕвроФуд-2012 07.45 Анекдоты поукраински 08.05 Х/ф «Бэтмен и Робин» 10.45 Звездный тест-драйв 11.15 Козырная жизнь 11.55 Другой футбол 12.20 Спорт 12.25 Х/ф «Полицейская академия 5: Пункт назначения-Майами» 14.15 Х/ф «Полицейская академия 6: Город в осаде» 16.05 Х/ф «Полицейская академия 7: Миссия в Москве» 17.55 Наша Russia 18.45 Факты недели

19.45 Х/ф «Бэтмен. Темный рыцарь» 22.45 Х/ф «Служители закона» 01.25 Голые и смешные 02.10 Х/ф «Шелк» 03.55 Интерактив. Еженедельник 04.10 ПроЦiкаве 04.35 Свитанок

05.40 М/ф «Остров сокровищ» 06.40, 02.15 Х/ф «Воскресный папа» 08.25 «Завтрак с Юлией Высоцкой» 08.40 «Едим дома» 10.30, 01.30 «Невероятные истории любви» 11.30 «Караоке на Майдане» 12.30 «Хата на тата» 13.35 «Куб» 14.55 «Украина имеет талант! 4» 19.00 «Битва экстрасенсов. Война титанов» 21.15 Х/ф «Невеста моего друга» 23.45 Х/ф «Мы странно встретились» 03.35 Ночной эфир

04.00 Погода в місті 04.05 Художній фільм 04.45 Гастролер 05.10 Репортаж з коліс 06.00, 18.00, 19.55 Факт дня 06.05 Ескулап 06.20, 15.20, 18.10 Парад вишиванок. Щоденник 06.30 Архів душі 07.00, 15.00 ФАКТ ДНЯ 07.05, 15.05, 19.15 Пасхальне привітання 07.10 Партія з депутатом 07.55, 15.55, 19.50 Потягуськи 15.10 Погода в домі 15.25 Мер і місто 15.45 Кримінальний кадр 18.05 Консультує юрист 18.20 Сад. Город. Квітник 18.45 Диво-писанка 19.00 Факт 19.20 Чемпіон

04.55 Т/с «Вероника Марс» 05.40 Клипсы

Неділя, 15 квітня 05.55 Х/ф «Сердце Клары» 07.45 Церковь Христова 08.00 Спросите у доктора 08.25 Даешь молодежь! 08.55 М/с «Губка Боб Квадратные штаны» 09.30 М/с «Пингвины из Мадагаскара» 09.55 Топ-100 11.15 Кто сверху? 13.10 Шуры-амуры 14.10 Пираньи 15.00 Пакуй чемоданы 16.40 Файна Юкрайна 18.05 Х/ф «На игре» 20.00 Х/ф «На игре: Новый уровень» 22.00 Люди ХЭ 23.00 Х/ф «Расплата» 01.05 Спортрепортер 01.10 Х/ф «День радио» 03.00, 04.00 Зона Ночи 03.05 Путешествие в утраченное прошлое 03.35 Страна людей 04.05 Леопольд, или Побег от свободы 04.30, 04.45 Зона ночи. Культура 04.35 Иван Франко

06.00 Узнай как 06.15 Ешь и худей 06.40 ТЕТ 2.0 07.05, 09.00 Мультик с Лунтиком 07.35 Малыши-твойнята 08.00 Баклушница 08.30 Телепузики 09.30 М/с «Белка и Стрелка. Шаловливая семейка» 09.40 М/ф «Хрусталик и Пингвин» 10.55 Х/ф «Миссис Даутфайр» 13.10 Т/с «Моя прекрасная няня» 14.05 Чертовки в юбках 14.35, 20.20 Т/с «Универ» 16.30 Х/ф «Ночь в музее» 18.30 Куколка 2 19.25 Богиня шопинга 22.15 Бабуны & дедуны 2 22.45 Х/ф «Мечтать не вредно» 00.15 Валера TV 00.45 Х/ф «Мемуары гейши» 03.10 Дурнев+1 03.35 До утра

06.00, 05.30 Серебряный

03.05 Х/ф «Суворов» 06.00, 10.00, 12.00 Новости 06.30 Х/ф «Укрощение огня», ч.2 07.50 «Смак» 08.25 «Служу Отчизне!» 08.55 «Смешарики. ПИНкод» 09.10 «Здоровье» 10.10 «Непутевые заметки» 10.30 «Пока все дома» 11.25 «Фазенда» 12.15 Праздничный канал 18.45 «Минута славы. Мечты сбываются!» 21.00 «Время» 22.00 «Мульт личности» 22.35 «Yesterday live» 23.45 Х/ф «Романс о влюбленных» 02.05 Х/ф «Не было бы счастья...» 03.10 Т/с «Банды» 04.05 «Модный приговор»

05.00, 13.30 «Вся Россия» 05.10 Х/ф «Источник счастья» 08.35 «Утренняя почта» 09.10 «Сам себе режиссер» 10.00, 13.00 Вести 10.15, 13.20 Вести-Москва 10.55 «Смехопанорама» 11.20 М/ф 11.40 Х/ф «Пристань на том берегу» 13.40, 23.35 «Титаник. Последняя тайна» 14.30 «Городок» 15.20 Х/ф «Учитель пения» 17.05 «Смеяться разрешается» 19.00 Вести Недели 20.05 Х/ф «Одуванчик» 21.55 Х/ф «Бесприданница»

06.00, 01.10 Киноляпы 06.30, 02.30 Саундтреки 07.00 М/ф 10.55 Х/ф «Черный треугольник» 14.50 Х/ф «Частное лицо» 19.10 Х/ф «Жандарм и инопланетяне» 21.00 Х/ф «Жандарм в НьюЙорке» 22.55 Х/ф «Черная роза-эмблема печали, красная роза-эмблема любви» 04.00 Кинотрейлеры

06.00, 08.30, 16.30 М/ф 07.00 Х/ф «Отроки во Вселенной» 09.00 «Народ против» 10.00, 11.00 Т/с «Шериф. Сто тысяч для сына» 12.00 «Страна и люди»с Л. Мела 13.00, 03.00 Х/ф «Мама вышла замуж» 14.30, 04.30 «Глобал 3000» 15.00, 02.00 Т/с «Утесов. Песня длиною в жизнь» 16.00, 01.00 «Арт-навигатор» 17.00, 05.00 Д/ф «Как пьют в России» 18.00 «Без дураков» 19.00 «Грани Недели» 20.00 Т/с «Шериф» 21.00 «В Нью-Йорк с В. Топаллером» 22.00 Т/с «Шериф. Ловушка» 23.00 Концерт «Россия»Навсегда» 01.30 «Мультфильмы для взрослых»

06.40 Спасатели 07.00, 09.00, 12.00, 15.00 «Сегодня» 07.20 «Всемирная картинная галерея с тетушкой Совой» 07.50 «Живут же люди!» 08.20 Их нравы 09.20 «Первая передача» 09.50 «Эксклюзив». «Скорая помощь» 10.20 Едим дома! 10.55 Дачный ответ 12.25 Т/с «Возвращение Мухтара 2». «Тихий человек». «Доля» 14.10 «Развод по-русски» 15.25 «Следствие вели...» 16.20 И снова здравствуйте! 17.20 Золотая пыль 18.00 «Сегодня. Итоговая программа»с К. Поздняковым 19.00 Чистосердечное признание 19.45 «Центральное телевидение» 20.50 «Тайный шоу-бизнес» 21.45 Т/с «Ментовские войны 6». «Банда» 23.35 «НТВшники». Арена острых дискуссий 00.40 Х/ф «Посторонний» 02.35 Обзор. Чрезвычайное происшествие

05.00 Х/ф «Полеты во сне и наяву» 06.35 Х/ф «Только в мюзикхолле» 07.50 Х/ф «Шинель» 09.10 Х/ф «Бумбараш»1 с. 10.25 Х/ф «Бумбараш»2 с. 11.40 Х/ф «Мелочи жизни» 13.00, 21.00 Х/ф «Ченч» 14.15, 22.15 Х/ф «Личное оружие» 15.50, 23.50 М/ф «Ограбление по...» 16.10, 00.10 Х/ф «Донская повесть» 17.55, 01.55 Х/ф «Тень» 19.30, 03.30 Х/ф «Пока не выпал снег...»

05.10 «Веселые ребята» 06.25 «Утренняя почта», ч.58 06.55, 12.55 «Лучшее из программ «Битклуб и Мюзикладен», ч.4 08.00 Х/ф «Знакомьтесь, Джон Доу» 10.15 «О.С.П.-студия», ч.108. Ю. Меньшова 11.10 Т/с «Следствие ведут знатоки: Дело №3. С поличным» 14.00 Х/ф «Набережная туманов» 15.30 «Эта неделя в истории» 16.10 «О.С.П.-студия», ч.3 16.50, 22.50 «XX век: Величайшие моменты истории» 17.10 «Встречи с Аллой Пугачевой» 18.30 «Утренняя почта», ч.79 19.05 «Ретроспектива», 1983 19.10 «В концертном зале»: Sting, Roxette, George Michael 20.05 Х/ф «Любить» 21.25 Х/ф «Четвертак» 23.10 Х/ф «Театр»1 с. 00.25 Х/ф «Театр»2 с. 01.40 «Ретроспектива», 1972 01.50 Миниатюра «Детали и мировые проблемы» 02.05 Х/ф «Забавная мордашка» 03.55 «Лучшее из программ «Битклуб и Мюзикладен», ч.2

17

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

03.00 Х/ф «Синоптик» 05.00, 23.00 Х/ф «Теория хаоса» 06.40 Х/ф «Милашка в розовом» 08.40 Х/ф «Идеальный шторм» 11.00 Х/ф «Башни-близнецы» 13.10 Х/ф «Любовь со словарем» 15.00 Х/ф «Сбежавшая невеста» 17.00 Д/ф «Спасение «Титаника» 19.00 Х/ф «Одна неделя» 21.00 Х/ф «Сквозь горизонт» 01.00 Х/ф «Герой-одиночка»

06.00 Х/ф «Снег на голову» 08.00 Х/ф «Вареники с вишней» 10.00 Х/ф «Винт» 12.00 Х/ф «Делай-раз!» 14.00 Х/ф «Сынок» 16.00 Х/ф «И была война» 18.00 Х/ф «Я остаюсь» 20.00 Х/ф «Дом на краю» 22.00 Х/ф «Капкан для киллера» 00.00 Х/ф «Жесть» 02.00 Х/ф «Парк Советского периода» 04.30 Х/ф «Волшебник»

04.00 Х/ф «Защитнег» 06.00 Х/ф «Убийства в Оксфорде» 08.00 Х/ф «Открытое море» 10.00 Х/ф «Посылка» 12.05 Х/ф «Чаттахучи» 14.00 Х/ф «Часы отчаяния» 16.00 Х/ф «Планета динозавров» 18.00 Х/ф «Отряд «Стиляги» 20.00 Х/ф «Пулбой: спасайся, кто может» 22.10 Х/ф «На последнем дыхании»

08.00 «Журнал Лиги чемпионов УЕФА» 08.30 М/ф 09.10 М/с «Бен 10. Инопланетная сверхсила 2» 10.25 «ПрожекторПерисХилтон» 11.10 «Улетное видео порусски» 12.05 Х/ф «Джек Хантер:

апельсин 06.50 События 07.10 Х/ф «Золотые небеса» 09.00 Добро пожаловать 10.00 Герои экрана 11.00 Дорожный патруль 13.00 Т/с «Четыре времени лета» 16.00 Х/ф «Карусель» 18.00, 19.30 Т/с «Кто, если не я?» 19.00, 03.30 События недели 20.30 Т/с «Интерны» 22.30 Футбольный уик-енд 23.30 Т/с «Час Волкова» 02.00 Х/ф «Пара гнедых» 04.00 Х/ф «Свой-чужой»

05.35 «Легенды бандитского Киева» 07.20 Т/с «Журов» 11.30 «Легенды уголовного розыска». Люди-приматы Сталина 12.00 «Агенты влияния» 13.00 Д/ф «Великая Пасха» 14.00 «Резервисты» 15.00 Т/с «Тайны следствия 9» 19.00, 00.20 Х/ф «Расследование» 21.20 Х/ф «Кво Вадис» 02.30 «Личный взгляд» 05.15 «Уроки тетушки Совы»

06.30, 18.40, 00.00 «Киевское время» 06.45, 07.55, 08.20, 18.50, 23.35, 00.25, 03.25, 04.25 «Время спорта» 06.50, 00.40, 04.35 «Обзор прессы» 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 23.00, 03.00, 05.00 «Время новостей» 07.10 «Клуб 700» 07.30, 08.10, 22.25, 23.20, 00.15, 03.15, 04.15 «Бизнес-время» 08.30 «Феерия странствий» 09.20 «Окно в Америку» 10.20 «Технопарк» 11.20 «Трансмиссия-тест» 11.30 «ДМБ» 12.15 «Жизнь интересна» 13.20 «Мотор» 14.20 «Игра судьбы» 15.15 «Светская кухня»

Проклятие гробницы Эхнатона» 13.00 «Убойное видео» 14.00 Т/с «Граница. Таежный роман» 22.15, 23.15 Т/с «Побег» 00.15 Х/ф «Плохой лейтенант» 02.15 Х/ф «Евреи, будьмо!»

04.00 «9 рота. Как это было» 04.30 Т/с «Честь имею!» 08.30 Х/ф «9 рота» 11.10 Т/с «Боец» 22.45 «Неделя с Марианной Максимовской» 23.50 Т/с «Полнолуние»

05.05 Панорама 05.35 Вокруг планеты 06.15, 03.25 Благовест 06.45 Тело человека 07.10 «Дочки моей глаза» 07.50 Т/с «Смотрины» 08.20 Iснасць 08.45 Воскресенье 09.00, 12.00, 15.00 Новости 09.10, 03.50 Х/ф «Горя бояться-счастья не видать»2 с. 10.15 М/ф «Курочка ряба» 10.25 Утренняя волна 10.50, 02.10 Врачебные тайны с доктором А. Терещенко 11.20 Страсцi па культуры 12.10, 01.15 Арсенал 12.40 Каран 13.05 Сделано! 13.30, 02.35 Перезагрузка 14.10, 03.15 Палескi пачастунак 14.25 Под грифом «Известные» 14.50 Тысячелетие 15.15 Новости региона 15.30, 00.30 Х/ф «Уральская кружевница» 16.15, 01.40 Эпоха 16.40 Все путем! 17.05 Клуб редакторов 17.45, 00.05 Культурные люди 18.10 Суперлото 19.00 Кинопробы 19.25 Х/ф «Глубокое течение» 21.00 В центре внимания 21.55 Дневник «Евровидения»с Денисом Курьяном 22.05 Новости погоды

16.15, 04.40 «Фактор безопасности» 17.25, 23.40 «Рекламная кухня» 18.15, 03.40 «Большая политика» 19.20, 02.10, 06.20 «Тема недели» 19.30, 01.00, 05.15 «Республика с Анной Безулык» 21.00, 02.25 «Время: итоги» 21.40, 04.00 «Время-Тайм» 22.00 «Территория закона» 22.35 «Кино с Яниной Соколовой» 00.30 «История успеха» 03.35 Обзор прессы

06.00, 03.20 Чудаки 06.20, 16.30 М/ф 07.35, 23.00 Светские хроники 08.00 Социальный пульс выходных 08.45 М/ф «Чипполино» 09.00, 23.45 Неизвестная планета 10.05, 01.10 Ронин 10.45 Ф-стиль 11.15 Вахтанг Кикабидзе. Мои года-мое богатство 12.15 Х/ф «Каменная душа» 14.35 За семь морей 15.25, 19.50 Цивилизация Incognita 16.40 Новые песни о главном 18.10, 23.25 Будь в курсе! 18.30, 00.50 Мир за неделю 18.55 Т/с «Служба 21, или Мыслить надо позитивно» 20.00 Кумиры 20.15 Мир цветов 20.55 Х/ф «Гималаи-там, где живет ветер» 01.40 Ольвия 02.30 Феодоро 03.45 Х/ф «Артистка из Грибова»

06.00, 09.45, 05.30 М/с «Возвращение кота Сметанкина» 06.25 «День ангела» 06.30 «Кинопроектор» 06.40, 21.10 Х/ф «Подкидыш» 08.10, 09.05, 10.00, 14.40 «Эксклюзив для семьи»

Будьте обережні під час відпочинку та спалюванні сухої трави! З настанням потепління частіше виникають пожежі внаслідок необережного поводження з вогнем при спалюванні сухої трави, сміття на об’єктах, а також у приватному житловому секторі. Проте люди не замислюються над тим, що своїми діями вони створюють загрозу своєму життю й оточуючим. Неконтрольований вогонь підбирається до житлових будинків, надвірних споруд, у результаті чого виникають пожежі, що знищують матеріальні цінності. Іноді така необережність навіть коштує людського життя. За фактами пожеж можна додати: аби не оперативність підрозділів МНС, то наслідки могли б бути непередбачуваними. Адже вогонь міг знищити житлові будинки, господарські будівлі та ліси. Чернігівський міський відділ управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області звертається до «паліїв» та попереджає, що до них будуть застосовуватися заходи адміністративного впливу. Чернігівський міський відділ управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області ще раз нагадує, що спалювання сухої трави та стерні на присадибних ділянках, полях, узбіччях доріг у населених пунктах категорично заборонено. Будьте обережними з вогнем у лісопаркових зонах, адже навіть від кинутого недопалка або сірника може статися пожежа! Власникам же присадибних ділянок потрібно запам’ятати, що спалювання сміття та трави дозволяється лише у безвітряну погоду під постійним наглядом на відстані не ближче 15 метрів від будівель і споруд. Також не користуйтесь пальним для розведення багаття, це дуже небезпечно. Олександр КОЛОМІЄЦЬ, старший інспектор ЧМВ УДТБ у Чернігівській області 11.00, 17.10 «Почему? Что? Где?» 11.30, 01.30 «Храм» 12.00 «Винная карта» 12.20 «Успех на шпильках» 12.40, 17.45 Т/с «Большая прогулка» 14.50, 22.30 «Ювелир» 16.45 «Звездные истории» 19.45 «Честь имею пригласить» 20.40, 00.30 Х/ф «Притча», ч.2 21.40 «На сон грядущий» 02.00, 05.00 «Школа выживания» 02.30 «Трудности перевода» 03.30 «Три цвета времени» 04.05 «Сквозь призму времени»

22.30 «Славянский базар-2011». Хор Турецкого

05.05 Производство: гонка со временем, ч.3 05.35 Производство: гонка со временем, ч.4

06.00 Молниеносные катастрофы, ч.11 06.25 Молниеносные катастрофы, ч.12 06.55, 02.50 Лаборатория взрывных идей: Зыбучий песок 07.50, 13.20 Динамо: невероятный иллюзионист, ч.1 08.45 Как это устроено?, ч.6 09.10 Как это сделано?: Подъемники/Бритвы 09.40 Золотая лихорадка: Аляска, ч.13 10.35, 19.00 Золотая лихорадка: Берингово море: Засасывание 11.30 В погоне за ураганом: Спасение Рида 12.25 Лучшие в своем деле, ч.1 12.50 Лучшие в своем деле, ч.2 14.15 Как устроена Вселенная: Галактики 15.10 Строительная помощь: Бильярд для мальчиков и куколок 16.05 Мужчина, женщина, природа, ч.10 17.00 Золотая лихорадка: Берингово море, ч.1 18.00 Золотая лихорадка: Берингово море: Неудача 20.00 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.5 20.30 Настоящие аферисты: большие ставки, ч.6 21.00 Разрушители легенд: грязная дюжина: Самолеты, поезда и автомобили 22.00, 01.55 Динамо: невероятный иллюзионист, ч.2 23.00 Как устроена Вселенная: Солнечные системы 00.00 Искривление времени: Рогатки, ракеты и палки 01.00 Лесоповал на болотах: Дорожные воины 03.45 Как это устроено?, ч.4 04.10 Гигантские корабли: Судно Fairplayer компании Jumbo

07.00 Иисус-человек и легенда 07.50 Кто подставил Иисуса? 09.35 Последние тайны «Титаника» 11.20 Путешествие по Индии с Каролин Квентин, ч.1 12.10 Триумф дизайна, ч.5 13.05 Авиакатастрофы, изменившие историю воздухоплавания: Авианка 052 13.55, 00.15 Бомбейская железная дорога, ч.2 14.50, 23.20 Темные секреты великих городов: Иерусалим 15.45 Подводный патруль, ч.1 16.40 Подводный патруль, ч.2 17.35 Подводный патруль, ч.3 18.25 Я не должен был выжить!: Адская встреча 19.20 Я не должен был выжить!: Один на один с природой 20.10 «Титаник»: полсе трагедии 22.00 Титаник: рождение легенды 01.10 Бой: Грязное дело 01.55 Бой: На волосок от смерти 02.45 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Путешествие в неизведанное 03.30 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Четыре суда и одна свадьба 04.20 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Тайные обряды 05.15 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли:А дома лучше 06.05 Затерянные племена: новые приключения Марка и Олли: Темные стороны меков

05.45 «Утро на К1» 08.00, 10.00 Д/ф «Приключения Остина Стивенса» 09.00 М/ф «Приключения мишек Гамми» 11.00 Х/ф «Земля: Жизнь без людей» 12.55 Х/ф «Парнишка-миллионер» 14.45 Х/ф «Принцы воздуха» 16.10 «Три сестры» 17.15 «Роскошная жизнь» 18.15 Х/ф «Паутина Шарлотты» 20.05 Х/ф «Железный человек» 22.40 Х/ф «Человек-мотылек» 00.50 Х/ф «Теория хаоса» 02.10 «Ночная жизнь»

08.00 Д/с «Звезды голубого экрана» 09.00 Д/ф «Сикерт против Сарджента» 10.00 Д/ф «Чудеса цивилизации: древняя столица Китая» 11.00 Д/ф «По следам Пуччини» 12.00 Д/ф «Спасение «Титаника» 13.30 Д/ф «Сражаясь с красным бароном» 15.00, 15.30 Д/ф «Видео убило звезду радио эфира» 16.00, 17.00, 18.00, 00.00, 01.00, 02.00 Д/ф «Искусство России» 19.00, 03.00 Д/ф «Понтий Пилат-человек, который убил Христа» 20.00, 04.00 Д/ф «Туринская плащаница. Новые открытия» 21.00, 05.00 Д/ф «Убийство Генриха IV» 22.30, 06.30 Д/ф «Прохоровка. Укрощение тигра» 23.00, 07.00 Д/с «Кто ты такой?»

09.30 Марафон. Париж 12.00, 21.30 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Мужчины. 105 кг. Анталия (Турция) 13.00 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Женщины. + 75 кг. Анталия (Турция) 14.30 Автоспорт. ЧМ в классе Туринг. Warm-Up. Марракеш (Марокко) 15.00 Автоспорт. ЧМ в классе Туринг. Марракеш (Марокко). Гонка 1 16.00, 00.45 Велоспорт. Однодневная велогонка Амстел Голд Рейс. Нидерланды 18.00, 23.45 Автоспорт. ЧМ в классе Туринг. Марракеш (Марокко). Гонка 2 19.00, 22.30 Тяжелая атлетика. ЧЕ. Мужчины. + 105 кг. Анталия (Турция) 20.00 Бокс. Турнир Bigger`s Better. Тяжелая весовая категория. Париж 23.30, 02.15 Мотоспорт

WWW.VID.CN.UA


18

Міська афіша Що відбувається

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

АСТРОПРОГНОЗ НА ТИЖДЕНЬ 9—15 квітня

Овен (21.03-20.04)

У цей перiод з’явиться небезпека потрапити пiд вплив власних iлюзiй i самообману. Багато хто буде занадто емоцiйний. Швидше за все, саме цей тиждень дозволить вам дiйти згоди з партнером або знайти мир у душi.

Тілець (21.04-21.05)

Цього тижня на вас чекає спад життєвих сил i творчої енергiї. Вам, можливо, доведеться чимало похвилюватися через те, що син або дочка повернеться додому надто пiзно.

Близнюки (22.05-21.06)

Ви вiдчуєте емоцiйне пiднесення, проте в жодному випадку не втрачайте розсудливостi. На кiнець тижня можна запланувати похiд до перукаря. Спортивне тренування може закiнчитися травмою. Придiлiть бiльше уваги дiтям.

Рак (22.06-22.07)

Початок тижня може принести чимало подвiйних ситуацiй, що вимагають такту i витримки. Ваша стриманiсть буде сприйнята близькою людиною як неувага, що може призвести до непорозумiнь i образ.

Лев (23.07-23.08)

Вам краще вiдпочити: у справах успiху не чекайте. Не виключена несподiвана пропозицiя або зустрiч з давнiм партнером по бiзнесу. Придiлiть особливу увагу спортивній розминцi або вiдмовтеся вiд занять i просто прогуляйтеся на свiжому повiтрi.

Діва (24.08-23.09)

Це не кращий час для спiлкування зi старшими, батьки стануть наполягати на своєму, переконувати їх марно. Не спокушайтеся цiкавими пропозицiями. Добре пiдуть справи у фiнансистiв.

Терези (24.09-23.10)

Тиждень вiдмiчений важливими змiнами й отриманням несподiваних неприємних новин. У стосунках з начальством не рекомендується втрачати почуття мiри й такту. Розрахуйтеся з кредиторами, тим бiльше, що незабаром фiнансовi труднощi змiнить успiх.

Скорпіон (24.10-22.11)

Зараз не наробiть помилок на роботi. Можливо, прийшла пора вiдплатити тим, хто безоплатно допомагав вам ранiше. Хочете заробити мiльйон? Тодi це ваш час.

Кіноцентр (ім. Щорса) 6—12 квітня — «ДЖОН КАРТЕР» (США). Пригодницько-фантастичний екшн. Сеанси: 16.30, 20.20. «8 ПЕРШИХ ПОБАЧЕНЬ» (Росія). Прикольна комедія. Сеанси: 14.20, 17.30, 20.50. «ЛОРАКС» (США). Анімаційна сімейна комедія. Сеанси: 13.00, 14.50, 18.40. «ТОЙ ЩЕ КАРЛОСОН» (Росія). Комедія. Сеанси: 12.40, 16.00, 19.10. Автовідповідач: 77-47-30.

Молодіжний театр 4—5 квітня, 19.00 — К. Хіггінс, Ж.-К. Кар’єр «ГАРОЛЬД І МОД». Вистава на дві дії. 6 квітня, 19.00 — Гр. Горін «ПОМИНАЛЬНА МОЛИТВА». За мотивами Шолом-Алейхема. ЧЕХОВСЬКА ВЕСНА 7 квітня, 19.00 — А. Чехов «ІВАНОВ». Комедія. 8 квітня, 19.00 — А. Чехов «ДЯДЯ ВАНЯ». Сцени. 9 квітня, 19.00 — А. Чехов «ЧАЙКА». Комедія. 10 квітня — А. Чехов «ВИШНЕВИЙ САД». Комедія. Тел.: (+38 0462) 77-49-53, 77-89-48.

Театр ляльок 7 квітня, 19.00 — О. Кузьмин «ХИТРОМУДРИЙ ЇЖАК» (за І. Франком). 8 квітня, 19.00 — Г. Хорст «ЖИРАФА І НОСОРІГ». Телефон для довідок 3-34-31.

Музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка

Телефони для довідок: 699-360, 699-812, 774861, 676-943.

Міський Палац культури 5 квітня, 19.00 — перша гра (2 група)

Козеріг (22.12-20.01)

БЕ

ТО З КО Ш

Чернігівський філармонійний центр фестивалів та концертних програм 5 квітня 17.00, 19.00 — гала-концерт переможців та гостей Міжнародного конкурсу молодих виконавців естрадної пісні та сучасного танцю «СІВЕРТОН». 6 квітня, 19.00 — «МУЗИЧНИЙ БРИЗ». Концерт духового оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних сил України. 10 квітня, 19.00 — ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ ФЛЕЙТА.

Художній музей 11 квітня, 15.00 — відкриття виставки живопису «ПОДИХ КОСМОСУ» Романа Гуманюка (Киргизстан). Виставка «ГАЛЕРЕЯ ГЕТЬМАНСЬКОЇ СЛАВИ» (до дня народження К. Розумовського (1728—1803). Живопис з колекції Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» м. Батурин). Виставка «А ТІЙ КРАСІ РАДІЄ ВСЕ». Декоративний розпис Марфи Тимченко, Івана та Олени Скицюк. Виставка «РІЗДВО ТА НОВИЙ РІК: ВІД РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ ДО РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ» (різдвяні та новорічні листівки ХХ ст.).

Ви зможете почати будь-яку складну справу. Ви iнтуїтивно зрозумiєте, як погоджувати вашi особистi честолюбнi задуми з бажаннями оточуючих вас людей. Неможливiсть виконати деякi з них викличе роздратування.

Риби (20.02-20.03)

Вітаємо з Днем народження співробітника централізованої бухгалтерії управління освіти міської ради 6 квітня — Шакуненко Наталію Віталіївну та 9 квітня — Сергієнко Наталію Дмитрівну, спеціалістів.

WWW.VID.CN.UA

Коллектив ДНЗ № 56 поздравляет с юбилеем ТИЩЕНКО ЛЮДМИЛУ ВАСИЛЬЕВНУ! Пусть будет этот юбилей, Незабываемым из дней — Улыбок полон и цветов, И благодарных тёплых слов!

Від 5 квітня вперше в Чернігові — виставка робіт понад 30 майстринь Чернігівщини «УКРАЇНСЬКА ЛЯЛЬКА: ВІД ДАВНИНИ ДО СУЧАСНОСТІ». Виставка буде експонуватися протягом місяця. Запрошуємо всіх бажаючих. Музей працює щодня від 9.00 до 17.00 (неділя — від 14.00 до 17.00) за адресою: вул. Коцюбинського, 3. Телефони для довідок: 4-10-03, 4-43-26.

20 років працює в ЧМЛ № 1 лікар-гастроентеролог ДЕМИДЕНКО НАДІЯ ПЕТРІВНА. Очолює цю лікарню головний лікар Жиденко Андрій Михайлович. Ми, пацієнти, дуже вдячні Надії Петрівні за добре, чуйне ставлення до нас, за високий професіоналізм і знання у своїй галузі. З великою повагою і любов’ю до вас, Надіє Петрівно, ваші пацієнти Попок Т.М., Гончар О.В.

25 квітня, 19.00 — творчий вечір художнього керівника заслуженого народного хору України «Десна» Миколи Олексієнка, з нагоди 65-річчя від дня народження.

05.04 06.04 07.04 08.04 09.04 10.04 11.04 субота

неділя

понеділок

вівторок

Профспілковий комітет та колектив ДНЗ № 77 «Дельфін» щиро вітає з ювілеєм сторожа СТАРОДУБЦЯ МИКОЛУ ГРИГОРОВИЧА. Нехай старання ваші і труди Примножують успіх в нашім колективі. Живіть в добрі і радості завжди, Та будьте все життя здорові та щасливі.

Відповіді на сканворд, опублікований у № 13 В

Д

Ь

Е

О

Б

А

Ш

А

Ф

А

В

З

И

Л

П

Р

середа К

Ви отримаєте задоволення вiд будьякого фiзичного навантаження — так ви скинете напругу, що накопичилася. Якщо ви добре потрудилися, то зберете славний врожай. Міська рада ветеранів щиро вітає з Днем народження МОСКАЛЕНКА АНАТОЛІЯ ІВАНОВИЧА. Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів у громадській роботі.

Колектив ДНЗ № 54 щиро вітає з ювілеєм добру, чуйну, щиру невтомну працівницю ОНІКІЄНКО ЛЮБОВ ІВАНІВНУ! Нехай здоров’я завжди буде, Щоб у роботі ладилось усе. За справи гарні хай шанують люди, В сім’ю ж хай доля затишок несе.

Музей імені М. Коцюбинського

ВНО

п’ятниця

Коллектив ДНЗ № 7 щиро вітає з ювілеєм медсестру НІКОЛАЙЧУК НІНУ ВАСИЛІВНУ. Нехай дороги стеляться крилато, Будуть чисті, рівні, як струна. І добро не оминає хату, Як не оминає світ весна. З ювілеєм!

Виставка світлин «ЗАЧАРОВАНИЙ КРАСОЮ ПОЛІССЯ» чернігівського фотохудожника Олексія Гузя (до 85-річчя з дня народження). Виставка картин «МЕНІ НАСНИЛАСЬ РІДНА ХАТА» чернігівського художника Миколи Гайдука.

Погода на тиждень четвер

3 квітня — Конаша Олександра Миколайовича, головного спеціаліста управління ЖКГ міськради; 3 квітня — Войтюк Юлію Олександрівну, головного спеціаліста відділу кадрової роботи міськради; 3 квітня — Васильченка В’ячеслава Георгійовича, генерального директора ПАТ «Чернігівський м’ясокомбінат»; 4 квітня — Костюченка Олександра Олександровича, заступника начальника відділу Деснянського відділу міліції Чернігівського МВ УМВС України в Чернігівській області; 4 квітня — Павленко Ірину Олексіївну, спеціаліста I категорії — економіста фінансового управління міськради; 5 квітня — Лазаренка Сергія Михайловича, завідувача організаційного відділу Новозаводської районної у м. Чернігові ради; 6 квітня — Кабиш Євдокію Олексіївну, головного спеціаліста відділу звернень громадян та соціальних питань міськради; 6 квітня — Кириченко Ніну Данилівну, голову правління ВАТ «Локон»; 6 квітня — Фаля Володимира Петровича, головного лікаря Чернігівської міської лікарні № 2 міськради; 7 квітня — Чакуна Олександра Дмитровича, спеціаліста I категорії управління споживчого ринку та підприємництва міськради; 7 квітня — Биська Анатолія Володимировича, директора Чернігівської ЗОШ I-III ступеня № 13 міськради; 7 квітня — Овчаренка Олександра Володимировича, директора державного підприємства «Олімпійський навчально-спортивний центр «Чернігів»; 8 квітня — Четирус Тамару Володимирівну, директора ліцею № 22 м. Чернігова; 8 квітня — Євсієнка Володимира Олександровича, голову правління ВАТ «Завод МК і МО».

Бібліотека ім. В.Г. Короленка

Цей перiод хороший як для розумової, так i для фiзичної роботи. Зустрiч із друзями обiцяє цiкаве проведення часу. Вас можуть чекати нагороди або осуд, залежно вiд того, як ви дiяли в минулому.

Водолій (21.01-19.02)

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Телефони для довідок: 77-46-16, 64-70-06.

4 та 8 квітня, 19.00 — ПРЕМ’ЄРА. Торнтон Уайлдер «НАШЕ МІСТЕЧКО». Життя в трьох діях з одним антрактом. 5 квітня, 19.00 — Л. Герш «ВІЛЬНІ МЕТЕЛИКИ». Лірична драма. 6 квітня, 19.00 — Інсценізація О. Корнієнка (за повістю І. Нечуя-Левицького). Муз. О. Білаша «КАЙДАШЕВА СІМ’Я». Народна музична комедія на 2 дії. 7 квітня, 19.00 — М. Камолетті «ФРАНЦУЗЬКА ВЕЧЕРЯ». Комедія на 2 дії. 10 квітня, 19.00 — П.-О. Бомарше «БЕЗУМНИЙ ДЕНЬ, АБО ВЕСІЛЛЯ ФІГАРО». Комедія на 2 дії. 11 квітня, 19.00 — ПРЕМ’ЄРА. С. ГулакАртемовський «ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ». Комічна опера на 2 дії.

Стрілець (23.11-21.12)

Тиждень сприятливий для будiвельникiв, для зайнятих у сферах технiки i послуг. Виникне безлiч невiдкладних справ — навряд чи їхнє здiйснення пiде вам на користь.

V сезону Чернігівської міської відкритої ліги КВК. 7 квітня, 18.00 — концерт студії танцю та фітнесу «ДІЛЕМА». 8 квітня, 10.00 — обласні кваліфікаційні змагання зі спортивних танців. 7 та 8 квітня, 18.00 — вечори відпочинку для людей похилого віку.

О

М

хмарно

дощ

гроза

хмарно

хмарно

дощ

середня температура вночі

+2

+6

+4

+1

А

Е А

Н

+1

http://sinoptik.ua/

А

Л

Н

И

К

И

М

З

Я Р

О

И

З

У

М

Т

А

Р

У Ж

А Б

Г

И

Р

О

Л

Е

Х

Г

Р

З

Й

Н

А

И

Л

Н

Ь

Ю

Т

Р

Д

А

Т П Р

В У

Р

У

Д

О

Р

А

С

А

М

А

Ж

Ь

Д

А

Т

А

И

В

Р

К

Р

А

А

Л

И

Р

Е

В

А

Т

Т

Б

О

К

А

Л

А

Р

Л Е

У

Ю

Л

Б Э

Е

А

Э

М

Б

М

Л И

0

З Е

Б Р

+11 +6 +10 +12 +11 +8 +12 +7

С

мінлива хмарність

середня температура вдень

А

Б

Г

О А

К

К О

Б

О

М

Е

С

О

К

А

Л

А

Н

Н

Г

О

Н

М

Е

Р

А

Р

О

М

Б

Б

Т

Р

Ф

О

Г

У

Р

И

Д

А

З

А

Т

Ы

А

И


Абітурієнту

19

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ ПОБУТУ, ЯКИЙ ВХОДИТЬ У НАВЧАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС З КИЇВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ НА 2012—2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОФЕСІЯМИ: НА БАЗІ 9 КЛАСІВ (строк навчання 3 роки): 1. Швачка, кравець. 2. Перукар (перукар-модельєр), манікюрник. 3. Перукар (перукар-модельєр), візажист.

Вища освіта — крок у майбутнє

Ліцей побуту готує кадри для швейних підприємств, перукарень та салонів краси. Учням виплачується стипендія, забезпечуються гуртожитком, харчуванням. Прийом на навчання без вступних іспитів і без ЗНО. Навчально-практичний центр перукарського мистецтва та декоративної косметики в ліцеї проводить навчання: — нарощування нігтів, волосся, вій; — перукар; — манікюрник; ліцензія серія АВ № 552534 від 30.08.2010 р.;

Ч

ернігівський державний інститут економіки і управління може пишатися своєю історією: всього за 17 років пройдено шлях від заснування до створення одного з найпотужніших ВНЗ регіону. За цей час нагромаджено колосальний потенціал: кадровий, матеріальний, інформаційний.

19 вересня 1994 року постановою Кабінету Міністрів України № 641 було створено Чернігівський державний інститут економіки та управління. На сьогоднішній день матеріально-технічна база інституту складає 7 навчальних корпусів загальною площею 17 468,4 кв. м; фізкультурно-оздоровчий комплекс зі спортивним залом, двома саунами та плавальним басейном загальною площею 1823 кв. м, де організовуються і проводяться навчальний і тренувальний процеси, змагання, а також оздоровлення студентів, викладачів та співробітників інституту, є тренажерний зал. Культурно-освітній комплекс «Перемога» має три зали на 1000 місць. Інститут має спортивнооздоровчу базу «Фортуна», розташовану в урочищі Святе, територія 9,37 га, 29 будівель та споруд для організації відпочинку студентів на 1000 місць з облаштуванням баскетбольних та волейбольних майданчиків, футбольного поля. Також є навчально-виробнича база «Деснянка», на якій проходять практичні заняття студентів факультету природокористування і туризму. В інституті є студентська їдальня на 165 місць, три буфети, три гуртожитки на 660 ліжко-місць. Інститут має сучасну бібліотеку та друкарсько-видавничий центр. Створені всі належні умови для навчання та відпочинку студентів. Високий рівень якості підготовки спеціалістів забезпечується висококваліфікованим викладацьким колективом. На час створення Чернігівського державного інституту економіки і управління професорсько-викладацький склад нараховував 24 викладачі. Відповідно до діючої ліцензії, інституту надано право на ведення освітньої діяльності з 12 напрямків і 13 спеціальностей. Обліково-економічний факультет здійснює підготовку фахівців від заснування ЧДІЕУ за двома спеціальностями: «Облік і аудит», «Економічна кібернетика». Факультет має 3 кафедри, 2 з них є випускаючими. Слід зазначити, що факультет існує з моменту заснування вузу, і 30 грудня 1997 року саме на цьому факультеті був перший випуск студентів, які отримали дипломи державного зразка. Фінансово-економічний факультет здійснює підготовку фахівців за такими спеціальностями як «Фінанси і кредит» (є магістратура), «Банківська справа» та «Маркетинг». Факультет об’єднує три профілюючі кафедри та одну загальноекономічну. Випускники факультету працюють у фінансових, податкових і контрольно-ревізійних установах центральних і місцевих органів державного управління, на керівних посадах, у банківських, страхових установах, на підприємствах, митниці, лізингових та інвестиційних компаніях. Факультет менеджменту є одним із провідних факультетів інституту. На цьому факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями «Менеджмент організацій та адміністрування» (є магістратура), «Управління проектами», специфічною категорією є спеціальність «Якість, стандартизація та сертифікація» — на базі вищої освіти. За роки існування факультет здійснив 12 випусків спеціалістів-менеджерів. Факультет є також своєрідною спортивною візитною карткою ЧДІЕУ, адже на ньому навчаються багато учасників спортивних команд інституту. Факультет менеджменту цього року відзначає своє 15-річчя.

НА БАЗІ 11 КЛАСІВ (строк навчання 1—1,5 року): 1. Флорист. 2. Закрійник. 3. Перукар (перукар-модельєр), манікюрник. 4. Швачка; кравець.

Факультет природокористування і туризму був створений цього року внаслідок реорганізації аграрного факультету і факультету менеджменту. Він об’єднав у собі 4 кафедри та студентів спеціальностей «Агрономія» та «Туризм». Слід зазначити, що студенти спеціальності «Туризм» щорічно виїжджають на практику за кордон, переважно в турецькі туристичні фірми, а також у США, Францію, Єгипет, Таїланд, Грецію. Цього року на факультеті відкрилася нова спеціальність «Лісове і садово-паркове господарство». Інженерно-будівельний факультет існує з 2003 року, але вже за 8 років він став одним із потужніших факультетів нашого інституту. На інженерно-будівельному факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями «Геодезія, картографія та землеустрій», «Гідротехніка (Водні ресурси)», «Будівництво». Факультет об’єднує три випускаючі кафедри, 28 навчальних аудиторій та лабораторій. З метою розширення міжнародних зв’язків налагоджені контакти та підписані договори з Вармінсько-Мазурським університетом (Польща) та Університетом прикладних наук (Німеччина), у рамках яких відбувається щорічний обмін студентів і викладачів на час літньої практики. На базі факультету встановлена та введена в дію восьма в Україні перманентна GPS-станція «Чернігів» (CNIV). Юридичний факультет існує вже 11 років, нині на факультеті здійснюється підготовка фахівців за двома напрямками: «Правознавство» та «Соціологія». До складу факультету входить 3 кафедри. З метою підвищення ефективності процесу юридичної освіти широко використовуються різні форми і методи навчання. Традиційно на факультеті проводяться зустрічі з практичними працівниками місцевих органів влади, державних установ та правоохоронних органів. На базі факультету діють міська молодіжна громадська організація «Феміда» та Студентська соціальна служба. В аспірантурі Чернігівського державного інституту економіки і управління навчається 37 аспірантів (у тому числі 15 з відривом від виробництва) та 14 здобувачів. Активно науковою діяльністю в нашому інституті займаються не тільки викладачі, а й, безперечно, студенти. У ЧДІЕУ функціонує Студентське наукове товариство, членами якого стали найбільш активні та схильні до наукової діяльності студенти інституту. В інституті функціонує 15 студентських гуртків і проблемних груп, до яких залучено більше 160 студентів. Сьогодні в інституті навчається більш ніж 3 тисячі студентів. Ядром студентства є органи студентського самоврядування, діяльність яких спрямована на удосконалення навчально-виховного процесу з метою підвищення якості знань, виховання духовності й культури студентів, зростання у студентів соціальної активності та відповідальності за доручену справу. До органів студентського самоврядування ЧДІЕУ відносяться студентська рада інституту та студентські ради факультетів, що об’єднують лідерів студентської громади вишу в спільній роботі на благо студентства і alma-mater. Також у ЧДІЕУ активно й успішно діє профспілковий комітет студентів, який опікується захистом прав, інтересів студентів.

— педикюрник; — візажист. Адреса ліцею побуту: 14014, м. Чернігів, вул. Ушинського, 10, тел.: 77-50-82, 612-667, 4-87-17, 973-243, e-mail: proflicey13@mail.ru, сайт: www.chplp.com.ua їхати тролейбусами №№ 4, 5, 7, 8; автобусами №№ 35, 41, 44, 135, 160 до зупинки «Камвольно-суконний комбінат».

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БУДІВЕЛЬНИЙ ЛІЦЕЙ – єдиний в області спеціалізований навчальний заклад будівельного профілю, запрошує на навчання за спеціальностями: На базі 11 класів, зі строком навчання 1 рік: 1. Муляр. 2. Електрогазозварник. 3. Столяр будівельний; зі строком навчання 1,6 року: 1. Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр.

На базі 9 класів, із трирічним строком навчання: 1. Муляр; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; електрозварник ручного зварювання. 2. Столяр будівельний; різальник по дереву та бересті. 3. Штукатур; лицювальник-плиточник; маляр. 4. Монтажник гіпсокартонних конструкцій; маляр; штукатур. 5. Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. 6. Штукатур; маляр; монтажник систем утеплення будівель. АДРЕСА ЛІЦЕЮ: 14007, м. Чернігів, пр-т Миру, 247, тел.: 69-49-27, 5-36-13. 19 квітня — День відкритих дверей.

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту,

найстаріший професійно-технічний навчальний заклад Чернігівської області, готує кваліфікованих робітників для Південно-Західної залізниці та будівельних підприємств міста й області ОГОЛОШУЄ НАБІР УЧНІВ на 2012—2013 навчальний рік Планується набір з наступних професій: На базі 11 класів: На базі 9 класів (термін навчання 3 роки) При успішному закінченні ліцею випускники одерПри успішному закінченні ліцею випускники одержують спеціальність: жують спеціальність і середню освіту: • Помічник машиніста електровоза. Помічник машиніста тепловоза. • Слюсар з ремонту рухомого складу. • Прийомоздавальник вантажу і багажу. Складач поїздів. Провідник пасажирського вагона. • Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр. • Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування. Електрогазозварник. • Електромонтажник з освітлювання та освітлювальних мереж. Електромонтажник силових мереж та електроустаткування. • Кухар. Кондитер.

Адреса ліцею: 14000, м. Чернігів, вул. Комсомольська, 56. Телефони для довідок: 4-03-08, 4-01-46, 4-42-27.

• Електрозварник ручного зварювання. • Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Штукатур. • Електромонтажник з освітлювання та освітлювальних мереж. Електромонтажник силових мереж та електроустаткування. Прийом учнів на навчання в ліцей проводиться на конкурсній основі. Особи, прийняті на навчання, забезпечуються упорядкованим гуртожитком, одержують стипендію.

Для вступу в ліцей подаються такі документи: Заява на ім’я директора ліцею (заповнюється в ліцеї). Документ про освіту (оригінал). Свідоцтво про народження або паспорт (копія). Довідка з місця проживання та про склад сім’ї, ідентифікаційний номер. Характеристика з останнього місця роботи або навчання. Медична довідка за формою 086-у, амбулаторна картка. Форма № 025-1/У (для юнаків, які вступають на базі 9 класів). Результати флюорографічного обстеження, електрокардіограма. 6 фотокарток розміром 5х4 см (кольорові). Довідка від психіатра і нарколога про те, що вступник не перебуває на обліку. Документи, що підтверджують пільги.

ЧЕРНІГІВСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ проводить набір учнів на базі 11 класів на 2012 – 2013 навчальний рік.

Р О Б О Ч І П Р О Ф Е С І Ї: 1. Кравець (термін навчання 2 роки); 2. Закрійник (термін навчання 1 рік); 3. Перукар-модельєр. Візажист (термін навчання 2 роки); 4. Фотограф (термін навчання 1 рік.); 5. Візажист; Демонстратор зачісок (термін навчання 1 рік); 6.Агент з організації туризму; Адміністратор (термін навчання 1 рік); 7. Слюсар-ремонтник швейного обладнання (термін навчання 1 рік). 8. Візажист; Візажист-стиліст (термін навчання 1,5 року) 9. Охоронник – навчання платне (термін навчання 4 місяці).

В училищі є гуртожиток, їдальня, бібліотека, інформаційний пункт по екстремальному туризму. Працюють гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції, учнівський театр мод. Створені всі необхідні умови для навчання, проживання та харчування учнів. Всі учні отримують стипендію і зараховуються без урахування оцінок зовнішнього тестування. Наша адреса: м. Чернігів, вул. 50 років ВЛКСМ, 11 т. 72-80-63, 973-402, тел./факс: (0462) 72-40-88, Е-mail: vpupo_2005@mail.ru, www.4vpupo.org.ua. Приймальна комісія працює з 15 травня 2012 року від 9.00 до 17.00, субота від 9.00 до 13.00 вихідний: неділя.

WWW.VID.CN.UA


20

Освіта

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

ГРОМАДСЬКІ ІНІЦІАТИВИ

Як чернігівські школярі спудеями були

Не будь байдужим до насильства! В К ожна третя жінка стає жертвою насильства в сім’ї, але тільки 10% жертв домашнього насильства звертаються за допомогою до органів внутрішніх справ, консультаціями та реабілітацією — до соціальних служб.

Такі факти були оприлюднені під час пресконференції, присвяченої старту проекту «Залишайся людиною», що відбулася 2 квітня в експертному клубі «Чиста політика». Проект «Залишайся людиною» реалізує Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень за підтримки відділу у справах сім ї та молоді Чернігівської міської ради. Проект триватиме два місяці, від 1 квітня до 31 травня. «Основна мета нашої ініціативи — привернути увагу молоді до проблеми домашнього насильства, виховати неприйняття будьяких проявів насильства в родині та підвищити рівень поінформованості молоді міста, куди саме звертатися в разі критичних ситуацій», — зазначила менеджер соціальних проектів Поліського фонду Олена Колочко. У ході реалізації проекту волонтерами Поліського фонду буде проведено ряд семінарів для школярів міста, на цей же період запланована і вулична браслетна кампанія, під час якої волонтери будуть розповсюджувати малинові браслети з написом «Залишайся людиною», а також буклети із загальними відомостями про різновиди домашнього насильства та інформаційні картки з номерами гарячих ліній. Окрім того, у рамках проекту відбудеться конкурс карикатури/соціального малюнка на тему «Ні насильству!», що триватиме від 15 квітня до 15 травня. За словами організаторів акції, найкращі художні роботи будуть експонуватися на виставці, що пройде в місті 19 травня в рамках святкування Дня Європи. Олена БЕРЕЗКІНА

«Морський бій» 1

квітня у «морському бою» переможених не було. Все скінчилося миром та порозумінням — перемогла дружба! Дружба між молодими волонтерами та безхатченками…

ідчути атмосферу навчання найдавнішого у Східній Європі університету змогли учні 7-А класу школи № 28, відвідавши 3 березня Чернігівський колегіум, що на території древнього Дитинця. А спонукав їх до цього традиційний і цікавий для цієї школи захід — бібліотечний урок, започаткований завідувачем бібліотеки школи № 28 Надією Кедровською разом з адміністрацією школи. Цього разу його темою стало «ХVІІІ сторіччя. Чернігівський колегіум, центр освіти».

Слід відзначити, що розпочався сам урок цікаво і нетривіально, як на наш час, а саме з пригощання дітлахів смачним хлібом-сіллю, виготовленим ініціатором заходу — Надією Кедровською разом з однією з учениць. До освітніх традицій того часу (завдяки своїм) долучилася також класний керівник Наталія Петренко, яка зі своїми підопічними здійснила невелику екскурсію давньою альмаматер «семи вільних наук» (так

на той час називали граматику, поетику, риторику, арифметику, геометрію, астрономію, музику і філософію). І вже опинившись у стилізованому класі, за допомогою розповіді співробітника колегіуму Олександра Тригуба, учні могли не тільки дізнатись, а й порівняти свої та умови навчання тогочасних бурсаків у колегіумі, нагадаємо, першому навчальному закладі вищого рівня в Лівобережній Україні, де готували кадри для держслужби,

WWW.VID.CN.UA

безліч незвичних нам моментів, колегіум був типовим і до своєї реорганізації вважався одним із провідних закладів освіти на території України. Але повернемось до наших сучасних «спудеїв», для яких бібліотечний урок був пізнавальним і таким, що запам’ятався, чому, за задумом ініціаторів, сприяла аура місця його проведення — серця древнього міста. Інга ВІТКОВСЬКА

Репетиція ЗНО-2012 відбулася 24

-го та 31 березня в Чернігові на високому організаційному рівні пройшло пробне тестування 2012 року. Найбільш обираним предметом, із року в рік, є українська мова і література, близько 60% тестів у перший пробний день припало на цей предмет.

Далі йде математика (50% у другий день тестування) та історія України (37%). А ось всесвітню історію, російську та німецьку мову обрало відповідно 8, 2 і 3 чоловіки. Всього ж цими днями мали спробувати свої сили 2110 майбутніх абітурієнтів. Цьогорічна практика проведення пробного тестування показала його високу інформаційну підтримку в навчальних за-

У Центрі соціальної адаптації бездомних та безпритульних для його мешканців було організовано свято — гра «Морський бій». Волонтери Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які принесли продукти харчування, закуплені на кошти, зібрані під час благодійного вечора відпочинку «Крок до сімейного життя», активно допомагали у проведені свята. Свій власний час вони присвятили людям, яким доля дала шанс змінити своє життя на краще, знайти стимул йти далі й творити добро. Своєю життєрадісною енергією, морською тематикою одягу волонтери заряджали не тільки мешканців центру, а й усіх присутніх на заході. Микола Романов — директор центру, з душею, любов’ю, гумором підійшов до цього свята: костюми для учасників, антураж, пісні, залучення волонтерів, святковий стіл… Без його ентузіазму та помічників з центру важко було б побачити позитивні емоції на обличчях мешканців центру. Наталя ВОЛИНЕЦЬ

перекладачів, літераторів та церковних діячів. Як не дивно це зараз звучить, але навчання в закладі, куди вступали учні різного віку (деякі й у 20 років), тривало протягом 8 років під керівництвом лише одного вчителя. Саме він викладав усі предмети і, відповідно, виставляв в атестаті оцінки знанням від «добре» до «зєло туп», а також визначав, кого стимулювати до навчання різками (по суботах для профілактики «драли» всіх). Незважаючи на

кладах та розуміння ролі самого пробного тестування, про що свідчив високий показник кількості учасників. Так, у перший день тестування на пункти з’явилось 93% зареєстрованих, а у другий — 92%. Ще близько 2% учасників пробного тестування з’явились на пункти тестування за декілька днів, щоб отримати свої тестові матеріали. До речі, 31 березня до Чернігова завіта-

ла директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева, яка відвідала Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченка і поїхала з нашого міста з позитивними враженнями. Щодо основної сесії тестування, то вже визначено, що пунктами ЗНО-2012 цього року стануть 11 шкіл (№ 2, 3, 7, 11, 12, 19, 20, 22, 24, 32, 33) та 5 вищих навчальних закладів (ЧДПУ, ЧДІЕУ, ЧДТУ, Чернігівський радіо-механічний технікум та Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту), що приймуть 13 сесій зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року. Яніна ТИМОШЕНКО

Найрозумніші економісти — на Івано-Франківщині Н

а жаль, рідні стіни не допомогли чернігівській команді перемогти на ІV етапі 15-ї Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки, що проходив минулого тижня в нашому місті.

Перемогу здобули школярі з Івано-Франківської області, які й отримали перехідний кубок з рук минулорічних чемпіонів із Запоріжжя. Загалом, позмагатися за титул найрозумнішого до Чернігова з’їхалося 27 команд з усіх куточків України. Свої знання з економіки олімпійці демонстрували і в теорії, і на практиці. Абсолютними переможцями серед учнів 9-х та 10-х класів стали харківчани Максим Біли-

ченко та Антон Іванов. А серед одинадцятикласників найрозумнішим виявився Олег Короп з Черкаської області. Загалом же, дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів були нагороджені 34 учасники олімпіади. Серед них і чернігівці Ірина Дасюк та Валентин Білоокий зі школи № 2, а також Дмитро Журко, учень школи № 29. Наступного року фінал олімпіади з економіки прийматиме Тернопіль.


Культурний простір

Перше квітня почалося на день раніше М

ісяць від фестивалювідкриття 5-го сезону офіційної Чернігівської ліги КВН пролетів кулею, і ось вже напередодні 1 квітня (неформального Дня гумору) в залі міського Палацу культури знову зібралися глядачі на гру веселих та кмітливих.

На фестиваль було запрошено до участі в іграх десять команд, тому для зручності й динамічності ці команди були розділені на дві групи. Отже, 31 березня відбулася гра у першій групі (а за умовами гри, дві команди повинні залишати сезон). Організатори ліги (відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради та гурт досвідчених КВНщиків (Юрій Заєць та Артем Широкий) зустрічали на сцені п’ять команд: «Бутерброд» (Чернігів), «КЛЯКИ» (Гомель), «Дай 5» (Житомир), «Мамині котлети» (Київ) та «18.28» (Біла Церква). Розпочали команди досить нестандартно — конкурсом початкової пісні. По черзі під одну й ту ж фонограму по одному куплету повинні були весело переформатувати пісню Сердючки «Любов вам не трали-вали». І в принципі, одразу ж і намітилися лідери…

Традиційна «Візитка» була багата на різноманітні теми (і дуже радує, що про політику жартували мало). Кияни «давили» на коротенькі пісні-жарти (які, на відміну від фестивалю, чомусь у зал «не заходили»). Білоруси згадали і про митницю, і про те, що ДАІшники теж іноді плачуть, також розповіли, як насправді американці висаджувалися на Місяць і зовсім добили зал своїм вже традиційним персонажем — неадекватним дідусем, який влаштовується на роботу (чернігівський глядач дуже тепло приймав гомельців, аплодуючи їм навіть більше, ніж своїй команді). Команда «18.28» після такого виступу виглядала слабувато, а ось чернігівський «Бутерброд» (не дивлячись на те, що команда молода) просто вразив рівнем гумору та артистизму (краща мініатюра — «Доярка з музичною освітою»). Ну і ще краще було у команди з Житомира. Ця команда — теж улюбленець глядачів, і жодного разу не підвела! Мініатюри про вкрадену туфлю нареченою, про заборону їсти в громадських місцях, про приборкувача змій «зігнули» половину залу від реготу. Класична «Розминка» пройшла в середньому стилі, й оцінки загалом теж були середніми. Ну а останній конкурс — «Музичний номер» — пройшов у настільки шаленому темпі, що хто ж таки

виграє гру і забере призовий фонд — до останніх секунд було незрозуміло. Розуміли лише, що київська і білоцерківська команди безнадійно відстали у балах, і від вильоту їх ніщо не врятує. Хоча, загалом, було цілком весело. От тільки інші три команди показали такий рівень, що навіть не вірилося, що це лише перша гра. Остаточний рахунок гри став досить несподіваним: перемогли одразу дві команди — «КЛЯКИ» і «Дай 5» набрали по 17,6 бала і поділили приз гри на двох. Зовсім на мізер відстав чернігівський «Бутерброд» — 17,5, а ось «Мамині котлети» та «18.28» вибули з наступних турів із досить великим розривом у балах. 5 квітня в міському Палаці зустрінуться команди 2-ї групи («С Потолка», «Юра 7*енець» та «Люди Че» (Чернігів), «Ейяфьятлайокюдль» (Чернігів-Прилуки») та «ШоПотом» (Прилуки). Тож, запрошуємо! Ті ж, хто за якихось обставин не зміг потрапити в зал, зможуть спостерігати за перебігом ігор на сайті kvncn.at.ua. Валерон ГОРЛАТИЙ P.S. Організатори ліги щиро дякують спонсорам та меценатам, а саме: фірмі «Зебніц», банку «Демарк», громадській організації «Молоді Регіони» та особисто депутату Чернігівської міської ради Андрію Кужельному.

Фото Сергія Чернякова

Дивовижний Всесвіт Анжеліки Рудницької цього ніхто не підбирав спеціально, але за вісім років я створила саме дванадцять великих циклів робіт — наче на позначення дванадцяти місяців у році». Роботи Анжеліки Рудницької не живуть у майстерні чи в приватних колекціях, а безкінечно мандрують з музею в галерею, з виставки на фестиваль, з міста в місто, з країни в країну, відкриваючи світові її унікальне художнє бачення Всесвіту. Останніми роками роботи художниці з успіхом експонувалися у Франції, Угорщині, Бельгії, Нідерландах, Болгарії, Румунії, Сербії, Хорватії, Латвії, Польщі, Кореї та інших країнах світу. Під час поїздки на Міжнародний фестиваль культури і мистецтв, що відбувся у 2010 році у Південній Кореї, Анжеліку Рудницьку за її художні роботи

К

оли говорять про Україну, часто говорять про її жіноче єство. Останнє століття дало Україні видатних і неповторних художниць — Катерину Білокур, Марію Приймаченко, Тетяну Яблонську. Безумовно, в їхньому ряду і дивне мистецтво Анжеліки Рудницької — самобутньої художниці, відомої української співачки, телеведучої, письменниці.

На персональній виставці Анжеліки Рудницької «Містерія літочислення», що відкрилася 30 березня в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній», художниця представила понад 100 своїх робіт — і ті, що мандрували трьома частинами світу, і свої нові, малознайомі картини. Більшість робіт виконані в авторській голковій техніці, але в експозиції є й гобелени, розпис, кераміка. На виставці широко представлені вишиті мініатюри художниці, її знамениті авторські подушки-думочки, колекція екосумок із льону.

Анжеліка Рудницька переконує, що працює у стилі етномодерн, який, за її словами, сама ж і створила. Її творчість є унікальним світовим явищем, адже відомих митців, які створили свій власний стиль на основі поєднання етнічного і модерного мистецтва у техніці вишивання, практично немає. Анжеліці вдалося перетворити народну вишивку в сучасне мистецтво. Роботи художниці, опираючись на багатовікові традиції народного мистецтва, є абсолютно авторськими, абсолютно українськими і водночас модерними та мультиетнічними. Анжеліка Рудницька мислить циклами, серіями робіт, які, наче сторінки, створюють глави книги про справжній український Всесвіт, де поєднані одним відчуттям та світоглядом Київська Русь і орнаментика скіфів, подільські весільні рушники й поліські народні ікони… Усі роботи Анжеліки Рудницької дуже теплі, сонячні, вони за духом українські й одночасно інтернаціональні, бо належать Всесвіту, що не має кордонів. За словами художниці, на створення «Містерії літочислення» її надихнули роздуми про плинність часу. «Кожна моя робота — це молитва, розмова з Богом, медитація, можна називати як завгодно, але це дуже інтимний процес. Цікаво, що

21

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

удостоєно звання «WORLD MASTERS» (світовий майстер). Головний і улюблений образ Анжеліки — дерева. Це й не дивно, адже для українців споконвіку дерево життя — це сакральний символ. Але це дерево, як і саме життя, у кожного своє. Фантастичні, неповторні, розкішні — вони виростають у поетичному «Саду чеснот», витворюють «Праліс» краси і мрій, підносять глядача до вічності. «Я хочу, щоб світ знав Україну з кращого боку, бо поки в очах Європи ми — країна повій і боксерів, а ми, насамперед, — країна глибокої історії й потужної культури, що встояла всупереч обставинам», — переконана художниця. Олена БЕРЕЗКІНА

Поема про небо 11

квітня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Ґалаґана відбудеться відкриття виставки живопису «Подих космосу» художника Романа Гуманюка (Киргизстан).

Молодий митець народився в 1985 році в родині українського походження у Бішкеку (Киргизстан). Автором вже створено більше 800 робіт, він брав участь у виставках у Вашингтоні (США), в Авіньйоні (Франція), у Флоренції (Італія) та в Софії (Болгарія), хоча Роман професійно займається живописом лише 15 років. Працює акриловими фарбами, що дозволяють йому досягти дивовижних кольорів та краси фактури. У творчому доробку автора реалістичні пейзажі, портрети, а також абстрактні композиції. В якості головних мотивів творів художника останніх років можна виділити космічну тематику. Місто Чернігів для проведення своєї персональної виставки «Подих космосу», що відкривається напередодні Всесвітнього дня авіації та космонавтики, Роман Гуманюк обрав невипадково. Саме тут від 1967-го до 1971 року навчався в Чернігівському вищому військовому авіаційному училищі, а згодом працював перший космонавт незалежної України — Леонід Каденюк. Він також є героєм одного з вдалих портретів молодого художника (на фото). Твори Романа Гуманюка — це ціла поема про космос та гори, образи яких створюються на межі реальності, мрій та фантазії.

Увага, конкурс! Ц

ього року виповнюється 20 років з дня заснування мистецького журналу «Літературний Чернігів». З цієї нагоди Літературна спілка «Чернігів» та редколегія часопису за сприяння управління у справах преси та інформації облдержадміністрації оголошує літературний конкурс «Таланти Чернігівщини».

Обласний літературний конкурс на кращий художній твір серед творчої молоді проводитиметься в трьох номінаціях: «Поезія», «Проза», «Гумор». Час проведення: від 1 березня до 31 липня 2012 року, твори, надіслані після 31 липня 2012 року, не розглядатимуться. Роботи необхідно надсилати в друкованому вигляді до редакції журналу «Літературний Чернігів» за адресою: 14032, м. Чернігів, вул. Доценка, 13, кв. 2, з обов’язковою позначкою на конверті «На конкурс». Слід також повідомити свою домашню адресу та номер телефону. Вік учасників — необмежений. Визначення призових місць відбудеться в кінці серпня — на початку вересня 2012 року. У кожному жанрі визначатимуть такі призові місця — перше, друге і третє. Переможці отримають дипломи та цінні подарунки, а їх твори будуть опубліковані в журналі «Літературний Чернігів». Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації

WWW.VID.CN.UA


22

Не загубилися серед конкурентів У

Мелітополі Запорізької області відбувся дев’ятий міжнародний турнір з вільної боротьби на кубок міста. У ньому взяли участь і спортсмени Чернігівської КДЮСШ «Динамо».

Кандидат у майстри спорту Олександр Щербак змагався у ваговій категорії до 84 кг. Він провів п’ять зустрічей, з яких чотири виграв. У підсумку наш земляк здобув срібну нагороду. Третім призером цих змагань став майстер спорту Віталій Гончар. До успіху спортсменів готували тренери Анатолій Настоящий та Мірік Єзєєв. Турнір слугував черговим етапом до чемпіонату України, що найближчим часом відбудеться в Запоріжжі. Віктор БЕРЕГОВИЙ

Скрізь у призерах В

ідмінно виступив на чемпіонаті України з настільного тенісу Олександр Дідух.

На змаганні в Донецьку він у всіх видах програми ставав призером. В особистому заліку чернігівець здобув третє місце. Успішніше він виступив у змішаній парі разом з харків’янкою Тетяною Біленко. Тут злагодженому дуету не було рівних. Нагородою за перемогу їм стали золоті медалі. Срібну медаль Олександр Дідух здобув і в парному розряді разом з Олександром Бєльським. Віктор БЕРЕГОВИЙ

ВІЙСЬКОВА СПРАВА

У 2012-му призовників поменшає Т

ак вже сталося, що ще задовго до свого початку Євро-2012, головна спортивна подія року, внесло свої корективи чи не в усі сфери життя країни. У цьому плані не стала винятком і цьогорічна призовна кампанія.

У зв’язку з раннім завершенням навчального року, випускникам загальноосвітніх та професійно-технічних закладів, які досягли 18-річного віку і могли потрапити під призов, Міністерство оборони України надало додатковий шанс вступити до вузів. Як повідомив т.в.о. військового комісара Чернігівської ОВК підполковник Юрій Борисов, «було прийнято наступне рішення: призовників зазначеного віку, а також старших років народження, які закінчують цього року навчання та користуються відстрочкою для продовження навчання до червня 2012-го, до комплектування команд не залучати». Торік за аналогічний період молоде поповнення чернігівцями лав української армії складало 892 людини. Цього року Чернігівщина планує направити до лав Збройних сил України 702 юнаки. Така тенденція до зменшення кількості призовників спостерігається останнім часом і свідчить про те, що професійна армія в Україні не за горами (адже велика частина посад, що раніше обіймали строковики, вже зайнята контрактниками). Як відзначають представники обласного комісаріату, відбулися зміни до вимог списку документів, що повинен при собі мати призовник. Окрім інших свідоцтв, відтепер хлопці мають надати комісії й медичну довідку від дільничного педіатра, що спростить роботу лікарям і дасть більш точну інформацію про кожного призовника. Інша справа, що з вже оглянутих протягом місяця медиками більш ніж тисячі молодих призовників абсолютно здоровими виявилися лише 336. Інга ВІТКОВСЬКА

WWW.VID.CN.UA

Спорт

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012

Для чернігівських школярів євроарена стала ближчою Ф

утбольні турніри популярні завжди, особливо серед школярів й особливо, коли спортивна атмосфера всієї країни наскрізь просякнута великим футбольним форумом Старого світу, що відбудеться вже зовсім скоро. У цьому значенні міський етап Національного кубка України зі шкільного футболу Євро2012, у якому взяли участь усі загальноосвітні заклади міста, також не став виключенням. Втім, найцікавішою його частиною став фінал, що відбувся 30 березня на спортмайданчику ЗНЗ № 35.

Тож, у результаті ігор, що відбувалися впродовж п’яти днів та проходили за олімпійською системою, одним із переможців змагань стала хлопчача команда школи № 35, що посіла третє місце. В останній день, коли точились найзапекліші баталії між командами шкіл № 12 та № 33 — двома претендентами на кубок, перебіг захоплюючої за своєю динамікою гри вирішили фатальні пенальті — 4:2 на користь перших, які й стали володарями кубка. Їх суперники посіли почесне друге місце. Стосовно найближчих перспектив команди переможців, то, за словами заступника начальника управління освіти Михайла Рубана, хлопці тепер мають честь представляти місто на аналогічних обласних змаганнях, що стартували 2 квітня. «Сподіваємось, наші футболісти використають цей добрий шанс потрапити на арену майбутнього фіналу Євро-2012 і зможуть показати відмінні результати та, відпо-

відно, отримати ще більше яскравих вражень», — сказав він. На це також сподіваються Микола Тихонов і Віктор Крячков — шкільні тренери команди (яка, до речі, три роки тому з 11 тисяч команд виборола друге місце на всеукраїнських змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч»), котрі під час змагань були поряд й активно підтримували вихованців. Для довідки: Цього року в Україні було

створено Всеукраїнський оргкомітет Національного кубка шкільного футболу України Євро-2012, який очолив віцепрем’єр-міністр — міністр інфраструктури Борис Колесников. Організатор Національного кубка, який наразі відбувається по всіх регіонах — Міністерство освіти і науки, молоді та спорту за підтримки Федерації футболу України. Інга ВІТКОВСЬКА

Під час весняних канікул у КДЮСШ № 1 був аншлаг! В

рожайним видався на шахові змагання в нашому місті кінець березня. І це не випадково, бо якраз наприкінці березня школярі відпочивали на весняних канікулах. А коли ж ще грати та змагатися, як не на канікулах!

— Під час весняних канікул на базі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 пройшли три масштабні дитячі шахові турніри. Це, перш за все, першість спортшколи серед дітей 4 розряду (учні 1—3 класів), у якій взяли участь 36 школярів. Хоча змагалася малеча, але пристрасті вирували за шахівницею немаленькі. Найкращі результати в змаганнях показали Микита Нагорнов та Давид Пожар, які вибороли вісім очок із дев’яти можливих. Але доля цього разу посміхнулася Микиті Нагорнову, з урахуванням додаткових показників він став переможцем змагань. Друге місце — у Давида Пожара, третім став Назар Лаптей, — розповів голова міської федерації шахів, тренер-викладач КДЮСШ № 1 Юрій Куценко. Він нагадав, що головною метою шахових турнірів є формування нових підходів до фізичного виховання і спорту, створення умов для реалізації творчого потенціалу молоді та

Тренер-викладач КДЮСШ № 1 Юрій Кузьменко зі своїми вихованцями — переможцями першості спортшколи

юнацтва, а найголовніше — пропагування серед шкільної молоді шахів як виду спорту, що розвиває здібності до точних наук і логічного мислення. Вже не вперше на базі КДЮСШ № 1

проводяться змагання з шахів обласного рівня. Ось і цього року під час весняних канікул у КДЮСШ № 1 відбулася першість області з шахів для дітей до 10 років. Учасниками цьогорічних змагань стали 24 юні шахісти з Чернігова, Ніжина та Прилук. У результаті запеклої боротьби перше місце виборов чернігівець Дмитро Потапов, другим став прилучанин Ростислав Лисовець, на третьому місці чернігівець Кирило Дацько. Велику увагу любителів шахів привернув чемпіонат міста з шахів для дітей до 14 років, у якому взяли участь 22 учні чернігівських шкіл. За пересуванням фігур під час партії уважно стежили не лише самі шахісти та їхні тренери, а багато глядачів — друзів, вчителів, батьків. Особливо порадував шанувальників шахів кандидат у майстри спорту з шахів чернігівець Валентин Гречко, який показав за шахівницею стовідсотковий результат. Він і став переможцем турніру, на другому місці Гліб Розмовенко, третім став Владислав Мельник. Усі переможці та призери турнірів були нагороджені медалями, грамотами та отримали подарунки — книги та солодощі, котрі їм вручив спонсор змагань — депутат міської ради Сергій Вакуленко. Олена БЕРЕЗКІНА


На замітку

23

«Чернігівські відомості», № 14 (1101), 4 квітня 2012 року

Чашечка кави: пити чи не пити? Я

к це приємно — прийняти ванну, випити чашку кави… Ви ніколи не замислювалися, що кава — справді унікальний напій? Розкрити його секрети і визначити властивості вчені не можуть до цього дня. Сфера застосування кофеїну неймовірно широка, тому дуже важливо вивчити популярний енергетик з усіх боків.

— Англійські вчені стверджують: кава може забезпечити знеболюючий ефект, але тільки у жінок. Досліди показали, що на чоловіків кофеїн подібним чином не впливає. — Німецькі вчені запевняють, що вживання великих доз кофеїну запобігає облисінню! Проте кофеїн у даному випадку краще діє при зовнішньому застосуванні (на-

Невольник Персон. компьютер

... тонка!

Город в Германии

Угольный остаток

Знак зодиака

Крокодил Нота

Жен. имя

Ги ... Он же Мопассан шпион

500 г кальмарів (очищених), 100 г рису, 300 г помідорів, 150 г цибулі, зелень за смаком, сіль, перець, рослинна олія. Рис відварити до готовності. Воду довести до кипіння, опустити кальмари і кип’ятити рівно 3 хвилини (якщо кип’ятити довше, кальмари стануть жорсткими і несмачними). Остудити їх і порізати соломкою. Цибулю і зелень дрібно покришити. Помідори порізати кубиками. На рослинній олії обсмажити цибулю. Додати помідори, тушкувати 5 хвилин. Додати рис, перемішати, додати кальмари, посолити, поперчити, перемішати. Тушкувати хвилину. Додати зелень і прибрати з вогню.

Единица То же, работы что мгла

Подразделение роты

Неядовитая змея Дачное ложе

Форменный свербеж

Море Морское Тихого животное океана Прокатный профиль

Мать богов

Роман МЕДВЕДОК

Кальмари з рисом і помідорами

Рус. лексикограф

Игла у скорпиона Душа умершого в египет. мифологии Марка мотоцикла

АнтичВолосы ная сцена человека

... Мария Крик, шум

та: відновлює еластичність шкіри, перешкоджає її старінню, а також володіє протизапальними і фотозахисними властивостями. Це суперкорисна якість дозволяє світовим маркам по догляду за шкірою створювати розкішні креми для обличчя. Кофеїн у їх складі відповідає не тільки за захист шкіри від зовнішньої агресії, але й за її пружність і гладку поверхню. За допомогою дії кофеїну зміцнюється шкіра, підтягується овал обличчя і сповільнюється старіння тканин. Природні компоненти, що містяться в кофеїні, допомагають позбавитися токсинів, активізують розщеплювання жиру: саме тому більшість антицелюлітних кремів засновані на кофеїні. Завдяки жиророзщеплювальній дії кофеїну, створені креми для моделювання фігури і корекції контурів тіла, до складу яких входить особлива зелена кава. Створюють навіть спеціальні аромати, що містять кофеїн, оскільки японські вчені підтвердили: аромат кави сприяє зниженню ваги і на психологічному рівні.

СМАЧНОГО!

Обратное слову “давай”

Вздор, Жан ... бесРуссо смыслица Гора на Кавказе Англ. писатель 19 в. Боевая машина Предмет быта укр. крестьян Сырость

Стих Маяковского

Ряд Смещение по поколений фазе

Отже, кава має унікальні смакові якості — це ми вже з`ясували. Крім того, є невичерпним джерелом ряду цінних косметичних інгредієнтів. Міститься в ній пінолева кисло-

Телевидение

Остров ... Поль на ОнежБельском мондо озере

Наборный стол

Злак ПастуВид ший папоротрожок ника Негодные старые Сцена, цирк вещи

Город в Австралии

Курорт близ Астрахани Строительный камень

Щоб бути красивою

Плаваю- Мешок иль щая колючка сумка

...Абеба Наркотик

Жилище ...гвардия (охрана царя)

Рассказ О. Гончара Река Глаз Тайный ход Пояс дзюдоиста Рос. рокгруппа Сознание

Сканворд

приклад, втирання спеціальних розчинів). За словами експертів, щоб потрібна кількість речовини досягла коріння волосся, довелося б втирати по 60—80 чашок кави в день. — Учені встановили, що кофеїн благотворно впливає на зір і підвищує чутливість сітківки очей. Саме кофеїн примушує її інтенсивніше реагувати на зовнішній світ. У результаті навколишні об`єкти стають яскравішими, мають більше відтінків і на них виявляються невидимі раніше деталі. — Канадські вчені недавно виявили, що кофеїн володіє цінною властивістю: він підвищує здатність організму до фізичних навантажень, тим самим збільшуючи ефект від занять спортом. А ще він сприяє перетворенню жиру на паливо для м`язів.

Большущий камень

Овощ 10-ая буква кириллицы

Нижняя часть углубления Основа бронзы

Марка Хвойное дерево авто

Факти зі всього світу

Река в Хабар. крае

Відповіді на сканворд у наступному номері.

Конник

Чому ж ми «підсіли» на каву? Найпопулярніший мотив — його здатність швидко привести людину в тонус після сну, вмить наповнити енергією, збільшити швидкість розумових і фізичних реакцій. Цей ефект пов`язаний із втручанням кофеїну в певні процеси, що відбуваються в різних частинах головного мозку. Під впливом

Российский боевой самолет

У чому секрет?

Суперечність кавового напою можна знайти в будь-якому його прояві. Все залежить від того, хто п`є каву, в якій кількості та в якій ситуації. Допустиму норму для кожної людини потрібно розраховувати індивідуально. Ви хочете визначитися з тим, скільки чашок слід споживати саме вашому організму? Перед вами весь спектр кофеїнової дії на людський організм. За: кофеїн допомагає людям, які займаються розумовою працею. Він порушує клітини головного мозку, збільшує сприйнятливість і розташовує до зосередженого мислення. Проти: при передозуванні викликає сильні головні болі, нервозність, запаморочення, тривогу і напруженість. За: вже доведено, що регулярне вживання кави (3—4 чашки в день) знижує ризик цирозу печінки у людей, які захоплюються алкоголем, щоправда, набагато розумніше спиртним не зловживати. Проти: якщо «запити» каву алкоголем, негативна дія останнього

Упражне- Бог ние музыки штан- (егип.) гиста

Найбільш активним елементом кави є всім відомий кофеїн, що є хімічним стимулятором центральної нервової системи. Найпоширеніші продукти, що містять кофеїн, — це кава, какао, шоколад, чай, а також близько 60 видів рослин. Його широко використовують у багатьох легких напоях, таких як кока-кола, пепсі-кола і лікарських препаратах для підвищення апетиту і бадьорості, при застудних захворюваннях, бронхіальній астмі і тощо.

Проте…

на організм істотно посилюється. За: кава вельми корисна людям, які страждають зниженим тиском. Проти: у поєднанні кави з курінням ризик розвитку гіпертонії підвищується на 35—60%. За: наш улюблений уранішній напій, що бадьорить, здатний позитивно впливати на зуби, оберігаючи їх від карієсу, оскільки володіє певним набором профілактичних властивостей, котрі ефективно захищають порожнину рота від шкідливих бактерій. Проти: є ризик пожертвувати білосніжною усмішкою, оскільки, захищаючи зуби, кава фарбує емаль у жовтий колір. За: кофеїн сприяє накопиченню в організмі людини серотоніну — гормону щастя. Проти: цю дію фахівці впевнено відносять до наркотичної: при браку кофеїну може початися справжнісінька ломка — сильна депресія. За: дуже приємна новина — кава містить вітамін РР і близько 300 мінеральних речовин, включаючи незамінні для організму антиоксиданти. І це ще не все! Проти: кава, як і будь-який стимулятор, має ряд протипоказань. Його не слід пити із заспокійливими або снодійними препаратами.

Местоимение

Бореться з хворобами

кофеїну гіпофіз рясно виділяє гормон, який, у свою чергу, стимулює підвищене вироблення адреналіну. Саме адреналін примушує серце скорочуватися частіше, а печінку — виробляти в кров більше глюкози, щоб організм міг використовувати додаткову кількість енергії. Крім того, кофеїн звужує кровоносні судини, розслабляє дихальні шляхи, що полегшує дихання і дозволяє м`язам скорочуватися з дивовижною легкістю. Таким чином, чашка кави вранці мобілізує організм для активної діяльності протягом дня.

Мясная закуска

Ароматом цього напою людство насолоджувалося задовго до того, як була відкрита Північна Америка і винайдене книгодрукування. Численні легенди говорять, що першим познайомився з кавою сам пророк Магомет, який вилікувався з її допомогою від важкої хвороби. З кожною людиною у кави складаються особливі стосунки. Кава щедро дарує всім свій неповторний смак і аромат, балує різноманітністю сортів і способів приготування, але її фізіологічна дія на організм індивідуальна і не завжди корисна. Дослідники не припиняють сперечатися про те, що превалює в цих чарівних зернах — користь або шкода, проте до однозначного висновку, ймовірно, прийдуть не скоро.

WWW.VID.CN.UA


ФІЛОЛОГИ ВДЯГНУЛИ ВИШИВАНКИ

2

-го квітня хол Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка заповнився студентами у… вишиванках. Так розпочався тиждень «найжіночнішого» факультету вузу — філологічного.

Вишиванковий флешмоб, коли присутні у святкових сорочках почали одночасно танцювати, довів: національне вбрання чудово вписується в молодіжну культуру. Яскраві конкурси, танці, українські пісні стали лише початком заходів, присвячених філологічному. Заходи триватимуть цілий тиждень. На студентів чекають науково-практичні конференції, виставка творчих робіт, майстер-класи, змагання та вистави.

Новий фотоконкурс

«НАШЕСОНЕЧКО» Шановні мами і тати, бабусі й дідусі! Новий фотоконкурс саме для вас!

е аз т

а ст

на

ш

а

г

пр-т Миру, 30, тел. 777-031

ог о мі

Чернігівська міська газета «Чернігівські відомості».

Засновник — Чернігівська міська рада. Свідоцтво про державну реєстрацію ЧГ № 042 від 28 лютого 1994 року. Виходить щосереди. Ціна договірна. Місячний тираж 24270.

Видаавець: КП «Чернігівські відомості». Видавець: Адреса: 14000, Чернігів, вул. Коцюбинського, 50 А. Директор-редактор Ірина Мокроусова. Фотокореспондент Юрій Павленко. E-mail: chvidom@ukr.net Адреса в Інтернеті: www.vid.cn.ua Телефони: директора-редактора — 614-687, заступника редактора — 635-397, бухгалтерії — 626-565, відділу реклами — 635-399, факс 626-631, дизайнера — 626-533. Код 14232122, р/р 26004240039 в ВАТ «Мегабанк» м. Харків, МФО 351629. Індекс: 61239.

Останній день прийняття фотографій — 25 травня.

Редакція може не поділяти позиції авторів публікацій. За точність викладених фактів відповідальність несе автор. Листування з читачами тільки на сторінках газети. Рекламні матеріали позначені значком , , . Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець. Передрук матеріалів із газети «Чернігівські відомості» — тільки за погодженням з КП «Чернігівські відомості». Газету зверстано в комп’ютерному центрі КП «Чернігівські відомості». Надруковано у ВАТ «РВК «Деснянська правда», м.Чернігів, пр-т Перемоги, 62.

Ад ре са ву ред а л. Ко кції c h цюб : 140 v i d ин 0 o m ськ 0, м @ u ого . Че k r , 50 рні .n e t А, гів,

Бажаєте, щоб фотографії ваших найулюбленіших, найгарніших, найкрасивіших, найрозумніших, найвихованіших діточок побачили всі, всі, всі — долучайтеся до нашого нового фотоконкурсу «Наше сонечко». Пропонуємо взяти участь у конкурсі як аматорам, так і професіоналам (підсумки за двома категоріями будуть підбиватися окремо). Але головне, щоб фотографії були безпосередніми та веселими. У конкурсі можуть брати участь фотографії дітей віком до 10 років в електронному та друкованому вигляді (розмір А4), надіслані на адресу редакції. Веселі та цікаві фрази дитини, що будуть супроводжувати фотографію, вітатимуться і відіграватимуть роль при підбитті результатів конкурсу. Найкращі фото будуть надруковані в газеті й розміщені на фотовиставці, котра відбудеться в дитячому супермаркеті «Нафаня», що є спонсором конкурсу, напередодні Дня захисту дітей. Нагородження переможців відбудеться 3 червня в магазині «Нафаня» о 12.00. На переможців очікують призи — сертифікати на придбання товарів у магазині «Нафаня». Не залишаться без нагород і юні зірки, зображені на фотографіях — переможцях конкурсу.

Діловий партнер газети: УДППЗ «Укрпошта», Чернігівський поштамт ЦПЗ № 1

Чернігівські відомості (газета нашого міста) №14 (за 4.04.2012)  

Газета міських новин «Чернігівські відомості» - це 32 сторінки цікавої та необхідної інформації, зручна телепрограма, офіційні та неофіційн...