Page 1

Центр мікрохірургії ока м. Київ, проспект Комарова, 3

ЦМХО

Київська міська клінічна офтальмологічна лікарня

Програма

МЕДКАРТА

Презентує:

Олександр Левицький керівник веб-студії “BigFish“

Розроблено 01/08/2013


2

Программа МЕДКАРТА. Центр мікрохірургії ока

МЕДКАРТА

МЕДКАРТА - офтальмологічний офіс, що включає картотеку пацієнтів, ведення медичної документації, запис на прийом. Програма МЕДКАРТА Призначена для ведення бази пацієнтів, фіксації наданих послуг, обстежень, висновків. Наявність журналу прийому, генерація офісних документів по шаблонах, потужний експорт та імпорт даних, зберігання картинок в БД, посилання на файли будь-яких форматів. Пошук, фільтри, сортування, сортування по будь-якому полю. Можливість гнучко змінювати конфігурацію бази даних, додаючи поля і таблиці, створення довільних звітів. Мережевий і можливість одночасного доступу для багатьох користувачів, гнучке налаштування прав доступу по кожному користувачу та інші зручності.

Програма МЕДКАРТА забезпечує: Створення і ведення бази даних про пацієнтів офтальмологічного кабінету. • Швидке і водночас максимально детальне заповнення медичних карт пацієнтів, звільняючи від ручного введення тексту. • Планування роботи кабінету включає попередній запис пацієнтів на прийом, створення планів лікування пацієнта на конкретні дати візитів або загальні плани майбутнього обсягу роботи у даного пацієнта з можливістю роздруку планів лікування. • Роздрук всієї інформації у вигляді медичних карток по затвердженим МОЗ зразкам. •

Структура електронної медичної картки та порядок роботи з нею наближені до реальних медичних карток офтальмологічної поліклініки. Це значно спрощує роботу з програмою (у тому числі для непідготовлених користувачів). У той же час в повній мірі використовуються переваги комп’ютерної обробки інформації. Використання електронних довідників дозволяє істотно спростити і прискорити процес заповнення медичної карти, який в більшості випадків зводиться до натискання 3 чи 4 кнопок. Забезпечує єдино образність стилю і виключення помилок при оформленні медичної карти. Надає можливість індивідуального підходу до конкретного пацієнта внаслідок вибору безлічі альтернативних формулювань і описів залежно від медичної ситуації.


3

Программа МЕДКАРТА. Центр мікрохірургії ока

Програма МЕДКАРТА Дана МЕДКАРТА надає зручний і розгорнутий пошук. Буквально в декілька кліків можна знайти інформацію про пацієнта. Знову-таки мінімальна кількість, витраченого часу:

a)

при додаванні адреси, на початку написання його відобразиться список можливої адреси, яка знаходиться в базі даних міст, сіл и т.д. (дуже подібна функція використовується в google, yandex картах);

в)

всі карти в системі взаємодіють (легко додати інформацію по вже, існуючому пацієнтові або відредагувати її, відомі дані вносяться в медичні форми відомого пацієнта);

б)

дата завжди вноситься автоматично при додаванні нової карти або редагуванні інформації (в останньому випадку, відображається дата редагування інформації), яку завжди можна відредагувати, вибравши необхідну дату з календаря;

г)

використання TAБів в медкарту (компактні таблиці, які можна назвати інтерактивними, їх особливість полягає в перемиканні певного пункту меню, натиснувши на цей пункт; пункти вказані в заголовках таблиці). Дана функціональність дозволяє відразу ж бачити всю інформацію і не прокручувати сторінку далеко вниз..

Програма МЕДКАРТА дозволяє зареєстрованим користувачам обмінюватися інформацією між собою, виносити на обговорення різні теми і ставити завдання.


4

Программа МЕДКАРТА. Центр мікрохірургії ока

Програма має декілька рівнів доступу

Лікар

Секретар

Помічник лікаря

Даний рівень дає доступ до внесення і редагуванню будь-якої інформації, доступ до всіх медкарт. У разі, якщо один з лікарів відредагував інформацію про пацієнта іншого лікаря, програма обов’язково відобразить дату редагування, хто відредагував і запросить внести причину редагування карти пацієнта іншого лікаря . Будьяка інформація, яка вноситься лікарем у програмі обов’язково буде супроводжуватися ПІБ даного лікаря нижче всього контенту.

Даний рівень доступу дозволяє призначити прийоми для лікаря, при цьому лікар повинен затвердити цю дату і час; має доступ до всіх медкарт з можливістю їх роздрукування для пацієнтів, але не має можливість їх редагувати; також рівень доступу дозволяє створювати теми для спілкування, викладати інформацію загальну (заходи, документація, організаційні збори тощо).

Має всі ті ж самі рівні доступи, що і секретар, плюс ще можливість редагування медкарт пацієнтів свого лікаря. Дата редагування і його прізвище обов’язково будуть відображатися при зміні ним інформації.

Програма МЕДКАРТА може також служити як робочий календар. У ній вказані прийоми на сьогодні пацієнтів, заходи, в яких бере участь користувач, призначені зустрічі. Користувач даної програми може сам собі ставити завдання на певний час і дату, а програма нагадає про них.


5

Программа МЕДКАРТА. Центр мікрохірургії ока

Зовнішній вигляд основної сторінки програми для лікаря


6

Программа МЕДКАРТА. Центр мікрохірургії ока

На основній сторінці програми МЕДКАРТА Пошук

Багаторівнева ієрархія.

Пошук допомагає в один клік знайти необхідну інформацію і перебуває на всіх сторінках програми МЕДКАРТА. Програма пропонує пошук за наступними критеріями: 1. ПІБ пацієнта 2. номер картки 3. дата прийому пацієнта 4. дата виписки пацієнта

Візуальне меню.

Меню, яке має необмежену кількість підменю. Знаходиться на будь-якій сторінці, що дозволяє в один клік перейти в потрібний розділ. Коли користувач вносить дані та бажає в даний момент перейти в інший розділ, програма обов’язково запитає чи бажає він зберегти, внесену інформацію.

Даних 4 блоки розміщуються тільки на основній сторінці програми. За допомогою них користувач може переглянути графік прийомів на, сьогоднішній день (при необхідності відредагувати графік, про що програма сповістить секретаря у разі наявності відмітки оповіщення секретаря лікарем), перейти в розділ співробітників, додати нову картку або ж відредагувати вже, існуючу.


7

Программа МЕДКАРТА. Центр мікрохірургії ока

Календар

Даний календар відображає коротку інформацію на основній сторінці (при наведенні на певну дату з’являється віконце з інформацією про час прийому та про пацієнта). Присутній в програмі і розширений календар, який відобразиться при натисканні на дату або сам календар.

Найближчі події.

Пункт, який призначений для відображення інформації щодо заходів, котрі вже відбулися або ті, які відбудуться. Наприклад, це можуть бути тематичні семінари. Дані події можуть бути винесені для коментарів і відображаються тільки на основній сторінці і в окремому розділі програми «Події».

Календар розкладів пацієнтів.


8

Программа МЕДКАРТА. Центр мікрохірургії ока

Призначення на подію.

Дана текстова область відображається тільки в тому випадку, якщо користувача, який увійшов під своїм логіном і паролем призначили на певну подію. Користувач може прийняти дану подію і про це програма сповістить того, хто призначав; або ж відхилити, вказавши причину, по якій він не прийняв подію.

На основній сторінці програми МЕДКАРТА у лікарів, а також їх помічників буде можливість відразу ж додати карту пацієнта.

У програмі МЕДКАРТА всі карти взаємодіють між собою, що дозволяє швидко переглянути, супутню інформацію або ж додати її. При додаванні нової медкартки, номер їй присвоюється автоматично програмою, враховуючи необхідний алгоритм.


9

Программа МЕДКАРТА. Центр мікрохірургії ока

Етапи роботи

1

2

3

Проектування ресурсу, Складання технічного складання концепції його завдання. створення.

5

Дизайн. Створення дизайн макетів для проекту.

6

Верстка. Процес перекладу дизайнмакету в програмний код.

7

Програмування проекту Наповнення проекту - додавання функціоналу інформацією: тексти, програмному коду. зображення, тощо.

9

4

Розміщення даної програми на локальному сервері клініки або ж установка її на комп’ютер співробітників.

8

Тестування програми МЕДКАРТА.

Навчання роботи з даною програмою.

10

Маркетингова і технічна підтримка проекту.

Таймінг проекту Місяці

1 - 3 етапи роботи 4 - 5 етапи роботи 6 - 8 етапи роботи 9 та 10 етапи роботи

1

2

3-5

6

7

8


Програма МЕДКАРТА

Київська міська клінічна офтальмологічна лікарня

Med  
Med  
Advertisement