Page 1

WEITZER DIENOS!

LIEPOS 12 - RUGPJŪČIO 9

Parketlentėms

-20%

2021


02

RACIONALIOS PARKETLENTĖS WEIZ

MŪSŲ ŽINIOS – NAUDA JUMS

PASITIKĖJIMO SVARBA Mūsų šeima su natūralia medžiaga – mediena – yra susijusi jau daugiau nei 190 metų. Gimtasis miestas Weiz yra įsikūręs viduryje žaliosios Štirijos (Austrijos provincija), kurioje galybė miškų. Kaip mūsų miškai nesustoja augti, taip ir mes vis tobulėjame ir augame. Šeimos įmonei vadovaujančios Nicola Weitzer ir Alexandra Decker-Weitzer yra jau septintoji Wetzer šeimos karta, valdanti įmonę. Atsakomybė už ateities kartas yra mūsų varomoji jėga priimant sprendimus dėl tvarumo ekonominiais, ekologiniais ir socialiniais klausimais.

ŠIŲ PARKETLENČIŲ RACIONALUMAS:

n Mes įgyvendiname kiekvieną atskirą gamybos etapą – nuo medienos pjovimo iki parketlenčių pakavimo. n Socialinė atsakomybė yra neatsiejama mūsų įmonės politikos dalis, todėl labai stengiamės užtikrinti, kad ir ateityje mūsų darbuotojai turėtų darbo Austrijoje.

PATIKIMI SPRENDIMAI PLAČIAM NAUDOJIMUI! Ar ieškote praktiškų parketlenčių? Mūsų racionalūs sprendimai: parketlentės išsiskiria savo unikaliomis savybėmis visame pasaulyje (nereikalauja priežiūros, saugios sveikatai ir tylios); taip pat sprendimai atnaujinant grindis su „Weitzer Parkett“, kurios atstovauja daugybei mūsų novatoriškų privalumų, nustatančių standartus parketlenčių gamyboje, siūlydami patogumą, komfortą ir geresnę savijautą.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


03

PARKETLENČIŲ ŽYMĖJIMAS SIMBOLIŲ REIKŠMĖS PARKETLENČIŲ STRUKTŪRA DVISLUOKSNĖS PARKETLENTĖS

TRISLUOKSNĖS PARKETLENTĖS

Spygliuočio medienos pagrindas kartu su viršutiniu kietmedžio sluoksniu suteikia grindų konstrukcijai mažesnį aukštį, tinkantį grindų dangų renovacijoms.

Spygliuočio medienos pagrindas kartu su viršutiniu kietmedžio sluoksniu suteikia lentai didžiausią stabilumą net klojant „plaukiojančiu būdu“.

SUJUNGIMO SISTEMA LIEŽUVĖLIS IR GRIOVELIS

„DOUBLE-CLICK“ Pažangi, patentuota rinkoje dvigubo užrakto sistema su didžiausia sukabinimo jėga.

Liežuvėlio ir griovelio tipo užraktas iš keturių pusių.

DĖVIMO SLUOKSNIO STORIS NUO ~2,5 IKI 5,0 MM Pažangi, patentuota rinkoje dvigubo užrakto sistema su didžiausia sukabinimo jėga.

MONTAVIMO BŪDAI KLIJAVIMAS PRIE PAGRINDO

MONTAVIMAS „PLAUKIOJANČIU“ BŪDU

Produktai, kurie yra tinkami visiškam sukibimui su pagrindu.

Produktai, kurie yra tinkami montuoti „plaukiojančiu“ būdu kartu su rekomenduojamais paklotais.

„EGLUTĖS“ MONTAVIMAS KAIRINIAI IR DEŠININIAI SUJUNGIMAI Suteikia galimybę sumontuoti įvairius raštus.

TINKAMUMAS GRINDINIAM ŠILDYMUI* NUO RIBOTŲ IKI YPAČ TINKAMŲ Atsižvelgiant į atitinkamas iliustracijas (šildymo kontūro lygius), nurodomas tinkamumas grindiniam šildymui.

KOMBINUOTAS Tinka kloti kombinuotu klojimo būdu ant WP Looseglue pakloto („plaukiojančiuprisiklijuojančiu“ būdu)

MEDINIAI LAIPTAI WP MULTI NEPAMIRŠKITE: prie kiekvienos parketlentės yra jai priderinta laiptų apdaila! Nesvarbu, kokią medienos rūšį, dydį, spalvą ir papildomą apdorojimą naudosite.

MEDIENOS RŪŠIŲ KIETUMAS NUO MINKŠTOS IKI LABAI KIETOS Medienos kietumas yra ypač svarbus atsižvelgiant į suspaudimo tankį, o paviršiaus apdaila suteikia papildomą atsparumą.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


04

MONTAVIMO RAŠTAI

LENTOS VAIZDAS

TIESUS

ĮSTRIŽAS

PARKETO VAIZDAS

„LAIVO DENIO“ TIESUS

„LAIVO DENIO“ ĮSTRIŽAS

„PLYTŲ“ **

„KVADRATAIS“ **

„EGLUTĖ“ **

DVIGUBA „EGLUTĖ“ **

„PRANCŪZIŠKA EGLUTĖ“ (PARKETO VAIZDAS) TRIGUBA PYNĖ **

KETURGUBA PYNĖ **

ĮSTRIŽAS „PLYTŲ“ **

Nesenstanti klasika Nesvarbu, ar ji rodoma populiariausiuose namų interjero žurnaluose, ar interjero parodose: suteikiame šviežumo „eglutės“ rašto grindims. „PRANCŪZIŠKA EGLUTĖ“ (60°) *** * **

„PRANCŪZIŠKA EGLUTĖ“ (45°) ***

Raštas galimas naudojant WP4140 ir WP4100 parketlentes. Raštas galimas naudojant WP4140, WP4100, WP475 ir WP450 parketlentes. *** Raštas galimas naudojant WP4100, WP475 ir WP450 parketlentes Pastaba: „prancūziška eglutė“ galima visiems produktams, išskyrus tuos, kurie yra su nuožulna padengti ProActive+laku ir skaptuotu paviršiumi.

Pasiekite skirtingus ir įspūdingus rezultatus naudodami „prancūzišką eglutę“, kurią galima montuoti 60° arba 45° laipsnių kampu! „Eglutės“ arba „prancūziškos eglutės“ raštą galite rasti WP4100, WP475 ir WP450 produktų kolekcijose.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


05

UNIKALUS PAVIRŠIUS PRAKTIŠKI SPRENDIMAI, ATITINKANTYS JŪSŲ POREIKIUS

PAMATYTI: natūralus matinis paviršius. PAJAUSTI: šukuota tekstūra*. NEREIKALAUJANČIOS PRIEŽIŪROS PARKET­ LENTĖS

TYLIOS PARKET­ LENTĖS

PRAKTIŠKOS SAVYBĖS: n Nereikalauja priežiūros gyvenamosiose patalpose. n Atitinka C klasę pagal ÖNORMC2354 (aukščiausias atsparumo nuo įbrėžimų, tam tikrų cheminių medžiagų ir kt. standartas).

PROACTIVE+ LAKUOTA PAVIRŠIAUS APDAILA

PAMATYTI: švelniai matinis paviršius. PAJAUSTI: medienos struktūrą iš arti. PRAKTIŠKOS SAVYBĖS: SAUGIOS SVEIKATAI PARKET­ LENTĖS

TYLIOS PARKET­ LENTĖS

n Reguliari priežiūra atnaujina impregnuotą / apsaugotą paviršių. Puikiai tinka komercinės paskirties patalpoms. n Kvėpuojančios. Galima iš dalies atnaujinti.

f

PROVITAL finish NATŪRALIOS ALYVOS PAVIRŠIAUS APDAILA

n Paviršius alyvuojamas gaminimo proceso pabaigoje. n Jei grindis planuojama naudoti komercinės paskirties patalpose, tuomet labai svarbu sumontavus jas papildomai padengti alyva.

* Išskyrus produktus iš riešutmedžio.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


06

IŠRŪŠIAVIMAI IR HAPTIKA ĮVAIRŪS KAIP IR GYVENIMAS

EXQUISITE

CALM

LIVELY

Elegantiškas medienos raštas ir ramių tonų spalviniai skirtumai patenkins net ir išskirtinį skonį. Savybės: šakelės, smulkios rievės, nėra balanos, įskilimai rievėse.

Šiame išrūšiavime derinamos metinės medienos rievės: nuo paprastų iki dekoratyvių. Savybės: nedidelės šakelės, natūralus spalvinis skirtumas, nėra balanos.

Šis išrūšiavimas turi didžiausią kiekį šakų, pasižymi spalvos skirtumais, neturi balanos. Savybės: mediena su šakomis, spalvos ir struktūros skirtumai, nėra balanos.

LIVELY COLOURFUL

RUSTIC

RUSTIC COLOURFUL

Šis išrūšiavimas atskleidžia natūralius ąžuolo augimo ypatumus. Savybės: neribojamas šakų dydis, įskilimai, ryškūs spalvos ir struktūros skirtumai, galimos atviros šakos, be balanos.

Natūrali mediena sukuria spalvingą dizainą, taip parodydama medienos charakterį ir išlaikydama medienos, kaip gamtos kūrinio, tikrumą. Savybės: neribojamas šakų dydis, galimos pašalintos šakos, įskilimai, dalinis šakų užglaistymas, ryškūs spalvos ir struktūros skirtumai bei kaimiška išvaizda, su balana.

Gyvybingas išrūšiavimas, kuris parodo visą gamtos įvairovę. Didžioji medienos dalis suteikia harmoningą, spalvingą dizainą. Savybės: mediena su šakomis, spalvos ir struktūros skirtumai, su balana.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


07

Parketlentėms

-20%

Nuolaidos nesumuojamos. Išpardavimo prekėms nuolaida netaikoma. Prekių kiekis ribotas.

GRIOVELIAI

ŠUKUOTA

GILIAI ŠUKUOTA

Išryškina kiekvienos lentos dydį ir formą.

Šukuotas paviršius išryškina natūralias medienos rieves bei struktūrą.

Intensyviai pabrėžiama medžio struktūra.

f

f

f

INTENSYVIAI ŠUKUOTA Rankomis apdirbti elementai.

SKAPTUOTA Švelnus obliavimas suteikia ypatingą išvaizdą. f

f

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


08

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


09

GAMTOS SUTEIKTOS SPALVOS MŪSŲ ĮKVĖPIMO ŠALTINIS

LAVA

ŽEMĖ

GAMTA

Spalvų tonai LAVA: intensyvūs ir išraiškingi spalvų tonai. Tamsūs ir prislopinti atspalviai suteikia paslaptingus ir žavingus atspindžius, sukurdami nesenstančią aplinką.

Spalvų tonai ŽEMĖ: žemės spalvų tonai – gyvybės šaltinis. Dominuojantys rudi atspalviai suteiks Jūsų kambariui šilumos ir jaukumo, taip sukurdami malonią aplinką.

Spalvų tonai GAMTA: rafinuoti spalvų tonai. Subtilūs, gražūs, nei šviesūs, nei tamsūs atspalviai. Ramūs ir tuo pačiu santūrūs tonai Jūsų kambaryje sukurs klasikinę aplinką.

AKMUO

SMĖLIS

Mūsų spalvų tonai AKMUO: spalvų gama, kurioje gausu netikėtų atspalvių. Nuo permainingų šaltų, šviesių tonų iki įdomių tamsesnių variantų, kurie Jūsų kambariams suteiks modernumo ir prabangos.

Spalvų tonai SMĖLIS: žvilgsnis į pajūrį. Šie spalvų tonai primins Jums ilgus smėlėtus paplūdimius ir jūros ošimą. Šviesūs atspalviai suteiks Jūsų gyvenimui ramybės pojūtį.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


10

PRIEŽIŪROS NEREIKALAUJANČIOS PARKETLENTĖS VIENINTELĖS PASAULYJE: NEREIKALAUJANČIOS PRIEŽIŪROS, SUTAUPANČIOS JŪSŲ LAIKĄ IR PINIGUS

ATIDUS DĖMESYS DIZAINUI.

DĖL NAUJAUSIŲ TECHNOLOGIJŲ PARKETUI REIKALINGAS TIK ŠVELNUS VALYMAS.

DAUGIAU NEBEREIKALINGA SUDĖTINGA IR LAIKĄ ATIMANTI PRIEŽIŪRA.

IŠLAIKO PATVARUMĄ.

MŪSŲ SPECIALUS MEDIENOS PORŲ SANDARINIMO PROCESAS.

ŠIŲ PARKETLENČIŲ RACIONALUMAS:

PIRMOSIOS PASAULYJE NEREIKALAUJANČIOS PRIEŽIŪROS PARKETLENTĖS! Ar ieškote praktiškų parketlenčių? Mūsų racionalūs sprendimai: dėl unikalaus, specialaus porų sandarinimo, mūsų parketlentėms priežiūra nereikalinga. Viskas ko reikia – švelnus valymas, taip sutaupant laiką ir pinigus. Jūsų grindys išliks nuostabios išvaizdos be jokios priežiūros.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


11

KAIP MES SUPRANTAME: PRIEŽIŪROS NEREIKALAUJANTIS PARKETAS „Weitzer Parkett“ yra pirmasis ir vienintelis tokių parketlenčių gamintojas. Eksploatuojant gyvenamosiose patalpose, sudėtinga ir daug laiko užimanti medinių grindų priežiūra nebereikalinga. Parketlentes su ProActive+padengimu reikia tik lengvai nuvalyti.

PAGAL ŠĮ SIMBOLĮ GALITE ATPAŽINTI MŪSŲ PRIEŽIŪROS NEREIKALAUJANČIUS ­P RODUKTUS

GARANTUOJAME: n DAUGIASLUOKSNĖ LAKO APSAUGA. Unikali sandarinimo technologija apsaugo parketlentes nuo įbrėžimų, išdilimų ir stipraus nusidėvėjimo. Matinė išvaizda suderinta su šukuotu paviršiumi, kuris pabrėžia natūralią medžiagą - medieną. n VIENOS IŠ DIDŽIAUSIŲ MEDIENOS DŽIOVINIMO ĮRANGŲ EUROPOJE. Dešimtmečių patirtis medienos džiovinime padeda užtikrinti geresnį medienos stabilumą ir tvirtumą. Tai padeda sumažinti tarpelių atsiradimą, nes mediena buvo išdžiovinta iki tokio lygio, kokį tikimasi pasiekti eksploatuojant pagal EMC („Equilibrium Moisture Content“, iš anglų k. „Drėgmės kiekio pusiausvyra“) direktyvą. n IŠLAIKO PATVARUMĄ. Mūsų nereikalaujančios priežiūros parketlentės yra ypač atsparios įbrėžimams ir chemikalams.

Š IO L N U O IR A T IN K V E I!

V IR T U

SPINDINČIOS IR GRAŽIOS – DIENA PO DIENOS n SPECIALIOS „WEITZER PARKETT“ VALYMO PRIEMONĖS. Naudojant valymo priemones, sukurtas specialios priežiūros nereikalaujančioms parketlentėms, Jūsų grindys išliks gražios, švarios, higieniškos ir patvarios. Rekomenduojama naudoti nedidelį vandens kiekį kartu su valymo priemone „Clever Cleaner“ arba „Cleaning Soap“ valymo muilu. Jokia papildoma priežiūra nereikalinga. „Weitzer Parkett” valymo priemonėms atlikti ekologiniai bandymai, jos nekenksmingos žmonėms ir draugiškos aplinkai. Išsamesnės informacijos ieškokite „Parkett Primer“ instrukcijoje.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


12

SAUGIOS SVEIKATAI PARKETLENTĖS TINKAMAM KAMBARIO KLIMATUI

GAMTOS POJŪTIS.

SUKURKITE SVEIKĄ APLINKĄ KARTU SU AAA POVEIKIU.

SKATINA GERĄ SAVIJAUTĄ.

100 % GRYNOS IR VISIŠKAI NATŪRALIOS. PAVIRŠIAUS TEMPERATŪROS PADIDĖJIMAS IKI +2.2 °C.

TAI RACIONALUS PARKETAS:

PIRMOSIOS SAUGIOS SVEIKATAI PARKETLENTĖS SU AAA POVEIKIU! Ar ieškote parketlenčių, kurios sukurtų Jums sveiką aplinką? Mūsų racionalūs sprendimai: mūsų parketlentės nealergizuoja, yra antibakterinės bei antistatinės ir turi veiksmingas savybes, kurios sukuria higienišką ir tinkamą atmosferą gerai žmogaus savijautai. Priešingai nei ant kilimų, ant lygių paviršių, tokių kaip parketlentės, dulkės ir nešvarumai negali nuolat įsitvirtinti, taip pat nėra sąlygų susidaryti dulkių erkučių buveinėms. Dėl ypatingo parketlenčių paviršiaus, galite jausti prasiskverbiančią medžio struktūrą.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


13

KAIP MES SUPRANTAME: SVEIKATAI SAUGIOS PARKETLENTĖS Ši grindų danga žmonių sveikatai daro didelę įtaką. „Weitzer Parkett“ sukūrė „Healthy Parquet“ parketlentes, kad užtikrintų saugų kambario klimatą ir gerą savijautą.

PAGAL ŠĮ SIMBOLĮ GALITE ATPAŽINTI MŪSŲ SVEIKATAI SAUGIUS PRODUKTUS

UNIKALŪS PRIVALUMAI: n 100 % GRYNI NATURALŪS ALIEJAI IR VAŠKAI PAGAMINTI IŠ ATSINAUJINANČIŲ IŠTEKLIŲ. Sveikatai nekenksmingų parketlenčių paviršius yra apdorojamas tik natūraliais aliejais ir vaškais, kurie giliai įsiskverbia į medienos poras, taip suteikdami parketlentėms patikimą apsaugą. Šis ypač kvėpuojantis paviršius sukuria geros savijautos ir sveikos gyvensenos jausmą, kuris padeda apriboti / sumažinti / pašalinti alergenus iš potencialios alergiją keliančios aplinkos. Kalbant apie išvaizdą, dėl alyvuoto paviršiaus šios parketlentės gali didžiuotis išsiskiriančia, natūralia medienos struktūra. n NATŪRALI MEDŽIAGA – MEDIENA. Mediena suteikia kambariui jaukumo ir šilumos. Naujausi nepriklausomo Vokietijos bandymų instituto tyrimai įrodo, kad parketlenčių paviršiaus temperatūros padidėjimas lyginant su: - laminatu iki +0.8 °C - plytelėmis iki +2.2 °C Tai padeda sumažinti šildymo išlaidas! n KAMBARIO KLIMATINIŲ SĄLYGŲ REGULIAVIMAS. Kambaryje esanti mediena skatina drėgmės reguliavimą, o optimaliausios klimatinės kambario sąlygos yra 50 % santykinė drėgmė ir +20 °C kambario temperatūra. Kuo daugiau medienos kambaryje, tuo geriau galima kontroliuoti kambario klimatines sąlygas, taip sumažinant sveikatos problemas, kurias sukelia per sausas ar per drėgnas oras. n AAA EFEKTAS. Alergiškiems draugiškas | Antibakterinis | Antistatinis Puikūs, neturintys alergenų, antibakteriniai, antistatiniai ir kvėpuojantys „Weitzer Parkett“ parketlentčių paviršiai sukuria higienišką ir gerai savijautai palankią aplinką: dulkės ir nešvarumai negali nuolat susidaryti ant lygaus paviršiaus, o dulkių erkutės neturi buveinės.

PARKETLENČIŲ PRIEŽIŪRA! n ILGAAMŽĖS PARKETLENTĖS Kalbant apie medines grindis, išskiriamas jų valymas ir priežiūra. Nuolat valydami užtikrinsite švarų grindų paviršių kiekvieną dieną. Reguliari parketlenčių priežiūra išlaiko ir suteikia medienai apsaugą. Taip prižiūrėdami grindis, išlaikysite nepakitusią grindų išvaizdą tikrai ilgą laiko tarpą. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, žiūrėkite parketlenčių instrukcijas.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


14

LENTOS VAIZDAS

LENTOS VAIZDAS GAMTOS GERIAUSIAS

TIKRA PRABANGA: TIK APIE 17 % MEDŽIO KAMIENO GALI BŪTI NAUDOJAMA IŠGAUTI LENTOS VAIZDO („PLANK APPEARANCE“) GRINDIS! TODĖL KIEKVIENA KOLEKCIJOS LENTA TAMPA UNIKALIA IR VERTINGA.

f

LENTOS VAIZDAS | OAK AUSTER | RUSTIC | ŠUKUOTAS, GRIOVELIAI

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


15

LENTOS VAIZDAS

WP COMFORT PLANK TRISLUOKSNĖS PARKETLENTĖS

n Pažangi, patentuota dvigubo užrakto sistema su didžiausia sukabinimo jėga rinkoje (01).

02

01

n Patentuotas „spaustuko“ principas surakina šoninius ir galinius užraktus vienu judesiu (02): - greitas ir paprastas montavimas / išmontavimas atliekamas vieno žmogaus; 04

- galima klijuoti prie pagrindo. n Galinio užrakto fiksavimo elementas pagamintas iš pušies masyvo be plastikinių komponentų ir plastifikatorių (03). n Stabilizuojantis sluoksnis – spygliuočio mediena su vertikaliai išdėstytomis metinėmis augimo rievėmis (04).

03

n NAUJIENA: WP PLANK SWITCH leidžia lengvai pakeisti montavimo kryptį.

IŠMATAVIMAI: 1800 x 175 x 11 mm Bendras storis 11 mm (kartu su ~2,5 mm dėvimuoju sluoksniu)

0 cm

100 cm

200 cm

300 cm

PAKAVIMO VIENETAI VIENETAS

PAKUOTĖ

PALETĖ

KIEKIS IŠMATAVIMAI

8 lentos = 2,52 m 1,8 x 0,175 x 0,011 m

42 pakuotės = 105,84 m2 1,82 x 1,2 x 0,74 m

SVORIS

~ 14,85 kg

~ 623,7 kg

2

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt

350 cm


16

LENTOS VAIZDAS

WP COMFORT PLANK COLOUR RANGE TERRA

TRIJŲ SLUOKSNIŲ | Išmatavimai: 1800 x 175 x 11 mm | 1 pakuotė = 2,52 m2

OAK HAVANA rustic colourful

COLOUR RANGE NATURE

PA+

šukuotas, grioveliai

TURIME SANDĖLYJE

OAK MANDEL rustic colourful

COLOUR RANGE NATURE

PA+

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

OAK

ITEM NO.

EUR/m2

APŽIŪRĖKITE SALONUOSE

48383

45,90

+

ITEM NO.

EUR/m2

APŽIŪRĖKITE SALONUOSE

62617

64,13

ITEM NO.

EUR/m2

APŽIŪRĖKITE SALONUOSE

calm

šukuotas, grioveliai

TURIME SANDĖLYJE

59481

59,90

+

PVf

calm

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

62041

92,81

+

PA+

lively

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

55709

74,54

PVf

lively

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

62042

76,96

PA+

rustic

šukuotas, grioveliai

TURIME SANDĖLYJE

48375

42,90

+

PVf

rustic

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

57034

47,50

+

PVf

rustic

intensyviai šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

64584

82,16

ITEM NO.

EUR/m2

APŽIŪRĖKITE SALONUOSE +

COLOUR RANGE NATURE

PA+

OAK PURE rustic colourful

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

62192

48,50

PVf

rustic colourful

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

62222

68,97

ITEM NO.

EUR/m2

COLOUR RANGE STONE

PA+

OAK AUSTER PA+

lively

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

65022

76,96

PA+

rustic colourful

šukuotas, grioveliai

TURIME SANDĖLYJE

65023

44,90

APŽIŪRĖKITE SALONUOSE

+

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


17

LENTOS VAIZDAS

WP COMFORT PLANK COLOUR RANGE STONE

TRIJŲ SLUOKSNIŲ | Išmatavimai: 1800 x 175 x 11 mm | 1 pakuotė = 2,52 m2

OAK KASCHMIR

ITEM NO.

EUR/m2

APŽIŪRĖKITE SALONUOSE +

calm

šukuotas, grioveliai

TURIME SANDĖLYJE

59482

69,90

PA+

lively

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

64818

76,96

PA+

rustic colourful

šukuotas, grioveliai

TURIME SANDĖLYJE

64821

45,90

PVf

rustic colourful

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

64822

68,97

ITEM NO.

EUR/m2

COLOUR RANGE STONE

PA+

OAK SAVANNE

+

APŽIŪRĖKITE SALONUOSE

rustic colourful

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

64745

66,55

PVf

rustic colourful

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

57035

71,39

+

ITEM NO.

EUR/m2

APŽIŪRĖKITE SALONUOSE

48369

62,80

OAK COLORADO DIAMOND ICE

ITEM NO.

EUR/m2

APŽIŪRĖKITE SALONUOSE

šukuotas, grioveliai

62351

75,02

+

COLOUR RANGE STONE

PA+

OAK POLAR rustic colourful

COLOUR RANGE STONE

PA+

PA+

rustic colourful

šukuotas, grioveliai

WEITZER DIENOS!

UŽSAKOMA PREKĖ

UŽSAKOMA PREKĖ

Parketlentėms

-20%

LIEPOS 12 - RUGPJŪČIO 9

Nuolaidos nesumuojamos. Išpardavimo prekėms nuolaida netaikoma. Prekių kiekis ribotas.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


18

PARKETO VAIZDAS SUTEIKIA ERDVĖS POJŪTĮ

PARKETLENTĖS, KURIOS TINKA SKIRTINGO STILIAUS INTERJERUI: PARKETO VAIZDO („BLOCK APPEARANCE”) GRINDYS – NESENSTANTI KLASIKA, DĖL SAVO ĮVAIROVĖS PUIKIAI DERANTI SU VISOKIO STILIAUS BALDAIS.

f

PARKETO VAIZDAS | OAK KASCHMIR | CALM | ŠUKUOTAS

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


19

PARKETO VAIZDAS

WP 475 DVISLUOKSNĖS PARKETLENTĖS

n Galima sumontuoti „eglutės“ ar „prancūziškos eglutės“ raštą; n Vienos juostos su grioveliais, iš keturių lentos pusių (01); n Liežuvėlio ir griovelio jungtys iš keturių pusių (02); n Apatinis sluoksnis pagamintas iš sertifikuotos faneros (03); n Tinka montuoti „plaukiojančiu“ būdu (išskyrus „prancūzišką eglutę“) arba klijuojant prie pagrindo; 03

n Ypač tinka esant grindiniam šildymui.

01 02

WP 475 IŠMATAVIMAI: 750 x 125 x 12,2 mm Bendras storis 12,2 mm (kartu su 3,6 mm dėvimuoju sluoksniu)

0 cm

100 cm

200 cm

300 cm

350 cm

„EGLUTĖ“ VIENETAS

PAKUOTĖ

PALETĖ

KIEKIS

20 lentų = 1,87 m2

32 pakuotės = 59,84 m2

IŠMATAVIMAI

0,765 x 0,27 x 0,13 m

1,20 x 0,80 x 1,23 m

SVORIS

~ 18 kg

~ 576 kg

„PRANCŪZIŠKA EGLUTĖ“ 45°

„PRANCŪZIŠKA EGLUTĖ“ 60°

VIENETAS

PAKUOTĖ

PALETĖ

VIENETAS

PAKUOTĖ

PALETĖ

KIEKIS

20 lentų = 1,55 m2

32 pakuotės = 49,60 m2

KIEKIS

20 lentų = 1,68 m2

32 pakuotės = 53,76 m2

IŠMATAVIMAI

0,79 x 0,27 x 0,13 m

1,20 x 0,80 x 1,23 m

IŠMATAVIMAI

0,79 x 0,27 x 0,13 m

1,20 x 0,80 x 1,23 m

SVORIS

~ 15 kg

~ 480 kg

SVORIS

~ 16 kg

~ 520 kg

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


20

PARKETO VAIZDAS

WP 475 COLOUR RANGE LAVA

DVIEJŲ SLUOKSNIŲ | Išmatavimai: 750 x 125 x 12,2 mm 1 pakuotė = 1,87 m2

„EGLUTĖ“

FUMED OAK

ITEM NO.

EGLUTĖ 90° EUR/m2

EGLUTĖ 45°/60° EUR/m2

lively

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

64237

70,90

PVf

lively

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ*

64967

101,40

129,11

EGLUTĖ 90°

EGLUTĖ 45°/60°

COLOUR RANGE NATURE

PA+

OAK MANDEL

ITEM NO.

EUR/m2

EUR/m2

lively colourful

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

63659

52,90

PVf

lively colourful

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ*

63761

71,15

98,86

EGLUTĖ 90°

EGLUTĖ 45°/60°

COLOUR RANGE NATURE

PA+

OAK calm

PVf

calm

PA+ PVf

ITEM NO.

EUR/m2

EUR/m2

šukuotas, grioveliai

TURIME SANDĖLYJE

63655

59,90

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ*

63758

75,38

lively

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

63657

54,90

lively

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ*

63759

70,79

98,49

EGLUTĖ 90°

EGLUTĖ 45°/60°

COLOUR RANGE NATURE

PA+

OAK PURE

ITEM NO.

EUR/m2

103,09

EUR/m2

lively

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

63662

55,90

PVf

lively

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ*

63763

75,63

103,33

EGLUTĖ 90°

EGLUTĖ 45°/60°

COLOUR RANGE STONE

PA+

OAK AUSTER

ITEM NO.

EUR/m2

EUR/m2

lively colourful

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

65021

52,90

PVf

lively colourful

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ*

63762

71,15

98,86

EGLUTĖ 90°

EGLUTĖ 45°/60°

COLOUR RANGE STONE

PA+

OAK KASCHMIR

ITEM NO.

EUR/m2

EUR/m2

lively

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

64814

55,90

PVf

lively

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ*

64815

75,63

103,33

EGLUTĖ 90°

EGLUTĖ 45°/60°

COLOUR RANGE STONE

PA+

OAK COLORADO DIAMOND ICE

ITEM NO.

EUR/m2

PA+

lively colourful

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ

63661

59,90

PVf

lively colourful

šukuotas, grioveliai

UŽSAKOMA PREKĖ*

63764

78,41

EUR/m2

106,12

* „IDesign“ kolekcijos prekė, mažiausias užsakomas kiekis 20m 2.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


21

WEITZER DIENOS!

Parketlentėms

-20%

LIEPOS 12 - RUGPJŪČIO 9

Nuolaidos nesumuojamos. Išpardavimo prekėms nuolaida netaikoma. Prekių kiekis ribotas.

FSC SERTIFIKATAS FSC sertifikavimas garantuoja, jog sertifikuotas produktas pagamintas iš medienos, gautos iš miško, kuriame laikomasi tvarios plėtros principų, taip pat užtikrina, kad, gaminant šį produktą, nė viename iš etapų nebuvo priemaišų iš nesertifikuotų miškų.

PEFC MIŠKO SERTIFIKATAS „Weitzer Parkett“ turi PEFC miško sertifikatą. Ši programa garantuoja, kad visa mediena ir HDF plokštės, naudojamos produkcijai, tiekiamos iš miškų, kuriuose išlaikyta ekologinė pusiausvyra.

„GREENGUARD“ SERTIFIKATAS „Greenguard“ sertifikatas garantuoja, kad „Weitzer Parkett“ 3 sluoksnių grindyse nėra kenksmingų cheminių medžiagų.

„MĖLYNOJO ANGELO“ EKOLOGIŠKUMO SERTIFIKATAS Suteiktas „Mėlynojo angelo“ („Blue Angel“) ekologiškumo sertifikatas. Tai yra tarptautinis sertifikatas, kurį išduoda Vokietijos aplinkos apsaugos departamentas. Gaminiai, turintys teisę naudoti šį ženklą, pasižymi labai mažomis emisijomis ir yra ypač saugūs.

Pirk internetu – konsultuokis telefonu: +370 5 210 41 41 info@2di.lt www.2di.lt


2DI salonai Prekių atsiėmimo vietos VILNIUJE

g.

Kalvarijų g.

Verk ių g.

Žirmūnų g.

ivių

re Ka

v rei

g.

VILNIUJE

P. Lu k

Žirmūnų g.

Kalvarijų

g.

Verk ių

g.

Ka

šio g

.

g.

VILNIUJE Žirmūnų g.

Verk ių

g. Kalvarijų

P. Lu k

šio g

.

P. Lukšio g. 32 („Domus galerija“) 2DI grindys / salonas I–V: 10.00–19.00; VI: 10.00–18.00 (vasarą – 10.00–16.00) +370 52 104141; +370 5 2041563 info@2di.lt

KAUNE

pr.

Pramonės pr. 8E (Namų idėjų centras NIC) 2DI salonas / prekių atsiėmimo vieta I–V: 10.00–19.00; VI: 10.00–16.00 +370 52 104141; +370 37 427400 info@2di.lt

Elektrėnų g.

Pra

Draugystės g.

mo

nės

pr.

s iko Ta

P. Lukšio g. 32 („Domus galerija“) 2DI salonas / prekių atsiėmimo vieta I–V: 10.00–19.00; VI: 10.00–18.00 (vasarą – 10.00–16.00) +370 52 104141; +370 5 2753108 info@2di.lt

g.

v rei

Ka

Verkių g. 44 (apdailos centras UNIDECO) 2DI parduotuvė / prekių atsiėmimo vieta I–V 09:00–19:00; VI 10:00–17:00 +370 52 104141; +370 5 2505017 info@2di.lt

os Taik pr.

ijos

Min g.

os

on

g.

Minijos g. 42 (Namų idėjų centras NIC) 2DI salonas / prekių atsiėmimo vieta I–V: 9.00–19.00; VI: 10.00–15.00 +370 52 104141; +370 46 246689 info@2di.lt

UTENOJE

lėt

ųg

.

lu Ag

KLAIPĖDOJE

Kupiškio g.

Mo

Kupiškio g. 19 (Namų idėjų centras NIC) 2DI salonas / prekių atsiėmimo vieta II–V: 9.00–18.00; VI: 9.00–15.00 +370 52 104141; +370 389 20544 info@2di.lt

Pirk internetu – konsultuokis telefonu www.2di.lt +370 5 2104141 info@2di.lt

Prekių pavyzdžiai

Nemokamas pristatymas nuo 40 Eur

Nemokami pavyzdžiai > Išsirinkite A4 formato pavyzdžius internetu* > Įsidėkite į www.2di.lt krepšelį > atsiimkite prekių atsiėmimo punktuose arba gaukite per DPD kurjerį * Nemokamai galite rinktis 5 tapetų ar grindų pavyzdžius

www.2di.lt

Profile for 2di.lt_e.parduotuve

Weitzer dienos - parketlentėms -20% nuolaida (07 12 - 08 09)  

Weitzer Parkett parketlentės su -20% nuolaida iki 08 09 d. Austriškos medinės grindys šiuolaikiško ar klasikinio stiliaus interjerui. Rinkit...

Weitzer dienos - parketlentėms -20% nuolaida (07 12 - 08 09)  

Weitzer Parkett parketlentės su -20% nuolaida iki 08 09 d. Austriškos medinės grindys šiuolaikiško ar klasikinio stiliaus interjerui. Rinkit...

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded