Page 1


20m²kawalerki


Łukasz Jakóbiak Jest chyba jednym z najbardziej kreatywnych Polaków. To on wywiesił swoje CV na bilbordzie. W telewizji go nie chcieli, więc wybrał inną drogę rozwoju – program internetowy. Co tydzień pokazuje nam swoje wywiady z gwiazdami, które wyczuwają domową atmosferę w jego domu. Sam ma z tego wiele radości, którą przekazuje nam. Proszę państwa - oto Łukasz Jakóbiak.

Co cię natchnęło do prowadzenia programu? Kiedy poczułeś, że to jest to co chcesz robić? Chciałem pracować w telewizji, nie chciano mnie zatrudnić, zdecydowałem, że sam się zatrudnię, udowodnię, że samemu można reżyserować własne życie. Sami jesteśmy za nie odpowiedzialni i tylko do siebie możemy mieć pretensje jeżeli nam nie wyjdzie w życiu. W chwili gdy otrzymujesz akceptację tego co zaproponowałeś, to właśnie jest ten moment, że wiesz, że chcesz to robić. Jak długo mieszkasz w swojej kawalerce? Mieszkam już rok. Tak, mija właśnie rok!

Opisz siebie w pięciu słowach. Poukładany, szczęśliwy, wymagający, esteta, elastyczny


Często pytasz gości o ich stosunek do kościoła. Sam też odpowiedziałeś na to pytanie. Ja zadam pytanie trochę bardziej na czasie. Co sądzisz na temat InVitro? A co o aborcji? Uważam, że każdy, dorosły człowiek powinien mieć prawo do decydowanie co chce zrobić ze swoim życiem Co jest twoją inspiracją? Zawsze inspiruje mnie życie, piękne widoki, radość innych. Jak myślisz, dlaczego gwiazdy przychodzą do twojego programu? Pewnie dla tego, że ich zapraszam i nie wiedzą jak odmówić. Żartowałem. Stwarzam im miejsce do spokojnej rozmowy, możliwości pokazania siebie takimi jakimi są naprawdę, a nie takimi jakimi ich media wykreowały. Jak wielką masz garderobę? Jest akurat. Co cię najbardziej uszczęśliwia? Ludzie. Jaką muzykę słuchasz? Nostalgicznej, pełnej przemyśleń.


Gdybyś mógł przeprowadzić wywiad z osobą która już nie żyje to kto by to był i o co byś spytał?

Który wywiad wspominasz najlepiej? A który był dla ciebie najtrudniejszy?

Z E.Presleyem? Jak to robił, że mu sie tak długo grzywka utrzymywała

Nie przypominam sobie najtrudniejszych, a miło wspominam wiele rozmów m.in. z z Krystyną Mazurówną, Darią Widawską, Hanna Bakułą.

Na czym ci najbardziej zależy?

Na zdrowiu, szczerości i byciu fair. Czego nienawidzisz  w ludziach?

Zakłamania, głupoty i  chamstwa. Najdziwniejsza rzecz  która ci się  przydarzyła ?

Nie masz tyle czasu. Sądzę, że  najdziwniejsza to trafiła się moim rodzicom 29 lat temu.

Gdybyś mógł przez jeden dzień zostać kim tylko chcesz to kim byś był? Sobą za 50 lat. Dlaczego? Chciałbym zobaczyć jakie zrobiłem w życiu błędy aby ich nie popełnić.

20m² na Facebook’u :

https://www.facebook.com/20m2Lukasza

Rozmawiał: AB


10 listopada we Wrocławiu odbył się WROCŁAW FASHION MEETING. Była to pierwsza edycja tego wydarzenia. Przy ul. Wystawowej mogliśmy zobaczyć ponad 90 projektantów i wystawców, w tym m.in. Brylove, BlackBow, Etno House, Luv Ya czy sklep z GENIALNYMI koszulkami NOH8 Syndicate.


Terry Richardson Terry to chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych fotografów na świecie. Jego zdjęcia szokują, czasem obrzydzają, ale jednocześnie zachwycają. To on zrobił fotografię dla ’Vogue” aparatem jednorazowym. Zapoznajcie się z jego twórczością.


Żródła: https://www.facebook.com/wroclawfashionmeeting, http://www.terrysdiary.com, http://oldterry.tumblr.com

MyAnthem -01-  

Pierwszy numer MyAnthem. Wywiad z Łukaszem Jakóbiakiem Terry Richardson Wrocław Fashion Meeting

MyAnthem -01-  

Pierwszy numer MyAnthem. Wywiad z Łukaszem Jakóbiakiem Terry Richardson Wrocław Fashion Meeting

Advertisement