Page 1

Школа молодого бібліотекаря Місце проведення: заклад «Фізико-математична гімназія № 17 ВМР» Дата проведення: 07.11.2013 року Тема:«Знайомство з електронними ресурсами бібліотеки ФМГ № 17. Ведення електронної документації» Учасники заходу: завідуючі бібліотеками та молоді бібліотекарі загальноосвітніх навчальних закладів міста, методист з бібліотечних фондів. РОБОЧА ПРОГРАМА Теоретичний блок 1. Вступне слово методиста з бібліотечних фондів Лампіги А.В. 2. Виступ керівника Школи молодого бібліотекаря Крученюк А. А. Практичний блок 1. Проведення анкетування серед молодих бібліотекарів ЗНЗ міста 2. Ознайомлення з електронними ресурсами бібліотеки ФМГ № 17 3. Екскурсія до Вінницької обласної дитячої бібліотеки ім. І. Франка Результати Підведення підсумків роботи Школи молодого бібліотекаря Заняття Школи молодого бібліотекаря розпочалося із вступного слова методиста з бібліотечних фондів Лампіги А.В. Алла Віталіївна наголосила на важливій ролі електронних форм роботи в сучасному закладі освіти, зокрема в роботі бібліотеки.

Керівник Школи молодого бібліотекаря Крученюк Алла Анатоліївна продовжила роботу з молодими співробітниками, провела анкетування та розповіла про роль електронних каталогів в щоденній роботі бібліотекарів.


Для наочного засвоєння нового матеріалу методист Лампіга А.В. організувала екскурсію до Вінницької дитячої обласної бібліотеки ім. І. Франка, де директор закладу провела екскурсію по бібліотеці, розповіла та продемонструвала її фонди, а також оглядово ознайомила присутніх їх веденням електронної документації в кожному з абонементів бібліотеки.

Результати За допомогою проведеного заняття Школи молодого бібліотекаря слухачі ознайомилися з роботою бібліотеки обласного рівня. Ними були засвоєні головні напрямки роботи з електронною базою, веденням електронної документації як в бібліотеці загальноосвітнього закладу, так і в публічній бібліотеці.

Звіт про засідання ШМБ, Вінниця, листопад, 2013