Page 34

Smallganics dla szkraba Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, jak ważne jest dobre żywienie dzieci. Co jednak zrobić, kiedy musicie wyjść, wyjechać lub po prostu spędzić dzień poza domem u znajomych? Torba maluszka już jest pełna od pieluszek, zasypek, ciuszków na zmianę i innych potrzebnych rzeczy. Dokładając do tego słoiczki z jedzeniem kupione w sklepie lub nawet samemu przygotowane to czasami nawet kilka kilogramów więcej. Jednak jest na to sposób, Smallganics. Organiczne posiłki dla dzieci w saszetkach, które można bezpiecznie podgrzewać. Dostępne są w trzech rodzajach diet od 4-tego, 7-mego i 10-tego miesiąca życia. Ostatnia grupa zawiera większe kawałki żywności, co wspomaga naukę gryzienia przez dziecko. Jest to smaczna i ekologiczna forma obiadków dla dzieci. Dostępne jest 6 smacznych propozycji zarówno wegetariańskich, jak i mięsnych, a także 1 deser owocowy. Gwarancję organicznego pochodzenia produktów zapewnia certyfikat „Soil Association”. Małe i lekkie opakowanie sprawdza się podczas każdego wyjścia z domu.

Snoozebaby z metkami Niejednokrotnie przekonacie się, że odpowiednie okrycie, zapewnienie ciepła i „metka” są bardzo ważne dla waszych dzieci. Nowoczesna marka zabawek i akcesoriów dla dzieci powstaje w Amsterdamie, w Holandii. Produkty można jednak dostać na całym świecie. Ponadto dwa razy w roku kolekcja jest powiększana o kolejne produkty. Cechą charakterystyczną produktów jest to, że wszystkie produkty posiadają wszyte kolorowe metki. Mają one różne kolory i wykonane są z różnych tkanin, dzięki czemu stymulują zdolności motoryczne, takie jak wzrok i dotyk. W kolekcji produktów dostępne są między innymi śpiworki, otulaczki i okrycia kąpielowe. Śpiworek to kocyk z kapturem, napami do zapinania i zszytymi nogawkami. Zapewnia on ciepło i komfort podczas snu maleństwa. Zewnętrzna warstwa to welur, a wewnątrz znajduje się dżersej i 100% bawełna. Dodatkowym elementem są otwory na pasy, dzięki czemu możemy je wykorzystać np. w fotelikach samochodowych i wózkach. 9 kolorowych metek nie tylko zdobi ale uczy i uspokaja dziecko.

Pan Toti mały jak paluszek Wasze dziecko z pewnością polubi tego sympatycznego małego człowieczka. Mieszka on w pniu drzewa, a pod jego podłogą skrywa się kopalnia. Książeczki „Pan Toti” przeznaczone są dla dzieci od 4 do 9 lat. Barwne ilustracje i elementy graficzne przyciągają uwagę dzieci. Dzięki podziałowi tekstu na małe części, dzieci same z chęcią będą poznawały przygody Totiego. Książeczki łączą interesującą fabułę i elementy edukacyjne. Dzięki opowiadaniom maluchy poznają np. mit o ikarze, oraz dowiadują się, że pomaganie innym jest powodem do radości. Dotychczas ukazały się między innymi takie pozycje jak: „Pan Toti”, „Pan Toti i czarodziejska różdżka”, „Pan Toti i ufoludki”, „Pan Toti i powódź”. 34 Nasze Szkraby

Nasze Szkraby 02/2012  

Darmowe czasopismo dla rodziców i dzieci

Advertisement