Page 24

K im są Tuli-pyszczki

Tuli-Pyszczki to ręcznie szyte maskotki, które mają misję przekazywania w świat pozytywnej energii! Każdy jest unikatowym egzemplarzem, który powstaje z nieodpartej potrzeby tworzenia i uszczęśliwiania małych Dzieci.

Tuli-pyszczki mają duszę

Tuli-Pyszczki przypominają mi zabawki, jakie robiłam z Mamą. Były to sympatyczne króliki zrobione ze ścierki kuchennej. Niby nic, a radość ogromna! Tuli-Pyszczki też mają to „coś”.

niny przed użyciem prane są w antyalergicznym proszku dla dzieci. Nie posiadają guzików i innych niebezpiecznych elementów, które w ferworze tulenia mogłyby zostać oderwane i skonsumowane. W środku znajduje się wypełnienie w postaci antyalergicznej waty poliestrowej. Wymiary to ok 26 cm wysokości i ok 19 cm szerokości.

Pomysł i idea

Od najmłodszych lat lubiłam wykonywać własnoręcznie różne przedmioty. Po urodzeniu Synka znalazłam wreszcie czas, by powrócić do odstawionych na boczny tor pasji. Moim marzeniem było też proM ateriał i w ymiary wadzenie bloga, gdzie mogłabym preTuli-Pyszczki szyte są ręcznie z miłych zentować wykonane prace, było by to coś do tulenia materiałów: polaru, aksa„mojego”, ale też i swoista pamiątka po mitu, bawełny. Powstają z tkanin wytuli-pyszczkach, które „poszły w świat”. szperanych w sklepach, znalezionych na Pomysł wziął się z obserwacji Synka, któdnie szafy. Często skrawek ukochanej, ry uwielbiał tulić się do miłych materiaza małej bluzeczki staje się uszkiem, łów znalezionych w domu. Tuli-Pyszczki czy fragmentem łapki. Wszystkie tkamiały być też odtrutką na zmechanizo-

24 Nasze Szkraby

Nasze Szkraby 02/2012  

Darmowe czasopismo dla rodziców i dzieci

Nasze Szkraby 02/2012  

Darmowe czasopismo dla rodziców i dzieci

Advertisement