Page 1

Допомога житлово-будівельним кооперативам // Лівобережжя. Інформаційний бюлетень Лівобережно-Слобідської Ради. – 2016. – жовтень (вип.8).

Допомога житлово-будівельним кооперетивам Як відомо, більшість будинків на Лівобережному масиві та Микільській Слобідці належать до старого житлового фонду. Не стали винятком і житлово-будівельні кооперативи. Хоч мешканці ЖБК щомісяця сплачують кошти на утримання будинків, але, враховуючи масштаби потреб у капітальних ремонтах, цих грошей замало, щоб оперативно вирішувати всі нагальні проблеми. До того ж у таких будинках проживає багато пенсіонерів та інших малозабезпечених мешканців. Зважаючи на це, депутат Київради Олег Петровець під час формування Програми економічного і соціального розвитку на 2016 рік домігся виділення деяких коштів для допомоги житлово-будівельним кооперативам Лівобережного масиву і Микільської Слобідки. Так, завдяки сприянню депутата, було залучено бюджетні кошти для капремонту ґанку під'їзду будинку по вул. Челябінській, 19. Роботи завершено, і тепер мешканці можуть похизуватися гарними й зручними сходами. Також було відремонтовано протікаючий дах по вул. Челябінській, 17. Варто зазначити, що проблема стояла досить гостро, тож правління будинку намагалося вирішити її своїми силами. Проте коштів вистачило лише на частковий ремонт. Голова ЖБК Надія Тіторук звернулася до Олега Петровця з цією проблемою. І депутат допоміг кооперативу отримати з бюджету міста додаткові кошти на ремонт покрівлі. Більшу частину даху було капітально відремонтовано, залишився невеликий шматок. Роботи виконали до настання дощів та холодів, і з початком осінніх злив оновлений дах успішно склав іспит на непротікання. «Коли гроші насамперед витрачаються на вирішення аварійних проблем, то естетичний стан під'їздів залишається питанням другорядним. І цю ситуацію потрібно змінювати, - переконаний Олег Петровець. Тому домігся виділення з міського бюджету коштів для


проведення косметичних ремонтів на сходових клітках кількох ЖБК». Зокрема, у будинку по вул. Челябінській, 9 за ці гроші зробили ремонт дев'ятих поверхів 1, 2 і 3-го під'їздів, а також закупили й уклали плитку на підлозі біля ліфта у 4-му під'їзді. Також Олег Петровець посприяв виділенню коштів на частковий ремонт сходових кліток у 3-му під'їзді будинку по вул. Окіпної, 7А. Роботи розпочнуться найближчим часом. Завдяки зусиллям депутата кошти для проведення ремонтних робіт отримав і будинок по вул. Окіпної, 9. Оформлення документів завершено, тож невдовзі розпочнуться роботи з ремонту сходових кліток у 3-му під'їзді цього будинку. По вул. Челябінськії, 1, дякуючи клопотанню Олега Петровця, зараз тривають ремонти вхідних груп 1,2 і 3-го під'їздів (фарбування і укладання плитки), а в 4-му - роботи вже завершені. «Темні під'їзди - це не тільки незручно, але й небезпечно. Тому домігся виділення із міського бюджету коштів, за які у будинку по вул. Челябінській, 15 відремонтували електромережі у під'їздах, а також встановили нові світильники на всіх поверхах. Тепер мешканцям будинку буде комфортніше повертатися додому увечері», - розповідає Олег Петровець. Також депутату вдалося посприяти залученню коштів для заміни частини вікон на сходових клітках будинку по вул. Окіпної, 7 на металопластикові. Роботи незабаром розпочнуться. А кооперативу по вул. Сверстюка, 8А Олег Петровець допоміг коштами з депутатського фонду - було придбано матеріали для вирішення кричущих проблем у будинку (ремонт аварійних сходів біля третього під'їзду, ліквідація щілин у стінах та стелі тощо). «Ні в кого не викличе подиву той факт, що мешканці зацікавлені передусім у вирішенні проблем свого будинку. Але я, як депутат, обраний від Лівобережного масиву і Микільської Слобідки, зацікавлений у тому, щоб вирішувати проблеми кожного будинку округу, незалежно від форми власності», - резюмує Олег Петровець.

Допомога житлово-будівельним кооперативам  

Допомога житлово-будівельним кооперативам // Лівобережжя. Інформаційний бюлетень Лівобережно-Слобідської Ради. – 2016. – жовтень (вип.8).

Допомога житлово-будівельним кооперативам  

Допомога житлово-будівельним кооперативам // Лівобережжя. Інформаційний бюлетень Лівобережно-Слобідської Ради. – 2016. – жовтень (вип.8).

Advertisement