Page 1

Ремонти у сфері ЖКГ //Лівобережжя. Інформаційний бюлетень ЛівобережноСлобідської Ради. – 2016. – жовтень (вип.8).

Ремонти у сфері ЖКГ Невдовзі рік добігає кінця, тож доцільно буде висвітлити інформацію про те, які із запланованих ремонтів уже завершені, а які - тривають або розпочнуться найближчим часом. Зрештою, всі ці роботи мають бути виконані до кінця року, включно із переліком нових об'єктів, внесених до Програми під час жовтневого коригування бюджету.

Милуватимуть око і збережуть тепло... нові вікна і двері! Заміна старих віконних конструкцій на енергоефективні металопластикові вкрай важлива, адже це перший крок до утеплення будинку та економії загальних витрат тепла. Олег Петровець особисто проінспектував хід робіт із заміни вікон у кількох будинках. «Варто зазначити, що старі вікна були в жахливому стані, тому в зимовий період пропускали багато холодного повітря. Деякі шибки і геть були розбиті, а рами прогнили... Тож ні про яке нормальне утримання тепла і мови бути не могло з такими вікнами, - розповідає депутат. - До того ж мешканці і активісти Лівобережно-Слобідської Ради постійно акцентували мою увагу саме на аварійних вікнах. Як депутат Київради, я неодноразово клопотав про виділення коштів на виправлення цієї ситуації. Сподіваюся, що з новими вікнами мешканцям будинків буде комфортніше і тепліше».

Заміну вікон сходових кліток проведено за адресами. вул. Микільсько-Слобідська, 4А; вул. Микільсько-Слобідська, 4Б; вул. Окіпної, 5А; вул. Окіпної, 5Б; • вул. Сверстюка, 8 (2,3,4-й під'їзди); вул. Флоренції, 12Б. Найближчим часом буде замінено вікна за адресами: вул. Челябінська, 3; вул. Шептицького, 24 (1, 6, 8-й під'їзди); вул. Шептицького, 24В (1,2-й під'їзди). На Лівобережному масиві й на Микільській Слобідці є будинки, конструкція яких не передбачає наявності вікон на сходових клітках. Натомісць на кожному поверсі є балкон (не засклений, але для безпеки перекритий спеціальними бар'єрами), вийти на який можна через двоє дверей. Ще одні двері ведуть з балкона на сходи. Конструкція не надто зручна, особливо враховуючи, що більшість таких дверей - старі, подекуди зламані. В частині з них дірки закриті шматками фанери або й геть не закриті. На сходових клітках таких будинків, як правило, гуляє вітер. Тож енергоефективність прямує до нульової позначки. З метою вирішення цієї кричущої проблеми депутат Олег Петровець при формуванні бюджету міста на 2016 рік направив відповідне звернення, яке забезпечило виділення коштів на заміну внутрішніх дверей сходових кліток у кількох


таких будинках на нові - гарні, міцні, зручні та енергоефективні. «Сподіваюся, що після завершення робіт мешканці будинку зможуть відчути всі переваги цієї обнови», - говорить депутат. Заміну внутрішніх дверей сходових кліток проведено за адресою; вул. Нестайка, 3. Заміну внутрішніх дверей до кінця року буде здійснено за адресами; вул. Шептицького, 20; вул. Шептицького, 20А; вул. Шептицького, 22В.


Ремонти у сфері ЖКГ  

Ремонти у сфері ЖКГ //Лівобережжя. Інформаційний бюлетень Лівобережно-Слобідської Ради. – 2016. – жовтень (вип.8).

Ремонти у сфері ЖКГ  

Ремонти у сфері ЖКГ //Лівобережжя. Інформаційний бюлетень Лівобережно-Слобідської Ради. – 2016. – жовтень (вип.8).

Advertisement