Page 1

Коригування бюджету – 2016 // Лівобережжя. Інформаційний бюлетень Лівобережно-Слобідської Ради. – 2016. – жовтень (вип.8). Коригування бюджету – 2016 27 жовтня відбулася досить напружена сесія Київради, результат якої ознаменувався приємними новинами для мешканців Лівобережного масиву і Микільської Слобідки На засіданні було проголосоване чергове коригування бюджету Києва на 2016 рік. У рамках зазначеного коригування депутат Київради Олег Петровець, який опікується Лівобережним масивом та Микільською Слобідкою подав пропозиції щодо виділення коштів на вирішення проблем зазначених мікрорайонів і відстояв важливість виділених коштів саме про цих проблемах. БЕЗ ПЕРЕПЛАТ ЗА ТЕПЛО Насамперед, вдалося вирішити проблему, яка довгий час турбувала мешканців п'ятьох будинків Лівобережного масиву. Депутат Олег Петровець передав кошти свого депутатського фонду у розмірі 350 тис. грн. для встановлення будинкових лічильників тепла за адресами: вул. Окіпної, 1, 3А, 3Б, 3В, вул. Туманяна, 8. Жителі цих будинків неодноразово зверталися до депутата з проханням посприяти у встановленні теплолічильників. Минулого місяця Олег Петровець провів зустріч з представниками вказаних будинків з метою пошуку варіантів рішення. Проблема в тому, що вищезазначені будинки є відомчими (перебувають у віданні центрального органу влади - ДУС), через що не були включені до міської програми встановлення лічильників. До речі, жителі саме цих будинків округу найбільше потерпають від неякісного обслуговування і недоцільно завищених тарифів. А живуть там такі ж кияни, наші сусіди, що сплачують, як і всі, податки і дихають таким же повітрям. Тому видається доцільним, що мешканці відомчих будинків також мають право на економію при сплаті за комунпослуги. «І ось, як і обіцяв жителям Лівобережного масиву, - це питання закриваю. Гроші виділено, залишилося проконтролювати виконання робіт по встановленню», - зазначає Олег Петровець. Щодо будинків комунальної власності Лівобережного масиву і Микільської Слобідки, то нещодавно було встановлено лічильники тепла по вулиці Шептицького, 1А та 3. Тепер усі будинки, що обслуговує ЖЕД-405, обладнані приладами обліку теплової енергії.


«Варто зауважити, що встановлення одного будинкового теплолічильника дозволяє економити близько 30% на тепловій енергії, - пояснює Олег Петровець. -Тому обладнання будинків засобами обліку є одним із пріоритетів для міської влади, і я, як місцевий депутат, буду всіляко сприяти цьому процесу». ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В умовах підвищення енерготарифів одним із найважливіших питань, що потребують вирішення, є енергоефективність. Окрім теплолічильників, які допомагають заощаджувати при сплаті за послуги, важливим аспектом економії є утеплення будинків, і перший крок до цього - встановлення металопластикових вікон. Завдяки зусиллям місцевого депутата Олега Петровця, який подав відповідні пропозиції, до кінця року на території Лівобережного масиву і Микільської Слобідки буде освоєно ще близько 2 млн грн на термосанацію шкіл та житлових будинків комунальної власності, а точніше - на заміну вікон. Депутат також пояснив, чому саме заміні вікон приділена першочергова увага. «Справа в тому, що бюджетні кошти обов'язково мають бути реалізовані до кінця поточного року. Якщо роботи не завершаться до початку нового бюджетного періоду (а саме - до Нового року), то виділені гроші будуть анульовані, - розповідає Олег Петровець. - А після затвердження цільового розподілу коштів має пройти ще певний час, поки будуть здійснені усі необхідні документальні процедури, визначені підрядники та ін. Заміна вікон нетривалий і невибагливий вид роботи, при тому дуже ефективний, адже нові металопластикові конструкції, насамперед, допоможуть зекономити тепло. От покласти асфальт або відремонтувати дах, коли йде дощ чи сніг, - практично неможливо». Часткову заміну вікон на металопластикові буде здійснено у приміщеннях наступних навчальних закладів: Український колеж ім. В. О. Сухомлинського (спеціалізована школа № 272) м. Києва (вул. Шептицького, 5А); Ліцей № 208 м. Києва (вул. Туманяна, 2); Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 125 м. Києва (вул. Плеханова, 2). Заміну вікон сходових кліток наметалопластикові буде виконано у житлових будинках за адресами: вул. Плеханова, 4А (1,2,3,4-й підїзди);


вул. Плеханова, 4Б (1,2,3,4-й під'їзди); і вул. Шептицького, 1/2(6,7,8,16,17,18-й ! : підїзди); вул. Шептицького, 24 (2,3,7-й підїзди); вул. Шептицького, 24В (3,4-й підїзди). ЄВРОБАЧЕННЯ У попередньому випуску «Лівобережжя» уже зазначалося, які перспективи з благоустрою відкриває перед місцевими мешканцями проведення в МВЦ пісенного конкурсу «Євробачення-2017». 27 жовтня Київрада проголосувала за рішення, яким виділили кошти на фінансування заходів із проведення «Євробачення-2017» у розмірі 50 млн грн у 2016 році. Ще 150 млн грн планується виділити у 2017 році. «Впевнений, що ми зможемо провести конкурс на найвищому рівні, а місту, зокрема мешканцям Лівобережного масиву та Микільської Слобідки, залишаться після свята відремонтовані дороги, зелені зони, місця відпочинку тощо, говорить Олег Петровець. - Я, як мажоритарний депутат від округу, де пройде конкурс, контролюватиму, аби виділені кошти витрачалися за призначенням». ОБНОВИ ДЛЯ ЗАКЛАДІВ Як повідомляє Олег Петровець, також на сесії Київради 27 жовтня у рамках коригування Програми економічного і соціального розвитку Києва вдалося відстояти виділення додаткових коштів. Кошти виділено на такі потреби: закупівля обладнання для Центральної районної поліклініки, що на вул. Шептицького, 5. Мають бути закуплені: якісне УЗД-обладнання, стетоскопи, лабораторне обладнання та ін. (11 млн грн); виконання передпроектних робіт по будівництву нового приміщення Ліцею № 208, що на вул. Туманяна, 2 (200 тис. грн); Закупівля обладнання для Школи джазового та естрадного мистецтв, що на вул. Челябінській, 7В (300 тис. грн); закупівля обладнання для підліткових клубів «Червоні вітрила» та «Маяк», що на вул. Плеханова, 4Б {60 тис. грн). ПОДРОБИЦІ ЗАСІДАННЯ Сесія Київради 27жовтня,яка прийняла стільки важливих для киян і, зокрема, для мешканців Лівобережки та Слобідки рішень, виявилася досить напруженою і тривала допізна. Справа в тому, що були виявлені порушення, зокрема зафіксовано факт


неперсонального голосування, тому всі результати були скасовані і довелося починати заново. Тим не менш, голосування дало позитивні наслідки для мешканців округу, що включає Лівобережний масив і Микільську Слобідку. Цей округ б'є рекорди по кількості виділених на нього грошей за останні 5-10 років - насамперед завдяки зусиллям місцевого депутата Олега Петровця. Його ініціативи знайшли підтримку практично в усіх колег-депутатів. Однак, на жаль, не в колеги-депутата з округу - Анатолія Шаповала. Останній не проголосував ані за внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку, ані за зміни до бюджету, які дали можливість реалізації позитивних зрушень на наших масивах. Москаль Д.Д. Паладій С.В. Гюживанов О.М. Римаренко С Свириденко Г.В. Старовойт В.М. Товмасян В.Р. Шаповал А.А.

84 85 86 87 88 89 90 91

За за За за Не голосував


Коригування бюджету – 2016  

Коригування бюджету – 2016 // Лівобережжя. Інформаційний бюлетень Лівобережно-Слобідської Ради. – 2016. – жовтень (вип.8).

Коригування бюджету – 2016  

Коригування бюджету – 2016 // Лівобережжя. Інформаційний бюлетень Лівобережно-Слобідської Ради. – 2016. – жовтень (вип.8).

Advertisement