Page 1

Плохотнюк, Н. Робота на будь-який смак : Упродовж чотирьох днів у вестибюлі станції метро «Дарниця» проходитиме Ярмарок вакансій // Хрещатик. – 2016. – 26 жовтня (№114). – Відомості доступні також з Інтернету: http://www.kreschatic.kiev.ua/ua/4885/art/1477420901.html (26.10.2016).

Наталя ПЛОХОТНЮК | спеціально для «Хрещатика» Фото Олексія ІВАНОВА

Робота на будь-який смак Упродовж чотирьох днів у вестибюлі станції метро «Дарниця» проходитиме Ярмарок вакансій Такого в столиці ще не було! Новий вестибюль станції «Дарниця» перетворився на величезний рекрутинговий центр по підбору персоналу. Представники служби зайнятості та відділів кадрів майже 50 підприємств Києва та області з 25 по 28 жовтня пропонуватимуть усім бажаючим наявні вакансії та направлятимуть на працевлаштування. Найкраща робота для шановних пасажирів! Представники служби зайнятості та відділів кадрів майже 50 підприємств Києва та області будуть пропонувати усім охочим наявні вакансії та направлятимуть на працевлаштування» — таке оголошення зацікавить не лише потенційних шукачів роботи, а й достатньо успішних людей. «Це досить нестандартний підхід, адже вперше ми проводимо ярмарок у такому незвичному місці. Зверніть увагу, сьогодні в Україні на одне офіційне робоче місце претендує до шести безробітних. Водночас, великі підприємства Києва та області постійно відчувають дефіцит кваліфікованих кадрів, зокрема, робітничих професій. Люди або не знають, куди звертатися в пошуках роботи, або думають, що їм самим усе принесуть на тарілочці. А тут є можливість реально поспілкуватися з роботодавцями, уточнити всі деталі працевлаштування й особливості вакансії, яка зацікавила»,— зазначив заступник голови Державної служби зайнятості Сергій Кравченко. За його словами, мета організації, котру він представляє, полягає у тому, щоб кожен українець мав гідну роботу із достойною заробітною платою, а кожне підприємство — сумлінних висококваліфікованих працівників.


«Для нас така подія — це приклад якісного співробітництва державного та комунального секторів для жителів столиці та області. Щодня станцією метро «Дарниця» користуються майже 50 тисяч пасажирів, які зможуть підібрати собі нову роботу, не витрачаючи час на її пошуки в Інтернеті чи за газетними оголошеннями»,— зазначив заступник начальника КП «Київський метрополітен» Валерій Гавриленко і додав, що київська підземка також запрошує фахівців у свій 7,5-тисячний колектив, який кожного дня працює задля безпечного перевезення 1,5 мільйона киян та гостей міста. Під час заходу, свої вакансії представляють такі роботодавці, як «Нова пошта», «Ощадбанк», автозаправки «WOG», мережі супермаркетів «МЕТРО Кеш енд Кері», «Фокстрот», «Фоззі-Фуд», завод ЗБК імені Ковальської, завод «МАЯК», завод «Радар», завод «Арсенал», «Київпастранс» та інші. Пасажири були здивовані, навіть вражені, але з величезною цікавістю роздивлялися списки вакансій, заповнювали анкети, а дехто уже, навіть, домовлявся про оформлення документів на новій роботі. «Випадково натрапив на те, що вже давно розшукую,— поділився враженнями киянин Сергій.— Я спеціалізуюся на комплексному обслуговуванні клієнтів у сфері реклами. А тут роботодавець пропонує і сприятливі умови роботи, і нормальну зарплатню»

Плохотнюк, Н. Робота на будь-який смак  

Плохотнюк, Н. Робота на будь-який смак : Упродовж чотирьох днів у вестибюлі станції метро «Дарниця» проходитиме Ярмарок вакансій // Хрещатик...

Плохотнюк, Н. Робота на будь-який смак  

Плохотнюк, Н. Робота на будь-який смак : Упродовж чотирьох днів у вестибюлі станції метро «Дарниця» проходитиме Ярмарок вакансій // Хрещатик...

Advertisement