Page 1


Event-агенція Оvatio презентує проект «Діти на весіллі» Лише Оvatio знає мрії кожної дитини фотограф: Олексій Самойлов моделі: Єва-Єлізавета Попкова Лука Мих

вул. Кльоновича 3 (032) 275-10-35, 050 372-39-91

www.ovatio.com.ua


2


3


редакції. 06 Слово

10 24

30 Дуже високі почуття.

42

Забобони.

На межі щастя за межами міста.

32

Катастрофічна краса.

44

Парубочий вечірї.

Доросле рішення.

34

Організація весілля? Тільки не я!

46

Причепурися, мужчино.

38

Рустік.


48

Дратівливі дрібнички.

54

Традиції.

74

Без візи назавжди.

50

Хто сказав, що в день весілля — ні-ні.

58

Нареченавтікачка.

78

Post Wedding Fashion Week.

52

Передвесільна істерика.

60 Тобі єдиній 62 П чи Ш? Чи що?

Або «Застільні» чи «безстільні» клопоти.


Засновники Галина Заяць Олександр Славінський

Передвесільні клопоти багато хто називає «приємними». Сміємо припустити, що «автори» цих слів, напевно, самі ніколи не брали участі в організації чогось складнішого, ніж п’ятничний похід із колегами на пиво. Або ж, вони добряче кривлять душею, що більш імовірно. Та ще й ніхто не хоче шаблонності, всім подавай оригінальність, неповторність, «не так як у кума». Щоправда, у більшості випадків, всі відмінності й переваги зводяться до збільшення бюджету торжества до розмірів державного бюджету якоїсь невеликої африканської країни. А в результаті — всі ті ж самі надувні кульки зі стрічечками, ті ж самі «фотосесії» у Стрийському парку і ті ж самі придуркуваті конкурси на такій же самій, як під копірку, забаві. Ми ж, колектив Wedding JAM, завжди стояли і стоїмо на засадах новизни, свіжості, справжнього творчого підходу. Ми за красу, стиль, вишуканість і креативність! Ми хочемо змінювати світ на краще і будемо щасливі бачити вас у колі наших однодумців. Отож, просили мама, просили тато, і ми, редакція Wedding JAM, вас просимо: зробіть ваше свято таким, щоб «гикнулося» навіть Енді Уорхоллу! Воістину, це не так складно. І ми з радістю вам допоможемо.

6

Автори текстів Маріанна Фіртка Богдан Якимаха Яна Іващенко Арт директор Яна Іващенко Макети. Дизайн. Верстка U Happy Design Відділ реклами Андрій Звольський Ірина Кардаш Вікторія Биковська

Редакція м.Львів, вул.Д. Дудаєва,6/5 067 670-75-77 067 586-42-14 067 670-75-07 lviv@jammag.com.ua jammag.com.ua Свідоцтво про реєстрацію КВ № 18793-7593Р від 26.03.2012 Друк Типографія Макрос М.Київ, вул.. Кржижановського, 4, офіси 501, 502 Тел. (044)492 87 28 Наклад 4 000 прим. Ціна договірна Виходить 2 рази в рік.

Обкладинка: Фото: Володимир Стадник Букет: Deko Line Фотографи Олексій Самойлов Данило Секунда Борис Віктюк Анатолій Матренко Володимир Стадник Анастасія Пироженко Руслан Крут Віталій Качур Візажисти Катя Садовенко Катя Шишлик

Розповсюдження: Кіоски Інтерпреса, Ваша преса, супермаркети Сільпо, Арсен, Ашан, авторизовані точки продажу. Подяка Дякуємо всім рекламодавцям, які брали активну участь у творчому процесі. А особливо тим, хто затверджував макет з першого разу, ну ... хоча б з шостого. Ми вас любимо))

Wedding JAM, 2013

Всі права на статті, ілюстрації та інші матеріали належать редакції. Повне або часткове відтворення текстів або фотматеріалів без попередньої письмової згоди редакції заборонено. Редакція журналу залишає за собою право на власний розсуд редагувати та публікувати усі надіслані в редакцію текстові матеріали та фотографії. Редакція не завжди поділяє точку зору авторів. Відповідальність за зміст реклами несуть рекламодавці.


Уже у Львові, Весільний дім від

Дому моди Стелли Шаховської вул. І. Франка 55, 050 621-86-23 www.stellashakhovskaya.net


м. Львів, пл. Данила Галицького, 16 тел: (032) 235-78-74, 067 370-18-29 е-mail: s.amelin@i.ua www.amelin.in.ua

Все для урочистих подій м. Львів, вул. Пекарська, 5 тел: (032) 247-09-42, 068 506-99-19, 093 883-95-34 e-mail: greatideas@meta.ua www.dekoline.lviv.ua


фотограф: Володимир Стадник макіяж: Катерина Шишлик моделі: Неля Лоран (Katrin models) Сергій Федорчук


Здоровий цинізм і хороше почуття гумору — ось джентльменський набір, який точно стане в пригоді під час розписки у РАЦСі.

На межі щастя за межами міста «Ось вам обручки черлені, сонцем благословенні. Від сьогодні Ви — Князь і Княгиня!»! І все. Істерика. Половині гостей обличчя заливають сльози… сміху, інша половина з усіх сил намагається затримати на обличчі вираз благоговійного щастя і захвату (така втіха фотки звідти дивитись!). Тим часом хор бандуристок в домашніх тапочках заводить сентиментальнотужливої пісні, і все, про що можеш мріяти — це пошвидше випити той довгожданий келих шампанського і щоб він врешті виволочив тебе, всю таку пишну наречену, з цього місця реєстрації урочистих подій. Вся урочистість події розвіялась ще в той момент, коли дбайлива тітонька заздалегідь вийшла, і турботливо нагадала нареченому при нареченій, що після того, як натягнув обручку, їй слід поцілувати руку.

10

Ну що за маскарад? Даруйте, це жорстоко, але одне питання: НАВІЩО? Ну якщо він зроду не цілував їй рук, то навіщо, поміж всіма іншими стресами, завдавати йому ще одного?


м. Львів, вул. Пекарська, 5 тел: (032) 247-09-42, 068 506-99-19, 093 883-95-34 e-mail: greatideas@meta.ua www.dekoline.lviv.ua

Ми любимо конструктив. І любимо Вас. І маємо для вас чергову розкішну ідею: Геть із РАЦСу. 11


Yana Ivaschenko Design Дизайнерські роботи з бісеру та натурального каміння магазин «Marie Fleur» м.Львів, пр. Шевченка 14 тел. 067 586-42-14 www.yanaivashchenko.blogspot.com

12

фотограф: Володимир Стадник макіяж: Катерина Шишлик модель: (Katrin models) Неля Лоран


www.jammag.com.ua

Місце першого поцілунку пам’ятають майже усі. Першого тверезого поцілунку — точно усі. Якщо ні, то згадуйте: де знайомились? Де освідчувались? Де зустрілись? Звісно, ми враховуємо те, що найвдаліші пари чомусь знаходять одне одного у найбільш безглуздих місцях. Тому про всяк випадок, якщо у вас це відбулось біля деканату, в електричці «ЛьвівМукачево», в ЖЕКу чи біля суду після його (чи твого) першого розлучення, то ось перелік найкращих місць для виїзної церемонії: Ротонда в Парку Костюшка, Стрийський парк (там ще й лебеді), Високий Замок, Левандівське Озеро, Кайзервальд, Шевченківський гай, Лиса Гора. Як мінімум — подвір’я розкішного сусідського особняка.

Вся редакція JAM впевнена, що ви, наші солоденькі, маєте свої місця слави. Чому б не провести цю кульмінаційну точку у ваших стосунках в місці, яке наповнене тільки вашими спогадами? Де не треба буде втискатись між іншими парами?

А на завершення ми ще розвінчаємо твій міф. Книгу реєстрації з РАЦСу ніхто для тебе не винесе. Тому, все, що відбуватиметься в твоєму улюбленому місці з гістьми, в сукні з фатою, з твоїм новоспеченим чоловіком, — бутафорія. Хочеш, чи ні, а доведеться таки йти в палац урочистих подій і розписуватись заздалегідь. А потім вже і книжка бутафорська, і тітонька з промовами, і підписи на суто декоративних свідоцтвах про одруження: все до твоїх послуг!

13


Наталя та Лямін

фотограф: Руслан Крут


Ми знаємо яким має бути Ваше весілля! Авторські сценарії, ексклюзивні артисти, повний спектр фото, відео послуг та багато іншого...

м.Львів, вул. Веделя, 8 067 22-44-300


Роман та Валентина

фотограф: Руслан Крут сукня: Олександр Шкарупський ресторан: Bagrationi


Світлана та Дмитро

фотограф: Максим Баландюх


Іра та Юліан


фотограф: Анастасія Піроженко


Ювелірні вироби Юрій Царенко

097 498-498-1 e-mail: tsarenkoo@i.ua www.yurko80.livejornal.com

Фотограф Олексій Самойлов 097 924-30-30

22


фотограф: Олексій Самойлов

-45-50 a 7 2 6 7 09 .lviv.u t i n g a www.m

Ексклюзивні Фотомагніти для Вас та Ваших гостей під час свята

23


fashion

Доросле

рішення

Ти вже декілька разів ледь не вийшла заміж. Твої подруги вже по декілька разів вийшли заміж.

От і добре, що тоді ти відправила з відмовою триста принців, бо принци — це не для тебе. З принцами залишаються принцесами. А ти завжди хотіла бути Королевою. Вітаємо, жінко! Твій день вже близько. Сильна, успішна, досвідчена і мудра. Сильний, успішний, мудрий і ТОЙ вже біля тебе. Ти виходиш заміж зважено, впевнено і вчасно саме для тебе. Твоє весілля — це не спосіб реалізації, а приємне довершення твого щастя. Такі шлюби — стабільні і гармонійні. Такі наречені — неповторні і елегантні.

Природно, твій стиль відрізняється від усіх. І від твого стилю 5 чи 10 років тому теж. І ти розумієш, що фатин, пачка і пухнаста фата органічно вписується у образ розгубленої стривоженої і трошки наляканої дівчинки. Сукня ж для Жінки — це… а що це за сукня взагалі?


Служба допомоги молодятам 911 Щирецька 36, Весільний дім, маг. 9а 067 33-50-911

В'язана сукня Королівська вязка вашої сукні

від Наталії та Іванни Андрухів 096 81-46-202 www.royal-binding.com.ua

Marie Fleur Магазин весільного взуття пр.Шевченка 14, 097 317-77-88 www.mariefleur.com.ua

фото: Віталій Качур макіяж : Катя Садовенко модель: Марта Світлик локаця: «Золота роза»


Весільний декор від Юлії Тімохіної

Ви мрієте, а ми знаємо як втілити у життя 096 954-86-38 timoxina4@mail.ru


www.jammag.com.ua

По-перше, це сукня, яка підкреслює Твою індивідуальність. Індивідуальність Королеви. Для того, щоб виглядати гармонійно, використай елегантні силуети. Тобто, пухнасті сукні у формі збитих вершків — це не для тебе. Хіба, якщо ну дуже вже хочеш. Є декілька варіантів стилістичного обрамлення дорослої нареченої. Стиль «джаз» або «італійська мафія 20-30-тих років». Елегантні сукні в стилі ретро додадуть образу стилю та чуттєвості. Зовсім необов’язково ставати «фатальною жінкою» в чорно-червоному. Можна використати з цього стилю лише силуети та фасони. А кольори — це вже твоя фантазія! І варто попередити про цей стиль гостей. Ще один варіант стилю — це етно. Або вкраплення візерунку на етно-тематику, або й загалом національний костюм. Думаєш, це — нудно? Дарма. Якщо поцікавитись — національне весільне вбрання буває дуже красивим.

Можна вибрати будь-який колір, який тобі пасує. Коротка сукня, що підкреслює красивий силует — це дуже вдалий варіант весільного вбрання дорослої жінки. Хоча, ніде не написано, що Ти маєш відмовитись від довгої сукні. Пам’ятай, що тобі можна все! Довга сукня — це твоє право, якщо вона не занадто пишна і з благородної дорогої тканини, до прикладу, шовку чи атласу.

Якщо ти згідна з тим, що фата на твоєму весіллі — це вже недоречно, то можна замінити її: капелюшком, виразною квіткою, діадемою, прикрасою.

А зрештою, ти ж — Королева. Тому можеш вдягтись як сучасна королева, можеш поцупити стиль у якоїсь середньовічної, а можеш створити свій власний. На твоєму весіллі законодавицею моди будеш тільки ти!

Заміни маленьку чорну сукню на маленьку білу, кремову, кавову, срібну чи золоту.

28


Довгі нігті з красивим манікюром — це витончена прикраса, а нарощування нігтів дає можливість отримати миттєвий результат.

запис за номером 093 861 29 29 Христина

фотопослуги Mruwka Art Gallery 063 75-57-284 www.mruwka.com


Ювелірний салон 097 24-63-155 м.Львів, вул. Виговського 100 ТЦ «ВАМ»


Vita Sana Для оздоровлення та формування краси Вашого тіла Йога, пілатес, стрейчінг колонетика, аеробіка, body-fit, lady-dance, гімнастика для вагітних, післяпологова програма, програма гармонійного розвитку дитини, творчий центр Анни Лащук, студія танцю, постановка весільного танцю, організація концертів, вечірок та корпоративів, art studio "Gracia"

Ваше свято стане незабутньою подією для всіх!!! Шоу програма на дні народження, ювілеї,весілля, концерти,вечірки

м.Львів, вул. Щирецька, 36 ТВК «Південний», ТЦ «Калина», 3 поверх 067 900-59-70 www.vitasana.lviv.ua

30

фото: Олексій Самойлов макіяж: Катя Садовенко


Дуже

високі почуття Даруйте за цинічність, але висота — це кількість метрів над рівнем моря, на якій Вам роблять освідчення. Або, на якій ви підписуєте договір про вічне кохання. Або просто цілуєтесь, на камеру чи без. Бо у вас — любов. Освідчення на повітряній кулі — це гарно. Весільна фотосесія на повітряній кулі — це оригінально. Взагалі, повітряна куля , з якого ракурсу ти на неї не дивись — це те, що викликає потужний імпульс захвату і щастя. Просто, бо така вона чарівна. Кольорова-кольорова, летить собі над містом, горами чи ріками, а внизу в солом'яному кошику — Ви. Як яблука. Чи груші. Але дуже щасливі. JAM вже бачив такі весілля і спеціально для Вас розпитав, де можна замовити таке щастя. Отож, шукай інформацію на сайті www.jammag.com.ua

На здоровячко! І на неповторні враження

31


КАТАСТРОФІЧНА краса Всі, хто працює у сфері краси наречених знають, що тут головне — не залякати, але про все попередити. Однак, не всі знають, що багато кому ці попередження зовсім …м'яко-кажучи, не потрібні. Бо ж краси забагато не буває, і бо ж раптом тобі аж перед самісіньким весіллям голову осяйне геніальна думка… Засмагнути! А на вулиці холодно, чи на море не їздила, то що ж тепер, ковтати слинку, дивлячись на красивих шоколадних наречених, а самій ходити в цій білій сукні з блідими щоками? Ми не такі! Нема біди! Є автозасмага! …І є тигрова розмальовка по всьому твоєму прекрасному тілу. Причім тигр, як у «Вінні-пусі» — морквяно-оранжевий. Що робити?

макіяж: Olga Blik www.olgablik.com фотограф: Konstantin Klimin модель: Ольга Луцюк

32

Якщо після невдалого експерименту минуло менше, ніж 12 годин — спробуй спеціальну «Антизасмагу». Це теж спрей. Але він вже дорожчий, ніж авто засмага. Виправляти помилки завжди важче, ніж їх робити.


www.jammag.com.ua

З домашніх рятівників — це лимон! Потрись, його кислота змінює колір шкіри, ним навіть пігментацію та веснянки забирали не раз. Нема лимона — перекис водню теж може змусити зникнути твоє нове забарвлення. Використай скраб. Якщо не протреш себе до дірок, то верхній найзасмагліший шар точно знімеш.

До речі про дірки! А раптом ти вирішила перед весіллям зробити глибокий пілінг? Ну з ким не буває, чого ж уже. Насправді, якщо ти це зробила, то тобі вже не схочеться, ані весілля, ані сукні, ані «жити довго і щасливо». Тобі взагалі не захочеться жити, якщо ти ще й дізнаєшся, що наслідки пілінгу минуть аж після медового місяця. Тому, якщо якась «овечка», знаючи, що в тебе завтра весілля, зробить тобі пілінг — можеш надавати їй стусанів. Скажеш, JAM дозволив. А що, якщо ти завжди мріяла про нову стрижку! І чого перед весіллям не змінити образ? Дівчинко, ну тут вже один Бог тобі в поміч. Якщо у руках професіонала ти змінила імідж на краще — то чому б ні, але перед весіллям…

Зачіску зроби принаймні за 2 години до всього іншого. Щоб встигнути поістерити, коли що, і перечесатись наново. Ну і перед макіяжем, звичайно. Щоб не змили півчола тонального. Ну а про тональний. Він ніяк тобі не поможе, якщо вчора, перед цим визначним днем, ти, ну що ж уже, так сталось, це ж свято, таке раз в житті буває… Напилась. Не дурень придумав традицію дівич-вечора, але й не дурень радив проводити його хоча б за 3-5 дні перед визначною датою. І що? Прокинулась? Ну слава небесам. Набрякла? Одутла? Не минає? Пити менше треба. Але не впадай у відчай. Наріж картоплю. Приклади до ділянки навколо очей. Мало б «спласнути». Далі — холодна заварка. Зроби собі такі компресики на очі чи на все обличчя. І ще одне — маска з петрушки. Наріж дрібно-дрібно і вкрий зверху холодним компресом. Ну і вже якщо ти не припустилась, розумничка, жодної з цих помилок, вийшла на викуп, і БАХ! Зламала каблук… Тоді ось, збоку контакти служби порятунку. Мері Флер — це невидима дружка, яка доставить будь-які мешти будь-куди і будь-коли.

www.mariefleur.com.ua 097 31-777-88

33


ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ?

34

Тільки не я!

Отож, усе вже вирішено, мости спалені і весілля неминуче, як схід сонця. Усі щасливі. Молоді — без коментарів.

Якщо у вас великі родини, і кожен впевнено готовий взяти на себе левову частку обов’язків по організаціі урочистостей, зовсім не обов’язково звалювати собі на плечі абсолютно все.

Батьки нареченої раді, що у доньки налагоджується життя, а цей сумнівний тип зміниться, нікуди не дінеться. Батьки молодого щасливі, що нарешті їхнє чадо вже перебісилося і стає подібне на людину. Здавалося б, принципово все вже вирішено і залишилися лише технічні деталі. Саме ці деталі здатні по повній програмі звернути кров і вкоротити віку кожному з учасників процесу. Ми ж хочемо, щоб весілля було пишним, багатим, на заздрість родичам і друзям. А ще оригінальним і нешаблонним. Ми ж хочемо, щоб усе було якнайкраще, щоб запам’яталося на все життя і дійсно стало подією «номер один». А от як це організувати без валідолу, валер’янки, сварок та інших милих «аксесуарів», чітко уявляють далеко не всі.

Фото та відеозйомка, оформлення залу, весільний кортеж, забава з тамадою — усе це і також ще багато іншого інколи варто делегувати тим, для кого це є професією. Звичайно , якщо ваш дядько — лауреат двадцяти мистецьких премій, друг дитинства — елітний дизайнер, а троюрідний брат — Дзізьо, то Бог у поміч. Як то кажуть, «краще — ворог хорошого». Але в реальності все трошки не так. Відразу скажу, що дороговизна такого роду послуг у наш час уже є таким собі стереотипом на межі з міфом. Ринок диктує свої умови, а конкуренція у сфері послуг з організації урочистостей зводить ціни на рівень прожиткового мінімуму. Вартість оренди лімузина зараз уже не примушує задумуватися про вічне.


www.jammag.com.ua


А якщо тверезо проаналізувати, альтернативу у вигляді пошуку знайомих із більш-менш «статусними» авто, які, кривлячись, погодяться побути у ролі шофера, то лімузин із професійним водієм, який знає найдрібніші нюанси весільної їзданини, уже виглядає більш ніж розумним рішенням. Те ж саме можна сказати про оформлення зали. Звичайно, ваші, тепер уже спільні, двадцять троюрідних тіток, пересварившись в нуль, усе-таки почеплять якісь стрічки з кульками вперемішку з портретами Тараса Григоровича, але за невеликий бюджет усе це можуть зробити фахівці, і зроблять полюдськи. Про забаву взагалі мовчимо. Вуйко Славко з Тернополя може й виконає функції тамади, але, будемо чесними, лише до восьмої чарки. А музика? А кухня? А забави й приколи? А сценарій у кінці кінців?! Уже стало моторошно? Даремно. Усе це можна зробити гарно, вишукано, спокійно і без жодних непорозумінь. Достатньо лише звести всі «ділянки» торжества у єдину систему і керування процесом довірити єдиному «центру». Неважко здогадатися, що таку монолітність організації свята може забезпечити команда людей, для яких

36

організація урочистих подій — професія. І якщо у вас є деякі острахи щодо вартості такого комплексу послуг, мусимо запевнити, навряд чи ви зекономите, замовляючи кожну послугу окремо. Довіривши своє свято перевіреній агенції, ви повністю перекладаєте всі проблеми на її плечі. І тоді це буде для вас дійсно свято, а не якась незрозуміла біганина. Просто подумайте та порахуйте — і все стане зрозуміло.


Зробіть зараз сім кроків до омріяного весілля. Разом із компанією «Два серця»: Комплексна організація свят, букінг артистів, музичний супровід, технічне забезпечення, світлове декорування залів, Декор залів та флористика, шоу програми

067 672-68-30 www.wed.in.ua


Растік Так-так-так. Твій захват абсолютно виправданий. Бо це і справді дивовижно! Усі ці гарнесенькі солом’яні елементи декору, дрібні квіточки, сентиментальні ліхтарики, мішковина і дерево. І пастельні відтінки. Растік. Саме цей стиль доводить, що все геніальне — просте! Щоб твоє весілля було таким же непафосним і ніжним, дотримайся п’яти простих порад.

1. Відкритий простір Безумовно, у тебе має бути доступ і до вітерця, і до проміння сонця, і до шуму дерев. Можна зробити імпровізовану підлогу, щоб підбори не місили землю. Найкраще розміщення — якась галявина, шатро, сарай.

2. Дерево і мішковина Растік любить екологію! Тільки природні матеріали для оформлення! Тобі треба грубо оброблену деревину. Щоб було чітко видно природний візерунок. Полінця, дощечки, кора.

38

3. Метал Бляшанки з-під чаю, льодяники, знаєш, такі в металевих бляшаночках, бляшанки замість ваз… словом – бляшанки! І відерця оцинковані. А у всьому цьому...

4. Повинні висіти квіти! Усі польові квіти у невимушених комбінаціях із різнотрав’ям варто до чогось підвісити. Гарно виглядають оздоблені квітами ліхтарики і клітки для пташок.

5. Хендмейд! Уся краса, яка і створить вам настрій, має нести харизму абсолютного ексклюзиву. Найкраще, якщо вона нагадуватиме щось зі старенької скрині на горищі. Ну і найважливіша окраса свята. Наречена у стилі растік виглядає просто і скромно. Сукня повинна бути з легких, спадаючих тканин. Букет – із елементами пахучих трав. Наречений – у сорочці з грубої тканини, костюм теж простий. Гарно, якщо трійка.


Растік це з англійської "rustic" — сільський, простакуватий, незіпсований. Однак, не плутати з кантрі. Це — більш вишуканий і водночас виразніший стильовий підвид. Грубі тканини, ледь оброблене дерево, мішковина тощо. Сентиментальності цьому стилю додають дрібненькі деталі декору.


Ексклюзивні весільні та вечірні сукні м. Львів, вул. Куліша,14 vk.com/id173370377 www.slanovskiy.kiev.ua

097 97-97-232

Львівська майстерня тортів Лани Малкмос www.tort.ucoz.ua 095 497-48-41

Солодкі подарунки для гостей форма, зміст, розмір за бажаням м. Львів, вул. Куліша,14 www.vk.com/id173370377 097 97-97-232


Більше 150 моделей весільного взуття м. Львів, пр.Шевченка 14, 097 317-77-88 www.mariefleur.com.ua


сукня: салон «Зеновія» фотограф: Назарій Боблик модель: Соломія Павленко

Ти просто отетерієш, коли дізнаєшся, від скількох речей залежить твоє щастя у подружньому житті.

Хоча, ти мабуть вже по-трішечки притетеріваєш, якщо підготовка до твого весілля включає в себе ради з мамамибабусями-тітками, і ще якими завгодно носіями традиційної весільної культури. Словом, дивились ми дружно редакцією ціле шоу про весільні табу і забобони. Чесно, після перегляду зрозуміли, що або в організатори весілля якогось оракула чи етнолога брати, або краще може вже тоді собі тихенько, в цивільному шлюбі жити-поживати і на проблеми не нариватись. Бо якщо ти таки ризикнеш організувати дійство і назвати його весіллям, то мусиш тягнути відповідальність за те, щоб усе було так, як книжка пише.

42

Взуття, про яке ти мріяла з дитинства www.mariefleur.com.ua


www.jammag.com.ua

Магазин весільного взуття "Marie Fleur" пр.Шевченка, 14 097 317-77-88 www.mariefleur.com.ua

Оскільки ніяка конкретна книжка всього не пише, то принаймні маєш відповідати тому, що люди кажуть. А людей багато. І кажуть вони всіляке різне.

У тебе має бути парна кількість ґудзиків на сукні! Рахуй, рахуй. А якщо непарна — то ножиці в руки і відрізай! Бо все, що «не до пари» на весіллі — зайве. Включно з гістьми. Їх теж має бути можна поділити на 2. Борони тебе небо вдягнути на весілля зелену сукню! Не можна. Негоже. Шаль, пояс, декор — які завгодно. А от сукню зелену — не можна.

Далі. Сукню НЕ міряти. Як? Та як хочеш. Просто не вдягай сукню до весілля. Ну що означає «Ви здуріли!». Ми не дуріли. Це вам прошу традиції. Так треба. Розумієш, просто, якщо часто її приміряти – то характер свекрухи буде просто не позаздриш. Це ж виходить, якщо характер у свекрухи точно «божа кульбабка» — то сукня і так підійде, якщо ж вона у тебе фурія — то вдягай, не вдягай, гарно чи ні, а весілля вона вам зіпсує і так. То ти просто сукню не міряй. Зрозуміла, так? Це ще далеко не все. Декольте, відкриті плечі, відкриті пальці і п’ятки ніг, навіть відкрите обличчя — це страшний, неймовірний, величезний ризик. Всі твої енергетичні потоки в день весілля — відкриті, як оголені нерви. Так, жінко. Знову, і як завжди, «відгрібаєш» ти сама. Чоловік може бути хоч в ковбойках і капелюсі — його енергетика в повній безпеці. А от ти — інша річ. Саме тому натягуй побільше шалю, закривай плечі, взувай закрите взуття і рукавички теж. Ну і ще так на прощання: Взуття — старе. Підвязка — блакитна. Глузд — здоровий! І почуття гумору — достатнє для того, щоб вірити в кохання, а не у забобони!

43


psychology

Парубочий вечір

Все. Гаплик. Кінець. Відбігався — приблизно такі слова в різноманітних комбінаціях крутяться у голові бідолахи нареченого напередодні фактичного настання тієї страшної «женячки». У ці години останнє, що слід робити, — це багато думати. Адже будуть неприємності. Це може закінчитися тим, що ти зранку всетаки побіжиш у РАЦС, але з іншою метою.

Ти захочеш змінити прізвище й ім’я, а потім кинешся змінювати колір шкіри й стать, в кінці кінців дременеш у джунглі Кампучії. Але навіть там тебе все одно знайдуть доброзичливі батьки нареченої. Вони зіб’ють тебе кокосовим горіхом із пальми, ніжно візьмуть за життєво важливі органи і лагідними словами й електрошоком повернуть у лоно нової сім’ї. фото: Яна Іващенко модель: Данило Секунда

44


www.jammag.com.ua

Забутися й уникнути всіх цих сумнівних пригод допоможе холостяцька вечірка. Не виключено, що її для того й придумали. Відразу мушу тебе попередити, що така холостяцька гулянка, яку ти бачив у кіно (зі стриптизерками та всілякою іншою гидотою), тобі скоріш за все не світить. Сценарій доведеться погоджувати з коханою, а потім їй же представити нотаріально завірені фотки. Виникає природне запитання: а чим тоді останній холостяцький гульбан принципово відрізнятиметься від банальної п’ятничної пиятики з друзями? Почнемо з того, що вечірку все-таки варто влаштовувати не безпосередньо перед церемонією, а за декілька днів. JAM спостерігав не раз, на яку хтонічну потвору подібний наречений на ранок після такої вечірки.

м. Львів, вул. Руданського, 1 (032) 26-161-68, 066 40-00-888 www.rafinad-club.com

Далі. Налаштуйся на те, що твої друзі приготують тобі сюрприз. Якщо тебе дивує така постановка питання, то даремно. Холостяцька вечірка — це не просто веселий «відморожений» кураж, а нерідко й цілий обряд ініціації. Що б там не було, але не менш важливою функцією холостяцької вечірки є підтримка друзів у важку хвилину прощання зі свободою. Буде дуже незайвим, коли хтось із твоїх одружених колєгів запевнить, що нічого страшного у тому нема і ти сто разів не пошкодуєш. А ти дійсно не пошкодуєш, коли зрозумієш, що вдома тебе з роботи завжди чекає хтось рідний. І снідатимеш ти не кавою з сигаретою, а повноцінним сніданком. І невдовзі по хаті тупотітиме ніжками твоя маленька копія. Повір, це дорогого вартує!

м.Львів, вул.Липинського, 36 098 244-66-44 www.partybar.com.ua

м. Львів, пл. Петрушевича, 2 (032) 225-54-45 www.zanzibar.com.ua

45


ПРИЧЕПУРИСЬ мужчино Як би це дивно не прозвучало, але на весіллі має гарно виглядати не лише наречена, а й наречений. Хоч його не завжди помітно за пишною білою суконкою, вельоном, серед блиску камінців Сваровськи, проте він такий же винуватець свята, як і наречена, у деяких випадках навіть більший.

Не забудьте почистити черевики, зуби і себе. Це додасть вашому образу блиску.

модель: Руслан Крут

46


www.jammag.com.ua

Основне: нареченого теж потрібно гарно одягнути. Не треба змушуйте його «запаковуватися» у фрак і циліндр, якщо він цього не хоче. Це збереже усім нерви. Адже немає гарантії, що він не помститься за це під час сімейного життя.

Зробіть своїй коханій приємне — будьте гарними!!!

Шкарпетки, по-перше, мають бути. По-друге, мають бути чистими, без дірок і, бажано, однаковими. А їх колір залежить від вашої креативності. Якщо він фанат Майкла Джексона, то хай натягає хоч білі. Нареченому також потрібен перукар. Так-так, перед весіллям треба обов’язково підстригтися, і якщо волосся довше, то бажано його ще й гарно вкласти. Відмазка на зразок «Та я водою приглажу» не проходить. І голитися також треба. Але не за годину до весілля. Пожалійте фотографів, які годинами маскуватимуть порізи в фотошопі. Також фотографи були б вдячні, якби і нареченому наклали тон. Це також допоможе у двох випадках: якщо холостяцька вечірка була вчора, а синяки під очима сьогодні, і якщо вип’єте зайвого.

Шановний наречений!!! Пам’ятайте: весілля триває всього один день! П. С. А далі зможете продовжувати бути собою…

47


psychology

Дратівливі дрібнички

Кава в ліжко в ідеально прибраній квартирі на світанку перед роботою буває тільки в кіно. Відкриємо ще більшу таємницю: в кіно порядки вдома роблять спеціально вивчені на це тітоньки. Яким за це платять. Натомість, в реаліях нашого життя всі подробиці домашнього благоустрою — це тільки твоя з Ним спільна відповідальність. Ми віддаємо тебе заміж, мила. І тому до тебе прийшов час про дещо довідатись.

Чоловіки: Люблять посидіти в туалеті. Чим вони там займаються — досі не вивчено, але подейкують, це може бути читання, плювання на стіну двічі і спостереження за тим, яка слюнка швидше дійде до підлоги, мрії і багато іншого. Ніхто не певний, чи взагалі займаються вони там тим, чим слід. Ну, принаймні, точно не більшість часу.

48

Банальне відкриття: в побуті ми всі, якщо «з нуля», — то несумісні.

Їдять. Тобі доведеться постійно памятати, чи є вдома масло. Але не про те мова. Вони їдять ВСЮДИ. І на ліжку. І перед монітором. І в ванній. Один знайомий колись купався і їв гречку водночас. Клянусь, то правда. А посуд по всій хаті потім не збирають. Сама розумієш, що тебе чекає.

Грають в комп'ютерні забавки. Причім, чомусь честь зіткнутись з цією проблемою має саме наше покоління. І де та розписана рибалка? Та за щастя була б! Пішов — маєш спокій весь день. То ні. Їхні розваги емігрували в дім. В час гри тебе в його житті просто не буде. Те ж стосується і футболу. Сваритись — безрезультатно. Тобто, результат є. Але не хороший.

БУВАЮТЬ ПЕДАНТАМИ! І тут вже рятуйся, хто може. В цьому


www.jammag.com.ua

випадку все обертається діаметрально протилежно. Він ганяє зі шматочкою за тобою по всій квартирі і розповідає, що таке порох і як він шкодить здоров'ю. Миє чайники від накипу, складає книжки за алфавітом і відтінками обкладинок. Такого вбити часами хочеться.

Але все це — дурниці. Просто, воно все зникає з карти проблем, коли ви разом засинаєте. Все зникає. Весь побут. А великівеликі сварки через побут завжди можна компенсувати якоюсь новою стравою на вечерю :-) Тетяна Миснікова Психолог, системний сімейний психотерапевт

Ми Розкидаємо волосся. Воно під ногами, на щітках, на килимах, у ванній і в умивальнику. Але найгірше — на їхньому одязі! Звісно, ми його від цього дбайливо бережемо, перучи і прасуючи, але, тим не менш, волосся таки повсюди.

Ліземо обійматись вночі! А ще... Ми теж можемо хропіти, пускати слинки увісні, розмовляти. Але це все ще цілком стерпно. Чого вже багато чоловіків не можуть прощати — це втрата особистого простору саме в ліжку. Кажуть, їм так спекотно. А ще в них терпне рука.

Лишаємо відчиненими шафи і мокрими шмати. Вони за них, звісно, рідко беруться, але коли вже беруться, крику в хаті!..

097 227-49-27 systempsy@gmail.com Працюю з такими зверненнями: -Особистісні проблеми (конфліктність ,невпевненість в собі, депресія, тривога, залежності), -Сімейні проблеми, кризові етапи розвитку сім’ї, відсутність взаєморозуміння в парі. -Дитячі емоційні порушення: агресивність, гіперактивність, фобії, відсутність мотивації у навчанні. Важливішим акцентом є те, що сім’я розглядається як система, що функціонує як єдине ціле ,завдяки взаємодії частин, складових. Тобто акцент на взаємодії , а не на відмінностях!

Віктор Кудрявцев психолог, психотерапевт, травматерапевт, тренер 063 615-08-05 066 170-93-86 067 312-02-45 Отак відкладаючи невеличкі конфлікти на завтра ми їх «вирощуємо». Тому від бажання та вміння пари їх своєчасно і цивілізовано вирішувати, залежить стабільність стосунків та емоційний комфорт.

49


Хто сказав, що в день весілля — «ні-ні»?! ТАК-ТАК! Бла-бла-бла. Наречена, біла сукня, мештики з перлинками і напудрений носик. Спинку рівно, губки підітри, не шкірся фотографу…. ОЙ! Та припиніть же!

А знаєш, JAM зрозуміє, якщо ти цілий день мрієш не просто зняти з себе ці 5 кілограм фатину і ще 2 — штукатурки, а й здерти цей дурнуватий паркий костюм з Нього. Тепер вже точно твого. Назавжди, навіки, єдиного, коханого. Хай не принца, але прекрасного. Здерти так, щоб аж мікрочастинки тканини порохом розлітались навколо. І кинути його в найближчий пункт м'якого приземлення. І не для того, щоб врятувати його від якогось вибуху, як в кіно, а для того, щоб влаштувати йому якраз отакий вибух! Але вже в трохи іншому кіно.

50


www.jammag.com.ua

Не треба картатись, якщо весь день весілля ти дико, шалено, трепетно, фантастично чи божевільно хочеш Свого Мужчину. Такі випадки трапляються рідко, ми називаємо їх щасливими (як правило всіх трусить від страху, що щось піде не так). Якщо ви розслаблені у день весілля, то це свідчить однозначно про дзен. Гарномійність ваших почуттів. Відтак, даруйте за непристойності, але (ох, як же це сказати?)… ХТО СКАЗАВ ЩО НА ВЕСІЛЛІ НІ-НІ?

Так-так! Зелене світло! Вперед!

фотограф: Mruwka

Отож, ваша інтрижка складатиметься з трьох пунктів:

1

спокусити. Ну, не нам тебе вчити, звичайно. Ти

краще знаєш, що запалює твого чоловіка і на що він реагує, як вулкан. У когось це вушка, у когось — стегна, у когось — руки, а декому достатньо поцілунка на камеру, і він вже готовий. Якщо ж ти хочеш спробувати на ньому щось новеньке, то пам’ятай декілька важливих порад: рухи — плавні, погляд — млосний, губи — зволожені, дотики — чуттєві. Але не перегравай. Якщо раптом в день весілля біля нього замість коханої милої тебе, опиниться якась порнозірка з сумнівним виглядом — може злякатись.

2

віддатись. Ну що означає «де?»… Вже забула ті

перші місяці побачень? Тоді такого питання не було. Ну і що, що величезна сукня і годі сховатись. За великого бажання, все можливо. Це по-перше, а по-друге, зараз більшість весіль відбуваються зовсім поблизу зарезервованого для вас готельного номера.

3

непомітно повернутись за стіл. Та що тут думати?!

Якщо ви встигли швиденько, то вашу відсутність виправдають і без вас. Може, фотографуєтесь? Або дзвінок з Бразилії, а тут галас, треба було відійти. Якщо ж вам таки знадобилось трохи більше часу, аніж тоді, в період перших місяців побачень, — то виправдовуватись буде вже не треба. Всі і так все зрозуміють. Робите широчезні щасливі усмішки, напружуєте когось несподіваним тостом, і всі забули, що вас годину не було, і зім'ята зачіска теж вже не в центрі уваги. І робіть одне з одним, що тільки заманеться!

51


psychology

Що ж я роблю?!...

або передвесільна істерика

Уявімо собі ідилічну картину. Дружна і заможна сім’я. Він — хазяїн життя, усього добився, реалізував усе, про що мріяв. Вона — розкішна жінка, чоловіки облизуються, подруги потай заздрять. Старший син закінчив престижний ВИШ і відкрив власну справу. Середульша донька чудово вчиться, мріє стати знаменитим дизайнером одягу, і її таланти не залишають іншої альтернативи. Меншенький «вундеркіндер» б’є рекорди на всіх можливих олімпіадах. Любов, повага, взаєморозуміння і повна гармонія. Уже й не віриться, що вона перед весіллям дві доби ридмом ридала, а її обранець у компанії друзів клявся на Конституції Зімбабве, що ладен з’їсти живого щура без солі, тільки б уникнути того страхіття під сумнівною назвою «сімейне життя». Звичайно, такі драматичні передвесільні емоції фонтанують далеко не з кожного, усе макіяж: Olga BlikСфінкса www.olgablik.com ж, вираз обличчя у ці дні вдається фотограф: Konstantin Klimin модельl:

52

відтворити не всім. Виникає слушне запитання, а хто ж, любі мої, прийняв рішення, якщо тепер ви так виносите самі собі мозок? Готовий посперечатися на цілих дві гривні, що молода місяцями не вилазила з весільних салонів і не раз подумувала, де було б зручніше прилаштувати у квартирі молодого мамин креденс. Та й молодий, скоріш за все, рішення приймав не на дибі. Виняткові випадки до уваги не беремо, ми за свободу вибору і за міцну дружну сім’ю. Усе доволі очевидно, але істеричні настрої кожної з «сторін» мають дещо різну основу.

Чому ж так гірко плаче наречена? Здавалося б, це найщасливіша подія у її житті. Будемо чесними: дівочий принцип «до весілля — ні-ні» зараз може викликати хіба щире здивування. Сучасні культурологічні і цивілізаційні реалії диктують нові правила, і свого остаточного судженого дівчині нерідко — «ого-го!» — наскільки є з ким порівнювати.


www.jammag.com.ua

Жінки шукають кращого. З цим твердженням можна сперечатися, але саме останні залишки сумнівів терзають юну душу. А чи не прогадала? А чи буде він хорошим чоловіком? Біс із ним, чи буде він хоча б непоганим батьком? Чи буде любити, коли я розтовстію і постарію? Увесь цей треш і призводить до того, що подушку можна викручувати.

Чоловіки ж не відстають. Вони не шукають кращої, а шукають різноманітності. Саме на ній і ставиться хрест у «казенному домі» під абревіатурою з чотирьох букв. Скільки істеричних сентенцій на тему «можна було б ще погуляти» вислухав ваш автор від своїх знайомих у переддень урочистих подій! На що перетворюються вчорашні мачо і альфа-самці у такі хвилини, і говорити не хочеться. Деяких ладен просто роздерти, щоб не мучилися. Так і хочеться сказати цьому горе-гуляці, що ти, матолок, слабо собі уявляєш, на якого фріка маєш шанс перетворитися, якщо ще років з 10 будеш вести такий спосіб життя. І потрібен ти потім будеш тільки таким, як ти сам лайдакам. Але це я вже зараз такий «мудрий» і вважаю себе в праві когось повчати тільки в силу досвіду.

Істерики істериками, але в абсолютній більшості випадків наречена бере в руки себе і бойову фату. Жениха найадекватніші з друзів витягають з літака, копняками заганяють додому, де він приходить до тями. Згодом на очікуване запитання доброзичливої тітоньки відповідає «так!» Упевнено і гордо. І його кохана приєднується. І все чудово. А з того, як казилися напередодні, вони будуть ще довгенько посміюватися.

серії вечірок

JAM Wedding Show Покази весільних сукон, взуття, прикрас. Знайомство з представниками весільної сфери. Конкурси, і просто стильні вечірки! наш партнер:

Вечірки будуть проводитись:

53


Традиції vs Cучасність шукаємо компроміс Словосполучення «конфлікт поколінь» не чув хіба Робінзон Крузо. Мало яка молода пара не хоче зробити своє весілля оригінальним, неповторним, нешаблонним. А що ж робити з батьками, які керуються принципом «як було з діда-прадіда», і в значній мірі мають рацію? Як же відшукати той компроміс, який задовольнить і молодих, і батьків, і бабусь? Адже у кожної з дійових осіб торжества своє уявлення про слідування традиціям.

Бутоньєрки Ця традиція дійшла до наших днів практично без жодних змін. Гостям чіпляють на лацкани маленькі букетики. Одруженим — справа, неодруженим — зліва. Функція очевидна — для того, щоб при виникненні бажання позалицятися до гарної молодиці не схопити в писок від її чоловіка — відразу видно, до кого можна, а до кого ні. Все це дуже добре і корисно, але... нудно. Весілля, окрім торжества поєднання двох закоханих сердець, з давніх давен ще й

54

виконувало роль такого собі «сайту знайомств». То чому б не зробити «апгрейд» бутоньєрок у відповідності з прогресом. Можна зробити не два види бутоньєрок для М і Ж, а відразу декілька видів, які будуть відображати статус, як у всюдисущому «ВКонтактє» — «одружений», «вільний», «в активному пошуку», «все складно». Для простішого орієнтування, можна повісити у декількох місцях розшифровки, або дати кожному разом з бутоньєркою ще й пам’ятку. Так і веселіше, і контакти налагоджуватимуться швидше. Адже навіть двоє, у кого бутоньєрка «все складно» уже швидше знайдуть спільну мову, методом «плакання в жилетку» одне одному.

Горила на сосні та вельон Багатьох молодих нудить від перспективи переживати таку «нафталінову» архаїку і даремно! Достатньо лише замовити попередньо за дрібний прайс толковому діджею хорошу кавер-версію саундтреку на


фотограф: Анатолій Матренко макіяж: Катя Шишлик модель: Орися Юркевич

Народні строї

Світлани Солонецької Весільні сукні, вечірні, до першого причастя. Народні строї для наречених, дружок, старостів. Оздоблення кошиків, фужерів, сумочок. тел. 243-22-57, 067 769-81-57

55


тему славнозвісної «сосни», яка все ніяк не згорить, і процес вийде набагато жвавішим. І молодятам буде весело, і бабусям буде чим здивувати подружок на тему «молодьожі».

Викрадення нареченої Ця древня традиція асоціюється у багатьох із зовсім дрімучою давниною, або, як мінімум, з гордими гірськими народами. Тим не менше і наші не дуже то й далекі предки мали такий «грішок». У цьому випадку парубок дійсно міг викрасти наречену (не факт, що вона аж дуже пручалася). Далі йому залишалося утримувати її протягом доби. Якщо йому це вдавалося, то вже ніхто, навіть батьки дівчини, не могли заборонити йому взяти її за дружину. Щоправда, за умови згоди самої потенційної молодої. Як же реалізувати цю «класику» в наших умовах при наявності броньованих дверей і Конституції? Як варіант, можна втілити цю традицію в життя у формі гри — такі собі «піжмурки» у межах цілого міста. Припустимо, з самого ранку молодята їдуть геть і «ховаються» у будь-якому громадському місці з вільним доступом

56

(кнайпа чи бібліотека, не важливо). Далі фоткають на телефон і вислають рідним MMS-кою декілька ознак, за якими можна, доклавши деяких розумових і фізичних зусиль, визначити місцезнаходження втікачів. Після цього всі бажаючі можуть взяти участь у «квесті». Хто перший знайде втікачів — тому цікавий приз. Як бачимо, все впирається лише у фантазію і творчий підхід. Будь-яку традицію, яка викликає оскомину, можна адаптувати так, що нікому не буде соромно чи нудно. А допомогти з оригінальним сценарієм зможуть фахівці, які вже мають в асортименті цілий ряд яскравих заготовок.


Весільний салон

www.alessia.com.ua пл.Міцкевича, 6/7 096 313-99-85 (032)255-52-24

знижки надається при замовленні весільної сукні пред’явнику цього купону. Акція діє з 01.01.2013 до 28.02.2013

Marie Fleur Магазин весільного взуття пр.Шевченка 14, 097 317-77-88 www.MarieFleur.com.ua

фото: Василь Антонюк 097 07-888-07

Весільний букет, бутоньєрка, флористичне оформлення весілля. 097 130-90-90 Мар'яна 067-147-04-09 Юрій

фото: Борис Віктюк модель: Бринза Анастасія макіяж: Катя Садовенко локація: Mon pius

57


Весільний салон

fashion www.alessia.com.ua пл.Міцкевича, 6/7 096 313-99-85 (032)255-52-24

знижки надається при замовленні весільної сукні пред’явнику цього купону. Акція діє з 01.01.2013 до 28.02.2013

фотограф: Данило Секунда зачіска: Іван Куртяк макіяж: Наталія Віктюк модель: Олеся Киричук

наречена

58

ВТIКАЧКА

Ти став на одне коліно, подарував їй перстень, і вона сказала довгоочікуване: «Так».

Бонбоньєрка — це гарно оформлена коробочка для цукерок

Потім ти пережив піврічні тортури під назвою «приготування до весілля». Ти чемно передивлявся запрошення і дізнався значення слова «бонбоньєрка».


www.jammag.com.ua

Магазин весільного взуття "Marie Fleur" пр.Шевченка, 14 097 317-77-88 www.MarieFleur.com.ua

А щоб такого інциденту не трапилося, потрібно : Добре подумати перед весіллям, запитати її два рази, а ще краще — три. Ви ж знаєте, що в жінок часто змінюється настрій. Згадати, чи випадково ти їй не зрадив із сестрою, подругою чи з кимось іншим. Не забувайте, що жінки бережуть секрети групами, іноді великими. Переконатися, що їй не подобається твій друг, чи подруга (на всяк випадок).

І ось нарешті ви стоїте, щасливі, закохані, перед тіткою з пишною зачіскою у РАЦСі. Позаду вас — шанована родина, попереду — сімейне життя. І тут халепа: вона передумала. У кращому випадку вона просто біжить, у гіршому — біжить до когось. Уся така гарна, у весільній сукні, у чомусь старому, у чомусь новому , чомусь позиченому та чомусь блакитному. А ти стоїш як вкопаний, стоїш перед вибором: бігти за нею чи бігти геть. У залі на вас дивиться декілька десятків очей із питанням: «То що, сьогодні п'янка відміняється?» А це вже твоє рішення. Гроші на банкет уже і так витрачено. А музиканти можуть змінити свій репертуар на якийсь «харт кор», не даремно ж родичі з Коломиї їхали.

Якщо вона з тобою через гроші, то перевірити, чи в тебе їх достатньо. Якщо через кохання, то все-одно перевірити, чи в тебе достатньо грошей.

П.С. Уточніть в організаторів, який відсоток повертається у разі втечі нареченої :-) Оренда авто 067 353-22-06

59


fashion

Тобі Тобі єдиній єдиній Вкотре підходжу до вікна, відсуваю фіранку і закриваю очі від почуття безмежного умиротворення і щастя. Надворі глибока осінь. А в душі все одно весна. І все-таки вона прийшла. Ні... Прискакала! Стрибаючи по бруківці древнього міста, наспівуючи якусь, одній їй відому скоромовку, прибігла юна дівчинка-весна. Зупинилася у німому запитанні: а чим ти тут без мене займався? І цією дівчинкою була ти — моя кохана. І я відповів: я жив тим, що ти прийдеш! І я — завершений цинік — вийняв із душі і поніс тобі букетик підсніжників. І я — байдужий до всього міщанин — нарешті полив свій єдиний вазонок. І я — розчарований у всьому гореписьменник — вперше не доніс до каміну свій рукопис.

І зазвучала музика. Вона звучала з відкритих вікон будинків, з гітар і аккордеонів львівських бардів, з годинникового механізму Ратуші, і навіть з мобілок солідних дядьків у не менш солідних авто. І на мить... Проспект Свободи став вулицею Ріволі. А брюховицький ліс став версальськими садами. А підніжжя Високого Замку стало Монмартром. Наш маленький Париж на мить став Великим! Крізь звуки паризького акордеону і клавесину я чую звуки української сопілки. Я підставляю обличчя під краплі львівського дощу, поки він ще не став снігом. Ці краплі пахнуть майбутньою казкою...

Ти — моя казка. Я кохаю тебе.

60


Pronovias, Maggie Sottero, Sottero and Midgley, Fara Sposa, Herm's bridal, Tulipia, Jovani, Terani couture, Sherri Hill м. Львів, вул. Чайковського 13 (032) 261-08-76, 098 70-777-06 ТВК Південний Весільний дім 2 пов, маг.34 097 025-52-44 whiteangel.lviv@gmail.com www.whiteangel.com.ua

60


П чи Ш? Чи що? Або «Застільні» чи «безстільні» клопоти. Відповіла в церкві сакраменитальне «так». Відкаталась з кортежом всіма фотосесіями і ось, нарешті, дістались до залу... Ви обоє тільки й чекаєте того моменту, коли можна буде нарешті всістись! Гостина! Чомусь у нас вона є для того, щоб напитись. Чомусь, «напитись» — це у нас означає «відпочити». Але ще у нас прийнято, аби було ЗАСТІЛЛЯ! І ставити столи у формах всіляких там букв. «П», «Г», «Ш», чи які там вам подобаються. А якщо ні? Що, якщо зробити так, аби гостям не доводилось банально пити, бо сидять вони з тими, кого не знають, відтак і поговорити нема про що?

Відтак — вихід з ситуації: ФУРШЕТ! Це слово зрозуміле всім і давно. Так-так. Стоять окремі столи зі стравами і кожен сам підходить зі своїми приборами і набирає. Відтак традиційне відчуття пересиченості на фуршеті, на щастя, не настане.

62

Однак, і тут є одненька заморочка. Полягає вона в тому, що багато хто не знає правил. Мабуть, через те, що фуршети ще не настільки поширені. На тарілці має бути не більше 5 найменувань. Ну і, зважаючи на те, що абсолютний фуршет не передбачає місць для сидіння, для весілля це — теж не найкращий вихід. Хоча, якщо це молодіжне паті на кшталт вечірки — то фуршет — прекрасний вихід! А от абсолютний дзен і золота середина — це ПІВФУРШЕТ! Тут вже не помилитесь точно. Сервіровані столики, круглі чи прямокутні. На декілька персон — від 4 до 10. Страви кожен обирає собі сам, за принципом фуршету, а потім займає собі місце за столиком. І в компанії саме тих, хто йому приємний, цікавий, до душі чи, в перспективі, до чогось і ще. Півфуршет приємний ще й тим, що його можна гарнесенько задекорувати, на кожен столик поставити малесенькі презенти гостям, а ще — столики можна пронумерувати і зробити «карту» бенкету. Тобто, розсадити гостей за віком, та інтересами тощо.


Ми допомагаємо закоханим реалізувати їхні мрії та задуми в реальності. Кожна пара, кожне весілля насправді унікальне та особливе для нас. Нашим завданням є створити найбільш комфортні умови для наших наречених, аби їм не довелось про щось хвилюватись. Індивідульний підхід та створення єдиної концепції цілого весілля дозволяють зберегти всю ніжність та емоційність цього особливого дня.

Ми створюємо стильні та неперевершені весілля! www.heaven-weddings.com 097 839 0 859


Родзинка дизайн-студія оформлення урочистих подій

Оформлення тканиною, кульками, квітами, підсвіткою, конструкціями та іншим декором який зробить Ваше свято досконалим! Індивідуальний підхід до кожного клієнта! Гнучка система цін!

Додай РОДЗИНКУ в своє свято! 096 66-36-135 mail: rodzynka2009@ukr.net www.vk.com/rodzynka


Захар Беркут ресторан

Бездоганне весілля в готельновідпочинковому комплексі «Захар Беркут» в мальовничому куточку Львівських Карпат, неподалік від Славського

250 грн 90 чол

S

140 м

2

35 авто

0-24

Львівська обл., Сколівський р-н, с.Волосянка,вул., Б. Хмельницького, 1 тел./факс: (03251) 4-27-99 моб.: 067 353-14-15 hotel@zaharberkut.net www.zaharberkut.net


БЕРЕКАВИЦЯ ресторан

Над нами не хмариться, бо ми Берекавиця Тут, на вертелі, ми можемо приготувати і шмат м 'яса, і птицю, і невеличке теля, і навіть цілого кабана. А кухар відріже саме той шмат, який вас найбільше спокушає.

250 грн 150 чол

S

100 м

2

35 авто

0-24

Львівська обл. Жовківський р-н, с.Зашків 067 313-63-25, 067 987-05-62 www.kolyba-zashkiv.lviv.ua


Грушевський ресторан імпровізацій

Ми створюємо комфорт Вашого весілля! зручне зонування — смачна кухня — вишуканий сервіс

ціна договірна 160 чол у 2-х залах

S

130, 140м

2

35 авто

9:00 – 2:00

098 676-46-00 м. Львів, проспект Шевченка, 28 www.cinemajazz.com.ua


Вежа Ведмежа готель

Ми влаштуємо незабутнє свято в День вашого весілля! Тематична кухня. Яскрава розважальна програма. Проживання в затишних номерах.

350 грн 50 чол

S

90 м

2

25 авто

0-24

Львівська обл., Сколівський р-н, с. Волосянка рецепція 067 474-44-74 бронювання 097 410-53-10 info@vv-hotel.com www.vv-hotel.com


Ваша перша ніч в королівському замку! Яскраві весільні фотосесії Урочиста розписка на терасі Святковий бенкет

Індивідуальний підхід

110 чол

S

285 м

2

50 авто

07:00-24:00

м. Львів, вул. Грабовського, 11

(032) 295-77-77 www.citadel-inn.com.ua


ресторан Лише у Нас ви пізнаєте всю глибину насолоди і станете не тільки глядачем, а й справжнім гурманом у безмежному театрі страв де мрії стають реальністю, а дух старої Англії оживає у кулінарних шедеврах.

250 грн 150 чол

S

100 м

2

35 авто

0-24

м. Львів вул. Любінська 144

295-5-295 www.shekspir.lviv.ua


Без візи назавжди фото: Олена Галазюк

Напевно, більшість освічених і прогресивних пар, уявляючи своє майбутнє весілля, малюють собі в уяві щось дуже оригінальне і неповторне. Щоб тітонька з РАЦСу сама приїхала і провела офіційну церемонію у Свіржському замку, а капела бандуристок «лабала» щось із старого репертуару Nightwish. І щоб забава відбувалася не у столовці ПТУ при заводі шизофрезерних верстатів. І щоб серед присутніх були тільки близькі, а не 150 маловідомих золотозубих людей, яких запросили мамця з татком, щоб жодна з чотириюрідних тітоньок не образилася. На ділі у кожного все відбувається по-різному. У більшості випадків усі ці «ритуальні послуги» добряче вимотують, і навіть якщо молодята вже до того 5 років жили разом, їм хочеться дременути від усього цього. Куди? Правильно, у весільну подорож. Наша Батьківщина хоч і прекрасна, але при сучасній доступності «далекого зарубіжжя» вибір напрямку руху однозначний – за кордон. Добре, якщо всі урочистості і подорож плануються добряче завчасно.

74


www.jammag.com.ua

Тоді питання путівки, програми і візової підтримки можна вирішити без проблем і зайвої біганини. Якщо ж події розвивалися стрімко, і подорож можна сміливо записувати у розряд спонтанних, на цей випадок у світі є достатньо країн, де громадянам України віза для перетину кордону не потрібна. Були б люди хороші...

Ну а для відчайдухів, яким подавай екзотику та екстрім, можемо порекомендувати Намібію. Це одна з найбезпечніших африканських країн, де, на відміну від того ж не менш африканського Єгипту, можна побачити реальний побут племені Хімба, знаменитий Мертвий ліс у пустелі Наміб та багато іншого.

Те, що у нас безвізовий режим з Гондурасом і Північною Кореєю, доволі слабкий аргумент для аж настільки екзотичної подорожі. Натомість зовсім недавно до переліку «безвізових» країн увійшла майже «рідна» Туреччина, тож молодята можуть по-людськи і відносно недорого відпочити у тій же Анталії.

Це далеко не повний перелік країн, куди можна чкурнути у незабутню мандрівку без візи. Ще більше країн оформляють без проблем візу прямо на кордоні або в аеропорту. Але куди б ви не їхали, у будьякому випадку заздалегідь бронюйте готелі, майте при собі закордонні паспорти, підтвердження фінансової спроможності і квитки у зворотній бік. Усе це вам так чи інакше знадобиться.

Також не вимагають віз від українців балканські країни — Боснія і Герцеговина, Сербія, Чорногорія. Найцікавішою і найпривабливішою справедливо вважають Чорногорію. Чудова природа, десятки кілометрів природних та штучних пляжів, вражаючі гірські краєвиди, півроку туристичного сезону — усе це допоможе новоспеченій родині як слід відпочити і приготуватися до зловісних реалій сімейного життя.

URBIS ET ORBIS

При замовленні туру — екскурсія на двох у подарунок (032) 244-48-96, 050 51-68-593 096 38-23-691, 093 74-02-973

75


Весілля в Празі Отже, довгоочікувана пропозиція руки і серця, ви сказали «ТАК» і поїхало... Ваше коротке «ТАК» в одну мить породило купу завдань та виборів: дата, місце церемонії, ресторан, список гостей: 1) мама, 2) тато, 3) сестра, 4) її бойфренд... 235) нікому вже невідомі троюрідні родичі з «іншого табору», яких Боже борони не запросити... В одну мить постає питання: що хочу Я і ЧИЄ це свято?! Твоє, леді, ТВОЄ!!! Кожна наречена з дитинства уявляє себе принцесою, яка одна така, ну хоча б у ЦЕЙ день. Як хочеться, щоб весілля було воістину королівським — в замку, зі свитою, фанфарами і без салатних натюрмортів та тітки Стефки з Новояворівська... Це мрії... Реалії сьогодення повертають нас лицем до тем вже давно відомих читачеві: організаційні коломийки, витрати, що з’їдають кількарічний бюджет ще не створеної сім'ї, потенційно «напружені»

76

стосунки сватів, — ось далеко не повний опис тернистого шляху до твого королівського дня в замку... Якому, запитаєш? Олеському! Бо інші не приймають весіль. Так вже склалось, що замки України не пристосовані до святкових подій — немає там ні готелей, ні ресторанів, ні діючих бенкетних залів. Замків нема, мрії є.. І за них варто боротись! Найпростіший вибір — «замкове» весілля за кордоном. Щороку все більше пар вдаються до цього вибору через декілька простих причин: 1. Організаційні «коломийки» бере на себе місцева агенція; 2. Ти відразу маєш медовий місяць; 3. Весілля НЕ як у подруг; 4. Запрошуєш тільки тих, кого дійсно хочеш бачити поряд; 5. І головне — це Твоє свято в омріяному замку! Один з найкрасивіших, близьких по духу та помірних у втратах варіантів — Чехія. Ця романтична країна в самому центрі Європи


зачаровує безліччю збережених діючих замків і палаців. Тут тобі і тронний зал для церемонії знайдеться, і затишний ресторанчик з терасою для святкування, і справжній королівський номер у готельній частині палацу. Справжня Мекка для фотографа! Документальна сторона питання дуже проста — необхідно лише відвідати найближчого нотаріуса та посвідчити заяву, а про все інше подбає весільна агенція в Чехії. Заздалегідь обереш місце церемонії і бенкету, макіяж, букет, фотографа, та все, чого душа принцеси забажає…

Весілля в Празі — 10% на основний пакет до кінця квітня (+420) 608-001-314 (032) 244-48-96, 050 51-68-593 096 38-23-691, 093 74-02-973 mail: info@cosmopolites-wedding.com www.svadba-v-prage.eu

Ціна церемонії, включаючи всі необхідні документи та роботу координатора, починається від 650 ЄВРО, в залежності від вибору пакету і місця. Бенкет від 20 ЄВРО. А на заощаджені кошти можна і на Мальдіви...

77


fashion 5 серпня відбулася друга вечірка TrendSetter Party у Львові! Організували стильний вечір Wedding Fashion Week (Тиждень Весільної Моди в Україні).

На цій події гостей чекала невимушена програма, домашня атмосфера і подарунки від партнерів вечора. Розпочався вечір, звичайно ж, з чарівних мелодій квартету "Viva String Quartet" і фотосесій на червоній доріжці.

TrendSetter Party LVIV — відбулось!!!


www.jammag.com.ua

Генеральним партнером вечірки виступив ресторан FASHION CLUB — найкраще місце для проведення грандіозних подій та вечірок у Львові. Відкривав захід танець від MADRIN в супроводі струнного квартету "Viva String Quartet". Впродовж вечірки гості насолоджувалися концертом джазової співачки Львова — Зоряни Романов. Ведучим TrendSetter Party Lvіv був Андрій Ферцак, що отримав статус «Найстильніший Ведучий Міста», — присвоєний йому організаторами вечора. Кульмінацією події став показ робіт дизайнера Alexander Shkarupsky, що презентував колекцію весільних нарядів. Стиль в зачісках та візажі моделям створювали майстри салону "Royal Studio Deluxe". Ювелірний Дім "ZARINA" пригощав гостей шампанським з діамантами! Приємним сюрпризом для гостей стали призи, отримані в лотереї. Власниця салону "Royal Studio Deluxe" Катерина

Лемещук вручила 2 сертифікати на обслуговування в салоні. Alexander Shkarupsky подарував гостям сертифікати з ексклюзивною знижкою. А завершив лотерею приз від Ювелірного Дому "ZARINA" — сережки з діамантами у жовтому золоті! Організатори TrendSetter Party — Ростислав Арно і Віталій Агапов (засновники Wedding Fashion Week в Україні) подякували всім гостям і партнерам за інтерес до події та співпрацю. Залишаючи вечір кожен гість отримав магнітик зі своєю фотографією, виготовлений студією Людмили Ясінської. Партнери: Генеральний Партнер — ресторан "FASHION CLUB", Ювелірний партнер "ZARINA", найстильніший ведучий міста — Андрій Ферцак, елітний салон краси "Royal Studio DeLuxe", фотограф Руслан Крут, студія Людмили Ясинської, компанія «Елітний Інтер'єр», ТГ "OPERA PASSAGE", www.lemon.ua, компанія Elegant Line, театр танцю MADRIN, Beautiful Day Production Studio, дизайнер Alexander Shkarupsky, "Viva String Quartet"

Генеральний медіа партнер — Журнал FATA, Генеральний ТВ партнер — Ukrainian Fashion Channel, Головні медіа партнери події — Телеканал Maxxi TV, Журнал Ательє, весільний портал, Wedding.ua, журнал FASHION POST, Ексклюзивний медіа партнер у Львові: журнал RIA Lviv, Медіа партнери: Журнал Щастя, інтернет-видання Obozrevatel.ua, журнал JAM, журнал StyleBoom.


еvent-агенція

Cтворена для того, щоб дарувати свято та втілювати в життя будь-які мрії своїх клієнтів. Наш девіз «Ми — найкращі!», адже професіоналізм плюс якість плюс видовищність — те, як працює наша агенція — дають саме такий результат. Весілля, дні народження, вечірки, урочистості, корпоративи, сімейні свята, презентації — залучіть команду ANTURAZHEVENTAGENCY до своєї події і переймайтеся лише тим, що одягти на неї. Хоча навіть із цим наші стилісти зможуть вам допомогти. Велика база зірок естради, артистів, шоу-балетів, партнерів у ресторанному бізнесі, сценаристів та ведучих, дизайнерів, режисерів, фото — та відеооператорів зроблять усе для того, аби своє свято ви запам’ятали назавжди!

098 09-93-391 (032) 244-49-63

еvent-агенція


конкурси

Конкурси детальну інформацію шукайте на сайті

www.jammag.com.ua

для наречених Саме твоє весілля може опинитися на сторінках журналу Wedding JAM Надсилайте фото та історію вашого кохання на адресу: lviv@jammag.com.ua. Переможуть 4 найкреативніших пари!

для рекламодавців Wedding JAM проводить конкурс на найкращий майстер клас Якщо ви займаєтесь хендмейдом, флористикою, візажем, манікюром тощо, робите це гарно і хочете навчити інших, тоді чекаємо ваші фото з описом роботи на електронну адресу: lviv@jammag.com.ua Відбудеться інтернет-голосування. Найкращий майстер клас буде опубліковано в журналі.

для креативних та творчих Конкурс на найкреативнішу рекламу! Покажіть себе з найоригінальнішої сторони. Надсилайте ваші макети на електронну адресу: lviv@jammag.com.ua. Відбудеться інтернет-голосування. Найкраща реклама буде надрукована в журналі.

81


Психологічна допомога

Стриптиз-шоу Принц

Мистецтво жити в парі. Перехід від «Я» до «Ми». Панів Галина.

Чоловічий стриптиз — це неймовірний подарунок і сюрприз для кожної дівчини, а також незабутні враження для всієї компанії.

098 40 67 537 mail: paniv@ukr.net

Майстер манікюру Сергій

Найбільший вибір весільних запрошень!

Сучасний весільний обряд в українському чи європейському стилі. Індивідуальний підбір сценарію для кожної пари.

м.Львів,вул.Пекарська,5 (032) 247 09 42 068 506 99 19 093 883 95 34 mail: greatideas@meta.ua

067 10-333-10 www.vk.com/prince_strip

097 999 25 63

Співачка Юлана

Професійний дипломований візажист.

Від простого до ексклюзивного Нарощування, ламінування та укріплення натуральних нігтів

Увійшла в 50 кращих співаків X фактору 2-гого сезону. Нестандартиний епатажний та душевний репертуат для вашого незабутнього свята.

067 747-05-37 www.vk.com\id28150050

096 781-06-44 mail: lviv.freshka@mail.ru .

82

Ведуча виїзної церемонії шлюбу Христина

Всі види макіяжу: весільний, вечірній, денний, фото, арт і фешн. Виїзд до клієнта на місце. 093 658-71-44

Deko Line

Idylle de la vie Організація весілля Флористика, драперія, ексклюзивний декор, аксесуари, координація весілля. Доступні ціни, гарантована якість 097-130-90-90 idylle.de.la.vie@gmail.com www.vk.com/idylle


Шугаринг Новітній спосіб депіляції за допомогою цукрової пасти. Основними перевагами є безболісність, довгий результат та відсутність протипоказань. Можливий виїзд до клієнта. 096 99-83-963 063 72-44-900

Львівська майстерня тортів Лани Малкмос

Весільний фотограф

Вишуканий дизайн,

Данило Секунда

різноманітний вибір начинок. Наші торти стануть яскравою кульмінацією вашого свята!

093 108 02 81 www.sekundastudio.com

магазин “Marie Fleur” м.Львів, пр. Шевченка 14 067 586-42-14

095 497-48-41 www.tort.ucoz.ua

Dream Moments Сучасний підхід до створення весільного відео! 050 625-25-90 www.dream-moments.me

Ivaschenko Design Дизайнерські роботи з бісеру, натурального каміння, мережива та інших матеріалів. Біжутерія. Предмети інтер'єру. Одяг. Взуття.

www.yanaivashchenko.blogspot.com

Декор весільного взуття

Подушечки під колечка

магазин “Marie Fleur” пр.Шевченка 14, 097 317-77-88 www.mariefleur.com.ua

магазин “Marie Fleur” пр.Шевченка 14, 097 317-77-88 www.mariefleur.com.ua

Скраббукінг Фотоальбоми, гостьові книги, подарункові коробочки, відкритки. www.telyuk.blogspot.com mail: lazar_t@bk.ru 050 10-10-822

83


Wedding JAM Lviv 2  

JAM Wedding – це стильний журнал для стильної нареченої

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you