Page 1

№8 (8) 26 грудня 2012 р.

ШАНОВНІ ДОЛИНЧАНИ ТА ПРАЦІВНИКИ ГОСПОДАРСТВА ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «ДОЛИНСЬКЕ»! Прийміть найщиріші привітання з Новим 2013 роком!

Нехай він принесе радість, нові враження, надії й оптимізм. Нехай він буде різним: яскравим і веселим, романтичним і мрійливим, вдалим і цілеспрямованим. Нехай прихід цього року буде зустрінутий з найдорожчими і близькими людьми. Нехай Новий рік стане відмінною можливістю продовжити свої успішні починання і прекрасним шансом для тих, хто вирішив почати все спочатку. Неприємні та сумні моменти нехай залишаться у минулому, а найкращі й приємні спогади все життя зігрівають душу ласкавим теплом. Нехай забудуться старі образи, відкривши дорогу для нової дружби і любові. Бажання нехай збудуться, улюблена робота приносить задоволення, нові знання та звершення. Нехай зірки світять яскравіше, а сонце освітлює шлях, повний райдужних надій, радісних подій, свята і подорожей. Щоб кожна людина знайшла цього року своє власне щастя, сімейну згоду і домашній затишок. Нехай живе Новий 2013 рік та несе нам лише добро і світло! Директор ТОВ «Торговий дім «Долинське» В.В. Хвостов Заступник директора ТОВ «Торговий дім «Долинське» В.І. Білий

ШАНОВНІ ОДНОСЕЛЬЧАНИ! ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Хай новий рік приходить в дім В прикрасах ялинкових! Хай буде більше в році цім Днів сонячно-чудових, Що плинуть тихо, як вода, У щасті та надії. В ці найчарівніші свята Хай здійснюються мрії!

Сільський голова, депутатський корпус та виконавчий комітет Долинської сільської ради

ШАНОВНІ ДОЛИНЧАНИ! Із Різдвом Христовим Ми щиро вітаєм. Щастя і здоров’я Ми усім бажаєм! Нехай віра в серці Кожного засяє, Божий син із неба Усіх привітає! Сію, сію, посіваю, з Новим роком вас вітаю! Щоб вам земля щедро родила: Пшеницю під стелю, а льон по коліна. Та щоб вам ніколи голова не боліла! Щоб не було у вас ані сварки в хаті, ані вітру в загаті. Громадська організація «Долинська громада»


2

№8 (8) 26 грудня 2012 р.

ПІДСУМКИ РОБОТИ ЗА 2012 РІК

Закінчується 2012 рік, який поклав початок діяльності ГО «Долинська громада». Протягом року активістами громадської організації за підтримки жителів села Долинське та підтримки господарства ТД «Долинське» була проведена робота по ремонту водомережі села, обладнано дитячий майданчик, зроблено поточний ремонт будинку культури, надано допомогу дитячому садку, встановлено 22 пластикових вікна в школі, надано допомогу сільській

бібліотеці, впроваджено проект по безкоштовному забезпеченню учнів 1-4 класів та дошкільнят молоком. У селищі проводилися культурно-масові заходи, присвячені «Дню захисту дітей», «Дню села», «Дню молоді» та інші. Не забували про спортивно-масову роботу. Для проведення заходів потрібна була фінансова і матеріальна допомога. Цю підтримку громадська організація отримувала від жителів села Долинське та базового господар-

ства ТД «Долинське», яке очолює Хвостов Володимир Вікторович. На Новий рік усім учням школи та діткам дитячого садка було придбано новорічні подарунки (солодощі) від ТД «Долинське». Громадська організація щиро дякує всім небайдужим жителям села Долинське, директору ТД «Долинське» Хвостову В.В. за надану фінансову і матеріальну підтримку для розвитку села. Сподіваємося і в наступному році на плідну співпрацю.

БАЛАНС ВИДАТКІВ ГО «ДОЛИНСЬКА ГРОМАДА» ЗА 2012 РІК

Голова громадської організації «Долинська громада» Штельмах В. Л.

ПОДІЇ, ФАКТИ, КОМЕНТАРІЇ

ДІЮЧІ РЕГУЛЯТОРНІ АКТИ

Робоча група з питань перегляду регуляторних актів, прийнятих Долинською сільською радою, привела їх у відповідність. Отож, у 2013 році на території Долинської сільської ради будуть діяти наступні регуляторні акти:

РАЙОННІ ОЛІМПІАДИ З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

З 3 листопада по 8 грудня 2012 року проходив ІІ етап районних олімпіад з навчальних предметів серед шкіл Чаплинського району.

Команду Долинської ЗОШ І-ІІІ ступенів представляли 15 учнів школи: Подік Світлана (8 клас); Штельмах Валерія (8 клас); Кім Сергій (9 клас); Штельмах Віктор (9 клас); Куліш Тетяна (9 клас); Смагін Анатолій (10 клас); Пантюх Катерина (10 клас); Заіка Таміла (10 клас); Мушинський Станіслав (11 клас); Гуркова Катерина (11 клас); Судін Ганна (7 клас); Руда Діана (4 клас);Бондар Ірина (4 клас); Дубовка Богдан (3 клас); Білоброва Вікторія (3 клас). Адміністрація школи дякує всім дітям, які брали участь в олімпіадах, наказом по школі їм оголошується подяка з занесенням до особової справи. Учні, які стали переможцями і призерами олімпіад, будуть нагороджені грамотами Чаплинського районного відділу освіти. Директор школи Штельмах В. Л.

1. «Про встановлення плати за торгові патенти для СПД – фізичних осіб» – рішення ХХVІІ сесії Долинської сільської ради V скликання №199 від 17.12.2008 р. 2. «Про підвищення вартості квитка на дискотеку» – рішення ХХVІІІ сесії Долинської сільської ради V скликання №220 від 11.02.2009 р. 3. «Про встановлення ставки єдиного податку для осіб, які працюють за межами України» – рішення ХХХІІ сесії Долинської сільської ради V скликання №247 від 06.07.2009 р. 4. «Про внесення змін до рішення ІІІ сесії VІ скликання №30 від 15 грудня 2010 року «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів» – рішення ІХ сесії Долинської сіль-

ської ради VІ скликання №89 від 29.06.2011 р. 5. «Про ставки збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності» – рішення ХVІ сесії Долинської сільської ради VІ скликання №157 від 26.06.2012 р. 6. «Про встановлення єдиного податку для фізичних осіб-підприємців на 2013 рік» – рішення ХVІ сесії Долинської сільської ради VІ скликання №159 від 26.06.2012 р. 7. «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» – рішення ХVІ сесії Долинської сільської ради VІ скликання №158 від 26.06.2012 р. 8. «Про пайову участь замовників у розвитку інфраструктури населеного пункту Долинської сільської ради» – рішення ХVІ сесії Долинської

ОФІЦІЙНО

сільської ради VІ скликання №165 від 26.06.2012 р. 9. «Про затвердження тарифу на послуги вивезення твердих побутових відходів» − рішення ХVІІ сесії Долинської сільської ради VІ скликання №169 від 30.07.2012 р. 10. «Про затвердження тарифу на послуги водопостачання» – рішення ХVІІ сесії Долинської сільської ради VІ скликання №170 від 30.07.2012 р. 11. «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб на території Долинської сільської ради» − рішення ХVІІІ сесії Долинської сільської ради VІ скликання №177 від 03.09.2012 р. 12. «Про надання пільги зі сплати земельного податку комунальному підприємству «Долинське» − рішення ХХ сесії Долинської сільської ради VІ скликання №201 від 08.11.2012 р.

ПОДІЇ, ФАКТИ, КОМЕНТАРІЇ

З НОВОНАТАЛІВКИ – ДО ФІНАЛУ

14 грудня в с.Новонаталівка проходили зональні змагання по волейболу серед учнівської молоді шкіл району.

Долинська школа була представлена командою юнаків і командою дівчат. За підсумками змагань команда юнаків посіла ІІ місце в групі, а команда дівчат − І місце. Тепер попе-

реду у наших дівчаток фінальні змагання, які вирішать, хто стане переможцем, а хто призером 2012 року по волейболу в Чаплинському районі. Тож побажаємо нашим волейболісткам успішно виступити й перемогти. Директор школи Штельмах В. Л.


3

№8 (8) 26 грудня 2012 р.

ПРОВЕДЕННЯ МАЙСТЕР-КЛАСУ

5 грудня на базі Долинської школи пройшло виїзне засідання районного методичного об’єднання вчителів музичного мистецтва Чаплинського району. Тематика засідання «Використання інтерактивних методів навчання та ігрової діяльності на уроках музики».

Програмою заходу передбачалося проведення майстер-класу з використанням

інформаційних технологій на уроці музики в 5 класі. Перед початком засідання адміні-

страція школи ознайомила гостей з історією закладу та його досягненнями. Була проведена екскурсія по школі та навчальних кабінетах. Після екскурсії учасники засідання були запрошені на відкритий урок в 5 клас, який проводила вчитель музичного мистецтва, голова районного методичного об’єднання вчителів музики, заступник директора школи з навчально-виховної роботи Мердич Л.Ю. Під час уроку гості мали можливість спостерігати, як ефективно вчитель на своїх уроках застосовує досягнення новітніх технологій. Всі учасники засідання методичного об’єднання залишилися задоволені проведеним уроком і подякували Ларисі Юхимівні за проведений майстер-клас. Директор школи Штельмах В.Л.

ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ – 2012 У Долинському ясла-садку «Яблунька» пройшов перший тур районного конкурсу «Вихователь року 2012». Прийняли участь вихователі: Петрен­ ко С.Й., Федорчук С.М., Штельмах А.М. Під час конкурсу вихователі показали роботу з дітьми, використовуючи інноваційні технології, дослідно-пошукову діяльність, гру, поділились досвідом у розв’язанні педагогічних ситуацій, своїм баченням на сучасний дошкільний заклад, розкрили свої приховані таланти. Петренко С.Й. познайомила присутніх з навчанням дітей молодшого дошкільного віку за системою М.Монтессорі. Маленькі помічники добре вправлялися у визначенні форм, величини, кольору. Федорчук С.М. поділилась досвідом впровадження інноваційних технологій за допомогою приладу «Чарівне скло». Завдяки цьому приладу діти старшого дошкільного віку мо-

жуть малювати колективні композиції, не заважаючи один одному, також виконувати завдання з математики. Чудові роботи з вишивання хрестиком продемонструвала вихователь старшої групи Штельмах А.М. Ще Альона Миколаївна любить вирощувати кімнатні рослини. Декілька рослин з її колекції прикрашають куточок природи в групі. На конкурсі разом з вихователями старші дошкільнята проводили цікаві досліди. Конкурс пройшов успішно. Всі учасники нагороджені подарунками, а переможець – Федорчук Світлана Миколаївна − в лютому 2013 року прийме участь у другому турі районного конкурсу між вихователями Хрестівського, Хлібодарівського та Балтазарівського дошкільних закладів. Бажаємо їй успіху! Завідувач Долинського я/с «Яблунька» Смолєва Т. Л.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ І СВОЮ НОВОРІЧНУ ЯЛИНКУ Незабаром веселе і радісне свято зустрічі Нового року. Кажуть люди: «Як його зустрінеш, таким він і буде». Зустрінеш зі сміхом, піснею, жартами, то цілий рік будеш веселим і щасливим, а якщо зі слізьми, то сумним будеш увесь рік. А щоб не був Новий рік сумним, треба пам’ятати деякі правила під час проведення новорічних свят. Нині є чимало новорічних іграшок з різними

ефектами, і кожному хочеться їх придбати, щоб друзів здивувати, когось злякати, іншого розвеселити. А про наслідки такої покупки чомусь ніхто не задумується, бо, на жаль, іноді люди не вміють думати. Буває, від зовсім невеличкої іграшки, що так подобається тобі своєю новизною, виникає велика проблема, яку не можна миттєво вирішити, бо вона несе з собою лихо. А все може статися саме

тоді, коли цього ніхто не очікує. Веселе і радісне свято може перетвориться на пожежу чи людську трагедію. Загалом новорічне свято – це дивна казка, і треба, щоб вона принесла всім радість і щастя. Тому поводьтеся так, щоб не спричинити нікому неприємностей. Бережіть себе і свою ялинку, яку ви чекали цілий рік. С.М.Федорчук

ПОДІЇ, ФАКТИ, КОМЕНТАРІЇ

ЮВІЛЕЙ ХРЕСТІВСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Нещодавно будинок культури с. Хрестівка відзначав своє 55-річчя.

По запрошенню сільського голови Хільченка С.В. ми, долинчани, також побували на святі. Приємними оплесками зустріли глядачі першого директора будинку культури, а нам було вдвічі приємно тому, що це жителька Долинського Назаренко Таїсія Миколаївна. Концерт розпочався виступом народного хору с.Хрестівка, у його виконанні звучали українські народні пісні. Ми теж не були осторонь: дитячий колектив «Едельвейс» затанцював танок «Україна – вперед», ансамбль «Ранок» проспівав українські пісні, а ми, ансамбль «Мелодія», виконали і пісню, і танок, від яких люди були в захваті. Після концерту дорослих та дітей смачно пригощали солодощами й фруктами. Свято у сусідньому селі нам дуже сподобалося. Ми вдячні сільському голові Хільченку С.В. за запрошення та теплий прийом.

БУДНІ ДОЛИНСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

ЗЗа останні півроку в нашому Долинському будинку культури відбулися зміни завдяки старанням директора будинку культури Марчук І.М. та художнього керівника Хохрякової К.С. Вони докладають чималих зусиль для культурного розвитку села. Ірина та Катерина працюючи разом втілюють у життя свої творчі ідеї (самі придумують та шиють костюми). Матеріальну допомогу надають їм в цьому громадська організація «Долинська громада» та підприємство ТОВ «Торговий дом «Долинское». На концерті, присвяченому Дню працівника сільського господарства, учасники ансамблю «Мелодія» виступали в дуже гарних нових костюмах. На свято Нового року всіх знову чекає сюрприз від директора та худ.керівника: і концерт буде з родзинкою, і вбрання учасників нас порадує. Тож ми вдячні Ірині та Катерині за їх талант, душевну вдачу та пристрасть до творчості. Учасниця художньої самодіяльності М.Коваль

В ТРІЙЦІ КРАЩИХ

На початку грудня в Чаплинці проходили районні змагання з військово-прикладного багатоборства серед навчальних закладів району.

В змаганнях брала участь команда Долинської школи. За підсумками змагань наші спортсмени посіли ІІІ загальнокомандне місце. Щиро вітаємо команду з успішним виступом і бажаємо успіху в майбутніх змаганнях. Директор школи Штельмах В. Л.


4

№8 (8) 26 грудня 2012 р. Шановна СВІТЛАНО ОЛЕКСАНДРІВНО! Вітаємо з 60-річчям!

Бажаємо вдачі, добра і тепла, Незгоди людські хай не чинять вам зла, І тільки все добре в житті щоб велося, Хай збудеться все, що іще не збулося! Як сонце на небі щоденно сіяє, Так щастя в житті Вашім хай розцвітає! Директор школи, педколектив, батьки та учні 9 класу Долинської ЗОШ

Вітаємо з Днем народження улюблену донечку, сестру, матусю та дружину ПАСЬ ЄЛИЗАВЕТУ! Бажаємо тобі пісень, Що лиш весна співає. І музику, що програють ліси, І квітів тих, що раз лиш розквітають, І повні пригорщі любові і краси. Нехай волошки квітнуть літа прекрасні, Нехай здійсняться тисячі бажань, Щоб доля дарувала тільки щастя, Ні грама бід, ні капельки страждань, Життя хай квітне, мов вишневий сад. І кожен день усмішкою радіє, А доля подарує зорепад Здоров’я, миру, успіхів, надії. Мама, сеcтра Зіна, донечки Оля та Соня, чоловік Слава

Вітаємо КУЧЕРУК ОКСАНУ ОЛЕКСАНДРІВНУ з Днем народження! Нeхай цвiтуть пiд небом синьооким, Ще довго-довго днi й лiта, А тиха радість чиста i висока, Щоденно хай до хати заверта. Бажаємо здоров’я, сонця у зенiтi, Любовi, доброти i щастя повен дiм, Нехай у серцi розкошує лiто І соняхом квiтує золотим. Хай постiйний успiх, радiсть i достаток, Сиплються до тебе, як вишневий цвiт. Хай життевий досвiд творить з буднiв свята, А Господь дарує довгих-довгих лiт! Мама, тато, сімʼя Тарасових

ПОЗДОРОВЛЯЄМО! 8 січня святкуватиме свій День народження КОЧЕРГАН НАДІЯ ПЕТРІВНА Матусю, бабусю, голубко єдина, Вас щиро вітає вся наша родина. Спасибі Вам, мамо, за щире тепло, За людяність Вашу, за Ваше добро, За те, що зростили, за хліб на столі, Спасибі Вам, мамо, уклін до землі. Діти, онуки, правнучка

Поздравляем с Днем рождения ПОДИКА СЕРГЕЯ! Родился ты – и солнышко взошло, Луна как будто вся посеребрилась. С тобою в доме счастье рассвело И для любви душа опять открылась. Расти на радость всей большой семье, Будь сильным, честным, добрым, справедливым. Здоровья, дружбы, радости тебе! А главное – ты будь всегда счастливым! Мама Марина, бабушка Галя, сетричка Светлана

Вітаємо з Днем народження свого любого чоловіка, батька і дідуся БІЛЯВСЬКОГО ЙОСИПА СТАНІСЛАВОВИЧА! Нехай Вас минають невдачі і грози, Хай лиш від сміху з’являються сльози, Хай буде здоров’я міцним, як граніт, І Вам з ним прожити не менше сто літ! З любов’ю, Жінка, дочка, зять і онука Іринка

Дорогую правнучку и внучку, КУЛИШОВУ НАСТЕНЬКУ, поздравляем с Днем рождения! Будь веселой, будь красивой, Яркой звездочкой сияй В жизни солнечной, счастливой Только радость ты встречай! С любовью прабабушка, бабушка, дедушка, крестные родители

УВАГА ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКАМ!

ПРАВИЛА РЕЄСТРАЦІЇ НА ЗНО

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України затвердило порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2013 році, яким визначено особливості реєстрації абітурієнтів для участі в ЗНО. Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні розпочнеться 4 січня 2013 року та триватиме до 5 березня 2013 року. Для реєстрації на ЗНО необхідно надіслати комплект реєстрацій-

них документів на поштову адресу регіонального центру оцінювання якості освіти, що обслуговує регіон проживання абітурієнта. При проходженні ЗНО учасники тестування будуть розподілені між пунктами тестування відповідно до місць проживання, вказаних при реєстрації. Для оформлення заяви-реєстраційної картки, що є складовою реєстраційного комплекту документів, абітурієнти зможуть або звернутися до одного з пунктів реєстрації, що відкриються 4 січня, або оформити

Засновник — ГО «Долинська громада» Реєстраційне свідоцтво ХС №632/283P, видане 17 травня 2012 р. Газета виходить 2 рази на місяць. Мова видання - українська.

Наклад 500 примірників.

АНЕКДОТ від діда Панаса

її самостійно, скориставшись спеціальною комп’ютерною програмою, яка стане доступною після старту реєстрації на ЗНО-2013. Фактом реєстрації для участі у ЗНО стане отримання бланка Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання від регіонального центру оцінювання якості освіти. У разі відмови в реєстрації особа матиме можливість усунути недоліки та повторно пройти реєстрацію. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Т.в.о. головного редактора – Капарулін С. Ю. При використанні наших матеріалів посилання на «Долинсь­кий вісник» обов`язкове. Редакція не листується з читачами, не рецензує та не повертає текстові та ілюстративні матеріали. Редакція залишає за собою право редагувати оригінали. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації – рекламодавці.

*** - Як побачення? Виспався? - Ні, але не через те, про що ти подумав ... Ось тепер думаю - одружитися зараз чи почекати ... - Ого ... Ви ж познайомилися пару днів тому! - Так коротше. Прийшли до мене. Почали цілуватися обніматися і все таке ... І тут вона мені каже - типу, а що це на екрані компа блимає? Ну я підбігаю і дивлюся - б%%% ь вірус! Я весь на зраді намагаюся комп оживити, а він ну ніяк! Навіть другий підключив, щоб в інет вилізти ... Загалом, згадав про неї тільки години через дві, коли вона мені чай з бутербродами принесла ... - Одружуйся! Сьогодні, а то можуть перехопити! *** Вчителька скаржиться Вовочкиному батьку: - Ваш син намалював на парті муху, і я відбила об неї всю руку. - Це ще що! Він нещодавно крокодила у ванні намалював, так я через намальовані двері вискочив! *** - Фіма! Ви чули новину!? Рабіновича пограбували! Винесли з квартири все! - Так він їм все і віддав! .. - Його розжареною праскою катували! - Та шо ві говорите! Так йому ще й за світло намотало? *** - Здоров! шо там? - Вісім! - Шо вісім? - А шо там? ***

Газета надрукована: ВАТ «Херсонська міська друкарня», м. Херсон, вул. 40 років Жовтня, 31 Обсяг 1 друкований аркуш. Зам. № Підписано до друку 25.12.2012 р. Адреса редакції: Херсонська обл., Чаплинський район, с. Долинське, вул. Миру, 4. Тел.: (067) 551 67 97

Долинський вісник #8 (8)  

Засновник — ГО «Долинська громада» Газета виходить 2 рази на місяць. Мова видання - українська.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you