Page 1

ІНСТРУКЦІЯ по заповненню «Анкети для замовлення атестату про повну загальну середню освіту»

Анкета для замовлення атестату про загальну середню освіту (далі – анкета) є обов’язковим документом для замовлення атестату. Формат бланку – А 5, односторонній. Анкета складається з п’яти блоків: 1. Тип форми – в якому обирається один з чотирьох типів анкети: початкова –для першого замовлення атестату; коригуюча - для внесення коректив до замовлення на атестату (у випадку зміни прізвища, контактних даних або отримання паспорта); на дублікат – для виготовлення дублікату атестата; додаткова – для внесення додаткових даних до замовлення на атестат. 2. Персональні дані - зазначаються П.І.Б., стать, дата народження та ідентифікаційний код студента. 3. Паспортні дані - зазначаються дані документа, що посвідчує особу (свідоцтва про народження, паспорта, посвідки на тимчасове (постійне) проживання в Україні). 4. Контактні дані – зазначаються дані адреси, де мешкає студент та номер його мобільного телефону. 5. Дані про освіту - зазначається рік вступу до технікуму, форма навчання та відомості про рівень освіти студента до вступу до НЗ (для виключення ймовірності наявності в студента раніше замовленого атестату). Заповнюється українською мовою кульковою або гелевою ручкою синіми або чорними чорнилами великими друкованими літерами за такими зразками:

Зразок заповнення анкети наводиться в додатку 1. До анкети необхідно додати заяву студента про замовлення атестату (додаток 2), копію свідоцтва про народження або паспорту (1,2,11 сторінки) та копію ідентифікаційного коду (у випадку відмови від коду – копію сторінки паспорту, де стоїть штамп, що дозволяє здійснювати платежі без коду). Додаткову інформацію можете отримати на сайті навчальної частини: bddat.jimdo.com, або за телефоном: (048-49)2-27-66 bddat.jimdo.com


Додаток 1 /зразок заповнення анкети/

bddat.jimdo.com


Додаток 2 /заява студента для замовлення атестату/

Директору Б-Д ДАТ Попа Л.М. студента групи О-21 Іванова Івана Іванович

ЗАЯВА

Прошу замовити мені атестат про повну загальну середню освіту.

До заяви додаються: 1. Анкета для замовлення атестату; 2. Копія свідоцтва про народження (паспорту); 3. Копія ідентифікаційного коду.

01.01.2001

bddat.jimdo.com

підпис

І.І. Іванов

Інструкція до атестату  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you