Page 1

Що вивчають студентистуденти -менеджери? Для того, щоб ефективно управляти підприємством, менеджеру необхідно бути компетентним в багатьох галузях. Студенти--менеджери вивчають: Студенти - Економіку - Менеджмент - Бухгалтерський облік - Маркетинг - Оподаткування - Комерційне, аграрне та трудове право - Страхування - Діловодство - Фінанси Під час навчальних занять менеджери вчаться готувати доповіді, створювати презентації, організовувати зустрічі та ділові переговори, вести ділову документацію.


Що вміють випускникивипускники -менеджери?

Під час навчання студенти проходять навчальні та виробничі практики на базі технікуму та на передових підприємствах міста і району Навчальні практики з: діловодства менеджменту маркетингу організації виробництва компютерної техніки

Під час комп’’ютерної комп практики в програмі “1С:Бухгалтерія” “1С: Бухгалтерія” студенти отримують навички ведення бухгалтерського обліку


Наші досягнення

Студенти відділення – постійні переможці обласних олімпіад, учасники міжвузівських конференцій, призери регіональних конкурсів Результати участі студентів--менеджерів студентів обласних олімпіад в 2012/13 н. р.:

ІІ місце з бухгалтерського обліку ІІІ місце з економіки ІІІ місце з інформатики ІV місце з математики V місце з економічної теорії серед всіх технікумів та коледжів Одеської області Студенка відділення Ніколаєнко Ксенія здобула І місце в конкурсі “Софіївські зорі” (м.Одеса м.Одеса). ). Потєха Марина посіла ІІІ місце в регіональному конкурсі “Студент року”.. року”


Цікаве студентське життя Студентське дозвілля в аграрному технікумі різноманітне та насичене. Це – спортивні змагання на міському, обласному та регіональному рівнях, конкурси “Студент року” року”,, “Кращий за професією”,, професією” “Містер технікум”,, технікум” “Міс технікум” технікум”,, ярмарки до дня працівника сільського господарства, цікаві зустрічі, святкові концерти, захоплюючі та пізнавальні екскурсії .


Де продовжують навчання випускники технікуму? Випускників технікуму приймають на навчання на ІІІ курс на бюджетну та контрактну форму навчання: - Одеська національна академія харчових технологій - Одеський державний аграрний університет - Одеський державний економічний університет - Одеський політехнічний університет - Уманський національний університет - Київська академія статистики, обліку та аудиту та ін. вузи за : спеціальностями: “Менеджмент”,, “Менеджмент” “Організація виробництва”,, виробництва” “Маркетинг”,, “Маркетинг” на ІІ курс: “Бухгалтерський облік”,, облік” “Економіка підприємства”,, підприємства” “Логістика”,, “Логістика” “Менеджмент готельно-готельно ресторанного бізнесу”


Ким працюють випускникивипускники -менеджери? Спеціалісти з дипломом менеджера з успіхом виконують обов’’язки керівників підрозділів промислових та обов сільськогосподарських підприємств, банків, страхових компаній. ВипускникиВипускникименеджери працюють: - менеджерами - адміністраторами - маркетологами - бухгалтерами - економістами - касирами - операціоністами в банках

- менеджерами з персоналу - митними брокерами - страховими агентами та на інших посадах.

Менеджери2  
Менеджери2  
Advertisement