Page 1

Průmyslová filtrace


Přehled průmyslu pro užívání filtrů v ČR - reference Automobilový průmysl ŠKODA AUTO a.s. Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, s.r.o. TRW Automotive Czech s.r.o.

Stavební průmysl Skanska CZ a.s. CEMBRIT CZ, a.s. Soukromé stavební firmy

Energetika

Zemědělství

Potravinářský průmysl

ČEZ, a.s. ČEZ Obnovitelné zdroje, s.r.o. Energetické opravny, a.s.

Zemědělská družstva Soukromí zemědělci

Pivovar Nová Paka a.s. Kostelecké uzeniny a.s. Blatenská ryba, spol. s.r.o.


O firmě Naše filozofie je „Zákazník je u nás až na prvním místě“. Jsme tu pro Vás k dispozici pro Vaše (nejen průmyslové) filtrační požadavky. Hledáte jednoho dodavatele pro všechny filtry ve Vaší firmě? Potom jste na správném místě. Dodáváme filtry pro osobní, nákladní vozy, kompresory, stavební, zemědělské stroje a pro průmyslové provozy. Těšíme se na Vaši návštěvu a poskytnutí příležitosti vyřešit Vaše filtrační potřeby.


Stavební stroje Hydraulické filtry Vysokotlaké filtry, sací filtry a vratné filtry pro mobilní hydrauliku. Hydraulické filtrační vložky.

Vzduchové filtry Kompletní filtrační jednotky včetně potřebného příslušenství. Plastové vzduchové filtry a ukazatele zanesení.

Palivové filtry Vyhovující moderním vstřikovacím palivovým systémům, k dodání také jako odlučovače vody.


Zemědělské stroje Olejové filtry S filtračním materiálem odpovídajícím specifikaci udávané výrobcem motoru.

Kabinové filtry Zachycují téměř 100% pylů, alergenů, prachu a jiných znečišťujících látek.

Příslušenství filtrů Plastové díly, připojovací a propojovací kolena. Dešťové ochrany a držáky filtrů.


Kompresory Odlučovače oleje Určené pro rotační, šroubové a lopatkové kompresory. Jsou k dispozici ve vertikální, horizontální a spin-on (šroubovací) konfiguraci.

Vzduchové filtry Filtrační rohože, filtrační pěny a předfiltry k ochraně vnitřního prostoru a ke zvýšení životnosti sacích filtrů.

Olejové filtry Filtrující v souladu s vysoce aditivovanými kompresorovými oleji, prodlužující servisní intervaly.


Výroba filtrů na zakázku Vzduchové filtry Vyrábíme dle zákazníkem dodané specifikace či dokumentace, nejen pro průmyslové aplikace.

Olejové filtry Výroba filtračních vložek nebo repase zákazníkem dodaných použitých vzorků filtrů. Individuální výroba na zakázku.

Speciální filtry Malo i velkosériová výroba filtračních vložek dle požadavků zákazníka.


Průmyslová filtrace Hydraulické filtry Vysokotlaké filtry, sací filtry a vratné filtry pro průmyslovou hydrauliku. Hydraulické filtrační vložky.

Filtry EDM Filtry pro elektroerozivní obrábění, řezání drátem, dielektrikum a spotřební materiál pro EDM.

Filtrační materiály Role filtračních textílií, materiály pro jemnou a ultrajemnou filtraci. Filtrační papíry včetně PES.


Filtry prachu Jemný prach ve vznosu a jemné částice mohou být nebezpečné pro lidské zdraví a měly by být odsáty dříve, než dosáhnou dýchací zóny pracovníka.

Filtry olejové mlhy Olejová mlha škodí zdraví operátorů obráběcích strojů, narušuje výrobu a znečišťuje podlahy a povrchy strojů.

Filtry dýmu Odsávání škodlivin přímo od zdroje jejich vzniku, což přispívá k ochraně jak samotného svářeče, tak i ostatních zaměstnanců.

Filtry vzduchotechnické Kapsové filtry, panelové filtry, filtry do vysokých teplot, přířezy, materiály G3 - F9, kompaktní filtry.


Elektroerozivní obrábění Filtry EDM Filtry pro elektroerozivní obrábění, řezání drátem, dielektrikum a spotřební materiál pro EDM.

Dielektrikum Dodáváme dielektrikum od renomovaných výrobců.

Spotřební materiál Na přání zajistíme náhradní spotřební materiál jako např. dráty, pryskyřici, apod.


Filtrace prachu, dýmu a olejové mlhy Filtrace prachu Široká škála systémů pro odsávání prachu, které splňují požadavky direktivy ATEX, včetně ochranných systémů pro odlehčení, potlačení a zabránění přenosu výbuchu.

Filtrace olejové mlhy Olejová mlha ovlivňuje zdraví operátorů obráběcích strojů, narušuje výrobu a usazuje se všude v dosahu a způsobuje tak kluzké podlahy, povrchy strojů a nářadí.

Filtrace dýmu Svařování a termické dělení materiálu plasmou či laserem představují značné riziko pro zdraví zaměstnanců. Nejlepší metodou jejich ochrany je odsávání škodlivin přímo od zdroje jejich vzniku, což přispívá k ochraně jak samotného svářeče, tak i ostatních zaměstnanců.


Vzduchotechnické filtry Kapsové filtry Kapsové filtry jsou vyrobeny z moderních filtračních materiálů, které dosahují vysoké zádržné kapacity prachových částic do standardní tlakové ztráty.

Panelové filtry Filtrační materiál má progresivní filtrační hloubkovou strukturu. Materiál je upraven impregnací adhezivní látkou pro zvýšenou akumulaci hrubých prachových částic při velmi nízkých tlakových ztrátách. Skelný materiál je upevněn do kartonového nebo plastového rámu a z obou stran je krytý pevnostní mřížkou a pro vyšší průtok kovovými výztuhami.

Filtrační přířezy Přířezy je možno dodat z materiálů G3 - F5 s různými plošnými hmotnosti. Také dodáváme materiály v rolích.


Hydraulické filtry Hydraulické filtry Zahrnují filtry nízkotlaké, středotlaké, vysokotlaké, filtrační stanice, filtrační vložky, sací filtry, zpětné filtry a další.

Filtrační vložky Nabídka více jak 50 000 běžně používaných filtrů a filtračních vložek světových výrobců.

Příslušenství Příslušenství k nádržím, diagnostické snímače, monitorovací zařízení, snímače tlaku, průtokoměry.


Filtrace stlačeného vzduchu Filtry Filtrace stlačeného vzduchu a plynu, kondenzační sušičky, absorpční sušičky, membránové sušičky, odvaděče kondenzátu, separátory kondenzátu olej/voda a systémy úpravy kondenzátu.

Filtrační vložky Filtry pro čistění vzduchu v různých třídách, standardní filtry, jemné filtry, nejjemnější filtry („mikro“), filtry s aktivním uhlím.

Odvaděče kondenzátu Automatické bezeztrátové odvaděče kondenzátu.


Kontakty

Pobočka Čechy: Pod soutratím 207/4, 101 00 Praha 10 tel.: +420 222 364 282

Sídlo firmy: KD-FILTER, Průmyslová filtrace s.r.o. Kaprova 42/14 110 00 Praha 1 tel.: +420 222 361 813 mob.: +420 733 122 911 e-mail: info@prumyslova-filtrace.cz

Pobočka Morava: Kostelní 988, 768 24 Hulín tel.: +420 571 118 666

Praha Hulín


www.prumyslova-filtrace.cz

KATALOG - KD-FILTER, Průmyslová filtrace s.r.o.  
KATALOG - KD-FILTER, Průmyslová filtrace s.r.o.  

KATALOG KD-FILTER

Advertisement