Page 3

3

w w w.fridaylviv.net

вересень 7пт - 14пт - 21пт- 28пт

Розвивайся!

Блог

Велика і страшна курсова чи дипломна? Новий великий проект? Розділи собі великий проект на маленькі кроки на кожен день. І обов’язково їх виконуй. Одного дня напиши титульну сторінку дипломної, іншого — продумай розділи, і так те, що здавалося важким і нереальним, виконається за 2 тижні. І не забудь себе нагородити. Наприклад, за зроблену дипломну вчасно — поїдеш на вихідні в Карпати.

Правило 4: Плануй кожен день

У тебе є блокнот і ручка. Навіть якщо в тебе 2 справи в день — їх все одно треба планувати. Бо сьогодні їх 2, а завтра 20 і ти маєш бути готовим до цього. Витрачай на планування щовечора 10 хвилин. В плані дня записуй точні зустрічі, обов’язкові справи та справи, які бажано виконати. Виділи 2-3 основні завдання на день і починай день саме з них. Навчи навколишніх поважати твій час — не запізнюйся сам і не дозволяй іншим не поважати твій час.

Як

Правило 5: Кажи «ні»

У тебе багато-багато справ. Є свої цілі та пріоритети. І тут знайома просить зустріти її родичів на вокзалі. Або друг просить потримати 2 тижні його собаку. Чи співробітник дуже хоче перекинути свою роботу на тебе. Ти станеш успішним лише тоді, коли навчишся говорити «Ні». Коректно, толерантно, але «ні».

встигати все? «У мене ніколи нема часу!» — твоє улюблене речення? У цій статті я не розповідатиму, що таймменеджмент — це життєво важлива наука. І чому для того, щоб стати успішним, обов’язково треба знати основи тайм-менеджменту. Це і так зрозуміло тим, хто хоче досягнути успіху.

За книгою «Тайм-драйв» Глеба Архан- вигляді: отримала диплом, відвідую трегельського, випробувано на власному нажерний зал тричі на тиждень. Планудосвіді:) ючи тиждень і день — заглядай у план на рік, щоб щодня працювати над своїми цілями і не забувати про них.

Правило 1: Плануй життя

Моя подруга, Христина (23 роки) вперше написала собі річний план півроку тому. Плани були грандіозними: поїхати в Європу, стати керівником відділу, зробити ремонт в квартирі, отримати диплом. В це повірити важко, але за півроку збулося 95% запланованого. А все тому — що твоє життя під твоїм контролем, а грандіозні мрії стали цілями. Рік-тиждень-день. Отож: намалюй собі табличку. Кожна колонка  — окрема сфера твого життя: навчання, стосунки, подорожі, спорт, здоров’я, друзі. Наповни кожну колонку тезами у доконаному

Правило 2: Їж жаби

Жаба — це неприємна справа, яку ти мусиш виконати, але ніяк не можеш. Почни їх їсти — щодня, з самого ранку. Щоранку я маю такі жаби і саме з них починаю день: дзвоню неприємним мені людям, прибираю на робочому столі і т.д. По-перше, я відчуваю одразу свободу від того, що жаба вже не висить над головою. По-друге — гордість за себе:)

Правило 3: Поділи слона на біфштекси

НАС РЯТУЮТЬ ЛЮДИ

Правило 6: Записуй все!

Свої обіцянки, домовленості під час телефонних розмов, завдання від шефа чи викладача, основні тези під час тренінгів. Записувати треба все!!! Люди, які «угукають», коли їм щось розповідають чи дають завдання, а потім телефонують і просять повторити — демонструють свою недолугість. Твоя голова не системний блок, а ручка чи нагадування на телефоні цілком допоможуть. ፜፜ Купити: Блокнот-органайзер ፜፜ Прочитати: Глеб Архенгельский «Тайм-драйв» ፜፜ Додати в закладки: management. com.ua ፜፜ Зробити: План на рік ፜፜ Використовувати: Google-календар Планувала Світлана Крижанівська

Сара Нідлман, редактор CareerJournal.com  1. Знай, коли тобі працюється найкраще Професіонали досягають найвищої продуктивності в певний час протягом дня. І ви намагайтеся організовувати свій час так, щоб найбільш трудомісткі завдання вирішувалися саме під час вашого «підйому». Хтось думає, що є велика різниця між «не бути в офісі взагалі» і «бути, але нічого не робити». Маячня! Все навпаки. Якщо ти прийшов в офіс, тоді будь продуктивним, або краще взагалі не приходь.

2. Встановлюйте дедлайни

Встановлюйте собі дату виконання навіть такого завдання, яке не зобов'язане бути вирішено в певний

термін. Поки проблема "свіжа", з нею легше і простіше працювати.

4. Виключіть зі списку всю непотрібну роботу

3. Стежте за своїм оточенням

Визначите завдання, які взагалі можна викреслити з вашого плану.

У середньому працівник, який виконує інтелектуальну роботу повний робочий день, відволікається на цілих дві години свого часу. Щоб уникнути цього, вішайте на свої двері записку про те, що ви зайняті, колеги будуть із цим рахуватися. Як варіант, можна просто ігнорувати дзвінки й листи, коли ви зосереджені над проектом. Відволіктися буває дуже легко й швидко, а повернення до роботи буде вимагати зусиль і часу. Можна виділяти певний час для перевірки всіх повідомлень одночасно. Нехай не телефон тримає вас під контролем, а ви його.

Параска Дворянин, шеф-редактор новин на ТРК «Люкс», автор і ведуча програми «Відверта розмова»

5. Працюйте на ходу Деякі люди умудряються послати десяток електронних листів по дорозі на роботу, у транспорті. Взагалі, цей час буває непродуктивний, однак, дозволяє вам добре підготуватися до нормального робочого режиму із самого приходу в офіс. Водії, наприклад, можуть слухати подкасти або аудіо-книги.

Бути першим або бути іншим. Вже сім років в франковому університеті на факультеті журналістики я розповідаю студентам про це правило, бо саме воно може зробити медіа цікавим, рейтинговим та успішним. Дістати новину з-під землі, бути там, де вас ніхто й не очікував, написати чи зняти сюжет так, щоб наверталися сльози у невиправного циніка або вивести на чисту воду заскорузлого корупціонера. І це навіть початківцюжурналісту просто втілити. Зі свого досвіду знаю — варто лише бути трохи шаленцем, не зважати на втому і мати велике бажання вчитися. Тоді усе вийде, — і те, що робиш, обов’язково помічатимуть інші. Нещодавно мене збентежили простим, як на перший погляд, запитанням, — як стати успішним в житті. Я подумки продовжила перелік — як стати успішним працівником, керівником, успішною мамою, жінкою… Важко розставити пріоритети. І тут, очевидно, замало бути першим чи інакшим. Все залежить, яким шляхом йти і хто йтиме поруч. Переконана — наш успіх завжди залежатиме від людей, що нас оточують, бо вони найбільша наша цінність. Спочатку ті, хто відважився народити і виховати, — мама і тато, ті, хто зберігав традиції та цінності — бабуся та дідусь. Родина, яка пишається усім, що б ми не робили у житті, однокласники, що пам’ятають нас трієчниками чи відмінниками, однокурсники, котрі були свідками виснажливих сесій. Мені щастило на добрих вчителів і у школі, і в університеті, і по життю, тому легше було дорослішати, не так болісно помилятися і бути відважним, коли страшно. Не завжди вмію подякувати своїм друзям за те, що вони… мої друзі. Як і колегам, що працюють зі мною в редакції і тим, що поза нею. Адже саме вони мобілізують мене своїми ідеями, спонукають робити краще, знаходити сили і творити, ба більше — дуже часто допомагають розуміти себе самого. Зараз я шукаю вільного часу, аби якнайчастіше бачитися і спілкуватися з різними людьми, бо вони — запорука нашої успішності і нашого великого досвіду. Кожен з них завжди додає неймовірних бажань і великих прагнень. Мене студенти спонукають бути сучасною, аби не плентатись позаду них, колеги — творити якісну і динамічну журналістику, щоб витримувати конкуренцію, друзі  — розвиватися, аби бути для них цікавою, родина  — додає комфорту, коли втомлююсь і зневірююсь, викладачі заохочують вчитися завжди, щоб не опускати очей і не чутися невігласом, коли зустрічаєшся з ними. А ще — люди змушують нас багато і натхненно працювати. Бо, коли нас не задовольнять наші заробітки, коли ми не можемо у цій країні реалізувати своїх прагнень, задовольнити своїх потреб, роботодавець не дає нагод втілити наших талантів, ми не віримо політикам, нам більше заважають, аніж допомагають — єдине, що нас врятує, — люди, які йдуть поруч, і пекельна, виснажлива, щоденна праця. f Paraska Dvoryanyn

Friday| Газета "П'ятниця"  

Молодіжна газета для тебе