__MAIN_TEXT__

Page 1


ДВОСТОРОННЯ КЛЮЧЕМ ДО УСПІХУ ДВОСТОРОННЄ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ ЗАЦІКАВЛЕННЯ Є Є КЛЮЧЕМ ДО УСПІХУ 2020 рік стане ще одним роком великого розвитку нашої компанії на багатьох рівнях. Плануємо збільшення та модернізацію виробничих можливостей з використанням новітніх фірмових технологій. Ми прагнемо досконалості у забезпеченні високої якості та повторюваності нашої продукції. Ринок, безперечно, це цінує. Це проявляється постійно зростаючим інтересом до нашої продукції. Каталог, який Ви тримаєте, - це нова концепція для типових комерційних цілей. З великим жалем ми прощалися з його кількарічною формулою. Каталог повинен бути прозорим і складатися з відповідної інформації, необхідної всім відділам продажів, від торгових представників до окремих клієнтів. Досягнувши цього, замовник отримує інструмент, який полегшить йому орієнтацію на пропозицію нашої компанії, яку ми представили в к а т а л о з і , д е м о н с т ру юч и п р о д у к ц і ю н а р е а л і с т и ч н и х ілюстративних фотографіях У сезоні 2020 року ми відзначаємо 15-ту річницю компанії. З цього приводу було створено чудовий фільм, який доставить вас до нашого виробничої зали, який можна знайти на платформі YOUTUBE, ввівши в пошуковій системі назву нашого каналу "ADDER CARP TV".

Довіряйте нам, як Ви це вже багато разів доводили, і ми віддячимо Вам продукцією, яка сприятиме вашому успіху. Ми сподіваємось, що так буде і у сезоні 2020 року


За

Garlic (Часник)

NKZAV1770

AC Boilies AVID

Garlic Czosnek


AVID

NKZAV1790

AC Boilies AVID Garlic Czosnek


новинки сезону 2020


AVID

NKHAV1640 NKHAV1641 NKHAV1642 NKHAV1643

AC Hook Boilies AVID AC Hook Boilies AVID AC Hook Boilies AVID AC Hook Boilies AVID

POP-UP POP-UP POP-UP POP-UP

Garlic Czosnek Banan Kolor Mix Orange Pomarancza

NKHAV1650 NKHAV1651 NKHAV1652 NKHAV1653 NKHAV1636

AC Hook Boilies AVID AC Hook Boilies AVID AC Hook Boilies AVID AC Hook Boilies AVID AC Hook Boilies AVID

POP-UP Garlic Czosnek POP-UP Banan POP-UP Kolor Mix POP-UP Orange Pomarancza POP-UP Squid-Octopus-Strawberry


AVID

NKHAV1420

NKHAV1421

AC Hook Wafters AVID Czosnek Garlic

AC Hook Boilies AVID

Czosnek Garlic


AVID


Booster AVID

AC Жилка ProForce


AVID

Dip AVID


новинки сезону 2020


м. Львів

Adder Carp : www.addercarp.com.ua Інтернет магазин : www.ua.exide24.com E-mail : addercarp@ukr.net Сторінка Facebook : www.facebook.com/www.addercarp.com.ua/ З повагою Adder Carp Україна.

Profile for Юрій Чухній (Giorgio)

КАТАЛОГ ADDER CARP UA 2020  

КАТАЛОГ ADDER CARP UA 2020  

Profile for 1023
Advertisement