Page 1

«Справляти враження – справами!»

П’ятниця, 23 листопада 2012 р.

ФОНД

ФУРСІНА

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ДЯКУЄМО! Спасибі за добро Людина, яка піклується про підростаюче покоління, дбає про всебічний розвиток дітей і молоді, створення їм гідних і комфортних умов для навчання, заслуговує найвищих слів вдячності. Бо у дітей повинно бути огорнене турботою дитинство – надійний трамплін, з якого вони стартуватимуть у доросле життя. Саме такою людиною, для якої турбота про дітей – справа честі, і є Іван Фурсін – керівник програми ПАРТІЇ РЕГІОНІВ «Народний бюджет» у семи північних районах Одещини, у тому числі й нашому, народний депутат України по Ширяївському територіальному виборчому округу №138. Завдяки створеному ним для вирішення невідкладних проблем і питань сільських громад благодійному Фондові, у нас встановлено гарну бетонну огорожу навколо НВК, сільської ради і дільничної лікарні загальною протяжністю 200 метрів. Тож, тепер центр нашого села Миколаївка просто невпізнанно змінився, набув гарного й естетичного вигляду і ніби розцвів. Від імені батьків, учнів, колективу працівників НВК «Світанок» і від себе особисто висловлюю щиру вдячність Івану Фурсіну за проявлені увагу і піклування, за розуміння наших проблем, за дотримання даного слова, за втілені в життя такі потрібні людям конкретні справи. Велике спасибі Вам за все те добро, яке Ви робите для людей, шановний Іване Геннадійовичу, і дай Вам, Боже, щастя, здоров’я, наснаги у меценатстві і в діяльності народного обранця. Нехай Вам щастить! Світлана КАЗЬМІРОВА, директор Миколаївського НВК «Світанок» «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Ширяївського району

Вдячні за допомогу Усі працівники Кремидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, учні та батьки висловлюють щиру подяку Івану Геннадійовичу Фурсіну, нині депутату Верховної Ради України, за батьківське піклування про підростаюче покоління нашої сільської ради. У харчоблоці та шкільній їдальні, яка виконує також функції актової зали замінено п’ять вікон, двоє дверей, два вікна видачі готової продукції, а також вхідні двері у корпус початкової школи. Також повністю замінено опалювальну систему в цьому ж приміщенні. Отже, виконано усі необхідні заходи для збереження теплоенергії в зимовий період та створено естетичні умови для харчування та відпочинку школярів.

Встановлено нові дитячі майданчики Ніколи в наших віддалених від центру селах Першотравневе та Порт Комінтернівського району не було дитячих майданчиків. Ми могли про них лише мріяти. Велика вдячність Івану Геннадійовичу Фурсіну – засновнику благодійного Фонду Фурсіна, за кошти якого ці майданчики було придбано та облаштовано. Великі, різнокольорові, новесенькі – який це щедрий подарунок малечі. І з яким полегшенням зітхнули мами та бабусі. Вулиця Перемоги найдовша в селі Першотравневому, власного транспорту багато – як тут випустити дитину на вулицю і не хвилюватися? Дуже вдячні ми всі Івану Геннадійовичу Фурсіну за таку небайдужість і щедрість. Ми впевнені що у Верховній Раді такі депутати як Іван Фурсін в край необхідні. Нехай Вам щастить шановний Іване Геннадійовичу. Новий дитячий майданчик від Фонду Фурсіна.

Мешканці сіл Першотравневе та Порт Комінтернівського району

Безмежно вдячні Фонду Фурсіна!

Наприкінці травня поточного року завдяки координатору проекту «Народний бюджет» на півночі Одеської області Івану Геннадійовичу Фурсіну був відкритий в селі Кремидівка дитячий ігровий майданчик. На цьому святі ми звернулись до Івана Фурсіна з проханням допомогти встановити нові вікна та двері у нашому Будинку культури. Наше прохання було почуто. І ось нещодавно приміщення Будинку культури засяяло новенькими прозорими вікнами. А коли мешканці села прийшли на вибори, то перед ними відкрилися нові двері. Ми, працівники Будинку культури, висловлюємо щиру вдячність Івану Геннадійовичу Фурсіну за його турботу та увагу. Ми усі знаємо, що він – людина слова, якщо пообіцяв, то обов’язково своє слово дотримається. Тож низький уклін Вам, Іване Геннадійовичу! Хай міцне здоров’я завжди крокує поруч з Вами. Натхнення Вам в роботі та успіхів на цьому благородному шляху.

Марина ДЕРЕВЕНСЬКА директор Будинку культури села Кремидівка

Нові вікна у Будинку культури.

Є новий дитячий майданчик у Миколаївці Менше місяця тому ця діляночка зони озеленення Миколаївки використовувалася переважно хлопчиками для гри у футбол. І це попри те, що у районному центрі є стадіон. Влітку ж щороку знаходили тут для себе заняття й дівчатка. Отож, коли постало питання, що може зробити для дітей Фонд Фурсіна у селищі, то не довго планувалось що, як і якими силами буде виконано для них саме на цьому, у певній мірі, обжитому «трикутнику». Йшлося про облаштування дитячого майданчика на виїзді з Миколаївки. Від задуму до реалізації ідеї минуло лише кілька тижнів. З місцевого матеріалу було виготовлено секції штахет, стовпчики. Чимало роботи було виконано й на суботниках працівниками відділів райдержадміністрації і районної ради, різних служб. А вже через кілька днів на новому дитячому майданчику, що було встановлено Фондом Фурсіна, гралися хлопчики й дівчатка.

Батьківський комітет, адміністрація та учні Кремидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Комінтернівського району Радіють діти подарованому майданчику.

Володимир АНДРОСЮК

Нові вікна в Шевченківському дитсадку Комінтернівського району

В селі Шевченкове відбулася довгоочікувана і, можна сказати, знаменна подія: у сільському дитсадку було замінено вікна. Замість 14 старих вікон тепер встановлено нові, високоякісні, енергозберігаючі, з функцією провітрювання. Заміну вікон здійснено завдяки допомозі засновника благодійного Фонду, керівника програми «Народний бюджет» на півночі Одещини Івана Фурсіна. Окремо варто відзначити, що таку добру справу виконано вже після виборів. Адже дехто думав, що одразу після виборів про «Народний бюджет» всі забудуть. Але, як бачимо, це не так. Обіцяне владою і заплановане громадою – виконується! І це відрадно. Тепер в нашому дитсадку малюкам тепло і затишно. Красується дитсадок новими вікнами.

Надія КОНДРОВА, Шевченківський сільський голова Комінтернівського району


2

Вісті з районів

ndeq`

o`pŠI“ pecInmIb

Фонд Фурсіна Інформаційний бюлетень

Міжнародні спостерігачі підтвердили: вибори у 138-му окрузі пройшли чесно та прозоро Вибори до українського парламенту привернули увагу світового співтовариства. До нашої країни приїхало кількасот спостерігачів, щоб на власні очі побачити, як проходять вибори, і потім зробити висновок про їхню чесність та прозорість. Не обминули вони і 138-й виборчий округ. Сюди завітала солідна компанія міжнародних спостерігачів від Республіки Польща.

Прес-конференція викликала чималий інтерес.

Прес-конференція спостерігачів від Республіки Польща.

Яцек Піотровський є членом Сенату і комісії міжнародного співробітництва. Петро Вієцек – член Сенатської комісії науки та закордонної співпраці. Вони, а також інші спостерігачі, знайомі з ситуацією в Україні, бо вже мали аналогічний досвід у 2010 році, під час виборів Президента України та депутатів місцевих рад. Звичайно, їхня думка про перебіг виборчих подій має особливу цінність. По-перше, тому що погляд іноземців є неупередженим, оскільки вони не мають особистих уподобань чи зацікавленості у перемозі того чи іншого кандидата. Подруге, саме з їх точки зору буде виходити міжнародна спільнота в оцінці українських виборів. Іноземні спостерігачі працювали в одномандатному виборчому окрузі №138 під час передвиборчого «Дня тиші» в суботу,

а також безпосередньо – в день голосування. Вони відвідали декілька виборчих дільниць, де стежили за ходом голосування, а також були присутні при відкритті виборчих урн і перерахунку голосів А наступного дня після виборів поляки дали прес-конференцію, яка викликала чималий інтерес в одеських журналістів. Прес-конференція відбулася у приміщенні Одеської регіональної організації Національної Спілки журналістів України. Яцек Піотровський розповів про місію польських спостерігачів і дав загальну оцінку тому, що вони побачили у 138-му окрузі. Зрозуміло, що найбільше гостей цікавили випадки порушення виборчого законодавства. Істотних порушень у 138му окрузі поляки не помітили. Найбільш суттєвою виявилася акція, так званого, «чорного піару», яку було

спрямовано проти кандидата в народні депутати України Івана Фурсіна. – У трьох районах округу: Березівському, Миколаївському та Ширяївському, – зазначив Я. Піотровсьский, – у суботу, тобто, коли за законом забороняється вести будь-яку агітацію, були поширені листівки, в яких у дуже негативному світлі зображувався кандидат в депутати від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Іван Фурсін. Листівки підкладали до вхідних дверей будинків або роздавали з машин невідомі особи. За даними спостерігачів, невідомим агітаторам лише у Ширяївському районі вдалося розповсюдити кілька тисяч таких провокаційних листівок. Польські спостерігачі відзначили, що подібна акція в принципі могла негативно вплинути на рейтинг Івана Фурсіна і знизити кількість голосів, які в результаті

віддали за нього жителі північних районів Одещини. Більше суттєвих порушень спостерігачі з Польщі не виявили. Тому, на підставі побаченого, вони зробили висновок, що у 138-му виборчому окрузі вибори пройшли спокійно, згідно виборчого законодавства. – Виходячи з того, що ми бачили, – зазначив спостерігач Петро Вієцек, – вибори були легітимними і законними. Ніхто не заважав нам працювати, а члени всіх виборчих комісій коректно виконували свої обов’язки. Таким чином, висновки міжнародних спостерігачів від Республіки Польща зайвий раз підтвердили, що свою перемогу Іван Фурсін здобув у чесній боротьбі.

Олександр ГАЛЯС Фото автора

Довіра буде виправданa Кожен із нас, ідучи на вибори і віддаючи свій голос за ту чи іншу політичну силу, того чи іншого кандидата в народні обранці, покладає надії на те, що його довір’я буде виправданим і сподівається на краще майбутнє. Не були винятком і нещодавні вибори у найвищий законодавчий орган нашої країни – Верховну Раду. Адже із ними, як і в минулі роки, виборці пов’язували здійснення своїх мрій і сподівань, реалізацію планів і масштабних проектів, які торкаються спільних інтересів громадськості. У Ширяєвому, на виборчій дільниці №510942, що працювала в приміщенні районного Будинку культури, ще з самого ранку було людно. Виборці поспішали виконати громадянський обов’язок – прийти і проголосувати, обдумано і розважливо зробивши свій вибір. А ще чималий їх інтерес викликало те, що саме на цій дільниці голосували голова районної державної адміністрації Наталія Куртогуз та один із кандидатів у народні депутати України по 138-му виборчому округу, керівник програми «Народний бюджет» у семи північних районах області, засновник благодійного Фонду, знаний у районі меценат і віднедавна – житель району Іван Фурсін. Ширяївцям не має потреби представляти Івана Геннадійовича – за цю людину красномовно говорять зроблені нею добрі справи чи не в кожному населеному пункті семи районів, що входять до 138-го виборчого округу. Тож, поява мецената завжди спонуковувала жителів до щирої і відвертої розмови з ним, до обговорення планів і пропозицій. І обмірковані відповіді-роздуми Івана Геннадійовича про своє бачення вирішення тієї чи іншої проблеми, про розвиток тієї чи іншої сфери економіки і, зокрема, сільськогосподарської галузі – годівниці всієї країни, вселяли віру в серця людей, що цей кандидат є найдостойнішим серед інших, щоб представляти інтереси виборців найбільшого за територією виборчого округу на Одещині у Верховній Раді. На виборчі дільниці прийшли і взяли активну участь у голосуванні і молодь, і представники старшого покоління – ветерани. Адже юним хочеться, щоб їхні мрії і бажання реалізуватися в житті мали надійне підгрунття. А ветеранам, за плечима яких не тільки роки, а й саме життя з його досвідом і мудрістю, є що згадати. І їхній голос у першу чергу – за мир і спокій, за стабільність у державі, за світле майбутнє. Тож, тепер, коли це вже сталося й Іван Геннадійович Фурсін є дійсно обраним народом депутатом Верховної Ради України, жителі району саме з ним пов’язують усі свої надії і сподівання, бо знають, що їхні інтереси є кому відстоювати. Довір’я буде виправданим.

Ольга ІВАНЕНКО Фото Бориса БУХМАНА

День голосування у смт Ширяєве.

Іван Фурсін.

Наталія Куртогуз.


Вісті з районів

ndeqq`

Виборці Любашівки сказали своє слово

БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ

Ще задовго до 8-ої години ранку готові були прийняти перших виборців на виборчій дільниці № 510625, що розмістилась у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.–ліцей» смт Любашівка. Свою політичну волю щодо формування складу майбутнього вищого законодавчого органу держави – Верховної Ради України тут мали виявити 2285 жителів райцентру. Однак, любашівчани не поспішали. Ні зранку, ні протягом дня черг за волевиявленням, як це було на попередніх виборах, не спостерігалось. Тому члени ДВК та спостерігачі працювали спокійно і розмірено. Голова виборчої комісії Тетяна Безвін повідомила, що станом на 11.45 год., проголосувало лише 470 виборців. Тож, побажала, аби люди активніше йшли на вибори. – За три дні до виборів нашу дільницю відвідали спостерігачі з Канади, – розповідає далі Тетяна Безвін. – Це були представники міжнародної неурядової організації «Canaden» Надьйо Клод і Мар’яна Чараламбій. Вони приїхали з цілим списком запитань і перевіркою готовності дільниці до роботи. Порушень не виявили. Результатами перевірки залишились задоволеними, претензій – ані найменших. А в день виборів, 28 жовтня, для проведення екзит-полу, на дільницю прибули представники соціологічної групи «Рейтинг». Вони вели опитування виборців за межами дільниці. Таким чином, уваги зі сторони соціологічних служб і міжнародних спостерігачів було достатньо. А ось із боку виборців хотілося б більшої активності. На момент закриття дільниці участь у голосуванні взяло менше половини громадян, заявлених у виборчих списках. Нинішні парламентські вибори були багаті на нововведення. Так, вперше за 10 років ми голосували за змішаною системою, тобто, половину (225) народних депутатів обирали за партійними списками, а іншу половину – за мажоритарною системою. Кожен голосуючий отримував на руки два бюлетені. Треба підкреслити, що виборці виявились готовими до змін, потреби в додаткових роз’ясненнях щодо техніки голосування їм не знадобилось. Вперше у приміщеннях дільниць було встановлено камери спостереження. За тим, що відбувається всередині приміщень, можна було спостерігати в Інтернеті в режимі прямого включення. Здається, ніякого дискомфорту від того виборці не відчували. Цікавою особливістю виборів-2012 можна назвати й те, що люди при виході з дільниці охоче ділилися таємницею свого голосування. – Я проголосувала за ПАРТІЮ РЕГІОНІВ і нашого кандидата Івана Фурсіна, – відверто відповідає на наше запитання матір трьох дітей Світлана Ліпська. – Адже за останній рік у нашому районі зроблено стільки хорошого для підростаючого покоління, що цього важко не помітити. Інші політичні сили, коли були при владі, теж могли б діяти подібним чином. Їм ніхто не заважав... – Мій вибір впав на провладну політичну силу через те, що дійсно хочеться стабільності, – ділиться своїми міркуваннями ветеран праці Людмила Петрівна Матковська. – Набридли метання в різнобіч, хочеться якоїсь послідовності, передбачуваності в політичному курсі держави. Підрахунок голосів після закриття дільниці №510625 показав, що серед «мажоритарників» безперечним переможцем, з великим відривом від суперників, став кандидат в народні депутати України від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Іван Геннадійович Фурсін. А серед партій найбільше голосів набрала ПАРТІЯ РЕГІОНІВ.

ПЕТРІВКА

На дільницю на інвалідному візку прибув 53-річний Олександр Андрійович Грушовенко (на фото). Він міг і не робити цього, бо до людей з обмеженими можливостями члени комісії приїздили додому, але чоловік побажав побути з людьми у такий сонячний день і навіть у візку заїхав у кабінку. Чоловік тридцять років пропрацював ме-

ханізатором, одинадцять років тому став інвалідом. – Багато курив, тож не уберігся від облітеруючого артриту, в результаті переніс операцію з ампутації обох ніг вище колін. Син у мене теж курить, і хоч я його застерігаю, що ця звичка згубна, поки що не чує мене. – Вашій дружині доводиться все робити самій? – запитуємо. – Та ні, багато чого роблю сам. Дрова рубаю, наприклад, а ще сапаю на городі, можу й їсти приготувати… Ми уявили собі, як цей привітний чоловік у візку порається на городі і відразу пригадали чоловіків, які, маючи дві ноги, постійно скаржаться на життя, безгрошів’я й не можуть собі віднайти заняття до душі. Ми б їх послали до Грушовенка у Петрівку, тим більше увечері, коли було ясно, що далеко не всі виборці прийшли на виборчі дільниці, чим зменшили показник в цілому по району та області. Якщо говорити про результати виборів, то у цьому селі петрівчани серед інших політичних партій надали перевагу ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, а серед шести кандидатів – Івану Фурсіну.

лекому майбутньому українці були заможнішими, – каже Олександр, – молодь після отримання диплому мала де працювати та змістовно відпочивати. Мені імпонує Іван Фурсін, кандидат у народні депутати, сподіваюсь, що він представлятиме наш округ. Іван Геннадійович любить спорт і багато вже зробив у районі у цьому напрямку, навіть наших сільських футболістів забезпечив спортивною формою. Наша країна прагне вступити у європейське співтовариство, тож народні депутати повинні й до цього докласти зусиль. На таких депутатів, як Фурсін, уся надія. Як правило, більшою активність виборців стала після десятої ранку. Всього ж по дільниці зареєстровано 603 виборці, у голосуванні взяли участь 304. Щоправда, згідно з наведеними даними сільської ради, 108 громадян нині не проживають у цій місцевості, хоча тут і приписані. Це, звичайно, позначилось на підсумках голосування, тобто на явці виборців на дільниці. За ПАРТІЮ РЕГІОНІВ жителі сіл Бокове, М. Бокове, Заплази, Чайківка, В. Бокове віддали 124 голоси (40,79%); за Івана Фурсіна – 164.

НОВОСЕЛІВКА

В очікуванні змін на краще, жителі села Покровка (доречно згадати про розпочату в межах програми «Народний бюджет» газифікацію села) охоче йшли голосувати. Здійснили волевиявлення більше 90 відсотків селян. На виборчій дільниці №510636, розташованій у приміщенні Покровської сільської ради, панувала доброзичлива атмосфера. На дільниці працював магазин, де члени комісії, спостерігачі та правоохоронці могли придбати щось солоденьке до чаю чи кави. Цього дня завітали на виборчу дільницю 315 місцевих жителів. Серед них – 15 юнаків і дівчат, які вперше скористалися своїм конституційним правом обирати майбутній парламент. Люди казали, що підтримують діючу владу, адже у селі зроблено чимало добрих справ, що значно сприяє його соціальноекономічному розвитку. Щоправда, були невеличкі нарікання на онлайн-трансляцію. Передача відео з камери на ноутбук «зависала» на три хвилини, але це зовсім не заважало плідній роботі комісії. Близько 50 відсотків покрівчан віддали свої голоси за ПАРТІЮ РЕГІОНІВ і кандидата в народні депутати України Івана Фурсіна. Якщо говорити про підготовленість приміщень виборчих дільниць, то пальму першості можна віддати дільниці №510628 в Любашівці. Голова Галина Лазаренко, разом з членами комісії, дуже відповідально поставилася до своїх обов’язків. Тут було все зроблено до ладу, стіни, окрім обов’язкової виборчої інформації, прикрашала національна символіка, грала музика. Радували зір живі квіти. Загалом, із зареєстрованих 2103 виборців, скористалися своїм конституційним правом 925 мешканців Любашівки та Жовтневого, а вперше – 14 молодих любашівчан. Найбільше голосів, а це 46,81%, отримала ПАРТІЯ РЕГІОНІВ.

У день виборів у Новоселівському Будинку культури звучала музика, один за одним сходились виборці, аби зробити свій вибір. Традиційно жителі цього населеного пункту підтримують ініціативи та починання влади, яка опікується багатьма проблемами. Згодилась розповісти, за кого віддала свій голос, пенсіонерка, колишня нормовичка Валентина Ярчук. – Я заздалегідь визначилась, що голосуватиму за ПАРТІЮ РЕГІОНІВ. Думаю, нічого нам випробовувати долю, треба дати цій політичній силі попрацювати, тим більше, що рух вперед очевидний. Мої односельці сподіваються, що у країні нарешті розпочнуть ремонтувати дороги, адже вони у такому занедбаному стані. Що стосується кандидатів у народні депутати, то альтернативи Івану Фурсіну немає. Він зустрічався з нашими людьми, дуже простий у спілкуванні. Побачив, який вигляд має фасад школи й не зміг дозволити, аби він таким і залишався. Невдовзі після візиту прибула бригада й відремонтувала частину фасаду. Хочу додати, що дуже активно працює у нас сільський голова Ганна Федорівна Головаченко. До «Народного бюджету» вона також має безпосереднє відношення. Тож, наші люди недарма проголосували за правлячу партію і кращого кандидата. Вірю, що він відстоюватиме інтереси простих людей у парламенті. 160 виборців віддали голоси за ПАРТІЮ РЕГІОНІВ (63,4%), за Івана Фурсіна – 128 (61,2%).

БОКОВЕ

Рівно о восьмій ранку відкрилась дільнична виборча комісія №510615 одномандатного виборчого округу № 138, яка розмістилась у Боківській ЗОШ І-ІІІ ст. Першим проголосував на дільниці студент Первомайського медичного коледжу Олександр Склярук (на фото), йому 21 липня виповнилось вісімнадцять років. Тож, юнак вперше виконував свій громадянський обов’язок. – Я віддав свій голос за те, щоб у неда-

Олександр Андрійович Грушовенко.

3

П’ятниця, 23 листопада 2012 р.

ПОКРОВКА

Тетяна ПІДГОРНА, Анастасія ОЛІЙНИК, Юрій ФЕДОРЧУК Фото авторів

Олександр Склярук.

Вартий всенародної довіри Можна беззаперечно стверджувати, що «Вибори – 2012» відбулися і вже стали надбанням історії. Тепер справа тільки за втіленням у життя мрій і сподівань виборців, які покладають великі надії саме на обраних ними представників законодавчого органу країни. Переважна більшість виборців 138-го виборчого округу, яка взяла участь у голосуванні, віддала свій голос за керівника програми «Народний бюджет» у північних районах Одещини, засновника благодійного Фонду й мецената Івана Фурсіна. Думками-відповідями чому саме за нього і чим обумовлено їх вибір і діляться сьогодні з нами наші респонденти.

Світлана ПЕТРОВСЬКА, мешканка с. Старі Маяки, Ширяївський район: – З тим, за кого голосувати, я визначилася ще задовго до виборів, бо бачила цього кандидата в реальних справах, зроблених на благо людей. І це дійсно було так: де бував Іван Фурсін, там встановлювалися башти Рожновського і дитячі майданчики, ремонтувалися школи і відкривалися дитячі садочки, облаштовувалися спортзали і ремонтувалися та прокладалися водогони. У нашій місцевій загальноосвітній школі, зокрема, завдяки меценату встановлено новий і добротний ганок замість старого дерев’яного, який вже відслужив свій строк експлуатації. А скількох людей було підтримано, надано їм допомогу! І я вдячна долі за те, що саме Івана Фурсіна обрано народним депутатом України по нашому виборчому округу, бо це дійсно людина слова і діла.

Євген Петрович БЕСПАЛЬКО, бухгалтер Саханської сільської ради: – На нещодавно минулих виборах я голосував за ПАРТІЮ РЕГІОНІВ і за мажоритарника-висуванця від неї Івана Фурсіна. Чому за ПАРТІЮ РЕГІОНІВ? Та тому що це чи не єдина партія на політичному олімпі країни, яка діє злагоджено і виважено, поступово втілюючи в життя соціальні стандарти. Особливо мені імпонує стабільність і поміркованість у діях цієї політичної сили. А програма ПАРТІЇ РЕГІОНІВ «Народний бюджет», завдяки якій реалізовується чимало потрібних і необхідних для сільських жителів проектів, це прямо-таки актуальна знахідка сьогодення. А Іван Фурсін – це людина, слово якої дорого вартує. Він не розкидався порожніми обіцянками ще тоді, коли і не йшла мова про висування його кандидатом, а реалізовував справи громад. Ніколи й ні в чому не відмовляв людям, а прораховував з точки зору економіста-фінансиста найбільш вигідні й реальні варіанти і надавав посильну допомогу. Тож, я цілком переконаний, що, ставши народним депутатом України, Іван Фурсін докладе всіх своїх сил, аби виправдати нашу довіру.

Ольга ІВАНЕНКО


4

ndeq`

o`pŠI“ pecInmIb

БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ Вартий всенародної довіри Можна беззаперечно стверджувати, що «Вибори – 2012» відбулися і вже стали надбанням історії. Тепер справа тільки за втіленням у життя мрій і сподівань виборців, які покладають великі надії саме на обраних ними представників законодавчого органу країни. Переважна більшість виборців 138-го виборчого округу, яка взяла участь у голосуванні, віддала свій голос за керівника програми «Народний бюджет» у північних районах Одещини, засновника благодійного Фонду й мецената Івана Фурсіна. Думкамивідповідями чому саме за нього і чим обумовлено їх вибір і діляться сьогодні з нами наші респонденти.

Вісті з районів Добро заради добра

Існує незаперечна істина: допоки у селі є школа – живе й село. Дошкільний заклад для сільської місцевості – це своєрідна гарантія того, що село розвиватиметься, що у нього є майбутнє, є перспектива.

У захваті і батьки, і діти.

Ольга Євгеніївна МЕДВЕДЄВА, працівник відділу статистики в Ширяївському районі: – Пріоритетною для мене є лише одна політична сила – ПАРТІЯ РЕГІОНІВ. У опозиційних сил в дії лише одні балачки та суперечки, а за ПАРТІЄЮ РЕГІОНІВ – конкретні справи. І нехай не все відразу виходить, але зрушення на краще є і вони відчутні, вони реальні. Так само було й серед багатьох кандидатів по нашому 138-му територіальному виборчому округу: в основному одна балаканина. А за членом ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Іваном Фурсіним – втілені в життя дитячі бажання, юнацькі мрії і плани сільських громад. Поміркований, виважений, тактовний, дотримується даного слова – ось такий він, наш депутат Іван Фурсін. Можливо, якби переважна більшість наших парламентаріїв була б такою ж толерантною, то не мали б у Верховній Раді місце взагалі оті витівки з бійками і блокуванням трибун, над якими потішається увесь світ.

Катерина АНТОНЮК, студентка Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського: – Я навіть з Одеси на вихідні додому приїхала, щоб проголосувати за Івана Фурсіна, бо це та людина, якій я вірю. Вірю без будь-якої бодай краплини сумніву. Я – майбутній педагогічний працівник і мені особливо до душі те, як Іван Геннадійович підтримує в усіх творчих починаннях вчителів, дітей і молодь. І хоч я нині навчаюсь, проте приїжджаю у своє рідне селище і знаю, скільки зроблено Іваном Геннадійовичем у нас в районі (і не тільки в нашому) для освіти, для того, щоб комфортно було і навчати, і навчатися. Він ще й сам не так уже дуже давно був представником студентської когорти, знає, як воно «бороться и искать, найти и не сдаваться». Тож, допомагати нині обдарованій молоді творчо і всебічно реалізувати себе – чи не одна із найблагородніших його місій, як мецената. І саме така людина, як Іван Фурсін, і варта всенародної довіри. Ольга ІВАНЕНКО

Фонд Фурсіна Інформаційний бюлетень

Саме розуміння важливості питання виховання підростаючого покоління (активно розвиватися та отримувати якісну освіту) і стало пріоритетним пунктом під час планування жителями Олександрівської сільради ініційованої ПАРТІЄЮ РЕГІОНІВ програми «Народний бюджет». Так, проблем тут існує достатньо. Це і незадовільний стан доріг, і є бажання провести «блакитне паливо». Але ці проекти потребують значних коштів, яких і в місцевому, і у районному бюджетах поки що не вистачає. А ось відкриття дитячого садочка на базі Олександрівського навчального закладу – досить-таки реальне завдання для його практичного втілення в життя. Ремонтні роботи у вільних від навчального процесу класних кімнатах проводилися за кошти районного бюджету. Понад сто тисяч було використа-

но на цю справу. У кімнатах, відведених для повноцінного функціонування підготовчої групи дітей-п’ятирічок (а це роздягальня, велика та яскрава кімната для розваг, їдальня, простора спальня і туалет), зроблено добротний ремонт. Також застосовано всі сучасні енергозберігаючі заходи для комфорту і затишку малят. Загалом, приміщення садочка, не зважаючи на невеликі розміри, облаштоване за сучасними європейськими стандартами: енергозберігаючі металопластикові вікна, м’які двоярусні ліжечка, нова дошка для письма, парти, стільчики, шкафчики для одягу, на підлозі – килими. Усе це – для підготовчої групи із 20 дошкільнят. На подвір’ї – дитячі спортивні турнікети, гойдалки, що радуватиме і втішатиме малечу. Дитячий майданчик облаштовано за кошти місцевого бюджету, на що використано

40 тис. грн. Проте, для повного завершення робіт коштів все ж таки не вистачило. Тож, громада звернулася по допомогу до Фонду Фурсіна. Близько 2-ох місяців тому в селі з робочою поїздкою побував керівник програми «Народний бюджет» у північних районах Одеської області Іван Фурсін, який і є засновником цього благодійного Фонду і який робить добро заради добра. Особисто ознайомившись із ходом робіт, Іван Геннадійович пообіцяв допомогти, аби олександрівські малюки якнайшвидше заполонили приміщення цього закладу своїм веселим щебетанням. Так, завдячуючи підтримці Фонду Фурсіна, побудовано різнобарвну огорожу навколо дитячого майданчика, викладено тротуарною плиткою доріжку, над порогом облаштовано козирок. Всі ці роботи оперативно і добротно виконано за допомогою Фонду «Нова сила». Не пройшло й місяця післі візиту Івана Фурсіна, як маленькі відвідувачі садочка, його співробітники, батьки, дирекція НВК мають змогу переступити поріг нового ДНЗ, виховуватися і працювати тут у теплі та затишку. Справжньою подією для мешканців Олександрівки стало святкове відкриття на базі місцевого НВК групи дитячого садка. Заквітчане подвір’я, веселий дитячий сміх, не приховують радості і батьки майбутніх вихованців. На свято урочистого відкриття групи дошкільного навчального закладу завітали особисто керівник програми «Народний бюджет»

Іван Фурсін, голова райдержадміністрації Наталія Куртогуз, начальник відділу освіти РДА Вадим Шерен. Вихованці дитсадочка, одягнені в українське національне вбрання, вручили гостям запашний коровай на вишитому рушникові. Багато гарних та щирих слів вітань і побажань лунало на адресу малюків, вихователів, батьків від гостей свята. Ті, у свою чергу, дякували меценату, районній владі за увагу і ту добру справу, яку зроблено спільними зусиллями. А школярі молодших і середніх класів новоствореного НВК підготували для всіх гарну концертну програму, під час якої линули завзяті пісні, виконувалися запальні танки, декламувалися віршовані рядки. Привітала учасників свята й колишній голова сільської ради, нинішній депутат районної ради Надія Боршковська. Від СТОВ «Топаз» і ПСП «Олександрія» вона подарувала в дитсадок комод для іграшок і ковані підставки під квіти для озеленення кімнат у будь-яку пору року. Потім Іван Фурсін, Наталія Куртогуз, Вадим Шерен, у супроводі сільського голови Віталія Лебедя, директора НВК Алли Чопікян, перевірили якість виконаних ремонтних робіт і запросили батьків, дітлахів оглянути кімнати і переконатися, що в оновленому закладі створено сучасні умови для навчання і виховання олександрівських дошкільнят.

Тетяна ПОГОРЄЛОВА Фото автора

Дорога в’юниться – і водиця не забариться У селі Новогригорівка Настасіївської сільської ради Миколаївського району проблема водопостачання вирішується за сприяння народного депутата Верховної Ради України Івана Фурсіна, підтримки Європейського Союзу та Програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» і місцевої влади. Впродовж останніх десяти років близько 200 жителів села Новогригорівка потерпають від відсутності якісної питної води. Проблема виникла у зв’язку з будівництвом автобану ОдесаКиїв, під час якого було зруйновано колишню колгоспну башту Рожновського, а артезіанську свердловину законсервовано. Шляховики обіцяли відновити водопостачання, але… забули! Відтоді селяни їздять по воду до сусіднього села Троїцького Любашівського району або у Настасіївку. У селі є 8 криниць громадського користування, та й у дворах їх немало. Але водиця у них солонувата або гірка на смак і годиться лише для технічних потреб чи напоїти худобу. Тому жителі села споживають привозну воду, на ній готують і їжу. Подружжю Михайлюків щоденно потрібно не менше 20 відер живильної вологи. Незважаючи на поважний вік, вони ще утримують живність. Є у дворі власна криниця, та влітку вона вичерпується до самісінького дна. На щастя, їхній племінник Толя Редванський, який мешкає у сусідній Настасіївці, регулярно привозить їм кілька бідонів свіженької водиці з власного колодязя. Старожили згадують, що проблема з водопостачанням виникла в селі ще у 60-х роках минулого століття, коли замість ґрунтової дороги було збудовано асфальтне шосе. Невдовзі для потреб молочнотоварної ферми пробурили артезіанку, від якої в центр села провели водогін і встановили колонку. Проблему вирішили, води вистачало всім і нею користува-

лися безкоштовно. Сьогодні на тому місці, де був кран, знаходяться лише залишки зруйнованого клубу та купи непотребу. У спеку страждає від спраги і громадське стадо. Тож, на обіднє доїння людям доводиться везти для кожної тварини по кілька відер води… Місцевий підприємець Ніна Чернова, яка першою облаштувала на автомагістралі ОдесаКиїв сучасний ринок «Новогригорівський», витратила свої кошти, щоб пробурити неподалік 160-метрову свердловину для забезпечення життєдіяльності свого торговельного закладу. Водою з неї користуються як продавці і покупці, так і жителі села, але в цілому проблема залишилася невирішеною. Принагідно сказати, що у свій час на сесії Настасіївської сільської ради, яку очолює сільський голова Інна Буряченко, затверджено Програму «Питна вода», і сьогодні у Настасіївці дитсадок і школа забезпечені холодною і гарячою водою. Декілька років тому Кабінет Міністрів України обіцяв виділити понад 600 тисяч гривень на вирішення проблеми з водопостачанням у Новогригорівці. За словами Інни Буряченко, планувалося збудувати нову свердловину і встановити водонапірну башту, побудувати водопровід і підвести воду до всіх 116 дворів. Проте кошти так і не надійшли. На щастя, стартувала програма ПАРТІЇ РЕГІОІВ «Народний бюджет» і громада Настасіївської сільської ради, нарівні з іншими важливими проблемами, вирішила побудувати систе-

Іменний коровай Івану Фурсину від настасіївської громади.

му водопостачання у с. Новогригорівка. Її підтримав голова районної державної адміністрації Олександр Чорний, який звернув увагу, що дану програму в першу чергу націлено на активну участь громади в суспільному житті села. Тож, задля її втілення у життя, разом із сільською радою, великий ентузіазм проявив депутат Настасіївської сільської ради Араїк Хачатрян, який очолив ОСН «ДЖЕРЕЛО–Н». В межах програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», новогригорівці підготували мікропроектну пропозицію щодо капітального ремонту системи сільського водогону. На його реалізацію частину коштів зібрали селяни, підприємці, місцева влада, а решта, як передбачається, надійшла від Євросоюзу.

Щоб прискорити будівництво водогону, благодійний Фонд Фурсіна профінансував придбання необхідної громаді водонапірної башти Рожновського, яку одразу ж було встановлено. Роботи по будівництву водомережі у селі знаходяться на стадії завершення і невдовзі люди матимуть у своїх оселях вдосталь чистої і смачної води. Цим тішаться у Новогригорівці, як мовиться, і старі, і малі. Багато вдячних слів адресували місцеві жителі своєму народному депутатові Івану Фурсіну за всебічну підтримку їхнього села і всього району. І сподіваються, що не оскудіє його щедра рука, адже відродження сільської глибинки лише почалося.

Віктор ЛОГВИНЮК Фото автора


Вісті з районів

ndeqq`

П’ятниця, 23 листопада 2012 р.

БЛІЦ–ОПИТУВАННЯ

Відремонтовано дитсадок у Ясеновому Територію, яка ще донедавна була будівельним майданчиком у Ясеновому Другому Любашівського району, не впізнати: по-перше, вона огороджена, по-друге, викладена тротуарною плиткою, окремо відділено майданчик, де діти гратимуться, як і було передбачено проектом. Ця площа складає аж 400 квадратних метрів. Святковості додають різнокольорові кульки при вході та на огорожі. Педколектив, разом із учнями, ретельно готувався до цього дня. Прийшли з голубами, щоб у момент перерізання стрічки випустити їх у небо. До школи прийшли мешканці села, приїхали численні гості з усього району.

На відкриття дитсадка зібралося все село.

Сім років очікували цього дня жителі Ясенівської сільської ради. І ось настав довгожданий момент, після вручення короваю до мікрофона підійшов Іван Геннадійович Фурсін. – Я розумію, наскільки приємною є нинішня подія, – каже Іван Геннадійович, – бо й у самого є п’ятирічний син, який теж відвідує дитячий садок. Завдяки програмі «Народний бюджет», багато зроблено у семи північних районах. Пріоритетними об’єктами для нашого Фонду були, є і будуть дошкільні заклади. Сьогодні тільки у Любашівському районі відкриваються після капітального ремонту два. За останні два роки в області відроджено 39 дитсадків, з них шість – на Любашівщині. Так влада, ПАРТІЯ РЕГІОНІВ на ділі підтверджують своє піклування про підростаюче покоління. Крім цього, у населених пунктах вирішено інші проблеми: встановлено башти Рожновського, ремонтуються фельдшерсько-акушерські пункти, Будинки культури, школи. Радий щиро привітати усіх присутніх з цією важливою подією й побажати міцного здоров’я, успіхів у навчанні і вихованні, усіляких вам гараздів, ясенівчани! Голова районної ради Євдокія Байдиш підкреслила, що у листопаді минулого року відбулась сходка жителів сільської ради, на якій влада отримала завдання дати друге життя дошкільному закладу, вирішити це болюче питання. За цю справу взялися підрядники, директор школи і її доведено до логічного кінця. Депутат обласної ради Анатолій Артеменко у своєму виступі додав, що у Любашівському районі, за програмою «Народний бюджет», зроблено багато корисних справ, й у цьому плані район входить у п’ятірку лідерів по області. – Я побував на відкритті стадіону у Дальнику, – сказав Анатолій Іванович, – і тепер мрію збудувати такий у нашому районі. Хочу подякувати нашому губернатору Едуарду Матвійчуку та Івану Фурсіну за те, що програма «Народний бюджет» впевнено крокувала по району і в результаті вирішено чимало проблем, під-

Тепер у Ясеновому Другому є дитсадок.

нятих громадами району. Директор Ясенівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.–ДНЗ» Анатолій Капіца хвилювався цього дня більше, ніж звичайно. Адже ще у 2006 році, коли обговорювалось питання про дошкільний дитячий заклад, він запропонував використати для цього приміщення колишньої початкової школи, якому виповнилось сто років. Завдяки «Народному бюджету», Івану Фурсіну, його мрія здійснилась. Керівник упевнений, що будівля після такого ремонту простоїть ще стільки ж років. Зі словами привітання виступила Олена Карс, головний спеціаліст відділу дошкільної освіти та соціального захисту дітей обласного управління освіти. Від батьків дякувала керівнику проекту, районній владі, підрядникам за прекрасний дарунок Марина Харкова. А далі всіх присутніх запросили до дитсадка. Радості й здивуванню не було меж. Світлі й просторі ігрові, спальні кімнати, санвузли для кожної групи, прекрасні меблі. 60 малюків мають прийти у дитсадок першого листопада, вже призначено 4 вихователів та 3 помічники вихователя. Прийшла на відкриття дитячого закладу Лідія Ткачук й поділилась враженнями: – Я привела свою онучку Сашеньку й мене переповнюють емоції. Адже сорок років тому я закінчила школу, а ось у цьому класі навчалась. Про такі умови ми навіть не могли мріяти і я дуже вдячна всім, хто причетний до програми «Народний бюджет» ПАРТІЇ РЕГІОНІВ за те, що дбають належним чином про дітвору. Приємно зайти у двір. А який просторий майданчик для ігор, та ще й огороджений! Звичайно, буду й надалі підтримувати Івана Фурсіна, бо за нього говорять його справи. Він представляє ту політичну силу, якій можна довіряти.

Анастасія ОЛІЙНИК Фото Бориса БУХМАНА

Бобрик Другий Любашівського району – з дитсадком! Роботи по ремонту та облаштуванню території дитсадка у Бобрику Другому вже завершено. Нарікати на те, що ніде дітям виховуватись, бобричани вже не будуть, адже цю проблему вирішив благодійний Фонд Фурсіна. У ремонт двоповерхової будівлі вкладено 320 тисяч гривень, три місяці працювали тут будівельники, а поруч з ними – і майбутні працівники дошкільного закладу. До закладу підведено воду та газ. Треба сказати, що в останній день допізна трудились, і недарма: у кожну кімнату зі смаком підібрали на вікна гардини. Для кожної групи, а їх буде дві, передбачено окремі санвузли. Одним словом, такі зручності є не в кожній родині у селі. До приїзду гостей приміщення освятив місцевий священик Ігор Жевардан.

Урочиста мить відкриття.

Івана Фурсіна зустрічали хлібом-сіллю. – Сьогодні видався гарний сонячний день, – каже Іван Геннадійович. – А я минулого року приїздив до цього приміщення, коли вже було холодно і сніжно. Прикро було дізнатись, що у селі є діти, а дитсадок не працює. Ми щойно перерізали стрічки у Ясеновому Другому у дитсадку, тепер і Бобрик на

черзі. Ця подія важлива для батьків, дідусів, бабусь, адже діти матимуть підготовку до школи, для них тут створено всі умови. Наш Фонд має на рахунку чимало завершених об’єктів у Любашівському та ще шести сусідніх північних районах області. Мені дуже хочеться, щоб маленькі бобричани гарно навчались, батькам та всім присутнім – щастя, міцного

здоров’я, благополуччя! З новосіллям вітали маленьких бобричан Олена Карс, головний спеціаліст відділу дошкільної освіти та соціального захисту дітей обласного відділу освіти, голова райради Євдокія Байдиш. Потім було традиційне перерізання стрічки, і всі бажаючі мали можливість побачити, як змінилось приміщення, які умови створено для виховання дітвори за такий короткий термін. Сільський голова Павло Шмаленюк пообіцяв, що дошкільний заклад запрацює після того, як підключать до газової мережі приміщення й умеблюють його. Щиро дякувала від імені батьків Фонду Фурсіна Оксана Непом’яща. Поведе свою п’ятирічну донечку у дитсадок і Наталя Булавченко: – Я вперше побачила керівника програми «Народний бюджет» на півночі Одещини. Мені імпонує те, що він приділяє у виборчому окрузі пріоритетну увагу дошкільним закладам, отже, його хвилює майбутнє нашої держави, а майбутнє – це наші

5

У приміщеннях дитсадочка – комфорт і затишок.

діти. Їм потрібні належні умови та якісна освіта. Приємно чути, що «Народний бюджет» працюватиме і в наступному році. Такі депутати, як Іван Фурсін, у парламенті нам потрібні.

Анастасія ОЛІЙНИК Фото Бориса БУХМАНА

Вартий всенародної довіри Можна беззаперечно стверджувати, що «Вибори – 2012» відбулися і вже стали надбанням історії. Тепер справа тільки за втіленням у життя мрій і сподівань виборців, які покладають великі надії саме на обраних ними представників законодавчого органу країни. Переважна більшість виборців 138-го виборчого округу, яка взяла участь у голосуванні, віддала свій голос за керівника програми «Народний бюджет» у північних районах Одещини, засновника благодійного Фонду й мецената Івана Фурсіна. Думкамивідповідями чому саме за нього і чим обумовлено їх вибір і діляться сьогодні з нами наші респонденти. Володимир Анатолійович БАКУМА – директор Петрівського Державного аграрного технікуму села Петрівка Комінтернівського району: – Я обираю ПАРТІЮ РЕГІОНІВ, тому що її представники – люди слова. Найяскравішою ілюстрацією є здобутки ПАРТІЇ РЕГІОНІВ у Одеській області: побудовано нові школи, відкрито чимало дитячих садочків, проводиться реконструкція ФАПів, лікарень, закуповується нове медичне обладнання та багато іншого. Нехай поступово, але все-таки зростають зарплати, пенсії, стипендії та соціальні виплати. Мені, як директору Петрівського ДАТ, приємно спостерігати піклування про молодь. Адже, завдяки ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, вперше за всю історію незалежності України проводяться заходи, спрямовані на підтримку молоді. Це і збільшення стипендій для студентів, і гарантія першого робочого місця для молодих спеціалістів, і програма доступного житла та пільгового кредитування на його придбання та багато іншого. До громадських приймалень ПАРТІЇ РЕГІОНІВ постійно приходять люди зі своїми наболілими проблемами і ці проблеми в більшості випадків вирішуються. ПАРТІЯ РЕГІОНІВ – потужна політична сила, яка довела свою спроможність ефективно управляти країною. Я довіряю цій партії, тому і віддав свій голос за неї та її представника за нашим виборчим округом Івана Геннадійовича Фурсіна, бо тут слова ніколи не розходяться з ділом! Лариса Миколаївна РАМСЬКА –директор Петрівського ДНЗ «Джерельце» с. Петрівка Комінтернівського району: – Я обрала ПАРТІЮ РЕГІОНІВ, тому що це запорука нашого стабільного майбутнього. Кожна молода людина прагне реалізуватися в цім житті, мати достойну роботу та відповідну оплату праці, соціальні гарантії, економічну стабільність, а не життя за межею бідності. Ми наслухалися пустих обіцянок, тепер ми віримо тільки реальним, зробленим справам і ПАРТІЯ РЕГІОНІВ довела, що вона не пустослівна. Кожне слово підкріплене діями і ми це бачимо. ПАРТІЯ РЕГІОНІВ крок за кроком веде нас до європейського рівня життя, дбаючи про освіту та медицину, а здорова та мудра нація – запорука успішної і процвітаючої держави. Свій голос за кандидата в народні депутати України я відала за Івана Геннадійовича Фурсіна, адже завдяки його зусиллям в нашому селі чимало було зроблено. Встановлено нову башту Рожновського, нові металопластикові двері школи, він надав допомогу нашому дитячому садочку «Джерельце». Нам всім сьогодні приємно бачити реальні справи, а не обіцянки. Тож, я віддала свій голос в підтримку людини, яка нам допомагала і буде допомагати – Івану Геннадійовичу Фурсіну. Підготувала Ольга ЄРКО


6

ndeq`

o`pŠI“ pecInmIb

Відверта розмова

Фонд Фурсіна Інформаційний бюлетень

Народний депутат України Іван Фурсін: «Я зобов’язаний виправдати довіру виборців» 28 жовтня 2012 року виборці 138-го округу зробили вибір на користь Івана Геннадійовича Фурсіна, надавши йому право носити високе звання «Народний депутат України». До речі, користуючись нагодою, хочу подякувати всім моїм опонентам. Бо боротьба на нашому окрузі загалом велася у межах закону. Як ви, мабуть, звернули увагу, виборча кампанія у нас пройшла дуже спокійно. А кілька неприємних епізодів не зіпсували загальне враження. Я вважаю, що у цьому велика заслуга усіх, хто балотувався у 138-му окрузі. – Так, якщо порівняти кампанію у нашому окрузі з тим, що відбувалося в інших, то просто вражає відсутність якихось серйозних конфліктів. Іноді навіть виникало відчуття, ніби-то 138-го виборчого округу взагалі не існує. І міжнародні спостерігачі з Польщі відзначили, що вибори у нас проходили на диво спокійно, практично без порушень. Та чи не сталося це так тому, що Ваші опоненти просто змирилися з очевидним лідерством Фурсіна?

Іван Фурсін.

Перемога Івана Фурсіна виявилася напрочуд переконливою. Він отримав 46959 голосів або 57,65% від тих, хто прийшов того дня на виборчі дільниці. Більше, ніж у три рази Іван Фурсін випередив найближчого конкурента. З 242 виборчих дільниць наш кандидат поступився конкурентам лише у п’яти. Переможний відсоток просто вражаючий – 97%. Результат, отриманий Іваном Фурсіним, є вагомим навіть на фоні усієї Одеської області та країни в цілому. Якщо порівняти його досягнення з тими, що отримали інші переможці виборчих перегонів в області та в Україні, то і тут вони виглядають напрочуд показовими. Що стосується області, то тут Іван Фурсін з обох головних показників (кількість отриманих голосів та їх відсоток) не набагато поступається лише досвідченому політичному бійцеві з Одеси Геннадію Труханову (48000 голосів чи 61%). Однак, є ще один дуже цікавий показник: кількість отриманих кандидатом голосів у відношенні до числа тих, кого було внесено до загального списку виборців по округу. І ось тут саме Іван Геннадійович Фурсін виявився беззаперечним лідером: його показник становить 30%, що майже на чотири відсотки краще за результат Геннадія Труханова. Дуже пристойно виглядає наш кандидат і у межах усієї країни. За показником здобутого відсотку голосів (57,65%), він займає 39-ту позицію з 225 округів. Причому, варто врахувати, що 19 чоловік з тих, що знаходяться попереду – представники Донеччини, де кандидати від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ завжди мають величезну перевагу. Цікаво також, що у 8 регіонах жоден з переможців-мажоритарників не набрав стільки голосів, стільки Іван Геннадійович Фурсін. Ще більш показовим є успіх Івана Фурсіна, порівняно з колегами-представниками ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. Тут, за кількістю набраних голосів, він посідає загальне 30-те місце, але знову ж таки, серед тих, що йдуть попереду – 16 донецьких «регіоналів».

Як бачимо, цифри переконливо доводять: наш кандидат, а зараз вже наш представник в українському парламенті Іван Геннадійович Фурсін, який фактично є новачком у великій політиці, одразу ж сягнув висот національного рівня. Ми можемо з повним правом пишатися таким повноважним представником наших інтересів. Однак, такий вагомий успіх зовсім не запаморочив голову нашому обранцю, про що засвідчила наша з ним бесіда. – Іване Геннадійовичу, перш за все, маємо поздоровити Вас з перемогою, про що просили багато читачів нашого видання. Люди бажають Вам успіху на новому поприщі. – Щиро дякую. Хочу передати слова глибокої вдячності усім своїм вболівальникам. Дуже високо оцінюю вашу підтримку, яка дійсно виявилася народною. – Які почуття охопили Вас, коли дізналися про свою перемогу? – Гордості від того, що люди повірили мені. Вони високо оцінили мої зусилля, які було направлено на покращання їхнього життя. Отже, дійсно вдалося справити враження справами. – В одному виданні напередодні виборів ми прочитали таку цікаву фразу: «У 138-му окрузі ніхто не сумнівається у перемозі Івана Фурсіна, крім, можливо, його самого». Було таке? – Якщо результат відомий заздалегідь, то навіщо взагалі проводити вибори?! Так, соціологічні опитування, проведені під час передвиборчої кампанії, демонстрували мою перевагу перед іншими кандидатами. Однак, я є людиною, яка звикла довіряти лише кінцевому результату. Крім того, я з повагою ставився до інших кандидатів, вважав їх серйозними суперниками. Тому, звичайно ж, я хвилювався під час виборчої кампанії, у день голосування. Скажу відверто: заспокоївся лише тоді, коли дізнався про остаточне рішення Центральної виборчої комісії.

– Вважати так – просто неповага до інших кандидатів. Просто усіх нас об’єднало прагнення провести вибори чесно та прозоро, за Законом. І це вдалося, за що ще раз дякую усім своїм конкурентам. Я переміг у чесній боротьбі, завдяки тому, що зробив ставку на реальні справи. Забувають, що контроль над впровадженням «Народного бюджету» – то, перш за все, велика відповідальність. Адже кожний провал, кожне невиконання якогось пункту програми автоматично робило мене винуватцем. Отож, тут була, як кажуть, «палка о двух концах». Та я гордий, що загалом програму вдалося виконати з великою користю для жителів округу. Якщо вже мова зайшла про «Народний бюджет», то хочу сказати кілька слів про цей проект. Програма ПАРТІЇ РЕГІОНІВ «Народний бюджет» є розвитком соціальних ініціатив Президента України Віктора Федоровича Януковича. Водночас, ця програма – то принципово новий крок у розвитку місцевого самоврядування в Україні. Адже вперше самі жителі населених пунктів на зібраннях вирішували, які проблеми є для них пріоритетними. І, виходячи з цих побажань, формувалися сільські, селищні, міські та обласний бюджети. Такий підхід виявився абсолютно правильним. Я можу впевнено сказати, що, завдяки «Народному бюджету», в підвідомчих мені районах вдалося зробити більше корисних для населення справ, чого не було за останні двадцять років. Звичайно, цю роботу неможливо було б провести без повсякденної підтримки ПАРТІЇ РЕГІОНІВ і контролю з боку губернатора Едуарда Леонідовича Матвійчука. Як керівник цієї програми у північних районах області, я багато їздив по селах, спілкувався з людьми. І виявилося, що коштів «Народного бюджету» не завжди вистачає для вирішення багатьох важливих проблем. Тому я вирішив створити спеціальний Фонд, який би допомагав людям в тих випадках, коли не вистачає ресурсів «Народного бюджету». Зараз можу з гордістю сказати, що на кошти благодійного Фонду Фурсіна було збудовано чимало дитячих майданчиків, встановлено водонапірні башти, відремонтовано кілька шкіл, дитячих садків, спортивних залів. У кількох населених пунктах вдалося полагодити дороги, провести вуличне освітлення тощо. Я бачив з яким ентузіазмом пройшов Перший міжрайонний кубок з футболу від Фонду Фурсіна. Ми підтримали видання чудової книги «Пам’ять серця», де зібрано унікальні матеріали про учасників Великої Вітчизняної війни з Ширяївського району. Є такий пафосний вираз: «Заради таких хвилин варто жити». Я не люблю пафосу, але, повірте, коли мені дякували герої цієї книги, в мене було саме таке відчуття. – За свою діяльність Ви отримали такі високі звання, як «Меценат міста Ананьєва», «Меценат Ширяївського району» та багато інших. Що це для Вас значить? – Звичайно, розцінюю це як велику честь. Та головною нагородою для себе я вважаю слова подяки, які чув і чую від людей. Це додає впевненості і надихає на подальші дії. – Іване Геннадійовичу, Вас, звичайно, питали, чому ви вірішили балотуватися до Верховної Ради? Адже Ви – людина і без того успішна… – Казав і кажу відверто. Нам вдалося

в окрузі зробити чимало корисних речей. Але ще більше проблем потребують вирішення. І далеко не кожну можна вирішити на місцевому рівні. Багато з них вимагають зміни законодавства і прийняття рішень на рівні центральної влади. І депутатський мандат потрібен мені не сам по собі. Просто він надає набагато більше можливостей вирішувати проблеми і приносити користь своїм виборцям. – Але Ви даєте собі раду, наскільки це велика відповідальність? – Безумовно! Однак, люди пов’язують з моєю діяльністю певні надії на краще життя. І я просто зобов’язаний виправдати цю довіру. – Якщо конкретніше: що Ви будете робити для цього? – Виконувати свою передвиборчу програму! Вважаю своїм першочерговим завданням залучення інвесторів для створення нових підприємств, нових робочих місць, що дозволить збільшити податкові надходження до місцевих бюджетів. Водночас треба допомагати розвивати діючі підприємства, розширювати їх. Для розвитку фермерських господарств буду ставити питання на рівні центральної влади про доступні кредитні ставки, компенсації та пільги, спеціальні ціни, доплати і т. п. Маю намір створити спеціальний фонд для підтримки малого та середнього бізнесу. У соціальній сфері одним з першочергових завдань вважаю допомогу ветеранам, літнім людям, багатодітним. Буду робити все від мене залежне, щоб сільські хлопці та дівчати мали можливість займатися спортом, розвивати свої мистецькі таланти. – Є серед наших читачів люди, яких турбує, чи буде діяти благодійний Фонд Фурсіна? – Звичайно, буде! Як і до цього часу, мій Фонд буде допомагати у реалізації проектів «Народного бюджету». Першочергову увагу приділимо соціальним питанням: покращанню водопостачання, проведенню газифікації, ремонту та реконструкції учбових та медичних закладів, Будинків культури та іншим проектам, які дозволяють створити умови для достойного життя. У рамках діяльності Фонду Фурсіна, маємо намір створить програму підтримки молоді. Вона включатиме пошук у районах талановитих школярів, допомогу їм в отриманні освіти у кращих вузах області та країни, за умови їх повернення на роботу до рідних місць. Особливу увагу буде приділено підготовці майбутніх медиків, педагогів, інженерів. – А є такі речі за які Ви, як народний депутат, не будете голосувати в жодному випадку? – Виходячи з інтересів моїх виборців, я буду виступати проти, так званої, адміністративної реформи. Люди вважають, і я цілком з ними згоден, що немає ніякого сенсу проводити новий територіальний поділ. Об’єднання районів не принесе нічого, крім хаосу та величезних витрат. Також виборці проти, так званої, реорганізації шкіл, лікарень, ФАПів та поліклінік. На практиці це означатиме ліквідацію великої кількості цих установ, що значно погіршить умови лікування та навчання. Жодна школа, жодний медичний заклад не можуть бути закритими. Навпаки, кількість цих установ треба збільшувати, забезпечувати їх новим обладнанням та іншими засобами, які дозволять підвищити ефективність лікування та навчання. Можна перераховувати ще багато позицій, але загалом хочу сказати одне. Ніколи і нізащо я не стану підтримувати закони, які б погіршували життя народу. Виборці надали мені мандат народного депутата України тому що повірили мені. Вони побачили, що всі мої зусилля направлено на покращання їхнього життя. І повірте, що, як народний обранець, я докладу всіх зусиль для того, щоб наше життя дійсно стало кращим. – Бажаємо Вам успіхів у новій якості! – Щиро дякую.

Роман ЧЕРЬОМУХІН, Олександр ГАЛЯС


Відверта розмова

ndeqq`

П’ятниця, 23 листопада 2012 р.

7

Олександр Чорний: «Багато зроблено, але ще більше – у перспективних планах!» Жителі Миколаївського району зробили правильний вибір, проголосувавши за партію влади і обравши більшістю голосів народним депутатом Верховної Ради України Івана Геннадійовича Фурсіна. Це крок вперед, крок задля кращого майбутнього.

Олександр Чорний.

Цьогоріч у Миколаївському районі, в межах програми ПАРТІЇ РЕГІОНІВ «Народний бюджет», реалізовується понад 200 добрих справ. Це ремонт шкіл, дитсадків, закладів медицини та культури, водозабезпечення та газифікація населених пунктів. Загалом

на розвиток Миколаївщини з держбюджету передбачено близько 3 мільйонів гривень. А якщо врахувати, що ряд соціальних об’єктів профінансовано за рахунок благодійного Фонду Фурсіна, то цю цифру можна сміливо збільшити удвічі. Виконання цільових програм та проектів у рамках «Народного бюджету-2012» – головний пріоритет в роботі регіональної і місцевої влад. В цілому вони спрямовані і на реалізацію соціальних програм Президента України. Сьогодні кожен може побачити разючі зміни, що відбулися в районі. В першу чергу я маю на увазі відремонтовані заклади освіти, культури та медицини. Дано старт газифікації району, в ряді сіл вирішено питання забезпечення людей якісною питною водою. Стовідсотково вирішено проблему підвезення дітей до їхніх шкіл. Це вдалося втілити у життя завдяки губернаторській програмі «Шкільний автобус». Тішить, що нарешті зайшов у район інвестор. Соціальна ініціатива ПАРТІЇ РЕГІОНІВ «Народний медогляд» на Одещині пройшла напрочуд успішно і знайшла схвалення у людей. Зупинятися на досягнутому ми не будемо і вже готуємо реальні плани на наступний рік. Це ремонт доріг, шкіл, водогонів. В межах програми ПАРТІЇ РЕГІОНІВ «Народний бюджет», невдовзі планується вирішення проблем по кожній сільраді, по кожному селу Миколаївського району. Зрозуміло, на все державних коштів не вистачить, тому і надалі розраховуємо на інвесторів та меценатську допомогу. В першу чергу, на Івана Геннадійовича Фурсіна – благородну людину, без якої нам багато чого не вдалося б зробити. Завдяки благодійному Фонду, збільшився обсяг фінансування першочергових об’єктів, передбачених програмою ПАРТІЇ РЕГІОНІВ «Народний бюджет». Де не вистачило державних коштів, Іван Геннадійович підставив своє міцне плече і робитиме це й надалі. Про його нинішні добрі справи свідчать відремонтовані дошкільні заклади у Скосарівці, Олексіївці та Василівці. Коли ми їх відкривали, люди висловлювали непідробну вдячність цій непересічній людині, яка без зайвих балачок за власні кошти покращує життя людей вже сьогодні. До облаштованих дитсадків потрібно ще додати відремонтовані Будинки культури, клуби, фельдшерсько-акушерські пункти, надання безкоштовних юридичних консультацій, фінансову підтримку «Народного медогляду»,

підтримку обдарованої молоді, розвиток спорту тощо. Думаю, багато людей розділяє мою думку про те, що, якби обіцянки, дані з різних трибун різними політиками, було реалізовано, то наш край уже давно процвітав би. І за 20 років незалежності Україна стала б справжньою демократичною і європейською країною з високим рівнем життя. На жаль, Іван Фурсін – перша людина, яка прийшла в наш район за 20 останніх літ. І справді безліч гарних справ зробив він для простих людей. Чого варте встановлення водонапірних башт Рожновського в ряді сіл, дитячих ігрових майданчиків, проведення Днів сіл, підтримка стареньких та турбота про підростаюче покоління! Добрі справи Івана Фурсіна можна перераховувати до безкінченності. Вірю, що ще більше добрих справ – попереду. Недарма Іван Геннадійович якось сказав, що і надалі залишатиметься нашим другом. А цьому можна беззаперечно вірити! Вірю, що з нашою допомогою наш благодійник і меценат, а відтепер і народний депутат України, вірою і правдою стоятиме на захисті наших конституційних прав і свобод. Програма «Справляти враження – справами!», з якою Іван Фурсін йшов на вибори, буде актуальною завжди. Україна потребує змін і перші позиції на всіх рівнях управління мають зайняти люди із сучасним мисленням, патріоти, здатні проводити реформи, не забуваючи про відповідальність перед народом. Цими якостями наділений наш народний обранець. Своїми добрими справами він завоював всенародну любов, народну шану і вдячність. У своїх виступах перед сільськими громадами Іван Геннадійович наголошував, що створений ним благодійний Фонд і надалі допомагатиме у реалізації проектів «Народного бюджету». Першочергова увага – соціальним питанням: покращанню водопостачання, проведенню газифікації, ремонту та реконструкції учбових та медичних закладів, Будинків культури та іншим проектам, які дозволять створити умови для достойного життя. Залишається побажати Івану Геннадійовичу наснаги на новому поприщі, здоров’я, всіляких гараздів і вірно служити народу України!

Олександр ЧОРНИЙ, голова Миколаївської райдержадміністрації

Депутатський мандат – у надійних руках З надією на кардинальні зміни у житті виконали свій громадський обов’язок жителі Миколаївського району. Досить жваво тривало голосування у невелеких населенних пунктах.

Людмила Літвінюк.

Так, ще на 10-ту годину ранку на дільниці №510657, що розташована у приміщенні початкової школи села Новогригорівка, віддали свої голоси понад 40 відсотків жителів сіл Новогригорівка та Піщана Петрівка Настасіївської сільської ради. Голова комісії Галина Богач розповіла, що було забезпечено підвезення більше 50 чоловік з означених населених пунктів. Вчасно проголосували на дому люди похилого віку та інваліди, до яких виряджалися члени комісії та спостерігачі з пересувною скринькою. Чимало виборців добиралися власним транспортом. Жительку села Піщана Петрівка Ірину Михайлівну Бохан до виборчої дільниці підвезли родичі ще до обіду. З вибором кандидата у народні депутати України 68-річна жінка не вагалася, тож, у бюлетені зробила позначку навпроти відомого в районі прізвища людини, керівника програми ПАРТІЇ РЕГІОНІВ «Народний бюджет» Івана Фурсіна. На її думку, лише небайдужі до проблем села люди,

такі, як Іван Фурсін, зможуть посприяти його відродженню та розвитку. Їй імпонує, що у його передвиборчій програмі є важливий пункт: «Земля та люди – головне багатство України!». Не секрет, що рушійна сила розвитку української економіки – це агропромисловий комплекс. Ірина Михайлівна, яка довгий час трудилася дояркою та у польовій бригаді, це прекрасно розуміє. Роботи вистачало всім і не було ні безробіття, ні нестатків. Вона вважає, що сьогодні не пізно зробити село заможним. Є родюча земля, працездатні люди, професійні навички трударів. Залишилося залучити інвесторів, що дасть змогу побудувати переробні підприємства, люди отримають роботу, а органи місцевого самоврядування – надходження до бюджету. Безперечно, сприятиме цьому Іван Фурсін, будучи парламентарієм. Рада І. М. Бохан, що благодійний Фонд Фурсіна допоміг жителям Новогригорівки з підведенням водопроводу, вже встановлено нову водонапірну вежу і прокладаються пластикові труби до осель жителів цього села. У селі Піщана Петрівка з водо-

Подружжя Борщенків.

постачанням також проблема. У наступному році, в межах програми «Народний бюджет», її планується вирішити разом з ремонтом шляху до автобану ОдесаКиїв. Жителі цього села сподіваються, що цьому також сприятиме обраний ними народний депутат Іван Фурсін, як це він обіцяв на багатьох зустрічах з жителями Миколаївського району. Молода матуся трьох чарівних доньок Людмила Літвінюк з Новогригорівки також віддає перевагу Івану Геннадійовичу за його небайдужість до доль людей та щедрість душі. З його допомогою, а також – депутата обласної ради Ігоря Єрьоменка, сільської ради, підприємців та місцевої громади, вирішується злободенна проблема – забезпечення людей якісною питною водою. – У мене підростають донечки Маринка, Вікуся і найменшенька Валюшка, а дитсадочка немає, – поділилася наболілим Людмила Літвінюк. – Вкрай необхідно на базі початкової школи відкрити дитсадок, адже щороку кількість дітей у селі збільшується. На найближчих сходах громади підніматимемо це питання, щоб включити його до «Народного бюджету». Зрозуміло, без допомоги Івана Фурсіна, який переймається дошкільними закладами в нашому районі, нам не обійтися. У самій Настасіївці виборча дільниця № 510656, де головувала Алла Агаєва і все було налаштовано для найкращого проведення виборчої кампанії для 442 жителів цього села, також розташувалася у школі. Борис Петрович і Тетяна Анатоліївна Борщенки, проголосувавши, вийшли задоволені. Адже віддали свої голоси за ПАРТІЮ РЕГІОНІВ та Івана Фурсіна. Вони мріють, що кризу вдасться подолати і їхнє життя, життя всіх односельчан, налагодиться. – Іван Фурсін – це та людина, яка разом з ПАРТІЄЮ РЕГІОНІВ робить гарні справи для кожного жителя нашого району і нашого села Левадівка, зокрема, – сказала Ірина Каленюк. – Не перерахувати усіх добрих справ,

Ірина Михайлівна Бохан.

втілених у життя за останні роки. Так, без жодних обіцянок та зайвих балачок допомагає людям наш депутат Іван Фурсін, керівник програми «Народний бюджет». Йому вдалося справити на нас враження своїми благими діяннями, котрі були не під силу багатьом його попередникам. Вірю, що у цієї непересічної людини – велике майбутнє, як політика та мецената. І депутатський мандат знаходиться у надійних руках. Такої думки дотримується й Левадівський сільський голова Олег Котвіцький, який вдихнув нове життя у розвиток свого села. А за сприяння благодійного Фонду та ПАРТІЇ РЕГОНІВ, планує зробити ще більше. Тим більше, що традиційні на Одещині Олійниківські читання відтепер проходитимуть і під патронатом Івана Фурсіна.

Віктор ЛОГВИНЮК Фото автора


8

Актуально

ndeq`

o`pŠI“ pecInmIb

Фонд Фурсіна Інформаційний бюлетень

Людям у білих халатах – на знак вдячності Подарунок, який зробив медикам семи північних районів Одещини благодійний Фонд Фурсіна, не має аналогів в історії розвитку медичної галузі всієї України. 2160 працівників медичної галузі цих районів отримали іменні лікарняні халати. Спочатку було… бажання

Іванівський район

Так, саме бажання віддячити представникам найгуманнішої професії за їхню самовіддану працю, за повсякденну турботу про здоров’я земляків, зрештою, за врятовані життя. Задум мецената Івана Геннадійовича Фурсіна, який є керівником програми ПАРТІЇ РЕГІОНІВ «Народний бюджет» у районах півночі Одеської області, полягав у тому, щоб подарунок був не лише приємним, але й корисним, а до того ж – оригінальним. Бо ж відомо, як людям приємно отримувати несподівані, незвичні дарунки. Серед інших ідей меценату найбільше сподобалася пропозиція подарувати усім медикам, від керівників районних лікарень до медичних сестер, нові білі халати. Та не прості, а такі, що підходять безпосередньо цій людині і виготовлені саме для неї. Під час відзначення професійного свята кожний із 2160 медичних працівників згадуваних районів одержав сертифікат, за яким він мав отримати пам’ятну відзнаку. Водночас, було проведено анкетування і медики мали змогу обрати собі модель професійного одягу та вказати свій розмір. Таким чином, Фонд Фурсіна та його засновник зайвий раз підкреслили увагу до людей, які знаходяться на передньому краю боротьби за наше здоров’я. Звичайно, виготовлення такої значної кількості оригінальних халатів потребувало певного часу. Але от, нарешті, безпосередньо на робочих місцях, медики почали отримувати іменні халати. Як пройшла ця процедура у районах, дізнавалися наші кореспонденти.

Церемонія вручення іменного одягу відбулася у центральній районній лікарні. В урочистій обстановці головний лікар Леонід Колесник та головна медична сестра лікувального закладу Ніна Малик вручили персоналу лікарні від Фонду Фурсіна комплекти спецодягу (халати, костюми) та сертифікати на отримання пам’ятної відзнаки за сумлінну та професійну діяльність. – Під час зустрічі з трудовим колективом Іванівської центральної районної лікарні, – розповідає заступник головного лікаря, лікар-невропатолог Людмила Гречана, – Іван Геннадійович Фурсін пообіцяв допомогти вирішити питання щодо придбання спецодягу для медичних працівників району. Приємно, що він виявився людиною честі. За рахунок Фонду Фурсіна придбано 278 комплектів, що дасть можливість забезпечити спеціальним одягом всіх медичних працівників району. Треба сказати, що Іван Геннадійович виявляє турботу не лише про працівників районної лікарні, але й усіх інших медичних закладів. Благодійна допомога Фонду Фурсіна пологовому та хірургічному відділенням сприяла створенню комфортних умов для перебування хворих в лікарні та роботи медперсоналу.

Ананьївський район Коли заходиш до поліклініки Ананьївської центральної районної лікарні, то одразу помічаєш на працівниках гарні, зі смаком виконані медичні халати. Вони прикрашені емблемою «Фонд Фурсіна», на халатах викарбовано прізвище, ім’я та по батькові власника даного халату. Приємно здивувало і те, що у кожного халата свій фасон, різна оторочка світло-зеленим або кольору морської хвилі. Головна медсестра ЦРЛ Людмила Цуркан висловлює загальну думку співробітників: «Ми дуже задоволені, адже халати виконані з якісної тканини, носяться, перуться і прасуються дуже добре». Халати отримали працівники 25 фельдшерсько-акушерських пунктів, двох амбулаторій, однієї дільничної лікарні, усі працівники ЦРЛ. Медики задоволені і підтверджують, що таку увагу до них виявлено вперше. Не кажучи вже про те, що подібних подарунків ще ніколи й ніхто не отримував. Медики Ананьївщини радо вітають Івана Геннадійовича Фурсіна з обранням народним депутатом України. Вони сподіваються, що новий депутат буде і далі допомагати їм вирішувати непрості проблеми сьогодення.

Березівський район Медицина потерпає через нестачу належного фінансування. І тому будь-які кроки, які допомагають медикам, вони сприймають як промінчики сонця. Саме таким «промінчиком» стало для медиків Березівського району вручення іменних халатів від благодійного Фонду Фурсіна. Новий спецодяг милує око стерильною білизною і синіми мітками – прізвищем власника і логотипом благодійного Фонду. Нові халати отримали і медпрацівники районної лікарні. Виконували цю приємну місію представник Фонду Фурсіна і керівник апарату райорганізації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Тетяна Патраманська. Обновка прийшлася до душі медикам, які з вдячністю згадували засновника Фонду і висловлювали радість від того, що він став депутатом українського парламенту. Адже на новому місті роботи у нашого мецената буде більше можливостей впливати на покращання життя мешканців району, у тому числі, завдяки розвитку медичного обслуговування.

Любашівський район.

Любашівський район 350 медиків району отримали іменні білі халати від благодійного Фонду Фурсіна. Під час церемонії вручення подарунків неодноразово згадувався у позитивному аспекті проект «Народний медогляд», який є складовою частиною програми ПАРТІЇ РЕГІОНІВ «Народний бюджет».

Миколаївський район Чи варто казати, з яким задоволенням приміряли нові та напрочуд красиві халати медичні працівники району. Особливо їх вразив той факт, що кожний халат пасував саме цій людині. Тобто Фонд Фурсіна та його засновник підійшли до справи творчо, з фантазією. А це – ознака того, що вони не на словах, а насправді дбають про конкретних людей. Такий підхід вселяє впевненість у тому, що новообраний народний депутат України Іван Геннадійович Фурсін – саме та людина, яка здатна принести чимало користь жителям району, та й усієї області.

Ананьївський район.

Ширяївський район Загалом білі халати з емблемою Фонду Фурсіна отримали 300 медичних працівників району. Першими до роботи в новому професійному одязі стали старші медсестри терапевтичного, хірургічного, неврологічного та дитячого відділень стаціонару центральної районної лікарні. Дякують благодійному Фонду Фурсіна 47 лікарів, 155 медичних сестер та багато інших медиків району – представників найгуманнішої професії.

Комінтернівський район За індивідуальними розмірами і фасонами для медпрацівників Комінтернівщини було пошито 274 спеціальних халата, що відповідають останнім вимогам сучасної медицини. Новою уніформою було повністю укомплектовано центральну районну лікарню. Також в модні халати з великим задоволенням одяглися медпрацівники Петрівської, Сербської, Ониськівської, Кремидівської, Свердловської, Першотравневої амбулаторій загальної практики сімейної медицини, Визирського, Дмитрівського, Каїрського, Калинівського, Кордонського, Любопільського, Новомиколаївського і Степновського фельдшерсько-акушерських пунктів. «Якісний і комфортний медичний одяг додає лікарю впевненості, а у пацієнтів бездоганний білий халат викликає довіру і повагу до його власника», – підкреслили в адміністрації Комінтернівської ЦРЛ.

Березівський район.

За матеріалами районних газет підготував Олександр ГАЛЯС

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БЮЛЕТЕНЬ ФОНДУ ФУРСІНА Видається відповідно до ст. 14 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні» для використання у своїй діяльності. Надруковано в ТОВ «Видавничий будинок ММД». Наклад 25 000 прим. Відповідальний за випуск Максим Обод. Замовлення № ________.

Комінтернівський район.

Інформаційний бюлетень Фонду Фурсіна  

Видання благодійного фонду.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you