Page 1

7 ADIMDA HAZIR KABLOLU GÜVENLİK SİSTEMİ MONTAJI

1. Uçları fabrikasyon olarak çakılı hazır cctv kablosunu güvenlik kamerasını montaj yapmak istediğiniz alan ile dvr kayıt cihazının bulunacağı yer arasına kroşe ya da kablo kanalı aracılığı ile çekin. 2. Kamera montaj ayağını güvenlik kameranızın bulunacağı duvara monte edin. 3. Güvenlik kamerasını montaj ayağı üzerine sabitleyin. 4. Cctv hazır kablonun üzerinde bulunan BNC uçlarının bir ucunu Dvr kayıt cihazına diğer ucunu kameraya bağlayın . 5. Dvr kayıt cihazını görüntüleri izlemek için bir monitöre ya scart kablosu yardımı ile Tv ye bağlayın. 6. Güvenlik kameraların elektrik girişine adaptörü bağlayıp, prize takın. 7. Dvr kayıt cihazı üzerinde kullanma kılavuzunda gösterilen yönergeleri takip ederek ADSL bağlantısını tamamlayın.

Güvenlik sistemleri hazırdır. Artık ister network ,ister internet isterseniz de 3G cep telefonunuz üzerinden görüntüleri izleyebilirsiniz.

7 Adimda Hazir Kablolu Güvenlik Sistemi Montaji  

Güvenlik sistemi, güvenlik sistemleri, 4 kameralı güvenlik sistemi , hazır kablolu güvenlik paketi, güvenlik kamera sistemi

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you