Issuu on Google+

REDON MAKASHI NUK TRADHËTON BALADAT SHUME NDJEKES KARDASHIAN MENE TWITTER SE OBAMA www.shqiptarja.com THASH& THEM Nr: 6 E shtunë, 17 mars 2012 12 E-mail: thashethem@shqiptarja.com Albana Osmani FLET FLET MAMAJA E GRACIANOS UNE NJE FANSE E HERSHME E BIG BROTHER ISH-AMBASADORJA SE Ç’E HEQ FIONA VALLEN E NUSES Graciano & Lorena DIÇKA E BUKUR KA LINDUR MES TYRE Arjola dhe Elvisi sërish bashkë BEATRIX RAMOSAJ EDHE ENDRRAT E SAJ BEHEN REALITET SHOW Organizatorët “DANCING WITH THE STARS”, STARTON NE 29 MARS


TASH&THEM

Related publications