Međimurske novine 865

Page 53

6. travnja 2012.

21. kolo I. ŽNL MNS DUBRAV AN – NAPRIJED (C) 1-3 (1-1) D.DUBRAVA. Igralište: Krbulja. Suci: Zdravko Toplišnjak, Mario Buhin, Dragan Hrustek. Delegat: Petar Krha . Strijelci: 0-1 Glavina (28), 1-1 Nes (30), 1-2 Horvat F. (88), 1-3 Mar nec (90) DUBRAV AN: Šubaša, Jadan (od 70. Štefi ), Ribi , Vidovi , Horvat D., Vu enik (od 66. Horvat I.), Kolman, Špoljar, Brljak, Nes , mrlec. Trener: Dražen Horvat NAPRIJED: Mlinarec, Žvorc, Varga, Šimunkovi (od 69. Kemec), Novak, Horvat F., Kemec, Mar nec, Horvat P. (od 90. Režek), Glavina, Hižman (od 90. Mihoci). Trener: Dušan Podgorelec Žu kartoni: Horvat D., Horvat I. (Dubrav an); Šimunkovi , Novak (Cirkovljan)

SLOGA – TRNAVA (G) 2-1 (1-1) AKOVEC. Igralište: NK Sloga. Suci: Marin Horvat, Borut Križari , Ivan Žganec. Delegat: Franjo Kocijan. Strijelci: 1-0 Vugrinec (24), 1-1 Malovi (45), 2-1 Vugrinec (59), 2-2 Malovi (80) SLOGA: Novak, Branilovi , Vabec Damir, Kolar, Vabec Davor (od 66. Juki ), Bajzek (od 82. Glad), Vabec Darko, Kosalec, Vugrinec, Zoka, Bali . Trener: Ivan Hamonajec TRNAVA: Ivkovi , Malek, Gudlin, Malovi T., Katanec, Markuši , Jakši , Harmicar (od 70. Pintari ), Markuši (od 88. Markan), Malovi I., Baksa (od 65. Cvetko). Trener: Mladen Vlah Žu kartoni: Kosalec (Sloga); Malek (Trnava)

UKOVEC 77 – PUŠ INE 1-1 (1-1) UKOVEC. Igralište: Sportski Park. Suci: Bojan Juras, Ivica Horvat, Tihomir Kralji . Delegat: Mijo Horvat. Strijelci: 1-0 Duman i (37), 1-1 Kresinger (40) UKOVEC: Lehki, Hladnik, Marka , Fran i , Bradari , Anderlin, Belovi , Petrovi , Vuk (od 87. Poljak), Herc, Duman i . Trener: Ivan Bartoli PUŠ INE: Majurec, Celinger S, Pintari , Pozder, Zanjko, Novosel, Klemen i , Celinger T., Levani (od 72. Silaj), Knezi , Dove er. Trener: Boris or evi Žu kartoni: Petrovi , Herc, Belovi ( ukovec) Crveni karton: Zanjko (Puš ine)

SLOBODA – PODTUREN 1-1 (1-0) SLAKOVEC. Igralište: NK Sloboda. Suci: Kris nko Jaluši , Igor Križari , Saša Fegeš. Delegat: Slavko Vodopija. Strijelci: 1-0 Begovi (21), 1-1 Kolar (46) 11m SLOBODA: Tkal ec, Hižman (od 79. Kolar D.), Angel, Begovi M., Buhanec (od 70. Levec), Katanec, Srnec, Begovi A., Hergo (od 46. Goricaj), Novak, Petek (od 74. Miljan i ). Trener: Stjepan Petek PODTUREN: Kova i , Okreša, Horvat (od 85. Ka ), Kolar A., Balenovi , Mravljak, Lepen-Jurak, Boži R., Boži K., Kolar, Golubi . Trener: Darko Rob. Žu kartoni: Hergo , Hižman, Angel (Sloboda); Boži , Kova i (Podturen)

CENTROMETAL – SOKOL 2-0 (1-0) MACINEC. Igralište: Trate. Suci: Ivica Križari , Lidija Kralji , Stjepan Fic. Delegat: Stjepan Perko. Strijelci: 1-0 Fegeš (2), 2-0 Ba an (89) CENTROMETAL: Petkovi , Jurman, Novak, Pani , Bratkovi , Vince M., Vince B., Borko, Fegeš, Ba an, Vibovec. Trener: Krešo Žnidari . SOKOL: Puh B., Mikolaj M, Lisjak, Puh S., Bistrovi (od 46. Posavec), Novak F., Leich (od 79. Horvat), Mikolaj L., Vincek, Mun ar, Novak D. Trener: Denis Ratajec. Žu kartoni: Novak L., Bratkovi (Centrometal); Novak F., Mikolaj, Lisjak, Puh B. (Sokol)

POLET – MLADOST (I) 1-0 (1-0) PRIBISLAVEC. Igralište: NK Polet. Suci: Dražen Jur ec, Ivica Felker, Josip Novak. Delegat: Željko Bacinger. Strijelac: 1-0 Karlov ec (43) POLET: urkin, Kralj (od 70. Novak, Karlov ec, Sobo an, Hren, Horvat, Lisjak (od 62. Radikovi ), Rihtarec (od 77. Makovec), Gori anec, Šardi (od 89. Vrši ). Trener: Krešimir Šanji. MLADOST: Lacko, Leva i , Bujan, Jaluši , Horvat (od 70. Talan), Murkovi , Zlatarek (od 83. Krištofi ), Beštek (od 65. Fran i ), Orehovec, Jurinec, Novak. Trener: Dragu n Naran a. Žu kartoni: Sobo an, Karlov ec (Polet); Jaluši (Mladost) Crveni karton: Jurinec (Mladost)

DINAMO – SPARTAK 4-0 (1-0) PALOVEC. Igralište: NK Dinamo. Suci: Božidar Kolari , Darko Filip i , Dragu n Novak. Delegat: Alojz Kopasi Strijelci: 1-0 Hergoti (34), 2-0 Mihalovi (56), 3-0 Mihalovi (68), 4-0 Hergo (81) DINAMO: Rebernik, Jankovi , Žuli (od 86. Kocijan), Hali , Jan ec, Dodlek, Mar ec (od 70. Križai ), Štampar, Domini (od 84. Cirkven i ), Mihalovi , Hergo (od 86. Švenda). Trener: Zoran Kralji SPARTAK: Jalšovec, Lackovi , Križai , Hali , Rogina, Šegovi E, Jan ec (od 70. Pavlic), Lovren i ), Šegovi , Juras (od 60. Pasler), Šegovi I. Trener: Zoran Graši Žu kartoni: Štampar, Žuli , Jan ec (Dinamo); Juras, Šegovi (Spartak)

I. ME IMURSKA NOGOMETNA LIGA

BSK-ova petarda za zadržavanje vrha BSK uvjerljiv kod ku e protiv Omladinca. Do 40.minute gosti iz Novog Sela Rok imaju dvije lijepe prigode za do i u vodstvo, ali niti jednu ne realiziraju. No, doma ini su imali jednu lijepu akciju u kojoj je njihov napada srušen u kaznenom prostoru Omladinca i za suca utakmice koji je bio vrlo blizu mjesta prekršaja Zorana Novaka dvojbe o kaznenom udarcu nije bilo. Krunoslav Gajnik je bio taj koji je isti i realizirao. Niti punu minutu kasnije novi zgoditak Gajnika i doma i sad imaju vodstvo od 2-0. U drugom poluvremenu doma i su bili ti koji su diktirali tempo igre. Još su tri lopte završile u Tomaši evoj mreži. Andrej Mlinari u 67., Nenad Škrilac u 80. i Ivan Makar u 85.minuti bili doma i strijelci za visoku pobjedu od 5-0. Jedan doma i, a dva gostuju a opomenuta igra a.

Polet jedan, ali vrijedan Minimalna doma a pobjeda Poleta. Mihajel Karlov ec odlu io je pobjednika svojim zgoditkom dvije minute prije kraja prvog poluvremena. Gostuju a Mladost je u 79.minuti ostala bez Željka Jurinca koji je isklju en zbog druge opomene. U utakmici punog tempa gledatelji njih oko 300 uživali su u dobrom nogometu. Nedostajalo je malo više efikasnosti. Dva doma a, a jedan gostuju i opomenuti igra .

Centrometal „skrpao“ ekipu i pobijedio Doma a pobjeda Centrometala. Što zbog ozljeda, što zbog tre e opomene kod doma ina nije bilo baš previše igra a za upisati u zapisnik o utakmici. Uspjeli su ih «skrpati» 14. No, i ti koji su igrali bili su dovoljni da se pobijedi mom ad Sokola. Ve u 2.minuti doma i su zgoditkom Antonija Fegeša poveli sa 1-0. U drugom dijelu nešto bolja igra gostiju iz Vratišinca, ali bez realizacije. Centrometal je doma u pobjedu potvrdio minutu prije kraja utakmice zgoditkom zimskog poja anja iz Trnovca Bojana Ba anija kojem je to prvijenac u dresu Centrometala za kona nih 2-0. Dvojica doma ih opomenutih igra a, a kod gostiju etvorica.

U „vje nom derbiju“ partija prvenstva Palov ana U Palovcu Spartak «potu en do nogu». Lijepo vrijeme primamilo je ve tradicionalno dosta gledatelja. Ovaj ih se puta skupilo oko 400. Prvo poluvrijeme dosta rezervirano. Doma i su do vodstva stigli u 34.minuti zgoditkom Kristijana Hergoti a. U

drugom dijelu Dinamo je potpuno nadigrao susjede iz Male Subotice. Marko Mihalovi povisuje doma e vodstvo na 2-0 u 56.minuti. Spartak u 65.minuti ima kazneni udarac. Igor Šegovi izveo je isti, ali je doma i vratar Miljenko Rebernik bio uspješniji i obranio kazneni udarac. Po drugi se puta u strijelce za doma e u 68.minuti upisuje Marko Mihalovi . Tako er po drugi puta na utakmici za kona nih i visokih 4-0 strijelac za Dinamo u 81.minuti bio je Kristijan Hergoti . Tri doma a, a dva gostuju a opomenuta igra a.

Remi Slobode i Podturna uz nezadovoljne Slakov ane Podjela bodova u Slakovcu. Sloboda je bila ta koja je diktirala tempo igre. Pravim euro zgoditkom Ante Begovi a sa dvadesetak metara doma i su u 21.minuti poveli sa 1-0. Samo što je po elo drugo poluvrijeme u 46.minuti nakon jednog kontakta dvojice igra a, doma eg i gostuju e u doma em kaznenom prostoru sudac utakmice Kristinko Jaluši dosu uje kazneni udarac, ali sa malom zadrškom pa je to razljutilo doma e navija e. Kako bilo da bilo gosti iz Podturna imali su kazneni udarac. Uspješan sa 11 metara za na kraju kona nih 1-1 za goste bio je Matija Kolar. »Rijetki» su bili gosti što se ti e samog broja igra a. Uspjeli su imati tek jednog pri uvnog igra a. Nakon što su gosti poravnali rezultat nervoza se uvukla u doma e redove i nikako posti i zgoditak za pobjedu. Po završetku utakmice službene osobe su u svla ionicu ispra ene velikim negodovanjem od strane doma ih navija a. Tri doma a, a dva gostuju a opomenuta igra a.

Naprijed izvrstan u završnici u D. Dubravi Naprijed do pobjede u Donjoj Dubravi stigao u finišu utakmice. Gosti iz Cirkovljan su svoju nakanu da žele tri boda prvi puta pokazali u 28.minuti kada su zgoditkom Željka Glavine stigli do vodstva. Istina uvelike im je u tome pripomogao i doma i vratar Nino Šubaša koji je primio zgoditak iz slobodnog udarca upu enog sa dobrih 30 metara od vratiju. Samo su dvije minute gosti imali prednost. Dubrav an je na 1-1 poravnao zgoditkom Tihomira Nesti a. Kada se ve o ekivalo da e do i do podjele bodova Naprijed je zgodicima Filipa Horvat u 88. i Željka Martinca u 90.minuti stigao do pobjede od 3-1. Po dvojica opomenutih igra a u svakoj mom adi. Zanimljivo je da je doma i pri uvni igra Dražen Horvat opomenu na klupi zaradio zbog korištenja mobitela.

Sloga opet bez doma e pobjede

LISTA STRIJELACA 22 zgoditaka – Igor Šegovi (Spartak); 21 zgoditak – Dražen Horvat II (Dubrav an); 15 zgoditaka – Nenad Vibovec (Centrometal); 13 zgoditaka – Nenad Škrilac (BSK) ; 12 zgoditaka – Marko Mihalovi (Dinamo P); 11 zgoditaka – Andrej Gori anec (Polet SMNM), Željko Glavina (Naprijed); 10 zgoditaka – Dino Herc ( ukovec 77); 9 zgoditaka – Miroslav Lisjak (Polet SMNM), Krunoslav Gajnik (BSK), Damir Režek, Željko Mar nec (Naprijed), Filip Murkovi (Mladost I); 8 zgoditaka – Darko mrlec (Dubrav an), Denis Srnec (Sloboda S), Jurica Novak (Omladinac NSR), Ma ja Kolar (Podturen); 7 zgoditaka – David Šoštari , Dražen Petek (Sloboda S), Aleksandar Vincek, Nikola Mun ar (Sokol), Zvonimir Pani , Krunoslav Bratkovi (Centrometal), Goran Krišto (Omladinac NSR), Ivan Malovi (Trnava); 6 zgoditaka – Marko Zavrtnik, Antonijo Fegeš (Centrometal), Josip Jan ec (Spartak), Bojan Cirkven i (Dinamo P), Ma ja Horvat (Polet SMNM), Nebojša Živkovi (BSK)

VETERANI – ISTOK – 16. KOLO

Trnavi bod iz akovca. Od po etka igralo se otvoreno uz dominaciju doma ih. Kruna toga je i vodstvo

BSK – OMLADINAC (NSR) 5-0 (2-0) BELICA. Igralište: Mos š e. Suci: Zoran Novak, Damir Fodor, Boris Jakovljev. Delegat: Vlado Soka . Strijelci: 1-0 Gajnik (40) 11m, 2-0 Gajnik (41), 3-0 Mlinari (67), 4-0 Škrilac (80), 5-0 Makar I. (85) BSK: Sternad (od 88. Šimuni ), Bašek (od 87. Trstenjak), Šmit, Gajnik, Mihalec, Živkovi , Šari (od 80. MakarD ), Petri evi (od 55. Makar I.), Paler, Škrilac (od 86. Antolaši ), Mlinari . Trener: Kris jan Mihalec. OMLADINAC: Tomaši , Jaluši (od 46. Perho ), Reich, Lukman, alopa, Filipovi , Vukovi (od 70. Lesjak), Pušar, Drk (od 65. Novak), Krištofi , Lesjak. Trener: Ivan David Žu kartoni: Bašek (BSK); Lesjak, Reich (Omladinac)

TABLICA 1.BSK 2.Polet (SMNM) 3.Centrometal 4.Spartak 5.Sloboda (S) 6.Podturen 7.Mladost (I) 8.Sokol 9.Dubrav an 10.Dinamo (P) 11.Omladinac (NSR) 12.Sloga ( ) 13. ukovec 77 14.Naprijed 15.Puš ine 16.Trnava

20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20 20

14 14 12 10 9 8 9 9 8 6 7 6 7 6 3 3

5 2 3 5 3 6 3 2 2 5 2 5 2 3 6 4

1 4 5 5 8 6 8 9 10 9 11 9 11 11 11 13

45:13 50:25 48:26 44:22 36:26 35:28 34:30 31:40 42:55 33:29 31:42 22:34 25:42 34:54 20:33 22:53

47 44

39 35

30 30 30 29 26 23 23 23 23 21 15 13

Parovi sljede eg kola: Puš ine - Polet (SMNM), Mladost (I) – Centrometal, Sokol – Dubrav an, Naprijed - Dinamo (P), Spartak – BSK, Omladinac (NSR) - Sloga ( ), Trnava - Sloboda (S), Podturen - ukovec 77

FAIR PLAY Isklju eni igra i:Nikola Zanjko (Puš ine), Željko Jurinec (Mladost I) Zbog tre e opomene pravo nastupa u sljede em kolu nemaju: Tomislav Lisjak (Sokol), Krunoslav Bratkovi (Centrometal), Patrik Hergo (Sloboda S), Nenad Novak (Naprijed), Marko Sobo an, Karlov ec Mihael (Polet SMNM)

STATISTIKA 24 zgoditaka pos gnuto ili 3 po utakmici; 2 isklju ena igra a; 31 opomenu igra ; 3 kaznena udarca dosu ena, a 2 realizirani

u 24.minuti lijepim udarcem Ivice Vugrinca. Kad su ve svi ekali kraj prvog poluvremena nakon udarca iz kuta i stvorene gužve pred doma im vratima Trnava zgoditkom Ivana Malovi a dolazi do izjedna enja. Sloga ponovno dolazi do vodstva u 59.minuti drugim zgoditkom Ivice Vugrinca. Trnavi je bod osigurao tako er dvostruki strijelac Ivan Malovi nakon slobodnog udarca glavom loptu posprema u doma u mrežu. U samoj završnici utakmice Sloga je uzdrmala vratnicu pa je na kraju ostalo 2-2. Po jedan opomenuti igra u svakoj mom adi.

Puš ine s igra em manje do boda u ukovcu Puš inama bod iz ukovca. Prvi su doma i u 37.minuti zgoditkom Marijana Duman i a poveli. Samo je tri minute trajala doma a radost kada su gosti iz Puš ina zgoditkom Dalibora Kresingera poravnali na 1-1. Iz prvog dijela bilježimo jednu veliku pogrešku pomo nog suca Tihomira Kralji a kada nije ozna io jedno zale e doma eg napada a, no sre om po njega ništa se iz te situacije nije dogodilo. Prigode su se redale jer su obje mom adi igrale otvoreno na pobjedu koja im puno zna i u ostanku u ligi. Vratari su bili vrlo sigurni pa u drugom dijelu gledatelji više zgoditak nisu vidjeli. Puš ine su od 54.minute igrale sa igra em manje jer im je opravdano isklju en Nikola Zanjko koji je doma eg napada a sprije io u izglednoj prigodi za posti i zgoditak. Tako broj ano ja i doma i nisu uspjeli to iskoristiti pa je na kraju ostalo 1-1. Tri doma a opomenuta igra a dok ih gosti nisu imali.

VETERANI – ZAPAD – 16. KOLO

SPARTAK – HODOŠAN 2-0 (1-0)

PODTUREN – MLADOST (I) 1-1 (1-1)

SOKOL – POBJEDA (GH) 3-1 (3-0)

ŠENKOVEC – SLOGA 1-2 (1-0)

M.SUBOTICA. Igralište: Jagodiš e. Sudac: Velimir Leva i . Strijelci: 1-0 Taradi (25), 2-0 Taradi (65) SPARTAK: Matjašec, Požgaj, Križai I., Hras , Milijan i , Horvat (od 46. Jankovi ), Križai M., Juras, Taradi, Lon ari , Graši . HODOŠAN: Mesari , Domini , Bihar, Sabol, Krznar D, Švec, Dolen i , Krznar Lj., Vlahek S., Vlahek A., Smolek.

PODTUREN. Igralište: NK Podturen. Sudac: Ivan Žganec Strijelci: 0-1 Krišto (12), 1-1 Murkovi (14) PODTUREN: Kukovec, Kerovec, Orehov, Ov ar, Biber, Murkovi , Strahija, Ko evar, Ov ar, Strnad, Srpak MLADOST: Bujani , Klinec, Jurinec (od 46. Perone), Jambrovi , Varga, Plevnjak (od 46. Višnji ), Toplek (od 46. Igrec), Lajtman, Žvorc (od 46. Tkal ec), Kralji (od 46. Pojer), Krišto (od 46. Bašek)

VRATIŠINEC. Igralište: NK Sokol. Sudac: Goran Žganec Strijelci: 1-0 Ratajec (23), 2-0 Zadravec (24), 3-0 Ratajec (36), 3-1 Škvorc (49) SOKOL: Petak, Jambreši , Mance, Zadravec, Ratajec, Trstenjak Milivoj (od 46. Tarandek), Novak, Trstenjak Marijan, Kova i , Tomaši , Filipan. POBJEDA: Mikulan, Treska, Kova , Horvat, Ivan i (od 46. Škvorc), Trbovi , Furdi, Debelec, Zobovi , Topolnjak, Cvetkovi

ŠENKOVEC. Igralište: NK Šenkovec. Sudac: Marijan Duman i Strijelci: 1-0 Mikac (4), 1-1 Blažeka (54), 1-2 Belec (61) ŠENKOVEC: Pala nuš, Baranaši , Polak, Kolar, Hren, Križai , Toplek, Pušar, Zaspan, Saboli , Mikac SLOGA: Grkavac, Štampar, Leva i D, Belec, Blažeka, Leva i S., Colev, Pintari , Vuruši , Bubek, Glad

HAJDUK BREZJE – SLOBODA (S) 1-3 (1-2)

AKOVEC. Igralište: SRC Mladost. Sudac: Dragu n Novak Strijelci: 1-0 Hamonajec (7), 1-1 Vizinger D (53) 11m, 1-2 Ma ek (65) AKOVEC: Tropša, Hamonajec, Kneževi , Ga al, Brki , Šenji, Šte ar, Sobo an, Sa er, Kolari , Bogdan NEDELIŠ E: Tkal ec, Branilovi , Kacun, Vizinger D., Baksa, Šmic, Vizinger I., Ma ek, Žnidari , Fegeš, Dokleja

DINAMO (D) – VIDOV AN 1-1 (0-1) DOMAŠINEC. Igralište: NK Dinamo. Sudac: Damir Klari Strijelci: 0-1 Stojkov (32) 11m, 1-1 Jakši (81) DINAMO: Hajdarovi , Ciceli, Mihalec, Godina, Pintar, Husi , Mihoci, Jakši , Vugrinec, Hliš , Sabol. VIDOV AN: Lukša V., Lukša J., Vidovi A, Kvakan, Pongrac, Šte , Stojkov, Bartoli , Fabi , Vidovi I, Nes .

DINAMO (P) – MLADOST (P) 2-1 (1-1) PALOVEC. Igralište: NK Dinamo. Sudac: Renato Posavec Strijelci: 0-1 Viher (4), 1-1 Koprivec (43), 2-1 Cirkven i (649 DINAMO: Modrinjak, Križai , Furdi, Cirkven i , Domini , Koprivec, Kolari I., Kolari D., Vugrinec, Koprivec, Jankovi MLADOST: Soka , Mar nec, Kedmenec, Posavec, Hozjak, Radikovi , Marcijuš, Viher, Kljai , Pata a, Zvonarek

JADRAN – RADNI KI 2-2 (1-2) ŠTEFANEC. Igralište: NK Jadran. Sudac: Željko Kova i Strijelci: 0-1 Colari (18), 1-1 Klju ari (22), 1-2 Vlahek (41), 2-2 Pavlekovi (56) JADRAN: Kova ec, Juras, Hras , Pavlekovi , Hajdinjak, Podgorelec, Klju ari , Jan ec, Podvezanec, Mesari , Mihali RADNI KI: Paler, Baksa, Bacinger, Horvat, Carovi , Vlahek, Žilavec, Krznar, Novak D., Novak J., Vodopija.

KRALJEV AN 38 – BSK (B) 1-5 (1-3) D.KRALJEVEC. Igralište: Fondacija. Sudac: Tomislav urila Strijelci: 0-1 Ma (16), 0-2 Ha ek (33), 0-3 Vinkovi (35), 1-3 Cerovec (45), 1-4 Vinkovi (52), 1-5 Novak (54) KRALJEV AN: Strahija, Domini , Glad, Srpak, Strbad, Perca , Cerovec, Tisaj, Ciglari , Hegeduš, Iskra BSK: Horvat J., Horvat V., Pintari , Horvat M., Mlinari , Buhin, Kova ec, Ha ek, Novak, Ma , Vinkovi

TABLICA 1.Hodošan 2.Spartak

15 10 1 15 10 1

4 4

63:25 48:12

31 31

3.Mladost (I) 4.Mladost (Pr.) 5.BSK 6.Dinamo (D) 7.Radni ki 8.Vidov an 9.Dinamo (P) 10.Podturen 11.Kraljev an 38 12.Polet (P) 13.Jadran

13 14 15 15 15 15 15 15 15 13 15

1 4 4 4 3 6 6 8 10 11 12

42:13 28:23 43:20 33:18 31:27 44:38 25:35 33:46 25:62 19:48 16:83

30 30 29 23 22 21 17 15 9 6 3

9 10 9 6 5 6 4 4 2 2 0

3 0 2 5 7 3 5 3 3 0 3

Parovi sljede eg kola: Polet (P) – Podturen, Mladost (I) - Dinamo (P), Mladost (Pr.) - Dinamo (D), Vidov an – Jadran, Radni ki – Spartak, Hodošan – BSK

BREZJE. Igralište: Hrastje. Sudac: Franjo Hergo Strijelci: 0-1 He a (18), 1-1 Žnidari (33), 1-2 He a (44), 1-3 Horvat (80) HAJDUK: Mar ec, Vinkovi , Grabrovi , Žnidari , Alijaševi , Gregorin i , Šafari M., Mar ec, Slunjski, Hergo , Šafari I. SLOBODA: Srnec, Goricaj M., Koruni K., Sen ar, Ivanuša, Kiri , Koruni D., He a, Krišto , Petek, Horvat (od 33. Goricaj M)

BRATSTVO (SV) – OMLADINAC (M) 2-1 (1-1) SAVSKA VES. Igralište: NK Bratstvo. Sudac: Marinko Hrušoci. Strijelci: 0-1 Vukovi (13), 1-1 Srnec (23), 2-1 Srnec (76) BRATSTVO: Šol , Žnidari , Srnec, Horvat, Tomaši , Zeli , Vrbanec, Šari , Graši , Balent, Boži P., Kolari . OMLADINAC: Šari , Zebec, Vukovi , Strahija, Radek, Kukovec, Dodlek, Vrbanec, Damiš, Bedi , Kova evi , Blažon

STRAHONINEC – SLOBODA (M) 2-1 (2-0) STRAHONINEC. Igralište: Športski park. Sudac: Robert Novak Strijelci: 1-0 Bali (13), 2-0 Pavlekovi (34), 2-1 Plevnjak (85) STRAHONINEC: Trupkovi , Pata a, Hadži , Drabi , Kolar, Aldi , Šimuni , Bali , Pavlekovi , Tomaši , Sen ar. SLOBODA: Kova ec, Vinceti , Radek, Varga, Žižek, Kolari , Vidovi , Gori anec, Mihoci, Plevnjak, Mar ec

AKOVEC – NEDELIŠ E 1-2 (1-0)

TABLICA 1.Nedeliš e 2.Strahoninec 3.Omladinac (NSR) 4.Sloga ( ) 5.Sloboda (S) 6.Pobjeda 7.Bratstvo (SV) 8.Sokol 9.Omladinac (M) 10. akovec 11.Šenkovec 12.Sloboda (M) 13.Hajduk (B)

15 15 14 15 15 15 15 15 14 14 15 15 15

12 9 10 8 7 7 7 5 3 3 3 3 1

1 3 0 4 5 4 4 3 4 3 3 2 0

2 3 4 3 3 4 4 7 7 8 9 10 14

46:21 57:32 46:25 35:24 43:31 52:30 46:31 37:38 27:33 29:39 26:44 31:47 20:100

37 30 30 28 26 25 25 18 13 12 12 10 3

Parovi sljede eg kola: Omladinac (M) – Šenkovec, Sloga ( ) – Strahoninec, Sloboda (M) – Sokol, Pobjeda - Hajduk (B), Sloboda (S) – akovec, Nedeliš e - Omladinac (NSR)

Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.