Issuu on Google+

»3 Berisha: Dëshmi e raporteve pozitive Sekretarja e Shtetit Hilari Klinton vendos të vizitojë Shqipërinë E premte 26 tetor 2012 Viti VIII, Nr. 2806 Tel: 04 2 233 991 Fax: 04 2 233 998 Çmimi: 30 lekë • € 1.5 gazetametropol.com Hipotekat “Në mars mbyllim dosjet në proces legalizimi” Publikohen tarifat e Kryebashkiaku i Tiranës, Lulzim Basha në intervistën për emisionin “Bugajski Hour” shpjegon prioritetet e tij »10-11 »5 reja për regjistrimin e pronave, çmimet e plota Ish-ushtarakët Xhamia e madhe Basha: Zgjidhëm pronësinë, gati nisja e projektit për të ndërtuar »4 Rillogaritet pensioni sipas pagës së referencës Intervistë me kreun e Shoqatës së Ushtarakëve, Mehdi Pogaçe Çfarë parashikon ankesa te Avokati i Popullit dhe ç’pritet nga Kushtetuesja Linja e tensionit Naço: KESH ta zhvendosë, rrezik për 42 fshatra, verifikim tokave »8 Opinion Si i pakëson pensionet paga mesatare neto, me dy standarde »9 Rama thërret Opozitën e Bashkuar »2 PS synon rritjen e aleatëve i bën ftesë Topit e Spahiut Nga Suada Halilaj Nallbanët e demokracisë »17 Nga Artur Nurja Feja dhe shteti laik në Shqipëri »16 Nga Janusz Bugajski E ardhmja e ndarë e Evropës »17 Infermierët e rinj Testimi »6-7 profesional, datat dhe oraret për secilin nga kandidatët “Superhakerat” Dossier Familjarët: S’kishin lekë as për kafe e jo miliona Avni Maliqi për historikun e shkollës së Kërçishtit »20-21 Rrëfimet e të afërmve të elbasanllinjve: S’dinin as të përdornin kompjuterët »8


hipotekat, koalicionet e PS, hakersat shqiptare

Related publications