Issuu on Google+

Intervista me ambasadorin e Kosovës në Uashington »7 Akan Ismaili: Ndikimi i diasporës në SHBA për Shqipërinë dhe Kosovën E martë 12 qershor 2012 Viti VIII, Nr. 2689 Tel: 04 2 233 991 Fax: 04 2 233 998 Çmimi: 30 lekë • € 1.5 gazetametropol.com PS sot 21 vjeçe Procedurat Si do të verifikohen kërkesat e reja në hipotekë Rama nuk fton Nanon në ditëlindjen e Partisë Në pritjen zyrtare të selisë rozë mungojnë sërish themeluesit. Detajet e organizimit një ditë pas humbjes së presidentit »4 »5 Saranda, qyteti i turizmit në luftë me çmimet e palogjikshme Ekspertët: Tregtarët nuk e njohin tregun e kërkesëofertës, pushuesit kërcënuan një vit më parë me braktisjen Legalizimet Familjet që marrin tapinë në të gjitha qarqet »12-13 »8 Me 73 vota Prej lashtësisë Shqiptarët e Turqisë, historia e shpërnguljeve »18-19 Bujar Nishani konfirmon mazhorancën »2-3, 4 Si u shmangën zgjedhjet. Në PD nisin ethet e ndryshimit të qeverisë Synohet koordinimi për investime cilësore Speciale Nikoliç bën betimin, refuzohet nga BE Rusi, policia bastis rivalët e Putinit e betimit të presidentit të ri të Serbisë Tomisllav Nikoliq të hënën. Presidenti i ri e merr... prag të një proteste të planifikuar anti-qeveritare, lajmëruan disa agjensi lajmesh... iderët e disa vendeve olicia në Moskë bastisi të rajonit kanë refuzuar të hënën shtëpitë e disa Lpjesëmarrjen P në ceremoninë udhëheqësve të opozitës, në »10 Vdes një emigrant »10 Përplaset piloti i “Rally Albania”, u përplas me një karrocë në rrugë »7 »6 Basha zgjidhet në krye të vendorëve: Të punojmë se bashku


Metropol 12 qershor

Related publications