Issuu on Google+

»22 Raporti i FBI-së Steve Jobs, një i droguar dhe koprrac. Të dhënat në dosje E mërkurë 12 dhjetor 2012 Viti VIII, Nr. 2846 Tel: 04 2 233 991 Fax: 04 2 233 998 Çmimi: 30 lekë • € 1.5 gazetametropol.com Julian Çela Reshjet e dëborës, rrugët Zhdukja e 10-vjeçarit, që janë më problematike blindohen pikat kufitare. Vendi përfshihet nga i ftohti polar. Sot dhe nesër ditët më të ftohta të dimrit. Hapen portat e HEC-eve, rrezik në Lezhë »8 Ende asnjë gjurmë »7 integrimi PD-PS Hipotekat Lista e familjeve që do t’u verifikohet prona në Tiranë Tabela e plotë me emrat që do të paraqesin dokumentet në ZRPP për realizimin e regjistrimit fillestar. Veprimet pa pagesë »14-19 Kthimi i banesave Olldashi ndan certifikatat për lirimin e apartamenteve Ish-pronarët fitojnë të drejtën për të gëzuar banesën e konfiskuar prej regjimit diktatorial. Ministri kërkon zbatimin e ligjit shpallin programin Partitë kryesore shkëmbejnë replika orit mbi fitoren e qersh rët Berisha ndez moto it në ditën e themelim rin” të PD, “thyejmë mu Propozimet e PS për draftin »2-3 min Rama paraqet progra ekonomik, ironizon Berishën në internet »2 Amendimi i buxhetit, socialistët kushtëzojnë për votën pro »4 Reagimi i OSBE-së Volfarth: 21 janari do të jetë prova e parë e Kryeprokurorit Vlerësohet procesi i dorëzimit të mandatit prej Ina Ramës. Roli që ndërkombëtarët presin prej Adriatik Llallës »2 Rezoluta për Çamërinë Garuli: PR mbështet nismën e »4 PDIU. Jep votën pro në Kuvend Përplasja Vetro Energy: Kemi paratë. Bozdo: Bisedime me kompaninë tjetër Qeveria kërkon ekzekutimin e fondit 10 për qind. Kompania paraqet rezerva mbi pronat dhe kushtet »5 Opinion Nga Dong Hongjie Të mësojmë gjuhën kineze, sa e thjeshtë »10 Nga Elvis Kotini Optika e krimeve të komunizmit »11


Integrimi, hipotekat, albpetroli

Related publications