Novogodisnja Arte Aukcija VII

Page 55

83. Miro Glavurtić (1932) Revolucionar, 1959. kombinovana tehnika, 40,5x28 cm sign. i dat. g.l. procenjena vrednost: 350-400 eur početna cena: 280 eur

84. Miro Glavurtić (1932) More, 1959. ulje na lesonitu, 27x21 cm sign. d.s. procenjena vrednost: 1800-2000 eur početna cena: 1650 eur