72. Vladimir Veličković (1935) Čovek i pas, 1960. tuš na papiru, 83x59 cm sign. i dat. d.d. procenjena vrednost: 5500-6000 eur početna cena: 5200 eur
Delo je publikovano u: Alain Jouffroy, VELIČKOVIĆ crteži / drawings 1955-1965, Galerija RIMA, Kragujevac, 2014, 53.